Limburgse A kampioenschappen
Kerkrade (NED),    17. - 25.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 50m rugslag, Junioren 2 en later    Nr. 2. Heren, 50m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Dames, 400m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 4. Heren, 400m wisselslag, Junioren 1 en later
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 8. Heren, 200m vrije slag, Senioren
Nr. 9. Dames, 4 x 100m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 10. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                 junioren 2 t/m jeugd 2
17.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty, COERT                  ZC Valkenburg            33.80 9300162      33.90           
  2. Rebecca, VROOMEN              Eurode KZC               33.16 9301772      33.93           
  3. Jona, PISTERS                 Nimo                     35.57 9501784      34.85           
  4. Minke, JANSSEN                sg Noord Limburg         35.25 9400830      34.89           
  5. Kimberley, TEUNISSEN          sg Noord Limburg         33.63 9201742      35.28           
  6. Svenja, ZONNEVELD             RZ                       34.36 9301096      35.45           
  7. Eva, MARTENS                  Hellas-Glana             35.48 9206966      35.98           
  8. Melissa, MEIJER               Nimo                     35.27 9304374      36.06           
  9. Christa, CRAENEN              Patrick                  36.10 9200384      36.07           
 10. Mirte, TUMMERS                Hellas-Glana             35.74 9201790      36.30           
 11. Chidi, HENNIGFELD             ZON/S&S                  35.13 9303332      36.53           
 12. Karin, BONGERS                RZL                      36.26 9303800      36.54           
 13. Denise, AUSTEN                RZ                       35.05 9303778      36.71           
 14. Floor, RUTTEN                 Heldense Zwemverenig     36.16 9403792      36.78           
 15. Manon, SENTJENS               ZPC Nederweert           35.81 9201608      36.83           
 16. Denise, PEETERS               sg Noord Limburg         36.00 9406418      37.02           
 17. Sabine, KLESMAN               De Roersoppers           36.08 9202860      37.25           
 18. Michelle, MEUSEN              RZL                      36.34 9400852      37.70           
 19. Anke, SNIJKERS                Nimo                     36.00 9201638      37.72           
 20. Linda, DEHING                 RZ                       36.06 9400022      37.95           
 21. Nathalie, KNOPS               Mosaqua                  36.29 9404026      38.36           
 22. Loes, MENNEN                  ZPC Nederweert           34.70 9502394      39.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                               Senioren
17.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jenny, SCHOUTEN               ZC Valkenburg            31.78 8703674      32.25           
  2. Judith, van MEIJEL            HZPC                     31.85 9102076      32.62           
  3. Maureen, MUYEN                ZON/S&S                  32.39 9102874      33.13           
  4. Alice, JANSSEN                HZPC                     34.70 8902012      35.18           
  5. Melanie, van den BEUKEN       Heldense Zwemverenig     34.70 9105162      35.33           
  6. Ilvy, van GRIMBERGEN          RZL                      34.70 8805442      35.45           
  7. Lydia, COLIJN                 Nimo                     33.70 8600718      35.59           
  8. Irene, GUBBELS                ZC Valkenburg            33.82 8801532      35.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                 junioren 1 t/m jeugd 2
17.05.2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico, NEMETH                  Brunssum                 29.44 9004455      30.29           
  2. Dean, COERT                   ZC Valkenburg            29.83 9100393      30.85           
  3. Alain, DASSEN                 Hellas-Glana             31.27 9203459      31.41           
  4. Willem, JONGEN                De Roersoppers           30.86 9103401      31.47           
  5. Imre, DEHNER                  ZON/S&S                  31.45 9006195      31.73           
  6. Alec, EBSKAMP                 sg Noord Limburg         32.28 9104305      32.12           
  7. Patrick, CREEMERS             RZ                       30.80 9000579      32.16           
  8. Charel, THEWISSEN             Hellas-Glana             31.75 9005591      32.17           
  9. Ralph, van MEGEN              HZPC                     31.71 9201613      32.57           
 10. Mark, van ENCKEVORT           HZPC                     31.90 9000797      32.93           
 11. Patrick, LEMMENS              Brunssum                 32.03 9106101      33.37           
 12. Jelle, PELTZER                ZC Valkenburg            31.25 9403779      33.47           
 13. Tobias, van HALEN             RZ                       30.44 9100835      34.04           
 DIS Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                  30.84 9304385                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                               Senioren
17.05.2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan, SMEETS                  Hellas-Glana             27.96 8402089      28.79           
  2. Tom, van der STERREN          Zeps                     28.53 8502495      29.00           
  3. Tim, JANSEN                   Hellas-Glana             28.35 8601431      29.59           
  4. Sander, BOUTS                 RZ                       30.00 8500331      30.58           
  5. Reinier, ELLENKAMP            de Rog                   31.00 8000367      30.71           
  6. Terrence, OLARIA              ZC Valkenburg            29.97 8602249      30.82           
  7. Maikel, BROUWERS              HZPC                     30.07 8300339      30.83           
  8. Stefan, KRANENBROEK           HZPC                     29.73 7900729      31.11           
  9. Richard, HUBERS               De Roersoppers           30.37 8501129      31.61           
AFGE Joris, BULSTRA                Hellas-Glana             28.95 8503217                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              11 jaar
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne, JENTE                Brunssum               5:42.32 9600788    5:29.30           
          1:19.05  2:42.46  4:06.25  5:29.30
 DIS Jessica, HESEN                HZPC                   5:19.64 9601194                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Maaike, SANDERS               Hellas-Glana           5:32.48 9602806                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 2
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy, JANSSEN                Heldense Zwemverenig   5:21.65 9500752    5:22.87           
          1:14.81  2:38.87  4:01.84  5:22.87
  2. Bo, KERKHOFF                  Nimo                   5:27.32 9502376    5:32.78           
          1:16.38  2:41.90  4:08.43  5:32.78
  3. Floor, WEIJMANS               HZPC                   5:28.33 9502522    5:47.68           
          1:18.81  2:48.71  4:18.62  5:47.68
 DIS Juul, van BERLO               HZPC                   5:34.11 9501490                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 3
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne, SCHEERDER              ZC Valkenburg          4:55.95 9401316    4:51.22           
          1:09.07  2:24.10  3:38.56  4:51.22
  2. Selena, van CRUCHTEN          RZ                     5:05.84 9401608    5:20.44           
          1:14.98  2:37.61  4:00.10  5:20.44
  3. Rinske, BECKS                 HZPC                   5:15.07 9403098    5:26.98           
          1:17.50  2:42.57  4:06.89  5:26.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal, SENDEN               ZC Valkenburg          4:51.93 9300698    4:46.15           
          1:07.90  2:20.54  3:33.86  4:46.15
  2. Jamie, SCHEPERS               ZC Valkenburg          4:53.84 9300894    4:58.07           
          1:09.81  2:25.35  3:41.84  4:58.07
  3. Vera, WEINBERG                Nimo                   5:05.03 9302144    5:09.24           
          1:11.14  2:30.04  3:50.54  5:09.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 2
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy, van de LAAR           ZC Valkenburg          4:47.95 9201052    4:47.14           
          1:07.33  2:19.89  3:34.33  4:47.14
  2. Ingrid, van HOREN             HZPC                   4:59.28 9204060    5:04.79           
          1:11.29  2:28.08  3:46.90  5:04.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                             Senioren
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise, van ROUWENDAAL        ZC Valkenburg          4:39.62 8705960    4:38.97           
          1:05.91  2:17.09  3:28.95  4:38.97
  2. Lisa, DREESENS                HZPC                   4:32.41 9105798    4:43.69           
          1:06.03  2:18.01  3:31.22  4:43.69
  3. Lotte, GREVEN                 ZC Valkenburg          4:55.60 8705620    4:51.76           
          1:07.65  2:22.03  3:37.48  4:51.76
  4. Lydia, COLIJN                 Nimo                   4:47.29 8600718    4:55.21           
          1:09.38  2:25.25  3:41.90  4:55.21
  5. Jenny, SCHOUTEN               ZC Valkenburg          4:42.35 8703674    4:55.24           
          1:08.65  2:23.72  3:40.11  4:55.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 1
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas, GREVEN                 ZC Valkenburg          5:18.97 9501941    5:25.43           
          1:18.34  5:25.43
  2. Maurice, HENKEL               RZ                     6:06.11 9504703    6:04.66           
          1:34.53  6:04.66
  3. Max, GRISPEN                  ZC Valkenburg          6:07.35 9501783    6:10.71           
          1:24.86  6:10.71
  4. Luuk, JANSSEN                 Mosa Regio             6:08.54 9503497    6:16.68           
          1:29.37  6:16.68
  5. Bart, de HEER                 Zeps                   6:08.08 9500359    6:23.72           
          1:34.29  6:23.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 2
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy, VROOMEN                Eurode KZC             5:08.56 9400341    5:18.26           
          1:13.31  5:18.26
  2. Ruben, KLINKERS               ZC Valkenburg          5:17.33 9403511    5:25.99           
          1:17.56  5:25.99
  3. Jelle, PELTZER                ZC Valkenburg          5:36.23 9403779    5:50.92           
          1:25.79  5:50.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 3
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff, EBSKAMP                sg Noord Limburg       5:06.83 9301817    5:13.47           
          1:07.08  5:13.47
  2. Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                5:07.02 9304385    5:16.40           
          1:13.15  5:16.40
  3. Rick, HESEN                   HZPC                   5:36.25 9300601    5:51.40           
          1:16.56  5:51.40


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 4
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper, v. DIJK               sg Noord Limburg       5:06.09 9200249    5:06.92           
          1:09.41  5:06.92
  2. Jeroen, FEIJS                 ZC Valkenburg          5:04.91 9200333    5:07.34           
          1:11.05  5:07.34
 DIS Thijs, WOLSWINKEL             RZ                     5:22.89 9201837                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Mitch, NOTTEN                 ZC Valkenburg          4:48.06 9202505    5:03.38           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:05.13  5:03.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kenneth, CASTER               ZC Valkenburg          5:14.04 9100375    5:15.64           
          1:10.54  5:15.64
  2. Dean, COERT                   ZC Valkenburg          5:12.63 9100393    5:29.06           
          1:13.88  5:29.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                             Senioren
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram, DEKKER                  ZC Valkenburg          4:40.55 8900649    4:42.34           
          1:01.66  4:42.34
  2. Tim, JANSEN                   Hellas-Glana           4:51.89 8601431    5:10.51           
          1:11.66  5:10.51
  3. Tom, van der STERREN          Zeps                   4:58.96 8502495    5:14.35           
          1:12.30  5:14.35
  4. Stefan, JACOBS                RZ                     5:07.85 8601407    5:26.61           
          1:10.76  5:26.61
 DIS Yvo, op den KAMP              ZC Valkenburg          4:32.19 8901553    4:46.04           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
          1:04.67  4:46.04
 DIS Sander, BOUTS                 RZ                     4:55.33 8500331    5:04.38           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:05.00  5:04.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               11 jaar
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne, JENTE                Brunssum               1:17.59 9600788    1:19.74           
  2. Margot, v. IERSEL             sg Noord Limburg       1:17.95 9603098    1:21.20           
  3. Merel, JASPERS                Nimo                   1:22.47 9602544    1:23.17           
  4. Loes, ARNOLDUSSEN             Brunssum               1:24.07 9603146    1:25.60           
  5. Ilse, LITJENS                 HZPC                   1:25.71 9602640    1:26.86           
  6. Denise, van der KLIJ          HZPC                   1:24.60 9600482    1:27.27           
  7. Maureen, WINGERS              RZ                     1:24.94 9602264    1:28.85           
  8. Jessica, HESEN                HZPC                   1:26.81 9601194    1:29.69           
  9. Jara, WASSENBERG              RZ                     1:26.27 9600222    1:31.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 2
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona, PISTERS                 Nimo                   1:16.58 9501784    1:17.10           
  2. Lizzy, JANSSEN                Heldense Zwemverenig   1:15.09 9500752    1:17.42           
  3. Lisa, BORGER                  Brunssum               1:22.91 9503194    1:23.34           
  4. Angelique, SCHOUTEN           Heldense Zwemverenig   1:20.63 9503450    1:24.08           
  5. Floor, WEIJMANS               HZPC                   1:22.22 9502522    1:24.86           
  6. Maud, GEERSSEN                Brunssum               1:24.20 9501928    1:25.75           
  7. Loes, MENNEN                  ZPC Nederweert         1:24.23 9502394    1:27.00           
  8. Marlou, JACOBS                RZL                    1:24.36 9502388    1:28.62           
  9. Juul, van BERLO               HZPC                   1:24.13 9501490    1:29.31           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 3
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke, JANSSEN                sg Noord Limburg       1:12.38 9400830    1:15.93           
  2. Danique, AGTERBERG            Hellas-Glana           1:12.29 9401054    1:18.13           
  3. Linda, DEHING                 RZ                     1:16.54 9400022    1:18.48           
  4. Denise, PEETERS               sg Noord Limburg       1:16.91 9406418    1:20.16           
  5. Floor, RUTTEN                 Heldense Zwemverenig   1:18.94 9403792    1:20.42           
  6. Veerle, CORSTJENS             Patrick                1:19.65 9401314    1:20.85           
  7. Ashley, HENSELS               Mosaqua                1:20.64 9400668    1:21.31           
  8. Maaike, KNOPS                 RZL                    1:19.01 9404018    1:21.92           
  9. Michelle, MEUSEN              RZL                    1:18.57 9400852    1:22.45           
 10. Daphne, van de LAAR           ZPC Nederweert         1:18.89 9403584    1:22.98           
 11. Selena, van CRUCHTEN          RZ                     1:18.25 9401608    1:23.27           
 12. Nathalie, KNOPS               Mosaqua                1:20.43 9404026    1:24.90           
 13. Vera, HENDRIKS                sg Noord Limburg       1:19.94 9405270    1:25.38           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 1
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty, COERT                  ZC Valkenburg          1:11.67 9300162    1:13.28           
  2. Rebecca, VROOMEN              Eurode KZC             1:11.41 9301772    1:15.10           
  3. Svenja, ZONNEVELD             RZ                     1:12.63 9301096    1:15.98           
  4. Karin, BONGERS                RZL                    1:17.67 9303800    1:20.13           
  5. Sophie, CLEUREN               HZPC                   1:16.98 9300158    1:20.33           
  6. Maud, RUTJENS                 HZPC                   1:18.76 9305632    1:22.18           
  7. Chidi, HENNIGFELD             ZON/S&S                1:18.60 9303332    1:23.33           
 DIS Denise, AUSTEN                RZ                     1:14.97 9303778                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 2
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva, MARTENS                  Hellas-Glana           1:13.66 9206966    1:16.90           
  2. Ingrid, van HOREN             HZPC                   1:13.83 9204060    1:17.27           
  3. Kimberley, TEUNISSEN          sg Noord Limburg       1:14.72 9201742    1:20.05           
  4. Mirte, TUMMERS                Hellas-Glana           1:15.95 9201790    1:20.17           
  5. Anke, SNIJKERS                Nimo                   1:17.25 9201638    1:21.02           
  6. Manon, SENTJENS               ZPC Nederweert         1:16.38 9201608    1:23.31           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                              Senioren
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise, van ROUWENDAAL        ZC Valkenburg          1:06.97 8705960    1:09.57           
  2. Judith, van MEIJEL            HZPC                   1:07.55 9102076    1:10.99           
  3. Jenny, SCHOUTEN               ZC Valkenburg          1:09.20 8703674    1:13.52           
  4. Alice, JANSSEN                HZPC                   1:12.92 8902012    1:15.14           
  5. Maureen, MUYEN                ZON/S&S                1:11.16 9102874    1:15.57           
  6. Fanny, ROBBERTSEN             Nimo                   1:13.78 9102622    1:15.76           
  7. Melanie, van den BEUKEN       Heldense Zwemverenig   1:13.42 9105162    1:16.37           
  8. Lydia, COLIJN                 Nimo                   1:12.51 8600718    1:18.17           
  9. Jela, CNUBBEN                 Nimo                   1:13.55 8800796    1:20.71           
 10. Irene, GUBBELS                ZC Valkenburg          1:12.02 8801532    1:24.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 1
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur, van NOORDEN           ZC Valkenburg          1:10.90 9501239    1:10.20           
  2. Stan, SNIJDERS                RZL                    1:15.16 9500485    1:16.40           
  3. Daan, WOLSWINKEL              RZ                     1:16.17 9501791    1:19.19           
  4. Kevin, MEUWISSEN              Patrick                1:24.29 9502485    1:23.45           
  5. Alex, BOS                     sg Noord Limburg       1:23.16 9501273    1:24.25           
 DIS Max, GRISPEN                  ZC Valkenburg          1:22.95 9501783                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 2
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim, van BASTEN BATENBURG     Hellas-Glana           1:07.62 9401657    1:07.67           
  2. Jordy, VROOMEN                Eurode KZC             1:04.33 9400341    1:07.89           
  3. Lester, SNACKERS              ZC Valkenburg          1:12.50 9400947    1:09.24           
  4. Ruben, KLINKERS               ZC Valkenburg          1:14.06 9403511    1:12.56           
  5. Silvan, VIEHMANN              Brunssum               1:10.93 9403763    1:15.30           
  6. Maurice, ZELIS                RZ                     1:16.36 9401031    1:18.89           
  7. Jim, KETELINGS                RZ                     1:19.13 9403901    1:23.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 3
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion, DREESENS                HZPC                   1:01.85 9302189    1:04.34           
  2. Geoff, EBSKAMP                sg Noord Limburg       1:05.29 9301817    1:04.65           
  3. Robin, BORGER                 Brunssum               1:07.53 9305183    1:08.33           
  4. Ramon, WASSENBERG             RZ                     1:10.96 9300715    1:11.66           
  5. Rick, HESEN                   HZPC                   1:12.08 9300601    1:14.76           
  6. Pim, THIJERT                  Hellas-Glana           1:13.59 9305431    1:19.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 4
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch, NOTTEN                 ZC Valkenburg            59.81 9202505    1:03.16           
  2. Ralph, van MEGEN              HZPC                   1:03.99 9201613    1:04.77           
  3. Jory, NIEMARK                 Brunssum               1:06.87 9204409    1:08.16           
  4. Jeroen, FEIJS                 ZC Valkenburg          1:08.09 9200333    1:12.83           
 DIS Thijs, WOLSWINKEL             RZ                     1:11.10 9201837                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Kasper, v. DIJK               sg Noord Limburg       1:02.78 9200249    1:05.68           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean, COERT                   ZC Valkenburg          1:05.70 9100393    1:08.71           
  2. Alec, EBSKAMP                 sg Noord Limburg       1:09.22 9104305    1:09.04           
  3. Kenneth, CASTER               ZC Valkenburg          1:07.87 9100375    1:09.57           
  4. Mark, WOLSWINKEL              RZ                     1:08.49 9102997    1:10.18           
  5. Tobias, van HALEN             RZ                     1:06.74 9100835    1:12.10           
  6. Leon, HENDRIKS                sg Noord Limburg       1:08.89 9106975    1:13.50           
  7. Patrick, LEMMENS              Brunssum               1:09.15 9106101    1:13.85           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charel, THEWISSEN             Hellas-Glana           1:02.06 9005591    1:04.62           
  2. Rico, NEMETH                  Brunssum               1:06.24 9004455    1:09.06           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                            Senioren
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy, VERREUSSEL              Hellas-Glana             58.66 8903341      59.75           
  2. Yvo, op den KAMP              ZC Valkenburg            59.21 8901553    1:01.44           
  3. Sander, BOUTS                 RZ                     1:01.59 8500331    1:02.25           
  4. Maikel, BROUWERS              HZPC                   1:00.37 8300339    1:02.44           
  5. Stefan, KRANENBROEK           HZPC                   1:00.92 7900729    1:03.06           
  6. Tom, van der STERREN          Zeps                   1:02.45 8502495    1:06.32           
AFGE Joris, BULSTRA                Hellas-Glana           1:01.86 8503217                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              11 jaar
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne, JENTE                Brunssum               3:16.00 9600788    3:16.07           
          1:36.43  3:16.07
  2. Danae, REMMEL                 ZON/S&S                3:12.92 9600588    3:18.34           
          1:35.65  3:18.34
  3. Beau, WARNIER                 Zwemclub Eijsden       3:20.68 9600118    3:21.89           
          1:37.59  3:21.89
  4. Maureen, WINGERS              RZ                     3:22.65 9602264    3:24.36           
          1:40.36  3:24.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 2
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy, JANSSEN                Heldense Zwemverenig   3:01.99 9500752    3:06.97           
          1:30.66  3:06.97
  2. Leonora, ARETS                Eurode KZC             3:11.04 9504690    3:07.69           
          1:33.44  3:07.69
  3. Hilde, vd SCHANS              de Rog                 3:10.61 9502710    3:10.60           
          1:32.46  3:10.60
  4. Angelique, SCHOUTEN           Heldense Zwemverenig   3:10.89 9503450    3:12.15           
          1:26.60  3:12.15
  5. Joyce, DELSING                Patrick                3:16.64 9502594    3:17.07           
          1:36.56  3:17.07
  6. Fiona, MEUFFELS               Patrick                3:16.11 9504366    3:21.46           
          1:37.69  3:21.46
  7. Sharon, SCHROYEN              Brunssum               3:17.20 9502536    3:23.72           
          1:41.11  3:23.72
 DIS Andra, DOLS                   Hellas-Glana           3:13.73 9502764                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 3
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske, BECKS                 HZPC                   3:04.16 9403098    3:07.68           
          1:28.75  3:07.68
  2. Sanne, SCHEERDER              ZC Valkenburg          2:48.45 9401316    3:08.36           
          1:30.55  3:08.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona, REMMEL                 ZON/S&S                2:42.42 9302198    2:47.54           
          1:20.31  2:47.54
  2. Jamie, SCHEPERS               ZC Valkenburg          2:57.96 9300894    3:04.06           
          1:28.97  3:04.06
  3. Melissa, MEIJER               Nimo                   3:02.86 9304374    3:05.61           
          1:27.00  3:05.61
  4. Svenja, ZONNEVELD             RZ                     2:59.38 9301096    3:07.45           
          1:34.97  3:07.45
  5. Varolien, FRANCISCA           RZ                     3:06.23 9305420    3:12.15           
          1:31.22  3:12.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 2
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy, van de LAAR           ZC Valkenburg          2:55.64 9201052    3:04.38           
          1:29.65  3:04.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                             Senioren
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, HENDRIKSE             ZC Valkenburg          2:47.16 9005446    2:58.75           
          1:24.32  2:58.75
  2. Lotte, GREVEN                 ZC Valkenburg          2:47.28 8705620    2:59.21           
          1:27.20  2:59.21
  3. Fleur, BOELHOUWERS            Zeps                   2:55.29 9007408    3:00.61           
          1:25.08  3:00.61
  4. Elise, WIJNKER                Hellas-Glana           2:53.96 9103534    3:01.38           
          1:29.09  3:01.38
  5. Lauke, KNOOP                  ZON/S&S                2:55.13 9002008    3:05.84           
          1:30.54  3:05.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           minioren 6
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden       2:17.23 9600193    2:23.16           
          1:08.57  2:23.16
  2. Philip, BAMS                  Zwemclub Eijsden       2:25.32 9600195    2:27.60           
          1:10.09  2:27.60
  3. Sem, HERMANS                  HZPC                   2:38.57 9601259    2:33.28           
          1:14.21  2:33.28
  4. Sam, DERKS                    HZPC                   2:37.64 9600719    2:44.36           
          1:19.18  2:44.36
  5. Timo, BILLMAN                 Eurode KZC             2:39.57 9601033    2:47.55           
          1:22.48  2:47.55


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 1
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur, van NOORDEN           ZC Valkenburg          2:16.53 9501239    2:16.38           
          1:07.20  2:16.38
  2. Lucas, GREVEN                 ZC Valkenburg          2:13.48 9501941    2:17.68           
          1:08.18  2:17.68
  3. Kevin, WOLTERS                Hellas-Glana           2:20.93 9501965    2:22.29           
          1:08.79  2:22.29
  4. Mart, THEUNISSEN              ZC Valkenburg          2:23.24 9500483    2:25.32           
          1:09.23  2:25.32
  5. Stan, SNIJDERS                RZL                    2:27.01 9500485    2:27.63           
          1:10.86  2:27.63
  6. Kenny, SIEBEN                 Hellas-Glana           2:26.72 9503663    2:29.46           
          1:11.14  2:29.46
  7. Dylan, NOTTEN                 ZC Valkenburg          2:27.76 9500099    2:32.52           
          1:13.33  2:32.52
  8. Max, GRISPEN                  ZC Valkenburg          2:26.93 9501783    2:33.40           
          1:14.00  2:33.40
  9. Daan, WOLSWINKEL              RZ                     2:29.39 9501791    2:34.34           
          1:13.52  2:34.34
 10. Kevin, MEUWISSEN              Patrick                2:29.00 9502485    2:38.81           
          1:14.35  2:38.81


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 2
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester, SNACKERS              ZC Valkenburg          2:07.00 9400947    2:09.79           
          1:02.96  2:09.79
  2. Jordy, VROOMEN                Eurode KZC             2:06.62 9400341    2:10.76           
          1:03.72  2:10.76
  3. Ruben, KLINKERS               ZC Valkenburg          2:09.15 9403511    2:15.18           
          1:06.46  2:15.18
  4. Silvan, VIEHMANN              Brunssum               2:16.28 9403763    2:20.74           
          1:09.31  2:20.74
  5. Jelle, PELTZER                ZC Valkenburg          2:21.52 9403779    2:23.15           
          1:10.78  2:23.15
  6. Maurice, ZELIS                RZ                     2:23.04 9401031    2:27.32           
          1:09.48  2:27.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 3
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion, DREESENS                HZPC                   1:56.70 9302189    2:01.44           
            59.57  2:01.44
  2. Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                2:06.70 9304385    2:11.78           
          1:02.77  2:11.78
  3. Ramon, WASSENBERG             RZ                     2:18.51 9300715    2:17.18           
          1:07.93  2:17.18
  4. Rick, HESEN                   HZPC                   2:20.48 9300601    2:21.98           
          1:09.42  2:21.98
  5. Tom, MOONEN                   ZPC Nederweert         2:19.25 9304169    2:25.94           
          1:07.72  2:25.94
  6. Pim, THIJERT                  Hellas-Glana           2:20.52 9305431    2:26.33           
          1:08.65  2:26.33
  7. Robin, BORGER                 Brunssum               2:16.93 9305183    2:27.92           
          1:10.81  2:27.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 4
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, FEIJS                 ZC Valkenburg          2:01.63 9200333    2:07.29           
          1:03.10  2:07.29
  2. Mitch, NOTTEN                 ZC Valkenburg          1:58.51 9202505    2:07.65           
          1:01.78  2:07.65
  3. Ralph, van MEGEN              HZPC                   2:06.09 9201613    2:13.08           
          1:04.08  2:13.08
  4. Thijs, WOLSWINKEL             RZ                     2:12.45 9201837    2:13.66           
          1:04.43  2:13.66
  5. Jory, NIEMARK                 Brunssum               2:12.99 9204409    2:15.72           
          1:07.33  2:15.72
  6. Kasper, v. DIJK               sg Noord Limburg       2:07.59 9200249    2:17.12           
          1:07.06  2:17.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick, MOMMERS              ZC Valkenburg          2:01.49 9101613    2:10.67           
          1:02.24  2:10.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 2
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick, CREEMERS             RZ                     2:06.80 9000579    2:08.83           
          1:01.19  2:08.83
  2. Tristan, EISANK               ZON/S&S                2:06.22 9000773    2:10.91           
          1:02.75  2:10.91
  3. Mark, van ENCKEVORT           HZPC                   2:07.99 9000797    2:14.16           
          1:02.96  2:14.16
  4. Rico, NEMETH                  Brunssum               2:08.02 9004455    2:17.43           
          1:08.31  2:17.43


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                             Senioren
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo, op den KAMP              ZC Valkenburg          1:53.70 8901553    2:00.40           
          1:00.51  2:00.40
  2. Michel, HEIJNEN               Hellas-Glana           2:00.62 8701267    2:02.42           
          1:00.26  2:02.42
  3. Terrence, OLARIA              ZC Valkenburg          1:57.08 8602249    2:08.81           
          1:00.29  2:08.81
  4. Stefan, JACOBS                RZ                     2:03.48 8601407    2:09.46           
          1:02.57  2:09.46
  5. Maikel, BROUWERS              HZPC                   2:01.64 8300339    2:11.29           
          1:03.99  2:11.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Junioren 1 en later
17.05.2008 - 18:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:06.54            4:11.56           
        Chantal, SENDEN, 93                        Dimphy, van de LAAR, 92
        Misty, COERT, 93                           Sanne, SCHEERDER, 94
          1:00.35  4:11.56

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:03.87            4:12.44           
        Denise, van ROUWENDAAL, 87                 Simone, HENDRIKSE, 90
        Jenny, SCHOUTEN, 87                        Lotte, GREVEN, 87
          1:00.90  4:12.44

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:03.52            4:14.65           
        Judith, van MEIJEL, 91                     Ingrid, van HOREN, 92
        Debbie, HESEN, 86                          Lisa, DREESENS, 91
          1:03.72  4:14.65

  4. Nimo 1                        Nimo                   4:18.12            4:25.23           
        Melissa, MEIJER, 93                        Vera, WEINBERG, 93
        Jona, PISTERS, 95                          Lydia, COLIJN, 86
          1:07.26  4:25.23

  5. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:21.43            4:27.49           
        Eva, MARTENS, 92                           Elise, WIJNKER, 91
        Mirte, TUMMERS, 92                         Danique, AGTERBERG, 94
          1:09.13  4:27.49

  6. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                4:24.07            4:31.15           
        Suzanne, DUIJKERS, 87                      Lauke, KNOOP, 90
        Danique, UBAGS, 90                         Ilona, REMMEL, 93
          1:08.57  4:31.15

  7. Nimo 2                        Nimo                   4:23.52            4:33.76           
        Michelle, HACKING, 91                      Fanny, ROBBERTSEN, 91
        Bo, PEETERS, 93                            Jela, CNUBBEN, 88
          1:07.18  4:33.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Heren, 4 x 100m wisselslag                           Senioren
17.05.2008 - 18:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:56.21            4:07.56           
        Alan, SMEETS, 84                           Sven, JAEGER, 83
        Davy, VERREUSSEL, 89                       Michel, HEIJNEN, 87
          1:02.75  4:07.56

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:00.34            4:14.40           
        Jeroen, FEIJS, 92                          Mitch, NOTTEN, 92
        Kay, op den KAMP, 91                       Yvo, op den KAMP, 89
          1:04.70  4:14.40

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:10.43            4:22.27           
        Stefan, KRANENBROEK, 79                    Dion, DREESENS, 93
        Maikel, BROUWERS, 83                       Ralph, van MEGEN, 92
          1:06.46  4:22.27

  4. RZ 1                          RZ                     4:12.01            4:27.97           
        Patrick, CREEMERS, 90                      Sander, BOUTS, 85
        Stefan, JACOBS, 86                         Tobias, van HALEN, 91
          1:15.18  4:27.97

  5. De Roersoppers 1              De Roersoppers         4:21.48            4:29.51           
        Joep, JANSSEN, 82                          Remco, de VEEN, 89
        Rik, JANSEN, 85                            Willem, JONGEN, 91
          1:08.70  4:29.51

  6. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                4:16.08            4:33.46           
        Robin, RAMAEKERS, 93                       Tristan, EISANK, 90
        Aaron, EISANK, 91                          Imre, DEHNER, 90
          1:09.90  4:33.46




Splash Meet Manager 2007Registered to Brunssum