Limburgse Estafette en Clubkampioenschappen - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.145, registered to HZPC


Nr. 23  100m wisselslag  Dames  dames senioren en D1+D2
Nr. 24  100m wisselslag  Heren  heren
Nr. 25  4 x 50m rugslag  Dames  minioren 6 el
Nr. 26  4 x 50m rugslag  Heren  minioren 6 el
Nr. 27  50m schoolslag  Dames  jeugd 1 en 2
Nr. 28  50m schoolslag  Heren  junioren 3 en 4
Nr. 29  4 x 50m rugslag  Dames  junioren 2 el
Nr. 30  4 x 50m rugslag  Heren  junioren 2 el
Nr. 31  50m vrije slag  Dames  dames D1+D2
Nr. 32  50m vrije slag  Heren  jeugd 1 en 2
Nr. 33  50m vlinderslag  Dames  dames
Nr. 34  50m vlinderslag  Heren  heren
Nr. 35  4 x 50m schoolslag  Dames  minioren 6 el
Nr. 36  4 x 50m schoolslag  Heren  minioren 6 el
Nr. 37  50m rugslag  Dames  jeugd 1 en 2
Nr. 38  50m rugslag  Heren  junioren 3 en 4
Nr. 39  4 x 50m schoolslag  Dames  junioren 2 el
Nr. 40  4 x 50m schoolslag  Heren  junioren 2 el
Nr. 41  50m vlinderslag  Dames  dames D1+D2
Nr. 42  50m vlinderslag  Heren  jeugd 1 en 2
Nr. 43  50m vrije slag  Dames  dames
Nr. 44  50m vrije slag  Heren  heren


Nr. 23   100m wisselslag  Dames  dames senioren en D1+D210-12-2006


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mieke Veens85HZPC1:08.09
2.Nienke van Stipriaan87Kimbria1:11.30
3.Maureen Rutten88HZPC1:12.38
4.Lauke Knoop90ZON/S&S1:12.921
5.Suzanne Duijkers87ZCV1:12.922
6.Lydia Colijn86NIMO1:13.07
7.Debbie Hesen86HZPC1:13.34
8.Ilse Schoenmakers90RZ1:16.34
9.Cato Vrouenraets90ZON/S&S1:16.47
10.Kylie Leenen89HZPC1:16.751
11.Bonnie Ubachs87Brunssum1:16.752
12.Jill Tummers90Hellas-Glana1:18.64


<< TOP >>
Nr. 24   100m wisselslag  Heren  heren10-12-2006


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Maikel Brouwers83HZPC1:00.09
2.Stefan Kranenbroek79HZPC1:01.75
3.Richard Claus80Heldense Zwemve1:03.24
4.Tom van der Sterren85Patrick1:03.76
Peter Crijns88RZL1:03.76
6.Job v. Duijnhoven88Nrd-Limburg sg1:06.91
7.Daniël Beaujean83Brunssum1:07.16
8.Richard Ricksen70Brunssum1:07.26
9.Marcel Handler82Brunssum1:08.05
10.Stijn Agten87RZ1:08.64
11.Sebastiaan Gergely87ZCV1:08.69
ng.Jos Gulpers77Brunssum
ng.Joep Janssen82Mosa-Regio
ng.Stefan Jacobs86RZ


<< TOP >>
Nr. 25   4 x 50m rugslag  Dames  minioren 6 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.Brunssum 1Brunssum2:42.76
Lisa Borger
Maud Geerssen
95
95
43.2943.29
-:--.--
Sharon Schroyen
Lisanne Jente
95
96
-:--.--
2:42.76
2.HZPC 1HZPC2:43.49
Denise van der Klij
Manon Koster
96
97
42.0342.03
-:--.--
Floor Weijmans
Janine Verhaegh
95
95
-:--.--
2:43.49
3.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve2:49.38
Demi Imming
Veerle Maessen
95
95
45.3245.32
-:--.--
Angelique Schouten
Lizzy Janssen
95
95
-:--.--
2:49.38
4.NIMO 1NIMO2:55.36
Jona Pisters
Bo Kerkhoff
95
95
37.5437.54
-:--.--
Mignon Peeters
Merel Jaspers
97
96
-:--.--
2:55.36
5.RZ 1RZ2:55.67
Desiree van Emden
Noortje Voestermans
95
96
41.5841.58
-:--.--
Jara Wassenberg
Celina Austen
96
96
-:--.--
2:55.67
6.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg2:56.97
Sophie Melssen
Lisa Peeters
95
95
46.0646.06
-:--.--
Merle Schoofs
Margot v. Iersel
96
96
-:--.--
2:56.97
7.Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:01.16
Wynona Wilms
Lisanne Scheer
95
97
47.1547.15
-:--.--
Maaike Sanders
Wendy Bex
96
97
-:--.--
3:01.16
8.ZON/S&S 1ZON/S&S3:01.50
Céline Jennes
Emmy Linssen
96
96
44.8944.89
-:--.--
Danae Remmel
Elishia Sinkiewicz
96
97
-:--.--
3:01.50
9.ZCV 1ZCV3:05.49
Karin van der Aalst
Loes van Reijmersdal
95
95
46.4646.46
-:--.--
Anouk Vasmeer
Janneke van Reijmersdal
95
95
-:--.--
3:05.49
10.Patrick 1Patrick3:05.66
Vanessa Snijkers
Nikki Hautvast
96
96
44.2044.20
-:--.--
Fiona Meuffels
Joyce Delsing
95
95
-:--.--
3:05.66
11.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsde3:08.36
Astrid van den Brandt
Esmee van Hees
95
96
48.6148.61
-:--.--
Ina Willigers
Beau Warnier
97
96
-:--.--
3:08.36
12.HZPC 2HZPC3:15.31
Jessica Hesen
Jole van Berlo
96
97
47.4147.41
-:--.--
Ilse Litjens
Juul van Berlo
96
95
-:--.--
3:15.31


<< TOP >>
Nr. 26   4 x 50m rugslag  Heren  minioren 6 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsde2:42.27
Larse Claessens
Philip Bams
95
96
42.9342.93
-:--.--
Mart Theunissen
Laurent Bams
95
96
-:--.--
2:42.27
2.Hellas-Glana 1Hellas-Glana2:48.97
Kenny Sieben
Bob Thijert
95
95
40.6940.69
-:--.--
Kevin Wolters
Marc Derks
95
96
-:--.--
2:48.97
3.ZCV 1ZCV2:51.21
Jeroen Croock
Luciën Thijssen
97
95
46.4946.49
-:--.--
Bas Kerckhoffs
Arthur van Noorden
96
95
-:--.--
2:51.21
4.Brunssum 1Brunssum2:51.95
Kay Dahmen
Killian von den Hoff
95
97
44.9044.90
-:--.--
Johan Uphus
Dylan Notten
95
95
-:--.--
2:51.95
5.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg2:56.54
Alex Bos
Nick Wientjes
95
95
39.1039.10
-:--.--
Nik Heeren
Joris Peeters
96
96
-:--.--
2:56.54
6.NIMO 1NIMO3:02.68
Andreas Waldus
Martijn Weinberg
95
96
43.5243.52
-:--.--
Vincent Wong
Joeri Kerkhoff
95
95
-:--.--
3:02.68
7.HZPC 1HZPC3:10.02
Sam Derks
Nando Broeren
96
96
44.1644.16
-:--.--
Björn Piket
Kay Thijssen
96
96
-:--.--
3:10.02
8.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve3:18.82
Maen Maessen
Jeroen Kurvers
97
96
59.0959.09
-:--.--
Max Hermans
Sem Hermans
97
96
-:--.--
3:18.82
dis.Patrick 1Patrick3:13.68
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Kevin Meuwissen
Jasper Slobbe
95
97
44.7244.72
-:--.--
Robin Meuwissen
Luc Nelissen
96
97
-:--.--
3:13.68


<< TOP >>
Nr. 27   50m schoolslag  Dames  jeugd 1 en 210-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Lisa Dreesens91HZPC35.71
2.Neiske Becks91HZPC35.83
3.Judith van Meijel91HZPC36.31
4.Kimberley Teunissen92Nrd-Limburg sg37.91
5.Renee Koopman92Mosa-Regio38.01
6.Inge Arts92Nrd-Limburg sg38.93
7.Annora de Rijck92Brunssum38.96
8.Angèl Koenen92HZPC39.21
9.Chloé Rutzerveld92NIMO39.35
10.Jolien van Golde92ZCV40.75
11.Tessa Kierkels91ZCV40.95
12.Kelly Agterberg92Nrd-Limburg sg42.27
ng.Emmylou von den Hoff92Brunssum


<< TOP >>
Nr. 28   50m schoolslag  Heren  junioren 3 en 410-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Aaron Eisank91ZON/S&S30.58
2.Bjorn de Jonge92Hellas-Glana32.14
3.Kenneth Caster91RZ32.28
4.Sjors Pietermans91Patrick33.34
5.Kasper v. Dijk92Nrd-Limburg sg35.06
6.Michèl Theissen91NIMO35.27
7.Ralph van Megen92HZPC35.71
8.Indji Tan91NIMO36.03
9.Patrick Lemmens91Brunssum36.08
10.Arjan Mols91HZPC36.95
11.Martyn Slaghuis91NIMO38.21
12.Leon Hendriks91Nrd-Limburg sg40.36


<< TOP >>
Nr. 29   4 x 50m rugslag  Dames  junioren 2 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.ZCV 1ZCV2:18.68
Jamie Schepers
Misty Coert
93
93
34.9634.96
-:--.--
Chantal Senden
Sanne Scheerder
93
94
-:--.--
2:18.68
2.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg2:27.83
Daphne de Boer
Minke Janssen
93
94
38.5638.56
-:--.--
Freddie Harx
Cyril Landstra
93
93
-:--.--
2:27.83
3.RZ 1RZ2:28.76
Linda Dehing
Robin Hageman
94
93
37.6937.69
-:--.--
Selena van Cruchten
Svenja Zonneveld
94
93
-:--.--
2:28.76
4.NIMO 1NIMO2:31.38
Vera Weinberg
Jona Pisters
93
95
37.9837.98
-:--.--
Rylana Slaghuis
Melissa Meyer
94
93
-:--.--
2:31.38
5.HZPC 1HZPC2:36.60
Pim Scheres
Rinske Becks
93
94
42.5642.56
-:--.--
Sophie Cleuren
Janine Verhaegh
93
95
-:--.--
2:36.60
6.ZON/S&S 1ZON/S&S2:36.90
Ilona Remmel
Mandy Wetzels
93
94
35.5235.52
-:--.--
Jamilla Franssen
Chidi Hennigfeld
94
93
-:--.--
2:36.90
7.RZL 1RZL2:40.22
Maaike Knops
Ankie Meusen
94
93
41.7941.79
-:--.--
Michelle Meusen
Karin Bongers
94
93
-:--.--
2:40.22
8.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve2:40.70
Linda Roeffen
Floor Rutten
94
94
41.5241.52
-:--.--
Angelique Schouten
Lizzy Janssen
95
95
-:--.--
2:40.70
9.ZCV 2ZCV2:41.84
Danique Hendrick
Lisa Reinders
94
93
37.6937.69
-:--.--
Michelle Kloosterman
Anouk Bours
94
93
-:--.--
2:41.84
10.Patrick 1Patrick2:49.26
Veerle Corstjens
Yvette Peulen
94
94
38.9838.98
-:--.--
Ingeborg Bänziger
Maud Meuwissen
93
94
-:--.--
2:49.26
11.Heldense Zwemvereniging 2Heldense Zwemve2:49.52
Vicky Simons
Sophie Nadorp
94
94
44.0044.00
-:--.--
Angela Baadjou
Kyani Vullings
93
94
-:--.--
2:49.52
12.Brunssum 1Brunssum2:56.27
Maud Geerssen
Lisa Borger
95
95
43.3743.37
-:--.--
Sharon Schroyen
Amber Viehmann
95
95
-:--.--
2:56.27


<< TOP >>
Nr. 30   4 x 50m rugslag  Heren  junioren 2 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.HZPC 1HZPC2:23.02
Rick Hesen
Ron Jacobs
93
94
34.7634.76
-:--.--
Sidney Leenen
Dion Dreesens
93
93
-:--.--
2:23.02
2.ZCV 1ZCV2:25.11
Lester Snackers
Ruben Klinkers
94
94
35.9235.92
-:--.--
Tom Broers
Lucas Greven
93
95
-:--.--
2:25.11
3.RZ 1RZ2:28.18
Daan Wolswinkel
Twan Schoenmakers
95
93
36.2936.29
-:--.--
Gergo Lovas
Ramon Wassenberg
93
93
-:--.--
2:28.18
4.ZON/S&S 1ZON/S&S2:32.20
Robin Ramaekers
Vasily Oros
93
93
34.4634.46
-:--.--
Carlo Meisters
Boy Coort
94
94
-:--.--
2:32.20
5.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg2:32.81
Geoff Ebskamp
Hans Westerkamp
93
93
32.9032.90
-:--.--
Stan Gorree
Christian v. Iersel
94
94
-:--.--
2:32.81
6.RZL 1RZL2:35.50
Casper van den Broek
Ruud Backes
95
93
40.7040.70
-:--.--
Stan Snijders
Ken Boonen
95
94
-:--.--
2:35.50
7.Brunssum 1Brunssum2:37.93
Silvan Viehmann
Robin Borger
94
93
38.0838.08
-:--.--
Dylan Notten
Pedro Nemeth
95
94
-:--.--
2:37.93
8.ZCV 2ZCV2:41.03
Bas Janssen
Jelle Peltzer
93
94
37.5037.50
-:--.--
Riccardo Ackermans
Joep Niezink
93
94
-:--.--
2:41.03
9.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve2:44.69
Tim Smets
Jeroen Schouten
94
93
46.9746.97
-:--.--
Bart Leenders
Bas Ottenheim
93
94
-:--.--
2:44.69
10.Patrick 1Patrick2:47.84
Marc Craenen
Ivo Hover
93
94
39.1239.12
-:--.--
Kevin Meuwissen
Stef Verheesen
95
94
-:--.--
2:47.84


<< TOP >>
Nr. 31   50m vrije slag  Dames  dames D1+D210-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Lauke Knoop90ZON/S&S29.16
2.Hanneke Simons89Kimbria29.34
3.Susan The89Mosa-Regio30.11
4.Cato Vrouenraets90ZON/S&S30.21
5.Krischa Waeyen90RZ30.59
6.Danique Ubags90ZCV30.60
7.Kylie Leenen89HZPC30.62
8.Jill Tummers90Hellas-Glana30.85
9.Marie-Pier Aubuchon89Brunssum30.91
10.Ilse Schoenmakers90RZ31.04
11.Alice Janssen89HZPC31.19
12.Suleika Vullings89Heldense Zwemve32.16
ng.Melissa Geilen90Brunssum
ng.Renate van Lyssel89HZPC


<< TOP >>
Nr. 32   50m vrije slag  Heren  jeugd 1 en 210-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Ruud van Bommel89RZL24.15
2.Ramon Meisters89NIMO25.75
3.Niels van Dalen89RZL26.06
4.Tristan Eisank90ZON/S&S26.28
5.Patrick Creemers90RZ26.41
6.Tim Metsemakers89Patrick26.75
7.Bob Goffin89NIMO26.77
8.Jelmer v. Dijk90Nrd-Limburg sg26.83
9.Mark van Enckevort90HZPC27.29
10.Sander Heijnen90Patrick27.60
dis.Harald Thijssen89ROB
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 33   50m vlinderslag  Dames  dames10-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Mieke Veens85HZPC29.26
2.Debbie Hesen86HZPC31.47
3.Suzanne Duijkers87ZCV32.19
4.Nienke van Stipriaan87Kimbria32.41
5.Lydia Colijn86NIMO32.94
6.Linda Custers86HZPC33.931
7.Gwenda Roex87Brunssum33.932
8.Bonnie Ubachs87Brunssum33.95
9.Rianne Golsteijn86Patrick34.85
10.Jela Cnubben88NIMO35.40


<< TOP >>
Nr. 34   50m vlinderslag  Heren  heren10-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Stefan Kranenbroek79HZPC26.37
2.Maikel Brouwers83HZPC27.68
3.Tom van der Sterren85Patrick27.72
4.Peter Crijns88RZL27.98
5.Richard Claus80Heldense Zwemve28.53
6.Stijn Agten87RZ28.94
7.Joep Smeets88Mosa-Regio29.04
8.Marcel Handler82Brunssum29.611
9.Job v. Duijnhoven88Nrd-Limburg sg29.612
10.Roy Hopman88NIMO29.83
11.Richard Ricksen70Brunssum29.98
ng.Jos Gulpers77Brunssum
ng.Stefan Jacobs86RZ


<< TOP >>
Nr. 35   4 x 50m schoolslag  Dames  minioren 6 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.HZPC 1HZPC2:58.43
Floor Weijmans
Juul van Berlo
95
95
45.1045.10
-:--.--
Denise van der Klij
Janine Verhaegh
96
95
-:--.--
2:58.43
2.Brunssum 1Brunssum2:59.72
Lisa Borger
Maud Geerssen
95
95
46.8046.80
-:--.--
Sharon Schroyen
Lisanne Jente
95
96
-:--.--
2:59.72
3.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg3:06.88
Sophie Melssen
Margot v. Iersel
95
96
46.0046.00
-:--.--
Merle Schoofs
Lisa Peeters
96
95
-:--.--
3:06.88
4.ZON/S&S 1ZON/S&S3:10.16
Céline Jennes
Emmy Linssen
96
96
48.2848.28
-:--.--
Danae Remmel
Elishia Sinkiewicz
96
97
-:--.--
3:10.16
5.Patrick 1Patrick3:10.88
Joyce Delsing
Saskia Turlings
95
95
43.4143.41
-:--.--
Vanessa Snijkers
Nicole Delsing
96
96
-:--.--
3:10.88
6.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve3:12.42
Demi Imming
Veerle Maessen
95
95
48.4048.40
-:--.--
Angelique Schouten
Lizzy Janssen
95
95
-:--.--
3:12.42
7.Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:16.13
Wendy Bex
Wynona Wilms
97
95
52.7352.73
-:--.--
Maaike Sanders
Lisanne Scheer
96
97
-:--.--
3:16.13
8.NIMO 1NIMO3:19.81
Jona Pisters
Mignon Peeters
95
97
41.5941.59
-:--.--
Bo Kerkhoff
Merel Jaspers
95
96
-:--.--
3:19.81
9.RZ 1RZ3:20.61
Jara Wassenberg
Laura Dehing
96
96
50.2150.21
-:--.--
Noortje Voestermans
Desiree van Emden
96
95
-:--.--
3:20.61
10.HZPC 2HZPC3:27.36
Ilse Litjens
Manon Koster
96
97
53.1453.14
-:--.--
Jole van Berlo
Jessica Hesen
97
96
-:--.--
3:27.36
dis.ZCV 1ZCV
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
Karin van der Aalst
Loes van Reijmersdal
95
95
-:--.--
-:--.--
Henriëtte van der Roer
Anouk Vasmeer
96
95
-:--.--
-:--.--
dis.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsde3:18.06
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Ina Willigers
Esmee van Hees
97
96
51.5451.54
-:--.--
Julie Theunissen
Beau Warnier
97
96
-:--.--
3:18.06


<< TOP >>
Nr. 36   4 x 50m schoolslag  Heren  minioren 6 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:00.14
Kevin Wolters
Mitchell Bink
95
95
39.6139.61
-:--.--
Kenny Sieben
Marc Derks
95
96
-:--.--
3:00.14
2.Brunssum 1Brunssum3:06.05
Killian von den Hoff
Kay Dahmen
97
95
46.6246.62
-:--.--
Dylan Notten
Niek Niemark
95
95
-:--.--
3:06.05
3.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsde3:06.17
Jordy Heuschen
Philip Bams
95
96
49.9849.98
-:--.--
Mart Theunissen
Laurent Bams
95
96
-:--.--
3:06.17
4.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg3:10.90
Nick Wientjes
Nik Heeren
95
96
45.6645.66
-:--.--
Joris Peeters
Alex Bos
96
95
-:--.--
3:10.90
5.ZCV 1ZCV3:20.87
Arthur van Noorden
Jeroen Croock
95
97
44.9144.91
-:--.--
Luciën Thijssen
Bas Kerckhoffs
95
96
-:--.--
3:20.87
6.Patrick 1Patrick3:23.33
Kevin Meuwissen
Robin Meuwissen
95
96
43.9643.96
-:--.--
Chris Verheesen
Luc Nelissen
97
97
-:--.--
3:23.33
7.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve3:28.95
Jeroen Kurvers
Maen Maessen
96
97
57.8557.85
-:--.--
Max Hermans
Sem Hermans
97
96
-:--.--
3:28.95
8.HZPC 1HZPC3:33.89
Sam Derks
Nando Broeren
96
96
51.7151.71
-:--.--
Mark Linssen
Kay Thijssen
95
96
-:--.--
3:33.89
9.NIMO 1NIMO3:35.18
Martijn Weinberg
Joeri Kerkhoff
96
95
50.6950.69
-:--.--
Vincent Wong
Andreas Waldus
95
95
-:--.--
3:35.18
ng.Mosa-Regio 1Mosa-Regio


<< TOP >>
Nr. 37   50m rugslag  Dames  jeugd 1 en 210-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Judith van Meijel91HZPC32.07
2.Lisa Dreesens91HZPC33.13
3.Angèl Koenen92HZPC33.29
4.Inge Arts92Nrd-Limburg sg33.38
5.Maureen Muyen91ZON/S&S34.00
6.Ingrid van Horen92HZPC35.33
7.Christa Craenen92Patrick35.63
8.Maartje van/de Munckhof92HZPC35.73
9.Neiske Becks91HZPC36.61
10.Claudia Giezenaar91RZ36.93
11.Anke Snijkers92NIMO37.26
dis.Fanny Robbertsen91NIMO34.90
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 38   50m rugslag  Heren  junioren 3 en 410-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Alec Ebskamp91Nrd-Limburg sg31.201
2.Tobias van Halen91RZ31.202
3.Michèl Theissen91NIMO31.68
4.Kasper v. Dijk92Nrd-Limburg sg31.76
5.Kenneth Caster91RZ32.45
6.Ralph van Megen92HZPC33.28
7.Mario Hautvast91Patrick33.50
8.Wesley den Mulder91Heldense Zwemve33.65
9.Thijs Wolswinkel92RZ33.93
10.Bjorn de Jonge92Hellas-Glana35.18
11.Indji Tan91NIMO35.78
dis.Jory Niemark92Brunssum
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 39   4 x 50m schoolslag  Dames  junioren 2 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.ZCV 1ZCV2:33.36
Chantal Senden
Jamie Schepers
93
93
36.7736.77
-:--.--
Sanne Scheerder
Misty Coert
94
93
-:--.--
2:33.36
2.NIMO 1NIMO2:44.41
Melissa Meyer
Bo Peeters
93
93
38.3238.32
-:--.--
Jona Pisters
Vera Weinberg
95
93
-:--.--
2:44.41
3.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg2:45.80
Daphne de Boer
Lori Leenen
93
93
42.1142.11
-:--.--
Minke Janssen
Cyril Landstra
94
93
-:--.--
2:45.80
4.RZ 1RZ2:46.15
Linda Dehing
Varolien Francisca
94
93
43.9643.96
-:--.--
Selena van Cruchten
Svenja Zonneveld
94
93
-:--.--
2:46.15
5.HZPC 1HZPC2:52.31
Sophie Cleuren
Pim Scheres
93
93
43.4643.46
-:--.--
Rinske Becks
Janine Verhaegh
94
95
-:--.--
2:52.31
6.RZL 1RZL2:53.63
Maaike Knops
Michelle Meusen
94
94
45.6545.65
-:--.--
Ankie Meusen
Karin Bongers
93
93
-:--.--
2:53.63
7.ZON/S&S 1ZON/S&S2:54.15
Ilona Remmel
Mandy Wetzels
93
94
36.1136.11
-:--.--
Jamilla Franssen
Chidi Hennigfeld
94
93
-:--.--
2:54.15
8.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve2:55.30
Angela Baadjou
Angelique Schouten
93
95
46.2446.24
-:--.--
Sophie Nadorp
Lizzy Janssen
94
95
-:--.--
2:55.30
9.Heldense Zwemvereniging 2Heldense Zwemve3:01.46
Vicky Simons
Kyani Vullings
94
94
48.7348.73
-:--.--
Roxanne Vossen
Linda Roeffen
94
94
-:--.--
3:01.46
10.ZCV 2ZCV3:06.75
Lisa Reinders
Danique Hendrick
93
94
46.1846.18
-:--.--
Anouk Bours
Michelle Kloosterman
93
94
-:--.--
3:06.75
dis.Brunssum 1Brunssum3:07.11
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Amber Viehmann
Maud Geerssen
95
95
47.5247.52
-:--.--
Lisa Borger
Sharon Schroyen
95
95
-:--.--
3:07.11
dis.Patrick 1Patrick3:07.70
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
Veerle Corstjens
Ingeborg Bänziger
94
93
46.9646.96
-:--.--
Joyce Delsing
Maud Meuwissen
95
94
-:--.--
3:07.70


<< TOP >>
Nr. 40   4 x 50m schoolslag  Heren  junioren 2 el10-12-2006


Afk./depotTijd
1.HZPC 1HZPC2:37.02
Sidney Leenen
Patrick Janssen
93
93
41.0441.04
-:--.--
Bram Becks
Dion Dreesens
93
93
-:--.--
2:37.02
2.ZCV 1ZCV2:41.21
Lucas Greven
Lester Snackers
95
94
38.5338.53
-:--.--
Tom Broers
Ruben Klinkers
93
94
-:--.--
2:41.21
3.Noord-Limburg (SG) 1Nrd-Limburg sg2:43.96
Geoff Ebskamp
Christian v. Iersel
93
94
36.7736.77
-:--.--
Hans Westerkamp
Stan Gorree
93
94
-:--.--
2:43.96
4.RZ 1RZ2:45.79
Gergo Lovas
Twan Schoenmakers
93
93
40.9740.97
-:--.--
Maurice Zelis
Ramon Wassenberg
94
93
-:--.--
2:45.79
5.ZON/S&S 1ZON/S&S2:46.67
Robin Ramaekers
Jeroen Wolthuis
93
93
41.4541.45
-:--.--
Carlo Meisters
Boy Coort
94
94
-:--.--
2:46.67
6.RZL 1RZL2:54.68
Stan Snijders
Daan Jansen
95
93
44.7744.77
-:--.--
Ruud Backes
Ken Boonen
93
94
-:--.--
2:54.68
7.ZCV 2ZCV2:57.28
Jelle Peltzer
Bas Janssen
94
93
44.0844.08
-:--.--
Yannick de Liege
Joep Niezink
94
94
-:--.--
2:57.28
8.Patrick 1Patrick2:59.95
Ivo Hover
Marc Craenen
94
93
45.4745.47
-:--.--
Kevin Meuwissen
Jordi Hintzen
95
94
-:--.--
2:59.95
9.Brunssum 1Brunssum3:02.70
Niek Niemark
Robin Borger
95
93
45.5445.54
-:--.--
Dylan Notten
Pedro Nemeth
95
94
-:--.--
3:02.70
10.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemve3:09.21
Tim Smets
Bas Ottenheim
94
94
54.2154.21
-:--.--
Bart Leenders
Jeroen Schouten
93
93
-:--.--
3:09.21


<< TOP >>
Nr. 41   50m vlinderslag  Dames  dames D1+D210-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Hanneke Simons89Kimbria32.45
2.Susan The89Mosa-Regio32.77
3.Cato Vrouenraets90ZON/S&S33.01
4.Alice Janssen89HZPC33.38
5.Marie-Pier Aubuchon89Brunssum33.61
6.Jill Tummers90Hellas-Glana34.03
7.Ilse Schoenmakers90RZ34.43
8.Krischa Waeyen90RZ34.70
9.Kylie Leenen89HZPC34.78
10.Lauke Knoop90ZON/S&S34.87
11.Danique Ubags90ZCV35.57
ng.Renate van Lyssel89HZPC
ng. za.Alicia Icario89Hellas-Glana
ng. za.Meidrie Lensen90Hellas-Glana


<< TOP >>
Nr. 42   50m vlinderslag  Heren  jeugd 1 en 210-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Ruud van Bommel89RZL26.65
2.Niels van Dalen89RZL28.64
3.Jelmer v. Dijk90Nrd-Limburg sg29.20
4.Ramon Meisters89NIMO29.56
5.Patrick Creemers90RZ29.64
6.Tristan Eisank90ZON/S&S29.72
7.Bob Goffin89NIMO30.31
8.Tim Metsemakers89Patrick30.59
9.Martijn Birk89Patrick30.67
10.Sander Heijnen90Patrick30.96
11.Rick Hellenbrand89NIMO32.44


<< TOP >>
Nr. 43   50m vrije slag  Dames  dames10-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Mieke Veens85HZPC26.93
2.Debbie Hesen86HZPC29.201
3.Lydia Colijn86NIMO29.202
4.Noor Bastiaens87Hellas-Glana29.32
5.Saskia Coolen88RZL29.68
Nienke van Stipriaan87Kimbria29.68
7.Maureen Rutten88HZPC29.95
8.Rianne Golsteijn86Patrick30.51
9.Bonnie Ubachs87Brunssum30.98
10.Suzanne Duijkers87ZCV31.06


<< TOP >>
Nr. 44   50m vrije slag  Heren  heren10-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Stefan Kranenbroek79HZPC24.30
2.Peter Crijns88RZL24.64
3.Tom van der Sterren85Patrick25.46
4.Maikel Brouwers83HZPC25.53
5.Richard Claus80Heldense Zwemve25.66
6.Stijn Agten87RZ26.441
7.Sebastiaan Gergely87ZCV26.442
8.Richard Ricksen70Brunssum26.443
9.Marcel Handler82Brunssum26.82
10.Daniël Beaujean83Brunssum26.89
11.Roy Hopman88NIMO27.06
ng.Jos Gulpers77Brunssum
ng.Stefan Jacobs86RZ