Districtcompetitie deel 3
Oldenzaal (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     ZV Scholtenhagen 1            ZV Scholtenhagen       4:37.09            4:40.42           
        Edward Maat, 87                            Niels Teunissen, 92
        Wesley Ordelmans, 91                       Derk Jan vd Molen, 78
          1:07.39  4:40.42

     Zwemclub Losser 1             Zwemclub Losser        4:37.94            4:44.70           
        Arne Riekert, 88                           Elroy Kers, 91
        Maurits Laarman, 95                        Tim Withag, 90
          1:16.26  4:44.70

     de Veene 1                    de Veene               5:07.64            4:55.70           
        Tim Segers, 87                             Mathyas Palma, 93
        Maurice Meupelenberg, 94                   Erwin Oude Avenhuis, 84
          1:12.85  4:55.70

     O Z & P C 1                   O Z & P C              5:21.32            5:13.39           
        Marnix Segerink, 91                        Daan Hammink, 91
        Daan Rooze, 94                             Rutger Bouman, 90
          1:16.64  5:13.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Losser 1             Zwemclub Losser        4:32.45            4:36.86           
        Lotte Coenen, 93                           Amber de Vries, 94
        Irene Lamers, 92                           Jasmijn Coenen, 94
          1:04.48  4:36.86

  2. O Z & P C 1                   O Z & P C              4:40.48            4:43.02           
        Marleen Moleman, 93                        Jonne Cristen, 94
        Carmen Jurjens, 93                         Simone Wagteveld, 94
          1:09.20  4:43.02

  3. de Veene 2                    de Veene               4:55.59            4:53.82           
        Anne Melis, 96                             Loes Hegeman, 94
        Rosa Dries, 95                             Jet Bijen, 96
            36.13  4:53.82

  4. ZV Scholtenhagen 1            ZV Scholtenhagen       4:49.46            4:54.20           
        Lianne Verhoef, 95                         Lissa Konhuurne, 94
        Laura Reijnders, 94                        Ellen Verhoef, 93
          1:15.26  4:54.20

  5. O Z & P C 2                   O Z & P C              5:04.24            5:07.17           
        Dominique Geerlink, 93                     Maureen Mulder, 96
        Linda Benneker, 93                         Claudia van der Vegte, 93
          1:24.10  5:07.17





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes Kleinsmit                de Veene                 49.07 9704058      45.16           
  2. Jessie Willemsen              O Z & P C                47.88 9701772      45.80           
  3. Iris Olde Heuvel              O Z & P C                48.13 9701778      48.51           
  4. Margriet Hegeman              de Veene                 50.67 9700990      48.92           
  5. Lauri Lesscher                de Veene                 49.19 9900318      49.59           
  6. Renske Mulder                 O Z & P C                51.21 9900136      50.36           
  7. Aniek Giesselink              O Z & P C                52.86 9900004      50.49           
  8. Renske Dunhoft                Zwemclub Losser        1:01.48 9800122      50.80           
  9. Romee Hoeksma                 ZV Scholtenhagen         53.02 9801748      51.04           
 10. Margriet ter Ellen            O Z & P C                50.58 9700770      51.10           
 11. Sophie Lage Venterink         O Z & P C                56.47 9700774      51.82 FJ 1      
 12. Wibie Jutten                  O Z & P C                59.83 9701230      51.82 FJ 2      
 13. Merel Wispels                 de Veene                 49.10 9702272      51.92           
 14. Sanne Eskes                   Zwemclub Losser          55.73 9800930      52.57           
 15. Danique Jansen                ZV Scholtenhagen         54.75 9901038      53.43           
 16. Evelien ter Huurne            ZV Scholtenhagen         54.20 9900666      53.47 FJ 1      
 17. Tomi Wienk                    O Z & P C                53.89 9701244      53.47 FJ 2      
 18. Emily Landkroon               de Veene                 55.03 9703036      55.52           
 DIS Marleen Verhoef               ZV Scholtenhagen         54.02 9801052                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Esmay Zoontjes                O Z & P C                49.51 9700050                      
AFGE Emily de Zee                  Zwemclub Losser          52.03 9900758                      
AFGE Manon Korfage                 Zwemclub Losser          51.64 9900026                      
AFGE Nienke Willems                ZV Scholtenhagen         57.64 9900878                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal Bloemen                Zwemclub Losser          48.90 9900135      47.92           
  2. Lex Schippers                 Zwemclub Losser          54.31 9700469      49.26           
  3. Michel Waanders               O Z & P C                54.13 9700803      51.23           
  4. Joey de Vries                 O Z & P C                56.86 9701389      51.61           
  5. Ralph Getkate                 Zwemclub Losser          53.70 9901129      53.10           
  6. Jari Morsink                  O Z & P C                53.29 9800727      53.20           
  7. Herman Blöte                  ZV Scholtenhagen         58.26 9701721      53.70           
  8. Emiel Westland                O Z & P C                57.89 9901311      54.01           
  9. Stefan Blöte                  ZV Scholtenhagen       1:02.89 9900525      55.10           
 10. Mark Albers                   O Z & P C                59.42 9700949      55.76           
 11. Sebastiaan van Kooten         de Veene                 54.03 9702603      56.84           
 12. Bas van Tintelen              O Z & P C              1:00.67 9800455      59.36           
 13. Laurens Spoelstra             de Veene                 56.23 9901273    1:00.39           
 14. Lars Dubbelink                O Z & P C              1:06.96 9801641    1:00.48           
 15. Jerom Schollink               O Z & P C              1:02.65 9900107    1:01.06           
 DIS Diedrick Schothans            de Veene                 54.02 9703185      52.44           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 DIS Dani van Klaveren             ZV Scholtenhagen            NT 9703711      52.92           
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
 DIS Marc Louter                   de Veene                 54.72 9800013      55.29           
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
AFGE Gijs Hegeman                  de Veene                 49.47 9700663                      
AFGE Kyrian Lohuis                 ZV Scholtenhagen         59.07 9800783                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lianne Verhoef                ZV Scholtenhagen         36.80 9501004      37.23           
  2. Sanne Wolferink               ZV Scholtenhagen         40.13 9503294      39.23           
  3. Jet Bijen                     de Veene                 42.14 9602366      40.39           
  4. Jetske de Pijper              de Veene                 40.10 9500562      41.10           
  5. Jorieke Dunhoft               Zwemclub Losser          42.89 9500120      41.41           
  6. Tessa Meijering               de Veene                 48.51 9600580      41.67           
  7. Marlou Meijerink              O Z & P C                49.78 9601532      42.39           
  8. Maureen Mulder                O Z & P C                46.26 9605456      43.26           
  9. Anne Melis                    de Veene                 44.33 9600392      45.53           
 10. Anouchka Hoogstraten          de Veene                 45.92 9600824      46.20           
 11. Ellen Maathuis                ZV Scholtenhagen         49.48 9505952      46.48           
 12. Noor Kempers                  Zwemclub Losser             NT 9503332      46.67           
 13. Carli Keizer                  O Z & P C                49.42 9603916      48.88           
 14. Kim Boekestein                O Z & P C                47.10 9603976      52.82           
 15. Sanne ten Hoopen              O Z & P C                48.79 9600374      53.96           
 16. Myrthe Tijhuis                Zwemclub Losser             NT 9701258      54.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits Laarman               Zwemclub Losser          34.04 9500793      34.33           
  2. Bryan Kortman                 Zwemclub Losser          41.07 9503825      38.51           
  3. Dennis Benneker               O Z & P C                36.39 9500193      39.26           
  4. Nick Wolferink                ZV Scholtenhagen         42.67 9700691      44.05           
  5. Sanharib Issa                 de Veene                 47.57 9701613      44.54           
  6. Steven Reuver                 O Z & P C                39.97 9600853      52.36           
  7. Olaf Mink                     de Veene                    NT 9601481      54.73           
 DIS Martijn Rekers                O Z & P C                38.65 9503751    1:03.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Rick Eskes                    Zwemclub Losser          59.45 9601189                      
AFGE Carsten Hoogboom              de Veene                 47.85 9501919                      
AFGE Mert Can Uzman                ZV Scholtenhagen            NT 9602105                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmijn Coenen                Zwemclub Losser        1:13.60 9400954    1:15.89           
  2. Lotte Coenen                  Zwemclub Losser        1:14.51 9301518    1:15.95           
  3. Savanna Bos                   Zwemclub Losser        1:24.08 9400916    1:23.16           
  4. Amber de Vries                Zwemclub Losser        1:27.26 9400896    1:27.98           
  5. Rebecca Geeraert              Zwemclub Losser        1:35.93 9300252    1:36.72           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Benneker                O Z & P C                35.76 9300054      35.67           
  2. Loes Hegeman                  de Veene                 38.23 9400782      35.95           
  3. Carmen Jurjens                O Z & P C                37.89 9302506      37.86           
  4. Laura Reijnders               ZV Scholtenhagen         38.67 9401500      38.29           
  5. Rosa Dries                    de Veene                 40.23 9501978      40.28           
  6. Maudy Bijen                   O Z & P C                43.39 9405462      41.04           
  7. Jonne Cristen                 O Z & P C                39.54 9400842      41.06           
  8. Amber Achterhuis              ZV Scholtenhagen         45.75 9602394      42.39           
  9. Fallon Elkerbout              de Veene                 45.54 9405690      42.51           
 10. Lissa Konhuurne               ZV Scholtenhagen         42.51 9401498      43.73           
 11. Lisenka de Vries              de Veene                 43.11 9400788      44.07           
 12. Dominique Geerlink            O Z & P C                42.64 9302908      44.67           
 13. Marjolein de Vries            de Veene                 45.70 9400790      45.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Luyerink                  Zwemclub Losser        1:19.42 9400147    1:19.29           
 DIS Rick Eskes                    Zwemclub Losser             NT 9601189                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Donny Schippers               Zwemclub Losser        1:14.77 9300445                      
AFGE Bastian Versteeg              Zwemclub Losser        1:22.36 9301639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mathyas Palma                 de Veene                 37.10 9301405      36.26           
  2. Dennis Hoogstraten            de Veene                 32.05 9303731      36.36           
  3. Ruben Gringhuis               O Z & P C                43.51 9400149      37.02           
  4. Daan Rooze                    O Z & P C                41.24 9400205      37.10           
  5. Nick Louter                   de Veene                 47.64 9400415      41.23           
  6. Sander ter Beek               ZV Scholtenhagen         42.70 9501887      43.67           
  7. Bart ter Huurne               ZV Scholtenhagen         47.81 9700451      45.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Wagteveld              O Z & P C                32.48 9403164      31.26           
  2. Irene Lamers                  Zwemclub Losser          31.54 9201064      31.54           
  3. Marleen Moleman               O Z & P C                32.29 9300536      32.04           
  4. Ellen Verhoef                 ZV Scholtenhagen         31.64 9305208      32.64           
  5. Claudia van der Vegte         O Z & P C                33.86 9303106      33.29           
  6. Suzanne Geeraert              Zwemclub Losser          33.22 9100980      33.30           
  7. Desiree Brüning               de Veene                 33.13 9300150      33.64           
  8. Marit Nijhuis                 de Veene                 37.55 9201298      33.94           
  9. Susanna Hubbelmeijer          de Veene                 34.67 9107924      34.26           
 10. Jorieke Dunhoft               Zwemclub Losser          35.33 9500120      35.77           
 11. Myrthe Tijhuis                Zwemclub Losser          42.11 9701258      39.67           
AFGE Danique Achterhuis            ZV Scholtenhagen         33.64 9100014                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels Teunissen               ZV Scholtenhagen         25.82 9201291      25.60           
  2. Elroy Kers                    Zwemclub Losser          27.57 9104105      27.57           
  3. Michel Brookhuis              Zwemclub Losser          27.90 9100313      27.89 FJ 1      
  4. Rick Everink                  ZV Scholtenhagen         28.70 9103175      27.89 FJ 2      
  5. Maurice Meupelenberg          de Veene                 30.93 9402661      29.54           
  6. Daan Hammink                  O Z & P C                29.80 9100843      29.77           
  7. Kevin Jansink                 Zwemclub Losser          36.47 9406067      33.50           
  8. Jules van Dijk                O Z & P C                36.02 9404955      34.54           
AFGE Tim Breukers                  Zwemclub Losser          33.82 9104107                      
AFGE Bastian Versteeg              Zwemclub Losser          30.60 9301639                      
AFGE Donny Schippers               Zwemclub Losser          27.36 9300445                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber de Vries                Zwemclub Losser        3:27.60 9400896    3:29.02           
  2. Irene Lamers                  Zwemclub Losser        3:32.82 9201064    3:33.98           
  3. Savanna Bos                   Zwemclub Losser        3:33.54 9400916    3:40.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen       1:22.72 8600906    1:22.61           
  2. Magda Toeters                 O Z & P C              1:24.29 8603552    1:27.70           
  3. Marijn Segers                 de Veene               1:30.63 8904980    1:30.26           
  4. Debby Segerink                O Z & P C              1:34.92 8603230    1:31.10           
  5. Floor Keizers                 O Z & P C              1:37.32 9306976    1:42.12           
  6. Monique Beerens               de Veene               1:39.73 8800214    1:47.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits Laarman               Zwemclub Losser        2:57.80 9500793    2:59.95           
  2. Tim Withag                    Zwemclub Losser        2:58.89 9006965    3:00.64           
 DIS Arne Riekert                  Zwemclub Losser        2:59.67 8802825    3:18.07           
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen., SD



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wesley Ordelmans              ZV Scholtenhagen       1:19.44 9101731    1:20.48           
  2. Mart de Haar                  ZV Scholtenhagen       1:22.02 9005519    1:21.17           
  3. Tim Segers                    de Veene               1:20.59 8703033    1:21.20           
  4. Rutger Bouman                 O Z & P C              1:33.76 9000377    1:36.86           
 DIS Erwin Oude Avenhuis           de Veene                    NT 8401719    1:24.87           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Kevin Jansink                 Zwemclub Losser        1:38.95 9406067    1:40.90           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Jelle Stamborg                ZV Scholtenhagen            NT 9007271                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lauri Lesscher                de Veene               1:30.16 9900318    1:30.86           
  2. Iris Olde Heuvel              O Z & P C              1:40.13 9701778    1:31.73           
  3. Jessie Willemsen              O Z & P C              1:37.45 9701772    1:32.05           
  4. Merel Wispels                 de Veene               1:34.26 9702272    1:32.73           
  5. Wibie Jutten                  O Z & P C              1:59.29 9701230    1:38.04           
  6. Margriet ter Ellen            O Z & P C              1:46.67 9700770    1:38.98           
  7. Renske Mulder                 O Z & P C              1:40.39 9900136    1:39.32           
  8. Sanne Eskes                   Zwemclub Losser        1:46.48 9800930    1:40.02           
  9. Sophie Lage Venterink         O Z & P C              1:47.21 9700774    1:41.92           
 10. Romee Hoeksma                 ZV Scholtenhagen       1:39.95 9801748    1:44.57           
 11. Margriet Hegeman              de Veene               1:46.20 9700990    1:44.73           
 12. Evelien ter Huurne            ZV Scholtenhagen       1:47.26 9900666    1:45.06           
 13. Renske Dunhoft                Zwemclub Losser        1:47.42 9800122    1:45.60           
 14. Danique Jansen                ZV Scholtenhagen       1:52.57 9901038    1:46.64           
 15. Emily Landkroon               de Veene               1:52.73 9703036    1:49.51           
 16. Tomi Wienk                    O Z & P C              1:43.36 9701244    1:52.16           
 DIS Loes Kleinsmit                de Veene               1:33.42 9704058    1:31.13           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Aniek Giesselink              O Z & P C              1:39.02 9900004    1:37.07           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Manon Korfage                 Zwemclub Losser        1:42.48 9900026                      
AFGE Nienke Willems                ZV Scholtenhagen       2:08.02 9900878                      
AFGE Esmay Zoontjes                O Z & P C              1:30.16 9700050                      
AFGE Emily de Zee                  Zwemclub Losser        1:58.42 9900758                      
  NG Marleen Verhoef               ZV Scholtenhagen       1:44.02 9801052                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Wolferink                ZV Scholtenhagen       1:31.53 9700691    1:32.02           
  2. Pascal Bloemen                Zwemclub Losser        1:37.17 9900135    1:32.42           
  3. Lex Schippers                 Zwemclub Losser        1:40.64 9700469    1:38.76           
  4. Joey de Vries                 O Z & P C              1:45.04 9701389    1:41.80           
  5. Bart ter Huurne               ZV Scholtenhagen       1:43.18 9700451    1:46.94           
  6. Emiel Westland                O Z & P C              1:59.48 9901311    1:49.32           
  7. Michel Waanders               O Z & P C              1:45.39 9700803    1:50.20           
  8. Herman Blöte                  ZV Scholtenhagen       2:06.98 9701721    1:53.10           
  9. Diedrick Schothans            de Veene                    NT 9703185    1:54.17           
 10. Jari Morsink                  O Z & P C              1:58.07 9800727    1:56.42           
 11. Bas van Tintelen              O Z & P C              2:00.32 9800455    1:57.32           
 12. Marc Louter                   de Veene               2:05.70 9800013    1:58.45           
 13. Laurens Spoelstra             de Veene                    NT 9901273    1:59.26           
 14. Stefan Blöte                  ZV Scholtenhagen       1:52.10 9900525    2:00.02           
 15. Jerom Schollink               O Z & P C              2:06.23 9900107    2:00.48           
 16. Sebastiaan van Kooten         de Veene               1:55.04 9702603    2:03.73           
 17. Lars Dubbelink                O Z & P C              2:10.54 9801641    2:14.08           
 DIS Ralph Getkate                 Zwemclub Losser             NT 9901129    2:22.32           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Gijs Hegeman                  de Veene               1:35.96 9700663                      
AFGE Kyrian Lohuis                 ZV Scholtenhagen       2:00.57 9800783                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorieke Dunhoft               Zwemclub Losser          35.33 9500120      33.77           
  2. Sanne Wolferink               ZV Scholtenhagen         33.64 9503294      33.82           
  3. Anne Melis                    de Veene                 33.95 9600392      33.95           
  4. Marlou Meijerink              O Z & P C                40.70 9601532      34.37           
  5. Jet Bijen                     de Veene                 34.69 9602366      34.80           
  6. Maureen Mulder                O Z & P C                35.60 9605456      35.35           
  7. Jetske de Pijper              de Veene                 36.16 9500562      35.73           
  8. Tessa Meijering               de Veene                 40.23 9600580      35.82           
  9. Amber Achterhuis              ZV Scholtenhagen         37.42 9602394      36.64           
 10. Anouchka Hoogstraten          de Veene                 36.92 9600824      38.95           
 11. Noor Kempers                  Zwemclub Losser          46.85 9503332      39.64           
 12. Myrthe Tijhuis                Zwemclub Losser          42.11 9701258      40.57           
 13. Sanne ten Hoopen              O Z & P C                44.56 9600374      42.10           
 14. Carli Keizer                  O Z & P C                44.73 9603916      42.57           
 15. Kim Boekestein                O Z & P C                46.29 9603976      43.67           
 DIS Ellen Maathuis                ZV Scholtenhagen         38.82 9505952                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits Laarman               Zwemclub Losser          30.23 9500793      30.80           
  2. Bryan Kortman                 Zwemclub Losser          34.57 9503825      33.80           
  3. Dennis Benneker               O Z & P C                33.39 9500193      33.92           
  4. Sanharib Issa                 de Veene                 38.70 9701613      37.29           
  5. Dani van Klaveren             ZV Scholtenhagen         40.20 9703711      38.06           
  6. Sander ter Beek               ZV Scholtenhagen            NT 9501887      38.10           
  6. Rick Eskes                    Zwemclub Losser          41.45 9601189      38.10           
  8. Steven Reuver                 O Z & P C                49.36 9600853      40.13           
  9. Lex Schippers                 Zwemclub Losser          41.68 9700469      40.89           
 10. Mark Albers                   O Z & P C                45.76 9700949      41.39           
 11. Olaf Mink                     de Veene                 43.20 9601481      43.10           
 12. Martijn Rekers                O Z & P C                53.70 9503751      49.92           
AFGE Mert Can Uzman                ZV Scholtenhagen         45.82 9602105                      
AFGE Carsten Hoogboom              de Veene                 40.32 9501919                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber de Vries                Zwemclub Losser        3:05.92 9400896    3:12.89           
  2. Rebecca Geeraert              Zwemclub Losser        3:10.95 9300252    3:18.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marleen Moleman               O Z & P C              1:21.75 9300536    1:19.95           
  2. Loes Hegeman                  de Veene               1:26.64 9400782    1:21.52           
  3. Laura Reijnders               ZV Scholtenhagen       1:27.17 9401500    1:22.26           
  4. Claudia van der Vegte         O Z & P C              1:23.39 9303106    1:22.89           
  5. Ellen Verhoef                 ZV Scholtenhagen       1:22.54 9305208    1:23.70           
  6. Rosa Dries                    de Veene               1:24.28 9501978    1:24.57           
  7. Maudy Bijen                   O Z & P C              1:30.01 9405462    1:26.83           
  8. Lissa Konhuurne               ZV Scholtenhagen       1:27.42 9401498    1:28.73           
  9. Fallon Elkerbout              de Veene               1:33.64 9405690    1:32.64           
 10. Lisenka de Vries              de Veene               1:34.07 9400788    1:34.14           
 11. Marjolein de Vries            de Veene               1:38.86 9400790    1:36.48           
 DIS Floor Keizers                 O Z & P C                   NT 9306976    1:37.67           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGE Dominique Geerlink            O Z & P C              1:31.64 9302908                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Luyerink                  Zwemclub Losser        2:56.95 9400147    2:49.89           
  2. Bryan Kortman                 Zwemclub Losser        3:01.09 9503825    3:01.07           
AFGE Donny Schippers               Zwemclub Losser        2:46.84 9300445                      
AFGE Bastian Versteeg              Zwemclub Losser        3:04.42 9301639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mathyas Palma                 de Veene               1:21.80 9301405    1:16.82           
  2. Dennis Hoogstraten            de Veene               1:24.68 9303731    1:22.42           
  3. Daan Rooze                    O Z & P C              1:31.56 9400205    1:24.50           
  4. Ruben Gringhuis               O Z & P C              1:27.64 9400149    1:24.98           
  5. Nick Wolferink                ZV Scholtenhagen       1:30.42 9700691    1:33.67           
  6. Nick Louter                   de Veene               1:36.98 9400415    1:34.16           
  7. Sander ter Beek               ZV Scholtenhagen       1:35.60 9501887    1:35.48           
  8. Bart ter Huurne               ZV Scholtenhagen       1:44.98 9700451    1:41.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Coenen                  Zwemclub Losser        2:46.95 9301518    2:43.60           
  2. Jasmijn Coenen                Zwemclub Losser        2:46.74 9400954    2:45.20           
  3. Savanna Bos                   Zwemclub Losser        2:58.95 9400916    3:02.86           
  4. Suzanne Geeraert              Zwemclub Losser             NT 9100980    3:08.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Benneker                O Z & P C              1:18.48 9300054    1:19.64           
  2. Lianne Verhoef                ZV Scholtenhagen       1:18.54 9501004    1:22.23           
  3. Marit Nijhuis                 de Veene               1:25.82 9201298    1:24.97           
  4. Desiree Brüning               de Veene               1:25.70 9300150    1:27.54           
  5. Jonne Cristen                 O Z & P C              1:25.08 9400842    1:27.98           
  6. Susanna Hubbelmeijer          de Veene               1:30.48 9107924    1:30.13           
  7. Dominique Geerlink            O Z & P C                   NT 9302908    1:37.08           
AFGE Floor Keizers                 O Z & P C              1:40.47 9306976                      
AFGE Danique Achterhuis            ZV Scholtenhagen       1:26.38 9100014                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michel Brookhuis              Zwemclub Losser        2:41.51 9100313    2:49.89           
  2. Sam Luyerink                  Zwemclub Losser        3:00.09 9400147    2:53.32           
  NG Elroy Kers                    Zwemclub Losser        2:35.70 9104105                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Meupelenberg          de Veene               1:15.04 9402661    1:14.23           
  2. Niels Teunissen               ZV Scholtenhagen       1:14.39 9201291    1:14.67           
  3. Wesley Ordelmans              ZV Scholtenhagen       1:17.86 9101731    1:17.67           
  4. Rick Everink                  ZV Scholtenhagen       1:24.89 9103175    1:23.80           
  5. Daan Hammink                  O Z & P C              1:25.36 9100843    1:27.48           
  6. Jules van Dijk                O Z & P C              1:43.51 9404955    1:32.02           

  BM Kevin Jansink                 Zwemclub Losser             NT 9406067    1:49.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen       1:01.57 8600906    1:03.92           
  2. Magda Toeters                 O Z & P C              1:04.36 8603552    1:05.67           
  3. Jasmijn Coenen                Zwemclub Losser        1:06.08 9400954    1:07.67           
  4. Lotte Coenen                  Zwemclub Losser        1:05.20 9301518    1:08.13           
  5. Henrike de Vries              de Veene               1:08.47 8904490    1:08.32           
  6. Marijn Segers                 de Veene               1:08.84 8904980    1:08.54           
  7. Simone Wagteveld              O Z & P C              1:09.10 9403164    1:10.45           
  8. Irene Lamers                  Zwemclub Losser        1:11.13 9201064    1:11.13           
  9. Debby Segerink                O Z & P C              1:12.11 8603230    1:11.48           
 10. Suzanne Geeraert              Zwemclub Losser        1:11.69 9100980    1:17.23           
 11. Monique Beerens               de Veene               1:15.23 8800214    1:19.85           
 12. Noor Kempers                  Zwemclub Losser        1:26.24 9503332    1:25.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Edward Maat                   ZV Scholtenhagen         59.45 8703999    1:00.11 FJ 1      
  2. Tim Withag                    Zwemclub Losser          59.57 9006965    1:00.11 FJ 2      
  3. Tim Segers                    de Veene                 59.18 8703033    1:00.23           
  4. Mart de Haar                  ZV Scholtenhagen       1:02.11 9005519    1:02.23           
  5. Erwin Oude Avenhuis           de Veene                    NT 8401719    1:03.13           
  6. Arne Riekert                  Zwemclub Losser        1:00.28 8802825    1:03.18           
  7. Michel Brookhuis              Zwemclub Losser        1:00.36 9100313    1:04.16           
  8. Derk Jan vd Molen             ZV Scholtenhagen       1:07.41 7801623    1:06.45           
  9. Rutger Bouman                 O Z & P C              1:08.80 9000377    1:09.23           
 10. Rick Eskes                    Zwemclub Losser        1:25.51 9601189    1:24.92           
AFGE Jelle Stamborg                ZV Scholtenhagen       1:03.02 9007271                      
AFGE Tim Breukers                  Zwemclub Losser        1:21.45 9104107                      
  NG Elroy Kers                    Zwemclub Losser          58.73 9104105                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. O Z & P C 1                   O Z & P C              2:26.52            2:25.64           
        Linda Benneker, 93                         Marleen Moleman, 93
        Maudy Bijen, 94                            Simone Wagteveld, 94
            35.92  2:25.64

  2. ZV Scholtenhagen 1            ZV Scholtenhagen       2:27.85            2:31.48           
        Lianne Verhoef, 95                         Ellen Verhoef, 93
        Lissa Konhuurne, 94                        Laura Reijnders, 94
            38.54  2:31.48

  3. Zwemclub Losser 1             Zwemclub Losser        2:22.65            2:36.04           
        Jasmijn Coenen, 94                         Lotte Coenen, 93
        Rebecca Geeraert, 93                       Amber de Vries, 94
            38.00  2:36.04

  4. de Veene 3                    de Veene               2:35.95            2:38.42           
        Desiree Brüning, 93                        Loes Hegeman, 94
        Rosa Dries, 95                             Anne Melis, 96
            40.82  2:38.42

  5. O Z & P C 2                   O Z & P C              2:40.34            2:39.66           
        Jonne Cristen, 94                          Dominique Geerlink, 93
        Claudia van der Vegte, 93                  Maureen Mulder, 96
            38.35  2:39.66




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
18-1-2009                              (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. O Z & P C 1                   O Z & P C              1:50.95            1:31.39           
        Michel Waanders, 97                        Joey de Vries, 97
        Iris Olde Heuvel, 97                       Jessie Willemsen, 97
          1:31.39

  2. Zwemclub Losser 1             Zwemclub Losser        1:49.32            1:32.32           
        Pascal Bloemen, 99                         Ralph Getkate, 99
        Renske Dunhoft, 98                         Sanne Eskes, 98
          1:32.32

  3. de Veene 4                    de Veene               1:43.49            1:33.32           
        Diedrick Schothans, 97                     Sanharib Issa, 97
        Merel Wispels, 97                          Lauri Lesscher, 99
          1:33.32

  4. ZV Scholtenhagen 1            ZV Scholtenhagen       1:36.87            1:33.70           
        Bart ter Huurne, 97                        Nick Wolferink, 97
        Evelien ter Huurne, 99                     Romee Hoeksma, 98
          1:33.70

  5. O Z & P C 2                   O Z & P C              2:01.07            1:37.06           
        Margriet ter Ellen, 97                     Mark Albers, 97
        Jari Morsink, 98                           Tomi Wienk, 97
          1:37.06




SPLASH Meet Manager 2007Registered to OZ&PC