Nr. 1. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 3 en Jeud 1
Nr. 2. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren  2 en 3
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en Senoiren1
Nr. 4. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 6 en Junioren1
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en Jeud 1
Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag  Junioren  2 en 3
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en Senoiren1
Nr. 10. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 11. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6 en Junioren1
Nr. 13. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3 en Jeud 1
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Junioren  2 en 3
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en Senoiren1
Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 18. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en Junioren1
Nr. 19. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Senioren 1 en later
Nr. 20. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jeugd 1 en later


MKO2009
Stadskanaal, 28.2.2009


Programmanr. 1
28.2.09 - 14:00
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 3 en Jeud 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kring Groningen 1Kring Groningen1:53.641:51.59
2.Kring Gelderland 1Kring Gelderland1:56.111:52.74
3.Kring Noord Brabant 1Kring Noord Brabant1:54.091:53.56FJ 1
4.Kring Noord-Holland 1Kring Noord-Holland1:54.011:53.56FJ 2
5.Kring Overijssel 1Kring Overijssel1:53.681:54.80
6.Kring Drenthe 1Kring Drenthe1:58.481:56.69
7.Kring Gouwe rijnstreek 1Kring Gouwe rijnstreek1:59.711:57.02
8.Kring Friesland 1Kring Friesland1:57.861:57.15
9.Kring Limburg 1Kring Limburg2:00.081:58.97


<< TOP >>
Programmanr. 2
28.2.09 - 14:05
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren  2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kring Noord Brabant 1Kring Noord Brabant1:44.091:43.80
2.Kring Overijssel 1Kring Overijssel1:45.651:44.20
3.Kring Gelderland 1Kring Gelderland1:52.951:45.37
4.Kring Noord-Holland 1Kring Noord-Holland1:47.311:45.90
5.Kring Friesland 1Kring Friesland2:01.131:46.03
6.Kring Groningen 1Kring Groningen1:48.141:46.90
7.Kring Gouwe rijnstreek 1Kring Gouwe rijnstreek1:54.651:52.49
8.Kring Limburg 1Kring Limburg1:54.941:53.29
9.Kring Drenthe 1Kring Drenthe2:00.181:56.04


<< TOP >>
Programmanr. 3
28.2.09 - 14:11
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en Senoiren1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danielle MiddelKring Drenthe1:07.2393012801:07.24
2.Kyra RietveldKring Groningen1:06.8893006241:07.32
3.Marloes GiesselinkKring Overijssel1:08.2092006121:07.42
4.Ela HuttenKring Noord Brabant1:10.5293003541:08.19
5.Corine RookerKring Noord-Holland1:08.7092015221:09.50
6.Anisa MemicKring Gelderland1:10.1492042601:10.60
7.Marloes ErkensKring Gelderland1:09.3393002341:10.68
8.Annelinde VeldmanKring Groningen1:10.2093027581:11.15
9.Sharon van der LeestKring Noord-Holland1:08.7492027721:11.42
10.Janet van der PoelKring Gouwe rijnstreek1:13.8993018421:12.76
11.Maxime de WildeKring Friesland1:13.5993046581:13.23
12.Nanda de VriesKring Friesland1:11.1592043281:13.24
13.Svenja ZonneveldKring Limburg1:12.7793010961:13.30
14.Chantal van der ZwaanKring Gouwe rijnstreek1:14.6493020841:13.45
15.Denise AustenKring Limburg1:12.7793037781:14.23
16.Antje van der MeerKring Drenthe1:16.0192041461:18.72
DISMariël BorgerinkKring Overijssel1:06.4292001421:07.24RC
DISCyril LandstraKring Noord Brabant1:10.3393057221:13.39RC


<< TOP >>
Programmanr. 4
28.2.09 - 14:18
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerKring Noord-Holland59.76920403558.60
2.Pascal TimmermansKring Gelderland1:00.5192023491:00.65
3.Sven KardolKring Noord Brabant59.7593021351:00.74
4.Dennis CramerKring Groningen1:01.5992001991:01.19
5.Jonathan CassutoKring Gouwe rijnstreek1:00.9993007291:02.39
6.Rutger KooistraKring Overijssel1:03.0292062571:02.57
7.Miguel CorreiaKring Noord Brabant1:04.7793001031:02.74
8.Jorke WillemseKring Friesland1:02.1793019771:03.31
9.Jelmar KluiwstraKring Gouwe rijnstreek1:02.6892043231:03.42
10.Bart ArendshorstKring Overijssel1:02.4693000051:03.45
11.Maurits MuthertKring Groningen1:03.2992009411:03.60FJ 1
12.Jordy de KlerkKring Noord-Holland1:03.0193002691:03.60FJ 2
13.Wouter SikmaKring Friesland1:03.4093023351:03.94
14.Kasper van DijkKring Limburg1:03.7892002491:04.05
15.Peter Paul HoutkampKring Drenthe1:05.4193006511:05.45
16.Sjors van LithKring Gelderland1:03.8592028691:05.95
17.Peter HummelKring DrentheNT93006991:12.09
DISRuud BexKring Limburg1:13.6592041331:12.83RC


<< TOP >>
Programmanr. 5
28.2.09 - 14:25
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmée BosKring Gelderland2:28.4996006622:27.64
2.Rosa VeermanKring Noord-Holland2:29.2996008622:29.42
3.Renate HemmesKring Groningen2:33.3096004182:33.51
4.Lisanne van AvezaathKring Groningen2:38.6497013042:35.99
5.Janine RookerKring Noord-Holland2:36.5496003162:36.71
6.Marre ZandringaKring Friesland2:35.8897011362:38.92
7.Sabine van den HoevenKring Overijssel2:36.1096000142:41.06
8.Madelon van DamKring Noord Brabant2:41.3896016242:41.13
9.Cynthia VerkaikKring Friesland2:43.0696012882:42.70
10.Dieudonnée HoutkampKring Drenthe2:47.9596009822:43.87
11.Jaimy MousKring Noord Brabant2:48.6096025762:45.30
12.Esther KuhlmanKring Gelderland2:42.3896016782:46.76
13.Veronique van de VeldeKring Overijssel2:46.0996017402:47.23
14.Maaike SandersKring Limburg2:52.6196028062:47.58
15.Ilse van BeelenKring Gouwe rijnstreek2:47.8196001062:48.16
16.Saranda HofstraKring DrentheNT97005262:54.82
17.Maureen WingersKring Limburg2:52.7896022642:56.76
AFGEMMariska TeskeKring Gouwe rijnstreek2:45.129601712


<< TOP >>
Programmanr. 6
28.2.09 - 14:39
Jongens, 200m wisselslagMinioren 6 en Junioren1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels KemperinkKring Overijssel2:28.8996000052:27.33
2.Mike van HerkKring Noord Brabant2:35.4596010072:31.64
3.Lars HaarsmaKring Noord-Holland2:35.5296007452:37.57
4.Tim FurerKring Gelderland2:42.9096000872:41.79
5.Ramon VerhulstKring Noord Brabant2:43.0796017512:43.15
6.Robin de JoodeKring Friesland2:41.1096013712:44.24
7.Matteo BorsiKring Limburg2:53.6696039152:44.80
8.Daniël de WagtKring Overijssel2:41.0796013392:44.94
9.Thomas LeeuwisKring Gelderland2:45.0196017432:45.10
10.Eko DoedelKring Groningen2:48.6696005432:45.82
11.Maarten RottierKring Groningen2:53.6596006572:47.25
12.Ardi KnolKring Drenthe2:54.6196034472:48.67
13.Mathijs MulderKring Friesland2:51.2697000712:54.02
14.Levi TolKring Noord-Holland2:58.1897003512:55.96
15.Ted WildersKring Limburg2:54.5597011772:59.02
16.Dennis BoonKring Gouwe rijnstreek2:57.6296030633:01.57
17.Mark DrosKring Gouwe rijnstreek3:00.4096015093:06.02
DISMaurice van der PloegKring Drenthe2:55.3297003052:50.25SL


<< TOP >>
Programmanr. 7
28.2.09 - 14:53
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en Jeud 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karin RijkelijkhuizenKring Overijssel1:14.9294033581:14.86
2.Marjolein DelnoKring Gelderland1:16.7494000241:15.69
3.Yvette de GierKring Gouwe rijnstreek1:14.5894021241:16.10
4.Lonne DijkhuisKring Overijssel1:16.3894000301:17.04
5.Mirthe LanfermeijerKring Groningen1:17.5294000741:18.88
6.Sylvia DikKring Groningen1:17.5895010641:18.89
7.Pascalle SpiekermanKring Noord-Holland1:14.5194030301:20.07
8.Macy OortwijnKring Gelderland1:20.5195007221:20.67
9.Kim LoeffenKring Noord Brabant1:19.9194034321:21.73FJ 1
10.Jessie SmedingKring Friesland1:20.9095045281:21.73FJ 2
11.Lizzy JanssenKring Limburg1:21.8195007521:21.80
12.Mariska van EngeldorpKring Noord-Holland1:21.4995023261:22.30
13.Liza SalverdaKring Friesland1:20.8595005701:23.55
14.Sahar HamamKring Noord Brabant1:20.1594054121:23.80
15.Marisol van HeldenKring Gouwe rijnstreek1:22.3295022981:24.43
16.Linda DehingKring Limburg1:24.6094000221:24.82
17.Beau RijpersKring Drenthe1:25.7994026381:26.77
18.Manon WolbersKring Drenthe1:26.4895015061:29.58


<< TOP >>
Programmanr. 8
28.2.09 - 15:00
Jongens, 100m schoolslagJunioren  2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jacko van der MeerKring Gelderland1:12.0394023471:11.51
2.Stefan PetersenKring Groningen1:11.7494030671:11.93
3.Marcel van EssenKring Gelderland1:12.1794000191:12.55
4.Bas de BruijnKring Noord Brabant1:13.8194025091:13.38
5.Kingue StruijfKring Noord-Holland1:12.5094009131:13.64
6.Luc van der WoldeKring Groningen1:14.5295002811:14.23
7.Ben van WestenbergKring Overijssel1:14.7994008731:15.36FJ 1
8.Maurice HenkelKring Limburg1:14.2695047031:15.36FJ 2
9.Floris PolmanKring Overijssel1:16.2695000931:16.03
10.Jorrick DruyvenKring Noord-Holland1:15.4494005071:16.60
11.Remco de MikKring Gouwe rijnstreek1:18.1195020651:16.94
12.Luuk JanssenKring Limburg1:19.2195034971:18.09FJ 1
13.Jonathan RozemaKring Friesland1:19.9595011571:18.09FJ 2
14.Jeffrey BakkerKring Gouwe rijnstreek1:19.9794023171:19.86
15.Chris BoldingKring Drenthe1:21.8695034271:21.85
16.Bram ter EllenKring Friesland1:19.5694026891:23.60
DISRemy den BoerKring Noord Brabant1:13.8194017591:15.91SA
AFGEMRichard HovenkampKring Drenthe1:24.579400497


<< TOP >>
Programmanr. 9
28.2.09 - 15:08
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en Senoiren1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvon VersteegKring Overijssel59.32920186459.32
2.Ela HuttenKring Noord Brabant1:00.33930035459.48
3.Daniëlle de GrootKring Noord-Holland1:01.1293038681:00.35
4.Loes van OoijenKring Gelderland1:00.3392051801:00.56
5.Estelle MoormanKring Overijssel59.3893005401:00.92
6.Iris RozemaKring Friesland1:01.1793051081:01.67
7.Danielle MiddelKring Drenthe1:00.5893012801:01.89
8.Melissa MeijerKring Limburg1:01.8993043741:01.94
9.Jose SijbringKring Groningen1:00.6793007021:02.02
10.Annelinde VeldmanKring Groningen1:02.5693027581:02.79
11.Denise BoereboomKring Gouwe rijnstreek1:02.6892021441:03.10
12.Marloes ErkensKring Gelderland1:02.0493002341:03.16
13.Pascalle RoversKring Noord Brabant1:02.6893010641:03.64
14.Vera WeinbergKring Limburg1:02.2993021441:04.17
15.Chantal van der ZwaanKring Gouwe rijnstreek1:03.5193020841:04.26
16.Corine RookerKring Noord-Holland1:04.2092015221:04.30
17.Maxime de WildeKring Friesland1:02.3293046581:05.01
18.Antje van der MeerKring Drenthe1:05.8592041461:06.03


<< TOP >>
Programmanr. 10
28.2.09 - 15:15
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascal TimmermansKring Gelderland52.85920234953.19
2.Sverre EschweilerKring Noord-Holland53.20920403553.26
3.Menno ManningKring Overijssel54.01930033353.65
4.Bernd KobesenKring Groningen54.04930098154.20
5.Wouter SikmaKring Friesland54.37930233554.22
6.Paul KosterKring Noord Brabant54.09930446554.43
7.Ferry J. ClaassenKring Noord Brabant54.84920221754.80
8.Rutger KooistraKring Overijssel55.54920625755.77
9.Jordy ZuidhoekKring Gouwe rijnstreek55.89920156956.28
10.Jeffrey AppelKring Noord-Holland55.32920002756.32
11.Johan VeenstraKring Gelderland55.97920133356.63FJ 1
12.Geoff EbskampKring Limburg56.48930181756.63FJ 2
13.Jelmar KluiwstraKring Gouwe rijnstreek55.22920432357.36FJ 1
14.Gavin v.d. WerfKring Friesland55.17930297157.36FJ 2
15.Roy SmeengeKring Groningen56.11930555757.67
16.Ruud BexKring Limburg1:00.04920413359.32
17.Bart VerbonKring DrentheNT930227359.70
18.Peter HummelKring DrentheNT93006991:00.89


<< TOP >>
Programmanr. 11
28.2.09 - 15:21
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmée BosKring Gelderland1:08.8496006621:09.84
2.Adája StoetmanKring Groningen1:13.4296003481:12.23
3.Marre ZandringaKring Friesland1:10.8697011361:13.41
4.Sabine van den HoevenKring Overijssel1:09.9396000141:13.46
5.Renate HemmesKring Groningen1:12.7096004181:13.49
6.Janine RookerKring Noord-Holland1:15.0296003161:14.30
7.Ilse van BeelenKring Gouwe rijnstreek1:17.3696001061:14.70
8.Claudia RijkhoffKring Noord-Holland1:13.7696033381:14.81
9.Aniek BroekhuizenKring Gelderland1:16.8796000521:15.42
10.Madelon van DamKring Noord Brabant1:15.8796016241:15.90
11.Hannah TeeuwKring Overijssel1:14.6096011281:17.48
12.Marceline de CloeKring Noord Brabant1:17.1596020501:17.91
13.Anouk HesselingKring Gouwe rijnstreek1:19.2296010701:19.18
14.Wendy BexKring Limburg1:20.1697012321:19.45
15.Evelien van RuitenKring Friesland1:14.4696029241:20.03
16.Jara WassenbergKring Limburg1:21.5696002221:24.34
17.Saranda HofstraKring Drenthe1:19.4097005261:25.38
NG.ZAKristel HormannKring Drenthe1:18.099601084


<< TOP >>
Programmanr. 12
28.2.09 - 15:29
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 6 en Junioren1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels KemperinkKring Overijssel1:08.2696000051:09.11
2.Lorenzo PeperkampKring Overijssel1:09.6096008471:12.20
3.Lars HaarsmaKring Noord-Holland1:15.7796007451:13.76
4.Pepijn SmitsKring Noord Brabant1:12.4796006911:14.06
5.Ramon VerhulstKring Noord Brabant1:13.1396017511:15.46
6.Tim FurerKring Gelderland1:18.4196000871:17.73FJ 1
7.Jeroen BongersKring Limburg1:17.7896026291:17.73FJ 2
8.Luuk NijlandKring Gelderland1:17.6897003331:17.77
9.Robin de JoodeKring Friesland1:19.4296013711:18.96
10.Maarten RottierKring Groningen1:19.6496006571:19.98
11.Bastiaan BonnemaKring Groningen1:24.5296006831:23.06
12.Thierry FeldKring Noord-Holland1:18.5396011851:24.55
13.Bram in 't ZandtKring Limburg1:21.8696012571:25.21
14.Jeroen OosthoekKring Gouwe rijnstreek1:25.0796025471:26.04
15.Koen EmsKring DrentheNT96039091:27.23
16.Ardi KnolKring Drenthe1:25.8196034471:27.70
17.Jelmer GroosKring Friesland1:23.8096029451:29.28
DISDennis BoonKring Gouwe rijnstreek1:34.0796030631:34.69VH


<< TOP >>
Programmanr. 13
28.2.09 - 15:37
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3 en Jeud 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marjolein DelnoKring Gelderland2:25.7894000242:23.63
2.Mirthe LanfermeijerKring Groningen2:26.9494000742:27.79
3.Cleo Denise BolKring Noord-Holland2:31.2294033142:29.35
4.Kimberley van WijkKring Gouwe rijnstreek2:31.4094020402:29.36
5.Sylvia DikKring Groningen2:31.3795010642:31.00
6.Femke LeenstraKring Friesland2:29.5195030382:34.28
7.Tania JacobsKring Gouwe rijnstreek2:36.2694008642:34.83
8.Jakonien KosterKring Drenthe2:36.2494000682:36.25
9.Pascalle SpiekermanKring Noord-Holland2:28.5194030302:38.75
10.Carien van der SchaafKring Overijssel2:35.4395001682:38.80
11.Beau RijpersKring Drenthe2:37.7694026382:38.85
12.Lonne DijkhuisKring Overijssel2:35.1994000302:40.12
13.Sahar HamamKring Noord Brabant2:36.1894054122:40.20
14.Lizzy JanssenKring Limburg2:39.1695007522:42.02
15.Jessie SmedingKring Friesland2:37.7895045282:42.12
16.Selena van CruchtenKring Limburg2:47.5794016082:47.82
DISInge PeppingKring Gelderland2:30.1294023082:32.51SK
DISSophie SollieKring Noord Brabant2:32.6694001402:35.13SK


<< TOP >>
Programmanr. 14
28.2.09 - 15:50
Jongens, 200m wisselslagJunioren  2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelle DerksenKring Gelderland2:13.9294000172:17.39
2.Date van de ZaagKring Noord Brabant2:17.3994039192:18.68
3.Willem Kees RoosKring Friesland2:23.6094026932:20.74
4.Jorrick DruyvenKring Noord-Holland2:20.2894005072:22.80
5.Jens KobesenKring Groningen2:30.2095001172:23.30
6.Maxim VeldhuisKring Friesland2:23.9694001952:23.92
7.Floris PolmanKring Overijssel2:22.9495000932:23.97
8.Stef HeijnekampKring Overijssel2:21.9594016652:24.04
9.Jacco DoestKring Gelderland2:23.0494007112:24.12
10.Jeffrey ThijssenKring Noord Brabant2:19.5794004452:25.56
11.Kingue StruijfKring Noord-Holland2:31.7894009132:26.05
12.Rowan StobbartKring Gouwe rijnstreek2:26.3694060452:26.73
13.Luc van der WoldeKring Groningen2:24.1495002812:28.43
14.Oscar van den HeuvelKring Gouwe rijnstreek2:31.9295008032:32.52
15.Chris BoldingKring Drenthe2:33.3295034272:35.25
16.Maurice HenkelKring Limburg2:36.6095047032:39.00
17.Ken BoonenKring Limburg2:41.9394014812:39.22
AFGEMRichard HovenkampKring Drenthe2:41.769400497


<< TOP >>
Programmanr. 15
28.2.09 - 16:02
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en Senoiren1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joyce DuurkenKring Friesland1:16.8792059381:16.97
2.Sharon van der LeestKring Noord-Holland1:15.7092027721:17.36
3.Anisa MemicKring Gelderland1:18.8192042601:18.28
4.Yvon VersteegKring Overijssel1:17.9892018641:19.42
5.Loes van OoijenKring Gelderland1:19.2092051801:19.81
6.Paula DuursmaKring Friesland1:16.9693009821:19.82
7.Myrna SchasfoortKring Overijssel1:17.8293006681:20.10
8.Janet van der PoelKring Gouwe rijnstreek1:19.3493018421:20.72
9.Kyra RietveldKring Groningen1:18.9293006241:20.76
10.Marissa MinkmanKring Noord Brabant1:20.7993060541:20.91
11.Jose SijbringKring Groningen1:22.6593007021:21.40
12.Cyril LandstraKring Noord Brabant1:18.5293057221:22.38
13.Chloé RutzerveldKring Limburg1:20.6392034501:22.84
14.Denise BoereboomKring Gouwe rijnstreek1:21.6292021441:23.08
15.Daniëlle de GrootKring Noord-Holland1:22.2193038681:24.38
16.Cynthia KrelegerKring Drenthe1:24.5393057541:25.76
17.Melissa MeijerKring Limburg1:20.1293043741:25.80
18.Amber JongerhuisKring Drenthe1:27.3793041281:28.76


<< TOP >>
Programmanr. 16
28.2.09 - 16:10
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gavin v.d. WerfKring Friesland1:05.0493029711:04.89
2.Roy SmeengeKring Groningen1:08.7793055571:07.17
3.Jorke WillemseKring Friesland1:06.7693019771:08.70
4.Roald BlokKring Gelderland1:09.9093026851:09.37
5.Kasper van DijkKring Limburg1:07.9892002491:09.70
6.Peter Paul HoutkampKring Drenthe1:08.5193006511:09.75
7.Coen de BruijnKring Noord Brabant1:08.8292051511:09.82
8.Johan VeenstraKring Gelderland1:09.6392013331:09.96
9.Kevin JanssenKring Noord Brabant1:08.8592041091:10.04
10.Ward van RijssenKring Groningen1:11.5592048411:10.48
11.Jordy ZuidhoekKring Gouwe rijnstreek1:09.2892015691:10.53
12.Menno van den HeuvelKring Gouwe rijnstreek1:10.7892005191:10.57
13.Kasper LeeuwKring Overijssel1:10.0493044351:10.83
14.Jeffrey AppelKring Noord-Holland1:10.6992000271:13.01
15.Mart de BoerKring Noord-Holland1:11.2993035891:13.22
16.Bart ArendshorstKring Overijssel1:12.2493000051:13.67
17.Geoff EbskampKring Limburg1:11.5393018171:14.20
18.Ricardo BoltKring Drenthe1:16.1493035211:15.44


<< TOP >>
Programmanr. 17
28.2.09 - 16:18
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanKring Noord-Holland1:07.3696008621:07.51
2.Marceline de CloeKring Noord Brabant1:09.0096020501:09.39
3.Julia BrouwersKring Noord-Holland1:10.8896008681:10.70
4.Lisanne van AvezaathKring Groningen1:13.0797013041:12.45
5.Anouk HesselingKring Gouwe rijnstreek1:15.2196010701:14.07
6.Esther HulsingKring Groningen1:13.6696010801:14.10
7.Dieudonnée HoutkampKring Drenthe1:13.8296009821:14.47
8.Esther KuhlmanKring Gelderland1:15.9696016781:14.74
9.Lora BoschKring Overijssel1:13.9396019001:15.67
10.Veronique van de VeldeKring Overijssel1:14.7696017401:15.77
11.Evelien van RuitenKring Friesland1:17.1396029241:16.06
12.Aniek BroekhuizenKring Gelderland1:18.4796000521:17.63
13.Cynthia VerkaikKring Friesland1:18.8996012881:18.16
14.Jaimy MousKring Noord Brabant1:15.8496025761:18.98
15.Mignon PeetersKring Limburg1:20.3297010481:21.33
16.Saranda HofstraKring Drenthe1:19.9297005261:23.10
17.Maaike SandersKring Limburg1:20.6596028061:23.41
AFGEMMariska TeskeKring Gouwe rijnstreek1:13.869601712


<< TOP >>
Programmanr. 18
28.2.09 - 16:25
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en Junioren1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike van HerkKring Noord Brabant1:08.4296010071:10.38
2.Yoran KlosKring Overijssel1:13.2896004811:13.16
3.Matteo BorsiKring Limburg1:14.6596039151:13.74
4.Daniël de WagtKring Overijssel1:10.0396013391:14.13
5.Thomas LeeuwisKring Gelderland1:14.0596017431:16.80
6.Eko DoedelKring Groningen1:19.8996005431:16.88
7.Jens KuitertKring Friesland1:16.4296038911:17.28
8.Thierry FeldKring Noord-Holland1:15.0596011851:17.62
9.Pepijn SmitsKring Noord Brabant1:14.5796006911:17.86
10.Marc BlauwKring Groningen1:19.5496000171:18.06
11.Jeroen BongersKring Limburg1:20.8896026291:18.23
12.Jeroen OosthoekKring Gouwe rijnstreek1:18.4296025471:19.06
13.Maurice van der PloegKring Drenthe1:18.8197003051:19.29
14.Koen EmsKring DrentheNT96039091:20.40
15.Joeri JacobsKring Gouwe rijnstreek1:20.2096000491:21.67
16.Jelmer GroosKring Friesland1:20.5296029451:21.98
17.Luuk NijlandKring Gelderland1:19.1597003331:23.08
18.Levi TolKring Noord-Holland1:27.8597003511:27.20


<< TOP >>
Programmanr. 19
28.2.09 - 16:33
Meisjes, 4 x 50m wisselslagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kring Overijssel 2Kring Overijssel2:03.342:03.07
2.Kring Gelderland 1Kring Gelderland2:06.252:03.68
3.Kring Noord-Holland 1Kring Noord-Holland2:05.652:04.50
4.Kring Groningen 1Kring Groningen2:09.152:04.77
5.Kring Noord Brabant 1Kring Noord Brabant2:06.822:09.37
6.Kring Friesland 1Kring Friesland2:07.402:10.60
7.Kring Gouwe rijnstreek 1Kring Gouwe rijnstreek2:09.332:11.91
8.Kring Limburg 1Kring Limburg2:13.082:14.98
9.Kring Drenthe 1Kring Drenthe2:11.782:16.23


<< TOP >>
Programmanr. 20
28.2.09 - 16:39
Jongens, 4 x 50m wisselslagJeugd 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kring Friesland 1Kring Friesland1:53.241:51.28
2.Kring Gelderland 1Kring Gelderland1:57.871:52.94
3.Kring Overijssel 2Kring Overijssel1:53.071:53.04
4.Kring Noord Brabant 1Kring Noord Brabant1:53.281:53.18
5.Kring Groningen 1Kring GroningenNT1:53.57
6.Kring Noord-Holland 1Kring Noord-Holland1:56.511:53.95
7.Kring Gouwe rijnstreek 1Kring Gouwe rijnstreek1:59.441:57.91
8.Kring Limburg 1Kring Limburg2:00.632:00.06
9.Kring Drenthe 1Kring Drenthe1:48.502:02.16