Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 2
Vlissingen, Netherlands,    22.10.2006,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Dames 11 +   Nr. 2 100m vrije slag Heren 11 +   
Nr. 3 400m wisselslag Dames 11 +   Nr. 4 400m wisselslag Heren 11 +   
Nr. 5 50m vlinderslag Dames 11 +   Nr. 6 50m vlinderslag Heren 11 +   
Nr. 7 200m rugslag Dames 11 +   Nr. 8 200m rugslag Heren 11 +   
Nr. 9 400m vrije slag Dames 11 +   Nr. 10 400m vrije slag Heren 11 +   
Nr. 11 200m schoolslag Dames 11 +   Nr. 12 200m schoolslag Heren 11 +   
Nr. 13 4 x 200m vrije slag Dames 11 +   Nr. 14 5 x 50m vrije slag Heren 11 +   


Nr. 1   100m vrije slag Dames                       11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Josje van Houwelingen          90  DeSchelde           59.93  684
          28.47    59.93 
    2. Judith Stap                    93  DeStormvogel      1:00.48  665
          29.46  1:00.48 
    3. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      1:02.86  593
          29.63  1:02.86 
    4. Marlinda Eggermont             85  Scheldestroom     1:03.17  584
          30.45  1:03.17 
    5. Mieke van Dort                 91  DeStormvogel      1:03.55  574
          30.42  1:03.55 
    6. Anniek Minderhoud              93  DeStormvogel      1:05.18  532
          31.32  1:05.18 
    7. Merel van der Ent              93  DeStormvogel      1:05.39  526
          31.73  1:05.39 
       Nikita Kruis                   89  DeStormvogel      1:05.39  526
          31.13  1:05.39 
    9. Monique de Haard               92  DeStormvogel      1:06.63  498
          32.30  1:06.63 
   10. Daisy de Ridder                84  De Bruinvis       1:06.83  493
          32.01  1:06.83 
   11. Daphne Wiskerke                87  De Bruinvis       1:08.82  452
          33.35  1:08.82 
   12. Sanne Klompe                   92  DeStormvogel      1:09.10  446
          32.96  1:09.10 
   13. Valerie Manhave                88  Scheldestroom     1:09.42  440
          33.42  1:09.42 
   14. Priscilla Meerman              94  DeStormvogel      1:09.76  434
          33.23  1:09.76 
   15. Iris Dingemanse                92  DeStormvogel      1:10.46  421
          34.38  1:10.46 
   16. Pauline Rootsaert              92  Scheldestroom     1:10.94  412
          34.16  1:10.94 
   17. Kirsten de Boevere             93  Scheldestroom     1:11.12  409
          33.79  1:11.12 
   18. Saskia de Haard                94  DeStormvogel      1:11.43  404
          34.16  1:11.43 
   19. Jessica Dellaert               81  De Bruinvis       1:11.47  403
          34.41  1:11.47 
   20. Liliane Solé                   92  DeStormvogel      1:11.55  402
          34.61  1:11.55 
   21. Nicky Vanhijfte                92  Scheldestroom     1:13.43  372
          35.40  1:13.43 
   22. Manon Boone                    93  DeSchelde         1:14.01  363
          35.37  1:14.01 
   23. Gwendolien Lutaert             92  De Bruinvis       1:14.37  358
          35.19  1:14.37 
   24. Roos Wilmsen                   95  DeSchelde         1:15.37  344
          36.87  1:15.37 
   25. Dunya Luteijn                  94  DeSchelde         1:18.36  306
          37.39  1:18.36 
   26. Tamara van de Plasse           94  De Bruinvis       1:18.52  304
          37.70  1:18.52 
   27. Rani Rootsaert                 95  Scheldestroom     1:18.59  303
          36.56  1:18.59 
   28. Lotte Boone                    93  Scheldestroom     1:21.09  276
          37.03  1:21.09 
   29. Lois van den Berg              95  DeStormvogel      1:21.23  275
          39.26  1:21.23 
   30. Femke van Bavinchoven          92  DeSchelde         1:22.69  260
          38.21  1:22.69 
   31. Melissa de Ridder              93  DeSchelde         1:24.10  247
          40.02  1:24.10 
   32. Marouscha Meerman              94  DeStormvogel      1:24.20  247
          38.85  1:24.20 
   33. Larissa Meerman                92  DeStormvogel      1:24.84  241
          39.92  1:24.84 
   34. Jill de Maet                   86  De Bruinvis       1:24.93  240
          41.08  1:24.93 
   35. Corline Meulmeester            95  DeStormvogel      1:24.99  240
          39.65  1:24.99 
   36. Nicole van Dorst               94  De Bruinvis       1:25.56  235
          39.53  1:25.56 
   37. Dymphie Huijssen               95  DeSchelde         1:27.96  216
          40.71  1:27.96 
   38. Eline van der Werf             94  DeSchelde         1:29.23  207
          42.94  1:29.23 
   39. Kirsten Kramer                 93  DeStormvogel      1:31.19  194
          43.06  1:31.19 
   40. Carmen Moes                    94  DeSchelde         1:31.80  190
          42.68  1:31.80 
   41. Santa Poppe                    95  De Bruinvis       1:51.13  107
          44.49  1:51.13 
   42. Manon Cornelissen              95  DeSchelde         1:51.91  105
          51.58  1:51.91 



TOP
Nr. 2   100m vrije slag Heren                       11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Kevin Hondsmerk                88  DeSchelde           54.87  620
          26.58    54.87 
    2. Roel Dellaert                  84  De Bruinvis         55.40  602
          26.59    55.40 
    3. Sander v. Nieuwenhuyzen        91  DeStormvogel        56.67  563
          26.93    56.67 
    4. Tommy van Overmeeren           84  DeSchelde           58.11  522
          27.93    58.11 
    5. Roel v/d Velde                 85  De Bruinvis         58.55  510
          28.59    58.55 
    6. Robbert Dellaert               83  De Bruinvis         59.26  492
          28.06    59.26 
    7. Stefan Roovers                 91  DeStormvogel        59.97  475
          28.61    59.97 
    8. Jeroen Dellebeke               81  DeStormvogel      1:00.10  472
          28.11  1:00.10 
    9. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      1:00.13  471
          28.56  1:00.13 
   10. Rick Visser                    88  DeStormvogel      1:00.48  463
          29.13  1:00.48 
   11. Brian Oosting                  88  De Bruinvis       1:00.83  455
          28.85  1:00.83 
   12. Martijn Mechielsen             90  DeStormvogel      1:00.93  453
          28.16  1:00.93 
   13. Robin Dellaert                 88  Scheldestroom     1:01.02  451
          29.57  1:01.02 
   14. Florian Boekhorst              89  Scheldestroom     1:02.30  424
          28.59  1:02.30 
   15. Niels Suy                      93  DeSchelde         1:02.79  414
          30.38  1:02.79 
   16. Tom Pel                        92  DeStormvogel      1:05.11  371
          31.05  1:05.11 
   17. Maarten Hemelaar               82  De Bruinvis       1:06.35  351
          31.89  1:06.35 
   18. Vincent Keijmel                91  Scheldestroom     1:06.60  347
          32.00  1:06.60 
   19. Yannick Mol                    93  DeStormvogel      1:07.62  331
          32.80  1:07.62 
   20. Steven Uyl                     93  DeStormvogel      1:07.63  331
          31.88  1:07.63 
   21. Stephen Dacatimbang            92  DeSchelde         1:08.05  325
          32.72  1:08.05 
   22. Robin Breel                    92  DeStormvogel      1:08.85  314
          32.39  1:08.85 
   23. Richard Oskam                  94  DeSchelde         1:09.86  300
          33.38  1:09.86 
   24. Joris Boekhorst                91  Scheldestroom     1:11.25  283
          34.05  1:11.25 
   25. Sven Ivens                     93  De Bruinvis       1:11.98  275
          34.98  1:11.98 
   26. Angelo De Meijer               92  De Bruinvis       1:14.03  252
          34.16  1:14.03 
   27. Laurens Federmann              91  De Bruinvis       1:15.23  241
          35.79  1:15.23 
   28. Christian de Die               95  DeSchelde         1:15.92  234
          36.72  1:15.92 
   29. Mark Legters                   93  DeSchelde         1:17.50  220
          36.97  1:17.50 
   30. Cas van Vorstenbos             94  DeSchelde         1:17.68  219
          37.96  1:17.68 
   31. Gijs Manhave                   94  DeSchelde         1:18.16  215
          38.05  1:18.16 
   32. Wesley Dieleman                94  De Bruinvis       1:18.62  211
          37.80  1:18.62 
   33. Diego De Meyer                 95  De Bruinvis       1:19.46  204
          36.99  1:19.46 
   34. Raymond Tax                    94  DeStormvogel      1:20.72  195
          37.99  1:20.72 
   35. Sander van Doeselaar           94  Scheldestroom     1:27.99  150
          40.55  1:27.99 
   36. Laurens Westerweele            94  Scheldestroom     1:31.27  135
          41.44  1:31.27 
   37. William de Jonge               95  Scheldestroom     1:31.61  133
          43.51  1:31.61 
   38. Dylan van Opdurp               94  Scheldestroom     1:35.24  119
          44.29  1:35.24 
   39. Gino van Geersaem              94  De Bruinvis       1:37.00  112
          47.26  1:37.00 
   40. Abe Kramer                     57  DeStormvogel      1:37.95  109
          44.87  1:37.95 



TOP
Nr. 3   400m wisselslag Dames                       11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Carmen de Ridder               88  De Bruinvis       5:20.13  609
          33.22  1:12.28  1:52.91  2:34.21  3:21.21  4:07.35  4:44.22  5:20.13 
    2. Jaimy Kort                     92  DeStormvogel      5:59.35  431
          38.53  1:26.88  2:12.78  2:58.75  3:47.97  4:39.83  5:19.28  5:59.35 
    3. Lieke Beezemer                 91  DeSchelde         6:17.27  372
          39.40  1:28.38  2:15.55  3:02.06  3:54.12  4:46.78  5:32.60  6:17.27 
    4. Bianca de Pooter               92  DeSchelde         6:19.22  366
          41.92  1:31.83  2:21.47  3:12.34  4:03.72  4:55.45  5:37.82  6:19.22 



TOP
Nr. 4   400m wisselslag Heren                       11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Niek de Ridder                 88  De Bruinvis       4:53.44  581
          28.50  1:01.72  1:40.08  2:18.18  3:00.35  3:43.72  4:18.76  4:53.44 
    2. Alex Eversdijk                 90  De Bruinvis       5:11.47  485
          31.95  1:10.97  1:53.08  2:33.87  3:15.51  3:58.44  4:35.89  5:11.47 
    3. Martin de Milliano             78  Scheldestroom     5:21.50  441
          33.68  1:13.10  1:53.80  2:33.54  3:19.55  4:05.18  4:43.34  5:21.50 
    4. Robin Dellaert                 88  Scheldestroom     5:41.91  367
          32.65  1:12.20  1:57.82  2:42.79  3:30.87  4:21.13  5:01.75  5:41.91 
    5. Robbert Dellaert               83  De Bruinvis       5:47.82  349
          34.12  1:14.92  1:59.35  2:43.15  3:35.49  4:29.52  5:08.15  5:47.82 
    6. Jeffrey de Vos                 93  DeStormvogel      5:52.92  334
          35.77  1:18.32  2:04.52  2:50.26  3:39.67  4:29.90  5:11.76  5:52.92 
    7. Mitchell Kappetein             93  DeSchelde         6:09.72  290
          40.09  1:26.15  2:12.09  2:58.54  3:52.37  4:46.27  5:29.09  6:09.72 



TOP
Nr. 5   50m vlinderslag Dames                       11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Ryan Verplanke                 77  Scheldestroom       30.86  598
    2. Judith Stap                    93  DeStormvogel        31.04  588
    3. Mieke van Dort                 91  DeStormvogel        32.30  522
    4. Marlinda Eggermont             85  Scheldestroom       33.09  485
    5. Monique de Haard               92  DeStormvogel        33.70  459
    6. Iris Dingemanse                92  DeStormvogel        33.92  450
    7. Merel van der Ent              93  DeStormvogel        34.28  436
    8. Anniek Minderhoud              93  DeStormvogel        34.44  430
    9. Nikita Kruis                   89  DeStormvogel        34.70  421
   10. Daisy de Ridder                84  De Bruinvis         34.89  414
   11. Valerie Manhave                88  Scheldestroom       35.31  399
   12. Saskia de Haard                94  DeStormvogel        35.77  384
   13. Daphne Wiskerke                87  De Bruinvis         37.38  337
   14. Liliane Solé                   92  DeStormvogel        37.47  334
   15. Sanne Klompe                   92  DeStormvogel        37.63  330
   16. Manon Boone                    93  DeSchelde           37.97  321
   17. Kirsten de Boevere             93  Scheldestroom       38.40  310
   18. Jessica Dellaert               81  De Bruinvis         40.21  270
   19. Tamara van de Plasse           94  De Bruinvis         40.54  264
   20. Rani Rootsaert                 95  Scheldestroom       42.19  234
   21. Ingrid van Assche              55  DeSchelde           43.35  216
   22. Marouscha Meerman              94  DeStormvogel        43.97  207
   23. Larissa Meerman                92  DeStormvogel        44.78  196
   24. Femke van Bavinchoven          92  DeSchelde           45.72  184
   25. Melissa de Ridder              93  DeSchelde           45.88  182
   26. Kirsten Kramer                 93  DeStormvogel        47.52  164
   27. Jill de Maet                   86  De Bruinvis         51.63  128
   28. Carmen Moes                    94  DeSchelde           52.60  121
   29. Manon Cornelissen              95  DeSchelde           55.36  104
   30. Santa Poppe                    95  De Bruinvis         58.05   90
  dis. Eline van der Werf             94  DeSchelde           49.43     AE



TOP
Nr. 6   50m vlinderslag Heren                       11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Roel Dellaert                  84  De Bruinvis         28.80  506
    2. Sander v. Nieuwenhuyzen        91  DeStormvogel        28.99  496
    3. Tommy van Overmeeren           84  DeSchelde           29.18  487
    4. Rick Visser                    88  DeStormvogel        29.27  482
    5. Roel v/d Velde                 85  De Bruinvis         29.49  471
    6. Stefan Roovers                 91  DeStormvogel        29.81  456
    7. Robbert Dellaert               83  De Bruinvis         30.10  443
    8. Brian Oosting                  88  De Bruinvis         30.69  418
    9. Martijn Mechielsen             90  DeStormvogel        31.66  381
   10. Jeroen Dellebeke               81  DeStormvogel        31.80  376
   11. Sonny Corré                    93  DeStormvogel        32.88  340
   12. Florian Boekhorst              89  Scheldestroom       33.09  334
   13. Jeffrey de Vos                 93  DeStormvogel        34.84  286
   14. Tom Pel                        92  DeStormvogel        35.20  277
   15. Stephen Dacatimbang            92  DeSchelde           35.34  274
   16. Mitchell Kappetein             93  DeSchelde           36.18  255
   17. Joris Boekhorst                91  Scheldestroom       37.12  236
   18. Steven Uyl                     93  DeStormvogel        38.05  219
   19. Vincent Keijmel                91  Scheldestroom       38.19  217
   20. Laurens Federmann              91  De Bruinvis         38.34  214
   21. Richard Oskam                  94  DeSchelde           38.51  212
   22. Robin Breel                    92  DeStormvogel        39.26  200
   23. Angelo De Meijer               92  De Bruinvis         39.30  199
   24. Wesley Dieleman                94  De Bruinvis         42.09  162
   25. Nico Huijssen                  93  DeSchelde           42.39  159
   26. Christian de Die               95  DeSchelde           42.59  156
   27. Sven Ivens                     93  De Bruinvis         42.89  153
   28. Cas van Vorstenbos             94  DeSchelde           43.53  147
   29. Diego De Meyer                 95  De Bruinvis         43.54  146
   30. Raymond Tax                    94  DeStormvogel        45.84  125
   31. Laurens Westerweele            94  Scheldestroom       46.19  123
   32. Mark Legters                   93  DeSchelde           49.25  101
   33. Sander van Doeselaar           94  Scheldestroom       50.46   94
   34. William de Jonge               95  Scheldestroom       54.35   75
   35. Gino van Geersaem              94  De Bruinvis         55.70   70
   36. Dylan van Opdurp               94  Scheldestroom       55.82   69



TOP
Nr. 7   200m rugslag Dames                          11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Josje van Houwelingen          90  DeSchelde         2:28.07  600
          34.26  1:11.76  1:50.37  2:28.07 
    2. Judith Stap                    93  DeStormvogel      2:32.02  554
          35.35  1:13.92  1:53.51  2:32.02 
    3. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      2:33.82  535
          35.66  1:15.22  1:55.42  2:33.82 
    4. Sanne Klompe                   92  DeStormvogel      2:45.77  428
          38.92  1:20.57  2:03.96  2:45.77 
    5. Valerie Manhave                88  Scheldestroom     2:46.62  421
          38.37  1:20.53  2:04.70  2:46.62 
    6. Priscilla Meerman              94  DeStormvogel      2:49.90  397
          39.35  1:22.21  2:07.47  2:49.90 
    7. Lieselotte de Kock             89  De Bruinvis       2:54.09  369
          40.58  1:23.76  2:09.34  2:54.09 
    8. Nicky Vanhijfte                92  Scheldestroom     2:57.86  346
          43.23  1:27.51  2:12.49  2:57.86 
    9. Pauline Rootsaert              92  Scheldestroom     2:59.67  336
          41.37  1:25.81  2:12.51  2:59.67 
   10. Saskia de Haard                94  DeStormvogel      3:00.12  333
          42.18  1:28.25  2:13.78  3:00.12 
   11. Lotte Boone                    93  Scheldestroom     3:09.31  287
          41.97  1:29.96  2:19.57  3:09.31 
   12. Rani Rootsaert                 95  Scheldestroom     3:12.85  272
          45.85  1:34.05  2:24.04  3:12.85 
   13. Corline Meulmeester            95  DeStormvogel      3:34.28  198
          47.87  1:42.19  2:39.54  3:34.28 



TOP
Nr. 8   200m rugslag Heren                          11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Stefan Roovers                 91  DeStormvogel      2:29.82  417
          34.66  1:12.18  1:51.83  2:29.82 
    2. Martin de Milliano             78  Scheldestroom     2:30.04  415
          36.71  1:14.90  1:52.96  2:30.04 
    3. Roel Dellaert                  84  De Bruinvis       2:32.54  395
          36.21  1:13.78  1:54.19  2:32.54 
    4. Yannick Mol                    93  DeStormvogel      2:45.86  307
          39.82  1:21.76  2:05.09  2:45.86 



TOP
Nr. 9   400m vrije slag Dames                       11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Mieke van Dort                 91  DeStormvogel      4:54.02  553
          31.23  1:07.65  1:45.00  2:22.84  3:00.81  3:39.09  4:17.23  4:54.02 
    2. Anniek Minderhoud              93  DeStormvogel      5:01.18  514
          32.60  1:08.37  1:46.11  2:24.94  3:04.31  3:43.65  4:23.20  5:01.18 
    3. Ryan Verplanke                 77  Scheldestroom     5:01.33  513
          31.77  1:07.62  1:45.25  2:23.25  3:02.03  3:41.51  4:21.82  5:01.33 
    4. Marlinda Eggermont             85  Scheldestroom     5:12.72  459
          32.89  1:09.28  1:47.49  2:26.88  3:07.57  3:48.87  4:31.05  5:12.72 
    5. Manon Boone                    93  DeSchelde         5:48.81  331
          37.95  1:20.85  2:05.45  2:50.09  3:35.48  4:20.69  5:05.43  5:48.81 
    6. Yoshi Corré                    95  DeStormvogel      5:51.18  324
          37.85  1:20.08  2:05.34  2:50.93  3:35.97  4:21.53  5:07.97  5:51.18 
    7. Bodine Corré                   95  DeStormvogel      5:57.42  308
          36.75  1:18.80  2:04.32  2:49.81  3:36.58  4:24.61  5:11.11  5:57.42 
    8. Jill de Maet                   86  De Bruinvis       6:20.85  254
          42.87  1:30.25  2:18.53  3:07.02  3:56.01  4:45.93  5:35.05  6:20.85 



TOP
Nr. 10   400m vrije slag Heren                      11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Kevin Hondsmerk                88  DeSchelde         4:15.11  634
          27.97    59.19  1:31.44  2:04.06  2:37.00  3:09.96  3:42.97  4:15.11 
    2. Niels Suy                      93  DeSchelde         4:54.58  412
          31.94  1:08.16  1:46.19  2:24.50  3:03.08  3:41.02  4:18.24  4:54.58 
    3. Richard Oskam                  94  DeSchelde         5:23.09  312
          35.44  1:15.97  1:58.28  2:39.65  3:20.43  4:02.10  4:43.31  5:23.09 
    4. Maarten Hemelaar               82  De Bruinvis       5:33.75  283
          34.70  1:14.49  1:55.55  2:38.29  3:22.59  4:06.51  4:51.13  5:33.75 
    5. Laurens Federmann              91  De Bruinvis       6:02.87  220
          39.04  1:24.78  2:11.49  2:58.28  3:45.40  4:31.98  5:18.21  6:02.87 
  dis. Raymond Tax                    94  DeStormvogel                  AF
          41.47  1:30.39  2:19.57  3:10.49  3:59.74  4:51.18  5:41.00 
  dis. Sven Ivens                     93  De Bruinvis       5:54.90     VR
          38.86  1:25.14  2:11.31  2:56.54  3:41.98  4:28.44  5:13.43  5:54.90 



TOP
Nr. 11   200m schoolslag Dames                      11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Ryan Verplanke                 77  Scheldestroom     2:59.63  477
          41.10  1:27.11  2:14.30  2:59.63 
    2. Monique de Haard               92  DeStormvogel      3:01.54  462
          41.36  1:27.73  2:15.30  3:01.54 
    3. Daisy de Ridder                84  De Bruinvis       3:03.26  449
          40.69  1:27.24  2:14.40  3:03.26 
    4. Jaimy Kort                     92  DeStormvogel      3:07.20  421
          41.91  1:30.87  2:19.75  3:07.20 
    5. Daphne Wiskerke                87  De Bruinvis       3:07.84  417
          43.34  1:31.07  2:19.71  3:07.84 
    6. Iris Dingemanse                92  DeStormvogel      3:08.40  413
          42.93  1:31.62  2:21.32  3:08.40 
    7. Nikita Kruis                   89  DeStormvogel      3:08.74  411
          41.98  1:29.86  2:19.76  3:08.74 
    8. Priscilla Meerman              94  DeStormvogel      3:11.65  392
          43.78  1:33.10  2:23.21  3:11.65 
    9. Lieselotte de Kock             89  De Bruinvis       3:13.35  382
          43.39  1:31.83  2:21.62  3:13.35 
   10. Pauline Rootsaert              92  Scheldestroom     3:13.60  381
          43.10  1:32.42  2:23.61  3:13.60 
   11. Lieke Beezemer                 91  DeSchelde         3:17.33  360
          44.14  1:34.29  2:26.36  3:17.33 
   12. Bianca de Pooter               92  DeSchelde         3:20.02  345
          45.71  1:38.26  2:29.71  3:20.02 
   13. Kirsten de Boevere             93  Scheldestroom     3:20.63  342
          46.71  1:38.25  2:31.24  3:20.63 
   14. Nicky Vanhijfte                92  Scheldestroom     3:21.98  335
          46.26  1:37.47  2:30.22  3:21.98 
   15. Ingrid van Assche              55  DeSchelde         3:28.18  306
          48.55  1:42.13  2:35.80  3:28.18 
   16. Dunya Luteijn                  94  DeSchelde         3:28.23  306
          47.75  1:40.22  2:34.98  3:28.23 
   17. Marouscha Meerman              94  DeStormvogel      3:29.37  301
          48.51  1:41.05  2:35.04  3:29.37 
   18. Gwendolien Lutaert             92  De Bruinvis       3:29.82  299
          48.95  1:42.60  2:36.87  3:29.82 
   19. Nicole van Dorst               94  De Bruinvis       3:31.00  294
          48.19  1:42.55  2:38.28  3:31.00 
   20. Tamara van de Plasse           94  De Bruinvis       3:31.30  293
          49.13  1:43.77  2:38.47  3:31.30 
   21. Lois van den Berg              95  DeStormvogel      3:36.17  274
          51.53  1:48.88  2:44.79  3:36.17 
   22. Dymphie Huijssen               95  DeSchelde         3:36.64  272
          50.73  1:46.08  2:41.39  3:36.64 
   23. Lotte Boone                    93  Scheldestroom     3:37.79  267
          49.37  1:45.05  2:40.98  3:37.79 
   24. Roos Wilmsen                   95  DeSchelde         3:39.41  262
          52.12  1:48.67  2:45.33  3:39.41 
   25. Santa Poppe                    95  De Bruinvis       4:23.35  151
          55.81  2:01.22  3:12.18  4:23.35 



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Heren                      11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                 Pt.

    1. Alex Eversdijk                 90  De Bruinvis       2:37.36  516
          35.90  1:16.04  1:57.04  2:37.36 
    2. Niek de Ridder                 88  De Bruinvis       2:41.73  476
          36.08  1:17.18  1:59.38  2:41.73 
    3. Tommy van Overmeeren           84  DeSchelde         2:43.74  458
          36.49  1:19.50  2:02.94  2:43.74 
    4. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      2:50.46  406
          38.66  1:22.61  2:07.18  2:50.46 
    5. Brian Oosting                  88  De Bruinvis       2:54.07  381
          38.70  1:23.69  2:09.89  2:54.07 
    6. Martin de Milliano             78  Scheldestroom     2:59.39  348
          40.86  1:26.79  2:12.70  2:59.39 
    7. Martijn Mechielsen             90  DeStormvogel      2:59.48  348
          38.77  1:23.28  2:10.87  2:59.48 
    8. Florian Boekhorst              89  Scheldestroom     3:00.32  343
          38.77  1:25.06  2:13.34  3:00.32 
    9. Robin Dellaert                 88  Scheldestroom     3:03.31  327
          40.38  1:26.82  2:14.71  3:03.31 
   10. Maarten Hemelaar               82  De Bruinvis       3:07.36  306
          43.05  1:30.73  2:20.02  3:07.36 
   11. Robin Breel                    92  DeStormvogel      3:08.15  302
          42.68  1:32.18  2:19.83  3:08.15 
   12. Yannick Mol                    93  DeStormvogel      3:10.89  289
          44.76  1:34.11  2:24.06  3:10.89 
   13. Vincent Keijmel                91  Scheldestroom     3:16.40  266
          44.08  1:34.28  2:26.65  3:16.40 
   14. Steven Uyl                     93  DeStormvogel      3:18.61  257
          45.52  1:36.33  2:27.87  3:18.61 
   15. Nico Huijssen                  93  DeSchelde         3:19.53  253
          45.64  1:36.54  2:29.05  3:19.53 
   16. Angelo De Meijer               92  De Bruinvis       3:23.16  240
          45.80  1:36.96  2:29.04  3:23.16 
   17. Mark Legters                   93  DeSchelde         3:31.31  213
          47.52  1:42.49  2:36.77  3:31.31 
   18. Diego De Meyer                 95  De Bruinvis       3:31.79  212
          49.19  1:44.09  2:38.02  3:31.79 
   19. Joris Boekhorst                91  Scheldestroom     3:34.25  205
          46.59  1:41.68  2:38.71  3:34.25 
   20. Gijs Manhave                   94  DeSchelde         3:37.87  195
          51.67  1:49.34  2:45.43  3:37.87 
   21. Wesley Dieleman                94  De Bruinvis       3:43.65  180
          49.71  1:46.81  2:46.44  3:43.65 
   22. Laurens Westerweele            94  Scheldestroom     3:50.60  164
          52.46  1:51.51  2:53.13  3:50.60 
   23. Dylan van Opdurp               94  Scheldestroom     3:58.98  147
          52.61  1:55.41  2:58.99  3:58.98 
   24. William de Jonge               95  Scheldestroom     4:03.14  140
          57.85  2:00.34  3:02.87  4:03.14 
   25. Gino van Geersaem              94  De Bruinvis       4:15.40  121
        1:00.41  2:05.87  3:10.66  4:15.40 
  dis. Sander van Doeselaar           94  Scheldestroom     3:49.82     SO
          53.48  1:53.64  2:53.91  3:49.82 



TOP
Nr. 13   4 x 200m vrije slag Dames                  11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      9:23.07  586
       Anniek Minderhoud         93   Mieke van Dort            91
       Manon Minneboo            93   Judith Stap               93
          32.13  1:08.60  1:46.86  2:24.72  2:56.50  3:34.08  4:12.82  4:47.40 
        5:18.55  5:55.49  6:33.68  7:09.45  7:39.59  8:13.68  8:49.14  9:23.07 
    2. De Bruinvis 1                      De Bruinvis      10:05.09  472
       Carmen de Ridder          88   Lieselotte de Kock        89
       Daphne Wiskerke           87   Daisy de Ridder           84
          30.88  1:04.49  1:39.26  2:14.17  2:49.94  3:29.74  4:11.91  4:54.80 
        5:30.94  6:11.50  6:54.39  7:35.35  8:08.84  8:46.55  9:25.26 10:05.09 
    3. De Stormvogel 2                    DeStormvogel     10:11.87  457
       Merel van der Ent         93   Jaimy Kort                92
       Priscilla Meerman         94   Nikita Kruis              89
          32.87  1:09.97  1:49.42  2:27.58  3:02.57  3:42.63  4:23.52  5:02.81 
        5:37.60  6:18.01  7:00.05  7:40.77  8:13.35  8:51.39  9:31.50 10:11.87 
    4. Scheldestroom 1                    Scheldestroom    10:18.00  443
       Marlinda Eggermont        85   Kirsten de Boevere        93
       Ryan Verplanke            77   Valerie Manhave           88
          30.77  1:05.45  1:43.33  2:21.95  2:54.21  3:31.81  4:11.78  4:51.46 
        5:28.98  6:11.35  6:55.79  7:38.83  7:49.64  8:12.70  8:51.64 10:18.00 
    5. De Schelde 1                       DeSchelde        10:36.92  405
       Josje van Houwelingen     90   Lieke Beezemer            91
       Bianca de Pooter          92   Manon Boone               93
          30.37  1:03.82  1:38.13  2:11.58  2:48.00  3:31.54  4:17.32  5:01.77 
        5:38.04  6:22.39  7:07.46  7:50.40  8:27.33  9:10.10  9:53.83 10:36.92 
    6. De Stormvogel 3                    DeStormvogel     10:39.06  401
       Monique de Haard          92   Iris Dingemanse           92
       Saskia de Haard           94   Liliane Solé              92
          34.19  1:12.04  1:52.27  2:31.03  3:07.42  3:48.69  4:32.60  5:15.70 
        5:51.30  6:32.89  7:15.33  7:54.57  8:29.61  9:11.94  9:56.85 10:39.06 
    7. Scheldestroom 2                    Scheldestroom    11:23.46  328
       Pauline Rootsaert         92   Lotte Boone               93
       Nicky Vanhijfte           92   Rani Rootsaert            95
          34.94  1:14.65  1:56.38  2:39.02  3:16.97  3:58.80  4:41.25  5:23.72 
        6:03.57  6:51.76  7:39.70  8:26.99  9:05.37  9:51.43 10:40.54 11:23.46 
    8. De Bruinvis 2                      De Bruinvis      12:17.66  261
       Nicole van Dorst          94   Jill de Maet              86
       Gwendolien Lutaert        92   Jessica Dellaert          81
          40.66  1:29.08  2:19.22  3:09.01  3:50.48  4:37.47  5:26.84  6:14.15 
        6:57.54  7:47.43  8:38.06  9:26.62 10:03.38 10:46.57 11:32.26 12:17.66 



TOP
Nr. 14   5 x 50m vrije slag Heren                   11 jaar en ouder   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. De Bruinvis 1                      De Bruinvis       2:10.75  550
       Alex Eversdijk            90   Roel Dellaert             84
       Robbert Dellaert          83   Niek de Ridder            88
       Roel v/d Velde            85
          27.69    53.80  1:19.97  1:45.61  2:10.75 
    2. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      2:13.73  514
       Martijn Mechielsen        90   Jeroen Dellebeke          81
       Rick Visser               88   Sander v. Nieuwenhuyzen   91
       Stefan Roovers            91
          28.25    54.27  1:21.81  1:48.33  2:13.73 
    3. Scheldestroom 1                    Scheldestroom     2:28.35  376
       Robin Dellaert            88   Joris Boekhorst           91
       Martin de Milliano        78   Florian Boekhorst         89
       Vincent Keijmel           91
          28.48    57.54  1:28.45  2:00.34  2:28.35 
    4. De Schelde 1                       DeSchelde         2:29.16  370
       Kevin Hondsmerk           88   Niels Suy                 93
       Nico Huijssen             93   Richard Oskam             94
       Tommy van Overmeeren      84
          25.91  1:01.09  1:27.26  1:56.62  2:29.16 
    5. De Stormvogel 2                    DeStormvogel      2:35.77  325
       Sonny Corré               93   Steven Uyl                93
       Robin Breel               92   Jeffrey de Vos            93
       Yannick Mol               93
          28.26  1:00.00  1:30.56  2:04.43  2:35.77 
    6. De Bruinvis 2                      De Bruinvis       2:41.88  290
       Laurens Federmann         91   Brian Oosting             88
       Sven Ivens                93   Maarten Hemelaar          82
       Angelo De Meijer          92
          34.90  1:08.85  1:44.92  2:12.63  2:41.88