A/B-Competitie deel 3
Purmerend, Netherlands,    14-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 3 25m rugslag Dames Min 4-   Nr. 4 100m rugslag Dames Min 6-   
Nr. 5 100m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 6 200m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 7 200m wisselslag Heren Jun 4-   Nr. 8 200m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 9 100m vlinderslag Heren Sen 2-   Nr. 10 200m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 11 200m rugslag Heren Jun 2-   Nr. 12 200m schoolslag Dames Sen 2-   
Nr. 13 200m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 14 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 15 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 16 50m vrije slag Gemengd Min 4-   
Nr. 17 50m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 18 50m vlinderslag Heren Min 6-   
Nr. 19 200m schoolslag Heren Sen 2-   Nr. 20 100m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 22 100m vlinderslag Dames Sen 2-   
Nr. 23 100m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 24 100m schoolslag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 26 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Dames Jgd 2-   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                    Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       4:00.32
    2. WZ&PC 1                            WZ&PCPurmerend    4:04.70
    3. Z.V.Hoorn-Aurik 1                  Hoorn–Auriks      4:10.20



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Dames                     Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Z.V.Hoorn-Aurik 1                  Hoorn–Auriks      1:52.81
    2. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       1:54.41
    3. WZ&PC 1                            WZ&PCPurmerend    1:55.33



TOP
TOP
Nr. 4   100m rugslag Dames                        Meisjes Minioren 6 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:17.53
    2. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Auriks      1:21.88
    3. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend    1:23.41
    4. Claudia Rijkhoff               96  Hoorn–Auriks      1:23.43
    5. Davina van Perge               95  DAW-Finenzo       1:23.88
    6. Janine Rooker                  96  WZ&PCPurmerend    1:24.26
    7. Mandy Verhage                  95  DAW-Finenzo       1:26.52
    8. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend    1:27.23
    9. Roxann Geenen                  96  DAW-Finenzo       1:27.63
   10. Anne van Rongen                95  WZ&PCPurmerend    1:28.00
   11. Manon Wiersma                  96  Hoorn–Auriks      1:28.83
   12. Helena La                      95  Hoorn–Auriks      1:30.05
   13. Najade Bijl                    95  Hoorn–Auriks      1:30.05
   14. Jonna Epker                    95  Hoorn–Auriks      1:35.56
   15. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend    1:43.36
   16. Melissa Groenveld              97  WZ&PCPurmerend    1:46.41
   17. Britt Doedse                   97  WZ&PCPurmerend    1:49.98
   18. Gaithlynn Bakker               97  WZ&PCPurmerend    1:54.31
   19. Rowanne Buchener               97  WZ&PCPurmerend    1:55.21



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Heren                     Jongens Minioren 6 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Carlo Kemp                     96  WZ&PCPurmerend    1:34.75
    2. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo       1:35.05
    3. Guus Jonk                      95  Hoorn–Auriks      1:35.22
    4. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo       1:36.06
    5. Lars Haarsma                   96  Hoorn–Auriks      1:36.61
    6. Yannick Vijver                 96  Hoorn–Auriks      1:40.36
    7. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend    1:42.95
    8. Rowdy Spaltman                 95  DAW-Finenzo       1:48.31
    9. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend    1:50.13
   10. Dave Heshof                    95  WZ&PCPurmerend    1:51.34
   11. Jordi Kerssens                 96  Hoorn–Auriks      1:51.78
   12. Leon Plomp                     97  WZ&PCPurmerend    2:01.52
  dis. Danny Berlemon                 96  Hoorn–Auriks      1:59.49     SL



TOP
Nr. 6   200m vrije slag Dames                     Dames Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks      2:08.47
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:13.07
    3. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks      2:19.88
    4. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       2:20.94
    5. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       2:21.14
    6. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    2:21.60
    7. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    2:23.47
    8. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend    2:26.79
    9. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo       2:30.63
   10. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Auriks      2:31.75
   11. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    2:34.16
   12. Ilona Udes                     92  WZ&PCPurmerend    2:46.56
   13. Marlou van Rhijn               91  WZ&PCPurmerend    2:52.00



TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                     Jongens Junioren 4 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       2:26.21
    2. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend    2:27.54
    3. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       2:29.23
    4. Chris Al                       91  Hoorn–Auriks      2:30.81
    5. Thom Wever                     91  Hoorn–Auriks      2:32.90
    6. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       2:34.82
    7. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    2:35.54
    8. Bruun Beenker                  91  Hoorn–Auriks      2:39.75
    9. Casper van der Haagen          92  Hoorn–Auriks      2:47.99
  dis. Sander Koenen                  92  Hoorn–Auriks      3:24.49     RD



TOP
Nr. 8   200m vlinderslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    2:29.66
    2. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    2:39.55
    3. Nynke de Groot                 88  WZ&PCPurmerend    2:52.39
    4. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    2:56.62



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Heren                    Heren Senioren 2 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      59.75
    2. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    1:01.37
    3. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:02.44
    4. Joep Groot                     87  Hoorn–Auriks      1:03.72
    5. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo       1:03.90
    6. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       1:09.13
    7. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo       1:09.30
    8. Axel Tietze                    88  WZ&PCPurmerend    1:13.46
    9. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend    1:13.63
   10. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Auriks      1:14.59
  dis. Michel Koenen                  89  Hoorn–Auriks      1:17.25     VI
  dis. Luuk Reijns                    88  Hoorn–Auriks      1:28.69     VC



TOP
Nr. 10   200m wisselslag Dames                    Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks      2:29.40
    2. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    2:35.47
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks      2:41.39
    4. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    2:44.28
    5. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    2:48.33
    6. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       2:49.12
    7. Britt Kraak                    93  Hoorn–Auriks      2:49.33
    8. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       2:50.20
    9. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       2:52.93
   10. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo       2:53.92
   11. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    2:53.98
   12. Marit Hoogland                 93  WZ&PCPurmerend    2:58.58
   13. Nina Brouwers                  93  WZ&PCPurmerend    3:13.38
   14. Nicole Tebbes                  93  Hoorn–Auriks      3:36.01



TOP
Nr. 11   200m rugslag Heren                       Jongens Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       2:27.86
    2. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    2:31.19
    3. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Auriks      2:38.32
    4. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    2:44.73
    5. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       2:49.68
    6. Micha Kroes                    93  Hoorn–Auriks      2:49.90
    7. Robin Döderlein De Win         93  WZ&PCPurmerend    2:55.50
    8. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       2:56.22
    9. Jesse Dekker                   93  Hoorn–Auriks      3:17.43
   10. Jochum Buchener                94  WZ&PCPurmerend    3:18.92
   11. Daniel Rijken                  94  WZ&PCPurmerend    3:30.26
  dis. Dylan Bakker                   93  WZ&PCPurmerend    3:24.06     RD



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                    Dames Senioren 2 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    2:48.57
    2. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       2:57.49
    3. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    2:58.83
    4. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo       2:59.02
    5. Angelique Schut                89  Hoorn–Auriks      3:04.31
    6. Xandra Groot                   90  Hoorn–Auriks      3:05.85
    7. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       3:11.93
    8. Paulien Groot                  90  Hoorn–Auriks      3:17.88
    9. Medea Krijnen                  90  WZ&PCPurmerend    3:25.14
   10. Sanne Tebbes                   90  Hoorn–Auriks      3:37.41



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Heren                    Heren Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      1:57.75
    2. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    2:04.58
    3. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend    2:09.75
    4. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       2:10.10
    5. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       2:11.16
    6. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       2:11.36
    7. Chris Al                       91  Hoorn–Auriks      2:14.69
    8. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Auriks      2:15.10
    9. Yorben Hoogland                89  WZ&PCPurmerend    2:15.78
   10. Ron Salm                       90  WZ&PCPurmerend    2:22.98
   11. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend    2:43.58



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    2:28.10
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:31.47
    3. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Auriks      2:37.29
    4. Nynke de Groot                 88  WZ&PCPurmerend    2:41.29
    5. Mirjam Pannekeet               82  DAW-Finenzo       2:41.77
    6. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks      2:42.95
    7. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       2:45.25
    8. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend    2:46.50
    9. Ilona Hogerheyde               74  DAW-Finenzo       2:47.87
   10. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    2:49.91
   11. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Auriks      2:52.92
   12. Desiree van der Lem            68  WZ&PCPurmerend    3:01.70
   13. Mariette Mc Campbell           86  Hoorn–Auriks      3:14.93



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         52.56
    2. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         53.38
    3. Michiel Beemster               80  WZ&PCPurmerend      54.32
    4. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Auriks        54.82
    5. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      55.46
    6. Johan Roos                     83  WZ&PCPurmerend      56.38
    7. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         57.01
    8. Joep Groot                     87  Hoorn–Auriks        57.49
    9. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         57.55
   10. Rein Beenker                   86  Hoorn–Auriks        59.09
   11. Axel Tietze                    88  WZ&PCPurmerend    1:00.54
   12. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend    1:01.00
   13. Marcel van der Lem             65  WZ&PCPurmerend    1:03.04



TOP
TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                     Meisjes Minioren 6 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         30.76
    2. Helena La                      95  Hoorn–Auriks        33.29
    3. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Auriks        33.32
    4. Claudia Rijkhoff               96  Hoorn–Auriks        34.08
    5. Mandy Verhage                  95  DAW-Finenzo         34.22
    6. Davina van Perge               95  DAW-Finenzo         34.34
    7. Anne van Rongen                95  WZ&PCPurmerend      34.59
    8. Roxann Geenen                  96  DAW-Finenzo         34.93
    9. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend      35.30
   10. Janine Rooker                  96  WZ&PCPurmerend      35.39
   11. Manon Wiersma                  96  Hoorn–Auriks        35.77
   12. Najade Bijl                    95  Hoorn–Auriks        35.77
   13. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend      36.01
   14. Jonna Epker                    95  Hoorn–Auriks        39.57
   15. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend      39.76
   16. Gaithlynn Bakker               97  WZ&PCPurmerend      47.50
   17. Britt Doedse                   97  WZ&PCPurmerend      49.15
   18. Melissa Groenveld              97  WZ&PCPurmerend      52.54
   19. Rowanne Buchener               97  WZ&PCPurmerend      56.97



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Heren                    Jongens Minioren 6 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend      37.16
    2. Lars Haarsma                   96  Hoorn–Auriks        37.73
    3. Carlo Kemp                     96  WZ&PCPurmerend      38.00
    4. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo         40.35
    5. Dave Heshof                    95  WZ&PCPurmerend      40.96
    6. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo         41.30
    7. Rowdy Spaltman                 95  DAW-Finenzo         42.53
    8. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend      45.33
    9. Guus Jonk                      95  Hoorn–Auriks        45.95
   10. Yannick Vijver                 96  Hoorn–Auriks        47.68
  dis. Danny Berlemon                 96  Hoorn–Auriks        45.80     VI
  dis. Jordi Kerssens                 96  Hoorn–Auriks        54.64     VC
  dis. Leon Plomp                     97  WZ&PCPurmerend      58.10     VC



TOP
Nr. 19   200m schoolslag Heren                    Heren Senioren 2 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      2:33.89
    2. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend    2:36.69
    3. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo       2:39.42
    4. Arnold Verbeek                 87  DAW-Finenzo       2:41.28
    5. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo       2:41.89
    6. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:42.63
    7. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       2:44.88
    8. Chris Al                       91  Hoorn–Auriks      2:48.64
    9. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend    3:00.25
   10. Axel Tietze                    88  WZ&PCPurmerend    3:06.17
   11. Chris Mc Campbell              88  Hoorn–Auriks      3:10.45
   12. Luuk Reijns                    88  Hoorn–Auriks      3:21.11



TOP
Nr. 20   100m rugslag Dames                       Dames Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks      1:09.02
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       1:11.82
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks      1:15.04
    4. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend    1:15.68
    5. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo       1:16.08
    6. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:17.80
    7. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    1:18.34
    8. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    1:19.73
    9. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    1:20.32
   10. Ilona Udes                     92  WZ&PCPurmerend    1:30.54
   11. Marlou van Rhijn               91  WZ&PCPurmerend    1:35.07



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Heren                    Jongens Junioren 4 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:14.90
    2. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend    1:17.00
    3. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:18.30
    4. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:19.12
    5. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:20.58
    6. Bruun Beenker                  91  Hoorn–Auriks      1:20.64
    7. Jesse Dekker                   93  Hoorn–Auriks      1:30.94
    8. Casper van der Haagen          92  Hoorn–Auriks      1:31.64
    9. Sander Koenen                  92  Hoorn–Auriks      1:35.34



TOP
Nr. 22   100m vlinderslag Dames                   Dames Senioren 2 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       1:13.14
    2. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       1:13.14
    3. Angelique Schut                89  Hoorn–Auriks      1:13.14
    4. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Auriks      1:13.39
    5. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:16.60
    6. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:18.05
    7. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    1:18.72
    8. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    1:19.00
    9. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Auriks      1:20.50
   10. Medea Krijnen                  90  WZ&PCPurmerend    1:43.16



TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                       Heren Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    1:06.41
    2. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       1:07.52
    3. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:09.10
    4. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       1:10.42
    5. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:11.16
    6. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:11.64
    7. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Auriks      1:11.85
    8. Thom Wever                     91  Hoorn–Auriks      1:13.39
    9. Ron Salm                       90  WZ&PCPurmerend    1:14.59
   10. Yorben Hoogland                89  WZ&PCPurmerend    1:17.04
   11. Michel Koenen                  89  Hoorn–Auriks      1:19.32
   12. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend    1:33.93



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                    Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:19.13
    2. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       1:24.00
    3. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:27.43
    4. Helena La                      95  Hoorn–Auriks      1:27.75
    5. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks      1:28.22
    6. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    1:29.04
    7. Britt Kraak                    93  Hoorn–Auriks      1:29.72
    8. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo       1:30.12
    9. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:30.85
   10. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:35.65
   11. Nina Brouwers                  93  WZ&PCPurmerend    1:35.80
   12. Marit Hoogland                 93  WZ&PCPurmerend    1:37.46
   13. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Auriks      1:39.51
   14. Nicole Tebbes                  93  Hoorn–Auriks      1:51.14



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                    Jongens Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:01.70
    2. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:02.40
    3. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    1:03.97
    4. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:05.32
    5. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       1:06.44
    6. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Auriks      1:08.65
    7. Micha Kroes                    93  Hoorn–Auriks      1:08.82
    8. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       1:11.07
    9. Robin Döderlein De Win         93  WZ&PCPurmerend    1:14.94
   10. Jochum Buchener                94  WZ&PCPurmerend    1:17.67
   11. Guus Jonk                      95  Hoorn–Auriks      1:17.94
   12. Daniel Rijken                  94  WZ&PCPurmerend    1:26.14
   13. Dylan Bakker                   93  WZ&PCPurmerend    1:26.95



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend    1:17.91
    2. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    1:18.29
    3. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       1:21.42
    4. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo       1:23.93
    5. Sabine Kolken                  80  Hoorn–Auriks      1:23.93
    6. Mirjam Pannekeet               82  DAW-Finenzo       1:24.67
    7. Angelique Schut                89  Hoorn–Auriks      1:27.39
    8. Desiree van der Lem            68  WZ&PCPurmerend    1:27.73
    9. Ilona Hogerheyde               74  DAW-Finenzo       1:27.79
   10. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Auriks      1:28.18
   11. Nynke de Groot                 88  WZ&PCPurmerend    1:30.13
   12. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    1:33.47
   13. Mariette Mc Campbell           86  Hoorn–Auriks      1:40.99
  dis. Xandra Groot                   90  Hoorn–Auriks      1:23.33     SD



TOP
Nr. 27   200m rugslag Heren                          Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       2:12.64
    2. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    2:13.75
    3. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:14.48
    4. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       2:17.00
    5. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      2:17.42
    6. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo       2:21.59
    7. Johan Roos                     83  WZ&PCPurmerend    2:23.09
    8. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Auriks      2:25.48
    9. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       2:31.70
   10. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       2:32.38
   11. Michiel Beemster               80  WZ&PCPurmerend    2:32.70
   12. Rein Beenker                   86  Hoorn–Auriks      2:35.23
   13. Marcel van der Lem             65  WZ&PCPurmerend    2:48.43
   14. Michel Koenen                  89  Hoorn–Auriks      2:51.31
   15. Chris Mc Campbell              88  Hoorn–Auriks      2:57.39



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Dames                 Dames Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Z.V.Hoorn-Aurik 1                  Hoorn–Auriks      2:10.79
    2. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       2:13.44
    3. WZ&PC 1                            WZ&PCPurmerend    2:13.70