Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 3
Amersfoort, 26.1.2008


Programmanr. 1
26.1.08 - 14:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Friso StolkDe Fuut1:51.8998014171:53.25
2.Martijn de LeeuwOne Team Swimming1:57.6498007071:55.34
3.Erik AmbergenDe DuinkikkersNT98012331:59.68
4.Renzo StrangDe DuinkikkersNT98011512:00.24
5.Thymen van HattumSG Vecht&RijnNT99011012:01.21
6.Tyrese WilsonDe Fuut2:04.7800002232:04.00
7.Max BondZwemlust/Utrecht(SG)2:06.3599006052:04.12
8.Skip de MönninkAZ&PCNT99010352:05.20
9.Koen van HeertumZwemlust/Utrecht(SG)2:05.5298015072:05.42
10.Merijn KendziorraDe DuinkikkersNT99006772:06.76
11.Reinier MathotDe Fuut2:10.8498014192:10.47
12.Alex RazzakAZ&PCNT99004932:14.39
13.Derk van der SluisDe DuinkikkersNT98009332:15.46
14.Nassim LaariZwemlust/Utrecht(SG)NT98013752:15.89
15.Mitchell FennemaDe DuinkikkersNT98015852:32.55
DISSeser YasZwemlust/Utrecht(SG)1:54.1398009091:50.65
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


<< TOP >>
Programmanr. 2
26.1.08 - 14:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MiltenburgSG Vecht&RijnNT00002241:55.65
2.Marit BorgtsDe DuinkikkersNT99004981:57.07
3.Esmee OverkempeDe AmerNT99018862:05.59


<< TOP >>
Programmanr. 3
26.1.08 - 14:10
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stijn AvezaatDe FuutNT97007293:09.41
50m:48.69200m:3:09.41
2.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)3:19.6697009713:13.97
50m:46.07200m:3:13.97
3.Tim de ZoeteDe DuinkikkersNT97018753:51.76
50m:58.40200m:3:51.76
4.Thijn de FranceDe FuutNT97024433:56.15
50m:1:00.15200m:3:56.15
5.Theo ArpAZ&PCNT97018693:59.94
50m:55.41200m:3:59.94
6.Lennart KruizingaAZ&PCNT97026334:03.75
50m:58.52200m:4:03.75
7.Rutger VerlaanDe DuinkikkersNT97012514:06.97
50m:1:05.90200m:4:06.97
8.Florian KorzeliusAZ&PCNT97007314:18.16
50m:1:04.06200m:4:18.16
9.Mark BeekhuisDe DuinkikkersNT97018774:22.50
50m:1:03.59200m:4:22.50
DISBarry ToesDe DuinkikkersNT97018733:37.54
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:51.29200m:3:37.54
DISJoey AgemaZwemlust/Utrecht(SG)NT97009373:42.26
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:53.47200m:3:42.26
DISJan-Willem KoensAZ&PCNT97012474:25.28
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:12.14200m:4:25.28
DISLucas NijstadAZ&PCNT97018294:27.07
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
50m:1:03.60200m:4:27.07


<< TOP >>
Programmanr. 4
26.1.08 - 14:15
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Beau MonnéSG Vecht&Rijn1:55.6998018861:50.44
2.Lieke RemmitsOne Team Swimming1:53.6498018801:51.50
3.Annique van HengstumDe DuinkikkersNT98010461:58.58
4.Esmee MorelAZ&PCNT98023562:02.15
5.Iris van ZuilenDe Amer2:13.5198030362:03.34
6.Inge den BreejenDe DuinkikkersNT98013022:11.55
7.Marieke van der MeulenSG Vecht&RijnNT98030782:18.21
8.Roos GeerarsOne Team Swimming2:21.4298023802:21.52
DISEline HendriksAZ&PCNT9802794
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGAnya BoeyumDe DuinkikkersNT9802788


<< TOP >>
Programmanr. 5
26.1.08 - 14:20
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan BootAZ&PC1:17.8696012011:14.88
2.Karel MelisAZ&PC1:24.2096015291:21.92FJ 1
3.Quno PostDe Fuut1:21.8096032311:21.92FJ 2
4.Valentijn StolkDe Fuut1:21.4496015631:22.62
5.Daniël BuijsAZ&PC1:23.5396001831:25.38
6.André van KleefAZ&PC1:37.7896021951:29.45
7.Rick SmitDe Fuut1:28.9596015211:30.48
8.Bart KlokOne Team Swimming1:33.8996003511:30.74
9.Vincent GijsbertseAZ&PC1:45.2796023451:37.79
10.Paul KasteleinOne Team Swimming1:39.2896021031:38.46
11.Bas AndelaZwemlust/Utrecht(SG)2:00.6096030991:47.03
12.Rens KlokOne Team Swimming1:47.1296020451:47.86
13.Nigel PloegDe Fuut1:45.3096034131:50.40
14.Martijn BartelsAZ&PC2:07.0896034931:59.26
15.Arvid JansenAZ&PCNT96028372:02.37
16.Wesley GroenesteinDe Fuut1:58.3396025652:02.63


<< TOP >>
Programmanr. 6
26.1.08 - 14:25
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marije VerhofstadtSG Vecht&Rijn1:42.7997010361:41.25
2.Marloes LangerveldDe Fuut1:45.2997012401:43.94
3.Esmee DekkingDe Duinkikkers1:52.7397017801:48.43
4.Marielle NieuwenhuizenDe Fuut1:50.2697012421:49.71
5.Amy de LangenDe Fuut1:49.4197020461:49.90
6.Manon BroezeAZ&PCNT97034681:51.66
7.Shanice BeekinkSG Vecht&Rijn1:55.9497010341:54.39
8.Eva WerkmanZwemlust/Utrecht(SG)2:02.1697034581:57.68
9.Quinty van den BedemDe Duinkikkers1:56.5497022442:00.52
10.Stefanie van der HoedDe DuinkikkersNT97062122:03.56
11.Merel MonquilDe DuinkikkersNT97040882:03.73
12.Gislaine Beek vanSG Vecht&Rijn2:11.2697032462:05.14
13.Zoë MeinenAZ&PCNT97001102:05.33
14.Sofia MelisAZ&PC2:08.6597028242:07.44
15.Sara BoulghaleghDe Fuut2:13.9797044462:15.49
NGCharlotte van der ValkDe Duinkikkers1:45.269700222


<< TOP >>
Programmanr. 7
26.1.08 - 14:35
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald VermeulenAZ&PC2:24.1794001092:19.22
100m:1:06.57200m:2:19.22
2.Max de VoogtOne Team Swimming2:34.5995023252:22.18
100m:1:07.09200m:2:22.18
3.Rikus de LangeAZ&PC2:31.5294012612:24.05
100m:1:09.46200m:2:24.05
4.Daan RoordinkDe Fuut2:45.2695039792:36.62
100m:1:15.98200m:2:36.62
5.Patrick NieuwenhuizenDe Fuut2:40.5594015312:38.29
100m:1:17.45200m:2:38.29
6.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)2:47.4894011472:38.44
100m:1:14.41200m:2:38.44
7.Tom StraverSG Vecht&Rijn2:49.8694057912:39.16
100m:1:18.67200m:2:39.16
8.Lennertjan van DuijnAZ&PC2:39.5894018332:39.36
100m:1:17.05200m:2:39.36
9.Lars van ZantenDe Duinkikkers2:42.7194016792:42.35
100m:1:16.87200m:2:42.35
10.Kenneth MartensDe Fuut2:39.4094041432:44.87
100m:1:19.22200m:2:44.87
11.Joey van DillenDe Fuut2:55.7294050732:50.03
100m:1:21.09200m:2:50.03
12.Indi JooreZwemlust/Utrecht(SG)3:05.6295037612:52.95
100m:1:26.93200m:2:52.95
13.Tim HoogenkampDe Fuut2:54.8694052992:54.43
100m:1:21.67200m:2:54.43
14.Zakaria el MansoriZwemlust/Utrecht(SG)3:01.7395032812:54.87
100m:1:25.43200m:2:54.87
15.Stefan PutmanDe Amer3:18.9295029552:57.84
100m:1:25.03200m:2:57.84
16.Hein van VlietZwemlust/Utrecht(SG)3:14.2595032133:00.12
100m:1:27.88200m:3:00.12
17.Friso van AlphenZwemlust/Utrecht(SG)3:11.0195038653:04.30
100m:1:29.52200m:3:04.30
18.Marcel RazzakAZ&PC3:16.8695039193:04.64
100m:1:26.75200m:3:04.64
19.Marc BergenDe Amer3:10.9795023733:05.13
100m:1:27.11200m:3:05.13
20.Ramon SunterenDe DuinkikkersNT95039293:07.58
100m:1:29.26200m:3:07.58
21.Dorus RaaijmanDe AmerNT95050513:12.97
100m:1:35.62200m:3:12.97
22.Hidde PluimSG Vecht&RijnNT94057893:53.29
100m:1:47.38200m:3:53.29
NGJeroen EssinkDe Fuut3:03.429503801


<< TOP >>
Programmanr. 8
26.1.08 - 14:50
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)2:42.5795060022:34.95
100m:1:17.85200m:2:34.95
2.Laura MoolenaarAZ&PC2:51.8196006562:35.44
100m:1:15.15200m:2:35.44
3.Femke RemmitsOne Team Swimming2:47.1196036922:35.61
100m:1:15.39200m:2:35.61
4.Lisanne vd LelijOne Team Swimming2:44.3296006662:36.07
100m:1:16.55200m:2:36.07
5.Aranka SchoutenDe Fuut2:41.8695037422:38.14
100m:1:17.30200m:2:38.14
6.Jamilla van VeenOne Team Swimming2:49.0196031922:38.36
100m:1:18.39200m:2:38.36
7.Lynn DybionaAZ&PC2:46.4295017862:41.77
100m:1:17.11200m:2:41.77
8.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)2:50.7596016862:45.49
100m:1:19.23200m:2:45.49
9.Melissa SmienkDe Fuut2:50.1896030042:46.80
100m:1:23.08200m:2:46.80
10.Sedona de KeijzerAZ&PC2:42.9996031642:47.32
100m:1:19.65200m:2:47.32
11.Demelsa KreugerDe Fuut2:46.3195057462:47.73
100m:1:21.42200m:2:47.73
12.Desiree VisserAZ&PC3:02.6195053182:47.90
100m:1:20.79200m:2:47.90
13.Josca ScholtenDe Amer2:52.4995037962:49.07
100m:1:23.57200m:2:49.07
14.Esmee In der MaurOne Team Swimming2:49.8096019122:52.73
100m:1:23.58200m:2:52.73
15.Danielle KuypersZwemlust/Utrecht(SG)2:52.8695024702:53.43
100m:1:24.40200m:2:53.43
16.Jacqueline van RossumZwemlust/Utrecht(SG)3:06.4096014002:55.30
100m:1:25.10200m:2:55.30
17.Geke HasperhovenZwemlust/Utrecht(SG)3:03.6195041602:56.38
100m:1:24.90200m:2:56.38
18.Eline AmbergenDe DuinkikkersNT95022122:58.05
100m:1:27.31200m:2:58.05
19.Nicole RoodSG Vecht&Rijn3:15.6895037402:58.71
100m:1:27.16200m:2:58.71
20.Evi MathotDe AmerNT95054242:58.83
100m:1:25.55200m:2:58.83
21.Mared VerripsDe DuinkikkersNT95028842:58.97
100m:1:26.58200m:2:58.97
22.Marleen HoogenkampDe Fuut2:59.3596024782:59.11
100m:1:26.90200m:2:59.11
23.Nadieh van DuijnOne Team Swimming3:09.6396012422:59.38
100m:1:26.29200m:2:59.38
24.Anja DaalhuizenDe Fuut3:01.8396024183:00.44
100m:1:27.12200m:3:00.44
25.Myrthe VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)3:01.1295001123:08.05
100m:1:29.86200m:3:08.05
26.Anne van HoornOne Team Swimming3:12.4996006643:09.73
100m:1:32.29200m:3:09.73
27.Guusje MarquenieAZ&PCNT95020843:14.55
100m:1:33.59200m:3:14.55
28.Nicole van ZuilenDe Amer3:24.1695054283:15.18
100m:1:37.26200m:3:15.18
29.Francine BuremaDe AmerNT96043543:17.90
100m:1:37.84200m:3:17.90
30.Laura KievitDe Fuut3:27.4096035443:19.71
100m:1:37.58200m:3:19.71
31.Nina HubersAZ&PC3:16.1195043363:29.56
100m:1:41.63200m:3:29.56
32.Lotte ArpAZ&PC3:39.3296032703:31.03
100m:1:37.35200m:3:31.03
33.Rachel BootsmanDe AmerNT96052903:36.95
100m:1:47.71200m:3:36.95
34.Wendy JasperseOne Team SwimmingNT95034203:37.01
100m:1:43.92200m:3:37.01
35.Daphne van EijndhovenAZ&PC4:01.6296020683:40.03
100m:1:45.16200m:3:40.03
36.Jessica KorzeliusAZ&PC3:55.4595020863:40.91
100m:1:46.26200m:3:40.91
37.Laura GerritzenDe AmerNT95054263:53.56
100m:1:46.27200m:3:53.56
38.Marloes JobseDe AmerNT95054123:54.15
100m:1:52.47200m:3:54.15
DISSylvanne SchoutenSG Vecht&RijnNT9604626
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGEline BoersmaDe AmerNT9605286
NGIngrid BoeyumDe DuinkikkersNT9602786
NGLyzanne StrangDe DuinkikkersNT9501616


<< TOP >>
Programmanr. 9
26.1.08 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Seser YasZwemlust/Utrecht(SG)44.35980090945.20
2.Reinier MathotDe FuutNT980141949.73
3.Martijn de LeeuwOne Team Swimming55.76980070750.61
4.Nassim LaariZwemlust/Utrecht(SG)53.27980137552.86
5.Friso StolkDe Fuut1:11.03980141755.28
6.Erik AmbergenDe DuinkikkersNT980123355.49
7.Skip de MönninkAZ&PC1:06.5099010351:02.72
8.Koen van HeertumZwemlust/Utrecht(SG)NT98015071:04.07
9.Tyrese WilsonDe FuutNT00002231:05.70
10.Max BondZwemlust/Utrecht(SG)NT99006051:06.52
11.Mitchell FennemaDe DuinkikkersNT98015851:09.82
12.Renzo StrangDe DuinkikkersNT98011511:21.45
13.Derk van der SluisDe DuinkikkersNT98009331:27.14
DISAlex RazzakAZ&PC1:11.8999004931:17.08
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DISMerijn KendziorraDe DuinkikkersNT99006771:38.94
VD - Schoolslagbenen gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 10
26.1.08 - 15:15
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MiltenburgSG Vecht&RijnNT00002242:03.16
DISMarit BorgtsDe DuinkikkersNT99004982:11.66
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISEsmee OverkempeDe AmerNT99018862:21.96
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
26.1.08 - 15:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stijn AvezaatDe Fuut1:14.2097007291:17.75
2.Barry ToesDe Duinkikkers1:52.7797018731:28.18
3.Joey AgemaZwemlust/Utrecht(SG)1:29.8497009371:29.04
4.Tim de ZoeteDe Duinkikkers1:33.7997018751:36.37
5.Florian KorzeliusAZ&PC1:44.1997007311:39.07
6.Jan-Willem KoensAZ&PC1:44.5497012471:44.58
7.Lennart KruizingaAZ&PC1:39.3297026331:46.20
8.Rutger VerlaanDe Duinkikkers1:39.7597012511:47.20
9.Mark BeekhuisDe Duinkikkers2:05.8497018771:53.61
10.Lucas NijstadAZ&PC1:58.0797018292:01.73
DISTheo ArpAZ&PC1:45.509701869
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)1:15.119700971
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISThijn de FranceDe Fuut1:34.939702443
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGTim JansenSG Vecht&RijnNT9703199


<< TOP >>
Programmanr. 12
26.1.08 - 15:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annique van HengstumDe DuinkikkersNT98010461:49.82
2.Beau MonnéSG Vecht&Rijn1:52.7398018861:52.61
3.Esmee MorelAZ&PCNT98023561:59.01
4.Iris van ZuilenDe AmerNT98030362:02.01
5.Roos GeerarsOne Team Swimming2:15.6598023802:09.76
6.Inge den BreejenDe DuinkikkersNT98013022:19.60
DISLieke RemmitsOne Team Swimming1:41.4298018801:43.21
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEline HendriksAZ&PCNT98027941:58.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGAnya BoeyumDe DuinkikkersNT9802788
NGMarieke van der MeulenSG Vecht&Rijn1:56.339803078


<< TOP >>
Programmanr. 13
26.1.08 - 15:30
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan BootAZ&PCNT96012015:13.40
100m:1:13.37200m:2:33.71400m:5:13.40
2.Karel MelisAZ&PC5:23.3496015295:15.09
100m:1:15.22200m:2:35.66400m:5:15.09
3.Valentijn StolkDe FuutNT96015635:28.92
100m:1:21.18200m:2:44.79400m:5:28.92
4.Daniël BuijsAZ&PCNT96001835:44.94
100m:1:21.72200m:2:50.34400m:5:44.94
5.André van KleefAZ&PCNT96021955:46.26
100m:1:18.86200m:2:48.04400m:5:46.26
6.Bart KlokOne Team Swimming6:06.6696003516:04.25
100m:1:22.81200m:2:57.90400m:6:04.25
7.Rick SmitDe FuutNT96015216:11.97
100m:1:25.75200m:3:02.58400m:6:11.97
8.Vincent GijsbertseAZ&PCNT96023456:41.53
100m:1:31.39200m:3:15.47400m:6:41.53
9.Paul KasteleinOne Team Swimming7:41.0796021036:47.42
100m:1:37.29200m:3:22.07400m:6:47.42
10.Bas AndelaZwemlust/Utrecht(SG)NT96030996:48.00
100m:1:34.73200m:3:22.23400m:6:48.00
11.Rens KlokOne Team Swimming7:12.6796020457:10.80
100m:1:39.49200m:3:33.17400m:7:10.80
12.Martijn BartelsAZ&PCNT96034937:19.94
100m:1:46.95200m:3:42.81400m:7:19.94
13.Nigel PloegDe FuutNT96034137:25.16
100m:1:44.57200m:3:40.63400m:7:25.16
14.Wesley GroenesteinDe FuutNT96025657:43.24
100m:1:48.66200m:3:46.19400m:7:43.24
15.Arvid JansenAZ&PCNT96028379:05.23
100m:1:57.27200m:4:13.73400m:9:05.23


<< TOP >>
Programmanr. 14
26.1.08 - 15:50
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amy de LangenDe FuutNT97020461:33.04
2.Marielle NieuwenhuizenDe FuutNT97012421:46.76
3.Marloes LangerveldDe FuutNT97012401:55.99
4.Esmee DekkingDe DuinkikkersNT97017801:56.37
5.Sofia MelisAZ&PCNT97028242:02.67
6.Stefanie van der HoedDe DuinkikkersNT97062122:03.37
7.Manon BroezeAZ&PCNT97034682:05.63
8.Quinty van den BedemDe DuinkikkersNT97022442:21.78
9.Zoë MeinenAZ&PCNT97001102:28.11
10.Merel MonquilDe DuinkikkersNT97040882:50.87
DISMarije VerhofstadtSG Vecht&RijnNT97010361:48.66
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGCharlotte van der ValkDe DuinkikkersNT9700222


<< TOP >>
Programmanr. 15
26.1.08 - 15:50
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald VermeulenAZ&PC3:10.2494001093:03.18
100m:1:28.06200m:3:03.18
2.Daan RoordinkDe Fuut3:41.6395039793:12.11
100m:1:32.95200m:3:12.11
3.Lars van ZantenDe Duinkikkers3:12.4494016793:15.48
100m:1:32.70200m:3:15.48
4.Rikus de LangeAZ&PC3:31.2494012613:15.63
100m:1:34.56200m:3:15.63
5.Patrick NieuwenhuizenDe Fuut3:14.7594015313:15.82
100m:1:34.16200m:3:15.82
6.Max de VoogtOne Team SwimmingNT95023253:24.64
100m:1:40.88200m:3:24.64
7.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)3:18.8794011473:25.70
100m:1:37.33200m:3:25.70
8.Lennertjan van DuijnAZ&PCNT94018333:29.47
100m:1:39.72200m:3:29.47
9.Tom StraverSG Vecht&Rijn3:41.7794057913:30.04
100m:1:43.54200m:3:30.04
10.Kenneth MartensDe Fuut3:38.1094041433:38.78
100m:1:45.01200m:3:38.78
11.Joey van DillenDe Fuut3:51.8894050733:42.86
100m:1:48.76200m:3:42.86
12.Tim HoogenkampDe Fuut4:05.4694052993:45.11
100m:1:50.75200m:3:45.11
13.Marcel RazzakAZ&PC3:50.8895039193:48.47
100m:1:49.79200m:3:48.47
14.Indi JooreZwemlust/Utrecht(SG)3:59.1095037613:48.78
100m:1:52.19200m:3:48.78
15.Stefan PutmanDe AmerNT95029553:48.90
100m:1:52.67200m:3:48.90
16.Zakaria el MansoriZwemlust/Utrecht(SG)NT95032813:51.57
100m:1:52.02200m:3:51.57
17.Marc BergenDe AmerNT95023733:55.12
100m:1:55.51200m:3:55.12
18.Hidde PluimSG Vecht&RijnNT94057894:02.12
100m:1:55.10200m:4:02.12
19.Ramon SunterenDe DuinkikkersNT95039294:05.55
100m:1:57.95200m:4:05.55
20.Friso van AlphenZwemlust/Utrecht(SG)4:22.2395038654:12.83
100m:2:00.48200m:4:12.83
21.Dorus RaaijmanDe AmerNT95050514:33.17
DISHein van VlietZwemlust/Utrecht(SG)3:49.1995032133:49.69
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:54.12200m:3:49.69
NGJeroen EssinkDe Fuut4:32.519503801


<< TOP >>
Programmanr. 16
26.1.08 - 16:05
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)3:11.8095060023:16.82
100m:1:34.58200m:3:16.82
2.Aranka SchoutenDe Fuut3:22.0095037423:20.68
100m:1:39.57200m:3:20.68
3.Demelsa KreugerDe Fuut3:34.0795057463:25.07
100m:1:40.51200m:3:25.07
4.Melissa SmienkDe Fuut3:42.5196030043:26.83
100m:1:41.28200m:3:26.83
5.Desiree VisserAZ&PC3:44.5495053183:31.06
100m:1:42.01200m:3:31.06
6.Esmee In der MaurOne Team Swimming3:38.2396019123:32.48
100m:1:44.22200m:3:32.48
7.Lisanne vd LelijOne Team Swimming3:45.3996006663:32.80
100m:1:47.36200m:3:32.80
8.Laura MoolenaarAZ&PC3:45.1596006563:33.14
100m:1:43.33200m:3:33.14
9.Anne van HoornOne Team Swimming3:34.4296006643:33.46FJ 1
100m:1:41.73200m:3:33.46
10.Sedona de KeijzerAZ&PC3:30.7696031643:33.46FJ 2
100m:1:43.57200m:3:33.46
11.Femke RemmitsOne Team SwimmingNT96036923:34.66
100m:1:44.88200m:3:34.66
12.Eline AmbergenDe DuinkikkersNT95022123:36.12
100m:1:45.81200m:3:36.12
13.Anja DaalhuizenDe Fuut3:52.8396024183:36.57
100m:1:44.57200m:3:36.57
14.Jamilla van VeenOne Team SwimmingNT96031923:37.91
100m:1:45.64200m:3:37.91
15.Danielle KuypersZwemlust/Utrecht(SG)3:46.5095024703:38.80
100m:1:44.86200m:3:38.80
16.Josca ScholtenDe AmerNT95037963:41.67
100m:1:48.92200m:3:41.67
17.Jacqueline van RossumZwemlust/Utrecht(SG)NT96014003:43.39
100m:1:49.44200m:3:43.39
18.Lynn DybionaAZ&PC3:50.6895017863:47.51
100m:1:49.31200m:3:47.51
19.Marleen HoogenkampDe Fuut3:52.0096024783:47.60
100m:1:51.75200m:3:47.60
20.Nina HubersAZ&PC3:56.8295043363:47.78
100m:1:51.13200m:3:47.78
21.Evi MathotDe AmerNT95054243:48.62
100m:1:47.42200m:3:48.62
22.Guusje MarquenieAZ&PCNT95020843:49.66
100m:1:52.77200m:3:49.66
23.Geke HasperhovenZwemlust/Utrecht(SG)3:47.4595041603:50.22
100m:1:52.19200m:3:50.22
24.Sylvanne SchoutenSG Vecht&RijnNT96046263:51.29
100m:1:53.86200m:3:51.29
25.Mared VerripsDe DuinkikkersNT95028843:52.68
100m:1:53.96200m:3:52.68
26.Nadieh van DuijnOne Team Swimming3:54.9696012423:53.59
100m:1:52.84200m:3:53.59
27.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)4:02.6196016863:54.01
100m:1:53.04200m:3:54.01
28.Nicole RoodSG Vecht&Rijn3:58.6595037403:54.29
100m:1:53.63200m:3:54.29
29.Francine BuremaDe AmerNT96043543:54.87
100m:1:57.00200m:3:54.87
30.Laura KievitDe FuutNT96035443:55.27
100m:1:51.12200m:3:55.27
31.Jessica KorzeliusAZ&PC4:17.7095020863:55.40
100m:1:54.40200m:3:55.40
32.Nicole van ZuilenDe Amer3:59.2095054283:59.46
100m:2:01.90200m:3:59.46
33.Lotte ArpAZ&PC4:19.3296032704:01.04
100m:1:55.81200m:4:01.04
34.Rachel BootsmanDe AmerNT96052904:06.21
100m:1:56.13200m:4:06.21
35.Daphne van EijndhovenAZ&PC4:22.2996020684:06.54
100m:2:00.73200m:4:06.54
36.Marloes JobseDe AmerNT95054124:13.95
100m:2:02.02200m:4:13.95
37.Laura GerritzenDe AmerNT95054264:16.50
100m:2:05.76200m:4:16.50
38.Wendy JasperseOne Team SwimmingNT95034205:13.83
100m:2:32.07200m:5:13.83
NGEline BoersmaDe AmerNT9605286
NGIngrid BoeyumDe DuinkikkersNT9602786
NGLyzanne StrangDe DuinkikkersNT9501616