KNZB zwemcompetitie DI en DII
Schijndel, Netherlands,    14-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 100m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 3 25m vlinderslag Gemengd 6-9   Nr. 301 50m vlinderslag Gemengd 6-9   
Nr. 4 50m schoolslag Dames Min 6-   Nr. 5 50m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 6 50m vlinderslag Dames Jun 2-   Nr. 7 50m vlinderslag Heren Jun 2-   
Nr. 8 100m rugslag Dames Jgd 2-   Nr. 801 50m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 9 100m rugslag Heren Jun 4-   Nr. 901 50m rugslag Heren Jun 4-   
Nr. 10 50m vrije slag Dames Sen 2-   Nr. 11 50m vrije slag Heren Jgd 2-   
Nr. 12 200m schoolslag Dames Sen.   Nr. 1201 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 13 200m schoolslag Heren Sen.   Nr. 1301 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 14 50m rugslag Gemengd 6-9   Nr. 15 100m rugslag Dames Min 6-   
Nr. 16 100m rugslag Heren Min 6-   Nr. 17 50m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 18 50m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 19 200m wisselslag Dames Jgd 2-   
Nr. 1901 100m wisselslag Dames Jgd 2-   Nr. 20 200m wisselslag Heren Jun 4-   
Nr. 2001 100m wisselslag Heren Jun 4-   Nr. 21 200m rugslag Dames Sen 2-   
Nr. 2101 100m rugslag Dames Sen 2-   Nr. 22 200m rugslag Heren Jgd 2-   
Nr. 2201 100m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 23 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 24 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 25 4 x 50m wisselslag Dames Jgd 2-   
Nr. 25 4 x 50m wisselslag Dames Jgd 2-      


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Neptunus'58 1                      Neptunus'58       4:26.43
       John Verhagen             92   Roel v.d. Kleij           90
       Mark Schellekens          92   Gijs Verhagen             93
        1:05.14  4:26.43 
    2. EOZC 1                             EOZC              4:35.19
       Dennis Brouwers           78   Ronny Lenting             70
       Ron Smetsers              92   Kevin Kuipers             90
        1:02.28  4:35.19 
    3. Budel 1                            Budel             4:47.46
       Hugo de Greef             88   Gunther Fiten             91
       Nick Janssen              93   Niels Raaijmakers         90
        1:09.65  4:47.46 
    4. Platella 1                         Platella          5:53.70
       Steven Kox                90   Ruud Paridaans            84
       Frank Paridaans           88   Martijn Fievez            92
        1:14.48  5:53.70 



TOP
Nr. 2   4 x 100m vrije slag Dames                            Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Budel 1                            Budel             4:37.90
       Elly Scheepers            91   Mandy van Vroenhoven      90
       Nathalie van Kaathoven    94   Rolijn van Vught          90
        1:08.62  4:37.90 
    2. Neptunus'58 1                      Neptunus'58       5:01.17
       Ellen Verhagen            89   Anouk v. Helvoirt         94
       Shirley Voets             95   Evalie Hovers             92
        1:19.23  5:01.17 
    3. EOZC 1                             EOZC              5:10.31
       Franka Louwers            92   Desiree Peltenburg        94
       Tamarah v.d. Pasch        94   Sanne van Kuringen        95
        1:09.87  5:10.31 



   bm. Platella 2                         Platella          4:58.49
       Roosmarijne Kox           94   Lotte Antonius            92
       Janneke Laurijsen         92   Lidy Beckers              91
        1:11.05  4:58.49 
TOP
Nr. 3   25m vlinderslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Renske Rietrae                 97  EOZC                20.33
    2. Esmee Six                      97  EOZC                20.67
    3. Fabian van Beek                98  EOZC                21.13
    4. Tom v.d. Heijden               97  Neptunus'58         27.29
    5. Noud v. Boven                  98  Neptunus'58         28.00
    6. Martijn Eickmans               97  Neptunus'58         29.34
    7. Dimphy v. Grinsven             97  Neptunus'58         31.20
    8. Anouk v. Os                    99  Neptunus'58         31.64
    9. Kai v.d. Zanden                99  Neptunus'58         32.64



TOP
Nr. 301   50m vlinderslag Gemengd                             Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Myrle Schoones                 98  Budel               50.70
    2. Hanna Stals                    97  Budel               55.82
    3. Stef Kissen                    98  Budel               56.64
    4. Renee Compen                   97  Budel             1:01.56



TOP
Nr. 4   50m schoolslag Dames                                  Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Maxime Schoones                95  Budel               46.20
    2. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58         46.20
    3. Mandy de Bruin                 95  Budel               46.86
    4. Manouschka van Beek            96  EOZC                47.04
    5. Judith v.d. Wijdeven           95  Platella            47.39
    6. Sanne van Kuringen             95  EOZC                47.80
    7. Lara v.d. Ven                  96  Neptunus'58         49.18
    8. Aniek Pennings                 96  Neptunus'58         49.29
    9. ZoŽ Hellings                   96  Neptunus'58         49.29
   10. Shirley Voets                  95  Neptunus'58         49.40
   11. Demi v. Os                     96  Neptunus'58         53.40
   12. Audrey Verhagen                96  EOZC                56.95
   13. Daphne Portegijs               95  EOZC                57.76
   14. Jolien Van Samang              96  Budel               58.70
   15. Sanne Jacobs                   96  EOZC              1:00.65
   16. Mariska v.d Nieuwendijk        96  EOZC              1:01.87
  dis. Daphne Voets                   96  Neptunus'58         54.05     sa



TOP
Nr. 5   50m schoolslag Heren                                  Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  Budel               47.94
    2. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58         47.94
    3. Camiel Maseland                95  Neptunus'58         49.93
    4. Luuk v. Helvoirt               96  Neptunus'58         50.48
    5. Teun Lamers                    96  Budel               54.36
    6. Tom van Kuringen               97  EOZC                55.35
    7. Jeroen v. Dinther              97  Neptunus'58         55.54
    8. Danny v. Grinsven              95  Neptunus'58         55.71
    9. Thijs van Tongerlo             96  Budel               57.52
   10. Job van Cranenbroek            96  Budel             1:02.78
   11. Alex d. Laat                   96  Neptunus'58       1:03.81
  dis. Matthijs Heijmans              96  Budel               55.35     sl



TOP
Nr. 6   50m vlinderslag Dames                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wilma Verhoeven                93  Platella            35.16
    2. Nathalie van Kaathoven         94  Budel               35.87
    3. Tamarah v.d. Pasch             94  EOZC                37.40
    4. Esra Pennings                  94  Neptunus'58         38.80
    5. Lisa Smits                     93  Neptunus'58         38.95
    6. Anouk v. Lokven                94  Neptunus'58         40.15
    7. Elke Schellekens               93  Neptunus'58         40.23
    8. Susan Louwers                  94  EOZC                41.86
    9. Lies v.d. Bersselaar           94  Neptunus'58         43.83
   10. Malou Kokken                   94  Platella            43.95
   11. Vera d. Laat                   94  Neptunus'58         46.34
   12. Kathleen Bouwman               94  Budel               48.94
   13. Desiree Peltenburg             94  EOZC                50.80
   14. Esther Leyten                  94  Platella            59.92



TOP
Nr. 7   50m vlinderslag Heren                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         31.71
    2. Thomas van Mierlo              93  Budel               32.39
    3. Haiko Sleumer                  93  EOZC                39.93
    4. Nick Janssen                   93  Budel               40.01
    5. Mark v. Dinther                94  Neptunus'58         41.29
    6. Bart v. Bergen                 94  Neptunus'58         44.49
    7. Marnix Duisters                93  Budel               44.53
    8. Jeroen Trimbach                94  Neptunus'58         45.87
    9. Joey Kemp                      93  Budel               51.29
   10. Falko den Boer                 93  EOZC                51.80
   11. Ben Vlemminx                   93  EOZC                54.74



TOP
Nr. 8   100m rugslag Dames                                      Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elly Scheepers                 91  Budel             1:15.74
    2. Manon Keulen                   92  Budel             1:24.74
    3. Hanne Winters                  92  Budel             1:26.58
    4. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58       1:28.77
    5. Jet v.d. Bersselaar            92  Neptunus'58       1:33.30
    6. Wilke van Hout                 92  Budel             1:33.30
    7. Daisy van Vroenhoven           92  Budel             1:33.69
    8. Kara van Vught                 92  Budel             1:37.39
    9. Elke v. Liempd                 92  Neptunus'58       1:39.09
   10. Manissa v.d. Brand             92  Neptunus'58       1:39.45
  dis. Evalie Hovers                  92  Neptunus'58       1:26.94     rc
        1:26.94 



TOP
Nr. 801   50m rugslag Dames                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Franka Louwers                 92  EOZC                35.02
    2. Roosmarijne Kox                94  Platella            37.08
    3. Anneke Maas                    93  Platella            42.23
    4. Danique van Kemenade           92  EOZC                45.27
    5. Marieke Markgraaf              92  EOZC                49.54
  dis. Desiree Peltenburg             94  EOZC                          aa
  dis. Irene Jansen                   94  Platella            46.54     rd



TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                                   Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:05.26
    2. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:13.09
    3. Ferry J. Claassen              92  Budel             1:14.73
    4. Gunther Fiten                  91  Budel             1:16.69
    5. Rick v. Hamond                 92  Neptunus'58       1:20.53
    6. Michiel Duisters               91  Budel             1:21.87
    7. Rob v. Heeswijk                92  Neptunus'58       1:29.54
    8. Wessel Poos                    92  Budel             1:30.80



TOP
Nr. 901   50m rugslag Heren                                  Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ron Smetsers                   92  EOZC                33.21
    2. Martijn Fievez                 92  Platella            39.07
    3. Niels Neggers                  91  EOZC                39.73
    4. Bas Hendriks                   91  Platella            41.47
    5. Peter Vlemminx                 91  EOZC                44.19



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Dames                                Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mandy van Vroenhoven           90  Budel               31.94
    2. Lotte Antonius                 92  Platella            33.76
    3. Ellen Verhagen                 89  Neptunus'58         33.92
    4. Lisa Smits                     93  Neptunus'58         34.94
    5. Nandi Degrave                  90  Budel               36.32
    6. Janneke Laurijsen              92  Platella            36.86
    7. Sanne van Kuringen             95  EOZC                37.28



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Heren                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         26.73
    2. Kevin Kuipers                  90  EOZC                26.80
    3. Niels Raaijmakers              90  Budel               27.57
    4. Steven Kox                     90  Platella            27.80
    5. Danny v.d. Sande               89  Neptunus'58         29.27
    6. Jos Vlemminx                   89  EOZC                30.10



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       3:01.33
        1:26.03  3:01.33 
    2. Rolijn van Vught               90  Budel             3:07.58
        1:28.52  3:07.58 
    3. Anouk v. Lokven                94  Neptunus'58       3:25.57
        1:38.10  3:25.57 
    4. Mandy Kuypers                  88  Neptunus'58       3:28.23
        1:37.44  3:28.23 
    5. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       3:28.31
        1:40.21  3:28.31 
    6. Carola Hompes                  88  Budel             3:28.43
        1:38.23  3:28.43 



TOP
Nr. 1201   100m schoolslag Dames                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lidy Beckers                   91  Platella          1:29.27
    2. Nienke Cusiel                  82  EOZC              1:34.81
    3. Marga Paridaans                85  Platella          1:35.20
    4. Maaike Cusiel                  82  EOZC              1:37.95
          45.99  1:37.95 
    5. Anne Paridaans                 87  Platella          1:38.43
    6. Kyra v.d. Schans               88  EOZC              1:41.02
    7. Carlijn v.d. Schoot            88  EOZC              1:45.11
    8. Aniek Blijs                    88  EOZC              1:53.32



TOP
Nr. 13   200m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58       2:40.17
        1:17.57  2:40.17 
    2. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       2:43.33
        1:17.58  2:43.33 
    3. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58       3:05.41
        1:29.13  3:05.41 
    4. Hugo de Greef                  88  Budel             3:06.13
        1:28.42  3:06.13 



TOP
Nr. 1301   100m schoolslag Heren                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frank Paridaans                88  Platella          1:14.68
    2. Dennis Brouwers                78  EOZC              1:15.02
    3. Ruud Paridaans                 84  Platella          1:23.35
    4. Dennis Prince                  85  EOZC              1:29.85
          41.60  1:29.85 
    5. Frank Kemps                    85  EOZC              1:34.07
    6. Jan Vlemminx                   88  EOZC              1:35.97



TOP
Nr. 14   50m rugslag Gemengd                                  Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Esmee Six                      97  EOZC                45.89
    2. Fabian van Beek                98  EOZC                48.76
    3. Noud v. Boven                  98  Neptunus'58         50.27
    4. Myrle Schoones                 98  Budel               50.67
    5. Hanna Stals                    97  Budel               51.22
    6. Renske Rietrae                 97  EOZC                51.35
    7. Stef Kissen                    98  Budel               54.57
    8. Anouk v. Os                    99  Neptunus'58         57.83
    9. Dimphy v. Grinsven             97  Neptunus'58       1:04.02
   10. Tom v.d. Heijden               97  Neptunus'58       1:04.29
   11. Kai v.d. Zanden                99  Neptunus'58       1:06.51
  dis. Martijn Eickmans               97  Neptunus'58         58.52     rh
  dis. Renee Compen                   97  Budel             1:02.61     rd



TOP
Nr. 15   100m rugslag Dames                                   Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58       1:28.83
    2. Judith v.d. Wijdeven           95  Platella          1:29.83
          42.05  1:29.83 
    3. Shirley Voets                  95  Neptunus'58       1:31.06
    4. Maxime Schoones                95  Budel             1:31.50
    5. Mandy de Bruin                 95  Budel             1:35.64
    6. ZoŽ Hellings                   96  Neptunus'58       1:36.49
          46.95  1:36.49 
    7. Sanne van Kuringen             95  EOZC              1:37.92
    8. Aniek Pennings                 96  Neptunus'58       1:41.15
    9. Manouschka van Beek            96  EOZC              1:43.50
   10. Lara v.d. Ven                  96  Neptunus'58       1:46.75
   11. Daphne Voets                   96  Neptunus'58       1:48.97
   12. Sanne Jacobs                   96  EOZC              1:51.04
   13. Audrey Verhagen                96  EOZC              1:53.32
   14. Mariska v.d Nieuwendijk        96  EOZC              1:54.88
   15. Daphne Portegijs               95  EOZC              2:00.56
  dis. Demi v. Os                     96  Neptunus'58       1:46.22     rd
        1:46.22 
  dis. Jolien Van Samang              96  Budel             2:08.07     rc
        2:08.07 



TOP
Nr. 16   100m rugslag Heren                                   Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58       1:27.53
    2. Floris van Mierlo              97  Budel             1:32.66
          44.58  1:32.66 
    3. Camiel Maseland                95  Neptunus'58       1:47.57
    4. Tom van Kuringen               97  EOZC              1:51.06
    5. Jeroen v. Dinther              97  Neptunus'58       1:51.97
    6. Luuk v. Helvoirt               96  Neptunus'58       1:52.16
    7. Danny v. Grinsven              95  Neptunus'58       1:53.58
    8. Thijs van Tongerlo             96  Budel             1:53.97
    9. Alex d. Laat                   96  Neptunus'58       1:58.66
   10. Job van Cranenbroek            96  Budel             2:07.66
  dis. Teun Lamers                    96  Budel             1:45.97     rd
        1:45.97 
  dis. Matthijs Heijmans              96  Budel             1:50.29     rd
        1:50.29 



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wilma Verhoeven                93  Platella            31.49
    2. Nathalie van Kaathoven         94  Budel               31.81
    3. Tamarah v.d. Pasch             94  EOZC                34.25
    4. Elke Schellekens               93  Neptunus'58         34.45
    5. Lisa Smits                     93  Neptunus'58         34.88
    6. Shirley Voets                  95  Neptunus'58         34.92
    7. Malou Kokken                   94  Platella            35.20
    8. Anouk v. Lokven                94  Neptunus'58         36.01
    9. Susan Louwers                  94  EOZC                37.48
   10. Vera d. Laat                   94  Neptunus'58         37.85
   11. Desiree Peltenburg             94  EOZC                38.20
   12. Lies v.d. Bersselaar           94  Neptunus'58         38.78
   13. Kathleen Bouwman               94  Budel               38.84
   14. Esther Leyten                  94  Platella            44.53



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Thomas van Mierlo              93  Budel               27.76
    2. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         28.17
    3. Haiko Sleumer                  93  EOZC                32.18
    4. Mark v. Dinther                94  Neptunus'58         33.33
    5. Nick Janssen                   93  Budel               33.33
    6. Marnix Duisters                93  Budel               34.66
    7. Jeroen Trimbach                94  Neptunus'58         36.52
    8. Joey Kemp                      93  Budel               36.67
    9. Falko den Boer                 93  EOZC                37.31
   10. Bart v. Bergen                 94  Neptunus'58         38.72
   11. Ben Vlemminx                   93  EOZC                40.74



TOP
Nr. 19   200m wisselslag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elly Scheepers                 91  Budel             2:45.03
        2:45.03 
    2. Evalie Hovers                  92  Neptunus'58       2:57.72
        2:57.72 
    3. Hanne Winters                  92  Budel             2:59.66
        2:59.66 
    4. Manon Keulen                   92  Budel             3:00.56
        3:00.56 
    5. Esra Pennings                  94  Neptunus'58       3:06.70
        3:06.70 
    6. Jet v.d. Bersselaar            92  Neptunus'58       3:18.67
        3:18.67 
    7. Daisy van Vroenhoven           92  Budel             3:21.10
        3:21.10 
    8. Wilke van Hout                 92  Budel             3:21.50
        3:21.50 
    9. Manissa v.d. Brand             92  Neptunus'58       3:30.36
        3:30.36 
   10. Kara van Vught                 92  Budel             3:34.46
        3:34.46 
   11. Elke v. Liempd                 92  Neptunus'58       3:37.28
        3:37.28 
  dis. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58       3:06.37     vi
        3:06.37 



TOP
Nr. 1901   100m wisselslag Dames                                Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Franka Louwers                 92  EOZC              1:18.95
    2. Roosmarijne Kox                94  Platella          1:22.50
    3. Tamarah v.d. Pasch             94  EOZC              1:29.47
    4. Anneke Maas                    93  Platella          1:36.91
    5. Irene Jansen                   94  Platella          1:43.09
    6. Marieke Markgraaf              92  EOZC              1:46.97
    7. Danique van Kemenade           92  EOZC              1:48.07



TOP
Nr. 20   200m wisselslag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58       2:22.44
        2:22.44 
    2. Gunther Fiten                  91  Budel             2:39.13
        2:39.13 
    3. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       2:41.21
        2:41.21 
    4. Ferry J. Claassen              92  Budel             2:45.43
        2:45.43 
    5. Rick v. Hamond                 92  Neptunus'58       2:51.19
        2:51.19 
    6. Michiel Duisters               91  Budel             3:00.28
        3:00.28 
    7. Wessel Poos                    92  Budel             3:10.01
        3:10.01 
  dis. Rob v. Heeswijk                92  Neptunus'58                   af



TOP
Nr. 2001   100m wisselslag Heren                             Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ron Smetsers                   92  EOZC              1:13.24
    2. Martijn Fievez                 92  Platella          1:20.00
        1:20.00 
    3. Bas Hendriks                   91  Platella          1:26.77
    4. Niels Neggers                  91  EOZC              1:27.56
  dis. Peter Vlemminx                 91  EOZC              1:34.89     rh
        1:34.89 



TOP
Nr. 21   200m rugslag Dames                                  Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mandy van Vroenhoven           90  Budel             3:01.53
        1:24.74  3:01.53 
    2. Ellen Verhagen                 89  Neptunus'58       3:05.89
        1:31.24  3:05.89 
    3. Elke Schellekens               93  Neptunus'58       3:07.00
        3:07.00 
    4. Nandi Degrave                  90  Budel             3:34.51
        1:45.67  3:34.51 



TOP
Nr. 2101   100m rugslag Dames                                Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Franka Louwers                 92  EOZC              1:19.59
    2. Lotte Antonius                 92  Platella          1:26.15
          41.23  1:26.15 
    3. Janneke Laurijsen              92  Platella          1:26.91
    4. Lidy Beckers                   91  Platella          1:28.60



TOP
Nr. 22   200m rugslag Heren                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       2:33.77
        1:16.20  2:33.77 
    2. Niels Raaijmakers              90  Budel             2:37.63
        1:16.02  2:37.63 
    3. Danny v.d. Sande               89  Neptunus'58       3:04.91
        3:04.91 



TOP
Nr. 2201   100m rugslag Heren                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Steven Kox                     90  Platella          1:15.77
    2. Ron Smetsers                   92  EOZC              1:16.16
          38.33  1:16.16 
    3. Kevin Kuipers                  90  EOZC              1:17.38
    4. Jos Vlemminx                   89  EOZC              1:21.62



TOP
Nr. 23   100m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:04.16
          30.75  1:04.16 
    2. Maaike Cusiel                  82  EOZC              1:06.09
    3. Rolijn van Vught               90  Budel             1:08.00
    4. Mandy Kuypers                  88  Neptunus'58       1:08.17
    5. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       1:09.30
    6. Nienke Cusiel                  82  EOZC              1:09.50
    7. Carola Hompes                  88  Budel             1:12.33
    8. Marga Paridaans                85  Platella          1:14.60
          35.29  1:14.60 
    9. Anne Paridaans                 87  Platella          1:16.00
   10. Carlijn v.d. Schoot            88  EOZC              1:19.75
   11. Kyra v.d. Schans               88  EOZC              1:25.32



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         57.55
    2. Hugo de Greef                  88  Budel               57.55
          27.22    57.55 
    3. Dennis Brouwers                78  EOZC                57.66
    4. Ruud Paridaans                 84  Platella          1:01.15
    5. Thomas van Mierlo              93  Budel             1:01.82
    6. Frank Paridaans                88  Platella          1:02.22
    7. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58       1:04.64
        1:04.64 
    8. Dennis Prince                  85  EOZC              1:11.06
    9. Frank Kemps                    85  EOZC              1:11.23
   10. Jan Vlemminx                   88  EOZC              1:15.50



TOP
Nr. 25   4 x 50m wisselslag Dames                               Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Budel 1                            Budel             2:31.25
       Elly Scheepers            91   Manon Keulen              92
       Hanne Winters             92   Nathalie van Kaathoven    94
        2:31.25 
    2. EOZC 1                             EOZC              2:36.09
       Franka Louwers            92   Tamarah v.d. Pasch        94
       Desiree Peltenburg        94   Sanne van Kuringen        95
        2:36.09 
    3. Neptunus'58 1                      Neptunus'58       2:36.72
       Elke Schellekens          93   Esra Pennings             94
       Anouk v. Lokven           94   Evalie Hovers             92
        2:36.72 



   bm. Platella                           Platella          2:27.44
       Roosmarijne Kox           94   Wilma Verhoeven           93
       Lidy Beckers              91   Janneke Laurijsen         92
        2:27.44 
TOP
Nr. 25   4 x 50m wisselslag Dames                               Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Budel 1                            Budel             2:31.25
       Elly Scheepers            91   Manon Keulen              92
       Hanne Winters             92   Nathalie van Kaathoven    94
        2:31.25 
    2. EOZC 1                             EOZC              2:36.09
       Franka Louwers            92   Tamarah v.d. Pasch        94
       Desiree Peltenburg        94   Sanne van Kuringen        95
        2:36.09 
    3. Neptunus'58 1                      Neptunus'58       2:36.72
       Elke Schellekens          93   Esra Pennings             94
       Anouk v. Lokven           94   Evalie Hovers             92
        2:36.72 



   bm. Platella                           Platella          2:27.44
       Roosmarijne Kox           94   Wilma Verhoeven           93
       Lidy Beckers              91   Janneke Laurijsen         92
        2:27.44