Winterkringkampioenschap deel 1 2007
Emmen, Netherlands,    6-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m rugslag Dames 9-10   Nr. 2 100m rugslag Heren 9-10   
Nr. 3 100m schoolslag Dames 11-12   Nr. 4 100m schoolslag Heren 11-12   
Nr. 5 100m rugslag Dames 13-14   Nr. 6 100m rugslag Heren 13-14   
Nr. 7 100m schoolslag Dames 15-16   Nr. 8 100m schoolslag Heren 15-16   
Nr. 9 100m vlinderslag Dames 17 +   Nr. 10 100m vlinderslag Heren 17 +   
Nr. 11 100m schoolslag Dames 9-10   Nr. 12 100m schoolslag Heren 9-10   
Nr. 13 100m rugslag Dames 11-12   Nr. 14 100m rugslag Heren 11-12   
Nr. 15 100m schoolslag Dames 13-14   Nr. 16 100m schoolslag Heren 13-14   
Nr. 17 100m rugslag Dames 15-16   Nr. 18 100m rugslag Heren 15-16   
Nr. 19 100m vrije slag Dames 17 +   Nr. 20 100m vrije slag Heren 17 +   


Nr. 1   100m rugslag Dames                               Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Samantha Diphoorn              96  Hoogeveen         1:29.20
    2. Danique Scheltes               96  Najade            1:32.48
    3. Bernadette Baron               96  De Kikker         1:34.71
    4. Inez Duursma                   97  DeSpatters        1:36.40
    5. Anoeska Wonder                 96  DeSpatters        1:37.33
    6. Anouk Bos                      96  DeValken          1:37.38
    7. Daniëlle Vrieling              96  DeSpatters        1:37.78
    8. Annelie la Rivière             97  Borger            1:40.10
    9. Irma Leistra                   97  Aqualero          1:42.47
   10. Yvette Meppelink               96  Hoogeveen         1:44.13
   11. Mathilde Bausch                96  De Kikker         1:44.45
   12. Merel van Bergen               96  Ritola            1:44.74
   13. Allison Schulte                96  Hoogeveen         1:46.57
  dis. Thyra de Meer                  96  Borger            1:36.10
  dis. Mandy Slagter                  97  Aqualero          1:36.82
  dis. Wiëlle Wolbers                 97  DeValken          1:42.78
  dis. Demi Marissen                  96  Hoogeveen         1:48.59



TOP
Nr. 2   100m rugslag Heren                               Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ryan Beugels                   97  DeSpatters        1:31.48
    2. Erik Vellinga                  96  Hoogeveen         1:49.30
  dis. Maurice van der Ploeg          97  De Kikker
  dis. Finn van Wanrooij              96  Aqualero          1:38.04
  dis. Maarten Rottier                96  Peize             1:40.52



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                     Minioren 6 en junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dian Enting                    94  Aqualero          1:27.23
    2. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         1:27.80
    3. Anika ten Have                 94  Hoogeveen         1:29.69
    4. Sanne Scheltes                 94  Najade            1:30.58
    5. Marit Weitering                94  MobyDick          1:31.20
    6. Floor Rüwen                    94  DePlons           1:32.36
    7. Irene Wolbers                  94  DeValken          1:35.24
    8. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:35.54
    9. Anouk Frieman                  95  Vriledo           1:36.25
   10. Marsha Hidding                 94  De Kikker         1:36.81
   11. Celine Eskes                   94  Aqua'68           1:37.23
   12. Monique van der Struik         95  Ritola            1:37.92
   13. Leonie Boonstra                94  Najade            1:37.97
   14. Rosalie Kiers                  94  DeValken          1:38.29
   15. Manon Wolbers                  95  DeValken          1:38.65
   16. Gerdi Thiele                   94  MobyDick          1:39.45
   17. Jolein Welling                 94  Borger            1:43.01
   18. Marcella Hoog                  94  Vriledo           1:43.72
   19. Nienke Heugen                  94  De Kikker         1:44.61
  dis. Daniëlle Kruizinga             94  Hoogeveen         1:40.84



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Heren                     Minioren 6 en junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniel van der Deen            95  Borger            1:27.13
    2. Jorick van der Vlag            94  Borger            1:29.61
    3. Richard Hovenkamp              94  DeSpatters        1:32.83
    4. Remko aan 't Goor              94  De Kikker         1:33.09
    5. Stephan Boersma                94  Aqua'68           1:33.87
    6. Mohammed Ali Fawzy             94  DeSpatters        1:37.86



TOP
Nr. 5   100m rugslag Dames                         Junioren 2 en jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen         1:13.13
    2. Aniek Marissen                 93  Borger            1:14.91
    3. Maartje Lenten                 92  Hoogeveen         1:15.03
    4. Daniëlle Middel                93  De Kikker         1:15.60
    5. Annelies Rijstenberg           93  Ritola            1:16.85
    6. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:16.90
    7. Saskia Bergsma                 93  Hoogeveen         1:17.04
    8. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen         1:17.13
    9. Lisette Doeven                 93  Ritola            1:17.20
   10. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen         1:17.59
   11. Antje van der Meer             92  De Kikker         1:19.64
   12. Eline Haandrikman              92  DeSpatters        1:19.88
   13. Tasia Rodink                   93  Hoogeveen         1:20.28
   14. Mariëlle Pekel                 93  DeReest           1:21.47
   15. Jeanine Schepers               93  DeValken          1:21.53
   16. Rianne Slagter                 93  Aqualero          1:21.70
   17. Rianne Aartsma                 92  Aqua'68           1:22.08
   18. Irene Lunter                   93  DeReest           1:22.20
   19. Nienke Eilander                93  Hoogeveen         1:22.66
   20. Lisanne Wasse                  93  DeSpatters        1:22.83
   21. Rochelle Beukeveld             93  DePlons           1:23.12
   22. Leonie Nijenhuis               92  DeReest           1:23.38
   23. Marissa Spieard                92  Borger            1:24.47
   24. Reinette Sluijk                92  Aqua'68           1:24.63
   25. Yolande Ten Boer               93  Vriledo           1:24.82
   26. Rowan Klaassens                92  DeSpatters        1:26.54
   27. Maxime Appeldoorn              93  Aqua'68           1:26.84
   28. Amarins Nonhebel               92  DeReest           1:27.11
   29. Esmee Janssen                  92  Ritola            1:28.35



TOP
Nr. 6   100m rugslag Heren                               Junioren 2 en 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sander Lamberts                93  Aqua'68           1:05.66
    2. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         1:06.68
    3. Stefan Goedknegt               92  De Kikker         1:08.51
    4. Kars ten Have                  92  Hoogeveen         1:10.22
    5. Dennis Thomas                  92  Aqua'68           1:10.23
    6. Kieran Keen                    92  Borger            1:11.33
    7. Chris Bekkering                92  ZZGdeBoskikke     1:11.63
    8. Ruben Kat                      92  Hoogeveen         1:14.30
    9. Bas Blaauwgeers                92  DePlons           1:15.62
   10. Jerome Appeldoorn              92  Aqua'68           1:15.67
   11. Kevin Meinders                 93  DeSpatters        1:16.72
   12. Taco Wonder                    93  DeSpatters        1:17.06
   13. Stevan aan 't Goor             92  De Kikker         1:17.41
   14. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:17.58
   15. Frank Theuns                   93  Hoogeveen         1:17.64
   16. Niels Schoemaker               93  Hoogeveen         1:18.12
   17. Erik Krijnsen                  93  ZZGdeBoskikke     1:19.04
   18. Henrik Diphoorn                92  DeValken          1:20.57
   19. Koen Rüwen                     92  DePlons           1:20.57
   20. Bart Verbon                    93  De Kikker         1:24.72
   21. Jasper Tuik                    93  Hoogeveen         1:24.72



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Dames                     Jeugd 2 en senioren D1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:15.63
    2. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:17.82
    3. Kim Meijer                     90  Hoogeveen         1:20.67
    4. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen         1:21.82
    5. Annick Enting                  90  Aqualero          1:22.06
    6. Sanne Koops                    90  De Kikker         1:23.37
    7. Marije Vos                     91  Vriledo           1:24.01
    8. Coby Lammerts                  90  Vriledo           1:25.62
    9. Berdien Welling                91  Borger            1:28.36
   10. Wendy Gonggrijp                90  Ritola            1:28.60
   11. Mirjam Visscher                90  Ritola            1:28.65
   12. Janouk Diphoorn                90  DeValken          1:30.38
   13. Fiona Stenveld                 91  Ritola            1:30.84
   14. Lisa Wold                      91  ZZGdeBoskikke     1:31.01
   15. Hanneke Visser                 91  ZZGdeBoskikke     1:35.43



TOP
Nr. 8   100m schoolslag Heren                      Junioren 4 en jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         1:10.03
    2. Sander Hoogeveen               90  Hoogeveen         1:16.18
    3. Roshan Geramian Nik            90  Aqua'68           1:17.72
    4. Pepijn Stenveld                90  Ritola            1:18.58
    5. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen         1:18.58
    6. Koos Sturm                     90  DeReest           1:20.41
    7. Herman Hofman                  90  Ritola            1:20.62
    8. Lars Hamming                   90  Vriledo           1:21.31
    9. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen         1:21.41
   10. Nick Wever                     91  Ritola            1:23.64
   11. Martijn Viel                   90  Borger            1:23.76
   12. Bart Pasveer                   91  DePlons           1:24.58
   13. Willem Gonggrijp               91  Hoogeveen         1:26.25
   14. Nick van Hattem                91  Aqua'68           1:27.04
   15. Tim Schuring                   90  DeSpatters        1:28.28



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariët Koster                  83  Hoogeveen         1:07.10
    2. Anita Scheper                  88  Hoogeveen         1:09.60
    3. Rochelle Kirindongo            86  Hoogeveen         1:10.91
    4. Wendy van der Iest             87  Hoogeveen         1:12.41
    5. Meryl Tetelepta                87  Hoogeveen         1:14.33
    6. Linda Boxma                    85  DeSpatters        1:14.41
    7. Lisanne Mol                    88  Hoogeveen         1:15.57
    8. Jante Wolbers                  89  DeValken          1:17.56
    9. Inge Szarzec                   85  DeSpatters        1:18.80
  dis. Floor Sorgdrager               87  DeReest           1:22.91



TOP
Nr. 10   100m vlinderslag Heren                      Jeugd 2 en Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Bergman                  82  Hoogeveen         1:00.72
    2. Niels Koster                   87  Hoogeveen         1:00.80
    3. Maxim van Geffen               88  Hoogeveen         1:04.32
    4. Niels van Eck                  89  Hoogeveen         1:05.05
    5. Hans Westerhoff                85  Ritola            1:05.66
    6. Steven Delsman                 89  Vriledo           1:07.91
    7. Dennes aan 't Goor             89  De Kikker         1:08.14
    8. Ronnie Broer                   80  Hoogeveen         1:08.60
    9. Ivor Bogers                    89  De Kikker         1:09.56
   10. Patrick Wolbers                88  DeReest           1:10.25
   11. Hans van Veen                  85  Borger            1:10.30
   12. Bart Janssen                   89  Ritola            1:12.03
   13. Johan Vos                      89  Vriledo           1:12.72



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Dames                           Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kristel Hormann                96  DeSpatters        1:36.38
    2. Anoeska Wonder                 96  DeSpatters        1:36.84
    3. Annelie la Rivière             97  Borger            1:38.92
    4. Danique Scheltes               96  Najade            1:39.43
    5. Anouk Bos                      96  DeValken          1:44.00
    6. Bernadette Baron               96  De Kikker         1:44.51
    7. Sanaz Tuls                     96  DeReest           1:46.29
    8. Demi Marissen                  96  Hoogeveen         1:49.56
    9. Allison Schulte                96  Hoogeveen         1:49.74
   10. Mathilde Bausch                96  De Kikker         1:51.22
   11. Inez Duursma                   97  DeSpatters        1:53.57
   12. Wiëlle Wolbers                 97  DeValken          1:54.86
   13. Robin van Vilsteren            96  Vriledo           1:57.36
   14. Tess Praamstra                 97  Vriledo           1:58.35
  dis. Demi Heiligers                 96  Ritola
  dis. Samantha Diphoorn              96  Hoogeveen
  dis. Irma Leistra                   97  Aqualero          1:47.52
  dis. Thyra de Meer                  96  Borger            1:53.29
  dis. Claudia de Graaf               96  Vriledo           1:58.31



TOP
Nr. 12   100m schoolslag Heren                           Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ryan Beugels                   97  DeSpatters        1:42.69
    2. Finn van Wanrooij              96  Aqualero          1:43.11
    3. Maurice van der Ploeg          97  De Kikker         1:48.27
    4. Maarten Rottier                96  Peize             1:50.09
    5. Erik Vellinga                  96  Hoogeveen         1:54.52
  dis. Ardi Knol                      96  DeReest



TOP
Nr. 13   100m rugslag Dames                       Minioren 6 en junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:15.23
    2. Anika ten Have                 94  Hoogeveen         1:20.00
    3. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         1:20.96
    4. Irene Wolbers                  94  DeValken          1:22.13
    5. Marsha Hidding                 94  De Kikker         1:25.21
    6. Dian Enting                    94  Aqualero          1:25.35
    7. Leonie Boonstra                94  Najade            1:25.80
    8. Monique van der Struik         95  Ritola            1:26.09
    9. Zoë Hendriks                   94  De Kikker         1:26.61
   10. Celine Eskes                   94  Aqua'68           1:26.85
   11. Kirsten Nieboer                95  Aqua'68           1:27.07
   12. Marit Weitering                94  MobyDick          1:27.93
   13. Jolein Welling                 94  Borger            1:28.25
   14. Marlinde Tuik                  95  Hoogeveen         1:28.47
   15. Floor Rüwen                    94  DePlons           1:29.25
   16. Denise Koerhuis                94  DeSpatters        1:29.43
   17. Manouk Gerth                   94  MobyDick          1:29.77
   18. Daniëlle Kruizinga             94  Hoogeveen         1:29.82
   19. Anouk Frieman                  95  Vriledo           1:32.45



TOP
Nr. 14   100m rugslag Heren                       Minioren 6 en junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniel van der Deen            95  Borger            1:13.97
    2. Richard Hovenkamp              94  DeSpatters        1:22.04
    3. Mohammed Ali Fawzy             94  DeSpatters        1:23.63
    4. Stephan Boersma                94  Aqua'68           1:25.61
    5. Rowan Keen                     95  Borger            1:25.61
    6. Jeroen Lorius                  95  De Kikker         1:26.18
    7. Guido Dijkwel                  95  Borger            1:29.31
  dis. Joost Aasman                   94  De Kikker



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                     Junioren 2 en jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maartje Lenten                 92  Hoogeveen         1:21.08
    2. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen         1:21.18
    3. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen         1:24.73
    4. Rowan Klaassens                92  DeSpatters        1:26.31
    5. Aniek Marissen                 93  Borger            1:26.84
    6. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen         1:28.62
    7. Cynthia Kreleger               93  Aqualero          1:29.02
    8. Lisette Doeven                 93  Ritola            1:29.23
    9. Leonie Nijenhuis               92  DeReest           1:29.51
   10. Rianne Slagter                 93  Aqualero          1:29.52
   11. Antje van der Meer             92  De Kikker         1:29.72
   12. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:29.79
   13. Amarins Nonhebel               92  DeReest           1:31.75
   14. Reinette Sluijk                92  Aqua'68           1:32.02
   15. Judith Moes                    93  MobyDick          1:32.83
   16. Daniëlle Middel                93  De Kikker         1:32.84
   17. Esther Stellingwerf            93  DePlons           1:33.70
   18. Iris v.d. Vegte                92  Aqualero          1:33.78
   19. Esmee Janssen                  92  Ritola            1:33.81
   20. Elianne Douma                  93  Vriledo           1:33.83
   21. Amber Jongerhuis               93  DeReest           1:33.95
   22. Mariëlle Pekel                 93  DeReest           1:34.04
   23. Saskia Bergsma                 93  Hoogeveen         1:34.38
   24. Rianne Aartsma                 92  Aqua'68           1:34.43
   25. Sandra van der Wijk            92  Hoogeveen         1:34.47
   26. Lisanne Wasse                  93  DeSpatters        1:34.64
   27. Marissa Spieard                92  Borger            1:35.39
   28. Jeanine Schepers               93  DeValken          1:36.00
   29. Kim Praamstra                  93  Vriledo           1:36.22
   30. Irene Lunter                   93  DeReest           1:36.53
   31. Mariët Nijwening               93  DeValken          1:36.69
   32. Eline Haandrikman              92  DeSpatters        1:36.91
   33. Sarah de Goede                 93  Aqua'68           1:37.50
   34. Carmen Jorritsma               92  Aqua'68           1:37.70
   35. Yolande Ten Boer               93  Vriledo           1:37.75



TOP
Nr. 16   100m schoolslag Heren                           Junioren 2 en 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         1:16.45
    2. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:17.83
    3. Ruben Kat                      92  Hoogeveen         1:18.94
    4. Kars ten Have                  92  Hoogeveen         1:20.90
    5. Stefan Goedknegt               92  De Kikker         1:23.36
    6. Henrik Diphoorn                92  DeValken          1:23.45
    7. Bas Blaauwgeers                92  DePlons           1:24.39
    8. Roy Smeenge                    93  Vriledo           1:24.98
    9. Ricardo Bolt                   93  Hoogeveen         1:25.20
   10. Kevin Meinders                 93  DeSpatters        1:25.28
   11. Frank Theuns                   93  Hoogeveen         1:25.62
   12. Stevan aan 't Goor             92  De Kikker         1:25.88
   13. Chris Bekkering                92  ZZGdeBoskikke     1:26.91
   14. Taco Wonder                    93  DeSpatters        1:28.40
   15. Sven Damen                     92  Aqua'68           1:28.70
   16. Koen Rüwen                     92  DePlons           1:30.51
   17. Peter Hummel                   93  De Kikker         1:30.55
  dis. Erik Krijnsen                  93  ZZGdeBoskikke
  dis. Sander Lamberts                93  Aqua'68
  dis. Kieran Keen                    92  Borger            1:24.98



TOP
Nr. 17   100m rugslag Dames                       Jeugd 2 en Senioren D1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:09.19
    2. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen         1:10.29
    3. Kim Meijer                     90  Hoogeveen         1:11.17
    4. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:11.91
    5. Wendy Gonggrijp                90  Ritola            1:16.58
    6. Christien Lunter               91  DeReest           1:16.68
    7. Annick Enting                  90  Aqualero          1:17.54
    8. Marije Vos                     91  Vriledo           1:18.00
    9. Sanne Koops                    90  De Kikker         1:19.04
   10. Mirjam Visscher                90  Ritola            1:20.44
   11. Berdien Welling                91  Borger            1:20.99
   12. Coby Lammerts                  90  Vriledo           1:21.22
   13. Renske Gazendam                90  Vriledo           1:21.40
   14. Fiona Stenveld                 91  Ritola            1:21.43



TOP
Nr. 18   100m rugslag Heren                        Junioren 4 en jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen         1:02.71
    2. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen         1:05.42
    3. Herman Hofman                  90  Ritola            1:06.71
    4. Koos Sturm                     90  DeReest           1:07.87
    5. Sander Hoogeveen               90  Hoogeveen         1:09.03
    6. Michel Popken                  90  Ritola            1:09.23
    7. Lars Hamming                   90  Vriledo           1:09.76
    8. Martijn Viel                   90  Borger            1:10.28
    9. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         1:11.17
   10. Roshan Geramian Nik            90  Aqua'68           1:13.00
   11. Jeroen Keizer                  90  ZZGdeBoskikke     1:13.38
   12. Bram Hassing                   91  Ritola            1:14.21
   13. Nick van Hattem                91  Aqua'68           1:15.08
   14. Pepijn Stenveld                90  Ritola            1:15.56
   15. Nick Wever                     91  Ritola            1:18.84
   16. Bart Pasveer                   91  DePlons           1:20.69



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anita Scheper                  88  Hoogeveen         1:00.92
    2. Rochelle Kirindongo            86  Hoogeveen         1:00.93
    3. Mariët Koster                  83  Hoogeveen         1:01.06
    4. Linda Boxma                    85  DeSpatters        1:02.29
    5. Lisanne Mol                    88  Hoogeveen         1:03.07
    6. Wendy van der Iest             87  Hoogeveen         1:03.32
    7. Meryl Tetelepta                87  Hoogeveen         1:03.66
    8. Jante Wolbers                  89  DeValken          1:05.32
    9. Carmen Addink                  88  Borger            1:05.97
   10. Martiene Klasen                89  Erica             1:06.46
   11. Manon Jellinek                 89  Aqualero          1:07.03
   12. Cynthia Grooteboer             89  DeReest           1:07.36
   13. Margot Stenveld                88  Ritola            1:08.22
   14. Inge Szarzec                   85  DeSpatters        1:08.22
   15. Marit Coehoorn                 89  Hoogeveen         1:08.79
   16. Diana Pauw                     88  DeValken          1:10.06



TOP
Nr. 20   100m vrije slag Heren                       Jeugd 2 en Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Koster                   87  Hoogeveen           53.08
    2. Niels van Eck                  89  Hoogeveen           54.03
    3. Maxim van Geffen               88  Hoogeveen           55.58
    4. Hans Westerhoff                85  Ritola              55.78
    5. Bart Janssen                   89  Ritola              57.42
    6. Niels Bergman                  82  Hoogeveen           58.08
    7. Patrick Wolbers                88  DeReest             59.14
    8. Robin Meijering                89  MobyDick            59.33
    9. Bas Joustra                    88  DeReest             59.56
   10. Hans van Veen                  85  Borger              59.82
   11. Steven Delsman                 89  Vriledo             59.94
   12. Ronnie Broer                   80  Hoogeveen         1:00.39
   13. Ivor Bogers                    89  De Kikker         1:00.98
   14. Johan Vos                      89  Vriledo           1:04.70
   15. Rolf Reiling                   85  Flipper           1:04.75
   16. Jeroen Hoving                  87  Aqua'68           1:06.71
  dis. Dennes aan 't Goor             89  De Kikker