Gecombineerde SPEEDO Wedstrijd 3 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.148, registered to Zeelandia


Nr. 1  100m rugslag  Heren  Minioren 5
Nr. 2  100m rugslag  Dames  Minioren 5
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Minioren 6
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 6  50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 7  25m schoolslag  Gemengd  Mixed Minioren 1 en 2
Nr. 8  50m schoolslag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 9  50m schoolslag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 10  50m schoolslag  Heren  Minioren 5 (i)
Nr. 11  50m schoolslag  Dames  Minioren 5 (i)
Nr. 12  50m schoolslag  Heren  Minioren 6 (i)
Nr. 14  200m wisselslag  Heren  Minioren 5
Nr. 15  200m wisselslag  Dames  Minioren 5
Nr. 16  100m vlinderslag  Heren  Minioren 6
Nr. 18  100m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 19  100m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 20  25m rugslag  Gemengd  Mixed Minioren 1 en 2
Nr. 21  50m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 22  50m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 23  50m rugslag  Heren  Minioren 5 (i)
Nr. 24  50m rugslag  Dames  Minioren 5 (i)
Nr. 25  50m rugslag  Heren  Minioren 6 (i)
Nr. 27  100m vrije slag  Heren  Minioren 5
Nr. 28  100m vrije slag  Dames  Minioren 5
Nr. 29  400m vrije slag  Heren  Minioren 6


Nr. 1   100m rugslag  Heren  Minioren 54-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Pedro Mol96Stormvogel1:25.3243.0242.30
2.Levy Kort96Stormvogel1:25.4442.3943.05
3.Guimar van der Weele96Stormvogel1:27.70
4.Jean-Paul de Pooter96Stormvogel1:36.4646.9449.52
5.Jeroen Reijnhout96De Bevelanders1:43.1050.5352.57
6.Nicky Joosse96Luctor1:47.8650.9756.89
7.Jordy Johann96Zeelandia1:58.5157.421:01.09
ng.Hristijan Stevoski96Luctor


<< TOP >>
Nr. 2   100m rugslag  Dames  Minioren 54-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Romy Hoogendijk96Onderdak1:22.2939.3542.94
2.Lotte Dalmeijer96Luctor1:24.6141.5843.03
3.Tulany de Wilde96Stormvogel1:28.3742.5645.81
4.Savannah Leenheer96Stormvogel1:29.4941.8947.60
5.Eline de Haard96Stormvogel1:30.53
6.Tineke van Dort96Stormvogel1:31.0244.3046.72
7.Eva Oyevaar96De Ganze1:35.5745.0750.50
8.Claudia Berndsen96Zeelandia1:39.1049.2949.81
9.Manon Terpstra96Onderdak1:40.9250.7950.13
10.Paula Zulfah96Stormvogel1:43.7850.4153.37
11.Esmee de Kok96De Bevelanders1:44.3550.5253.83
dis.Rowena de Kok96StormvogelAA
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
dis.Sanne Koopmanschap96Stormvogel1:38.53RC48.8449.69
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Tabitha Mulder96Onderdak2:15.62RH1:05.321:10.30
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
ng.Lindy van Anrooy96De Bevelanders
ng.Yoni Bolster96Onderdak


<< TOP >>
Nr. 3   100m schoolslag  Heren  Minioren 64-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lennard Breel95Stormvogel1:34.7344.3050.43
2.Siegert van Dieren95De Bevelanders1:36.1446.7449.40
3.Joost Gevaert95De Bevelanders1:39.2646.1353.13
4.Tom van Gils95Onderdak1:43.1350.0953.04
5.Sjakko Bekkers95Stormvogel1:43.4250.0453.38
6.Mees Leijnse95Stormvogel1:43.7248.8154.91
7.Bas Klompe95Stormvogel1:44.6850.7253.96
8.Ozzie Hoogesteger95Stormvogel1:48.8050.6258.18
9.Daniel Mehlbaum95De Ganze1:59.5357.501:02.03
10.Alex Westerweele95De Ganze2:12.5859.711:12.87
ng.Rik Rozendaal95Luctor


<< TOP >>
Nr. 5   50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 44-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Casper Zwier97Onderdak44.591
2.Wouter Stap97Stormvogel44.592
3.Sander de Hamer97De Ganze47.71
4.Pascal van Vliet97Stormvogel53.35
5.Kalle van Gemert98Stormvogel1:00.04
dis.Alex Breel97Stormvogel54.27VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Arco Nahon97De Bevelanders1:06.57VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Ricardo Lauffer98Luctor1:14.83VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Nr. 6   50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 44-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Manon Kloosterman97De Bevelanders44.94
2.Hinke Oosterhoff98Onderdak48.61
3.Demi van der Werf97Stormvogel48.95
4.Maartje Oosterhoff97Onderdak50.19
5.Sabine Verweel98Onderdak52.11
6.Lise Vossen97Onderdak54.64
7.Stephanie Mieras97De Bevelanders55.29
8.Elvira de Nood97De Bevelanders59.24
9.Vera Poot97De Ganze1:00.02
10.Sanne Stroosnijder97Zeelandia1:02.28
dis.Vera de Regt97De Bevelanders55.47VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Kabi Schouwenaar97De Bevelanders55.71VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Julia de Jager97De Bevelanders1:00.89VG
VG  Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar
dis.Loes Janssen97De Bevelanders1:03.26VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Valerie Mieras98De Bevelanders1:08.78VG
VG  Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar
dis.Sara Aburabaiya98Luctor1:11.89VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Lisa Pieters97De Bevelanders
ng.Lisa Davidse98Luctor
ng.Ivana Stevoski97Luctor
ng.Kiki Deguelle97Onderdak


<< TOP >>
Nr. 7   25m schoolslag  Gemengd  Mixed Minioren 1 en 24-2-2007


Minioren 1 en 2 (i)

Jr.Afk./depotTijd
1.Ricardo van Belzen99Luctor31.82
dis.Robin Davidse99Luctor25.15SA
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken
dis.Nathan Bun99Luctor33.41SL
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Minioren 1 en 2 (i)

Jr.Afk./depotTijd
1.Shanice Beekman99Luctor25.13
2.Eline Bekkers99Stormvogel27.46


<< TOP >>
Nr. 8   50m schoolslag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Bijkerk97Stormvogel55.08
2.Jochem Neels98Zeelandia56.46
3.Nander Meerman98Stormvogel1:02.24
4.Timo Zeilstra98De Ganze1:06.80


<< TOP >>
Nr. 9   50m schoolslag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Fabiënne Schoutens98Zeelandia55.68
2.Sarina Leenheer97Stormvogel57.60
3.Jaimy de Vrieze98De Ganze58.76
4.Eva Pijpelink97Zeelandia59.10
5.Irène Stavast97Luctor59.30
6.Ylva Wolterman98Stormvogel1:06.04
7.Ling Li Crucq98Luctor1:10.82


<< TOP >>
Nr. 10   50m schoolslag  Heren  Minioren 5 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Kevin van Haaren96Stormvogel51.72
2.Alexander Wessel96Stormvogel54.03
3.Erik Lobbezoo96Stormvogel1:01.16


<< TOP >>
Nr. 11   50m schoolslag  Dames  Minioren 5 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Britt van Vossen96De Ganze54.51
dis.Eden v.d. Moere96De Ganze52.40SL
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Nr. 12   50m schoolslag  Heren  Minioren 6 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Ismir Obarcanin95Stormvogel49.29
2.Dicky Valkenier95Stormvogel56.89
3.Menno van Kaam95Stormvogel1:00.78


<< TOP >>
Nr. 14   200m wisselslag  Heren  Minioren 54-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Pedro Mol96Stormvogel3:03.9940.62
2.Levy Kort96Stormvogel3:10.0745.2648.3856.7539.68
3.Guimar van der Weele96Stormvogel3:23.6846.25
4.Jean-Paul de Pooter96Stormvogel3:46.2653.8153.38
5.Jeroen Reijnhout96De Bevelanders4:00.631:00.801:07.281:01.7450.81
dis.Nicky Joosse96Luctor3:52.34RH50.54
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
dis.Jordy Johann96Zeelandia4:18.83VC1:05.64
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Hristijan Stevoski96Luctor


<< TOP >>
Nr. 15   200m wisselslag  Dames  Minioren 54-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Romy Hoogendijk96Onderdak2:55.9139.08
2.Tulany de Wilde96Stormvogel3:07.0445.2247.6248.9845.22
3.Tineke van Dort96Stormvogel3:12.4048.31
4.Eline de Haard96Stormvogel3:13.4540.9549.2857.4445.78
5.Lotte Dalmeijer96Luctor3:13.5827.20
6.Savannah Leenheer96Stormvogel3:16.3941.02
7.Eva Oyevaar96De Ganze3:24.5442.3054.341:01.6946.21
8.Manon Terpstra96Onderdak3:25.1149.21
9.Rowena de Kok96Stormvogel3:29.1251.1854.6055.4347.91
10.Paula Zulfah96Stormvogel3:38.0649.63
11.Sanne Koopmanschap96Stormvogel3:42.4049.57
12.Esmee de Kok96De Bevelanders3:47.7653.41
13.Claudia Berndsen96Zeelandia3:48.4550.2655.631:04.8757.69
ng.zaTabitha Mulder96Onderdak
ng.Lindy van Anrooy96De Bevelanders


<< TOP >>
Nr. 16   100m vlinderslag  Heren  Minioren 64-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Joost Gevaert95De Bevelanders1:26.8139.9146.90
2.Siegert van Dieren95De Bevelanders1:28.0042.5145.49
3.Lennard Breel95Stormvogel1:30.1841.0949.09
4.Sjakko Bekkers95Stormvogel1:38.8245.8253.00
5.Ozzie Hoogesteger95Stormvogel1:39.7044.3955.31
6.Tom van Gils95Onderdak1:43.3747.5955.78
7.Mees Leijnse95Stormvogel1:45.4246.6058.82
dis.Bas Klompe95Stormvogel2:01.02VC1:01.4559.57
dis.Daniel Mehlbaum95De Ganze2:03.66VC56.451:07.21
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Nr. 18   100m rugslag  Heren  Minioren 3 en 44-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Wouter Stap97Stormvogel1:34.4247.2347.19
2.Casper Zwier97Onderdak1:39.3848.5550.83
3.Alex Breel97Stormvogel1:40.8950.2050.69
4.Sander de Hamer97De Ganze1:44.2950.0054.29
5.Kalle van Gemert98Stormvogel1:50.9953.9757.02
6.Pascal van Vliet97Stormvogel1:52.7656.7656.00
7.Ricardo Lauffer98Luctor2:20.101:08.851:11.25
dis.Arco Nahon97De Bevelanders1:52.84RF53.9858.86


<< TOP >>
Nr. 19   100m rugslag  Dames  Minioren 3 en 44-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Demi van der Werf97Stormvogel1:38.7647.4851.28
2.Manon Kloosterman97De Bevelanders1:40.8048.0052.80
3.Hinke Oosterhoff98Onderdak1:43.6849.6154.07
4.Vera Poot97De Ganze1:45.1549.4155.74
5.Kabi Schouwenaar97De Bevelanders1:50.0055.1354.87
6.Vera de Regt97De Bevelanders1:52.4753.2359.24
7.Maartje Oosterhoff97Onderdak1:55.9457.8458.10
8.Sabine Verweel98Onderdak2:00.0257.821:02.20
9.Lisa Davidse98Luctor2:03.961:00.151:03.81
10.Elvira de Nood97De Bevelanders2:06.021:02.231:03.79
11.Lise Vossen97Onderdak2:06.071:01.241:04.83
12.Sanne Stroosnijder97Zeelandia2:09.541:08.001:01.54
13.Julia de Jager97De Bevelanders2:11.391:06.921:04.47
14.Stephanie Mieras97De Bevelanders2:12.661:01.751:10.91
15.Sara Aburabaiya98Luctor2:26.891:09.361:17.53
dis.Loes Janssen97De Bevelanders1:58.10RD58.2859.82
dis.Valerie Mieras98De Bevelanders2:14.55RH1:04.861:09.69
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
ng.Lisa Pieters97De Bevelanders
ng.Ivana Stevoski97Luctor
ng.Kiki Deguelle97Onderdak


<< TOP >>
Nr. 20   25m rugslag  Gemengd  Mixed Minioren 1 en 24-2-2007


Minioren 1 en 2 (i)

Jr.Afk./depotTijd
1.Robin Davidse99Luctor25.86
2.Nathan Bun99Luctor28.50
3.Ricardo van Belzen99Luctor33.23


Minioren 1 en 2 (i)

Jr.Afk./depotTijd
1.Eline Bekkers99Stormvogel27.98
2.Shanice Beekman99Luctor30.17


<< TOP >>
Nr. 21   50m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Bijkerk97Stormvogel55.45
2.Jochem Neels98Zeelandia59.07
dis.Nander Meerman98Stormvogel1:03.96RD
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder
dis.Timo Zeilstra98De Ganze1:13.54RD
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder


<< TOP >>
Nr. 22   50m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Sarina Leenheer97Stormvogel53.04
2.Eva Pijpelink97Zeelandia57.75
3.Ylva Wolterman98Stormvogel58.22
4.Jaimy de Vrieze98De Ganze58.67
5.Fabiënne Schoutens98Zeelandia59.95
dis.Irène Stavast97LuctorRE
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Ling Li Crucq98Luctor1:11.23RH
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 23   50m rugslag  Heren  Minioren 5 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Kevin van Haaren96Stormvogel54.33
2.Alexander Wessel96Stormvogel57.70
dis.Erik Lobbezoo96Stormvogel54.02RC
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 24   50m rugslag  Dames  Minioren 5 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Eden v.d. Moere96De Ganze50.80
2.Britt van Vossen96De Ganze52.64


<< TOP >>
Nr. 25   50m rugslag  Heren  Minioren 6 (i)4-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Ismir Obarcanin95Stormvogel53.60
2.Menno van Kaam95Stormvogel55.29
dis.Dicky Valkenier95Stormvogel52.29RF
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Nr. 27   100m vrije slag  Heren  Minioren 54-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Pedro Mol96Stormvogel1:15.4236.5438.88
2.Levy Kort96Stormvogel1:17.1537.4339.72
3.Guimar van der Weele96Stormvogel1:20.8639.1641.70
4.Jeroen Reijnhout96De Bevelanders1:33.4543.7349.72
5.Jean-Paul de Pooter96Stormvogel1:35.5045.2450.26
6.Nicky Joosse96Luctor1:46.6849.1657.52
7.Jordy Johann96Zeelandia1:58.9553.951:05.00
ng.Hristijan Stevoski96Luctor


<< TOP >>
Nr. 28   100m vrije slag  Dames  Minioren 54-2-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Romy Hoogendijk96Onderdak1:14.6735.4239.25
2.Lotte Dalmeijer96Luctor1:17.2637.3639.90
3.Eline de Haard96Stormvogel1:19.8037.8341.97
4.Tulany de Wilde96Stormvogel1:21.0938.5342.56
5.Tineke van Dort96Stormvogel1:21.2838.7542.53
6.Savannah Leenheer96Stormvogel1:22.3738.5743.80
7.Eva Oyevaar96De Ganze1:23.6639.4344.23
8.Rowena de Kok96Stormvogel1:30.4342.8247.61
9.Esmee de Kok96De Bevelanders1:31.8644.3647.50
10.Manon Terpstra96Onderdak1:32.0845.7546.33
11.Paula Zulfah96Stormvogel1:34.9243.4851.44
12.Sanne Koopmanschap96Stormvogel1:37.3245.3951.93
13.Claudia Berndsen96Zeelandia1:45.3950.0655.33
ng.Lindy van Anrooy96De Bevelanders
ng.Yoni Bolster96Onderdak
ng.Tabitha Mulder96Onderdak


<< TOP >>
Nr. 29   400m vrije slag  Heren  Minioren 64-2-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Lennard Breel95Stormvogel5:34.23
50m:
100m:
38.26
1:21.29
38.26
43.03
150m:
200m:
-:--.--
2:47.82
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:34.23
2.Sjakko Bekkers95Stormvogel5:49.84
50m:
100m:
39.51
1:24.18
39.51
44.67
150m:
200m:
2:08.93
2:53.93
44.75
45.00
250m:
300m:
3:38.19
4:23.37
44.26
45.18
350m:
400m:
5:05.13
5:49.84
41.76
44.71
3.Joost Gevaert95De Bevelanders5:52.76
50m:
100m:
39.00
1:23.23
39.00
44.23
150m:
200m:
2:08.03
2:52.26
44.80
44.23
250m:
300m:
3:36.56
4:21.41
44.30
44.85
350m:
400m:
5:07.40
5:52.76
45.99
45.36
4.Siegert van Dieren95De Bevelanders6:06.73
50m:
100m:
40.26
1:25.26
40.26
45.00
150m:
200m:
2:10.77
2:58.07
45.51
47.30
250m:
300m:
3:44.15
4:30.81
46.08
46.66
350m:
400m:
5:18.54
6:06.73
47.73
48.19
5.Mees Leijnse95Stormvogel6:26.36
50m:
100m:
42.02
1:30.16
42.02
48.14
150m:
200m:
2:20.13
3:09.73
49.97
49.60
250m:
300m:
3:59.73
4:51.23
50.00
51.50
350m:
400m:
5:41.67
6:26.36
50.44
44.69
6.Tom van Gils95Onderdak6:30.54
50m:
100m:
41.07
1:29.82
41.07
48.75
150m:
200m:
2:20.26
3:11.20
50.44
50.94
250m:
300m:
4:01.95
4:52.67
50.75
50.72
350m:
400m:
5:42.42
6:30.54
49.75
48.12
7.Bas Klompe95Stormvogel6:40.26
50m:
100m:
43.48
1:31.67
43.48
48.19
150m:
200m:
-:--.--
3:15.67
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:40.26
8.Ozzie Hoogesteger95Stormvogel6:45.31
50m:
100m:
42.53
1:31.56
42.53
49.03
150m:
200m:
2:24.37
3:17.34
52.81
52.97
250m:
300m:
4:10.37
-:--.--
53.03350m:
400m:
5:54.58
6:45.31

50.73
ng.Rik Rozendaal95Luctor