20061216 Winter Club Kampioenschappen
Giessen, Netherlands,    16-12-2006,     25m-baan
Nr. 1 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 2 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 3 25m schoolslag Dames Min 1+2   Nr. 4 25m schoolslag Heren Min 1+2   
Nr. 5 50m rugslag Dames Min 5+6   Nr. 6 50m rugslag Heren Min 5+6   
Nr. 7 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 8 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 9 50m schoolslag Dames Min 3+4   Nr. 10 50m schoolslag Heren Min 3+4   
Nr. 11 50m schoolslag Dames Min 5+6   Nr. 12 50m schoolslag Heren Min 5+6   
Nr. 13 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 14 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 15 25m vrije slag Dames Min 1+2   Nr. 16 25m vrije slag Heren Min 1+2   
Nr. 17 50m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 18 50m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 19 50m vrije slag Dames Min 5+6   Nr. 20 50m vrije slag Heren Min 5+6   
Nr. 21 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 22 50m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   50m vlinderslag Dames                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     32.84
    2. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     33.21
    3. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     35.57
    4. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     35.87
    5. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     35.98
    6. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe     36.17
    7. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     36.33
    8. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe     36.39
    9. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe     36.88
   10. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe     37.19
   11. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe     39.49
   12. Nina de Jong                   84  De Biesboschzwe     39.88
   13. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe     41.09
   14. Carin van Berchum              90  De Biesboschzwe     42.36
   15. Francesca Haverkamp            92  DenDoorn            43.61
   16. Carola voor den Dag            93  De Biesboschzwe     45.02
   17. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe     46.76



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe     28.13
    2. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     28.75
    3. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe     29.91
    4. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     30.27
    5. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     32.87
    6. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe     33.38
    7. Robin Iking                    92  PCG                 33.39
    8. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     33.89
    9. Michel Labohm                  87  DenDoorn            35.12
   10. Silvester Iking                88  PCG                 35.54
   11. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe     42.28
   12. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe     42.48
   13. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe     46.74
   14. Maarten van der Meijden        94  De Biesboschzwe     48.25



TOP
Nr. 3   25m schoolslag Dames                             Minioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jade Groeneveld                99  De Biesboschzwe     26.54
    2. Chantal Paans                  99  De Biesboschzwe     29.98     A
    3. Daisy van den Berk             99  De Biesboschzwe     29.98     B
    4. Carmen Damen                   00  De Biesboschzwe     31.81
    5. Iris Pruijsen                  00  De Biesboschzwe     35.50
    6. Ivanka Kok                     00  De Biesboschzwe     35.93
    7. Nina van Noorloos              00  De Biesboschzwe     37.31
    8. Lisa Heijblom                  00  De Biesboschzwe     41.69
    9. Cynthia de Keijzer             00  De Biesboschzwe     46.13
   10. Sanne van Maurik               99  De Biesboschzwe     47.21
   11. Kelly van Peer                 00  De Biesboschzwe     48.34
   bm. Raïsa Schoon                   01  De Biesboschzwe     40.35



TOP
Nr. 4   25m schoolslag Heren                             Minioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Xander Korsman                 99  De Biesboschzwe     26.76
    2. Quinten van Hemert             99  De Biesboschzwe     29.18
    3. Tom Kruis                      00  De Biesboschzwe     36.71
   bm. Nick Lisman                    00  De Biesboschzwe     43.18



TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                                Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne van de Berg            95  De Biesboschzwe     41.84
    2. Celine van Tintelen            96  De Biesboschzwe     54.43
    3. Elise voor den Dag             96  De Biesboschzwe     57.92
  dis. Deidre Paans                   96  De Biesboschzwe     50.28     RH



TOP
Nr. 6   50m rugslag Heren                                Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     45.79



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                                       Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     35.27
    2. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     35.78
    3. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     36.63
    4. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     37.15
    5. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     37.61
    6. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe     38.31
    7. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     38.43
    8. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     38.94
    9. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe     39.17
   10. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe     39.53
   11. Nina de Jong                   84  De Biesboschzwe     40.46
   12. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe     40.66
   13. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe     45.45
   14. Carin van Berchum              90  De Biesboschzwe     45.55
   15. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe     45.84
   16. Carola voor den Dag            93  De Biesboschzwe     46.73
  dis. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe     43.84     RC



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                                       Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dibbes Verbeek                 88  DenDoorn            31.77
    2. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe     32.00
    3. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe     32.24
    4. Dylan Haverkamp                89  DenDoorn            32.51
    5. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     34.12
    6. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     34.53
    7. Robin Iking                    92  PCG                 34.76
    8. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe     34.88
    9. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     37.62
   10. Silvester Iking                88  PCG                 37.89
   11. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     38.06
   12. Lars Duijnhouwer               91  DenDoorn            39.74
   13. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe     43.65
   14. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe     46.20
   15. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe     46.66
   16. Maarten van der Meijden        94  De Biesboschzwe     50.37
  dis. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe     51.75     RD



TOP
Nr. 9   50m schoolslag Dames                             Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Iking                     97  PCG                 54.92
    2. Isabel van der Meij            97  De Biesboschzwe     59.45
    3. Miranda Kramp                  97  De Biesboschzwe   1:01.72
    4. Judith Laut                    98  De Biesboschzwe   1:08.18
    5. Dingéna Ippel                  98  De Biesboschzwe   1:08.98
    6. Amanda van Breugel             98  De Biesboschzwe   1:21.50



TOP
Nr. 10   50m schoolslag Heren                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis van der Giessen         97  De Biesboschzwe     57.90
    2. Anthony van den Berg           98  De Biesboschzwe   1:04.97
    3. Thomas Zielhorst               97  De Biesboschzwe   1:06.13
    4. Donovan Rijkse                 98  De Biesboschzwe   1:07.11
    5. Rick van der Meijden           97  De Biesboschzwe   1:13.43



TOP
Nr. 11   50m schoolslag Dames                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne van de Berg            95  De Biesboschzwe     46.88
    2. Celine van Tintelen            96  De Biesboschzwe     52.59
    3. Deidre Paans                   96  De Biesboschzwe     56.14
    4. Elise voor den Dag             96  De Biesboschzwe     56.90



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Heren                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     50.06



TOP
Nr. 13   50m schoolslag Dames                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     38.89
    2. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe     39.15
    3. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     41.65
    4. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     42.32
    5. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     42.37
    6. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     42.64
    7. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe     42.71
    8. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     42.95
    9. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     43.23
   10. Carola voor den Dag            93  De Biesboschzwe     43.28
   11. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe     45.16
   12. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe     45.92
   13. Nina de Jong                   84  De Biesboschzwe     46.53
   14. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe     46.62
   15. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe     46.75
   16. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe     47.03
   17. Carin van Berchum              90  De Biesboschzwe     51.43



TOP
Nr. 14   50m schoolslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe     31.78
    2. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     34.14
    3. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe     34.29
    4. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     34.74
    5. Robin Iking                    92  PCG                 35.92
    6. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     36.87
    7. Silvester Iking                88  PCG                 40.63
    8. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     43.29
    9. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe     44.93
   10. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe     45.74
   11. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe     46.24
   12. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe     46.74
   13. Maarten van der Meijden        94  De Biesboschzwe     54.43
  dis. Dirk de Kooter                 75  De Biesboschzwe               AA



TOP
Nr. 15   25m vrije slag Dames                            Minioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jade Groeneveld                99  De Biesboschzwe     21.25
    2. Daisy van den Berk             99  De Biesboschzwe     26.06
    3. Chantal Paans                  99  De Biesboschzwe     31.98
    4. Carmen Damen                   00  De Biesboschzwe     36.43
    5. Kelly van Peer                 00  De Biesboschzwe     40.90
    6. Nina van Noorloos              00  De Biesboschzwe     41.11
    7. Ivanka Kok                     00  De Biesboschzwe     41.39
    8. Lisa Heijblom                  00  De Biesboschzwe     46.58
    9. Cynthia de Keijzer             00  De Biesboschzwe     47.39
   10. Sanne van Maurik               99  De Biesboschzwe     51.71
   11. Iris Pruijsen                  00  De Biesboschzwe     51.94
   bm. Raïsa Schoon                   01  De Biesboschzwe     56.02



TOP
Nr. 16   25m vrije slag Heren                            Minioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quinten van Hemert             99  De Biesboschzwe     29.22
    2. Xander Korsman                 99  De Biesboschzwe     30.40
    3. Tom Kruis                      00  De Biesboschzwe     39.06
   bm. Nick Lisman                    00  De Biesboschzwe     44.25



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Iking                     97  PCG                 42.75
    2. Isabel van der Meij            97  De Biesboschzwe     47.66
    3. Miranda Kramp                  97  De Biesboschzwe     52.38
    4. Dingéna Ippel                  98  De Biesboschzwe   1:12.62
    5. Judith Laut                    98  De Biesboschzwe   1:14.83
    6. Amanda van Breugel             98  De Biesboschzwe   1:30.57



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis van der Giessen         97  De Biesboschzwe     45.72
    2. Thomas Zielhorst               97  De Biesboschzwe     48.07
    3. Donovan Rijkse                 98  De Biesboschzwe     55.35
    4. Rick van der Meijden           97  De Biesboschzwe   1:00.24
    5. Anthony van den Berg           98  De Biesboschzwe   1:03.08



TOP
Nr. 19   50m vrije slag Dames                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne van de Berg            95  De Biesboschzwe     36.46
    2. Celine van Tintelen            96  De Biesboschzwe     41.55
    3. Deidre Paans                   96  De Biesboschzwe     47.96
    4. Elise voor den Dag             96  De Biesboschzwe     48.84



TOP
Nr. 20   50m vrije slag Heren                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     40.76



TOP
Nr. 21   50m vrije slag Dames                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     29.23
    2. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     30.21
    3. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     30.56
    4. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe     31.73
    5. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     31.92
    6. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     32.28
    7. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe     32.74
    8. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     32.93
    9. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe     33.01
   10. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe     33.47
   11. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe     34.25
   12. Nina de Jong                   84  De Biesboschzwe     34.82
   13. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe     36.05
   14. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe     36.49
   15. Francesca Haverkamp            92  DenDoorn            37.75     A
   16. Carin van Berchum              90  De Biesboschzwe     37.75     B
   17. Carola voor den Dag            93  De Biesboschzwe     39.00



TOP
Nr. 22   50m vrije slag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe     25.60
    2. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     26.14
    3. Dibbes Verbeek                 88  DenDoorn            26.30
    4. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe     27.08
       Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe     27.08
    6. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     27.46
    7. Dylan Haverkamp                89  DenDoorn            28.03
    8. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     29.00
    9. Lars Duijnhouwer               91  DenDoorn            29.25
   10. Silvester Iking                88  PCG                 29.35
   11. Michel Labohm                  87  DenDoorn            29.58
   12. Robin Iking                    92  PCG                 29.74
   13. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe     29.96
   14. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     31.47
   15. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe     34.58
   16. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe     35.82
   17. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe     39.16
   18. Maarten van der Meijden        94  De Biesboschzwe     43.00