Kringwinterkampioenschappen 2007
Alkmaar, Netherlands,    7-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Dames Min 3+4   Nr. 2 100m wisselslag Heren Min 3+4   
Nr. 3 100m rugslag Dames Min 5+6   Nr. 4 100m wisselslag Heren Min 5+6   
Nr. 5 100m rugslag Dames Sen.   Nr. 6 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 7 100m rugslag Dames Min 3+4   Nr. 8 100m rugslag Heren Min 3+4   
Nr. 9 100m wisselslag Dames Min 5+6   Nr. 10 100m rugslag Heren Min 5+6   
Nr. 11 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 12 100m rugslag Heren Sen.   


Nr. 1   100m wisselslag Dames                     Meisjes Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mirl de Boer                   97  08-075   1:29.01
    2. Elise Dekker                   97  08-073   1:37.57



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Heren                     Jongens Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael Tonsbeek               97  08-007   1:35.97



TOP
Nr. 3   100m rugslag Dames                          Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esmee Vermeulen                96  08-073   1:19.57
    2. Rosa Veerman                   96  08-047   1:21.11
    3. Julia Brouwers                 96  08-032   1:24.94
    4. Femke Aan                      96  08-073   1:25.56
    5. Janine Rooker                  96  08-032   1:25.72
    6. Claudia Rijkhoff               96  08-013   1:26.04
    7. Roxann Geenen                  96  08-075   1:27.46
    8. Laura Stokx                    96  08-075   1:27.59
    9. Irene Teufer                   96  08-021   1:28.68
   10. Lola Holsboer                  96  08-043   1:29.85
   11. Tess de Boer                   96  08-075   1:31.72
   12. Janine Kroon                   96  08-047   1:32.99
   13. Marit Visscher                 96  08-002   1:33.18
   14. Sophie Padt                    96  08-075   1:34.62
   15. Lisa Schellinger               96  08-031   1:35.97
  dis. Shannon Adema                  96  08-004   1:30.09     rc



Nr. 3   100m rugslag Dames                          Meisjes Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  08-075   1:17.18
    2. Miloes Rozemuller              95  08-013   1:22.35
    3. Daisy Koning                   95  08-043   1:23.12
    4. Anouk Limburg                  95  08-070   1:23.19
    5. Mariska van Engeldorp          95  08-002   1:26.00
    6. Davina van Perge               95  08-075   1:27.54
    7. Britt Jansen                   95  08-060   1:28.20
    8. Dana van der Zee               95  08-060   1:28.59
    9. Sabrina van der Vis            95  08-031   1:28.97
   10. Annemiek Suiker                95  08-063   1:29.34
   11. Esmee Bont                     95  08-047   1:30.16
   12. Najade Bijl                    95  08-013   1:30.38
   13. Helena La                      95  08-013   1:30.62
   14. Mandy Verhage                  95  08-075   1:30.92
   15. Marcha Kemp                    95  08-032   1:32.96
       Marloes Jellema                95  08-032   1:32.96
   17. Maxine Alfonsi                 95  08-063   1:33.08
   18. Melissa Eliveld                95  08-060   1:34.14



TOP
Nr. 4   100m wisselslag Heren                       Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Haarsma                   96  08-013   1:23.25
    2. Carlo Kemp                     96  08-032   1:25.25
    3. Danny Visser                   96  08-002   1:25.88
    4. Joost Boers                    96  08-070   1:29.45
    5. Jeroen Jongert                 96  08-004   1:31.98
    6. Koen Rademaker                 96  08-004   1:32.50
    7. Kaspur van der Lem             96  08-032   1:33.16
       Ruben Sap                      96  08-004   1:33.16
    9. Bas De Lange                   96  08-008   1:35.57



Nr. 4   100m wisselslag Heren                       Jongens Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjors Lieverst                 95  08-073   1:19.89
    2. Ruben Tol                      95  08-047   1:20.01
    3. Lars Kerkhoff                  95  08-060   1:24.44
    4. Klaas Schoute                  95  08-075   1:26.22
    5. Paul de Graaf                  95  08-031   1:26.25
    6. Guus Jonk                      95  08-013   1:26.31
    7. Roel Alers                     95  08-032   1:27.12     2
       Felix Geenen                   95  08-075   1:27.12     1
    9. Job Boersma                    95  08-063   1:28.22
   10. Remco Tol                      95  08-047   1:28.47
   11. Stijn Jongbloed                95  08-073   1:33.73



TOP
Nr. 5   100m rugslag Dames                          Meisjes Junioren 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  08-032   1:12.83
    2. Lisa Boers                     94  08-070   1:14.75
    3. Pascalle Spiekerman            94  08-032   1:17.08     2
    4. Suzanne Mosch                  94  08-070   1:17.62
    5. Tara van den Bogaard           94  08-058   1:18.87
    6. Sharona Mlcoch                 94  08-075   1:19.52
    7. Yvonne Verbeek                 94  08-032   1:21.64
    8. Linda Abu El Hassan            94  08-014   1:21.66
    9. Linda Crok                     94  08-021   1:23.27
   10. Danique Mallon                 94  08-021   1:24.26



Nr. 5   100m rugslag Dames                          Meisjes Junioren 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  08-013   1:08.93
    2. Shelley de Boer                93  08-073   1:12.43
    3. Danique Olof                   93  08-013   1:13.83
    4. Jessica de Ruiter              93  08-002   1:17.90
    5. Carmen Krijnen                 93  08-032   1:18.61
    6. Sterre Boon                    93  08-075   1:18.83
    7. Dieuwertje Jorink              93  08-002   1:19.79
    8. Daisy Molenaar                 93  08-075   1:19.83
    9. Charlotte Buskermolen          93  08-075   1:21.45
   10. Tess van Bodegraven            93  08-004   1:22.54
   11. Lieke Bosman                   93  08-008   1:23.62
   12. Roos Rademaker                 93  08-004   1:23.63



Nr. 5   100m rugslag Dames                               Dames Jeugd 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  08-032   1:13.86
    2. Corine Rooker                  92  08-032   1:14.15
    3. Anita Verkerk                  92  08-032   1:15.61
    4. Chantalle van der Fluit        92  08-075   1:16.33
    5. Melonie Hoonakker              92  08-073   1:17.08     1



Nr. 5   100m rugslag Dames                               Dames Jeugd 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Mosch                    91  08-070   1:12.04
    2. Maaike Vooren                  91  08-075   1:12.37
    3. Melissa Zwaan                  91  08-073   1:14.77
    4. Maureen Udes                   91  08-032   1:16.78
    5. Ingrid Jongert                 91  08-004   1:17.04
  dis. Nicole Palmboom                91  08-021   1:17.82     rc



Nr. 5   100m rugslag Dames                         Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  08-063   1:09.53
    2. Daisy Kleijne                  89  08-021   1:11.64
    3. Lisanne Duyst                  90  08-013   1:11.89     2
       Bernadette Bol                 89  08-075   1:11.89     1
    5. Nynke de Groot                 88  08-032   1:12.44
    6. Sophie Raven                   90  08-008   1:14.80
    7. Evelien Kok                    90  08-004   1:15.05
    8. Xandra Groot                   90  08-013   1:15.96
    9. Laura Wiegant                  88  08-002   1:16.14
   10. Kim Zwart                      88  08-004   1:16.56
   11. Nickey de Klerk                86  08-032   1:17.16
   12. Annet Bakker                   90  08-070   1:17.29
   13. Marianne vd Poll               89  08-075   1:17.77
   14. Anna Kalse                     90  08-043   1:19.04
   15. Lidewij Vink                   90  08-021   1:19.81



TOP
Nr. 6   100m wisselslag Heren                       Jongens Junioren 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frank van der Wolff            94  08-013   1:13.08
    2. Jorrick Druyven                94  08-021   1:13.60     1
    3. Kingue Struijf                 94  08-032   1:15.50     2
    4. Roberto Visser                 94  08-002   1:15.88     2
    5. Milan Tump                     94  08-073   1:20.67
    6. Victor Weerensteijn            94  08-073   1:22.19
    7. Rico Roels                     94  08-075   1:24.52



Nr. 6   100m wisselslag Heren                       Jongens Junioren 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Dekker                   93  08-073   1:11.11     1
    2. Ritchoberto Peternella         93  08-032   1:11.79
    3. Jordy de Klerk                 93  08-032   1:12.76
    4. Marcel Schouten                93  08-060   1:13.60     2
    5. Joey Stokx                     93  08-075   1:13.92
    6. Mike Hoonakker                 93  08-073   1:14.15
    7. Camiel Landheer                93  08-004   1:15.07
    8. Nick Venema                    93  08-031   1:15.41
    9. Kasper Gerdes                  93  08-063   1:15.50     1
   10. Mart de Boer                   93  08-075   1:15.56
   11. Roy Vens                       93  08-073   1:15.88     1



Nr. 6   100m wisselslag Heren                       Jongens Junioren 3
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  08-060   1:06.65
    2. Joćo Schilder                  92  08-031   1:09.16
    3. Jeffrey Appel                  92  08-031   1:10.42
    4. Kees Veerman                   92  08-047   1:10.68



Nr. 6   100m wisselslag Heren                       Jongens Junioren 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Boers                 91  08-070   1:02.76     2
    2. Bart Schram                    91  08-075   1:06.50
       Hans Peter Hartog              91  08-073   1:06.50
    4. Michel de Maesschalck          91  08-070   1:06.88
    5. Bart Knijn                     91  08-032   1:08.37
    6. Arjan Baron                    91  08-075   1:08.42
    7. Demi de Rooij                  91  08-075   1:08.76
    8. Timo v.d. Veen                 91  08-014   1:09.25
    9. Pieter Crok                    91  08-021   1:09.81
   10. Stefan Bouwman                 91  08-031   1:11.11     2
   11. Chris Al                       91  08-013   1:11.22
   12. Martijn van Tricht             91  08-002   1:12.09
   13. Kristian Stam                  91  08-073   1:13.79



Nr. 6   100m wisselslag Heren                            Heren Jeugd 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Cornwall                  90  08-073   1:05.18
    2. Wouter Allard                  90  08-060   1:08.34
    3. Robin Schottinghuis            90  08-073   1:08.78
    4. Sil Leek                       90  08-063   1:09.56
    5. Ian Verrey                     90  08-073   1:12.74



Nr. 6   100m wisselslag Heren                            Heren Jeugd 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    0. Martijn van Gelderen           89  08-075   1:08.04
       Rowan Schaap                   89  08-075
       Jeffrey Stam                   89  08-063   1:06.60
       Fred Bond                      89  08-047   1:04.90
       Wouter Breton                  89  08-002   1:04.72
       Maikel van Schaik              89  08-004   1:08.88



Nr. 6   100m wisselslag Heren                      Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    0. Tom van Gulik                  84  08-031   1:05.13
       Jordy Kok                      87  08-031   1:05.67     2
       Bart Beemster                  87  08-032   1:04.27
       Jeroen Beemster                87  08-032   1:04.35
       Marijn Nijssen                 87  08-013   1:06.32
       Ronald Hart                    78  08-075   1:03.79
       Kevin vd Poll                  86  08-075   1:05.93
       Pieter Schoots                 87  08-075
       Stefan Haack                   82  08-060   1:02.76     1
       Edo Pieters                    88  08-002   1:09.16
       Quintin Trausel                87  08-004   1:04.82
       Kristiaan Lenos                83  08-014   1:02.76     3
       Paul Oudendijk                 81  08-021   1:05.67     1



TOP
Nr. 7   100m rugslag Dames                        Meisjes Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mirl de Boer                   97  08-075   1:29.92
    2. Elise Dekker                   97  08-073   1:39.62



TOP
Nr. 8   100m rugslag Heren                        Jongens Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael Tonsbeek               97  08-007   1:38.17



TOP
Nr. 9   100m wisselslag Dames                       Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esmee Vermeulen                96  08-073   1:21.63
    2. Rosa Veerman                   96  08-047   1:22.94
    3. Irene Teufer                   96  08-021   1:26.42
    4. Roxann Geenen                  96  08-075   1:26.54
    5. Femke Aan                      96  08-073   1:27.39
    6. Janine Kroon                   96  08-047   1:27.94
       Shannon Adema                  96  08-004   1:27.94
    8. Janine Rooker                  96  08-032   1:28.82
    9. Claudia Rijkhoff               96  08-013   1:29.38
   10. Laura Stokx                    96  08-075   1:30.03
   11. Lola Holsboer                  96  08-043   1:31.09
   12. Julia Brouwers                 96  08-032   1:31.64
   13. Tess de Boer                   96  08-075   1:31.94
   14. Marit Visscher                 96  08-002   1:32.78
   15. Lisa Schellinger               96  08-031   1:34.39
   16. Sophie Padt                    96  08-075   1:36.41



Nr. 9   100m wisselslag Dames                       Meisjes Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  08-075   1:17.51
    2. Annemiek Suiker                95  08-063   1:21.57
    3. Mariska van Engeldorp          95  08-002   1:22.08
    4. Miloes Rozemuller              95  08-013   1:22.96
    5. Anouk Limburg                  95  08-070   1:24.41
    6. Helena La                      95  08-013   1:24.56
    7. Daisy Koning                   95  08-043   1:24.89
    8. Sabrina van der Vis            95  08-031   1:27.16
    9. Davina van Perge               95  08-075   1:27.96
   10. Britt Jansen                   95  08-060   1:28.25
   11. Maxine Alfonsi                 95  08-063   1:28.92
   12. Dana van der Zee               95  08-060   1:29.35
   13. Esmee Bont                     95  08-047   1:30.31
   14. Melissa Eliveld                95  08-060   1:30.60
   15. Marcha Kemp                    95  08-032   1:32.75
   16. Najade Bijl                    95  08-013   1:33.26
   17. Mandy Verhage                  95  08-075   1:35.32
   18. Marloes Jellema                95  08-032   1:35.60



TOP
Nr. 10   100m rugslag Heren                         Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Haarsma                   96  08-013   1:22.68
    2. Carlo Kemp                     96  08-032   1:25.70
    3. Danny Visser                   96  08-002   1:27.97
    4. Joost Boers                    96  08-070   1:29.63     1
    5. Jeroen Jongert                 96  08-004   1:30.01
    6. Koen Rademaker                 96  08-004   1:31.51
    7. Kaspur van der Lem             96  08-032   1:31.67
    8. Bas De Lange                   96  08-008   1:35.66
    9. Ruben Sap                      96  08-004   1:40.10



Nr. 10   100m rugslag Heren                         Jongens Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjors Lieverst                 95  08-073   1:19.06
    2. Ruben Tol                      95  08-047   1:23.56
    3. Remco Tol                      95  08-047   1:24.32
    4. Roel Alers                     95  08-032   1:27.28
    5. Job Boersma                    95  08-063   1:27.78
    6. Guus Jonk                      95  08-013   1:28.40
    7. Felix Geenen                   95  08-075   1:29.00
    8. Paul de Graaf                  95  08-031   1:29.07
    9. Klaas Schoute                  95  08-075   1:29.63     2
   10. Stijn Jongbloed                95  08-073   1:30.27
   11. Lars Kerkhoff                  95  08-060   1:32.67



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Dames                      Meisjes Junioren 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  08-032   1:12.36
    2. Pascalle Spiekerman            94  08-032   1:15.33     2
    3. Lisa Boers                     94  08-070   1:15.82
    4. Yvonne Verbeek                 94  08-032   1:19.51     1
    5. Suzanne Mosch                  94  08-070   1:19.68
    6. Linda Crok                     94  08-021   1:22.95
    7. Sharona Mlcoch                 94  08-075   1:23.28
    8. Danique Mallon                 94  08-021   1:23.51
    9. Linda Abu El Hassan            94  08-014   1:25.41
   10. Tara van den Bogaard           94  08-058   1:25.78



Nr. 11   100m wisselslag Dames                      Meisjes Junioren 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  08-013   1:09.04
    2. Danique Olof                   93  08-013   1:13.29
    3. Shelley de Boer                93  08-073   1:14.69
    4. Jessica de Ruiter              93  08-002   1:16.63
    5. Sterre Boon                    93  08-075   1:17.02
    6. Carmen Krijnen                 93  08-032   1:19.44
    7. Dieuwertje Jorink              93  08-002   1:20.09
    8. Daisy Molenaar                 93  08-075   1:20.13
    9. Roos Rademaker                 93  08-004   1:20.47
   10. Charlotte Buskermolen          93  08-075   1:20.97
   11. Tess van Bodegraven            93  08-004   1:21.81
   12. Lieke Bosman                   93  08-008   1:23.26



Nr. 11   100m wisselslag Dames                           Dames Jeugd 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  08-032   1:13.07
    2. Anita Verkerk                  92  08-032   1:15.47
    3. Corine Rooker                  92  08-032   1:16.98
    4. Chantalle van der Fluit        92  08-075   1:19.30
    5. Melonie Hoonakker              92  08-073   1:19.51     2



Nr. 11   100m wisselslag Dames                           Dames Jeugd 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  08-075   1:10.66
    2. Tessa Mosch                    91  08-070   1:14.33
    3. Melissa Zwaan                  91  08-073   1:15.01     1
       Nicole Palmboom                91  08-021   1:15.01     2
    5. Maureen Udes                   91  08-032   1:16.19
    6. Ingrid Jongert                 91  08-004   1:17.16



Nr. 11   100m wisselslag Dames                     Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  08-063   1:09.03
    2. Bernadette Bol                 89  08-075   1:12.53
    3. Evelien Kok                    90  08-004   1:12.81
    4. Annet Bakker                   90  08-070   1:14.10
    5. Lisanne Duyst                  90  08-013   1:14.20
    6. Nynke de Groot                 88  08-032   1:14.72     1
       Xandra Groot                   90  08-013   1:14.72     2
    8. Sophie Raven                   90  08-008   1:15.33     1
    9. Kim Zwart                      88  08-004   1:15.79
   10. Marianne vd Poll               89  08-075   1:17.21
   11. Daisy Kleijne                  89  08-021   1:17.25
   12. Anna Kalse                     90  08-043   1:17.51
   13. Nickey de Klerk                86  08-032   1:17.84
   14. Lidewij Vink                   90  08-021   1:18.23
   15. Laura Wiegant                  88  08-002   1:18.63



TOP
Nr. 12   100m rugslag Heren                         Jongens Junioren 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roberto Visser                 94  08-002   1:11.69
    2. Jorrick Druyven                94  08-021   1:15.00
    3. Frank van der Wolff            94  08-013   1:15.67
    4. Victor Weerensteijn            94  08-073   1:15.86
    5. Kingue Struijf                 94  08-032   1:18.91
    6. Rico Roels                     94  08-075   1:26.50
    7. Milan Tump                     94  08-073   1:28.77



Nr. 12   100m rugslag Heren                         Jongens Junioren 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Dekker                   93  08-073   1:08.11     1
    2. Joey Stokx                     93  08-075   1:09.62
    3. Jordy de Klerk                 93  08-032   1:11.56
    4. Mike Hoonakker                 93  08-073   1:11.68
    5. Marcel Schouten                93  08-060   1:14.09
    6. Camiel Landheer                93  08-004   1:15.13
    7. Nick Venema                    93  08-031   1:15.61
    8. Ritchoberto Peternella         93  08-032   1:15.62
    9. Roy Vens                       93  08-073   1:16.88
   10. Kasper Gerdes                  93  08-063   1:19.03
   11. Mart de Boer                   93  08-075   1:21.10



Nr. 12   100m rugslag Heren                         Jongens Junioren 3
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  08-060   1:07.08
    2. Jeffrey Appel                  92  08-031   1:11.47
    3. Joćo Schilder                  92  08-031   1:14.09     2
       Kees Veerman                   92  08-047   1:14.09     1



Nr. 12   100m rugslag Heren                         Jongens Junioren 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Boers                 91  08-070   1:01.85
    2. Bart Schram                    91  08-075   1:06.78
    3. Hans Peter Hartog              91  08-073   1:07.44
    4. Stefan Bouwman                 91  08-031   1:08.64
    5. Arjan Baron                    91  08-075   1:09.26
    6. Bart Knijn                     91  08-032   1:09.36
    7. Michel de Maesschalck          91  08-070   1:09.50
    8. Demi de Rooij                  91  08-075   1:09.71
    9. Timo v.d. Veen                 91  08-014   1:10.53
   10. Kristian Stam                  91  08-073   1:11.24
   11. Pieter Crok                    91  08-021   1:12.16
   12. Martijn van Tricht             91  08-002   1:13.15
   13. Chris Al                       91  08-013   1:15.70



Nr. 12   100m rugslag Heren                              Heren Jeugd 1
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Cornwall                  90  08-073   1:06.16
    2. Wouter Allard                  90  08-060   1:07.31
    3. Sil Leek                       90  08-063   1:09.87
    4. Robin Schottinghuis            90  08-073   1:10.23
    5. Ian Verrey                     90  08-073   1:12.00



Nr. 12   100m rugslag Heren                              Heren Jeugd 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Breton                  89  08-002   1:05.20
    2. Fred Bond                      89  08-047   1:07.90
    3. Rowan Schaap                   89  08-075   1:08.11     2
    4. Jeffrey Stam                   89  08-063   1:08.42
    5. Maikel van Schaik              89  08-004   1:11.26
    6. Martijn van Gelderen           89  08-075   1:13.45



Nr. 12   100m rugslag Heren                        Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Beemster                87  08-032   1:02.19
    2. Paul Oudendijk                 81  08-021   1:02.95
    3. Bart Beemster                  87  08-032   1:03.13
    4. Pieter Schoots                 87  08-075   1:03.16
    5. Stefan Haack                   82  08-060   1:04.44
    6. Jordy Kok                      87  08-031   1:05.79
    7. Quintin Trausel                87  08-004   1:06.47
    8. Kristiaan Lenos                83  08-014   1:06.50
    9. Tom van Gulik                  84  08-031   1:06.95     2
       Marijn Nijssen                 87  08-013   1:06.95     1
   11. Ronald Hart                    78  08-075   1:06.97
   12. Kevin vd Poll                  86  08-075   1:11.38
   13. Edo Pieters                    88  08-002   1:11.65