20061125 KNZB zwemcompetitie district 2
Gorinchem, Netherlands,    25-11-2006,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 3 25m vrije slag Gemengd Min 4-   Nr. 4 100m wisselslag Heren Min 6-   
Nr. 5 100m wisselslag Dames Min 6-   Nr. 6 100m schoolslag Heren Jun 2-   
Nr. 7 100m schoolslag Dames Jun 2-   Nr. 8 100m vlinderslag Heren Jun 4-   
Nr. 9 100m vlinderslag Dames Jgd 2-   Nr. 10 100m schoolslag Heren Jgd 2-   
Nr. 11 100m schoolslag Dames Sen 2-   Nr. 12 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 13 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 50m schoolslag Gemengd Min 4-   
Nr. 15 50m vrije slag Heren Min 6-   Nr. 16 50m vrije slag Dames Min 6-   
Nr. 17 100m rugslag Heren Jun 2-   Nr. 18 100m rugslag Dames Jun 2-   
Nr. 19 100m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 20 100m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 200m wisselslag Heren Jgd 2-   Nr. 22 200m wisselslag Dames Sen 2-   
Nr. 23 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 24 200m rugslag Dames Sen.   
Nr. 25 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   Nr. 26 4 x 50m vrije slag Gemengd Min 6-   


Nr. 1   4 x 100m vrije slag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   3:52.42
       Mark Visser               88   Giel van Dijk             91
       Arjon de Bok              69   Harry Cornet              71
          57.29  3:52.42 
    2. IJZPC 1                            IJZPC             4:00.73
       Tom Stoorvogel            90   Jasper Sturkenboom        75
       Bas Elenbaas              83   Sjoerd vd Snoek           86
        1:03.08  4:00.73 
    3. De Duinkikkers 1                   De Duinkikkers    4:04.05
       Robbin Blokpoel           84   Martijn Smeets            89
       Sven van Zanten           90   Remko Hooft               87
          58.34  4:04.05 



TOP
Nr. 2   4 x 50m wisselslag Dames                             Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   2:23.46
       Marianne van Berchum      92   Marcha Admiraal           93
       Laura Korsman             93   Kim Wijnja                91
          37.21  2:23.46 
    2. De Duinkikkers 1                   De Duinkikkers    2:27.27
       Eline Schoenmaker         90   Lisa Koedijker            92
       Maaike de Boer            90   Anouk Goethals            92
          37.48  2:27.27 
    3. IJZPC 1                            IJZPC             2:29.81
       Marrie de Priester        93   Kirsten Croese            92
       Djamila Steffens          90   Geertje Oskam             89
          39.04  2:29.81 



TOP
Nr. 3   25m vrije slag Gemengd                               Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Charlotte van der Valk         97  De Duinkikkers      18.03
    2. Esmee Dekking                  97  De Duinkikkers      22.10



Nr. 3   25m vrije slag Gemengd                               Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wout de Bruin                  98  IJZPC               19.54
    2. Rutger Verlaan                 97  De Duinkikkers      20.41
    3. Donovan Rijkse                 98  De Biesboschzwe     24.03
    4. Xander Korsman                 99  De Biesboschzwe     29.54



TOP
Nr. 4   100m wisselslag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sjoerd Murk                    95  IJZPC             1:25.25
    2. Donny van den Bosch            95  IJZPC             1:28.09
    3. Marijn Kruit                   95  IJZPC             1:34.83
    4. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe   1:42.97
    5. Damien van den Bosch           97  IJZPC             1:48.47
  dis. Jasper Wilmes                  96  IJZPC             1:40.35     vc



TOP
Nr. 5   100m wisselslag Dames                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisanne van de Berg            95  De Biesboschzwe   1:29.79
    2. Lotte Lancee                   95  IJZPC             1:30.23
    3. Belle van Diermen              97  IJZPC             1:32.88
    4. Eline Ambergen                 95  De Duinkikkers    1:38.36
    5. Fenna de Kruif                 95  IJZPC             1:38.62
    6. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC             1:39.53
    7. Sedona de Keijzer              96  De Duinkikkers    1:42.22
    8. Chanine van den Breemer        95  De Duinkikkers    1:42.72
    9. Danielle Spijker               95  De Duinkikkers    1:45.06
   10. Robin Thie                     96  De Duinkikkers    2:03.94
  dis. Pauline Miezenbeek             95  De Duinkikkers    1:43.15     sl
  dis. Celine van Tintelen            96  De Biesboschzwe   1:48.42     rh



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Heren                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bas Ambergen                   93  De Duinkikkers    1:29.33
        1:29.33 
    2. Frank Kruit                    93  IJZPC             1:29.94
        1:29.94 
    3. Erik Wilmes                    94  IJZPC             1:30.51
        1:30.51 
    4. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             1:33.01
          43.88  1:33.01 
    5. Lars van Zanten                94  De Duinkikkers    1:33.47
          43.98  1:33.47 
    6. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe   1:37.55
        1:37.55 
    7. Brett van Weeren               93  De Duinkikkers    1:40.24
        1:40.24 
    8. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe   1:42.12
          48.15  1:42.12 
    9. Ruben de Boer                  93  De Duinkikkers    1:44.57
        1:44.57 
   10. Simon Grootendorst             94  IJZPC             1:45.78
          49.57  1:45.78 
   11. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe   1:46.47
          48.52  1:46.47 
   12. Jaco van der Pijl              94  De Biesboschzwe   1:49.01
          50.26  1:49.01 
   13. Joomay Steffens                94  IJZPC             1:53.45
        1:53.45 



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Dames                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vera den Breejen               94  De Duinkikkers    1:30.50
          42.00  1:30.50 
    2. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:32.00
          43.68  1:32.00 
    3. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe   1:33.36
        1:33.36 
    4. Marrie de Priester             93  IJZPC             1:34.33
        1:34.33 
    5. Sabine Stolze                  93  De Duinkikkers    1:38.56
        1:38.56 
    6. Maxime van der Laan            94  IJZPC             1:39.49
          45.92  1:39.49 
    7. Janna El Assati                94  De Duinkikkers    1:40.07
          47.32  1:40.07 
    8. Annemiek van Dasler            93  De Duinkikkers    1:40.11
          46.95  1:40.11 
    9. Iris Janmaat                   93  De Duinkikkers    1:40.29
        1:40.29 
   10. Lotte Lancee                   95  IJZPC             1:41.72
          48.56  1:41.72 
   11. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe   1:41.93
          47.55  1:41.93 
   12. Rowie Hooft                    93  De Duinkikkers    1:43.57
        1:43.57 
   13. Astrid Need                    93  IJZPC             1:48.72
        1:48.72 



TOP
Nr. 8   100m vlinderslag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:08.54
          31.21  1:08.54 
    2. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe   1:23.11
        1:23.11 
    3. Erik Wilmes                    94  IJZPC             1:27.83
          39.61  1:27.83 
    4. Connor Elemans                 91  De Duinkikkers    1:29.84
          39.38  1:29.84 
    5. Paul Klarenbeek                91  IJZPC             1:30.43
        1:30.43 
    6. Bas de Niet                    91  IJZPC             1:31.07
          37.65  1:31.07 
    7. Timo Oosenbrug                 92  IJZPC             1:32.31
        1:32.31 
    8. Jasin El Assati                92  De Duinkikkers    1:37.17
        1:37.17 
    9. Martijn Savenije               91  De Duinkikkers    1:41.69
        1:41.69 



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:13.22
          34.22  1:13.22 
    2. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe   1:24.73
          37.84  1:24.73 
    3. Anouk Goethals                 92  De Duinkikkers    1:24.82
          39.59  1:24.82 
    4. Nikki Thie                     92  De Duinkikkers    1:26.27
        1:26.27 
    5. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe   1:30.83
          40.76  1:30.83 
    6. Marrie de Priester             93  IJZPC             1:30.96
        1:30.96 
    7. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe   1:30.99
        1:30.99 
    8. Lisa Koedijker                 92  De Duinkikkers    1:33.18
        1:33.18 
    9. Shanice Verseveld              92  De Duinkikkers    1:34.35
        1:34.35 
   10. Lotte Lancee                   95  IJZPC             1:39.06
   11. Monica Driessen                92  De Duinkikkers    1:40.48
          43.13  1:40.48 
   12. Jolanda Smeets                 92  De Duinkikkers    1:47.20
        1:47.20 



TOP
Nr. 10   100m schoolslag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:18.04
          36.96  1:18.04 
    2. Martijn Smeets                 89  De Duinkikkers    1:18.12
          37.59  1:18.12 
    3. Timo Zeypveld                  90  De Duinkikkers    1:24.57
        1:24.57 
    4. Sven van Zanten                90  De Duinkikkers    1:26.26
          40.90  1:26.26 
    5. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             1:26.56
        1:26.56 
    6. Sander Pastink                 89  De Duinkikkers    1:26.99
        1:26.99 
    7. Sander van Leeuwen             90  IJZPC             1:30.96
          43.61  1:30.96 



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Maaike de Boer                 90  De Duinkikkers    1:28.69
          42.77  1:28.69 
    2. Djamila Steffens               90  IJZPC             1:34.62
        1:34.62 
    3. Bo van den Hoek                90  De Duinkikkers    1:35.77
          45.30  1:35.77 
    4. Geertje Oskam                  89  IJZPC             1:37.24
        1:37.24 
    5. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe   1:44.52
          48.84  1:44.52 
    6. Carin van Berchum              90  De Biesboschzwe   1:50.96
        1:50.96 



TOP
Nr. 12   200m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             2:06.52
          29.44  1:01.51  1:34.38  2:06.52 
    2. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe   2:06.53
          29.34  1:01.61  1:34.39  2:06.53 
    3. Robbin Blokpoel                84  De Duinkikkers    2:10.63
        1:03.70  2:10.63 
    4. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe   2:11.14
        1:02.58  2:11.14 
    5. Remko Hooft                    87  De Duinkikkers    2:15.34
        1:05.77  2:15.34 
    6. Bas Elenbaas                   83  IJZPC             2:16.65
          31.18  1:06.21  1:42.34  2:16.65 
    7. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe   2:24.08
        1:07.20  2:24.08 
    8. Patrick van Geelen             88  IJZPC             2:25.69
          32.16  1:09.66  1:48.17  2:25.69 
    9. Niels Vlug                     88  De Duinkikkers    2:28.69
          32.92  1:11.46  1:52.00  2:28.69 
   10. Jasper Sturkenboom             75  IJZPC             2:29.02
        1:09.39  2:29.02 
   11. Vincent van Geelen             86  IJZPC             2:34.62
        1:11.13  2:34.62 



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Debbie van Rooijen             82  IJZPC             2:17.35
        1:06.01  2:17.35 
    2. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   2:18.43
        1:07.27  2:18.43 
    3. Marie-Louise de Koster         87  IJZPC             2:25.55
        1:10.07  2:25.55 
    4. Jennifer Dijkmans              87  De Duinkikkers    2:31.24
        1:11.80  2:31.24 
    5. Muriël Grietjes                77  IJZPC             2:31.36
        1:11.55  2:31.36 
    6. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe   2:32.52
        1:12.72  2:32.52 
    7. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe   2:33.51
        1:11.62  2:33.51 
    8. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe   2:33.79
        1:13.49  2:33.79 
    9. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe   2:35.21
        1:12.43  2:35.21 
   10. Anke Hylkema                   87  IJZPC             2:37.43
        1:15.33  2:37.43 
   11. Eline Schoenmaker              90  De Duinkikkers    2:40.96
        1:19.96  2:40.96 
   12. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe   2:48.11
        1:19.79  2:48.11 



TOP
Nr. 14   50m schoolslag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Charlotte van der Valk         97  De Duinkikkers      51.59
    2. Esmee Dekking                  97  De Duinkikkers      57.99



Nr. 14   50m schoolslag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wout de Bruin                  98  IJZPC             1:00.26
    2. Xander Korsman                 99  De Biesboschzwe   1:01.29
    3. Rutger Verlaan                 97  De Duinkikkers    1:03.73
    4. Donovan Rijkse                 98  De Biesboschzwe   1:11.11



TOP
Nr. 15   50m vrije slag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sjoerd Murk                    95  IJZPC               33.37
    2. Donny van den Bosch            95  IJZPC               33.94
    3. Marijn Kruit                   95  IJZPC               36.54
    4. Jasper Wilmes                  96  IJZPC               37.90
    5. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     40.42
    6. Damien van den Bosch           97  IJZPC               41.56



TOP
Nr. 16   50m vrije slag Dames                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisanne van de Berg            95  De Biesboschzwe     34.69
    2. Daphne Wijnen                  95  IJZPC               34.98
    3. Belle van Diermen              97  IJZPC               35.71
    4. Lotte Lancee                   95  IJZPC               36.43
    5. Fenna de Kruif                 95  IJZPC               39.16
    6. Sedona de Keijzer              96  De Duinkikkers      39.60
    7. Celine van Tintelen            96  De Biesboschzwe     40.02
    8. Eline Ambergen                 95  De Duinkikkers      40.36
    9. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC               40.44
   10. Chanine van den Breemer        95  De Duinkikkers      42.60
   11. Pauline Miezenbeek             95  De Duinkikkers      42.71
   12. Danielle Spijker               95  De Duinkikkers      43.80
   13. Robin Thie                     96  De Duinkikkers      53.09



TOP
Nr. 17   100m rugslag Heren                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Erik Wilmes                    94  IJZPC             1:20.66
          39.63  1:20.66 
    2. Ruben de Boer                  93  De Duinkikkers    1:25.00
        1:25.00 
    3. Bas Ambergen                   93  De Duinkikkers    1:25.96
        1:25.96 
    4. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             1:26.93
          43.36  1:26.93 
    5. Frank Kruit                    93  IJZPC             1:27.60
        1:27.60 
    6. Brett van Weeren               93  De Duinkikkers    1:31.15
          44.93  1:31.15 
    7. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe   1:36.64
          47.26  1:36.64 
    8. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe   1:37.60
        1:37.60 
    9. Jaco van der Pijl              94  De Biesboschzwe   1:44.58
        1:44.58 
  dis. Simon Grootendorst             94  IJZPC                         re
  dis. Lars van Zanten                94  De Duinkikkers    1:36.60     rd
        1:36.60 
  dis. Joomay Steffens                94  IJZPC             1:40.90     rd
          50.23  1:40.90 



TOP
Nr. 18   100m rugslag Dames                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe   1:25.38
          41.08  1:25.38 
    2. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:30.19
        1:30.19 
    3. Iris Janmaat                   93  De Duinkikkers    1:33.95
          45.17  1:33.95 
    4. Daphne Wijnen                  95  IJZPC             1:33.98
        1:33.98 
    5. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe   1:35.64
        1:35.64 
    6. Maxime van der Laan            94  IJZPC             1:45.67
        1:45.67 
  dis. Sabine Stolze                  93  De Duinkikkers                re
  dis. Annemiek van Dasler            93  De Duinkikkers    1:37.10     rd
        1:37.10 
  dis. Astrid Need                    93  IJZPC             1:40.26     rd
        1:40.26 
  dis. Vera den Breejen               94  De Duinkikkers    1:47.83     rd
        1:47.83 
  dis. Janna El Assati                94  De Duinkikkers    1:48.56     rd
        1:48.56 



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bas de Niet                    91  IJZPC             1:08.06
        1:08.06 
    2. Connor Elemans                 91  De Duinkikkers    1:08.93
          32.46  1:08.93 
    3. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe   1:09.51
        1:09.51 
    4. Jasin El Assati                92  De Duinkikkers    1:14.43
        1:14.43 
    5. Timo Oosenbrug                 92  IJZPC             1:15.84
          36.55  1:15.84 
    6. Paul Klarenbeek                91  IJZPC             1:16.20
        1:16.20 
    7. Martijn Savenije               91  De Duinkikkers    1:18.26
        1:18.26 
    8. Stefan van der Nat             93  De Biesboschzwe   1:36.52
          42.44  1:36.52 



TOP
Nr. 20   100m vrije slag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe   1:09.39
        1:09.39 
    2. Anouk Goethals                 92  De Duinkikkers    1:10.00
        1:10.00 
    3. Shanice Verseveld              92  De Duinkikkers    1:12.68
        1:12.68 
    4. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe   1:12.87
          34.39  1:12.87 
    5. Nikki Thie                     92  De Duinkikkers    1:13.02
        1:13.02 
    6. Marrie de Priester             93  IJZPC             1:15.21
          35.72  1:15.21 
    7. Monica Driessen                92  De Duinkikkers    1:17.00
        1:17.00 
    8. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe   1:17.70
        1:17.70 
    9. Daphne Wijnen                  95  IJZPC             1:18.61
          36.38  1:18.61 
   10. Lisa Koedijker                 92  De Duinkikkers    1:19.87
        1:19.87 
   11. Jolanda Smeets                 92  De Duinkikkers    1:21.54
        1:21.54 



TOP
Nr. 21   200m wisselslag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   2:30.28
          31.59  1:11.78  1:54.51  2:30.28 
    2. Martijn Smeets                 89  De Duinkikkers    2:37.82
          34.10  2:37.82 
    3. Sven van Zanten                90  De Duinkikkers    2:43.53
        2:43.53 
    4. Timo Zeypveld                  90  De Duinkikkers    2:49.44
        2:49.44 
    5. Sander Pastink                 89  De Duinkikkers    2:52.00
        2:52.00 
    6. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             3:00.11
        3:00.11 
    7. Sander van Leeuwen             90  IJZPC             3:02.70
        3:02.70 
  dis. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             2:40.92     rd



TOP
Nr. 22   200m wisselslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   2:44.79
    2. Djamila Steffens               90  IJZPC             2:53.93
    3. Eline Schoenmaker              90  De Duinkikkers    2:58.17
    4. Geertje Oskam                  89  IJZPC             3:00.32
    5. Bo van den Hoek                90  De Duinkikkers    3:11.19
    6. Carin van Berchum              90  De Biesboschzwe   3:25.56
    7. Ellen van der Nat              90  De Biesboschzwe   3:36.87



TOP
Nr. 23   200m rugslag Heren                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             2:28.68
          35.93  1:13.44  2:28.68 
    2. Robbin Blokpoel                84  De Duinkikkers    2:32.44
          35.10  1:12.95  2:32.44 
    3. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe   2:35.45
        1:13.13  2:35.45 
    4. Remko Hooft                    87  De Duinkikkers    2:42.36
          38.47  1:20.76  2:42.36 
    5. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe   2:44.21
        1:20.00  2:44.21 
    6. Bas Elenbaas                   83  IJZPC             2:45.36
        1:21.10  2:45.36 
    7. Jasper Sturkenboom             75  IJZPC             2:51.62
          38.50  1:21.98  2:51.62 
    8. Patrick van Geelen             88  IJZPC             2:53.25
          40.18  1:23.49  2:53.25 
    9. Vincent van Geelen             86  IJZPC             2:59.83
          41.17  1:26.21  2:59.83 
   10. Niels Vlug                     88  De Duinkikkers    3:01.53
        1:27.43  3:01.53 
   11. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe   3:02.76
        1:27.82  3:02.76 



TOP
Nr. 24   200m rugslag Dames                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Debbie van Rooijen             82  IJZPC             2:39.36
          37.86  1:18.49  2:39.36 
    2. Marie-Louise de Koster         87  IJZPC             2:50.53
          39.32  1:22.32  2:50.53 
    3. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe   2:52.15
          39.31  1:22.30  2:52.15 
    4. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe   3:02.47
          42.78  1:29.25  3:02.47 
    5. Anke Hylkema                   87  IJZPC             3:05.97
          44.64  1:32.04  3:05.97 
    6. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe   3:07.98
        1:30.75  3:07.98 
  dis. Maaike de Boer                 90  De Duinkikkers    2:53.89     rd
        1:26.60  2:53.89 
  dis. Jennifer Dijkmans              87  De Duinkikkers    2:59.23     rc
        1:26.54  2:59.23 
  dis. Muriël Grietjes                77  IJZPC             3:00.25     rc
        1:28.81  3:00.25 
  dis. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe   3:22.13     rc
        1:36.57  3:22.13 



TOP
Nr. 25   4 x 50m wisselslag Heren                            Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. IJZPC 1                            IJZPC             2:31.15
       Sjoerd Murk               95   Erik Wilmes               94
       Frank Kruit               93   Dirk de Bruin             93
          40.62  1:22.76  1:58.88  2:31.15 
    2. De Duinkikkers 1                   De Duinkikkers    2:39.31
       Ruben de Boer             93   Brett van Weeren          93
       Lars van Zanten           94   Bas Ambergen              93
          39.93  2:39.31 
    3. De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   2:57.70
       Jaco van der Pijl         94   Bart Schouten             94
       Stefan van der Nat        93   Ebe Gremmer               93
          46.54  1:34.07  2:21.13  2:57.70 



TOP
  dis. IJZPC 1                            IJZPC                         aa
       Marijn Kruit              95   Donny van den Bosch       95
       Daphne Wijnen             95   Belle van Diermen         97