Zeskamp deel 3 te Eindhoven
Eindhoven, Netherlands,    12-11-2006,     25m-baan
Nr. 1 200m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 2 200m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 3 100m vlinderslag Heren 9-10   Nr. 4 100m vlinderslag Dames 9-10   
Nr. 5 400m vrije slag Heren Sen.   Nr. 6 400m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 7 100m rugslag Heren Sen.   Nr. 8 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 9 100m rugslag Heren 8-10   Nr. 10 100m rugslag Dames 8-10   
Nr. 11 50m schoolslag Heren Sen.   Nr. 12 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 13 50m schoolslag Heren 8-10   Nr. 14 50m schoolslag Dames 8-10   
Nr. 15 200m vrije slag Heren Sen.   Nr. 16 200m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 17 50m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 18 50m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 19 50m vrije slag Heren 8-10   Nr. 20 50m vrije slag Dames 8-10   
Nr. 21 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 22 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 23 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 24 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 25 4 x 50m vrije slag Heren Min 6-   Nr. 26 4 x 50m vrije slag Dames Min 6-   


Nr. 1   200m vlinderslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:29.18
        1:10.74  2:29.18 
    2. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(    2:31.09
        1:11.55  2:31.09 
    3. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    2:33.10
        1:11.78  2:33.10 
    4. Servaes Engelen                88  DeRoersoppers     2:54.96
        1:18.38  2:54.96 
    5. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(    2:58.98
        1:23.33  2:58.98 
    6. Rick Hesen                     93  HZPC              2:59.45
        1:25.83  2:59.45 
    7. Erik de Boer                   91  Noord-Limburg(    3:05.90
        1:24.74  3:05.90 
  dis. Kevin van den Bekerom          92  HZPC                          VH



TOP
Nr. 2   200m vlinderslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              2:31.44
        1:10.18  2:31.44 
    2. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    2:31.69
        1:13.70  2:31.69 
    3. Judith van Meijel              91  HZPC              2:35.74
        1:12.48  2:35.74 
    4. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    2:48.08
        1:19.23  2:48.08 
    5. Claudia Creemers               92  DeRoersoppers     3:27.57
        1:31.93  3:27.57 



TOP
Nr. 3   100m vlinderslag Heren                                       9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bram in 't Zandt               96  Mosa-Regio        1:47.36
  dis. Nik Heeren                     96  Noord-Limburg(    2:00.87
        2:00.87 



TOP
Nr. 4   100m vlinderslag Dames                                       9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Denise van der Klij            96  HZPC              1:34.12
  dis. Jessica Hesen                  96  HZPC              1:53.30
        1:53.30 
  dis. Ilse Litjens                   96  HZPC              2:12.46
        2:12.46 



TOP
Nr. 5   400m vrije slag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     5:03.63
        1:08.72  2:26.60  3:46.63  5:03.63 
    2. Alec Ebskamp                   91  Noord-Limburg(    5:23.22
        1:11.58  2:33.82  3:58.18  5:23.22 
    3. Ricardo Vullings               92  HeldenseZwemve    5:43.63
        1:18.26  2:46.23  4:16.20  5:43.63 
    4. Dennis Creemers                92  DeRoersoppers     5:45.90
        1:17.47  2:45.46  4:16.58  5:45.90 
    5. Ron Jacobs                     94  HZPC              5:48.08
        1:24.16  2:54.06  4:23.38  5:48.08 
    6. Nick Wientjens                 95  Noord-Limburg(    7:02.36
        1:39.25  3:26.99  5:18.33  7:02.36 



TOP
Nr. 6   400m vrije slag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Neiske Becks                   91  HZPC              4:46.03
        1:06.04  2:18.92  3:33.13  4:46.03 
    2. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        5:24.18
        1:11.93  2:35.64  4:00.36  5:24.18 
    3. Suleika Vullings               89  HeldenseZwemve    5:33.75
        1:15.29  2:41.35  4:08.84  5:33.75 
    4. Renee Koopman                  92  Mosa-Regio        5:34.49
        1:14.53  2:40.74  4:08.81  5:34.49 
    5. Rinske Becks                   94  HZPC              5:38.37
        1:19.56  2:45.93  4:13.96  5:38.37 
    6. Sophie Cleuren                 93  HZPC              5:42.65
        1:19.47  2:47.21  4:16.12  5:42.65 
    7. Britt Timmermans               92  HeldenseZwemve    5:43.84
        1:19.76  2:47.86  4:18.06  5:43.84 
    8. Daphne de Boer                 93  Noord-Limburg(    5:47.77
        1:21.03  2:50.74  4:21.18  5:47.77 
    9. Debby Theelen                  90  Mosa-Regio        5:50.13
        1:18.99  2:48.56  4:19.35  5:50.13 
   10. Romina Heijligers              91  DeRoersoppers     5:58.27
        1:21.73  2:52.92  4:27.26  5:58.27 
   11. Kyani Vullings                 94  HeldenseZwemve    6:13.45
        1:26.70  3:05.20  4:41.23  6:13.45 
   12. Pim Scheres                    93  HZPC              6:13.74
        1:18.99  2:55.77  4:35.77  6:13.74 
   13. Suzan Suskens                  92  DeRoersoppers     6:19.22
        1:21.74  2:58.27  4:40.18  6:19.22 
   14. Angela Baadjou                 93  HeldenseZwemve    6:20.59
        1:28.25  3:07.03  4:45.88  6:20.59 
   15. Lisa Peeters                   95  Noord-Limburg(    6:28.10
        1:30.32  3:08.49  4:48.68  6:28.10 



TOP
Nr. 7   100m rugslag Heren                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:08.52
    2. Mark van Enckevort             90  HZPC              1:09.95
    3. Mathijs Meijers                91  DeRoersoppers     1:14.37
    4. Roger Pouls                    87  DeRoersoppers     1:14.53
    5. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:20.32
    6. Rob Arts                       88  Noord-Limburg(    1:20.95
    7. Jelle Crooijmans               92  Noord-Limburg(    1:22.59
    8. Bart Leenders                  93  HeldenseZwemve    1:23.79
    9. Bas Ottenheim                  94  HeldenseZwemve    1:27.43
   10. Thijs Quaedvlieg               92  Noord-Limburg(    1:33.22
   11. Alexander Kupper               94  DeRoersoppers     1:36.89
   12. Hans Westerkamp                93  Noord-Limburg(    1:44.72
   13. Stef Cleuren                   95  HZPC              1:45.85
   14. Teun van Rens                  95  HZPC              1:57.07
  dis. Sjors Thomassen                91  Noord-Limburg(



TOP
Nr. 8   100m rugslag Dames                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Custers                  86  HZPC              1:13.10
    2. Angèl Koenen                   92  HZPC              1:14.59
    3. Kylie Leenen                   89  HZPC              1:14.65
    4. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:15.75
    5. Cyril Landstra                 93  Noord-Limburg(    1:16.59
    6. Mandy van der Klij             90  HZPC              1:16.78
    7. Alice Janssen                  89  HZPC              1:17.68
    8. Rianne Slabbers                86  DeRoersoppers     1:18.80
    9. Kelly Agterberg                92  Noord-Limburg(    1:21.63
   10. Fabienne Schel                 92  Mosa-Regio        1:22.18
   11. Susanne Laumer                 90  DeRoersoppers     1:23.02
   12. Bernadette Verstegen           91  Noord-Limburg(    1:24.59
   13. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:25.01
   14. Mariska Verstegen              85  Noord-Limburg(    1:25.18
   15. Chantal Gielens                91  DeRoersoppers     1:26.31
   16. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(    1:27.54
   17. Danielle de Pagter             91  Noord-Limburg(    1:27.87
   18. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve    1:28.71
   19. Floor Rutten                   94  HeldenseZwemve    1:30.15
   20. Lisa Suntjens                  88  DeRoersoppers     1:30.57
   21. Lori Leenen                    93  Noord-Limburg(    1:31.35
   22. Freddy Harkx                   93  Noord-Limburg(    1:31.38
   23. Denise Peeters                 94  Noord-Limburg(    1:34.40
   24. Juul van Berlo                 95  HZPC              1:36.90
   25. Janna van Berlo                93  HZPC              1:37.53
  dis. Roxanne Vossen                 94  HeldenseZwemve    1:44.92
        1:44.92 
  dis. Katja Vullings                 95  Noord-Limburg(    1:56.50
        1:56.50 



TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                                           8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve    1:29.32
    2. Kay Thijssen                   96  HZPC              1:41.73
    3. Bjön Piket                     96  HZPC              1:49.25
    4. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve    1:50.34



TOP
Nr. 10   100m rugslag Dames                                          8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon Koster                   97  HZPC              1:35.33
    2. Margot van Iersel              96  Noord-Limburg(    1:38.29
    3. Merle Schoofs                  96  Noord-Limburg(    1:40.44
    4. Femke Tillemans                96  HeldenseZwemve    1:54.58
    5. Fanny van Lee                  96  HeldenseZwemve    1:54.61
    6. Maxime Rintjema                97  Noord-Limburg(    1:55.29
    7. Evi Schols                     96  Noord-Limburg(    1:55.77
    8. Lotte van Megen                97  Noord-Limburg(    2:04.79
  dis. Elvire Landstra                97  Noord-Limburg(                RE



TOP
Nr. 11   50m schoolslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Richard Claus                  80  HeldenseZwemve      30.37
    2. Jelmer v. Dijk                 90  Noord-Limburg(      34.22
    3. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(      34.46
    4. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio          35.22
    5. Jip Hochstenbach               86  DeRoersoppers       36.19
    6. Servaes Engelen                88  DeRoersoppers       36.73
    7. Tom Simons                     89  DeRoersoppers       37.26
    8. René Vervuurt                  89  DeRoersoppers       40.54
    9. Jeroen Schouten                93  HeldenseZwemve      43.35
   10. Stefan Maas                    93  Mosa-Regio          44.80
   11. Patrick Janssen                93  HZPC                45.40
   12. Tim Smets                      94  HeldenseZwemve      50.28
   13. Ingo Schel                     95  Mosa-Regio          52.05



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Renee Koopman                  92  Mosa-Regio          38.56
    2. Ilse Clevers                   85  DeRoersoppers       40.11
    3. Suzan Suskens                  92  DeRoersoppers       41.43
    4. Sophie Nadorp                  94  HeldenseZwemve      42.41
    5. Sabine Klesman                 92  DeRoersoppers       42.41
    6. Ruth Vogel                     93  DeRoersoppers       43.63
    7. Tessa Quaedvlieg               90  Noord-Limburg(      44.55
    8. Sophie Cleuren                 93  HZPC                44.64
    9. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve      44.74
   10. Ilse Masseling                 92  HZPC                45.28
   11. Kelly Vaessen                  89  HeldenseZwemve      46.21
   12. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio          46.74
   13. Ina Verspeek                   83  HeldenseZwemve      47.53
   14. Vicky Simons                   94  HeldenseZwemve      48.21
   15. Vivian Bouwmans                93  HeldenseZwemve      48.41
   16. Merith Smals                   91  DeRoersoppers       48.41
   17. Stefanie Cox                   93  DeRoersoppers       49.11
   18. Sem Bruynen                    94  HeldenseZwemve      49.18
   19. Frederike van der Kop          94  HeldenseZwemve      49.80
   20. Demi Imming                    95  HeldenseZwemve      50.61



TOP
Nr. 13   50m schoolslag Heren                                        8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve      44.83
    2. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve      47.45
    3. Bram in 't Zandt               96  Mosa-Regio          49.38



TOP
Nr. 14   50m schoolslag Dames                                        8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Denise van der Klij            96  HZPC                47.82
    2. Lotte van Haarst               97  DeRoersoppers       52.43
    3. Carley Donders                 96  HeldenseZwemve      53.06
    4. Fanny van Lee                  96  HeldenseZwemve      53.86
    5. Ilse Litjens                   96  HZPC                56.08
    6. Jole van Berlo                 97  HZPC                56.90
    7. Aniek Ketelaars                96  HeldenseZwemve      58.17
    8. Milou Peeters                  98  HZPC              1:00.40
    9. Maud Bruynen                   98  HeldenseZwemve    1:05.54
  dis. Jessica Hesen                  96  HZPC                50.81
  dis. Rebecca Kupper                 98  DeRoersoppers     1:02.54



TOP
Nr. 15   200m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:08.06
        1:02.61  2:08.06 
    2. Mark van Enckevort             90  HZPC              2:11.00
        1:03.32  2:11.00 
    3. Ralph van Megen                92  HZPC              2:12.67
        1:03.35  2:12.67 
    4. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    2:15.92
        1:03.78  2:15.92 
    5. Willem Drissen                 88  HZPC              2:17.59
        1:02.79  2:17.59 
    6. Rick Hesen                     93  HZPC              2:24.23
        1:09.15  2:24.23 
    7. Tim Jacobs                     92  HZPC              2:30.42
        1:13.35  2:30.42 
    8. Sidney Leenen                  93  HZPC              2:35.50
        1:15.71  2:35.50 
    9. Ron Jacobs                     94  HZPC              2:46.19
        1:20.94  2:46.19 
   10. Christian van Iersel           94  Noord-Limburg(    3:02.31
        1:24.97  3:02.31 



TOP
Nr. 16   200m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Judith van Meijel              91  HZPC              2:13.76
        1:05.08  2:13.76 
    2. Neiske Becks                   91  HZPC              2:17.43
        1:05.54  2:17.43 
    3. Linda Custers                  86  HZPC              2:23.64
        1:09.42  2:23.64 
    4. Kylie Leenen                   89  HZPC              2:23.93
        1:09.85  2:23.93 
    5. Angèl Koenen                   92  HZPC              2:25.63
        1:10.93  2:25.63 
    6. Rianne Slabbers                86  DeRoersoppers     2:29.18
        1:11.15  2:29.18 
    7. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    2:29.62
        1:13.31  2:29.62 
    8. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    2:37.26
        1:16.38  2:37.26 
    9. Emmy Slabbers                  81  DeRoersoppers     2:37.84
        1:12.78  2:37.84 
   10. Pim Scheres                    93  HZPC              2:53.87
        1:19.80  2:53.87 
   11. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio        2:58.54
        1:25.18  2:58.54 



TOP
Nr. 17   50m vlinderslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(      29.43
    2. Wesley den Mulder              91  HeldenseZwemve      30.96
    3. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers       32.73
    4. Jip Hochstenbach               86  DeRoersoppers       32.76
    5. Tom Simons                     89  DeRoersoppers       35.04
    6. Dennis Creemers                92  DeRoersoppers       43.50
    7. Stef Cleuren                   95  HZPC                48.68
    8. Nick Wientjens                 95  Noord-Limburg(      49.36
  dis. Stefan Maas                    93  Mosa-Regio          45.97



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ingrid van Horen               92  HZPC                33.44
    2. Alice Janssen                  89  HZPC                33.63
    3. Mandy van der Klij             90  HZPC                34.88
    4. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(      35.82
    5. Aukje Leenen                   86  HeldenseZwemve      37.69
    6. Sabine Klesman                 92  DeRoersoppers       37.69
    7. Daphne de Boer                 93  Noord-Limburg(      38.62
    8. Sophie Nadorp                  94  HeldenseZwemve      39.03
    9. Chantal Gielens                91  DeRoersoppers       39.77
   10. Sem Bruynen                    94  HeldenseZwemve      39.77
   11. Romina Heijligers              91  DeRoersoppers       41.00
   12. Kyani Vullings                 94  HeldenseZwemve      41.67
   13. Janine Verhaegh                95  HZPC                41.80
   14. Ruth Vogel                     93  DeRoersoppers       42.00
   15. Ilse Masseling                 92  HZPC                42.41
   16. Vicky Simons                   94  HeldenseZwemve      45.17
   17. Lisa Suntjens                  88  DeRoersoppers       45.68
   18. Tetske Keijsers                93  Mosa-Regio          45.97
   19. Denise Peeters                 94  Noord-Limburg(      46.19
   20. Lisa Peeters                   95  Noord-Limburg(      46.35
   21. Juul van Berlo                 95  HZPC                46.88
   22. Janna van Berlo                93  HZPC                47.13



TOP
Nr. 19   50m vrije slag Heren                                        8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve      36.94
    2. Bram in 't Zandt               96  Mosa-Regio          39.44
    3. Nik Heeren                     96  Noord-Limburg(      40.77
    4. Kay Thijssen                   96  HZPC                41.68
    5. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve      42.50
    6. Bjön Piket                     96  HZPC                50.00



TOP
Nr. 20   50m vrije slag Dames                                        8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merle Schoofs                  96  Noord-Limburg(      37.96
    2. Manon Koster                   97  HZPC                39.63
    3. Margot van Iersel              96  Noord-Limburg(      39.69
    4. Carley Donders                 96  HeldenseZwemve      42.52
    5. Lotte van Haarst               97  DeRoersoppers       42.96
    6. Maxime Rintjema                97  Noord-Limburg(      46.41
    7. Lotte van Megen                97  Noord-Limburg(      46.85
    8. Jole van Berlo                 97  HZPC                48.66
    9. Femke Tillemans                96  HeldenseZwemve      49.34
   10. Evi Schols                     96  Noord-Limburg(      50.24
   11. Aniek Ketelaars                96  HeldenseZwemve      50.49
   12. Maud Bruynen                   98  HeldenseZwemve      53.13
   13. Milou Peeters                  98  HZPC              1:02.10
   14. Rebecca Kupper                 98  DeRoersoppers     1:03.36
   15. Elvire Landstra                97  Noord-Limburg(    1:03.75



TOP
Nr. 21   50m vrije slag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Richard Claus                  80  HeldenseZwemve      25.22
    2. Ralph van Megen                92  HZPC                26.78
    3. Roger Pouls                    87  DeRoersoppers       26.90
    4. Dion Dreesens                  93  HZPC                27.13
    5. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(      27.18
    6. Mark van Enckevort             90  HZPC                27.87
    7. Wesley den Mulder              91  HeldenseZwemve      28.14
    8. Alec Ebskamp                   91  Noord-Limburg(      28.18
    9. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(      28.78
   10. Willem Drissen                 88  HZPC                29.22
   11. René Vervuurt                  89  DeRoersoppers       30.10
   12. Mathijs Meijers                91  DeRoersoppers       30.12
   13. Jelle Crooijmans               92  Noord-Limburg(      30.17
   14. Erik de Boer                   91  Noord-Limburg(      30.29
   15. Tim Jacobs                     92  HZPC                30.63
   16. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(      30.85
   17. Bart Leenders                  93  HeldenseZwemve      31.78
   18. Sjors Thomassen                91  Noord-Limburg(      31.96
   19. Ricardo Vullings               92  HeldenseZwemve      32.72
   20. Rob Arts                       88  Noord-Limburg(      32.99
   21. Ron Jacobs                     94  HZPC                34.29
   22. Christian van Iersel           94  Noord-Limburg(      35.02
   23. Hans Westerkamp                93  Noord-Limburg(      35.62
   24. Jeroen Schouten                93  HeldenseZwemve      36.00
   25. Stefan Maas                    93  Mosa-Regio          36.20
   26. Bas Ottenheim                  94  HeldenseZwemve      36.45
   27. Tim Smets                      94  HeldenseZwemve      36.70
   28. Alexander Kupper               94  DeRoersoppers       38.93
   29. Ingo Schel                     95  Mosa-Regio          42.46
   30. Teun van Rens                  95  HZPC                46.34



TOP
Nr. 22   50m vrije slag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC                27.56
    2. Angèl Koenen                   92  HZPC                28.74
    3. Ingrid van Horen               92  HZPC                29.78
    4. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio          30.41
    5. Cyril Landstra                 93  Noord-Limburg(      30.57
    6. Emmy Slabbers                  81  DeRoersoppers       30.93
    7. Ilse Clevers                   85  DeRoersoppers       31.58
    8. Suleika Vullings               89  HeldenseZwemve      32.25
    9. Rinske Becks                   94  HZPC                32.44
   10. Aukje Leenen                   86  HeldenseZwemve      32.60
   11. Debby Theelen                  90  Mosa-Regio          33.33
   12. Susanne Laumer                 90  DeRoersoppers       33.88
   13. Mariska Verstegen              85  Noord-Limburg(      34.48
   14. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve      34.59
   15. Lori Leenen                    93  Noord-Limburg(      34.61
   16. Britt Timmermans               92  HeldenseZwemve      34.61
   17. Fabienne Schel                 92  Mosa-Regio          34.81
   18. Danielle de Pagter             91  Noord-Limburg(      34.90
   19. Angela Baadjou                 93  HeldenseZwemve      34.94
   20. Sophie Nadorp                  94  HeldenseZwemve      35.09
   21. Sem Bruynen                    94  HeldenseZwemve      35.53
   22. Claudia Creemers               92  DeRoersoppers       35.93
   23. Floor Rutten                   94  HeldenseZwemve      35.95
   24. Freddy Harkx                   93  Noord-Limburg(      36.20
   25. Kelly Vaessen                  89  HeldenseZwemve      36.22
   26. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio          36.33
   27. Ina Verspeek                   83  HeldenseZwemve      37.16
   28. Roxanne Vossen                 94  HeldenseZwemve      38.83
   29. Merith Smals                   91  DeRoersoppers       40.31
   30. Vivian Bouwmans                93  HeldenseZwemve      40.71
   31. Frederike van der Kop          94  HeldenseZwemve      41.22
   32. Stefanie Cox                   93  DeRoersoppers       41.92
   33. Demi Imming                    95  HeldenseZwemve      43.48
   34. Katja Vullings                 95  Noord-Limburg(      45.72



TOP
Nr. 23   200m wisselslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jelmer v. Dijk                 90  Noord-Limburg(    2:23.06
        2:23.06 
    2. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    2:33.02
        2:33.02 
    3. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        2:34.46
        2:34.46 
    4. Servaes Engelen                88  DeRoersoppers     2:37.13
        2:37.13 
    5. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              2:46.71
        2:46.71 
    6. Sidney Leenen                  93  HZPC              2:56.27
        2:56.27 
    7. Thijs Quaedvlieg               92  Noord-Limburg(    3:02.35
        3:02.35 
    8. Patrick Janssen                93  HZPC              3:09.40
        3:09.40 
  dis. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     2:36.98
        2:36.98 



TOP
Nr. 24   200m wisselslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    2:33.74
        2:33.74 
    2. Bernadette Verstegen           91  Noord-Limburg(    2:52.44
        2:52.44 
    3. Rianne Slabbers                86  DeRoersoppers     2:53.11
        2:53.11 
    4. Kelly Agterberg                92  Noord-Limburg(    2:53.19
        2:53.19 
    5. Tessa Quaedvlieg               90  Noord-Limburg(    2:59.68
        2:59.68 
    6. Sabine Klesman                 92  DeRoersoppers     3:04.35
        3:04.35 
    7. Tetske Keijsers                93  Mosa-Regio        3:37.46
        3:37.46 



TOP
Nr. 25   4 x 50m vrije slag Heren                            Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             HZPC              2:57.95
       Stef Cleuren              95   Bjön Piket                96
       Kay Thijssen              96   Teun van Rens             95
        2:57.95 



TOP
Nr. 26   4 x 50m vrije slag Dames                            Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    2:32.98
       Carley Donders            96   Angelique Schouten        95
       Demi Imming               95   Lizzy Janssen             95
        2:32.98 
    2. HZPC 2                             HZPC              2:53.10
       Jessica Hesen             96   Ilse Litjens              96
       Jole van Berlo            97   Manon Koster              97
        2:53.10