2007-01-14 Deel 3 KNZB zwemcompetitie landelijk
Haarlem, Netherlands,    14-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren 11 +   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames 11 +   
Nr. 4 100m rugslag Dames 9-11   Nr. 5 100m schoolslag Heren 9-11   
Nr. 6 200m vrije slag Dames 11-15   Nr. 7 200m wisselslag Heren 11-15   
Nr. 9 100m vlinderslag Heren 11-19   Nr. 10 200m wisselslag Dames 11-13   
Nr. 11 200m rugslag Heren 11-13   Nr. 12 200m schoolslag Dames 11-17   
Nr. 13 200m vrije slag Heren 11-17   Nr. 14 200m wisselslag Dames 11 +   
Nr. 15 100m vrije slag Heren 11 +   Nr. 17 50m vrije slag Dames 9-11   
Nr. 18 50m vlinderslag Heren 9-11   Nr. 19 200m schoolslag Heren 11-19   
Nr. 20 100m rugslag Dames 11-15   Nr. 21 100m schoolslag Heren 11-15   
Nr. 22 100m vlinderslag Dames 11-17   Nr. 23 100m rugslag Heren 11-17   
Nr. 24 100m schoolslag Dames 11-13   Nr. 25 100m vrije slag Heren 11-13   
Nr. 26 100m schoolslag Dames 11 +   Nr. 27 200m rugslag Heren 11 +   
Nr. 28 4 x 50m wisselslag Dames 11-15      


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             4:08.88
       Mattijs Wijnmalen         87   Mike Kaasjager            89
       Edwin v. Norden           63   Niels van der Klauw       83
        1:04.46  4:08.88 
    2. Rapido'82 1                        Rapido'82         4:10.14
       Peter Sohl                88   Kenneth Deinum            89
       Stefan Haack              82   Dennis Rijnbeek           72
        1:05.07  4:10.14 
    3. Het Y 1                            HetY              4:14.26
       Timo Meijer               79   Sebastiaan Reijnen        86
       Tom Verbeek               88   Tommie Kerstens           88
        1:05.60  4:14.26 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Dames                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             1:55.25
       Milou Feijt               91   Lidia v. Bon              70
       Mandy v. Wakeren          86   Eline van Suchtelen       86
        1:55.25 
    2. Rapido'82 1                        Rapido'82         2:19.68
       Pauline van Langeveld     94   Sallie Winkler            94
       Inge Koopman              93   Ilse Traksel              88
        2:19.68 



TOP
Nr. 4   100m rugslag Dames                                    Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Britt Jansen                   95  Rapido'82         1:28.34
    2. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             1:29.65
    3. Melissa Eliveld                95  Rapido'82         1:30.74
    4. Dana van der Zee               95  Rapido'82         1:30.74
    5. Carla ten Kate                 96  HetY              1:33.95
    6. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC             1:35.12
    7. Hannah Rosingh                 97  HetY              1:40.36
    8. Desiree Visser                 95  AZ&PC             1:43.85
    9. Tessa Loogman                  96  Rapido'82         1:46.38
   10. Lisa Roelvink                  96  HetY              1:47.25
   11. Nina Hubers                    95  AZ&PC             1:47.98
   12. Sanne Peters                   95  Rapido'82         1:59.89



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Heren                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lars Kerkhoff                  95  Rapido'82         1:28.65
    2. Koen van Twisk                 95  Rapido'82         1:35.94
    3. Andre van Kleef                96  AZ&PC             1:40.11
    4. Daniël Buijs                   96  AZ&PC             1:40.84
    5. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:42.22
    6. Karel Melis                    96  AZ&PC             1:45.55
    7. Mitch Meeusen                  95  HetY              1:48.23
    8. Marouane Oulad Tahar           96  HetY              1:52.87
    9. Kevin Schaaf                   96  Rapido'82         1:53.07
   10. Luuk de Weerdt                 96  Rapido'82         1:54.01
   11. Sander Kroep                   96  Rapido'82         1:55.61
   12. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             1:59.18
   13. Adam Malash                    97  HetY              1:59.34
   14. Damian Martens                 97  HetY              2:12.08



TOP
Nr. 6   200m vrije slag Dames                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Milou Feijt                    91  AZ&PC             2:24.29
    2. Amber Hoogendoorn              92  AZ&PC             2:29.83
    3. Kim Jacobs                     92  AZ&PC             2:31.40
        2:31.40 
    4. Renée Marquenie                92  AZ&PC             2:33.32
    5. Annelies de Bruin              92  Rapido'82         2:36.48
        1:14.95  2:36.48 
    6. Esther Schouten                91  Rapido'82         2:38.04
    7. Rosa Thewessem                 92  HetY              2:38.48
        2:38.48 
    8. Karin Bank                     91  Rapido'82         2:51.47
        2:51.47 
    9. Pallavi Sewgobind              92  HetY              2:51.63
        2:51.63 
   10. Kim Schoof                     92  HetY              2:52.03
        1:22.79  2:52.03 



TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         2:25.34
    2. Jip Dorrestein                 91  AZ&PC             2:36.37
    3. Marcel Schouten                93  Rapido'82         2:37.52
    4. Sil Scholte                    91  HetY              2:37.59
    5. Raïd Emrani                    91  HetY              2:44.76
    6. Jens de Groot                  92  Rapido'82         2:45.34
    7. Daniel Rosingh                 93  HetY              2:45.46
    8. Robin de Rijke                 91  AZ&PC             2:47.47
    9. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             2:52.64



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             1:02.15
    2. Tommie Kerstens                88  HetY              1:03.76
    3. Tom Verbeek                    88  HetY              1:05.12
    4. Mattijs Wijnmalen              87  AZ&PC             1:05.51
    5. Killian Hesterman              90  HetY              1:05.68
    6. Kenneth Deinum                 89  Rapido'82         1:06.01
    7. Peter Sohl                     88  Rapido'82         1:06.25
    8. Rogier v. Keulen               87  AZ&PC             1:08.12
    9. Niels de Groot                 88  Rapido'82         1:12.07
   10. Jens de Groot                  92  Rapido'82         1:19.45
   11. Michael Gozeling               92  Rapido'82         1:27.39
   12. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             1:27.94
   13. Jonathan Al                    94  AZ&PC             1:46.58



TOP
Nr. 10   200m wisselslag Dames                                Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kaylee Koch                    93  HetY              2:37.99
    2. Ilona Broeders                 93  HetY              2:46.47
    3. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             2:49.51
    4. Sallie Winkler                 94  Rapido'82         3:04.89
    5. Marlene v.d. Kaaij             94  AZ&PC             3:05.76
    6. Els de Bruin                   94  Rapido'82         3:08.18
    7. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             3:09.11
    8. Pauline van Langeveld          94  Rapido'82         3:15.41
    9. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             3:20.90



TOP
Nr. 11   200m rugslag Heren                                   Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcel Schouten                93  Rapido'82         2:38.22
    2. Jan Batstra                    93  HetY              2:46.73
    3. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             2:48.87
    4. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:52.60
    5. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             2:55.29
    6. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         2:55.64
    7. Fergil Hesterman               93  HetY              2:57.07
    8. Frans Bijl                     94  HetY              2:59.18
    9. Boris van Balen                94  HetY              3:00.65
   10. Aaron Koomen                   93  Rapido'82         3:01.49



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kaylee Koch                    93  HetY              2:58.69
    2. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             3:05.18
    3. Eva Verwijs                    92  AZ&PC             3:13.35
    4. Neeltje Winkler                94  Rapido'82         3:14.92
    5. Esther Schouten                91  Rapido'82         3:16.23
    6. Lisa Blok                      94  Rapido'82         3:20.35
    7. Natasja Ruinard                91  HetY              3:24.04
    8. Pallavi Sewgobind              92  HetY              3:28.59
    9. Renée Huster                   92  AZ&PC             3:29.04
   10. Amber 't Hoen                  93  HetY              3:30.97



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             2:05.21
    2. Wouter Hesterman               89  HetY              2:10.04
    3. Killian Hesterman              90  HetY              2:11.30
    4. Wouter Allard                  90  Rapido'82         2:11.46
    5. Kenneth Deinum                 89  Rapido'82         2:15.71
    6. Felix Kramer                   90  Rapido'82         2:17.14
    7. Lars v.d. Laan                 90  AZ&PC             2:21.06
    8. Kevin van Raan                 89  HetY              2:23.51
    9. Barend van Balen               91  HetY              2:25.21
   10. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             2:26.82



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Evelien Sohl                   86  HetY              2:31.44
    2. Vera van den Berg              88  HetY              2:32.06
    3. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC             2:39.82
    4. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC             2:40.57
    5. Wendy Baljet                   66  HetY              2:41.21
    6. Mandy v. Wakeren               86  AZ&PC             2:55.33
    7. Annelies de Bruin              92  Rapido'82         2:59.76
  dis. Ilse Traksel                   88  Rapido'82         3:00.86     SL
        3:00.86 
    9. Inge Koopman                   93  Rapido'82         3:10.52



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis Rijnbeek                72  Rapido'82           53.92
    2. Sebastiaan Reijnen             86  HetY                54.05
    3. Niels van der Klauw            83  AZ&PC               54.36
    4. Tommie Kerstens                88  HetY                55.17
    5. Edwin v. Norden                63  AZ&PC               55.97
    6. David Markowski                86  HetY                56.11
    7. Tom Verbeek                    88  HetY                56.61
    8. Stefan Haack                   82  Rapido'82           56.83
    9. Sander Hesterman               86  HetY                57.42
   10. Peter Sohl                     88  Rapido'82           57.74
   11. Kenneth Deinum                 89  Rapido'82           58.91
   12. Sven v.d. Brug                 90  AZ&PC               59.94
   13. Timo Meijer                    79  HetY              1:00.24
   14. Michiel Huisman                90  HetY              1:03.31
   15. Jeroen de Haan                 91  HetY              1:08.70
   16. Thomas Beemster                90  HetY              1:09.81



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Melissa Eliveld                95  Rapido'82           34.96
    2. Britt Jansen                   95  Rapido'82           35.16
    3. Laura Moolenaar                96  AZ&PC               35.31
    4. Dana van der Zee               95  Rapido'82           35.62
    5. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC               36.83
    6. Carla ten Kate                 96  HetY                38.12
    7. Desiree Visser                 95  AZ&PC               38.33
    8. Hannah Rosingh                 97  HetY                38.80
    9. Nina Hubers                    95  AZ&PC               40.24
   10. Sanne Peters                   95  Rapido'82           41.54
   11. Lisa Roelvink                  96  HetY                41.88
   12. Tessa Loogman                  96  Rapido'82           44.64



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Heren                                Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daniël Buijs                   96  AZ&PC               38.55
    2. Karel Melis                    96  AZ&PC               40.99
    3. Koen van Twisk                 95  Rapido'82           41.88
    4. Twan Boot                      96  AZ&PC               42.34
    5. Lars Kerkhoff                  95  Rapido'82           43.76
    6. Luuk de Weerdt                 96  Rapido'82           47.60
    7. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC               47.62
    8. Mitch Meeusen                  95  HetY                53.00
    9. Kevin Schaaf                   96  Rapido'82           54.09
   10. Adam Malash                    97  HetY                55.13
   11. Sander Kroep                   96  Rapido'82           55.85
   12. Andre van Kleef                96  AZ&PC               56.17
   13. Marouane Oulad Tahar           96  HetY                59.93
   14. Damian Martens                 97  HetY              1:01.97



TOP
Nr. 19   200m schoolslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tom Verbeek                    88  HetY              2:39.57
    2. Kevin van Raan                 89  HetY              2:50.18
    3. Mattijs Wijnmalen              87  AZ&PC             2:50.85
    4. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         2:51.07
    5. Tommie Kerstens                88  HetY              2:52.68
    6. Peter Sohl                     88  Rapido'82         2:55.74
    7. Sven v.d. Brug                 90  AZ&PC             2:56.29
    8. Rogier v. Keulen               87  AZ&PC             2:56.84
    9. Lars v.d. Laan                 90  AZ&PC             3:09.77
  dis. Niels de Groot                 88  Rapido'82                     AF



TOP
Nr. 20   100m rugslag Dames                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ilona Broeders                 93  HetY              1:13.17
    2. Kim Jacobs                     92  AZ&PC             1:16.49
    3. Renée Marquenie                92  AZ&PC             1:18.55
    4. Amber Hoogendoorn              92  AZ&PC             1:22.42
    5. Neeltje Winkler                94  Rapido'82         1:26.38
    6. Karin Bank                     91  Rapido'82         1:26.41
    7. Rosa Thewessem                 92  HetY              1:26.54
    8. Sallie Winkler                 94  Rapido'82         1:28.20
    9. Kim Schoof                     92  HetY              1:29.66
   10. Lisa Blok                      94  Rapido'82         1:32.12



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         1:19.55
    2. Jip Dorrestein                 91  AZ&PC             1:19.87
    3. Raïd Emrani                    91  HetY              1:20.32
    4. Sil Scholte                    91  HetY              1:22.36
    5. Daniel Rosingh                 93  HetY              1:22.38
    6. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         1:24.28
    7. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:26.61
    8. Robin de Rijke                 91  AZ&PC             1:27.78
    9. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             1:28.08
   10. Jeroen de Haan                 91  HetY              1:29.48
   11. Tim ten Kate                   93  HetY              1:29.97
   12. Barend van Balen               91  HetY              1:31.24
   13. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:31.85
   14. Michael Gozeling               92  Rapido'82         1:34.58



TOP
Nr. 22   100m vlinderslag Dames                              Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:13.94
    2. Kaylee Koch                    93  HetY              1:15.35
    3. Milou Feijt                    91  AZ&PC             1:16.70
    4. Dana van der Zee               95  Rapido'82         1:29.38
    5. Renée Huster                   92  AZ&PC             1:29.70
    6. Esther Schouten                91  Rapido'82         1:29.92
    7. Els de Bruin                   94  Rapido'82         1:44.42
    8. Pauline van Langeveld          94  Rapido'82         1:44.42
    9. Maxime Spithorst               92  AZ&PC             1:46.88
   10. Britt Jansen                   95  Rapido'82         1:47.37
   11. Joeke Thewessem                90  HetY              1:47.75
  dis. Kim Schoof                     92  HetY              1:42.25     VC
        1:42.25 



TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             1:05.56
    2. Wouter Allard                  90  Rapido'82         1:08.19
    3. Wouter Hesterman               89  HetY              1:09.75
    4. Killian Hesterman              90  HetY              1:10.14
    5. Sven v.d. Brug                 90  AZ&PC             1:12.00
    6. Michiel Huisman                90  HetY              1:12.07
    7. Lars v.d. Laan                 90  AZ&PC             1:14.55
    8. Felix Kramer                   90  Rapido'82         1:15.43
    9. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             1:16.93
   10. Jens de Groot                  92  Rapido'82         1:18.02
   11. Barend van Balen               91  HetY              1:18.84
   12. Martijn Drijver                93  Rapido'82         1:19.78
   13. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:22.86
   14. Thomas Beemster                90  HetY              1:23.08



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                                Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Neeltje Winkler                94  Rapido'82         1:31.92
    2. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:33.90
    3. Sallie Winkler                 94  Rapido'82         1:35.41
    4. Lisa Blok                      94  Rapido'82         1:36.93
    5. Ilona Broeders                 93  HetY              1:38.43
    6. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             1:38.75
    7. Amber 't Hoen                  93  HetY              1:39.76
    8. Pauline van Langeveld          94  Rapido'82         1:39.95
    9. Marlene v.d. Kaaij             94  AZ&PC             1:40.46
   10. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             1:43.99



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                                Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             1:02.68
    2. Daniel Rosingh                 93  HetY              1:03.72
    3. Marcel Schouten                93  Rapido'82         1:05.37
    4. Jan Batstra                    93  HetY              1:05.37
    5. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:08.11
    6. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:09.72
    7. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         1:09.81
    8. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             1:12.14
    9. Fergil Hesterman               93  HetY              1:13.06
   10. Menno Schaefer                 94  Rapido'82         1:13.48
   11. Frans Bijl                     94  HetY              1:13.55
   12. Tim ten Kate                   93  HetY              1:13.97
   13. Jonathan Al                    94  AZ&PC             1:14.40
   14. Boris van Balen                94  HetY              1:15.62
   15. Aaron Koomen                   93  Rapido'82         1:18.09



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wendy Baljet                   66  HetY              1:22.99
    2. Vera van den Berg              88  HetY              1:23.74
    3. Françoise Heijdeman-Duran      69  AZ&PC             1:23.91
    4. Evelien Sohl                   86  HetY              1:24.71
    5. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC             1:24.80
    6. Mandy v. Wakeren               86  AZ&PC             1:33.79
    7. Els de Bruin                   94  Rapido'82         1:35.48
    8. Annelies de Bruin              92  Rapido'82         1:35.68
    9. Natasja Ruinard                91  HetY              1:36.43
   10. Inge Koopman                   93  Rapido'82         1:37.40
   11. Ilse Traksel                   88  Rapido'82         1:43.13
   12. Karin Bank                     91  Rapido'82         1:48.51
   13. Maxime Spithorst               92  AZ&PC             1:50.48



TOP
Nr. 27   200m rugslag Heren                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Edwin v. Norden                63  AZ&PC             2:18.41
    2. Dennis Rijnbeek                72  Rapido'82         2:20.65
    3. Stefan Haack                   82  Rapido'82         2:21.64
    4. Sebastiaan Reijnen             86  HetY              2:21.96
    5. Niels van der Klauw            83  AZ&PC             2:23.38
    6. Timo Meijer                    79  HetY              2:24.65
    7. David Markowski                86  HetY              2:27.23
    8. Wouter Allard                  90  Rapido'82         2:30.60



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Dames                               Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             2:18.09
       Renée Marquenie           92   Daniëlle Vermeulen        91
       Eva Verwijs               92   Milou Feijt               91
        2:18.09 
    2. Het Y 1                            HetY              2:23.63
       Ilona Broeders            93   Kaylee Koch               93
       Pallavi Sewgobind         92   Rosa Thewessem            92
        2:23.63 
    3. Rapido'82 1                        Rapido'82         2:29.69
       Esther Schouten           91   Annelies de Bruin         92
       Neeltje Winkler           94   Els de Bruin              94
        2:29.69 
    4. AZ&PC 2                            AZ&PC             2:29.76
       Kim Jacobs                92   Iris Pijtak               93
       Renée Huster              92   Amber Hoogendoorn         92
        2:29.76 
    5. AZ&PC 3                            AZ&PC             2:43.40
       Maxime Spithorst          92   Marlene v.d. Kaaij        94
       Fleur Bierman             94   Nicolle Buijs             93
        2:43.40