6-KAMP Deel 5
Venray, Netherlands,    11-2-2007,     25m-baan
Nr. 1 50m schoolslag Heren Sen.   Nr. 2 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 3 100m wisselslag Heren 8-10   Nr. 4 100m wisselslag Dames 8-11   
Nr. 5 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 6 200m rugslag Dames Sen.   
Nr. 7 100m rugslag Heren 8-11   Nr. 8 100m rugslag Dames 8-11   
Nr. 9 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 10 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 11 400m vrije slag Heren Sen.   Nr. 12 400m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 13 50m vrije slag Heren 8-11   Nr. 14 50m vrije slag Dames 8-11   
Nr. 15 200m schoolslag Heren Sen.   Nr. 16 200m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 17 4 x 50m wisselslag Heren 9 +   Nr. 18 4 x 50m wisselslag Dames 9 +   


Nr. 1   50m schoolslag Heren                                            Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Richard Claus                  26  14-007     30.13
    2. Kasper v. Dijk                 14  14-049     33.48
    3. Job v. Duijnhoven              18  14-049     35.41
    4. Kevin van den Bekerom          14  14-009     38.54
    5. Stan Gorree                    12  14-049     39.43
    6. Michel Ebisch                  14  14-007     40.38
    7. Ricardo Vullings               14  14-007     41.19
    8. Rick Hesen                     13  14-009     42.09
    9. Hans Westerkamp                13  14-049     42.97
   10. Thijs Quaedvlieg               14  14-049     43.51
   11. Ron Jacobs                     12  14-009     47.51
   12. Mark Linssen                   11  14-009     50.91
   13. Teun van Rens                  11  14-009     56.00



   bm. Sjoerd van Dijk                21  14-049     35.73
TOP
Nr. 2   50m schoolslag Dames                                            Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Kimberley Teunissen            14  14-049     38.09
    2. Cyril Landstra                 13  14-049     40.30
    3. Ingrid van Horen               14  14-009     40.51
    4. Daphne de Boer                 13  14-049     41.10
    5. Sophie Nadorp                  12  14-007     41.14
    6. Suleika Vullings               17  14-007     41.84
    7. Angelique Schouten             11  14-007     42.68
    8. Britt Timmermans               14  14-007     43.87
    9. Lori Leenen                    13  14-049     44.29
   10. Kyani Vullings                 12  14-007     44.63
   11. Floor Rutten                   12  14-007     44.71
   12. Roxanne Vossen                 12  14-007     45.27
   13. Angela Baadjou                 13  14-007     46.28
   14. Vivian Bouwmans                13  14-007     46.56
   15. Ina Verspeek                   23  14-007     47.61
   16. Linn Kniesmeijer               11  14-049     49.61
   17. Frederike van der Kop          12  14-007     49.77
   18. Denise Peeters                 12  14-049     50.50
   19. Demi Imming                    11  14-007     51.72
   20. Veerle Maessen                 11  14-007     57.60
  dis. Daphne v. Gabain               15  14-049     45.15



TOP
Nr. 3   100m wisselslag Heren                                        8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Hugo v. Iersel                 09  14-049   1:43.44
    2. Kay Thijssen                   10  14-009   1:45.12
    3. Björn Piket                    10  14-009   1:57.09
    4. Pieter Otten                   08  14-009   2:11.97
  dis. Joris Peeters                  10  14-049   1:45.54
        1:45.54 



TOP
Nr. 4   100m wisselslag Dames                                        8 - 11 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Margot v. Iersel               10  14-049   1:31.84
    2. Denise van der Klij            10  14-009   1:33.89
    3. Jessica Hesen                  10  14-009   1:37.31
    4. Manon Koster                   09  14-009   1:37.62
    5. Carley Donders                 10  14-007   1:38.27
    6. Ilse Litjens                   10  14-009   1:40.89
    7. Fanny van Lee                  10  14-007   1:44.64
    8. Evi Schols                     10  14-049   1:45.90
    9. Lotte van Megen                09  14-049   1:52.95
   10. Jole van Berlo                 09  14-009   2:00.88
   11. Maud Bruynen                   08  14-007   2:06.21
   12. Elvire Landstra                09  14-049   2:19.24



TOP
Nr. 5   200m rugslag Heren                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Jelmer v. Dijk                 16  14-049   2:24.97
        1:11.13  2:24.97 
    2. Bart Alberts                   17  14-013   2:28.09
        1:11.13  2:28.09 
    3. Mark van Enckevort             16  14-009   2:36.60
        1:14.56  2:36.60 
    4. Leon Hendriks                  15  14-049   2:46.38
        1:19.80  2:46.38 
    5. Bram Becks                     13  14-009   2:57.53
        1:26.68  2:57.53 
    6. Patrick Janssen                13  14-009   3:03.68
        1:31.12  3:03.68 
    7. Bas Ottenheim                  12  14-007   3:03.89
        1:31.52  3:03.89 



TOP
Nr. 6   200m rugslag Dames                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      14  14-049   2:30.42
        1:11.85  2:30.42 
    2. Linda Custers                  20  14-009   2:36.68
        1:15.09  2:36.68 
    3. Cyril Landstra                 13  14-049   2:43.22
        1:20.61  2:43.22 
    4. Sophie Cleuren                 13  14-009   2:49.16
        1:22.10  2:49.16 
    5. Maud Rutjens                   13  14-009   2:53.03
        1:23.87  2:53.03 
    6. Rinske Becks                   12  14-009   2:53.32
        1:25.06  2:53.32 
    7. Bernadette Verstegen           15  14-049   2:53.33
        1:25.06  2:53.33 
    8. Kelly Agterberg                14  14-049   3:01.15
        1:25.74  3:01.15 
    9. Floor Weijmans                 11  14-009   3:09.78
        1:32.35  3:09.78 
   10. Vera Hendriks                  12  14-049   3:12.98
        1:35.86  3:12.98 
  dis. Linda Roeffen                  12  14-007   3:09.48
        1:32.37  3:09.48 



TOP
Nr. 7   100m rugslag Heren                                           8 - 11 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

  dis. Eddie Soruvskis                09  14-009
  dis. Jeroen Kurvers                 10  14-007



TOP
Nr. 8   100m rugslag Dames                                           8 - 11 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Eline van de Ven               09  14-007   1:51.92
    2. Celina Buijssen                08  14-009   2:02.76
    3. Milou Peeters                  08  14-009   2:07.77
  dis. Aniek Ketelaars                10  14-007



TOP
Nr. 9   100m wisselslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Kasper v. Dijk                 14  14-049   1:08.22
    2. Erik de Boer                   15  14-049   1:13.32
    3. Kevin van den Bekerom          14  14-009   1:17.51
    4. Rob Arts                       18  14-049   1:20.38
    5. Sidney Leenen                  13  14-009   1:21.97
    6. Michel Ebisch                  14  14-007   1:22.12
    7. Thijs Quaedvlieg               14  14-049   1:23.22
    8. Jeroen Schouten                13  14-007   1:24.56
    9. Nick Wientjens                 11  14-049   1:32.55
   10. Bas Ottenheim                  12  14-007   1:35.67
   11. Teun van Rens                  11  14-009   1:51.09
  dis. Mark Linssen                   11  14-009   1:59.71



   bm. Sjoerd van Dijk                21  14-049   1:14.54
TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Kimberley Teunissen            14  14-049   1:14.03
    2. Ingrid van Horen               14  14-009   1:15.55
    3. Daphne de Boer                 13  14-049   1:21.79
    4. Lori Leenen                    13  14-049   1:26.96
    5. Floor Rutten                   12  14-007   1:28.00
    6. Daphne v. Gabain               15  14-049   1:28.15
    7. Linda Roeffen                  12  14-007   1:28.69
    8. Laura van/de Munckhof          13  14-009   1:28.82
    9. Lisa Peeters                   11  14-049   1:29.08
   10. Sem Bruynen                    12  14-007   1:31.55
   11. Juul van Berlo                 11  14-009   1:31.63
   12. Ina Verspeek                   23  14-007   1:32.48
   13. Denise Peeters                 12  14-049   1:35.08
   14. Frederike van der Kop          12  14-007   1:39.38
   15. Eva Tuijtelaars                11  14-049   1:40.52
   16. Demi Imming                    11  14-007   1:40.58
   17. Vivian Bouwmans                13  14-007   1:40.81
   18. Veerle Maessen                 11  14-007   1:48.87
   19. Katja Vullings                 11  14-049   1:54.43
  dis. Linn Kniesmeijer               11  14-049   1:39.60
        1:39.60 



TOP
Nr. 11   400m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Ralph van Megen                14  14-009   4:40.77
        1:05.59  2:17.02  4:40.77 
    2. Job v. Duijnhoven              18  14-049   4:42.16
        1:06.37  2:18.20  4:42.16 
    3. Rick Hesen                     13  14-009   5:05.02
        1:11.72  2:29.81  5:05.02 
    4. Stan Gorree                    12  14-049   5:15.40
        1:12.41  2:32.91  5:15.40 
    5. Ricardo Vullings               14  14-007   5:33.78
        1:18.81  2:44.51  5:33.78 
    6. Ron Jacobs                     12  14-009   5:36.14
        1:21.57  2:47.81  5:36.14 
    7. Hans Westerkamp                13  14-049   6:32.56
        1:31.47  3:15.34  6:32.56 



TOP
Nr. 12   400m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      14  14-049   4:45.37
        1:06.47  2:19.68  4:45.37 
    2. Linda Custers                  20  14-009   4:56.78
        1:09.98  2:24.62  4:56.78 
    3. Sophie Cleuren                 13  14-009   5:30.05
        1:17.00  2:40.60  5:30.05 
    4. Suleika Vullings               17  14-007   5:43.00
        1:18.33  2:45.30  5:43.00 
    5. Floor Weijmans                 11  14-009   5:59.95
        1:24.32  2:57.01  5:59.95 
    6. Kyani Vullings                 12  14-007   6:08.99
        1:27.11  3:01.22  6:08.99 
    7. Angela Baadjou                 13  14-007   6:14.40
        1:26.60  3:01.00  6:14.40 



TOP
Nr. 13   50m vrije slag Heren                                        8 - 11 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Joris Peeters                  10  14-049     40.55
    2. Kay Thijssen                   10  14-009     40.73
    3. Hugo v. Iersel                 09  14-049     42.16
    4. Jeroen Kurvers                 10  14-007     44.87
    5. Björn Piket                    10  14-009     45.97
    6. Eddie Soruvskis                09  14-009     58.10
    7. Pieter Otten                   08  14-009     58.66



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Dames                                        8 - 11 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Manon Koster                   09  14-009     37.09
    2. Jessica Hesen                  10  14-009     37.52
    3. Denise van der Klij            10  14-009     37.59
    4. Margot v. Iersel               10  14-049     38.92
    5. Carley Donders                 10  14-007     40.14
    6. Fanny van Lee                  10  14-007     40.57
    7. Ilse Litjens                   10  14-009     41.48
    8. Evi Schols                     10  14-049     42.26
    9. Lotte van Megen                09  14-049     44.59
   10. Maud Bruynen                   08  14-007     47.66
   11. Aniek Ketelaars                10  14-007     48.45
   12. Eline van de Ven               09  14-007     49.31
   13. Jole van Berlo                 09  14-009     52.54
   14. Celina Buijssen                08  14-009     53.50
   15. Milou Peeters                  08  14-009     56.58
   16. Elvire Landstra                09  14-049   1:04.17



TOP
Nr. 15   200m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Richard Claus                  26  14-007   2:25.33
        1:08.70  2:25.33 
    2. Kasper v. Dijk                 14  14-049   2:41.51
        1:20.42  2:41.51 
    3. Bart Alberts                   17  14-013   2:46.88
        1:19.51  2:46.88 
    4. Mark van Enckevort             16  14-009   2:48.20
        1:19.58  2:48.20 
    5. Erik de Boer                   15  14-049   3:00.98
        1:25.09  3:00.98 
    6. Leon Hendriks                  15  14-049   3:04.56
        1:27.77  3:04.56 
    7. Sidney Leenen                  13  14-009   3:08.33
        1:31.27  3:08.33 
    8. Rob Arts                       18  14-049   3:17.83
        1:36.64  3:17.83 
    9. Patrick Janssen                13  14-009   3:18.08
        1:33.24  3:18.08 
   10. Jeroen Schouten                13  14-007   3:25.80
        1:39.78  3:25.80 
   11. Nick Wientjens                 11  14-049   3:37.53
        1:45.47  3:37.53 
  dis. Bram Becks                     13  14-009   3:07.43
        1:31.18  3:07.43 



TOP
Nr. 16   200m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Kimberley Teunissen            14  14-049   2:56.90
        1:25.43  2:56.90 
    2. Cyril Landstra                 13  14-049   3:06.78
        1:30.01  3:06.78 
    3. Rinske Becks                   12  14-009   3:07.12
        1:31.65  3:07.12 
    4. Bernadette Verstegen           15  14-049   3:08.76
        1:31.78  3:08.76 
    5. Angelique Schouten             11  14-007   3:18.78
        1:37.85  3:18.78 
    6. Britt Timmermans               14  14-007   3:21.10
        1:37.20  3:21.10 
    7. Kelly Agterberg                14  14-049   3:21.34
        1:35.41  3:21.34 
    8. Maud Rutjens                   13  14-009   3:21.35
        1:38.33  3:21.35 
    9. Laura van/de Munckhof          13  14-009   3:22.09
        1:38.97  3:22.09 
   10. Juul van Berlo                 11  14-009   3:27.05
        1:42.00  3:27.05 
   11. Roxanne Vossen                 12  14-007   3:31.47
        1:46.63  3:31.47 
   12. Vera Hendriks                  12  14-049   3:37.09
        1:43.80  3:37.09 
   13. Eva Tuijtelaars                11  14-049   3:51.74
        1:53.54  3:51.74 
   14. Katja Vullings                 11  14-049   4:23.15
        2:08.81  4:23.15 
  dis. Sophie Nadorp                  12  14-007
  dis. Lisa Peeters                   11  14-049   3:44.88
        1:45.64  3:44.88 



TOP
Nr. 17   4 x 50m wisselslag Heren                                9 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             14-009   3:17.54
       Teun van Rens             11   Kay Thijssen              10
       Mark Linssen              11   Björn Piket               10
          46.40  3:17.54 



TOP
Nr. 18   4 x 50m wisselslag Dames                                9 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             14-009   2:53.96
       Ilse Litjens              10   Manon Koster              09
       Juul van Berlo            11   Jessica Hesen             10
          46.48  2:53.96 
    2. Noord-Limburg(SG) 1                14-049   2:55.42
       Margot v. Iersel          10   Lisa Peeters              11
       Evi Schols                10   Katja Vullings            11
          41.78  2:55.42 
    3. Heldense Zwemvereniging 1          14-007   2:55.59
       Demi Imming               11   Veerle Maessen            11
       Angelique Schouten        11   Carley Donders            10
          46.98  2:55.59 



Nr. 18   4 x 50m wisselslag Dames                                9 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             14-009   2:53.96
       Ilse Litjens              10   Manon Koster              09
       Juul van Berlo            11   Jessica Hesen             10
          46.48  2:53.96 
    2. Noord-Limburg(SG) 1                14-049   2:55.42
       Margot v. Iersel          10   Lisa Peeters              11
       Evi Schols                10   Katja Vullings            11
          41.78  2:55.42 
    3. Heldense Zwemvereniging 1          14-007   2:55.59
       Demi Imming               11   Veerle Maessen            11
       Angelique Schouten        11   Carley Donders            10
          46.98  2:55.59