2007-03-11 Clubkampioenschappen deel 2
Utrecht, Netherlands,    11-3-2007,     25m-baan
Nr. 10 100m schoolslag Dames Min 5-   Nr. 11 100m schoolslag Heren Min 5-   
Nr. 12 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 13 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 14 100m vrije slag Dames Min 5-   Nr. 15 100m vrije slag Heren Min 5-   
Nr. 16 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 17 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 18 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 19 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 10   100m schoolslag Dames                              minioren 5 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)    1:43.79
    2. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo    1:46.23
    3. Femke Remmits                  96  Vecht&Rijn(SG)    1:47.97
    4. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)    1:49.51
    5. Marloes Langerveld             97  De Fuut           1:53.22
    6. Amy de Langen                  97  De Fuut           1:53.63
    7. Laura Kievit                   96  De Fuut           1:53.86
    8. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut           1:57.60
    9. Inge Booij                     96  Vecht&Rijn(SG)    2:00.52
   10. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)    2:03.08
   11. Stella Rijks                   96  Vecht&Rijn(SG)    2:05.35
   12. Shanice Beekink                97  Vecht&Rijn(SG)    2:06.16



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Heren                              minioren 5 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut           1:32.08
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut           1:37.01
    3. Stijn Avezaat                  97  De Fuut           1:38.22
    4. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:41.45
    5. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:59.88
    6. Bas Andela                     96  Zwemlust-denHo    2:04.61
    7. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)    2:07.88
    8. Wesley Groenestein             96  De Fuut           2:15.14



TOP
Nr. 12   100m schoolslag Dames                               minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    1:18.65
    2. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:19.04
    3. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:22.95
    4. Linda van Herk                 87  Vecht&Rijn(SG)    1:23.44
    5. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:26.40
    6. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           1:29.54
    7. Estelle de Jong                89  De Fuut           1:30.34
    8. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    1:33.24
    9. Susan Roelse                   93  De Fuut           1:33.49
   10. Myrthe Kettler                 94  Vecht&Rijn(SG)    1:33.81
   11. Jessica Kromwijk               92  Vecht&Rijn(SG)    1:34.13
   12. Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo    1:34.45
   13. Dieke van der Gugten           90  De Fuut           1:34.71
   14. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:35.54
   15. Celeste Kettler                92  Vecht&Rijn(SG)    1:36.15
   16. Lisette de Wit                 88  De Fuut           1:36.46
   17. Marielle Kievit                94  De Fuut           1:38.58
   18. Tessa Jongerius                93  Vecht&Rijn(SG)    1:38.70
   19. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)    1:40.09
   20. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo    1:40.44
   21. Melissa van Eeden              94  De Fuut           1:40.51
   22. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:40.79
   23. Iris van Beek                  93  De Fuut           1:41.56
   24. Brenda Groenestein             93  De Fuut           1:43.11
   25. Christel Veenstra              90  Zwemlust-denHo    1:43.13
   26. Martika van den Breul          91  De Fuut           1:44.05
   27. Marjolein Griffioen            84  Vecht&Rijn(SG)    1:45.13
   28. Danielle Kuypers               95  Zwemlust-denHo    1:45.35
   29. Tara Steenaart                 93  De Fuut           1:50.96
   30. Suzanna van der Horst          93  Zwemlust-denHo    1:52.44
   31. Nicky Hulsman                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:53.74
   32. Myrthe Veenstra                95  Vecht&Rijn(SG)    1:55.51
   33. Noortje van Es                 94  De Fuut           1:56.09



TOP
Nr. 13   100m schoolslag Heren                               minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo    1:12.53
    2. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo    1:13.30
    3. Roy van der Pal                85  De Fuut           1:15.36
    4. Leon Kentrop                   87  Vecht&Rijn(SG)    1:16.20
    5. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           1:18.69
    6. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    1:19.01
    7. Ronald Stolk                   66  De Fuut           1:19.53
    8. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)    1:19.88
    9. Len ter Hart                   91  De Fuut           1:20.91
   10. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut           1:21.44
   11. Tim Noordzij                   85  Vecht&Rijn(SG)    1:22.27
   12. Yordi Tak                      92  De Fuut           1:23.87
   13. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:23.99
   14. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:24.00
   15. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:24.25
   16. Nesin Ilkdogan                 84  Zwemlust-denHo    1:26.18
   17. Daniel Langerveld              93  De Fuut           1:26.27
   18. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:26.39
   19. Reno Groenestein               66  De Fuut           1:32.53
   20. Rick van der Pal               92  De Fuut           1:33.25
   21. Kevin van Vliet                92  Vecht&Rijn(SG)    1:33.68
   22. Jori Trouw                     93  Vecht&Rijn(SG)    1:34.00
   23. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:34.78
   24. Timo Bol                       91  De Fuut           1:35.12
   25. Roy Danckaarts                 70  De Fuut           1:35.56
   26. Maurice Koot                   92  Vecht&Rijn(SG)    1:35.64
   27. Michiel van der Meiden         93  De Fuut           1:40.28
   28. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo    1:41.19
   29. Marvin van den Breul           93  De Fuut           1:45.65
   30. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut           1:46.12
   31. Tijn Coppens                   94  Zwemlust-denHo    1:47.91
   32. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:50.08
   33. Indi Joore                     95  Zwemlust-denHo    1:52.34
   34. Jordi Verheul                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:57.79
   35. Jeroen Essink                  95  De Fuut           2:11.33
  dis. Daan Roordink                  95  De Fuut
  dis. Madé Diepersloot               95  De Fuut           1:47.39
        1:47.39 
  dis. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:52.56
        1:52.56 



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                              minioren 5 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut           1:15.90
    2. Femke Remmits                  96  Vecht&Rijn(SG)    1:16.72
    3. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)    1:19.20
    4. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut           1:23.04
    5. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)    1:26.91
    6. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo    1:27.06
    7. Marloes Langerveld             97  De Fuut           1:34.07
    8. Inge Booij                     96  Vecht&Rijn(SG)    1:35.75
    9. Laura Kievit                   96  De Fuut           1:38.47
   10. Shanice Beekink                97  Vecht&Rijn(SG)    1:39.03
   11. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)    1:42.97
   12. Stella Rijks                   96  Vecht&Rijn(SG)    1:46.11



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                              minioren 5 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut           1:12.11
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut           1:12.38
    3. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:23.69
    4. Stijn Avezaat                  97  De Fuut           1:25.02
    5. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:34.52
    6. Bas Andela                     96  Zwemlust-denHo    1:42.19
    7. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)    1:52.68
    8. Wesley Groenestein             96  De Fuut           1:57.62



TOP
Nr. 16   100m vrije slag Dames                               minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo      59.37
    2. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo      59.98
    3. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:00.18
    4. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:00.68
    5. Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo    1:05.55
    6. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:05.56
    7. Estelle de Jong                89  De Fuut           1:06.69
    8. Linda van Herk                 87  Vecht&Rijn(SG)    1:08.15
    9. Jessica Kromwijk               92  Vecht&Rijn(SG)    1:10.36
   10. Celeste Kettler                92  Vecht&Rijn(SG)    1:10.79
   11. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           1:11.01
   12. Tessa Jongerius                93  Vecht&Rijn(SG)    1:12.13
   13. Susan Roelse                   93  De Fuut           1:12.49
   14. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo    1:12.68
   15. Dieke van der Gugten           90  De Fuut           1:12.75
   16. Myrthe Kettler                 94  Vecht&Rijn(SG)    1:13.72
   17. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:13.85
   18. Martika van den Breul          91  De Fuut           1:13.87
   19. Suzanna van der Horst          93  Zwemlust-denHo    1:14.63
   20. Christel Veenstra              90  Zwemlust-denHo    1:14.70
   21. Iris van Beek                  93  De Fuut           1:14.94
   22. Marjolein Griffioen            84  Vecht&Rijn(SG)    1:15.43
   23. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    1:15.74
   24. Lisette de Wit                 88  De Fuut           1:16.94
   25. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)    1:21.98
   26. Tara Steenaart                 93  De Fuut           1:23.62
   27. Marielle Kievit                94  De Fuut           1:23.69
   28. Danielle Kuypers               95  Zwemlust-denHo    1:24.49
   29. Brenda Groenestein             93  De Fuut           1:24.85
   30. Myrthe Veenstra                95  Vecht&Rijn(SG)    1:26.78
   31. Noortje van Es                 94  De Fuut           1:28.45
   32. Melissa van Eeden              94  De Fuut           1:32.57
   33. Nicky Hulsman                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:33.91



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Heren                               minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo      53.64
    2. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo      54.10
    3. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      56.39
    4. Leon Kentrop                   87  Vecht&Rijn(SG)      58.13
    5. Len ter Hart                   91  De Fuut             59.41
    6. Roy van der Pal                85  De Fuut             59.71
    7. Roy Danckaarts                 70  De Fuut             59.75
    8. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      59.99
    9. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:00.16
   10. Tim Noordzij                   85  Vecht&Rijn(SG)    1:00.48
   11. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:00.72
   12. Nesin Ilkdogan                 84  Zwemlust-denHo    1:01.71
   13. Yordi Tak                      92  De Fuut           1:02.77
   14. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           1:03.03
   15. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:04.33
   16. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut           1:05.31
   17. Daniel Langerveld              93  De Fuut           1:05.38
   18. Timo Bol                       91  De Fuut           1:08.75
   19. Ronald Stolk                   66  De Fuut           1:10.27
   20. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)    1:11.25
   21. Jori Trouw                     93  Vecht&Rijn(SG)    1:11.45
   22. Kevin van Vliet                92  Vecht&Rijn(SG)    1:12.15
   23. Maurice Koot                   92  Vecht&Rijn(SG)    1:13.13
   24. Michiel van der Meiden         93  De Fuut           1:14.51
   25. Marvin van den Breul           93  De Fuut           1:17.43
   26. Daan Roordink                  95  De Fuut           1:18.25
   27. Jordi Verheul                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:19.07
   28. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:19.31
   29. Madé Diepersloot               95  De Fuut           1:19.94
   30. Rick van der Pal               92  De Fuut           1:20.13
   31. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:20.69
   32. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo    1:23.02
   33. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut           1:25.29
   34. Reno Groenestein               66  De Fuut           1:26.73
   35. Indi Joore                     95  Zwemlust-denHo    1:28.11
   36. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:29.36
   37. Jeroen Essink                  95  De Fuut           1:32.36
   38. Tijn Coppens                   94  Zwemlust-denHo    1:33.01



TOP
Nr. 18   4 x 50m vrije slag Dames                            minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    1:52.01
       Elise Bouwens             91   Marloes Nieberg           90
       Ellen de Goeij            87   Malissa van der Horst     92
        1:52.01 
    2. Zwemlust-den Hommel 2              Zwemlust-denHo    2:06.72
       Jacolien Kuypers          92   Naomi Arts                89
       Petra Dekker              87   Suzanna van der Horst     93
        2:06.72 
    3. De Fuut 1                          De Fuut           2:08.57
       Cindy Steenhuizen         85   Martika van den Breul     91
       Dieke van der Gugten      90   Estelle de Jong           89
        2:08.57 
    4. Vecht&Rijn (SG) 2                  Vecht&Rijn(SG)    2:08.71
       Myrthe Kettler            94   Tessa Jongerius           93
       Jessica Kromwijk          92   Celeste Kettler           92
        2:08.71 
    5. De Fuut 2                          De Fuut           2:16.45
       Farina Apdoelaziz         94   Iris van Beek             93
       Lisette de Wit            88   Susan Roelse              93
        2:16.45 
    6. Vecht&Rijn (SG) 1                  Vecht&Rijn(SG)    2:23.12
       Myrthe Veenstra           95   Marjolein Griffioen       84
       Aranka Schouten           95   Kimberly Passmore         95
        2:23.12 
    7. De Fuut 3                          De Fuut           2:33.27
       Noortje van Es            94   Tara Steenaart            93
       Marielle Kievit           94   Brenda Groenestein        93
        2:33.27 



TOP
Nr. 19   4 x 50m vrije slag Heren                            minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    1:42.69
       Martijn Bouwens           88   Erik Koops                91
       Mark Moussa               90   Martijn van Buuren        76
        1:42.69 
    2. De Fuut 1                          De Fuut           1:51.07
       Len ter Hart              91   Yordi Tak                 92
       Roy Danckaarts            70   Roy van der Pal           85
        1:51.07 
    3. Vecht&Rijn (SG) 1                  Vecht&Rijn(SG)    1:56.20
       Casper Marelis            92   Tim Noordzij              85
       Bart Kalmeyer             92   Leon Kentrop              87
        1:56.20 
    4. De Fuut 2                          De Fuut           1:57.81
       Gijs van der Gugten       93   Daniel Langerveld         93
       Timo Bol                  91   Gydo Nieraeth             90
        1:57.81 
    5. Zwemlust-den Hommel 2              Zwemlust-denHo    2:03.92
       Robin Veenstra            92   David Beijer              92
       Florian Edelenbosch       92   Nesin Ilkdogan            84
        2:03.92 
    6. De Fuut 3                          De Fuut           2:19.68
       Ronald Stolk              66   Kenneth Martens           94
       Patrick Nieuwenhuizen     94   Michiel van der Meiden    93
        2:19.68 
    7. De Fuut 4                          De Fuut           2:27.61
       Tim Hoogenkamp            94   Joey van Dillen           94
       Marvin van den Breul      93   Rick van der Pal          92
        2:27.61 
    8. De Fuut 5                          De Fuut           2:31.45
       Madé Diepersloot          95   Reno Groenestein          66
       Jeroen Essink             95   Daan Roordink             95
        2:31.45 
  dis. Vecht&Rijn (SG) 2                  Vecht&Rijn(SG)
       Maurice Koot              92   Jordi Verheul             95
       Kevin van Vliet           92   Jori Trouw                93