Clubkampioenschappen DWK-XCESS 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.148, registered to DWK-XCESS


Nr. 1  50m vlinderslag  Gemengd  8 - 10 jaar
Nr. 2  50m vlinderslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 3  50m vlinderslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 4  50m rugslag  Gemengd  6 - 9 jaar
Nr. 5  50m rugslag  Gemengd  8 - 10 jaar
Nr. 6  50m rugslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 7  50m rugslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 8  50m schoolslag  Gemengd  7 - 9 jaar
Nr. 9  50m schoolslag  Gemengd  8 - 10 jaar
Nr. 10  50m schoolslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 11  50m schoolslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 12  50m vrije slag  Gemengd  7 - 9 jaar
Nr. 13  50m vrije slag  Gemengd  8 - 10 jaar
Nr. 14  50m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 15  50m vrije slag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 16  25m schoolslag  Gemengd  5 - 7 jaar
Nr. 17  50m schoolslag  Gemengd  8 - 11 jaar
Nr. 18  50m schoolslag  Gemengd  12 jaar en ouder
Nr. 19  25m rugslag  Gemengd  5 - 7 jaar
Nr. 20  25m rugslag  Gemengd  8 - 11 jaar
Nr. 21  25m rugslag  Gemengd  12 jaar en ouder
Nr. 22  25m vrije slag  Gemengd  5 - 7 jaar
Nr. 23  25m vrije slag  Gemengd  8 - 11 jaar
Nr. 24  50m vrije slag  Gemengd  12 jaar en ouder


Nr. 1   50m vlinderslag  Gemengd  8 - 10 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Anoeska van de Kraats9705-01450.16
2.Mariska Hazeleger9705-01452.30
3.Esther de Roller9705-01454.37


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Fraanje9705-01447.65
2.Sook Willemsen9805-01449.39
3.Nino Sieling9705-01455.26
dis.Jurre Stammes9705-01458.92vd


10 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Marissa Taribuka9605-01438.70
2.Carli Harteman9605-01443.57
3.Anne Kool9605-01445.95
4.Judith Breedveld9605-01448.72
5.Jolijn Keegstra9605-01453.02


10 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Leeuwis9605-01437.44
2.Willem de Roller9605-01454.29
3.Bert Veenstra9605-01458.70


<< TOP >>
Nr. 2   50m vlinderslag  Dames  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Denise van Leeuwen9505-01438.70
2.Diane Schoenmaker9505-01438.98
3.Bianca van de Glind9505-01447.23


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Erkens9305-01432.69
2.Jeanine Burgers9405-01435.92
3.Tessa van der Aa9305-01436.19
4.Iris Kool9305-01436.64
5.Tiziana Hey9405-01436.80
6.Natasha Bosma9305-01437.13
7.Esther Wagelaar9305-01440.98


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniëlle Hols9105-01433.13
2.Lisa Johnstone9205-01433.51
3.Rianne Burgers9205-01437.58B
4.Anouk van de Pol9105-01439.02


16 - 17 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Marjolein Bolster9005-01432.04
2.Suzan Blankestijn8905-01435.26
3.Roelien Hazeleger9005-01438.07
4.Jantine de Vries8905-01445.95


18 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Barbara van Rhijn8105-01428.74A
Rieneke Terink8405-01428.74B
3.Lotte Wilms8405-01429.29
4.Evy Witlox8805-01429.48
5.Mariëlle Janssen8205-01430.45
6.Rieneke Schinkel8305-01430.49
7.Yvonne van de Pol8805-01431.43
8.Leonie van Maanen8805-01431.71
9.Daniëlle uit den Bogaard8305-01432.16
10.Zanella Hey8805-01432.64
11.Charon Blok8605-01432.67
12.Anne Awater8805-01433.25
13.Marion van den Berg8605-01433.26
14.Marijke Monsma8505-01433.76
15.Liesbeth van Mill8705-01437.58A


<< TOP >>
Nr. 3   50m vlinderslag  Heren  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Quinn Massee9505-01443.57
2.Niek de Brabander9505-01445.89
dis.Max de Wit9505-01458.48VB


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelle Derksen9405-01430.26
2.Jacco Doest9405-01434.07
3.Jacko van der Meer9405-01435.61
4.Ivar van Ginkel9405-01436.05
5.Antoine Veenstra9405-01439.82
dis.Wouter de Brabander9305-014AF


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Marissen9205-06626.36
2.Tim van Deutekom9105-01426.64
3.Johan Veenstra9205-01430.36
4.Tom van de Kamp9105-01433.64
5.Luc Awater9205-01434.60
Lars van Ginkel9105-01434.60


16 - 17 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jurjen Willemsen9005-04925.88
2.Felix Broekhuizen9005-01427.09
3.Nick van Gemert8905-01428.13
4.Joost Awater9005-01428.90
5.Jeroen Derksen8905-01429.10
6.Olaf Achterberg9005-01429.42
7.Simon Veenstra9005-01430.30
8.Frank Sloof9005-01433.32


18 - 19 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Perry Arentsen8805-01427.05
2.Rutger Sloof8805-01427.12
3.Raldi Jolink8805-01427.76
4.Guido de Boer8805-01428.30
5.Christiaan Sloof8705-01429.08
6.Frederik Tamminga8705-01429.48
7.Michel Stomphorst8705-01432.15


20 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Joran Barends8505-01425.35
2.Sander Karssen8505-01426.29
3.Merijn Ellenkamp8505-05427.02
4.Mans Broekgaarden8505-01427.54
5.Vincent Bakker8605-01428.70
6.Sjoerd Post8407-00928.82
7.Glennon Eights8305-01429.76
8.Arthur Keijzer7605-01431.05
9.Gerco Schakel6905-01432.02


<< TOP >>
Nr. 4   50m rugslag  Gemengd  6 - 9 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Leeuwis9805-01445.98
2.Tamara van de Wetering9705-01454.42a
3.Celine Schoenmaker9805-01456.78
4.Lisanne Bol9705-0141:00.02
5.Elisa Wagelaar9705-0141:01.82
6.Nienke Stammes9805-0141:03.19
dis.Lisette Groeneveld9805-014re


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Coen Schakel9805-01449.07
2.Vincent Pater9705-01452.02
3.Jan Donkersgoed9805-01454.42b


8 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Leeuwis9805-01445.98
2.Celine Schoenmaker9805-01456.78
3.Nienke Stammes9805-0141:03.19
dis.Lisette Groeneveld9805-014re


9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Tamara van de Wetering9705-01454.42a
2.Lisanne Bol9705-0141:00.02
3.Elisa Wagelaar9705-0141:01.82


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Coen Schakel9805-01449.07
2.Vincent Pater9705-01452.02
3.Jan Donkersgoed9805-01454.42b


<< TOP >>
Nr. 5   50m rugslag  Gemengd  8 - 10 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Anoeska van de Kraats9705-01445.36
2.Mariska Hazeleger9705-01448.55a
dis.Esther de Roller9705-014re


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Fraanje9705-01445.73
2.Nino Sieling9705-01446.17
3.Sook Willemsen9805-01448.55b
4.Jurre Stammes9705-01455.80


10 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Marissa Taribuka9605-01438.06
2.Carli Harteman9605-01441.26
3.Anne Kool9605-01446.32
4.Jolijn Keegstra9605-01448.24
5.Judith Breedveld9605-01451.51


10 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Leeuwis9605-01440.41
2.Bert Veenstra9605-01446.56
3.Willem de Roller9605-01446.73


<< TOP >>
Nr. 6   50m rugslag  Dames  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Diane Schoenmaker9505-01440.56
2.Denise van Leeuwen9505-01441.32
3.Bianca van de Glind9505-01448.95


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Erkens9305-01433.98
2.Tessa van der Aa9305-01435.36
3.Natasha Bosma9305-01436.45b
4.Iris Kool9305-01436.48
5.Jeanine Burgers9405-01436.92
6.Tiziana Hey9405-01439.64
7.Esther Wagelaar9305-01440.48


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniëlle Hols9105-01434.00
2.Anouk van de Pol9105-01436.45a
3.Lisa Johnstone9205-01436.82
4.Rianne Burgers9205-01437.86


16 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Evy Witlox8805-01429.33
2.Rieneke Terink8405-01430.89
3.Barbara van Rhijn8105-01431.35
4.Rieneke Schinkel8305-01431.64
5.Lotte Wilms8405-01431.88
6.Mariëlle Janssen8205-01431.92
7.Marjolein Bolster9005-01433.66
8.Charon Blok8605-01433.80
9.Anne Awater8805-01433.95
10.Yvonne van de Pol8805-01434.20
11.Marijke Monsma8505-01434.30
12.Leonie van Maanen8805-01434.65
13.Zanella Hey8805-01434.92
14.Jessica Groenevelt9005-01435.20
15.Roelien Hazeleger9005-01436.98
16.Daniëlle uit den Bogaard8305-01439.32
17.Liesbeth van Mill8705-01439.45
18.Suzan Blankestijn8905-01440.12
19.Jantine de Vries8905-01448.20


<< TOP >>
Nr. 7   50m rugslag  Heren  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Quinn Massee9505-01440.36
2.Niek de Brabander9505-01446.39
dis.Max de Wit9505-01448.41rc


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelle Derksen9405-01432.51
2.Jacco Doest9405-01433.84b
3.Jacko van der Meer9405-01435.30
4.Ivar van Ginkel9405-01436.99
5.Michiel Bouw9405-01437.23
6.Antoine Veenstra9405-01438.95
7.Wouter de Brabander9305-01446.06


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Marissen9205-06629.02
2.Tim van Deutekom9105-01429.26
3.Johan Veenstra9205-01432.09b
4.Luc Awater9205-01433.16
5.Tom van de Kamp9105-01433.51
6.Lars van Ginkel9105-01435.73


16 - 17 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jurjen Willemsen9005-04926.73
2.Felix Broekhuizen9005-01428.86
3.Olaf Achterberg9005-01429.68
4.Joost Awater9005-01429.71
5.Nick van Gemert8905-01429.89
6.Jeroen Derksen8905-01431.81
7.Simon Veenstra9005-01432.64
8.Frank Sloof9005-01437.23


18 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Sander Karssen8505-01427.35
2.Merijn Ellenkamp8505-05427.60
3.Joran Barends8505-01427.67
4.Perry Arentsen8805-01427.89
5.Sjoerd Post8407-00929.51
6.Frederik Tamminga8705-01429.95
7.Rutger Sloof8805-01429.98
8.Mans Broekgaarden8505-01430.80
9.Vincent Bakker8605-01431.12
10.Jaco van Gent8005-01431.20
11.Michel Stomphorst8705-01432.09a
12.Raldi Jolink8805-01432.17
13.Christiaan Sloof8705-01432.36
14.Guido de Boer8805-01432.54
15.Arthur Keijzer7605-01433.80
16.Vincent de Boer8805-01433.84a
17.Gerco Schakel6905-01435.64
18.Glennon Eights8305-01436.33


<< TOP >>
Nr. 8   50m schoolslag  Gemengd  7 - 9 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Leeuwis9805-01455.54
2.Elisa Wagelaar9705-01455.85
3.Lisanne Bol9705-01456.80
4.Nienke Stammes9805-01459.54
5.Celine Schoenmaker9805-0141:02.68
6.Lisette Groeneveld9805-0141:05.06
dis.Tamara van de Wetering9705-01459.36sj


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Jan Donkersgoed9805-01456.82
dis.Coen Schakel9805-01456.10sl
dis.Vincent Pater9705-01457.07sl


<< TOP >>
Nr. 9   50m schoolslag  Gemengd  8 - 10 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Anoeska van de Kraats9705-01446.36
2.Esther de Roller9705-01456.80
3.Mariska Hazeleger9705-0141:00.32


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Jurre Stammes9705-01450.43a
2.Sook Willemsen9805-01452.92
3.Mike Fraanje9705-01453.51
dis.Nino Sieling9705-01453.23sl


10 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Marissa Taribuka9605-01444.01
2.Carli Harteman9605-01448.05
3.Jolijn Keegstra9605-01450.43b
4.Anne Kool9605-01451.81
5.Judith Breedveld9605-01452.63


10 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Leeuwis9605-01445.19
2.Bert Veenstra9605-01448.78
3.Willem de Roller9605-01454.04


<< TOP >>
Nr. 10   50m schoolslag  Dames  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Denise van Leeuwen9505-01442.84
2.Diane Schoenmaker9505-01445.20
3.Bianca van de Glind9505-01452.66


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Erkens9305-01439.23
2.Iris Kool9305-01440.36
3.Esther Wagelaar9305-01440.91
4.Jeanine Burgers9405-01441.45b
5.Tessa van der Aa9305-01443.73
6.Natasha Bosma9305-01444.49
7.Tiziana Hey9405-01446.01


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Evelien Veenstra9105-01436.42
2.Daniëlle Hols9105-01437.45
3.Anouk van de Pol9105-01439.83a
4.Rianne Burgers9205-01441.20
5.Lisa Johnstone9205-01441.45a


16 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Yvonne van de Pol8805-01435.42
2.Lotte Wilms8405-01435.97
3.Marijke Monsma8505-01436.18
4.Rieneke Terink8405-01436.54
5.Mariëlle Janssen8205-01437.06
6.Leonie van Maanen8805-01437.76
7.Daniëlle uit den Bogaard8305-01438.77
8.Anne Awater8805-01439.08
9.Evy Witlox8805-01439.13
10.Marjolein Bolster9005-01439.24
11.Jessica Groenevelt9005-01439.31
12.Rieneke Schinkel8305-01439.36
13.Barbara van Rhijn8105-01439.83b
14.Zanella Hey8805-01440.20
15.Suzan Blankestijn8905-01440.32
16.Charon Blok8605-01440.45
17.Roelien Hazeleger9005-01442.45
18.Liesbeth van Mill8705-01445.29
19.Jantine de Vries8905-01453.42


<< TOP >>
Nr. 11   50m schoolslag  Heren  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Quinn Massee9505-01447.03
2.Niek de Brabander9505-01449.56
dis.Max de Wit9505-01454.48sl


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelle Derksen9405-01434.67
2.Jacko van der Meer9405-01436.86a
3.Ivar van Ginkel9405-01440.00
4.Jacco Doest9405-01441.45
5.Antoine Veenstra9405-01442.80
6.Wouter de Brabander9305-01446.44


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Marissen9205-06632.48
2.Tim van Deutekom9105-01433.00b
3.Johan Veenstra9205-01433.85
4.Tom van de Kamp9105-01434.37
5.Luc Awater9205-01436.99
6.Lars van Ginkel9105-01442.14


16 - 17 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Felix Broekhuizen9005-01431.26
2.Nick van Gemert8905-01432.04
3.Simon Veenstra9005-01433.60
4.Joost Awater9005-01434.26b
5.Jurjen Willemsen9005-04934.45
6.Jeroen Derksen8905-01434.80
7.Olaf Achterberg9005-01435.28
8.Frank Sloof9005-01435.80


18 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Mans Broekgaarden8505-01429.60
2.Rutger Sloof8805-01430.13
3.Vincent Bakker8605-01430.18
4.Sander Karssen8505-01430.35
5.Joran Barends8505-01430.80
6.Raldi Jolink8805-01431.05
7.Merijn Ellenkamp8505-05431.46
8.Perry Arentsen8805-01433.00a
9.Sjoerd Post8407-00933.66
10.Christiaan Sloof8705-01434.10
11.Frederik Tamminga8705-01434.26a
12.Guido de Boer8805-01435.56
13.Glennon Eights8305-01436.86b
14.Arthur Keijzer7605-01437.43
15.Gerco Schakel6905-01439.91
16.Michel Stomphorst8705-01440.57


<< TOP >>
Nr. 12   50m vrije slag  Gemengd  7 - 9 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Leeuwis9805-01443.57
2.Elisa Wagelaar9705-01449.60
3.Tamara van de Wetering9705-01449.82
4.Celine Schoenmaker9805-01451.36
5.Lisanne Bol9705-01455.60
6.Lisette Groeneveld9805-01458.75
7.Nienke Stammes9805-0141:08.06


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Coen Schakel9805-01445.16
2.Jan Donkersgoed9805-01447.45b
Vincent Pater9705-01447.45a


<< TOP >>
Nr. 13   50m vrije slag  Gemengd  8 - 10 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Anoeska van de Kraats9705-01439.36
2.Mariska Hazeleger9705-01442.71b
3.Esther de Roller9705-01443.06


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Fraanje9705-01439.07
2.Nino Sieling9705-01439.89
3.Sook Willemsen9805-01440.09
4.Jurre Stammes9705-01445.60


10 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Marissa Taribuka9605-01432.71
2.Carli Harteman9605-01434.95
3.Jolijn Keegstra9605-01440.80
4.Judith Breedveld9605-01442.71a
5.Anne Kool9605-01442.74


10 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Leeuwis9605-01433.11
2.Bert Veenstra9605-01437.97
3.Willem de Roller9605-01439.63


<< TOP >>
Nr. 14   50m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Denise van Leeuwen9505-01432.67
2.Diane Schoenmaker9505-01435.13
3.Bianca van de Glind9505-01441.47


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Erkens9305-01429.76
2.Tessa van der Aa9305-01430.95
3.Jeanine Burgers9405-01431.18
4.Natasha Bosma9305-01431.41
5.Iris Kool9305-01431.64
6.Tiziana Hey9405-01432.42
7.Esther Wagelaar9305-01433.25


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Anouk van de Pol9105-01430.07
2.Lisa Johnstone9205-01430.15
3.Evelien Veenstra9105-01430.49
4.Daniëlle Hols9105-01431.04
5.Rianne Burgers9205-01432.11


16 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Barbara van Rhijn8105-01426.56
2.Rieneke Terink8405-01426.94
3.Lotte Wilms8405-01427.54b
Evy Witlox8805-01427.54a
5.Mariëlle Janssen8205-01428.42
6.Rieneke Schinkel8305-01428.54
7.Yvonne van de Pol8805-01428.76
8.Daniëlle uit den Bogaard8305-01428.97
9.Marijke Monsma8505-01429.10
10.Leonie van Maanen8805-01429.13
11.Jessica Groenevelt9005-01429.22
12.Zanella Hey8805-01429.30
13.Charon Blok8605-01430.20
14.Marjolein Bolster9005-01430.39
15.Anne Awater8805-01430.70
16.Roelien Hazeleger9005-01431.67
17.Suzan Blankestijn8905-01431.72
18.Liesbeth van Mill8705-01434.45
19.Jantine de Vries8905-01439.08


<< TOP >>
Nr. 15   50m vrije slag  Heren  11 jaar en ouder24-3-2007


11 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Quinn Massee9505-01434.57
2.Niek de Brabander9505-01438.09
3.Max de Wit9505-01440.07


12 - 13 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelle Derksen9405-01426.84
2.Jacco Doest9405-01429.50
3.Jacko van der Meer9405-01430.07
4.Michiel Bouw9405-01430.60
5.Ivar van Ginkel9405-01431.29
6.Antoine Veenstra9405-01433.67
7.Wouter de Brabander9305-01439.58


14 - 15 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Tim van Deutekom9105-01425.01b
2.Mike Marissen9205-06625.13
3.Johan Veenstra9205-01427.02
4.Luc Awater9205-01427.20b
5.Tom van de Kamp9105-01427.95
6.Lars van Ginkel9105-01430.24


16 - 17 jaar

Jr.Afk./depotTijd
1.Jurjen Willemsen9005-04924.25b
2.Felix Broekhuizen9005-01425.01a
3.Nick van Gemert8905-01425.14a
4.Jeroen Derksen8905-01425.76
5.Olaf Achterberg9005-01426.26
6.Joost Awater9005-01426.35
7.Simon Veenstra9005-01427.20a
8.Frank Sloof9005-01430.24


18 jaar en ouder

Jr.Afk./depotTijd
1.Joran Barends8505-01423.72
2.Merijn Ellenkamp8505-05424.25a
3.Sebastiaan Kuijper7805-01424.64
4.Sander Karssen8505-01424.70
5.Vincent Bakker8605-01425.00
6.Rutger Sloof8805-01425.06
7.Perry Arentsen8805-01425.14b
8.Mans Broekgaarden8505-01425.81
9.Sjoerd Post8407-00925.95
10.Frederik Tamminga8705-01426.07
11.Raldi Jolink8805-01426.10
12.Christiaan Sloof8705-01426.66
13.Glennon Eights8305-01427.16
14.Guido de Boer8805-01427.30
15.Vincent de Boer8805-01427.76
16.Michel Stomphorst8705-01427.88
17.Arthur Keijzer7605-01428.57
18.Gerco Schakel6905-01431.08


<< TOP >>
Nr. 16   25m schoolslag  Gemengd  5 - 7 jaar24-3-2007


5 - 6 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Juliette Leeuwis0005-01432.00
2.Storm Willemsen0105-01435.60
3.Sara van de Beek0005-01437.80
4.Simone van de Munt0005-01441.76
5.Denise Erkens0005-01445.94


7 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Marjolein Kok9905-01430.00
2.Natasha vd Kraats9905-01430.29
3.Tiemke van Harten9905-01431.00
4.Julia Kaptein9905-01431.77
5.Cathy Aelbers9905-01434.47
6.Anniek Bos9905-01436.92


7 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Nick Fraanje9905-01430.06
2.Marijn Pater9905-01435.18
3.Lars Mastebroek9905-01437.54
4.Laszlo Pater9905-01437.70
5.Bart van Vulpen9905-01448.21


5 - 6 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Toon Koudijs0005-01431.98
2.Rick Vlasman0005-01433.45


<< TOP >>
Nr. 17   50m schoolslag  Gemengd  8 - 11 jaar24-3-2007


8 - 9 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Madelon Rietberg9805-01457.86
2.Judith Verhoeks9705-0141:13.54


10 - 11 jaar, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Sabine Versteeg9505-01450.42
2.Dionne van Vliert9605-01455.82
3.Ilse Schakel9605-0141:06.26


10 - 11 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.David Wouda9505-01454.60
2.Frenkchris Sinay9605-0141:01.14


8 - 9 jaar, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Martijn Erkens9705-01453.09
2.Rijn Konijnenberg9705-01453.48
3.Daniël Kaptein9705-01456.02
4.Rens Koudijs9805-0141:12.62


<< TOP >>
Nr. 18   50m schoolslag  Gemengd  12 jaar en ouder24-3-2007


12 jaar en ouder, Heren

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelle Korevaar8905-01440.20
2.Curiel Dwight8305-01440.86


12 jaar en ouder, Dames

Jr.Afk./depotTijd
1.Willeke van de Brink8705-01438.50
2.Jessica v Middeldorp8505-01447.32
3.Mireille Ruiter9305-01449.56
4.Jessica de Kruif9205-01451.75
5.Luciënne Brom9205-01453.73
6.Esther Jongejan9405-01455.57


<< TOP >>
Nr. 19   25m rugslag  Gemengd  5 - 7 jaar24-3-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Nick Fraanje9905-01429.13
2.Juliette Leeuwis0005-01430.13
3.Julia Kaptein9905-01430.98
4.Marjolein Kok9905-01431.09
5.Rick Vlasman0005-01431.69
6.Marijn Pater9905-01431.95
7.Natasha vd Kraats9905-01432.54
8.Toon Koudijs0005-01433.00
9.Simone van de Munt0005-01434.14
10.Storm Willemsen0105-01435.75
11.Tiemke van Harten9905-01437.15
12.Anniek Bos9905-01437.71
13.Cathy Aelbers9905-01438.26
14.Laszlo Pater9905-01439.91
15.Sara van de Beek0005-01444.04
16.Lars Mastebroek9905-01447.00
17.Denise Erkens0005-01451.40
18.Bart van Vulpen9905-0141:03.70


<< TOP >>
Nr. 20   25m rugslag  Gemengd  8 - 11 jaar24-3-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Sabine Versteeg9505-01421.29
2.Frenkchris Sinay9605-01423.02
3.Rijn Konijnenberg9705-01424.11
David Wouda9505-01424.11
5.Daniël Kaptein9705-01424.29
6.Madelon Rietberg9805-01425.00
7.Rens Koudijs9805-01425.10
8.Ilse Schakel9605-01425.59
9.Martijn Erkens9705-01426.96
10.Dionne van Vliert9605-01429.59
11.Judith Verhoeks9705-01434.10


<< TOP >>
Nr. 21   25m rugslag  Gemengd  12 jaar en ouder24-3-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Willeke van de Brink8705-01416.93
2.Curiel Dwight8305-01417.10
3.Jelle Korevaar8905-01418.36
4.Jessica v Middeldorp8505-01418.86
5.Mireille Ruiter9305-01421.12
6.Jessica de Kruif9205-01421.44
7.Luciënne Brom9205-01423.52
8.Esther Jongejan9405-01423.89


<< TOP >>
Nr. 22   25m vrije slag  Gemengd  5 - 7 jaar24-3-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Rick Vlasman0005-01427.36
2.Juliette Leeuwis0005-01428.04
3.Marjolein Kok9905-01428.70
4.Toon Koudijs0005-01429.80
5.Nick Fraanje9905-01430.82
6.Storm Willemsen0105-01430.85
7.Julia Kaptein9905-01432.92
8.Marijn Pater9905-01434.65
9.Tiemke van Harten9905-01435.07
10.Denise Erkens0005-01435.80
11.Cathy Aelbers9905-01435.93
12.Sara van de Beek0005-01439.16
13.Laszlo Pater9905-01439.36
14.Natasha vd Kraats9905-01441.02
15.Simone van de Munt0005-01441.76
16.Anniek Bos9905-01445.10
17.Lars Mastebroek9905-01445.20
18.Bart van Vulpen9905-01447.33


<< TOP >>
Nr. 23   25m vrije slag  Gemengd  8 - 11 jaar24-3-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Sabine Versteeg9505-01418.18
2.Ilse Schakel9605-01419.45
3.Rijn Konijnenberg9705-01419.98
4.Frenkchris Sinay9605-01420.10
5.Martijn Erkens9705-01420.80
6.Daniël Kaptein9705-01421.39
7.Madelon Rietberg9805-01422.51
8.Rens Koudijs9805-01422.97
9.David Wouda9505-01423.26
10.Dionne van Vliert9605-01423.86
11.Judith Verhoeks9705-01433.86


<< TOP >>
Nr. 24   50m vrije slag  Gemengd  12 jaar en ouder24-3-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Curiel Dwight8305-01429.00
2.Jelle Korevaar8905-01430.07
3.Willeke van de Brink8705-01430.88
4.Jessica v Middeldorp8505-01434.31
5.Mireille Ruiter9305-01437.67
6.Esther Jongejan9405-01439.36
7.Jessica de Kruif9205-01444.53
8.Luciënne Brom9205-01444.93