Zeeuwse Competitie 2e klasse Deel 3
Goes, Netherlands,    21-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 2 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 3 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 4 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 5 400m vrije slag Dames Sen.   Nr. 6 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 7 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 8 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 9 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 10 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 11 100m rugslag Dames Sen.   Nr. 12 100m rugslag Heren Sen.   
Nr. 13 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   Nr. 14 4 x 100m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   100m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claudia Terpstra               89  ZVOnderdak        1:03.86
    2. Tekla van Gils                 91  Z.V.Zeelandia     1:05.23
    3. Thérèse de Munck               71  Z.V.Zeelandia     1:11.95
    4. Leonie Edenburg                90  ZVOnderdak        1:14.26
    5. Corina Baaij                   78  Z.V.Zeelandia     1:15.19
    6. Jill Vernimmen                 93  DeOttersAxel      1:15.86
    7. Inge Vossen                    93  ZVOnderdak        1:15.89
    8. Joyca Jansen                   89  Z.V.Zeelandia     1:18.77
    9. Mariella Rijk                  87  Z&PCdeGanze       1:19.60
   10. Sylvia Mollet                  92  Z.V.Zeelandia     1:20.20
   11. Esther Poot                    94  Z&PCdeGanze       1:21.13
   12. Dewi Koekkoek                  92  DeOttersAxel      1:23.48
   13. Judith Schuijs                 94  Z.V.Zeelandia     1:24.16
   14. Marieke Dalebout               90  ZVOnderdak        1:24.50
   15. Esmee van de Voorde            93  DeOttersAxel      1:24.97
   16. Karen Vossen                   95  ZVOnderdak        1:25.98
   17. Elise Platjouw                 94  DeOttersAxel      1:27.45
   18. Michelle de Brouwer            94  DeOttersAxel      1:29.48
   19. Daira Jansen                   93  Z.V.Zeelandia     1:31.26
   20. Stefanie Korsuize              95  Z&PCdeGanze       1:34.95
   21. Myrthe Wigman                  95  Z&PCdeGanze       1:35.17
   22. Danielle Rabout                95  Z&PCdeGanze       1:36.54



TOP
Nr. 2   100m vrije slag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Nieuwenhuize            87  Z.V.Zeelandia       59.16
    2. Erwin van Boven                85  DeOttersAxel        59.20
    3. Christian van Bommel           91  Z.V.Zeelandia     1:03.25
    4. Jos Schrijver                  85  Z&PCdeGanze       1:03.76
    5. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel      1:04.82
    6. Tobias Haak                    88  DeOttersAxel      1:06.13
    7. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel      1:06.39
    8. Rik de Klerk                   92  Z.V.Zeelandia     1:07.30
    9. Maik Steenbeek                 84  Z&PCdeGanze       1:07.60
   10. Erik Vermeu                    89  Z&PCdeGanze       1:08.43
   11. Kevin Timmer                   91  Z&PCdeGanze       1:13.54
   12. Jorn de Klerk                  94  Z.V.Zeelandia     1:15.82
   13. Robert Steendijk               89  Z&PCdeGanze       1:19.23
   14. Matthijs Berndsen              94  Z.V.Zeelandia     1:20.02
   15. Reinbert Flipse                94  Z&PCdeGanze       1:21.43
   16. Kevin Dane                     88  Z&PCdeGanze       1:21.59
   17. Patrick Elfrink                94  ZVOnderdak        1:23.13
   18. Bob Wabeke                     94  Z&PCdeGanze       1:24.87
   19. Daniel Mehlbaum                95  Z&PCdeGanze       1:29.80
   20. Roy Zeilstra                   93  Z&PCdeGanze       1:30.45
   21. Bas Wullems                    94  Z&PCdeGanze       1:33.10
   22. Jos Schoonakker                95  DeOttersAxel      1:35.26



TOP
Nr. 3   50m schoolslag Dames                         Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marleen van der Borgt          81  Z.V.Zeelandia       41.95
    2. Jamie Rijk                     90  Z&PCdeGanze         43.70
    3. Millie Victor                  68  Z.V.Zeelandia       44.54
    4. Inge Vossen                    93  ZVOnderdak          44.95
    5. Marieke Dalebout               90  ZVOnderdak          45.42
    6. Dewi Koekkoek                  92  DeOttersAxel        47.39
    7. Manon van der Heijden          95  Z&PCdeGanze         47.65
    8. Sylvia Mollet                  92  Z.V.Zeelandia       47.82
    9. Amber de Waal                  95  DeOttersAxel        48.10
   10. Karen Vossen                   95  ZVOnderdak          48.51
   11. Bianca Stok                    93  Z&PCdeGanze         48.67
   12. Michelle de Brouwer            94  DeOttersAxel        49.21
   13. Anouk Burm                     93  DeOttersAxel        49.29
   14. Elise Platjouw                 94  DeOttersAxel        51.01
   15. Tessa Robijn                   93  Z.V.Zeelandia       51.23
   16. Myrthe Wigman                  95  Z&PCdeGanze         53.39
   17. Anne van Remortel              95  Z&PCdeGanze         54.20



TOP
Nr. 4   50m schoolslag Heren                         Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robert Steendijk               89  Z&PCdeGanze         39.73
    2. Rik de Klerk                   92  Z.V.Zeelandia       40.60
    3. Tobias Haak                    88  DeOttersAxel        41.29
    4. Jaap de Munck                  68  Z.V.Zeelandia       41.42
    5. Stef Goense                    91  DeOttersAxel        41.82
    6. Maik Steenbeek                 84  Z&PCdeGanze         42.49
    7. Kevin Timmer                   91  Z&PCdeGanze         43.57
    8. Bonno Jansen                   91  Z.V.Zeelandia       43.57
    9. Erik Vermeu                    89  Z&PCdeGanze         44.54
   10. Matthijs Berndsen              94  Z.V.Zeelandia       47.23
   11. Bas Wullems                    94  Z&PCdeGanze         56.04
   12. Alex Westerweele               95  Z&PCdeGanze       1:03.74
  dis. Angelo Priester                92  Z&PCdeGanze         44.33     SL
  dis. Lukas de Hamer                 94  Z&PCdeGanze         49.39     SL
  dis. Roy Zeilstra                   93  Z&PCdeGanze         50.30     SA



TOP
Nr. 5   400m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thérèse de Munck               71  Z.V.Zeelandia     5:22.89
    2. Inge Vossen                    93  ZVOnderdak        6:08.36
    3. Corina Baaij                   78  Z.V.Zeelandia     6:12.07
    4. Joyca Jansen                   89  Z.V.Zeelandia     6:26.64



TOP
Nr. 6   400m vrije slag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Nieuwenhuize            87  Z.V.Zeelandia     4:54.57
    2. Erik Hoogendijk                72  ZVOnderdak        4:55.42
    3. Jos Schrijver                  85  Z&PCdeGanze       5:36.01
    4. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel      5:42.23
    5. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel      5:49.70
    6. Jorn de Klerk                  94  Z.V.Zeelandia     5:51.64
    7. Bonno Jansen                   91  Z.V.Zeelandia     6:41.64



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                            Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claudia Terpstra               89  ZVOnderdak          35.04
    2. Tekla van Gils                 91  Z.V.Zeelandia       35.78
    3. Jill Vernimmen                 93  DeOttersAxel        38.54
    4. Billy van der Niet             93  ZVOnderdak          39.39
    5. Jamie Rijk                     90  Z&PCdeGanze         41.18
    6. Marleen van der Borgt          81  Z.V.Zeelandia       42.71
    7. Sylvia Mollet                  92  Z.V.Zeelandia       42.75
    8. Daphne de Koster               93  Z&PCdeGanze         43.11
    9. Dewi Koekkoek                  92  DeOttersAxel        43.13
   10. Judith Schuijs                 94  Z.V.Zeelandia       43.33
   11. Amber de Waal                  95  DeOttersAxel        45.04
   12. Elise Platjouw                 94  DeOttersAxel        45.42
   13. Manon van der Heijden          95  Z&PCdeGanze         47.67
   14. Anouk Burm                     93  DeOttersAxel        49.17
   15. Myrthe Wigman                  95  Z&PCdeGanze         49.64
   16. Anne van Remortel              95  Z&PCdeGanze         56.36
  dis. Stefanie Korsuize              95  Z&PCdeGanze         53.40     RH



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                            Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Christian van Bommel           91  Z.V.Zeelandia       33.00
    2. Tobias Haak                    88  DeOttersAxel        34.70
    3. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel        35.32
    4. Maik Steenbeek                 84  Z&PCdeGanze         37.11
    5. Matthijs Berndsen              94  Z.V.Zeelandia       40.72
    6. Jaap de Munck                  68  Z.V.Zeelandia       41.77
    7. Kevin Dane                     88  Z&PCdeGanze         42.39
    8. Tom van Gils                   95  ZVOnderdak          42.71
    9. Lukas de Hamer                 94  Z&PCdeGanze         44.91
   10. Patrick Elfrink                94  ZVOnderdak          44.98
   11. Reinbert Flipse                94  Z&PCdeGanze         56.70
  dis. Kevin Timmer                   91  Z&PCdeGanze         41.77     RD



TOP
Nr. 9   100m wisselslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tekla van Gils                 91  Z.V.Zeelandia     1:19.17
    2. Leonie Edenburg                90  ZVOnderdak        1:23.67
    3. Billy van der Niet             93  ZVOnderdak        1:25.86
    4. Jamie Rijk                     90  Z&PCdeGanze       1:27.09
    5. Marieke Dalebout               90  ZVOnderdak        1:30.54
    6. Marleen van der Borgt          81  Z.V.Zeelandia     1:31.26
    7. Mariella Rijk                  87  Z&PCdeGanze       1:31.40
    8. Dewi Koekkoek                  92  DeOttersAxel      1:32.37
    9. Millie Victor                  68  Z.V.Zeelandia     1:32.39
   10. Esmee van de Voorde            93  DeOttersAxel      1:32.72
   11. Sylvia Mollet                  92  Z.V.Zeelandia     1:32.92
   12. Bianca Stok                    93  Z&PCdeGanze       1:34.88
   13. Daphne de Koster               93  Z&PCdeGanze       1:35.54
   14. Karen Vossen                   95  ZVOnderdak        1:36.82
   15. Daira Jansen                   93  Z.V.Zeelandia     1:38.48
   16. Michelle de Brouwer            94  DeOttersAxel      1:40.73
   17. Amber de Waal                  95  DeOttersAxel      1:43.68
   18. Myrthe Wigman                  95  Z&PCdeGanze       1:47.63
  dis. Judith Schuijs                 94  Z.V.Zeelandia     1:34.34     RH
  dis. Tessa Robijn                   93  Z.V.Zeelandia     1:51.47     VC
  dis. Danielle Rabout                95  Z&PCdeGanze       1:53.48     VC



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maik Steenbeek                 84  Z&PCdeGanze       1:18.67
    2. Rik de Klerk                   92  Z.V.Zeelandia     1:19.05
    3. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel      1:19.33
    4. Tobias Haak                    88  DeOttersAxel      1:20.54
    5. Stef Goense                    91  DeOttersAxel      1:23.23
    6. Matthijs Berndsen              94  Z.V.Zeelandia     1:26.68
    7. Angelo Priester                92  Z&PCdeGanze       1:28.58
    8. Kevin Timmer                   91  Z&PCdeGanze       1:30.02
    9. Bob Wabeke                     94  Z&PCdeGanze       1:31.20
   10. Tom van Gils                   95  ZVOnderdak        1:35.81
   11. Patrick Elfrink                94  ZVOnderdak        1:37.30
   12. Lukas de Hamer                 94  Z&PCdeGanze       1:39.05
   13. Roy Zeilstra                   93  Z&PCdeGanze       1:39.20
  dis. Jaap de Munck                  68  Z.V.Zeelandia     1:30.64     VD
  dis. Daniel Mehlbaum                95  Z&PCdeGanze       1:44.82     VC
  dis. Jos Schoonakker                95  DeOttersAxel      1:47.94     VC
  dis. Bas Wullems                    94  Z&PCdeGanze       1:53.83     VC
  dis. Alex Westerweele               95  Z&PCdeGanze       2:19.17     VC



TOP
Nr. 11   100m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tekla van Gils                 91  Z.V.Zeelandia     1:16.06
    2. Claudia Terpstra               89  ZVOnderdak        1:16.29
    3. Thérèse de Munck               71  Z.V.Zeelandia     1:21.02
    4. Billy van der Niet             93  ZVOnderdak        1:27.13
    5. Jill Vernimmen                 93  DeOttersAxel      1:27.91
    6. Joyca Jansen                   89  Z.V.Zeelandia     1:31.07
    7. Marleen van der Borgt          81  Z.V.Zeelandia     1:31.50
    8. Esther Poot                    94  Z&PCdeGanze       1:33.42
    9. Daphne de Koster               93  Z&PCdeGanze       1:35.85
   10. Danielle Rabout                95  Z&PCdeGanze       1:53.13



TOP
Nr. 12   100m rugslag Heren                          Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Christian van Bommel           91  Z.V.Zeelandia     1:11.20
    2. Stefan Nieuwenhuize            87  Z.V.Zeelandia     1:13.51
    3. Erik Hoogendijk                72  ZVOnderdak        1:16.12
    4. Stef Goense                    91  DeOttersAxel      1:25.22
    5. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel      1:25.54
    6. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel      1:26.06
    7. Kevin Dane                     88  Z&PCdeGanze       1:30.05
    8. Jorn de Klerk                  94  Z.V.Zeelandia     1:31.30
    9. Tom van Gils                   95  ZVOnderdak        1:37.92
   10. Bob Wabeke                     94  Z&PCdeGanze       1:39.42
   11. Daniel Mehlbaum                95  Z&PCdeGanze       1:42.83



TOP
Nr. 13   4 x 50m wisselslag Dames                    Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Z.V. Zeelandia 1                   Z.V.Zeelandia     2:40.17
       Corina Baaij              78   Thérèse de Munck          71
       Millie Victor             68   Marleen van der Borgt     81
    2. Z&PC de Ganze 1                    Z&PCdeGanze       2:45.39
       Esther Poot               94   Mariella Rijk             87
       Jamie Rijk                90   Daphne de Koster          93
    3. Z.V. Zeelandia 2                   Z.V.Zeelandia     2:55.02
       Daira Jansen              93   Judith Schuijs            94
       Sylvia Mollet             92   Joyca Jansen              89
    4. De Otters Axel 1                   DeOttersAxel      2:58.44
       Elise Platjouw            94   Dewi Koekkoek             92
       Anouk Burm                93   Esmee van de Voorde       93
    5. Z&PC de Ganze 2                    Z&PCdeGanze       3:12.56
       Manon van der Heijden     95   Bianca Stok               93
       Myrthe Wigman             95   Danielle Rabout           95



TOP
Nr. 14   4 x 100m vrije slag Heren                   Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Z.V. Zeelandia 1                   Z.V.Zeelandia     4:36.69
       Christian van Bommel      91   Stefan Nieuwenhuize       87
       Frank de Klerk            59   Rik de Klerk              92
    2. Z&PC de Ganze 1                    Z&PCdeGanze       4:52.38
       Jos Schrijver             85   Erik Vermeu               89
       Kevin Dane                88   Maik Steenbeek            84
    3. De Otters Axel 1                   DeOttersAxel      4:57.66
       Sebastiaan Haak           90   Arjan van Boven           90
       Tobias Haak               88   Erwin van Boven           85
    4. Z.V. Zeelandia 2                   Z.V.Zeelandia     5:33.92
       Jorn de Klerk             94   Matthijs Berndsen         94
       Bonno Jansen              91   Jaap de Munck             68
    5. Z&PC de Ganze 2                    Z&PCdeGanze       5:46.77
       Lukas de Hamer            94   Bob Wabeke                94
       Robert Steendijk          89   Kevin Timmer              91