2007-03-10 Clubkampioenschappen deel 1
Maarssen, Netherlands,    10-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 50m vlinderslag Dames Min 5-   Nr. 2 50m vlinderslag Heren Min 5-   
Nr. 3 25m vlinderslag Gemengd Min 5-   Nr. 4 100m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 5 100m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 6 100m rugslag Dames Min 5-   
Nr. 7 100m rugslag Heren Min 5-   Nr. 8 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 9 100m rugslag Heren Sen.      


Nr. 1   50m vlinderslag Dames                       minioren 5 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Femke Remmits                  96  Vecht&Rijn(SG)      41.87
    2. Amy de Langen                  97  De Fuut             43.06
    3. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut             43.61
    4. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo      44.80
    5. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)      45.75
    6. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)      48.95
    7. Marloes Langerveld             97  De Fuut             53.06
    8. Laura Kievit                   96  De Fuut             53.61
    9. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)      55.73
   10. Stella Rijks                   96  Vecht&Rijn(SG)      56.41
   11. Inge Booy                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:00.38
   12. Shanice Beekink                97  Vecht&Rijn(SG)    1:05.92



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Heren                       minioren 5 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut             42.32
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut             42.33
    3. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)      44.32
    4. Stijn Avezaat                  97  De Fuut             46.98
    5. Bas Andela                     96  Zwemlust-denHo      57.54
    6. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:06.09
  dis. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)    1:10.24



TOP
TOP
Nr. 4   100m vlinderslag Dames                       minioren 6 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:05.90
    2. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:06.87
    3. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    1:11.13
    4. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:14.39
    5. Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo    1:16.08
    6. Estelle de Jong                89  De Fuut           1:19.30
    7. Jessica Kromwijk               92  Vecht&Rijn(SG)    1:20.95
    8. Iris Voordouw                  91  Vecht&Rijn(SG)    1:22.74
    9. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:23.33
   10. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo    1:26.08
   11. Myrthe Kettler                 94  Vecht&Rijn(SG)    1:26.58
   12. Tessa Jongerius                93  Vecht&Rijn(SG)    1:27.06
   13. Suzanna van der Horst          93  Zwemlust-denHo    1:28.62
   14. Martika van den Breul          91  De Fuut           1:30.09
   15. Marjolein Griffioen            84  Vecht&Rijn(SG)    1:30.12
   16. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:30.72
   17. Dieke van der Gugten           90  De Fuut           1:31.63
       Susan Roelse                   93  De Fuut           1:31.63
   19. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)    1:32.61
   20. Iris van Beek                  93  De Fuut           1:34.44
   21. Celeste Kettler                92  Vecht&Rijn(SG)    1:37.09
   22. Danielle Kuypers               95  Zwemlust-denHo    1:38.16
   23. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    1:38.31
   24. Lisette de Wit                 88  De Fuut           1:38.72
   25. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           1:39.53
   26. Brenda Groenestein             93  De Fuut           1:40.70
   27. Tara Steenaart                 93  De Fuut           1:42.37
   28. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)    1:56.49
   29. Marielle Kievit                94  De Fuut           1:57.39
   30. Myrthe Veenstra                95  Vecht&Rijn(SG)    2:02.90
   31. Nicole Rood                    95  Vecht&Rijn(SG)    2:05.12
  dis. Melissa van Eeden              94  De Fuut           1:59.15
  dis. Nicky Hulsman                  95  Vecht&Rijn(SG)    2:02.90



TOP
Nr. 5   100m vlinderslag Heren                       minioren 6 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo      56.18
    2. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      57.01
    3. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo    1:04.57
    4. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    1:05.19
    5. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo    1:06.54
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:08.82
    7. Leon Kentrop                   87  Vecht&Rijn(SG)    1:09.55
    8. Nesin Ilkdogan                 84  Zwemlust-denHo    1:10.14
    9. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:10.83
   10. Marcel Gresnigt                72  Vecht&Rijn(SG)    1:11.31
   11. Len ter Hart                   91  De Fuut           1:11.82
   12. Roy Danckaarts                 70  De Fuut           1:13.04
   13. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    1:15.17
   14. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:16.06
   15. Yordi Tak                      92  De Fuut           1:16.49
   16. Roy van der Pal                85  De Fuut           1:20.88
   17. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           1:21.00
   18. Daniel Langerveld              93  De Fuut           1:24.63
   19. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:25.70
   20. Kevin van Vliet                92  Vecht&Rijn(SG)    1:27.56
   21. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut           1:30.82
   22. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)    1:33.97
   23. Jori Trouw                     93  Vecht&Rijn(SG)    1:35.20
   24. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:36.33
   25. Michiel van der Meiden         93  De Fuut           1:38.66
   26. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut           1:39.65
   27. Jordi Verheul                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:40.24
   28. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo    1:44.09
   29. Maurice Koot                   92  Vecht&Rijn(SG)    1:44.29
   30. Marvin van den Breul           93  De Fuut           1:45.90
   31. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:47.96
   32. Daan Roordink                  95  De Fuut           1:49.93
   33. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:54.65
   34. Madé Diepersloot               95  De Fuut           1:57.90
   35. Tijn Coppens                   94  Zwemlust-denHo    2:05.49
   36. Jeroen Essink                  95  De Fuut           2:09.56
  dis. Indi Joore                     95  Zwemlust-denHo    1:51.71
  dis. Rick van der Pal               92  De Fuut           1:56.88



TOP
Nr. 6   100m rugslag Dames                          minioren 5 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut           1:29.53
    2. Femke Remmits                  96  Vecht&Rijn(SG)    1:30.49
    3. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut           1:34.64
    4. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)    1:34.80
    5. Marloes Langerveld             97  De Fuut           1:38.76
    6. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)    1:40.14
    7. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo    1:44.17
    8. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)    1:45.55
    9. Shanice Beekink                97  Vecht&Rijn(SG)    1:47.42
   10. Inge Booy                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:52.14
   11. Stella Rijks                   96  Vecht&Rijn(SG)    1:56.44
   12. Laura Kievit                   96  De Fuut           1:56.44



TOP
Nr. 7   100m rugslag Heren                          minioren 5 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut           1:26.28
    2. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:31.95
    3. Stijn Avezaat                  97  De Fuut           1:35.54
    4. Bas Andela                     96  Zwemlust-denHo    2:00.60
    5. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)    2:05.71
    6. Wesley Groenestein             96  De Fuut           2:27.86
  dis. Valentijn Stolk                96  De Fuut           1:27.07
  dis. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:51.29



TOP
Nr. 8   100m rugslag Dames                           minioren 6 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:06.53
    2. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:08.83
    3. Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo    1:12.92
    4. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:13.12
    5. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:13.97
    6. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    1:16.14
    7. Estelle de Jong                89  De Fuut           1:19.26
    8. Susan Roelse                   93  De Fuut           1:23.13
    9. Jessica Kromwijk               92  Vecht&Rijn(SG)    1:23.56
   10. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           1:24.29
   11. Martika van den Breul          91  De Fuut           1:24.46
   12. Suzanna van der Horst          93  Zwemlust-denHo    1:25.38
   13. Celeste Kettler                92  Vecht&Rijn(SG)    1:25.47
   14. Dieke van der Gugten           90  De Fuut           1:25.86
   15. Myrthe Kettler                 94  Vecht&Rijn(SG)    1:26.56
   16. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)    1:27.32
   17. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:27.37
   18. Marjolein Griffioen            84  Vecht&Rijn(SG)    1:27.64
   19. Tessa Jongerius                93  Vecht&Rijn(SG)    1:27.77
   20. Iris Voordouw                  91  Vecht&Rijn(SG)    1:27.83
   21. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo    1:27.92
   22. Iris van Beek                  93  De Fuut           1:29.71
   23. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    1:31.11
   24. Lisette de Wit                 88  De Fuut           1:35.45
   25. Brenda Groenestein             93  De Fuut           1:36.93
   26. Danielle Kuypers               95  Zwemlust-denHo    1:37.22
   27. Myrthe Veenstra                95  Vecht&Rijn(SG)    1:37.90
   28. Noortje van Es                 94  De Fuut           1:38.12
   29. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)    1:40.17
   30. Tara Steenaart                 93  De Fuut           1:41.74
   31. Marielle Kievit                94  De Fuut           1:42.00
   32. Nicole Rood                    95  Vecht&Rijn(SG)    1:43.05
   33. Melissa van Eeden              94  De Fuut           1:47.93
   34. Nicky Hulsman                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:53.16



TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                           minioren 6 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo    1:00.84
    2. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo    1:02.63
    3. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    1:05.25
    4. Leon Kentrop                   87  Vecht&Rijn(SG)    1:08.87
    5. Nesin Ilkdogan                 84  Zwemlust-denHo    1:09.90
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:09.96
    7. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo    1:11.38
    8. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo    1:12.54
    9. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:13.04
   10. Len ter Hart                   91  De Fuut           1:13.70
   11. Roy van der Pal                85  De Fuut           1:14.09
   12. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:15.95
   13. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    1:16.88
   14. Marcel Gresnigt                72  Vecht&Rijn(SG)    1:17.93
   15. Timo Bol                       91  De Fuut           1:17.98
   16. Daniel Langerveld              93  De Fuut           1:18.43
   17. Kevin van Vliet                92  Vecht&Rijn(SG)    1:19.40
   18. Yordi Tak                      92  De Fuut           1:19.45
   19. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:21.06
   20. Roy Danckaarts                 70  De Fuut           1:21.16
   21. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)    1:26.27
   22. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut           1:27.82
   23. Jori Trouw                     93  Vecht&Rijn(SG)    1:28.83
   24. Michiel van der Meiden         93  De Fuut           1:29.68
   25. Maurice Koot                   92  Vecht&Rijn(SG)    1:30.41
   26. Marvin van den Breul           93  De Fuut           1:30.73
   27. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo    1:33.98
   28. Daan Roordink                  95  De Fuut           1:34.04
   29. Rick van der Pal               92  De Fuut           1:34.36
   30. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:36.86
   31. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut           1:37.36
   32. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:38.57
   33. Jeroen Essink                  95  De Fuut           1:38.96
   34. Jordi Verheul                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:39.53
   35. Madé Diepersloot               95  De Fuut           1:41.65
   36. Indi Joore                     95  Zwemlust-denHo    1:44.41
   37. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:49.72
   38. Tijn Coppens                   94  Zwemlust-denHo    1:51.89
  dis. Reno Groenestein               66  De Fuut
  dis. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           1:23.48