20070210 Biesbosch Trofee 2007
Gorinchem, Netherlands,    10-2-2007,     25m-baan
Nr. 1 10 x 50m vrije slag Gemengd 8 +   Nr. 2 100m vrije slag Dames Min 6-   
Nr. 3 100m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 4 100m vlinderslag Dames Jun 2-   
Nr. 5 100m wisselslag Heren Jun 2-   Nr. 6 100m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 7 100m vlinderslag Heren Jun 4-   Nr. 8 100m schoolslag Dames Sen 2-   
Nr. 9 100m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 10 100m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 11 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 12 4 x 50m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 13 4 x 50m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 14 100m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 15 100m vrije slag Heren Min 6-   Nr. 16 100m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 17 100m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 18 100m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 19 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 20 100m wisselslag Dames Sen 2-   
Nr. 21 100m vlinderslag Heren Jgd 2-   Nr. 22 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 23 100m wisselslag Heren Sen.      


Nr. 1   10 x 50m vrije slag Gemengd                                          Mix
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005   4:47.39  De Columbiaan   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    4:56.97
       Jacqueline van Rossum     96   Erik Koops                91
       Tycho Ultee               95   Marloes Nieberg           90
       Danielle Kuypers          95   Marvin Kruin              89
       Jesse Puts                94   Saskia v.d. Wielen        84
       Elise Bouwens             91   Robin van Aggele          84
          38.82  4:56.97 
    2. De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   5:05.62
       Lisanne van den Berg      95   Giel van Dijk             91
       Bart Wijnja               96   Sabrina Boekhout          81
       Marcha Admiraal           93   Mark Visser               88
       Bart Schouten             94   Tonny Methorst            88
       Marianne van Berchum      92   Harry Cornet              71
          35.58  5:05.62 
    3. De Vennen 1                        DeVennen          5:23.44
       Marceline de Cloe         96   Bob Trommelen             92
       Alex in 't Groen          95   Jacky Scheepers           93
       Madelon Schellekens       95   Roy Smits                 92
       Stephan Onnes             93   Désirée Emmen             92
       Dorien Oprins             92   Melvin Smits              90
          34.19  5:23.44 
    4. WZV 1                              WZV               5:36.60
       Sanne van der Schans      96   Gerben de Laat            92
       Jens v.d. Pol             96   Marlotte Spohr            93
       Anne Klijberg             95   Arjan Kokx                87
       Bart de Bont              94   Daphne van Breemen        92
       Lindsay van Houtum        94   Tom Lommers               90
          36.34  5:36.60 



TOP
Nr. 2   100m vrije slag Dames                        Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:05.49  Nadine van Straten   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marceline de Cloe              96  DeVennen          1:16.25
          35.96  1:16.25 
    2. Lisanne van den Berg           95  De Biesboschzwe   1:19.36
          36.83  1:19.36 
    3. Laurissa Aarts                 95  DeVennen          1:19.77
          38.16  1:19.77 
    4. Simone Balvers                 96  WZV               1:26.69
          41.32  1:26.69 
    5. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo    1:26.99
          42.02  1:26.99 
    6. Celine van Tintelen            96  De Biesboschzwe   1:34.69
          42.35  1:34.69 
    7. Celine van Houtum              96  WZV               1:40.05
          46.90  1:40.05 
    8. Anne Verhoef                   97  WZV               1:41.32
          48.64  1:41.32 
    9. Elise voor den Dag             96  De Biesboschzwe   1:49.14
          51.75  1:49.14 



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Heren                        Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   1:27.14  Jordy Zuidhoek   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alex in 't Groen               95  DeVennen          1:47.30
          50.27  1:47.30 
    2. Rory Pulles                    97  WZV               1:48.61
          52.84  1:48.61 
    3. Luc de Bont                    96  WZV               1:49.52
          52.67  1:49.52 
    4. Erwin Ijpelaar                 97  DeVennen          1:50.91
          51.79  1:50.91 
    5. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe   1:51.95
          51.28  1:51.95 
    6. Indi Joore                     95  Zwemlust-denHo    1:53.18
          54.27  1:53.18 
    7. Tycho Ultee                    95  Zwemlust-denHo    1:55.76
          54.36  1:55.76 
    8. Dennis van der Giessen         97  De Biesboschzwe   2:09.53
          59.12  2:09.53 
  dis. Loek Fliervoet                 97  WZV                           AA



TOP
Nr. 4   100m vlinderslag Dames                       Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2006   1:16.01  Miranda Nijenhuis   COLUMBIAAN  Gorinchenm
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:12.64
          33.73  1:12.64 
    2. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:24.00
          38.14  1:24.00 
    3. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe   1:24.30
          38.73  1:24.30 
    4. Manon Balvers                  95  WZV               1:38.34
          44.34  1:38.34 
    5. Danielle Kuypers               95  Zwemlust-denHo    1:41.68
          43.14  1:41.68 
    6. Madelon Schellekens            95  DeVennen          1:45.16
          48.31  1:45.16 



TOP
Nr. 5   100m wisselslag Heren                        Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2002   1:10.99  Tjibbe Terpstra   WAALSTROOM  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:13.60
    2. Stephan Onnes                  93  DeVennen          1:18.68
    3. Jesse Puts                     94  Zwemlust-denHo    1:21.13
    4. Michel den Dekker              93  WZV               1:23.15
    5. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe   1:27.62
        1:27.62 
    6. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe   1:28.29
    7. Bart de Bont                   94  WZV               1:29.14
        1:29.14 
  dis. Tijn Coppens                   94  Zwemlust-denHo    1:48.43     SL
        1:48.43 



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Dames                             Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003     58.82  Annelotte Hendriksen   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo      59.75
          28.55    59.75 
    2. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:00.48
          29.26  1:00.48 
    3. Désirée Emmen                  92  DeVennen          1:03.97
          30.37  1:03.97 
    4. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe   1:09.14
          33.82  1:09.14 
    5. Kinzie Pulles                  92  WZV               1:11.91
          33.98  1:11.91 
    6. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe   1:11.97
          33.78  1:11.97 
    7. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo    1:12.99
          33.77  1:12.99 
    8. Anne Klijberg                  95  WZV               1:13.62
          34.32  1:13.62 
    9. Maike Korthout                 94  WZV               1:15.68
          36.61  1:15.68 
   10. Dorien Oprins                  92  DeVennen          1:16.76
          36.19  1:16.76 
   11. Carola voor den Dag            93  De Biesboschzwe   1:23.48
          38.66  1:23.48 



TOP
Nr. 7   100m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record        1:07.62  Sander van Elburg   ALTENA  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:05.76
          30.49  1:05.76 
    2. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:06.76
          29.70  1:06.76 
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:14.53
          34.39  1:14.53 
    4. Roy Smits                      92  DeVennen          1:17.09
          34.87  1:17.09 
    5. Gerben de Laat                 92  WZV               1:17.71
          35.18  1:17.71 
    6. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:26.21
          38.43  1:26.21 



TOP
Nr. 8   100m schoolslag Dames                          Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2006   1:20.20  Marleen van Roesel   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    1:18.85
          36.73  1:18.85 
    2. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    1:23.74
          39.12  1:23.74 
    3. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    1:23.99
          39.17  1:23.99 
    4. Marjolein Keltjens             90  WZV               1:30.03
          41.03  1:30.03 
    5. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe   1:32.38
          43.07  1:32.38 
    6. Marcella Wijtmans              94  WZV               1:36.74
          45.28  1:36.74 
    7. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe   1:43.80
          48.32  1:43.80 
    8. Laura van Beek                 94  WZV               1:44.30
          49.45  1:44.30 
    9. Lindsay van Houtum             94  WZV               1:46.22
          49.24  1:46.22 



TOP
Nr. 9   100m vrije slag Heren                             Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003     54.59  Kas Kop Janssen   BARRACUDA  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      53.06
          24.98    53.06 
    2. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo      54.67
          26.39    54.67 
    3. Tom Lommers                    90  WZV                 56.45
          27.04    56.45 
    4. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:02.09
          29.50  1:02.09 
    5. Bob Trommelen                  92  DeVennen          1:06.85
          31.66  1:06.85 
    6. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe   1:08.49
          31.41  1:08.49 
    7. Jaco van der Pijl              94  De Biesboschzwe   1:30.85
          41.41  1:30.85 
    8. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe   1:31.02
          41.49  1:31.02 
    9. Norell Roomer                  95  WZV               1:35.17
          41.87  1:35.17 



TOP
Nr. 10   100m vlinderslag Dames                              Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record       10:00.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:05.49
          30.31  1:05.49 
    2. Saskia v.d. Wielen             84  Zwemlust-denHo    1:09.11
          31.70  1:09.11 
    3. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    1:09.83
          32.50  1:09.83 
    4. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:15.31
          33.81  1:15.31 
    5. Désirée Emmen                  92  DeVennen          1:16.14
          35.01  1:16.14 
    6. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe   1:16.72
          34.20  1:16.72 
    7. Kelly van Vliet                89  WZV               1:26.07
          39.00  1:26.07 
    8. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       1:27.77
          38.82  1:27.77 
    9. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe   1:29.75
          40.90  1:29.75 
   10. Anne Klijberg                  95  WZV               1:39.07
          44.27  1:39.07 
   11. Maike Korthout                 94  WZV               1:39.13
          45.20  1:39.13 



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record       10:00.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo    1:07.99
          32.46  1:07.99 
    2. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe   1:10.44
          32.82  1:10.44 
    3. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    1:11.74
          32.96  1:11.74 
    4. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    1:12.31
          33.78  1:12.31 
    5. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo    1:14.00
          34.38  1:14.00 
    6. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe   1:15.45
          35.44  1:15.45 
    7. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe   1:19.29
          37.06  1:19.29 
    8. Melvin Smits                   90  DeVennen          1:24.59
          39.03  1:24.59 
    9. Wouter de Vries                89  WZV               1:28.03
          40.09  1:28.03 
   10. Michel den Dekker              93  WZV               1:30.87
          42.88  1:30.87 



TOP
Nr. 12   4 x 50m vrije slag Dames                         Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005   1:57.72  De Columbiaan   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   2:03.34
       Kim Wijnja                91   Laura Korsman             93
       Marianne van Berchum      92   Marcha Admiraal           93
          32.16  2:03.34 
    2. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    2:03.68
       Danielle Kuypers          95   Malissa van der Horst     92
       Jacolien Kuypers          92   Elise Bouwens             91
          37.19  2:03.68 
    3. De Vennen 1                        DeVennen          2:17.20
       Dorien Oprins             92   Jacky Scheepers           93
       Madelon Schellekens       95   Désirée Emmen             92
          34.67  2:17.20 
    4. WZV 1                              WZV               2:17.75
       Daphne van Breemen        92   Maike Korthout            94
       Marlotte Spohr            93   Laura van Beek            94
          31.84  2:17.75 
    5. De Biesboschzwemmers 2             De Biesboschzwe   2:18.33
       Marjolein van den Berg    92   Carola voor den Dag       93
       Rebecca Schmidt           94   Anouk Goes                94
          33.68  2:18.33 



TOP
Nr. 13   4 x 50m vrije slag Heren                    Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005   1:48.16  Aquarijn   AQUARIJN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    1:54.19
       Jesse Puts                94   Robin Veenstra            92
       David Beijer              92   Erik Koops                91
          30.90  1:54.19 
    2. De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   2:04.76
       Jan van den Heuvel        91   Ebe Gremmer               93
       Bart Schouten             94   Giel van Dijk             91
          30.26  2:04.76 
    3. De Vennen 1                        DeVennen          2:07.76
       Stephan Onnes             93   Bob Trommelen             92
       Alex in 't Groen          95   Roy Smits                 92
          30.95  2:07.76 
    4. WZV 1                              WZV               2:16.39
       Gerben de Laat            92   Bart de Bont              94
       Michel den Dekker         93   Norell Roomer             95
          29.49  2:16.39 



TOP
Nr. 14   100m schoolslag Dames                       Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2006   1:30.56  Melanie Hoogeveen   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Madelon Schellekens            95  DeVennen          1:40.35
          47.91  1:40.35 
    2. Sanne van der Schans           96  WZV               1:40.74
          48.76  1:40.74 
    3. Lisanne van den Berg           95  De Biesboschzwe   1:41.14
          48.10  1:41.14 
    4. Marceline de Cloe              96  DeVennen          1:41.93
          48.15  1:41.93 
    5. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo    1:50.78
          53.21  1:50.78 
    6. Janneke de Wijs                96  WZV               1:51.00
          51.44  1:51.00 
    7. Celine van Houtum              96  WZV               1:53.19
          53.90  1:53.19 
    8. Celine van Tintelen            96  De Biesboschzwe   1:58.00
          54.45  1:58.00 
    9. Anne Verhoef                   97  WZV               1:59.65
          56.96  1:59.65 
   10. Elise voor den Dag             96  De Biesboschzwe   2:02.34
          54.95  2:02.34 



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                       Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   1:05.06  John Verhagen   NEPTUNUS  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alex in 't Groen               95  DeVennen          1:24.96
          39.70  1:24.96 
    2. Tycho Ultee                    95  Zwemlust-denHo    1:26.67
          40.06  1:26.67 
    3. Indi Joore                     95  Zwemlust-denHo    1:26.70
          41.13  1:26.70 
    4. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe   1:31.26
          41.86  1:31.26 
    5. Loek Fliervoet                 97  WZV               1:34.97
          43.97  1:34.97 
    6. Erwin Ijpelaar                 97  DeVennen          1:36.50
          44.87  1:36.50 
    7. Luc de Bont                    96  WZV               1:36.60
          45.78  1:36.60 
    8. Rory Pulles                    97  WZV               1:41.13
          50.13  1:41.13 
    9. Dennis van der Giessen         97  De Biesboschzwe   1:44.29
          47.67  1:44.29 



TOP
Nr. 16   100m wisselslag Dames                       Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:15.46  Carola Bremmer   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:14.71
        1:14.71 
    2. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe   1:24.41
        1:24.41 
    3. Anne Klijberg                  95  WZV               1:26.03
        1:26.03 
    4. Laurissa Aarts                 95  DeVennen          1:31.16
        1:31.16 
    5. Marcella Wijtmans              94  WZV               1:32.10
        1:32.10 
    6. Carola voor den Dag            93  De Biesboschzwe   1:32.90
        1:32.90 
    7. Danielle Kuypers               95  Zwemlust-denHo    1:38.00
        1:38.00 
  dis. Maike Korthout                 94  WZV               1:28.46     RH
        1:28.46 



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005     59.60  Oscar Sondermeijer   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stephan Onnes                  93  DeVennen          1:09.50
          33.37  1:09.50 
    2. Jesse Puts                     94  Zwemlust-denHo    1:12.73
          34.32  1:12.73 
    3. Michel den Dekker              93  WZV               1:15.64
          35.32  1:15.64 
    4. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe   1:15.77
          36.60  1:15.77 
    5. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe   1:16.95
          36.63  1:16.95 
    6. Bart de Bont                   94  WZV               1:22.58
          37.59  1:22.58 
    7. Tijn Coppens                   94  Zwemlust-denHo    1:38.02
          46.00  1:38.02 



TOP
Nr. 18   100m rugslag Dames                               Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005   1:13.97  Corine Rooker   WZ&PC  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:08.70
          33.32  1:08.70 
    2. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:10.06
          34.21  1:10.06 
    3. Désirée Emmen                  92  DeVennen          1:13.39
          35.76  1:13.39 
    4. Marlotte Spohr                 93  WZV               1:20.55
          37.69  1:20.55 
    5. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo    1:23.81
          41.10  1:23.81 
    6. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe   1:23.91
          41.15  1:23.91 
    7. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe   1:25.09
          41.03  1:25.09 
    8. Daphne van Breemen             92  WZV               1:25.20
          41.76  1:25.20 
    9. Manon Balvers                  95  WZV               1:27.48
          42.98  1:27.48 
   10. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe   1:33.70
          45.83  1:33.70 



TOP
Nr. 19   100m schoolslag Heren                       Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:11.00  Marick Hoeijenbos   MNC  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:18.32
          36.19  1:18.32 
    2. Roy Smits                      92  DeVennen          1:22.03
          39.04  1:22.03 
    3. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:22.95
          39.00  1:22.95 
    4. Gerben de Laat                 92  WZV               1:26.41
          40.98  1:26.41 
    5. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:26.42
          40.13  1:26.42 
    6. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:29.44
          42.21  1:29.44 
    7. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe   1:47.24
          47.23  1:47.24 
    8. Jaco van der Pijl              94  De Biesboschzwe   1:51.73
          51.85  1:51.73 
    9. Norell Roomer                  95  WZV               2:09.80
        1:00.04  2:09.80 



TOP
Nr. 20   100m wisselslag Dames                         Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:09.12  Annelotte Hendriksen   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    1:10.83
    2. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    1:12.07
    3. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    1:13.64
    4. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:22.35
    5. Kelly van Vliet                89  WZV               1:28.03
    6. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe   1:28.22
    7. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe   1:38.04
    8. Laura van Beek                 94  WZV               1:41.00
  dis. Marjolein Keltjens             90  WZV               1:26.90     SL



TOP
Nr. 21   100m vlinderslag Heren                           Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record       10:00.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      58.15
          27.18    58.15 
    2. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    1:05.10
          30.19  1:05.10 
    3. Tom Lommers                    90  WZV               1:08.29
          30.73  1:08.29 
    4. Melvin Smits                   90  DeVennen          1:12.71
          33.25  1:12.71 
    5. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:16.75
          33.63  1:16.75 
    6. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe   1:22.26
          36.33  1:22.26 



TOP
Nr. 22   100m schoolslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005   1:18.08  Marjo Goelema   BIESBOSCHZ  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    1:19.32
          37.42  1:19.32 
    2. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:19.40
          37.24  1:19.40 
    3. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:23.61
          39.20  1:23.61 
    4. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe   1:24.80
          40.18  1:24.80 
    5. Kinzie Pulles                  92  WZV               1:31.83
          43.23  1:31.83 
    6. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe   1:33.53
          42.03  1:33.53 
    7. Marlotte Spohr                 93  WZV               1:35.22
          43.98  1:35.22 
    8. Dorien Oprins                  92  DeVennen          1:39.00
          47.23  1:39.00 
    9. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       1:41.48
          47.37  1:41.48 
   10. Lindsay van Houtum             94  WZV               1:48.60
          50.73  1:48.60 



TOP
Nr. 23   100m wisselslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2006   1:02.70  Jan Kersten   COLUMBIAAN  Gorinchem
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo      59.86
    2. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe   1:03.82
    3. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    1:06.02
    4. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo    1:06.16
    5. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    1:06.29
    6. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe   1:09.06
    7. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe   1:09.41
    8. Roy Smits                      92  DeVennen          1:14.42
    9. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe   1:15.19
   10. Bob Trommelen                  92  DeVennen          1:17.12
        1:17.12 
   11. Wouter de Vries                89  WZV               1:18.40