KNZB zwemcompetitie district 4
Abcoude, Netherlands,    18-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Dames 11 +   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Heren 11-15   
Nr. 3 25m schoolslag Gemengd 7-9   Nr. 4 100m vrije slag Dames 9-11   
Nr. 5 100m vrije slag Heren 9-11   Nr. 6 50m rugslag Dames 11-13   
Nr. 7 50m rugslag Heren 11-13   Nr. 801 50m schoolslag Dames 11-15   
Nr. 901 50m schoolslag Heren 11-15   Nr. 10 100m wisselslag Dames 11-17   
Nr. 11 100m wisselslag Heren 11-17   Nr. 12 100m vlinderslag Dames 11 +   
Nr. 13 100m vlinderslag Heren 11 +   Nr. 14 50m vrije slag Gemengd 7-9   
Nr. 15 100m schoolslag Dames 9-11   Nr. 16 100m schoolslag Heren 9-11   
Nr. 1701 100m wisselslag Dames 11-13   Nr. 1801 100m wisselslag Heren 11-13   
Nr. 19 200m vrije slag Dames 11-15   Nr. 20 200m vrije slag Heren 11-15   
Nr. 2101 100m schoolslag Dames 11-17   Nr. 2201 100m schoolslag Heren 11-17   
Nr. 2301 50m rugslag Dames 11 +   Nr. 2401 50m rugslag Heren 11 +   
Nr. 25 4 x 50m wisselslag Dames 11-13   Nr. 26 4 x 25m vrije slag Gemengd 7-9   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Dames                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     4:51.14
       Martine Ouwendijk         87   Alice Bravo               87
       Saskia Ouwendijk          87   Marjan Karsten            84
        1:12.02  4:51.14 
    2. De†Fuut 1                          De†Fuut           5:30.00
       Martika van den Breul     91   Estelle de Jong           89
       Susan Roelse              93   Dieke van der Gugten      90
        1:26.00  5:30.00 
    3. De†Meerkoeten 1                    De†Meerkoeten     5:36.60
       Lea Bedeker               87   Fleur vd Kroon            89
       Mandy Vleeschhouwer       90   Anne-Sophie vd. Heerik    93
        1:22.29  5:36.60 
    4. De†Meerkoeten 2                    De†Meerkoeten     5:52.32
       Katya Buts                91   Linda Nelis               92
       Richelle Epskamp          91   Sophie Noortman           92
        1:30.97  5:52.32 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Heren                             Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     1:52.50
       Mike Verweij              93   Thom van Dijk             91
       Bas Udinga                92   Ryan van Voskuilen        91
        1:52.50 
    2. De†Fuut 1                          De†Fuut           1:52.58
       Daniel Langerveld         93   Gijs van der Gugten       93
       Yordi Tak                 92   Len ter Hart              91
        1:52.58 
    3. De†Meerkoeten 1                    De†Meerkoeten     2:00.64
       Stijn vd Kroon            91   Robin v.d. Broek          92
       Yousif Dawood             91   Niels Schoenmaker         92
        2:00.64 



TOP
Nr. 3   25m schoolslag Gemengd                               Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Friso Stolk                    98  De†Fuut             25.07
    2. Reinier Mathot                 98  De†Fuut             28.57
  dis. Thijn de France                97  De†Fuut             26.20



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Dames                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De†Fuut           1:18.63
    2. Marleen Hoogenkamp             96  De†Fuut           1:24.54
    3. DaniŽlle Spoelder              96  DeAalscholver     1:32.61
    4. Jeanine den Hollander          95  DeAalscholver     1:33.21
    5. Marloes Langerveld             97  De†Fuut           1:34.31
    6. Marielle Nieuwenhuizen         97  De†Fuut           1:36.60
    7. Laura Kievit                   96  De†Fuut           1:39.10
    8. Jody de Groof                  97  DeAalscholver     1:42.84
    9. Demelsa Kreuger                95  De†Fuut           1:47.50
   10. Youssra Tafronti               95  De†Fuut           1:50.86
   11. Kyra Loen                      97  DeAalscholver     1:58.28



TOP
Nr. 5   100m vrije slag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Valentijn Stolk                96  De†Fuut           1:14.10
    2. Madť Diepersloot               95  De†Fuut           1:20.19
    3. Stijn Avezaat                  97  De†Fuut           1:22.99
    4. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver     1:23.73
    5. Ivar de Jong                   97  DeAalscholver     1:29.05
    6. Anthony Gorter                 95  De†Meerkoeten     1:31.24
    7. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver     1:33.53
    8. Jeroen Essink                  95  De†Fuut           1:34.60
    9. Nigel Ploeg                    96  De†Fuut           1:41.70
   10. Jim van Vliet                  95  DeAalscholver     1:48.12
   bm. Raymon Ostendorf               96  DeAalscholver     1:29.20



TOP
Nr. 6   50m rugslag Dames                                    Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Farina Apdoelaziz              94  De†Fuut             39.38
    2. Ismay Cohen                    94  De†Meerkoeten       39.53
    3. Anne-Sophie vd. Heerik         93  De†Meerkoeten       39.63
    4. Ilse Schram                    94  De†Meerkoeten       39.80
    5. Mandy Busch                    93  De†Meerkoeten       39.92
    6. Iris van Beek                  93  De†Fuut             40.37
    7. Merel Hoek                     93  De†Meerkoeten       41.39
    8. Brenda Groenestein             93  De†Fuut             44.12
    9. Angela Vleeschhouwer           94  De†Meerkoeten       44.12
   10. Noortje van Es                 94  De†Fuut             45.24
   11. Denise van der Mark            94  DeAalscholver       47.64
   12. Marielle Kievit                94  De†Fuut             48.36
   13. Sabrina Haye                   93  DeAalscholver       48.54



TOP
Nr. 7   50m rugslag Heren                                    Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daniel Langerveld              93  De†Fuut             38.24
    2. Marvin van den Breul           93  De†Fuut             40.94
    3. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver       41.22
    4. Daan Springveld                94  DeAalscholver       41.23
    5. Lars Otten                     93  DeAalscholver       42.39
    6. Patrick Nieuwenhuizen          94  De†Fuut             43.54
    7. Kenneth Martens                94  De†Fuut             44.00
    8. Ramon Bussing                  94  DeAalscholver       45.04
    9. Anthony Gorter                 95  De†Meerkoeten       47.49
   10. Tim Hoogenkamp                 94  De†Fuut             47.69
   11. Joey van Dillen                94  De†Fuut             48.73
  dis. Michiel van der Meiden         93  De†Fuut             41.47



TOP
Nr. 801   50m schoolslag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Linda Nelis                    92  De†Meerkoeten       41.46
    2. Katya Buts                     91  De†Meerkoeten       41.71
    3. Susan Roelse                   93  De†Fuut             42.86
    4. Richelle Epskamp               91  De†Meerkoeten       43.75
    5. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver       45.36
    6. Sophie Noortman                92  De†Meerkoeten       46.81
    7. Farina Apdoelaziz              94  De†Fuut             47.30
    8. Christa van Tol                91  DeAalscholver       47.90
    9. Nina Reckman                   92  De†Meerkoeten       48.07
   10. Marlou Oudejans                92  De†Meerkoeten       49.53
   11. Sylvia Cohen                   92  De†Meerkoeten       52.17



TOP
Nr. 901   50m schoolslag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robin v.d. Broek               92  De†Meerkoeten       36.29
    2. Stijn vd Kroon                 91  De†Meerkoeten       36.52
    3. Gijs van der Gugten            93  De†Fuut             36.52
    4. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver       37.08
    5. Bas Udinga                     92  DeAalscholver       37.08
    6. Yordi Tak                      92  De†Fuut             38.28
    7. Niels Schoenmaker              92  De†Meerkoeten       38.38
    8. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       39.74
    9. Timo Bol                       91  De†Fuut             42.66
   10. Rick van der Pal               92  De†Fuut             42.91
   11. Justin van den Berg            92  DeAalscholver       44.32
   12. Yousif Dawood                  91  De†Meerkoeten       45.60
   13. Roberto Ballarino              92  DeAalscholver       46.02
   14. Armando van Eijk               94  DeAalscholver       47.16



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     1:17.03
    2. Estelle de Jong                89  De†Fuut           1:17.89
    3. Fleur vd Kroon                 89  De†Meerkoeten     1:20.01
    4. Miranda van Tol                89  DeAalscholver     1:25.64
    5. Mandy Vleeschhouwer            90  De†Meerkoeten     1:26.07
    6. Leila Kroesen                  89  DeAalscholver     1:38.64
  dis. Martika van den Breul          91  De†Fuut
  dis. Dieke van der Gugten           90  De†Fuut           1:25.16
        1:25.16 



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:03.06
    2. Berry Schoenmaker              89  De†Meerkoeten     1:08.41
    3. Len ter Hart                   91  De†Fuut           1:11.03
    4. Michiel Herrebrugh             90  De†Meerkoeten     1:12.47
    5. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver     1:12.92
    6. Yordi Tak                      92  De†Fuut           1:19.18
    7. Gydo Nieraeth                  90  De†Fuut           1:19.65
   bm. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver     1:10.07



TOP
Nr. 12   100m vlinderslag Dames                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alice Bravo                    87  DeAalscholver     1:12.06
    2. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver     1:14.00
    3. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver     1:16.54
    4. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver     1:18.49
    5. Estelle de Jong                89  De†Fuut           1:25.18
    6. Mirjam Veldhuis                87  DeAalscholver     1:26.80
    7. Lea Bedeker                    87  De†Meerkoeten     1:26.84
    8. Martika van den Breul          91  De†Fuut           1:34.92
    9. Fleur vd Kroon                 89  De†Meerkoeten     1:35.46



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Heren                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Agnus Gerringa                 71  DeAalscholver     1:07.73
    2. Marwin de Jong                 67  DeAalscholver     1:11.75
    3. Roy Danckaarts                 70  De†Fuut           1:12.20
    4. Mark Bedeker                   83  De†Meerkoeten     1:16.10
    5. Berry Schoenmaker              89  De†Meerkoeten     1:16.71
    6. Roy van der Pal                85  De†Fuut           1:23.07
    7. Jort Creemers                  85  De†Meerkoeten     1:29.97



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Reinier Mathot                 98  De†Fuut             45.15
    2. Thijn de France                97  De†Fuut             46.11
    3. Friso Stolk                    98  De†Fuut             48.70



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                               Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Demelsa Kreuger                95  De†Fuut           1:50.89
    2. DaniŽlle Spoelder              96  DeAalscholver     1:51.67
    3. Marleen Hoogenkamp             96  De†Fuut           1:54.13
    4. Laura Kievit                   96  De†Fuut           1:54.67
    5. Marloes Langerveld             97  De†Fuut           1:56.17
    6. Jeanine den Hollander          95  DeAalscholver     2:00.07
    7. Marielle Nieuwenhuizen         97  De†Fuut           2:02.07
    8. Youssra Tafronti               95  De†Fuut           2:02.67
    9. Kyra Loen                      97  DeAalscholver     2:26.36
  dis. Jody de Groof                  97  DeAalscholver     1:53.54
        1:53.54 
  dis. Amy de Langen                  97  De†Fuut           1:55.53
        1:55.53 



TOP
Nr. 16   100m schoolslag Heren                               Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Valentijn Stolk                96  De†Fuut           1:37.70
    2. Stijn Avezaat                  97  De†Fuut           1:38.02
    3. Ivar de Jong                   97  DeAalscholver     1:43.67
    4. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver     1:57.78
    5. Nigel Ploeg                    96  De†Fuut           1:58.03
    6. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver     2:00.78
    7. Jim van Vliet                  95  DeAalscholver     2:01.26
   bm. Raymon Ostendorf               96  DeAalscholver     1:55.39
  dis. Anthony Gorter                 95  De†Meerkoeten     1:43.95
        1:43.95 
  dis. Madť Diepersloot               95  De†Fuut           1:45.43
        1:45.43 
  dis. Jeroen Essink                  95  De†Fuut           2:06.95
        2:06.95 



TOP
Nr. 1701   100m wisselslag Dames                             Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anne-Sophie vd. Heerik         93  De†Meerkoeten     1:22.44
    2. Susan Roelse                   93  De†Fuut           1:24.67
    3. Ismay Cohen                    94  De†Meerkoeten     1:26.92
    4. Farina Apdoelaziz              94  De†Fuut           1:27.17
    5. Merel Hoek                     93  De†Meerkoeten     1:29.57
    6. Ilse Schram                    94  De†Meerkoeten     1:29.95
    7. Marielle Kievit                94  De†Fuut           1:38.58
    8. Angela Vleeschhouwer           94  De†Meerkoeten     1:41.51
    9. Noortje van Es                 94  De†Fuut           1:43.29
   10. Denise van der Mark            94  DeAalscholver     1:43.70
   11. Sabrina Haye                   93  DeAalscholver     1:49.65
  dis. Mandy Busch                    93  De†Meerkoeten     1:32.02
        1:32.02 



TOP
Nr. 1801   100m wisselslag Heren                             Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gijs van der Gugten            93  De†Fuut           1:12.95
    2. Daniel Langerveld              93  De†Fuut           1:18.64
    3. Michiel van der Meiden         93  De†Fuut           1:26.60
    4. Daan Springveld                94  DeAalscholver     1:28.00
    5. Marvin van den Breul           93  De†Fuut           1:31.89
    6. Kenneth Martens                94  De†Fuut           1:35.61
    7. Lars Otten                     93  DeAalscholver     1:35.72
    8. Tim Hoogenkamp                 94  De†Fuut           1:37.64
    9. Joey van Dillen                94  De†Fuut           1:38.79
   10. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver     1:42.40
   11. Anthony Gorter                 95  De†Meerkoeten     1:43.73
  dis. Patrick Nieuwenhuizen          94  De†Fuut           1:29.74
        1:29.74 
  dis. Ramon Bussing                  94  DeAalscholver     1:40.95
        1:40.95 



TOP
Nr. 19   200m vrije slag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     2:32.37
        1:12.51  2:32.37 
    2. Susan Roelse                   93  De†Fuut           2:42.16
        1:17.70  2:42.16 
    3. Martika van den Breul          91  De†Fuut           2:46.30
        1:20.86  2:46.30 
    4. Iris van Beek                  93  De†Fuut           2:46.39
        1:21.00  2:46.39 
    5. Christa van Tol                91  DeAalscholver     2:51.62
        1:20.36  2:51.62 
    6. Linda Nelis                    92  De†Meerkoeten     2:52.20
        1:20.82  2:52.20 
    7. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver     2:55.03
        1:21.32  2:55.03 
       Richelle Epskamp               91  De†Meerkoeten     2:55.03
        1:22.34  2:55.03 
    9. Katya Buts                     91  De†Meerkoeten     2:58.21
        1:23.35  2:58.21 
   10. Brenda Groenestein             93  De†Fuut           2:59.45
        1:27.02  2:59.45 
   11. Sophie Noortman                92  De†Meerkoeten     3:00.36
        1:23.10  3:00.36 
   12. Marlou Oudejans                92  De†Meerkoeten     3:14.67
        1:30.29  3:14.67 
   13. Nina Reckman                   92  De†Meerkoeten     3:15.89
        1:30.60  3:15.89 
   14. Sylvia Cohen                   92  De†Meerkoeten     3:35.81
        1:39.50  3:35.81 



TOP
Nr. 20   200m vrije slag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Len ter Hart                   91  De†Fuut           2:16.87
        1:06.46  2:16.87 
    2. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     2:17.48
        1:09.04  2:17.48 
    3. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver     2:20.95
        1:10.26  2:20.95 
    4. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     2:22.64
        1:09.20  2:22.64 
    5. Robin v.d. Broek               92  De†Meerkoeten     2:22.80
        1:09.58  2:22.80 
    6. Daniel Langerveld              93  De†Fuut           2:22.86
        1:10.76  2:22.86 
    7. Yordi Tak                      92  De†Fuut           2:25.70
        1:09.60  2:25.70 
    8. Timo Bol                       91  De†Fuut           2:29.37
        1:10.09  2:29.37 
    9. Stijn vd Kroon                 91  De†Meerkoeten     2:33.56
        1:11.38  2:33.56 
   10. Niels Schoenmaker              92  De†Meerkoeten     2:41.23
        1:12.76  2:41.23 
   11. Rick van der Pal               92  De†Fuut           2:52.40
        1:24.37  2:52.40 
   12. Yousif Dawood                  91  De†Meerkoeten     2:56.92
        1:23.16  2:56.92 
   13. Roberto Ballarino              92  DeAalscholver     2:59.21
        1:28.21  2:59.21 
   14. Justin van den Berg            92  DeAalscholver     2:59.70
        1:25.14  2:59.70 



TOP
Nr. 2101   100m schoolslag Dames                             Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     1:25.02
    2. Fleur vd Kroon                 89  De†Meerkoeten     1:27.79
    3. Mandy Vleeschhouwer            90  De†Meerkoeten     1:35.53
    4. Dieke van der Gugten           90  De†Fuut           1:37.02
    5. Miranda van Tol                89  DeAalscholver     1:44.07
  dis. Leila Kroesen                  89  DeAalscholver     1:51.60
        1:51.60 



TOP
Nr. 2201   100m schoolslag Heren                                Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:10.25
    2. Berry Schoenmaker              89  De†Meerkoeten     1:18.10
    3. Gijs van der Gugten            93  De†Fuut           1:20.60
    4. Gydo Nieraeth                  90  De†Fuut           1:23.98
    5. Stijn vd Kroon                 91  De†Meerkoeten     1:24.49
    6. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver     1:27.89
   bm. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver     1:21.05



TOP
Nr. 2301   50m rugslag Dames                                            Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alice Bravo                    87  DeAalscholver       33.91
    2. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver       34.67
    3. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver       34.95
    4. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver       35.53
    5. Lea Bedeker                    87  De†Meerkoeten       38.29
    6. Mirjam Veldhuis                87  DeAalscholver       38.41
    7. Mandy Vleeschhouwer            90  De†Meerkoeten       39.16
  dis. Dieke van der Gugten           90  De†Fuut             40.51



TOP
Nr. 2401   50m rugslag Heren                                            Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roy van der Pal                85  De†Fuut             32.12
    2. Mark Bedeker                   83  De†Meerkoeten       32.20
    3. Agnus Gerringa                 71  DeAalscholver       32.96
    4. Michiel Herrebrugh             90  De†Meerkoeten       33.00
    5. Marwin de Jong                 67  DeAalscholver       33.26
    6. Robin v.d. Broek               92  De†Meerkoeten       33.36
    7. Len ter Hart                   91  De†Fuut             33.59
    8. Roy Danckaarts                 70  De†Fuut             37.50
  dis. Jort Creemers                  85  De†Meerkoeten       40.42
  dis. Armando van Eijk               94  DeAalscholver       43.60



TOP
Nr. 25   4 x 50m wisselslag Dames                            Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De†Meerkoeten 1                    De†Meerkoeten     2:39.76
       Mandy Busch               93   Anne-Sophie vd. Heerik    93
       Angela Vleeschhouwer      94   Ismay Cohen               94
        2:39.76 
    2. De†Fuut 1                          De†Fuut           2:40.18
       Iris van Beek             93   Farina Apdoelaziz         94
       Susan Roelse              93   Noortje van Es            94
        2:40.18 
    3. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     3:09.80
       Jeanine den Hollander     95   Sabrina Haye              93
       Denise van der Mark       94   DaniŽlle Spoelder         96
        3:09.80 



TOP
Nr. 26   4 x 25m vrije slag Gemengd                  Minioren 4 en later J/M/J/M
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De†Fuut 1                          De†Fuut           1:10.68
       Stijn Avezaat             97   Reinier Mathot            98
       Marloes Langerveld        97   Amy de Langen             97
        1:10.68