Deel 4 KNZB zwemcompetitie landelijk - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to De Schelde


Nr. 1  4 x 100m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 2  4 x 50m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 3  25m vlinderslag  Gemengd  Mixed Minioren 4 en later
Nr. 4  100m schoolslag  Dames  Minoren 6 en later
Nr. 5  100m rugslag  Heren  Minoren 6 en later
Nr. 6  200m wisselslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 7  200m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 9  200m rugslag  Heren  Senioren 2 en later
Nr. 10  200m rugslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 11  200m wisselslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 12  100m rugslag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 13  100m vlinderslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 14  100m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 15  100m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 16  50m schoolslag  Gemengd  Mixed Minioren 4 en later
Nr. 17  50m vlinderslag  Dames  Minoren 6 en later
Nr. 18  50m vrije slag  Heren  Minoren 6 en later
Nr. 19  100m vrije slag  Heren  Senioren 2 en later
Nr. 20  100m schoolslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 21  100m rugslag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 22  200m vrije slag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 23  200m schoolslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 24  100m vrije slag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 25  100m schoolslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 26  200m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 27  200m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 28  4 x 50m wisselslag  Heren  Junioren 4 en later


Nr. 1
18-3-2007
4 x 100m wisselslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel4:43.56
Judith Stap
Manon Minneboo
93
93
32.901:08.29Mieke van Dort
Nikita Kruis
91
89
2.De Devel 1De Devel4:46.23
Leonie Taal
Lisa van Milt
93
92
35.601:14.10
1:18.29
Maryse Lampe
Myrthe Lampe
87
90
1:08.43
1:05.41
3.SBC-2000 (SG) 1SBC-2000 (SG)4:57.45
Patricia Brooijmans
Fieke Brands
79
89
38.231:18.20
1:19.16
Chantal Verhoeff
Kitty Schiphorst Preuper
79
91
1:14.00
1:06.09
4.De Schelde 1De Schelde5:05.59
Karlijn van de Worp
Sabine Wieland
90
86
38.081:20.52
1:27.72
Josje van Houwelingen
Lisanne de Jong
90
89
1:11.72
1:05.63


<< TOP >>
Nr. 2
18-3-2007
4 x 50m vrije slag  Heren

Senioren
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 1De Schelde1:42.69
Daniël Kunne
Kevin Hondsmerk
90
88
26.57
24.38
26.57
50.95
Niek Kampman
Cees van Houwelingen
89
63
26.72
25.02
1:17.67
1:42.69
2.SBC-2000 (SG) 1SBC-2000 (SG)1:44.58
Dennis van Oosterhout
Frank Zwiers
89
82
26.3626.36
-:--.--
Joost Mulder
Thomas Priems
86
86
-:--.--
1:44.58
3.De Stormvogel 1De Stormvogel1:45.02
Sander v. Nieuwenhuyzen
Eelco van Gemert
91
72
26.45
25.91
26.45
52.36
Jeroen Dellebeke
Rick Visser
81
88
26.90
25.76
1:19.26
1:45.02
4.De Devel 1De Devel1:50.78
Björn de Groot
Frank Hoogenboom
86
89
27.94
27.42
27.94
55.36
Sven de Groot
Mark van Noorloos
90
88
28.82
26.60
1:24.18
1:50.78
5.De Schelde 2De Schelde1:52.76
Bas van Houwelingen
Mertijn Loof
92
90
27.1327.13
-:--.--
Leon Wagter
Richard Oskam
88
94
-:--.--
1:52.76


<< TOP >>
Nr. 3
18-3-2007
25m vlinderslag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Minioren 4 en later

Jr.Afk./depotTijd
1.Wouter Stap97De Stormvogel19.15
2.Kalle van Gemert98De Stormvogel22.181
3.Alex Breel97De Stormvogel22.182
4.Gordon Kingma97SBC-2000 (SG)29.91


<< TOP >>
Nr. 4
18-3-2007
100m schoolslag  Dames

Minoren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Stephanie van Dam95De Devel1:28.0741.421:28.07
2.Celine Hoogendijk96De Devel1:29.6742.561:29.67
3.Claudia den Ottelander95SBC-2000 (SG)1:31.4143.281:31.41
4.Tulany de Wilde96De Stormvogel1:31.7342.511:31.73
5.Anouk Molewijk95De Schelde1:32.4043.261:32.40
6.Rosanne Ligtvoet95De Devel1:34.7944.391:34.79
7.Ilse Verhaaf95De Devel1:34.9544.361:34.95
8.Yoshi Corré95De Stormvogel1:35.1045.111:35.10
9.Stephanie van der Linden96De Schelde1:35.5046.111:35.50
10.Lois van den Berg95De Stormvogel1:36.8846.441:36.88
11.Bodine Corré95De Stormvogel1:37.4845.111:37.48
12.Lindi Verkooijen95SBC-2000 (SG)1:39.2945.261:39.29
13.Britt Guljé96SBC-2000 (SG)1:42.2448.551:42.24
14.Maya Kingma95SBC-2000 (SG)1:43.5450.691:43.54
ng.Tineke van Dort96De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 5
18-3-2007
100m rugslag  HerenMinoren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Christian de Die95De Schelde1:18.2238.161:18.22
2.Melvin Prins95SBC-2000 (SG)1:18.9738.461:18.97
3.Lennard Breel95De Stormvogel1:21.1639.361:21.16
4.Roy Bos95De Devel1:21.8939.891:21.89
5.Michael Hoek95De Devel1:23.2940.101:23.29
6.Pedro Mol96De Stormvogel1:23.73140.761:23.73
7.Levy Kort96De Stormvogel1:23.73240.741:23.73
8.Dylan Zwirs96De Devel1:33.1645.471:33.16
9.Pim van Milt96De Devel1:37.9947.881:37.99
10.Bram van Ginneken95SBC-2000 (SG)1:43.5150.701:43.51
11.Jasper Schoones96SBC-2000 (SG)1:43.6849.061:43.68
12.Luka Jaksic96De Schelde1:47.4250.601:47.42
ng.Jochem Folkersma95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 6
18-3-2007
200m wisselslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Judith Stap93De Stormvogel2:28.9632.08-:--.---:--.--2:28.96
2.Manon Baggerman91De Devel2:35.4633.44-:--.---:--.--2:35.46
3.Lisa van Milt92De Devel2:37.8034.32-:--.---:--.--2:37.80
4.Mieke van Dort91De Stormvogel2:38.7133.54-:--.---:--.--2:38.71
5.Monique de Haard92De Stormvogel2:42.1434.36-:--.---:--.--2:42.14
6.Kitty Schiphorst Preuper91SBC-2000 (SG)2:42.8635.26-:--.---:--.--2:42.86
7.Jaimy Kort92De Stormvogel2:45.3436.59-:--.---:--.--2:45.34
8.Iris Dingemanse92De Stormvogel2:45.8634.55-:--.---:--.--2:45.86
9.Sofie Oostvogels91SBC-2000 (SG)2:49.5438.43-:--.---:--.--2:49.54
10.Lieke Beezemer91De Schelde2:51.7835.56-:--.---:--.--2:51.78
11.Bente van Gennep92SBC-2000 (SG)2:52.5737.72-:--.---:--.--2:52.57
12.Annewil Mol92De Devel2:53.6236.74-:--.---:--.--2:53.62
13.Gemma Schiphorst Preuper92SBC-2000 (SG)2:56.4841.76-:--.---:--.--2:56.48
14.Bianca de Pooter92De Schelde2:59.3239.13-:--.---:--.--2:59.32
bm.Lisa Klatten92De Devel2:54.1135.18-:--.---:--.--2:54.11


<< TOP >>
Nr. 7
18-3-2007
200m vrije slag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Sonny Corré93De Stormvogel2:05.7229.201:01.231:33.632:05.72
2.Bas van Houwelingen92De Schelde2:09.6929.881:02.84-:--.--2:09.69
3.Stefan Wesolowski91SBC-2000 (SG)2:09.8629.801:03.20-:--.--2:09.86
4.Lorenzo van Poele91De Schelde2:14.6029.801:03.36-:--.--2:14.60
5.Yannick Mol93De Stormvogel2:14.9834.201:04.66-:--.--2:14.98
6.Giovanni den Ouden93De Devel2:18.3430.531:05.54-:--.--2:18.34
7.Edwin de Jong91De Schelde2:18.6231.671:06.681:43.622:18.62
8.Jelle van der Ploeg91SBC-2000 (SG)2:19.2730.841:06.44-:--.--2:19.27
9.Benjamin Rietveld94De Devel2:31.4335.091:14.27-:--.--2:31.43
10.Jeroen Durinck93De Devel2:33.5435.311:14.701:54.052:33.54
11.Remco Pollklasener92SBC-2000 (SG)2:38.9434.701:14.28-:--.--2:38.94
12.Jeroen Taal94De Devel2:41.8637.101:18.57-:--.--2:41.86


<< TOP >>
Nr. 9
18-3-2007
200m rugslag  HerenSenioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:12.5630.831:03.54-:--.--2:12.56
2.Stefan Roovers91De Stormvogel2:22.4933.161:08.68-:--.--2:22.49
3.Dennis van Oosterhout89SBC-2000 (SG)2:30.0834.991:12.15-:--.--2:30.08
4.Daniël Kunne90De Schelde2:31.8936.481:15.67-:--.--2:31.89
5.Mark van Noorloos88De Devel2:34.3635.641:14.48-:--.--2:34.36
6.Jeroen Bonten88SBC-2000 (SG)2:35.0235.581:14.931:55.112:35.02
7.Rick Visser88De Stormvogel2:35.5836.161:16.06-:--.--2:35.58
8.Kevin van Laerhoven88De Devel2:39.5836.641:16.99-:--.--2:39.58
dis.Thomas van Laerhoven90De DevelAF
dis.Niek Kampman89De Schelde2:23.51RC33.361:09.92-:--.--2:23.51


<< TOP >>
Nr. 10
18-3-2007
200m rugslag  DamesJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Manon Minneboo93De Stormvogel2:32.9935.561:15.34-:--.--2:32.99
2.Merel van der Ent93De Stormvogel2:44.8137.881:20.64-:--.--2:44.81
3.Anniek Minderhoud93De Stormvogel2:45.7338.971:20.932:03.962:45.73
4.Floortje de Waard94De Devel2:46.5439.161:21.72-:--.--2:46.54
5.Renée Roks93SBC-2000 (SG)2:46.7439.111:21.31-:--.--2:46.74
6.Manon Boone93De Schelde2:53.4439.861:23.14-:--.--2:53.44
7.Nicole Peeters93SBC-2000 (SG)2:53.7339.731:23.48-:--.--2:53.73
8.Dunya Luteijn94De Schelde3:01.5642.691:28.092:15.103:01.56
9.Myriam Baute94De Schelde3:05.6141.331:28.89-:--.--3:05.61
10.Bodine Corré95De Stormvogel3:07.1342.921:31.00-:--.--3:07.13
11.Esmee Boschma94SBC-2000 (SG)3:09.8844.371:31.56-:--.--3:09.88
dis.Leonie Taal93De Devel2:38.02RC39.781:16.61-:--.--2:38.02
ng.Kiki Klerks93De Devel


<< TOP >>
Nr. 11
18-3-2007
200m wisselslag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Sonny Corré93De Stormvogel2:28.5831.61-:--.---:--.--2:28.58
2.Niels Suy93De Schelde2:33.8933.41-:--.---:--.--2:33.89
3.Yannick Mol93De Stormvogel2:34.8133.84-:--.---:--.--2:34.81
4.Yoeri Kok93De Devel2:37.6331.89-:--.---:--.--2:37.63
5.Jeffrey de Vos93De Stormvogel2:39.6734.16-:--.---:--.--2:39.67
6.Joeri Prins93SBC-2000 (SG)2:43.8236.13-:--.---:--.--2:43.82
7.Mitchell Kappetein93De Schelde2:47.7634.68-:--.---:--.--2:47.76
8.Jelmar van Zijderveld93De Devel2:48.4439.34-:--.---:--.--2:48.44
9.Richard Oskam94De Schelde2:48.8036.83-:--.---:--.--2:48.80
10.Melvin Prins95SBC-2000 (SG)2:53.9038.64-:--.---:--.--2:53.90
11.Leon Verschuren93SBC-2000 (SG)2:58.5439.36-:--.---:--.--2:58.54
12.Arnout Benschop93De Devel3:05.4840.70-:--.---:--.--3:05.48
ng.Coen Kuijpers94SBC-2000 (SG)


<< TOP >>
Nr. 12
18-3-2007
100m rugslag  DamesSenioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Josje van Houwelingen90De Schelde1:07.4532.231:07.45
2.Anne Pel90De Stormvogel1:12.2234.291:12.22
3.Ellis Mos92De Devel1:15.83136.101:15.83
4.Sanne Bruggink92SBC-2000 (SG)1:15.83236.231:15.83
5.Nikita Kruis89De Stormvogel1:16.6237.261:16.62
6.Lotte Beimans89SBC-2000 (SG)1:17.2837.111:17.28
7.Linda de Jong92De Devel1:17.5837.481:17.58
8.Karlijn van de Worp90De Schelde1:20.2538.161:20.25
9.Victoria Mol90De Devel1:20.5438.841:20.54
10.Carola van der Zee92De Devel1:25.2141.751:25.21
dis.Merel Snoeijs90SBC-2000 (SG)1:17.15RC37.121:17.15
dis.Danique van Peenen92De Stormvogel1:25.82RC41.291:25.82


<< TOP >>
Nr. 13
18-3-2007
100m vlinderslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mertijn Loof90De Schelde1:03.2528.901:03.25
2.Dennis van Oosterhout89SBC-2000 (SG)1:04.1029.661:04.10
3.Daan de Jong89De Devel1:05.4130.131:05.41
4.Stefan Roovers91De Stormvogel1:06.1631.021:06.16
5.Bas van Houwelingen92De Schelde1:08.5031.431:08.50
6.Lorenzo van Poele91De Schelde1:08.6431.481:08.64
7.Martijn Mechielsen90De Stormvogel1:08.8230.821:08.82
8.Frank Hoogenboom89De Devel1:11.3433.511:11.34
9.Jelle van der Ploeg91SBC-2000 (SG)1:20.2036.441:20.20
10.Alain Heunen91De Devel1:20.2734.651:20.27
bm.Nick Klatten90De Devel1:10.1831.611:10.18
ng.René Bal89De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 14
18-3-2007
100m vrije slag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Patricia Brooijmans79SBC-2000 (SG)1:02.89130.381:02.89
2.Judith Stap93De Stormvogel1:02.89230.271:02.89
3.Maryse Lampe87De Devel1:03.78130.511:03.78
4.Fieke Brands89SBC-2000 (SG)1:03.782-:--.--1:03.78
5.Mieke van Dort91De Stormvogel1:04.8631.021:04.86
6.Lisanne de Jong89De Schelde1:05.5530.681:05.55
7.Chantal Verhoeff79SBC-2000 (SG)1:05.8931.451:05.89
8.Sabine Wieland86De Schelde1:07.3231.921:07.32
9.Myrthe Lampe90De Devel1:07.6932.531:07.69
10.Selena van Hoek84De Stormvogel1:08.11132.581:08.11
11.Jaimy Kort92De Stormvogel1:08.11232.361:08.11
12.Mariette v.d Sman93De Devel1:08.3432.751:08.34
13.Nikita Kok91De Devel1:12.8033.801:12.80
14.Michelle Heijnemans93De Devel1:13.5435.311:13.54


<< TOP >>
Nr. 15
18-3-2007
100m schoolslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Antonio Schijvenaars84SBC-2000 (SG)1:10.5632.841:10.56
2.Cees van Houwelingen63De Schelde1:12.4538.371:12.45
3.Daniël Kunne90De Schelde1:15.1134.991:15.11
4.Joost Mulder86SBC-2000 (SG)1:15.1334.861:15.13
5.Eelco van Gemert72De Stormvogel1:15.7635.291:15.76
6.Thomas Priems86SBC-2000 (SG)1:16.4835.501:16.48
7.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel1:16.5135.281:16.51
8.Jan Brink62De Stormvogel1:17.3536.361:17.35
9.Freek Rijper90De Devel1:18.1835.961:18.18
10.Frank Zwiers82SBC-2000 (SG)1:18.2636.581:18.26
11.Björn de Groot86De Devel1:19.0636.361:19.06


<< TOP >>
Nr. 16
18-3-2007
50m schoolslag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Minioren 4 en later

Jr.Afk./depotTijd
1.Wouter Stap97De Stormvogel49.56
2.Alex Breel97De Stormvogel50.95
3.Kalle van Gemert98De Stormvogel54.15
4.Gordon Kingma97SBC-2000 (SG)57.29


<< TOP >>
Nr. 17
18-3-2007
50m vlinderslag  Dames

Minoren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Yoshi Corré95De Stormvogel35.13
2.Stephanie van Dam95De Devel35.51
3.Celine Hoogendijk96De Devel36.57
4.Bodine Corré95De Stormvogel37.04
5.Rosanne Ligtvoet95De Devel38.13
6.Anouk Molewijk95De Schelde39.72
7.Ilse Verhaaf95De Devel40.08
8.Claudia den Ottelander95SBC-2000 (SG)40.94
9.Britt Guljé96SBC-2000 (SG)43.07
10.Maya Kingma95SBC-2000 (SG)45.04
11.Tulany de Wilde96De Stormvogel46.83
12.Stephanie van der Linden96De Schelde47.02
13.Lois van den Berg95De Stormvogel47.30
14.Lindi Verkooijen95SBC-2000 (SG)47.95
ng.Tineke van Dort96De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 18
18-3-2007
50m vrije slag  Heren

Minoren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Roy Bos95De Devel32.56
2.Pedro Mol96De Stormvogel32.62
3.Christian de Die95De Schelde32.75
4.Melvin Prins95SBC-2000 (SG)33.44
5.Lennard Breel95De Stormvogel33.82
6.Levy Kort96De Stormvogel34.31
7.Michael Hoek95De Devel36.00
8.Dylan Zwirs96De Devel36.93
9.Bram van Ginneken95SBC-2000 (SG)37.47
10.Pim van Milt96De Devel38.07
11.Luka Jaksic96De Schelde39.10
12.Jasper Schoones96SBC-2000 (SG)41.31
ng.Jochem Folkersma95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 19
18-3-2007
100m vrije slag  Heren

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde53.6725.8253.67
2.Dennis van Oosterhout89SBC-2000 (SG)57.74127.8057.74
3.Jeroen Bonten88SBC-2000 (SG)57.74227.0957.74
4.Mark van Noorloos88De Devel57.9227.6057.92
5.Leon Wagter88De Schelde58.7927.6058.79
6.Niek Kampman89De Schelde59.0628.1159.06
7.Frank Hoogenboom89De Devel59.54128.7659.54
8.Rick Visser88De Stormvogel59.54228.6659.54
9.Martijn Mechielsen90De Stormvogel1:00.2128.461:00.21
10.Sven de Groot90De Devel1:03.08130.131:03.08
11.Niels Suy93De Schelde1:03.08230.071:03.08
bm.Nick Klatten90De Devel58.5227.9758.52
ng.René Bal89De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 20
18-3-2007
100m schoolslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lisa van Milt92De Devel1:18.5936.951:18.59
2.Iris Dingemanse92De Stormvogel1:23.3039.781:23.30
3.Monique de Haard92De Stormvogel1:23.3838.941:23.38
4.Floortje de Waard94De Devel1:26.2040.821:26.20
5.Sofie Oostvogels91SBC-2000 (SG)1:26.7841.051:26.78
6.Mieke van Dort91De Stormvogel1:27.2040.761:27.20
7.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:27.3941.211:27.39
8.Jaimy Kort92De Stormvogel1:27.7941.171:27.79
9.Lieke Beezemer91De Schelde1:27.8841.451:27.88
10.Kitty Schiphorst Preuper91SBC-2000 (SG)1:28.6042.021:28.60
11.Ellis Mos92De Devel1:29.5141.021:29.51
12.Bente van Gennep92SBC-2000 (SG)1:30.7943.291:30.79
13.Carola van der Zee92De Devel1:33.9844.391:33.98
14.Bianca de Pooter92De Schelde1:34.1544.431:34.15


<< TOP >>
Nr. 21
18-3-2007
100m rugslag  HerenJunioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Stefan Roovers91De Stormvogel1:05.8232.641:05.82
2.Stefan Wesolowski91SBC-2000 (SG)1:06.1832.651:06.18
3.Bas van Houwelingen92De Schelde1:07.5932.951:07.59
4.Edwin de Jong91De Schelde1:12.1335.261:12.13
5.Yannick Mol93De Stormvogel1:12.83-:--.--1:12.83
6.Jeffrey de Vos93De Stormvogel1:15.6637.281:15.66
7.Jelmar van Zijderveld93De Devel1:16.5836.481:16.58
8.Yoeri Kok93De Devel1:17.3537.381:17.35
9.Joeri Prins93SBC-2000 (SG)1:17.4038.591:17.40
10.Remco Pollklasener92SBC-2000 (SG)1:21.5640.521:21.56
11.Benjamin Rietveld94De Devel1:21.9239.771:21.92
12.Jeroen Durinck93De Devel1:27.3641.741:27.36


<< TOP >>
Nr. 22
18-3-2007
200m vrije slag  Dames

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Josje van Houwelingen90De Schelde2:12.4129.741:03.531:38.382:12.41
2.Manon Baggerman91De Devel2:17.0131.861:07.47-:--.--2:17.01
3.Fieke Brands89SBC-2000 (SG)2:21.1231.861:07.93-:--.--2:21.12
4.Anne Pel90De Stormvogel2:23.4232.601:08.291:45.922:23.42
5.Myrthe Lampe90De Devel2:23.9833.261:09.621:47.142:23.98
6.Nikita Kruis89De Stormvogel2:25.0831.901:08.081:46.592:25.08
7.Sanne Bruggink92SBC-2000 (SG)2:25.3933.291:09.73-:--.--2:25.39
8.Lisanne de Jong89De Schelde2:26.3332.691:09.921:48.362:26.33
9.Danique van Peenen92De Stormvogel2:28.1034.281:11.73-:--.--2:28.10
10.Merel Snoeijs90SBC-2000 (SG)2:30.0234.321:13.391:52.452:30.02
11.Karlijn van de Worp90De Schelde2:31.9633.811:12.711:52.472:31.96
12.Marloes Boelhouwer93De Devel2:34.8434.611:13.041:54.422:34.84
13.Gemma Schiphorst Preuper92SBC-2000 (SG)2:35.6735.551:15.60-:--.--2:35.67
bm.Lisa Klatten92De Devel2:30.9134.181:14.171:53.212:30.91


<< TOP >>
Nr. 23
18-3-2007
200m schoolslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Niek Kampman89De Schelde2:42.0736.821:18.322:00.112:42.07
2.Mertijn Loof90De Schelde2:49.5438.071:21.322:05.672:49.54
3.Daan de Jong89De Devel2:51.6638.181:21.89-:--.--2:51.66
4.Martijn Mechielsen90De Stormvogel2:53.2238.911:22.662:07.802:53.22
5.Freek Rijper90De Devel2:56.0038.721:23.932:10.932:56.00
6.Lorenzo van Poele91De Schelde2:58.3238.301:22.88-:--.--2:58.32
7.Thomas van Laerhoven90De Devel3:02.1840.711:26.862:14.773:02.18
8.Stefan Wesolowski91SBC-2000 (SG)3:03.9140.731:27.422:15.673:03.91
9.Jeffrey de Vos93De Stormvogel3:05.9343.091:31.44-:--.--3:05.93
10.Jelle van der Ploeg91SBC-2000 (SG)3:09.4041.581:29.61-:--.--3:09.40
dis.Alain Heunen91De Devel3:15.53SA43.541:33.362:24.783:15.53
zk.Daniël Kunne90De Schelde


<< TOP >>
Nr. 24
18-3-2007
100m vrije slag  Dames

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Manon Minneboo93De Stormvogel1:02.5829.711:02.58
2.Merel van der Ent93De Stormvogel1:04.8731.731:04.87
3.Floortje de Waard94De Devel1:05.7532.131:05.75
4.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:05.9631.651:05.96
5.Leonie Taal93De Devel1:06.2832.151:06.28
6.Renée Roks93SBC-2000 (SG)1:06.7632.021:06.76
7.Claudia den Ottelander95SBC-2000 (SG)1:07.8832.971:07.88
8.Aure Lampe94De Devel1:08.8931.611:08.89
9.Manon Boone93De Schelde1:10.7133.341:10.71
10.Maya Kingma95SBC-2000 (SG)1:11.3734.321:11.37
11.Nicole Peeters93SBC-2000 (SG)1:13.0735.581:13.07
12.Yoshi Corré95De Stormvogel1:13.2135.091:13.21
13.Michelle Heijnemans93De Devel1:13.2335.601:13.23
14.Dunya Luteijn94De Schelde1:15.2435.871:15.24
15.Myriam Baute94De Schelde1:19.6036.701:19.60
16.Esmee Boschma94SBC-2000 (SG)1:20.0837.901:20.08


<< TOP >>
Nr. 25
18-3-2007
100m schoolslag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sonny Corré93De Stormvogel1:17.8436.151:17.84
2.Yannick Mol93De Stormvogel1:20.5038.271:20.50
3.Jelmar van Zijderveld93De Devel1:28.1041.291:28.10
4.Mitchell Kappetein93De Schelde1:28.2741.601:28.27
5.Richard Oskam94De Schelde1:31.8143.251:31.81
6.Joeri Prins93SBC-2000 (SG)1:33.5244.631:33.52
7.Leon Verschuren93SBC-2000 (SG)1:36.5045.781:36.50
8.Arnout Benschop93De Devel1:37.9845.831:37.98
dis.Giovanni den Ouden93De Devel1:27.39SA40.731:27.39
ng.Jeffrey de Vos93De Stormvogel
ng.Niels Suy93De Schelde
ng.Coen Kuijpers94SBC-2000 (SG)


<< TOP >>
Nr. 26
18-3-2007
200m rugslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Josje van Houwelingen90De Schelde2:26.3833.701:10.93-:--.--2:26.38
2.Judith Stap93De Stormvogel2:30.1034.441:12.441:51.542:30.10
3.Maryse Lampe87De Devel2:33.4236.261:15.101:54.572:33.42
4.Anne Pel90De Stormvogel2:38.2037.641:17.041:58.262:38.20
5.Patricia Brooijmans79SBC-2000 (SG)2:40.8138.451:19.63-:--.--2:40.81
6.Monique de Haard92De Stormvogel2:42.9737.561:18.602:01.742:42.97
7.Sabine Wieland86De Schelde2:43.6437.701:18.042:00.642:43.64
8.Kitty Schiphorst Preuper91SBC-2000 (SG)2:47.1439.881:22.672:05.702:47.14
9.Victoria Mol90De Devel2:48.4939.761:22.41-:--.--2:48.49
10.Chantal Verhoeff79SBC-2000 (SG)2:50.8141.331:24.562:07.902:50.81
11.Selena van Hoek84De Stormvogel2:51.4741.011:24.332:08.332:51.47
12.Mariette v.d Sman93De Devel2:51.9440.061:23.752:08.242:51.94
13.Lotte Beimans89SBC-2000 (SG)2:52.2240.131:23.342:08.042:52.22
14.Lieke Beezemer91De Schelde2:53.7139.791:23.89-:--.--2:53.71
dis.Linda de Jong92De Devel2:51.54RC39.941:23.17-:--.--2:51.54
dis.Nikita Kok91De Devel3:00.69RC41.671:27.08-:--.--3:00.69
ng.Kiki Klerks93De Devel


<< TOP >>
Nr. 27
18-3-2007
200m wisselslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:17.2428.69-:--.---:--.--2:17.24
2.Frank Zwiers82SBC-2000 (SG)2:22.1230.92-:--.---:--.--2:22.12
3.Eelco van Gemert72De Stormvogel2:25.7029.921:07.571:51.422:25.70
4.Thomas Priems86SBC-2000 (SG)2:26.4530.361:08.261:51.542:26.45
5.Joost Mulder86SBC-2000 (SG)2:26.8829.141:08.191:53.392:26.88
6.Leon Wagter88De Schelde2:27.4329.551:08.201:53.032:27.43
7.Jan Brink62De Stormvogel2:28.5633.91-:--.---:--.--2:28.56
8.Cees van Houwelingen63De Schelde2:29.1831.85-:--.---:--.--2:29.18
9.Daan de Jong89De Devel2:32.1731.56-:--.---:--.--2:32.17
10.Björn de Groot86De Devel2:34.7131.07-:--.---:--.--2:34.71
11.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel2:36.7632.601:13.821:58.802:36.76
12.Frank Hoogenboom89De Devel2:39.7533.851:17.712:04.072:39.75
bm.Nick Klatten90De Devel2:35.7633.001:13.072:00.392:35.76
zk.Antonio Schijvenaars84SBC-2000 (SG)


<< TOP >>
Nr. 28
18-3-2007
4 x 50m wisselslag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 1De Schelde2:05.01
Bas van Houwelingen
Edwin de Jong
92
91
31.8031.80
-:--.--
Lorenzo van Poele
Niels Suy
91
93
-:--.--
2:05.01
2.De Stormvogel 1De Stormvogel2:09.51
Yannick Mol
Sonny Corré
93
93
33.9633.96
-:--.--
Stefan Roovers
Jeffrey de Vos
91
93
-:--.--
2:09.51
3.SBC-2000 (SG) 1SBC-2000 (SG)2:17.26
Stefan Wesolowski
Jelle van der Ploeg
91
91
30.6830.68
-:--.--
Joeri Prins
Remco Pollklasener
93
92
-:--.--
2:17.26
4.De Devel 1De Devel2:21.33
Giovanni den Ouden
Jelmar van Zijderveld
93
93
35.9235.92
-:--.--
Yoeri Kok
Benjamin Rietveld
93
94
-:--.--
2:21.33