20061126 Verenigingscompetitie deel 2
3605 JM Maarssen, Netherlands,    26-11-2006,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m vrije slag Heren 11 +   Nr. 2 4 x 50m wisselslag Dames 11-17   
Nr. 3 25m vrije slag Gemengd 6-9   Nr. 4 100m wisselslag Heren 9-11   
Nr. 5 100m wisselslag Dames 9-11   Nr. 6 100m schoolslag Heren 11-13   
Nr. 7 100m schoolslag Dames 11-13   Nr. 801 50m vlinderslag Heren 11-15   
Nr. 901 50m vlinderslag Dames 11-15   Nr. 1001 50m schoolslag Heren 11-17   
Nr. 1101 50m schoolslag Dames 11-17   Nr. 12 200m vrije slag Heren 11 +   
Nr. 13 200m vrije slag Dames 11 +   Nr. 14 50m schoolslag Gemengd 6-9   
Nr. 15 50m vrije slag Heren 9-11   Nr. 16 50m vrije slag Dames 9-11   
Nr. 17 100m rugslag Heren 11-13   Nr. 18 100m rugslag Dames 11-13   
Nr. 19 100m vrije slag Heren 11-15   Nr. 20 100m vrije slag Dames 11-15   
Nr. 21 200m wisselslag Heren 11-17   Nr. 22 200m wisselslag Dames 11-17   
Nr. 2301 100m rugslag Heren 11 +   Nr. 2401 100m rugslag Dames 11 +   
Nr. 25 4 x 50m wisselslag Heren 11-13   Nr. 26 4 x 50m vrije slag Gemengd 9-11   


Nr. 1   4 x 100m vrije slag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     3:46.20
       Agnus Gerringa            71   Ryan van Voskuilen        91
       Arjan Schilder            84   Robbert Springveld        83
          55.20  3:46.20 
    2. De Fuut 1                          De Fuut           4:00.87
       Len ter Hart              91   Roy van der Pal           85
       Jorik de Jong             91   Roy Danckaarts            70
          58.37  4:00.87 
    3. IJsselmeer 1                       IJsselmeer        4:20.24
       Mats Smulders             89   Wouter Vos                90
       Vincent Perdijk           87   Coen den Haan             91
        1:01.46  4:20.24 



TOP
Nr. 2   4 x 50m wisselslag Dames                             Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     2:30.09
       Sonja van der Wiel        91   Miranda van Tol           89
       Caroline Goedhart         91   Christa van Tol           91
        2:30.09 
    2. De Fuut 1                          De Fuut           2:31.28
       Farina Apdoelaziz         94   Martika van den Breul     91
       Dieke van der Gugten      90   Mandy Versteeg            91
        2:31.28 
    3. IJsselmeer 1                       IJsselmeer        2:43.96
       Michelle Borsboom         92   Lisa Aardewijn            92
       Imke Smulders             91   Marlou van der Kulk       93
        2:43.96 



TOP
Nr. 3   25m vrije slag Gemengd                                Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marloes Langerveld             97  De Fuut             18.54
    2. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut             19.57



Nr. 3   25m vrije slag Gemengd                                Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot




TOP
Nr. 4   100m wisselslag Heren                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut           1:26.36
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut           1:30.92
    3. Youri Borsboom                 95  IJsselmeer        1:33.65
    4. Ruben de Ruiter                95  IJsselmeer        1:35.50
    5. Ivar de Jong                   97  DeAalscholver     1:36.04
    6. Stijn Avezaat                  97  De Fuut           1:37.88
    7. Madé Diepersloot               95  De Fuut           1:43.85
    8. Isaac Vaarzol Morel            96  IJsselmeer        1:46.38
    9. Jeroen Essink                  95  De Fuut           1:50.39
   10. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver     1:52.56
   11. Maarten Vos                    95  IJsselmeer        1:56.74
   bm. Raymon Ostendorf               96  DeAalscholver     1:40.62
  dis. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver     1:49.43
        1:49.43 



TOP
Nr. 5   100m wisselslag Dames                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut           1:36.44
    2. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut           1:39.20
    3. Lisanne van Wieringen          95  IJsselmeer        1:44.72
    4. Tiffany Pikker                 96  IJsselmeer        1:45.12
    5. Jody de Groof                  97  DeAalscholver     1:55.10
  dis. Tessa van Wieringen            96  IJsselmeer        1:56.03
        1:56.03 



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Heren                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           1:18.40
    2. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver     1:21.97
    3. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:23.11
    4. Loic Kemp                      93  IJsselmeer        1:26.95
    5. Jasper Mulder                  93  IJsselmeer        1:27.91
    6. Daniel Langerveld              93  De Fuut           1:31.70
    7. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:35.40
    8. Daan Springveld                94  DeAalscholver     1:40.14
    9. Michiel van der Meiden         93  De Fuut           1:42.08
   10. Friedrich Vink                 94  IJsselmeer        1:42.82
   11. Marvin van den Breul           93  De Fuut           1:47.23
   12. Lars Otten                     93  DeAalscholver     1:49.06
   13. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:52.98
   14. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:56.80
   15. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut           1:59.92



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Dames                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Susan Roelse                   93  De Fuut           1:37.16
    2. Marielle Kievit                94  De Fuut           1:41.42
    3. Marlou van der Kulk            93  IJsselmeer        1:42.28
    4. Brenda Groenestein             93  De Fuut           1:44.14
    5. Debby Distelblom               94  IJsselmeer        1:47.96
    6. Kelly Kloek                    94  DeAalscholver     1:48.89
    7. Marielle Moeke                 94  De Fuut           1:52.32
    8. Tara Steenaart                 93  De Fuut           1:52.60
    9. Noortje van Es                 94  De Fuut           1:59.78
   10. Noja Manstra                   93  DeAalscholver     2:02.27



TOP
Nr. 801   50m vlinderslag Heren                              Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Len ter Hart                   91  De Fuut             30.05
    2. Yordi Tak                      92  De Fuut             32.34
    3. Jorik de Jong                  91  De Fuut             32.57
    4. Bas Udinga                     92  DeAalscholver       33.35
    5. Coen den Haan                  91  IJsselmeer          34.09
    6. Paul Alma                      91  IJsselmeer          35.20
    7. Rickert de Heus                94  IJsselmeer          37.36
    8. Justin van den Berg            92  DeAalscholver       47.85
    9. Roberto Ballarino              92  DeAalscholver       48.18
   10. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver       49.63



TOP
Nr. 901   50m vlinderslag Dames                                 Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Martika van den Breul          91  De Fuut             37.50
    2. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut             39.96
    3. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver       40.76
    4. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer          40.98
    5. Iris van Beek                  93  De Fuut             41.57
    6. Mandy Versteeg                 91  De Fuut             43.00
    7. Christa van Tol                91  DeAalscholver       44.50
    8. Imke Smulders                  91  IJsselmeer          45.47
    9. Lisa Aardewijn                 92  IJsselmeer          47.14



TOP
Nr. 1001   50m schoolslag Heren                                 Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       31.26
    2. Mats Smulders                  89  IJsselmeer          35.68
    3. Gijs van der Gugten            93  De Fuut             35.90
    4. Guido Nieraeth                 90  De Fuut             37.42
    5. Yordi Tak                      92  De Fuut             39.10
    6. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver       39.68
    7. Niels van den Brom             89  IJsselmeer          41.87
    8. Wouter Vos                     90  IJsselmeer          42.82
    9. Timo Bol                       91  De Fuut             43.63
   10. Jelle Vissers                  90  IJsselmeer          46.98
   bm. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver       36.73



TOP
Nr. 1101   50m schoolslag Dames                              Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver       38.74
    2. Dieke van der Gugten           90  De Fuut             42.27
    3. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer          43.06
    4. Susan Roelse                   93  De Fuut             45.44
    5. Lisa Besselsen                 91  IJsselmeer          47.54
    6. Miranda van Tol                89  DeAalscholver       49.62
    7. Leila Kroessen                 89  DeAalscholver       50.34
    8. Michelle Keizer                91  IJsselmeer          50.34



TOP
Nr. 12   200m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robbert Springveld             83  DeAalscholver     2:03.31
          59.72  2:03.31 
    2. Agnus Gerringa                 71  DeAalscholver     2:06.28
        1:00.37  2:06.28 
    3. Arjan Schilder                 84  DeAalscholver     2:07.08
        1:00.44  2:07.08 
    4. Marwin de Jong                 67  DeAalscholver     2:14.82
        1:05.16  2:14.82 
    5. Roy Danckaarts                 70  De Fuut           2:16.12
        1:05.02  2:16.12 
    6. Roy van der Pal                85  De Fuut           2:19.12
        1:08.34  2:19.12 
    7. Vincent Perdijk                87  IJsselmeer        2:25.98
        1:09.33  2:25.98 
    8. Loic Kemp                      93  IJsselmeer        2:27.32
        1:09.67  2:27.32 
    9. Peter Dirks                    86  De Fuut           2:35.30
        1:12.70  2:35.30 
  dis. Ronald Stolk                   66  De Fuut



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alice Bravo                    87  DeAalscholver     2:14.00
        1:06.50  2:14.00 
    2. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver     2:16.79
        1:04.92  2:16.79 
    3. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver     2:17.18
        1:06.76  2:17.18 
    4. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver     2:22.02
        1:07.82  2:22.02 
    5. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           2:34.54
        1:12.72  2:34.54 
    6. Lilian Tiemessen               84  IJsselmeer        2:34.86
        1:13.28  2:34.86 
    7. Lisette de Wit                 88  De Fuut           2:51.62
        1:19.70  2:51.62 



TOP
Nr. 14   50m schoolslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marloes Langerveld             97  De Fuut             55.04
    2. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut             56.81



Nr. 14   50m schoolslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot




TOP
Nr. 15   50m vrije slag Heren                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut             32.98
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut             34.80
    3. Youri Borsboom                 95  IJsselmeer          36.14
    4. Ruben de Ruiter                95  IJsselmeer          36.40
    5. Stijn Avezaat                  97  De Fuut             37.93
    6. Isaac Vaarzol Morel            96  IJsselmeer          39.41
    7. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver       41.66
    8. Ivar de Jong                   97  DeAalscholver       41.66
    9. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver       42.96
   10. Madé Diepersloot               95  De Fuut             44.00
   11. Maarten Vos                    95  IJsselmeer          44.39
   12. Jeroen Essink                  95  De Fuut             46.46
   bm. Raymon Ostendorf               96  DeAalscholver       41.31



TOP
Nr. 16   50m vrije slag Dames                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut             36.07
    2. Tiffany Pikker                 96  IJsselmeer          39.26
    3. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut             39.39
    4. Lisanne van Wieringen          95  IJsselmeer          42.53
    5. Jody de Groof                  97  DeAalscholver       46.29
    6. Tessa van Wieringen            96  IJsselmeer          48.56



TOP
Nr. 17   100m rugslag Heren                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:16.50
    2. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver     1:17.54
    3. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           1:21.43
    4. Rickert de Heus                94  IJsselmeer        1:22.46
    5. Daniel Langerveld              93  De Fuut           1:23.84
    6. Jasper Mulder                  93  IJsselmeer        1:27.42
    7. Loic Kemp                      93  IJsselmeer        1:28.61
    8. Daan Springveld                94  DeAalscholver     1:29.44
    9. Marvin van den Breul           93  De Fuut           1:33.07
   10. Michiel van der Meiden         93  De Fuut           1:33.55
   11. Lars Otten                     93  DeAalscholver     1:33.70
   12. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:35.17
   13. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver     1:36.97
   14. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:44.32
  dis. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:49.23
        1:49.23 



TOP
Nr. 18   100m rugslag Dames                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:25.01
    2. Susan Roelse                   93  De Fuut           1:28.23
    3. Marlou van der Kulk            93  IJsselmeer        1:28.44
    4. Iris van Beek                  93  De Fuut           1:30.88
    5. Noortje van Es                 94  De Fuut           1:38.40
    6. Debby Distelblom               94  IJsselmeer        1:38.54
    7. Kelly Kloek                    94  DeAalscholver     1:40.38
    8. Brenda Groenestein             93  De Fuut           1:41.58
    9. Marielle Kievit                94  De Fuut           1:43.47
   10. Tara Steenaart                 93  De Fuut           1:44.45
   11. Marielle Moeke                 94  De Fuut           1:46.09
   12. Lisanne van Wieringen          95  IJsselmeer        1:46.47
   13. Noja Manstra                   93  DeAalscholver     2:12.18



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Len ter Hart                   91  De Fuut             58.40
    2. Jorik de Jong                  91  De Fuut           1:00.18
    3. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:04.76
    4. Yordi Tak                      92  De Fuut           1:05.11
    5. Timo Bol                       91  De Fuut           1:05.76
    6. Coen den Haan                  91  IJsselmeer        1:06.74
    7. Paul Alma                      91  IJsselmeer        1:08.58
    8. Friedrich Vink                 94  IJsselmeer        1:17.84
    9. Justin van den Berg            92  DeAalscholver     1:19.45
   10. Roberto Ballarino              92  DeAalscholver     1:22.74



TOP
Nr. 20   100m vrije slag Dames                                  Jeugd 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Martika van den Breul          91  De Fuut           1:14.38
    2. Christa van Tol                91  DeAalscholver     1:15.46
    3. Lisa Aardewijn                 92  IJsselmeer        1:17.25
    4. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver     1:18.47
    5. Marlou van der Kulk            93  IJsselmeer        1:20.20
    6. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:20.99
    7. Lisa Besselsen                 91  IJsselmeer        1:21.02
    8. Mandy Versteeg                 91  De Fuut           1:23.50
    9. Michelle Keizer                91  IJsselmeer        1:43.37



TOP
Nr. 21   200m wisselslag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     2:22.43
    2. Mats Smulders                  89  IJsselmeer        2:35.86
    3. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver     2:39.12
    4. Len ter Hart                   91  De Fuut           2:41.52
    5. Guido Nieraeth                 90  De Fuut           2:52.42
        2:52.42 
    6. Wouter Vos                     90  IJsselmeer        2:53.45
    7. Jelle Vissers                  90  IJsselmeer        3:01.18
   bm. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver     2:35.98
  dis. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           2:42.60
        2:42.60 



TOP
Nr. 22   200m wisselslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     2:48.12
    2. Miranda van Tol                89  DeAalscholver     3:00.05
    3. Imke Smulders                  91  IJsselmeer        3:01.45
    4. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer        3:04.80
    5. Dieke van der Gugten           90  De Fuut           3:08.28
    6. Martika van den Breul          91  De Fuut           3:21.64
    7. Leila Kroessen                 89  DeAalscholver     3:42.56



TOP
Nr. 2301   100m rugslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robbert Springveld             83  DeAalscholver     1:06.55
    2. Agnus Gerringa                 71  DeAalscholver     1:10.21
    3. Marwin de Jong                 67  DeAalscholver     1:12.46
    4. Arjan Schilder                 84  DeAalscholver     1:13.79
    5. Roy van der Pal                85  De Fuut           1:14.36
    6. Jorik de Jong                  91  De Fuut           1:14.72
    7. Vincent Perdijk                87  IJsselmeer        1:15.40
    8. Peter Dirks                    86  De Fuut           1:16.96
    9. Timo Bol                       91  De Fuut           1:17.32
   10. Roy Danckaarts                 70  De Fuut           1:20.10
   11. Niels van den Brom             89  IJsselmeer        1:24.12



TOP
Nr. 2401   100m rugslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alice Bravo                    87  DeAalscholver     1:10.53
    2. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver     1:12.90
    3. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver     1:13.67
    4. Lilian Tiemessen               84  IJsselmeer        1:21.30
    5. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           1:24.77
    6. Lisette de Wit                 88  De Fuut           1:36.62
        1:36.62 



TOP
Nr. 25   4 x 50m wisselslag Heren                            Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. IJsselmeer 1                       IJsselmeer        2:26.45
       Friedrich Vink            94   Jasper Mulder             93
       Rickert de Heus           94   Loic Kemp                 93
        2:26.45 
    2. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     2:29.26
       Lars Otten                93   Brandon van Voskuilen     93
       Daan Springveld           94   Mike Verweij              93
        2:29.26 
    3. De Fuut 2                          De Fuut           2:30.78
       Marvin van den Breul      93   Daniel Langerveld         93
       Gijs van der Gugten       93   Michiel van der Meiden    93
        2:30.78 



TOP
Nr. 26   4 x 50m vrije slag Gemengd                  Minioren 6 en later J/M/J/M
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Fuut 1                          De Fuut           2:29.38
       Valentijn Stolk           96   Stijn Avezaat             97
       Marleen Hoogenkamp        96   Amy de Langen             97
        2:29.38 
    2. IJsselmeer 1                       IJsselmeer        2:34.42
       Ruben de Ruiter           95   Youri Borsboom            95
       Tiffany Pikker            96   Lisanne van Wieringen     95
        2:34.42