20061104 Zuidelijke Cirkel 2006 deel 5
Gorinchem, Netherlands,    4-11-2006,     25m-baan
Nr. 1 4 x 50m vrije slag Gemengd 80+   Nr. 2 25m rugslag Gemengd 20-89   
Nr. 3 200m vrije slag Gemengd 20-89   Nr. 4 50m vlinderslag Gemengd 20-89   
Nr. 5 100m wisselslag Gemengd 20-89   Nr. 6 25m vrije slag Gemengd 20-89   
Nr. 7 50m rugslag Gemengd 20-89   Nr. 8 100m vlinderslag Gemengd 20-89   
Nr. 9 25m schoolslag Gemengd 20-89   Nr. 10 50m vrije slag Gemengd 20-89   
Nr. 11 4 x 50m schoolslag Gemengd 80+   Nr. 12 400m wisselslag Gemengd 20-89   


Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                  80+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                              
EMR                              
NMR                              
ZCR 2005   1:59.22  MZ&PC   NED  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. BZV                                BZV               1:56.76
       Jeroen van der Kallen     77   Stefan van Kessel         85
       Jesse van Bijnen          81   Laura van Hassel          83
          28.54  1:56.76 
    2. Van Vliet-Barracuda                VanVliet-Barra    2:02.85
       Wouter Rams               81   Thommy Nickel             84
       Linda de Groot            82   Esther Versteeg           83
          28.90  2:02.85 
    3. AquAmigos                          AquAmigos         2:21.51
       Frans Vesters             50   Maaike van Hoogenhout     86
       Jan de Laat               60   Elske Koulman             68
          36.44  2:21.51 



Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                 120+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006   1:41.72  Gold Rush        JPN  
EMR 2005   1:44.55  Otter SC         GBR  Sheffield
NMR 1996   1:48.00  De Aalscholder   NED  Almere
ZCR 2005   1:51.94  PSV              NED  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers               De Biesboschzwe   1:51.79
       Harry Cornet              71   Marjo Goelema             69
       Annette Wijnja-Visser     67   Arjon de Bok              69
          25.32  1:51.79 
    2. BZV                                BZV               2:29.82
       Jeroen Kennis             82   Walter van Luenen         75
       Yvonne van Zijl           63   Anja Leijten              75
          31.37  2:29.82 



Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                 160+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006   1:45.04  Polisens IF             SWE  
EMR 2006   1:45.04  Polisens IF Stockholm   SWE  Torvalia
NMR 2003   1:48.41  AZ&PC Amersfoort        NED  Boxtel
ZCR 2005   1:57.91  PSV                     NED  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AquAmigos                          AquAmigos         2:01.03
       Lars Damen                63   Patty Verhagen            59
       Peter Alsemgeest          63   Claudia van Drunen        77
          29.14  2:01.03 



Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                 240+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   2:01.21  Gold Coast       USA  
EMR 2004   2:04.58  EHM Birmingham   GBR  Sheffield
NMR 2001   2:32.75  Oceanus          NED  Amersfoort
ZCR 2001   3:19.04  Old Dutch        NED  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Old Dutch                          OldDutch          3:13.74
       Tineke de Bueger          37   Frans van der Walle       43
       Annie de Vos              34   Hans Vloedgraven          64
          56.87  3:13.74 



Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                    80+, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                   
EMR                                   
NMR                                   
ZCR 2004   1:47.53  De Warande   NED  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arethusa                           Arethusa          1:56.12
       Theo Feldkamp             83   Anthony vd Giessen        68
       John Verschoor            72   Reginald vd Giessen       58
          29.68  1:56.12 



Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                   160+, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:37.79  Compa Athle       BRA  
EMR 2005   1:39.68  HSG Uni Rostock   GER  Rostock
NMR 2005   1:48.72  Upstream          NED  Utrecht
ZCR 2005   1:52.07  De Stormvogel     NED  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Stormvogel                      DeStormvogel      2:13.04
       Abe Kramer                57   John Wirtz                63
       André Schutte             60   Jan Brink                 62
          41.27  2:13.04 



Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                    80+, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                 
EMR                                 
NMR                                 
ZCR 2005   2:04.91  SBC-2000   NED  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers               De Biesboschzwe   2:10.18
       Samantha Admiraal         82   Nina de Jong              84
       Dian van Pelt             85   Sabrina Boekhout          81
          32.08  2:10.18 
    2. Tiamat                             Tiamat            2:10.88
       Edrina van den Heuvel     71   Marlous van Lierop        82
       Elke Blox                 82   Wendy Poeliejoe           72
          31.97  2:10.88 



Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                                   120+, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003   1:49.47  Team Dash          JPN  
EMR 2003   1:50.88  AZ&PC Amersfoort   NED  Zuidbroek
NMR 2003   1:50.88  AZ&PC Amersfoort   NED  Zuidbroek
ZCR 2005   2:04.21  PSV                NED  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV                                PSV               2:06.68
       Bianca Cox                80   Marleen Willems           60
       Chantal van Isterdael     74   Saskia Phaff              66
          30.15  2:06.68 



TOP
Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 2005     12.69  Merijn Ellenkamp 85  NDD  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      15.25
    2. Jasper Vermeulen               82  DIO                 19.13



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                            
EMR                                            
NMR                                            
ZCR 1999     13.76  Onko Drent 73  ZEESTER-ME  Uden
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Martijn de Lepper              80  BZV                 15.58
    2. Jeroen van der Kallen          77  BZV                 17.58



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                
EMR                                                
NMR                                                
ZCR 1997     15.13  Johnny Manders 66  ZEESTER-ME  Oss
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis van Markesteijn         72  Olympia             17.91
    2. Jos van der Helm               76  BZV                 18.03
    3. Jan van der Burg               74  Olympia             19.12     A



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                          
EMR                                          
NMR                                          
ZCR 2004     14.82  Jan Vugts 69  AQUAMIGOS  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe     15.00



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                    
EMR                                    
NMR                                    
ZCR 2005     14.47  Rob Ekkel 62  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Peter Fölker                   64  Aqua-Novio'94       15.82
    2. Peter Alsemgeest               63  AquAmigos           17.91
    3. Edzo Huisman                   63  Aquapoldro          18.00
    4. Joost de Kroon                 64  AquAmigos           18.29
    5. Jan de Geus                    65  Olympia             19.97



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2004     16.00  Hans Brugman 58  AQUAMIGOS  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Willem Zwiers                  58  AquAmigos           16.64
    2. Pieter de Jong                 58  Aquapoldro          18.03
    3. Jan de Laat                    60  AquAmigos           18.76
    4. André Schutte                  60  DeStormvogel        19.19
    5. Abe Kramer                     57  DeStormvogel        24.57



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                              
EMR                                              
NMR                                              
ZCR 2000     17.50  Henk Wisselo 47  AZC MASTER  Oss
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rob Berkhof                    52  Swol1894            17.94
    2. Nico van Us                    53  De Lansingh         24.02



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                              
EMR                                              
NMR                                              
ZCR 2003     16.43  Bert Kielman 44  DE WARANDE  Dongen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans Vesters                  50  AquAmigos           23.12
    2. Mar van Geel                   47  OldDutch            24.54



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  60 - 64 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                              
EMR                                              
NMR                                              
ZCR 2004     16.97  Bert Kielman 44  DE WARANDE  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans van der Walle            43  OldDutch            20.83



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  70 - 74 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                        
EMR                                        
NMR                                        
ZCR 2006     22.19  Cor Sprengers 35  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hans Deelen                    36  De Lansingh         27.92



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                
EMR                                                
NMR                                                
ZCR 2000     15.28  Sandra Temmerman 80  SBC-2000  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58         18.34
    2. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     19.48
    3. Mariska Boeykens               83  DeZilvermeeuw       43.51



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                
EMR                                                
NMR                                                
ZCR 2000     16.06  Saskia van Kooperen 66  LUTRA  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marjan van Rooij               75  DIO                 19.97     B
    2. Chantal van Isterdael          74  PSV                 20.96



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                
EMR                                                
NMR                                                
ZCR 2002     16.00  Saskia van Kooperen 66  LUTRA  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Edrina van den Heuvel          71  Tiamat              17.78
    2. Anne-Marie Weistra             68  Olympia             19.12     B
    3. Elske Koulman                  68  AquAmigos           19.97     A
    4. Elly den Uyl                   68  De Lansingh         22.53



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                       
EMR                                       
NMR                                       
ZCR 2006     17.16  Saskia Phaff 66  PSV  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annemarie Vuist                63  Swol1894            19.06
    2. Monique van Geel               65  DeZilvermeeuw       29.09



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                          
EMR                                          
NMR                                          
ZCR 2005     19.16  Marleen Willems 60  PSV  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lenie Bal                      58  DeStormvogel        24.73
    2. Ellie Luijten                  59  DeVennen            26.13
    3. Janneke van Liesdonk           57  Arethusa            27.07



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  50 - 54 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 1997     21.08  Leny Kamp 44  AZC MASTER  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tineke van Diggelen            52  Oceanus             23.58
    2. Kiki van Oosterhout            52  OldDutch            25.13
    3. Geerdien Meerwaldt             52  De Lansingh         30.44



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  55 - 59 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 2002     21.51  Leny Kamp 44  AZC MASTER  Veghel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nini van Dongen                51  De Lansingh         31.84



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  65 - 69 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2003     22.73  Annie de Vos 34  OLD DUTCH  Dongen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tineke de Bueger               37  OldDutch            28.97
    2. Jannie van Hemert              37  Oceanus             32.64



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  70 - 74 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                        
EMR                                        
NMR                                        
ZCR 2006     22.14  Lottie Geurts 35  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annie de Vos                   34  OldDutch            26.96



Nr. 2   25m rugslag Gemengd                                  80 - 84 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2006     38.82  Marianne Maandonks 26  PSV  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marianne Maandonks             26  PSV                 37.32



TOP
Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                            
EMR                                            
NMR                                            
ZCR 2006   2:00.02  Frank Zwiers 82  SBC-2000  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe   2:27.52
          33.46  1:10.75  2:27.52 
    2. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe   2:29.32
          33.76  1:12.40  2:29.32 
    3. Andries Kamstra                84  Orca              2:30.41
          31.65  1:08.22  2:30.41 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1995   1:48.81  John Keppeler        USA    
EMR 2003   1:49.94  Andrew Manley        GBR    Sheffield
NMR 1992   1:58.0*  Edwin van Norden 63  AZ&PC  Leiden
ZCR 2005   2:04.11  Martijn Butter   79  OEZA   Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joris Haest                    79  De Dolfijn        2:19.31
          30.13  1:04.17  2:19.31 
    2. Wouter Rams                    81  VanVliet-Barra    2:33.87
          34.68  1:13.55  2:33.87 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1998   1:50.91  Rowdy Gaines         JPN         
EMR 2001   1:52.42  Jochen Bruha         GER         Wuppertal
NMR 1997   1:56.59  Edwin van Norden 63  AZ&PC       Lelystad
ZCR 1997   2:04.53  Johnny Manders   66  ZEESTER-ME  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. John Verschoor                 72  Arethusa          2:25.98
          32.84  1:09.72  2:25.98 
    2. Arjan Verploeg                 73  Olympia           2:45.04
          36.44  1:18.36  2:45.04 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003   1:51.31  Erik Hochstein       USA         
EMR 2004   1:51.49  Jochen Bruha         GER         Bonn
NMR 1998   1:53.66  Edwin van Norden 63  AZ&PC       Breda
ZCR 2001   2:03.49  Johnny Manders   66  ZEESTER-ME  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Agnus Gerringa                 71  DeAalscholver     2:03.42
          29.09    59.82  2:03.42 
    2. Harold Matla                   68  PSV               2:18.39
          32.81  1:09.02  2:18.39 
    3. René Philipsen                 68  De Haaien         2:45.72
          35.21  1:16.61  2:45.72 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004   1:53.03  Kai Ditzel           GER    
EMR 2004   1:53.03  Kai Ditzel           GER    Bremen
NMR 2003   1:58.17  Edwin van Norden 63  AZ&PC  Zuidbroek
ZCR 2006   2:03.39  Joost Kuijlaars  66  MNC    Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jan Brink                      62  DeStormvogel      2:10.49
          29.57  1:01.94  2:10.49 
    2. Lars Damen                     63  AquAmigos         2:23.58
          32.64  1:10.50  2:23.58 
    3. Marcel Zweerus                 66  Swol1894          2:24.67
          32.59  1:09.33  2:24.67 
    4. Rinse Rooker                   66  OldDutch          2:31.41
          31.86  1:08.72  2:31.41 
    5. Joost de Kroon                 64  AquAmigos         2:42.55
          37.73  1:19.05  2:42.55 
    6. Rik van Gasteren               64  AquAmigos         3:00.13
          40.86  1:26.47  3:00.13 
    7. Henk Viering                   66  Swol1894          3:02.58
          41.07  1:27.24  3:02.58 
    8. Wilko Versleeuwen              63  PSV               3:02.78
          40.25  1:25.28  3:02.78 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:57.74  Marco Colombo            ITA         
EMR 2005   1:57.74  Marco Colombo            ITA         Livorno
NMR 2003   2:08.21  Hugo Bregman         58  WVZ         Lelystad
ZCR 1996   2:16.57  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Hoogerheide
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Reginald vd Giessen            58  Arethusa          2:32.82
          33.91  1:11.60  2:32.82 
    2. Martin Steenmetz               57  PSV               2:40.32
          35.47  1:15.07  2:40.32 
    3. Andre Pantekoek                58  Rotterdam         2:52.54
          37.19  1:21.16  2:52.54 
    4. Peter Verberne                 59  De Lansingh       2:56.92
          39.28  1:24.00  2:56.92 
    5. Louis Mathijsse                61  PSV               3:13.58
          43.34  1:32.01  3:13.58 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2000   1:58.37  Jim McConica             USA         
EMR 2006   2:07.08  Philipp Morelle          FRA         Dunkerque
NMR 2002   2:10.78  Herman van Lienden   50  RAPIDO '82  Winterswijk
ZCR 1997   2:15.31  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Hoogerheide
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arthur Jansen                  54  PSV               2:39.26
          33.75  1:11.95  2:39.26 
    2. Jan Minkels                    56  Zegenwerp         3:04.49
          41.85  1:28.82  3:04.49 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   2:03.64  Jim McConica             USA         
EMR 2006   2:08.40  Jean Chatard             FRA         
NMR 2003   2:17.54  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  
ZCR 2003   2:19.64  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans Vesters                  50  AquAmigos         2:55.42
          40.09  1:24.61  2:55.42 
    2. Mar van Geel                   47  OldDutch          3:06.15
          41.23  1:27.61  3:06.15 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              65 - 69 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   2:18.71  Jeff Farrell          USA       
EMR 1996   2:22.13  Roberto Alberiche     ESP       Palma de Mallorca
NMR 2003   2:30.55  Nic Geers         38  DE GOUWE  Almere
ZCR 2003   2:30.76  Nic Geers         38  DE GOUWE  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou     2:37.09
          36.53  1:17.18  2:37.09 
    2. Ad Tersteeg                    39  OldDutch          3:51.75
          54.03  1:53.18  3:51.75 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                
EMR                                                
NMR                                                
ZCR 2004   2:14.62  Sandra Temmerman 80  SBC-2000  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra    2:29.60
          34.94  1:13.88  2:29.60 
    2. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe   2:34.51
          35.12  1:13.75  2:34.51 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1996   1:59.78  Sheila Taormina       USA    
EMR 1998   2:06.08  Barbara Kehbein       GER    Kiel
NMR 2004   2:08.57  Tamara van Gorkom 75  AZ&PC  Etten-Leur
ZCR 2004   2:08.57  Tamara van Gorkom 75  AZ&PC  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bianca Cox                     80  PSV               2:16.23
          31.73  1:06.26  2:16.23 
    2. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe   2:36.63
          35.00  1:14.92  2:36.63 
    3. Marijke Maijenburg             81  De Dolfijn        2:37.74
          35.13  1:14.70  2:37.74 
    4. Tanja Mertens                  81  SBC-2000(SG)      2:39.01
          36.34  1:16.55  2:39.01 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1996   2:04.64  K Pipes-Neilsen       USA    
EMR 2000   2:05.94  Barbara Kehbein       GER    Kiel
NMR 2005   2:06.96  Tamara van Gorkom 75  AZ&PC  Winterswijk
ZCR 2005   2:11.42  Tamara van Gorkom 75  AZ&PC  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Helma Koot                     76  AZ&PC             2:31.02
          34.35  1:12.90  2:31.02 
    2. Liselotte Joling               75  PSV               2:47.61
          39.59  1:22.65  2:47.61 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1998   2:03.56  K Pipes-Neilsen     USA        
EMR 2006   2:06.99  Valeria Vergani     ITA        Dezenzano
NMR 1998   2:14.91  Ineke Hond-Ran  62  DE AMSTEL  Breda
ZCR 2003   2:18.41  Saskia Phaff    66  PSV        Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ellen Schravendeel             70  Aqua-Novio'94     2:29.56
          34.36  1:12.31  2:29.56 
    2. Kristien van de Moortel        69  B-HZA             2:39.22
          37.36  1:18.85  2:39.22 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003   2:05.26  K Pipes-Neilsen     USA       
EMR 2006   2:11.16  Silvia Parocchi     ITA       Lavagna
NMR 2002   2:21.78  Marja Bloemzaad 61  DE AMER   Almere
ZCR 2006   2:33.91  Susanne Prins   66  SBC-2000  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Saskia Phaff                   66  PSV               2:20.81
          31.88  1:08.23  2:20.81 
    2. Ineke Bak                      65  LuctoretEmerg     2:59.00
          38.75  1:24.05  2:59.00 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003   2:10.91  S Heim-Bowen         USA    
EMR 2006   2:16.61  Barbara Gellrich     GER    Dachau
NMR 2002   2:17.15  Atie Pijtak      56  AZ&PC  Winterswijk
ZCR 2006   2:29.73  Marja Bloemzaad  61  AZ&PC  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marleen Willems                60  PSV               2:48.34
          38.17  1:21.11  2:48.34 
    2. Mathilde Vink                  58  Swol1894          2:48.38
          38.85  1:21.75  2:48.38 
    3. Gerda van der Ploeg-de Winter  60  DeWarande         3:20.11
          42.80  1:34.25  3:20.11 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              50 - 54 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003   2:14.66  Laura Val            USA  
EMR 2005   2:23.36  Susan Skiff          GER  Berlin
NMR 2001   2:30.16  Conny Boer-Buijs 50  VZC  Breda
ZCR 2004   2:44.14  Ineke Weekers    53  PSV  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tineke van Diggelen            52  Oceanus           3:32.69
          49.68  1:43.28  3:32.69 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              55 - 59 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004   2:27.59  Barbara Dunbar        USA         
EMR 2005   2:29.54  Jacoba Buijs Boer     NED         Winterswijk
NMR 2005   2:29.54  Conny Boer-Buijs  50  VLAARDINGE  Winterswijk
ZCR 2003   3:12.93  Annie Smits       46  PSV         Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gonnie Bak-Beekman             51  Swol1894          3:27.36
          48.15  1:41.31  3:27.36 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              70 - 74 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003   2:49.28  Jane Asher        GBR  
EMR 2003   2:49.28  Janse Asher       GBR  Sheffield
NMR 2006   3:06.86  Lottie Geurts 35  PSV  Emmeloord
ZCR 2005   3:13.34  Lottie Geurts 35  PSV  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lottie Geurts                  35  PSV               3:11.27
          45.28  1:34.69  3:11.27 
    2. Annie de Vos                   34  OldDutch          3:54.12
          52.06  1:52.06  3:54.12 



Nr. 3   200m vrije slag Gemengd                              75 - 79 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   3:07.58  Gail Roper          USA         
EMR 2006   2:57.19  Jane Asher          GBR         
NMR 1996   3:56.20  Gre Schonberger 21  ZPB PROFUS  Deurne
ZCR 2004   4:39.12  Ati Derkse      29  AQUAPOLDRO  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elly ten Oever                 29  OldDutch          5:17.80
        1:13.20  2:33.36  5:17.80 



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                       
EMR                                       
NMR                                       
ZCR 2001     27.61  Ronald Smits 78  PSV  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stefan van Kessel              85  BZV                 30.10
    2. Theo Feldkamp                  83  Arethusa            32.19     A
    3. Jeroen Kennis                  82  BZV                 34.37
    4. Jasper Vermeulen               82  DIO                 42.05



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     24.29  Stefan Herbst          GER         
EMR 2004     24.29  Stefan Herbst          GER         Kiel
NMR 2004     26.04  Paul van Vegchelen 79  FZC '54     Almere
ZCR 1997     27.54  Edwin Nijmeijer    69  Z&PC BREDA  Vught
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Menno van Leenen               78  11-079              29.77
    2. Martijn de Lepper              80  BZV                 30.87
    3. Arjen Urmacher                 81  DIO                 33.16
    4. Ralf van Zon                   77  DeVennen            34.07



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003     24.36  Itoi Hajime          JPN         
EMR 2003     25.41  Jonathan Sadler      GBR         Sheffield
NMR 1997     26.34  Edwin van Norden 63  AZ&PC       Zwolle
ZCR 1999     28.90  Edwin Nijmeijer  69  Z&PC BREDA  Oudenbosch
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stijn Wouters                  72  Tiamat              30.90



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003     24.48  Jan Karlsson         SWE    
EMR 2003     24.48  Jan Karlsson         SWE    Sheffield
NMR 1999     25.95  Edwin van Norden 63  AZ&PC  Zutphen
ZCR 2005     29.81  Harold Matla     68  PSV    Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jean-Phillippe Paap            70  De IJsel            28.45
    2. Oscar van Holsteyn             71  AquAmigos           30.54     B
    3. Roeland van der Heijden        67  SBC-2000(SG)        33.12



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     25.13  Hartmut Berner             GER    
EMR 2005     25.13  Hartmut Berner             GER    Villiningen
NMR 2003     27.04  Kees-Jan van Overbeeke 62  WWV    Zuidbroek
ZCR 2002     28.28  Kees-Jan van Overbeeke 62  OZ&PC  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hans Vloedgraven               64  OldDutch            30.54     A
    2. Peter Soudant                  62  PSV                 31.54
    3. Frank van Vliet                64  Tiamat              32.33     A
    4. Lars Damen                     63  AquAmigos           33.63



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003     25.84  Paul Carter       USA  
EMR 2004     26.84  Mario Lioret      ESP  Lerida
NMR 2004     28.25  Hugo Bregman  58  WVZ  's-Gravenzande
ZCR 2003     29.92  Karel Helsper 58  PSV  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joop Ariaens                   59  PSV                 30.41
    2. Pieter de Jong                 58  Aquapoldro          32.33     B
    3. Jan de Laat                    60  AquAmigos           42.24



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002     27.21  Steve Borowski           USA         
EMR 2006     28.19  Leonard Bielicz          SWE         Torvalla
NMR 1994     32.35  Nic Geers            38  DE GOUWE    Apeldoorn
ZCR 2002     33.52  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn          33.15



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                  
EMR                                                  
NMR                                                  
ZCR 2000     30.82  Sandra Temmerman 80  Z&PC BREDA  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lieke Godschalk                86  De IJsel            32.84
    2. Laura van Hassel               83  BZV                 34.65
    3. Elke Blox                      82  Tiamat              36.64
    4. Marlous van Lierop             82  Tiamat              38.27
    5. Maaike van Hoogenhout          86  AquAmigos           38.53
    6. Linda de Groot                 82  VanVliet-Barra      39.53



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     27.88  Nadine Rolland           CAN       
EMR 2006     28.42  Maaike van den Brand     NED       Emmeloord
NMR 2006     28.42  Maaike van den Brand 80  WVZ       Emmeloord
ZCR 2005     31.70  Sandra Temmerman     80  SBC-2000  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chantal Verhoeff               79  SBC-2000(SG)        32.19     B
    2. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     33.70
    3. Claudia van Drunen             77  AquAmigos           36.95
    4. Esther van de Hoven            79  De Haaien           37.46



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     27.98  Nadine Rolland        CAN        
EMR 2006     27.81  Mette Jacobsen        DEN        Esjberg
NMR 2003     30.18  Lianneke Hutteman 73  DE IJSSEL  Goslar
ZCR 2003     32.54  Anita Smits       69  TRB-RES    Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anja Leijten                   75  BZV                 44.33



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2001     28.68  Tracie Moll         USA  
EMR 2005     29.31  Silvia Parocchi     ITA  Bologna
NMR 2004     30.97  Saskia Phaff    66  PSV  Deurne
ZCR 2003     31.87  Saskia Phaff    66  PSV  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Edrina van den Heuvel          71  Tiamat              38.20



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1996     30.50  Laura Val            USA        
EMR 2006     30.02  Karin Seick          GER        Hamburg
NMR 1997     31.70  Conny Boer-Buijs 50  VZC        Zwolle
ZCR 2005     35.38  Mathilda Vink    58  SWOL 1894  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marja Bloemzaad                61  AZ&PC               31.71
    2. Agnes van Doesburg             60  PSV                 37.07



Nr. 4   50m vlinderslag Gemengd                              60 - 64 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     33.38  Judy Wilson           GBR        
EMR 2004     33.38  Judith Wilson         GBR        Sheffield
NMR 1995     45.54  Jeltje van Bergen 35  OCEANUS    Lelystad
ZCR 1997     51.87  Annie de Vos      34  OLD DUTCH  Oss
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annie Smits                    46  PSV                 55.12



TOP
Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     55.20  Stefan Herbst     GER       
EMR 2004     55.20  Stefan Herbst     GER       Kiel
NMR 1990   1:00.89  Leon Verhage  64  NAUTILUS  Stockholm (NOR)
ZCR 2005   1:04.47  Ronald Smits  78  PSV       Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wouter Rams                    81  VanVliet-Barra    1:17.95
        1:17.95 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     56.36  Attila Czene         HUN    
EMR 2000     58.09  Martin Harris        GBR    Backnell
NMR 1996     59.53  Edwin van Norden 63  AZ&PC  Oss
ZCR 1996     59.53  Edwin van Norden 63  AZ&PC  Oss
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stijn Wouters                  72  Tiamat            1:18.43     B
        1:18.43 
    2. Arjan Verploeg                 73  Olympia           1:23.65
        1:23.65 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003     56.94  Ron Karnaugh         USA         
EMR 2002     59.05  Peter Bermel         GER         Flensburg
NMR 1999     59.29  Edwin van Norden 63  AZ&PC       Zutphen
ZCR 2000   1:05.24  Jan Brink        62  DE STORMVO  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe   1:04.04
        1:04.04 
    2. Harold Matla                   68  PSV               1:07.56
        1:07.56 
    3. Jan-Willem van Herpen          70  Arethusa          1:11.18
        1:11.18 
    4. Anthony vd Giessen             68  Arethusa          1:20.74
        1:20.74 
    5. René Philipsen                 68  De Haaien         1:27.82
        1:27.82 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003     59.57  Roberto Tarricone     ITA    
EMR 2003     59.57  Roberto Tarricone     ITA    Desenzano
NMR 2003   1:00.44  Edwin van Norden  63  AZ&PC  Zuidbroek
ZCR 2006   1:01.45  Edwin van Norden  63  AZ&PC  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hans Vloedgraven               64  OldDutch          1:13.75
        1:13.75 
    2. Frank van Vliet                64  Tiamat            1:14.79
        1:14.79 
    3. Edzo Huisman                   63  Aquapoldro        1:17.31
        1:17.31 
    4. John Wirtz                     63  DeStormvogel      1:18.43     A
        1:18.43 
    5. Rik van Gasteren               64  AquAmigos         1:41.93
        1:41.93 
  dis. Peter Alsemgeest               63  AquAmigos         1:17.56     RH
        1:17.56 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006   1:00.29  Marco Colombo       ITA         
EMR 2006   1:00.28  Marco Colomo        ITA         Desenzano
NMR 2006   1:04.70  Albert Boonstra 57  AQUA-NOVIO  Emmeloord
ZCR 2003   1:13.12  Willem Zwiers   58  AQUAMIGOS   Dongen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ron van Vliet                  61  DeStormvogel      1:11.21
        1:11.21 
    2. Willem Zwiers                  58  AquAmigos         1:16.54
        1:16.54 
    3. Andre Pantekoek                58  Rotterdam         1:35.37
        1:35.37 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   1:03.54  Timothy Shead            RSA         
EMR 2006   1:04.45  Ronny Oltner             SWE         Torvalla
NMR 2005   1:04.63  Robert Weyhenke      52  UPSTREAM    Winterswijk
ZCR 2001   1:14.70  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Paul Bunnik                    56  Triton            1:18.21
        1:18.21 
    2. Arthur Jansen                  54  PSV               1:22.40
        1:22.40 
    3. Rob Berkhof                    52  Swol1894          1:27.14
        1:27.14 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   1:06.45  Daniel Rogacki           USA         
EMR 2006   1:05.62  Alexander Wilson         GBR         Lamberseter
NMR 2002   1:13.50  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Heerenveen
ZCR 2003   1:17.18  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans Vesters                  50  AquAmigos         1:33.51
        1:33.51 
    2. Mar van Geel                   47  OldDutch          1:46.75
        1:46.75 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              65 - 69 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   1:12.51  Jeff Farrell         USA       
EMR 2003   1:15.44  Peter Bergengren     SWE       Tapy
NMR 2005   1:21.10  Frans van Ernst  40  DE VEENE  Winterswijk
ZCR 2003   1:26.37  Nic Geers        38  DE GOUWE  Dongen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou     1:32.08
        1:32.08 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                            
EMR                                            
NMR                                            
ZCR 2004   1:13.41  Roos van Esch 82  TRB-RES  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       1:23.33
        1:23.33 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:03.67  Hitomi Matsuda     JPN     
EMR 1998   1:06.60  Manuela Nackel     GER     Lunen
NMR 2006   1:08.11  Elvira Jonkers 79  TRIVIA  Emmeloord
ZCR 2006   1:11.67  Bianca Cox     80  PSV     Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jesse van Bijnen               81  BZV               1:22.45
        1:22.45 
    2. Esther van de Hoven            79  De Haaien         1:27.43
        1:27.43 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:04.44  Nadine Roland         CAN    
EMR 2000   1:05.10  Sylvia Gerasch        GER    Baunatal
NMR 2002   1:07.72  Lidia van Bon     70  AZ&PC  Winterswijk
ZCR 2006   1:08.27  Tamara van Gorkom 75  AZ&PC  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wendy Poeliejoe                72  Tiamat            1:27.31
        1:27.31 
    2. Marjan van Rooij               75  DIO               1:29.27
        1:29.27 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2000   1:05.40  K Pipes-Neilsen     USA        
EMR 2005   1:06.50  Silvia Parocchi     ITA        Bologna
NMR 1997   1:09.96  Ineke Hond-Ran  62  DE AMSTEL  Zwolle
ZCR 2003   1:12.39  Saskia Phaff    66  PSV        Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe   1:18.96
        1:18.96 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003   1:05.56  K Pipes-Neilsen     USA      
EMR 2006   1:07.65  Silvia Parocchi     ITA      Bologna
NMR 2002   1:11.97  Marja Bloemzaad 61  DE AMER  Lelystad
ZCR 2006   1:13.17  Saskia Phaff    66  PSV      Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg     1:29.60
        1:29.60 
    2. Ineke Bak                      65  LuctoretEmerg     1:31.99
        1:31.99 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:09.28  Sarah Macdonald           CAN        
EMR 2001   1:10.87  Margaret Kelly            GBR        Glasgow
NMR 2002   1:15.84  Atie Pijtak           56  AZ&PC      Heerenveen
ZCR 1996   1:22.15  Christien Nieuwenhuis 51  SWOL 1894  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos         1:21.24
        1:21.24 
    2. Gerda van der Ploeg-de Winter  60  DeWarande         1:47.16
        1:47.16 
    3. Ellie Luijten                  59  DeVennen          2:01.63
        2:01.63 
    4. Janneke van Liesdonk           57  Arethusa          2:03.79
        2:03.79 



Nr. 5   100m wisselslag Gemengd                              55 - 59 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   1:17.48  Brigitte Merten        GER         
EMR 2002   1:17.48  Brigitte Merten        GER         Frankfurt
NMR 2005   1:24.30  Conny Boer-Buys    50  VLAARDINGE  Cork(IRE)
ZCR 2001   1:32.99  Matty van der Veen 44  OLD DUTCH   Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gonnie Bak-Beekman             51  Swol1894          1:45.81
        1:45.81 



TOP
Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                            
EMR                                            
NMR                                            
ZCR 1999     10.94  Gijs Dames 79  Z&PC BREDA  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stefan van Kessel              85  BZV                 12.09
    2. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      12.57
    3. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe     12.80
    4. Andries Kamstra                84  Orca                13.26
    5. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     13.46     B



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                       
EMR                                       
NMR                                       
ZCR 2005     11.44  Ronald Smits 78  PSV  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Menno van Leenen               78  11-079              12.81
    2. Ralf van Zon                   77  DeVennen            13.18



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                 
EMR                                                 
NMR                                                 
ZCR 1999     11.38  Marc ten Braake 69  GOUWESTAET  Uden
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. John Verschoor                 72  Arethusa            13.23
    2. Jos van der Helm               76  BZV                 13.82
    3. Jan van der Burg               74  Olympia             14.96     A
    4. Bastiaan Meyers                74  Olympia             14.96     B



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                    
EMR                                                    
NMR                                                    
ZCR 2004     11.93  Dominique Coudenys 67  SHARK (BEL  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe     11.88
    2. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe     12.63
    3. Harold Matla                   68  PSV                 12.79
    4. Anthony vd Giessen             68  Arethusa            13.12
    5. Jan-Willem van Herpen          70  Arethusa            13.36



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                   
EMR                                                   
NMR                                                   
ZCR 2002     11.41  Kees-Jan van Overbeeke 62  OZ&PC  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Peter Fölker                   64  Aqua-Novio'94       12.92
    2. Rinse Rooker                   66  OldDutch            13.14
    3. Frank van Vliet                64  Tiamat              13.43
    4. Peter Soudant                  62  PSV                 13.72
    5. Joost de Kroon                 64  AquAmigos           13.88     B
    6. Jan de Geus                    65  Olympia             15.20
    7. Wilko Versleeuwen              63  PSV                 16.15     B



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                               
EMR                                               
NMR                                               
ZCR 2006     12.54  Ron van Vliet 61  DE STORMVO  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joop Ariaens                   59  PSV                 12.94
    2. Martin Steenmetz               57  PSV                 13.46     A
    3. André Schutte                  60  DeStormvogel        13.64
    4. Jan de Laat                    60  AquAmigos           15.36     B
    5. Peter Verberne                 59  De Lansingh         15.54
    6. Louis Mathijsse                61  PSV                 17.40
    7. Abe Kramer                     57  DeStormvogel        18.61



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2005     13.26  Charles Bos 53  DE ROERSOP  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jan Minkels                    56  Zegenwerp           15.59
    2. Nico van Us                    53  De Lansingh         20.56



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                      
EMR                                                      
NMR                                                      
ZCR 2006     14.13  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans Vesters                  50  AquAmigos           16.76
    2. Mar van Geel                   47  OldDutch            16.93



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               60 - 64 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                         
EMR                                         
NMR                                         
ZCR 2006     14.69  Ruud Sloof 44  DE RIJN  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans van der Walle            43  OldDutch            19.66     B



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               65 - 69 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 1996     14.75  Jos Lopes 29  NIJLEN (BE  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ad Tersteeg                    39  OldDutch            19.66     A



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               70 - 74 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                        
EMR                                        
NMR                                        
ZCR 2006     15.11  Cor Sprengers 35  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hans Deelen                    36  De Lansingh         22.68



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                   
EMR                                                   
NMR                                                   
ZCR 1999     13.43  Chantall Verhoeff 79  Z&PC BREDA  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Laura van Hassel               83  BZV                 14.51
    2. Nina de Jong                   84  De Biesboschzwe     15.43
    3. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     16.26
    4. Mariska Boeykens               83  DeZilvermeeuw       45.16



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                   
EMR                                                   
NMR                                                   
ZCR 2004     13.19  Claudia van Drunen 77  AQUAMIGOS  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Claudia van Drunen             77  AquAmigos           13.61     A
    2. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     13.88     A
    3. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     13.97
    4. Bianca Cox                     80  PSV                 14.12
    5. Roelien Braber                 79  DeStormvogel        14.32
    6. Tanja Mertens                  81  SBC-2000(SG)        15.08



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 2003     12.89  Boxtel Smits 69  TRB-RES  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chantal van Isterdael          74  PSV                 15.29



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                       
EMR                                       
NMR                                       
ZCR 2003     12.95  Saskia Phaff 66  PSV  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marjo Goelema                  69  De Biesboschzwe     13.61     B
    2. Ellen Schravendeel             70  Aqua-Novio'94       13.83
    3. Edrina van den Heuvel          71  Tiamat              14.67
    4. Kristien van de Moortel        69  B-HZA               15.12
    5. Elske Koulman                  68  AquAmigos           16.15     A
    6. Elly den Uyl                   68  De Lansingh         19.04



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                       
EMR                                       
NMR                                       
ZCR 2006     13.56  Saskia Phaff 66  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg       15.36     A
    2. Yvonne van Zijl                63  BZV                 18.13
    3. Monique van Geel               65  DeZilvermeeuw       26.69



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                      
EMR                                                      
NMR                                                      
ZCR 1996     14.24  Christien Nieuwenhuis 51  SWOL 1894  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos           14.86
    2. Gerda van der Ploeg-de Winter  60  DeWarande           17.38
    3. Lenie Bal                      58  DeStormvogel        19.57



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               50 - 54 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                      
EMR                                                      
NMR                                                      
ZCR 2004     14.67  Christien Nieuwenhuis 51  SWOL 1894  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tineke van Diggelen            52  Oceanus             19.27
    2. Kiki van Oosterhout            52  OldDutch            21.57
    3. Geerdien Meerwaldt             52  De Lansingh         23.96



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               55 - 59 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                      
EMR                                                      
NMR                                                      
ZCR 2000     18.46  Loekie van Huissteden 45  OLD DUTCH  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nini van Dongen                51  De Lansingh         29.98



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               60 - 64 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                               
EMR                                               
NMR                                               
ZCR 2004     18.09  Greet Brehler 44  HATTO HEIM  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Loekie van Huisstede           45  AZ&PC               20.18



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               65 - 69 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                        
EMR                                        
NMR                                        
ZCR 2000     16.54  Lottie Geurts 35  PSV  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tineke de Bueger               37  OldDutch            24.57
    2. Jannie van Hemert              37  Oceanus             25.14



Nr. 6   25m vrije slag Gemengd                               80 - 84 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2006     41.07  Marianne Maandonks 26  PSV  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marianne Maandonks             26  PSV                 38.03



TOP
Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2005     28.74  Mark Spijkerboer 81  NJORD  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jasper Vermeulen               82  DIO                 40.55



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     25.05  Steve Theloke     GER         
EMR 2004     25.05  Steve Theloke     GER         Kulmbach
NMR 2003     27.36  Casper Hut    78  HZ&PC       Zuidbroek
ZCR 1998     29.37  Bas Runia     73  Z&PC BREDA  Vught
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeroen van der Kallen          77  BZV                 36.98
    2. Arjen Urmacher                 81  DIO                 38.93



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2001     25.54  Martin Zubero        USA       
EMR 2005     26.00  Jiri Lepola          FIN       Aland
NMR 1996     28.55  Edwin van Norden 63  AZ&PC     
ZCR 2003     29.67  Bas Runia        73  SBC-2000  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis van Markesteijn         72  Olympia             39.53
    2. Walter van Luenen              75  BZV                 47.40



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     25.86  Michael Ross         USA         
EMR 2006     27.18  Giusseppe Tiano      ITA         Desenzano
NMR 2006     28.20  Theo Jan Tanis   69  DE GOOYE    Emmeloord
ZCR 2000     30.05  Edwin van Houten 65  GOUWESTAET  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Harold Matla                   68  PSV                 33.96



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002     27.28  Eric Ericson               USA    
EMR 2005     27.49  Norrey Craig               GBR    Liestal
NMR 2005     29.10  Edwin van Norden       63  AZ&PC  Winterswijk
ZCR 2003     31.12  Kees-Jan van Overbeeke 62  WWV    Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Peter Alsemgeest               63  AquAmigos           40.60
    2. Henk Viering                   66  Swol1894            46.88



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     27.58  Craigh Norrey       SUI         
EMR 2006     27.58  Norrey Craig        SUI         Ouates
NMR 2006     29.78  Albert Boonstra 57  AQUA-NOVIO  Emmeloord
ZCR 2006     34.28  Joop Ariaens    59  PSV         Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Andre Pantekoek                58  Rotterdam           41.53



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     28.96  V Galavtine             RUS         
EMR 2004     28.96  Vladimir Galavtine      RUS         Istres
NMR 2003     30.61  Rob Weyhenke        52  UPSTREAM    Amsterdam
ZCR 1999     38.42  Donald Uitenbogaart 47  DE DOLFIJN  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rob Berkhof                    52  Swol1894            39.10



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  60 - 64 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     31.31  Robert S Smith     USA         
EMR 2006     32.23  Jean Lestideau     FRA         Dunkerque
NMR 2000     33.84  Frans van Erst 40  ZPA         Neheim-Huste (GER)
ZCR 2004     38.15  Bert Kielman   44  DE WARANDE  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans van der Walle            43  OldDutch            47.32



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                  
EMR                                                  
NMR                                                  
ZCR 2000     31.84  Sandra Temmerman 80  Z&PC BREDA  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elke Blox                      82  Tiamat              36.44
    2. Marlous van Lierop             82  Tiamat              38.51
    3. Linda de Groot                 82  VanVliet-Barra      39.47



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     29.20  Kana Ohashi           JPN        
EMR 2006     29.60  Emilie Joron          FRA        Dunkerque
NMR 2002     31.26  Lianneke Hutteman 73  DE IJSSEL  Winterswijk
ZCR 2005     31.51  Ineke Goossens    79  SBC-2000   Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bianca Cox                     80  PSV                 33.57



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     29.44  Nadine Rolland        CAN        
EMR 2006     28.99  Mette Jacobsen        DEN        Esjberg
NMR 2003     31.60  Lianneke Hutteman 73  DE IJSSEL  Goslar (GER)
ZCR 2005     34.33  Liselotte Joling  75  PSV        Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Liselotte Joling               75  PSV                 43.97
    2. Anja Leijten                   75  BZV                 46.21



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1999     30.73  K Pipes-Neilsen          USA         
EMR 1998     31.03  Helen Jameson            GBR         Sheffield
NMR 1992     33.69  Marianne van Leeuwen 55  ZC WOERDEN  Almelo
ZCR 2001     33.95  Saskia van Kooperen  66  LUTRA       Helmond
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anne-Marie Weistra             68  Olympia             42.13
    2. Elske Koulman                  68  AquAmigos           47.90



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     30.97  K Pipes-Neilsen      USA       
EMR 2006     31.63  Silvia Parocchi      ITA       Bologna
NMR 2004     34.01  Jolanda de Rover 63  DE FUTEN  Aalsmeer
ZCR 2006     34.89  Saskia Phaff     66  PSV       Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Saskia Phaff                   66  PSV                 35.92
    2. Annemarie Vuist                63  Swol1894            39.48



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1996     32.39  Laura Val           USA    
EMR 2006     32.76  Karin Seick         GER    Hamburg
NMR 2006     35.69  Marja Bloemzaad 61  AZ&PC  Emmeloord
ZCR 2005     39.67  Marleen Willems 60  PSV    Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos           39.60
    2. Agnes van Doesburg             60  PSV                 42.24
    3. Janneke van Liesdonk           57  Arethusa            58.16



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  60 - 64 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002     36.38  Takeuji Satoko        JPN        
EMR 2005     36.42  Margit Ohlsson        SWE        Bergen
NMR 1996     44.02  Jeltje van Bergen 35  OCEANUS    Wilhelmshaven (GER)
ZCR 1998     47.04  Annie de Vos      34  OLD DUTCH  Uden
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annie Smits                    46  PSV                 58.09



Nr. 7   50m rugslag Gemengd                                  70 - 74 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     41.23  Shoko Yonezawa        JPN         
EMR 2001     42.44  Jane Asher            GBR         Helsingor
NMR 2005     47.73  Jeltje van Bergen 35  DE PINQUIN  Winterswijk
ZCR 2005     49.76  Lottie Geurts     35  PSV         Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lottie Geurts                  35  PSV                 49.51
    2. Annie de Vos                   34  OldDutch            59.63



TOP
Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     53.93  Stefan Herbst           GER     
EMR 2002     53.93  Stefan Herbst           GER     Sheffield
NMR 1996     58.96  Chester Marsman     69  AZ&PC   IJsselstein
ZCR 1996   1:01.93  Dominique Coudenijs 67  NIJLEN  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Martijn de Lepper              80  BZV               1:10.02
    2. Joris Haest                    79  De Dolfijn        1:14.47



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1996     54.82  Hiroshi Miura           JPN     
EMR 2006     55.82  Stephane Meyer          FRA     Dunkerque
NMR 1997     57.99  Edwin van Norden    63  AZ&PC   Zwolle
ZCR 2001   1:01.39  Dominique Coudenijs 67  NIJLEN  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stijn Wouters                  72  Tiamat            1:12.97
        1:12.97 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2001     55.85  Jim Harvey              USA    
EMR 2004     56.86  Jochen Bruha            GER    Bonn
NMR 1999     58.43  Edwin van Norden    63  AZ&PC  Breda
ZCR 2005   1:03.06  Dominique Coudenijs 67  SHARK  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jean-Phillippe Paap            70  De IJsel          1:05.52
    2. Agnus Gerringa                 71  DeAalscholver     1:06.15
    3. Oscar van Holsteyn             71  AquAmigos         1:09.98
    4. Jan-Willem van Herpen          70  Arethusa          1:12.54
    5. Roeland van der Heijden        67  SBC-2000(SG)      1:16.76
        1:16.76 
    6. Anthony vd Giessen             68  Arethusa          1:27.28
        1:27.28 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1998     56.18  William Specht       USA        
EMR 2005     56.62  Hartmut Berner       GER        Palma de Mallorca
NMR 2003     58.95  Edwin van Norden 63  AZ&PC      Zuidbroek
ZCR 2005   1:08.25  Hans Vloedgraven 64  OLD DUTCH  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hans Vloedgraven               64  OldDutch          1:08.66
    2. Lars Damen                     63  AquAmigos         1:13.56
    3. Frank van Vliet                64  Tiamat            1:15.09
    4. Edzo Huisman                   63  Aquapoldro        1:30.50
        1:30.50 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003     57.17  Paul Carter       USA  
EMR 2004     59.63  Paul Morris       GBR  Sheffield
NMR 2006   1:01.78  Hugo Bregman  58  WVZ  Emmeloord
ZCR 2004   1:09.90  Karel Helsper 58  PSV  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Pieter de Jong                 58  Aquapoldro        1:19.44
        1:19.44 
    2. Reginald vd Giessen            58  Arethusa          1:20.16
        1:20.16 
    3. Willem Zwiers                  58  AquAmigos         1:25.23



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   1:02.74  Steve Borowski           USA         
EMR 2006   1:03.51  Leonard Bielicz          SWE         Torvalla
NMR 2002   1:12.50  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Dongen
ZCR 2002   1:12.50  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Dongen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn        1:15.89
        1:15.89 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                
EMR                                                
NMR                                                
ZCR 2004   1:05.88  Sandra Temmerman 80  SBC-2000  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lieke Godschalk                86  De IJsel          1:16.74
        1:16.74 
    2. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra    1:19.58
        1:19.58 
    3. Laura van Hassel               83  BZV               1:20.28
        1:20.28 
    4. Maaike van Hoogenhout          86  AquAmigos         1:33.93
        1:33.93 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1996   1:01.33  Sheila Taormina          USA       
EMR 2004   1:04.10  Alexa White              GBR       Sheffield
NMR 2006   1:04.32  Maaike van den Brand 80  WVZ       Emmeloord
ZCR 2005   1:07.06  Sandra Temmerman     80  SBC-2000  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chantal Verhoeff               79  SBC-2000(SG)      1:12.50
    2. Marijke Maijenburg             81  De Dolfijn        1:31.02
        1:31.02 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:02.39  Nadine Rolland        CAN    
EMR 2006   1:00.11  Mette Jacobsen        DEN    Esjberg
NMR 2002   1:06.85  Lidia van Bon     70  AZ&PC  Heerenveen
ZCR 1996   1:09.75  Saskia van Minnen 66  PSV    Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Helma Koot                     76  AZ&PC             1:28.71
        1:28.71 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:03.07  Debbie Younger      CAN        
EMR 2002   1:05.89  Katherina Veale     GBR        Sheffield
NMR 1997   1:09.75  Ineke Hond-Ran  62  DE AMSTEL  Zwolle
ZCR 2006   1:10.02  Anita Smits     69  TRB-RES    Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ellen Schravendeel             70  Aqua-Novio'94     1:19.06
        1:19.06 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:02.37  S von der Lippe     USA    
EMR 2006   1:04.93  Silvia Parocchi     ITA    Desenzano
NMR 2004   1:10.81  Marja Bloemzaad 61  AZ&PC  Etten-Leur
ZCR 2004   1:10.81  Marja Bloemzaad 61  AZ&PC  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ineke Bak                      65  LuctoretEmerg     1:35.77
        1:35.77 
    2. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg     1:39.32
        1:39.32 



Nr. 8   100m vlinderslag Gemengd                             45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   1:07.07  Judy Hattle          GBR    
EMR 2006   1:07.07  Judith Hattle        GBR    Bologna
NMR 1997   1:13.14  Conny Boer-Buijs 50  VZC    Zwolle
ZCR 2006   1:15.77  Marja Bloemzaad  61  AZ&PC  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mathilde Vink                  58  Swol1894          1:20.54
        1:20.54 



TOP
Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                            
EMR                                            
NMR                                            
ZCR 1999     13.94  Gijs Damen 79  Z&PC BREDA  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      15.34
    2. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe     17.16
    3. Jeroen Kennis                  82  BZV                 18.52



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                     
EMR                                                     
NMR                                                     
ZCR 2004     14.35  Matthijs van Dieden 76  DE WARANDE  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wouter Rams                    81  VanVliet-Barra      15.76
    2. Ralf van Zon                   77  DeVennen            19.00



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                 
EMR                                                 
NMR                                                 
ZCR 1999     13.48  Marc ten Braake 69  GOUWESTAET  Uden
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. John Verschoor                 72  Arethusa            16.36
    2. Bastiaan Meyers                74  Olympia             18.95



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                       
EMR                                       
NMR                                       
ZCR 2004     13.94  Harold Matla 68  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Harry Cornet                   71  De Biesboschzwe     13.85
    2. Harold Matla                   68  PSV                 14.09
    3. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe     15.83



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                          
EMR                                          
NMR                                          
ZCR 2006     14.81  Joost Kuijlaars 66  MNC  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Peter Fölker                   64  Aqua-Novio'94       16.35
    2. Peter Soudant                  62  PSV                 16.57
    3. Joost de Kroon                 64  AquAmigos           16.67
    4. Peter Alsemgeest               63  AquAmigos           17.04
    5. Wilko Versleeuwen              63  PSV                 18.89



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                              
EMR                                              
NMR                                              
ZCR 2004     15.79  Willem Zwiers 58  AQUAMIGOS  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. André Schutte                  60  DeStormvogel        17.49
    2. Jan de Laat                    60  AquAmigos           20.90
    3. Abe Kramer                     57  DeStormvogel        22.67
    4. Louis Mathijsse                61  PSV                 27.16



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2005     16.23  Charles Bos 53  DE ROERSOP  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rob Berkhof                    52  Swol1894            20.04
    2. Jan Minkels                    56  Zegenwerp           22.40
    3. Nico van Us                    53  De Lansingh         23.35



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                        
EMR                                        
NMR                                        
ZCR 1998     17.46  Rob Hanou 43  OCEANUS  Helmond
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Frans Vesters                  50  AquAmigos           19.68
    2. Mar van Geel                   47  OldDutch            20.52



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               65 - 69 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                  
EMR                                                  
NMR                                                  
ZCR 2005     21.08  Jan van de Giessen 40  NAUTHUSA  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ad Tersteeg                    39  OldDutch            24.22



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               70 - 74 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                        
EMR                                        
NMR                                        
ZCR 2006     19.81  Cor Sprengers 35  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hans Deelen                    36  De Lansingh         30.34



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                            
EMR                                            
NMR                                            
ZCR 2005     17.29  Inge Balvers 85  SBC-2000  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58         20.82
    2. Nina de Jong                   84  De Biesboschzwe     21.50



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                   
EMR                                                   
NMR                                                   
ZCR 2005     16.70  Claudia van Drunen 77  AQUAMIGOS  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Claudia van Drunen             77  AquAmigos           17.15
    2. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     19.13



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 2003     17.29  Annetje Dieleman 71  PSV  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chantal van Isterdael          74  PSV                 20.56



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                        
EMR                                        
NMR                                        
ZCR 2005     16.43  Marjo Goelema 69  BBZ  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marjo Goelema                  69  De Biesboschzwe     16.11
    2. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe     18.04
    3. Edrina van den Heuvel          71  Tiamat              19.78
    4. Elske Koulman                  68  AquAmigos           21.43



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                
EMR                                                
NMR                                                
ZCR 2003     18.45  Conny Wielaard 62  DE SCHOTEI  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yvonne van Zijl                63  BZV                 24.63
    2. Monique van Geel               65  DeZilvermeeuw       28.43



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                             
EMR                                             
NMR                                             
ZCR 2006     18.44  Agnes van Doesburg 60  PSV  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos           19.70
    2. Gerda van der Ploeg-de Winter  60  DeWarande           20.90
    3. Lenie Bal                      58  DeStormvogel        21.75



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               50 - 54 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                     
EMR                                                     
NMR                                                     
ZCR 1999     19.92  Teresa Zarzeczanska 49  WKB POZNAN  Oudenbosch
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tineke van Diggelen            52  Oceanus             23.59
    2. Kiki van Oosterhout            52  OldDutch            23.94
    3. Geerdien Meerwaldt             52  De Lansingh         25.79



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               55 - 59 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 2006     22.85  Gonnie Bak 51  SWOL 1894  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nini van Dongen                51  De Lansingh         26.90



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               65 - 69 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                 
EMR                                                 
NMR                                                 
ZCR 2005     23.39  Tineke de Bueger 37  OLD DUTCH  Etten-Leur
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tineke de Bueger               37  OldDutch            25.64
    2. Jannie van Hemert              37  Oceanus             36.44



Nr. 9   25m schoolslag Gemengd                               80 - 84 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                      
EMR                      
NMR                      
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marianne Maandonks             26  PSV                 41.75



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                           
EMR                                           
NMR                                           
ZCR 2005     24.17  Merijn Ellenkamp 85  NDD  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stefan van Kessel              85  BZV                 26.73
    2. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe     27.62     A
    3. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     28.87
    4. Andries Kamstra                84  Orca                29.09
    5. Jasper Vermeulen               82  DIO                 33.73



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     22.11  Stefan Nystrand     SWE         
EMR 2006     22.11  Stefan Nystrand     SWE         Torvalla
NMR 2002     23.61  Remko de Jong   76  DE DOLFIJN  Amersfoort
ZCR 2005     24.76  Ronald Smits    78  PSV         Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeroen van der Kallen          77  BZV                 28.26
    2. Ralf van Zon                   77  DeVennen            29.48
    3. Arjen Urmacher                 81  DIO                 31.39



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              30 - 34 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002     22.76  Ed Wagner           USA         
EMR 2003     22.68  Austyn Shortman     GBR         Sheffield
NMR 1999     24.16  Ron Dekker      66  DWK         Lelystad
ZCR 2005     25.26  Agnus Gerringa  71  HET Y-MERE  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stijn Wouters                  72  Tiamat              27.62     B
    2. Arjan Verploeg                 73  Olympia             31.47     A
    3. Jos van der Helm               76  BZV                 32.29     A
    4. Dennis van Markesteijn         72  Olympia             33.42     A
    5. Walter van Luenen              75  BZV                 34.14
    6. Jan van der Burg               74  Olympia             34.40
    7. Bastiaan Meyers                74  Olympia             35.92



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              35 - 39 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2000     22.44  John Miranda            SWE         
EMR 2004     23.04  Massimiliano Gialdi     ITA         Desenzano
NMR 2001     24.02  Ron Dekker          66  DE IJSSEL   Goslar (GER)
ZCR 2000     25.64  Jan Brink           62  DE STORMVO  Bergen op Zoom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Harold Matla                   68  PSV                 27.98
    2. Roeland van der Heijden        67  SBC-2000(SG)        29.26
    3. Anthony vd Giessen             68  Arethusa            29.76
    4. René Philipsen                 68  De Haaien           32.96



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     23.66  Janne Virtanen             FIN         
EMR 2005     23.66  Janne Virtanen             FIN         Aland
NMR 2002     24.79  Kees-Jan van Overbeeke 62  OZ&PC       Winterswijk
ZCR 2005     25.50  Cees van Houwelingen   63  DE SCHELDE  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Edzo Huisman                   63  Aquapoldro          28.74     A
    2. Rinse Rooker                   66  OldDutch            28.74     B
    3. Lars Damen                     63  AquAmigos           29.18
    4. Frank van Vliet                64  Tiamat              29.64
       Peter Soudant                  62  PSV                 29.64
    6. Joost de Kroon                 64  AquAmigos           29.78
    7. John Wirtz                     63  DeStormvogel        30.26
    8. Peter Alsemgeest               63  AquAmigos           30.39
    9. Wilko Versleeuwen              63  PSV                 36.14
   10. Jan de Geus                    65  Olympia             37.34
   11. Henk Viering                   66  Swol1894            41.59



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              45 - 49 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     24.08  Brent Barnes           JPN         
EMR 2000     24.14  Vladimir Galavtine     FRA         Dunkerque
NMR 1995     24.70  Jan Koen Anthoni   49  RAPIDO '82  Haarlem
ZCR 2005     25.25  Albert Boonstra    57  AQUA-NOVIO  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joop Ariaens                   59  PSV                 28.18
    2. Ron van Vliet                  61  DeStormvogel        28.32
    3. Willem Zwiers                  58  AquAmigos           29.48
    4. Martin Steenmetz               57  PSV                 29.91
    5. Pieter de Jong                 58  Aquapoldro          30.09
    6. Reginald vd Giessen            58  Arethusa            30.80
    7. Andre Pantekoek                58  Rotterdam           33.67
    8. Peter Verberne                 59  De Lansingh         33.96     B
    9. Louis Mathijsse                61  PSV                 38.11
   10. Abe Kramer                     57  DeStormvogel        41.51



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2003     24.26  Paul Trevisan          USA         
EMR 2003     24.74  Vladimir Galavtine     FRA         Dunkerque
NMR 1999     25.93  Jan Koen Anthoni   49  RAPIDO '82  Oldenzaal
ZCR 2005     28.27  Charles Bos        53  DE ROERSOP  Eindhoven
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arthur Jansen                  54  PSV                 31.04
    2. Rob Berkhof                    52  Swol1894            33.42     B
    3. Jan Minkels                    56  Zegenwerp           34.25



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              55 - 59 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     24.70  Paul Trevisan            USA         
EMR 2006     25.49  Alexander Mills          GBR         Lambertseter
NMR 1993     28.4*  Nic Geers            38  DE GOUWE    Hurth (GER)
ZCR 2002     30.79  Donald Uijtenbogaart 47  DE DOLFIJN  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn          31.12
    2. Frans Vesters                  50  AquAmigos           35.95
    3. Mar van Geel                   47  OldDutch            38.16



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              65 - 69 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002     27.05  Jeff Farrell         USA       
EMR 2003     27.80  Peter Bergengren     SWE       Tapy
NMR 1993     34.00  Karel Smits      28  VZV       Almere-Haven
ZCR 2003     30.74  Nic Geers        38  DE GOUWE  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou       33.63



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                      
EMR                      
NMR                      
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe     32.76
    2. Elke Blox                      82  Tiamat              32.79
    3. Nina de Jong                   84  De Biesboschzwe     33.91
    4. Linda de Groot                 82  VanVliet-Barra      34.20
    5. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     35.53
    6. Mariska Boeykens               83  DeZilvermeeuw     1:34.01



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     25.42  Sumika Komatsu           JPN  
EMR 2002     26.18  Sophia Skou              DEN  Kastrup
NMR 2006     26.66  Maaike van den Brand 80  WVZ  Emmeloord
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Claudia van Drunen             77  AquAmigos           29.82
    2. Jesse van Bijnen               81  BZV                 31.47     B
    3. Roelien Braber                 79  DeStormvogel        31.71
    4. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     31.95
    5. Tanja Mertens                  81  SBC-2000(SG)        32.29     B



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              30 - 34 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     25.98  Katrina Radke         USA    
EMR 2006     25.64  Mette Jacobsen        DEN    Esjberg
NMR 2005     27.27  Tamara van Gorkom 75  AZ&PC  Winterswijk
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chantal van Isterdael          74  PSV                 33.96     A
    2. Wendy Poeliejoe                72  Tiamat              34.15
    3. Marjan van Rooij               75  DIO                 35.78
    4. Liselotte Joling               75  PSV                 38.93
    5. Anja Leijten                   75  BZV                 41.56



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1995     26.13  S Neilson-Bell      USA        
EMR 2003     26.64  Marie Armentero     ITA        Desenzano
NMR 1997     28.12  Ineke Hond-Ran  62  DE AMSTEL  Zwolle
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kristien van de Moortel        69  B-HZA               32.91
    2. Elly den Uyl                   68  De Lansingh         41.83



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     26.79  Marika Johansson     SWE    
EMR 2006     26.79  Marika Johansson     SWE    Torvalla
NMR 2004     28.11  Marja Bloemzaad  61  AZ&PC  Heerenveen
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Saskia Phaff                   66  PSV                 29.09
    2. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg       34.26



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     27.31  Sarah MacDonald     CAN    
EMR 2006     27.77  Karin Seick         GER    Hamburg
NMR 2006     28.89  Marja Bloemzaad 61  AZ&PC  Emmeloord
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos           32.22
    2. Marleen Willems                60  PSV                 32.59
    3. Agnes van Doesburg             60  PSV                 34.29
    4. Gerda van der Ploeg-de Winter  60  DeWarande           39.89
    5. Ellie Luijten                  59  DeVennen            46.32
    6. Janneke van Liesdonk           57  Arethusa            50.92



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              50 - 54 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     28.43  Guylaine Berger      FRA  
EMR 2006     28.43  Guylaine Berger      FRA  Dunkerque
NMR 2001     29.54  Conny Boer-Buijs 50  VZC  Breda
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kiki van Oosterhout            52  OldDutch            50.53



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              60 - 64 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004     31.84  Judy Wilson       GBR  
EMR 2004     31.84  Judith Wilson     GBR  Sheffield
NMR 1995     35.59  Lottie Geurts 35  PSV  Sittard
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annie Smits                    46  PSV                 42.14



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              65 - 69 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005     32.25  Christel Schulz     GER  
EMR 2005     32.25  Christel Schulz     GER  Rostock
NMR 2001     37.17  Lottie Geurts   35  PSV  Deurne
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jannie van Hemert              37  Oceanus             56.74



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              75 - 79 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006     35.88  Jane Asher                   GBR         
EMR 2006     35.88  Jane Asher                   GBR         Guernsey
NMR 1997     46.29  Gre Schonberger-de Hooge 21  ZPB PROFUS  Zwolle
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elly ten Oever                 29  OldDutch          1:10.06



Nr. 10   50m vrije slag Gemengd                              80 - 84 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002     41.34  Margery Meyer     USA      
EMR 2005     42.45  Olga Kokorina     RUS      Lipetsk
NMR 2000     48.94  Gre de Smidt  20  OCEANUS  Grootebroek
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marianne Maandonks             26  PSV               1:20.41



TOP
Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                 80+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                 
EMR                                 
NMR                                 
ZCR 2000   2:30.19  SBC-2000   NED  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Van Vliet-Barracuda                VanVliet-Barra    2:40.26
       Linda de Groot            82   Esther Versteeg           83
       Wouter Rams               81   Thommy Nickel             84
          46.26  2:40.26 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                120+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                            
EMR                            
NMR                            
ZCR 2002   2:24.66  PSV   NED  Boxtel
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers               De Biesboschzwe   2:20.91
       Harry Cornet              71   Marjo Goelema             69
       Annette Wijnja-Visser     67   Arjon de Bok              69
          31.51  2:20.91 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                160+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                            
EMR                            
NMR                            
ZCR 2004   2:33.31  PSV   NED  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV                                PSV               2:29.55
       Saskia Phaff              66   Peter Soudant             62
       Agnes van Doesburg        60   Harold Matla              68
          40.94  2:29.55 
    2. AquAmigos                          AquAmigos         2:52.04
       Frans Vesters             50   Claudia van Drunen        77
       Patty Verhagen            59   Jan de Laat               60
          44.86  2:52.04 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                200+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                 
EMR                                 
NMR                                 
ZCR 2005   3:21.66  Nauthusa   NED  Best
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV                                PSV               3:15.14
       Arthur Jansen             54   Marleen Willems           60
       Annie Smits               46   Louis Mathijsse           61
          40.20  3:15.14 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                240+, Gemengd
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                      
EMR                      
NMR                      
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Old Dutch                          OldDutch          3:30.26
       Annie de Vos              34   Tineke de Bueger          37
       Rinse Rooker              66   Mar van Geel              47
        1:04.99  3:30.26 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                   80+, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                  
EMR                                  
NMR                                  
ZCR 2003   2:32.92  AquAmigos   NED  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arethusa                           Arethusa          2:23.87
       Jan-Willem van Herpen     70   Anthony vd Giessen        68
       John Verschoor            72   Reginald vd Giessen       58
          33.53  2:23.87 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                  100+, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                      
EMR                      
NMR                      
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AquAmigos                          AquAmigos         2:37.23
       Willem Zwiers             58   Peter Alsemgeest          63
       Lars Damen                63   Joost de Kroon            64
          38.14  2:37.23 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                  160+, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                 
EMR                                 
NMR                                 
ZCR 2004   2:35.59  Nauthusa   NED  Deurne
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AquAmigos                          AquAmigos         2:37.23
       Willem Zwiers             58   Peter Alsemgeest          63
       Lars Damen                63   Joost de Kroon            64
          38.14  2:37.23 



Nr. 11   4 x 50m schoolslag Gemengd                                   80+, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                  
EMR                                  
NMR                                  
ZCR 2001   2:52.13  Zegenwerp   NED  Breda
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tiamat                             Tiamat            2:59.39
       Elke Blox                 82   Wendy Poeliejoe           72
       Marlous van Lierop        82   Edrina van den Heuvel     71
          44.43  2:59.39 



TOP
Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             20 - 24 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                    
EMR                                                    
NMR                                                    
ZCR 2005   5:23.01  Rene van Oudenaarde 83  ZEELANDIA  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Theo Feldkamp                  83  Arethusa          5:36.98
        1:16.08  5:36.98 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             25 - 29 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   4:20.94  Dean Kent              NZL   
EMR 2003   4:34.06  Gregory Orphanides     GBR   Sheffield
NMR 2000   4:39.11  Diederik Rouffaer  72  ZON   Helmond
ZCR 2005   5:19.02  Martijn Butter     79  OEZA  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot




Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             40 - 44 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2000   4:37.02  Dariusz Wolny              POL         
EMR 2000   4:40.81  Dariusz Wolny              POL         Krakow
NMR 2003   5:03.83  Kees-Jan van Overbeeke 62  WWV         Zuidbroek
ZCR 2003   5:20.80  Uli Jux                62  SV-BERGISC  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jan Brink                      62  DeStormvogel      5:28.46
        1:15.45  5:28.46 
    2. Marcel Zweerus                 66  Swol1894          6:06.01
        1:19.33  6:06.01 
    3. Rik van Gasteren               64  AquAmigos         7:36.13
        1:57.69  7:36.13 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             50 - 54 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2004   4:57.52  Marugo Lorenzo      ITA         
EMR 2004   4:57.52  Lorenzo Marugo      ITA         Bologna
NMR 2003   5:11.33  Robert Weyhenke 52  UPSTREAM    Zuidbroek
ZCR 2004   5:41.58  Charles Bos     53  DE ROERSOP  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Paul Bunnik                    56  Triton            6:27.00
        1:29.23  6:27.00 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             65 - 69 jaar, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1996   6:04.40  Graham Johnston       USA       
EMR 1996   6:07.00  Roberto Alberiche     ESP       Palma de Mallorca
NMR 2003   6:46.79  Nic Geers         38  DE GOUWE  Vlijmen
ZCR 2003   6:46.79  Nic Geers         38  DE GOUWE  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou     7:04.78
        1:42.83  7:04.78 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             20 - 24 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR                                                    
EMR                                                    
NMR                                                    
ZCR 2005   6:24.95  Sandra Schellekens 85  NEPTUNUS '  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       6:18.07
        1:28.15  6:18.07 
    2. Maaike van Hoogenhout          86  AquAmigos         6:33.07
        1:36.31  6:33.07 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             25 - 29 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2005   4:56.52  Hitomi Matsuda       JPN         
EMR 1997   5:01.26  Helen Slatter        GBR         Sheffield
NMR 1995   5:12.97  Sabine Schacke   69  B&O OTTERS  Schoten (BEL)
ZCR 2003   5:31.03  Liselotte Joling 75  UTRECHT (S  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bianca Cox                     80  PSV               5:31.18
        1:18.09  5:31.18 
    2. Roelien Braber                 79  DeStormvogel      6:51.64
        1:35.80  6:51.64 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             35 - 39 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 1997   4:52.85  K Pipes-Neilsen     USA      
EMR 2005   5:10.65  Ana Grilo           POR      Ponte de Barca
NMR 2004   5:39.62  Anita Smits     69  TRB-RES  Vlijmen
ZCR 2004   5:39.62  Anita Smits     69  TRB-RES  Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kristien van de Moortel        69  B-HZA             7:00.08
        1:42.16  7:00.08 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             40 - 44 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   5:00.82  K Pipes-Neilsen         USA    
EMR 2004   5:25.18  Nuala Muir Cochrane     GBR    Sheffield
NMR 2005   5:38.82  Marja Bloemzaad     61  AZ&PC  Oosterhout
ZCR 2005   5:38.82  Marja Bloemzaad     61  AZ&PC  Oosterhout
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annemarie Vuist                63  Swol1894          6:09.48
        1:28.29  6:09.48 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             45 - 49 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2006   5:19.13  Lynn Marshall     CAN    
EMR 2005   5:39.53  Judith Hattle     GBR    Sheffield
NMR 2001   5:41.14  Atie Pijtak   56  AZ&PC  Amsterdam
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marja Bloemzaad                61  AZ&PC             5:42.52
        1:17.39  5:42.52 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             50 - 54 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2002   5:36.28  Laura Val                  USA      
EMR 2005   5:58.92  Susan Skiff                GER      Dachau
NMR 2001   6:35.01  Erna Vahrmeyer-Loskamp 41  DJK/ZAR  Hoorn
ZCR 2004   6:44.49  Ineke Weekers          53  PSV      Vlijmen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Atie Pijtak                    56  AZ&PC             5:56.98
        1:20.17  5:56.98 



Nr. 12   400m wisselslag Gemengd                             70 - 74 jaar, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
WMR 2001   7:09.96  Jane Asher       GBR        
EMR 2001   7:09.96  Jane Asher       GBR        London
NMR 2004   8:56.07  Annie de Vos 34  OLD DUTCH  Wilhelmshaven (GER)
ZCR
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annie de Vos                   34  OldDutch          9:37.96
        2:36.11  9:37.96