Nr. 42. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 43. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 1-2
Nr. 44. Meisjes, 50m schoolslag  Dames Jeugd 1-2
Nr. 45. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 3-4
Nr. 46. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 47. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 48. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5-6
Nr. 49. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren D 1-2
Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag  Heren Jeugd 1-2
Nr. 51. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren
Nr. 52. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 53. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 54. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 1-2
Nr. 55. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 56. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 57. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren D 1-2
Nr. 58. Jongens, 50m schoolslag  Heren Jeugd 1-2
Nr. 59. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren
Nr. 60. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 61. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5 en later


Bubble Toernooi 2008
Veendam, 18. - 19.10.2008


2 - Deel 219.10.08 - 8:30


Programmanr. 42
19.10.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Junioren 1

1.Marre ZandringaORCA1:06.1597011361:07.95
2.Amy de LangenDe Fuut1:08.9597020461:09.48
3.Lisanne van AvezaathTriVia1:11.0697013041:09.58
4.Esther VisserDe Vikings1:13.5997005441:15.30
5.Martine van SluisDe Vikings1:16.7297028881:16.89
6.Marloes LangerveldDe Fuut1:20.0797012401:18.69
7.Caroline DamenDe Spatters1:21.8297030881:19.06
8.Myrna HuisBorger1:18.4097000021:19.32
9.Annelie la RivièreBorger1:21.9397008641:19.89
10.Femke Sybesma't Tolhekke1:24.4297014681:19.97
11.Aldith PasveerORCA1:19.7297013981:19.98
12.Sandra LoofDe Valken1:23.1397004641:20.30
13.Inez DuursmaDe Spatters1:18.9297002561:20.38
14.Jennifer ScholteNOVA1:19.8397000701:20.53
15.Wiëlle WolbersDe Valken1:19.8597004621:21.76
16.Margreet KosterAppingedam1:20.2797003301:22.93
17.Mattia van der LaanZENONT97007021:25.97
18.Sanne StamDeltasteur1:27.1797000961:26.02
19.Sanne KleinNOVA1:21.5997005301:27.40
20.Loes KleinsmitDe Veene1:42.4297040581:28.01
21.Anne VlottesDe Vikings1:44.7697021201:28.10
22.Vera KwantBubble1:26.2897022301:29.45
23.Elsa ter Schure't Tolhekke1:26.2797014641:30.68
24.Mirthe RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen1:35.7097029301:30.82
25.Sandra DijkstraMiddelse-De Skelp (SG)1:35.2197041721:31.56
26.Marley EiromkuiZPC Bikkel Hoogeveen1:31.0297023401:32.34
27.Laura WolbersDe Valken1:29.7597000421:34.12
28.Marleen WeltenDeltasteur1:35.8997015261:34.67
29.Lisanne EngbertsZPC Bikkel Hoogeveen1:32.0097002981:35.04
30.Emily LandkroonDe Veene1:47.2097030361:38.58
31.Gemma Meijerink't Tolhekke1:45.0497019461:41.81
32.Noëlle MeijerBubble1:46.2497004221:43.58
33.Mirjam KwebemanOldambt1:49.2097007241:52.13
34.Sylvia van der MeidenBubbleNT97046481:56.95
35.Tamara StruykBubbleNT97041062:08.97
36.Charlotte GulgeOldambt2:20.2497033582:30.10
AFGEMIris HilgersHatweeoNT9703472

Meisjes Junioren 2

1.Renate HemmesBubble1:03.4796004181:04.68
2.Adája StoetmanGZVW1:06.9296003481:06.69
3.Esther HulsingTriVia1:04.8396010801:07.89
4.Claudia HackeORCA1:08.1596029361:08.77
5.Sabine van den HoevenDe Veene1:06.2196000141:09.22
6.Janine HuizelingTriVia1:08.4596015981:09.37
7.Danique ScheltesAqua '68-Najade (SG)1:10.1696013161:10.06
8.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:07.0096009821:10.21
9.Evelien van RuitenORCA1:09.5996029241:10.78
10.Melissa SmienkDe Fuut1:12.0696030041:11.20
11.Eva WillemsenAppingedam1:12.4896025701:11.34
12.Kristel HormannDe Spatters1:12.1996010841:12.43
13.Simone MusMiddelse-De Skelp (SG)1:08.7896019321:12.83
14.Thyra de MeerBorger1:11.9796007661:13.35
15.Kim FrankenGZVW1:13.5796026881:15.00
16.Manon Blankvoort't Tolhekke1:14.4896004541:15.47
17.Daniëlle VrielingDe Spatters1:13.7796010821:15.96
18.Elna van DeelenEZV Enkhuizen1:21.0996048641:17.37
19.Ilse van RijssenTriVia1:15.6196016001:17.42
20.Melissa NautaDe Vikings1:20.5596023881:17.89
20.Jet BijenDe Veene1:18.3696023661:17.89
22.Rixt-Nynke BaronFZC '541:12.4796018961:18.23
23.Esmee VeendorpGZVW1:19.1896038501:18.43
24.Karin HaandrikmanDe Spatters1:18.5796008421:19.71
25.Joline FischerNOVA1:14.7796016381:21.62
26.Marrit de GrootMiddelse-De Skelp (SG)1:21.8296019301:22.27
27.Esmee VerhoefORCA1:33.1396038021:22.89
28.Sanaz TulsDe Reest1:21.8496033501:24.07
29.Anouchka HoogstratenDe Veene1:27.0796008241:26.19FJ 1
30.Allison GeertsemaStadskanaal1:28.3596032521:26.19FJ 2
31.Allison SchulteZPC Bikkel Hoogeveen1:28.9696093861:27.25
32.Sanne v.d. MeebergZignea1:30.4896025121:27.74
33.Monica BosmanDeltasteur1:31.5496030481:28.61
34.Mandy van MalZENONT96048741:34.76
35.Henriette LemstraDe VikingsNT96053441:45.16
DISLotte RustenburgEZV Enkhuizen1:18.419600936AA
DISIta VisserBolsward-Workum (SG)1:22.879601444AA
AFGEMAnouk BosDe Valken1:14.469600494
AFGEMIlse GlazenburgStadskanaal1:22.829600474

Meisjes Junioren 3

1.Monique van der StruikStadskanaal1:05.9295025021:04.66
2.Anouk FriemanTriVia1:04.4495023901:06.12
3.Karin GroenGZVW1:05.4395024401:07.33
4.Cynthia van BeusekomTriVia1:05.5495001341:07.89
5.Freya HolwerdaORCA1:05.8395027801:08.15
6.Nathalja PragtNOVA1:05.8095000301:08.38
7.Rianne HartmanORCA1:09.8295014621:09.07
8.Kirsten NieboerAqua '68-Najade (SG)1:08.7995019881:09.56
9.Inez ZewusterVriledo1:05.8495037001:09.68
10.Demelsa KreugerDe Fuut1:08.9395057461:10.62
11.Melanie van der MosselMiddelse-De Skelp (SG)1:21.0695045901:11.42
12.Aranka SchoutenDe Fuut1:12.0395037421:11.55
13.Iris VisserAppingedam1:11.1495047841:11.86
14.Mariël BuurmanNOVA1:13.3495005981:12.68
15.Marthe van GinkelNOVA1:10.7095017441:12.90
16.Karin OdingaMiddelse-De Skelp (SG)1:14.7595022961:13.19
17.Laura JongbloedORCA1:16.2095033561:13.20
18.Mireille van BurkenZPC Bikkel Hoogeveen1:12.1495035881:13.78
19.Imke OddingTriVia1:10.2295013261:13.83
20.Christina van der LaanRitola Z&PC1:09.5995048641:14.08
21.Denise GallDe Pinquin1:11.7195014941:14.58
22.Elvira FeikensDe Spatters1:14.8595007261:16.48
23.Desirée van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen1:15.7095005721:16.54
24.Francine TeesinkBubble1:18.0595048821:17.23
25.Hilde BoonEZV Enkhuizen1:19.3795026121:17.56
26.Maaike HupZPC Bikkel Hoogeveen1:15.0295012041:17.59
27.Ellen NaberDe Valken1:17.5095015361:17.71FJ 1
28.Loysa FeikensDe Spatters1:16.4695007281:17.71FJ 2
29.Manon WolbersDe Valken1:18.9995015061:18.02
30.Corlaine Vendrig't Tolhekke1:23.9495017981:18.33
31.Theresa WestphalVFL Lüneburg1:19.102331351:18.75
32.Chantal DeekensBubble1:18.3095004201:19.46
33.Eline GeschiereZignea1:16.8595037981:20.08
34.Roos de JagerAqua '68-Najade (SG)1:20.1295034761:20.56
35.Monica BustAqua '68-Najade (SG)1:21.5895047901:21.35
36.Vivian SikkemaZZG de Boskikkers1:22.0495027601:21.83
37.Jetske de PijperDe Veene1:18.0495005621:22.47
38.Janke MarsAppingedam1:16.2795038681:23.01
39.Tine MeerdinkBolsward-Workum (SG)1:21.3295055601:25.14
40.Marlies CramerAppingedam1:16.8695021641:25.40
41.Evabeth de JongDe VikingsNT95062401:28.46
42.Carmen HuttingaBubble1:32.3995039941:31.54
43.Daniëlle BuntHatweeoNT95016941:41.32
DISMandy GroszpietschDe Vikings1:25.549505368AA
AFGEMCarolijn VisserZZG de Boskikkers1:23.619500342
AFGEMAddowa ScherpenisseHaren1:28.639503184


<< TOP >>
Programmanr. 43
19.10.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 1

1.Daniel de WagtZignea1:25.5496013391:22.46
2.Quno PostDe Fuut1:22.9296032311:23.98
3.Valentijn StolkDe Fuut1:21.4296015631:24.65
4.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:31.5596034471:34.07
5.Eko DoedelAppingedam1:32.9096005431:34.61
6.Rick SmitDe Fuut1:32.8996015211:35.19
7.Bastiaan BonnemaTriVia1:37.6096006831:36.46
8.Pascal KlopstraGZVW1:34.7396006671:37.80
9.Floris VoerhuisDe Veene1:46.7096014891:41.67
10.Bas De LangeEZV Enkhuizen1:49.7796012431:43.06
11.Marc BlauwNOVA1:41.3396000171:44.13
12.Bas MartenaBubble1:47.9996008611:46.82
13.Patrick HubertsZENO1:47.2496012091:47.12
14.Erwin PrasGZVW1:47.9896017811:47.41
15.Hein Jouke WindDZ&PC1:47.4596009491:47.84
16.Bram van SpronsenDe Reest1:51.1196035711:48.60
17.Feie Klaas HeslingaMiddelse-De Skelp (SG)1:47.0096023231:49.90
18.Jorrik KerdijkBubble1:48.6196021351:53.19
19.Jens KuitertORCA1:54.8696038911:55.13
20.Jesper HonkenNOVA1:54.3696000851:57.40
21.Johan ArlingBubble1:50.1196007352:05.28
DISAndre PaterNOVANT96040091:56.49S

Jongens Junioren 2

1.Daniel van der DeenBorger1:16.6895007211:18.55
2.Jens KobesenStadskanaal1:27.5095001171:20.86
3.Levi HilbollingNOVA1:19.3095005931:21.89
4.Milan GrünewaldTriVia1:23.8595007571:24.91
5.Myrdin WillemseORCA1:29.4195009511:25.04
6.Daan RoordinkDe Fuut1:25.0795039791:25.11
7.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:24.0495034271:25.59
8.Geert Jan RozeboomTriVia1:24.4895003251:27.31
9.Rowan KeenBorger1:32.9295007271:28.70
10.Rick VeldmanStadskanaal1:28.8395037051:29.40
11.Matthijs SijbringDe Pinquin1:26.8795001771:29.67
12.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen1:35.8095005231:32.57
13.Harold van der VeenZignea1:35.5195039371:33.58
14.Pieter YtsmaORCA1:34.8095018091:33.95
15.Wolter v/d VeenHaren1:36.7395050991:34.28
16.Paul ZanenHaren1:29.7695022691:35.00
17.Wietse WiersmaZignea1:41.7095042991:40.64
18.Rick HalmaDe VikingsNT95051211:41.46
19.Jasper van AvezaathTriVia1:40.1695039931:41.78
20.Guus MagrijnMiddelse-De Skelp (SG)1:44.1895026311:43.80
21.David DurieuxZignea1:51.6095018691:44.24
22.Daniël KammingaHaren1:50.5495044931:44.49
23.Remco DiepenbroekBubble1:47.8595025471:45.60
24.Jan SlootsDe Valken1:46.7295010091:46.43
25.Sander VenemaBubble1:43.9495002291:46.45
26.Bart de VosFZC '541:59.0795014351:47.26
27.Jesper HeuverDe Veene1:41.7095019171:50.20
28.Jan Watzo PoortVriledo1:57.4095045231:54.28
29.Tim ZijlstraDe Pinquin1:46.1495006411:54.52
30.Carsten HoogboomDe Veene1:55.6095019191:56.50
31.Nico KatsburgBolsward-Workum (SG)NT95050871:56.52SL
DISVincent VisserORCA1:38.899502197AA
AFGEMBrenn DiephuisZENO1:37.349504705


<< TOP >>
Programmanr. 44
19.10.08
Meisjes, 50m schoolslagDames Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Jeugd 1

1.Karin RijkelijkhuizenZignea35.54940335835.60
2.Naomi TouréTriVia36.25940162838.07
3.Mirthe LanfermeijerTriVia36.25940007438.45
4.Iris RiezebosDeltasteur37.58940011438.49
5.Yvette MeijerAppingedam37.97940037239.55
6.Nikki van der PijlStadskanaal39.55940395439.98
7.Leonie Oude ElferinkZignea39.20940182640.20
8.Sanne ScheltesAqua '68-Najade (SG)41.90940416440.25
9.Rixt VeldkampGZVW38.88940434440.64
10.Debby BoerefijnZignea40.32940024040.67
11.Anika ten HaveDe Valken40.47940071241.16
12.Anja MusMiddelse-De Skelp (SG)43.63940392841.61
13.Jemaine WolbersDe Valken42.76940304841.76
14.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen40.99940263841.84
15.Sanne ZijlstraDZ&PC40.50940196841.91
16.Denise KoerhuisDe Spatters42.16940030641.93
17.Ilona VlieghuisBorger42.67940108242.28
18.Naomi HofsinkDeltasteur41.23940250842.95
19.Zoë HendriksZPC Bikkel Hoogeveen43.38940501643.11
20.Daniëlle KruizingaZPC Bikkel Hoogeveen42.20940263443.15
21.José AlkemaFZC '5443.98940297843.77
22.Rosalie KiersDe Valken41.71940071043.80
23.Daphne GerringaBubble43.75940029644.05
24.Annelies JeuringStadskanaal44.14940056244.37
25.Claudia DamskiDZ&PC40.49940234644.48
26.Jolein WellingBorger43.80940108444.91
27.Karen StolkHaren45.09940395045.07
27.Jessica WortelboerHaren45.77940682445.07
29.Patricia Hof't Tolhekke43.63940326445.11
30.Merel WeysenfeldDe Vikings44.93940411045.77
31.Ellen HovingBubble44.76940286245.90
32.Emma HovingBorger45.75940065046.97
33.Nynke ReinemanMiddelse-De Skelp (SG)47.34940686247.51
34.Diana ToeringDe Vikings46.72940647247.87
35.Joyce PostmaBolsward-Workum (SG)47.09940209847.98
36.Anneke ter Schure't Tolhekke48.13940051047.99
37.Jessica NielandBubble48.88940286648.17
38.Geke BrokkelkampDeltasteur48.48940280648.44
39.Esther BaarAqua '68-Najade (SG)49.86940646248.48
40.Sandra SchuurAppingedam50.93940613050.88
41.Michelle ThomasAqua '68-Najade (SG)52.28940361450.94
42.Margriet JorritsmaFZC '5450.15940676253.02
DISGuyonne van Berge HenegouweDe Vikings46.729400858AA
DISMartine van DijkDe Reest47.909406686AA
AFGEMNathalie Ruiter't Tolhekke45.309404738

Dames Jeugd 2

1.Paula DuursmaDZ&PC34.69930098235.93
2.Jose SijbringDe Pinquin38.17930070238.71
3.Amber JongerhuisDe Reest39.86930412838.82
4.Aniek MarissenBorger38.14930143638.89
5.Heleen de GrootDe Pinquin38.82930110839.94
6.Annelinde VeldmanAppingedam38.15930275839.97
7.Paula van den HoevenDe VeeneNT930312840.06
8.Lisette DoevenRitola Z&PC39.72930090240.26
9.Josephine MeermanDZ&PC40.53930425840.40
10.Marije JensmaMiddelse-De Skelp (SG)42.13930233241.09
11.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen40.84930128041.18
12.Daphne KenterBubble41.72930644041.65
13.Nynke de PijperDe Veene41.93930060041.82
14.Renske de GrootDZ&PC41.23930027642.14
14.Ankie van der MeerORCA40.70930050442.14
16.Louise JanssenZZG de Boskikkers40.89930187442.62
17.Femke HemstraMiddelse-De Skelp (SG)41.66930546642.82
18.Esther TerpstraHaren41.89930140442.92
19.Eline LigthartDe Vikings41.35930170643.18
20.Johanna KosterAppingedam41.46930154043.23
21.Sanne de RooZignea41.73930356643.59
22.Fenna MeijerORCA42.95930279243.73
23.Rixt BaarsmaORCA44.21930627444.16
24.Iris RozemaFZC '5442.76930510844.24
25.Heleen de VriesBubble44.06930453844.26
26.Kim HoeksmaBorger44.16930189644.49
27.Yolande ten BoerAqua '68-Najade (SG)44.10930008044.74
28.Ann-Katrin OttsenVFL Lüneburg44.2023312945.29
29.Tessa MantingDe Valken45.18930240845.62
30.Macha GrootEZV Enkhuizen44.95930747445.66
31.Eline NieboerAqua '68-Najade (SG)45.32930587045.74
32.Nienke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen45.25930601045.77
33.Aniek SchutrupZZG de Boskikkers44.09930299646.08
34.Larissa BeerninkDe Veene44.66930005046.34
35.Nerissa de BoerAqua '68-Najade (SG)45.51930285446.62
36.Kirsten BraakDe Vikings44.14930727046.64
37.Claudia MeijerGZVW42.71930301646.67
38.Iris van BeekDe Fuut46.62930387447.09
39.Elianne DoumaVriledo43.26930099847.13
40.Merel MolenaarEZV Enkhuizen47.29930667647.82
41.Tasia RodinkZPC Bikkel Hoogeveen47.38930168848.08
42.Brenda RitsemaBubble46.86930170448.33
43.Inge Vliet vanDe Aquaflippers44.16930080849.10
44.Janet StienstraZENO52.03930650251.26
45.Marissa SlagterAppingedam49.99930461253.02
46.Manuéla KrombosHatweeo55.35930747253.41


<< TOP >>
Programmanr. 45
19.10.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 3

1.Bram ter EllenORCA39.57940268937.54
2.Maarten MoormanDe Pinquin36.91940116137.59
3.Jorick van der VlagBorger37.11940535338.16
4.Willem Kees RoosDe Vikings49.40940269338.82
5.Richard HovenkampDe Spatters39.81940049740.08
6.Frank van der ZwaagDe Valken42.50940113742.61
7.Niek ZeilstraFZC '5443.48940316743.12
8.Christiaan LoversZPC Bikkel Hoogeveen44.09940111543.68
9.Thom NijstadDe Reest44.96940568344.03
10.Patrick GraverHatweeo46.72940473544.06
11.Ewoud EppingaFZC '5444.02940316944.21
12.Kevin MulderZPC Bikkel Hoogeveen44.13940064144.37
13.Bjorn JansenAqua '68-Najade (SG)46.64940250145.13
14.Bjorn DamenZZG de Boskikkers44.80940063746.31
15.Jasper KnipFZC '5451.53940255147.18
16.Daniël KiersDe Valken56.06940214952.29
DISBernd FrericksHatweeo45.069404131AA
DISTiemen MarisDe Veene38.93940018937.78SA
DISMenno SpataroEZV Enkhuizen40.08940144738.29SK
AFGEMMitchell BeugelsDe Spatters41.879400495

Jongens Junioren 4

1.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen33.54930065133.21
2.Gijs van der GugtenDe Fuut34.17930299133.58
3.Gijs GertsenORCA34.33930348533.64
4.Bernd KobesenStadskanaal33.55930098133.84
5.Bart ArendshorstDe Veene34.21930000534.26
6.Roy SmeengeTriVia36.88930555734.41
7.Erik KrijnsenZZG de Boskikkers34.79930146335.75
8.Arno NieuwhofFZC '5437.15930237536.51
9.Daniel LangerveldDe Fuut37.06930298936.67
10.Jarno NijborgBubble36.05930228936.87
11.Taco WonderDe Spatters37.54930319737.15
12.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen38.17930530737.45
13.Kevin MeindersDe Spatters37.29930076937.76
14.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen38.62930044938.24
15.Harm LemstraDe Vikings42.96930500939.04
16.André KrikkenZPC Bikkel Hoogeveen39.64930183939.55
17.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen41.54930070939.83
18.Brian ListORCA41.04930644340.07
19.Douwe DijkstraDZ&PC40.75930490942.01
20.Robin KwebemanOldambt42.95930303542.52
21.Sydo de JongDe Vikings46.83930687142.59
22.Thomas KoolEZV Enkhuizen45.16930674343.19
23.Dennis HoogstratenDe Veene47.78930373143.28
DISHenk RynjaAqua '68-Najade (SG)40.98930581138.97SL
NG.ZASven AlkemaORCA38.419303083
AFGEMSander LambertsAqua '68-Najade (SG)37.039303169


<< TOP >>
Programmanr. 46
19.10.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Minioren 3

1.Nan HovingBorger45.89000035241.40
2.Lindy ElkerboutDe Veene47.12000060442.55
3.Naomi Tjon-asoiDe Veene57.26000039444.75
4.Laura SetzStadskanaal49.67000013045.52
5.Marieke HupZPC Bikkel Hoogeveen59.92000023658.81
AFGEMAnnebeth ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT0001764
AFGEMSuzanna ZijlstraMiddelse-De Skelp (SG)NT0001766

Meisjes Minioren 4

1.Marieke TienstraTriVia37.92990030234.59
2.Lonneke GraansmaTriVia40.20990093639.40
3.Lauri LesscherDe Veene43.64990031840.05
4.Cynthia KoerhuisDe Spatters38.06990008840.34
5.Myrthe OffengaDe Vikings46.04990187441.22
6.Chayene BolhuisGZVW43.55990178041.40
7.Kelly BosmanDeltasteur45.48990061243.41
8.Mireille LarkensAppingedam47.87990140043.57
9.Roos van HoutenStadskanaal47.04990103645.10
10.Noëlle BeugelsDe Spatters46.55990074646.46
11.Romée PompStadskanaal48.14990075048.03
12.Romee WassingGZVW54.35990208450.76FJ 1
13.Lieke BuurmanNOVA53.67990036850.76FJ 2
14.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen1:05.8099020341:01.84

Meisjes Minioren 5

1.Anneliene ZuidemaMiddelse-De Skelp (SG)36.43980076834.13FJ 1
2.Amber VisserAppingedam35.67980141634.13FJ 2
3.Bernice DijkhuisTriVia35.63980008434.34
4.Maaike DoornwaardDeltasteur35.76980026434.89
5.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen36.23980296235.39
6.Willemein HovingTriVia36.62980010636.86
7.Coqo HendriksZPC Bikkel Hoogeveen36.23980018036.91
8.Fabiënne BosHatweeo37.54980092636.96
9.Marlinde SchoonbeekTriVia39.22980105637.13
10.Inge WillemsenAppingedam38.13980195837.33
11.Fitria EngelsmanAppingedam37.90980189637.46
12.Lisette WolbersDe Valken37.72980034038.30
13.Marianne ArlingBubble39.34980017038.63
14.Jolieke TimmerDe Valken41.88980068839.78
15.Laura van LoenenBubble41.76980104040.07
16.Nickee de JongeBubble39.49980016840.18
17.Marjolein WolbersDe Valken44.86980111840.83
18.Renske van der WijngaardDe Veene41.93980062241.60
19.Geralda WoolderinkDe Veene44.32980169642.73
20.Jaimy van DijkDeltasteur41.76980132543.70
21.Caroline NautaDe Vikings46.86980314845.78
22.Ineke Hof't Tolhekke39.64980081046.63
23.Sharon HagelsBubble46.83980059047.93
DISAnne van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen36.489800308Aa
AFGEMDenise IwemaDe Spatters39.009801916


<< TOP >>
Programmanr. 47
19.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 3

1.Wouter van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen50.07000012548.20
2.Jochem Van der DeenBorger55.11000053954.39
3.Rob NaberDe ValkenNT000011157.22
4.Bas KostZPC Bikkel Hoogeveen1:02.7600004191:05.90
5.Junior de BruinZPC Bikkel HoogeveenNT00008391:15.12
DISAxel HanningStadskanaal48.150000703RE

Jongens Minioren 4

1.Martijn BoelensNOVA46.45990020947.11
2.Mike WittenZPC Bikkel HoogeveenNT990168155.20
3.Dominik FraasVFL Lüneburg1:02.502509801:02.74


<< TOP >>
Programmanr. 48
19.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5-6
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 5

1.Tiemen Tijs ten HaveDe Valken45.00980045743.26
2.Leroy AlbersDeltasteur46.71980051543.60
3.Quintin StoetmanGZVW44.02980004343.75
4.Jan Willem VeldmanAppingedam43.99980027743.85
5.Maurice VenemaBubble44.55980010944.43
6.Maarten BonnemaTriVia45.81980004745.35
7.Friso StolkDe Fuut48.96980141746.06
8.Kilian BontjerNOVA48.39980075149.25
DISGauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen41.60980060341.09RD
AFGEMJörgen ArsMiddelse-De Skelp (SG)1:09.989803269

Jongens Minioren 6

1.Ryan BeugelsDe Spatters37.20970016936.35
2.Marcel van der HeideDe Vikings40.42970150338.57
3.Stijn AvezaatDe Fuut39.95970072939.27
4.Marcel GroenGZVW39.96970023939.36
5.Jari HofsinkDeltasteur37.33970053539.57
6.Mickey WijchersBorger42.24970196541.35
7.Aron Bouwer't Tolhekke42.61970138541.87
8.Joost van der PijlStadskanaal43.71970017142.12
9.Stefan RidderbosBubble40.72970085142.56
10.Hotze van der WerfMiddelse-De Skelp (SG)42.66970132942.74
11.Roy PotzeGZVW44.69970245745.81
12.Stijn BuurmanNOVA45.54970033746.66
13.Zino HolwerdaORCA46.54970097547.24
14.Hoaran OvereemMiddelse-De Skelp (SG)48.56970233547.50
15.Dirk BosDe Vikings50.17970211149.22
16.Arend ToeringDe Vikings51.85970318349.51FJ 1
17.Martijn BickGZVW50.72970058149.51FJ 2
18.Ruben RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen49.95970218552.58
19.Lauren VorstenboschBubble1:02.68970337952.70
DISJelmer PostmaORCA42.93970163141.07RD
DISArjen BrinksNOVA44.75970043346.22RD
DISDiedrick SchothansDe Veene55.07970318554.98RF


<< TOP >>
Programmanr. 49
19.10.08
Dames, 50m vrije slagDames Senioren D 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Senioren 1

1.Yvon VersteegDe Veene28.67920186428.63
2.Sarah BoerefijnZignea28.70920018629.12
3.Reinette SluijkAqua '68-Najade (SG)30.30920210230.05
4.Geertje NautaMiddelse-De Skelp (SG)29.96920357430.37
5.Stephanie KoopmanGZVW29.92920252430.63
6.Ilse Blankvoort't Tolhekke29.87920445830.71
7.Anna-Jetske BaronFZC '5429.79920304430.86
8.Marloes JeuringStadskanaal29.30920085831.02FJ 1
9.Maaike GoosenBubble29.78920567631.02FJ 2
10.Gejanne van HeukelemTriVia30.48920072831.28
11.Esther RijkelijkhuizenZignea31.04920574431.42
12.Rianne AartsmaAqua '68-Najade (SG)30.16920418631.43
13.Suzanne TeubenDe Aquaflippers29.95920173631.52
14.Marissa SpieardBorger31.06920275231.98
15.Sandra van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen31.62920428832.06
16.Jolien BleichrodtDe Vikings33.82920365032.08
17.Linde HarryvanHaren30.82920539232.10
18.Roan VeningaAqua '68-Najade (SG)32.88920752432.24
19.Eline HaandrikmanDe Spatters31.78920366232.26
20.Marijke PrasGZVW31.31920370032.62
21.Esther WachterMiddelse-De Skelp (SG)32.28920431832.71
22.Joanne van den BergDeltasteur33.59920010433.27
23.Esmee JanssenRitola Z&PC32.15920085233.36
24.Rowan KlaassensDe Spatters33.69920094233.74
25.Karlijn BratOldambt33.13920027833.86
26.Kim WoldhekOldambt33.04920469233.95
27.Tineke de JongBolsward-Workum (SG)32.87920086834.13
28.Eline VossebeltDeltasteur34.22920192234.57
29.Anouk PietersDe Reest33.89920434235.42
30.Sofie HellemanHaren41.36920754440.79
DISAnne-Marije HoogendijkDe Pinquin35.979200798AA
DISEllen FikkertDeltasteur31.899200550AA
AFGEMFraukje PutsStadskanaal29.819206470

Dames Senioren D 2

1.Berdien WellingBorger28.02910347628.24
2.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen27.92910083828.57
3.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen27.34910213828.75
4.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen28.29910297428.97
5.Yolanda SchooMiddelse-De Skelp (SG)28.62910277830.26
6.Winnie TimansDe Pinquin30.26910309030.32
7.Myrthe TalsmaTriVia29.85910684430.72
8.Esther KwebemanOldambt30.67910637430.84
9.Marjon PolZignea30.73910250231.42
10.Josien LanfermeijerTriVia31.27910185631.58
11.Sanne de PijperDe Veene32.42910246832.32
12.Lisa WoldZZG de Boskikkers31.77910358632.34
13.Nathasja BosStadskanaal31.18910036232.40FJ 1
14.Kim LandsbergenBubble31.15910664032.40FJ 2
15.Puck DamenZZG de Boskikkers31.88910062832.56
16.Mirjam NieuwhofFZC '5432.44910383432.61
17.Fiona StenveldRitola Z&PC32.05910298033.32
18.Lonneke OenemaORCA33.50910231433.60
19.Jitske de VriesBubble36.02910696833.92
20.Sharon Kalverla't Tolhekke32.84910492434.03
21.Anniek StienstraZENONT910476434.05
22.Paulien VeenDe Valken33.19910316034.14
23.Anita VlieghuisBorger34.22910329435.30
24.Larissa DoumaVriledo34.32910444235.47
25.Lianne van TimmerenRitola Z&PC34.82910552435.48
26.Saïda van TilAppingedam33.06910308838.28
NG.ZALinde RustenburgEZV Enkhuizen32.759102684
AFGEMHanneke VisserZZG de Boskikkers33.489103278
AFGEMLisanne VerhoefORCA33.449107596


<< TOP >>
Programmanr. 50
19.10.08
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Heren Jeugd 1

1.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)56.49920133556.70
2.Dennis ThomasAqua '68-Najade (SG)55.72920430157.09
3.Ronald VenemaBubble56.90920135758.54
4.Kars ten HaveDe Valken57.74920046759.46
5.Ward van RijssenTriVia59.02920484159.80FJ 1
6.Dennis CramerAppingedam59.96920019959.80FJ 2
7.Tom MoeskerAppingedam59.8892009171:00.67
8.Jerome AppeldoornAqua '68-Najade (SG)1:00.4992015971:01.66
9.Alex OdingaMiddelse-De Skelp (SG)1:01.7992055571:02.47
10.Derk de BoerEZV Enkhuizen1:03.2092020911:03.76
11.Desmond DrijfhoutZENO1:05.7492002851:03.92
12.Sven DamenAqua '68-Najade (SG)1:00.9592002171:04.85
13.Benjamin OttemaZENONT92010011:05.00
14.Gerard BrondijkFZC '541:01.3992068671:05.18
15.Jeroen LandsbergenBubble1:05.2692020311:05.70
16.Kieran KeenBorger1:04.1192007031:06.02
17.Nico BootsmaBolsward-Workum (SG)1:04.5992001211:07.09
18.Rinus PoortVriledo1:06.9992055171:07.62
19.Robin KiersDe Valken1:08.9492006791:08.50
20.Jelte VisserFZC '541:20.9792022531:09.80
21.Anne van KuijkEZV Enkhuizen1:11.6092024691:10.14
22.Jildert JellesmaBolsward-Workum (SG)1:09.8892040571:10.90
23.Alexander van Berge HenegouweDe Vikings1:26.0492028211:21.92
AFGEMAlbert DijkstraDZ&PC58.039204437
AFGEMArjen ZijlstraDe Pinquin1:04.369203309

Heren Jeugd 2

1.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen54.13910124155.74
2.Len ter HartDe Fuut56.43910085356.48
3.Bryan MorsinkDe Veene55.45910162957.59
4.Bas BraunTriVia56.41910654557.93
5.Rico RamakerZPC Bikkel Hoogeveen56.48910185758.19
6.Shane ZoerEZV Enkhuizen57.73910409158.31
7.Martijs van BeusekomTriVia56.86910013359.46
8.Étiënne VrielingTriVia54.0991024551:01.16
9.Timo BolDe Fuut1:01.8691045671:02.02
10.Paul KuiperNOVA59.6891013711:02.86
11.Obbo ScheeringaDe Aquaflippers1:02.9191020091:03.11
12.Richard LutkeNOVA1:03.3691015031:03.94
13.Jordy BosmanEZV Enkhuizen1:04.7991002351:05.66
14.Sjouke AttemaBolsward-Workum (SG)NT91000411:05.88
15.Daniel PedroORCA1:03.3491070271:06.71
16.Sander PeetersDe Reest1:04.5091055251:07.09
17.Peter KleiterpBolsward-Workum (SG)1:05.9491012311:08.91
18.Jouke BoumaDe Aquaflippers1:12.4691034051:12.05


<< TOP >>
Programmanr. 51
19.10.08
Dames, 50m vrije slagDames Senioren
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen27.20830116228.35
2.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen27.92860192428.73
3.Monique van VlietTriVia27.68890441029.49
4.Gea HagtingNOVA28.16880158429.51
5.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen29.12870190429.68
6.Patricia ScheppersBubble29.71890367829.76
7.Linda BoxmaDe Spatters28.31850041629.82
8.Rianne HooiveldBubble29.16900157229.90
9.Annelette de VriesDe Veene29.11860390829.93FJ 1
10.Cynthia GrooteboerDe Reest29.19890146229.93FJ 2
11.Mariska MeemsStadskanaal29.30890281230.09
12.Jante WolbersDe Valken29.92890480430.59
13.Carmen AddinkBorger29.86880003430.86
14.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen28.43900252231.10
15.Nynke RitsmaMiddelse-De Skelp (SG)31.37890351831.12FJ 1
16.Margot StenveldRitola Z&PC30.99880417031.12FJ 2
17.Nicole ReinshagenE Z C30.73840201431.21
18.Lize RoosmaAqua '68-Najade (SG)31.63900713631.25
18.Emma HellemanHaren31.72890721631.25
20.Milou BouwhuisDe Veene31.12890053231.41
21.Relinda BaasGZVW30.23890014431.48
22.Anita ScheperBorger29.63880386231.90
23.Nathalie KerbelE Z C31.60900187832.05
24.Laura LutjesBubble30.84900242432.36
25.Jansien van DijkOldambt31.37890091432.73
26.Nienke WerterGZVW32.05890725232.84
27.Henriëtte MantingGZVW32.25710024633.04
28.Maren van RijssenTriVia32.09890670833.14
29.Mirte DrijfhoutZENO34.50900091233.40
30.Wendy KniggeE Z C38.00890678033.51
31.Annick van DijkVriledo32.33860084433.57
32.Chantal MaatZignea32.95890550834.00
33.Anja EerensHatweeo34.32890564834.24
34.Simone van der ZwanDe ReestNT900449434.27
35.Leonie VersteegDe Veene33.80900396234.78
36.Lisanne van KesselBorger33.43900188635.06
37.Monique BeerensDe Veene34.54880021435.39
38.Saakje van ZelderenZENO37.18900605237.58
DISAnne HoeksmaBorger33.648901778AA
AFGEMMarloes SpeelmanDe Valken36.878903916
AFGEMRenata HettingaBolsward-Workum (SG)33.779007076


<< TOP >>
Programmanr. 52
19.10.08
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Jeroen StuutTriVia51.72880331553.57
2.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen51.56890079353.70
3.Willem Jan v/d VegteDZ&PC54.16870345954.53
4.Lars HammingRitola Z&PC54.53900549155.80
5.Jorrit VisserFZC '5454.79890339356.19
6.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen53.24870185156.71
7.Mike DamZignea55.20880532158.39
8.Niels BlauwNOVA57.31900468958.40
9.Jan Heine SlootDZ&PC58.55880314358.53
10.Teun GroenewegE Z C56.06870113358.80
11.Jaap v/d VegteDZ&PC58.97880348558.86
12.Kevin VisserORCA58.53900623958.89
13.Erik SpitZignea55.70860293959.00
14.Robert DekkerDe Veene57.80840044359.10FJ 1
15.Hans WesterhoffRitola Z&PC56.47850295759.10FJ 2
16.Maurice BoekeloHatweeo1:00.90890027559.11
17.Herman HofmanRitola Z&PC58.09900122959.26
18.Dennis WijbengaStadskanaal59.92900328359.41
19.Tom OddingDe Dolfijn55.88890230159.59
20.Koen BarskeE Z C59.45870013959.65
20.Michel PopkenRitola Z&PC57.43900232159.65
22.Pepijn StenveldRitola Z&PC59.02900279759.82
23.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen54.67880107359.99
24.Jildert PrinsFZC '5457.5589025091:00.75
25.Marcel ReefhuisDe Veene1:00.3681013811:01.21
26.Martijn VielBorger58.9590030911:01.24
27.Jeroen KeizerZZG de Boskikkers1:01.0490050971:01.33
28.Joris TipDe Veene1:00.4885026031:01.36
29.Patrick WolbersDe Reest59.0688039151:01.40
30.Robin WolbersDe Reest59.4685030511:01.68
31.Arjen SchramBolsward-Workum (SG)59.0188051031:01.90
32.Bart JanssenRitola Z&PC59.6389014671:01.96
33.Hendrik de VriesBubble1:02.1488037071:02.07
34.Jorden LubbersAppingedam1:03.9587021151:02.23
35.Rian Beute't Tolhekke1:00.8284001331:02.32
36.Fred VolleberghDe Pinquin1:01.0561006411:02.35
37.Remco KampsDZ&PC55.7990014651:02.49
38.Fabian BuiringeTriVia1:00.7290062091:02.67
39.Roshan Geramian NikAqua '68-Najade (SG)59.4690009431:03.02
40.Janosch BraseVFL Lüneburg1:06.102357081:03.06
41.Jarno KuikZignea1:00.6484013211:03.19
42.Tim SegersDe Veene59.6487030331:03.58
43.Richard LootsDe Pinquin1:03.2488022311:03.75
44.Mark SchröderHaren1:01.7490026331:04.26
45.Nico GraverAqua '68-Najade (SG)1:03.5887011011:04.72
46.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen57.9290012671:04.74
47.Jorrit PrinsFZC '541:02.2787026611:05.61
48.Jeroen van der VlistBorger1:05.4490031331:05.84FJ 1
49.Oliver FraasVFL Lüneburg1:06.102334041:05.84FJ 2
50.Frank RoodenrijsZignea1:03.0684019191:06.95
51.Daan RotteveelDe Pinquin1:04.4289041191:07.28
52.Tjeerd WoudstraE Z C1:10.2088059671:07.31
53.Rob HulshofBorger1:03.5587014791:07.51
54.Rutger HeersmaDe Reest1:07.7889011451:08.10
55.Johan WesterhuisDZ&PC58.4987037631:08.93
56.Floris Pieter HarmanniZZG de Boskikkers1:07.2990064331:08.94
57.Gosse Michiel YnemaMiddelse-De Skelp (SG)1:04.5088039531:09.20
58.Frans PlatFZC '541:04.8284017811:10.51
59.Rens MulderGZVW1:10.8089064591:12.66
60.Edwin PompOldambt1:13.3189024751:13.06
61.Nick GernaatOldambt1:12.5089065691:15.64
62.Robin MikBubble1:35.6790020091:32.17
NG.ZAMarcel v/d LaanBubbleNT8501507
AFGEMTim WeerkampTriVia56.859006605
AFGEMJulian GraveHatweeo1:04.979007113
AFGEMBert de JongE Z C1:10.758901481
AFGEMWim de BoerEZV Enkhuizen59.208904205
AFGEMRonald StolkDe Fuut1:06.926601253


<< TOP >>
Programmanr. 53
19.10.08
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Junioren 1

1.Marre ZandringaORCA39.09970113636.02
2.Lisanne van AvezaathTriVia36.52970130436.86
3.Amy de LangenDe Fuut37.69970204638.19
4.Esther VisserDe Vikings42.88970054440.23
5.Margreet KosterAppingedam40.70970033040.88
6.Sandra LoofDe Valken39.31970046440.92
7.Martine van SluisDe Vikings44.46970288842.23
8.Sanne StamDeltasteur43.78970009642.34
9.Aldith PasveerORCA45.13970139842.50
10.Caroline DamenDe Spatters51.46970308842.66
11.Annelie la RivièreBorger43.32970086442.90
12.Marloes LangerveldDe Fuut44.02970124043.60
13.Inez DuursmaDe Spatters42.62970025644.07
14.Loes KleinsmitDe Veene48.60970405844.26
15.Marley EiromkuiZPC Bikkel Hoogeveen43.44970234044.39
16.Femke Sybesma't Tolhekke46.01970146844.84
17.Sanne KleinNOVA43.20970053045.29
18.Myrna HuisBorger45.45970000245.35
19.Mattia van der LaanZENO48.92970070245.58
20.Lisanne EngbertsZPC Bikkel Hoogeveen44.74970029845.64
21.Vera KwantBubble44.23970223046.23
22.Annemiek HalmaDe Vikings49.19970288448.13
23.Laura WolbersDe Valken53.86970004248.42
24.Mirthe RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen49.19970293048.66
25.Sandra DijkstraMiddelse-De Skelp (SG)49.59970417248.73
26.Emily LandkroonDe Veene51.89970303651.64
27.Sylvia van der MeidenBubble53.00970464852.90
28.Gemma Meijerink't Tolhekke56.21970194653.72
29.Noëlle MeijerBubble55.47970042255.68
30.Mirjam KwebemanOldambt58.59970072458.02
31.Tamara StruykBubble57.58970410658.43
32.Charlotte GulgeOldambt1:07.5797033581:08.56
DISMarleen WeltenDeltasteur49.979701526RE
DISElsa ter Schure't Tolhekke43.16970146443.05RC
DISWiëlle WolbersDe Valken42.29970046243.27RC
NG.ZAJennifer ScholteNOVA43.949700070
AFGEMIris HilgersHatweeo49.969703472

Meisjes Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene32.96960001434.21
2.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen35.91960098235.61
3.Esther HulsingTriVia35.71960108036.10
4.Renate HemmesBubble36.33960041836.86
5.Evelien van RuitenORCA37.20960292436.98
6.Eva SmitGZVW39.67960269037.49
7.Simone MusMiddelse-De Skelp (SG)37.56960193237.86
8.Kim FrankenGZVW37.86960268838.03
9.Janine HuizelingTriVia36.86960159838.15
10.Manon Blankvoort't Tolhekke39.06960045438.53
11.Claudia HackeORCA39.64960293638.63
12.Melissa SmienkDe Fuut39.69960300438.92
13.Danique ScheltesAqua '68-Najade (SG)43.02960131639.64
14.Melissa NautaDe Vikings46.99960238840.28
15.Ita VisserBolsward-Workum (SG)43.15960144440.68
16.Kristel HormannDe Spatters41.16960108440.71
17.Daniëlle VrielingDe Spatters40.73960108240.88
18.Tessa KeizerGZVW41.72960158640.91
19.Rixt-Nynke BaronFZC '5442.73960189640.99
20.Esmee VerhoefORCA41.46960380241.10
21.Elna van DeelenEZV Enkhuizen37.44960486441.26
22.Jet BijenDe Veene43.07960236641.84
23.Eva WillemsenAppingedam40.37960257042.60
23.Ilse van RijssenTriVia42.80960160042.60
25.Allison GeertsemaStadskanaal43.22960325242.90
26.Allison SchulteZPC Bikkel Hoogeveen43.77960938643.06
27.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen42.09960093643.24
28.Marrit de GrootMiddelse-De Skelp (SG)43.59960193043.36
29.Anouchka HoogstratenDe Veene44.78960082443.51
30.Joline FischerNOVA41.80960163843.59
31.Thyra de MeerBorger41.62960076644.64
32.Monica BosmanDeltasteur46.77960304845.07
33.Karin HaandrikmanDe Spatters44.66960084245.78
34.Sanaz TulsDe Reest43.28960335045.95
35.Sanne v.d. MeebergZignea47.47960251245.99
36.Mandy van MalZENO52.08960487451.09
37.Henriette LemstraDe Vikings54.65960534452.71
AFGEMAnouk BosDe Valken41.599600494
AFGEMIlse GlazenburgStadskanaal42.439600474

Meisjes Junioren 3

1.Monique van der StruikStadskanaal33.85950250233.45
2.Cynthia van BeusekomTriVia33.82950013433.75
3.Kirsten NieboerAqua '68-Najade (SG)35.29950198834.60
4.Anouk FriemanTriVia35.54950239035.07
5.Aranka SchoutenDe Fuut36.82950374236.43
6.Demelsa KreugerDe Fuut38.42950574636.58
7.Inez ZewusterVriledo36.53950370036.86
8.Karin GroenGZVW37.15950244036.98
9.Marlies CramerAppingedam35.91950216437.32
10.Laura JongbloedORCA39.14950335637.41
11.Nathalja PragtNOVA36.54950003037.61
12.Mireille van BurkenZPC Bikkel Hoogeveen39.10950358837.99
13.Marlou MeijerAqua '68-Najade (SG)38.37950199038.00
14.Mariël BuurmanNOVA38.14950059838.19
15.Denise GallDe Pinquin38.34950149438.53
16.Francine TeesinkBubble39.13950488238.65
17.Sanne de NijsZignea39.49950071838.72
18.Christina van der LaanRitola Z&PC37.33950486439.08
19.Marthe van GinkelNOVA38.74950174439.27
20.Karin OdingaMiddelse-De Skelp (SG)39.44950229639.48
21.Ellen NaberDe Valken38.86950153639.64
22.Freya HolwerdaORCA34.75950278039.93
23.Melanie van der MosselMiddelse-De Skelp (SG)41.52950459039.97
24.Iris VisserAppingedam39.89950478440.02
25.Janke MarsAppingedam39.67950386840.59
26.Maaike HupZPC Bikkel Hoogeveen39.36950120440.60
27.Lean VahlDeltasteur41.57950113840.69
28.Chantal DeekensBubble40.01950042040.88
29.Desirée van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen41.23950057241.00
30.Corlaine Vendrig't Tolhekke41.80950179841.40
31.Imke OddingTriVia37.97950132641.71
32.Vivian SikkemaZZG de Boskikkers42.39950276042.11
33.Hilde BoonEZV Enkhuizen39.27950261242.14
34.Elvira FeikensDe Spatters43.70950072642.73
35.Jetske de PijperDe Veene44.04950056242.97
36.Mandy GroszpietschDe Vikings42.94950536843.37
37.Theresa WestphalVFL Lüneburg44.1023313543.64
37.Kim RadixAqua '68-Najade (SG)45.12950557843.64
39.Manon WolbersDe Valken42.76950150644.68
40.Nikki JepkemaORCA45.40950595644.69
41.Tine MeerdinkBolsward-Workum (SG)46.14950556046.82
42.Loysa FeikensDe Spatters44.75950072849.82
43.Evabeth de JongDe Vikings49.76950624051.14
DISDaniëlle BuntHatweeo57.60950169453.98RC
AFGEMCarolijn VisserZZG de Boskikkers45.969500342
AFGEMAddowa ScherpenisseHaren47.909503184


<< TOP >>
Programmanr. 54
19.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 1

1.Daniel de WagtZignea33.42960133933.85
2.Valentijn StolkDe Fuut37.87960156335.01
3.Eko DoedelAppingedam38.45960054338.15
4.Jens KuitertORCA40.36960389138.64
5.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen39.29960344739.32
6.Marc BlauwNOVA38.33960001740.15
7.Erwin PrasGZVW39.34960178141.01
8.Rick SmitDe Fuut40.45960152141.25
9.Bastiaan BonnemaTriVia40.76960068341.96
10.Bas De LangeEZV Enkhuizen40.90960124342.27
11.Hein Jouke WindDZ&PC42.37960094942.92
12.Pascal KlopstraGZVW44.72960066743.64
13.Patrick HubertsZENO44.43960120945.19
14.Bas MartenaBubble47.74960086145.35
15.Johan ArlingBubble47.32960073546.92
16.Jesper HonkenNOVA46.98960008548.68
17.Bram van SpronsenDe Reest49.73960357149.55
18.Andre PaterNOVA49.59960400950.16
19.Floris VoerhuisDe Veene49.24960148951.39
DISQuno PostDe Fuut36.17960323135.01RC
DISFeie Klaas HeslingaMiddelse-De Skelp (SG)44.69960232347.56RC

Jongens Junioren 2

1.Daniel van der DeenBorger30.73950072130.86
2.Jens KobesenStadskanaal36.10950011731.97
3.Milan GrünewaldTriVia32.63950075732.31
4.Levi HilbollingNOVA33.51950059332.44
5.Dominique SikkemaZignea31.20950039932.80
6.Daan RoordinkDe Fuut36.31950397933.79
7.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen33.29950342733.85
8.Matthijs SijbringDe Pinquin34.42950017734.07
9.Ruben RozeboomTriVia37.99950032336.16
10.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen37.41950052337.43
11.Rowan KeenBorger39.57950072738.10
12.Vincent VisserORCA41.18950219738.34
13.Rick VeldmanStadskanaal40.33950370539.71
14.Tom PorteTriVia39.24950201739.84
15.Wietse WiersmaZignea41.23950429939.99
16.Rick HalmaDe Vikings44.21950512140.29
17.Remco DiepenbroekBubble40.89950254740.61
18.Wolter v/d VeenHaren39.67950509940.80
19.David DurieuxZignea40.36950186941.07
20.Paul ZanenHaren42.10950226941.26
21.Jesper HeuverDe Veene40.29950191741.72
22.Tim ZijlstraDe Pinquin41.12950064142.28
23.Guus MagrijnMiddelse-De Skelp (SG)40.70950263143.13
24.Bart de VosFZC '5445.52950143543.72
25.Daniël KammingaHaren46.47950449345.61
26.Carsten HoogboomDe Veene50.37950191946.72
27.Jan SlootsDe Valken47.04950100947.61
28.Jan Watzo PoortVriledo47.34950452348.92
DISNico KatsburgBolsward-Workum (SG)NT950508756.16RC
NG.ZAMyrdin WillemseORCA38.259500951
NG.ZAPieter YtsmaORCA39.489501809
AFGEMBrenn DiephuisZENO41.589504705


<< TOP >>
Programmanr. 55
19.10.08
Meisjes, 4 x 50m wisselslagDames Jeugd 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.DZ&PC 1DZ&PC2:08.462:11.10
Josephine Meerman
Paula Duursma
93
93
35.07Sanne Huisman
Renske de Groot
93
93
2.TriVia 1TriVia2:10.712:12.35
Mirthe Lanfermeijer
Naomi Touré
94
94
32.93Rosanne Schoonbeek
Grace Vrieling
94
94
3.Zignea 1Zignea2:15.522:17.24
Carmen Kemper
Karin Rijkelijkhuizen
94
94
37.46Leonie Oude Elferink
Debby Boerefijn
94
94
4.Appingedam 2Appingedam2:17.702:22.17
Marlies Cramer
Yvette Meijer
95
94
37.80Iris Visser
Annelinde Veldman
95
93
5.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:24.882:25.78
Annemarije de Groot
Grytsje Lanting
93
93
37.00Anja Mus
Femke Hemstra
94
93
6.De Valken 4De Valken2:26.952:27.26
Tessa Manting
Jemaine Wolbers
93
94
41.14Irene Wolbers
Anika ten Have
94
94
7.GZVW 1GZVW2:26.762:27.45
Kim Franken
Rixt Veldkamp
96
94
38.32Adája Stoetman
Esmee Veendorp
96
96
8.Stadskanaal 1Stadskanaal2:29.752:27.60
Monique van der Struik
Annelies Jeuring
95
94
Nikki van der Pijl
Allison Geertsema
94
96
9.ORCA 3ORCA2:25.202:32.80
Rianne Hartman
Fenna Meijer
95
93
36.20Ankie van der Meer
Rixt Baarsma
93
93
10.De Spatters 6De Spatters2:37.202:33.43
Loysa Feikens
Daniëlle Vrieling
95
96
41.53Kristel Hormann
Elvira Feikens
96
95
11.Bubble 1Bubble2:37.342:34.39
Francine Teesink
Daphne Gerringa
95
94
38.07Brenda Ritsema
Jessica Nieland
93
94
12.De Vikings 5De Vikings2:37.532:36.62
Merel Weysenfeld
Guyonne van Berge Henegouwe
94
94
35.89Diana Toering
Eline Ligthart
94
93
13.Appingedam 4Appingedam2:37.212:37.68
Janke Mars
Johanna Koster
95
93
39.99Margreet Koster
Eva Willemsen
97
96
14.Aqua '68-Najade (SG) 9Aqua '68-Najade (SG)2:41.732:38.20
Nerissa de Boer
Sanne Scheltes
93
94
41.42Michelle Thomas
Marlou Meijer
94
95
15.Borger 7Borger2:36.002:38.59
Thyra de Meer
Annelie la Rivière
96
97
44.57Jolein Welling
Emma Hoving
94
94
16.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:40.092:39.84
Macha Groot
Elna van Deelen
93
96
40.89Hilde Boon
Lotte Rustenburg
95
96
DISZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:17.08EA
Danielle Middel
Beau Rijpers
93
94
32.69Jakonien Koster
Zoë Hendriks
94
94
AFGEMZZG de Boskikkers 3ZZG de Boskikkers2:42.17
Louise Janssen, Carolijn Visser, Vivian Sikkema, Aniek Schutrup


<< TOP >>
Programmanr. 56
19.10.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ORCA 3ORCA2:10.222:04.43
Sven Alkema
Bram ter Ellen
93
94
29.58Gijs Gertsen
Brian List
93
93
2.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:12.522:07.52
Niels Schoemaker
Peter Paul Houtkamp
93
93
32.96Jeroen Lorius
Chris Bolding
95
95
3.De Veene 4De Veene2:15.222:11.05
Dennis Hoogstraten
Tiemen Maris
93
94
32.05Bart Arendshorst
Mark Arendshorst
93
94
4.TriVia 1TriVia2:17.012:12.03
Ruben Rozeboom
Geert Jan Rozeboom
95
95
35.82Milan Grünewald
Roy Smeenge
95
93
5.De Spatters 7De Spatters2:23.932:16.09
Mitchell Beugels
Kevin Meinders
94
93
33.03Ryan Beugels
Richard Hovenkamp
97
94
6.De Vikings 6De Vikings2:26.442:18.16
Willem Kees Roos
Sydo de Jong
94
93
31.36Harm Lemstra
Rick Halma
93
95
7.Borger 3Borger2:22.002:20.61
Rowan Keen
Jorick van der Vlag
95
94
37.82Daniel van der Deen
Mickey Wijchers
95
97
8.NOVA 6NOVA2:26.392:26.07
Tim Blauw
Levi Hilbolling
93
95
31.73Marc Blauw
Jesper Honken
96
96
9.Bubble 1Bubble2:30.542:31.40
Sander Venema
Jarno Nijborg
95
93
41.24Stefan Ridderbos
Remco Diepenbroek
97
95
10.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:41.692:52.75
Hotze van der Werf
Feie Klaas Heslinga
97
96
Guus Magrijn
Hoaran Overeem
95
97
DISGZVW 1GZVW2:47.03AA
Roy Potze, Pascal Klopstra, Marcel Groen, Martijn Bick


<< TOP >>
Programmanr. 57
19.10.08
Dames, 50m schoolslagDames Senioren D 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Senioren 1

1.Yvon VersteegDe Veene35.31920186435.76
2.Eline VossebeltDeltasteur39.64920192240.23
3.Anna-Jetske BaronFZC '5438.49920304440.32
4.Gejanne van HeukelemTriVia40.92920072840.56
5.Marloes JeuringStadskanaal37.81920085840.81
6.Jolien BleichrodtDe Vikings39.02920365040.94
7.Ellen FikkertDeltasteur39.84920055041.25
8.Rowan KlaassensDe Spatters40.22920094241.27
9.Reinette SluijkAqua '68-Najade (SG)41.46920210241.65
10.Marijke PrasGZVW39.38920370041.77
11.Karlijn BratOldambt40.80920027841.82
12.Maaike GoosenBubble42.68920567641.97
13.Suzanne TeubenDe Aquaflippers39.92920173642.04
14.Sandra van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen41.40920428842.73
15.Marissa SpieardBorger40.02920275242.79
16.Stephanie KoopmanGZVW44.23920252443.44
17.Carmen JorritsmaAqua '68-Najade (SG)43.20920747443.77
18.Kim WoldhekOldambt42.11920469243.98
19.Geertje NautaMiddelse-De Skelp (SG)40.21920357444.06
20.Esmee JanssenRitola Z&PC41.99920085244.19
21.Tineke de JongBolsward-Workum (SG)44.24920086844.22
22.Linde HarryvanHaren43.16920539244.56
23.Ilse Blankvoort't Tolhekke45.04920445844.67
24.Esther WachterMiddelse-De Skelp (SG)42.34920431844.88
25.Eline HaandrikmanDe Spatters43.72920366245.83
26.Joanne van den BergDeltasteur52.07920010447.07
27.Anouk PietersDe Reest47.09920434247.55
28.Roan VeningaAqua '68-Najade (SG)47.36920752447.70
29.Anne-Marije HoogendijkDe Pinquin47.32920079849.09
30.Sofie HellemanHaren52.06920754451.10
DISSarah BoerefijnZignea38.789200186AA
DISEsther RijkelijkhuizenZignea37.619205744AA
AFGEMFraukje PutsStadskanaal40.709206470

Dames Senioren D 2

1.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen34.76910083836.00
2.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen36.00910213837.05
3.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen37.49910297437.59
4.Winnie TimansDe Pinquin39.26910309040.81
5.Yolanda SchooMiddelse-De Skelp (SG)37.95910277841.35
6.Esther KwebemanOldambt41.09910637441.43
7.Sanne de PijperDe Veene43.04910246841.82
8.Saïda van TilAppingedam40.86910308841.89
9.Josien LanfermeijerTriVia39.70910185642.17
10.Berdien WellingBorger39.13910347642.28
11.Lisa WoldZZG de Boskikkers40.11910358642.59
12.Nathasja BosStadskanaal40.19910036242.70
13.Myrthe TalsmaTriVia40.76910684443.24
14.Kim LandsbergenBubble43.09910664043.75
15.Marjon PolZignea43.42910250244.32
16.Linde RustenburgEZV Enkhuizen43.28910268445.33
17.Fiona StenveldRitola Z&PC42.86910298045.60
18.Sharon Kalverla't Tolhekke43.89910492445.83
19.Paulien VeenDe Valken45.87910316045.89
20.Anita VlieghuisBorger43.72910329446.04
21.Anniek StienstraZENONT910476446.12
22.Mirjam NieuwhofFZC '5445.81910383446.70
23.Lianne van TimmerenRitola Z&PC45.87910552446.88
24.Larissa DoumaVriledo45.94910444248.90
25.Lonneke OenemaORCA43.00910231449.29
DISJitske de VriesBubble47.329106968AA
AFGEMLisanne VerhoefORCA47.439107596
AFGEMHanneke VisserZZG de Boskikkers41.339103278


<< TOP >>
Programmanr. 58
19.10.08
Jongens, 50m schoolslagHeren Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Heren Jeugd 1

1.Ward van RijssenTriVia33.39920484133.41
2.Desmond DrijfhoutZENO34.36920028534.45
3.Tom MoeskerAppingedam35.29920091735.41
4.Dennis CramerAppingedam35.89920019935.82
5.Alex OdingaMiddelse-De Skelp (SG)36.92920555736.40
6.Kars ten HaveDe Valken35.42920046736.44
7.Sven DamenAqua '68-Najade (SG)37.93920021738.59
8.Jerome AppeldoornAqua '68-Najade (SG)38.97920159738.65
9.Robin KiersDe Valken38.30920067938.88
10.Anne van KuijkEZV Enkhuizen38.17920246938.89
11.Nico BootsmaBolsward-Workum (SG)39.79920012139.36
12.Jildert JellesmaBolsward-Workum (SG)NT920405739.37
13.Jeroen LandsbergenBubble39.84920203139.89
13.Kieran KeenBorger38.20920070339.89
15.Rinus PoortVriledo41.02920551740.02
16.Benjamin OttemaZENO40.07920100140.07
17.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)35.24920133540.72
18.Derk de BoerEZV Enkhuizen41.86920209141.43
19.Jelte VisserFZC '5446.46920225342.63
20.Gerard BrondijkFZC '5443.27920686742.84
21.Alexander van Berge HenegouweDe Vikings50.04920282150.92
AFGEMArjen ZijlstraDe Pinquin40.409203309

Heren Jeugd 2

1.Shane ZoerEZV Enkhuizen31.93910409131.83
2.Étiënne VrielingTriVia31.55910245533.39
3.Erik HagtingNOVA32.76910082933.40
4.Len ter HartDe Fuut35.16910085335.41
5.Richard LutkeNOVA34.16910150336.11
6.Chris van VlietTriVia38.29910242537.19
7.Sander PeetersDe Reest37.72910552537.95
8.Jouke BoumaDe Aquaflippers38.26910340538.65
9.Jordy BosmanEZV Enkhuizen38.16910023538.66
10.Rico RamakerZPC Bikkel Hoogeveen32.95910185739.50
11.Obbo ScheeringaDe Aquaflippers40.86910200940.20
12.Timo BolDe Fuut39.70910456740.30
13.Daniel PedroORCA39.13910702741.29
14.Sjouke AttemaBolsward-Workum (SG)NT910004142.08
15.Peter KleiterpBolsward-Workum (SG)NT910123142.25
DISBryan MorsinkDe Veene34.789101629AA
NG.ZABas BraunTriVia35.249106545


<< TOP >>
Programmanr. 59
19.10.08
Dames, 100m wisselslagDames Senioren
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:06.1283011621:09.29
2.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:08.5687019041:09.70
3.Gea HagtingNOVA1:08.9588015841:11.87
4.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen1:09.1186019241:11.96
5.Mariska MeemsStadskanaal1:10.5189028121:13.90
6.Linda BoxmaDe Spatters1:11.1085004161:14.14
7.Monique van VlietTriVia1:13.9889044101:15.94
8.Rianne HooiveldBubble1:15.1490015721:16.07
9.Anita ScheperBorger1:12.6088038621:17.37
10.Patricia ScheppersBubble1:17.7089036781:17.69
11.Jante WolbersDe Valken1:16.0989048041:17.98
12.Margot StenveldRitola Z&PCNT88041701:18.20
13.Emma HellemanHaren1:19.5389072161:18.67
14.Nicole ReinshagenE Z C1:16.7684020141:18.85
15.Cynthia GrooteboerDe Reest1:14.9889014621:19.48
16.Nathalie KerbelE Z C1:18.1990018781:19.79
17.Carmen AddinkBorger1:16.3688000341:20.42
18.Milou BouwhuisDe Veene1:14.8989005321:21.15
19.Henriëtte MantingGZVW1:19.6771002461:21.51
20.Relinda BaasGZVW1:17.1289001441:21.55
21.Lize RoosmaAqua '68-Najade (SG)NT90071361:22.35
22.Jansien van DijkOldambt1:19.9889009141:23.15
23.Laura LutjesBubble1:20.7590024241:24.67
24.Patricia van DijkAqua '68-Najade (SG)NT89009741:25.54
25.Nienke WerterGZVW1:24.8789072521:25.93
26.Anja EerensHatweeo1:30.8589056481:26.15
27.Simone van der ZwanDe ReestNT90044941:26.62
28.Annick van DijkVriledo1:21.4886008441:27.04
29.Wendy KniggeE Z C1:26.0089067801:27.28
30.Maren van RijssenTriVia1:22.4689067081:27.42
31.Lisanne van KesselBorger1:26.0490018861:28.82
32.Monique BeerensDe Veene1:24.7988002141:30.82
33.Anne HoeksmaBorger1:26.3089017781:30.98
34.Saakje van ZelderenZENO1:33.2290060521:34.61
DISMirte DrijfhoutZENO1:26.8490009121:26.79RH
AFGEMMonique StantBubble1:17.118201592
AFGEMKim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen1:08.919002522
AFGEMMarloes SpeelmanDe Valken1:30.188903916
AFGEMRenata HettingaBolsward-Workum (SG)1:28.589007076


<< TOP >>
Programmanr. 60
19.10.08
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Willem Jan v/d VegteDZ&PC59.7387034591:00.45
2.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen59.8889007931:01.32
3.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:01.1187018511:04.19
4.Lars HammingRitola Z&PC1:05.4490054911:04.26
5.Jaap v/d VegteDZ&PC1:03.7988034851:04.49
6.Dennis WijbengaStadskanaal1:05.0290032831:04.70
7.Teun GroenewegE Z C1:02.7087011331:05.35
8.Jorrit VisserFZC '541:04.1989033931:05.44
9.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen1:03.9488010731:05.97
10.Tom OddingDe Dolfijn1:00.8889023011:06.31
11.Erik SpitZignea1:03.7486029391:06.39
12.Kevin VisserORCA1:08.5390062391:06.78
13.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen1:07.3490012671:07.37
14.Joris TipDe Veene1:07.8985026031:07.66
15.Maurice BoekeloHatweeo1:09.0789002751:07.69
16.Bart v/d HoevenDZ&PC1:07.1987013791:07.70
17.Hans WesterhoffRitola Z&PC1:07.6785029571:07.84
18.Robert DekkerDe Veene1:04.8684004431:08.89
19.Michel PopkenRitola Z&PC1:08.6490023211:08.91
20.Jeroen StuutTriVia1:01.1288033151:09.48
21.Jildert PrinsFZC '541:06.3289025091:09.50
22.Remco KampsDZ&PC1:13.4390014651:09.55
23.Koen BarskeE Z C1:10.5487001391:09.76
24.Thijs FikkertDeltasteur1:03.3288010211:10.11
25.Mike DamZignea1:05.9288053211:10.25
26.Herman HofmanRitola Z&PC1:06.7790012291:10.36
27.Marcel ReefhuisDe Veene1:08.2281013811:10.60
28.Robin WolbersDe ReestNT85030511:11.25
29.Martijn VielBorger1:08.6090030911:11.42
30.Jarno KuikZignea1:09.4884013211:11.80
31.Pepijn StenveldRitola Z&PC1:08.1190027971:11.95
32.Roshan Geramian NikAqua '68-Najade (SG)1:10.7390009431:12.01
33.Tim SegersDe Veene1:09.3887030331:12.07
34.Hendrik de VriesBubble1:10.7288037071:12.10
35.Rian Beute't Tolhekke1:12.0284001331:12.26
36.Bart JanssenRitola Z&PC1:08.8989014671:12.28
37.Jorden LubbersAppingedam1:13.0487021151:12.35
38.Fred VolleberghDe Pinquin1:08.2861006411:12.40
39.Patrick WolbersDe Reest1:07.4988039151:13.04
40.Richard LootsDe Pinquin1:14.2088022311:13.40
41.Nico GraverAqua '68-Najade (SG)1:13.3487011011:13.65
42.Niels BlauwNOVA1:07.5290046891:14.03
43.Jeroen van der VlistBorger1:15.9890031331:15.81
44.Mark SchröderHaren1:15.2090026331:16.52FJ 1
45.Frank RoodenrijsZignea1:14.3984019191:16.52FJ 2
46.Jorrit PrinsFZC '541:12.2587026611:16.58
47.Frans PlatFZC '541:12.6684017811:16.60
48.Jeroen KeizerZZG de Boskikkers1:11.4890050971:16.72
49.Gosse Michiel YnemaMiddelse-De Skelp (SG)1:13.4288039531:17.40
50.Rob HulshofBorger1:15.9887014791:18.02
51.Daan RotteveelDe Pinquin1:15.2089041191:19.53
52.Peter HarsevoordDeltasteur1:23.3088012951:20.16
53.Arjen SchramBolsward-Workum (SG)NT88051031:20.43
54.Floris Pieter HarmanniZZG de Boskikkers1:16.7190064331:21.23
55.Tjeerd WoudstraE Z C1:24.0088059671:21.80
56.Edwin PompOldambt1:20.1689024751:23.03FJ 1
57.Rutger HeersmaDe Reest1:17.0289011451:23.03FJ 2
58.Nick GernaatOldambtNT89065691:27.15
DISRuud VossebeltDeltasteur1:27.428803683VJ
NG.ZAMarcel v/d LaanBubbleNT8501507
NG.ZARens MulderGZVW1:19.318906459
AFGEMJulian GraveHatweeo1:17.089007113
AFGEMRonald StolkDe Fuut1:14.806601253
AFGEMTim WeerkampTriVia1:07.489006605
AFGEMRobin MikBubbleNT9002009
AFGEMFabian BuiringeTriVia1:08.609006209
AFGEMWim de BoerEZV Enkhuizen1:08.718904205
AFGEMBert de JongE Z C1:22.008901481


<< TOP >>
Programmanr. 61
19.10.08
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Minioren 3

1.Laura SetzStadskanaal59.18000013054.80
2.Lindy ElkerboutDe Veene55.37000060455.07
3.Nan HovingBorger58.73000035255.16
4.Naomi Tjon-asoiDe Veene1:01.51000039458.60
5.Marieke HupZPC Bikkel Hoogeveen1:05.8900002361:03.70
AFGEMAnnebeth ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT0001764
AFGEMSuzanna ZijlstraMiddelse-De Skelp (SG)NT0001766

Meisjes Minioren 4

1.Marieke TienstraTriVia51.51990030247.06
2.Lonneke GraansmaTriVia51.10990093648.92
3.Lauri LesscherDe Veene49.20990031850.40
4.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen52.57990203451.58
5.Kelly BosmanDeltasteur54.10990061252.60
6.Romée PompStadskanaal59.54990075054.10
7.Mireille LarkensAppingedam58.12990140056.43
8.Cynthia KoerhuisDe Spatters56.93990008856.73
9.Myrthe OffengaDe Vikings1:02.74990187457.25
10.Chayene BolhuisGZVW53.13990178057.55
11.Noëlle BeugelsDe Spatters1:04.48990074659.78
12.Lieke BuurmanNOVA1:05.9299003681:04.57
13.Romee WassingGZVWNT99020841:04.65
DISRoos van HoutenStadskanaal56.079901036AA

Meisjes Minioren 5

1.Anneliene ZuidemaMiddelse-De Skelp (SG)45.41980076844.02
2.Bernice DijkhuisTriVia45.37980008444.60
3.Willemein HovingTriVia48.16980010644.88
4.Amber VisserAppingedam46.28980141646.16
5.Maaike DoornwaardDeltasteur48.36980026446.50
6.Nickee de JongeBubble48.29980016847.26
7.Fabiënne BosHatweeo50.01980092649.49
8.Coqo HendriksZPC Bikkel Hoogeveen50.98980018049.51
9.Emma ArendsTriVia51.22980097249.81
10.Lisette WolbersDe Valken49.93980034050.30
11.Fitria EngelsmanAppingedam48.36980189650.67
12.Ineke Hof't Tolhekke52.82980081051.03
13.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen52.73980094651.39
14.Inge WillemsenAppingedam51.54980195851.93
15.Marianne ArlingBubble52.12980017052.35
16.Annika van der ZwaagDe Valken1:00.42980033854.04
17.Jaimy van DijkDeltasteur1:05.75980132555.08
18.Marjolein WolbersDe Valken55.32980111855.72
19.Laura van LoenenBubble55.47980104056.02
20.Geralda WoolderinkDe Veene59.59980169656.05
21.Sharon HagelsBubble56.06980059056.06
22.Renske van der WijngaardDe Veene55.73980062257.97
23.Caroline NautaDe Vikings58.7698031481:01.47
DISRevecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen45.829802962AA
AFGEMDenise IwemaDe Spatters49.449801916