Kring Sprintkampioenschappen 2007
Purmerend, Netherlands,    11-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 2 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 3 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 4 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 5 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 6 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 7 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 8 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 9 4 x 50m wisselslag Dames Jun 2-   Nr. 10 4 x 50m wisselslag Heren Jun 2-   
Nr. 11 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 12 100m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 1   50m vlinderslag Dames                         Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         34.05
    2. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)         34.14
    3. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik         35.11
    4. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)        36.00
    5. Daisy Koning                   95  DeZeeschuimers      36.28
    6. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac     36.82
    7. Dana van der Zee               95  Rapido'82           38.08
    8. Helena La                      95  Hoorn–Aurik         38.60
    9. Sabrina van der Vis            95  Waterland           39.84
   10. Mandy Verhage                  95  DAW-Finenzo         41.12
   11. Naomi Sier                     95  Ed-Vo               41.24
   12. Hilde Boon                     95  EZV                 41.57



Nr. 1   50m vlinderslag Dames                         Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      32.12
    2. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac     32.32
    3. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend      33.96
    4. Nadia du Fossé                 94  HPC                 34.33
    5. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac     35.13
    6. Lisa Koster                    94  OEZA                36.56
    7. Ellen Kuijper                  94  NVA/HHC             37.79
    8. Kim Luyken                     94  Aquarius            38.38
  dis. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend
  dis. Danique Mallon                 94  OEZA



Nr. 1   50m vlinderslag Dames                         Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik         29.47
    2. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik         31.84
    3. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        32.13
    4. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik         33.12
    5. Jessica de Ruiter              93  Aquarius            33.79
    6. Daniëlle de Groot              93  OEZA                34.09
    7. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend      34.10
    8. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo         34.60
    9. Tess van Bodegraven            93  AZVD                34.73
   10. Alouette Bakker                93  AZVD                34.99
   11. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius            35.14
   12. Britt Kraak                    93  Hoorn–Aurik         35.21
   13. Roos Rademaker                 93  AZVD                36.01
   14. Anouk Nulkes                   93  DWT                 36.10
   15. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo         36.52
   16. Fabiën Hogema                  93  OEZA                36.68
   17. Lieke Bosman                   93  EZV                 37.38
   18. Celine Bakker                  93  ORZC'96(SG)         37.68
   19. Inge Verbeek                   93  DAW-Finenzo         37.77
   20. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo         37.93



Nr. 1   50m vlinderslag Dames                              Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend      33.56
    2. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Aurik         33.84
    3. Sophie van Mer                 92  AZVD                34.84
    4. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo         34.93
    5. Miranda Schaap                 92  DeZeeschuimers      35.02
    6. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend      35.27
    7. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend      35.98
    8. Melonie Hoonakker              92  Zaanstad(SG)        36.01
    9. Cindy van Heusden              92  Zaanstad(SG)        37.06



Nr. 1   50m vlinderslag Dames                              Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo         31.31
    2. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)        31.68
    3. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         32.43
    4. Nicole Palmboom                91  OEZA                32.95
    5. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      34.25
       Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac     34.25
    7. Ingrid Jongert                 91  AZVD                34.49
    8. Sanne Essers                   91  OEZA                35.19
    9. Sarah de Waart                 91  Waterland           36.02
   10. Rianne Koopman                 91  DAW-Finenzo         36.13



Nr. 1   50m vlinderslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)         30.78
    2. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo         31.03
    3. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac     31.33
    4. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      31.40
    5. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik         31.68
    6. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik         31.75
    7. Kim Zwart                      88  AZVD                32.04
    8. Nynke de Groot                 88  WZ&PCPurmerend      32.24
    9. Angelique Schut                89  Hoorn–Aurik         32.57
   10. Evelien Kok                    90  AZVD                32.78
   11. Monique Tol-Tuijp              69  Ed-Vo               32.96
   12. Ellen Smit                     87  EZV                 33.23
   13. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend      33.40
       Simone de Wit                  86  Hoorn–Aurik         33.40
   15. Sophie Raven                   90  EZV                 33.47
   16. Lidewij Vink                   90  OEZA                33.71
   17. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac     33.83
   18. Marije Wedekind                89  ORZC'96(SG)         33.92
   19. Sinony van Putten              90  Noordkop-Zeemac     33.94
   20. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo         34.14
   21. Annemarie Crok                 89  OEZA                34.27
   22. Gitta Buskermolen              90  DAW-Finenzo         34.46
   23. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo         34.52
   24. Cynthia Noordermeer            70  Zaanstad(SG)        34.65
   25. Daniëlle Hoek                  88  OEZA                34.87
   26. Sandra Wedekind                86  ORZC'96(SG)         34.97
   27. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend      34.98
   28. Mariska van Geldorp            90  HPC                 35.05
   29. Laura de Waal                  89  Hoorn–Aurik         35.36
   30. Daisy Kleijne                  89  OEZA                36.19
   31. Ellen van Driel                90  Waterland           38.27



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Heren                         Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)        37.30
    2. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo         37.52
    3. Ruben Tol                      95  Ed-Vo               37.84
    4. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend      38.27
    5. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo         40.03
    6. Job Boersma                    95  ORZC'96(SG)         40.60
    7. Remco Tol                      95  Ed-Vo               41.08
    8. Paul de Graaf                  95  Waterland           41.16



Nr. 2   50m vlinderslag Heren                         Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jorrick Druyven                94  OEZA                32.39
    2. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend      33.26
    3. Roberto Visser                 94  Aquarius            33.74
    4. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Aurik         34.45
    5. Milan Tump                     94  Zaanstad(SG)        35.51
    6. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo         35.81
    7. Gerco Kalverboer               94  Waterland           36.42
    8. Leroy Olofsen                  94  Zaanstad(SG)        36.57
    9. Victor Weerensteijn            94  Zaanstad(SG)        37.33     h
   10. Tom Bruyn                      94  Zaanstad(SG)        39.16



Nr. 2   50m vlinderslag Heren                         Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        30.57
    2. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo         30.91     b
    3. Camiel Landheer                93  AZVD                31.17
    4. Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)         31.53
    5. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)        31.68
    6. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      31.93
    7. Roy Vens                       93  Zaanstad(SG)        32.00
    8. Marcel Schouten                93  Rapido'82           33.38
    9. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend      33.71
   10. Barry Kleijne                  93  OEZA                35.31
   11. Stefan Schulte                 93  Rapido'82           37.37



Nr. 2   50m vlinderslag Heren                         Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82           29.71
    2. João Schilder                  92  Waterland           30.02
    3. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik         30.24
    4. Jeffrey Appel                  92  Waterland           31.17
    5. Kees Veerman                   92  Ed-Vo               31.29
    6. Tim de Graaf                   92  Waterland           31.78
    7. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo         32.57
    8. Sander Kesting                 92  Waterland           32.79
    9. Dennis de Ruiter               92  Aquarius            33.35
   10. Pim van Diemen                 92  EZV                 33.44
   11. Rob Tol                        92  Ed-Vo               33.53
  dis. Yunus Karaca                   92  DWT                 33.18



Nr. 2   50m vlinderslag Heren                         Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         28.58
    2. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         28.84
    3. Richard Kras                   91  DeZeeschuimers      28.99
    4. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac     29.09
    5. Shane Zoer                     91  EZV                 29.99
    6. Pieter Crok                    91  OEZA                30.45
    7. Stefan Bouwman                 91  Waterland           30.46
    8. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)        30.48
    9. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)        30.76
   10. Koen Lamers                    91  OEZA                30.96
   11. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      31.29
   12. Timo v.d. Veen                 91  HPC                 31.40
   13. Ferry Kemmeren                 91  OEZA                31.75
   14. Chris Al                       91  Hoorn–Aurik         31.85
   15. Thom Wever                     91  Hoorn–Aurik         32.35
   16. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo         32.39



Nr. 2   50m vlinderslag Heren                              Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        28.04
    2. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        30.01
    3. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend      30.10
    4. Ger Sevenhuijsen               90  ORZC'96(SG)         30.46
    5. Jim Weijland                   90  DWT                 30.50
    6. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)         30.61
    7. Ian Verrey                     90  Zaanstad(SG)        31.40
    8. Robin Schortinghuis            90  Zaanstad(SG)        32.50
    9. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend      32.52



Nr. 2   50m vlinderslag Heren                              Heren Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fred Bond                      89  Ed-Vo               28.24
    2. Maikel van Schaik              89  AZVD                29.37
    3. Jeffrey Stam                   89  ORZC'96(SG)         29.42
    4. Wouter Breton                  89  Aquarius            29.54
    5. Wim de Boer                    89  EZV                 29.61
    6. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo         30.44
    7. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo         30.45
    8. Paul van Mer                   89  AZVD                30.58



Nr. 2   50m vlinderslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         26.28
    2. Johan Roos                     83  WZ&PCPurmerend      26.56
    3. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         27.22
    4. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik         27.29
    5. Joep Groot                     87  Hoorn–Aurik         27.71
    6. Stefan Haack                   82  Rapido'82           27.84
    7. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      27.93
    8. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         28.63
    9. Quintin Trausel                87  AZVD                28.65
   10. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         29.05
   11. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      29.07
   12. Michael Bes                    72  Noordkop-Zeemac     29.17
   13. Dennis de Graaf                87  DWT                 29.46
   14. Serge Snel                     79  Zaanstad(SG)        29.49
   15. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend      29.72
   16. Dirk Smit                      81  EZV                 29.91
   17. Yorick van Tricht              87  Aquarius            30.12



TOP
Nr. 3   50m rugslag Dames                             Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         34.64
    2. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius            37.10
    3. Daisy Koning                   95  DeZeeschuimers      37.19
    4. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik         37.32
    5. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac     38.36
    6. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)        38.87
    7. Dana van der Zee               95  Rapido'82           39.58
    8. Helena La                      95  Hoorn–Aurik         40.20
    9. Britt Jansen                   95  Rapido'82           40.21
   10. Najade Bijl                    95  Hoorn–Aurik         40.43
   11. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend      40.47
   12. Mandy Verhage                  95  DAW-Finenzo         40.55



Nr. 3   50m rugslag Dames                             Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac     34.17
    2. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      34.48
    3. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac     34.58
    4. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend      36.13
    5. Linda Crok                     94  OEZA                36.49
    6. Lisa Koster                    94  OEZA                37.34
    7. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend      38.06
    8. Danique Mallon                 94  OEZA                38.16
    9. Laura Schleeper                94  Zaanstad(SG)        39.23
   10. Marsha Spaans                  94  Zaanstad(SG)        39.87



Nr. 3   50m rugslag Dames                             Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik         31.65
    2. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        32.90
    3. Anouk Nulkes                   93  DWT                 33.57
    4. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik         34.23
    5. Jessica de Ruiter              93  Aquarius            35.79
    6. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend      35.98
    7. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius            36.28
    8. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik         36.32
    9. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo         36.73
   10. Roos Rademaker                 93  AZVD                37.93
   11. Tess van Bodegraven            93  AZVD                38.00
   12. Alouette Bakker                93  AZVD                38.52
   13. Celine Bakker                  93  ORZC'96(SG)         39.18
   14. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo         39.38



Nr. 3   50m rugslag Dames                                  Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend      34.58
    2. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo         35.38
    3. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend      35.47
    4. Sheila van Mierlo              92  NVA/HHC             36.18
    5. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Aurik         36.41
    6. Melonie Hoonakker              92  Zaanstad(SG)        36.47
    7. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend      36.93



Nr. 3   50m rugslag Dames                                  Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo         33.29
    2. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)        34.83
    3. Nicole Palmboom                91  OEZA                35.25
    4. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac     35.37
    5. Ingrid Jongert                 91  AZVD                35.54
    6. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      35.69
    7. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         36.06
    8. Sarah de Waart                 91  Waterland           36.54



Nr. 3   50m rugslag Dames                            Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      31.65
    2. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)         32.03
    3. Nynke de Groot                 88  WZ&PCPurmerend      33.18
    4. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik         33.28
    5. Ellen Smit                     87  EZV                 33.71
    6. Daisy Kleijne                  89  OEZA                33.80
    7. Simone de Wit                  86  Hoorn–Aurik         33.93
    8. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac     33.96
    9. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik         34.04
   10. Sophie Raven                   90  EZV                 34.55
   11. Evelien Kok                    90  AZVD                34.62
   12. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo         34.81
   13. Sinony van Putten              90  Noordkop-Zeemac     34.91
   14. Kim Zwart                      88  AZVD                35.54
   15. Lidewij Vink                   90  OEZA                37.76



TOP
Nr. 4   50m rugslag Heren                             Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)        36.78
    2. Remco Tol                      95  Ed-Vo               37.76
    3. Ruben Tol                      95  Ed-Vo               38.67



Nr. 4   50m rugslag Heren                             Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roberto Visser                 94  Aquarius            33.14
    2. Jorrick Druyven                94  OEZA                34.14     b
    3. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Aurik         35.26
    4. Victor Weerensteijn            94  Zaanstad(SG)        35.54
    5. Vincent Schram                 94  DAW-Finenzo         35.72
    6. Menno Spataro                  94  EZV                 35.95
    7. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend      36.68
    8. Tom Bruyn                      94  Zaanstad(SG)        36.85
    9. Leroy Olofsen                  94  Zaanstad(SG)        39.46
   10. Milan Tump                     94  Zaanstad(SG)        39.48
   11. Brecht van Kuijk               94  EZV                 39.65



Nr. 4   50m rugslag Heren                             Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        31.57
    2. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo         32.78
    3. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)        33.00
    4. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend      33.08
    5. Camiel Landheer                93  AZVD                33.94
    6. Nick Venema                    93  Waterland           34.34
    7. Roy Vens                       93  Zaanstad(SG)        34.40
    8. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      34.66
    9. Robin Döderlein De Win         93  WZ&PCPurmerend      35.28
   10. Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)         35.35
   11. Marcel Schouten                93  Rapido'82           35.50
   12. Ilja Cusveller                 93  EZV                 35.54
   13. Marcel van Alphen              93  EZV                 36.07
   14. Barry Kleijne                  93  OEZA                36.42



Nr. 4   50m rugslag Heren                             Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82           30.73
    2. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik         31.94
    3. Jeffrey Appel                  92  Waterland           32.59
    4. Tim de Graaf                   92  Waterland           32.81
    5. Kees Veerman                   92  Ed-Vo               34.14
    6. João Schilder                  92  Waterland           34.22



Nr. 4   50m rugslag Heren                             Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         30.92
    2. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)        31.43
    3. Stefan Bouwman                 91  Waterland           32.04
    4. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         32.36
    5. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo         32.74
    6. Timo v.d. Veen                 91  HPC                 32.78
    7. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      32.81
       Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac     32.81
    9. Martijn van Tricht             91  Aquarius            32.90
   10. Pieter Crok                    91  OEZA                33.06
   11. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)        33.29
   12. Chris Al                       91  Hoorn–Aurik         34.41



Nr. 4   50m rugslag Heren                                  Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        31.36
    2. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend      31.45
    3. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        31.99
    4. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)         32.10
    5. Ian Verrey                     90  Zaanstad(SG)        32.72
    6. Jeffrey Schippers              90  Zaanstad(SG)        33.14
    7. Robin Schortinghuis            90  Zaanstad(SG)        33.71



Nr. 4   50m rugslag Heren                                  Heren Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Breton                  89  Aquarius            28.52
    2. Fred Bond                      89  Ed-Vo               31.44
    3. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo         31.57
    4. Jeffrey Stam                   89  ORZC'96(SG)         31.73
    5. Maikel van Schaik              89  AZVD                32.30
    6. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo         33.36



Nr. 4   50m rugslag Heren                            Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         28.29
    2. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         28.95
    3. Johan Roos                     83  WZ&PCPurmerend      29.45
    4. Stefan Haack                   82  Rapido'82           30.06
    5. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      30.15
    6. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik         30.49
    7. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         30.75
    8. Serge Snel                     79  Zaanstad(SG)        30.92
    9. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      30.93
   10. Quintin Trausel                87  AZVD                31.26
   11. Joep Groot                     87  Hoorn–Aurik         31.70
   12. Yorick van Tricht              87  Aquarius            31.75



TOP
Nr. 5   50m schoolslag Dames                          Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         40.59
    2. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius            41.00
    3. Helena La                      95  Hoorn–Aurik         41.95
    4. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)        41.97
    5. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)         42.34
    6. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik         43.02
    7. Laura Rustenburg               95  EZV                 43.31
    8. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac     43.65
    9. Naomi Meyer                    95  DeZeeschuimers      43.82
   10. Daisy Koning                   95  DeZeeschuimers      43.98
   11. Sabrina van der Vis            95  Waterland           44.07
   12. Naomi Sier                     95  Ed-Vo               45.03
   13. Marijke Lippe                  95  EZV                 45.44
  dis. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend



Nr. 5   50m schoolslag Dames                          Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      38.53
    2. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend      39.09
    3. Nadia du Fossé                 94  HPC                 39.16
    4. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac     41.06
    5. Neeltje Winkler                94  Rapido'82           41.08
    6. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend      41.10
    7. Lisa Koster                    94  OEZA                42.71
    8. Daphne Romeijn                 94  DWT                 43.33
    9. Ellen Kuijper                  94  NVA/HHC             43.56



Nr. 5   50m schoolslag Dames                          Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Alouette Bakker                93  AZVD                38.29
    2. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo         38.58
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik         38.95
    4. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik         39.16
    5. Jessica de Ruiter              93  Aquarius            40.02
    6. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        40.44
    7. Fabiën Hogema                  93  OEZA                41.23
    8. Katelijn Ijssennagger          93  DAW-Finenzo         41.39
    9. Inge Verbeek                   93  DAW-Finenzo         41.57
   10. Daniëlle de Groot              93  OEZA                41.63
   11. Britt Kraak                    93  Hoorn–Aurik         41.96
   12. Marjolein Vink                 93  OEZA                41.99
   13. Anouk Nulkes                   93  DWT                 42.06
   14. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik         42.12
   15. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo         42.21
   16. Tess van Bodegraven            93  AZVD                42.22
   17. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend      42.37
   18. Roos Rademaker                 93  AZVD                42.39
   19. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius            42.54
   20. Lieke Bosman                   93  EZV                 42.71
   21. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo         42.86



Nr. 5   50m schoolslag Dames                               Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend      37.19
    2. Cindy van Heusden              92  Zaanstad(SG)        39.05
    3. Miranda Schaap                 92  DeZeeschuimers      39.98
    4. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend      40.01
    5. Diede Witkamp                  92  DAW-Finenzo         40.23
    6. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Aurik         41.73
    7. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend      43.99



Nr. 5   50m schoolslag Dames                               Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo         37.75
    2. Nicole Palmboom                91  OEZA                38.02
    3. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac     39.32
    4. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         40.07
    5. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      40.22



Nr. 5   50m schoolslag Dames                         Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend      35.36
    2. Evelien Kok                    90  AZVD                37.04
    3. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      37.23
    4. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik         37.34
    5. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)         37.52
    6. Milenka Bakker                 90  AZVD                38.28
    7. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo         38.48
    8. Kim Zwart                      88  AZVD                38.85
    9. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo         38.98
   10. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac     39.61
   11. Angelique Schut                89  Hoorn–Aurik         39.63
   12. Sophie Raven                   90  EZV                 39.67
   13. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac     40.66



TOP
Nr. 6   50m schoolslag Heren                          Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo         43.75
    2. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)        43.90
    3. Ruben Tol                      95  Ed-Vo               44.31
    4. Guus Jonk                      95  Hoorn–Aurik         44.97



Nr. 6   50m schoolslag Heren                          Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend      38.29
    2. Milan Tump                     94  Zaanstad(SG)        38.39
    3. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo               38.72
    4. Jorrick Druyven                94  OEZA                39.26
    5. Gerco Kalverboer               94  Waterland           39.50
    6. Roberto Visser                 94  Aquarius            39.86
    7. Richard Langenberg             94  Zaanstad(SG)        41.19
    8. Vincent Schram                 94  DAW-Finenzo         42.36
    9. Brecht van Kuijk               94  EZV                 47.29



Nr. 6   50m schoolslag Heren                          Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      35.29
    2. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo         36.36
    3. Stefan Schulte                 93  Rapido'82           37.18
    4. Hiras Ferrandino               93  DWT                 38.50
    5. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend      38.52
    6. Nick Venema                    93  Waterland           38.74
    7. Daan Remmelzwaal               93  Zaanstad(SG)        39.26
    8. Camiel Landheer                93  AZVD                39.31
    9. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo         39.83
   10. Marcel van Alphen              93  EZV                 40.17



Nr. 6   50m schoolslag Heren                          Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Appel                  92  Waterland           35.69
    2. Sander Kesting                 92  Waterland           36.34
    3. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82           36.94
    4. João Schilder                  92  Waterland           37.13
    5. Wessel Buijs                   92  HPC                 37.71
    6. Kees Veerman                   92  Ed-Vo               37.83
    7. Thom Scheeve                   92  Zaanstad(SG)        38.40



Nr. 6   50m schoolslag Heren                          Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Shane Zoer                     91  EZV                 33.31
    2. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         33.72
    3. Stacha Petrovic                91  Waterland           35.22
    4. Chris Al                       91  Hoorn–Aurik         35.23
    5. Timo v.d. Veen                 91  HPC                 35.51
    6. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)        35.52
    7. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo         35.58
    8. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      35.73
    9. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)        36.09
   10. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac     36.10
   11. Pieter Crok                    91  OEZA                36.32
   12. Mattias Kraay                  91  EZV                 37.01
   13. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         37.17
   14. Ferry Kemmeren                 91  OEZA                37.90
  dis. Richard Kras                   91  DeZeeschuimers



Nr. 6   50m schoolslag Heren                               Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin Schortinghuis            90  Zaanstad(SG)        34.75
    2. Wouter van de Bor              90  DWT                 34.85
    3. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        35.18
    4. Matthijs Dinkla                90  Waterland           35.37
    5. Jim Weijland                   90  DWT                 35.56
    6. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend      35.76
    7. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        35.78
    8. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)         36.62



Nr. 6   50m schoolslag Heren                               Heren Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Breton                  89  Aquarius            32.26
    2. Paul van Mer                   89  AZVD                33.46
    3. Michael Kras                   89  DeZeeschuimers      34.16
    4. Darcey Helstone                89  Noordkop-Zeemac     35.13
    5. Fred Bond                      89  Ed-Vo               35.24
    6. Eelco Dinkla                   89  Waterland           35.41
    7. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo         35.98
    8. Jeffrey Stam                   89  ORZC'96(SG)         36.11
    9. Maikel van Schaik              89  AZVD                36.12
   10. Stefan de Haan                 89  DeZeeschuimers      36.59



Nr. 6   50m schoolslag Heren                         Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik         30.12
    2. Stefan Haack                   82  Rapido'82           30.80
    3. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         31.24
    4. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         31.66
    5. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend      32.09
    6. Loek Rolvink                   83  Rapido'82           32.52
    7. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         32.66
    8. Arnold Verbeek                 87  DAW-Finenzo         33.32
    9. Dennis de Graaf                87  DWT                 33.38
   10. Michael Bes                    72  Noordkop-Zeemac     33.59
       Quintin Trausel                87  AZVD                33.59
   12. Dirk Smit                      81  EZV                 33.74
   13. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         34.32
   14. Edwin Feeke                    79  Zaanstad(SG)        34.46
   15. Serge Snel                     79  Zaanstad(SG)        34.81



TOP
Nr. 7   50m vrije slag Dames                          Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         30.50
    2. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik         31.80
    3. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)         31.87
    4. Daisy Koning                   95  DeZeeschuimers      32.39
    5. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac     32.72
    6. Helena La                      95  Hoorn–Aurik         32.74
    7. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius            32.95
    8. Sabrina van der Vis            95  Waterland           33.18
    9. Dana van der Zee               95  Rapido'82           34.17
   10. Britt Jansen                   95  Rapido'82           34.43
   11. Anne van Rongen                95  WZ&PCPurmerend      34.65
   12. Mandy Verhage                  95  DAW-Finenzo         34.70
   13. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend      35.21



Nr. 7   50m vrije slag Dames                          Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      29.58
    2. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac     29.89
    3. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac     29.94
    4. Lisa Koster                    94  OEZA                30.96
    5. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend      31.64
    6. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend      31.68
    7. Linda Crok                     94  OEZA                32.75
    8. Danique Mallon                 94  OEZA                32.77



Nr. 7   50m vrije slag Dames                          Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik         27.68
    2. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik         29.02
    3. Jessica de Ruiter              93  Aquarius            29.30
    4. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        29.68
    5. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo         30.01
    6. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik         30.08
    7. Britt Kraak                    93  Hoorn–Aurik         30.53
    8. Anouk Nulkes                   93  DWT                 30.54
    9. Alouette Bakker                93  AZVD                30.72
   10. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo         31.23
   11. Daniëlle de Groot              93  OEZA                31.27
   12. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius            31.42
   13. Marjolein Vink                 93  OEZA                31.49
   14. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend      31.58
   15. Fabiën Hogema                  93  OEZA                31.92
   16. Roos Rademaker                 93  AZVD                32.09
   17. Tess van Bodegraven            93  AZVD                32.17
   18. Lieke Bosman                   93  EZV                 32.29
   19. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo         33.12
   20. Celine Bakker                  93  ORZC'96(SG)         33.56



Nr. 7   50m vrije slag Dames                               Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Melonie Hoonakker              92  Zaanstad(SG)        30.29
    2. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend      30.68
    3. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend      30.71
    4. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo         31.07
    5. Diede Witkamp                  92  DAW-Finenzo         31.90
    6. Sophie van Mer                 92  AZVD                32.43
    7. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend      32.45
    8. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Aurik         32.72



Nr. 7   50m vrije slag Dames                               Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)        28.99
    2. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         29.01
       Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo         29.01
    4. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac     29.35
    5. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      29.84
    6. Nicole Palmboom                91  OEZA                30.18
    7. Sarah de Waart                 91  Waterland           30.41
    8. Ingrid Jongert                 91  AZVD                30.78



Nr. 7   50m vrije slag Dames                         Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      27.64
    2. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)         27.68
    3. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik         28.35
    4. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac     28.89
    5. Monique Tol-Tuijp              69  Ed-Vo               28.90
    6. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo         29.19
    7. Simone de Wit                  86  Hoorn–Aurik         29.38
    8. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac     29.49
    9. Sophie Raven                   90  EZV                 29.66
   10. Nynke de Groot                 88  WZ&PCPurmerend      29.69
   11. Evelien Kok                    90  AZVD                29.85
   12. Angelique Schut                89  Hoorn–Aurik         29.87
   13. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo         30.06
   14. Ellen Smit                     87  EZV                 30.08
   15. Milenka Bakker                 90  AZVD                30.23
   16. Daniëlle Hoek                  88  OEZA                30.28
   17. Kim Zwart                      88  AZVD                30.30
   18. Lidewij Vink                   90  OEZA                30.73
   19. Daisy Kleijne                  89  OEZA                30.98



TOP
Nr. 8   50m vrije slag Heren                          Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Tol                      95  Ed-Vo               31.57
    2. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)        32.45
    3. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo         33.02
    4. Remco Tol                      95  Ed-Vo               33.28
    5. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo         34.28



Nr. 8   50m vrije slag Heren                          Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend      28.99
    2. Roberto Visser                 94  Aquarius            29.02
    3. Jorrick Druyven                94  OEZA                29.33
    4. Gerco Kalverboer               94  Waterland           30.77
    5. Vincent Schram                 94  DAW-Finenzo         30.92
    6. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Aurik         31.19
    7. Menno Spataro                  94  EZV                 31.29
    8. Tom Bruyn                      94  Zaanstad(SG)        31.54
    9. Victor Weerensteijn            94  Zaanstad(SG)        31.66
   10. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo         31.95
   11. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo               33.41
  dis. Lars Adema                     94  AZVD



Nr. 8   50m vrije slag Heren                          Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        27.89
    2. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)        28.11
    3. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo         28.21
    4. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      28.36
    5. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend      28.71
    6. Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)         28.90
    7. Camiel Landheer                93  AZVD                29.08
    8. Nick Venema                    93  Waterland           29.61



Nr. 8   50m vrije slag Heren                          Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82           26.68
    2. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik         27.06
    3. Tim de Graaf                   92  Waterland           27.30
    4. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo         27.43
    5. Dennis de Ruiter               92  Aquarius            27.62
    6. Kees Veerman                   92  Ed-Vo               28.03
    7. Jeffrey Appel                  92  Waterland           28.23
    8. João Schilder                  92  Waterland           28.32
    9. Rob Tol                        92  Ed-Vo               28.59



Nr. 8   50m vrije slag Heren                          Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         25.32
    2. Richard Kras                   91  DeZeeschuimers      25.72
    3. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac     26.42
    4. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      26.54
    5. Pieter Crok                    91  OEZA                26.64
    6. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         27.04
    7. Stefan Bouwman                 91  Waterland           27.15
    8. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)        27.17
    9. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)        27.42
   10. Timo v.d. Veen                 91  HPC                 27.53
   11. Chris Al                       91  Hoorn–Aurik         27.61
   12. Arnoud Janki                   91  Zaanstad(SG)        27.92



Nr. 8   50m vrije slag Heren                               Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        25.67
    2. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend      26.11
    3. Matthijs Dinkla                90  Waterland           27.39
    4. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        27.63
    5. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)         29.75



Nr. 8   50m vrije slag Heren                               Heren Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fred Bond                      89  Ed-Vo               25.64
    2. Wouter Breton                  89  Aquarius            26.23
    3. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo         26.44
    4. Maikel van Schaik              89  AZVD                26.69
    5. Jeffrey Stam                   89  ORZC'96(SG)         27.01
    6. Wim de Boer                    89  EZV                 27.65



Nr. 8   50m vrije slag Heren                         Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         24.63
    2. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik         25.17
    3. Stefan Haack                   82  Rapido'82           25.19
    4. Johan Roos                     83  WZ&PCPurmerend      25.36
    5. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         25.52
    6. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         25.58
    7. Edo Pieters                    88  Aquarius            25.75
    8. Joep Groot                     87  Hoorn–Aurik         25.96
    9. Loek Rolvink                   83  Rapido'82           26.11
   10. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      26.30
   11. Quintin Trausel                87  AZVD                26.43
   12. Dirk Smit                      81  EZV                 26.52
   13. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         26.71
   14. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      27.09
  dis. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend



TOP
Nr. 9   4 x 50m wisselslag Dames                  Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    2:19.51
       Pascalle Spiekerman       94   Carmen Krijnen            93
       Cleo Denise Bol           94   Yvonne Verbeek            94
    2. EZV Enkhuizen 1                    EZV               2:44.90
       Lieke Bosman              93   Hilde Boon                95
       Marijke Lippe             95   Laura Rustenburg          95



TOP
Nr. 10   4 x 50m wisselslag Heren                 Jongens Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad(SG)      2:09.89
       Ruben Dekker              93   Roy Vens                  93
       Milan Tump                94   Mike Hoonakker            93
    2. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    2:20.91
       Robin Döderlein De Win    93   Ritchoberto Peternella    93
       Kingue Struijf            94   Jordy de Klerk            93
    3. Zaanstad (SG) 2                    Zaanstad(SG)      2:26.80
       Victor Weerensteijn       94   Sjors Lieverst            95
       Richard Langenberg        94   Leroy Olofsen             94
    4. EZV Enkhuizen 1                    EZV               2:28.24
       Menno Spataro             94   Ilja Cusveller            93
       Marcel van Alphen         93   Brecht van Kuijk          94



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Dames                    Finale Dames 100m wiss
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)       1:08.07
    2. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik       1:08.42
    3. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    1:08.70
    4. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       1:09.36
    5. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik       1:13.80
    6. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik       1:14.05
    7. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       1:14.94
    8. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:15.42



TOP
Nr. 12   100m wisselslag Heren                    Finale Heren 100m wiss
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         59.67
    2. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       1:01.39
    3. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik       1:01.78
    4. Stefan Haack                   82  Rapido'82         1:03.00
    5. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       1:04.27
    6. Wouter Breton                  89  Aquarius          1:05.43
    7. Fred Bond                      89  Ed-Vo             1:08.07
    8. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:11.06