A-Kring Kampioenschappen deel 4 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Noord-Holland


Nr. 32  50m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 33  50m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 34  200m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 35  200m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 36  100m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 37  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 38  200m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 39  4 x 200m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 40  4 x 200m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open


Nr. 32
20-5-2007
50m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet    36.00


Heren Jeugd 2 en later

Jr.Afk./depotTijd
1.Wouter Breton89Aquarius32.55
2.Shane Zoer91EZV34.52
3.Darcey Helstone89Noordkop-Zeemac35.40
4.Robin Schortinghuis90Zaanstad (SG)35.43
5.Eelco Dinkla89Waterland35.56
6.Chris Al91Hoorn – Aurik36.54*
7.Timo v.d. Veen91HPC37.24*
8.Matthijs Dinkla90Waterland37.35*
9.Maikel van Schaik89AZVD37.55*1
10.Mart de Boer93DAW-Finenzo37.55*2
11.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend37.90*
12.João Schilder92Waterland38.06*
13.Wouter van de Bor90DWT38.22*
zk.Stacha Petrovic91Waterland


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Ronald Hart78DAW-Finenzo32.171
2.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend32.172
3.Paul Oudendijk81OEZA33.221
4.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo33.222
5.Daley Pinedoe85Noordkop-Zeemac33.32
6.Loek Rolvink83Rapido'8233.43
7.Dennis de Graaf87DWT33.87
8.Quintin Trausel87AZVD34.52
9.Martijn Butter79OEZA35.26*1
10.Karel Bol87DAW-Finenzo35.26*2
11.Michael Bes72Noordkop-Zeemac35.28*
12.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo35.56*
13.Kevin Lebis81DAW-Finenzo35.67*
14.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo36.42*
15.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo36.93*


<< TOP >>
Nr. 33
20-5-2007
50m rugslag  DamesDames Senioren Open
Limiet    37.00


Dames Jeugd 2 en later

Jr.Afk./depotTijd
1.Andrea Kneppers93Hoorn – Aurik32.38
2.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)33.62
3.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac34.74
4.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac34.82
5.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac34.97
6.Elisa Kerkhoven91Noordkop-Zeemac35.41
7.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend35.47
8.Femke Swier93Hoorn – Aurik35.641
9.Rosanne Padt95DAW-Finenzo35.642
10.Lisa Koster94OEZA35.71
11.Chantalle van der Fluit92DAW-Finenzo35.821
12.Jessica de Ruiter93Aquarius35.822
13.Ingrid Jongert91AZVD36.10
14.Danique Olof93Hoorn – Aurik36.15
15.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend36.64
Anita Verkerk92WZ&PC Purmerend36.64
17.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)36.88
18.Sheila van Mierlo92NVA/HHC37.11*
Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend37.11*
20.Carmen Krijnen93WZ&PC Purmerend37.34*
21.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo37.39*
22.Dieuwertje Jorink93Aquarius37.68*
23.Tamara Sachs92Hoorn – Aurik37.74*
24.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend38.34*1
25.Linda Crok94OEZA38.34*2
26.Ilana Schaap91DAW-Finenzo38.73*
27.Iris Niesten92OEZA39.27*
zk.Sarah de Waart91Waterland


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend32.38
2.Simone de Wit86Hoorn – Aurik34.411
3.Lisanne Duijst90Hoorn – Aurik34.412
4.Bernadette Bol89DAW-Finenzo34.61
5.Lisette Wester90Aquafit35.00
Daisy Kleijne89OEZA35.00
Marije de Winter88Noordkop-Zeemac35.00
8.Evelien Kok90AZVD35.25
9.Xandra Groot90Hoorn – Aurik35.63
10.Milenka Bakker90AZVD37.29*
zk.Renate Bergen88ORZC'96 (SG)


<< TOP >>
Nr. 34
20-5-2007
200m rugslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:54.00


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Roberto Visser94Aquarius2:36.57
2.Jorrick Druyven94OEZA2:41.50
3.Frank van der Wolff94Hoorn – Aurik2:43.89
4.Rico Roels94DAW-Finenzo2:54.06*
5.Michael van Dam94HPC2:54.36*
6.Milan Tump94Zaanstad (SG)2:54.44*
7.Menno Spataro94EZV2:54.46*
8.Koen Kesting94Waterland3:04.49*
9.Gerco Kalverboer94Waterland3:06.13*


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)2:28.93
2.Joey Stokx93DAW-Finenzo2:37.18
3.Marcel Schouten93Rapido'822:39.06
4.Mike Hoonakker93Zaanstad (SG)2:44.54


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Eliveld92Rapido'822:30.15
2.Sverre Eschweiler92Hoorn – Aurik2:32.25
3.Kees Veerman92Ed-Vo2:34.28
4.Tim de Graaf92Waterland2:53.65*


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Hans Peter Hartog91Zaanstad (SG)2:31.80
2.Kristian Stam91Zaanstad (SG)2:32.88
3.Thom Wever91Hoorn – Aurik2:34.59
4.Pieter Crok91OEZA2:37.27*
5.Kees de Visser91ORZC'96 (SG)2:37.66*
6.Stefan Bouwman91Waterland2:37.72*
7.Timo v.d. Veen91HPC2:39.54*
8.Thom de Boer91DAW-Finenzo2:43.24*
9.Martijn van Tricht91Aquarius2:44.65*
10.Martijn Gras91Zaanstad (SG)2:47.69*
zk.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Wouter Allard90Rapido'822:28.54
2.Matthijs Dekker90Zaanstad (SG)2:33.07
3.Robin Schortinghuis90Zaanstad (SG)2:36.22*
4.Marc Bruin90ORZC'96 (SG)2:40.57*


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Martin Vink89HPC2:25.75
2.Wouter Breton89Aquarius2:28.74
3.Fred Bond89Ed-Vo2:34.74*
4.Maikel van Schaik89AZVD2:37.62*


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo2:18.59
2.Paul Oudendijk81OEZA2:19.02
3.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend2:19.90
4.Daley Pinedoe85Noordkop-Zeemac2:27.44*
5.Pieter Schoots87DAW-Finenzo2:28.54*
6.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend2:31.72*
7.Yorick van Tricht87Aquarius2:34.62*
8.Martijn Butter79OEZA2:38.35*
9.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo2:49.22*
zk.Jeroen Leuverink86Noordkop-Zeemac


<< TOP >>
Nr. 35
20-5-2007
200m vlinderslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  3:26.00


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nadia du Fossé94HPC2:56.39
zk.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Andrea Kneppers93Hoorn – Aurik2:27.97
2.Carmen Krijnen93WZ&PC Purmerend3:00.10
3.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo3:25.80*


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:51.86
2.Tamara Sachs92Hoorn – Aurik3:06.38
3.Anita Verkerk92WZ&PC Purmerend3:23.56*


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)2:45.01
2.Maaike Vooren91DAW-Finenzo2:45.21
3.Ilana Schaap91DAW-Finenzo3:12.36*


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend2:42.56
2.Lisanne Duijst90Hoorn – Aurik2:46.96
3.Xandra Groot90Hoorn – Aurik2:51.81
4.Simone de Wit86Hoorn – Aurik2:55.66
5.Lidewij Vink90OEZA2:58.87*
6.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend3:02.08*


<< TOP >>
Nr. 36
20-5-2007
100m vlinderslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  1:27.00


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrick Druyven94OEZA1:12.76
2.Michael van Dam94HPC1:17.65
3.Frank van der Wolff94Hoorn – Aurik1:19.91
4.Roberto Visser94Aquarius1:21.53
5.Milan Tump94Zaanstad (SG)1:22.06
6.Bryan Kroon94Ed-Vo1:30.70*
7.Maarten van der Park94Zaanstad (SG)1:31.21*
8.Gerco Kalverboer94Waterland1:32.38*
zk.Rico Roels94DAW-Finenzo


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)1:10.68
2.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:11.22
3.Marcel Schouten93Rapido'821:14.18
4.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:15.15
5.Mike Hoonakker93Zaanstad (SG)1:16.88
zk.Kasper Gerdes93ORZC'96 (SG)


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Eliveld92Rapido'821:06.84
2.Sverre Eschweiler92Hoorn – Aurik1:09.06
3.Kees Veerman92Ed-Vo1:10.12
4.João Schilder92Waterland1:11.22
5.Sander Kesting92Waterland1:17.81*
ng.zaJens de Groot92Rapido'82
zk.Yunus Karaca92DWT
zk.Tim de Graaf92Waterland


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac1:03.56
2.Arjan Baron91DAW-Finenzo1:05.40
3.Michel de Maesschalck91Noordkop-Zeemac1:06.32
4.Stefan Bouwman91Waterland1:09.89
5.Hans Peter Hartog91Zaanstad (SG)1:10.25
6.Ferry Kemmeren91OEZA1:10.39
7.Thom Wever91Hoorn – Aurik1:14.12*
8.Timo v.d. Veen91HPC1:14.68*
9.Chris Al91Hoorn – Aurik1:15.12*
10.Pieter Crok91OEZA1:16.16*


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Dekker90Zaanstad (SG)1:21.01*
zk.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Fred Bond89Ed-Vo1:05.69
2.Kenneth Deinum89Rapido'821:07.88
3.Maikel van Schaik89AZVD1:09.44
4.Martin Vink89HPC1:10.88*


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Kevin Lebis81DAW-Finenzo59.81
2.Daley Pinedoe85Noordkop-Zeemac1:00.02
3.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend1:02.00
4.Daan Glorie88OEZA1:05.98
5.Michael Bes72Noordkop-Zeemac1:06.75
6.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend1:07.14*
7.Jory van der Gracht87OEZA1:07.88*
8.Yorick van Tricht87Aquarius1:08.25*
9.Quintin Trausel87AZVD1:08.96*
10.Ronald Hart78DAW-Finenzo1:09.61*
Pieter Schoots87DAW-Finenzo1:09.61*
12.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo1:10.29*
zk.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo
zk.Christian Diks81Waterland
zk.Jeroen Leuverink86Noordkop-Zeemac


<< TOP >>
Nr. 37
20-5-2007
100m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet  1:13.00


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Padt95DAW-Finenzo1:06.51
2.Anouk Limburg95Noordkop-Zeemac1:09.25
3.Annemiek Suiker95ORZC'96 (SG)1:09.56
4.Mariska van Engeldorp95Aquarius1:10.08
5.Miloes Rozemuller95Hoorn – Aurik1:10.62
6.Helena La95Hoorn – Aurik1:11.86
7.Davina van Perge95DAW-Finenzo1:11.88
8.Sanne Bommer95Zaanstad (SG)1:12.35


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:04.32
2.Lisa Koster94OEZA1:04.90
3.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend1:06.81
Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend1:06.81
5.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:07.22
6.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:08.93
7.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac1:09.16


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Andrea Kneppers93Hoorn – Aurik1:00.62
2.Femke Swier93Hoorn – Aurik1:03.47
3.Danique Olof93Hoorn – Aurik1:04.18
4.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)1:05.46
5.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo1:05.63
6.Jessica de Ruiter93Aquarius1:06.19
7.Britt Kraak93Hoorn – Aurik1:07.301
8.Marjolein Vink93OEZA1:07.302
9.Dieuwertje Jorink93Aquarius1:08.29
10.Carmen Krijnen93WZ&PC Purmerend1:10.62*
11.Alouette Bakker93AZVD1:10.84*
12.Romy Willemsen93AZVD1:12.56*


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:06.46
2.Anita Verkerk92WZ&PC Purmerend1:08.91*


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Elisa Kerkhoven91Noordkop-Zeemac1:03.03
2.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:05.04
3.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac1:05.13
4.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)1:05.50
5.Ingrid Jongert91AZVD1:07.11
6.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend1:09.39*
7.Ilana Schaap91DAW-Finenzo1:13.48*
zk.Sarah de Waart91Waterland


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:02.68
2.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac1:03.92
3.Xandra Groot90Hoorn – Aurik1:04.64
4.Simone de Wit86Hoorn – Aurik1:04.90
5.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac1:05.55
6.Lisanne Duijst90Hoorn – Aurik1:07.06*
7.Evelien Kok90AZVD1:07.53*
8.Lidewij Vink90OEZA1:10.98*
9.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:14.38*
zk.Laura van Rheenen82Waterland


<< TOP >>
Nr. 38
20-5-2007
200m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:31.00


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrick Druyven94OEZA2:22.60
2.Michael van Dam94HPC2:26.051
3.Roberto Visser94Aquarius2:26.052
4.Rico Roels94DAW-Finenzo2:29.03
5.Frank van der Wolff94Hoorn – Aurik2:29.07
6.Milan Tump94Zaanstad (SG)2:35.12*
7.Menno Spataro94EZV2:37.53*
8.Gerco Kalverboer94Waterland2:38.01*


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)2:17.51
2.Marcel Schouten93Rapido'822:18.64
3.Joey Stokx93DAW-Finenzo2:23.06
4.Mike Hoonakker93Zaanstad (SG)2:23.29
5.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend2:24.29*
6.Nico Meester93EZV2:30.77*


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Eliveld92Rapido'822:11.60
2.Sverre Eschweiler92Hoorn – Aurik2:12.22
3.Kees Veerman92Ed-Vo2:14.83
4.Tim de Graaf92Waterland2:20.15*
zk.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac2:02.25
2.Michel de Maesschalck91Noordkop-Zeemac2:08.40
3.Hans Peter Hartog91Zaanstad (SG)2:09.51
4.Thom Wever91Hoorn – Aurik2:12.53
5.Timo v.d. Veen91HPC2:16.65*
6.Arjan Baron91DAW-Finenzo2:16.96*
7.Stefan Bouwman91Waterland2:19.91*
8.Kristian Stam91Zaanstad (SG)2:20.23*
9.Martijn van Tricht91Aquarius2:20.85*
10.Martijn Gras91Zaanstad (SG)2:24.23*
11.Pieter Crok91OEZA2:26.54*
12.Chris Al91Hoorn – Aurik2:27.22*


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Dekker90Zaanstad (SG)2:14.83*
2.Wouter Allard90Rapido'822:15.62*
3.Reinier Willemsen90AZVD2:16.90*
4.Marc Bruin90ORZC'96 (SG)2:20.92*
5.Matthijs Dinkla90Waterland2:22.36*
zk.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Wouter Breton89Aquarius2:14.75*
2.Fred Bond89Ed-Vo2:17.53*
3.Kenneth Deinum89Rapido'822:23.71*


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo2:02.22
2.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend2:05.06
3.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo2:09.03*
4.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend2:10.02*
5.Daley Pinedoe85Noordkop-Zeemac2:10.35*
6.Martijn Butter79OEZA2:11.44*
7.Daan Glorie88OEZA2:11.92*
8.Pieter Schoots87DAW-Finenzo2:14.08*
9.Paul Oudendijk81OEZA2:14.10*
10.Kevin Lebis81DAW-Finenzo2:15.18*
11.Karel Bol87DAW-Finenzo2:16.68*
zk.Jeroen Leuverink86Noordkop-Zeemac


<< TOP >>
Nr. 39
20-5-2007
4 x 200m vrije slag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Limiet  9:56.00


Afk./depotTijd
1.ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1Hoorn – Aurik9:25.82
Femke Swier
Danique Olof
93
93
2:21.95Britt Kraak
Andrea Kneppers
93
93
2.DAW-FINENZO 1DAW-Finenzo10:17.49*
Pien Burger
Davina van Perge
93
95
2:33.00Rosanne Padt
Sharona Mlcoch
95
94


<< TOP >>
Nr. 40
20-5-2007
4 x 200m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet  9:25.00


Afk./depotTijd
1.Noordkop-Zeemacht (SG) 1Noordkop-Zeemac9:30.78*
Elisa Kerkhoven
Lisa Boers
91
94
2:22.75Suzanne Mosch
Tessa Mosch
94
91
2.DAW-FINENZO 1DAW-Finenzo9:33.66*
Ilana Schaap
Daisy Molenaar
91
93
2:29.94Bernadette Bol
Maaike Vooren
89
91
3.ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1Hoorn – Aurik10:06.35*
Tamara Sachs
Simone de Wit
92
86
2:41.85Xandra Groot
Lisanne Duijst
90
90