Nationale B/C Competitie deel 2 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.143, registered to De Stormvogel


Nr. 1  4 x 100m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 2  4 x 50m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 3  25m schoolslag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 4  100m wisselslag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 5  100m vrije slag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 6  200m schoolslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 7  200m rugslag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 8  200m vrije slag  Heren  Senioren 2 en later
Nr. 9  100m rugslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 10  100m vlinderslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 11  200m rugslag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 12  200m wisselslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 13  200m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 14  200m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 15  100m wisselslag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 16  50m schoolslag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 17  50m rugslag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 18  100m vlinderslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 19  100m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 20  100m rugslag  Heren  Senioren 2 en later
Nr. 21  200m vrije slag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 22  200m schoolslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 23  100m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 24  100m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 25  100m vrije slag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 26  100m schoolslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 27  4 x 50m vrije slag  Heren  Junioren 4 en later


Nr. 1
26-11-2006
4 x 100m vrije slag  Dames

Senioren
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.SBC-2000 (SG) 1SBC 20004:06.11
Monique Driessen
Patricia Brooijmans
78
79
29.31
30.13
1:02.30
1:02.58
Ineke Goossens
Maartje van Keulen
79
80
29.01
28.88
1:00.98
1:00.25
2.De Stormvogel 1De Stormvogel4:08.98
Judith Stap
Nikita Kruis
93
89
28.70
29.72
1:00.05
1:02.54
Mieke van Dort
Manon Minneboo
91
93
29.88
29.79
1:02.95
1:03.44
3.De Devel 1De Devel4:22.52
Manon Baggerman
Maryse Lampe
91
87
30.50
30.49
1:03.97
1:04.07
Myrthe Lampe
Romana Bosklopper
90
89
31.45
32.66
1:05.86
1:08.62
4.De Schelde 1De Schelde4:25.61
Josje van Houwelingen
Lieke Beezemer
90
91
29.24
33.57
1:01.28
1:11.84
Lisanne de Jong
Sabine Wieland
89
86
31.30
31.40
1:06.20
1:06.29


<< TOP >>
Nr. 2
26-11-2006
4 x 50m wisselslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 1De Schelde1:53.73
Niek Kampman
Tommy van Overmeeren
89
84
30.60
31.15
30.60
1:01.75
Leon Wagter
Kevin Hondsmerk
88
88
27.84
24.14
1:29.59
1:53.73
2.SBC-2000 (SG) 1SBC 20001:56.83
Antonio Schijvenaars
Jeroen Bonten
84
88
30.23
33.34
30.23
1:03.57
Joost Mulder
Thomas Priems
86
86
28.72
24.54
1:32.29
1:56.83
3.De Stormvogel 1De Stormvogel1:58.42
Eelco van Gemert
Sander v. Nieuwenhuyzen
72
91
31.22
32.81
31.22
1:04.03
Rick Visser
Jan Brink
88
62
28.45
25.94
1:32.48
1:58.42
4.De Devel 1De Devel2:01.44
Mark van Noorloos
Richard van Tienen
88
70
30.92
33.03
30.92
1:03.95
Björn de Groot
Kevin van Laerhoven
86
88
29.24
28.25
1:33.19
2:01.44


<< TOP >>
Nr. 3
26-11-2006
25m schoolslag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Minioren 4 en later

Jr.Afk./depotTijd
1.Alex Breel97De Stormvogel23.72
2.Wouter Stap97De Stormvogel23.74
3.Gordon Kingma97SBC 200027.33


<< TOP >>
Nr. 4
26-11-2006
100m wisselslag  Dames

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Stephanie van Dam95De Devel1:20.8837.421:20.88
2.Celine Hoogendijk96De Devel1:22.0038.351:22.00
3.Bodine Corré95De Stormvogel1:23.8338.151:23.83
4.Rosanne Ligtvoet95De Devel1:24.1439.921:24.14
5.Claudia den Ottelander95SBC 20001:25.4941.601:25.49
6.Lois van den Berg95De Stormvogel1:29.3642.751:29.36
7.Tirza Vrijhof96De Devel1:29.6143.221:29.61
8.Tulany de Wilde96De Stormvogel1:31.3443.101:31.34
9.Dymphy Huisen95De Schelde1:31.6043.371:31.60
10.Maya Kingma95SBC 20001:31.8745.591:31.87
11.Stephanie van der Linden96De Schelde1:31.9846.111:31.98
12.Tineke van Dort96De Stormvogel1:32.3645.411:32.36
13.Lindi Verkooijen95SBC 20001:36.1050.901:36.10
ng.Anouk Molewijk95De Schelde
ng.Roos Wilmsen95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 5
26-11-2006
100m vrije slag  Heren

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Melvin Prins95SBC 20001:12.3134.991:12.31
2.Roy Bos95De Devel1:13.6735.521:13.67
3.Lennard Breel95De Stormvogel1:14.6035.351:14.60
4.Pedro Mol96De Stormvogel1:14.6736.581:14.67
Christian de Die95De Schelde1:14.6736.701:14.67
6.Daniel Harmsen95De Devel1:16.7036.391:16.70
7.Levy Kort96De Stormvogel1:16.9636.931:16.96
8.Michael Hoek95De Devel1:20.2937.081:20.29
9.Pim van Milt96De Devel1:26.3241.361:26.32
10.Jasper Schoones96SBC 20001:27.0039.521:27.00
11.Jochem Folkersma95De Schelde1:34.2642.921:34.26
12.Luka Jaksic96De Schelde1:35.0542.251:35.05
ng.Bram van Ginneken95SBC 2000
ng. za.Thymo Reichgelt95SBC 2000


<< TOP >>
Nr. 6
26-11-2006
200m schoolslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Lisa van Milt92De Devel2:49.0837.881:21.112:05.162:49.08
2.Monique de Haard92De Stormvogel2:58.9540.601:25.862:12.042:58.95
3.Ellis Mos92De Devel3:00.9840.471:26.692:13.633:00.98
4.Mieke van Dort91De Stormvogel3:02.3741.281:27.362:15.203:02.37
5.Iris Dingemanse92De Stormvogel3:02.6641.571:28.232:15.493:02.66
6.Jaimy Kort92De Stormvogel3:04.9841.131:29.352:16.643:04.98
7.Annewil Mol92De Devel3:07.0043.291:31.542:19.853:07.00
8.Sofie Oostvogels91SBC 20003:07.0440.881:28.182:18.233:07.04
9.Bente van Gennep92SBC 20003:11.6542.431:30.452:20.623:11.65
10.Lieke Beezemer91De Schelde3:12.9141.631:29.822:20.533:12.91
11.Bianca de Pooter92De Schelde3:17.0944.121:33.942:25.843:17.09
12.Gemma Schiphorst Preuper92SBC 20003:17.3046.081:36.802:27.953:17.30
13.Nikita Kok91De Devel3:26.7444.401:35.912:31.363:26.74
ng.Dunya Luteijn94De Schelde


<< TOP >>
Nr. 7
26-11-2006
200m rugslag  HerenJunioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Stefan Wesolowski91SBC 20002:20.8632.751:07.931:45.002:20.86
2.Bas van Houwelingen92De Schelde2:27.3534.861:11.991:49.542:27.35
3.Sander v. Nieuwenhuyzen91De Stormvogel2:29.4933.501:10.331:49.792:29.49
4.Dennis Wolfert92De Schelde2:32.7835.111:12.771:53.312:32.78
5.Sonny Corré93De Stormvogel2:34.8035.581:14.691:55.022:34.80
6.Edwin de Jong91De Schelde2:41.9636.261:16.161:59.442:41.96
7.Jelmar van Zijderveld93De Devel2:43.0637.631:19.122:02.372:43.06
8.Giovanni den Ouden93De Devel2:44.3936.521:18.992:03.192:44.39
9.Alain Heunen91De Devel2:52.0738.291:20.562:06.362:52.07
10.Remco Pollklasener92SBC 20002:54.3539.341:21.842:07.672:54.35
dis.Jelle van der Ploeg91SBC 20002:48.1437.651:19.482:03.952:48.14
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn. Rugligging verlaten


<< TOP >>
Nr. 8
26-11-2006
200m vrije slag  Heren

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde1:57.8327.0056.741:27.281:57.83
2.Dennis van Oosterhout89SBC 20002:02.3728.8259.631:31.072:02.37
3.Frank Hoogenboom89De Devel2:09.2430.181:03.171:36.422:09.24
4.Niek Kampman89De Schelde2:10.4329.771:02.641:36.722:10.43
5.Rick Visser88De Stormvogel2:10.8630.931:04.571:38.872:10.86
Jeroen Bonten88SBC 20002:10.8629.251:01.651:35.512:10.86
7.Leon Wagter88De Schelde2:11.4330.291:04.031:38.532:11.43
8.Martijn Mechielsen90De Stormvogel2:14.6629.111:02.611:39.672:14.66
9.Kevin van Laerhoven88De Devel2:18.2332.041:06.661:42.562:18.23
10.Pim Smolders88SBC 20002:28.3332.091:08.431:47.772:28.33
ng.Daniël Kunne90De Schelde


<< TOP >>
Nr. 9
26-11-2006
100m rugslag  DamesJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Judith Stap93De Stormvogel1:10.1633.941:10.16
2.Manon Minneboo93De Stormvogel1:11.8634.561:11.86
3.Kiki Klerks93De Devel1:13.0635.111:13.06
4.Leonie Taal93De Devel1:16.3636.731:16.36
5.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:17.7638.021:17.76
6.Nicole Peeters93SBC 20001:18.4337.721:18.43
7.Renée Roks93SBC 20001:19.9539.261:19.95
8.Marloes Boelhouwer93De Devel1:20.5239.021:20.52
9.Floortje de Waard94De Devel1:21.5339.681:21.53
10.Manon Boone93De Schelde1:25.4340.841:25.43
11.Yoshi Corré95De Stormvogel1:26.3041.021:26.30
12.Esmee Boschma94SBC 20001:27.9942.711:27.99
13.Myriam Baute94De Schelde1:28.6542.171:28.65
14.Willemijn Verhelst94De Schelde1:29.9841.991:29.98


<< TOP >>
Nr. 10
26-11-2006
100m vlinderslag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sonny Corré93De Stormvogel1:10.2632.391:10.26
2.Yoeri Kok93De Devel1:12.2732.931:12.27
3.Jeffrey de Vos93De Stormvogel1:14.5533.611:14.55
4.Yannick Mol93De Stormvogel1:18.6936.521:18.69
5.Mitchell Kappetein93De Schelde1:19.3137.281:19.31
6.Joeri Prins93SBC 20001:20.7937.721:20.79
7.Richard Oskam94De Schelde1:21.6937.141:21.69
8.Melvin Prins95SBC 20001:24.2539.071:24.25
9.Leon Verschuren93SBC 20001:26.2540.601:26.25
10.Coen Kuijpers94SBC 20001:40.6846.491:40.68
dis.Benjamin Rietveld94De Devel1:26.3139.711:26.31
VC Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water


<< TOP >>
Nr. 11
26-11-2006
200m rugslag  DamesSenioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Josje van Houwelingen90De Schelde2:28.9633.581:10.821:49.872:28.96
2.Manon Baggerman91De Devel2:34.7837.061:16.691:56.952:34.78
3.Nikita Kruis89De Stormvogel2:42.9537.691:18.582:01.502:42.95
4.Sanne Bruggink92SBC 20002:44.3938.381:19.522:02.192:44.39
5.Merel van der Ent93De Stormvogel2:44.4738.271:19.462:03.342:44.47
6.Victoria Mol90De Devel2:44.6139.031:20.432:02.742:44.61
7.Monique de Haard92De Stormvogel2:47.4938.501:20.742:04.742:47.49
8.Linda de Jong92De Devel2:47.8838.421:20.032:03.832:47.88
9.Merel Snoeijs90SBC 20002:48.16-:--.---:--.---:--.--2:48.16
10.Lotte Beimans89SBC 20002:56.6142.261:25.542:10.422:56.61
11.Manon Boone93De Schelde3:05.4943.181:29.262:18.023:05.49
dis.Fieke Brands89SBC 20002:36.4737.121:16.771:57.272:36.47
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn. Rugligging verlaten
ng.Varda Wagter90De Schelde
ng.Karlijn van de Worp90De Schelde


<< TOP >>
Nr. 12
26-11-2006
200m wisselslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Lorenzo van Poele91De Schelde2:26.4031.361:10.431:52.752:26.40
2.Mertijn Loof90De Schelde2:27.8329.231:10.551:53.742:27.83
3.Daan de Jong89De Devel2:29.6331.321:11.551:54.932:29.63
4.Bas van Houwelingen92De Schelde2:30.8932.541:11.791:57.482:30.89
5.Thomas van Laerhoven90De Devel2:31.1531.881:10.581:55.582:31.15
6.Stefan Wesolowski91SBC 20002:32.4134.991:11.521:59.852:32.41
7.Remco Bonten90SBC 20002:33.2630.871:12.192:00.712:33.26
8.Martijn Mechielsen90De Stormvogel2:37.2732.181:13.762:00.302:37.27
9.Sven de Groot90De Devel2:46.2432.661:17.142:09.772:46.24
10.René Bal89De Stormvogel2:48.2235.941:19.582:09.632:48.22
ng.Wim Jansma90SBC 2000


<< TOP >>
Nr. 13
26-11-2006
200m vrije slag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Maartje van Keulen80SBC 20002:09.2930.831:03.541:36.852:09.29
2.Patricia Brooijmans79SBC 20002:15.9331.761:06.161:41.082:15.93
3.Ineke Goossens79SBC 20002:18.9531.991:06.861:43.072:18.95
4.Maryse Lampe87De Devel2:20.5632.671:09.281:45.822:20.56
5.Chantal Verhoeff79SBC 20002:21.5431.881:07.561:44.412:21.54
6.Anne Pel90De Stormvogel2:22.1732.671:08.741:45.972:22.17
7.Monique Driessen78SBC 20002:23.4032.491:09.291:46.712:23.40
8.Myrthe Lampe90De Devel2:23.5732.741:09.341:47.092:23.57
9.Lisanne de Jong89De Schelde2:24.9532.961:09.811:48.152:24.95
10.Jaimy Kort92De Stormvogel2:25.6132.911:10.411:48.562:25.61
11.Romana Bosklopper89De Devel2:26.0332.761:09.951:48.002:26.03
12.Sabine Wieland86De Schelde2:28.0633.221:10.071:48.592:28.06
13.Selena van Hoek84De Stormvogel2:31.7633.091:10.501:49.982:31.76
14.Danique van Peenen92De Stormvogel2:39.8635.311:15.921:58.072:39.86
ng.Inge Balvers85SBC 2000


<< TOP >>
Nr. 14
26-11-2006
200m schoolslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:36.6135.571:16.021:56.892:36.61
2.Antonio Schijvenaars84SBC 20002:40.6534.881:14.531:56.952:40.65
3.Tommy van Overmeeren84De Schelde2:41.1534.401:14.621:57.852:41.15
4.Wilbert Benschop90De Devel2:43.2335.951:17.552:00.512:43.23
5.Cees van Houwelingen63De Schelde2:43.5935.861:17.141:59.892:43.59
6.Richard van Tienen70De Devel2:46.7136.721:19.082:02.802:46.71
7.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel2:47.9337.041:19.192:02.812:47.93
8.Joost Mulder86SBC 20002:48.1237.251:20.102:04.532:48.12
9.Jan Brink62De Stormvogel2:49.9639.281:22.812:07.082:49.96
10.Eelco van Gemert72De Stormvogel2:50.1737.661:20.322:04.882:50.17
11.Freek Rijper90De Devel2:51.7038.141:21.742:06.852:51.70
12.Frank Zwiers82SBC 20002:52.5738.571:22.682:07.422:52.57
13.Roderik van Zijderveld84De Devel3:03.8140.761:26.622:14.483:03.81
ng.Thomas Priems86SBC 2000


<< TOP >>
Nr. 15
26-11-2006
100m wisselslag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Minioren 4 en later

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Wouter Stap97De Stormvogel1:39.5846.201:39.58
dis.Alex Breel97De Stormvogel1:43.8152.471:43.81
VC Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
dis.Gordon Kingma97SBC 20002:12.561:08.472:12.56
VC Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water


<< TOP >>
Nr. 16
26-11-2006
50m schoolslag  DamesMinioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Celine Hoogendijk96De Devel42.16
2.Tulany de Wilde96De Stormvogel42.59
3.Lois van den Berg95De Stormvogel42.65
4.Stephanie van Dam95De Devel43.30
5.Claudia den Ottelander95SBC 200044.27
6.Rosanne Ligtvoet95De Devel44.50
7.Lindi Verkooijen95SBC 200046.43
8.Dymphy Huisen95De Schelde46.50
9.Stephanie van der Linden96De Schelde47.57
10.Tirza Vrijhof96De Devel47.93
11.Maya Kingma95SBC 200048.50
12.Tineke van Dort96De Stormvogel48.79
dis.Yoshi Corré95De Stormvogel44.61
SA Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien. Kp/st: 2 slagen onder water
ng.Anouk Molewijk95De Schelde
ng.Roos Wilmsen95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 17
26-11-2006
50m rugslag  HerenMinioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Christian de Die95De Schelde38.46
2.Melvin Prins95SBC 200038.89
3.Lennard Breel95De Stormvogel40.46
4.Pedro Mol96De Stormvogel41.13
5.Roy Bos95De Devel41.21
6.Levy Kort96De Stormvogel42.03
7.Michael Hoek95De Devel42.51
8.Thymo Reichgelt95SBC 200042.55
9.Daniel Harmsen95De Devel42.74
10.Pim van Milt96De Devel44.64
11.Jasper Schoones96SBC 200046.49
12.Jochem Folkersma95De Schelde53.52
13.Luka Jaksic96De Schelde54.03
ng.Bram van Ginneken95SBC 2000


<< TOP >>
Nr. 18
26-11-2006
100m vlinderslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mieke van Dort91De Stormvogel1:11.3434.361:11.34
2.Manon Baggerman91De Devel1:13.0334.291:13.03
3.Ellis Mos92De Devel1:13.9233.981:13.92
4.Lisa van Milt92De Devel1:15.3934.971:15.39
5.Kitty Schiphorst Preuper91SBC 20001:17.0635.061:17.06
6.Iris Dingemanse92De Stormvogel1:17.0835.701:17.08
7.Monique de Haard92De Stormvogel1:17.3936.331:17.39
8.Merel van der Ent93De Stormvogel1:19.1836.041:19.18
9.Bente van Gennep92SBC 20001:25.6638.751:25.66
10.Lieke Beezemer91De Schelde1:26.2538.811:26.25
11.Sofie Oostvogels91SBC 20001:27.6840.451:27.68
12.Bianca de Pooter92De Schelde1:28.0241.721:28.02
13.Nikita Kok91De Devel1:29.0440.831:29.04
14.Gemma Schiphorst Preuper92SBC 20001:31.2240.921:31.22
15.Myriam Baute94De Schelde1:37.1942.801:37.19
zk.Danique van Peenen92De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 19
26-11-2006
100m vrije slag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sander v. Nieuwenhuyzen91De Stormvogel56.9626.7656.96
2.Bas van Houwelingen92De Schelde59.5528.7359.55
3.Stefan Wesolowski91SBC 200059.5628.4959.56
4.Edwin de Jong91De Schelde1:00.8228.471:00.82
5.Dennis Wolfert92De Schelde1:02.0729.811:02.07
6.Jelle van der Ploeg91SBC 20001:03.0029.551:03.00
7.Lorenzo van Poele91De Schelde1:03.2329.621:03.23
8.Yoeri Kok93De Devel1:03.9530.681:03.95
9.Yannick Mol93De Stormvogel1:05.3832.071:05.38
10.Alain Heunen91De Devel1:05.6231.341:05.62
11.Benjamin Rietveld94De Devel1:10.6933.731:10.69
12.Remco Pollklasener92SBC 20001:13.9634.511:13.96


<< TOP >>
Nr. 20
26-11-2006
100m rugslag  HerenSenioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Niek Kampman89De Schelde1:06.0731.791:06.07
2.Mark van Noorloos88De Devel1:08.4233.211:08.42
3.Dennis van Oosterhout89SBC 20001:08.9134.071:08.91
4.Thomas van Laerhoven90De Devel1:09.9534.101:09.95
5.Leon Wagter88De Schelde1:10.3934.121:10.39
6.Jeroen Bonten88SBC 20001:11.1934.251:11.19
7.Rick Visser88De Stormvogel1:11.3734.711:11.37
8.Mertijn Loof90De Schelde1:13.9534.921:13.95
9.Pim Smolders88SBC 20001:19.5638.961:19.56
10.René Bal89De Stormvogel1:21.7039.361:21.70
ng.Daniël Kunne90De Schelde


<< TOP >>
Nr. 21
26-11-2006
200m vrije slag  Dames

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Judith Stap93De Stormvogel2:13.0530.341:04.581:39.752:13.05
2.Kiki Klerks93De Devel2:20.5231.671:07.661:44.432:20.52
3.Manon Minneboo93De Stormvogel2:21.8032.031:09.131:46.482:21.80
4.Anniek Minderhoud93De Stormvogel2:23.1332.741:08.681:46.172:23.13
5.Floortje de Waard94De Devel2:24.3033.671:10.091:47.602:24.30
6.Leonie Taal93De Devel2:25.4732.501:10.111:48.542:25.47
7.Renée Roks93SBC 20002:30.9534.051:11.751:51.712:30.95
8.Marloes Boelhouwer93De Devel2:32.8335.691:14.351:54.222:32.83
9.Claudia den Ottelander95SBC 20002:35.0335.351:15.641:56.502:35.03
10.Nicole Peeters93SBC 20002:38.5136.581:16.611:58.142:38.51
11.Manon Boone93De Schelde2:44.7036.601:18.222:01.562:44.70
12.Bodine Corré95De Stormvogel2:45.6937.221:18.832:02.932:45.69
13.Willemijn Verhelst94De Schelde2:55.9538.401:24.202:11.772:55.95
14.Esmee Boschma94SBC 20002:59.9938.521:23.012:11.192:59.99
ng.Dunya Luteijn94De Schelde


<< TOP >>
Nr. 22
26-11-2006
200m schoolslag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Sonny Corré93De Stormvogel2:47.1537.641:20.922:04.412:47.15
2.Jeffrey de Vos93De Stormvogel3:03.0742.031:28.492:15.903:03.07
3.Yannick Mol93De Stormvogel3:04.9742.791:31.422:18.293:04.97
4.Jelmar van Zijderveld93De Devel3:10.3940.121:28.502:19.153:10.39
5.Giovanni den Ouden93De Devel3:13.2343.171:32.872:25.093:13.23
6.Joeri Prins93SBC 20003:15.1044.601:34.632:25.963:15.10
7.Mitchell Kappetein93De Schelde3:15.8944.801:35.622:26.693:15.89
8.Richard Oskam94De Schelde3:21.5346.171:38.722:30.583:21.53
9.Leon Verschuren93SBC 20003:25.2846.621:40.062:33.493:25.28
10.Coen Kuijpers94SBC 20003:33.7249.441:43.522:39.553:33.72
dis.Yoeri Kok93De Devel3:13.8042.901:31.452:22.343:13.80
SD De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd. Benen ongelijktijdig


<< TOP >>
Nr. 23
26-11-2006
100m rugslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Josje van Houwelingen90De Schelde1:08.3933.011:08.39
2.Maryse Lampe87De Devel1:11.2534.561:11.25
3.Maartje van Keulen80SBC 20001:12.1936.351:12.19
4.Anne Pel90De Stormvogel1:14.7735.931:14.77
5.Ineke Goossens79SBC 20001:14.9636.061:14.96
6.Patricia Brooijmans79SBC 20001:16.5937.761:16.59
7.Linda de Jong92De Devel1:17.3836.931:17.38
8.Monique Driessen78SBC 20001:17.5737.361:17.57
9.Sabine Wieland86De Schelde1:17.7437.791:17.74
10.Victoria Mol90De Devel1:18.5138.571:18.51
11.Merel van der Ent93De Stormvogel1:18.9039.251:18.90
12.Chantal Verhoeff79SBC 20001:19.8139.081:19.81
13.Selena van Hoek84De Stormvogel1:21.3539.901:21.35
14.Romana Bosklopper89De Devel1:23.6641.041:23.66
zk.Danique van Peenen92De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 24
26-11-2006
100m vlinderslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde1:00.4929.021:00.49
2.Joost Mulder86SBC 20001:02.7129.221:02.71
3.Mertijn Loof90De Schelde1:04.6929.281:04.69
4.Björn de Groot86De Devel1:05.1229.951:05.12
Dennis van Oosterhout89SBC 20001:05.1229.871:05.12
6.Eelco van Gemert72De Stormvogel1:05.7630.431:05.76
7.Frank Zwiers82SBC 20001:06.1030.891:06.10
8.Daan de Jong89De Devel1:06.2530.511:06.25
9.Tommy van Overmeeren84De Schelde1:06.7029.891:06.70
10.Cees van Houwelingen63De Schelde1:08.5431.221:08.54
11.Kevin van Laerhoven88De Devel1:09.4231.121:09.42
12.Richard van Tienen70De Devel1:12.1331.871:12.13
13.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel1:14.8733.741:14.87
14.Roderik van Zijderveld84De Devel1:18.0736.641:18.07
ng.Thomas Priems86SBC 2000
ng. za.Jan Brink62De Stormvogel
zk.Antonio Schijvenaars84SBC 2000


<< TOP >>
Nr. 25
26-11-2006
100m vrije slag  Dames

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Fieke Brands89SBC 20001:03.4629.891:03.46
2.Nikita Kruis89De Stormvogel1:03.8130.791:03.81
3.Josje van Houwelingen90De Schelde1:04.1930.801:04.19
4.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:05.3531.531:05.35
5.Lisanne de Jong89De Schelde1:05.4231.061:05.42
6.Merel Snoeijs90SBC 20001:05.5431.481:05.54
7.Myrthe Lampe90De Devel1:06.9932.361:06.99
8.Jaimy Kort92De Stormvogel1:07.2232.291:07.22
9.Sanne Bruggink92SBC 20001:07.3332.141:07.33
10.Ellis Mos92De Devel1:08.2033.001:08.20
11.Annewil Mol92De Devel1:08.5932.601:08.59
12.Lotte Beimans89SBC 20001:08.9132.781:08.91
13.Iris Dingemanse92De Stormvogel1:10.8733.981:10.87
dis.Kitty Schiphorst Preuper91SBC 2000-:--.---:--.--
AA Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren). Bewogen laatste start
ng.Varda Wagter90De Schelde
ng.Karlijn van de Worp90De Schelde


<< TOP >>
Nr. 26
26-11-2006
100m schoolslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Wilbert Benschop90De Devel1:12.8734.301:12.87
2.Freek Rijper90De Devel1:15.5836.041:15.58
3.Lorenzo van Poele91De Schelde1:16.6835.611:16.68
4.Niek Kampman89De Schelde1:16.9336.341:16.93
5.Remco Bonten90SBC 20001:22.0939.991:22.09
6.Frank Hoogenboom89De Devel1:22.1439.241:22.14
7.Martijn Mechielsen90De Stormvogel1:22.4138.951:22.41
8.Jelle van der Ploeg91SBC 20001:27.6839.361:27.68
ng.Wim Jansma90SBC 2000
ng.Daniël Kunne90De Schelde
ng. za.René Bal89De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 27
26-11-2006
4 x 50m vrije slag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel1:52.44
Sander v. Nieuwenhuyzen
Jeffrey de Vos
91
93
25.90
29.84
25.90
55.74
Yannick Mol
Sonny Corré
93
93
29.02
27.68
1:24.76
1:52.44
2.De Schelde 1De Schelde1:54.53
Bas van Houwelingen
Richard Oskam
92
94
27.25
32.11
27.25
59.36
Dennis Wolfert
Edwin de Jong
92
91
29.02
26.15
1:28.38
1:54.53
3.De Devel 1De Devel2:01.69
Yoeri Kok
Alain Heunen
93
91
30.16
30.38
30.16
1:00.54
Giovanni den Ouden
Jelmar van Zijderveld
93
93
31.79
29.36
1:32.33
2:01.69
4.SBC-2000 (SG) 1SBC 20002:04.12
Stefan Wesolowski
Leon Verschuren
91
93
26.62
34.14
26.62
1:00.76
Joeri Prins
Jelle van der Ploeg
93
91
33.39
29.97
1:34.15
2:04.12