Gecombineerde SPEEDO Wedstrijd 3 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.148, registered to GoSwim


Nr. 1  100m rugslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 2  100m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 6  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 7  25m schoolslag  Gemengd  Mixed Minioren 1 en 2
Nr. 8  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 9  50m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 10  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 11  50m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 12  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 14  200m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 15  200m wisselslag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 16  100m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 18  100m rugslag  Heren  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 19  100m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 20  25m rugslag  Gemengd  Mixed Minioren 1 en 2
Nr. 21  50m rugslag  Heren  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 22  50m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 23  50m rugslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 24  50m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 25  50m rugslag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 27  100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 28  100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 29  400m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 6


Gecombineerde SPEEDO Wedstrijd 3zaterdag 3 februari 2007 - 16:30


Nr. 1   100m rugslag  Heren  Minioren 5 instroom03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Twan Boot96AZ&PC1:23.78
2.Daniël Buijs96AZ&PC1:27.20
3.Karel Melis96AZ&PC1:29.53
4.Rick Smit96Vecht&Rijn (SG)1:29.68
5.Rick Theijn96Zwemclub Zeist1:31.49
6.Max Haaksman96Zwemclub Zeist1:41.32
7.Andre van Kleef96AZ&PC1:43.19
8.Rens Klok96Vecht&Rijn (SG)1:50.53
9.Nicolai van der Blom96Aquarijn1:52.75
dis.Merijn Huiberts96GoSwim1:43.75RD-:--.--1:43.75
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 2   100m rugslag  Dames  Minioren 503.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Laura Moolenaar96AZ&PC1:27.00
2.Linda Kamperman96Aquarijn1:27.54
3.Elles Becker96Zwemclub Zeist1:32.02
4.Lisanne vd Lelij961:32.53
5.Melanie van Someren96Zwemclub Zeist1:32.85
6.Esmee In der Maur961:33.09
7.Femke Remmits96Vecht&Rijn (SG)1:33.47
8.Sedona de Keijzer96De Duinkikkers1:37.99
9.Vera Willers96Aquarijn1:38.11
10.Jamilla van Veen961:40.29
11.Wendy Kleinveld961:46.07
12.Inge Booy96Vecht&Rijn (SG)1:51.87
13.Nadieh van Duijn961:52.20
14.Stella Rijks96Vecht&Rijn (SG)1:56.55
15.Lara Verhoeff96Zwemclub Zeist2:00.35
dis.Courtney van Huizen96Zwemvereniging1:42.03RF-:--.--1:42.03
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
dis.Anouck Wisselink96GoSwim2:22.34RF-:--.--2:22.34
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
ng.Anne van Hoorn96
ng.Anja Daalhuizen96Vecht&Rijn (SG)
ng.Melissa Smienk96Vecht&Rijn (SG)


<< TOP >>
Nr. 3   100m schoolslag  Heren  Minioren 603.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Max de Voogt951:45.73
2.Jordi Verheul95Vecht&Rijn (SG)1:51.43
3.Luc van de Sant95Zwemclub Zeist1:52.32
4.Zakaria el Mansori95Zwemvereniging1:52.94
5.Kjeld van Keulen95Aquarijn1:54.74
6.Dennis Zoomer95AZ&PC1:55.69
dis.Marcel Razzak95AZ&PC1:51.78SK-:--.--1:51.78
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
ng.Yassine Maniani95Zwemvereniging
ng.Matthijs Wilschut95GoSwim


<< TOP >>
Nr. 5   50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 403.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Mohammed el Bakkali97Zwemvereniging44.48
2.Seser Yas98Zwemvereniging52.09
3.Colin van der Bijl97Aquarijn54.90
4.Joshua Verkuil97Aquarijn59.03
5.Joey Agema97Zwemvereniging1:03.05
6.Rutger Verlaan97De Duinkikkers1:04.71
7.Martijn de Leeuw981:05.19


<< TOP >>
Nr. 6   50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 403.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Denise Schulpen97Aquarijn41.41
2.Marije Verhofstadt97Vecht&Rijn (SG)52.58
3.Charlotte van der Valk97De Duinkikkers55.86
4.Esmee Dekking97De Duinkikkers56.98
VH  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Demi Maree97AA
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
dis.Shanice Beekink97Vecht&Rijn (SG)1:06.66VH


<< TOP >>
Nr. 7   25m schoolslag  Heren  Minioren 1 en 2 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Joeki Kaemingk99Zwemclub Zeist33.98
dis.Martijn van Zeeland99Zwemclub Zeist31.40SA
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Nr. 7   25m schoolslag  Dames  Minioren 1 en 2 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Meike Kwadijk99Zwemclub Zeist27.48
2.Laura Cronau99Aquarijn31.60
3.Nicole Kleinveld9931.70
4.Michelle Miltenburg00Vecht&Rijn (SG)36.52


<< TOP >>
Nr. 8   50m schoolslag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jasper van Zeeland97Zwemclub Zeist56.33
2.Theo Arp97AZ&PC57.79
3.Joost van Eck97Vecht&Rijn (SG)58.06
4.Casper van Hiel98Vecht&Rijn (SG)58.48
5.Niels Kwadijk97Zwemclub Zeist58.90
6.Jan-Willem Koens97AZ&PC1:01.28
7.Florian Korzelius97AZ&PC1:02.95
8.Mark Beekhuizen97De Duinkikkers1:04.87
9.Jesse Haaksman98Zwemclub Zeist1:06.80
Derk van der Sluis98De Duinkikkers1:06.80
11.Nissim Laari98Zwemvereniging1:07.11
12.Mark van Ditmarsch97GoSwim1:12.27
dis.Biagio de Brons97Zwemvereniging57.28SL
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Tim de Zoete97De Duinkikkers59.07SD
SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
dis.Bas Giezeman97Zwemclub Zeist59.43SD
dis.Niek Janssen97AZ&PC1:02.72SL
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Tijmen Linthorst98De Amer1:06.18SL
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Ramon Brouwer98GoSwim1:08.48SD
SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
ng.Wenzhi Zhang97Zwemvereniging
ng.Jick Remmers98GoSwim
ng.Boris Seinen97AZ&PC
ng.Tim Bredenhof97Aquarijn
ng.Stijn Grul98Aquarijn
ng.Barry Toes97De Duinkikkers


<< TOP >>
Nr. 9   50m schoolslag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Nadjieba Dilmohamed97Vecht&Rijn (SG)56.22
2.Eva Allewelt97Zwemclub Zeist56.62
3.Romée Trouw98Vecht&Rijn (SG)56.77
4.Beau Monné98Vecht&Rijn (SG)57.10
5.Quinty van den Bedem97De Duinkikkers58.28
6.Gislaine Beek Van97Vecht&Rijn (SG)58.59
Annique van Hengstum98De Duinkikkers58.59
8.Amy van Asselt97GoSwim58.99
9.Beppie Arbeider97Zwemvereniging59.46
10.Laura Steenbeek98Zwemclub Zeist59.55
11.Zoë Meinen97AZ&PC59.69
12.Sofia Melis97AZ&PC1:00.99
13.Shannon Richel97Vecht&Rijn (SG)1:01.68
14.Mandy van den Bilt97Vecht&Rijn (SG)1:02.81
15.Stefanie van der Hoed97De Duinkikkers1:03.97
16.Lisanne Berkhouwer97GoSwim1:04.50
17.Demi Hulsebos97GoSwim1:05.78
18.Kirsten Becker98Zwemclub Zeist1:07.25
19.Shannon Mommersteeg97Aquarijn1:08.44
dis.Noëlle van Kouwen98Zwemvereniging1:01.62SJ
SJ  Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
ng.Lieke Remmits98Vecht&Rijn (SG)
ng.Anne van Schaik98GoSwim
ng.Demi Bunte98Zwemclub Zeist


<< TOP >>
Nr. 10   50m schoolslag  Heren  Minioren 5 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Lorenzo Missione96GoSwim50.82
2.Vincent Gijsbertse96AZ&PC52.63
3.Pieter Priemis96Zwemclub Zeist53.95
4.Pim Wallenburg96Zwemclub Zeist55.81
5.Lucas Houben96Zwemclub Zeist56.60
6.Damiën de Groot96Vecht&Rijn (SG)56.95
7.Bryan Advocaat96Zwemclub Zeist57.12
8.Timothy de Boer96GoSwim58.93
9.Niels Pietersen96Vecht&Rijn (SG)1:00.44
ng.Josef Siu96Zwemvereniging


<< TOP >>
Nr. 11   50m schoolslag  Dames  Minioren 5 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Francine Burema96De Amer52.90
2.Eline Waaijenburg96De Amer53.17
3.Lotte Arp96AZ&PC54.62
4.Daphne van Eijndhoven96AZ&PC55.07
5.Shirley Versteeg96Zwemvereniging58.61
6.Veerle Broekema96Aquarijn1:08.12


<< TOP >>
Nr. 12   50m schoolslag  Heren  Minioren 6 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Stefan Putman95De Amer51.52
2.Mikhail Epifanov95Zwemvereniging52.10
3.Hein van Vliet95Zwemvereniging52.86
4.Marc Bergen95De Amer53.41
5.Berend Koot95Zwemclub Zeist54.19
6.Dorus Raaijman95De Amer58.64
7.Ramon Sunter95De Duinkikkers58.79
8.Dan Doan95De Amer59.12
dis.Sebastiaan Everwennink95Zwemvereniging55.19SL
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Michiel van Vliet95Vecht&Rijn (SG)58.64SD
SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Nr. 14   200m wisselslag  Heren  Minioren 503.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Daniël Buijs96AZ&PC3:01.5437.60-:--.---:--.--3:01.54
2.Twan Boot96AZ&PC3:06.2042.89-:--.---:--.--3:06.20
3.Rick Theijn96Zwemclub Zeist3:11.8445.22-:--.---:--.--3:11.84
4.Rick Smit96Vecht&Rijn (SG)3:20.9346.20-:--.---:--.--3:20.93
5.Max Haaksman96Zwemclub Zeist3:43.7057.43-:--.---:--.--3:43.70
6.Merijn Huiberts96GoSwim3:45.5956.41-:--.---:--.--3:45.59
7.Bart Klok963:48.4550.56-:--.---:--.--3:48.45
8.Andre van Kleef96AZ&PC3:49.171:07.83-:--.---:--.--3:49.17
9.Rens Klok96Vecht&Rijn (SG)4:09.851:08.38-:--.---:--.--4:09.85


<< TOP >>
Nr. 15   200m wisselslag  Dames  Minioren 503.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Laura Moolenaar96AZ&PC3:11.8642.03-:--.---:--.--3:11.86
2.Elles Becker96Zwemclub Zeist3:13.6844.30-:--.---:--.--3:13.68
3.Lisanne vd Lelij963:15.1446.80-:--.---:--.--3:15.14
4.Melanie van Someren96Zwemclub Zeist3:20.9347.14-:--.---:--.--3:20.93
5.Esmee In der Maur963:21.5547.99-:--.---:--.--3:21.55
6.Femke Remmits96Vecht&Rijn (SG)3:25.7848.95-:--.---:--.--3:25.78
7.Courtney van Huizen96Zwemvereniging3:27.4645.97-:--.---:--.--3:27.46
8.Vera Willers96Aquarijn3:30.1551.47-:--.---:--.--3:30.15
9.Jamilla van Veen963:30.7951.77-:--.---:--.--3:30.79
10.Sedona de Keijzer96De Duinkikkers3:36.3152.29-:--.---:--.--3:36.31
11.Wendy Kleinveld963:38.8652.60-:--.---:--.--3:38.86
12.Stella Rijks96Vecht&Rijn (SG)4:03.5355.98-:--.---:--.--4:03.53
13.Lara Verhoeff96Zwemclub Zeist4:06.86-:--.---:--.---:--.--4:06.86
dis.Linda Kamperman96Aquarijn3:12.0745.65-:--.---:--.--3:12.07
. SK, VH
dis.Nadieh van Duijn963:52.0355.33-:--.---:--.--3:52.03
. VC, SL
dis.Inge Booy96Vecht&Rijn (SG)4:05.55VG1:04.20-:--.---:--.--4:05.55
VG  Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Anne van Hoorn96
ng.Anja Daalhuizen96Vecht&Rijn (SG)
ng.Melissa Smienk96Vecht&Rijn (SG)


<< TOP >>
Nr. 16   100m vlinderslag  Heren  Minioren 603.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Max de Voogt951:44.43
2.Jordi Verheul95Vecht&Rijn (SG)1:50.07
3.Dennis Zoomer95AZ&PC1:53.02
4.Zakaria el Mansori95Zwemvereniging1:55.23
5.Luc van de Sant95Zwemclub Zeist2:00.60
6.Kjeld van Keulen95Aquarijn2:05.64
7.Marcel Razzak95AZ&PC2:07.11
ng.Yassine Maniani95Zwemvereniging
ng.Matthijs Wilschut95GoSwim


<< TOP >>
Nr. 18   100m rugslag  Heren  Minioren 3 en 403.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mohammed el Bakkali97Zwemvereniging1:38.15
2.Joshua Verkuil97Aquarijn1:47.32
3.Seser Yas98Zwemvereniging1:48.34
4.Joey Agema97Zwemvereniging1:52.48
5.Martijn de Leeuw981:58.57
6.Rutger Verlaan97De Duinkikkers2:03.87
dis.Colin van der Bijl97Aquarijn1:51.82RD-:--.--1:51.82
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 19   100m rugslag  Dames  Minioren 3 en 403.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Denise Schulpen97Aquarijn1:30.94
2.Marije Verhofstadt97Vecht&Rijn (SG)1:44.15
3.Shanice Beekink97Vecht&Rijn (SG)1:45.72
4.Esmee Dekking97De Duinkikkers1:47.67
5.Charlotte van der Valk97De Duinkikkers1:49.57
6.Demi Maree971:54.82


<< TOP >>
Nr. 20   25m rugslag  Heren  Minioren 1 en 2 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Martijn van Zeeland99Zwemclub Zeist25.84
2.Joeki Kaemingk99Zwemclub Zeist28.28


<< TOP >>
Nr. 20   25m rugslag  Dames  Minioren 1 en 2 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Meike Kwadijk99Zwemclub Zeist29.02
2.Laura Cronau99Aquarijn32.67
3.Nicole Kleinveld9934.20
4.Michelle Miltenburg00Vecht&Rijn (SG)35.25


<< TOP >>
Nr. 21   50m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jasper van Zeeland97Zwemclub Zeist53.13
2.Theo Arp97AZ&PC53.80
3.Biagio de Brons97Zwemvereniging56.08
Bas Giezeman97Zwemclub Zeist56.08
5.Niels Kwadijk97Zwemclub Zeist57.15
6.Niek Janssen97AZ&PC57.33
7.Joost van Eck97Vecht&Rijn (SG)58.73
8.Jan-Willem Koens97AZ&PC59.13
Tim de Zoete97De Duinkikkers59.13
10.Jesse Haaksman98Zwemclub Zeist59.39
11.Florian Korzelius97AZ&PC59.58
12.Mark Beekhuizen97De Duinkikkers59.98
13.Derk van der Sluis98De Duinkikkers1:00.92
14.Mark van Ditmarsch97GoSwim1:09.08
15.Casper van Hiel98Vecht&Rijn (SG)1:13.17
dis.Tijmen Linthorst98De AmerRE
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Nissim Laari98Zwemvereniging56.48RH
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
dis.Ramon Brouwer98GoSwim1:01.60RH
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
ng.Wenzhi Zhang97Zwemvereniging
ng.Jick Remmers98GoSwim
ng.Boris Seinen97AZ&PC
ng.Tim Bredenhof97Aquarijn
ng.Stijn Grul98Aquarijn
ng.Barry Toes97De Duinkikkers


<< TOP >>
Nr. 22   50m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Shannon Mommersteeg97Aquarijn49.37
2.Shannon Richel97Vecht&Rijn (SG)52.65
3.Romée Trouw98Vecht&Rijn (SG)55.87
4.Laura Steenbeek98Zwemclub Zeist56.04
5.Mandy van den Bilt97Vecht&Rijn (SG)56.48
6.Annique van Hengstum98De Duinkikkers56.76
7.Beppie Arbeider97Zwemvereniging57.92
8.Beau Monné98Vecht&Rijn (SG)58.02
9.Zoë Meinen97AZ&PC58.36
10.Quinty van den Bedem97De Duinkikkers58.87
11.Sofia Melis97AZ&PC59.29
12.Gislaine Beek Van97Vecht&Rijn (SG)1:00.41
13.Demi Hulsebos97GoSwim1:01.62
14.Noëlle van Kouwen98Zwemvereniging1:04.30
15.Amy van Asselt97GoSwim1:04.45
16.Nadjieba Dilmohamed97Vecht&Rijn (SG)1:04.48
17.Lisanne Berkhouwer97GoSwim1:14.51
dis.Kirsten Becker98Zwemclub ZeistRE
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Stefanie van der Hoed97De Duinkikkers59.07RF
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
dis.Eva Allewelt97Zwemclub Zeist1:00.14RD
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.Lieke Remmits98Vecht&Rijn (SG)
ng.Anne van Schaik98GoSwim
ng.Demi Bunte98Zwemclub Zeist


<< TOP >>
Nr. 23   50m rugslag  Heren  Minioren 5 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Pieter Priemis96Zwemclub Zeist50.36
2.Lucas Houben96Zwemclub Zeist1:02.58
3.Bryan Advocaat96Zwemclub Zeist1:03.07
4.Lorenzo Missione96GoSwim1:03.09
5.Damiën de Groot96Vecht&Rijn (SG)1:03.64
6.Niels Pietersen96Vecht&Rijn (SG)1:04.10
7.Pim Wallenburg96Zwemclub Zeist1:07.07
8.Timothy de Boer96GoSwim1:14.32
dis.Vincent Gijsbertse96AZ&PC51.13RH
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
ng.Josef Siu96Zwemvereniging


<< TOP >>
Nr. 24   50m rugslag  Dames  Minioren 5 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Francine Burema96De Amer49.16
2.Lotte Arp96AZ&PC50.68
3.Eline Waaijenburg96De Amer54.16
4.Daphne van Eijndhoven96AZ&PC57.92
5.Veerle Broekema96Aquarijn59.96
6.Shirley Versteeg96Zwemvereniging1:03.72


<< TOP >>
Nr. 25   50m rugslag  Heren  Minioren 6 (i)03.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Stefan Putman95De Amer47.29
2.Dan Doan95De Amer48.76
3.Mikhail Epifanov95Zwemvereniging50.00
4.Marc Bergen95De Amer50.02
5.Michiel van Vliet95Vecht&Rijn (SG)50.20
6.Ramon Sunter95De Duinkikkers54.51
7.Dorus Raaijman95De Amer56.23
8.Berend Koot95Zwemclub Zeist56.41
dis.Hein van Vliet95ZwemverenigingRE
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Sebastiaan Everwennink95Zwemvereniging1:02.83RF
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Nr. 27   100m vrije slag  Heren  Minioren 503.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Twan Boot96AZ&PC1:12.06
2.Karel Melis96AZ&PC1:12.54
3.Daniël Buijs96AZ&PC1:20.02
4.Rick Theijn96Zwemclub Zeist1:21.36
5.Rick Smit96Vecht&Rijn (SG)1:23.92
6.Andre van Kleef96AZ&PC1:28.68
7.Max Haaksman96Zwemclub Zeist1:34.36
8.Merijn Huiberts96GoSwim1:34.74
9.Bart Klok961:37.89
10.Nicolai van der Blom96Aquarijn1:39.42
11.Rens Klok96Vecht&Rijn (SG)1:41.45
12.Timothy de Boer96GoSwim2:29.07


<< TOP >>
Nr. 28   100m vrije slag  Dames  Minioren 503.02.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Linda Kamperman96Aquarijn1:18.00
2.Femke Remmits96Vecht&Rijn (SG)1:18.26
3.Lisanne vd Lelij961:19.11
4.Laura Moolenaar96AZ&PC1:19.73
5.Esmee In der Maur961:22.32
6.Courtney van Huizen96Zwemvereniging1:22.41
7.Melanie van Someren96Zwemclub Zeist1:23.10
8.Jamilla van Veen961:23.32
9.Elles Becker96Zwemclub Zeist1:25.86
10.Vera Willers96Aquarijn1:28.32
11.Sedona de Keijzer96De Duinkikkers1:34.86
12.Wendy Kleinveld961:35.22
13.Nadieh van Duijn961:35.70
14.Inge Booy96Vecht&Rijn (SG)1:38.91
15.Lara Verhoeff96Zwemclub Zeist1:46.21
16.Stella Rijks96Vecht&Rijn (SG)1:50.08
17.Anouck Wisselink96GoSwim2:10.38
ng.Anne van Hoorn96
ng.Anja Daalhuizen96Vecht&Rijn (SG)
ng.Melissa Smienk96Vecht&Rijn (SG)


<< TOP >>
Nr. 29   400m vrije slag  Heren  Minioren 603.02.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Max de Voogt955:22.61
50m:
100m:
-:--.--
1:18.38
150m:
200m:
-:--.--
2:41.31
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:22.61
2.Yassine Maniani95Zwemvereniging5:25.10
50m:
100m:
-:--.--
1:17.64
150m:
200m:
-:--.--
2:41.00
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:25.10
3.Jordi Verheul95Vecht&Rijn (SG)5:56.02
50m:
100m:
-:--.--
1:25.44
150m:
200m:
-:--.--
2:56.31
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:56.02
4.Zakaria el Mansori95Zwemvereniging6:39.04
50m:
100m:
-:--.--
1:34.13
150m:
200m:
-:--.--
3:16.32
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:39.04
5.Dennis Zoomer95AZ&PC7:03.30
50m:
100m:
-:--.--
1:38.71
150m:
200m:
-:--.--
3:29.05
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
7:03.30
6.Luc van de Sant95Zwemclub Zeist7:07.25
50m:
100m:
-:--.--
1:40.32
150m:
200m:
-:--.--
3:29.20
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
7:07.25
7.Marcel Razzak95AZ&PC7:45.50
50m:
100m:
-:--.--
1:45.34
150m:
200m:
-:--.--
3:42.99
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
7:45.50
ng.Matthijs Wilschut95GoSwim