LAC periode 3 deel1
Amsterdam, Netherlands,    21-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 400m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 2 200m wisselslag Heren Min 3+4   
Nr. 3 800m vrije slag Dames Min 5+6   Nr. 4 200m wisselslag Heren Min 5+6   
Nr. 5 1500m vrije slag Dames Jun 1+2   Nr. 6 400m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 7 2000m vrije slag Dames Sen.      


Nr. 1   400m vrije slag Dames                                    minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jasmijn Bink                   97  LZ1886            6:36.39
        1:29.17  3:11.19  4:54.13  6:36.39 
    2. Bojoura van Zoest              97  LZ1886            6:55.56
        1:33.64  3:20.66  5:08.73  6:55.56 
    3. Lara Bink                      98  LZ1886            7:09.02
        1:38.67  3:27.32  5:19.39  7:09.02 
    4. Myrthe Vreeswijk               98  LZ1886            7:19.47
        1:40.84  3:33.80  5:28.32  7:19.47 



TOP
Nr. 2   200m wisselslag Heren                                    minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mouhlis Sahi                   98  LZ1886            3:37.48
        3:37.48 
    2. Moemen Badawi                  97  LZ1886            3:37.99
        3:37.99 
    3. Dion de Mooy                   97  LZ1886            3:42.27
        3:42.27 



TOP
Nr. 3   800m vrije slag Dames                                    minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annika Arvin                   95  De Dolfijn       11:38.11
        1:21.26  2:51.64  4:22.08  5:52.66  7:21.08  8:49.86 10:19.64 11:38.11 
    2. Tess van der Zon               95  Noordwijkerhout  12:07.82
        1:22.05  2:52.39  4:25.07  5:57.91  7:30.78  9:04.82 10:39.28 12:07.82 
    3. Marisol van Helden             95  Noordwijkerhout  12:09.53
        1:22.37  2:53.40  4:25.65  5:58.59  7:31.93  9:05.27 10:39.74 12:09.53 
    4. Ymke Kluiwstra                 96  LZ1886           12:43.04
        1:25.08  3:00.55  4:37.18  6:14.88  7:53.36  9:32.03 11:11.21 12:43.04 
    5. Myrthe van Gestel              95  LZ1886           12:50.85
        1:27.70  3:04.42  4:43.77  6:22.57  8:03.41  9:42.09 11:20.51 12:50.85 
    6. Sude Hoogenveen                95  De Dolfijn       13:14.25
        1:29.60  3:11.97  4:53.43  6:36.84  8:18.83 10:02.18 11:42.83 13:14.25 
    7. Lisanne Spoelstra              95  LZ1886           13:14.38
        1:30.60  3:09.76  4:52.26  6:35.05  8:16.92 10:00.19 11:41.69 13:14.38 
    8. Chantal Warmerdam              96  Noordwijkerhout  13:31.09
        1:34.72  3:18.56  5:03.18  6:45.82  8:31.77 10:16.94 11:59.47 13:31.09 
    9. Laura den Os                   95  LZ1886           13:34.67
        1:35.15  3:18.97  5:02.87  6:46.15  8:31.97 10:17.47 12:00.33 13:34.67 
   10. Iris Bakkeren                  95  De Dolfijn       14:52.20
        1:38.07  3:32.16  5:28.20  7:24.02  9:19.86 11:15.82 13:08.60 14:52.20 



TOP
Nr. 4   200m wisselslag Heren                                    minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kjell Sieval                   95  LZ1886            3:10.78
        3:10.78 
    2. Amro Badawi                    95  LZ1886            3:21.43
        3:21.43 
    3. Jesper Kok                     96  De Dolfijn        3:41.25
        3:41.25 
    4. Jamie Janbroers                96  De Dolfijn        3:52.26
        3:52.26 
  dis. Robert Mohunlol                95  LZ1886            3:53.98     VC
        3:53.98 
  dis. Jeff Duivenvoorden             96  Noordwijkerhout   4:17.88     RH
        4:17.88 



TOP
Nr. 5   1500m vrije slag Dames                                   junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Janet van der Poel             93  LZ1886           20:28.20
        1:13.36  2:33.14  3:54.70  5:16.77  6:39.08  8:01.02  9:23.33 10:46.29 
       12:09.11 13:33.33 14:57.36 16:22.17 17:45.87 19:09.02 20:28.20 
    2. Karlijn Kerkvliet              93  LZ1886           20:33.49
        1:16.05  2:37.30  4:00.11  5:22.36  6:45.47  8:08.72  9:32.47 10:55.76 
       12:19.22 13:44.22 15:07.82 16:31.77 17:55.15 19:16.55 20:33.49 
    3. Marjolein van Kleef            93  LZ1886           20:44.07
        1:14.79  2:36.42  3:58.23  5:21.82  6:45.89  8:09.14  9:33.26 10:56.80 
       12:20.63 13:45.54 15:09.91 16:34.61 17:58.58 19:22.16 20:44.07 
    4. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout  21:23.36
        1:17.12  2:40.43  4:05.40  5:31.15  6:58.12  8:26.33  9:56.33 11:22.87 
       12:49.47 14:15.21 15:42.53 17:09.59 18:36.59 20:03.53 21:23.36 
    5. Simone de Boer                 93  LZ1886           21:40.52
        1:17.22  2:42.23  4:08.39  5:35.32  7:03.48  8:32.12  9:59.49 11:27.90 
       12:55.34 14:23.26 15:51.25 17:19.46 18:49.64 20:16.86 21:40.52 
    6. Seline Koek                    94  LZ1886           22:08.36
        1:20.36  2:47.16  4:15.91  5:44.60  7:13.36  8:42.66 10:12.24 11:40.66 
       13:09.28 14:38.82 16:08.38 17:39.88 19:12.51 20:42.69 22:08.36 
    7. Sara Badawi                    93  LZ1886           22:32.45
        1:19.17  2:46.54  4:16.02  5:45.48  7:16.04  8:46.80 10:17.89 11:49.20 
       13:21.20 14:53.54 16:26.11 17:58.39 19:31.67 21:04.42 22:32.45 
    8. Anne Teeuwen                   93  Noordwijkerhout  22:35.35
        1:21.06  2:49.75  4:20.50  5:52.44  7:23.62  8:54.69 10:26.25 11:56.89 
       13:28.88 15:01.36 16:34.19 18:05.29 19:37.12 21:08.26 22:35.35 
    9. Jolina Stap                    93  LZ1886           23:28.52
        1:20.83  2:51.33  4:22.78  5:55.28  7:30.43  9:04.87 10:40.52 12:16.03 
       13:53.96 15:30.68 17:07.61 18:44.04 20:20.32 21:58.55 23:28.52 
   10. Tessa den Os                   93  LZ1886           23:37.54
        1:21.29  2:51.10  4:23.26  5:56.57  7:31.26  9:08.73 10:46.92 12:24.00 
       14:04.26 15:44.29 17:23.04 18:58.45 20:33.92 22:09.29 23:37.54 
   11. Nina van Hooidonk              94  LZ1886           24:06.27
        1:24.08  2:59.75  4:36.90  6:16.67  7:54.86  9:33.40 11:13.58 12:53.10 
       14:28.35 16:03.33 17:39.98 19:18.37 20:54.35 22:32.68 24:06.27 
   12. Britt van der Zon              93  Noordwijkerhout  24:53.33
        1:28.40  3:06.28  4:45.25  6:25.98  8:06.85  9:48.09 11:29.84 13:10.78 
       14:52.34 16:33.93 18:15.31 19:57.67 21:38.65 23:17.47 24:53.33 



TOP
Nr. 6   400m wisselslag Heren                                junioren 1 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            4:58.12
        1:06.99  4:58.12 
    2. Mark Drenth                    83  LZ1886            5:06.77
        1:07.70  5:06.77 
    3. Lars Sieval                    93  LZ1886            5:11.79
        1:10.70  5:11.79 
    4. Jonathan de Graaff             87  LZ1886            5:12.20
        1:07.24  5:12.20 
    5. Ralf van der Poel              84  LZ1886            5:12.67
        1:12.76  5:12.67 
    6. Oscar Bouwhuis                 91  De Dolfijn        5:13.12
        1:11.96  5:13.12 
    7. Bas Onderstal                  92  LZ1886            5:15.62
        1:13.39  5:15.62 
    8. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            5:16.69
        1:10.28  5:16.69 
    9. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            5:26.93
        1:12.75  5:26.93 
   10. Martijn Wuts                   89  LZ1886            5:33.77
        5:33.77 
   11. Tommy Possel                   91  De Dolfijn        5:35.20
        1:16.31  5:35.20 
   12. Sven Regensburg                91  LZ1886            5:38.84
        1:18.45  5:38.84 
   13. Michiel Reijns                 87  De Watervogels    5:39.94
        1:16.98  5:39.94 
   14. Christopher Ayoub              93  De Dolfijn        5:40.35
        1:17.72  5:40.35 
   15. Ben Zwerink                    93  De Dolfijn        5:42.32
        1:26.77  5:42.32 
   16. Nick Duivenvoorden             93  Noordwijkerhout   5:43.86
        1:27.26  5:43.86 
   17. Dylan Onderstal                92  De Dolfijn        5:45.98
        1:17.90  5:45.98 
   18. Thomas Hansen                  92  LZ1886            5:46.25
        1:17.69  5:46.25 
   19. Maikel Warmerdam               93  Noordwijkerhout   5:47.83
        1:20.93  5:47.83 
   20. Sander ten Hoedt               92  LZ1886            5:50.44
        1:19.25  5:50.44 
   21. Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn        5:55.40
        1:27.29  5:55.40 
   22. Arno Stap                      61  LZ1886            6:12.96
        1:30.11  6:12.96 
   23. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            6:26.36
        1:30.21  6:26.36 



TOP
Nr. 7   2000m vrije slag Dames                               junioren 1 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886           24:14.60
        1:08.21  2:20.99  4:46.98  9:38.37 24:14.60 
    2. Britt Bakker                   91  De Dolfijn       24:22.50
        1:10.40  2:23.43  4:50.43  9:44.69 24:22.50 
    3. Rosanne de Boer                91  LZ1886           24:58.22
        1:09.91  2:23.97  4:52.06  9:49.38 24:58.22 
    4. Esther Nijgh                   84  LZ1886           25:37.49
        1:10.05  2:25.30  4:56.66 10:08.45 25:37.49 
    5. Linda Kempen                   92  LZ1886           26:07.62
        1:13.55  2:31.44  5:07.77 10:20.25 26:07.62 
    6. Irene van der Laan             60  LZ1886           26:17.56
        1:16.27  2:34.53  5:11.49 10:29.15 26:17.56 
    7. Shirley Koek                   92  LZ1886           26:19.09
        1:11.27  2:28.15  5:02.78 10:18.29 26:19.09 
    8. Kelly van Velzen               91  LZ1886           26:42.54
        1:11.04  2:28.56  5:05.59 10:27.80 26:42.54 
    9. Anne Paulien Drenth            88  LZ1886           27:41.69
        1:13.90  2:33.90  5:16.14 10:49.89 27:41.69 
   10. Laura Ootes                    92  De Dolfijn       27:54.57
        1:17.35  2:40.48  5:28.48 11:08.11 27:54.57 
   11. Melissa Lens                   90  LZ1886           27:54.81
        1:14.41  2:34.93  5:20.75 10:57.54 27:54.81