KNZB zwemcompetitie district deel 4 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.142, registered to Luctor et Emergo


Nr. 1  4 x 100m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 2  4 x 50m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 3  25m schoolslag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 4  100m vrije slag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 5  100m vrije slag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 501  100m wisselslag  Dames  senioren open
Nr. 502  100m wisselslag  Heren  senioren open
Nr. 6  50m rugslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 7  50m rugslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 8  100m schoolslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 9  100m schoolslag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 10  100m wisselslag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 11  100m wisselslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 12  100m vlinderslag  Dames  Senioren
Nr. 13  100m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 14  50m vrije slag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 15  100m schoolslag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 16  100m schoolslag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 17  200m wisselslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 18  200m wisselslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 19  200m vrije slag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 20  200m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 21  200m schoolslag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 22  200m schoolslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 23  100m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 24  100m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 25  4 x 50m wisselslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 26  4 x 25m vrije slag  Gemengd  Minioren 4 en later J/M/J/M


Nr. 1   4 x 100m wisselslag  Dames  Senioren17-3-2007


Afk./depotTijdRT
1.Luctor 1Luctor et Emerg5:02.29
Cynthia Potin
Esther Brinkman
85
93
34.54
42.11
1:12.68
1:30.87
Marieke van der Steen-Smeding
Zoë Braal
83
87
32.74
32.09
1:10.96
1:07.78
2.LAC 1LAC5:25.09
Hannah Abbink
Linda Janssen
92
88
44.25
40.74
1:31.62
1:25.51
Liona Timmers
Eline Roobol
94
91
38.22
31.52
1:21.45
1:06.51
3.De Geul 1De Geul5:34.20
Femke van der Linde
Senna van Dongen
94
91
42.29
43.03
1:25.29
1:29.87
Chantal van der Perk
Sanne Buurman
91
85
38.86
35.73
1:25.25
1:13.79
4.Luctor 2Luctor et Emerg5:34.83
Marjolein Steenbeek
Yessica Wouters
92
91
40.87
41.58
1:26.49
1:28.68
Saskia van Gastel
Frederique Sinke
88
91
37.40
35.37
1:24.24
1:15.42


<< TOP >>
Nr. 2   4 x 50m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later17-3-2007


Afk./depotTijdRT
1.Luctor 1Luctor et Emerg1:54.00
René van Wallenburg
Paul van den Driest
92
92
28.28
29.80
28.28
58.08
Bob Dalmeijer
Simon Edenburg
94
93
28.66
27.26
1:26.74
1:54.00
2.De Geul 1De Geul1:56.640.82
Jasper de Win
Jeroen van Dijk
93
92
28.28
30.62
28.28
58.90
Nick Tiesema
Yordi Oetringer
91
91
29.28
28.46
1:28.18
1:56.64
3.LAC 1LAC1:57.100.53
Lawrence Cross
Tim Verwest
92
92
28.24
15.96
28.24
44.20
Sander Gribling
Boris Galjart
92
92
13.07
59.83
57.27
1:57.10


<< TOP >>
Nr. 3   25m schoolslag  Gemengd  Minioren 4 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Philip van Moll97Luctor et Emerg23.28

2.Gevena Joval97Luctor et Emerg23.5816.Ricardo Lauffer98Luctor et Emerg27.98
3.Nilce Mendes Barbosa98LAC23.9217.Sara Aburabaiya98Luctor et Emerg28.39
4.Robbie van As97Luctor et Emerg24.3018.Ben Muller98De Geul29.57
5.Latona Baart97De Geul25.0519.Irène Stavast97Luctor et Emerg29.89
6.Lisa Davidse98Luctor et Emerg25.0620.Noortje Pompies97Luctor et Emerg31.08
7.Leonie van Moll97Luctor et Emerg25.6121.Emese Ramstijn97De Geul31.09
8.Mark Veerman99Luctor et Emerg25.7822.Ricardo van Belzen99Luctor et Emerg31.88
9.Shanice Beekman99Luctor et Emerg25.7923.Max Muller98De Geul33.52
10.Anne Schalekamp97LAC26.28dis.René Langebeeke97Luctor et Emerg28.15SH
11.Robin Davidse99Luctor et Emerg26.44ng.Nathan Bun99Luctor et Emerg
12.Iris van Valen98De Geul26.48ng.Gaby Joosse99Luctor et Emerg
13.Sabrina de Graaf98De Geul27.10ng.Ivana Stevoski97Luctor et Emerg
14.Sophia van Maren97De Geul27.15ng.Nick Molle97De Geul
15.Laura de Ruijter98LAC27.37


<< TOP >>
Nr. 4   100m vrije slag  Dames  Minioren 6 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Lotte Dalmeijer96Luctor et Emerg1:14.0935.391:14.09
2.Chadassa Mannee95De Geul1:16.08*35.741:16.08
3.Debby van Steenderen95De Geul1:18.1936.601:18.19
4.Carmen Muilwijk95De Geul1:19.6237.241:19.62
5.Rianne Timmers96LAC1:22.2939.161:22.29
6.Claire Galjart95LAC1:24.050.6639.681:24.05
7.Djamari Oetringer96De Geul1:26.5140.611:26.51
8.Stephanie Strougo96LAC1:31.0841.711:31.08
9.Anne-Fleur Bayens95De Geul1:38.78+1.0447.671:38.78
10.Quirina de Jonge95De Geul1:41.2247.081:41.22
11.Miriam Belhaine95De Geul1:41.3646.941:41.36
12.Lindy van Mourik96Luctor et Emerg1:47.2048.491:47.20
13.Anne Duijndam96De Geul1:49.2752.481:49.27
ng.Eline van Moll95Luctor et Emerg
ng.Luanne Dors95LAC
ng.Sabrina Kaddem96LAC
ng. za.Pien van Rooijen95Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 5   100m vrije slag  Heren  Minioren 6 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Jesse de Win96De Geul1:12.5634.671:12.56
2.Tim Muller95De Geul1:17.6436.411:17.64
3.Sander Asjes95LAC1:23.630.9039.041:23.63
4.Yaro Roodenburg97De Geul1:31.0843.611:31.08
5.Boris Spiering96LAC1:35.5545.511:35.55
6.Arda Kaya96LAC1:38.0746.281:38.07
7.Nicky Joosse96Luctor et Emerg1:40.360.4845.861:40.36
8.Gayito Joval95Luctor et Emerg1:44.670.9646.901:44.67
9.Rik Rozendaal95Luctor et Emerg1:48.7550.591:48.75
10.Erik Veerman95Luctor et Emerg1:54.6951.131:54.69
11.Hristijan Stevoski96Luctor et Emerg1:59.9354.041:59.93
12.Rob van Leeuwen95De Geul2:06.6755.572:06.67
dis.Christian van Nieuwenhuizen95Luctor et EmergAD-:--.---:--.--
AD Gestart nadat het vertrek heeft plaatsgehad (geen tijd noteren). Te laat
ng.Redouan Louche96LAC


<< TOP >>
Nr. 501   100m wisselslag  Dames  senioren open17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg1:14.130.8333.991:14.13
2.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:16.7834.221:16.78
3.Zoë Braal87Luctor et Emerg1:17.420.7937.051:17.42
4.Linda Janssen88LAC1:17.6837.991:17.68
5.Suze Roodenburg68De Geul1:24.25+1.0039.321:24.25
6.Sanne Buurman85De Geul1:25.890.7240.801:25.89
7.Erica Muller64De Geul1:28.59
8.Saskia van Gastel88Luctor et Emerg1:31.04
9.Frederique Sinke91Luctor et Emerg1:33.27
ng.Ilse Snaayer88Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 502   100m wisselslag  Heren  senioren open17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Davy Bisslik82Luctor et Emerg1:03.960.7928.601:03.96
2.Yuri van Omme85De Geul1:04.370.7929.771:04.37
3.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:06.630.6029.391:06.63
4.Ivan van Omme82De Geul1:08.000.8131.421:08.00
5.Marcel van der Perk87De Geul1:09.4031.041:09.40
6.Martijn de Win88De Geul1:09.61+1.0131.561:09.61
7.Wouter de Win86De Geul1:09.9529.541:09.95
8.René van Wallenburg92Luctor et Emerg1:12.300.6533.361:12.30
9.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg1:17.640.7933.811:17.64
ng.Yaus Lekatompessy87Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 6   50m rugslag  Dames  Junioren 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg35.47

2.Carmen Baart93De Geul36.7112.Henriette Jonker94De Geul43.02
3.Esther Brinkman93Luctor et Emerg37.1613.Eline Molle94De Geul45.19
4.Femke van der Linde94De Geul38.5614.Ankie van Mourik93Luctor et Emerg45.25
5.Tamara Broughton94LAC40.1915.Dorien Oostra94De Geul51.01
6.Debby van Steenderen95De Geul40.2416.Nadia Aburabaiya94Luctor et Emerg51.43
7.Chadassa Mannee95De Geul41.10ng.Deanne Janssen93Luctor et Emerg
8.Vivian Nagelkerke94Luctor et Emerg41.74ng.Caroline Gribling93LAC
9.Rachel Muller93De Geul41.85ng.Alma Janssen94LAC
10.Renske Scholte94Luctor et Emerg41.870.83ng.Lisanne Moreira Borges93LAC
11.Lera Moskalenko93Luctor et Emerg41.900.87ng.Jip Verschuren94LAC


<< TOP >>
Nr. 7   50m rugslag  Heren  Junioren 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg33.03

2.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg33.509.Dalibor Vlaovic93LAC46.13
3.Jasper de Win93De Geul34.6110.Maarten van Kalsbeek94Luctor et Emerg53.10
4.Bas van den Sigtenhorst93De Geul37.6811.Joost Swiers94Luctor et Emerg58.61
5.Max Spiering94LAC40.3112.Rob van Leeuwen95De Geul1:03.26
6.Tim Muller95De Geul42.33dis.Tarik Faria93LAC37.70RC
7.Koen Roobol94LAC43.00ng.Mustafa Awaleh93Luctor et Emerg
8.Marco Ambrosini93LAC43.27


<< TOP >>
Nr. 8   100m schoolslag  Dames  Jeugd 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Yessica Wouters91Luctor et Emerg1:29.2843.491:29.28
2.Senna van Dongen91De Geul1:30.2442.521:30.24
3.Romy Hoenderop92De Geul1:34.7444.671:34.74
4.Caroline Gribling93LAC1:34.7545.881:34.75
5.Marjolein Steenbeek92Luctor et Emerg1:36.3645.051:36.36
6.Ilse Janssen91Luctor et Emerg1:37.8046.011:37.80
7.Marielle Wisse91Luctor et Emerg1:37.8446.481:37.84
8.Chantal van der Perk91De Geul1:38.66*47.261:38.66
9.Hannah Abbink92LAC1:38.8946.991:38.89
10.Naomi Mannee92De Geul1:42.5747.881:42.57
11.Claudia de Win91De Geul1:42.7149.091:42.71
12.Frederique Sinke91Luctor et Emerg1:45.7949.641:45.79
ng.Whitney Neerhout93LAC
ng.Inge Kousemaker91De Geul


<< TOP >>
Nr. 9   100m schoolslag  Heren  Junioren 4 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Jasper de Win93De Geul1:19.4937.071:19.49
2.Boris Galjart92LAC1:20.7439.751:20.74
3.Tim Verwest92LAC1:21.0937.931:21.09
4.Nick Tiesema91De Geul1:22.4237.971:22.42
5.Paul van den Driest92Luctor et Emerg1:24.6039.931:24.60
6.René van Wallenburg92Luctor et Emerg1:25.5840.321:25.58
7.Jeroen van Dijk92De Geul1:27.5541.181:27.55
8.Teun Aarnoutse91Luctor et Emerg1:34.2844.201:34.28
9.Rachid Aburabaiya92Luctor et Emerg1:35.1044.941:35.10
10.Sander Gribling92LAC1:35.4444.691:35.44


<< TOP >>
Nr. 10   100m wisselslag  Dames  Senioren 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg1:16.0337.321:16.03
2.Eline Roobol91LAC1:18.3336.671:18.33
3.Esther Brinkman93Luctor et Emerg1:19.0136.431:19.01
4.Evelien van Leeuwen90De Geul1:24.7939.881:24.79
5.Femke van der Linde94De Geul1:26.6940.851:26.69
6.Rachel Muller93De Geul1:26.8841.701:26.88
7.Vivian Nagelkerke94Luctor et Emerg1:27.0542.031:27.05
8.Rianne Bunschoten89De Geul1:29.8743.081:29.87
9.Lera Moskalenko93Luctor et Emerg1:30.91*41.621:30.91
10.Hanneke Meesters89De Geul1:32.6344.991:32.63
11.Ankie van Mourik93Luctor et Emerg1:40.9148.121:40.91
ng.Deanne Janssen93Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 11   100m wisselslag  Heren  Jeugd 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Silvan Biesheuvel90LAC1:12.1032.571:12.10
2.Yordi Oetringer91De Geul1:12.3233.221:12.32
3.Jeroen van Dijk92De Geul1:19.2537.721:19.25
4.Sven Dekker91De Geul1:22.4838.511:22.48
5.Marco Maas90Luctor et Emerg1:24.0338.111:24.03
ng.Joost van Belzen89Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 12   100m vlinderslag  Dames  Senioren17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg1:11.3734.311:11.37
2.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:17.3935.151:17.39
3.Zoë Braal87Luctor et Emerg1:19.3737.141:19.37
4.Linda Janssen88LAC1:20.55*38.481:20.55
5.Carmen Baart93De Geul1:21.9935.711:21.99
6.Liona Timmers94LAC1:23.5438.171:23.54
7.Chantal van der Perk91De Geul1:23.60*38.891:23.60
8.Saskia van Gastel88Luctor et Emerg1:27.5640.021:27.56
9.Sanne Buurman85De Geul1:36.3243.391:36.32


<< TOP >>
Nr. 13   100m vlinderslag  Heren  Senioren17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Davy Bisslik82Luctor et Emerg59.7227.9559.72
2.Wouter de Win86De Geul1:00.9327.941:00.93
3.Charles Potin83Luctor et Emerg1:02.1429.021:02.14
4.Yuri van Omme85De Geul1:05.1531.001:05.15
5.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:05.2330.311:05.23
6.Martijn de Win88De Geul1:05.3330.021:05.33
7.Marcel van der Perk87De Geul1:09.3532.111:09.35
8.Boris Galjart92LAC1:09.5733.861:09.57
9.Lawrence Cross92LAC1:13.58*33.081:13.58
10.Rudi Goudswaard69Luctor et Emerg1:17.7630.551:17.76
11.Ivan van Omme82De Geul1:20.0435.671:20.04
ng.Yaus Lekatompessy87Luctor et Emerg
ng.Robin de Vries90LAC
ng.Andre Noordwijk79LAC
ng. za.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 14   50m vrije slag  Gemengd  Minioren 4 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Philip van Moll97Luctor et Emerg38.04

2.Latona Baart97De Geul38.1416.René Langebeeke97Luctor et Emerg53.27
3.Gevena Joval97Luctor et Emerg40.7617.Iris van Valen98De Geul54.64
4.Nilce Mendes Barbosa98LAC41.4718.Robin Davidse99Luctor et Emerg55.74*
5.Robbie van As97Luctor et Emerg41.5419.Irène Stavast97Luctor et Emerg55.94
6.Sabrina de Graaf98De Geul41.5620.Laura de Ruijter98LAC56.55
7.Leonie van Moll97Luctor et Emerg41.8521.Anne Schalekamp97LAC1:00.15
8.Emese Ramstijn97De Geul44.56*22.Sara Aburabaiya98Luctor et Emerg1:00.77
9.Sophia van Maren97De Geul46.25*23.Mark Veerman99Luctor et Emerg1:03.29*
10.Ben Muller98De Geul46.5524.Noortje Pompies97Luctor et Emerg1:12.60
11.Max Muller98De Geul47.30ng.Nathan Bun99Luctor et Emerg
12.Ricardo Lauffer98Luctor et Emerg47.46*ng.Gaby Joosse99Luctor et Emerg
13.Lisa Davidse98Luctor et Emerg49.79ng.Ivana Stevoski97Luctor et Emerg
14.Ricardo van Belzen99Luctor et Emerg52.31ng.Nick Molle97De Geul
15.Shanice Beekman99Luctor et Emerg52.47*


<< TOP >>
Nr. 15   100m schoolslag  Dames  Minioren 6 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Claire Galjart95LAC1:36.3246.411:36.32
2.Chadassa Mannee95De Geul1:37.28*47.571:37.28
3.Carmen Muilwijk95De Geul1:40.5847.441:40.58
4.Debby van Steenderen95De Geul1:45.6551.011:45.65
5.Djamari Oetringer96De Geul1:47.4052.091:47.40
6.Rianne Timmers96LAC1:49.1252.281:49.12
7.Lotte Dalmeijer96Luctor et Emerg1:53.2353.581:53.23
8.Miriam Belhaine95De Geul1:54.1953.961:54.19
9.Stephanie Strougo96LAC1:56.1554.051:56.15
10.Anne-Fleur Bayens95De Geul2:03.1757.322:03.17
11.Lindy van Mourik96Luctor et Emerg2:03.271:00.182:03.27
12.Anne Duijndam96De Geul2:05.201:00.492:05.20
13.Quirina de Jonge95De Geul2:08.871:00.182:08.87
ng.Eline van Moll95Luctor et Emerg
ng.Luanne Dors95LAC
ng.Sabrina Kaddem96LAC
ng. za.Pien van Rooijen95Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 16   100m schoolslag  Heren  Minioren 6 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Jesse de Win96De Geul1:35.3945.621:35.39
2.Boris Spiering96LAC1:43.5148.751:43.51
3.Tim Muller95De Geul1:44.2149.661:44.21
4.Nicky Joosse96Luctor et Emerg1:44.6450.301:44.64
5.Erik Veerman95Luctor et Emerg1:55.2755.941:55.27
6.Gayito Joval95Luctor et Emerg1:55.6156.861:55.61
7.Yaro Roodenburg97De Geul1:56.5957.411:56.59
8.Arda Kaya96LAC2:01.3657.242:01.36
9.Hristijan Stevoski96Luctor et Emerg2:07.551:00.342:07.55
10.Rob van Leeuwen95De Geul2:13.331:04.472:13.33
11.Rik Rozendaal95Luctor et Emerg2:14.321:04.222:14.32
dis.Sander Asjes95LAC1:46.03SL49.501:46.03
SL Met ŽŽn hand keer- en/of eindpunt aangetikt. Met 1 hand aangetikt
dis.Christian van Nieuwenhuizen95Luctor et Emerg1:59.52AL56.491:59.52
AL Tijdens het water verlaten een deelnemer gehinderd die de race nog niet heeft
ng.Redouan Louche96LAC


<< TOP >>
Nr. 17   200m wisselslag  Dames  Junioren 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg2:43.7535.811:18.812:07.042:43.75
2.Esther Brinkman93Luctor et Emerg2:53.3137.151:22.332:13.612:53.31
3.Carmen Baart93De Geul2:56.2136.961:26.452:16.562:56.21
4.Liona Timmers94LAC2:56.6038.311:23.482:17.962:56.60
5.Femke van der Linde94De Geul3:05.2241.411:29.662:25.073:05.22
6.Vivian Nagelkerke94Luctor et Emerg3:08.7144.771:32.102:25.773:08.71
7.Tamara Broughton94LAC3:20.4350.501:35.212:37.723:20.43
8.Lera Moskalenko93Luctor et Emerg3:23.8245.321:36.432:36.333:23.82
9.Henriette Jonker94De Geul3:27.1645.041:37.192:37.663:27.16
10.Renske Scholte94Luctor et Emerg3:33.0049.311:39.602:46.963:33.00
11.Eline Molle94De Geul3:33.1546.031:43.252:45.583:33.15
12.Nadia Aburabaiya94Luctor et Emerg3:53.6751.181:55.382:56.043:53.67
dis.Dorien Oostra94De Geul3:59.86VC55.562:00.553:00.023:59.86
VC Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
ng.Lisanne Moreira Borges93LAC
ng.Whitney Neerhout93LAC
ng.Jip Verschuren94LAC
ng. za.Ankie van Mourik93Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 18   200m wisselslag  Heren  Junioren 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg2:30.0030.871:09.811:53.902:30.00
2.Jasper de Win93De Geul2:34.9131.471:13.282:00.082:34.91
3.Bas van den Sigtenhorst93De Geul2:47.5237.912:08.53-:--.--2:47.52
4.Max Spiering94LAC2:53.5039.881:23.712:13.602:53.50
5.Marco Ambrosini93LAC3:15.9439.451:32.072:29.333:15.94
6.Koen Roobol94LAC3:19.6549.761:37.91-:--.--3:19.65
dis.Bob Dalmeijer94Luctor et EmergAF37.701:16.99-:--.---:--.--
AF Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren). Foutieve
dis.Dalibor Vlaovic93LACAE50.061:46.542:44.93-:--.--
aE De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd
dis.Tarik Faria93LAC2:58.26RC39.671:24.202:16.782:58.26
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Joost Swiers94Luctor et Emerg4:03.50VC1:04.912:08.013:12.004:03.50
VC Armen niet over water + SK niet gelijktijdig aangetikt
dis.Maarten van Kalsbeek94Luctor et Emerg4:04.93VC1:02.592:09.603:09.364:04.93
RH Niet op rug aangetikt + VC Armen niet over het water
ng.Mustafa Awaleh93Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 19   200m vrije slag  Dames  Jeugd 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Eline Roobol91LAC2:24.3232.031:08.281:47.182:24.32
2.Senna van Dongen91De Geul2:29.8933.081:10.341:49.902:29.89
3.Chantal van der Perk91De Geul2:42.0936.001:16.611:59.532:42.09
4.Marielle Wisse91Luctor et Emerg2:48.8337.621:20.842:06.332:48.83
5.Marjolein Steenbeek92Luctor et Emerg2:49.4337.311:20.652:05.802:49.43
6.Hannah Abbink92LAC3:01.3040.571:27.322:15.533:01.30
7.Claudia de Win91De Geul3:01.7941.141:27.592:15.543:01.79
8.Ilse Janssen91Luctor et Emerg3:03.6739.171:24.712:13.043:03.67
ng.Deanne Janssen93Luctor et Emerg
ng.Alma Janssen94LAC
ng.Inge Kousemaker91De Geul


<< TOP >>
Nr. 20   200m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Boris Galjart92LAC2:12.1331.141:05.191:38.932:12.13
2.René van Wallenburg92Luctor et Emerg2:18.0731.711:07.281:44.112:18.07
3.Yordi Oetringer91De Geul2:18.4230.381:05.131:42.032:18.42
4.Lawrence Cross92LAC2:19.8931.671:06.561:43.722:19.89
5.Paul van den Driest92Luctor et Emerg2:25.4532.521:09.391:48.072:25.45
6.Sven Dekker91De Geul2:27.5933.751:11.441:50.692:27.59
7.Jeroen van Dijk92De Geul2:29.8533.531:11.751:51.602:29.85
8.Sander Gribling92LAC2:32.6831.901:11.401:52.962:32.68
9.Teun Aarnoutse91Luctor et Emerg2:37.6536.231:16.491:58.922:37.65
10.Rachid Aburabaiya92Luctor et Emerg3:06.3140.121:27.64-:--.--3:06.31


<< TOP >>
Nr. 21   200m schoolslag  Dames  Senioren 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Yessica Wouters91Luctor et Emerg3:11.5843.481:32.232:22.103:11.58
2.Senna van Dongen91De Geul3:20.4344.261:36.092:29.143:20.43
3.Romy Hoenderop92De Geul3:21.6445.101:35.942:29.243:21.64
4.Caroline Gribling93LAC3:26.3246.291:39.802:32.813:26.32
5.Rianne Bunschoten89De Geul3:31.1848.061:41.872:36.203:31.18
6.Hanneke Meesters89De Geul3:39.6649.761:45.912:42.513:39.66
7.Naomi Mannee92De Geul3:41.3049.841:47.132:45.773:41.30


<< TOP >>
Nr. 22   200m schoolslag  Heren  Jeugd 2 en later17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg2:38.6434.761:15.021:57.522:38.64
2.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg2:55.5937.261:20.812:07.422:55.59
3.Bas van den Sigtenhorst93De Geul2:58.7838.401:22.922:11.512:58.78
4.Tim Verwest92LAC2:58.8039.141:24.382:11.532:58.80
5.Nick Tiesema91De Geul3:09.9041.271:28.762:19.233:09.90
6.Marco Maas90Luctor et Emerg3:31.3144.461:38.732:35.843:31.31
ng.Joost van Belzen89Luctor et Emerg
ng.Silvan Biesheuvel90LAC


<< TOP >>
Nr. 23   100m rugslag  Dames  Senioren17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:12.6434.671:12.64
2.Eline Roobol91LAC1:18.1337.781:18.13
3.Linda Janssen88LAC1:19.0139.491:19.01
4.Zoë Braal87Luctor et Emerg1:22.2740.321:22.27
5.Suze Roodenburg68De Geul1:25.5141.161:25.51
6.Evelien van Leeuwen90De Geul1:26.1842.791:26.18
7.Sanne Buurman85De Geul1:26.8042.131:26.80
8.Saskia van Gastel88Luctor et Emerg1:29.2844.141:29.28
9.Frederique Sinke91Luctor et Emerg1:31.1544.441:31.15
10.Rachel Muller93De Geul1:32.7543.481:32.75
11.Erica Muller64De Geul1:33.3845.251:33.38
ng.Ilse Snaayer88Luctor et Emerg
ng.Inge Kousemaker91De Geul
ng. za.Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 24   100m rugslag  Heren  Senioren17-3-2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Yuri van Omme85De Geul1:04.3732.221:04.37
2.Davy Bisslik82Luctor et Emerg1:04.4931.741:04.49
3.Ivan van Omme82De Geul1:04.6931.741:04.69
4.Wouter de Win86De Geul1:07.2632.631:07.26
5.Charles Potin83Luctor et Emerg1:07.7432.511:07.74
6.Marcel van der Perk87De Geul1:09.9433.561:09.94
7.Lawrence Cross92LAC1:12.8034.831:12.80
8.Martijn de Win88De Geul1:13.3536.171:13.35
9.Paul van den Driest92Luctor et Emerg1:14.6036.651:14.60
10.Silvan Biesheuvel90LAC1:14.6334.801:14.63
11.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg1:15.4937.131:15.49
ng.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg
ng.Yaus Lekatompessy87Luctor et Emerg
ng.Robin de Vries90LAC
ng.Andre Noordwijk79LAC


<< TOP >>
Nr. 25   4 x 50m wisselslag  Dames  Junioren 2 en later17-3-2007


Afk./depotTijdRT
1.LAC 1LAC2:35.86
Tamara Broughton
Claire Galjart
94
95
40.25
46.02
40.25
1:26.27
Liona Timmers
Caroline Gribling
94
93
36.74
32.85
2:03.01
2:35.86
2.De Geul 1De Geul2:36.27*
Debby van Steenderen
Carmen Muilwijk
95
95
40.88
23.17
40.88
1:04.05
Carmen Baart
Chadassa Mannee
93
95
23.03
1:09.19
1:27.08
2:36.27
3.Luctor 1Luctor et Emerg2:43.14
Lotte Dalmeijer
Ankie van Mourik
96
93
41.28
46.66
41.28
1:27.94
Esther Brinkman
Vivian Nagelkerke
93
94
37.97
37.23
2:05.91
2:43.14
4.Luctor 2Luctor et Emerg2:54.81
Priscilla Meerman
Lera Moskalenko
94
93
36.31
46.14
36.31
1:22.45
Renske Scholte
Nadia Aburabaiya
94
94
47.51
44.85
2:09.96
2:54.81
ng.Luctor 3Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 26   4 x 25m vrije slag  Gemengd  Minioren 4 en later J/M/J/M17-3-2007


Afk./depotTijdRT
1.Luctor 1Luctor et Emerg1:18.26
Philip van Moll
Leonie van Moll
97
97

37.08
Ricardo Lauffer
Gevena Joval
98
97

1:18.26
2.Luctor 2Luctor et Emerg1:28.63
Robbie van As
Lisa Davidse
97
98

39.68
Robin Davidse
Sara Aburabaiya
99
98

1:28.63
3.Luctor 3Luctor et Emerg1:35.39
René Langebeeke
Irène Stavast
97
97

46.93
Ricardo van Belzen
Shanice Beekman
99
99

1:35.39
ng.Luctor 4Luctor et Emerg


Afk./depotTijdRT
dis.De Geul 1De Geul
EA Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de
Yaro Roodenburg
Latona Baart
97
97

36.64
Ben Muller
Sabrina de Graaf
98
98

-:--.--
ng.De Geul 2De Geul