E.ON Nationale Zwemcompetitie deel 2
Purmerend (NED),    13-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.    Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    

FINA Point Scoring 2010
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
13-11-11 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             8:05.83   605       
        Lars Haarsma, 96                       Scott Bole, 96
        Oliver Brache, 96                      Ivar de Jong, 97
            57.81  1:29.23  2:01.07  4:00.99  6:01.71  8:05.83

    2.  Wzpc 1                             Wzpc                   9:02.49   435       
        Carlo Kemp, 96                         Danny Fabian Groen, 97
        Simon Koopen, 98                       Tim Tuijp, 98
            28.90  1:01.36  1:34.99  2:08.29  4:27.88  6:52.07  9:02.49




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
13-11-11 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn   3:58.64   453       
        Thierry Feld, 96                       Yannick Vijver, 96
        Danny Berlemon, 96                     Jordi Kerssens, 96
            26.88    56.31  1:24.84  1:57.54  2:26.10  2:57.30  3:26.78  3:58.64

    2.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             4:09.21   397       
        Max Guthman, 96                        Michel van Nieuwkerk, 97
        Jesse Frankenhuizen, 97                Stefan van den Berg, 96
            28.12    58.50  1:27.25  2:00.82  2:30.82  3:04.87  3:35.50  4:09.21




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
13-11-11 - 15:00                    (1j,1m,1j,1m)                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wzpc 1                             Wzpc                   2:14.40             
        Ian van Tiel, 00                       Elroy Schot, 02
        Mara Döderlein de Win, 00              Jennifer Tuijp, 00
            30.78  1:04.49  1:40.96  2:14.40

    2.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn   2:19.00   215       
        Marc Castricum, 00                     Fabienne Scholing, 00
        Anneleen Verkerk, 00                   Jarno Pomstra, 00
            31.80  1:06.45  1:41.54  2:19.00

    3.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             2:20.03   211       
        Kaylin Stel, 01                        Marina van Eyken, 02
        Enrico Molly, 00                       Ivar Oldenhof, 00
            34.30  1:06.62  1:44.30  2:20.03




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 400m wisselslag             Dames Senioren Open
13-11-11 - 15:03                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn             4:58.35   669       
            31.40  1:07.65  4:58.35
    2.  Lia Dekker                    87   De Dolfijn             5:03.76   634       
            33.01  1:10.46  5:03.76
    3.  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                   5:09.00   602       
            31.40  1:09.60  5:09.00
    4.  Mirthe Lanfermeijer           94   Zwemvereniging Hoorn   5:10.64   593       
            32.07  1:09.57  5:10.64
    5.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   5:14.92   569       
            32.61  1:11.06  5:14.92
    6.  Manon Wiersma                 96   Zwemvereniging Hoorn   5:41.04   448       
            34.85  1:16.35  5:41.04
    7.  Simone de Wit                 86   Zwemvereniging Hoorn   5:58.62   385       
            36.30  1:20.30  5:58.62




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Heren, 100m vlinderslag             Heren Senioren Open
13-11-11 - 15:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens Bakker                   93   De Dolfijn               54.91   688       
            25.68    54.91
    2.  Dennis Eliveld                92   De Dolfijn               57.10   612       
            26.49    57.10
    3.  Kevin Lebis                   81   Wzpc                     59.95   528       
            27.13    59.95
    4.  Remco Peerdeman               89   Zwemvereniging Hoorn   1:00.22   521       
            27.16  1:00.22
    5.  Ruben Dekker                  93   De Dolfijn             1:01.27   495       
            27.80  1:01.27
    6.  Frank van der Wolff           94   Zwemvereniging Hoorn   1:01.72   484  FJ 1 
            28.28  1:01.72
    7.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                   1:01.72   484  FJ 2 
            27.61  1:01.72
    8.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   1:03.58   443       
            28.54  1:03.58
    9.  Bas Tietze                    87   Wzpc                   1:04.06   433       
            28.68  1:04.06
   10.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                   1:08.21   359       
            31.43  1:08.21
   11.  Daan Remmelzwaal              93   Wzpc                   1:14.06   280       
            32.54  1:14.06
 AFGEM  Robin Döderlein de Win        93   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
13-11-11 - 15:14                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    96   Wzpc                   1:15.16   580       
            35.13  1:15.16
    2.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             1:16.11   559       
            35.28  1:16.11
    3.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn             1:16.69   546       
            36.41  1:16.69
    4.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn             1:16.70   546       
            36.09  1:16.70
    5.  Kimberly Mijnen               95   Wzpc                   1:19.22   495       
            37.11  1:19.22
    6.  Claudia Rijkhoff              96   Zwemvereniging Hoorn   1:19.54   489       
            37.42  1:19.54
    7.  Yvonne Verbeek                94   Wzpc                   1:23.68   420       
            39.51  1:23.68
    8.  Annika Arvin                  95   De Dolfijn             1:27.04   373       
            41.20  1:27.04
    9.  Chantal Hoogervorst           96   Zwemvereniging Hoorn   1:28.62   354       
            42.01  1:28.62
   10.  Marloes Jellema               95   Wzpc                   1:32.20   314       
            43.48  1:32.20
   11.  Daisy de Waal                 98   Zwemvereniging Hoorn   1:32.37   312       
            42.41  1:32.37
   12.  Jonna Epker                   95   Zwemvereniging Hoorn   1:36.11   277       
            44.90  1:36.11
   13.  Kelly Willemsen               95   Zwemvereniging Hoorn   1:37.19   268       
            45.77  1:37.19
 NG.ZA  Maxime Verschuur              95   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Helena La                     95   Wzpc                                       
 AFGEM  Marcha Kemp                   95   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 400m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-11 - 15:18                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ties Elzerman                 95   De Dolfijn             4:19.64   550       
            28.60  1:00.54  1:33.67  2:06.95  2:40.45  3:14.02  3:47.36  4:19.64
    2.  Marijn van Zundert            94   De Dolfijn             4:21.42   539       
            28.57  1:01.09  1:34.26  2:07.41  2:40.92  3:14.57  3:48.29  4:21.42
    3.  Yannick Vijver                96   Zwemvereniging Hoorn   4:35.86   458       
            29.34  1:02.32  1:36.50  2:12.21  2:47.96  3:24.07  4:00.28  4:35.86
    4.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn             4:36.96   453       
            31.40  1:06.26  1:41.84  2:17.49  2:53.12  3:29.09  4:03.67  4:36.96
    5.  Alphonse de Koster            96   Zwemvereniging Hoorn   4:39.01   443       
            30.64  1:05.21  1:40.27  2:15.72  2:54.75  3:27.68  4:04.16  4:39.01
    6.  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn   4:39.23   442       
            30.00  1:03.88  1:39.35  2:14.70  2:51.79  3:28.72  4:04.61  4:39.23
    7.  Andy Onderstal                95   De Dolfijn             4:44.93   416       
            31.86  1:07.45  1:43.28  2:19.39  2:56.17  3:33.00  4:09.43  4:44.93
    8.  Dave Heshof                   95   Wzpc                   4:46.34   410       
            30.49  1:05.05  1:41.14  2:17.72  2:55.16  3:32.92  4:10.11  4:46.34
    9.  Jesse Meijer                  94   De Dolfijn             4:50.55   392       
            31.64  1:08.11  1:45.56  2:22.91  2:59.91  3:37.23  4:14.64  4:50.55
   10.  Rick Nobels                   95   Zwemvereniging Hoorn   4:53.26   381       
            31.64  1:06.80  1:43.57  2:21.13  2:59.29  3:37.89  4:16.51  4:53.26
   11.  Jordi Kerssens                96   Zwemvereniging Hoorn   4:55.95   371       
            32.75  1:10.74  1:48.17  2:26.58  3:04.77  3:42.75  4:19.92  4:55.95
 NG.ZA  Mansour Khaleqi               95   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Kingue Struijf                94   Wzpc                                       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-11 - 15:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Neumann                 97   De Dolfijn             2:16.35   684       
            31.85  1:05.70  1:41.17  2:16.35
    2.  Rosa Veerman                  96   Wzpc                   2:19.71   636       
            32.60  1:07.64  1:43.21  2:19.71
    3.  Noa Oldenhof                  97   De Dolfijn             2:32.60   488       
            34.70  1:13.43  1:53.07  2:32.60
    4.  Kristine Zwaan                96   Zwemvereniging Hoorn   2:33.94   475       
            35.83  1:15.82  1:55.33  2:33.94
    5.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn             2:35.59   460       
            34.39  1:13.92  1:54.80  2:35.59
    6.  Samira Mijnen                 97   Wzpc                   2:40.68   418       
            38.30  1:19.22  2:00.53  2:40.68
    7.  Janine Rooker                 96   Wzpc                   2:44.82   387       
            38.26  1:19.61  2:02.31  2:44.82
    8.  Marielle Vijver               98   Zwemvereniging Hoorn   2:45.29   384       
            37.20  1:18.08  2:01.14  2:45.29
    9.  Elise Dekker                  97   De Dolfijn             2:47.84   367       
            38.66  1:21.41  2:05.12  2:47.84
 AFGEM  Johnny Mae Hauser             97   De Dolfijn                                 

    BM  Amy de Langen                 97   De Dolfijn             2:25.70   561       
            32.57  1:09.54  1:47.54  2:25.70




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
13-11-11 - 15:37                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Scott Bole                    96   De Dolfijn             1:01.76   483       
            29.11  1:01.76
    2.  Oliver Brache                 96   De Dolfijn             1:02.59   464       
            29.23  1:02.59
    3.  Lars Haarsma                  96   De Dolfijn             1:03.16   452       
            29.89  1:03.16
    4.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             1:03.57   443       
            29.57  1:03.57
    5.  Thierry Feld                  96   Zwemvereniging Hoorn   1:04.36   427       
            29.55  1:04.36
    6.  Danny Berlemon                96   Zwemvereniging Hoorn   1:05.63   403       
            29.88  1:05.63
    7.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             1:06.62   385       
            30.86  1:06.62
    8.  Max Guthman                   96   De Dolfijn             1:07.48   370       
            30.41  1:07.48
    9.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                   1:07.72   366       
            30.46  1:07.72
   10.  Navin Keizer                  97   De Dolfijn             1:10.11   330       
            31.88  1:10.11
   11.  Jesse Frankenhuizen           97   De Dolfijn             1:13.05   292       
            33.37  1:13.05
   12.  Stefan van den Berg           96   De Dolfijn             1:16.13   258       
            34.23  1:16.13
   13.  Dwight van Schoorl            96   De Dolfijn             1:16.54   254       
            32.96  1:16.54
   14.  Danny Fabian Groen            97   Wzpc                   1:21.96   206       
            36.57  1:21.96
   15.  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn             1:22.20   205       
            35.67  1:22.20
   16.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                   1:25.39   183       
            37.62  1:25.39
   17.  Adam Malash                   97   De Dolfijn             1:27.16   172       
            34.50  1:27.16
 NG.ZA  Muharem Yilmaz                97   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Joris Diepeveen               97   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Albert van Nee                96   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren Open
13-11-11 - 15:44                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jocelyn Spruit                93   De Dolfijn               32.86   673  FJ 1 
    2.  Anja van der Hout             90   De Dolfijn               32.86   673  FJ 2 
    3.  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                     33.36   643       
    4.  Femke Swier                   93   Zwemvereniging Hoorn     35.24   545       
    5.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                     35.27   544       
    6.  Manon Wiersma                 96   Zwemvereniging Hoorn     37.37   457       
    7.  Pascalle Rovers               93   Zwemvereniging Hoorn     38.68   412       
    8.  Simone de Wit                 86   Zwemvereniging Hoorn     42.86   303       
 NG.ZA  Géke Heinsbroek               93   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
13-11-11 - 15:46                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost Reijns                  87   De Dolfijn             1:48.96   758       
            24.67    51.75  1:19.78  1:48.96
    2.  Sverre Eschweiler             92   De Dolfijn             1:55.07   643       
            26.86    56.83  1:26.67  1:55.07
    3.  Stanley Vleerlaag             85   De Dolfijn             1:56.31   623       
            26.52    55.93  1:26.55  1:56.31
    4.  Tom Verbeek                   88   De Dolfijn             1:58.42   590       
            26.92    56.97  1:27.07  1:58.42
    5.  Michael van der Linden        86   De Dolfijn             2:02.08   539       
            28.02    59.12  1:30.49  2:02.08
    6.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                   2:02.62   532       
            27.56    58.71  1:30.90  2:02.62
    7.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   2:05.67   494       
            28.67  1:00.45  1:33.36  2:05.67
    8.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn   2:05.90   491       
            29.18  1:01.18  1:34.44  2:05.90
    9.  Remco Peerdeman               89   Zwemvereniging Hoorn   2:07.30   475       
            28.74  1:01.16  1:33.39  2:07.30
   10.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                   2:10.86   437       
            30.87  1:04.01  1:37.39  2:10.86
   11.  Matthijs Dekker               90   De Dolfijn             2:11.41   432       
            27.56  1:01.00  1:36.83  2:11.41
 AFGEM  Robin Döderlein de Win        93   Wzpc                                       
 AFGEM  Timo Hol                      97   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
13-11-11 - 15:53                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Vermeulen               98   De Dolfijn             2:23.85   649       
            30.96  2:23.85
    2.  Serena Stel                   98   De Dolfijn             2:34.20   527       
            34.73  2:34.20
    3.  Rafaëlla van Nee              99   De Dolfijn             2:36.02   509       
            35.32  2:36.02
    4.  Naomi Visser                  99   De Dolfijn             2:36.32   506       
            34.29  2:36.32
    5.  Moesha Wartes                 99   De Dolfijn             2:38.55   485       
            34.89  2:38.55
    6.  Sabrin el Bacha               99   De Dolfijn             2:53.23   372       
            38.69  2:53.23
    7.  Aïcha Croes                   98   De Dolfijn             2:53.28   371       
            37.46  2:53.28
    8.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn   2:54.11   366       
            38.48  2:54.11
    9.  Hannah van Westreenen         99   De Dolfijn             2:56.42   352       
            40.32  2:56.42
   10.  Dagmar Swier                  99   Zwemvereniging Hoorn   2:58.17   342       
            37.52  2:58.17
   11.  Naomi Cohen                   98   Wzpc                   3:03.36   313       
            45.00  3:03.36
   12.  Carline Verhagen              98   De Dolfijn             3:14.69   262       
            46.88  3:14.69
   13.  Aurian Veldt                  99   De Dolfijn             3:16.95   253       
            49.83  3:16.95
   14.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                   3:17.80   249       
            42.24  3:17.80
   15.  Catannia Nortan               99   De Dolfijn             3:22.09   234       
            45.30  3:22.09
   16.  Kelsey Sharon Brinkhuijsen    99   Wzpc                   3:35.34   193       
            50.24  3:35.34
   17.  Daphne Nietfeld               98   Wzpc                   3:41.49   178       
            53.33  3:41.49
 AFGEM  Laura Pomstra                 98   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
13-11-11 - 16:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn               57.39   480       
            27.56    57.39
    2.  Tim Tuijp                     98   Wzpc                     57.67   473       
            27.74    57.67
    3.  Simon Koopen                  98   Wzpc                   1:03.95   347       
            30.36  1:03.95
    4.  Sander Kirillova              98   De Dolfijn             1:05.95   316       
            31.86  1:05.95
    5.  Bonk Stout                    99   De Dolfijn             1:07.71   292       
            31.87  1:07.71
    6.  Sander Dorland                99   Wzpc                   1:08.90   277       
            32.75  1:08.90
    7.  Rense Ruig                    99   Wzpc                   1:09.58   269  FJ 1 
            33.45  1:09.58
    8.  Lars Veefkind                 98   De Dolfijn             1:09.58   269  FJ 2 
            32.83  1:09.58
    9.  Bas Takken                    99   Zwemvereniging Hoorn   1:10.94   254       
            33.94  1:10.94
   10.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn             1:12.00   243       
            34.71  1:12.00
   11.  Tijmen Kuin                   98   De Dolfijn             1:13.50   228       
            35.30  1:13.50
   12.  Mike Andringa                 98   De Dolfijn             1:15.45   211       
            35.54  1:15.45
   13.  Lars Dubbeld                  98   Wzpc                   1:20.92   171       
            36.61  1:20.92
   14.  Daniel Broekkamp              99   De Dolfijn             1:26.06   142       
            41.00  1:26.06
   15.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn             1:37.00    99       
            45.01  1:37.00
 AFGEM  Mart Broerse                  99   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Anouar Aznou                  99   De Dolfijn                                 
            36.61



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-11-11 - 16:12                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaylin Stel                   01   De Dolfijn             1:24.68   277       
            40.56  1:24.68
    2.  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                   1:28.74   241       
            43.40  1:28.74
    3.  Anneleen Verkerk              00   Zwemvereniging Hoorn   1:30.60   226       
            43.54  1:30.60
    4.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   1:30.89   224       
            43.98  1:30.89
    5.  Jennifer Tuijp                00   Wzpc                   1:30.98   223       
            44.74  1:30.98
    6.  Marina van Eyken              02   De Dolfijn             1:31.96   216       
            44.90  1:31.96
    7.  Sharan Keizer                 01   De Dolfijn             1:33.28   207       
            46.32  1:33.28
    8.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                   1:33.85   203       
            46.03  1:33.85
    9.  Sanne Baardse                 01   Zwemvereniging Hoorn   1:36.80   185       
            46.37  1:36.80
   10.  Famke van Heck                00   Zwemvereniging Hoorn   1:38.34   177  FJ 1 
            46.77  1:38.34
   11.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                   1:38.34   177  FJ 2 
            47.90  1:38.34
   12.  Kenza Bole                    02   De Dolfijn             1:42.70   155       
            48.81  1:42.70
   13.  Nouna Chelbi                  00   De Dolfijn             1:43.09   153       
            49.69  1:43.09
   14.  Rylana Bartels                01   Wzpc                   1:44.07   149       
            51.67  1:44.07
   15.  Nada el Bachaoui              01   De Dolfijn             1:44.41   148       
            50.96  1:44.41
   16.  Tanja Sajinovic               02   De Dolfijn             1:48.06   133       
            52.20  1:48.06
   17.  Lieke Brinkman                01   Zwemvereniging Hoorn   1:48.79   130       
            52.91  1:48.79
   18.  Sarah el Bacha                02   De Dolfijn             1:49.40   128       
            55.71  1:49.40
   19.  Emina Agovic                  01   De Dolfijn             1:51.64   121       
            53.09  1:51.64
   DIS  Jasmijn Wouda                 00   Zwemvereniging Hoorn   1:45.99        RD   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.75  1:45.99
 NG.ZA  Nora Errachidi                00   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 50m schoolslag          Jongens Minioren 4,5,6
13-11-11 - 16:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Castricum                00   Zwemvereniging Hoorn     41.60   223       
    2.  Ian van Tiel                  00   Wzpc                     42.82   205       
    3.  Enrico Molly                  00   De Dolfijn               44.37   184       
    4.  Haron Malash                  00   De Dolfijn               45.37   172       
    5.  Ivar Oldenhof                 00   De Dolfijn               49.17   135       
    6.  Tristan Detmers               02   Zwemvereniging Hoorn     51.31   119       
    7.  Tim van Deursen               00   Zwemvereniging Hoorn     51.55   117       
    8.  Stefan Kerssens               02   Zwemvereniging Hoorn     52.47   111       
    9.  Anvar Veldt                   01   De Dolfijn               52.88   108       
   10.  Peer van Bemmelen             01   De Dolfijn               54.08   101       
   11.  Elroy Schot                   02   Wzpc                     55.30    95       
   12.  Tim Wijnberger                01   Zwemvereniging Hoorn     56.01    91       
   13.  Jarno Pomstra                 00   Zwemvereniging Hoorn     57.07    86       
   DIS  Lars v.d. Linden              00   Wzpc                                  AE   
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 AFGEM  Max Pera                      01   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
13-11-11 - 16:23                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kira Toussaint                94   De Dolfijn             2:01.03   774       
            28.22    58.70  1:29.85  2:01.03
    2.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn             2:03.91   722       
            28.88  1:00.01  1:31.89  2:03.91
    3.  Anja van der Hout             90   De Dolfijn             2:05.24   699       
            29.20  1:01.04  1:33.33  2:05.24
    4.  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                   2:06.81   673       
            28.66  1:00.28  1:33.44  2:06.81
    5.  Mirthe Lanfermeijer           94   Zwemvereniging Hoorn   2:12.69   588       
            30.41  1:04.19  1:38.66  2:12.69
    6.  Femke Swier                   93   Zwemvereniging Hoorn   2:14.75   561       
            29.81  1:03.50  1:38.84  2:14.75
    7.  Daphne ten Brink              85   Wzpc                   2:16.09   545       
            29.81  1:03.48  1:39.26  2:16.09
    8.  Shelley de Boer               93   Wzpc                   2:16.84   536       
            30.45  1:05.04  1:40.69  2:16.84
    9.  Simone de Wit                 86   Zwemvereniging Hoorn   2:23.07   469       
            32.65  1:08.60  1:45.90  2:23.07
   10.  Pascalle Rovers               93   Zwemvereniging Hoorn   2:23.33   466       
            32.07  1:08.17  1:45.57  2:23.33
   11.  Melonie Hoonakker             92   Wzpc                   2:28.06   423       
            32.47  1:08.59  1:47.57  2:28.06
   12.  Chantal Hoogervorst           96   Zwemvereniging Hoorn   2:32.57   386       
            33.94  1:12.43  1:52.98  2:32.57
   13.  Kelly Willemsen               95   Zwemvereniging Hoorn   2:45.85   301       
            37.75  1:20.12  2:03.51  2:45.85
 NG.ZA  Géke Heinsbroek               93   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m schoolslag              Heren Senioren Open
13-11-11 - 16:29                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Tietze                    87   Wzpc                     29.84   605       
    2.  Remco Peerdeman               89   Zwemvereniging Hoorn     31.07   536       
    3.  Stanley Vleerlaag             85   De Dolfijn               31.25   527       
    4.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                     31.59   510       
    5.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn               32.42   472       
    6.  Frank van der Wolff           94   Zwemvereniging Hoorn     32.90   452       
    7.  Daan Remmelzwaal              93   Wzpc                     34.56   389       
    8.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn     35.04   374       
 AFGEM  Tom Verbeek                   88   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 400m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
13-11-11 - 16:32                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn             4:33.67   632       
            29.57  1:02.85  1:37.89  2:14.08  2:48.47  3:23.14  3:58.88  4:33.67
    2.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             4:38.14   602       
            30.10  1:04.07  1:39.18  2:14.50  2:50.48  3:26.99  4:03.68  4:38.14
    3.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn             4:40.97   584       
            31.37  1:06.22  1:42.38  2:18.58  2:54.78  3:31.24  4:06.52  4:40.97
    4.  Claudia Rijkhoff              96   Zwemvereniging Hoorn   4:45.31   558       
            31.21  1:06.99  1:42.10  2:19.14  2:56.29  3:33.86  4:10.53  4:45.31
    5.  Kimberly Mijnen               95   Wzpc                   4:45.48   557       
            31.07  1:06.15  1:42.11  2:18.45  2:55.22  3:32.56  4:09.94  4:45.48
    6.  Yvonne Verbeek                94   Wzpc                   4:47.40   546       
            31.34  1:05.89  1:42.11  2:19.12  2:56.53  3:34.15  4:11.39  4:47.40
    7.  Amber Ruig                    96   Wzpc                   4:55.69   501       
            32.22  1:08.25  1:45.60  2:23.38  3:01.56  3:39.47  4:17.56  4:55.69
    8.  Annika Arvin                  95   De Dolfijn             5:00.23   479       
            33.02  1:09.45  1:47.45  2:25.89  3:04.92  3:43.90  4:22.80  5:00.23
    9.  Jonna Epker                   95   Zwemvereniging Hoorn   5:23.11   384       
            36.21  1:15.44  1:56.38  2:37.85  3:19.41  4:02.04  4:43.81  5:23.11
   10.  Simone Druijf                 95   Zwemvereniging Hoorn   5:24.24   380       
            31.69  1:08.27  1:46.98  2:27.19  3:07.62  3:49.59  4:31.71  5:24.24
   11.  Marloes Jellema               95   Wzpc                   5:57.19   284       
            37.54  1:19.54  2:03.65  2:49.78  3:36.16  4:23.07  5:10.64  5:57.19
 NG.ZA  Maxime Verschuur              95   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Helena La                     95   Wzpc                                       
 AFGEM  Marcha Kemp                   95   Wzpc                                       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-11 - 16:44                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijn van Zundert            94   De Dolfijn             1:07.01   571       
            31.00  1:07.01
    2.  Ties Elzerman                 95   De Dolfijn             1:08.63   532       
            32.07  1:08.63
    3.  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn   1:14.36   418       
            34.65  1:14.36
    4.  Yannick Vijver                96   Zwemvereniging Hoorn   1:15.46   400       
            35.06  1:15.46
    5.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn             1:15.72   396       
            35.47  1:15.72
    6.  Jordi Kerssens                96   Zwemvereniging Hoorn   1:17.75   365       
            35.86  1:17.75
    7.  Jesse Meijer                  94   De Dolfijn             1:19.32   344       
            35.94  1:19.32
    8.  Andy Onderstal                95   De Dolfijn             1:20.59   328       
            38.22  1:20.59
 NG.ZA  Mansour Khaleqi               95   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Timo Hol                      97   Zwemvereniging Hoorn                       
 AFGEM  Kingue Struijf                94   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24               Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-11 - 16:49                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kristine Zwaan                96   Zwemvereniging Hoorn   1:08.59   516       
          1:08.59
    2.  Robin Neumann                 97   De Dolfijn             1:09.16   504       
            31.54  1:09.16
    3.  Rosa Veerman                  96   Wzpc                   1:09.49   497       
            31.84  1:09.49
    4.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn             1:14.47   403       
            33.32  1:14.47
    5.  Noa Oldenhof                  97   De Dolfijn             1:17.28   361       
            35.33  1:17.28
    6.  Elise Dekker                  97   De Dolfijn             1:23.13   290       
            36.89  1:23.13
    7.  Marielle Vijver               98   Zwemvereniging Hoorn   1:23.70   284       
            36.97  1:23.70
    8.  Janine Rooker                 96   Wzpc                   1:25.11   270       
            36.86  1:25.11
    9.  Samira Mijnen                 97   Wzpc                   1:38.93   172       
          1:38.93
 AFGEM  Johnny Mae Hauser             97   De Dolfijn                                 

    BM  Amy de Langen                 97   De Dolfijn             1:08.08   528       
            31.46  1:08.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
13-11-11 - 16:53                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oliver Brache                 96   De Dolfijn             2:14.65   489       
            31.98  1:06.11  1:40.39  2:14.65
    2.  Lars Haarsma                  96   De Dolfijn             2:16.18   473       
            32.46  1:06.83  1:42.04  2:16.18
    3.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             2:17.72   457       
            32.03  1:07.32  1:43.26  2:17.72
    4.  Thierry Feld                  96   Zwemvereniging Hoorn   2:19.59   439       
            31.76  1:06.60  1:43.19  2:19.59
    5.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             2:24.44   396       
            34.21  1:11.07  1:48.63  2:24.44
    6.  Scott Bole                    96   De Dolfijn             2:25.16   390       
            35.19  1:11.78  1:48.68  2:25.16
    7.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                   2:26.29   381       
            34.36  1:11.72  1:49.61  2:26.29
    8.  Max Guthman                   96   De Dolfijn             2:29.93   354       
            34.67  1:11.52  1:50.92  2:29.93
    9.  Danny Berlemon                96   Zwemvereniging Hoorn   2:32.97   333       
            35.41  1:14.23  1:54.12  2:32.97
   10.  Stefan van den Berg           96   De Dolfijn             2:34.57   323       
            36.78  1:15.89  1:55.96  2:34.57
   11.  Dwight van Schoorl            96   De Dolfijn             2:34.84   321       
            36.73  1:17.52  1:57.80  2:34.84
   12.  Navin Keizer                  97   De Dolfijn             2:35.97   314       
            36.19  1:15.69  1:56.34  2:35.97
   13.  Jesse Frankenhuizen           97   De Dolfijn             2:39.03   297       
            39.12  1:21.76  2:00.66  2:39.03
   14.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                   2:43.02   275       
            39.53  1:21.29  2:03.82  2:43.02
   15.  Danny Fabian Groen            97   Wzpc                   2:43.97   271       
            37.22  1:19.07  2:01.72  2:43.97
   16.  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn             2:48.28   250       
            40.83  1:23.16  2:06.37  2:48.28
   17.  Adam Malash                   97   De Dolfijn             2:56.70   216       
          1:25.64  2:56.70
 NG.ZA  Muharem Yilmaz                97   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Albert van Nee                96   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Joris Diepeveen               97   De Dolfijn                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren Open
13-11-11 - 17:04                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kira Toussaint                94   De Dolfijn             1:03.13   663       
            29.22  1:03.13
    2.  Jocelyn Spruit                93   De Dolfijn             1:05.70   588       
            30.34  1:05.70
    3.  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                   1:06.52   566       
            29.88  1:06.52
    4.  Mirthe Lanfermeijer           94   Zwemvereniging Hoorn   1:08.66   515       
            32.00  1:08.66
    5.  Shelley de Boer               93   Wzpc                   1:10.35   479  FJ 1 
            32.40  1:10.35
    6.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   1:10.35   479  FJ 2 
            32.10  1:10.35
    7.  Daphne ten Brink              85   Wzpc                   1:12.51   437       
            33.10  1:12.51
    8.  Femke Swier                   93   Zwemvereniging Hoorn   1:15.84   382       
            33.61  1:15.84
    9.  Melonie Hoonakker             92   Wzpc                   1:16.53   372       
            34.89  1:16.53
   10.  Pascalle Rovers               93   Zwemvereniging Hoorn   1:20.96   314       
            35.90  1:20.96
 AFGEM  Manon Wiersma                 96   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Heren, 400m wisselslag             Heren Senioren Open
13-11-11 - 17:08                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens Bakker                   93   De Dolfijn             4:24.97   718       
            27.47    59.80  4:24.97
    2.  Dennis Eliveld                92   De Dolfijn             4:55.51   517       
            29.64  1:04.98  4:55.51
    3.  Frank van der Wolff           94   Zwemvereniging Hoorn   5:01.53   487       
            30.36  1:06.10  5:01.53
    4.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn             5:03.96   475       
            30.43  1:06.56  5:03.96
    5.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   5:08.00   457  FJ 1 
            30.34  1:07.10  5:08.00
    6.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn   5:08.00   457  FJ 2 
            31.40  1:08.67  5:08.00
   DIS  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                   4:51.81        SK   
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            29.53  1:05.26  4:51.81




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
13-11-11 - 17:14                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Vermeulen               98   De Dolfijn               59.99   614       
            28.93    59.99
    2.  Serena Stel                   98   De Dolfijn             1:01.99   557       
            30.21  1:01.99
    3.  Naomi Visser                  99   De Dolfijn             1:04.09   504       
            31.32  1:04.09
    4.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn   1:05.45   473       
            31.45  1:05.45
    5.  Rafaëlla van Nee              99   De Dolfijn             1:05.99   461       
            32.03  1:05.99
    6.  Moesha Wartes                 99   De Dolfijn             1:08.22   418       
            32.65  1:08.22
    7.  Hannah van Westreenen         99   De Dolfijn             1:10.06   385       
            33.51  1:10.06
    8.  Naomi Cohen                   98   Wzpc                   1:11.51   362       
            33.96  1:11.51
    9.  Dagmar Swier                  99   Zwemvereniging Hoorn   1:11.52   362       
            34.05  1:11.52
   10.  Sabrin el Bacha               99   De Dolfijn             1:11.91   356       
            34.72  1:11.91
   11.  Aïcha Croes                   98   De Dolfijn             1:12.10   354       
            34.06  1:12.10
   12.  Daisy de Waal                 98   Zwemvereniging Hoorn   1:15.03   314       
            35.23  1:15.03
   13.  Carline Verhagen              98   De Dolfijn             1:18.98   269       
            37.68  1:18.98
   14.  Catannia Nortan               99   De Dolfijn             1:22.91   232       
            39.28  1:22.91
   15.  Aurian Veldt                  99   De Dolfijn             1:23.67   226       
            38.96  1:23.67
   16.  Kelsey Sharon Brinkhuijsen    99   Wzpc                   1:24.70   218       
            40.71  1:24.70
   17.  Daphne Nietfeld               98   Wzpc                   1:26.22   207       
            41.41  1:26.22
 AFGEM  Elvira Korthagen              98   Wzpc                                       
 AFGEM  Laura Pomstra                 98   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 2 en later
13-11-11 - 17:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn             2:24.56   459       
            30.12  2:24.56
    2.  Tim Tuijp                     98   Wzpc                   2:32.09   394       
            31.99  2:32.09
    3.  Sander Kirillova              98   De Dolfijn             2:36.40   362       
            34.40  2:36.40
    4.  Bonk Stout                    99   De Dolfijn             2:48.02   292       
            38.55  2:48.02
    5.  Simon Koopen                  98   Wzpc                   2:50.27   281       
            35.44  2:50.27
    6.  Sander Dorland                99   Wzpc                   2:55.28   257       
            40.88  2:55.28
    7.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn             2:58.85   242       
            39.67  2:58.85
    8.  Tijmen Kuin                   98   De Dolfijn             2:59.29   240       
            38.73  2:59.29
    9.  Bas Takken                    99   Zwemvereniging Hoorn   3:00.97   234       
            41.86  3:00.97
   10.  Mike Andringa                 98   De Dolfijn             3:11.25   198       
            44.86  3:11.25
   11.  Lars Dubbeld                  98   Wzpc                   3:20.11   173       
            45.39  3:20.11
   12.  Daniel Broekkamp              99   De Dolfijn             3:39.40   131       
            55.52  3:39.40
   13.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn             3:49.12   115       
          1:00.56  3:49.12
   DIS  Rense Ruig                    99   Wzpc                   3:02.74        SL   
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            44.05  3:02.74
 AFGEM  Mart Broerse                  99   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Anouar Aznou                  99   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 50m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-11-11 - 17:29                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                     45.11   260       
    2.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                     46.05   244       
    3.  Kaylin Stel                   01   De Dolfijn               46.50   237       
    4.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn     46.84   232       
    5.  Anneleen Verkerk              00   Zwemvereniging Hoorn     47.86   217       
    6.  Emina Agovic                  01   De Dolfijn               48.68   207       
    7.  Marina van Eyken              02   De Dolfijn               48.96   203       
    8.  Sanne Baardse                 01   Zwemvereniging Hoorn     49.22   200       
    9.  Sharan Keizer                 01   De Dolfijn               50.16   189       
   10.  Nada el Bachaoui              01   De Dolfijn               50.60   184       
   11.  Famke van Heck                00   Zwemvereniging Hoorn     50.63   184       
   12.  Jasmijn Wouda                 00   Zwemvereniging Hoorn     50.82   182       
   13.  Tanja Sajinovic               02   De Dolfijn               51.12   178       
   14.  Nouna Chelbi                  00   De Dolfijn               51.50   174       
   15.  Jennifer Tuijp                00   Wzpc                     51.75   172       
   16.  Lieke Brinkman                01   Zwemvereniging Hoorn     51.96   170       
   17.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                     53.33   157       
   18.  Kenza Bole                    02   De Dolfijn               53.85   152       
   19.  Sarah el Bacha                02   De Dolfijn               55.85   137       
   20.  Rylana Bartels                01   Wzpc                     56.82   130       
 NG.ZA  Nora Errachidi                00   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
13-11-11 - 17:34                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian van Tiel                  00   Wzpc                   1:19.65   231       
          1:19.65
    2.  Enrico Molly                  00   De Dolfijn             1:21.56   216       
            39.82  1:21.56
    3.  Marc Castricum                00   Zwemvereniging Hoorn   1:22.04   212       
            40.07  1:22.04
    4.  Ivar Oldenhof                 00   De Dolfijn             1:33.18   144       
            44.89  1:33.18
    5.  Haron Malash                  00   De Dolfijn             1:34.32   139       
            47.48  1:34.32
    6.  Jarno Pomstra                 00   Zwemvereniging Hoorn   1:38.33   123       
            47.41  1:38.33
    7.  Tim van Deursen               00   Zwemvereniging Hoorn   1:40.18   116       
            49.63  1:40.18
    8.  Anvar Veldt                   01   De Dolfijn             1:41.91   110       
            51.53  1:41.91
    9.  Elroy Schot                   02   Wzpc                   1:42.08   110       
            49.92  1:42.08
   10.  Tim Wijnberger                01   Zwemvereniging Hoorn   1:46.36    97       
            54.00  1:46.36
   11.  Lars v.d. Linden              00   Wzpc                   1:47.56    94       
            53.34  1:47.56
   12.  Peer van Bemmelen             01   De Dolfijn             1:50.46    86       
            51.86  1:50.46
   DIS  Tristan Detmers               02   Zwemvereniging Hoorn   1:41.82        RC   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.45  1:41.82
   DIS  Stefan Kerssens               02   Zwemvereniging Hoorn   1:50.69        RC   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            55.35  1:50.69
 AFGEM  Max Pera                      01   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34               Dames, 4 x 100m vrije slag           Dames Senioren Open
13-11-11 - 17:39                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             3:52.39   719       
        Kira Toussaint, 94                     Lona Kroese, 87
        Anja van der Hout, 90                  Lia Dekker, 87
            27.52    57.01  1:54.15  2:52.02  3:52.39

    2.  Wzpc 1                             Wzpc                   3:58.46   665       
        Rosa Veerman, 96                       Daphne ten Brink, 85
        Kimberly Mijnen, 95                    Pascalle Spiekerman, 94
            27.26    57.39  1:58.93  3:00.06  3:58.46

    3.  De Dolfijn 2                       De Dolfijn             4:03.87   622       
        Parand Zarekiani, 94                   Sanne Bommer, 95
        Iranila Pattipilohy, 96                Jocelyn Spruit, 93
            28.38    59.25  2:02.10  3:03.42  4:03.87

    4.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn   4:07.28   597       
        Femke Swier, 93                        Kristine Zwaan, 96
        Mirthe Lanfermeijer, 94                Claudia Rijkhoff, 96
            27.31  1:03.27  2:03.52  3:06.41  4:07.28

    5.  Wzpc 2                             Wzpc                   4:11.61   566       
        Sharon van der Leest, 92               Yvonne Verbeek, 94
        Amber Ruig, 96                         Shelley de Boer, 93
            29.60  1:01.91  2:06.09  3:08.25  4:11.61




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35               Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
13-11-11 - 17:44                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             3:51.14   639       
        Sverre Eschweiler, 92                  Dennis Eliveld, 92
        Jens Bakker, 93                        Stanley Vleerlaag, 85
            27.09    56.17  1:59.98  2:58.92  3:51.14

    2.  Wzpc 1                             Wzpc                   4:01.04   564       
        Jeffrey Appel, 92                      Kevin Lebis, 81
        Bas Tietze, 87                         Remy Naporowski, 93
            28.90    59.75  2:06.28  3:05.15  4:01.04

    3.  De Dolfijn 2                       De Dolfijn             4:04.57   540       
        Ruben Dekker, 93                       Ties Elzerman, 95
        Marijn van Zundert, 94                 Jesse Meijer, 94
            29.07    59.82  2:07.23  3:07.07  4:04.57

    4.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn   4:16.87   466       
        Frank van der Wolff, 94                Danny Berlemon, 96
        Remco Peerdeman, 89                    Thierry Feld, 96
            29.93  1:02.15  2:10.46  3:19.85  4:16.87

    5.  Wzpc 2                             Wzpc                   4:50.74   321       
        Tim Tuijp, 98                          Simon Koopen, 98
        Carlo Kemp, 96                         Sjors de Bruin, 97
            32.50  1:06.89  2:22.19  3:45.38  4:50.74




SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemvereniging Hoorn