2007-02-11 Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, Netherlands,    11-2-2007,     50m-baan
Nr. 1 200m wisselslag Dames alg.   Nr. 2 200m wisselslag Heren alg.   
Nr. 3 200m vrije slag Dames alg.   Nr. 4 200m vrije slag Heren alg.   
Nr. 5 50m vrije slag Dames alg.   Nr. 6 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 7 50m schoolslag Dames alg.   Nr. 8 50m schoolslag Heren alg.   
Nr. 9 50m rugslag Dames alg.   Nr. 10 50m rugslag Heren alg.   
Nr. 11 50m vlinderslag Dames alg.   Nr. 12 50m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 13 400m vrije slag Dames alg.   Nr. 14 400m vrije slag Heren alg.   
Nr. 15 100m vlinderslag Dames alg.   Nr. 16 100m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 17 100m rugslag Dames alg.   Nr. 18 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 19 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 20 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 21 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 22 100m vrije slag Heren alg.   
Nr. 23 400m wisselslag Dames alg.   Nr. 24 400m wisselslag Heren alg.   
Nr. 25 800m vrije slag Dames alg.   Nr. 26 1500m vrije slag Heren alg.   


Nr. 1   200m wisselslag Dames                                alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jolijn van Valkengoed          81  De Dolfijn        2:24.83
    2. Lieke Verouden                 90  PSV               2:24.95
    3. Tessa Brouwer                  91  De Dolfijn        2:28.42     h
    4. Manon van Vulpen               87  PSV               2:30.14
    5. Silke Oude Weernink            90  De Dinkel         2:31.75
    6. Jessica Spruit                 91  PSV               2:32.79
    7. Eveline Hamstra                85  TriVia            2:33.60
    8. Eveline Rödel                  90  De Dinkel         2:33.71
    9. Valerie Hemesath               91  PSV               2:34.14
   10. Anouk Elzerman                 90  De Dolfijn        2:34.46
   11. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         2:35.35
   12. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan     2:35.79
   13. Mariska Meems                  89  De Aquaflippers   2:35.90
   14. Britt Bakker                   91  De Dolfijn        2:36.75
   15. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen         2:38.09
   16. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:38.26
   17. Kim Meijer                     90  Hoogeveen         2:38.48
   18. Marloes Giesselink             92  OZ&PC             2:38.72
   19. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:38.78
   20. Nadine Straten                 91  De Dolfijn        2:39.81
   21. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    2:39.82
   22. Evelien Kip                    92  OZ&PC             2:41.17
   23. Nynke van der Steur            92  ESCAZwemmen       2:42.10
   24. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen         2:42.46
   25. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:44.12
   26. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan     2:45.67
   27. Mirthe Lanfermeijer            94  TriVia            2:46.24
   28. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    2:50.64
   29. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    2:51.44



TOP
Nr. 2   200m wisselslag Heren                                alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Keetman                   84  PSV               2:11.81
    2. Joeri Verlinden                88  PSV               2:12.65
    3. Nick Driebergen                87  XLenceSwimteam    2:15.26
    4. Rory Bob de Haan               81  De Aquaflippers   2:17.14
    5. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         2:17.79
    6. Michael Schilders              88  De Kempvis        2:18.88
    7. Raldi Jolink                   88  DWK-XCESS         2:20.09
    8. Niels van Eck                  89  Hoogeveen         2:21.99
    9. Jordi Dijkhuis                 91  De Dinkel         2:22.15
   10. Timon Evenhuis                 90  TriVia            2:24.76
   11. Joost Awater                   90  DWK-XCESS         2:25.71
   12. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     2:26.02
   13. Tom Odding                     89  TriVia            2:26.04
   14. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:26.08
   15. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel         2:26.14
   16. Julian van Leuven              92  De Dolfijn        2:27.95
   17. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:30.23
   18. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal     2:31.68
   19. Kasper Leeuw                   93  EZC               2:34.69
   20. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        2:37.80
   21. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:42.35
  dis. Henk van Niejenhuis            89  De Dolfijn                    AA
  dis. Devi Wolthuizen                87  TriVia                        AA



TOP
Nr. 3   200m vrije slag Dames                                alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Femke Heemskerk                87  DeZijl/LGB        2:05.07
    2. Chantal Groot                  82  De Dolfijn        2:06.75
    3. Manon van Rooijen              82  De Dolfijn        2:06.90
    4. Ranomi Kromowidjojo            90  TriVia            2:08.05
    5. Wendy vd Zanden                88  PSV               2:08.13
    6. Linda Bank                     86  De Dolfijn        2:09.11
    7. Saskia de Jonge                86  'tTolhekke        2:13.76
    8. Maaike Waaijer                 90  PSV               2:14.06



TOP
Nr. 4   200m vrije slag Heren                                alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mitja Zastrow                  77  PSV               1:52.96
    2. Olaf Wildeboer                 83  PSV               1:53.98
    3. Bas van Velthoven              85  XLenceSwimteam    1:54.58
    4. Joost Reijns                   87  XLenceSwimteam    1:54.83
    5. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn          1:56.63
    6. Sebastiaan Bakker              88  De Aquaflippers   1:59.64
    7. Ewoud Tamminga                 82  PSV               2:01.51
    8. Job Kienhuis                   89  De Dinkel         2:01.55
    9. Bo Wullings                    89  De Dolfijn        2:01.82
   10. Erik Schröder                  84  TriVia            2:02.58
   11. Peter van Heukelem             89  TriVia            2:03.82
   12. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    2:07.13
   13. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             2:07.92
   14. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:13.75



TOP
Nr. 5   50m vrije slag Dames                                 alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo      27.90
    2. Ingrid Bank                    87  De Dolfijn          28.13
    3. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      28.66
    4. Katinka van Vastenhoven        84  WVZ                 28.79
    5. Joëlle Vos                     88  Zeester-Meerval     28.84     h
    6. Marlynn Vermeer                89  De Kempvis          28.90
    7. Chantal Nap                    89  De Aquaflippers     28.93
    8. Rianne Weijburg                94  DeZwoer             28.97
    9. Marieke Nijhuis                92  OZ&PC               29.27
   10. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 29.36
   11. Suzanne Lange                  92  DeZwoer             29.44
   12. Roxanne Linders                92  PSV                 29.71
   13. Linda Weekers                  90  PSV                 29.82
   14. Paula van der Werff            91  LZ1886              29.83
   15. Rachelle Visser                95  De Haaien           29.90
   16. Merel vd Kieft                 92  EZC                 30.01
   17. Rochelle Kirindongo            86  Hoogeveen           30.35
   18. Elise Talsma                   94  TriVia              30.43
   19. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS           30.68
   20. Milou Feijt                    91  AZ&PC               30.80
   21. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               30.88
   22. Manon Houtman                  91  PSV                 30.96
   23. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo      31.02
   24. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen           31.18
   25. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer             31.23
   26. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo         31.45
   27. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal       31.59
   28. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886              32.00
   29. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo         32.19
   30. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen           32.38
   31. Suzanne de Vries               95  De Haaien           32.42
   32. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB          32.60
   33. Conny de Smit                  94  De Amer             34.03
  dis. Camelly Schenker               95  ESCAZwemmen                   AA



TOP
Nr. 6   50m vrije slag Heren                                 alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robert Lijesen                 85  PSV                 24.35
    2. Stef Comello                   88  OZ&PC               25.02
    3. Werner vd Berg                 78  De Haaien           25.07
    4. Merijn Ellenkamp               85  WWV                 25.54
    5. Kay Beimin                     89  OZ&PC               25.68
    6. Tjarko Dijkstra                90  TriVia              25.75
    7. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen         25.89
       Bastiaan Tamminga              81  PSV                 25.89
    9. Maxim van Geffen               88  Hoogeveen           25.99
   10. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         26.07
   11. Tjerk vd Kieft                 90  EZC                 26.11
   12. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      26.22
   13. Jonathan de Graaff             87  LZ1886              26.34
   14. Gijs de Rooij                  91  De IJsselmeeuwe     26.35
   15. Fabian Beimin                  91  OZ&PC               26.39
   16. Job Nauta                      89  De Haaien           26.96
   17. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal       26.97
   18. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82           27.00
   19. Luc Awater                     92  DWK-XCESS           27.34
   20. Arjan Assink                   86  WVZ                 27.36
   21. Jelmer Staring                 90  De IJsselmeeuwe     27.44
   22. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS           27.64
   23. Frank Rikhof                   88  De Dinkel           27.80
   24. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal       28.06
   25. Gerald van Dalen               91  AZ&PC               28.40
   26. Tim Niekus                     91  VZCVeenendaal       28.75
   27. Jeroen van de Bos              92  De Haaien           28.99
   28. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro          29.08
   29. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       29.69
   30. Bas Udinga                     92  DeAalscholver       29.79
   31. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS           30.03
   32. Jurrien Vermeulen              93  EZC                 30.36
   33. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               30.51



TOP
Nr. 7   50m schoolslag Dames                                 alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Moniek Nijhuis                 88  OZ&PC               32.87
    2. Valerie Hemesath               91  PSV                 34.08
    3. Melanie ten Brink              81  De Haaien           34.79
    4. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen           35.99
    5. Eveline Rödel                  90  De Dinkel           36.12
    6. Anisa Memic                    92  WWV                 36.58
    7. Suzan v.d. Bogaard             89  PSV                 36.62
    8. Rosanne de Boer                91  LZ1886              36.94
    9. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB          37.27
   10. Maartje Lenten                 92  Hoogeveen           37.39
   11. Nicole ter Bruggen             92  OZ&PC               38.99
   12. Laura van Belle                90  AquAmigos           39.42
   13. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 39.43
   14. Kelly van Velzen               91  LZ1886              40.08     h
   15. Sanne Groenen                  90  De Haaien           41.96
   16. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen         42.09
   17. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC               42.44
   18. Tessa Huijsing                 92  De Haaien           42.64
   19. Camelly Schenker               95  ESCAZwemmen         49.89
  dis. Rieneke Jager                  93  DeZwoer                       AA



TOP
Nr. 8   50m schoolslag Heren                                 alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Talma                     89  TriVia              31.09
    2. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       31.37
    3. Ramon Grootelaar               83  OZ&PC               31.79
    4. Niels van Eck                  89  Hoogeveen           31.81
    5. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval     32.24
    6. Raldi Jolink                   88  DWK-XCESS           32.29
    7. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         32.94
    8. Danny van Zoen                 84  De Dolfijn          34.05
    9. Sverre van de Wal              90  TriVia              34.27
   10. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           34.33
   11. Ralph de Bie                   87  Zeester-Meerval     34.35
   12. Job Nauta                      89  De Haaien           36.58
   13. Ward van Rijssen               92  TriVia              37.50
   14. Jeroen van de Bos              92  De Haaien           37.62
   15. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver       38.29
   16. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo         38.67
   17. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen           39.25
   18. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC               40.02
  dis. Timon Evenhuis                 90  TriVia                        AA



TOP
Nr. 9   50m rugslag Dames                                    alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefanie Luiken                85  PSV                 30.96
    2. Ranomi Kromowidjojo            90  TriVia              30.99
    3. Tanja Peeters                  91  PSV                 31.66
    4. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS           31.84
    5. Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo      32.43
    6. Eveline Hamstra                85  TriVia              33.28
    7. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen           33.85
    8. Mariël Borgerink               92  De Dinkel           33.87     *
    9. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan       34.19
   10. Marlynn Vermeer                89  De Kempvis          34.82
   11. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan       35.12
   12. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn          35.18
   13. Katinka van Vastenhoven        84  WVZ                 35.30
   14. Milou Feijt                    91  AZ&PC               35.46
   15. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer             36.05     *
   16. Wendy van der Iest             87  Hoogeveen           36.19
   17. Saskia Bergsma                 93  Hoogeveen           37.21     *
   18. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo      37.29
   19. Rianne Weijburg                94  DeZwoer             37.71
   20. Renée Marquenie                92  AZ&PC               39.63
   21. Conny de Smit                  94  De Amer             44.77



TOP
Nr. 10   50m rugslag Heren                                   alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Schröder                 88  TriVia              30.12
    2. Rense Loohuis                  91  De Dinkel           30.25
    3. Martijs van Beusekom           91  TriVia              30.27
    4. Joost Awater                   90  DWK-XCESS           30.36
    5. Jonathan de Graaff             87  LZ1886              30.39
    6. Roel van der Ven               89  Zeester-Meerval     30.60
    7. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro          32.94
    8. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo         33.12
    9. Jean Paul Entingh              89  ESCAZwemmen         41.62



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Dames                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hedwig Kikkert                 85  TriVia              29.29
    2. Willemijn Knot                 90  TriVia              29.60
    3. Roxanne Linders                92  PSV                 29.75
    4. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen           30.85
    5. Annika Reinds                  89  De Dolfijn          30.93
    6. Kim Meijer                     90  Hoogeveen           30.97
    7. Rachelle Visser                95  De Haaien           31.06
    8. Linda Weekers                  90  PSV                 31.27
    9. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         31.91
   10. Merel vd Kieft                 92  EZC                 31.99
   11. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886              32.78
   12. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               32.97
   13. Linda Kolkman                  93  ESCAZwemmen         33.01
   14. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval     33.08
   15. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo         33.25
   16. Joëlle Vos                     88  Zeester-Meerval     33.47
   17. Laura van Belle                90  AquAmigos           33.78
   18. Mirthe Lanfermeijer            94  TriVia              34.07
   19. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen           34.38
   20. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen         34.74
   21. Lotte Ter Burg                 92  PSV                 35.04
   22. Elise Talsma                   94  TriVia              35.19     *
   23. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               35.24
   24. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC               35.59
   25. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo      36.04
   26. Renée Huster                   92  AZ&PC               36.08
   27. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend      37.66
   28. Shireen Post                   95  AZ&PC               40.68
   29. Camelly Schenker               95  ESCAZwemmen         52.89



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Heren                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bastiaan Tamminga              81  PSV                 25.74
    2. Rudy Ted de Haan               84  De Aquaflippers     25.79
    3. Ewoud Tamminga                 82  PSV                 25.98
    4. Merijn Ellenkamp               85  WWV                 26.78
    5. Marc Kremer                    90  TriVia              26.89
    6. Arjan Assink                   86  WVZ                 27.01
    7. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      27.61
    8. Danny van Zoen                 84  De Dolfijn          27.92
    9. Werner vd Berg                 78  De Haaien           28.02
   10. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       28.16
   11. Thomas Verburg                 88  MerwedeNautilu      28.63
       Nick Heister                   85  PSV                 28.63
   13. Maxim van Geffen               88  Hoogeveen           28.74
   14. Sil Hoving                     91  PSV                 28.83
   15. Ramon Grootelaar               83  OZ&PC               29.17
   16. Stef Comello                   88  OZ&PC               30.28
   17. Mark Pijtak                    90  AZ&PC               30.80
   18. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           31.03
   19. Jelmer Staring                 90  De IJsselmeeuwe     31.31
   20. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo         32.04
   21. Kasper Leeuw                   93  EZC                 32.36
   22. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC               33.03
   23. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      33.54
   24. Jurrien Vermeulen              93  EZC                 34.97
   25. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC               37.34
   26. Jean Paul Entingh              89  ESCAZwemmen         38.78
   27. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               44.09
  dis. Gijs de Rooij                  91  De IJsselmeeuwe               AA



TOP
Nr. 13   400m vrije slag Dames                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS         4:35.29
        2:16.20  4:35.29 
    2. Femke Heemskerk                87  DeZijl/LGB        4:36.62
        2:21.80  4:36.62 
    3. Bianca de Bruijn               84  MerwedeNautilu    4:38.39
        2:17.85  4:38.39 
    4. Jessica Spruit                 91  PSV               4:38.81
        2:17.00  4:38.81 
    5. Linda Bank                     86  De Dolfijn        4:40.83
        2:21.17  4:40.83 
    6. Manon van Rooijen              82  De Dolfijn        4:43.83
        2:24.89  4:43.83 
    7. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        4:44.00
        2:21.10  4:44.00 
    8. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu    4:45.01
        2:19.31  4:45.01 
    9. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        4:48.30
        2:20.94  4:48.30 
   10. Marlies Reinders               86  De Dinkel         4:48.43
        2:26.85  4:48.43 
   11. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       4:48.83
        2:24.29  4:48.83 
   12. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         4:53.69
        2:25.30  4:53.69 
   13. Maartje Lenten                 92  Hoogeveen         5:00.30
        2:41.64  5:00.30 
   14. Renée Huster                   92  AZ&PC             5:17.91
        2:34.71  5:17.91 
   15. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        5:23.07
        2:40.06  5:23.07 
   16. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         5:27.44     *
        2:38.93  5:27.44 



TOP
Nr. 14   400m vrije slag Heren                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn          4:02.35
        2:00.25  4:02.35 
    2. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo    4:04.67
        1:57.07  4:04.67 
    3. Joeri Verlinden                88  PSV               4:11.25
        2:04.96  4:11.25 
    4. Erik Schröder                  84  TriVia            4:20.29
        2:08.37  4:20.29 
    5. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        4:23.92
        2:09.07  4:23.92 
    6. Bo Wullings                    89  De Dolfijn        4:24.14
        2:10.38  4:24.14 
    7. Ewoud Potiek                   89  'tTolhekke        4:24.46
        2:09.08  4:24.46 
    8. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        4:27.62     *
        2:13.33  4:27.62 
    9. Pascal Bruins                  89  EZC               4:29.11
        2:11.38  4:29.11 
   10. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal     4:32.32
        2:13.04  4:32.32 
   11. Jeffrey Breedijk               89  De Haaien         4:33.51
        2:12.04  4:33.51 
   12. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        4:35.18
        2:18.71  4:35.18 
   13. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     4:40.48
        2:20.92  4:40.48 
   14. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        4:42.62
        2:21.42  4:42.62 
   15. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        4:42.95
        2:19.63  4:42.95 
   16. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         4:45.97
        2:19.79  4:45.97 



TOP
Nr. 15   100m vlinderslag Dames                              alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hedwig Kikkert                 85  TriVia            1:05.14
    2. Jolijn van Valkengoed          81  De Dolfijn        1:06.40
    3. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn        1:08.51
    4. Annika Reinds                  89  De Dolfijn        1:09.56
    5. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu    1:11.88
    6. Wendy Tempels                  85  TriVia            1:12.46
    7. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen         1:12.63
    8. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:13.12
    9. Rochelle Kirindongo            86  Hoogeveen         1:13.22
   10. Rachelle Visser                95  De Haaien         1:14.43
   11. Kelly Teunissen                92  OZ&PC             1:14.80
   12. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:17.51
   13. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:19.29
   14. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         1:30.80
   15. Bodi Huisman                   95  DeZijl/LGB        1:32.17



TOP
Nr. 16   100m vlinderslag Heren                              alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          58.13
    2. Ewoud Tamminga                 82  PSV                 58.85
    3. Bastiaan Tamminga              81  PSV                 58.96
    4. Marc Kremer                    90  TriVia              59.51
    5. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         1:00.43
    6. Alex Schelvis                  87  MerwedeNautilu    1:00.83
    7. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    1:01.49
    8. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        1:01.59
    9. Devi Wolthuizen                87  TriVia            1:01.77
   10. Wouter Houtman                 90  PSV               1:02.49
   11. Raldi Jolink                   88  DWK-XCESS         1:03.00
   12. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             1:03.29
   13. Lars Sieval                    93  LZ1886            1:06.40
   14. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        1:06.75
   15. Julian van Leuven              92  De Dolfijn        1:07.30
   16. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:07.35
   17. Donald Hillebregt              92  DeZijl-LGB        1:14.68
   18. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:24.16
   19. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             1:32.46
   20. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:41.24
  dis. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC                         AA



TOP
Nr. 17   100m rugslag Dames                                  alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS         1:07.05
    2. Wendy vd Zanden                88  PSV               1:07.50
    3. Stefanie Luiken                85  PSV               1:07.94
    4. Chantal Groot                  82  De Dolfijn        1:08.04     *
    5. Willemijn Knot                 90  TriVia            1:08.97
    6. Chantal Nap                    89  De Aquaflippers   1:09.40
    7. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            1:11.32
    8. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:11.76
    9. Mariël Borgerink               92  De Dinkel         1:12.17     *
   10. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:12.56
   11. Roxanne Linders                92  PSV               1:13.16
   12. Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo    1:17.50
   13. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            1:18.75
   14. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           1:20.49
   15. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:20.63
   16. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen       1:21.98
   17. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:22.20
   18. Renée Marquenie                92  AZ&PC             1:23.31



TOP
Nr. 18   100m rugslag Heren                                  alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nick Driebergen                87  XLenceSwimteam      58.20
    2. John Keetman                   84  PSV                 59.58
    3. Merijn Ellenkamp               85  WWV               1:02.16
    4. Michael Schilders              88  De Kempvis        1:02.90
    5. Joost Schröder                 88  TriVia            1:04.19     *
    6. Martijs van Beusekom           91  TriVia            1:05.30
    7. Peter van Heukelem             89  TriVia            1:05.44     *
    8. Roel van der Ven               89  Zeester-Meerval   1:05.52
    9. Rense Loohuis                  91  De Dinkel         1:06.42
   10. Joost Awater                   90  DWK-XCESS         1:06.57     *
   11. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        1:08.71
   12. Tjerk vd Kieft                 90  EZC               1:08.72
   13. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:09.66
   14. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            1:10.43
   15. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:12.04
   16. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         1:17.91



TOP
Nr. 19   100m schoolslag Dames                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lieke Verouden                 90  PSV               1:18.12
    2. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        1:18.87
    3. Anisa Memic                    92  WWV               1:19.01
    4. Valerie Hemesath               91  PSV               1:19.28
    5. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:19.59
    6. Suzan v.d. Bogaard             89  PSV               1:20.00
    7. Wendy van der Iest             87  Hoogeveen         1:20.62
    8. Britt Bakker                   91  De Dolfijn        1:21.65
    9. Mariska Meems                  89  De Aquaflippers   1:22.08
   10. Tanja Peeters                  91  PSV               1:22.32
   11. Nynke van der Steur            92  ESCAZwemmen       1:23.29
   12. Evelien Veenstra               91  DWK-XCESS         1:25.37
   13. Laura van Belle                90  AquAmigos         1:26.36
   14. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           1:26.70
   15. Nicole ter Bruggen             92  OZ&PC             1:26.98
   16. Elise Talsma                   94  TriVia            1:34.40



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Heren                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Talma                     89  TriVia            1:07.98
    2. Tom Odding                     89  TriVia            1:11.46
    3. Raldi Jolink                   88  DWK-XCESS         1:12.94
    4. Timon Evenhuis                 90  TriVia            1:13.28
    5. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       1:13.66
    6. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel         1:14.21
    7. Ramon Grootelaar               83  OZ&PC             1:14.40
    8. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     1:14.51
    9. Ralph de Bie                   87  Zeester-Meerval   1:15.66
   10. Sverre van de Wal              90  TriVia            1:16.75
   11. Job Nauta                      89  De Haaien         1:17.42
   12. Jelmer Staring                 90  De IJsselmeeuwe   1:18.23
   13. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:18.83
   14. Ward van Rijssen               92  TriVia            1:19.01     *
   15. Tim Niekus                     91  VZCVeenendaal     1:19.37
   16. Kasper Leeuw                   93  EZC               1:20.76
   17. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:21.66
   18. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:21.85
   19. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       1:26.42
   20. Luc Awater                     92  DWK-XCESS         1:27.50     *



TOP
Nr. 21   100m vrije slag Dames                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ranomi Kromowidjojo            90  TriVia              57.25
    2. Femke Heemskerk                87  DeZijl/LGB          57.71
    3. Manon van Rooijen              82  De Dolfijn          58.38
    4. Manon van Vulpen               87  PSV                 59.92
    5. Saskia de Jonge                86  'tTolhekke          59.99
    6. Hedwig Kikkert                 85  TriVia            1:00.92
    7. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen         1:01.27
    8. Moniek Nijhuis                 88  OZ&PC             1:01.55     *
    9. Jessica Spruit                 91  PSV               1:01.57
   10. Marlies Reinders               86  De Dinkel         1:01.78
   11. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:01.91
   12. Linda Bank                     86  De Dolfijn        1:02.02
   13. Silke Oude Weernink            90  De Dinkel         1:02.14
   14. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS         1:02.23
   15. Linda Weekers                  90  PSV               1:02.76
   16. Rochelle Kirindongo            86  Hoogeveen         1:03.04
   17. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS         1:03.36
   18. Nadine Straten                 91  De Dolfijn        1:03.42
   19. Marloes Giesselink             92  OZ&PC             1:03.47
   20. Idoia Hidalgo                  91  PSV               1:03.51
   21. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:03.59
   22. Evelien Kip                    92  OZ&PC             1:03.68
   23. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:03.83
   24. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn        1:03.86
   25. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:04.01
   26. Paula van der Werff            91  LZ1886            1:04.40
   27. Ingrid Bank                    87  De Dolfijn        1:04.73
   28. Kim Meijer                     90  Hoogeveen         1:04.94
   29. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           1:05.26
   30. Ilse Blankvoort                92  'tTolhekke        1:05.45
   31. Manon Houtman                  91  PSV               1:05.58
   32. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen         1:05.65
   33. Loes van Ooijen                92  ESCAZwemmen       1:06.30
   34. Maartje Lenten                 92  Hoogeveen         1:06.38
   35. Saskia Bergsma                 93  Hoogeveen         1:06.78
   36. Milou Feijt                    91  AZ&PC             1:06.88
   37. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            1:07.24
   38. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:07.26
   39. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:07.40
   40. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:07.76
       Amber Hoogendoorn              92  AZ&PC             1:07.76
   42. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        1:07.77
   43. Merel vd Kieft                 92  EZC               1:07.81
   44. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen         1:08.29
   45. Mirthe Lanfermeijer            94  TriVia            1:08.37
   46. Grace Vrieling                 94  TriVia            1:08.75
   47. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:09.01
   48. Linda Kolkman                  93  ESCAZwemmen       1:09.36
   49. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo       1:09.38
   50. Kelly Teunissen                92  OZ&PC             1:09.96
   51. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:10.13
   52. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     1:10.19
   53. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        1:10.28
   54. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           1:10.46
   55. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         1:10.73
   56. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:10.78     *
   57. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:12.50
   58. Suzanne de Vries               95  De Haaien         1:13.43
   59. Zoë van Zijl                   95  Aquarijn          1:13.64



TOP
Nr. 22   100m vrije slag Heren                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rudy Ted de Haan               84  De Aquaflippers     52.70
    2. Robert Lijesen                 85  PSV                 54.04
    3. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          54.49
    4. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn            54.88
    5. Niels van Eck                  89  Hoogeveen           55.78
    6. Stef Comello                   88  OZ&PC               56.45
    7. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen         56.68
    8. Maxim van Geffen               88  Hoogeveen           56.84
    9. Erik Schröder                  84  TriVia              56.96
   10. Rick Bruins                    89  EZC                 57.30
   11. Marc Kremer                    90  TriVia              57.37
   12. Pascal Bruins                  89  EZC                 57.72
   13. Rory Bob de Haan               81  De Aquaflippers     57.93
   14. Frank Rikhof                   88  De Dinkel           57.97
   15. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      58.33
   16. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC               58.53
   17. Jeffrey Breedijk               89  De Haaien           58.68
   18. Kay Beimin                     89  OZ&PC               58.80
   19. Tjerk vd Kieft                 90  EZC                 58.84
   20. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal       58.95
       Tjarko Dijkstra                90  TriVia              58.95
   22. Tim Weerkamp                   90  TriVia              59.11
   23. Jonathan de Graaff             87  LZ1886              59.17
   24. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          59.30
   25. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal       59.33
   26. Sil Hoving                     91  PSV                 59.46
   27. Roel van der Ven               89  Zeester-Meerval     59.81
   28. Stefan Knapen                  90  Aquapoldro        1:00.26
   29. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        1:00.30
   30. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        1:00.53
   31. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         1:01.64
   32. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        1:01.73
   33. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:01.93
   34. Bas Onderstal                  92  LZ1886            1:02.62
   35. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             1:04.00
   36. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS         1:04.20
   37. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:04.29
   38. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        1:04.51
   39. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:05.19
   40. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             1:05.23
   41. Jeroen van de Bos              92  De Haaien         1:05.49
   42. Jurrien Vermeulen              93  EZC               1:06.00
   43. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:08.74
   44. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:09.98



TOP
Nr. 23   400m wisselslag Dames                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Brouwer                  91  De Dolfijn        5:22.26
        1:12.33  5:22.26 
    2. Willemijn Knot                 90  TriVia            5:22.76     *
        1:08.48  5:22.76 
    3. Wendy Tempels                  85  TriVia            5:30.55
        1:15.24  5:30.55 
    4. Rosanne de Boer                91  LZ1886            5:39.65
        1:23.51  5:39.65 
    5. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        5:47.55
        1:18.57  5:47.55 
    6. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   5:52.63     *
        1:22.58  5:52.63 
    7. Lotte Ter Burg                 92  PSV               5:58.15
        1:21.21  5:58.15 



TOP
Nr. 24   400m wisselslag Heren                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Alex Schelvis                  87  MerwedeNautilu    4:43.34
        1:01.57  4:43.34 
    2. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         4:57.04
        1:05.29  4:57.04 
    3. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        5:02.52
        1:04.94  5:02.52 
    4. Jordi Dijkhuis                 91  De Dinkel         5:05.38
        1:09.68  5:05.38 
    5. Michael Schilders              88  De Kempvis        5:05.60
        1:10.72  5:05.60 
    6. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             5:08.26     *
        1:04.89  5:08.26 
    7. Henk van Niejenhuis            89  De Dolfijn        5:08.94
        1:08.23  5:08.94 
    8. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval   5:11.26
        1:08.28  5:11.26 
    9. Nick Heister                   85  PSV               5:13.73
        1:10.99  5:13.73 
   10. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        5:17.69
        1:10.01  5:17.69 
   11. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       5:21.83
        1:13.33  5:21.83 
   12. Donald Hillebregt              92  DeZijl-LGB        5:22.18
        1:16.56  5:22.18 
   13. Ewoud Potiek                   89  'tTolhekke        5:23.05
        1:10.49  5:23.05 
   14. Bas Onderstal                  92  LZ1886            5:32.02
        1:14.58  5:32.02 
   15. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver     5:41.09
        1:19.96  5:41.09 



TOP
Nr. 25   800m vrije slag Dames                               alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bianca de Bruijn               84  MerwedeNautilu    9:22.64
        2:18.35  4:40.22  9:22.64 
    2. Maaike Waaijer                 90  PSV               9:32.13
        2:19.54  4:44.58  9:32.13 
    3. Marieke Nijhuis                92  OZ&PC             9:35.78
        2:24.28  4:51.57  9:35.78 
    4. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu    9:50.07
        2:24.23  4:53.12  9:50.07 
    5. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       9:59.76
        2:28.25  5:00.40  9:59.76 
    6. Daniëlle uit den Bogaard       83  DWK-XCESS        10:00.18
        2:25.81  4:58.04 10:00.18 
    7. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB       10:10.91
        2:28.28  5:03.25 10:10.91 
    8. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen        11:03.10
        2:37.32  5:26.80 11:03.10 



TOP
Nr. 26   1500m vrije slag Heren                              alg. leeftijdsgroep
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job Kienhuis                   89  De Dinkel        17:20.90
        2:17.51  4:43.21  9:17.44 17:20.90 
    2. Joost Schröder                 88  TriVia           17:25.69
        2:12.71  4:33.40  9:15.62 17:25.69 
    3. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886           17:46.68
        2:16.86  4:40.52  9:29.28 17:46.68 
    4. Julian van Leuven              92  De Dolfijn       17:49.98
        2:16.85  9:30.43 17:49.98 
    5. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886           18:30.33
        2:16.85  4:52.89 10:30.93 18:30.33 
    6. Agnus Gerringa                 71  DeAalscholver    19:14.09
        2:21.80  4:52.80 10:02.52 19:14.09 
    7. Remco van de Berkt             89  De Haaien        19:24.54
        2:23.38  4:56.78 10:27.15 19:24.54 
    8. Dirk Vogels                    93  Zeester-Meerval  20:08.50     h
        2:35.01  5:17.62 10:45.10 20:08.50