Zaans Sprintkampioenschap 2007
Zaandam, Netherlands,    6-5-2007,     25m-baan
Nr. 1 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 2 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 3 50m rugslag Gemengd Min 3+4   Nr. 4 50m rugslag Gemengd Min 5+6   
Nr. 5 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 6 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 7 50m schoolslag Gemengd Min 3+4   Nr. 8 50m schoolslag Gemengd Min 5+6   
Nr. 9 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 10 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 11 50m vrije slag Gemengd Min 3+4   Nr. 12 50m vrije slag Gemengd Min 5+6   
Nr. 13 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 15 100m wisselslag Dames Min 3   Nr. 16 100m wisselslag Heren Min 3   
Nr. 17 100m wisselslag Dames Min 4   Nr. 18 100m wisselslag Heren Min 4   
Nr. 19 100m wisselslag Dames Min 5   Nr. 20 100m wisselslag Heren Min 5   
Nr. 21 100m wisselslag Dames Min 6   Nr. 22 100m wisselslag Heren Min 6   
Nr. 23 100m wisselslag Dames Jun 1+2   Nr. 24 100m wisselslag Heren Jun 1+2   
Nr. 25 100m wisselslag Dames Jgd 1+2   Nr. 26 100m wisselslag Heren Jun 3+4   
Nr. 27 100m wisselslag Dames Sen 1+2   Nr. 28 100m wisselslag Heren Jgd 12   
Nr. 29 100m wisselslag Dames 18-24   Nr. 30 100m wisselslag Heren 18-24   
Nr. 31 100m wisselslag Dames Masters Open   Nr. 32 100m wisselslag Heren Masters Open   


Nr. 1   50m vlinderslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Zwaan Melissa                  91  SGZaanstad          30.26
    2. Boer de Shelley                93  SGZaanstad          31.99
    3. Kok Evelien                    90  AZVD                33.42
    4. Willemsen Romy                 93  AZVD                33.84
    5. Mer van Sophie                 92  AZVD                34.24
    6. Schleeper Debbie               92  SGZaanstad          34.28
    7. Jongert Ingrid                 91  AZVD                34.61
    8. Bakker Alouette                93  AZVD                35.20
    9. Berge van Amber                92  SGZaanstad          35.86
   10. Jongerius Annelie              85  AZVD                36.28
   11. Heusden van Cindy              92  SGZaanstad          36.86
   12. Boom Sascha                    90  AZVD                36.92
   13. Bakker Milenka                 90  AZVD                37.31
   14. Rademaker Roos                 93  AZVD                37.50
   15. Bakker Nathalie                86  AZVD                37.54
   16. Spaans Marsha                  94  SGZaanstad          38.47
   17. Uijtewaal Tamara               94  SGZaanstad          38.54
   18. Velde op den Anne Fleur        94  SGZaanstad          39.35
   19. Veen van der Laura             94  AZVD                40.34
   20. Schleeper Laura                94  SGZaanstad          41.01
   21. Joosten Nina                   94  AZVD                41.09
   22. Constant Britt                 92  AZVD                41.57
   23. Hoorn Ellen                    93  SGZaanstad          41.67
   24. Cornwall Cheryl                92  SGZaanstad          41.96
   25. Klinkenberg Louelle            94  SGZaanstad          45.84



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cornwall Mike                  90  SGZaanstad          27.57
    2. Trausel Quintin                87  AZVD                28.39
    3. Schaik van Maikel              89  AZVD                28.90
    4. Mer van Paul                   89  AZVD                30.09
    5. Huygens Jerry                  91  SGZaanstad          30.26
    6. Willemsen Reinier              90  AZVD                30.32
    7. Hartog Hans Peter              91  SGZaanstad          30.48
    8. Dekker Matthijs                90  SGZaanstad          30.58
    9. Verrey Ian                     90  SGZaanstad          30.62
   10. Dekker Ruben                   93  SGZaanstad          30.68
   11. Ree de Dennis                  80  SGZaanstad          30.94
   12. Eem vd Menno                   77  SGZaanstad          30.97
   13. Gras Martijn                   91  SGZaanstad          31.26
   14. Vens Roy                       93  SGZaanstad          31.28
   15. Kooi Daan                      91  SGZaanstad          31.40
   16. Goede de Bjorn                 87  SGZaanstad          31.54
   17. Feeke Edwin                    79  SGZaanstad          31.61
   18. Olofsen Kenneth                92  SGZaanstad          31.83
   19. Schortinghuis Robin            90  SGZaanstad          32.56
   20. Schippers Jeffrey              90  SGZaanstad          32.82
   21. Schortinghuis Jeroen           87  SGZaanstad          32.91
   22. Janki Arnoud                   91  SGZaanstad          33.46
   23. Remmelzwaal Daan               93  SGZaanstad          34.08
   24. Meerhoff Leroy                 89  AZVD                34.18
   25. Stam Kristian                  91  SGZaanstad          34.51
   26. Bruin de Christiaan            78  SGZaanstad          35.09
   27. Tump Milan                     94  SGZaanstad          36.07
   28. Menagie Mark                   93  SGZaanstad          36.25
   29. Olofsen Leroy                  94  SGZaanstad          36.71
   30. Kooi Joost                     89  SGZaanstad          37.32
   31. Schaik van Sander              91  AZVD                37.92
   32. Bruijn Tom                     94  SGZaanstad          38.25
   33. Raijer Niels                   74  SGZaanstad          38.31
   34. Vork Jeroen                    94  AZVD                39.45
   35. Adema Lars                     94  AZVD                41.04
   36. Gras Casper                    92  SGZaanstad          48.04
   37. Zweet Frank                    94  SGZaanstad          51.00
   38. Draanen van Steven             90  SGZaanstad          51.41
  dis. Koopman Pjotr                  94  SGZaanstad          44.31     VE



TOP
Nr. 3   50m rugslag Gemengd                        Mixed Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniceto Kimberly               97  SGZaanstad          41.78
    2. Vermeulen Tessa                98  SGZaanstad          44.00
    3. Koopman Maud                   97  SGZaanstad          44.59
    4. Dekker Elise                   97  SGZaanstad          45.07
    5. Broek Jade                     97  AZVD                46.32
    6. Dekker Chris                   97  SGZaanstad          46.61
    7. Koelemeij Demi                 97  SGZaanstad          46.62
    8. Bakker Ingmar                  98  AZVD                47.03
    9. Mijnen Samira                  97  SGZaanstad          47.50
   10. Noom Anne                      98  SGZaanstad          47.92
   11. Spaans Justin                  97  SGZaanstad          48.38
   12. Dennebos Ilmar                 97  SGZaanstad          48.85
   13. Boon Owi                       98  AZVD                49.42
   14. Schmidt Nick                   98  SGZaanstad          50.45
   15. Tump Yara                      97  SGZaanstad          50.83
   16. Koenderink Lieke               97  SGZaanstad          50.86
   17. Sap Bradley                    98  AZVD                50.93
   18. Vens Lotte                     97  SGZaanstad          51.48
   19. Jong de Koen                   97  SGZaanstad          51.75
   20. Zwietering Sheri               98  AZVD                53.28
  dis. Kooi Bram                      97  SGZaanstad                    RE



TOP
Nr. 4   50m rugslag Gemengd                        Mixed Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lieverst Sjors                 95  SGZaanstad          35.45
    2. Vermeulen Esmee                96  SGZaanstad          37.27
    3. Bommer Sanne                   95  SGZaanstad          38.16
    4. Mijnen Kimberly                95  SGZaanstad          39.48
    5. Adema Shannon                  96  AZVD                40.06
    6. Jongert Jeroen                 96  AZVD                40.45
    7. Ruig Amber                     96  SGZaanstad          41.08
    8. Snoek Erno                     96  SGZaanstad          41.51
    9. Jongbloed Stijn                95  SGZaanstad          41.88
   10. Sap Ruben                      96  AZVD                42.60
   11. Stam Rianne                    95  SGZaanstad          43.01
   12. Punt Teresa                    96  AZVD                43.29
   13. Brave den Eline                96  SGZaanstad          43.45
   14. Husslage Collin                95  SGZaanstad          46.91
   15. Boon Yakima                    96  AZVD                47.86
   16. Menagie Kevin                  96  SGZaanstad          49.21
   17. Zijl van Lisanne               95  SGZaanstad          50.83
   18. Schmidt Danny                  96  SGZaanstad          54.89
   19. Berendrecht Jordi              95  SGZaanstad          55.13
  dis. Lo-Ning-Hing Justin            96  SGZaanstad          43.67     RF
  dis. Fleumer Matthijs               96  SGZaanstad          52.37     RD



TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                            Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Boer de Shelley                93  SGZaanstad          32.57
    2. Zwaan Melissa                  91  SGZaanstad          34.57
    3. Schleeper Debbie               92  SGZaanstad          35.14
    4. Kok Evelien                    90  AZVD                35.80
    5. Jongert Ingrid                 91  AZVD                35.82
    6. Bakker Milenka                 90  AZVD                36.26
    7. Bakker Alouette                93  AZVD                37.21
    8. Uijtewaal Tamara               94  SGZaanstad          37.62
    9. Mer van Sophie                 92  AZVD                37.64
   10. Willemsen Romy                 93  AZVD                37.70
   11. Bakker Nathalie                86  AZVD                38.74
   12. Jongerius Annelie              85  AZVD                38.76
   13. Spaans Marsha                  94  SGZaanstad          38.82
   14. Rademaker Roos                 93  AZVD                38.83
   15. Schleeper Laura                94  SGZaanstad          38.95
   16. Constant Britt                 92  AZVD                39.56
   17. Boom Sascha                    90  AZVD                39.76
       Berge van Amber                92  SGZaanstad          39.76
   19. Heusden van Cindy              92  SGZaanstad          40.28
   20. Veen van der Laura             94  AZVD                41.13
   21. Velde op den Anne Fleur        94  SGZaanstad          42.40
   22. Joosten Nina                   94  AZVD                43.10
   23. Cornwall Cheryl                92  SGZaanstad          44.25
   24. Klinkenberg Louelle            94  SGZaanstad          44.44
  dis. Hoorn Ellen                    93  SGZaanstad          37.61     RD



TOP
Nr. 6   50m rugslag Heren                            Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cornwall Mike                  90  SGZaanstad          30.32
    2. Trausel Quintin                87  AZVD                30.92
    3. Dekker Ruben                   93  SGZaanstad          30.92
    4. Huygens Jerry                  91  SGZaanstad          31.08
    5. Schaik van Maikel              89  AZVD                31.58
    6. Hartog Hans Peter              91  SGZaanstad          31.74
    7. Dekker Matthijs                90  SGZaanstad          31.76
    8. Feeke Edwin                    79  SGZaanstad          32.31
    9. Verrey Ian                     90  SGZaanstad          32.93
   10. Eem vd Menno                   77  SGZaanstad          33.55
   11. Gras Martijn                   91  SGZaanstad          33.60
   12. Stam Kristian                  91  SGZaanstad          33.63
   13. Goede de Bjorn                 87  SGZaanstad          33.80
   14. Remmelzwaal Daan               93  SGZaanstad          33.81
   15. Schippers Jeffrey              90  SGZaanstad          33.89
   16. Vens Roy                       93  SGZaanstad          34.24
   17. Schaik van Sander              91  AZVD                34.57
   18. Schortinghuis Robin            90  SGZaanstad          34.71
   19. Mer van Paul                   89  AZVD                34.75
   20. Ree de Dennis                  80  SGZaanstad          35.20
   21. Menagie Mark                   93  SGZaanstad          35.34
   22. Kooi Daan                      91  SGZaanstad          35.36
   23. Schortinghuis Jeroen           87  SGZaanstad          35.61
   24. Meerhoff Leroy                 89  AZVD                35.95
   25. Olofsen Kenneth                92  SGZaanstad          36.25
   26. Willemsen Reinier              90  AZVD                36.53
   27. Janki Arnoud                   91  SGZaanstad          36.64
   28. Bruijn Tom                     94  SGZaanstad          37.64
   29. Adema Lars                     94  AZVD                38.47
   30. Olofsen Leroy                  94  SGZaanstad          38.54
   31. Kooi Joost                     89  SGZaanstad          38.94
   32. Tump Milan                     94  SGZaanstad          39.00
   33. Vork Jeroen                    94  AZVD                39.13
   34. Draanen van Steven             90  SGZaanstad          40.85
   35. Bruin de Christiaan            78  SGZaanstad          41.09
   36. Raijer Niels                   74  SGZaanstad          41.13
   37. Koopman Pjotr                  94  SGZaanstad          43.43
   38. Gras Casper                    92  SGZaanstad          43.43
   39. Zweet Frank                    94  SGZaanstad          44.85



TOP
Nr. 7   50m schoolslag Gemengd                     Mixed Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniceto Kimberly               97  SGZaanstad          47.05
    2. Tump Yara                      97  SGZaanstad          47.05
    3. Vermeulen Tessa                98  SGZaanstad          47.92
    4. Koelemeij Demi                 97  SGZaanstad          48.86
    5. Broek Jade                     97  AZVD                50.89
    6. Koopman Maud                   97  SGZaanstad          52.13
    7. Spaans Justin                  97  SGZaanstad          52.13
    8. Dekker Chris                   97  SGZaanstad          52.36
    9. Vens Lotte                     97  SGZaanstad          52.89
   10. Boon Owi                       98  AZVD                53.09
   11. Jong de Koen                   97  SGZaanstad          53.42
   12. Noom Anne                      98  SGZaanstad          53.81
   13. Dekker Elise                   97  SGZaanstad          54.61
   14. Dennebos Ilmar                 97  SGZaanstad          56.37
   15. Mijnen Samira                  97  SGZaanstad          56.50
   16. Schmidt Nick                   98  SGZaanstad          58.07
   17. Zwietering Sheri               98  AZVD                58.64
  dis. Koenderink Lieke               97  SGZaanstad                    AA
  dis. Sap Bradley                    98  AZVD                54.16     SL
  dis. Bakker Ingmar                  98  AZVD                54.40     SL
  dis. Kooi Bram                      97  SGZaanstad          55.32     SD



TOP
Nr. 8   50m schoolslag Gemengd                     Mixed Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruig Amber                     96  SGZaanstad          40.29
    2. Bommer Sanne                   95  SGZaanstad          41.03
    3. Vermeulen Esmee                96  SGZaanstad          41.03
    4. Lieverst Sjors                 95  SGZaanstad          41.90
    5. Adema Shannon                  96  AZVD                45.50
    6. Mijnen Kimberly                95  SGZaanstad          45.65
    7. Jongbloed Stijn                95  SGZaanstad          45.93
    8. Punt Teresa                    96  AZVD                46.64
    9. Snoek Erno                     96  SGZaanstad          48.00
   10. Zijl van Lisanne               95  SGZaanstad          49.45
   11. Sap Ruben                      96  AZVD                49.52
   12. Menagie Kevin                  96  SGZaanstad          49.52
   13. Husslage Collin                95  SGZaanstad          49.98
   14. Jongert Jeroen                 96  AZVD                50.22
   15. Brave den Eline                96  SGZaanstad          51.68
   16. Stam Rianne                    95  SGZaanstad          52.67
   17. Fleumer Matthijs               96  SGZaanstad          53.85
   18. Boon Yakima                    96  AZVD                54.51
  dis. Schmidt Danny                  96  SGZaanstad          54.58     SL
  dis. Berendrecht Jordi              95  SGZaanstad          55.57     SP
  dis. Lo-Ning-Hing Justin            96  SGZaanstad          57.41     SP



TOP
Nr. 9   50m schoolslag Dames                         Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bakker Alouette                93  AZVD                38.27
    2. Kok Evelien                    90  AZVD                38.27
    3. Bakker Milenka                 90  AZVD                38.86
    4. Heusden van Cindy              92  SGZaanstad          39.25
    5. Zwaan Melissa                  91  SGZaanstad          39.36
    6. Spaans Marsha                  94  SGZaanstad          41.00
    7. Boer de Shelley                93  SGZaanstad          41.38
    8. Berge van Amber                92  SGZaanstad          41.56
    9. Bakker Nathalie                86  AZVD                41.98
   10. Rademaker Roos                 93  AZVD                42.17
   11. Jongert Ingrid                 91  AZVD                42.57
   12. Cornwall Cheryl                92  SGZaanstad          43.09
   13. Willemsen Romy                 93  AZVD                43.36
   14. Boom Sascha                    90  AZVD                43.36
   15. Schleeper Debbie               92  SGZaanstad          43.86
   16. Mer van Sophie                 92  AZVD                44.21
   17. Jongerius Annelie              85  AZVD                44.61
   18. Hoorn Ellen                    93  SGZaanstad          45.22
   19. Veen van der Laura             94  AZVD                46.05
   20. Uijtewaal Tamara               94  SGZaanstad          46.32
   21. Joosten Nina                   94  AZVD                46.68
   22. Velde op den Anne Fleur        94  SGZaanstad          46.71
   23. Schleeper Laura                94  SGZaanstad          47.64
   24. Klinkenberg Louelle            94  SGZaanstad          48.80
  dis. Constant Britt                 92  AZVD                47.43     SA



TOP
Nr. 10   50m schoolslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mer van Paul                   89  AZVD                33.32
    2. Trausel Quintin                87  AZVD                33.53
    3. Feeke Edwin                    79  SGZaanstad          33.86
    4. Eem vd Menno                   77  SGZaanstad          34.21
    5. Hartog Hans Peter              91  SGZaanstad          35.11
    6. Schortinghuis Robin            90  SGZaanstad          35.26
    7. Remmelzwaal Daan               93  SGZaanstad          35.49
    8. Cornwall Mike                  90  SGZaanstad          35.63
    9. Dekker Matthijs                90  SGZaanstad          36.79
   10. Gras Martijn                   91  SGZaanstad          36.79
   11. Goede de Bjorn                 87  SGZaanstad          36.87
   12. Schaik van Maikel              89  AZVD                37.95
   13. Ree de Dennis                  80  SGZaanstad          37.95
   14. Stam Kristian                  91  SGZaanstad          38.43
   15. Willemsen Reinier              90  AZVD                38.60
   16. Draanen van Steven             90  SGZaanstad          38.62
   17. Vens Roy                       93  SGZaanstad          38.68
   18. Bruin de Christiaan            78  SGZaanstad          38.94
   19. Tump Milan                     94  SGZaanstad          39.47
   20. Kooi Daan                      91  SGZaanstad          39.48
   21. Janki Arnoud                   91  SGZaanstad          39.70
   22. Vork Jeroen                    94  AZVD                40.06
   23. Dekker Ruben                   93  SGZaanstad          40.09
   24. Schaik van Sander              91  AZVD                40.14
   25. Schortinghuis Jeroen           87  SGZaanstad          40.42
   26. Schippers Jeffrey              90  SGZaanstad          40.42
   27. Verrey Ian                     90  SGZaanstad          40.42
   28. Menagie Mark                   93  SGZaanstad          40.56
   29. Kooi Joost                     89  SGZaanstad          41.47
   30. Bruijn Tom                     94  SGZaanstad          42.87
   31. Olofsen Kenneth                92  SGZaanstad          43.13
   32. Olofsen Leroy                  94  SGZaanstad          43.20
   33. Meerhoff Leroy                 89  AZVD                43.35
   34. Huygens Jerry                  91  SGZaanstad          45.00
   35. Koopman Pjotr                  94  SGZaanstad          45.20
       Raijer Niels                   74  SGZaanstad          45.20
   37. Adema Lars                     94  AZVD                47.25
   38. Gras Casper                    92  SGZaanstad          48.00
   39. Zweet Frank                    94  SGZaanstad          50.32



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Gemengd                    Mixed Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniceto Kimberly               97  SGZaanstad          37.26
    2. Dekker Elise                   97  SGZaanstad          37.97
    3. Vermeulen Tessa                98  SGZaanstad          38.55
    4. Koopman Maud                   97  SGZaanstad          39.74
    5. Koelemeij Demi                 97  SGZaanstad          40.29
    6. Bakker Ingmar                  98  AZVD                40.37
    7. Broek Jade                     97  AZVD                40.70
    8. Dekker Chris                   97  SGZaanstad          41.24
    9. Tump Yara                      97  SGZaanstad          41.32
   10. Dennebos Ilmar                 97  SGZaanstad          42.52
   11. Mijnen Samira                  97  SGZaanstad          42.86
   12. Koenderink Lieke               97  SGZaanstad          42.89
   13. Jong de Koen                   97  SGZaanstad          43.07
   14. Boon Owi                       98  AZVD                43.53
   15. Sap Bradley                    98  AZVD                43.83
   16. Vens Lotte                     97  SGZaanstad          44.06
   17. Noom Anne                      98  SGZaanstad          46.22
   18. Spaans Justin                  97  SGZaanstad          46.22
   19. Schmidt Nick                   98  SGZaanstad          47.39
   20. Kooi Bram                      97  SGZaanstad          48.09
   21. Zwietering Sheri               98  AZVD                48.15



TOP
Nr. 12   50m vrije slag Gemengd                    Mixed Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lieverst Sjors                 95  SGZaanstad          31.12
    2. Vermeulen Esmee                96  SGZaanstad          32.42
    3. Ruig Amber                     96  SGZaanstad          32.90
    4. Bommer Sanne                   95  SGZaanstad          33.26
    5. Adema Shannon                  96  AZVD                33.84
    6. Jongert Jeroen                 96  AZVD                34.62
    7. Mijnen Kimberly                95  SGZaanstad          34.65
    8. Jongbloed Stijn                95  SGZaanstad          36.54
    9. Snoek Erno                     96  SGZaanstad          36.96
   10. Punt Teresa                    96  AZVD                37.53
   11. Stam Rianne                    95  SGZaanstad          37.85
   12. Berendrecht Jordi              95  SGZaanstad          38.12
   13. Brave den Eline                96  SGZaanstad          38.20
   14. Husslage Collin                95  SGZaanstad          38.70
   15. Menagie Kevin                  96  SGZaanstad          40.82
   16. Boon Yakima                    96  AZVD                41.80
   17. Fleumer Matthijs               96  SGZaanstad          43.47
   18. Zijl van Lisanne               95  SGZaanstad          45.38
   19. Schmidt Danny                  96  SGZaanstad          45.66
   20. Lo-Ning-Hing Justin            96  SGZaanstad          49.49
  dis. Sap Ruben                      96  AZVD                          AA



TOP
Nr. 13   50m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Boer de Shelley                93  SGZaanstad          28.96
    2. Zwaan Melissa                  91  SGZaanstad          28.96
    3. Kok Evelien                    90  AZVD                30.78
    4. Bakker Alouette                93  AZVD                30.78
    5. Bakker Milenka                 90  AZVD                31.33
    6. Jongert Ingrid                 91  AZVD                31.47
    7. Mer van Sophie                 92  AZVD                31.76
       Schleeper Debbie               92  SGZaanstad          31.76
    9. Willemsen Romy                 93  AZVD                32.57
   10. Velde op den Anne Fleur        94  SGZaanstad          32.85
   11. Berge van Amber                92  SGZaanstad          32.87
       Heusden van Cindy              92  SGZaanstad          32.87
   13. Spaans Marsha                  94  SGZaanstad          33.16
   14. Bakker Nathalie                86  AZVD                33.22
   15. Uijtewaal Tamara               94  SGZaanstad          33.40
   16. Jongerius Annelie              85  AZVD                33.62
   17. Boom Sascha                    90  AZVD                33.88
   18. Cornwall Cheryl                92  SGZaanstad          34.10
   19. Rademaker Roos                 93  AZVD                34.28
   20. Veen van der Laura             94  AZVD                34.44
   21. Constant Britt                 92  AZVD                34.44
   22. Schleeper Laura                94  SGZaanstad          34.73
   23. Hoorn Ellen                    93  SGZaanstad          34.76
   24. Joosten Nina                   94  AZVD                36.19
   25. Klinkenberg Louelle            94  SGZaanstad          38.32



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cornwall Mike                  90  SGZaanstad          25.36
    2. Trausel Quintin                87  AZVD                26.04
    3. Schaik van Maikel              89  AZVD                26.79
    4. Hartog Hans Peter              91  SGZaanstad          26.84
    5. Feeke Edwin                    79  SGZaanstad          27.06
    6. Huygens Jerry                  91  SGZaanstad          27.16
    7. Eem vd Menno                   77  SGZaanstad          27.43
    8. Mer van Paul                   89  AZVD                27.46
    9. Dekker Ruben                   93  SGZaanstad          27.48
   10. Willemsen Reinier              90  AZVD                27.49
   11. Gras Martijn                   91  SGZaanstad          27.59
   12. Goede de Bjorn                 87  SGZaanstad          28.33
   13. Janki Arnoud                   91  SGZaanstad          28.42
   14. Kooi Daan                      91  SGZaanstad          28.44
       Olofsen Kenneth                92  SGZaanstad          28.44
   16. Verrey Ian                     90  SGZaanstad          28.70
   17. Ree de Dennis                  80  SGZaanstad          28.70
   18. Vens Roy                       93  SGZaanstad          28.82
   19. Schippers Jeffrey              90  SGZaanstad          29.11
   20. Schortinghuis Jeroen           87  SGZaanstad          29.20
   21. Schortinghuis Robin            90  SGZaanstad          29.64
   22. Meerhoff Leroy                 89  AZVD                29.68
   23. Remmelzwaal Daan               93  SGZaanstad          30.01
   24. Dekker Matthijs                90  SGZaanstad          30.06
       Stam Kristian                  91  SGZaanstad          30.06
   26. Menagie Mark                   93  SGZaanstad          30.54
   27. Schaik van Sander              91  AZVD                30.82
   28. Raijer Niels                   74  SGZaanstad          31.06
   29. Tump Milan                     94  SGZaanstad          31.34
   30. Kooi Joost                     89  SGZaanstad          31.91
   31. Vork Jeroen                    94  AZVD                32.14
   32. Olofsen Leroy                  94  SGZaanstad          32.50
   33. Adema Lars                     94  AZVD                32.68
   34. Bruin de Christiaan            78  SGZaanstad          32.69
   35. Draanen van Steven             90  SGZaanstad          32.70
   36. Bruijn Tom                     94  SGZaanstad          32.94
   37. Gras Casper                    92  SGZaanstad          35.90
   38. Koopman Pjotr                  94  SGZaanstad          35.96
   39. Zweet Frank                    94  SGZaanstad          39.79



TOP
Nr. 15   100m wisselslag Dames                        Meisjes Minioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vermeulen Tessa                98  SGZaanstad        1:34.30
    2. Noom Anne                      98  SGZaanstad        1:46.11
    3. Boon Owi                       98  AZVD              1:47.46
  dis. Zwietering Sheri               98  AZVD              2:06.68



TOP
Nr. 16   100m wisselslag Heren                        Jongens Minioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bakker Ingmar                  98  AZVD              1:48.25
  dis. Sap Bradley                    98  AZVD              1:48.93
  dis. Schmidt Nick                   98  SGZaanstad        1:59.06



TOP
Nr. 17   100m wisselslag Dames                        Meisjes Minioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dekker Elise                   97  SGZaanstad        1:35.16
    2. Koopman Maud                   97  SGZaanstad        1:36.20
    3. Koelemeij Demi                 97  SGZaanstad        1:40.84
    4. Broek Jade                     97  AZVD              1:41.69
  dis. Aniceto Kimberly               97  SGZaanstad        1:31.52
  dis. Tump Yara                      97  SGZaanstad        1:39.88
  dis. Vens Lotte                     97  SGZaanstad        1:46.65



TOP
Nr. 18   100m wisselslag Heren                        Jongens Minioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Spaans Justin                  97  SGZaanstad        1:44.33
    2. Dekker Chris                   97  SGZaanstad        1:46.61
    3. Dennebos Ilmar                 97  SGZaanstad        1:47.58
    4. Jong de Koen                   97  SGZaanstad        1:54.32
    5. Kooi Bram                      97  SGZaanstad        1:56.31



TOP
Nr. 19   100m wisselslag Dames                        Meisjes Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vermeulen Esmee                96  SGZaanstad        1:20.64
    2. Ruig Amber                     96  SGZaanstad        1:26.49
    3. Adema Shannon                  96  AZVD              1:27.78
    4. Punt Teresa                    96  AZVD              1:36.31
    5. Brave den Eline                96  SGZaanstad        1:37.07
  dis. Boon Yakima                    96  AZVD              1:44.49



TOP
Nr. 20   100m wisselslag Heren                        Jongens Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Snoek Erno                     96  SGZaanstad        1:30.39
    2. Sap Ruben                      96  AZVD              1:31.06
    3. Jongert Jeroen                 96  AZVD              1:32.04
    4. Fleumer Matthijs               96  SGZaanstad        1:59.39
  dis. Menagie Kevin                  96  SGZaanstad        1:45.70
  dis. Schmidt Danny                  96  SGZaanstad        1:55.59
  dis. Lo-Ning-Hing Justin            96  SGZaanstad        2:06.47



TOP
Nr. 21   100m wisselslag Dames                        Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bommer Sanne                   95  SGZaanstad        1:19.82
    2. Mijnen Kimberly                95  SGZaanstad        1:27.26
    3. Stam Rianne                    95  SGZaanstad        1:38.98
    4. Zijl van Lisanne               95  SGZaanstad        1:46.53



TOP
Nr. 22   100m wisselslag Heren                        Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lieverst Sjors                 95  SGZaanstad        1:20.31
    2. Jongbloed Stijn                95  SGZaanstad        1:32.87
  dis. Husslage Collin                95  SGZaanstad        1:38.62
  dis. Berendrecht Jordi              95  SGZaanstad        1:42.51



TOP
Nr. 23   100m wisselslag Dames                    Meisjes Junioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Boer de Shelley                93  SGZaanstad        1:14.52
    2. Bakker Alouette                93  AZVD              1:18.30
    3. Spaans Marsha                  94  SGZaanstad        1:19.24
    4. Willemsen Romy                 93  AZVD              1:21.43
    5. Velde op den Anne Fleur        94  SGZaanstad        1:25.10
  dis. Rademaker Roos                 93  AZVD              1:22.60
  dis. Uijtewaal Tamara               94  SGZaanstad        1:26.08



TOP
Nr. 24   100m wisselslag Heren                    Jongens Junioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dekker Ruben                   93  SGZaanstad        1:10.85
    2. Remmelzwaal Daan               93  SGZaanstad        1:13.09
    3. Vens Roy                       93  SGZaanstad        1:14.32
    4. Menagie Mark                   93  SGZaanstad        1:17.40
    5. Tump Milan                     94  SGZaanstad        1:19.34
    6. Olofsen Leroy                  94  SGZaanstad        1:22.97
    7. Vork Jeroen                    94  AZVD              1:23.91



TOP
Nr. 25   100m wisselslag Dames                        Dames Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Zwaan Melissa                  91  SGZaanstad        1:13.47
    2. Jongert Ingrid                 91  AZVD              1:16.53
    3. Schleeper Debbie               92  SGZaanstad        1:17.94
    4. Mer van Sophie                 92  AZVD              1:20.93
    5. Berge van Amber                92  SGZaanstad        1:21.36
    6. Heusden van Cindy              92  SGZaanstad        1:23.27
    7. Cornwall Cheryl                92  SGZaanstad        1:30.31



TOP
Nr. 26   100m wisselslag Heren                    Jongens Junioren 3 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hartog Hans Peter              91  SGZaanstad        1:06.18
    2. Gras Martijn                   91  SGZaanstad        1:10.91
    3. Stam Kristian                  91  SGZaanstad        1:12.66
    4. Kooi Daan                      91  SGZaanstad        1:13.98
    5. Janki Arnoud                   91  SGZaanstad        1:15.38
    6. Olofsen Kenneth                92  SGZaanstad        1:18.25
    7. Huygens Jerry                  91  SGZaanstad        1:22.89



TOP
Nr. 27   100m wisselslag Dames                     Dames Senioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kok Evelien                    90  AZVD              1:14.46
    2. Bakker Milenka                 90  AZVD              1:21.69
    3. Boom Sascha                    90  AZVD              1:23.82



TOP
Nr. 28   100m wisselslag Heren                        Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cornwall Mike                  90  SGZaanstad        1:03.79
    2. Schaik van Maikel              89  AZVD              1:08.52
    3. Mer van Paul                   89  AZVD              1:10.60
    4. Schortinghuis Robin            90  SGZaanstad        1:11.25
    5. Willemsen Reinier              90  AZVD              1:12.12
    6. Verrey Ian                     90  SGZaanstad        1:14.63
    7. Dekker Matthijs                90  SGZaanstad        1:17.91



TOP
Nr. 29   100m wisselslag Dames                              18 - 24 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bakker Nathalie                86  AZVD              1:20.40
    2. Jongerius Annelie              85  AZVD              1:24.20



TOP
Nr. 30   100m wisselslag Heren                              18 - 24 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Trausel Quintin                87  AZVD              1:05.95
    2. Goede de Bjorn                 87  SGZaanstad        1:10.60
    3. Schortinghuis Jeroen           87  SGZaanstad        1:16.89



TOP
TOP
Nr. 32   100m wisselslag Heren                        Heren Masters Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Feeke Edwin                    79  SGZaanstad        1:08.86
    2. Eem vd Menno                   77  SGZaanstad        1:09.65
    3. Ree de Dennis                  80  SGZaanstad        1:12.93
    4. Bruin de Christiaan            78  SGZaanstad        1:23.84
    5. Raijer Niels                   74  SGZaanstad        1:25.28