20070106 Brabantse Winter Kampioenschappen 2007
Tilburg, Netherlands,    6-/7-1-2007,     25m-baan
Nr. 93 50m rugslag Heren Min 5-   Nr. 94 50m rugslag Heren Min 6   
Nr. 95 50m rugslag Heren Jun 1   Nr. 96 50m rugslag Heren Jun 2   
Nr. 97 50m rugslag Heren Jun 3   Nr. 98 50m rugslag Heren Jun 4   
Nr. 99 50m rugslag Heren Jgd 1   Nr. 100 50m rugslag Heren Jgd 2   
Nr. 101 50m rugslag Heren Sen.   Nr. 102 50m vrije slag Dames Min 5-   
Nr. 103 50m vrije slag Dames Min 6   Nr. 104 50m vrije slag Dames Jun 1   
Nr. 105 50m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 106 50m vrije slag Dames Jgd 1   
Nr. 107 50m vrije slag Dames Jgd 2   Nr. 108 50m vrije slag Dames Sen 1   
Nr. 109 50m vrije slag Dames Sen 2   Nr. 110 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 111 100m schoolslag Heren Min 5-   Nr. 112 100m schoolslag Heren Min 6   
Nr. 113 100m schoolslag Heren Jun 1   Nr. 114 100m schoolslag Heren Jun 2   
Nr. 115 100m schoolslag Heren Jun 3   Nr. 116 100m schoolslag Heren Jun 4   
Nr. 117 100m schoolslag Heren Jgd 1   Nr. 118 100m schoolslag Heren Jgd 2   
Nr. 119 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 120 100m vlinderslag Dames Min 6   
Nr. 121 100m vlinderslag Dames Jun 1   Nr. 122 100m vlinderslag Dames Jun 2   
Nr. 123 100m vlinderslag Dames Jgd 1   Nr. 124 100m vlinderslag Dames Jgd 2   
Nr. 125 100m vlinderslag Dames Sen 1   Nr. 126 100m vlinderslag Dames Sen 2   
Nr. 127 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 128 200m wisselslag Heren Min 6   
Nr. 129 200m wisselslag Heren Jun 1   Nr. 130 200m wisselslag Heren Jun 2   
Nr. 131 200m wisselslag Heren Jun 3   Nr. 132 200m wisselslag Heren Jun 4   
Nr. 133 200m wisselslag Heren Jgd 1   Nr. 134 200m wisselslag Heren Jgd 2   
Nr. 135 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 136 100m wisselslag Dames Min 5-   
Nr. 137 100m wisselslag Dames Min 6   Nr. 138 100m wisselslag Dames Jun 1   
Nr. 139 100m wisselslag Dames Jun 2   Nr. 140 100m wisselslag Dames Jgd 1   
Nr. 141 100m wisselslag Dames Jgd 2   Nr. 142 100m wisselslag Dames Sen 1   
Nr. 143 100m wisselslag Dames Sen 2   Nr. 144 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 145 50m vlinderslag Heren Min 5-   Nr. 146 50m vlinderslag Heren Min 6   
Nr. 147 50m vlinderslag Heren Jun 1   Nr. 148 50m vlinderslag Heren Jun 2   
Nr. 149 50m vlinderslag Heren Jun 3   Nr. 150 50m vlinderslag Heren Jun 4   
Nr. 151 50m vlinderslag Heren Jgd 1   Nr. 152 50m vlinderslag Heren Jgd 2   
Nr. 153 50m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 154 50m schoolslag Dames Min 5-   
Nr. 155 50m schoolslag Dames Min 6   Nr. 156 50m schoolslag Dames Jun 1   
Nr. 157 50m schoolslag Dames Jun 2   Nr. 158 50m schoolslag Dames Jgd 1   
Nr. 159 50m schoolslag Dames Jgd 2   Nr. 160 50m schoolslag Dames Sen 1   
Nr. 161 50m schoolslag Dames Sen 2   Nr. 162 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 163 100m vrije slag Heren Min 5-   Nr. 164 100m vrije slag Heren Min 6   
Nr. 165 100m vrije slag Heren Jun 1   Nr. 166 100m vrije slag Heren Jun 2   
Nr. 167 100m vrije slag Heren Jun 3   Nr. 168 100m vrije slag Heren Jun 4   
Nr. 169 100m vrije slag Heren Jgd 1   Nr. 170 100m vrije slag Heren Jgd 2   
Nr. 171 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 172 100m rugslag Dames Min 5-   
Nr. 173 100m rugslag Dames Min 6   Nr. 174 100m rugslag Dames Jun 1   
Nr. 175 100m rugslag Dames Jun 2   Nr. 176 100m rugslag Dames Jgd 1   
Nr. 177 100m rugslag Dames Jgd 2   Nr. 178 100m rugslag Dames Sen 1   
Nr. 179 100m rugslag Dames Sen 2   Nr. 180 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 181 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 182 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 183 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   Nr. 184 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   


Nr. 93   50m rugslag Heren                           Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          34.40
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stan Pijnenburg                96  PSV                 36.67
    2. Mike van Herk                  96  PSV                 37.86
    3. Tim Schalken                   96  TRB/RES             37.86
    4. Pepijn Smits                   96  PSV                 38.53
    5. Stef van Zitteren              96  PSV                 39.49
    6. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58         39.59
    7. Peter Rietveld                 96  TRB/RES             39.59
    8. Floris van Mierlo              97  Budel               40.89
    9. Wilmar Lindenberg              96  De Krabben          41.81



TOP
Nr. 94   50m rugslag Heren                                    Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          32.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV                 35.52
    2. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)         36.33
    3. Joep van Grunsven              95  Arethusa            38.20
    4. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)        38.20
    5. Sven Alderlieste               95  Daphnia             38.29
    6. Guus van Stiphout              95  Nautilus            38.59
    7. Bram van de Water              95  DenDoorn            39.06
    8. Joris Willems                  95  Thalassa            41.64
  dis. Wouter Kwint                   95  Aegir               39.88     RD



TOP
Nr. 95   50m rugslag Heren                                    Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          30.10
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval     32.43
    2. Date v.d. Zaag                 94  PSV                 34.14
    3. Huub Leijssen                  94  DZT                 35.78
    4. Stan Brok                      94  AquAmigos           36.24
    5. Rens van Heesch                94  Argo                36.78
    6. Mitchell Verburg               94  PSV                 36.78
    7. Walter van der Stelt           94  DenDoorn            37.17
    8. Remy den Boer                  94  DeWarande           37.79
    9. Sam Beenhakker                 94  DeWarande           38.00
   10. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze     38.07



TOP
Nr. 96   50m rugslag Heren                                    Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          29.30
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven Kardol                    93  Nuenen              31.48
    2. Sebastian de Been              93  DeWarande           32.41
    3. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         33.07
    4. Thomas van Mierlo              93  Budel               33.56
    5. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval     33.60
    6. Paul Koster                    93  DIO                 33.86
    7. Pim Dirriwachter               93  DeTreffers          33.87
    8. Dirk Vogels                    93  Zeester-Meerval     34.07
    9. Robert Groot                   93  De Krabben          34.18
   10. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         34.39
   11. Maurice Soudant                93  PSV                 34.45
   12. Harm Donkers                   93  DeWarande           34.76
   13. Michel den Dekker              93  WZV                 34.93
   14. Ramon Bastiaansen              93  DIO                 34.94
   15. Stef v/d Struijk               93  DBD                 35.10
   16. Wouter Sijmons                 93  Nuenen              35.10
   17. Kevin Vermeulen                93  Arethusa            35.33
   18. Jeroen van den Corput          93  Hydra               35.57
   19. Pepijn Warrink                 93  DBD                 36.15
   20. Joeri Prins                    93  SBC-2000(SG)        36.15
   21. Raoni Schrijvers               93  Tempo               36.80
   22. Dennis Bos                     93  De Krabben          37.28



TOP
Nr. 97   50m rugslag Heren                                    Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          28.49  Micael Correia   ZEESTER/ME
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58         28.86
    2. Yorick Massink                 92  DZT                 30.66
    3. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     31.28
    4. Mitchel Heesakkers             92  Tiamat              31.45
    5. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos           32.34
    6. Cas Hendriks                   92  Lutra               32.55
    7. Ron Smetsers                   92  EOZC                32.93
    8. Coen de Bruijn                 92  Hieronymus          33.16
    9. Dustin Bolte                   92  Tempo               33.34
   10. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp           33.75
   11. Mark Schellekens               92  Neptunus'58         34.09
   12. Ferry J. Claassen              92  Budel               34.20
   13. Marco van Zijl                 92  BZV                 34.85



TOP
Nr. 98   50m rugslag Heren                                    Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          27.47  Micael Correia   ZEESTER/ME
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Wesolowski              91  SBC-2000(SG)        29.74
    2. Gerben Fiere                   91  DeWarande           29.92
    3. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval     30.90
    4. Sil Hoving                     91  PSV                 31.05
    5. Wouter de Mol                  91  Hieronymus          31.05
    6. Jelte Schuurmans               91  Tritium(SG)         31.85
    7. Bart Ophorst                   91  DBD                 32.74
    8. Mehmet Demirci                 91  BZV                 32.74
    9. Bob van Hees                   91  DIO                 33.10



TOP
Nr. 99   50m rugslag Heren                                         Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          26.69  Klaas-Erik Zwering   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval     27.62
    2. Jasper van Mierlo              90  Budel               29.93
    3. Tom Lommers                    90  WZV                 30.55
    4. Robin den Boer                 90  DeWarande           30.67
    5. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           31.16
    6. Florian Verrijk                90  Nuenen              31.22
    7. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 31.23
    8. Roel Verdijk                   90  AquAmigos           31.55
    9. Tim Vinckx                     90  DeWildert           31.84
   10. Akke Toeter                    90  Nuenen              32.19
   11. Jasper Groothelm               90  DBD                 32.39



TOP
Nr. 100   50m rugslag Heren                                        Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          26.69  Klaas-Erik Zwering   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raga Flores                    89  BZV                 27.51
    2. Joppe Wisse                    89  DZT                 28.61
    3. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa            29.81
    4. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)         29.97
    5. Bart van der Aar               89  BZV                 30.20
    6. Folkert Oostra                 89  Tempo               31.01
    7. Bas Berndes                    89  Tritium(SG)         31.67



TOP
Nr. 101   50m rugslag Heren                                  Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          26.32  Mark Veens senioren 1-2   PSV  
KR Record          24.73  Mitja Zastrow senioren    PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Spijkerboer               81  Zeester-Meerval     28.34
    2. Hermie Minkels                 87  BZV                 28.40
    3. Dave Driessen                  86  BZV                 28.96
    4. Wietse Beerens                 87  De Dommelbaarze     29.42
    5. Wim Vos                        84  ZVDO'74             30.28
    6. Dirk Filippini                 85  DZT                 30.34



TOP
Nr. 102   50m vrije slag Dames                       Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          28.60
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58         33.04
    2. Marceline de Cloe              96  DeVennen            33.47
    3. Lotte Langenhoff               96  Zeester-Meerval     33.66
    4. Laura van Leeuwen              97  PSV                 33.81
    5. Madelon van Dam                96  PSV                 34.20
    6. Nikki Habers                   96  Nautilus            34.57
    7. Jaimy Mous                     96  Njord               34.75
    8. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES             35.07
    9. Sanne van der Schans           96  WZV                 35.33



TOP
Nr. 103   50m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          28.10  Maud van der Meer   ZEESTER/ME
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniek Resink                   95  DIO                 31.33
    2. Ashley Vos                     95  Tempo               31.63
    3. Tjitske Fetter                 95  PSV                 31.74
    4. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES             31.88
    5. Esma van Vonderen              95  Arethusa            31.94
    6. Judith Vos                     95  Zeester-Meerval     31.99
    7. Samantha Kardol                95  Nuenen              32.30
    8. Ananda Veugen                  95  DZT                 32.36
    9. Kim Smulders                   95  TRB/RES             32.57
   10. Anne Klijberg                  95  WZV                 32.82
   11. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74             32.82
   12. Louise van de Meer             95  TRB/RES             32.84
   13. Sanne de Laat                  95  AquAmigos           32.88
   14. Maxime Schoones                95  Budel               33.02
   15. Evelien Schat                  95  PSV                 33.07
   16. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)        33.44
   17. Lisa Koolen                    95  DZT                 33.47
   18. Birgit Adriaansen              95  De Krabben          34.09
   19. Susan Teijken                  95  Nuenen              34.95



TOP
Nr. 104   50m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          27.60  Maud van der Meer   ZEESTER/ME
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sahar Hamam                    94  DZT                 29.50
    2. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval     29.66
    3. Noortje van den Boom           94  PSV                 29.94
    4. Michelle Verouden              94  PSV                 29.98
    5. Vera Vinken                    94  DZT                 30.59
    6. Nathalie van Kaathoven         94  Budel               30.62
    7. Vaia Suijkerbuijk              94  Daphnia             30.63
    8. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)         31.01
    9. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa            31.05
   10. Milena van Schijndel           94  DZT                 31.92
   11. Marian Krielaart               94  Zegenwerp           32.14
   12. Rachelle Dangé                 94  Zeester-Meerval     32.29
   13. Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo               32.37
   14. Janneke Mollen                 94  Tiamat              32.46
   15. Roosmarijne Kox                94  Platella            32.57
   16. Rowy van de Rijdt              94  De Dommelbaarze     32.65
   17. Kimberley Pardoel              94  Nautilus            32.74
   18. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze     32.89
   19. Tamarah v.d. Pasch             94  EOZC                33.09



TOP
Nr. 105   50m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          27.10
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van de Heuvel          93  PSV                 28.91
    2. Ashley Verburg                 93  PSV                 28.98
    3. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     28.98
    4. Jocelyn Spruit                 93  PSV                 29.07
    5. Carlie Mennen                  93  PSV                 29.34
    6. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)        29.42
    7. Ilse Resink                    93  DIO                 29.44
    8. Marleen Bakker                 93  TRB/RES             30.27
    9. Pauline van Dam                93  PSV                 30.28
   10. Kristel Doreleijers            93  PSV                 30.36
   11. Marit Stege                    93  Zeester-Meerval     30.48
   12. Emily Harks                    93  PSV                 30.68
   13. Marissa Minkman                93  De Krabben          30.78
   14. Pascalle Rovers                93  TRB/RES             30.80
   15. Michelle Hendrikx              93  PSV                 31.01
   16. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74             31.09
   17. Amber Paarhuis                 93  Njord               31.43
   18. Karin de Kok                   93  AquAmigos           31.44
   19. Mandy Stoop                    93  Nuenen              31.66
   20. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp           32.18



TOP
Nr. 106   50m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          27.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval     27.14
    2. Désirée Emmen                  92  DeVennen            28.83
    3. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval     29.16
    4. Agaath Bont                    92  De Dommelbaarze     29.47
    5. Daphne Kievit                  92  DeWarande           29.49
    6. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74             30.30
    7. Karin Verbeek                  92  Nautilus            30.94
       Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           30.94
    9. Yoerike Rijkers                92  Hydra               31.08
   10. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV                 31.17
   11. Chantalle van der Linden       92  DIO                 31.17
   12. Franka Louwers                 92  EOZC                31.23
   13. Judith van Heteren             92  DeVennen            31.26
   14. Lotte Ter Burg                 92  PSV                 31.35
   15. Margot van Riel                92  Arethusa            31.57
   16. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     31.75



TOP
Nr. 107   50m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          26.89  Manon van Vulpen   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stephanie Janssen              91  Arethusa            28.60
    2. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 28.60
    3. Valerie Hemesath               91  PSV                 28.96
    4. Yvon de Wit                    91  DZT                 28.96
    5. Manon Houtman                  91  PSV                 29.43
    6. Laura de Jong                  91  Nuenen              29.53
    7. Bo Bannink                     91  Zeester-Meerval     29.56
    8. Linda de Kok                   91  AquAmigos           29.60
    9. Chantal Willems                91  Tritium(SG)         29.69
   10. Cora van Dorst                 91  Hieronymus          29.99
   11. Kitty Schiphorst Preuper       91  SBC-2000(SG)        30.15
   12. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)         30.24
   13. Jiska de Boer                  91  ZVDO'74             30.44
   14. Christel Peeters               91  DeWarande           30.48
   15. Daisy Janssen                  91  Hydra               30.68
   16. Eveline Wouters                91  Njord               30.86
   17. Arlette Stege                  91  Zeester-Meerval     30.97
   18. Mariëlle van Wierst            91  PSV                 31.36
   19. Linda van Geel                 91  DeWarande           31.55
  dis. Tanja Peeters                  91  PSV                           AA



TOP
Nr. 108   50m vrije slag Dames                                  Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          26.31  Manon van Vulpen   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jacky Mettler                  90  Argo                28.37
    2. Jolanda Post                   90  DIO                 28.41
    3. Vivian van der Burgt           90  Njord               29.32
    4. Laura van Belle                90  AquAmigos           29.40
    5. Daniëlle Scheepers             90  Njord               29.67
    6. Mandy Verbakel                 90  Nautilus            29.73
    7. Nieke Donkers                  90  DeWarande           29.98



TOP
Nr. 109   50m vrije slag Dames                                  Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          26.31  Manon van Vulpen   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fieke Brands                   89  SBC-2000(SG)        28.92
    2. Lisanne Rutten                 89  DZT                 29.51



TOP
Nr. 110   50m vrije slag Dames                                    Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          23.89  Inge de Bruijn   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ineke Goossens                 79  SBC-2000(SG)        27.23
    2. Femke Hendrikx                 88  DZT                 27.37
    3. Monique Driessen               78  SBC-2000(SG)        27.60
    4. Marjolijn Wuisman              86  Tempo               27.61
    5. Sabrina Buur                   85  TRB/RES             27.76
    6. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)         28.11
    7. Maartje van Keulen             80  SBC-2000(SG)        28.12
    8. Tanja Donkers                  86  TRB/RES             28.38
    9. Maizie Beckshebe               82  DZT                 28.59
   10. Linda Schellekens              88  Neptunus'58         29.29
   11. Esther Vos                     82  ZVDO'74             29.29
   12. Janneke Kaptheyns              87  Tempo               29.76



TOP
Nr. 111   100m schoolslag Heren                      Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:20.70  Olaf Henselmans   DBD
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pepijn Smits                   96  PSV               1:34.54
    2. Stan Pijnenburg                96  PSV               1:34.70
    3. Floris Lafeber                 96  TRB/RES           1:37.92
    4. Mike van Herk                  96  PSV               1:40.91
    5. Wilmar Lindenberg              96  De Krabben        1:41.88
    6. Bart Gubbels                   96  TRB/RES           1:42.77
  dis. Tim Schalken                   96  TRB/RES           1:35.26     SD



TOP
Nr. 112   100m schoolslag Heren                               Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:16.40  Olaf Hanselmans   NJORD
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES           1:27.23
    2. Marc Tromp                     95  PSV               1:28.20
    3. Joep van Grunsven              95  Arethusa          1:30.76
    4. Fabian Sebregts                95  Hieronymus        1:34.14
    5. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)      1:36.64



TOP
Nr. 113   100m schoolslag Heren                               Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:14.10  Ruud van Heerbeek   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thyme Nijhof                   94  Zeester-Meerval   1:23.36
    2. Remy den Boer                  94  DeWarande         1:25.82
    3. Walter van der Stelt           94  DenDoorn          1:26.26
    4. Bas de Bruijn                  94  Hieronymus        1:31.57
    5. Iwan Elshout                   94  ZVDO'74           1:32.23
    6. Jeffrey Duif                   94  BZV               1:32.49
    7. Sam Beenhakker                 94  DeWarande         1:32.52
    8. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   1:32.65
    9. Jarmo van Zwol                 94  Nuenen            1:32.75
   10. Stan Brok                      94  AquAmigos         1:33.41
  dis. Huub Leijssen                  94  DZT               1:28.06     SP
  dis. Wiebe van de Rijt              94  TRB/RES           1:33.67     SA



TOP
Nr. 114   100m schoolslag Heren                               Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:11.10  Thomas Dol   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruud van Heerbeek              93  PSV               1:12.45
    2. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval   1:13.16
    3. Christian Bingel               93  DIO               1:19.07
    4. Sebastian de Been              93  DeWarande         1:20.65
    5. Thomas van Mierlo              93  Budel             1:20.90
    6. Robert Groot                   93  De Krabben        1:22.29
    7. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)       1:23.63
    8. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:23.80
    9. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze   1:23.91
   10. Jeroen van den Corput          93  Hydra             1:25.02
   11. Nick Janssen                   93  Budel             1:25.10
   12. Stephan Onnes                  93  DeVennen          1:25.37
   13. Stef v/d Struijk               93  DBD               1:25.82
   14. Michel den Dekker              93  WZV               1:27.47
   15. Jesper Speekenbrink            93  AquAmigos         1:27.64
   16. Dennis Bos                     93  De Krabben        1:30.49
  dis. Harm Donkers                   93  DeWarande         1:24.65     SD



TOP
Nr. 115   100m schoolslag Heren                               Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:09.10  Thomas Dol   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:11.67
    2. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)       1:13.65
    3. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:14.77
    4. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:16.87
    5. Johnno Smulders                92  PSV               1:17.26
    6. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         1:20.06
    7. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos         1:21.95
    8. Jarst van Belle                92  AquAmigos         1:21.97
    9. Enzo Diependaal                92  TRB/RES           1:22.15
   10. Roy Smits                      92  DeVennen          1:22.33
   11. Coen de Bruijn                 92  Hieronymus        1:22.34
   12. Geert Janssen                  92  PSV               1:22.34
   13. Rob v. Heeswijk                92  Neptunus'58       1:23.23
   14. Ron Smetsers                   92  EOZC              1:23.48
   15. Cas Hendriks                   92  Lutra             1:24.08
   16. Marco van Zijl                 92  BZV               1:25.24



TOP
Nr. 116   100m schoolslag Heren                               Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:07.14  Thomas Dol   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter de Mol                  91  Hieronymus        1:10.67
    2. Reinier Vos                    91  Zeester-Meerval   1:11.48
    3. Handy Widjaja                  91  PSV               1:11.94
    4. Rens van Eijk                  91  Nuenen            1:16.67
    5. Pieter Joordens                91  Tiamat            1:17.05
    6. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:17.05
    7. Bob van Hees                   91  DIO               1:18.54
    8. Patrick Maas                   91  Tiamat            1:19.32
    9. Wouter Wessels                 91  Hydra             1:19.63
  dis. Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:16.52     SP
        1:16.52 



TOP
Nr. 117   100m schoolslag Heren                                    Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:04.74  Georgias Dimitros   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval   1:08.16
    2. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:11.09
    3. Robin van Gulik                90  TRB/RES           1:15.36
    4. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         1:16.79
    5. Marco van de Weijenberg        90  De Dommelbaarze   1:17.06
    6. Lawrence Bolte                 90  Tempo             1:17.60
    7. Stef Hoeven                    90  Zegenwerp         1:17.80
    8. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       1:18.15
    9. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:21.67
  dis. Elmar Veldhuizen               90  ZVDO'74                       AA



TOP
Nr. 118   100m schoolslag Heren                                    Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:04.74  Georgias Dimitros   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joppe Wisse                    89  DZT               1:07.45
    2. Bart van der Aar               89  BZV               1:09.91
    3. Raga Flores                    89  BZV               1:12.70
    4. Job vd Linden                  89  Arethusa          1:13.83



TOP
Nr. 119   100m schoolslag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:02.78  Frank Kleyer senioren 1-2   PSV  
KR Record          59.85  Marcel Wouda  senioren      PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ralph de Bie                   87  Zeester-Meerval   1:08.26
    2. Harold Matla                   68  PSV               1:09.68
    3. Jelle Beerens                  86  De Dommelbaarze   1:10.19
    4. Nick Heister                   85  PSV               1:11.07
    5. Wietse Beerens                 87  De Dommelbaarze   1:11.42
    6. Dirk Filippini                 85  DZT               1:12.16
    7. Jeroen Bonten                  88  SBC-2000(SG)      1:12.86
    8. Jeroen Donkers                 85  DeWarande         1:12.95
    9. Bram Mommers                   76  AquAmigos         1:13.29
   10. Pim Donkers                    87  DeWarande         1:13.56
   11. Frank Paridaans                88  Platella          1:14.00
   12. Tom van Elst                   86  Arethusa          1:16.04



TOP
Nr. 120   100m vlinderslag Dames                              Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:11.40  Joyce Stewart   ZEESTER
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES           1:20.89
    2. Judith Vos                     95  Zeester-Meerval   1:22.83
    3. Lisa Koolen                    95  DZT               1:24.26
    4. Samantha Kardol                95  Nuenen            1:27.19
    5. Sanne de Laat                  95  AquAmigos         1:27.20
    6. Nikki van der Zee              95  De Krabben        1:27.39
    7. Sanne Ter Burg                 95  PSV               1:29.23
  dis. Evelien Schat                  95  PSV               1:27.41     VE



TOP
Nr. 121   100m vlinderslag Dames                              Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:08.22  Daniëlle van der Veer   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Verouden              94  PSV               1:14.32
    2. Sahar Hamam                    94  DZT               1:16.93
    3. Whitney van Hoeckel            94  DIO               1:18.42
    4. Noortje van den Boom           94  PSV               1:18.50
    5. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:19.16
    6. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES           1:19.57
    7. Anneke de Rond                 94  DIO               1:20.23
    8. Milena van Schijndel           94  DZT               1:22.88
    9. Roosmarijne Kox                94  Platella          1:26.00
   10. Dashney Verweij                94  BZV               1:30.30
   11. Marian Krielaart               94  Zegenwerp         1:30.90
   12. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze   1:31.29



TOP
Nr. 122   100m vlinderslag Dames                              Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:05.23  Daniëlle van der Veer   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Hendrikx              93  PSV               1:10.76
    2. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:11.43
    3. Carlie Mennen                  93  PSV               1:11.87
    4. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:12.82
    5. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:13.60
    6. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:15.76
    7. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)      1:16.45
    8. Marleen Bakker                 93  TRB/RES           1:16.78
    9. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74           1:22.10



TOP
Nr. 123   100m vlinderslag Dames                                   Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:05.23  Daniëlle van der Veer   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval   1:09.86
    2. Lotte Ter Burg                 92  PSV               1:12.66
    3. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   1:13.15
    4. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74           1:14.30
    5. Anne van Vroonhoven            92  PSV               1:15.03
    6. Margot van Riel                92  Arethusa          1:15.92
    7. Daphne Kievit                  92  DeWarande         1:16.60
    8. Nadia van Dijk                 92  DeVennen          1:19.01



TOP
Nr. 124   100m vlinderslag Dames                                   Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:03.90  Anne-Marie Verstappen   SOLAR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stephanie Janssen              91  Arethusa          1:08.26
    2. Valerie Hemesath               91  PSV               1:10.13
    3. Cora van Dorst                 91  Hieronymus        1:11.18
    4. Daisy Janssen                  91  Hydra             1:16.86
    5. Manon Houtman                  91  PSV               1:16.96
    6. Laura de Jong                  91  Nuenen            1:18.89



TOP
Nr. 125   100m vlinderslag Dames                                Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:01.50  Anne-Marie Verstappen   SOLAR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle Scheepers             90  Njord             1:11.07
    2. Jolanda Post                   90  DIO               1:13.29
    3. Jacky Mettler                  90  Argo              1:13.82
    4. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze   1:14.84



TOP
TOP
Nr. 127   100m vlinderslag Dames                                  Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          57.55  Inge de Bruijn   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle vd Weijenberg         85  AquAmigos         1:08.16
    2. Roos van Esch                  82  TRB/RES           1:08.57
    3. Anita Smits                    69  TRB/RES           1:09.85
    4. Monique Driessen               78  SBC-2000(SG)      1:11.00
    5. Kim vd Beek                    87  PSV               1:11.49
    6. Femke Hendrikx                 88  DZT               1:11.51
    7. Hanny Evers                    84  Tiamat            1:14.02
  dis. Maartje van Keulen             80  SBC-2000(SG)      1:07.17     VI



TOP
Nr. 128   200m wisselslag Heren                               Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:37.61  Patrick Janssen   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV               2:48.48
    2. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)      2:51.79
    3. Joep van Grunsven              95  Arethusa          2:58.52
    4. Guus van Stiphout              95  Nautilus          3:07.53



TOP
Nr. 129   200m wisselslag Heren                               Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:24.99  Patrick Janssen   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   2:33.54
    2. Date v.d. Zaag                 94  PSV               2:35.32
    3. Remy den Boer                  94  DeWarande         2:45.30
    4. Huub Leijssen                  94  DZT               2:46.70
    5. Thomas Rietveld                94  TRB/RES           2:49.20
    6. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   2:52.54
    7. Mitchell Verburg               94  PSV               2:55.50
    8. Jarmo van Zwol                 94  Nuenen            2:56.32
    9. Sam Beenhakker                 94  DeWarande         2:58.19
   10. Wiebe van de Rijt              94  TRB/RES           3:08.49



TOP
Nr. 130   200m wisselslag Heren                               Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:16.40  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven Kardol                    93  Nuenen            2:26.92
    2. Sebastian de Been              93  DeWarande         2:31.48
    3. Ruud van Heerbeek              93  PSV               2:31.92
    4. Maurice Soudant                93  PSV               2:33.83
    5. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval   2:35.08
    6. Thomas van Mierlo              93  Budel             2:36.57
    7. Robert Groot                   93  De Krabben        2:39.64
    8. Harm Donkers                   93  DeWarande         2:41.95
    9. Dirk Vogels                    93  Zeester-Meerval   2:42.00
   10. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze   2:44.82
   11. Stef v/d Struijk               93  DBD               2:45.01
   12. Joeri Prins                    93  SBC-2000(SG)      2:46.09
   13. Raoni Schrijvers               93  Tempo             2:46.59



TOP
Nr. 131   200m wisselslag Heren                               Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:14.50  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yorick Massink                 92  DZT               2:22.83
    2. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   2:23.16
    3. Dustin Bolte                   92  Tempo             2:31.87
    4. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         2:31.94
    5. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos         2:39.25
  dis. Johnno Smulders                92  PSV               2:27.39     RH



TOP
Nr. 132   200m wisselslag Heren                               Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:12.80  Klaas-Erk Zwering   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Gerben Fiere                   91  DeWarande         2:19.86
    2. Handy Widjaja                  91  PSV               2:20.04
    3. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   2:28.72
    4. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   2:30.65
    5. Sil Hoving                     91  PSV               2:32.50
        2:32.50 
    6. Mehmet Demirci                 91  BZV               2:32.79
    7. Pieter Joordens                91  Tiamat            2:34.78
    8. Bob van Hees                   91  DIO               2:35.69



TOP
Nr. 133   200m wisselslag Heren                                    Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:07.40  Camillo Bérènos   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         2:22.22
    2. Robin den Boer                 90  DeWarande         2:23.00
    3. Tom Lommers                    90  WZV               2:24.48
    4. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         2:27.20
    5. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       2:27.29
    6. Michiel Verrijk                90  Nuenen            2:29.24
    7. Marco van de Weijenberg        90  De Dommelbaarze   2:30.35
  dis. Jasper van Mierlo              90  Budel             2:20.28     SK



TOP
Nr. 134   200m wisselslag Heren                                    Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:07.10  Camillo Bérènos   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joppe Wisse                    89  DZT               2:14.48
    2. Raga Flores                    89  BZV               2:22.89
    3. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa          2:25.23
  dis. Bart van der Aar               89  BZV               2:48.63     VB



TOP
Nr. 135   200m wisselslag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:02.95  Marcel Wouda senioren 1-2   CZM  
KR Record        1:55.90  Marcel Wouda senioren       PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bram Wisse                     85  DZT               2:11.89
    2. Joey van Doesburg              87  TRB/RES           2:13.32
    3. Wietse Beerens                 87  De Dommelbaarze   2:17.64
    4. Tim van Doesburg               88  Tempo             2:19.12
    5. Dirk Filippini                 85  DZT               2:19.42
    6. Rik op het Veld                86  Njord             2:19.78
    7. Frank Zwiers                   82  SBC-2000(SG)      2:22.07
    8. Jelle Beerens                  86  De Dommelbaarze   2:23.19
    9. Ralph de Bie                   87  Zeester-Meerval   2:25.48
       Jeroen Donkers                 85  DeWarande         2:25.48
   11. Martijn Rongen                 87  De Dommelbaarze   2:28.58
   12. Hermie Minkels                 87  BZV               2:30.14
   13. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           2:31.94



TOP
Nr. 136   100m wisselslag Dames                      Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:15.40  Joyce Stewart   ZEESTER
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58       1:24.31
    2. Laura van Leeuwen              97  PSV               1:25.02
    3. Madelon van Dam                96  PSV               1:25.80
    4. Rosanne van Wierst             96  PSV               1:26.07
    5. Lotte Langenhoff               96  Zeester-Meerval   1:27.14
    6. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES           1:27.22
    7. Jaimy Mous                     96  Njord             1:27.64
    8. Britt Guljé                    96  SBC-2000(SG)      1:27.83
    9. Nikki Habers                   96  Nautilus          1:29.48
  dis. Marceline de Cloe              96  DeVennen          1:26.78     SL



TOP
Nr. 137   100m wisselslag Dames                               Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:12.26  Maud van der Meer   ZEESTER/ME
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniek Resink                   95  DIO               1:19.55
    2. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES           1:20.78
    3. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)      1:22.70
    4. Kim Smulders                   95  TRB/RES           1:22.85
    5. Sanne de Laat                  95  AquAmigos         1:22.88
    6. Tjitske Fetter                 95  PSV               1:23.56
    7. Ashley Vos                     95  Tempo             1:23.64
    8. Evelien Schat                  95  PSV               1:23.69
    9. Ananda Veugen                  95  DZT               1:23.84
   10. Esma van Vonderen              95  Arethusa          1:24.16
   11. Mariska van Leeuwen            95  PSV               1:24.22
   12. Anne Klijberg                  95  WZV               1:24.65
   13. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74           1:24.94
   14. Sanne Ter Burg                 95  PSV               1:25.00
   15. Judith Vos                     95  Zeester-Meerval   1:25.35
   16. Laura Renders                  95  Nautilus          1:25.55
   17. Lisa Koolen                    95  DZT               1:26.20
   18. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze   1:26.24
   19. Maxime Schoones                95  Budel             1:26.37
   20. Elise Pennings                 95  Argo              1:26.77
   21. Susan Teijken                  95  Nuenen            1:26.93
   22. Birgit Adriaansen              95  De Krabben        1:27.23
   23. Nikki van der Zee              95  De Krabben        1:27.41
   24. Daisy van den Bos              95  Hieronymus        1:27.44
   25. Samantha Kardol                95  Nuenen            1:27.93
   26. Julie Kleijzen                 95  BZV               1:28.22
   27. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   1:28.34
   28. Madelon Schellekens            95  DeVennen          1:28.42
   29. Vanessa van Schijndel          95  DZT               1:28.44



TOP
Nr. 138   100m wisselslag Dames                               Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:11.55  Roxanne Linders   ZEESTER/ME
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Verouden              94  PSV               1:12.84
    2. Noortje van den Boom           94  PSV               1:14.16
    3. Sahar Hamam                    94  DZT               1:15.79
    4. Whitney van Hoeckel            94  DIO               1:15.98
    5. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:16.08
    6. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES           1:18.86
    7. Vera Vinken                    94  DZT               1:19.58
    8. Vaia Suijkerbuijk              94  Daphnia           1:19.83
    9. Anneke de Rond                 94  DIO               1:20.03
   10. Kimberley Pardoel              94  Nautilus          1:20.27
   11. Milena van Schijndel           94  DZT               1:20.59
   12. Nathalie van Kaathoven         94  Budel             1:21.14
   13. Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo             1:21.18
   14. Tanja Knook                    94  Daphnia           1:21.87
   15. Marian Krielaart               94  Zegenwerp         1:22.24
   16. Liza van Calis                 94  DZT               1:22.29
   17. Roosmarijne Kox                94  Platella          1:23.02
   18. Anne Waltman                   94  DeVennen          1:24.06
   19. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       1:24.68
   20. Rachelle Dangé                 94  Zeester-Meerval   1:24.91
       Janneke Mollen                 94  Tiamat            1:24.91
   22. Dashney Verweij                94  BZV               1:24.97
   23. Vera van den Oord              94  Nautilus          1:25.66
  dis. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze   1:28.26     VI



TOP
Nr. 139   100m wisselslag Dames                               Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:08.57  Lotte Goosen   DIO
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Carlie Mennen                  93  PSV               1:11.10
    2. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:12.01
    3. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:12.44
    4. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:12.88
    5. Ashley Verburg                 93  PSV               1:13.39
    6. Michelle Hendrikx              93  PSV               1:13.75
    7. Emily Harks                    93  PSV               1:16.04
    8. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:16.30
    9. Pauline van Dam                93  PSV               1:16.66
   10. Marissa Minkman                93  De Krabben        1:16.74
   11. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)      1:17.25
   12. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74           1:17.52
   13. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:17.85
   14. Joyce Janssen                  93  Hydra             1:19.51
   15. Karin de Kok                   93  AquAmigos         1:19.88
   16. Ilse Resink                    93  DIO               1:19.99
   17. Mandy Stoop                    93  Nuenen            1:20.29
   18. Wilma Verhoeven                93  Platella          1:20.43
   19. Lotte Nederstigt               93  De Krabben        1:20.65
   20. Birgit van der Wegen           93  DeWarande         1:21.37
   21. Marleen Bakker                 93  TRB/RES           1:22.03
   22. Amber Paarhuis                 93  Njord             1:22.06
   23. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         1:22.49



TOP
Nr. 140   100m wisselslag Dames                                    Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:08.11  Claudia Lambichs   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lotte Goosen                   92  DIO               1:07.93
    2. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   1:14.39
    3. Désirée Emmen                  92  DeVennen          1:14.48
    4. Lotte Ter Burg                 92  PSV               1:14.99
    5. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV               1:15.61
    6. Agaath Bont                    92  De Dommelbaarze   1:16.19
    7. Laura vd Laar                  92  DZT               1:17.03
    8. Daphne Kievit                  92  DeWarande         1:17.24
    9. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74           1:17.88
   10. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         1:17.95
   11. Karin Verbeek                  92  Nautilus          1:17.95
   12. Chantalle van der Linden       92  DIO               1:18.88
   13. Franka Louwers                 92  EOZC              1:20.93
   14. Kirsten van Gils               92  SBC-2000(SG)      1:20.93
   15. Sanne Bruggink                 92  SBC-2000(SG)      1:22.04



TOP
Nr. 141   100m wisselslag Dames                                    Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:05.66  Debby de Boer   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valerie Hemesath               91  PSV               1:10.01
    2. Idoia Hidalgo                  91  PSV               1:10.78
    3. Tanja Peeters                  91  PSV               1:11.50
    4. Yvon de Wit                    91  DZT               1:12.70
    5. Eveline Wouters                91  Njord             1:14.65
    6. Laura de Jong                  91  Nuenen            1:15.41
    7. Bo Bannink                     91  Zeester-Meerval   1:15.68
    8. Elly Scheepers                 91  Budel             1:15.96
    9. Cora van Dorst                 91  Hieronymus        1:16.02
   10. Christel Peeters               91  DeWarande         1:16.04
   11. Chantal Willems                91  Tritium(SG)       1:16.11
   12. Jiska de Boer                  91  ZVDO'74           1:16.80
   13. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)       1:16.80
   14. Kitty Schiphorst Preuper       91  SBC-2000(SG)      1:17.23
   15. Margit Tibosch                 91  BZV               1:17.42
   16. Daisy Janssen                  91  Hydra             1:17.96
   17. Mariëlle van Wierst            91  PSV               1:18.18
   18. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw     1:18.83



TOP
Nr. 142   100m wisselslag Dames                                 Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:05.66  Debby de Boer   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jantine Jongenotter            90  PSV               1:10.57
    2. Jolanda Post                   90  DIO               1:12.30
    3. Vivian van der Burgt           90  Njord             1:13.05
    4. Jacky Mettler                  90  Argo              1:13.60
    5. Simone van der Linden          90  DIO               1:14.57
    6. Daniëlle Scheepers             90  Njord             1:14.85
    7. Lotte Bannink                  90  Zeester-Meerval   1:14.99
    8. Nieke Donkers                  90  DeWarande         1:18.17



TOP
Nr. 143   100m wisselslag Dames                                 Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:05.66  Debby de Boer   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fieke Brands                   89  SBC-2000(SG)      1:10.56
    2. Lisanne Rutten                 89  DZT               1:14.30
    3. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES           1:15.90



TOP
Nr. 144   100m wisselslag Dames                                   Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:01.21  Hinkelien Schreuder   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maartje van Keulen             80  SBC-2000(SG)      1:07.07
    2. Femke Hendrikx                 88  DZT               1:07.35
    3. Sabrina Buur                   85  TRB/RES           1:09.79
    4. Marjolijn Wuisman              86  Tempo             1:09.79
    5. Maizie Beckshebe               82  DZT               1:10.87
    6. Esther Vos                     82  ZVDO'74           1:11.70
    7. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:12.22
    8. Daniëlle vd Weijenberg         85  AquAmigos         1:12.73
    9. Tanja Donkers                  86  TRB/RES           1:12.74
   10. Anita Smits                    69  TRB/RES           1:13.14
   11. Kim vd Beek                    87  PSV               1:13.75
   12. Susanne van der Linden         88  DIO               1:14.11
   13. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)       1:18.26



TOP
Nr. 145   50m vlinderslag Heren                      Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          32.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stef van Zitteren              96  PSV                 34.07
    2. Pepijn Smits                   96  PSV                 35.58
    3. Peter Rietveld                 96  TRB/RES             36.30
    4. Wilmar Lindenberg              96  De Krabben          36.45
    5. Stan Pijnenburg                96  PSV                 37.48
    6. Floris van Mierlo              97  Budel               37.53
    7. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58         39.32
    8. Mike van Herk                  96  PSV                 41.42
    9. Bram van Heuven                96  DeTreffers          42.35
   10. Bart Gubbels                   96  TRB/RES             42.60



TOP
Nr. 146   50m vlinderslag Heren                               Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          30.60
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV                 34.46
    2. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)        35.53
    3. Sven Alderlieste               95  Daphnia             35.95
    4. Thymo Reichgelt                95  SBC-2000(SG)        37.06
    5. Bram van de Water              95  DenDoorn            38.26
    6. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)         39.04
    7. Koen Nuchelmans                95  De Dommelbaarze     39.11
  dis. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES             40.15     VD



TOP
Nr. 147   50m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          29.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval     31.53
    2. Huub Leijssen                  94  DZT                 32.92
    3. Date v.d. Zaag                 94  PSV                 33.36
    4. Thomas Rietveld                94  TRB/RES             34.06
    5. Thyme Nijhof                   94  Zeester-Meerval     34.73
    6. Remy den Boer                  94  DeWarande           35.05
    7. Stan Brok                      94  AquAmigos           35.12
    8. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze     35.37
    9. Jarmo van Zwol                 94  Nuenen              37.73
   10. Sam Beenhakker                 94  DeWarande           38.34
   11. Mitchell Verburg               94  PSV                 38.43
   12. Bas de Bruijn                  94  Hieronymus          41.29



TOP
Nr. 148   50m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          27.20
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven Kardol                    93  Nuenen              29.82
    2. Maurice Soudant                93  PSV                 30.21
    3. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval     30.67
    4. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         30.76
    5. Ruud van Heerbeek              93  PSV                 31.63
    6. Thomas van Mierlo              93  Budel               31.76
    7. Tristan Bron                   93  DZT                 32.06
    8. Kevin Vermeulen                93  Arethusa            32.06
    9. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         32.09
   10. Robert Groot                   93  De Krabben          32.62
   11. Ramon Bastiaansen              93  DIO                 32.92
   12. Wouter Sijmons                 93  Nuenen              33.57
   13. Stef v/d Struijk               93  DBD                 33.86
   14. Joey Smits                     93  DZT                 33.90
   15. Pepijn Warrink                 93  DBD                 34.71
   16. Paul Koster                    93  DIO                 34.80
   17. Buck Verschueren               93  Tiamat              35.25
   18. Joeri Prins                    93  SBC-2000(SG)        35.54
   19. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES             35.57
   20. Harm Donkers                   93  DeWarande           35.64
   21. Jeroen van den Corput          93  Hydra               35.84
   22. Raoni Schrijvers               93  Tempo               36.13
   23. Matti de Bruijn                93  TRB/RES             36.40
   24. Jeroen Bisschop                93  Tiamat              37.01
   25. Robin Albers                   93  Hieronymus          37.67
   26. Tobias Sebregts                93  Hieronymus          38.43
   27. Christian Bingel               93  DIO                 39.10



TOP
Nr. 149   50m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          25.50  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58         26.85
    2. Yorick Massink                 92  DZT                 28.32
    3. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos           28.87
    4. Johnno Smulders                92  PSV                 29.64
    5. Mitchel Heesakkers             92  Tiamat              30.38
    6. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp           30.52
    7. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     31.45
    8. Dustin Bolte                   92  Tempo               31.59
    9. Remco Jonkers                  92  DeVennen            31.66
   10. Mark Schellekens               92  Neptunus'58         32.01
   11. Cas Hendriks                   92  Lutra               32.16
   12. Jarst van Belle                92  AquAmigos           32.26
   13. Roy Smits                      92  DeVennen            32.83
   14. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)         32.84
   15. Wim Crielaard                  92  ZVDO'74             33.09
   16. Gerben de Laat                 92  WZV                 33.17
   17. Ruud Scheepers                 92  Njord               33.33
   18. Geert Janssen                  92  PSV                 33.33
   19. Ron Smetsers                   92  EOZC                33.42
   20. Ferry J. Claassen              92  Budel               33.89
   21. Rick v. Hamond                 92  Neptunus'58         33.94
   22. Robbert Schoo                  92  Tiamat              34.13
       Jordy Kemmeren                 92  DeVennen            34.13
   24. Martijn Fievez                 92  Platella            34.41
   25. Enzo Diependaal                92  TRB/RES             34.55
   26. Rob v. Heeswijk                92  Neptunus'58         35.37



TOP
Nr. 150   50m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          25.37  Nick van de Zandt   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Gerben Fiere                   91  DeWarande           27.75
    2. Wouter de Mol                  91  Hieronymus          28.60
    3. Mehmet Demirci                 91  BZV                 29.24
    4. Bas Castelijns                 91  Nuenen              29.24
    5. Sil Hoving                     91  PSV                 29.60
    6. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval     29.68
    7. Pieter Joordens                91  Tiamat              29.97
    8. Handy Widjaja                  91  PSV                 30.24
    9. Reinier Vos                    91  Zeester-Meerval     30.32
   10. Gunther Fiten                  91  Budel               30.60
   11. Jermo Nordmeijer               91  AquAmigos           30.78
   12. Bob van Hees                   91  DIO                 30.87
   13. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     31.02
   14. Bas Rinzema                    91  Njord               31.17
   15. Wouter Wessels                 91  Hydra               31.80
   16. Jelle van der Ploeg            91  SBC-2000(SG)        32.09
   17. Patrick Maas                   91  Tiamat              32.18
   18. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw       32.29
   19. Arjan Maas                     91  Nuenen              32.54
   20. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     32.94



TOP
Nr. 151   50m vlinderslag Heren                                    Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          24.73  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval     26.94
    2. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 27.89
    3. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           28.13
    4. Jasper van Mierlo              90  Budel               28.21
    5. Remco Bonten                   90  SBC-2000(SG)        28.63
    6. Wytse Bleeker                  90  Tritium(SG)         28.86
    7. Tom Lommers                    90  WZV                 28.91
    8. Akke Toeter                    90  Nuenen              29.06
    9. Robin den Boer                 90  DeWarande           29.10
   10. Robin van Gulik                90  TRB/RES             29.13
   11. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         29.52
   12. Michiel Verrijk                90  Nuenen              29.68
   13. Roel Verdijk                   90  AquAmigos           30.04
   14. Tim Vinckx                     90  DeWildert           30.07
   15. Melvin Smits                   90  DeVennen            30.18
   16. Niels Raaijmakers              90  Budel               30.56
   17. Lawrence Bolte                 90  Tempo               30.60
   18. Rens van Iersel                90  Hieronymus          30.96
   19. Jasper Groothelm               90  DBD                 31.70



TOP
Nr. 152   50m vlinderslag Heren                                    Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          24.73  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raga Flores                    89  BZV                 25.90
    2. Joppe Wisse                    89  DZT                 27.24
    3. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)         27.70
    4. Dennis van Oosterhout          89  SBC-2000(SG)        27.90
    5. Bas Berndes                    89  Tritium(SG)         28.13
    6. Bart van der Aar               89  BZV                 28.19
    7. Lars Rongen                    89  De Dommelbaarze     29.01
    8. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa            29.76
    9. Bjorn vd Goor                  89  AquAmigos           30.45
   10. Folkert Oostra                 89  Tempo               30.60
   11. Kevin de Kok                   89  AquAmigos           30.86
   12. Nick Emons                     89  Arethusa            31.43



TOP
Nr. 153   50m vlinderslag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          24.49  Mark Veens senioren 1-2   PSV  
KR Record          23.50  Joris Keizer senioren     PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roel Jacobs                    82  Zeester-Meerval     26.31
    2. Bram Wisse                     85  DZT                 26.38
    3. Hermie Minkels                 87  BZV                 26.76
    4. Thomas Dol                     82  Zeester-Meerval     26.84
    5. Mark van Ballegooy             82  Zeester-Meerval     27.00
    6. Joost Mulder                   86  SBC-2000(SG)        27.34
    7. Marcel Smit                    87  Njord               27.34
    8. Ronald Smits                   78  PSV                 27.36
    9. Tim van Doesburg               88  Tempo               27.37
   10. Mark Spijkerboer               81  Zeester-Meerval     27.51
   11. Joey van Doesburg              87  TRB/RES             27.67
   12. Ronald Vullings                87  Zeester-Meerval     27.80
   13. Rik op het Veld                86  Njord               28.12
   14. Wietse Beerens                 87  De Dommelbaarze     28.12
   15. Wim Vos                        84  ZVDO'74             28.54
   16. Jan van Opstal                 86  DIO                 28.68
   17. Jelle Beerens                  86  De Dommelbaarze     28.80
   18. Dirk Filippini                 85  DZT                 28.85
   19. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     28.95
   20. Mark Herps                     87  Tempo               29.00
   21. Jeroen Bonten                  88  SBC-2000(SG)        29.00
   22. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES             29.67
   23. Sébastien Chaumont             73  Tempo               29.80
   24. Joost Boerbooms                78  Tiamat              29.80
   25. Martijn Rongen                 87  De Dommelbaarze     30.00
   26. Ruud van Horssen               86  DZT                 30.11
   27. Martijn de Lepper              80  BZV                 30.37
   28. Stefan van Kessel              85  BZV                 30.73
   29. Frank Zwiers                   82  SBC-2000(SG)        30.73



TOP
Nr. 154   50m schoolslag Dames                       Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          38.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nikki Habers                   96  Nautilus            43.41
    2. Sanne van der Schans           96  WZV                 44.36
    3. Jaimy Mous                     96  Njord               44.45
    4. Wiyanna van Belle              96  AquAmigos           44.75
    5. Laura van Leeuwen              97  PSV                 45.20
    6. Lotte Langenhoff               96  Zeester-Meerval     45.23



TOP
Nr. 155   50m schoolslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          37.30
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ananda Veugen                  95  DZT                 41.26
    2. Evelien Schat                  95  PSV                 41.65
    3. Tjitske Fetter                 95  PSV                 41.91
    4. Mariska van Leeuwen            95  PSV                 42.41
    5. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74             42.44
    6. Tisja Janssen                  95  BZV                 42.73
    7. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)        43.11
    8. Kim Smulders                   95  TRB/RES             43.69
    9. Laura Renders                  95  Nautilus            44.16
   10. Louise van de Meer             95  TRB/RES             44.68
   11. Sanne Ter Burg                 95  PSV                 44.80



TOP
Nr. 156   50m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          36.50
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sahar Hamam                    94  DZT                 38.48
    2. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa            39.88
    3. Whitney van Hoeckel            94  DIO                 40.25
    4. Sandra van der Heijden         94  De Krabben          40.48
    5. Liza van Calis                 94  DZT                 40.48
    6. Vera Vinken                    94  DZT                 40.51
    7. Kimberley Pardoel              94  Nautilus            40.93
    8. Anne Waltman                   94  DeVennen            41.27
    9. Anouk v. Lokven                94  Neptunus'58         41.73
       Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo               41.73
   11. Ilse van der Heijden           94  Njord               41.99
   12. Milena van Schijndel           94  DZT                 42.04
   13. Nathalie van Kaathoven         94  Budel               42.45
   14. Tanja Knook                    94  Daphnia             43.10
   15. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze     43.53
   16. Marian Krielaart               94  Zegenwerp           43.92
  dis. Colet Claessens                94  Nuenen                        AA



TOP
Nr. 157   50m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          35.60  Lotte Goosen   DIO
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Carlie Mennen                  93  PSV                 36.15
    2. Jocelyn Spruit                 93  PSV                 36.69
    3. Kristel Doreleijers            93  PSV                 36.92
    4. Emily Harks                    93  PSV                 37.51
    5. Lotte Nederstigt               93  De Krabben          39.18
    6. Marissa Minkman                93  De Krabben          39.21
    7. Tamara Passania                93  SBC-2000(SG)        39.92
    8. Carmen Gosens                  93  DIO                 40.16
    9. Veerle Sauvé                   93  TRB/RES             40.38
   10. Pascalle Rovers                93  TRB/RES             40.38
   11. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)        40.77
   12. Catrina Hagens                 93  WZV                 40.82
   13. Marlotte Spohr                 93  WZV                 41.22
   14. Malissa van de Heuvel          93  PSV                 41.27
   15. Nicole Peeters                 93  SBC-2000(SG)        41.67
   16. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp           41.77
   17. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe     42.20
   18. Jacky Scheepers                93  DeVennen            42.30
   19. Mandy Stoop                    93  Nuenen              42.60
   20. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES             42.62
   21. Marscha Rasenberg              93  DeWarande           43.70
   22. Margot van de Rakt             93  Nautilus            44.30
  dis. Marit Stege                    93  Zeester-Meerval               AF
  dis. Joyce Janssen                  93  Hydra               42.71     SL



TOP
Nr. 158   50m schoolslag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          34.47  Valerie Hemesath   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lotte Goosen                   92  DIO                 34.97
    2. Chantal Verbakel               92  Nautilus            39.11
    3. Iris Berkelmans                92  DeTreffers          39.39
    4. Judith van Heteren             92  DeVennen            39.77
    5. Chantalle van der Linden       92  DIO                 40.05
    6. Evy Bokkers                    92  Arethusa            40.14
    7. Inge Fransen                   92  Hydra               40.27
    8. Kirsten van Gils               92  SBC-2000(SG)        40.34
    9. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           40.39
       Leonie Heijboer                92  De Krabben          40.39
   11. Kiki van Boesschoten           92  DeVennen            40.45
   12. Kinzie Pulles                  92  WZV                 40.95
   13. Esther Wittermans              92  Nuenen              40.98
   14. Myrthe Konings                 92  DIO                 41.32
   15. Sanne de Bruijn                92  Hieronymus          41.86
   16. Agaath Bont                    92  De Dommelbaarze     41.88
   17. Marieke Kuijpers               92  DeWarande           41.89



TOP
Nr. 159   50m schoolslag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          34.47  Valerie Hemesath   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valerie Hemesath               91  PSV                 34.61
    2. Yvon de Wit                    91  DZT                 35.73
    3. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 35.93
    4. Tanja Peeters                  91  PSV                 36.06
    5. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)         38.15
    6. Esther van Kamp                91  Arethusa            39.38
    7. Sofie Oostvogels               91  SBC-2000(SG)        39.38
    8. Larissa Rutten                 91  DZT                 39.92
    9. Yael Hopman                    91  Tritium(SG)         39.96
   10. Mariëlle van Wierst            91  PSV                 40.00
   11. Jiska de Boer                  91  ZVDO'74             40.25
       Eveline Wouters                91  Njord               40.25
   13. Arlette Stege                  91  Zeester-Meerval     40.42



TOP
Nr. 160   50m schoolslag Dames                                  Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          33.37  Suzan van den Bogaard   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura van Belle                90  AquAmigos           35.33
    2. Joke Velthuijs                 90  Njord               36.94
    3. Jolanda Post                   90  DIO                 37.97
    4. Nathalie Verburg               90  Tritium(SG)         38.23
    5. Merel Snoeijs                  90  SBC-2000(SG)        38.35
    6. Lotte de Winter                90  Nuenen              38.40
    7. Vivian van der Burgt           90  Njord               38.70
    8. Jantine Jongenotter            90  PSV                 38.86
    9. Simone van der Linden          90  DIO                 38.87
   10. Myrte Mijnders                 90  Tritium(SG)         39.51
   11. Rolijn van Vught               90  Budel               39.58
   12. Marjolein Keltjens             90  WZV                 39.65
   13. Judith Barendse                90  DIO                 39.83



TOP
Nr. 161   50m schoolslag Dames                                  Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          33.37  Suzan van den Bogaard   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fieke Brands                   89  SBC-2000(SG)        36.22
    2. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES             38.47



TOP
Nr. 162   50m schoolslag Dames                                    Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          31.94  Madelon Baans   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle vd Weijenberg         85  AquAmigos           34.66
    2. Femke Hendrikx                 88  DZT                 34.97
    3. Esther Vos                     82  ZVDO'74             35.94
    4. Marjolijn Wuisman              86  Tempo               36.02
    5. Susanne van der Linden         88  DIO                 37.19
    6. Linda Schellekens              88  Neptunus'58         37.60
    7. Ineke Goossens                 79  SBC-2000(SG)        37.80
       Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     37.80
    9. Tanja Donkers                  86  TRB/RES             38.37
   10. Anita Smits                    69  TRB/RES             38.42
  dis. Kim vd Beek                    87  PSV                 37.20     SP



TOP
Nr. 163   100m vrije slag Heren                      Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:06.03  Olaf Henselmans   DBD
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stan Pijnenburg                96  PSV               1:08.67
    2. Stef van Zitteren              96  PSV               1:09.61
    3. Peter Rietveld                 96  TRB/RES           1:11.51
    4. Pepijn Smits                   96  PSV               1:12.52
    5. Tim Schalken                   96  TRB/RES           1:13.47
    6. Floris van Mierlo              97  Budel             1:15.73
    7. Mike van Herk                  96  PSV               1:16.29
    8. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58       1:18.36
    9. Bram van Heuven                96  DeTreffers        1:21.17
   10. Bart Gubbels                   96  TRB/RES           1:22.91



TOP
Nr. 164   100m vrije slag Heren                               Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:02.99  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV               1:07.29
    2. Sven Alderlieste               95  Daphnia           1:10.89
    3. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)      1:11.52
    4. Guus van Stiphout              95  Nautilus          1:13.00
    5. Bram van de Water              95  DenDoorn          1:13.29
    6. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)       1:13.41
    7. Joep van Grunsven              95  Arethusa          1:14.16
    8. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES           1:14.26
    9. Koen Nuchelmans                95  De Dommelbaarze   1:15.91
   10. Thymo Reichgelt                95  SBC-2000(SG)      1:16.34
   11. Fabian Sebregts                95  Hieronymus        1:16.35
   12. Nick Evers                     95  AquAmigos         1:16.41
   13. Marc Tromp                     95  PSV               1:16.51
   14. Joris Willems                  95  Thalassa          1:17.11
   15. Wilko Heemskerk                95  DeTreffers        1:18.80
   16. Dennis van Krieken             95  DeTreffers        1:19.13



TOP
Nr. 165   100m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          58.28  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   1:02.64
    2. Remy den Boer                  94  DeWarande         1:04.50
    3. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:04.88
    4. Huub Leijssen                  94  DZT               1:07.68
    5. Thomas Rietveld                94  TRB/RES           1:07.75
    6. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   1:08.69
    7. Stan Brok                      94  AquAmigos         1:09.91
    8. Jarmo van Zwol                 94  Nuenen            1:10.70
    9. Dennis Wardenaar               94  De Krabben        1:10.87
   10. Mitchell Verburg               94  PSV               1:11.72
   11. Sam Beenhakker                 94  DeWarande         1:11.90
   12. Damien Clarey                  94  Njord             1:13.07
   13. Wiebe van de Rijt              94  TRB/RES           1:13.60
   14. Mark v. Dinther                94  Neptunus'58       1:13.82
   15. Bas de Bruijn                  94  Hieronymus        1:17.31
   16. Iwan Elshout                   94  ZVDO'74           1:17.48



TOP
Nr. 166   100m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          54.25  John Verhagen   NEPTUNUS'5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastian de Been              93  DeWarande           59.29
    2. Thomas van Mierlo              93  Budel               59.89
    3. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:00.74
    4. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:01.06
    5. Ruud van Heerbeek              93  PSV               1:02.35
    6. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)       1:02.42
    7. Maurice Soudant                93  PSV               1:03.38
    8. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval   1:03.48
    9. Paul Koster                    93  DIO               1:04.30
   10. Pim Dirriwachter               93  DeTreffers        1:04.92
   11. Kevin Vermeulen                93  Arethusa          1:05.33
   12. Robert Groot                   93  De Krabben        1:05.66
   13. Ramon Bastiaansen              93  DIO               1:05.92
   14. Dirk Vogels                    93  Zeester-Meerval   1:05.96
   15. Matti de Bruijn                93  TRB/RES           1:06.00
   16. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze   1:06.42
   17. Raoni Schrijvers               93  Tempo             1:06.48
   18. Yannick van Opdorp             93  De Krabben        1:07.64
   19. Stef v/d Struijk               93  DBD               1:08.22
   20. Christian Bingel               93  DIO               1:09.18
   21. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES           1:10.12
   22. Pepijn Warrink                 93  DBD               1:10.48



TOP
Nr. 167   100m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          52.80  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58         53.67
    2. Yorick Massink                 92  DZT                 56.93
    3. Johnno Smulders                92  PSV                 58.99
    4. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     58.99
    5. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp           59.81
    6. Dustin Bolte                   92  Tempo             1:00.42
    7. Ron Smetsers                   92  EOZC              1:00.90
    8. Coen de Bruijn                 92  Hieronymus        1:01.11
    9. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)       1:01.86
   10. Mitchel Heesakkers             92  Tiamat            1:02.03
   11. Jarst van Belle                92  AquAmigos         1:02.03
   12. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:02.36
   13. Ferry J. Claassen              92  Budel             1:03.15
   14. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos         1:03.66
   15. Cas Hendriks                   92  Lutra             1:03.80
   16. Ruud Scheepers                 92  Njord             1:04.30
   17. Enzo Diependaal                92  TRB/RES           1:05.27
   18. Rick v. Hamond                 92  Neptunus'58       1:06.18



TOP
Nr. 168   100m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          51.40  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Gerben Fiere                   91  DeWarande           56.42
    2. Wouter de Mol                  91  Hieronymus          56.55
    3. Handy Widjaja                  91  PSV                 57.25
    4. Sil Hoving                     91  PSV                 58.20
    5. Reinier Vos                    91  Zeester-Meerval     58.34
    6. Mehmet Demirci                 91  BZV                 58.57
    7. Rens van Eijk                  91  Nuenen              59.70
    8. Stefan Wesolowski              91  SBC-2000(SG)        59.82
    9. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   1:00.21
   10. Jelte Schuurmans               91  Tritium(SG)       1:00.69
   11. Joost Evers                    91  AquAmigos         1:00.74
   12. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:00.81
   13. Gunther Fiten                  91  Budel             1:01.63
       Rik Bakker                     91  TRB/RES           1:01.63
   15. Pieter Joordens                91  Tiamat            1:01.64
   16. Bas Castelijns                 91  Nuenen            1:01.83
   17. Jelle van der Ploeg            91  SBC-2000(SG)      1:01.86
   18. Martijn de Jong                91  Argo              1:01.93
   19. Jermo Nordmeijer               91  AquAmigos         1:02.01
   20. Patrick Maas                   91  Tiamat            1:03.19



TOP
Nr. 169   100m vrije slag Heren                                    Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          49.13  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval     53.02
    2. Jasper van Mierlo              90  Budel               53.98
    3. Robin den Boer                 90  DeWarande           55.80
    4. Remco Bonten                   90  SBC-2000(SG)        57.33
       Jasper Groothelm               90  DBD                 57.33
       Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         57.33
    7. Tom Lommers                    90  WZV                 57.54
    8. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 57.67
    9. Wytse Bleeker                  90  Tritium(SG)         57.94
   10. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           58.38
   11. Michiel Verrijk                90  Nuenen              58.56
   12. Akke Toeter                    90  Nuenen              58.92
   13. Robin van Gulik                90  TRB/RES             58.92
   14. Lawrence Bolte                 90  Tempo               59.34
   15. Lex Habraken                   90  Argo                59.48
   16. Niels Raaijmakers              90  Budel               59.72
   17. Roel Verdijk                   90  AquAmigos           59.77
   18. Stef Hoeven                    90  Zegenwerp         1:00.15



TOP
Nr. 170   100m vrije slag Heren                                    Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          49.13  Pieter van den Hoogenband   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raga Flores                    89  BZV                 54.16
    2. Dennis van Oosterhout          89  SBC-2000(SG)        54.39
    3. Joppe Wisse                    89  DZT                 54.88
    4. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)         55.25
    5. Bart van der Aar               89  BZV                 56.41
    6. Bart van Kaathoven             89  Argo                57.20
    7. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa            57.49
    8. Bas Berndes                    89  Tritium(SG)         57.57
    9. Lars Rongen                    89  De Dommelbaarze     58.49



TOP
Nr. 171   100m vrije slag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          49.13  Pieter v/d Hoogenband sen.1-2    PSV  
KR Record          46.81  Pieter v/d Hoogenband senioren   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joey van Doesburg              87  TRB/RES             52.99
    2. Marcel Smit                    87  Njord               53.49
    3. Roel Jacobs                    82  Zeester-Meerval     53.49
    4. Bram Wisse                     85  DZT                 53.72
    5. Rik op het Veld                86  Njord               53.95
    6. Hermie Minkels                 87  BZV                 54.58
    7. Dirk Filippini                 85  DZT                 54.75
    8. Ronald Vullings                87  Zeester-Meerval     54.91
    9. Gert-Jan den Dekker            85  ZVDO'74             55.18
   10. Joost Mulder                   86  SBC-2000(SG)        55.30
   11. Thomas Priems                  86  SBC-2000(SG)        55.43
   12. Wietse Beerens                 87  De Dommelbaarze     55.63
   13. Tim van Doesburg               88  Tempo               55.76
   14. Bram Mommers                   76  AquAmigos           56.32
   15. Wim Vos                        84  ZVDO'74             56.75
   16. Jelle Beerens                  86  De Dommelbaarze     56.76
   17. Ronald Smits                   78  PSV                 56.99
   18. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES             57.19
   19. Jeroen Donkers                 85  DeWarande           57.19
   20. Frank Zwiers                   82  SBC-2000(SG)        57.19



TOP
Nr. 172   100m rugslag Dames                         Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:18.12  Mariétte Nijhoff   NJORD
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marceline de Cloe              96  DeVennen          1:25.21
    2. Nikki Habers                   96  Nautilus          1:25.67
    3. Madelon van Dam                96  PSV               1:26.08
    4. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58       1:26.40
    5. Laura van Leeuwen              97  PSV               1:27.75
    6. Britt Guljé                    96  SBC-2000(SG)      1:28.19
    7. Rosanne van Wierst             96  PSV               1:29.78



TOP
Nr. 173   100m rugslag Dames                                  Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:13.10  Endrina van den Heuvel   NUENEN
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniek Resink                   95  DIO               1:19.95
    2. Esma van Vonderen              95  Arethusa          1:21.83
    3. Samantha Kardol                95  Nuenen            1:22.38
    4. Mariska van Leeuwen            95  PSV               1:23.50
    5. Anne Klijberg                  95  WZV               1:24.57
    6. Sanne de Laat                  95  AquAmigos         1:24.88
    7. Sanne Ter Burg                 95  PSV               1:25.17
    8. Tjitske Fetter                 95  PSV               1:25.86
    9. Ananda Veugen                  95  DZT               1:25.89
   10. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)      1:25.95
   11. Laura Renders                  95  Nautilus          1:26.55
   12. Vanessa van Schijndel          95  DZT               1:26.70
   13. Louise van de Meer             95  TRB/RES           1:26.96
   14. Evelien Schat                  95  PSV               1:27.26
   15. Maxime Schoones                95  Budel             1:27.80
   16. Daisy van den Bos              95  Hieronymus        1:27.85
   17. Elise Pennings                 95  Argo              1:29.01
   18. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze   1:29.01
   19. Lisa Koolen                    95  DZT               1:30.25
  dis. Tisja Janssen                  95  BZV                           VR



TOP
Nr. 174   100m rugslag Dames                                  Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:09.00  Joyce Stewart   ZEESTER
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Verouden              94  PSV               1:11.86
    2. Noortje van den Boom           94  PSV               1:13.16
    3. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       1:16.42
    4. Whitney van Hoeckel            94  DIO               1:17.19
    5. Sahar Hamam                    94  DZT               1:17.90
    6. Roosmarijne Kox                94  Platella          1:19.27
    7. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:20.08
    8. Fieke Nelissen                 94  Tritium(SG)       1:20.93
    9. Vera Vinken                    94  DZT               1:21.39
   10. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa          1:21.42
   11. Nathalie van Kaathoven         94  Budel             1:21.63
   12. Vaia Suijkerbuijk              94  Daphnia           1:22.44
   13. Dashney Verweij                94  BZV               1:22.77
   14. Janneke Mollen                 94  Tiamat            1:22.89
   15. Milena van Schijndel           94  DZT               1:24.23
   16. Tanja Knook                    94  Daphnia           1:24.46
   17. Patty Peeters                  94  DeWarande         1:24.75
   18. Kimberley Pardoel              94  Nautilus          1:25.18
   19. Rachelle Dangé                 94  Zeester-Meerval   1:25.20
   20. Ilse van der Heijden           94  Njord             1:25.21
   21. Rowy van de Rijdt              94  De Dommelbaarze   1:25.67
   22. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES           1:25.94
   23. Btissame Driouch               94  BZV               1:26.32
   24. Liza van Calis                 94  DZT               1:27.94
  dis. Colet Claessens                94  Nuenen            1:24.66     RD
  dis. Marian Krielaart               94  Zegenwerp         1:26.40     RC
  dis. Vera van den Oord              94  Nautilus          1:28.18     RD



TOP
Nr. 175   100m rugslag Dames                                  Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:07.02  Wendy van de Zanden   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ashley Verburg                 93  PSV               1:10.60
    2. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:11.87
    3. Carlie Mennen                  93  PSV               1:11.97
    4. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:13.28
    5. Michelle Hendrikx              93  PSV               1:14.51
    6. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:14.77
    7. Ilse Resink                    93  DIO               1:15.74
    8. Mandy Stoop                    93  Nuenen            1:17.34
    9. Nicole Peeters                 93  SBC-2000(SG)      1:17.73
   10. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)      1:18.27
   11. Marit Stege                    93  Zeester-Meerval   1:18.86
   12. Pauline van Dam                93  PSV               1:19.32
   13. Marissa Minkman                93  De Krabben        1:19.82
   14. Karin de Kok                   93  AquAmigos         1:20.08
   15. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74           1:20.44
   16. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         1:20.46
   17. Amber Paarhuis                 93  Njord             1:20.83
   18. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:20.84
   19. Marlotte Spohr                 93  WZV               1:21.85
   20. Emily Harks                    93  PSV               1:22.55
   21. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp         1:23.03



TOP
Nr. 176   100m rugslag Dames                                       Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:06.94  Sabrina Buur   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura vd Laar                  92  DZT               1:12.42
    2. Narissa Lobregt                92  ZVDO'74           1:15.50
    3. Désirée Emmen                  92  DeVennen          1:15.59
    4. Lotte Ter Burg                 92  PSV               1:15.88
    5. Nadia van Dijk                 92  DeVennen          1:16.36
    6. Sanne Bruggink                 92  SBC-2000(SG)      1:17.04
    7. Chantalle van der Linden       92  DIO               1:18.32
    8. Franka Louwers                 92  EOZC              1:18.78
    9. Daphne Kievit                  92  DeWarande         1:19.39
   10. Myrthe Konings                 92  DIO               1:19.50
   11. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         1:21.55
   12. Gemma Schiphorst Preuper       92  SBC-2000(SG)      1:22.34



TOP
Nr. 177   100m rugslag Dames                                       Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:04.35  Sabrina Buur   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tanja Peeters                  91  PSV               1:09.60
    2. Bo Bannink                     91  Zeester-Meerval   1:11.24
    3. Stephanie Janssen              91  Arethusa          1:11.24
    4. Chantal Willems                91  Tritium(SG)       1:13.75
    5. Christel Peeters               91  DeWarande         1:14.53
    6. Laura de Jong                  91  Nuenen            1:14.69
    7. Elly Scheepers                 91  Budel             1:15.64
    8. Yvon de Wit                    91  DZT               1:16.14
    9. Margit Tibosch                 91  BZV               1:17.00
   10. Eveline Wouters                91  Njord             1:17.13
   11. Cora van Dorst                 91  Hieronymus        1:17.95
   12. Daisy Janssen                  91  Hydra             1:19.08
   13. Kitty Schiphorst Preuper       91  SBC-2000(SG)      1:19.40
   14. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)       1:20.03



TOP
Nr. 178   100m rugslag Dames                                    Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:02.91  Wendy van de Zanden   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jantine Jongenotter            90  PSV               1:10.02
    2. Simone van der Linden          90  DIO               1:13.93
    3. Lotte Bannink                  90  Zeester-Meerval   1:14.68
    4. Daniëlle Scheepers             90  Njord             1:16.00
    5. Viviënne vd Dungen             90  AquAmigos         1:17.51



TOP
Nr. 179   100m rugslag Dames                                    Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:02.91  Wendy van de Zanden   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sanne Ophorst                  89  DBD               1:13.65
    2. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES           1:14.56



TOP
Nr. 180   100m rugslag Dames                                      Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record          59.63  Hinkelien Schreuder   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sabrina Buur                   85  TRB/RES           1:05.80
    2. Maike op het Veld              87  TRB/RES           1:07.59
    3. Femke Hendrikx                 88  DZT               1:10.03
    4. Roos van Esch                  82  TRB/RES           1:10.82
    5. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)       1:13.82
    6. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:14.23
    7. Tanja Donkers                  86  TRB/RES           1:15.09
  dis. Janneke Kaptheyns              87  Tempo             1:11.74     RD



TOP
Nr. 181   4 x 50m vrije slag Heren                           Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:45.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zeester-Meerval                    Zeester-Meerval   1:45.90
       Jeffrey Thijssen          94   Thom van de Wetering      91
       Reinier Vos               91   Donny van Alphen          92
          28.09  1:45.90 
    2. PSV                                PSV               1:46.20
       Sil Hoving                91   Johnno Smulders           92
       Handy Widjaja             91   Ruud van Heerbeek         93
          26.51  1:46.20 
    3. Nuenen                             Nuenen            1:49.64
       Rens van Eijk             91   Daan Jacobs               91
       Sven Kardol               93   Bas Castelijns            91
          27.10  1:49.64 
    4. Neptunus'58                        Neptunus'58       1:50.59
       Gijs Verhagen             93   Mark Schellekens          92
       Rick v. Hamond            92   John Verhagen             92
          28.28  1:50.59 
    5. AquAmigos                          AquAmigos         1:50.95
       Jermo Nordmeijer          91   Joost Evers               91
       Jarst van Belle           92   Tijs van Wijk             92
          28.26  1:50.95 
    6. Tritium (SG)                       Tritium(SG)       1:51.98
       Mart Hendriks             93   Bart Maas                 92
       Kevin Janssen             92   Jelte Schuurmans          91
          27.63  1:51.98 
    7. Tiamat                             Tiamat            1:52.77
       Pieter Joordens           91   Jelle Schellens           91
       Patrick Maas              91   Mitchel Heesakkers        92
          27.73  1:52.77 
    8. De Vennen                          DeVennen          1:53.48
       Dirk Luijten              91   Roy Smits                 92
       Mark van Dongen           91   Remco Jonkers             92
          28.26  1:53.48 
    9. Budel                              Budel             1:54.16
       Thomas van Mierlo         93   Ferry J. Claassen         92
       Michiel Duisters          91   Gunther Fiten             91
          27.98  1:54.16 
   10. DIO                                DIO               1:54.67
       Ramon Bastiaansen         93   Christian Bingel          93
       Paul Koster               93   Bob van Hees              91
          29.80  1:54.67 
   11. DZT                                DZT               1:56.52
       Yorick Massink            92   Huub Leijssen             94
       Tristan Bron              93   Joey Smits                93
          26.08  1:56.52 
   12. TRB/RES                            TRB/RES           1:59.18
       Enzo Diependaal           92   Stijn Bindels             92
       Matti de Bruijn           93   Rik Bakker                91
          30.16  1:59.18 



TOP
Nr. 182   4 x 50m vrije slag Heren                           Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:29.00  senioren   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zeester-Meerval                    Zeester-Meerval   1:38.13
       Micael Correia            90   Ronald Vullings           87
       Roel Jacobs               82   Mark van Ballegooy        82
          24.48  1:38.13 
    2. BZV                                BZV               1:38.58
       Raga Flores               89   Hermie Minkels            87
       Bart van der Aar          89   Stefan van Kessel         85
          24.11  1:38.58 
    3. DZT                                DZT               1:39.95
       Dirk Filippini            85   Aad Vogelaar              61
       Joppe Wisse               89   Bram Wisse                85
          25.13  1:39.95 
    4. SBC-2000 (SG) 1                    SBC-2000(SG)      1:41.08
       Dennis van Oosterhout     89   Joost Mulder              86
       Frank Zwiers              82   Thomas Priems             86
          25.56  1:41.08 
    5. ZVDO'74                            ZVDO'74           1:41.37
       Wim Vos                   84   Dennis van Beek           78
       Martijn den Dekker        87   Gert-Jan den Dekker       85
          25.59  1:41.37 
    6. De Warande                         DeWarande         1:41.80
       Matthijs van Dieden       76   Gerben Fiere              91
       Jeroen Donkers            85   Robin den Boer            90
          25.45  1:41.80 
    7. De Dommelbaarzen                   De Dommelbaarze   1:43.26
       Wietse Beerens            87   Martijn Rongen            87
       Lars Rongen               89   Jelle Beerens             86
          25.45  1:43.26 
    8. De Biesboschzwemmers               De Biesboschzwe   1:44.32
       Harry Cornet              71   Giel van Dijk             91
       Mark Visser               88   Stephan Admiraal          83
          25.20  1:44.32 
       Nuenen                             Nuenen            1:44.32
       Florian Verrijk           90   Akke Toeter               90
       Michiel Verrijk           90   Martin de Wildt           74
          27.32  1:44.32 
   10. Tempo                              Tempo             1:44.74
       Sébastien Chaumont        73   Lawrence Bolte            90
       Tim van Doesburg          88   Mark Herps                87
          26.91  1:44.74 
   11. SBC-2000 (SG) 2                    SBC-2000(SG)      1:45.76
       Jelle van der Ploeg       91   Stefan Wesolowski         91
       Remco Bonten              90   Jeroen Bonten             88
          28.37  1:45.76 
   12. AquAmigos                          AquAmigos         1:46.58
       Roel Verdijk              90   Kenny van Krieken         90
       Kevin de Kok              89   Bram Mommers              76
          26.99  1:46.58 



TOP
Nr. 183   4 x 50m wisselslag Dames                           Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        2:11.00
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 1                              PSV               2:09.48
       Ashley Verburg            93   Michelle Hendrikx         93
       Jocelyn Spruit            93   Carlie Mennen             93
          32.23  2:09.48 
    2. PSV 2                              PSV               2:14.29
       Michelle Verouden         94   Malissa van de Heuvel     93
       Kristel Doreleijers       93   Noortje van den Boom      94
          34.10  2:14.29 
    3. TRB/RES                            TRB/RES           2:17.72
       Michelle de Bruijn        95   Marleen Bakker            93
       Veerle Sauvé              93   Pascalle Rovers           93
          36.26  2:17.72 
    4. SBC-2000 (SG)                      SBC-2000(SG)      2:20.29
       Nicole Peeters            93   Renée Roks                93
       Tamara Passania           93   Claudia den Ottelander    95
          35.67  2:20.29 
    5. DIO                                DIO               2:23.28
       Whitney van Hoeckel       94   Anneke de Rond            94
       Carmen Gosens             93   Ilse Resink               93
          36.20  2:23.28 
    6. DZT                                DZT               2:25.11
       Ananda Veugen             95   Milena van Schijndel      94
       Liza van Calis            94   Sahar Hamam               94
          38.97  2:25.11 
    7. Zegenwerp                          Zegenwerp         2:27.54
       Jolijn vd Schoot          93   Emma Verhoeven            93
       Hanneke vd Steen          93   Marian Krielaart          94
          37.82  2:27.54 
    8. Nuenen                             Nuenen            2:30.52
       Mandy Stoop               93   Samantha Kardol           95
       Colet Claessens           94   Susan Teijken             95
          36.69  2:30.52 
    9. Neptunus'58                        Neptunus'58       2:32.75
       Elke Schellekens          93   Esra Pennings             94
       Anouk v. Lokven           94   Anouk v. Helvoirt         94
          39.64  2:32.75 
   10. De Warande                         DeWarande         2:33.06
       Patty Peeters             94   Jessica Vermeij           95
       Marscha Rasenberg         93   Birgit van der Wegen      93
          39.90  2:33.06 
   11. Nautilus                           Nautilus          2:33.45
       Laura Renders             95   Vera van den Oord         94
       Margot van de Rakt        93   Kimberley Pardoel         94
          40.23  2:33.45 



TOP
Nr. 184   4 x 50m wisselslag Dames                           Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
KR Record        1:55.79  senioren   PSV
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. SBC-2000 (SG) 1                    SBC-2000(SG)      2:06.82
       Ineke Goossens            79   Monique Driessen          78
       Maartje van Keulen        80   Kitty Schiphorst Preuper  91
          33.02  2:06.82 
    2. DZT                                DZT               2:08.95
       Femke Hendrikx            88   Maizie Beckshebe          82
       Yvon de Wit               91   Leonie Moerkerken         80
          32.60  2:08.95 
    3. AquAmigos                          AquAmigos         2:10.47
       Viviënne vd Dungen        90   Daniëlle vd Weijenberg    85
       Laura van Belle           90   Linda de Kok              91
          35.53  2:10.47 
    4. DIO                                DIO               2:11.00
       Simone van der Linden     90   Lotte Goosen              92
       Susanne van der Linden    88   Jolanda Post              90
          34.62  2:11.00 
    5. Tempo                              Tempo             2:12.86
       Janneke Kaptheyns         87   Annemieke Verest          89
       Marjolijn Wuisman         86   Mieke Olde Engberink      88
          32.89  2:12.86 
    6. Njord                              Njord             2:14.32
       Eveline Wouters           91   Daniëlle Scheepers        90
       Joke Velthuijs            90   Vivian van der Burgt      90
          35.39  2:14.32 
    7. Tritium (SG)                       Tritium(SG)       2:14.39
       Chantal Willems           91   Julie Thomassen           88
       Nathalie Verburg          90   Merel Siroen              88
          33.86  2:14.39 
    8. Zeester-Meerval                    Zeester-Meerval   2:16.08
       Bo Bannink                91   Inge Maalsen              92
       Marit Stege               93   Sophie Sollie             94
          34.13  2:16.08 
    9. ZVDO'74                            ZVDO'74           2:16.15
       Roxanne vd Lei            89   Jiska de Boer             91
       Esther Vos                82   Diandra van Houwelingen   89
          37.48  2:16.15 
   10. De Warande                         DeWarande         2:18.86
       Christel Peeters          91   Daphne Kievit             92
       Gabriëlla van Oerle       90   Nieke Donkers             90
          35.20  2:18.86 
   11. De Biesboschzwemmers               De Biesboschzwe   2:19.45
       Marianne van Berchum      92   Marcha Admiraal           93
       Tonny Methorst            88   Laura Korsman             93
          36.67  2:19.45 
   12. De Vennen                          DeVennen          2:19.68
       Nina van Dijk             90   Nadia van Dijk            92
       Judith van Heteren        92   Désirée Emmen             92
          35.89  2:19.68 
   13. Nautilus                           Nautilus          2:21.25
       Annita van den Boom       85   Mandy Verbakel            90
       Chantal Verbakel          92   Karin Verbeek             92
          35.54  2:21.25 
   14. EOZC                               EOZC              2:21.30
       Franka Louwers            92   Nienke Cusiel             82
       Desiree Peltenburg        94   Maaike Cusiel             82
          35.92  2:21.30 
   15. De Krabben                         De Krabben        2:21.93
       Linda van Poll            89   Marissa Minkman           93
       Lotte Nederstigt          93   Lichelle Groot            90
          36.54  2:21.93 
  dis. Nuenen                             Nuenen                        EA
       Lieke Jager               87   Danila vd Hoogenband      90
       Lotte de Winter           90   Laura de Jong             91
          32.07 
  dis. TRB/RES                            TRB/RES                       EA
       Sabrina Buur              85   Roos van Esch             82
       Sylvia Berens             80   Maike op het Veld         87
          30.88