Limietwedstrijd
Eindhoven, Netherlands,    25-3-2007,     50m-baan
Nr. 1 50m vrije slag Dames 8-10   Nr. 2 50m vrije slag Heren 8-10   
Nr. 3 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 4 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 5 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 6 100m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 7 100m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 8 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 10 100m schoolslag Dames 8-10   
Nr. 11 100m schoolslag Heren 8-10   Nr. 12 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 13 100m rugslag Heren Sen.   Nr. 14 400m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 15 400m vrije slag Heren Sen.   Nr. 16 100m vrije slag Dames 8-10   
Nr. 17 100m vrije slag Heren 8-10   Nr. 18 200m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 19 200m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 20 200m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 21 200m schoolslag Heren Sen.   Nr. 22 100m rugslag Dames 8-10   
Nr. 23 100m rugslag Heren 8-10   Nr. 24 200m rugslag Dames Sen.   
Nr. 25 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 26 200m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 27 200m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 1   50m vrije slag Dames                                         8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne Jente                  96  Brunssum            32.01
    2. Danique Scheepers              97  DeROG               33.26
    3. Merle Schoofs                  96  NoordLimburgS       35.32
    4. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana        36.01
    5. Lisette Goelema                96  DeRijn              36.42
    6. Merel Jaspers                  96  NIMO                36.95
    7. Chayenne Poorts                98  NIMO                37.53
    8. Carley Donders                 96  HeldenseZwemve      37.61
    9. ZoÔ Pappas                     97  Kimbria             38.01
   10. Sharina Verwijmeren            96  DeDommelbaarze      38.15
   11. Mignon Peeters                 97  NIMO                38.25
   12. Renske den Dekker              97  ZVDO'74             38.28
   13. Gaby Zittersteijn              97  DeRijn              39.20
   14. Vera Odekerken                 96  MosaquaGulpen       39.44
   15. JoŽlle Houben                  96  Hellas-Glana        39.86
   16. Cheyenne Melis                 96  DeROG               40.59
   17. Emmy Linssen                   96  ZONS&S              41.99
   18. Fanny van Lee                  96  HeldenseZwemve      42.18
   19. Janina Beckers                 98  EurodeKZC           42.83
   20. Nieske Janssen                 96  NIMO                42.90
   21. Kelsey Wijler                  97  Kimbria             43.81
   22. Melanie Leunissen              98  NIMO                43.92
   23. Melanie Schotsmans             96  NIMO                44.31
   24. Femke Tillemans                96  HeldenseZwemve      44.64
   25. JoŽlle Savelberg               97  EurodeKZC           45.06
   26. Maud Bruynen                   98  HeldenseZwemve      45.20
   27. Verena di Bartolomeo           96  NIMO                46.15
   28. Krissy Janssen                 98  HeldenseZwemve      48.35
   29. Nina Pilmeyer                  98  HeldenseZwemve      48.93
   30. Eline van de Ven               97  HeldenseZwemve      49.24
   31. Chantal Veldman                97  NIMO                50.43
   32. Kyra Janssen                   98  Kimbria             51.46
  dis. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana        41.91     AA



TOP
Nr. 2   50m vrije slag Heren                                         8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve      34.48
    2. Jim Luca Widdershoven          96  DeDommelbaarze      35.69
    3. Mike van de Kraats             96  DeRijn              36.39
    4. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve      37.08
    5. Ted Wilders                    97  Mosa-Regio          37.79
    6. Bob Scheiberlich               96  DBD                 38.45
    7. Roel Meuwissen                 96  DeROG               38.49
    8. Martijn Weinberg               96  NIMO                39.06
    9. BjŲrn Piket                    96  HZPC                42.19
   10. Kevin Janssen                  97  Kimbria             42.63
   11. Michaily Pappas                97  Kimbria             43.47



TOP
Nr. 3   50m vrije slag Heren                                            Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patrick Martens                82  EiffelSwimmers      23.92
    2. Wim Vos                        84  ZVDO'74             26.14
    3. Gert-Jan den Dekker            85  ZVDO'74             26.26
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        27.01
    5. Martijn den Dekker             87  ZVDO'74             27.03
    6. Jelmer v. Dijk                 90  NoordLimburgS       27.78
    7. Luuk van Doremalen             93  DeDommelbaarze      30.73



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Vulpen               87  EiffelSwimmers      59.79
          28.18    59.79 
    2. Stefanie Luiken                85  EiffelSwimmers    1:00.55
          29.73  1:00.55 
    3. DaniŽlle van der Veer          93  EiffelSwimmers    1:02.28
          30.43  1:02.28 
    4. Anne Michelle Vos              91  DeROG             1:03.07
          30.68  1:03.07 
    5. Malissa van de Heuvel          93  EiffelSwimmers    1:03.78
          31.04  1:03.78 
    6. Marjolein Delno                94  DeRijn            1:03.81
          31.32  1:03.81 
    7. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana      1:04.58
          31.04  1:04.58 
    8. Pauline van Dam                93  EiffelSwimmers    1:04.59
          31.27  1:04.59 
    9. Jocelyn Spruit                 93  EiffelSwimmers    1:04.65
          31.29  1:04.65 
   10. Noortje van den Boom           94  EiffelSwimmers    1:04.85
          31.54  1:04.85 
   11. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:05.03
          30.57  1:05.03 
   12. Ilona Remmel                   93  ZONS&S            1:05.09
          30.83  1:05.09 
   13. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:05.22
          31.46  1:05.22 
   14. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:06.17
          31.86  1:06.17 
   15. Ashley Verburg                 93  EiffelSwimmers    1:06.33
          31.51  1:06.33 
   16. Lauke Knoop                    90  ZONS&S            1:06.49
          32.14  1:06.49 
   17. Kristel Doreleijers            93  EiffelSwimmers    1:06.83
          31.64  1:06.83 
   18. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:06.98
          32.81  1:06.98 
   19. Bernadette Verstegen           91  NoordLimburgS     1:07.18
          32.31  1:07.18 
   20. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74           1:07.20
          31.42  1:07.20 
   21. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74           1:07.36
          32.89  1:07.36 
   22. Cyril Landstra                 93  NoordLimburgS     1:07.55
          31.85  1:07.55 
   23. Diandra van Houwelingen        89  ZVDO'74           1:07.64
          32.45  1:07.64 
   24. Jolanda van Leijen             88  DeRijn            1:07.72
          33.95  1:07.72 
   25. Danique Ubags                  90  ZONS&S            1:08.28
          31.84  1:08.28 
   26. Anieke Hoeben                  89  ZPCNederweert     1:08.89
          32.33  1:08.89 
   27. Roxanne vd Lei                 89  ZVDO'74           1:09.52
          32.71  1:09.52 
   28. Narissa Lobregt                92  ZVDO'74           1:09.62
          32.56  1:09.62 
   29. Rosalie Muller                 91  DeRijn            1:09.64
          32.73  1:09.64 
   30. Chantal Timmermans             89  ZVDO'74           1:09.65
          33.62  1:09.65 
   31. Manon Sentjens                 92  ZPCNederweert     1:09.93
          33.17  1:09.93 
   32. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            1:09.95
          33.42  1:09.95 
   33. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:10.05
          33.78  1:10.05 
   34. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana      1:10.09
          32.73  1:10.09 
   35. Jela Cnubben                   88  NIMO              1:10.37
          33.42  1:10.37 
   36. Denise Austen                  93  RZ                1:10.68
          34.67  1:10.68 
   37. Joyce Caster                   93  RZ                1:10.78
          33.44  1:10.78 
   38. Dianne Nien                    71  RZ                1:11.02
          33.72  1:11.02 
   39. Chloť Rutzerveld               92  NIMO              1:11.22
          34.32  1:11.22 
   40. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74           1:11.56
          33.74  1:11.56 
   41. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:11.61
          34.36  1:11.61 
   42. Aimee Janssen                  91  Kimbria           1:11.65
          34.36  1:11.65 
   43. Kelly Goertz                   89  ZPCNederweert     1:11.88
          34.52  1:11.88 
   44. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      1:12.11
          32.35  1:12.11 
   45. Rinske Becks                   94  HZPC              1:12.41
          34.28  1:12.41 
   46. Tina van Golde                 93  Kimbria           1:12.83
          34.82  1:12.83 
   47. Leslie Jacobs                  91  NIMO              1:13.17
          34.32  1:13.17 
   48. Aukje Leenen                   86  HeldenseZwemve    1:13.26
          34.76  1:13.26 
   49. Jona Pisters                   95  NIMO              1:13.33
          35.01  1:13.33 
   50. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:13.39
          35.60  1:13.39 
   51. Lori Leenen                    93  NoordLimburgS     1:13.77
          35.58  1:13.77 
   52. Rylana Slaghuis                94  NIMO              1:13.85
          34.46  1:13.85 
   53. Kim Houben                     91  Mosa-Regio        1:14.13
          34.34  1:14.13 
   54. Audrey Hensels                 91  MosaquaGulpen     1:14.22
          34.99  1:14.22 
   55. Nathalie Knops                 94  MosaquaGulpen     1:14.37
          34.82  1:14.37 
   56. Anke Snijkers                  92  NIMO              1:15.39
          36.07  1:15.39 
   57. Daphne van de Laar             94  ZPCNederweert     1:15.51
          37.08  1:15.51 
   58. Anouk van den Boorn            94  Kimbria           1:15.56
          36.37  1:15.56 
   59. Shelly Hollanders              93  Kimbria           1:15.60
          36.56  1:15.60 
   60. Savannah Lukassen              95  MosaquaGulpen     1:15.75
          37.06  1:15.75 
   61. Vera Hendriks                  94  NoordLimburgS     1:16.24
          37.19  1:16.24 
   62. Esther Krielaart               94  DeDommelbaarze    1:17.34
          36.70  1:17.34 
   63. Carmen Embregts                89  Kimbria           1:17.54
          36.04  1:17.54 
   64. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO              1:18.43
          38.02  1:18.43 
   65. Kyani Vullings                 94  HeldenseZwemve    1:18.71
          36.48  1:18.71 
   66. Floor Rutten                   94  HeldenseZwemve    1:18.72
          37.48  1:18.72 
   67. Inge Snijkers                  90  NIMO              1:18.94
          37.57  1:18.94 
   68. Bo Kerkhoff                    95  NIMO              1:19.22
          38.45  1:19.22 
   69. Nathasja Scheepers             94  DeROG             1:19.36
          38.17  1:19.36 
   70. Esri Kraayeveld                92  ZVDO'74           1:20.20
          37.38  1:20.20 
   71. Lisa Hartogs                   95  DBD               1:20.96
          38.40  1:20.96 
   72. Vicky Simons                   94  HeldenseZwemve    1:21.13
          39.10  1:21.13 
   73. Stephanie Wijler               94  Kimbria           1:21.15
          38.55  1:21.15 
   74. Linda Roeffen                  94  HeldenseZwemve    1:21.44
          38.21  1:21.44 
   75. Mandy Wetzels                  94  ZONS&S            1:21.83
          39.14  1:21.83 
   76. Veerle v.d. Waardenburg        90  EiffelSwimmers    1:21.93
          39.12  1:21.93 
   77. Lisa Borger                    95  Brunssum          1:22.30
          38.44  1:22.30 
   78. Jamilla Franssen               94  ZONS&S            1:22.44
          39.68  1:22.44 
   79. Sophie Melssen                 95  NoordLimburgS     1:22.71
          39.15  1:22.71 
   80. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio        1:23.58
          39.22  1:23.58 
   81. Yorgia Pappas                  95  Kimbria           1:23.88
          40.02  1:23.88 
   82. Lisa Peeters                   95  NoordLimburgS     1:24.35
          39.51  1:24.35 
   83. Ina Verspeek                   83  HeldenseZwemve    1:26.01
          40.19  1:26.01 
   84. Loes Mennen                    95  ZPCNederweert     1:26.17
          40.72  1:26.17 
   85. Carlijn Jaspers                94  NIMO              1:26.33
          40.50  1:26.33 
   86. Angelica Snackers              92  NIMO              1:26.77
          39.57  1:26.77 
   87. Lieke Janssen                  93  NIMO              1:27.11
          39.88  1:27.11 
   88. Roxanne Vossen                 94  HeldenseZwemve    1:27.52
          41.29  1:27.52 
   89. Hilary Pain                    95  NIMO              1:28.48
          42.37  1:28.48 
   90. Demi Imming                    95  HeldenseZwemve    1:29.30
          43.08  1:29.30 
   91. Frederike van der Kop          94  HeldenseZwemve    1:29.71
          40.51  1:29.71 
   92. Veerle Maessen                 95  HeldenseZwemve    1:30.09
          41.94  1:30.09 
   93. Evie Gitzinger                 95  Kimbria           1:30.53
          41.62  1:30.53 
   94. Linn Kniesmeijer               95  NoordLimburgS     1:30.88
          42.06  1:30.88 
   95. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         1:31.37
          43.48  1:31.37 
   96. Eva Tuijtelaars                95  NoordLimburgS     1:35.05
          44.19  1:35.05 
   97. Judith Mingers                 95  NIMO              1:38.55
          48.04  1:38.55 
   98. Caro Lemmens                   95  Kimbria           1:39.04
          45.91  1:39.04 
   99. Kimberley Brouwer De           95  NIMO              1:42.07
          46.17  1:42.07 
  100. Carlijn Smeets                 95  NIMO              1:43.78
          47.13  1:43.78 
  101. Kirsten Langen                 91  NIMO              1:45.18
          47.63  1:45.18 



TOP
Nr. 5   100m vrije slag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Jacobs                  86  RZ                  56.47
          27.44    56.47 
    2. Gert-Jan den Dekker            85  ZVDO'74             57.94
          28.12    57.94 
    3. Jan Bollen                     85  ZPCNederweert       58.23
          28.78    58.23 
    4. Mike v.d. Zanden               87  EiffelSwimmers      58.59
          28.67    58.59 
    5. Sil Hoving                     91  EiffelSwimmers      58.62
          28.56    58.62 
    6. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        58.63
          28.22    58.63 
    7. JerŰme AriŽs                   90  Kimbria             58.65
          28.13    58.65 
    8. Tobias van Halen               91  RZ                  59.15
          27.92    59.15 
    9. Dion Dreesens                  93  HZPC                59.33
          28.25    59.33 
   10. Imre Dehner                    90  EurodeKZC           59.92
          28.78    59.92 
   11. Fabrice AriŽs                  90  Kimbria             59.96
          28.41    59.96 
   12. Laurens Pepping                92  DeRijn            1:00.05
          29.17  1:00.05 
   13. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:00.06
          29.97  1:00.06 
   14. Lars v.d. Heijden              90  EiffelSwimmers    1:00.16
          28.77  1:00.16 
   15. Martijn den Dekker             87  ZVDO'74           1:00.32
          28.61  1:00.32 
   16. Erik den Dekker                89  ZVDO'74           1:00.33
          28.73  1:00.33 
   17. Milo van Holsteijn             88  DeRijn            1:00.36
          29.09  1:00.36 
   18. Tonie van Wijk                 82  Brunssum          1:00.45
          29.05  1:00.45 
   19. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:00.72
          28.87  1:00.72 
   20. Roy Hopman                     88  NIMO              1:00.81
          28.37  1:00.81 
   21. Patrick Creemers               90  RZ                1:01.68
          29.76  1:01.68 
   22. Rico Nemeth                    90  Brunssum          1:01.87
          29.18  1:01.87 
   23. Bob Goffin                     89  NIMO              1:02.29
          28.41  1:02.29 
   24. Jelmer v. Dijk                 90  NoordLimburgS     1:02.33
          29.52  1:02.33 
   25. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:02.69
          30.01  1:02.69 
   26. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:02.76
          29.94  1:02.76 
   27. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            1:02.87
          28.82  1:02.87 
   28. Jelle Crooijmans               92  NoordLimburgS     1:04.04
          30.58  1:04.04 
   29. Maurice Soudant                93  EiffelSwimmers    1:04.41
          30.67  1:04.41 
   30. Roy Bloemers                   88  ZPCNederweert     1:04.46
          31.22  1:04.46 
   31. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      1:04.47
          30.67  1:04.47 
   32. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:04.62
          31.88  1:04.62 
   33. Rick Hellenbrand               89  NIMO              1:04.73
          31.17  1:04.73 
   34. Frank Gielen                   88  ZPCNederweert     1:05.01
          30.20  1:05.01 
   35. Leon Hendriks                  91  NoordLimburgS     1:06.32
          31.79  1:06.32 
   36. Thijs Villevoye                91  NIMO              1:06.33
          31.13  1:06.33 
   37. Raymond van Diermen            92  DeRijn            1:06.51
          31.18  1:06.51 
   38. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:06.65
          31.82  1:06.65 
   39. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      1:06.78
          31.69  1:06.78 
   40. Jeroen Custers                 91  Kimbria           1:07.36
          32.19  1:07.36 
   41. Erik de Boer                   91  NoordLimburgS     1:08.23
          32.29  1:08.23 
   42. Robin Borger                   93  Brunssum          1:08.47
          32.52  1:08.47 
   43. Tom Moonen                     93  ZPCNederweert     1:08.74
          32.60  1:08.74 
   44. Ronald Waldus                  92  NIMO              1:10.20
          33.05  1:10.20 
   45. Glenn Rompelberg               93  Kimbria           1:10.83
          34.62  1:10.83 
   46. Mitchell Verburg               94  EiffelSwimmers    1:11.08
          33.67  1:11.08 
   47. Pim Thijert                    93  Hellas-Glana      1:11.21
          33.27  1:11.21 
   48. Patrick Geurts                 91  EiffelSwimmers    1:11.48
          34.49  1:11.48 
   49. Michel Ebisch                  92  HeldenseZwemve    1:11.54
          32.75  1:11.54 
   50. Boy Coort                      94  ZONS&S            1:11.98
          33.25  1:11.98 
   51. Ricardo Vullings               92  HeldenseZwemve    1:12.08
          33.97  1:12.08 
   52. Vasily Oros                    93  ZONS&S            1:12.35
          34.35  1:12.35 
   53. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:12.77
          35.32  1:12.77 
   54. Joop Truijen                   94  ZPCNederweert     1:12.96
          35.54  1:12.96 
   55. Maurice Zelis                  94  RZ                1:14.24
          34.72  1:14.24 
   56. Ron Jacobs                     94  HZPC              1:15.76
          36.80  1:15.76 
   57. Jeroen Schouten                93  HeldenseZwemve    1:16.24
          37.07  1:16.24 
   58. Luuk Janssen                   95  Mosa-Regio        1:16.34
          36.70  1:16.34 
   59. Marvin van Diermen             95  DeRijn            1:17.45
          36.30  1:17.45 
   60. Jennik Esser                   94  RZ                1:17.55
          36.74  1:17.55 
   61. Camiel Smeets                  94  NIMO              1:17.92
          36.61  1:17.92 
   62. Laurence Smits                 95  EurodeKZC         1:20.07
          38.39  1:20.07 
   63. Brian Schijns                  95  EurodeKZC         1:20.47
          36.70  1:20.47 
   64. Andreas Waldus                 95  NIMO              1:20.73
          36.59  1:20.73 
   65. Bas Ottenheim                  94  HeldenseZwemve    1:23.14
          40.58  1:23.14 
   66. Tim Smets                      94  HeldenseZwemve    1:23.70
          39.29  1:23.70 
   67. Joeri Kerkhoff                 95  NIMO              1:23.93
          39.94  1:23.93 
   68. Stefan de Leeuw                95  ZPCNederweert     1:26.61
          40.98  1:26.61 
   69. Roy Odekerken                  93  MosaquaGulpen     1:32.15
          42.21  1:32.15 



TOP
Nr. 6   100m vlinderslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marloes Oldenburg              88  ZvOrca            1:05.94
          31.33  1:05.94 
    2. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:07.60
          31.61  1:07.60 
    3. Inge Arts                      92  NoordLimburgS     1:08.33
          31.71  1:08.33 
    4. Esther van Mierlo              89  DeRijn            1:11.46
          32.87  1:11.46 
    5. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria           1:12.27
          33.32  1:12.27 
    6. Lotte Ter Burg                 92  EiffelSwimmers    1:12.80
          34.16  1:12.80 
    7. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:13.45
          33.96  1:13.45 
    8. Kimberley Teunissen            92  NoordLimburgS     1:13.94
          34.16  1:13.94 
    9. Iris Hopman                    91  NIMO              1:16.33
          34.90  1:16.33 
   10. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum          1:17.16
          35.08  1:17.16 
   11. Marie-Pier Aubuchon            89  Brunssum          1:17.28
          35.64  1:17.28 
   12. Anne van Vroonhoven            92  EiffelSwimmers    1:18.19
        1:18.19 
   13. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC         1:18.30
          36.02  1:18.30 
   14. Inge Pepping                   94  DeRijn            1:19.54
          35.70  1:19.54 
   15. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:20.58
          36.61  1:20.58 
   16. Alice Janssen                  89  HZPC              1:21.33
          37.17  1:21.33 
   17. Lisa van Ewijk                 92  DeDommelbaarze    1:22.26
          37.33  1:22.26 
   18. Michelle Hacking               91  NIMO              1:22.28
          38.08  1:22.28 
   19. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:22.65
          37.34  1:22.65 
   20. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:26.03
          40.03  1:26.03 
   21. Bo Peeters                     93  NIMO              1:26.13
          37.83  1:26.13 
   22. Andra Dols                     95  Hellas-Glana      1:26.73
          39.34  1:26.73 
   23. Laura van der Aalst            90  ZONS&S            1:27.43
          39.29  1:27.43 
   24. Audrey Hensels                 91  MosaquaGulpen     1:29.20
          38.33  1:29.20 
   25. Sharon Schroyen                95  Brunssum          1:31.20
          42.93  1:31.20 
   26. Bo Kerkhoff                    95  NIMO              1:32.33
          41.97  1:32.33 
   27. Debby Theelen                  90  Mosa-Regio        1:32.68
          42.00  1:32.68 
   28. Ashley Hensels                 94  MosaquaGulpen     1:32.81
          42.66  1:32.81 
   29. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:33.89
          41.92  1:33.89 
   30. Sem Bruynen                    94  HeldenseZwemve    1:34.32
          41.28  1:34.32 
   31. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO              1:37.83
          44.04  1:37.83 
   32. Maud Geerssen                  95  Brunssum          1:40.67
          46.24  1:40.67 
   33. Karin van der Aalst            95  ZONS&S            1:48.05
          48.40  1:48.05 
   34. Carlijn Jaspers                94  NIMO              1:51.69
          52.04  1:51.69 
   35. Tetske Keijsers                93  Mosa-Regio        1:51.96
          49.03  1:51.96 
   36. Robin Janssen                  95  Kimbria           1:55.32
          50.86  1:55.32 
   37. Yorgia Pappas                  95  Kimbria           1:57.99
          50.81  1:57.99 



TOP
Nr. 7   100m vlinderslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bastiaan Tamminga              81  EiffelSwimmers      57.43
          27.24    57.43 
    2. Ewoud Tamminga                 82  EiffelSwimmers      57.76
          27.24    57.76 
    3. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:00.93
          27.85  1:00.93 
    4. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana      1:01.34
          28.96  1:01.34 
    5. Job v. Duijnhoven              88  NoordLimburgS     1:06.72
          30.20  1:06.72 
    6. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:07.08
          30.02  1:07.08 
    7. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:14.18
          33.83  1:14.18 
    8. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:15.93
          33.80  1:15.93 
    9. Rick Hellenbrand               89  NIMO              1:16.12
          34.71  1:16.12 
   10. Joost de Bruijn                93  DeRijn            1:16.96
          35.86  1:16.96 
   11. Scott van't Land               92  NIMO              1:19.88
          35.64  1:19.88 
   12. Jim Ketelings                  94  RZ                1:23.67
          38.53  1:23.67 
   13. Erwin Eijsermans               87  MosaquaGulpen     1:26.10
          36.83  1:26.10 
   14. Gergo Lovas                    93  RZ                1:27.15
          39.57  1:27.15 
   15. Mitchell Bink                  95  Hellas-Glana      1:49.42
          50.71  1:49.42 



TOP
Nr. 8   100m schoolslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:20.45
          38.16  1:20.45 
    2. Jocelyn Spruit                 93  EiffelSwimmers    1:22.55
          39.10  1:22.55 
    3. Charelle Cordewener            92  DeRijn            1:23.21
          39.78  1:23.21 
    4. Vera Coenen                    91  DeROG             1:24.89
          39.76  1:24.89 
    5. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:25.73
          40.28  1:25.73 
    6. Emmylou von den Hoff           92  Brunssum          1:26.70
          40.27  1:26.70 
    7. Emily Harks                    93  EiffelSwimmers    1:27.24
          42.55  1:27.24 
    8. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:27.72
          41.25  1:27.72 
    9. Helene Vos                     90  EurodeKZC         1:28.28
          40.31  1:28.28 
   10. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      1:28.78
          41.96  1:28.78 
   11. Daphne de Boer                 93  NoordLimburgS     1:29.68
          42.85  1:29.68 
   12. Chloť Rutzerveld               92  NIMO              1:30.90
          42.17  1:30.90 
   13. Hilde vd Schans                95  DeROG             1:31.76
          43.59  1:31.76 
   14. Anieke Hoeben                  89  ZPCNederweert     1:32.44
          42.89  1:32.44 
   15. Sophie Nadorp                  94  HeldenseZwemve    1:33.55
          44.27  1:33.55 
   16. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:35.24
          45.22  1:35.24 
   17. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve    1:35.51
          46.42  1:35.51 
   18. Britt Timmermans               92  HeldenseZwemve    1:35.55
          45.62  1:35.55 
   19. Laura Verstegen                93  DBD               1:35.98
          46.16  1:35.98 
   20. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:36.05
          45.35  1:36.05 
   21. Tina van Golde                 93  Kimbria           1:36.57
          45.34  1:36.57 
   22. Roxanne Vossen                 94  HeldenseZwemve    1:37.01
          47.01  1:37.01 
   23. Marte Stoorvogel               95  DeRijn            1:37.27
          45.70  1:37.27 
   24. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         1:37.82
          47.14  1:37.82 
   25. Sophie Melssen                 95  NoordLimburgS     1:38.76
          46.64  1:38.76 
   26. Daphne van de Laar             94  ZPCNederweert     1:38.99
          47.38  1:38.99 
   27. Inge Snijkers                  90  NIMO              1:39.18
          47.08  1:39.18 
   28. Ashley Hensels                 94  MosaquaGulpen     1:39.53
          46.59  1:39.53 
   29. Veerle v.d. Waardenburg        90  EiffelSwimmers    1:39.86
          47.58  1:39.86 
   30. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO              1:40.01
          48.30  1:40.01 
   31. Floor Rutten                   94  HeldenseZwemve    1:41.58
          48.34  1:41.58 
   32. Eva Tuijtelaars                95  NoordLimburgS     1:41.61
          48.41  1:41.61 
   33. Lieke Janssen                  93  NIMO              1:42.19
          49.03  1:42.19 
   34. Suzan Seetsen                  94  NIMO              1:42.50
          47.82  1:42.50 
   35. Vicky Simons                   94  HeldenseZwemve    1:43.30
          50.79  1:43.30 
   36. Lisa Peeters                   95  NoordLimburgS     1:45.30
          50.63  1:45.30 
   37. Angelica Snackers              92  NIMO              1:46.86
          50.09  1:46.86 
   38. Carlijn Jaspers                94  NIMO              1:48.67
          49.97  1:48.67 
   39. Ina Verspeek                   83  HeldenseZwemve    1:49.54
          51.18  1:49.54 
   40. Evie Gitzinger                 95  Kimbria           1:51.76
          52.72  1:51.76 
   41. Linn Kniesmeijer               95  NoordLimburgS     1:53.92
          53.94  1:53.92 
   42. Caro Lemmens                   95  Kimbria           1:54.55
          54.57  1:54.55 
   43. Iris Konigshofen               95  DeROG             2:02.03
          57.66  2:02.03 
   44. Joyce Veldman                  93  NIMO              2:05.95
          53.55  2:05.95 
  dis. Judith Mingers                 95  NIMO                          AA
          53.02 



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lennart Stekelenburg           86  EiffelSwimmers    1:05.19
          30.43  1:05.19 
    2. Richard Claus                  80  HeldenseZwemve    1:08.63
          31.95  1:08.63 
    3. Stefan Jacobs                  86  RZ                1:10.35
          32.35  1:10.35 
    4. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     1:14.08
          34.01  1:14.08 
    5. Reinier Ellenkamp              80  DeROG             1:14.36
          33.21  1:14.36 
    6. Kenneth Caster                 91  RZ                1:14.85
          33.65  1:14.85 
    7. Kasper v. Dijk                 92  NoordLimburgS     1:15.95
          35.55  1:15.95 
    8. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:16.13
          34.89  1:16.13 
    9. Handy Widjaja                  91  EiffelSwimmers    1:16.78
          36.07  1:16.78 
   10. Math Smeets                    87  NIMO              1:18.21
          36.67  1:18.21 
   11. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            1:19.55
          35.90  1:19.55 
   12. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      1:19.90
          37.56  1:19.90 
   13. Jelmer v. Dijk                 90  NoordLimburgS     1:20.76
          37.16  1:20.76 
   14. Frank Gielen                   88  ZPCNederweert     1:21.11
          37.76  1:21.11 
   15. Ralph Caster                   61  RZ                1:21.14
          37.45  1:21.14 
   16. Sander Slaghuis                88  NIMO              1:21.49
          37.17  1:21.49 
   17. Indji Tan                      91  NIMO              1:22.62
          37.72  1:22.62 
   18. Mark Snijders                  88  ZONS&S            1:22.91
          38.75  1:22.91 
   19. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      1:23.77
          39.56  1:23.77 
   20. Martyn Slaghuis                91  NIMO              1:23.86
          39.18  1:23.86 
   21. Jeffrey Schijns                94  EurodeKZC         1:26.24
          40.73  1:26.24 
   22. Wilco van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:27.96
          40.56  1:27.96 
   23. Tom Moonen                     93  ZPCNederweert     1:29.23
          41.93  1:29.23 
   24. Alex Bos                       95  NoordLimburgS     1:31.70
          42.56  1:31.70 
   25. Patrick Janssen                93  HZPC              1:31.76
          42.22  1:31.76 
   26. Ronald Waldus                  92  NIMO              1:34.90
          43.67  1:34.90 
   27. Jeroen Schouten                93  HeldenseZwemve    1:35.76
          46.41  1:35.76 
   28. Ricardo Vullings               92  HeldenseZwemve    1:36.68
          45.01  1:36.68 
   29. Joop Truijen                   94  ZPCNederweert     1:38.21
          48.14  1:38.21 
   30. Maarten Jongen                 94  EurodeKZC         1:40.44
          48.77  1:40.44 
   31. Niels van Henten               95  DeRijn            1:42.35
          48.20  1:42.35 
   32. Pedro Nemeth                   94  Brunssum          1:43.81
          49.29  1:43.81 
   33. Andreas Waldus                 95  NIMO              1:47.73
          51.43  1:47.73 
   34. Tim Smets                      94  HeldenseZwemve    1:49.76
          51.57  1:49.76 
   35. Stefan de Leeuw                95  ZPCNederweert     1:53.35
          52.48  1:53.35 
   36. Omar Nagati                    95  Kimbria           2:00.35
          57.86  2:00.35 
  dis. Pim Thijert                    93  Hellas-Glana                  AA
          47.46 



TOP
Nr. 10   100m schoolslag Dames                                       8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nienke de Bruijn               96  DeRijn            1:33.20
          44.92  1:33.20 
    2. Cťline Jennes                  96  ZONS&S            1:38.34
          46.48  1:38.34 
    3. Danae Remmel                   96  ZONS&S            1:38.40
          46.87  1:38.40 
    4. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana      1:38.99
          47.13  1:38.99 
    5. Elishia Sinkiewicz             97  ZONS&S            1:40.55
          47.81  1:40.55 
    6. Merle Schoofs                  96  NoordLimburgS     1:41.61
          47.04  1:41.61 
    7. Lisanne Scheer                 97  Hellas-Glana      1:44.62
          49.67  1:44.62 
    8. Jara Wassenberg                96  RZ                1:45.35
          48.93  1:45.35 
    9. Emmy Linssen                   96  ZONS&S            1:48.27
          48.82  1:48.27 
   10. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC         1:48.43
          54.15  1:48.43 
   11. Naomi Euwes                    97  NoordLimburgS     1:48.69
          51.99  1:48.69 
   12. Cheyenne Melis                 96  DeROG             1:49.20
          51.27  1:49.20 
   13. Jenny Smeets                   96  ZPCNederweert     1:50.56
          51.33  1:50.56 
   14. Laura Dehing                   96  RZ                1:50.69
          52.27  1:50.69 
   15. Chantal Smeets                 96  ZPCNederweert     1:51.64
          52.17  1:51.64 
   16. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana      1:51.87
          55.19  1:51.87 
   17. Renske den Dekker              97  ZVDO'74           1:52.11
          53.34  1:52.11 
   18. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC         1:52.47
          54.57  1:52.47 
   19. JoŽlle Savelberg               97  EurodeKZC         1:54.01
          52.94  1:54.01 
   20. Merel Jaspers                  96  NIMO              1:54.20
          52.84  1:54.20 
   21. Mara Langeveld                 96  DeRijn            1:55.07
          54.68  1:55.07 
   22. Chayenne Poorts                98  NIMO              1:55.60
          55.42  1:55.60 
   23. Nieske Janssen                 96  NIMO              1:55.74
          56.26  1:55.74 
   24. JoŽlle Houben                  96  Hellas-Glana      1:55.82
          55.07  1:55.82 
   25. Verena di Bartolomeo           96  NIMO              1:57.86
        1:06.51  1:57.86 
   26. Mignon Peeters                 97  NIMO              2:00.54
          56.05  2:00.54 
   27. Ayla Thiessen                  98  ZPCNederweert     2:01.06
          58.54  2:01.06 
   28. Lotte v. Megen                 97  NoordLimburgS     2:01.78
          57.36  2:01.78 
   29. Joyce Lobregt                  97  ZVDO'74           2:01.82
          56.80  2:01.82 
   30. Eline van de Ven               97  HeldenseZwemve    2:02.14
          56.81  2:02.14 
   31. Melanie Schotsmans             96  NIMO              2:03.40
        1:00.96  2:03.40 
   32. Chantal Veldman                97  NIMO              2:10.53
          54.72  2:10.53 
   33. Melanie Leunissen              98  NIMO              2:13.58
        1:03.02  2:13.58 
   34. Elvire Landstra                97  NoordLimburgS     2:16.12
        1:03.81  2:16.12 
   35. Lisa Snijkers                  97  NIMO              2:24.25
        1:06.99  2:24.25 
  dis. ZoÔ Pappas                     97  Kimbria                       AA
          50.27 
  dis. Kelsey Wijler                  97  Kimbria                       AA
          57.92 
  dis. Kyra Janssen                   98  Kimbria           2:23.64     SD
          57.28  2:23.64 



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Heren                                       8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jidde Wiegertjes               96  DeRijn            1:34.62
          43.79  1:34.62 
    2. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve    1:35.16
          45.65  1:35.16 
    3. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve    1:42.07
          48.68  1:42.07 
    4. Killian von den Hoff           97  Brunssum          1:43.91
          48.50  1:43.91 
    5. Timo Billman                   96  EurodeKZC         1:45.49
          50.78  1:45.49 
    6. Ted Wilders                    97  Mosa-Regio        1:49.17
          54.02  1:49.17 
    7. Jordy Severins                 98  EurodeKZC         1:54.50
          54.74  1:54.50 
    8. Roel Meuwissen                 96  DeROG             1:54.56
          53.38  1:54.56 
    9. Gijs van der Wal               97  DeRijn            1:55.05
          54.61  1:55.05 
   10. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana      1:56.52
          56.20  1:56.52 
   11. Michaily Pappas                97  Kimbria           1:56.72
          55.34  1:56.72 
   12. Kevin Janssen                  97  Kimbria           1:56.90
          54.60  1:56.90 
   13. BjŲrn Piket                    96  HZPC              2:00.52
          58.23  2:00.52 



TOP
Nr. 12   100m rugslag Dames                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendy vd Zanden                88  EiffelSwimmers    1:06.45
          32.30  1:06.45 
    2. Stefanie Luiken                85  EiffelSwimmers    1:07.29
          33.15  1:07.29 
    3. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet         1:08.54
          33.35  1:08.54 
    4. Manon van Vulpen               87  EiffelSwimmers    1:09.55
          33.89  1:09.55 
    5. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    1:10.16
          33.78  1:10.16 
    6. Judith van Meijel              91  HZPC              1:12.39
          34.97  1:12.39 
    7. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:12.86
          36.62  1:12.86 
    8. DaniŽlle van der Veer          93  EiffelSwimmers    1:14.52
          36.64  1:14.52 
    9. Malissa van de Heuvel          93  EiffelSwimmers    1:15.43
          37.13  1:15.43 
   10. Kristel Doreleijers            93  EiffelSwimmers    1:15.52
          36.75  1:15.52 
   11. Evelien Vos                    92  DeRijn            1:16.73
          36.31  1:16.73 
   12. Noortje van den Boom           94  EiffelSwimmers    1:16.77
          37.37  1:16.77 
   13. Jocelyn Spruit                 93  EiffelSwimmers    1:17.33
          38.10  1:17.33 
   14. Maureen Muyen                  91  ZONS&S            1:17.41
          37.74  1:17.41 
   15. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:18.02
          37.76  1:18.02 
   16. Cyril Landstra                 93  NoordLimburgS     1:18.28
          38.12  1:18.28 
   17. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:18.55
          38.65  1:18.55 
   18. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana      1:19.26
          38.95  1:19.26 
   19. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana      1:19.77
          37.98  1:19.77 
   20. Denise Austen                  93  RZ                1:21.01
          40.15  1:21.01 
   21. Manon Sentjens                 92  ZPCNederweert     1:21.48
          38.87  1:21.48 
   22. Kelly Goertz                   89  ZPCNederweert     1:21.74
          39.41  1:21.74 
   23. Pauline van Dam                93  EiffelSwimmers    1:22.10
          39.49  1:22.10 
   24. Linda Dehing                   94  RZ                1:22.41
          40.87  1:22.41 
       Kim Houben                     91  Mosa-Regio        1:22.41
          40.08  1:22.41 
   26. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74           1:22.95
          40.45  1:22.95 
   27. Roxanne vd Lei                 89  ZVDO'74           1:23.11
          40.38  1:23.11 
   28. Jona Pisters                   95  NIMO              1:23.55
          40.07  1:23.55 
   29. Anke Snijkers                  92  NIMO              1:24.29
          41.30  1:24.29 
   30. Varolien Francisca             93  RZ                1:24.43
          41.11  1:24.43 
   31. Aukje Leenen                   86  HeldenseZwemve    1:24.66
          41.17  1:24.66 
   32. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:25.32
          42.34  1:25.32 
   33. Laura van der Aalst            90  ZONS&S            1:25.42
          41.89  1:25.42 
   34. Tessa Mol                      95  DeRijn            1:25.54
          42.18  1:25.54 
   35. Nathalie Knops                 94  MosaquaGulpen     1:26.16
          41.35  1:26.16 
   36. Lisa van Ewijk                 92  DeDommelbaarze    1:26.42
          41.64  1:26.42 
   37. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74           1:26.60
          42.14  1:26.60 
   38. Audrey Hensels                 91  MosaquaGulpen     1:26.79
          42.59  1:26.79 
   39. Leslie Jacobs                  91  NIMO              1:27.60
          41.94  1:27.60 
   40. Bo Peeters                     93  NIMO              1:27.70
          42.20  1:27.70 
   41. Esri Kraayeveld                92  ZVDO'74           1:28.13
          43.76  1:28.13 
   42. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      1:28.55
          42.31  1:28.55 
   43. Ashley Hensels                 94  MosaquaGulpen     1:28.65
          43.54  1:28.65 
   44. Lori Leenen                    93  NoordLimburgS     1:30.82
          44.59  1:30.82 
   45. Linda Roeffen                  94  HeldenseZwemve    1:31.19
          44.60  1:31.19 
   46. Rylana Slaghuis                94  NIMO              1:31.97
          44.20  1:31.97 
   47. Jamilla Franssen               94  ZONS&S            1:32.65
          43.73  1:32.65 
   48. Shelly Hollanders              93  Kimbria           1:32.73
          45.41  1:32.73 
   49. Mandy Wetzels                  94  ZONS&S            1:35.07
          47.63  1:35.07 
   50. Suzan Seetsen                  94  NIMO              1:35.42
          46.72  1:35.42 
   51. Stephanie Wijler               94  Kimbria           1:36.29
          47.30  1:36.29 
   52. Nathasja Scheepers             94  DeROG             1:37.01
          46.71  1:37.01 
   53. Simone Jongen                  94  Kimbria           1:38.07
          46.15  1:38.07 
   54. Lisa Hartogs                   95  DBD               1:38.32
          47.09  1:38.32 
   55. Hilary Pain                    95  NIMO              1:38.36
          50.10  1:38.36 
   56. Lieke Janssen                  93  NIMO              1:40.76
          48.35  1:40.76 
   57. Frederike van der Kop          94  HeldenseZwemve    1:41.22
          48.33  1:41.22 
   58. Karin van der Aalst            95  ZONS&S            1:43.70
          49.79  1:43.70 
   59. Veerle Maessen                 95  HeldenseZwemve    1:46.03
          52.04  1:46.03 
   60. Robin Janssen                  95  Kimbria           1:47.55
          52.50  1:47.55 
   61. Tetske Keijsers                93  Mosa-Regio        1:48.66
          51.91  1:48.66 
   62. Demi Imming                    95  HeldenseZwemve    1:48.82
          54.10  1:48.82 
   63. Evie Gitzinger                 95  Kimbria           1:49.56
          51.57  1:49.56 
   64. Kirsten Langen                 91  NIMO              1:58.63
          58.07  1:58.63 
   65. Carlijn Smeets                 95  NIMO              1:59.04
          57.07  1:59.04 
   66. Kimberley Brouwer De           95  NIMO              2:01.07
          56.68  2:01.07 
   67. Iris Konigshofen               95  DeROG             2:19.79
        1:04.64  2:19.79 
  dis. Loes Mennen                    95  ZPCNederweert     1:33.77     RC
          46.54  1:33.77 



TOP
Nr. 13   100m rugslag Heren                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana      1:02.77
          30.52  1:02.77 
    2. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:09.46
          33.53  1:09.46 
    3. Sil Hoving                     91  EiffelSwimmers    1:09.78
          34.40  1:09.78 
    4. Kasper v. Dijk                 92  NoordLimburgS     1:11.55
          34.95  1:11.55 
    5. Jan Bollen                     85  ZPCNederweert     1:13.19
          35.36  1:13.19 
    6. Tobias van Halen               91  RZ                1:13.63
          35.58  1:13.63 
    7. Patrick Creemers               90  RZ                1:13.80
          35.91  1:13.80 
    8. Maurice Soudant                93  EiffelSwimmers    1:13.88
          36.42  1:13.88 
    9. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      1:14.18
          36.10  1:14.18 
   10. Roy Hopman                     88  NIMO              1:14.60
          35.98  1:14.60 
   11. Fabrice AriŽs                  90  Kimbria           1:15.14
          36.59  1:15.14 
   12. Mitchell Verburg               94  EiffelSwimmers    1:15.46
          36.69  1:15.46 
   13. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:16.59
          37.99  1:16.59 
   14. Leon Hendriks                  91  NoordLimburgS     1:17.87
          38.27  1:17.87 
   15. Joost de Bruijn                93  DeRijn            1:19.34
          40.25  1:19.34 
   16. Rico Nemeth                    90  Brunssum          1:20.11
          32.53  1:20.11 
   17. Jeroen Custers                 91  Kimbria           1:20.15
          38.39  1:20.15 
   18. Boy Coort                      94  ZONS&S            1:20.57
          39.49  1:20.57 
   19. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:20.77
          39.98  1:20.77 
   20. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:21.41
          39.91  1:21.41 
   21. Scott van't Land               92  NIMO              1:21.75
          39.69  1:21.75 
   22. Erwin Eijsermans               87  MosaquaGulpen     1:21.92
          38.72  1:21.92 
   23. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:22.31
          39.62  1:22.31 
   24. Ian Spiertz                    90  DeROG             1:24.76
          40.89  1:24.76 
   25. Vasily Oros                    93  ZONS&S            1:26.19
          43.32  1:26.19 
   26. Maurice Zelis                  94  RZ                1:26.63
          41.32  1:26.63 
   27. Pedro Nemeth                   94  Brunssum          1:29.95
          44.49  1:29.95 
   28. Laurence Smits                 95  EurodeKZC         1:30.76
          44.56  1:30.76 
   29. Bas Ottenheim                  94  HeldenseZwemve    1:31.29
          44.68  1:31.29 
   30. Jim Ketelings                  94  RZ                1:32.44
          44.79  1:32.44 
   31. Brian Schijns                  95  EurodeKZC         1:33.41
          45.39  1:33.41 
   32. Joeri Kerkhoff                 95  NIMO              1:34.32
          47.03  1:34.32 
   33. Camiel Smeets                  94  NIMO              1:34.53
          46.06  1:34.53 
   34. Mitchell Bink                  95  Hellas-Glana      1:41.93
          51.14  1:41.93 



TOP
Nr. 14   400m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Waaijer                 90  EiffelSwimmers    4:37.88
        1:06.15  2:17.01  3:28.00  4:37.88 
    2. Marjolein Delno                94  DeRijn            4:57.25
        1:10.65  2:27.32  3:43.42  4:57.25 
    3. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74           5:02.02
        1:09.26  2:26.77  3:45.57  5:02.02 
    4. Jolanda van Leijen             88  DeRijn            5:05.21
        1:12.13  2:29.38  3:47.56  5:05.21 
    5. Danique Ubags                  90  ZONS&S            5:18.64
        1:12.99  2:33.99  3:57.02  5:18.64 
    6. Marie-Pier Aubuchon            89  Brunssum          5:19.21
        1:13.54  2:35.44  3:59.22  5:19.21 
    7. Inge Pepping                   94  DeRijn            5:19.59
        1:13.92  2:36.26  3:59.98  5:19.59 
    8. Chantal Timmermans             89  ZVDO'74           5:29.05
        1:16.44  2:40.98  4:06.38  5:29.05 
    9. Aimee Janssen                  91  Kimbria           5:32.80
        1:17.09  2:42.65  4:09.26  5:32.80 
   10. Narissa Lobregt                92  ZVDO'74           5:34.14
        1:14.28  2:39.95  4:08.42  5:34.14 
   11. Anouk Hustinx                  94  Hellas-Glana      5:44.28
        1:19.21  2:47.60  4:17.71  5:44.28 
   12. Suleika Vullings               89  HeldenseZwemve    5:56.46
        1:17.55  2:48.21  4:21.68  5:56.46 
   13. Rachel Pellikaan               92  ZVDO'74           6:04.09
        1:22.48  2:55.27  4:26.01  6:04.09 
   14. Esther Krielaart               94  DeDommelbaarze    6:11.48
        1:24.07  3:00.56  4:38.62  6:11.48 



TOP
Nr. 15   400m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn den Dekker             87  ZVDO'74           4:46.46
        1:05.88  2:19.69  3:34.20  4:46.46 
    2. Tonie van Wijk                 82  Brunssum          4:47.27
        1:07.05  2:21.71  3:35.63  4:47.27 
    3. Laurens Pepping                92  DeRijn            4:49.21
        1:08.94  2:23.37  3:38.26  4:49.21 
    4. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            4:52.64
        1:08.37  2:23.25  3:39.68  4:52.64 
    5. Robin Ramaekers                93  ZONS&S            4:53.30
        1:09.44  2:24.73  3:38.84  4:53.30 
    6. Milo van Holsteijn             88  DeRijn            4:55.24
        1:07.79  2:22.65  3:39.08  4:55.24 
    7. Erik den Dekker                89  ZVDO'74           4:56.47
        1:07.62  2:23.42  3:40.65  4:56.47 
    8. Niels den Dekker               91  ZVDO'74           4:56.63
        1:06.77  2:22.22  3:39.89  4:56.63 
    9. Bob Goffin                     89  NIMO              5:04.02
        1:07.66  2:24.13  3:44.86  5:04.02 
   10. Jory Niemark                   92  Brunssum          5:04.11
        1:10.20  2:29.91  3:48.80  5:04.11 
   11. Raymond van Diermen            92  DeRijn            5:08.50
        1:12.54  2:32.01  3:51.81  5:08.50 
   12. Thijs Villevoye                91  NIMO              5:14.36
        1:11.12  2:32.55  3:55.39  5:14.36 
   13. Gergo Lovas                    93  RZ                5:20.50
        1:14.43  2:37.66  4:01.40  5:20.50 
   14. Luuk van Doremalen             93  DeDommelbaarze    5:23.33
        1:15.00  2:38.47  4:03.17  5:23.33 
   15. Dylan Notten                   95  Brunssum          5:42.17
        1:20.32  2:46.95  4:14.90  5:42.17 



TOP
Nr. 16   100m vrije slag Dames                                       8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne Jente                  96  Brunssum          1:13.49
          36.29  1:13.49 
    2. Nienke de Bruijn               96  DeRijn            1:16.53
          36.81  1:16.53 
    3. Danique Scheepers              97  DeROG             1:19.60
          38.73  1:19.60 
    4. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana      1:21.39
          38.36  1:21.39 
    5. Merle Schoofs                  96  NoordLimburgS     1:21.59
          38.05  1:21.59 
    6. Lisette Goelema                96  DeRijn            1:22.93
          39.50  1:22.93 
    7. Margot v. Iersel               96  NoordLimburgS     1:23.45
          41.55  1:23.45 
    8. Danae Remmel                   96  ZONS&S            1:25.30
          40.04  1:25.30 
    9. Jara Wassenberg                96  RZ                1:25.34
          40.62  1:25.34 
   10. ZoÔ Pappas                     97  Kimbria           1:25.59
          39.06  1:25.59 
   11. Chayenne Poorts                98  NIMO              1:25.87
          39.47  1:25.87 
   12. Merel Jaspers                  96  NIMO              1:25.96
          39.55  1:25.96 
   13. Elishia Sinkiewicz             97  ZONS&S            1:26.44
          40.31  1:26.44 
   14. Gaby Zittersteijn              97  DeRijn            1:27.13
          41.72  1:27.13 
   15. Cťline Jennes                  96  ZONS&S            1:27.68
          41.19  1:27.68 
   16. Vera Odekerken                 96  MosaquaGulpen     1:28.52
          42.66  1:28.52 
   17. Sharina Verwijmeren            96  DeDommelbaarze    1:28.64
          40.63  1:28.64 
   18. Renske den Dekker              97  ZVDO'74           1:28.73
          43.09  1:28.73 
   19. Celina Austen                  96  RZ                1:30.24
          46.23  1:30.24 
   20. Sarah Bos                      97  NoordLimburgS     1:30.35
          42.72  1:30.35 
   21. Carley Donders                 96  HeldenseZwemve    1:30.37
          43.14  1:30.37 
   22. Mignon Peeters                 97  NIMO              1:30.80
          42.16  1:30.80 
   23. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC         1:31.84
          44.71  1:31.84 
   24. JoŽlle Houben                  96  Hellas-Glana      1:32.46
          43.80  1:32.46 
   25. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana      1:34.31
          47.10  1:34.31 
   26. Lisanne Scheer                 97  Hellas-Glana      1:34.43
          45.11  1:34.43 
   27. Mara Langeveld                 96  DeRijn            1:35.11
          45.06  1:35.11 
   28. Jenny Smeets                   96  ZPCNederweert     1:35.69
          43.80  1:35.69 
   29. Cheyenne Melis                 96  DeROG             1:35.79
          44.75  1:35.79 
   30. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC         1:36.75
          45.69  1:36.75 
   31. Karlijn Truijen                97  ZPCNederweert     1:37.12
          46.04  1:37.12 
   32. Janina Beckers                 98  EurodeKZC         1:37.93
          57.11  1:37.93 
   33. Fanny van Lee                  96  HeldenseZwemve    1:38.60
          45.90  1:38.60 
   34. Nieske Janssen                 96  NIMO              1:40.10
          46.26  1:40.10 
   35. Naomi Euwes                    97  NoordLimburgS     1:40.24
          47.51  1:40.24 
   36. Joyce Lobregt                  97  ZVDO'74           1:42.98
          48.41  1:42.98 
   37. Kelsey Wijler                  97  Kimbria           1:43.06
          47.34  1:43.06 
   38. Lotte v. Megen                 97  NoordLimburgS     1:43.26
          48.52  1:43.26 
   39. Femke Tillemans                96  HeldenseZwemve    1:43.88
          49.21  1:43.88 
   40. Chantal Smeets                 96  ZPCNederweert     1:46.77
          48.17  1:46.77 
   41. Melanie Leunissen              98  NIMO              1:48.13
          50.98  1:48.13 
   42. Ayla Thiessen                  98  ZPCNederweert     1:50.25
          51.23  1:50.25 
   43. Maud Bruynen                   98  HeldenseZwemve    1:50.63
          51.05  1:50.63 
   44. Melanie Schotsmans             96  NIMO              1:57.38
          50.94  1:57.38 
   45. Kyra Janssen                   98  Kimbria           2:00.22
          39.39  2:00.22 
   46. Lisa Snijkers                  97  NIMO              2:00.80
          55.91  2:00.80 



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Heren                                       8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jidde Wiegertjes               96  DeRijn            1:18.98
          37.97  1:18.98 
    2. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve    1:22.01
          39.47  1:22.01 
    3. Jitse Zonneveld                97  RZ                1:25.47
          38.54  1:25.47 
    4. Mike van de Kraats             96  DeRijn            1:25.49
          38.85  1:25.49 
    5. Jim Luca Widdershoven          96  DeDommelbaarze    1:25.66
          40.08  1:25.66 
    6. Ivo Nemeth                     97  Brunssum          1:26.81
          41.82  1:26.81 
    7. Killian von den Hoff           97  Brunssum          1:27.36
          42.25  1:27.36 
    8. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve    1:27.89
          41.34  1:27.89 
    9. Martijn Weinberg               96  NIMO              1:29.27
          42.52  1:29.27 
   10. Jordy Severins                 98  EurodeKZC         1:29.32
          42.73  1:29.32 
   11. Timo Billman                   96  EurodeKZC         1:30.37
          42.54  1:30.37 
   12. Gijs van der Wal               97  DeRijn            1:31.43
          43.68  1:31.43 
   13. Roel Meuwissen                 96  DeROG             1:36.91
          44.50  1:36.91 
   14. Kevin Janssen                  97  Kimbria           1:37.87
          44.49  1:37.87 
   15. Reuben Smits                   98  EurodeKZC         1:38.09
          45.08  1:38.09 
   16. Michaily Pappas                97  Kimbria           1:47.74
          50.94  1:47.74 
   17. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana      1:48.89
          49.79  1:48.89 



TOP
Nr. 18   200m vlinderslag Dames                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  NoordLimburgS     2:30.11
        1:10.62  2:30.11 
    2. Marloes Oldenburg              88  ZvOrca            2:31.98
        1:09.40  2:31.98 
    3. Anne van Vroonhoven            92  EiffelSwimmers    2:53.78
        1:21.31  2:53.78 
    4. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum          2:54.23
        1:21.22  2:54.23 
    5. Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo             3:10.18
        1:28.89  3:10.18 



TOP
Nr. 19   200m vlinderslag Heren                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike v.d. Zanden               87  EiffelSwimmers    2:21.29
        1:06.98  2:21.29 
    2. Job v. Duijnhoven              88  NoordLimburgS     2:30.08
        1:09.50  2:30.08 
    3. Lars v.d. Heijden              90  EiffelSwimmers    2:38.59
        1:13.92  2:38.59 
    4. Rick Hellenbrand               89  NIMO              2:52.19
        1:22.21  2:52.19 
    5. Indji Tan                      91  NIMO              2:52.89
        1:18.99  2:52.89 



TOP
Nr. 20   200m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      2:56.12
        1:26.05  2:56.12 
    2. Lauke Knoop                    90  ZONS&S            2:59.75
        1:27.23  2:59.75 
    3. Charelle Cordewener            92  DeRijn            3:04.02
        1:28.79  3:04.02 
    4. Emily Harks                    93  EiffelSwimmers    3:07.79
        1:33.13  3:07.79 
    5. Helene Vos                     90  EurodeKZC         3:08.23
        1:28.70  3:08.23 
    6. Annora de Rijck                92  Brunssum          3:08.45
        1:31.98  3:08.45 
    7. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      3:08.86
        1:56.26  3:08.86 
    8. Vera Coenen                    91  DeROG             3:08.99
        1:30.87  3:08.99 
    9. Emmylou von den Hoff           92  Brunssum          3:09.39
        1:31.72  3:09.39 
   10. Bernadette Verstegen           91  NoordLimburgS     3:10.07
        1:31.46  3:10.07 
   11. Rinske Becks                   94  HZPC              3:10.89
        1:32.71  3:10.89 
   12. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      3:11.14
        1:32.28  3:11.14 
   13. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    3:14.93
        1:34.36  3:14.93 
   14. Daphne de Boer                 93  NoordLimburgS     3:15.85
        1:33.58  3:15.85 
   15. Hilde vd Schans                95  DeROG             3:17.73
        1:38.11  3:17.73 
   16. Britt Timmermans               92  HeldenseZwemve    3:23.30
        1:40.55  3:23.30 
   17. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve    3:23.57
        1:39.34  3:23.57 
   18. Tina van Golde                 93  Kimbria           3:28.41
        1:39.16  3:28.41 
   19. Lisa van Ewijk                 92  DeDommelbaarze    3:28.61
        1:39.11  3:28.61 
   20. Marte Stoorvogel               95  DeRijn            3:29.69
        1:40.81  3:29.69 
   21. Sophie Nadorp                  94  HeldenseZwemve    3:31.05
        1:42.54  3:31.05 
   22. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         3:33.65
        1:46.32  3:33.65 
   23. Laura Verstegen                93  DBD               3:34.96
        1:43.79  3:34.96 
   24. Lori Leenen                    93  NoordLimburgS     3:36.68
        1:42.99  3:36.68 
   25. Anouk van den Boorn            94  Kimbria           3:42.08
        1:46.25  3:42.08 
   26. Stephanie Wijler               94  Kimbria           3:58.48
        1:31.97  3:58.48 
  dis. Kyani Vullings                 94  HeldenseZwemve                AA



TOP
Nr. 21   200m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana      2:28.63
        1:11.89  2:28.63 
    2. Richard Claus                  80  HeldenseZwemve    2:33.70
        1:14.44  2:33.70 
    3. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      2:35.28
        1:14.25  2:35.28 
    4. Kenneth Caster                 91  RZ                2:40.57
        1:17.06  2:40.57 
    5. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     2:41.98
        1:15.97  2:41.98 
    6. Reinier Ellenkamp              80  DeROG             2:47.15
        1:17.65  2:47.15 
    7. Kasper v. Dijk                 92  NoordLimburgS     2:53.39
        1:24.49  2:53.39 
    8. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      2:53.90
        1:23.25  2:53.90 
    9. Jelmer v. Dijk                 90  NoordLimburgS     2:54.80
        1:24.07  2:54.80 
   10. Ramon Wassenberg               93  RZ                2:56.90
        1:24.43  2:56.90 
   11. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      2:57.92
        1:26.54  2:57.92 
   12. Mark Snijders                  88  ZONS&S            2:58.21
        1:24.68  2:58.21 
   13. Martyn Slaghuis                91  NIMO              2:58.86
        1:26.76  2:58.86 
   14. Sander Slaghuis                88  NIMO              2:58.94
        1:25.68  2:58.94 
   15. Patrick Lemmens                91  Brunssum          2:59.74
        1:28.52  2:59.74 
   16. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            3:03.09
        1:27.52  3:03.09 
   17. Ralph Caster                   61  RZ                3:06.32
        1:26.46  3:06.32 
   18. Laurens Pepping                92  DeRijn            3:07.73
        1:30.63  3:07.73 
   19. Erik de Boer                   91  NoordLimburgS     3:08.50
        1:28.41  3:08.50 
   20. Jeffrey Schijns                94  EurodeKZC         3:12.33
        1:32.71  3:12.33 
   21. Patrick Janssen                93  HZPC              3:13.38
        1:34.48  3:13.38 
   22. Wilco van der Sluis            93  Hellas-Glana      3:17.74
        1:33.13  3:17.74 
   23. Martijn van der Veer           94  EiffelSwimmers    3:20.14
        2:04.09  3:20.14 
   24. Jennik Esser                   94  RZ                3:29.33
        1:40.39  3:29.33 
   25. Maarten Jongen                 94  EurodeKZC         3:39.09
        1:46.72  3:39.09 
   26. Brian Schijns                  95  EurodeKZC         3:39.50
        1:46.82  3:39.50 
   27. Omar Nagati                    95  Kimbria           4:10.40
        1:36.57  4:10.40 
  dis. Glenn Rompelberg               93  Kimbria                       AA
        1:37.75 



TOP
Nr. 22   100m rugslag Dames                                          8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne Jente                  96  Brunssum          1:22.68
          40.59  1:22.68 
    2. Nienke de Bruijn               96  DeRijn            1:26.60
          42.56  1:26.60 
    3. Danique Scheepers              97  DeROG             1:31.09
        1:31.09 
    4. Margot v. Iersel               96  NoordLimburgS     1:32.08
          46.39  1:32.08 
    5. Gaby Zittersteijn              97  DeRijn            1:33.46
          46.55  1:33.46 
    6. Lisette Goelema                96  DeRijn            1:35.23
          46.81  1:35.23 
    7. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana      1:35.44
          47.13  1:35.44 
    8. Jara Wassenberg                96  RZ                1:36.17
          47.52  1:36.17 
    9. Danae Remmel                   96  ZONS&S            1:36.23
          47.87  1:36.23 
   10. Elishia Sinkiewicz             97  ZONS&S            1:36.60
          47.54  1:36.60 
   11. Celina Austen                  96  RZ                1:37.38
          46.52  1:37.38 
   12. Cťline Jennes                  96  ZONS&S            1:38.36
          47.93  1:38.36 
   13. Sharina Verwijmeren            96  DeDommelbaarze    1:39.30
          48.10  1:39.30 
   14. Merel Jaspers                  96  NIMO              1:39.71
          47.40  1:39.71 
   15. Carley Donders                 96  HeldenseZwemve    1:40.14
          50.21  1:40.14 
   16. Sarah Bos                      97  NoordLimburgS     1:41.69
          49.46  1:41.69 
   17. Mignon Peeters                 97  NIMO              1:42.20
          48.65  1:42.20 
   18. Chayenne Poorts                98  NIMO              1:42.55
          50.19  1:42.55 
   19. Lisanne Scheer                 97  Hellas-Glana      1:43.85
          51.34  1:43.85 
   20. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC         1:44.77
          50.98  1:44.77 
   21. Emmy Linssen                   96  ZONS&S            1:45.47
          51.84  1:45.47 
   22. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC         1:45.59
          52.17  1:45.59 
   23. Nieske Janssen                 96  NIMO              1:45.85
          53.20  1:45.85 
   24. JoŽlle Houben                  96  Hellas-Glana      1:46.84
          51.02  1:46.84 
   25. Karlijn Truijen                97  ZPCNederweert     1:49.51
          54.26  1:49.51 
   26. JoŽlle Savelberg               97  EurodeKZC         1:49.66
        1:02.05  1:49.66 
   27. Lisa Snijkers                  97  NIMO              2:02.35
          59.45  2:02.35 
   28. Janina Beckers                 98  EurodeKZC         2:02.97
          52.07  2:02.97 
   29. Elvire Landstra                97  NoordLimburgS     2:12.00
        1:01.54  2:12.00 
  dis. Mara Langeveld                 96  DeRijn            1:48.67     RC
          53.35  1:48.67 
  dis. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana      1:51.17     RF
          54.91  1:51.17 



TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                                          8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jidde Wiegertjes               96  DeRijn            1:26.78
          43.07  1:26.78 
    2. Mike van de Kraats             96  DeRijn            1:30.74
          43.14  1:30.74 
    3. Jim Luca Widdershoven          96  DeDommelbaarze    1:35.06
          45.61  1:35.06 
    4. Killian von den Hoff           97  Brunssum          1:38.49
          49.69  1:38.49 
    5. BjŲrn Piket                    96  HZPC              1:41.79
          48.40  1:41.79 
    6. Ivo Nemeth                     97  Brunssum          1:42.26
          51.31  1:42.26 
    7. Gijs van der Wal               97  DeRijn            1:42.51
          49.60  1:42.51 
    8. Jitse Zonneveld                97  RZ                1:43.19
          48.47  1:43.19 
    9. Timo Billman                   96  EurodeKZC         1:45.28
          51.61  1:45.28 
   10. Jordy Severins                 98  EurodeKZC         1:47.23
          52.32  1:47.23 
   11. Kevin Janssen                  97  Kimbria           1:51.73
          53.36  1:51.73 
   12. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana      1:54.60
          56.83  1:54.60 
  dis. Reuben Smits                   98  EurodeKZC                     RE
  dis. Bob Scheiberlich               96  DBD                           AA



TOP
Nr. 24   200m rugslag Dames                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendy vd Zanden                88  EiffelSwimmers    2:20.20
        1:08.37  2:20.20 
    2. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    2:28.04
        1:12.06  2:28.04 
    3. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet         2:30.64
        1:14.06  2:30.64 
    4. Judith van Meijel              91  HZPC              2:34.47
        1:15.53  2:34.47 
    5. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:36.52
        1:17.08  2:36.52 
    6. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:41.21
        1:18.98  2:41.21 
    7. Kristel Doreleijers            93  EiffelSwimmers    2:42.18
        1:18.14  2:42.18 
    8. Noortje van den Boom           94  EiffelSwimmers    2:43.26
        1:19.52  2:43.26 
    9. Ashley Verburg                 93  EiffelSwimmers    2:44.57
        1:19.66  2:44.57 
   10. Rosalie Muller                 91  DeRijn            2:46.94
        1:19.78  2:46.94 
   11. Ilona Remmel                   93  ZONS&S            2:47.27
        1:20.99  2:47.27 
   12. Inge Pepping                   94  DeRijn            2:47.43
        1:21.72  2:47.43 
   13. Jela Cnubben                   88  NIMO              2:49.62
        1:22.68  2:49.62 
   14. Linda Dehing                   94  RZ                2:51.02
        1:24.98  2:51.02 
   15. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      2:51.16
        1:23.90  2:51.16 
   16. Narissa Lobregt                92  ZVDO'74           2:53.63
        1:22.79  2:53.63 
   17. Alice Janssen                  89  HZPC              2:54.16
        1:24.52  2:54.16 
   18. Maureen Muyen                  91  ZONS&S            2:55.14
        1:21.37  2:55.14 
   19. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        2:58.58
        1:26.67  2:58.58 
   20. Janine Verhaegh                95  HZPC              2:59.91
        1:27.98  2:59.91 
   21. Tessa Mol                      95  DeRijn            3:00.75
        1:29.09  3:00.75 
   22. Anke Snijkers                  92  NIMO              3:01.79
        1:29.20  3:01.79 
   23. Laura van der Aalst            90  ZONS&S            3:04.53
        1:29.55  3:04.53 
   24. Esri Kraayeveld                92  ZVDO'74           3:12.13
        1:36.39  3:12.13 
   25. Shelly Hollanders              93  Kimbria           3:16.41
        1:37.55  3:16.41 
   26. Debby Theelen                  90  Mosa-Regio        3:19.65
        1:39.78  3:19.65 
   27. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio        3:27.81
        1:42.35  3:27.81 
  dis. Esther van Mierlo              89  DeRijn            2:55.11     RC
        1:23.78  2:55.11 



TOP
Nr. 25   200m rugslag Heren                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin Ramaekers                93  ZONS&S            2:31.64
        1:13.92  2:31.64 
    2. Rico Nemeth                    90  Brunssum          2:33.23
        1:14.69  2:33.23 
    3. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            2:35.05
        1:15.69  2:35.05 
    4. Maurice Soudant                93  EiffelSwimmers    2:39.19
        1:17.79  2:39.19 
    5. Fabrice AriŽs                  90  Kimbria           2:39.35
        1:17.82  2:39.35 
    6. Mitchell Verburg               94  EiffelSwimmers    2:43.85
        1:20.64  2:43.85 
    7. Math Smeets                    87  NIMO              2:44.57
        1:18.66  2:44.57 
    8. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      2:45.59
        1:21.59  2:45.59 
    9. Raymond van Diermen            92  DeRijn            2:48.49
        1:22.85  2:48.49 
   10. Dennis Colijn                  84  NIMO              2:54.35
        1:21.75  2:54.35 
   11. Jeroen Custers                 91  Kimbria           2:57.41
        1:28.24  2:57.41 
   12. Gergo Lovas                    93  RZ                2:59.38
        1:24.89  2:59.38 
   13. Ron Jacobs                     94  HZPC              3:08.88
        1:33.99  3:08.88 
   14. Ian Spiertz                    90  DeROG             3:09.86
        1:31.79  3:09.86 
   15. Andreas Waldus                 95  NIMO              3:31.50
        1:43.16  3:31.50 



TOP
Nr. 26   200m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Waaijer                 90  EiffelSwimmers    2:12.95
        1:05.89  2:12.95 
    2. Lisa Dreesens                  91  HZPC              2:13.10
        1:06.08  2:13.10 
    3. DaniŽlle van der Veer          93  EiffelSwimmers    2:17.47
        1:07.55  2:17.47 
    4. Malissa van de Heuvel          93  EiffelSwimmers    2:19.83
        1:09.55  2:19.83 
    5. Pauline van Dam                93  EiffelSwimmers    2:20.08
        1:09.06  2:20.08 
    6. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74           2:21.77
        1:08.43  2:21.77 
    7. Anne Michelle Vos              91  DeROG             2:22.11
        1:09.84  2:22.11 
    8. Evelien Vos                    92  DeRijn            2:23.21
        1:10.56  2:23.21 
    9. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria           2:26.22
        1:11.74  2:26.22 
   10. Lotte Ter Burg                 92  EiffelSwimmers    2:26.65
        1:12.95  2:26.65 
   11. Jolanda van Leijen             88  DeRijn            2:27.23
        1:10.51  2:27.23 
   12. Cyril Landstra                 93  NoordLimburgS     2:27.43
        1:09.84  2:27.43 
   13. Melissa Meyer                  93  NIMO              2:27.45
        1:12.50  2:27.45 
   14. Svenja Zonneveld               93  RZ                2:30.02
        1:13.29  2:30.02 
   15. Danique Ubags                  90  ZONS&S            2:30.33
        1:10.91  2:30.33 
   16. Diandra van Houwelingen        89  ZVDO'74           2:31.01
        1:15.22  2:31.01 
   17. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74           2:31.73
        1:13.28  2:31.73 
   18. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            2:31.88
        1:13.88  2:31.88 
   19. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      2:32.67
        1:14.72  2:32.67 
   20. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum          2:34.14
        1:15.37  2:34.14 
   21. Vera Weinberg                  93  NIMO              2:34.22
        1:13.57  2:34.22 
   22. Roxanne vd Lei                 89  ZVDO'74           2:34.43
        1:14.60  2:34.43 
   23. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      2:34.55
        1:14.89  2:34.55 
   24. Joyce Caster                   93  RZ                2:34.71
        1:13.91  2:34.71 
   25. Dianne Nien                    71  RZ                2:34.85
        1:14.22  2:34.85 
   26. Chantal Timmermans             89  ZVDO'74           2:35.13
        1:15.09  2:35.13 
   27. Aimee Janssen                  91  Kimbria           2:35.62
        1:14.59  2:35.62 
   28. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    2:38.87
        1:16.18  2:38.87 
   29. Sophie Cleuren                 93  HZPC              2:38.96
        1:17.69  2:38.96 
   30. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      2:40.53
        1:17.58  2:40.53 
   31. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74           2:40.87
        1:18.32  2:40.87 
   32. Jona Pisters                   95  NIMO              2:41.89
        1:17.19  2:41.89 
   33. Anouk Hustinx                  94  Hellas-Glana      2:42.57
        1:19.46  2:42.57 
   34. Tina van Golde                 93  Kimbria           2:42.89
        1:18.51  2:42.89 
   35. Denise Austen                  93  RZ                2:45.00
        1:20.04  2:45.00 
   36. Rylana Slaghuis                94  NIMO              2:46.15
        1:18.67  2:46.15 
   37. Sharon Schroyen                95  Brunssum          2:46.86
        1:23.55  2:46.86 
   38. Vera Hendriks                  94  NoordLimburgS     2:48.22
        1:22.77  2:48.22 
   39. Floor Weijmans                 95  HZPC              2:48.51
        1:22.37  2:48.51 
   40. Maud Geerssen                  95  Brunssum          2:50.18
        1:23.39  2:50.18 
   41. Esther Krielaart               94  DeDommelbaarze    2:51.31
        1:20.72  2:51.31 
       Sem Bruynen                    94  HeldenseZwemve    2:51.31
        1:22.61  2:51.31 
   43. Carmen Embregts                89  Kimbria           2:51.51
        1:21.16  2:51.51 
   44. Mandy Wetzels                  94  ZONS&S            2:56.77
        1:26.55  2:56.77 
   45. Bo Kerkhoff                    95  NIMO              2:57.45
        1:27.80  2:57.45 
   46. Inge Snijkers                  90  NIMO              2:59.57
        1:24.37  2:59.57 
   47. Stephanie Wijler               94  Kimbria           2:59.75
        1:24.51  2:59.75 
   48. Jamilla Franssen               94  ZONS&S            3:02.50
        1:28.53  3:02.50 
   49. Lisa Borger                    95  Brunssum          3:04.35
        1:28.67  3:04.35 
   50. Simone Jongen                  94  Kimbria           3:07.75
        1:30.85  3:07.75 
   51. Yorgia Pappas                  95  Kimbria           3:13.25
        1:27.84  3:13.25 
   52. Robin Janssen                  95  Kimbria           3:20.34
        1:37.75  3:20.34 
  dis. Karin van der Aalst            95  ZONS&S                        AF
  dis. Savannah Lukassen              95  MosaquaGulpen                 AA



TOP
Nr. 27   200m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Jacobs                  86  RZ                2:07.63
        1:01.80  2:07.63 
    2. Gert-Jan den Dekker            85  ZVDO'74           2:07.67
        1:01.86  2:07.67 
    3. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:07.70
        1:02.09  2:07.70 
    4. JerŰme AriŽs                   90  Kimbria           2:10.52
        1:02.81  2:10.52 
    5. Handy Widjaja                  91  EiffelSwimmers    2:11.73
        1:04.02  2:11.73 
    6. Sil Hoving                     91  EiffelSwimmers    2:12.15
        1:04.68  2:12.15 
    7. Wim Vos                        84  ZVDO'74           2:12.66
        1:03.05  2:12.66 
    8. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         2:13.86
        1:04.08  2:13.86 
    9. Kenneth Caster                 91  RZ                2:15.13
        1:04.24  2:15.13 
   10. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana      2:15.19
        1:00.31  2:15.19 
   11. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      2:16.30
        1:07.09  2:16.30 
   12. Milo van Holsteijn             88  DeRijn            2:16.76
        1:05.75  2:16.76 
   13. Tonie van Wijk                 82  Brunssum          2:18.07
        1:03.46  2:18.07 
   14. Niels den Dekker               91  ZVDO'74           2:18.59
        1:06.50  2:18.59 
   15. Thijs Wolswinkel               92  RZ                2:20.01
        1:09.20  2:20.01 
   16. Patrick Creemers               90  RZ                2:20.45
        1:07.77  2:20.45 
   17. Jory Niemark                   92  Brunssum          2:21.35
        1:07.44  2:21.35 
   18. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            2:22.95
        1:08.10  2:22.95 
   19. Tobias van Halen               91  RZ                2:23.67
        1:07.46  2:23.67 
   20. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      2:27.47
        1:10.78  2:27.47 
   21. Jelle Crooijmans               92  NoordLimburgS     2:29.37
        1:11.44  2:29.37 
   22. Leon Hendriks                  91  NoordLimburgS     2:30.40
        1:11.31  2:30.40 
   23. Robin Borger                   93  Brunssum          2:31.95
        1:13.14  2:31.95 
   24. Pim Thijert                    93  Hellas-Glana      2:36.79
        1:15.94  2:36.79 
   25. Jeroen Custers                 91  Kimbria           2:36.88
        1:16.64  2:36.88 
   26. Martijn van der Veer           94  EiffelSwimmers    2:37.22
        1:17.05  2:37.22 
   27. Michel Ebisch                  92  HeldenseZwemve    2:41.05
        1:16.06  2:41.05 
   28. Ricardo Vullings               92  HeldenseZwemve    2:43.11
        1:18.48  2:43.11 
   29. Maurice Zelis                  94  RZ                2:43.14
        1:18.55  2:43.14 
   30. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      2:43.60
        1:19.85  2:43.60 
   31. Dylan Notten                   95  Brunssum          2:43.73
        1:20.49  2:43.73 
   32. Vasily Oros                    93  ZONS&S            2:46.04
        1:19.16  2:46.04 
   33. Patrick Geurts                 91  EiffelSwimmers    2:48.76
        1:22.16  2:48.76 
   34. Alex Bos                       95  NoordLimburgS     2:50.15
        1:21.07  2:50.15 
   35. Mitchell Bink                  95  Hellas-Glana      2:56.50
        1:28.03  2:56.50 
   36. Marvin van Diermen             95  DeRijn            2:56.94
        1:25.12  2:56.94 
   37. Niels van Henten               95  DeRijn            3:04.34
        1:28.95  3:04.34