D 1 competitie deel 4 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Wetterwille


Nr. 1  4 x 100m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 2  4 x 50m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 3  25m schoolslag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 4  100m vrije slag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 5  100m vrije slag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 6  50m rugslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 7  50m rugslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 8  100m schoolslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 9  100m schoolslag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 10  100m wisselslag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 11  100m wisselslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 12  100m vlinderslag  Dames  Senioren
Nr. 13  100m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 14  50m vrije slag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 15  100m schoolslag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 16  100m schoolslag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 17  200m wisselslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 18  200m wisselslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 19  200m vrije slag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 20  200m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 21  200m schoolslag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 22  200m schoolslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 23  100m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 24  100m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 25  4 x 50m wisselslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 26  4 x 25m vrije slag  Gemengd  Minioren 4 en later J/M/J/M


Nr. 1
17-3-2007
4 x 100m wisselslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Vikings 102-0174:57.81
Fiona van Heerde
Jolien Bleichrodt
94
92
1:13.83Angelique Boersma
Attie Nauta
80
87
2.FZC'54 202-0075:00.92
Margot Schulpen
Anna-Jetske Baron
93
92
1:17.45Iris Rozema
Berber Veenstra
93
84
3.ZPD 102-0205:22.30
Gretha de Vries
Barbera Feenstra
74
89
1:26.75Janneke Heidema
Hester de Vries
90
89
4.De Vikings 202-0175:33.83
Nelleke Bos
Eline Ligthart
92
93
1:18.43Jessie Smeding
Albertien Godthelp
95
87
5.De Skelp 102-0155:35.89
Anja Mus
Marije Jensma
94
93
1:22.23Karin Odinga
Yolanda Schoo
95
91
6.Wetterwille 102-0185:43.94
Leanne Miedema
Annemart Schievink
92
92
1:32.19Inge Hatzmann
Maaike Wijts
89
90


<< TOP >>
Nr. 2
17-3-2007
4 x 50m vrije slag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Vikings 102-0171:53.99
Sjouke van Velzen
Gijs Gertsen
91
93
29.2329.23
-:--.--
Erik de Nijs
Micheal Westers
92
92
-:--.--
1:53.99
2.De Vikings 202-0172:01.44
Willem Kees Roos
Brian List
94
93
30.5130.51
-:--.--
Maarten Manting
Sven Alkema
92
93
-:--.--
2:01.44
3.Wetterwille 102-0182:03.71
Johan Wijts
Bauke Ytsma
92
93
28.3628.36
-:--.--
Ramon Fredrik
Dirk van der Eems
94
95
-:--.--
2:03.71
4.ZPD 102-0202:07.30
Wiebe Wijbenga
Sietse Wijbenga
91
93
32.5532.55
-:--.--
Hendrik Wessel de Vries
Haye Heidema
91
92
-:--.--
2:07.30
5.De Skelp 102-0152:09.48
Kristian Boonstra
Alex Odinga
93
92
36.0836.08
-:--.--
Guus Magrijn
Gerlof Zuidema
95
93
-:--.--
2:09.48
6.FZC'54 102-0072:12.02
Martijn Wassenaar
Hendrik v.d. Veer
93
91
38.9238.92
-:--.--
Gerard Brondijk
Arno Nieuwhof
92
93
-:--.--
2:12.02


<< TOP >>
Nr. 3
17-3-2007
25m schoolslag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Anneliene Zuidema9802-01521.81
2.Kinge Zandringa9802-01524.55
dis.Mies Magrijn9802-01526.90SH


<< TOP >>
Nr. 4
17-3-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jessie Smeding9502-0171:12.23
2.Marre Zandringa9702-0151:14.11
3.Simone Mus9602-0151:16.65
4.Lisa Rozema9602-0071:17.73
5.Mirthe Alkema9602-0171:17.86
6.Maaike Brattinga9502-0181:19.11
7.Rixt-Nynke Baron9602-0071:20.71
8.Esther Visser9702-0171:22.07
9.Claudia Hacke9602-0171:22.34
10.Marja Terpstra9502-0151:22.36
11.Ilse Lijzenga9502-0151:22.54
12.Melanie van der Mossel9502-0151:23.29
13.Esmee Heidemans9502-0171:24.08
14.Willemieke Bakker9602-0201:24.89
15.Marije v/d Ploeg9502-0201:25.30
16.Corina Vaartjes9602-0181:26.36
17.Sjoukje van der Wal9602-0181:28.11
18.Marrit de Groot9602-0151:29.46
19.Margriet Sikma9602-0201:30.02
20.Melissa Nauta9602-0171:31.44
21.Madelon Boonstra9602-0151:39.98
22.Feyona Mesken9502-0151:41.20
dis.Anabel Geertzen9602-017AA
zk.Mandy Groszpietsch9502-017
zk.Esmëe Riemersma9502-007


<< TOP >>
Nr. 5
17-3-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Dirk van der Eems9502-0181:13.36
2.Marcel van der Heide9702-0171:15.10
3.Vincent Visser9502-0171:15.54
4.Guus Magrijn9502-0151:19.86
5.Hotze van der Werf9702-0151:28.48
6.Derk Wiggers9702-0181:30.38
7.Martin van Kammen9502-0201:34.08
8.Jacob de Boer9702-0201:38.32
9.Arjen Sijbesma9502-0071:39.08
10.Bart de Vos9502-0071:41.50
11.Feie Klaas Heslinga9602-0151:41.64
12.Rik Oevering9702-0071:47.74
zk.Thomas van Breemen9702-020


<< TOP >>
Nr. 6
17-3-2007
50m rugslag  DamesJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde9402-01734.33
2.Margot Schulpen9302-00736.32
3.Charissa Zijlstra9402-02037.14
4.Michelle Oomkens9302-01738.33
5.Merel Weysenfeld9402-01738.57
6.Anja Mus9402-01538.90
7.Annemarije de Groot9302-01539.42
8.Kim Vlottes9402-01740.43
9.Soeraya Roodenrijs9302-00742.47
10.Imkje Bouma9402-00743.16
11.Astrid Dijkstra9402-01743.76
12.Nynke Klijn9302-01844.25
13.Diana Toering9402-01745.86
14.Sippie Sikkema9402-02046.73
15.Anouk Ytsma9502-01846.98
16.Lisa Huisman9302-00749.23
zk.Mirjam Stok9302-015
zk.Inge van der Wal9402-018


<< TOP >>
Nr. 7
17-3-2007
50m rugslag  HerenJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sven Alkema9302-01731.67
2.Arno Nieuwhof9302-00734.64
3.Gerlof Zuidema9302-01535.04
4.Willem Kees Roos9402-01735.05
5.Sietse Wijbenga9302-02036.44
6.Brian List9302-01740.57
7.John de Nijs9402-01741.76
8.Bram ter Ellen9402-01741.89
9.Harm Lemstra9302-01742.35
10.Eelco Nauta9302-01742.62
11.Tiemen Jansen9402-01743.86
12.Niek Zeilstra9402-00744.42
13.Lars van Tongeren9502-01744.57
14.Siete Andela9502-01845.76
15.Jurgen Veltman9402-01745.81
16.Drewes Schievink9502-01846.70
17.Arno van Velzen9302-01747.16
18.Stefan de Vries9302-01748.25
19.Martijn Wassenaar9302-00748.29
20.Jasper Knip9402-00749.34
21.Arnoud Cornel9402-01749.93
dis.Kristian Boonstra9302-015AE


<< TOP >>
Nr. 8
17-3-2007
100m schoolslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Anna-Jetske Baron9202-0071:23.64
2.Johanna de Boer9402-0201:25.74
3.Nelleke Bos9202-0171:27.69
4.Jolien Bleichrodt9202-0171:29.49
5.Sanne Eppinga9202-0071:30.37
6.Marije Jensma9302-0151:33.07
7.Eline Ligthart9302-0171:33.16
8.Annemart Schievink9202-0181:36.50
9.Liesbeth Hoekstra9202-0201:36.82
10.Kirsten Braak9302-0171:37.67
11.Ilse Harskamp9402-0071:38.17
12.Amanda Boonstra9102-0151:39.38
13.Janneke van der Wal9102-0181:44.94


<< TOP >>
Nr. 9
17-3-2007
100m schoolslag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Gijs Gertsen9302-0171:17.82
2.Erik de Nijs9202-0171:19.41
3.Micheal Westers9202-0171:21.34
4.Haye Heidema9202-0201:22.40
5.Ramon Fredrik9402-0181:26.48
6.Alex Odinga9202-0151:27.16
7.Hendrik Wessel de Vries9102-0201:28.80
8.Bauke Ytsma9302-0181:30.51
9.Wiebe Wijbenga9102-0201:32.98
10.Hendrik v.d. Veer9102-0071:34.45
11.Gerard Brondijk9202-0071:37.92
12.Ewoud Eppinga9402-0071:51.24


<< TOP >>
Nr. 10
17-3-2007
100m wisselslag  Dames

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Barbera Feenstra8902-0201:14.42
2.Henrieke v.d. Kooi9002-0071:18.64
3.Nynke Ritsma8902-0151:19.09
4.Michelle Oomkens9302-0171:21.45
5.Alien Schievink9402-0181:24.97
6.Jessie Smeding9502-0171:25.57
7.Mirjam Nieuwhof9102-0071:27.83
8.Leanne Miedema9202-0181:29.19
9.Esther Nieuwhof8902-0071:33.81
10.Judith Metselaar9002-0071:40.12
zk.Baukje Brattinga9102-018


<< TOP >>
Nr. 11
17-3-2007
100m wisselslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jildert Prins8902-0071:09.10
2.Kevin Visser9002-0171:09.89
3.Ritske Reitsma9002-0201:10.50
4.Bart de Bruin9002-0171:10.64
5.Roelof de Jong8902-0201:11.07
6.Johan Wijts9202-0181:13.12
7.Roukebert de Boer8902-0201:17.08
8.Gerlof Zuidema9302-0151:17.39
9.Brian List9302-0171:25.26
10.Bram ter Ellen9402-0171:29.49
11.John de Nijs9402-0171:32.49
zk.Mark Cornel9102-017


<< TOP >>
Nr. 12
17-3-2007
100m vlinderslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Angelique Boersma8002-0171:12.64
2.Attie Nauta8702-0171:15.95
3.Iris Rozema9302-0071:16.50
4.Janneke Heidema9002-0201:21.59
5.Berber Veenstra8402-0071:22.95
6.Yolanda Schoo9102-0151:24.17
7.Inge Hatzmann8902-0181:24.88
8.Gretha de Vries7402-0201:26.65
9.Maaike Wijts9002-0181:27.59
10.Hester de Vries8902-0201:27.89
11.Aafke Jukema8702-0171:30.93
12.Karin Odinga9502-0151:34.32
13.Albertien Godthelp8702-0171:41.15
zk.Johanna de Boer9402-020


<< TOP >>
Nr. 13
17-3-2007
100m vlinderslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Postma8302-01858.95
2.Denny Douwes8302-0181:06.37
3.Jildert Prins8902-0071:07.32
4.Daan Delforterie9002-0201:09.59
5.Maarten Manting9202-0171:12.921
6.Frank Bosma8702-0151:12.922
7.Marco Brouwer8602-0171:13.76
8.Jorrit Prins8702-0071:14.64
9.Johnny Westra7602-0201:14.98
10.Oane van der Heide8702-0201:15.14
11.Haye Jukema8302-0171:15.59
12.Joël Bijlsma8502-0171:16.15
13.Hendrik Ben v/d Boon8802-0201:16.70
14.Gosse Michiel Ynema8802-0151:20.79
15.Frans Plat8402-0071:22.95
16.Willem Andries Valk8802-0181:26.81
17.Sander Nieuwhof8602-0071:32.98
zk.Harmen van der Werf8402-017


<< TOP >>
Nr. 14
17-3-2007
50m vrije slag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Kinge Zandringa9802-01538.22
2.Anneliene Zuidema9802-01540.33
3.Mies Magrijn9802-01552.86


<< TOP >>
Nr. 15
17-3-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marre Zandringa9702-0151:35.73
2.Simone Mus9602-0151:35.86
3.Ilse Lijzenga9502-0151:40.64
4.Marije v/d Ploeg9502-0201:41.66
5.Mirthe Alkema9602-0171:41.69
6.Lisa Rozema9602-0071:42.56
7.Rixt-Nynke Baron9602-0071:44.36
8.Maaike Brattinga9502-0181:45.37
9.Claudia Hacke9602-0171:46.75
10.Melanie van der Mossel9502-0151:47.48
11.Willemieke Bakker9602-0201:48.61
12.Anabel Geertzen9602-0171:48.91
13.Esmee Heidemans9502-0171:49.04
14.Corina Vaartjes9602-0181:49.43
15.Feyona Mesken9502-0151:49.64
16.Melissa Nauta9602-0171:52.03
17.Sjoukje van der Wal9602-0181:52.641
18.Esther Visser9702-0171:52.642
19.Marrit de Groot9602-0151:57.54
20.Margriet Sikma9602-0201:58.36
21.Madelon Boonstra9602-0152:00.53
dis.Marja Terpstra9502-0151:50.40SL
zk.Mandy Groszpietsch9502-017
zk.Esmëe Riemersma9502-007


<< TOP >>
Nr. 16
17-3-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel van der Heide9702-0171:41.36
2.Vincent Visser9502-0171:44.68
3.Hotze van der Werf9702-0151:45.65
4.Martin van Kammen9502-0201:53.10
5.Derk Wiggers9702-0181:53.13
6.Drewes Schievink9502-0181:53.95
7.Jacob de Boer9702-0201:54.77
8.Feie Klaas Heslinga9602-0151:56.16
9.Arjen Sijbesma9502-0071:57.88
10.Bart de Vos9502-0071:59.77
11.Siete Andela9502-0182:03.10
12.Rik Oevering9702-0072:19.38
zk.Thomas van Breemen9702-020


<< TOP >>
Nr. 17
17-3-2007
200m wisselslag  Dames

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Fiona van Heerde9402-0172:44.271
2.Iris Rozema9302-0072:44.272
3.Anja Mus9402-0153:02.24
4.Alien Schievink9402-0183:03.15
5.Annemarije de Groot9302-0153:05.77
6.Ilse Harskamp9402-0073:05.98
7.Merel Weysenfeld9402-0173:08.09
8.Kim Vlottes9402-0173:10.88
9.Karin Odinga9502-0153:14.86
10.Kirsten Braak9302-0173:23.07
11.Nynke Klijn9302-0183:26.17
12.Imkje Bouma9402-0073:28.73
13.Soeraya Roodenrijs9302-0073:37.53
14.Lisa Huisman9302-0073:46.05
dis.Diana Toering9402-0173:31.97AG
zk.Mirjam Stok9302-015
zk.Johanna de Boer9402-020
zk.Inge van der Wal9402-018
zk.Sytske Kooistra9302-020


<< TOP >>
Nr. 18
17-3-2007
200m wisselslag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Gijs Gertsen9302-0172:34.79
2.Sven Alkema9302-0172:42.74
3.Arno Nieuwhof9302-0072:44.86
4.Bauke Ytsma9302-0182:45.62
5.Ramon Fredrik9402-0182:46.72
6.Bram ter Ellen9402-0173:01.94
7.John de Nijs9402-0173:19.60
8.Kristian Boonstra9302-0153:23.82
9.Guus Magrijn9502-0153:24.81
10.Tiemen Jansen9402-0173:24.92
11.Lars van Tongeren9502-0173:32.10
12.Jurgen Veltman9402-0173:35.09
13.Niek Zeilstra9402-0073:41.91
14.Stefan de Vries9302-0173:44.53
15.Arno van Velzen9302-0173:49.08
16.Martijn Wassenaar9302-0073:51.86
17.Jasper Knip9402-0073:53.59
18.Arnoud Cornel9402-0174:05.20
dis.Sietse Wijbenga9302-0202:58.12RD
dis.Harm Lemstra9302-0173:20.12RD
dis.Eelco Nauta9302-0173:23.58RD


<< TOP >>
Nr. 19
17-3-2007
200m vrije slag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Anna-Jetske Baron9202-0072:22.28
2.Yolanda Schoo9102-0152:26.45
3.Margot Schulpen9302-0072:28.37
4.Charissa Zijlstra9402-0202:29.32
5.Michelle Oomkens9302-0172:29.56
6.Nelleke Bos9202-0172:33.75
7.Eline Ligthart9302-0172:35.72
8.Jessie Smeding9502-0172:38.04
9.Liesbeth Hoekstra9202-0202:48.35
10.Annemart Schievink9202-0182:49.67
11.Sanne Eppinga9202-0072:51.21
12.Leanne Miedema9202-0182:51.92
13.Mirjam Nieuwhof9102-0072:52.33
14.Janneke van der Wal9102-0182:53.25
15.Amanda Boonstra9102-0152:56.42


<< TOP >>
Nr. 20
17-3-2007
200m vrije slag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Manting9202-0172:17.34
2.Micheal Westers9202-0172:19.92
3.Haye Heidema9202-0202:21.16
4.Sjouke van Velzen9102-0172:23.53
5.Willem Kees Roos9402-0172:29.62
6.Bauke Ytsma9302-0182:30.37
7.Alex Odinga9202-0152:30.40
8.Hendrik Wessel de Vries9102-0202:33.07
9.Brian List9302-0172:40.57
10.Wiebe Wijbenga9102-0202:46.12
11.Gerard Brondijk9202-0072:50.92
12.Dirk van der Eems9502-0182:52.29
13.Hendrik v.d. Veer9102-0072:56.34
14.Ewoud Eppinga9402-0073:33.32


<< TOP >>
Nr. 21
17-3-2007
200m schoolslag  Dames

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Anna-Jetske Baron9202-0073:03.60
2.Janneke Heidema9002-0203:10.82
3.Jolien Bleichrodt9202-0173:15.21
4.Sanne Eppinga9202-0073:18.29
5.Marije Jensma9302-0153:25.13
6.Astrid Dijkstra9402-0173:27.23
7.Judith Metselaar9002-0073:45.76
8.Leanne Miedema9202-0183:46.31


<< TOP >>
Nr. 22
17-3-2007
200m schoolslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jildert Prins8902-0072:41.81
2.Roelof de Jong8902-0202:54.19
3.Bart de Bruin9002-0172:56.70
4.Ritske Reitsma9002-0202:59.51
5.Erik de Nijs9202-0173:02.39
6.Daan Delforterie9002-0203:03.32
7.Johan Wijts9202-0183:03.80
8.Gerlof Zuidema9302-0153:03.90
zk.Micheal Westers9202-017


<< TOP >>
Nr. 23
17-3-2007
100m rugslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Attie Nauta8702-0171:17.12
2.Berber Veenstra8402-0071:17.92
3.Angelique Boersma8002-0171:19.20
4.Maaike Wijts9002-0181:19.62
5.Henrieke v.d. Kooi9002-0071:19.80
6.Nynke Ritsma8902-0151:23.49
7.Inge Hatzmann8902-0181:25.16
8.Hester de Vries8902-0201:25.55
9.Gretha de Vries7402-0201:26.95
10.Aafke Jukema8702-0171:27.20
11.Albertien Godthelp8702-0171:29.60
12.Annemarije de Groot9302-0151:29.89
13.Esther Nieuwhof8902-0071:33.18
zk.Barbera Feenstra8902-020


<< TOP >>
Nr. 24
17-3-2007
100m rugslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Postma8302-0181:07.54
2.Roukebert de Boer8902-0201:08.54
3.Kevin Visser9002-0171:09.47
4.Sven Alkema9302-0171:09.84
5.Marco Brouwer8602-0171:10.07
6.Gijs Gertsen9302-0171:10.42
7.Denny Douwes8302-0181:10.50
8.Sjouke van Velzen9102-0171:12.54
9.Maarten Manting9202-0171:12.66
10.Oane van der Heide8702-0201:14.24
11.Frank Bosma8702-0151:14.53
12.Arno Nieuwhof9302-0071:15.61
13.Jorrit Prins8702-0071:15.90
14.Hendrik Ben v/d Boon8802-0201:17.45
15.Gosse Michiel Ynema8802-0151:17.75
16.Joël Bijlsma8502-0171:18.04
17.Johnny Westra7602-0201:19.54
18.Haye Jukema8302-0171:21.46
19.Willem Andries Valk8802-0181:21.85
20.Frans Plat8402-0071:27.04
21.Sander Nieuwhof8602-0071:33.10
zk.Harmen van der Werf8402-017


<< TOP >>
Nr. 25
17-3-2007
4 x 50m wisselslag  Dames

Junioren 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Vikings 102-0172:26.70
Fiona van Heerde
Eline Ligthart
94
93
35.0335.03
-:--.--
Jessie Smeding
Michelle Oomkens
95
93
-:--.--
2:26.70
2.FZC'54 102-0072:29.89
Margot Schulpen
Ilse Harskamp
93
94
35.6735.67
-:--.--
Iris Rozema
Lisa Rozema
93
96
-:--.--
2:29.89
3.ZPD 102-0202:41.45
Marije v/d Ploeg
Sippie Sikkema
95
94
43.5143.51
-:--.--
Johanna de Boer
Charissa Zijlstra
94
94
-:--.--
2:41.45
4.De Skelp 102-0152:42.15
Annemarije de Groot
Ilse Lijzenga
93
95
41.4941.49
-:--.--
Karin Odinga
Marije Jensma
95
93
-:--.--
2:42.15
5.Wetterwille 102-0182:44.03
Nynke Klijn
Maaike Brattinga
93
95
43.1143.11
-:--.--
Alien Schievink
Anouk Ytsma
94
95
-:--.--
2:44.03
dis.De Vikings 202-0172:47.89SH
Astrid Dijkstra
Diana Toering
94
94
43.4643.46
-:--.--
Merel Weysenfeld
Esmee Heidemans
94
95
-:--.--
2:47.89


<< TOP >>
Nr. 26
17-3-2007
4 x 25m vrije slag  GemengdMinioren 4 en later J/M/J/M
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Skelp 102-0151:08.74
Kinge Zandringa
Anneliene Zuidema
98
98

-:--.--
Hotze van der Werf
Marre Zandringa
97
97

1:08.74