Nationale Sprintwedstrijd - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.138, registered to Steenwijk 1934


Nr. 1  50m vrije slag  Dames  Junioren 2 en 3
Nr. 2  50m vrije slag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 3  50m vrije slag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 4  50m vrije slag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 5  50m vrije slag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 6  50m vrije slag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 7  50m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 8  50m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 9  50m vlinderslag  Dames  Junioren 2 en 3
Nr. 10  50m vlinderslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 11  50m vlinderslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 12  50m vlinderslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 13  50m vlinderslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 14  50m vlinderslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 15  50m vlinderslag  Dames  Senioren
Nr. 16  50m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 17  50m schoolslag  Dames  Junioren 2 en 3
Nr. 18  50m schoolslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 19  50m schoolslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 20  50m schoolslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 21  50m schoolslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 22  50m schoolslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 23  50m schoolslag  Dames  Senioren
Nr. 24  50m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 25  50m rugslag  Dames  Junioren 2 en 3
Nr. 26  50m rugslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 27  50m rugslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 28  50m rugslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 29  50m rugslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 30  50m rugslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 31  50m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 32  50m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 33  50m vrije slag  Dames  Jun 2 en ouder
Nr. 34  50m vrije slag  Heren  Senioren open


Nr. 1
15-09-2007
50m vrije slag  Dames

Junioren 2 en 3
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Christel Vinke94ZVZ29.22
2.Naomi Hofsink94Deltasteur29.64
3.Kimberley Boxum94ZVZ29.89
4.Karin Rijkelijkhuizen94Zignea30.44
5.Minke Betten94DZ&PC30.49
6.Leonie Oude Elferink94Zignea30.77
7.Danique Lokhorst94Deltasteur31.04
8.Manon Kuiper94't Tolhekke31.37
9.Shireen Post95AZ&PC31.631
10.Luciënne van der Linde95't Tolhekke31.632
11.Denise Koerhuis94De Spatters33.02
12.Danique de Rijke94AZ&PC33.45
13.Eefke Duijst94Swol 189433.46
14.Esmee Hoogeboom94SC Salland (SG)33.58
15.Willemijn Mink94De Veene33.98
16.Nathalie Moolenkamp95Steenwijk 193434.57
17.Karin Kuiper95SC Salland (SG)34.76
18.Eva Visscher94Swol 189435.46
19.Roos Bijkerk95Steenwijk 193437.44
ng. za.Femke Groos94DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 2
15-09-2007
50m vrije slag  Heren

Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maiko Postma94DZ&PC29.82
2.Ronald Vermeulen94AZ&PC30.23
3.Dominique Sikkema95Zignea30.36
4.Max van der Steeg94Swol 189431.11
5.Willem-Jan Huisman94Steenwijk 193431.59
6.Mark Arendshorst94De Veene32.60
7.Gert Norg94Deltasteur32.63
8.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 193432.92
9.Tiemen Maris94De Veene33.39
10.Haje Vis95Zignea33.50
11.Mitchell Beugels94De Spatters33.75
12.Aaldert Been94't Tolhekke35.07
13.Niels Noorman95De Spatters38.42
14.Alfred Veldhuizen95't Tolhekke40.13
15.Tim Mentink94Steenwijk 193441.36
dis.Gabriël Verheij94AZ&PCAA
ng. za.Stijn Wijbenga95Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 3
15-09-2007
50m vrije slag  Dames

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Yvon Versteeg92De Veene27.92
2.Estelle Moorman93ZVZ28.95
3.Amarins Nonhebel92't Tolhekke29.04
4.Sanne Huisman93't Tolhekke29.36
5.Sarah Boerefijn92Zignea29.57
6.Ellen Maris92De Veene29.70
7.Sanne Gerrits92Swol 189429.92
8.Anja Loijens92Zignea30.33
9.Nikki Hoogeboom93SC Salland (SG)30.38
10.Iris Pijtak93AZ&PC30.471
11.Linda Kuiper92SC Salland (SG)30.472
12.Josephine Meerman93DZ&PC30.89
13.Vera Kraijer92Swol 189431.291
14.Felicia Addink92ZVZ31.292
15.Sarissa Homsma92Steenwijk 193432.631
16.Eline Haandrikman92De Spatters32.632
17.Ellen Fikkert92Deltasteur33.16
18.Nicolle Buijs93AZ&PC33.52
19.Stephanie Sanchez93Steenwijk 193434.02
20.Eline Vossebelt92Deltasteur34.97
21.Leonie Geurts93Steenwijk 193437.13
22.Dieneke Been93DZ&PC39.47
ng. za.Gejanne van Heukelem92TriVia


<< TOP >>
Nr. 4
15-09-2007
50m vrije slag  Heren

Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Menno Manning93De Veene26.23
2.Robert Kaj Meenhorst92SC Salland (SG)26.67
3.Richard Krijnse Locker92ZVZ27.02
4.Albert Dijkstra92DZ&PC27.42
5.Bart Arendshorst93De Veene27.81
6.Robert-Jan Voogd93Swol 189427.98
7.Mike Koelewijn93't Tolhekke28.05
8.Ivan Jöbsis93AZ&PC28.16
9.Alex Maat92Zignea28.40
10.Berend Schenk92Swol 189429.20
11.Twan Klaver93Steenwijk 193429.29
12.Maurice Gaal92Steenwijk 193429.88
13.Kevin Meinders93De Spatters30.39
14.Jordan Kraaijenhof93AZ&PC30.89
15.Jort Wichink Kruit93SC Salland (SG)31.04
16.Johnny Lennips93ZVZ31.28
17.Istvan Kleijn93Zignea31.57
18.Tom de Lange93Deltasteur33.04
19.Matthijs van Hulsentop93Deltasteur34.20


<< TOP >>
Nr. 5
15-09-2007
50m vrije slag  Dames

Senioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Ranomi Kromowidjojo90TriVia25.18
2.Willemijn Knot90TriVia27.35
3.Jacyntha Plat90't Tolhekke28.28
4.Gelske Koedijk91Swol 189429.45
5.Annet van Stratum90Deltasteur29.57
6.Nicky de Wilde90DZ&PC29.86
7.Simone v/d Wal91DZ&PC30.51
8.Daniëlle Vermeulen91AZ&PC30.82
9.Marjon Pol91Zignea31.08
10.Maaike Fikkert91Deltasteur31.32
11.Annika Kwint90Steenwijk 193431.60
12.Anne Laskewitz91Swol 189431.64
13.Annelie van Dalfsen91ZVZ32.251
14.Laura van den Berg91SC Salland (SG)32.252
15.Sanne de Pijper91De Veene32.83
16.Anke Meulendijks91Zignea33.02
17.Yaël Jansma91AZ&PC33.10
18.Jantina Schra91Steenwijk 193437.22
ng. za.Eva van Doorn90Zignea


<< TOP >>
Nr. 6
15-09-2007
50m vrije slag  Heren

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Kremer90TriVia24.82
2.Pieter Jan de Vries90ZVZ25.13
3.Jan Wicher de Vries90ZVZ25.781
4.Étiënne Vrieling91TriVia25.782
5.Stephan Lokhorst91Deltasteur25.98
6.Bryan Morsink91De Veene26.24
7.Mark Pijtak90AZ&PC26.84
8.Bram Koppenaal91Swol 189426.98
9.Robert Piquer90't Tolhekke27.42
Rudie Kirkenier90DZ&PC27.42
11.Remco Kamps90DZ&PC27.71
12.Rolf Versteeg90Swol 189428.02
Hielke vd Berg91Deltasteur28.02
14.Thijs Reehuis91SC Salland (SG)28.95
15.Mark van Damme91't Tolhekke29.26
16.Gert-Jan van de Velde90Steenwijk 193430.10


<< TOP >>
Nr. 7
15-09-2007
50m vrije slag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Annelies Pol89Zignea27.08
2.Hedwig Kikkert85TriVia27.84
3.Carine Vos87De Aquaflippers28.16
4.Chantal Nap89De Aquaflippers29.04
5.Linda Boxma85De Spatters29.20
6.Annelette de Vries86De Veene29.78
7.Lisette de Brouwer89SC Salland (SG)30.02
8.Dorien Riemersma89AZ&PC30.54
9.Martine Bruinsma89Zignea30.67
10.Babet Dijk86Swol 189431.40
11.Milou Bouwhuis89De Veene31.45
12.Tessa van Ockenburg89ZVZ32.52
13.Marjolein Tissingh89't Tolhekke33.41
14.Miranda Straetemans74Deltasteur34.26
ng. za.Lidia v. Bon70AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 8
15-09-2007
50m vrije slag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers23.78
2.Sebastian Bakker88De Aquaflippers24.39
3.Gernand Leusink88Deltasteur24.591
4.Jeroen Stuut88TriVia24.592
5.Martin Gildemeester80DZ&PC25.451
6.Michiel Jorink87Swol 189425.452
7.Erik Talma89TriVia25.64
8.Edwin v. Norden63AZ&PC25.70
9.Gert Sikkema63Zignea25.98
Rick Driezen86Steenwijk 193425.98
Gert v't Oever87Deltasteur25.98
12.Erik Spit86Zignea26.39
13.Mike Kaasjager89AZ&PC26.42
14.Robert Braad86Steenwijk 193427.411
15.Lennart Leusink89ZVZ27.412
16.Edward Buitenwerf89DZ&PC27.413
17.Richard Sebregts83Swol 189427.414
18.Sander Nijhuis89SC Salland (SG)27.51
19.Jurry Dute86SC Salland (SG)27.83


<< TOP >>
Nr. 9
15-09-2007
50m vlinderslag  Dames

Junioren 2 en 3
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Christel Vinke94ZVZ31.61
2.Karin Rijkelijkhuizen94Zignea32.10
3.Minke Betten94DZ&PC33.51
4.Danique Lokhorst94Deltasteur33.76
5.Kimberley Boxum94ZVZ35.10
6.Luciënne van der Linde95't Tolhekke35.54
7.Leonie Oude Elferink94Zignea35.98
8.Naomi Hofsink94Deltasteur36.02
9.Shireen Post95AZ&PC36.05
10.Manon Kuiper94't Tolhekke37.52
11.Esmee Hoogeboom94SC Salland (SG)38.98
12.Willemijn Mink94De Veene39.42
13.Karin Kuiper95SC Salland (SG)40.07
14.Denise Koerhuis94De Spatters40.39
15.Nathalie Moolenkamp95Steenwijk 193440.80
16.Eefke Duijst94Swol 189441.57
17.Danique de Rijke94AZ&PC43.39
18.Eva Visscher94Swol 189444.11
19.Roos Bijkerk95Steenwijk 193449.76
ng. za.Femke Groos94DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 10
15-09-2007
50m vlinderslag  Heren

Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maiko Postma94DZ&PC35.36
2.Gert Norg94Deltasteur36.66
3.Ronald Vermeulen94AZ&PC37.02
4.Max van der Steeg94Swol 189437.23
5.Dominique Sikkema95Zignea38.01
6.Haje Vis95Zignea38.66
7.Willem-Jan Huisman94Steenwijk 193438.75
8.Gabriël Verheij94AZ&PC39.95
9.Aaldert Been94't Tolhekke40.76
Tiemen Maris94De Veene40.76
11.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 193441.35
12.Mitchell Beugels94De Spatters42.73
13.Mark Arendshorst94De Veene44.70
14.Tim Mentink94Steenwijk 193453.98
15.Alfred Veldhuizen95't Tolhekke57.23
dis.Niels Noorman95De SpattersAA
ng. za.Stijn Wijbenga95Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 11
15-09-2007
50m vlinderslag  Dames

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Yvon Versteeg92De Veene30.10
2.Ellen Maris92De Veene30.54
3.Estelle Moorman93ZVZ30.95
4.Sanne Huisman93't Tolhekke32.57
5.Sarah Boerefijn92Zignea33.02
6.Anja Loijens92Zignea33.26
7.Nikki Hoogeboom93SC Salland (SG)34.57
8.Iris Pijtak93AZ&PC35.02
9.Vera Kraijer92Swol 189435.10
10.Linda Kuiper92SC Salland (SG)35.281
11.Felicia Addink92ZVZ35.282
12.Amarins Nonhebel92't Tolhekke35.32
13.Sanne Gerrits92Swol 189435.66
14.Josephine Meerman93DZ&PC36.73
15.Dieneke Been93DZ&PC36.92
16.Eline Haandrikman92De Spatters37.64
17.Eline Vossebelt92Deltasteur38.03
18.Sarissa Homsma92Steenwijk 193438.54
19.Ellen Fikkert92Deltasteur38.56
20.Nicolle Buijs93AZ&PC40.77
21.Leonie Geurts93Steenwijk 193442.86
22.Stephanie Sanchez93Steenwijk 193443.00
ng. za.Gejanne van Heukelem92TriVia


<< TOP >>
Nr. 12
15-09-2007
50m vlinderslag  Heren

Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Menno Manning93De Veene29.36
2.Ivan Jöbsis93AZ&PC30.82
3.Albert Dijkstra92DZ&PC31.29
4.Richard Krijnse Locker92ZVZ31.55
5.Robert Kaj Meenhorst92SC Salland (SG)32.341
6.Bart Arendshorst93De Veene32.342
7.Twan Klaver93Steenwijk 193432.57
8.Mike Koelewijn93't Tolhekke33.69
9.Maurice Gaal92Steenwijk 193434.44
10.Jort Wichink Kruit93SC Salland (SG)34.45
11.Alex Maat92Zignea34.76
12.Robert-Jan Voogd93Swol 189434.79
13.Kevin Meinders93De Spatters34.86
14.Johnny Lennips93ZVZ35.431
15.Jordan Kraaijenhof93AZ&PC35.432
16.Berend Schenk92Swol 189436.27
17.Matthijs van Hulsentop93Deltasteur42.25
18.Istvan Kleijn93Zignea43.94
19.Tom de Lange93Deltasteur47.42


<< TOP >>
Nr. 13
15-09-2007
50m vlinderslag  Dames

Senioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Ranomi Kromowidjojo90TriVia27.70
2.Willemijn Knot90TriVia29.25
3.Jacyntha Plat90't Tolhekke31.87
4.Marjon Pol91Zignea33.16
5.Simone v/d Wal91DZ&PC33.76
6.Nicky de Wilde90DZ&PC34.09
7.Daniëlle Vermeulen91AZ&PC34.33
8.Gelske Koedijk91Swol 189435.25
9.Anke Meulendijks91Zignea35.67
10.Laura van den Berg91SC Salland (SG)35.75
11.Annika Kwint90Steenwijk 193435.89
12.Annet van Stratum90Deltasteur35.99
13.Yaël Jansma91AZ&PC36.67
14.Maaike Fikkert91Deltasteur36.86
15.Sanne de Pijper91De Veene37.07
16.Anne Laskewitz91Swol 189438.27
17.Annelie van Dalfsen91ZVZ39.65
18.Jantina Schra91Steenwijk 193450.54
ng. za.Eva van Doorn90Zignea


<< TOP >>
Nr. 14
15-09-2007
50m vlinderslag  Heren

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Kremer90TriVia26.16
2.Étiënne Vrieling91TriVia27.711
3.Pieter Jan de Vries90ZVZ27.712
4.Jan Wicher de Vries90ZVZ28.48
5.Stephan Lokhorst91Deltasteur28.80
6.Bryan Morsink91De Veene28.94
7.Mark Pijtak90AZ&PC29.90
8.Remco Kamps90DZ&PC30.07
9.Rolf Versteeg90Swol 189430.61
10.Robert Piquer90't Tolhekke30.88
11.Rudie Kirkenier90DZ&PC31.10
12.Hielke vd Berg91Deltasteur31.37
13.Bram Koppenaal91Swol 189431.51
14.Gert-Jan van de Velde90Steenwijk 193436.93
15.Thijs Reehuis91SC Salland (SG)38.37
16.Mark van Damme91't Tolhekke38.70


<< TOP >>
Nr. 15
15-09-2007
50m vlinderslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Annelies Pol89Zignea29.06
2.Hedwig Kikkert85TriVia29.66
3.Chantal Nap89De Aquaflippers31.27
4.Carine Vos87De Aquaflippers31.95
5.Linda Boxma85De Spatters33.04
Dorien Riemersma89AZ&PC33.04
7.Milou Bouwhuis89De Veene33.80
8.Babet Dijk86Swol 189434.07
9.Miranda Straetemans74Deltasteur34.82
10.Martine Bruinsma89Zignea34.871
11.Lisette de Brouwer89SC Salland (SG)34.872
12.Annelette de Vries86De Veene35.49
13.Marjolein Tissingh89't Tolhekke37.68
14.Tessa van Ockenburg89ZVZ39.66
ng. za.Lidia v. Bon70AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 16
15-09-2007
50m vlinderslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers25.29
2.Jeroen Stuut88TriVia26.48
3.Gernand Leusink88Deltasteur27.21
4.Edwin v. Norden63AZ&PC27.44
5.Martin Gildemeester80DZ&PC27.64
6.Rick Driezen86Steenwijk 193427.651
7.Michiel Jorink87Swol 189427.652
8.Mike Kaasjager89AZ&PC27.92
9.Sebastian Bakker88De Aquaflippers27.95
10.Erik Talma89TriVia28.97
11.Gert v't Oever87Deltasteur29.17
12.Erik Spit86Zignea29.29
13.Robert Braad86Steenwijk 193430.00
14.Gert Sikkema63Zignea30.40
15.Edward Buitenwerf89DZ&PC30.64
16.Lennart Leusink89ZVZ31.61
17.Richard Sebregts83Swol 189431.74
18.Jurry Dute86SC Salland (SG)32.41
19.Sander Nijhuis89SC Salland (SG)32.95


<< TOP >>
Nr. 17
15-09-2007
50m schoolslag  Dames

Junioren 2 en 3
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Karin Rijkelijkhuizen94Zignea37.09
2.Christel Vinke94ZVZ38.36
3.Leonie Oude Elferink94Zignea39.20
4.Danique Lokhorst94Deltasteur39.28
5.Naomi Hofsink94Deltasteur41.79
6.Minke Betten94DZ&PC42.22
7.Eva Visscher94Swol 189442.66
8.Kimberley Boxum94ZVZ43.54
9.Luciënne van der Linde95't Tolhekke43.59
10.Manon Kuiper94't Tolhekke44.02
11.Nathalie Moolenkamp95Steenwijk 193444.461
12.Denise Koerhuis94De Spatters44.462
13.Esmee Hoogeboom94SC Salland (SG)44.80
14.Willemijn Mink94De Veene45.64
15.Eefke Duijst94Swol 189445.67
16.Shireen Post95AZ&PC46.17
17.Danique de Rijke94AZ&PC47.98
18.Karin Kuiper95SC Salland (SG)48.65
19.Roos Bijkerk95Steenwijk 193448.97
ng. za.Femke Groos94DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 18
15-09-2007
50m schoolslag  Heren

Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maiko Postma94DZ&PC40.63
2.Dominique Sikkema95Zignea40.681
3.Ronald Vermeulen94AZ&PC40.682
4.Gert Norg94Deltasteur41.07
5.Max van der Steeg94Swol 189442.48
6.Tiemen Maris94De Veene43.93
7.Mitchell Beugels94De Spatters44.05
8.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 193446.40
9.Mark Arendshorst94De Veene47.95
10.Willem-Jan Huisman94Steenwijk 193448.02
11.Aaldert Been94't Tolhekke48.28
12.Gabriël Verheij94AZ&PC48.37
13.Haje Vis95Zignea50.49
14.Alfred Veldhuizen95't Tolhekke51.10
15.Tim Mentink94Steenwijk 193453.10
16.Niels Noorman95De Spatters56.68
ng. za.Stijn Wijbenga95Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 19
15-09-2007
50m schoolslag  Dames

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Yvon Versteeg92De Veene36.67
2.Estelle Moorman93ZVZ38.20
3.Anja Loijens92Zignea38.92
4.Sarah Boerefijn92Zignea39.36
5.Dieneke Been93DZ&PC39.41
6.Sanne Huisman93't Tolhekke39.541
7.Sanne Gerrits92Swol 189439.542
8.Eline Vossebelt92Deltasteur39.81
9.Nikki Hoogeboom93SC Salland (SG)39.96
10.Ellen Maris92De Veene40.25
11.Felicia Addink92ZVZ40.74
12.Ellen Fikkert92Deltasteur41.32
13.Amarins Nonhebel92't Tolhekke41.37
14.Josephine Meerman93DZ&PC41.41
15.Vera Kraijer92Swol 189442.82
16.Linda Kuiper92SC Salland (SG)43.651
17.Sarissa Homsma92Steenwijk 193443.652
18.Iris Pijtak93AZ&PC44.28
19.Nicolle Buijs93AZ&PC46.20
20.Stephanie Sanchez93Steenwijk 193446.35
21.Eline Haandrikman92De Spatters46.48
22.Leonie Geurts93Steenwijk 193450.04
ng. za.Gejanne van Heukelem92TriVia


<< TOP >>
Nr. 20
15-09-2007
50m schoolslag  Heren

Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Robert Kaj Meenhorst92SC Salland (SG)33.79
2.Alex Maat92Zignea34.42
3.Bart Arendshorst93De Veene35.29
4.Richard Krijnse Locker92ZVZ36.54
5.Menno Manning93De Veene36.91
6.Robert-Jan Voogd93Swol 189437.40
7.Mike Koelewijn93't Tolhekke37.81
8.Tom de Lange93Deltasteur37.89
9.Berend Schenk92Swol 189438.31
10.Ivan Jöbsis93AZ&PC38.46
11.Albert Dijkstra92DZ&PC39.22
12.Maurice Gaal92Steenwijk 193439.28
13.Twan Klaver93Steenwijk 193439.50
14.Jordan Kraaijenhof93AZ&PC39.66
15.Kevin Meinders93De Spatters39.74
16.Johnny Lennips93ZVZ40.04
17.Istvan Kleijn93Zignea40.08
18.Jort Wichink Kruit93SC Salland (SG)44.67
19.Matthijs van Hulsentop93Deltasteur46.51


<< TOP >>
Nr. 21
15-09-2007
50m schoolslag  Dames

Senioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jacyntha Plat90't Tolhekke35.87
2.Ranomi Kromowidjojo90TriVia36.05
3.Willemijn Knot90TriVia38.18
4.Gelske Koedijk91Swol 189438.78
5.Daniëlle Vermeulen91AZ&PC38.99
6.Maaike Fikkert91Deltasteur39.45
7.Annet van Stratum90Deltasteur39.95
8.Nicky de Wilde90DZ&PC40.91
9.Annelie van Dalfsen91ZVZ41.26
10.Anke Meulendijks91Zignea42.26
11.Anne Laskewitz91Swol 189442.76
12.Laura van den Berg91SC Salland (SG)43.09
13.Sanne de Pijper91De Veene43.67
14.Simone v/d Wal91DZ&PC43.86
15.Marjon Pol91Zignea43.96
16.Yaël Jansma91AZ&PC44.38
17.Jantina Schra91Steenwijk 193453.10
ng. za.Eva van Doorn90Zignea
ng. za.Annika Kwint90Steenwijk 1934


<< TOP >>
Nr. 22
15-09-2007
50m schoolslag  Heren

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Pieter Jan de Vries90ZVZ31.23
2.Étiënne Vrieling91TriVia32.83
3.Marc Kremer90TriVia33.26
4.Stephan Lokhorst91Deltasteur33.73
5.Bryan Morsink91De Veene34.84
6.Jan Wicher de Vries90ZVZ36.13
7.Gert-Jan van de Velde90Steenwijk 193436.71
8.Mark van Damme91't Tolhekke36.97
9.Rudie Kirkenier90DZ&PC37.161
10.Bram Koppenaal91Swol 189437.162
11.Hielke vd Berg91Deltasteur37.72
12.Rolf Versteeg90Swol 189438.26
13.Mark Pijtak90AZ&PC38.601
14.Thijs Reehuis91SC Salland (SG)38.602
15.Remco Kamps90DZ&PC38.77
16.Robert Piquer90't Tolhekke38.80


<< TOP >>
Nr. 23
15-09-2007
50m schoolslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Carine Vos87De Aquaflippers35.32
2.Annelies Pol89Zignea36.26
3.Babet Dijk86Swol 189437.16
4.Linda Boxma85De Spatters37.441
5.Hedwig Kikkert85TriVia37.442
6.Miranda Straetemans74Deltasteur38.42
7.Lisette de Brouwer89SC Salland (SG)38.60
8.Dorien Riemersma89AZ&PC39.33
9.Chantal Nap89De Aquaflippers40.00
10.Martine Bruinsma89Zignea40.83
11.Tessa van Ockenburg89ZVZ41.09
12.Milou Bouwhuis89De Veene41.39
13.Marjolein Tissingh89't Tolhekke44.02
ng. za.Lidia v. Bon70AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 24
15-09-2007
50m schoolslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sebastian Bakker88De Aquaflippers30.13
2.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers30.16
3.Martin Gildemeester80DZ&PC30.92
4.Jeroen Stuut88TriVia32.49
5.Edward Buitenwerf89DZ&PC33.02
6.Gernand Leusink88Deltasteur33.18
7.Edwin v. Norden63AZ&PC33.571
8.Gert Sikkema63Zignea33.572
9.Richard Sebregts83Swol 189434.02
10.Michiel Jorink87Swol 189434.16
11.Gert v't Oever87Deltasteur34.79
12.Lennart Leusink89ZVZ35.20
13.Jurry Dute86SC Salland (SG)35.34
14.Robert Braad86Steenwijk 193435.64
15.Mike Kaasjager89AZ&PC36.76
16.Sander Nijhuis89SC Salland (SG)36.90
17.Rick Driezen86Steenwijk 193438.20
18.Erik Spit86Zignea38.85
dis.Erik Talma89TriViaAA


<< TOP >>
Nr. 25
15-09-2007
50m rugslag  Dames

Junioren 2 en 3
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Manon Kuiper94't Tolhekke34.95
2.Christel Vinke94ZVZ36.08
3.Naomi Hofsink94Deltasteur36.14
4.Karin Rijkelijkhuizen94Zignea36.22
5.Luciënne van der Linde95't Tolhekke36.38
6.Kimberley Boxum94ZVZ36.82
7.Minke Betten94DZ&PC37.141
8.Danique Lokhorst94Deltasteur37.142
9.Leonie Oude Elferink94Zignea38.60
10.Eefke Duijst94Swol 189439.12
11.Shireen Post95AZ&PC39.21
12.Willemijn Mink94De Veene39.32
Karin Kuiper95SC Salland (SG)39.32
14.Denise Koerhuis94De Spatters40.60
15.Esmee Hoogeboom94SC Salland (SG)41.36
16.Eva Visscher94Swol 189442.00
17.Danique de Rijke94AZ&PC43.07
18.Roos Bijkerk95Steenwijk 193443.35
19.Nathalie Moolenkamp95Steenwijk 193447.10
ng. za.Femke Groos94DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 26
15-09-2007
50m rugslag  Heren

Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maiko Postma94DZ&PC35.32
2.Dominique Sikkema95Zignea35.48
3.Gert Norg94Deltasteur38.59
4.Willem-Jan Huisman94Steenwijk 193438.70
5.Max van der Steeg94Swol 189439.15
6.Ronald Vermeulen94AZ&PC40.03
7.Tiemen Maris94De Veene41.06
8.Aaldert Been94't Tolhekke41.50
9.Mark Arendshorst94De Veene42.75
10.Mitchell Beugels94De Spatters42.82
11.Haje Vis95Zignea43.36
12.Robert-Jan Homsma95Steenwijk 193444.10
13.Alfred Veldhuizen95't Tolhekke44.25
14.Tim Mentink94Steenwijk 193445.85
15.Gabriël Verheij94AZ&PC46.80
16.Niels Noorman95De Spatters49.46
ng. za.Stijn Wijbenga95Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 27
15-09-2007
50m rugslag  Dames

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Yvon Versteeg92De Veene33.64
2.Estelle Moorman93ZVZ33.80
3.Sarah Boerefijn92Zignea33.98
4.Ellen Maris92De Veene34.14
5.Sanne Huisman93't Tolhekke35.46
6.Iris Pijtak93AZ&PC35.531
7.Dieneke Been93DZ&PC35.532
8.Felicia Addink92ZVZ35.75
9.Anja Loijens92Zignea36.80
10.Nikki Hoogeboom93SC Salland (SG)36.96
11.Amarins Nonhebel92't Tolhekke37.42
12.Vera Kraijer92Swol 189437.84
13.Josephine Meerman93DZ&PC38.48
14.Eline Haandrikman92De Spatters38.83
15.Sanne Gerrits92Swol 189438.98
16.Linda Kuiper92SC Salland (SG)39.26
17.Ellen Fikkert92Deltasteur40.23
18.Stephanie Sanchez93Steenwijk 193440.29
19.Eline Vossebelt92Deltasteur40.65
20.Sarissa Homsma92Steenwijk 193441.73
21.Nicolle Buijs93AZ&PC44.49
22.Leonie Geurts93Steenwijk 193447.01
ng. za.Gejanne van Heukelem92TriVia


<< TOP >>
Nr. 28
15-09-2007
50m rugslag  Heren

Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Albert Dijkstra92DZ&PC30.13
2.Bart Arendshorst93De Veene32.02
3.Menno Manning93De Veene32.13
4.Richard Krijnse Locker92ZVZ32.70
5.Robert Kaj Meenhorst92SC Salland (SG)33.80
6.Mike Koelewijn93't Tolhekke34.43
7.Berend Schenk92Swol 189435.30
8.Robert-Jan Voogd93Swol 189435.56
9.Ivan Jöbsis93AZ&PC35.98
10.Maurice Gaal92Steenwijk 193436.27
11.Jort Wichink Kruit93SC Salland (SG)36.61
12.Twan Klaver93Steenwijk 193436.98
13.Kevin Meinders93De Spatters37.50
14.Alex Maat92Zignea37.91
15.Jordan Kraaijenhof93AZ&PC39.13
16.Johnny Lennips93ZVZ39.29
17.Istvan Kleijn93Zignea40.39
18.Matthijs van Hulsentop93Deltasteur40.57
19.Tom de Lange93Deltasteur42.85


<< TOP >>
Nr. 29
15-09-2007
50m rugslag  Dames

Senioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Ranomi Kromowidjojo90TriVia29.24
2.Willemijn Knot90TriVia30.18
3.Jacyntha Plat90't Tolhekke33.14
4.Simone v/d Wal91DZ&PC34.02
5.Gelske Koedijk91Swol 189435.76
6.Marjon Pol91Zignea36.04
7.Maaike Fikkert91Deltasteur36.14
8.Anne Laskewitz91Swol 189436.16
9.Annet van Stratum90Deltasteur36.29
10.Nicky de Wilde90DZ&PC36.54
11.Daniëlle Vermeulen91AZ&PC38.87
12.Anke Meulendijks91Zignea39.16
13.Sanne de Pijper91De Veene39.34
14.Yaël Jansma91AZ&PC39.50
15.Annelie van Dalfsen91ZVZ40.70
16.Laura van den Berg91SC Salland (SG)41.81
17.Jantina Schra91Steenwijk 193450.64
ng. za.Eva van Doorn90Zignea
ng. za.Annika Kwint90Steenwijk 1934


<< TOP >>
Nr. 30
15-09-2007
50m rugslag  Heren

Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Kremer90TriVia29.36
2.Bryan Morsink91De Veene30.16
3.Étiënne Vrieling91TriVia30.90
4.Stephan Lokhorst91Deltasteur32.03
5.Pieter Jan de Vries90ZVZ32.16
6.Jan Wicher de Vries90ZVZ32.851
7.Rudie Kirkenier90DZ&PC32.852
8.Remco Kamps90DZ&PC33.25
9.Mark Pijtak90AZ&PC33.32
Hielke vd Berg91Deltasteur33.32
11.Rolf Versteeg90Swol 189434.70
12.Bram Koppenaal91Swol 189434.97
13.Thijs Reehuis91SC Salland (SG)36.45
14.Mark van Damme91't Tolhekke37.26
15.Gert-Jan van de Velde90Steenwijk 193439.54
16.Robert Piquer90't Tolhekke41.12


<< TOP >>
Nr. 31
15-09-2007
50m rugslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Chantal Nap89De Aquaflippers31.94
2.Hedwig Kikkert85TriVia33.10
3.Annelies Pol89Zignea33.32
4.Carine Vos87De Aquaflippers33.39
5.Linda Boxma85De Spatters33.73
6.Dorien Riemersma89AZ&PC35.39
7.Martine Bruinsma89Zignea35.86
8.Lisette de Brouwer89SC Salland (SG)38.32
9.Babet Dijk86Swol 189438.94
10.Annelette de Vries86De Veene39.63
11.Marjolein Tissingh89't Tolhekke40.37
12.Miranda Straetemans74Deltasteur41.23
13.Tessa van Ockenburg89ZVZ41.25
14.Milou Bouwhuis89De Veene42.95
ng. za.Lidia v. Bon70AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 32
15-09-2007
50m rugslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sebastian Bakker88De Aquaflippers28.65
2.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers29.16
3.Edwin v. Norden63AZ&PC29.60
4.Michiel Jorink87Swol 189430.20
5.Martin Gildemeester80DZ&PC30.33
6.Gert v't Oever87Deltasteur30.45
7.Mike Kaasjager89AZ&PC30.69
8.Erik Spit86Zignea30.89
9.Robert Braad86Steenwijk 193431.23
10.Jeroen Stuut88TriVia31.29
11.Gernand Leusink88Deltasteur31.59
12.Erik Talma89TriVia31.98
13.Rick Driezen86Steenwijk 193432.61
14.Richard Sebregts83Swol 189433.16
15.Gert Sikkema63Zignea33.23
16.Lennart Leusink89ZVZ34.42
Jurry Dute86SC Salland (SG)34.42
18.Edward Buitenwerf89DZ&PC34.80
19.Sander Nijhuis89SC Salland (SG)37.48


<< TOP >>
Nr. 33
15-09-2007
50m vrije slag  Dames

Jun 2 en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Ranomi Kromowidjojo90TriVia25.32
2.Annelies Pol89Zignea26.86
3.Willemijn Knot90TriVia27.481
4.Hedwig Kikkert85TriVia27.482
5.Carine Vos87De Aquaflippers28.26
6.Yvon Versteeg92De Veene28.48


<< TOP >>
Nr. 34
15-09-2007
50m vrije slag  Heren

Senioren open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers23.12
2.Jeroen Stuut88TriVia24.18
3.Sebastian Bakker88De Aquaflippers24.48
4.Pieter Jan de Vries90ZVZ24.74
5.Marc Kremer90TriVia24.75
6.Gernand Leusink88Deltasteur25.16



limietwedstrijd 22 april 2007 'de Waterwyck' te Steenwijk