Competitie 3
VALKENBURG, Netherlands,    14-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 3 25m vlinderslag Gemengd 6-9   Nr. 4 50m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 5 50m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 6 50m vlinderslag Dames Jun 2-   
Nr. 7 50m vlinderslag Heren Jun 2-   Nr. 8 100m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 9 100m rugslag Heren Jun 4-   Nr. 10 50m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 11 50m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 12 200m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 13 200m schoolslag Heren Sen.   Nr. 14 50m rugslag Gemengd 7-10   
Nr. 15 100m rugslag Dames 8-11   Nr. 16 100m rugslag Heren 8-11   
Nr. 17 50m vrije slag Dames 10-13   Nr. 18 50m vrije slag Heren 10-13   
Nr. 19 200m wisselslag Dames Jgd 2-   Nr. 20 200m wisselslag Heren Jun 4-   
Nr. 21 200m rugslag Dames Sen 2-   Nr. 22 200m rugslag Heren Jgd 2-   
Nr. 23 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 24 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 25 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   Nr. 26 4 x 25m schoolslag Gemengd 8 +   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 2                              ZCV               4:11.84
       Jeroen Feijs              92   Yannick Mommers           91
       Thijs Greven              89   Terrence Olaria           86
        1:04.41  4:11.84 
    2. ZCV 3                              ZCV               4:22.66
       Jacky Coumans             90   Dean Coert                91
       Scott Delbressine         92   Mitch Notten              92
        1:06.68  4:22.66 
    3. Brunssum 1                         Brunssum          4:27.26
       DaniŽl Beaujean           83   Richard Ricksen           70
       Jos Gulpers               77   Marcel Handler            82
        1:09.77  4:27.26 
    4. NIMO 1 1                           NIMO              4:31.48
       MichŤl Theissen           91   Jeroen Geurts             88
       Math Smeets               87   Ramon Meisters            89
        1:11.29  4:31.48 
    5. Patrick 1                          Patrick           4:32.51
       Dennis van Eck            87   Daan Pelders              83
       Sjors Pietermans          91   Tim Metsemakers           89
        1:11.95  4:32.51 
    6. NIMO 1 2                           NIMO              4:36.78
       Sander van den Berg       87   Roy Hopman                88
       Sander Slaghuis           88   Bob Goffin                89
        1:11.41  4:36.78 
    7. Patrick 2                          Patrick           4:54.44
       Sander Heijnen            90   Martijn Birk              89
       Marcel Meuffels           81   Mario Hautvast            91
        4:54.44 
    8. ZCV 1                              ZCV               5:04.84
       Bas Janssen               93   Dardo Weusten             90
       Lesley Derks              89   Karsten Meijers           90
        1:18.99  5:04.84 



TOP
Nr. 2   4 x 100m vrije slag Dames                            Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 2                              ZCV               4:23.83
       Liz Rompelberg            90   Sanne Scheerder           94
       Misty Coert               93   Dimphy van de Laar        92
        1:04.89  4:23.83 
    2. NIMO 1 1                           NIMO              4:28.52
       Vera Weinberg             93   Fanny Robbertsen          91
       Michelle Hacking          91   Melissa Meyer             93
        1:07.34  4:28.52 
    3. Brunssum 1                         Brunssum          4:40.73
       Emmylou von den Hoff      92   Marie-Pier Aubuchon       89
       Annora de Rijck           92   Melissa Geilen            90
        1:12.76  4:40.73 
    4. ZCV 1                              ZCV               4:44.32
       Tessa Kierkels            91   Michelle Kloosterman      94
       Jolien van Golde          92   Celine Dekker             94
        1:07.37  4:44.32 
    5. NIMO 1 2                           NIMO              4:45.48
       Iris Hopman               91   Anke Snijkers             92
       Leslie Jacobs             91   Chloť Rutzerveld          92
        1:08.89  4:45.48 
    6. Patrick 1                          Patrick           4:54.82
       Inge Hover                91   Sharon Giesberts          91
       Christa Craenen           92   Samantha vd Pluijm        91
        1:11.22  4:54.82 



TOP
Nr. 3   25m vlinderslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Luc Nelissen                   97  Patrick             22.51
    2. Devi Weber                     98  NIMO                26.70
    3. Jasper Slobbe                  97  Patrick             28.02
  dis. Chris Verheesen                97  Patrick             24.06



Nr. 3   25m vlinderslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nina Grispen                   97  ZCV                 18.59
    2. Chayenne Poorts                98  NIMO                20.78
    3. Mignon Peeters                 97  NIMO                21.30
    4. Wendy Gian                     97  NIMO                26.16
    5. Melanie Leunissen              98  NIMO                28.98
    6. Lisa Snijkers                  97  NIMO                31.24
  dis. Chantal Veldman                97  NIMO                33.39



TOP
Nr. 4   50m schoolslag Dames                                 Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jona Pisters                   95  NIMO                40.72
    2. Sharon Schroyen                95  Brunssum            42.89
    3. Lisanne Jente                  96  Brunssum            43.61
    4. Joyce Delsing                  95  Patrick             44.03
    5. Vanessa Snijkers               96  Patrick             48.43
    6. Fiona Meuffels                 95  Patrick             48.50
    7. Merel Jaspers                  96  NIMO                48.64
    8. Lisanne Renet                  95  Patrick             49.16
    9. Ellen Borger                   96  Brunssum            49.93
   10. Loes van Reijmersdal           95  ZCV                 50.42
   11. Bo Kerkhoff                    95  NIMO                50.76
   12. Saskia Turlings                95  Patrick             50.78
   13. Janneke van Reijmersdal        95  ZCV                 51.18
   14. Elisa ten Braak                95  Patrick             51.55
   15. Nicole Delsing                 96  Patrick             52.03
   16. HenriŽtte van der Roer         96  ZCV                 52.30
   17. Valerie Lemans                 96  Brunssum            54.66
   18. Jamie Heijnens                 95  ZCV                 54.70
   19. Verena di Bartolomeo           96  NIMO                54.98
   20. Nieske Janssen                 96  NIMO                55.89
   21. Carlijn Smeets                 95  NIMO                56.22
   22. Judith Mingers                 95  NIMO                56.98
   23. Victoria Bšnziger              95  Patrick             56.99
   24. Melanie Schotsmans             96  NIMO                57.22
   25. Inge Bastings                  96  ZCV                 57.30
   26. Ailin Tan                      96  NIMO                59.80
   27. Kimberley Brouwer De           95  NIMO              1:00.63
  dis. Nikki Hautvast                 96  Patrick             51.68



TOP
Nr. 5   50m schoolslag Heren                                 Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lucas Greven                   95  ZCV                 38.11
    2. Kevin Meuwissen                95  Patrick             43.00
    3. Niek Niemark                   95  Brunssum            43.86
    4. Arthur van Noorden             95  ZCV                 44.77
    5. Max Grispen                    95  ZCV                 45.88
    6. Killian von den Hoff           97  Brunssum            47.91
    7. Rex Gian                       95  NIMO                48.68
    8. Bas Kerckhoffs                 96  ZCV                 49.00
    9. Kay Dahmen                     95  Brunssum            50.26
   10. Mike Driessen                  96  Brunssum            50.26
   11. Martijn Weinberg               96  NIMO                50.58
   12. LuciŽn Thijssen                95  ZCV                 51.59
   13. Robin Meuwissen                96  Patrick             52.40
   14. Max Essers                     95  ZCV                 53.49
   15. Luuk Scheerder                 96  ZCV                 54.69
   16. Vincent Wong                   95  NIMO                54.85
   17. Ivo Nemeth                     97  Brunssum            56.01
   18. Joeri Kerkhoff                 95  NIMO                56.84
  dis. Andreas Waldus                 95  NIMO                49.70



TOP
Nr. 6   50m vlinderslag Dames                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sanne Scheerder                94  ZCV                 34.19
    2. Melissa Meyer                  93  NIMO                35.50
    3. Vera Weinberg                  93  NIMO                35.57
    4. Bo Peeters                     93  NIMO                36.11
    5. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO                38.52
    6. Danique Hendrick               94  ZCV                 38.61
    7. Michelle Kloosterman           94  ZCV                 39.75
    8. Veerle Corstjens               94  Patrick             40.44
    9. Maud Meuwissen                 94  Patrick             40.82
   10. Lisa Borger                    95  Brunssum            40.83
   11. Rylana Slaghuis                94  NIMO                41.03
   12. Maud Geerssen                  95  Brunssum            41.97
   13. Anouk Bours                    93  ZCV                 43.07
   14. Carlijn Jaspers                94  NIMO                43.47
   15. Amber Viehmann                 95  Brunssum            45.23
   16. Lieke Janssen                  93  NIMO                45.92
   17. Tessa Lenoire                  93  NIMO                48.30
   18. Hilary Pain                    95  NIMO                49.38
   19. Katrien Kurvers                95  NIMO                59.54



TOP
Nr. 7   50m vlinderslag Heren                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ruben Klinkers                 94  ZCV                 33.91
    2. Robin Borger                   93  Brunssum            33.97
    3. Lester Snackers                94  ZCV                 35.63
    4. Silvan Viehmann                94  Brunssum            37.43
    5. Marc Craenen                   93  Patrick             37.83
    6. Riccardo Ackermans             93  ZCV                 38.65
    7. Dylan Notten                   95  Brunssum            41.55
    8. Erik Borger                    94  Brunssum            41.74
    9. Ivo Hover                      94  Patrick             43.07
   10. Stef Verheesen                 94  Patrick             43.47
   11. Joeri Cuijpers                 94  NIMO                45.36
   12. Camiel Smeets                  94  NIMO                47.90
   13. Jordi Hintzen                  94  Patrick             51.95
   14. Martijn van der Mark           93  NIMO                57.82
  dis. Yannick de Liege               94  ZCV                 47.36



TOP
Nr. 8   100m rugslag Dames                                      Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eva Martens                    92  ZCV               1:13.52
    2. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:13.86
    3. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:14.56
    4. Christa Craenen                92  Patrick           1:16.21
    5. Iris Hopman                    91  NIMO              1:18.51
    6. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:20.58
    7. Anke Snijkers                  92  NIMO              1:21.35
    8. Chloť Rutzerveld               92  NIMO              1:22.25
    9. Deborah Thijssen               92  ZCV               1:23.61
   10. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:25.53
   11. Jolien van Golde               92  ZCV               1:25.97
   12. Emmylou von den Hoff           92  Brunssum          1:27.63
   13. Maxime Brouwers                92  ZCV               1:31.32
   14. Suzan Seetsen                  94  NIMO              1:33.15
   15. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           1:34.30
   16. Laura Kerckhoffs               92  ZCV               1:35.82



TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                                   Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mitch Notten                   92  ZCV               1:05.93
    2. Dean Coert                     91  ZCV               1:07.94
    3. Kees Derks                     92  ZCV               1:10.01
    4. MichŤl Theissen                91  NIMO              1:11.47
    5. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:13.07
    6. Sjors Pietermans               91  Patrick           1:13.80
    7. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:13.97
    8. Indji Tan                      91  NIMO              1:15.50
    9. Martyn Slaghuis                91  NIMO              1:16.11
   10. Scott van't Land               92  NIMO              1:17.08
   11. Mario Hautvast                 91  Patrick           1:18.18
   12. Bas Janssen                    93  ZCV               1:19.78
   13. Jelle Peltzer                  94  ZCV               1:20.92
   14. Thijs Villevoye                91  NIMO              1:22.42
   15. Ronald Waldus                  92  NIMO              1:23.32
   16. Bjorn Scheijven                91  Patrick           1:23.69
   17. Robin Krutzen                  92  Patrick           1:27.36
   18. Kevin ten Braak                92  Patrick           1:27.73
   19. Andy Beckers                   92  Patrick           1:32.70
   20. Maarten Hogeveen               94  ZCV               1:42.67
  dis. Joep Niezink                   94  ZCV
  dis. Karst van Hameren              91  Brunssum          1:17.97
        1:17.97 
  dis. Aron Hoogstad                  94  ZCV               2:06.03
        2:06.03 



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Dames                                Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Liz Rompelberg                 90  ZCV                 29.43
    2. Melissa Geilen                 90  Brunssum            30.26
    3. Misty Coert                    93  ZCV                 30.37
    4. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 31.00
    5. Marie-Pier Aubuchon            89  Brunssum            31.26
    6. Leslie Jacobs                  91  NIMO                32.28
    7. Michelle Hacking               91  NIMO                32.39
    8. Celine Dekker                  94  ZCV                 32.53
    9. Inge Hover                     91  Patrick             32.63
   10. Sharon Giesberts               91  Patrick             33.98
   11. Kim Bartels                    92  NIMO                35.20
   12. Milou Clerkx                   90  Brunssum            35.58
   13. Sonja Heijnen                  92  Patrick             36.51
   14. Angelica Snackers              92  NIMO                36.56
   15. Elena Habets                   90  ZCV                 45.53



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Heren                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ramon Meisters                 89  NIMO                25.69
    2. Bob Goffin                     89  NIMO                26.67
    3. Tim Metsemakers                89  Patrick             26.74
    4. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 27.16
    5. Gino Crobu                     89  Brunssum            27.35
    6. Sander Heijnen                 90  Patrick             27.47
    7. Jacky Coumans                  90  ZCV                 27.59
    8. Rico Nemeth                    90  Brunssum            27.61
    9. Patrick Lemmens                91  Brunssum            27.61
   10. Lesley Derks                   89  ZCV                 27.85
   11. Martijn Birk                   89  Patrick             28.93
   12. Rick Hellenbrand               89  NIMO                29.28
   13. Jory Niemark                   92  Brunssum            29.47
   14. Dardo Weusten                  90  ZCV                 30.18
   15. Karsten Meijers                90  ZCV                 30.23



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sandra Verheijen               92  ZCV               2:54.57
        1:24.20  2:54.57 
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV               2:56.11
        1:25.58  2:56.11 
    3. Jamie Schepers                 93  ZCV               3:00.05
        1:26.11  3:00.05 
    4. Jenny Schouten                 87  ZCV               3:02.11
        1:28.34  3:02.11 
    5. Annora de Rijck                92  Brunssum          3:02.98
        1:29.39  3:02.98 
    6. Irene Gubbels                  88  ZCV               3:05.77
        1:28.57  3:05.77 
    7. Jela Cnubben                   88  NIMO              3:08.10
        1:28.53  3:08.10 
    8. Elmy Theuniszen                84  Patrick           3:08.47
        1:31.04  3:08.47 
    9. Lydia Colijn                   86  NIMO              3:09.00
        1:29.52  3:09.00 
   10. Marja Driessen                 85  Patrick           3:13.49
        1:33.68  3:13.49 
   11. Emmylou von den Hoff           92  Brunssum          3:15.28
        1:32.56  3:15.28 
   12. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum          3:16.78
        1:36.37  3:16.78 
   13. Daisy Brouwer                  88  Patrick           3:21.04
        1:34.60  3:21.04 
   14. Esther Wessels                 83  ZCV               3:21.17
        1:33.04  3:21.17 
   15. Gwenda Roex                    87  Brunssum          3:26.39
        1:38.57  3:26.39 
   16. Rianne Golsteijn               86  Patrick           3:26.77
        1:39.07  3:26.77 
   17. Inge Snijkers                  90  NIMO              3:29.72
        1:38.04  3:29.72 
   18. Danique Brouwer                88  Patrick           3:32.35
        1:41.26  3:32.35 



TOP
Nr. 13   200m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jos Gulpers                    77  Brunssum          2:32.48
        1:12.98  2:32.48 
    2. Scott Delbressine              92  ZCV               2:34.97
        1:14.83  2:34.97 
    3. Terrence Olaria                86  ZCV               2:35.58
        1:15.61  2:35.58 
    4. Thijs Greven                   89  ZCV               2:35.87
        1:16.88  2:35.87 
    5. Richard Ricksen                70  Brunssum          2:45.00
        1:18.71  2:45.00 
    6. Remco de Rijck                 89  Brunssum          2:47.81
        1:20.30  2:47.81 
    7. Math Smeets                    87  NIMO              2:49.42
        1:21.32  2:49.42 
    8. Daan Pelders                   83  Patrick           2:49.42
        1:22.54  2:49.42 
    9. Dennis van Eck                 87  Patrick           2:52.08
        1:24.68  2:52.08 
   10. Indji Tan                      91  NIMO              2:52.89
        1:22.97  2:52.89 
   11. Marcel Handler                 82  Brunssum          2:53.38
        1:23.00  2:53.38 
   12. Sander Slaghuis                88  NIMO              2:54.43
        1:21.92  2:54.43 
   13. MichŤl Theissen                91  NIMO              2:58.19
        1:24.04  2:58.19 
   14. Marcel Meuffels                81  Patrick           2:59.58
        1:24.96  2:59.58 
   15. DaniŽl Beaujean                83  Brunssum          3:00.76
        1:25.29  3:00.76 



TOP
Nr. 14   50m rugslag Gemengd                                         7 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mignon Peeters                 97  NIMO                46.42
    2. Chayenne Poorts                98  NIMO                47.13
    3. Luc Nelissen                   97  Patrick             49.02
    4. Wendy Gian                     97  NIMO                51.08
    5. Jasper Slobbe                  97  Patrick             53.19
    6. Nina Grispen                   97  ZCV                 53.74
    7. Chris Verheesen                97  Patrick             54.02
    8. Melanie Leunissen              98  NIMO                55.81
    9. Lisa Snijkers                  97  NIMO                55.81
   10. Devi Weber                     98  NIMO                56.82
   11. Chantal Veldman                97  NIMO              1:09.96



TOP
Nr. 15   100m rugslag Dames                                          8 - 11 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jona Pisters                   95  NIMO              1:19.23
    2. Lisanne Jente                  96  Brunssum          1:20.12
    3. Maud Geerssen                  95  Brunssum          1:31.73
    4. Bo Kerkhoff                    95  NIMO              1:34.61
    5. Merel Jaspers                  96  NIMO              1:36.62
    6. Fiona Meuffels                 95  Patrick           1:36.62
    7. Valerie Lemans                 96  Brunssum          1:37.20
    8. Loes van Reijmersdal           95  ZCV               1:38.00
    9. Ellen Borger                   96  Brunssum          1:40.13
   10. Hilary Pain                    95  NIMO              1:40.50
   11. Joyce Delsing                  95  Patrick           1:42.62
   12. Janneke van Reijmersdal        95  ZCV               1:44.47
   13. Vanessa Snijkers               96  Patrick           1:47.10
   14. Saskia Turlings                95  Patrick           1:47.29
   15. Nieske Janssen                 96  NIMO              1:49.73
   16. Inge Bastings                  96  ZCV               1:50.19
   17. Elisa ten Braak                95  Patrick           1:50.71
   18. HenriŽtte van der Roer         96  ZCV               1:52.16
   19. Lisanne Renet                  95  Patrick           1:58.09
   20. Katrien Kurvers                95  NIMO              1:58.36
   21. Ailin Tan                      96  NIMO              2:01.86
   22. Melanie Schotsmans             96  NIMO              2:15.26
   23. Verena di Bartolomeo           96  NIMO              2:26.65
  dis. Nicole Delsing                 96  Patrick
  dis. Nikki Hautvast                 96  Patrick           1:45.16
        1:45.16 
  dis. Victoria Bšnziger              95  Patrick           2:10.54
        2:10.54 



TOP
Nr. 16   100m rugslag Heren                                          8 - 11 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lucas Greven                   95  ZCV               1:19.92
    2. Arthur van Noorden             95  ZCV               1:24.68
    3. Dylan Notten                   95  Brunssum          1:29.51
    4. Max Grispen                    95  ZCV               1:33.84
    5. Bas Kerckhoffs                 96  ZCV               1:35.06
    6. Vincent Wong                   95  NIMO              1:35.39
    7. Kevin Meuwissen                95  Patrick           1:35.91
    8. Kay Dahmen                     95  Brunssum          1:36.36
    9. LuciŽn Thijssen                95  ZCV               1:36.48
   10. Killian von den Hoff           97  Brunssum          1:37.86
   11. Andreas Waldus                 95  NIMO              1:38.16
   12. Robin Meuwissen                96  Patrick           1:40.14
   13. Niek Niemark                   95  Brunssum          1:40.24
   14. Ivo Nemeth                     97  Brunssum          1:44.48
   15. Luuk Scheerder                 96  ZCV               1:45.20
   16. Mike Driessen                  96  Brunssum          1:45.69
   17. Max Essers                     95  ZCV               1:45.82
   18. Rex Gian                       95  NIMO              1:47.25
  dis. Joeri Kerkhoff                 95  NIMO
  dis. Martijn Weinberg               96  NIMO



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                                       10 - 13 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Melissa Meyer                  93  NIMO                29.06
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV                 29.36
    3. Vera Weinberg                  93  NIMO                31.07
    4. Michelle Kloosterman           94  ZCV                 32.50
    5. Rylana Slaghuis                94  NIMO                32.87
    6. Bo Peeters                     93  NIMO                33.63
    7. Danique Hendrick               94  ZCV                 33.80
    8. Sharon Schroyen                95  Brunssum            34.83
    9. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO                35.25
   10. Anouk Bours                    93  ZCV                 35.86
   11. Maud Meuwissen                 94  Patrick             36.09
   12. Lisa Borger                    95  Brunssum            36.23
   13. Veerle Corstjens               94  Patrick             36.91
   14. Carlijn Jaspers                94  NIMO                37.19
   15. Suzan Seetsen                  94  NIMO                37.29
   16. Tessa Lenoire                  93  NIMO                37.62
   17. Amber Viehmann                 95  Brunssum            38.14
   18. Lieke Janssen                  93  NIMO                40.19
   19. Kimberley Brouwer De           95  NIMO                45.46
   20. Carlijn Smeets                 95  NIMO                45.56
   21. Judith Mingers                 95  NIMO                46.92
   22. Jamie Heijnens                 95  ZCV                 47.52



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                                       10 - 13 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lester Snackers                94  ZCV                 29.51
    2. Ruben Klinkers                 94  ZCV                 29.63
    3. Robin Borger                   93  Brunssum            30.89
    4. Bas Janssen                    93  ZCV                 31.81
    5. Silvan Viehmann                94  Brunssum            32.84
    6. Ivo Hover                      94  Patrick             33.23
    7. Marc Craenen                   93  Patrick             33.69
    8. Camiel Smeets                  94  NIMO                33.80
    9. Joep Niezink                   94  ZCV                 33.88
   10. Joeri Cuijpers                 94  NIMO                34.99
   11. Riccardo Ackermans             93  ZCV                 35.41
   12. Martijn van der Mark           93  NIMO                35.80
   13. Stef Verheesen                 94  Patrick             36.57
   14. Erik Borger                    94  Brunssum            37.35
   15. Yannick de Liege               94  ZCV                 40.36
   16. Jordi Hintzen                  94  Patrick             41.35
   17. Maarten Hogeveen               94  ZCV                 42.48
   18. Aron Hoogstad                  94  ZCV                 53.90



TOP
Nr. 19   200m wisselslag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:39.74
        2:39.74 
    2. Sandra Verheijen               92  ZCV               2:44.10
        2:44.10 
    3. Melissa Meyer                  93  NIMO              2:46.58
        2:46.58 
    4. Tessa Kierkels                 91  ZCV               2:48.66
        2:48.66 
    5. Jona Pisters                   95  NIMO              2:50.33
        2:50.33 
    6. Celine Dekker                  94  ZCV               2:51.32
        2:51.32 
    7. Vera Weinberg                  93  NIMO              2:52.34
        2:52.34 
    8. Annora de Rijck                92  Brunssum          2:52.46
        2:52.46 
    9. Chloť Rutzerveld               92  NIMO              2:54.91
        2:54.91 
   10. Inge Hover                     91  Patrick           2:55.59
        2:55.59 
   11. Jolien van Golde               92  ZCV               3:01.89
        3:01.89 
   12. Sharon Giesberts               91  Patrick           3:03.39
        3:03.39 
   13. Deborah Thijssen               92  ZCV               3:09.16
        3:09.16 
   14. Emmylou von den Hoff           92  Brunssum          3:09.31
        3:09.31 
  dis. Maxime Brouwers                92  ZCV               3:30.73
        3:30.73 



TOP
Nr. 20   200m wisselslag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yannick Mommers                91  ZCV               2:22.07
        2:22.07 
    2. Scott Delbressine              92  ZCV               2:27.11
        2:27.11 
    3. Kees Derks                     92  ZCV               2:29.18
        2:29.18 
    4. Patrick Lemmens                91  Brunssum          2:36.81
        2:36.81 
    5. Sjors Pietermans               91  Patrick           2:38.51
        2:38.51 
    6. Jory Niemark                   92  Brunssum          2:38.51
        2:38.51 
    7. MichŤl Theissen                91  NIMO              2:39.02
        2:39.02 
    8. Indji Tan                      91  NIMO              2:40.47
        2:40.47 
    9. Martyn Slaghuis                91  NIMO              2:41.84
        2:41.84 
   10. Scott van't Land               92  NIMO              2:49.07
        2:49.07 
   11. Mario Hautvast                 91  Patrick           2:51.20
        2:51.20 
   12. Karst van Hameren              91  Brunssum          2:51.62
        2:51.62 
   13. Robin Borger                   93  Brunssum          2:56.04
        2:56.04 
   14. Bas Janssen                    93  ZCV               2:56.51
        2:56.51 
   15. Jelle Peltzer                  94  ZCV               3:02.70
        3:02.70 
   16. Robin Krutzen                  92  Patrick           3:09.85
        3:09.85 
   17. Kevin ten Braak                92  Patrick           3:12.97
        3:12.97 
  dis. Bjorn Scheijven                91  Patrick           3:10.64
        3:10.64 
  dis. Andy Beckers                   92  Patrick           3:30.80
        3:30.80 



TOP
Nr. 21   200m rugslag Dames                                  Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Liz Rompelberg                 90  ZCV               2:31.48
        1:13.92  2:31.48 
    2. Misty Coert                    93  ZCV               2:34.26
        1:15.71  2:34.26 
    3. Eva Martens                    92  ZCV               2:40.63
        1:18.10  2:40.63 
    4. Fanny Robbertsen               91  NIMO              2:41.57
        1:18.07  2:41.57 
    5. Christa Craenen                92  Patrick           2:46.16
        1:22.42  2:46.16 
    6. Iris Hopman                    91  NIMO              2:50.29
        1:24.76  2:50.29 
    7. Marie-Pier Aubuchon            89  Brunssum          2:50.51
        1:21.42  2:50.51 
    8. Anke Snijkers                  92  NIMO              2:53.38
        1:25.53  2:53.38 
    9. Melissa Geilen                 90  Brunssum          2:57.97
        2:57.97 
   10. Sonja Heijnen                  92  Patrick           3:20.36
        3:20.36 
   11. Milou Clerkx                   90  Brunssum          3:22.20
        1:38.30  3:22.20 
  dis. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           3:25.48
        1:39.60  3:25.48 



TOP
Nr. 22   200m rugslag Heren                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:17.39
        1:07.29  2:17.39 
    2. Jacky Coumans                  90  ZCV               2:20.89
        1:08.51  2:20.89 
    3. Dean Coert                     91  ZCV               2:24.64
        1:10.92  2:24.64 
    4. Rico Nemeth                    90  Brunssum          2:30.03
        1:12.24  2:30.03 
    5. Tim Metsemakers                89  Patrick           2:36.04
        1:15.80  2:36.04 
    6. Ramon Meisters                 89  NIMO              2:36.24
        1:16.06  2:36.24 
    7. Sander Heijnen                 90  Patrick           2:36.90
        1:15.61  2:36.90 
    8. Martijn Birk                   89  Patrick           2:46.36
        1:22.83  2:46.36 
    9. Lesley Derks                   89  ZCV               2:48.43
        1:22.74  2:48.43 
   10. Rick Hellenbrand               89  NIMO              2:48.83
        1:21.99  2:48.83 
   11. Remco de Rijck                 89  Brunssum          2:49.16
        1:21.71  2:49.16 
   12. Gino Crobu                     89  Brunssum          2:51.48
        1:22.60  2:51.48 
   13. Dardo Weusten                  90  ZCV               2:52.92
        1:26.07  2:52.92 
   14. Karsten Meijers                90  ZCV               3:09.78
        1:33.28  3:09.78 
  dis. Bob Goffin                     89  NIMO              2:42.32
        1:15.64  2:42.32 



TOP
Nr. 23   100m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:00.86
    2. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:04.11
    3. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:05.04
    4. Marja Driessen                 85  Patrick           1:06.12
    5. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum          1:06.34
    6. Rianne Golsteijn               86  Patrick           1:06.73
    7. Melissa Geilen                 90  Brunssum          1:07.07
    8. Marie-Pier Aubuchon            89  Brunssum          1:07.95
    9. Gwenda Roex                    87  Brunssum          1:07.98
   10. Jela Cnubben                   88  NIMO              1:08.35
   11. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:08.79
   12. Michelle Hacking               91  NIMO              1:10.72
   13. Leslie Jacobs                  91  NIMO              1:11.37
   14. Daisy Brouwer                  88  Patrick           1:15.04
   15. Danique Brouwer                88  Patrick           1:16.28
   16. Laura Kerckhoffs               92  ZCV               1:16.76
   17. Elmy Theuniszen                84  Patrick           1:17.02
   18. Inge Snijkers                  90  NIMO              1:17.29
   19. Esther Wessels                 83  ZCV               1:17.51
        1:17.51 
   20. Angelica Snackers              92  NIMO              1:21.51
   21. Kim Bartels                    92  NIMO              1:21.84
   22. Elena Habets                   90  ZCV               1:41.89
          46.42  1:41.89 



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Terrence Olaria                86  ZCV                 54.07
    2. Jos Gulpers                    77  Brunssum            56.37
    3. Mitch Notten                   92  ZCV                 57.86
    4. Daan Pelders                   83  Patrick             58.43
    5. Richard Ricksen                70  Brunssum            58.64
    6. Jeroen Geurts                  88  NIMO                58.71
    7. Thijs Greven                   89  ZCV                 58.94
    8. Roy Hopman                     88  NIMO                59.12
    9. DaniŽl Beaujean                83  Brunssum            59.17
   10. Yannick Mommers                91  ZCV                 59.53
   11. Dennis van Eck                 87  Patrick             59.72
   12. Sander van den Berg            87  NIMO              1:00.02
   13. Marcel Handler                 82  Brunssum          1:00.48
   14. Marcel Meuffels                81  Patrick           1:00.90
   15. Kees Derks                     92  ZCV               1:01.89
   16. Math Smeets                    87  NIMO              1:03.22
   17. Sander Slaghuis                88  NIMO              1:04.92
   18. Thijs Villevoye                91  NIMO              1:05.88
   19. Ronald Waldus                  92  NIMO              1:13.70



TOP
Nr. 25   4 x 50m wisselslag Dames                               Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 3                              ZCV               2:19.02
       Eva Martens               92   Jamie Schepers            93
       Sandra Verheijen          92   Misty Coert               93
        2:19.02 
    2. NIMO 1 1                           NIMO              2:21.05
       Fanny Robbertsen          91   Iris Hopman               91
       Chloť Rutzerveld          92   Michelle Hacking          91
        2:21.05 
    3. Patrick 1                          Patrick           2:34.10
       Samantha vd Pluijm        91   Christa Craenen           92
       Sharon Giesberts          91   Inge Hover                91
        2:34.10 
    4. NIMO 1 2                           NIMO              2:36.20
       Suzan Seetsen             94   Bo Peeters                93
       Sanne Kerkhoff            93   Rylana Slaghuis           94
        2:36.20 
    5. ZCV 2                              ZCV               2:40.48
       Danique Hendrick          94   Anouk Bours               93
       Maxime Brouwers           92   Laura Kerckhoffs          92
        2:40.48 
    6. Brunssum 1                         Brunssum          2:54.11
       Maud Geerssen             95   Amber Viehmann            95
       Lisa Borger               95   Sharon Schroyen           95
        2:54.11 
  dis. ZCV 1                              ZCV
       Deborah Thijssen          92   Jolien van Golde          92
       Tessa Kierkels            91   Michelle Kloosterman      94



TOP
Nr. 26   4 x 25m schoolslag Gemengd                              8 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Brunssum 1                         Brunssum          1:24.70
       Dylan Notten              95   Niek Niemark              95
       Lisanne Jente             96   Sharon Schroyen           95
        1:24.70 
    2. Patrick 1                          Patrick           1:29.06
       Kevin Meuwissen           95   Robin Meuwissen           96
       Joyce Delsing             95   Vanessa Snijkers          96
        1:29.06 
    3. ZCV 1                              ZCV               1:30.30
       Arthur van Noorden        95   Max Grispen               95
       HenriŽtte van der Roer    96   Loes van Reijmersdal      95
        1:30.30 
    4. NIMO 1 2                           NIMO              1:38.21
       Vincent Wong              95   Rex Gian                  95
       Wendy Gian                97   Bo Kerkhoff               95
        1:38.21 
    5. ZCV 2                              ZCV               1:42.42
       LuciŽn Thijssen           95   Max Essers                95
       Janneke van Reijmersdal   95   Inge Bastings             96
        1:42.42 
  dis. NIMO 1 1                           NIMO
       Martijn Weinberg          96   Andreas Waldus            95
       Merel Jaspers             96   Jona Pisters              95