Nr. 21. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 22. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5-6
Nr. 23. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 1-2
Nr. 25. Meisjes, 100m rugslag  Dames Jeugd 1-2
Nr. 26. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 3-4
Nr. 27. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 28. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 29. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren
Nr. 30. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag  Dames Jeugd 1-2
Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 3-4
Nr. 33. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren D 1-2
Nr. 34. Jongens, 100m wisselslag  Heren Jeugd 1-2
Nr. 35. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 36. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 37. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5-6
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 39. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 40. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren
Nr. 41. Heren, 4 x 50m vrije slag  Heren Senioren


Bubble Toernooi 2008
Veendam, 18. - 19.10.2008


1 - Deel 118.10.08 - 8:30


Programmanr. 21
18.10.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 3

1.Axel HanningStadskanaalNT000070355.75
2.Rob NaberDe ValkenNT000011157.64
3.Bas KostZPC Bikkel Hoogeveen1:00.6600004191:01.50FJ 1
4.Wouter van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen1:00.5400001251:01.50FJ 2
5.Jochem Van der DeenBorger1:06.3700005391:01.73
6.Jesse van DrielDeltasteurNT00009171:03.76
7.Junior de BruinZPC Bikkel HoogeveenNT00008391:04.95

Jongens Minioren 4

1.Martijn BoelensNOVA49.17990020949.64
2.Toni van de MeebergZignea52.48990014350.52
3.Mike WittenZPC Bikkel HoogeveenNT990168156.71
4.Dominik FraasVFL Lüneburg1:00.0025098059.45


<< TOP >>
Programmanr. 22
18.10.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5-6
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 5

1.Jan Willem VeldmanAppingedam46.64980027746.99
2.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen47.81980060347.07
3.Maurice VenemaBubble49.20980010947.31
4.Maarten BonnemaTriVia48.32980004747.60
5.Quintin StoetmanGZVW46.68980004348.18
6.Friso StolkDe Fuut50.28980141748.20
7.Kilian BontjerNOVA52.67980075150.07
8.Leroy AlbersDeltasteur52.69980051551.16
9.Tiemen Tijs ten HaveDe Valken55.38980045756.30
10.Dennis WildeboerGZVW55.1898005711:00.87
AFGEMJörgen ArsMiddelse-De Skelp (SG)1:05.479803269

Jongens Minioren 6

1.Stijn AvezaatDe Fuut43.26970072942.09
2.Marcel GroenGZVW43.20970023943.02
3.Ryan BeugelsDe Spatters44.27970016943.20
4.Marcel van der HeideDe Vikings44.07970150344.09
5.Joost van der PijlStadskanaal48.73970017145.74
6.Stefan RidderbosBubble45.30970085145.94
7.Jelmer PostmaORCA50.46970163148.08
8.Mickey WijchersBorger47.80970196548.18
9.Hotze van der WerfMiddelse-De Skelp (SG)47.66970132948.43
10.Aron Bouwer't Tolhekke51.89970138548.52FJ 1
11.Roy PotzeGZVW50.46970245748.52FJ 2
12.Jari HofsinkDeltasteur48.30970053548.89
13.Hoaran OvereemMiddelse-De Skelp (SG)48.28970233549.84
14.Arjen BrinksNOVA48.71970043350.15
15.Zino HolwerdaORCA50.79970097551.48
16.Arend ToeringDe Vikings51.11970318352.53
17.Lauren VorstenboschBubble55.19970337952.80
18.Stijn BuurmanNOVA53.13970033753.93
19.Diedrick SchothansDe Veene54.86970318554.02
20.Ruben RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen54.39970218555.63
DISMartijn BickGZVW53.76970058155.05SD
AFGEMDirk BosDe Vikings49.969702111


<< TOP >>
Programmanr. 23
18.10.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Junioren 1

1.Marre ZandringaORCA31.20970113630.46
2.Amy de LangenDe Fuut32.18970204630.47
3.Lisanne van AvezaathTriVia31.87970130431.04
4.Martine van SluisDe Vikings38.06970288833.93
5.Esther VisserDe Vikings35.72970054434.70
6.Wiëlle WolbersDe Valken34.90970046234.95
7.Marloes LangerveldDe Fuut36.50970124035.19
8.Caroline DamenDe Spatters42.50970308835.23
9.Aldith PasveerORCA37.40970139835.26
10.Annelie la RivièreBorger37.99970086435.54
11.Margreet KosterAppingedam36.00970033035.56
12.Myrna HuisBorger35.67970000236.34
13.Femke Sybesma't Tolhekke38.67970146836.48
14.Jennifer ScholteNOVA34.88970007036.49
15.Sandra LoofDe Valken36.78970046436.70
16.Mattia van der LaanZENO36.13970070236.96
17.Inez DuursmaDe Spatters36.95970025637.00
18.Loes KleinsmitDe Veene40.70970405837.50
19.Elsa ter Schure't Tolhekke38.73970146437.74
20.Sanne StamDeltasteur39.29970009637.96
21.Annemiek HalmaDe Vikings38.78970288438.08
22.Mirthe RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen41.18970293039.00
23.Sanne KleinNOVA37.72970053039.02
24.Marley EiromkuiZPC Bikkel Hoogeveen37.67970234039.08
25.Danique FriemanAqua '68-Najade (SG)40.68970155639.39
26.Vera KwantBubble37.03970223040.07
27.Sandra DijkstraMiddelse-De Skelp (SG)42.24970417240.23
28.Laura WolbersDe Valken41.89970004241.31
29.Lisanne EngbertsZPC Bikkel Hoogeveen41.23970029841.70
30.Emily LandkroonDe Veene42.20970303641.95
31.Marleen WeltenDeltasteur43.23970152642.19
32.Gemma Meijerink't Tolhekke44.51970194642.52
33.Sylvia van der MeidenBubbleNT970464846.36
34.Noëlle MeijerBubble46.39970042247.22
35.Mirjam KwebemanOldambt48.89970072449.48
36.Charlotte GulgeOldambt1:02.6497033581:11.78
AFGEMIris HilgersHatweeo42.699703472
NGTamara StruykBubbleNT9704106

Meisjes Junioren 2

1.Esther HulsingTriVia29.07960108029.02
2.Sabine van den HoevenDe Veene29.51960001430.01
3.Renate HemmesBubble30.15960041830.10
4.Adája StoetmanGZVW30.29960034830.39
5.Evelien van RuitenORCA32.35960292430.93
6.Claudia HackeORCA31.48960293631.20
7.Eva SmitGZVW31.27960269031.27
8.Melissa SmienkDe Fuut32.35960300431.30
9.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen31.08960098231.33
10.Janine HuizelingTriVia32.08960159831.47
11.Danique ScheltesAqua '68-Najade (SG)32.26960131631.92
12.Simone MusMiddelse-De Skelp (SG)34.70960193232.09
13.Eva WillemsenAppingedam34.39960257032.64
14.Kristel HormannDe Spatters33.90960108432.89
15.Lisa RozemaFZC '5431.67960086033.07
16.Rixt-Nynke BaronFZC '5432.56960189633.45
17.Daniëlle VrielingDe Spatters33.47960108233.54
18.Sanne KammingaDe Aquaflippers34.77960437833.58
19.Manon Blankvoort't Tolhekke33.08960045433.93
20.Thyra de MeerBorger35.09960076634.64
21.Joline FischerNOVA34.39960163834.66
22.Ita VisserBolsward-Workum (SG)34.41960144434.69
23.Demi HeiligersRitola Z&PC37.14960122035.13
23.Jet BijenDe Veene34.69960236635.13
25.Ilse van RijssenTriVia35.40960160035.23
26.Melissa NautaDe Vikings38.56960238835.48
27.Marrit de GrootMiddelse-De Skelp (SG)35.75960193036.04FJ 1
28.Sanaz TulsDe Reest35.58960335036.04FJ 2
29.Ilse GlazenburgStadskanaal37.64960047436.10
30.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen34.44960093636.15
31.Karin HaandrikmanDe Spatters36.25960084236.73
32.Esmee VeendorpGZVW35.93960385036.90
33.Allison SchulteZPC Bikkel Hoogeveen38.22960938637.51
34.Allison GeertsemaStadskanaal38.11960325237.92
35.Esmee VerhoefORCA40.04960380237.96
36.Anouchka HoogstratenDe Veene36.92960082438.61
37.Monica BosmanDeltasteur40.48960304838.63
38.Sanne v.d. MeebergZignea39.83960251238.86
39.Mandy van MalZENO39.66960487439.67
40.Alissa SwieringaAppingedam44.18960455842.19
41.Henriette LemstraDe Vikings45.74960534447.73
NG.ZAElna van DeelenEZV Enkhuizen34.169604864
AFGEMAnouk BosDe Valken32.539600494

Meisjes Junioren 3

1.Anouk FriemanTriVia29.18950239028.72
2.Monique van der StruikStadskanaal30.21950250229.72FJ 1
3.Karin GroenGZVW29.24950244029.72FJ 2
4.Cynthia van BeusekomTriVia30.31950013430.46
5.Freya HolwerdaORCA30.26950278030.76
6.Inez ZewusterVriledo31.31950370031.01
7.Nathalja PragtNOVA30.35950003031.18
8.Iris VisserAppingedam31.25950478431.67
9.Aranka SchoutenDe Fuut32.26950374231.81
10.Rianne HartmanORCA31.41950146231.86
11.Demelsa KreugerDe Fuut31.80950574631.99
12.Marthe van GinkelNOVA32.80950174432.29
13.Mariël BuurmanNOVA32.66950059832.45
14.Christina van der LaanRitola Z&PC31.71950486432.54
15.Denise GallDe Pinquin32.78950149432.60
16.Elvira FeikensDe Spatters34.03950072633.11
17.Eline GeschiereZignea33.39950379833.12
18.Karin OdingaMiddelse-De Skelp (SG)33.65950229633.21
19.Melanie van der MosselMiddelse-De Skelp (SG)34.47950459033.26
20.Sanne de NijsZignea33.99950071833.27
21.Lean VahlDeltasteur32.64950113833.45
22.Marlou MeijerAqua '68-Najade (SG)33.21950199033.69FJ 1
23.Manon WolbersDe Valken33.41950150633.69FJ 2
24.Mireille van BurkenZPC Bikkel Hoogeveen32.27950358834.04
25.Francine TeesinkBubble35.36950488234.08
26.Loysa FeikensDe Spatters34.29950072834.16
27.Imke OddingTriVia32.74950132634.23
28.Hilde BoonEZV Enkhuizen32.90950261234.29
29.Corlaine Vendrig't Tolhekke35.69950179834.65
30.Theresa WestphalVFL Lüneburg32.9023313534.80
30.Kim RadixAqua '68-Najade (SG)35.92950557834.80
32.Maaike HupZPC Bikkel Hoogeveen34.70950120434.95
33.Ellen NaberDe Valken34.90950153635.16
34.Tine MeerdinkBolsward-Workum (SG)NT950556035.30
35.Monica BustAqua '68-Najade (SG)36.48950479035.45
36.Janke MarsAppingedam35.09950386835.55
37.Chantal DeekensBubble35.68950042035.70
38.Marlies CramerAppingedam32.47950216435.96
39.Desirée van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen34.74950057235.99
40.Mandy GroszpietschDe Vikings37.74950536836.11
41.Nikki JepkemaORCA38.77950595637.25
42.Jetske de PijperDe Veene36.16950056237.53
43.Vivian SikkemaZZG de Boskikkers37.23950276037.77
44.Carolijn VisserZZG de Boskikkers38.14950034238.61
45.Evabeth de JongDe VikingsNT950624039.82
46.Daniëlle BuntHatweeo48.10950169445.22
DISCarmen HuttingaBubble39.409503994AA
AFGEMAddowa ScherpenisseHaren37.619503184


<< TOP >>
Programmanr. 24
18.10.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 1

1.Daniel de WagtZignea38.29960133935.59
2.Valentijn StolkDe Fuut35.22960156335.64
3.Eko DoedelAppingedam36.17960054336.37
4.Rick SmitDe Fuut38.12960152138.44
5.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen37.73960344739.33
6.Bastiaan BonnemaTriVia37.76960068339.45
7.Marc BlauwNOVA38.40960001739.93
8.Jens KuitertORCA45.87960389141.34
9.Bas De LangeEZV Enkhuizen42.14960124341.95
10.Hein Jouke WindDZ&PC42.82960094942.30
11.Erwin PrasGZVW39.96960178142.81
12.Johan ArlingBubble48.13960073548.02
13.Floris VoerhuisDe Veene56.80960148948.09
14.Jesper HonkenNOVA43.49960008549.86
15.Pascal KlopstraGZVW50.29960066750.95
16.Bas MartenaBubble50.93960086152.32
DISPatrick HubertsZENO43.909601209AA
DISFeie Klaas HeslingaMiddelse-De Skelp (SG)58.53960232352.26VC
DISBram van SpronsenDe Reest55.37960357157.86VC

Jongens Junioren 2

1.Daniel van der DeenBorger28.88950072128.08
2.Levi HilbollingNOVA31.62950059331.12
3.Matthijs SijbringDe Pinquin32.04950017731.39
4.Luc van der WoldeStadskanaal32.39950028131.50
5.Milan GrünewaldTriVia32.18950075731.78
6.Wolter v/d VeenHaren37.74950509933.31
7.Marco BarkhuisStadskanaal34.51950027933.43
8.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen34.37950052333.79
9.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen34.36950342734.20
10.Rick VeldmanStadskanaal34.68950370534.46
11.Daan RoordinkDe Fuut34.29950397935.02
12.Tom PorteTriVia41.52950201736.07
12.Pieter YtsmaORCA36.64950180936.07
14.Wietse WiersmaZignea40.95950429936.35
15.Dominique SikkemaZignea37.51950039936.80
16.Jesper HeuverDe Veene40.02950191737.02
17.Rowan KeenBorger38.41950072737.42
18.Ruben RozeboomTriVia37.54950032337.95
19.Myrdin WillemseORCA37.93950095138.02
20.Rick HalmaDe Vikings47.02950512138.78
21.Harold van der VeenZignea45.29950393740.42
22.Remco DiepenbroekBubble41.79950254741.64
23.Vincent VisserORCA40.37950219741.96
24.Guus MagrijnMiddelse-De Skelp (SG)41.32950263142.04
25.Paul ZanenHaren40.70950226942.48
26.Daniël KammingaHaren45.58950449346.77
27.Tim ZijlstraDe Pinquin45.73950064147.57
28.Bart de VosFZC '5453.70950143549.07
29.Carsten HoogboomDe Veene47.85950191951.64
30.Jan SlootsDe Valken49.53950100952.46
DISJan Watzo PoortVriledo53.64950452355.13VC
NG.ZANico KatsburgBolsward-Workum (SG)NT9505087
AFGEMBrenn DiephuisZENO42.559504705


<< TOP >>
Programmanr. 25
18.10.08
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Jeugd 1

1.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:10.4694000681:11.30
2.Mirthe LanfermeijerTriVia1:07.0794000741:11.39
3.Naomi HofsinkDeltasteur1:14.5094025081:15.12
4.Grace VrielingTriVia1:10.3894016241:15.36
5.Rixt VeldkampGZVW1:14.3994043441:16.95
6.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen1:19.4194026381:16.98
7.Karin RijkelijkhuizenZignea1:14.7694033581:17.06
8.Irene WolbersDe Valken1:17.7294004501:17.41
9.Nikki van der PijlStadskanaal1:16.8994039541:17.47
10.Zoë HendriksZPC Bikkel Hoogeveen1:17.6594050161:17.67
11.Leonie Oude ElferinkZignea1:16.5394018261:17.78
12.Anika ten HaveDe Valken1:16.3194007121:17.80
13.Yvette MeijerAppingedam1:14.5194003721:18.46
14.Iris RiezebosDeltasteur1:20.7694001141:19.23
15.Minke BettenDZ&PC1:15.2394040121:19.76
16.Merel WeysenfeldDe Vikings1:16.8994041101:20.07
17.Anja MusMiddelse-De Skelp (SG)1:21.0794039281:21.39
18.Jolein WellingBorger1:23.4894010841:21.68
19.Tineke WindDZ&PC1:19.7894008261:23.26
20.Charine de Ruiter't Tolhekke1:19.9994036681:23.36
21.Denise KoerhuisDe Spatters1:26.6694003061:24.19
22.Sanne ScheltesAqua '68-Najade (SG)1:25.5994041641:24.40
23.Claudia DamskiDZ&PC1:21.3394023461:24.54
24.Ellen HovingBubble1:18.8194028621:24.67
25.Roos WielinkTriVia1:20.5194039621:25.93
26.Ilona VlieghuisBorger1:25.6694010821:26.56
27.Karen StolkHaren1:26.9694039501:27.31
28.Anne GroenendijkHaren1:29.1894046841:27.44
29.Emma HovingBorger1:29.7894006501:29.37
30.Jessica WortelboerHarenNT94068241:29.67
31.Anneke ter Schure't Tolhekke1:34.9194005101:30.83
32.Kim VlottesDe Vikings1:22.9194045961:31.65
33.Annelies JeuringStadskanaal1:24.1794005621:31.96
34.Jessica NielandBubble1:32.4394028661:32.03
35.Diana ToeringDe Vikings1:38.1194064721:33.00
36.Nynke ReinemanMiddelse-De Skelp (SG)NT94068621:34.27
37.Rosalie KiersDe Valken1:35.6494007101:35.39
38.Joyce PostmaBolsward-Workum (SG)NT94020981:35.77
39.Martine van DijkDe Reest1:46.0794066861:38.40
40.Esther BaarAqua '68-Najade (SG)1:37.1694064621:38.54
41.Sandra SchuurAppingedam1:36.5594061301:39.64
42.José AlkemaFZC '541:45.5894029781:40.99
43.Michelle ThomasAqua '68-Najade (SG)1:36.0994036141:41.68
44.Margriet JorritsmaFZC '54NT94067621:49.42
DISGeke BrokkelkampDeltasteur1:28.1694028061:28.73RC
AFGEMNathalie Ruiter't Tolhekke1:41.269404738
AFGEMCarmen KemperZignea1:18.929401546

Dames Jeugd 2

1.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:07.1193012801:10.12
2.Jose SijbringDe Pinquin1:10.1293007021:11.41
3.Annelinde VeldmanAppingedam1:09.9193027581:13.17
4.Ankie van der MeerORCA1:15.2393005041:14.89
5.Paula van den HoevenDe VeeneNT93031281:15.42
6.Lisette DoevenRitola Z&PC1:18.2693009021:17.72
7.Heleen de VriesBubble1:21.3693045381:19.31
8.Heleen de GrootDe Pinquin1:18.2693011081:19.32
9.Aniek MarissenBorger1:14.6993014361:19.35
10.Iris RozemaFZC '541:18.2693051081:20.09
11.Larissa BeerninkDe Veene1:20.2693000501:20.32
12.Sanne de RooZignea1:21.1693035661:21.09
13.Nienke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen1:20.5693060101:21.29
14.Tasia RodinkZPC Bikkel Hoogeveen1:19.6793016881:21.66
15.Grytsje LantingMiddelse-De Skelp (SG)1:22.2093064541:21.68
16.Annemarije de GrootMiddelse-De Skelp (SG)1:25.1093054641:22.33
17.Yolande ten BoerAqua '68-Najade (SG)1:23.0093000801:22.38
18.Elianne DoumaVriledo1:21.5193009981:23.01
19.Femke HemstraMiddelse-De Skelp (SG)1:24.5693054661:23.02
20.Kim HoeksmaBorger1:24.4593018961:23.17
21.Rixt BaarsmaORCA1:24.1693062741:23.39
22.Aniek SchutrupZZG de Boskikkers1:22.1793029961:24.98
23.Kirsten BraakDe Vikings1:21.8893072701:25.04
24.Nynke de PijperDe Veene1:24.6493006001:25.89
25.Brenda RitsemaBubble1:24.3293017041:26.19
26.Daphne KenterBubble1:30.5993064401:26.22
27.Eline NieboerAqua '68-Najade (SG)1:24.2393058701:26.67
28.Claudia MeijerGZVW1:20.8293030161:27.21
29.Fenna MeijerORCA1:29.4493027921:27.54
30.Inge Vliet vanDe Aquaflippers1:27.0093008081:27.89
31.Esther TerpstraHaren1:20.8293014041:28.00
32.Amber JongerhuisDe Reest1:27.2593041281:28.46
33.Iris van BeekDe Fuut1:23.4693038741:28.55
34.Johanna KosterAppingedam1:29.3293015401:29.42
35.Macha GrootEZV Enkhuizen1:38.4693074741:31.20
36.Louise JanssenZZG de Boskikkers1:32.6493018741:31.43
37.Ann-Katrin OttsenVFL Lüneburg1:41.002331291:33.58
38.Tessa MantingDe Valken1:28.5793024081:34.89
39.Marissa SlagterAppingedam1:38.6493046121:40.45
40.Merel MolenaarEZV Enkhuizen1:46.9293066761:43.99
41.Janet StienstraZENONT93065021:47.86
DISEline LigthartDe Vikings1:18.3793017061:21.50RC
DISManuéla KrombosHatweeoNT93074721:44.97RC
NG.ZAJosephine MeermanDZ&PC1:14.369304258


<< TOP >>
Programmanr. 26
18.10.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 3

1.Willem Kees RoosDe Vikings32.45940269331.95
2.Maiko PostmaDZ&PC34.41940096332.04
3.Maarten MoormanDe Pinquin32.49940116132.61
4.Richard HovenkampDe Spatters32.65940049733.66
5.Menno SpataroEZV Enkhuizen36.01940144734.02
6.Jorick van der VlagBorger34.50940535334.16
7.Thom NijstadDe ReestNT940568335.32
8.Christiaan LoversZPC Bikkel Hoogeveen37.29940111535.61
9.Tiemen MarisDe Veene37.67940018935.81
10.Niek ZeilstraFZC '5441.29940316737.00
11.Patrick GraverHatweeo40.13940473537.51
12.Mitchell BeugelsDe Spatters39.19940049538.10
13.Mark ArendshorstDe Veene40.82940030338.20
14.Bjorn DamenZZG de Boskikkers38.30940063738.39
15.Bjorn JansenAqua '68-Najade (SG)43.80940250140.63
16.Frank van der ZwaagDe Valken47.67940113741.16FJ 1
17.Kevin MulderZPC Bikkel Hoogeveen41.25940064141.16FJ 2
18.Bernd FrericksHatweeo47.81940413143.36
19.Daniël KiersDe Valken54.76940214947.25
20.Jasper KnipFZC '5452.20940255148.60
DISEwoud EppingaFZC '54NT940316951.75VB
AFGEMBram ter EllenORCA39.189402689

Jongens Junioren 4

1.Gijs van der GugtenDe Fuut30.35930299128.32FJ 1
2.Roy SmeengeTriVia29.08930555728.32FJ 2
3.Sander LambertsAqua '68-Najade (SG)28.38930316928.32FJ 3
4.Bernd KobesenStadskanaal29.21930098128.50
5.Bart ArendshorstDe Veene29.13930000529.94
6.Daniel LangerveldDe Fuut31.68930298930.71FJ 1
7.Gijs GertsenORCA30.65930348530.71FJ 2
8.Arno NieuwhofFZC '5436.45930237531.10
9.Erik KrijnsenZZG de Boskikkers31.28930146331.20
10.Tim BlauwNOVA32.12930134531.79
11.Jarno NijborgBubble33.42930228932.08FJ 1
12.Sven AlkemaORCA33.12930308332.08FJ 2
13.Kevin MeindersDe Spatters31.30930076932.20
14.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen34.80930530733.70
15.Henk RynjaAqua '68-Najade (SG)35.27930581134.22
16.Taco WonderDe Spatters34.72930319734.27
17.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen33.96930044935.86
18.Brian ListORCA46.60930644335.94
19.Harm LemstraDe Vikings37.47930500936.09
20.André KrikkenZPC Bikkel Hoogeveen35.54930183936.67
21.Dennis HoogstratenDe Veene38.89930373138.15
22.Thomas KoolEZV Enkhuizen48.87930674338.68
23.Douwe DijkstraDZ&PC39.07930490939.95
24.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen39.44930070940.86
25.Robin KwebemanOldambt39.50930303542.63
26.Sydo de JongDe VikingsNT930687142.68
DISPeter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen29.979300651AA


<< TOP >>
Programmanr. 27
18.10.08
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:04.242:06.80
Danielle Middel
Nienke van Eck
93
91
32.36Charlotte Mol
Mariëlle ter Stege
91
91
2.De Veene 2De Veene2:14.772:15.80
Paula van den Hoeven
Yvon Versteeg
93
92
35.10Nynke de Pijper
Sanne de Pijper
93
91
3.GZVW 1GZVW2:20.412:17.80
Rixt Veldkamp
Claudia Meijer
94
93
35.49Karin Groen
Eva Smit
95
96
4.Stadskanaal 2Stadskanaal2:13.722:18.08
Nathasja Bos
Marloes Jeuring
91
92
35.61Monique van der Struik
Fraukje Puts
95
92
5.Bubble 1Bubble2:18.972:20.88
Kim Landsbergen
Renate Hemmes
91
96
38.96Ellen Hoving
Heleen de Vries
94
93
6.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:19.872:21.54
Annemarije de Groot
Yolanda Schoo
93
91
37.80Grytsje Lanting
Geertje Nauta
93
92
7.Deltasteur 1Deltasteur2:19.722:21.95
Joanne van den Berg
Eline Vossebelt
92
92
35.73Ellen Fikkert
Iris Riezebos
92
94
8.Borger 6Borger2:24.002:24.28
Anita Vlieghuis
Aniek Marissen
91
93
40.44Berdien Welling
Marissa Spieard
91
92
9.TriVia 1TriVia2:15.112:24.92
Gejanne van Heukelem
Mirthe Lanfermeijer
92
94
38.73Grace Vrieling
Josien Lanfermeijer
94
91
10.De Spatters 3De Spatters2:27.652:29.94
Eline Haandrikman
Kristel Hormann
92
96
44.80Inez Duursma
Denise Koerhuis
97
94
11.Borger 12Borger2:34.002:30.58
Kim Hoeksma
Ilona Vlieghuis
93
94
37.86Jolein Welling
Emma Hoving
94
94
12.Aqua '68-Najade (SG) 3Aqua '68-Najade (SG)2:29.822:30.86
Eline Nieboer
Carmen Jorritsma
93
92
40.00Roan Veninga
Yolande ten Boer
92
93
13.ZZG de Boskikkers 2ZZG de Boskikkers2:26.102:35.70
Hanneke Visser
Lisa Wold
91
91
41.26Aniek Schutrup
Puck Damen
93
91
14.Ritola Z&PC 1Ritola Z&PC2:32.162:36.32
Fiona Stenveld
Demi Heiligers
91
96
38.89Esmee Janssen
Lianne van Timmeren
92
91
15.Zignea 1Zignea2:40.182:36.33
Sanne de Nijs
Sanne v.d. Meeberg
95
96
39.06Sanne de Roo
Eline Geschiere
93
95
16.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:35.362:38.70
Hilde Boon
Elna van Deelen
95
96
41.36Linde Rustenburg
Macha Groot
91
93


<< TOP >>
Programmanr. 28
18.10.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.TriVia 1TriVia1:54.731:55.10
Martijs van Beusekom
Ward van Rijssen
91
92
29.70Étiënne Vrieling
Bas Braun
91
91
2.NOVA 2NOVA2:00.652:01.42
Erik Hagting
Richard Lutke
91
91
28.82Paul Kuiper
Tim Blauw
91
93
3.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:00.472:02.15
Peter Paul Houtkamp
Rico Ramaker
93
91
32.52Robert Klinkhamer
Chris Bolding
91
95
4.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:11.012:08.89
Derk de Boer
Jordy Bosman
92
91
34.13Shane Zoer
Anne van Kuijk
91
92
5.Aqua '68-Najade (SG) 4Aqua '68-Najade (SG)2:16.972:21.02
Jerome Appeldoorn
Bjorn Jansen
92
94
33.92Sven Damen
Henk Rynja
92
93
6.EZV Enkhuizen 2EZV Enkhuizen2:34.752:25.51
Menno Spataro
Marcel van Alphen
94
93
33.39Thomas Kool
Bas De Lange
93
96
DISMiddelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:51.60EA
Hotze van der Werf
Feie Klaas Heslinga
97
96
44.07Guus Magrijn
Hoaran Overeem
95
97
DISBubble 1Bubble2:13.51EA
Jeroen Landsbergen
Jarno Nijborg
92
93
33.92Ronald Venema
Sander Venema
92
95
DISDe Spatters 4De Spatters2:21.14EA
Taco Wonder
Ryan Beugels
93
97
36.89Kevin Meinders
Richard Hovenkamp
93
94


<< TOP >>
Programmanr. 29
18.10.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:13.7187019041:16.97
2.Gea HagtingNOVA1:15.7688015841:18.86
3.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen1:18.9186019241:20.89
4.Mariska MeemsStadskanaal1:19.1189028121:21.33
5.Linda BoxmaDe Spatters1:20.4585004161:22.67
6.Monique StantBubble1:23.0882015921:25.96
7.Angelique BoersmaDe Vikings1:23.9280015861:26.95
8.Emma HellemanHaren1:26.0589072161:27.60
9.Margot StenveldRitola Z&PC1:27.7188041701:27.78
10.Leonie VersteegDe Veene1:25.1690039621:28.16
11.Cynthia GrooteboerDe Reest1:29.3989014621:28.64FJ 1
12.Patricia ScheppersBubble1:29.3789036781:28.64FJ 2
13.Anita ScheperBorger1:23.4888038621:29.60
14.Rianne HooiveldBubble1:27.7590015721:30.02
15.Relinda BaasGZVW1:27.8789001441:31.00
16.Jansien van DijkOldambt1:28.6389009141:31.22
17.Chantal MaatZignea1:27.0289055081:31.74
18.Wendy KniggeE Z C1:36.5489067801:32.30
19.Milou BouwhuisDe Veene1:26.2989005321:33.46
20.Nathalie KerbelE Z C1:30.8990018781:33.59
21.Lize RoosmaAqua '68-Najade (SG)1:39.8890071361:34.30
22.Anja EerensHatweeo1:36.0489056481:35.23
23.Jante WolbersDe Valken1:32.9289048041:35.39
24.Maren van RijssenTriVia1:32.0489067081:36.23
25.Mirte DrijfhoutZENO1:33.1090009121:37.31
26.Annick van DijkVriledoNT86008441:37.93
27.Laura LutjesBubble1:37.7690024241:38.22
28.Renata HettingaBolsward-Workum (SG)1:38.2390070761:38.70
29.Nienke WerterGZVWNT89072521:38.88
30.Simone van der ZwanDe ReestNT90044941:39.31
31.Lisanne van KesselBorger1:38.7390018861:41.74
32.Anne HoeksmaBorger1:34.1389017781:42.95
33.Saakje van ZelderenZENO1:43.5690060521:44.83
NG.ZAKim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen1:23.739002522
AFGEMNynke RitsmaMiddelse-De Skelp (SG)1:30.948903518
AFGEMCarmen AddinkBorger1:29.108800034


<< TOP >>
Programmanr. 30
18.10.08
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Jaap v/d VegteDZ&PC30.26880348530.16
2.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen29.98890079330.68
3.Jeroen StuutTriVia31.94880331531.73
4.Dennis WijbengaStadskanaal32.07900328332.29
5.Teun GroenewegE Z C31.16870113332.45
6.Bart v/d HoevenDZ&PC33.96870137932.93
7.Paul van VegchelenFZC '5430.52790126133.04
8.Tom OddingDe Dolfijn30.89890230133.49
9.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen32.79880107333.52
10.Gert SikkemaZignea32.64630068733.72
11.Maurice BoekeloHatweeo33.77890027534.09
12.Thijs FikkertDeltasteur31.90880102134.22
13.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen31.88900126734.32
14.Robin WolbersDe ReestNT850305134.47
15.Lars HammingRitola Z&PC34.61900549134.49
16.Martijn KruizingaBubble33.36860176734.69
17.Mark RogaarBubble35.16880286134.70
18.Jan Heine SlootDZ&PC35.02880314334.87
19.Hans WesterhoffRitola Z&PC33.22850295734.96
20.Pepijn StenveldRitola Z&PC33.80900279735.07FJ 1
21.Jildert PrinsFZC '5433.82890250935.07FJ 2
22.Joris TipDe Veene34.54850260335.41
23.Kevin VisserORCA35.23900623935.45
24.Jorrit VisserFZC '5433.74890339335.64
25.Nico GraverAqua '68-Najade (SG)35.86870110135.85
26.Frans PlatFZC '5433.45840178136.09
27.Ronald StolkDe Fuut34.05660125336.29
28.Fabian BuiringeTriVia38.01900620936.39
28.Bart JanssenRitola Z&PC35.12890146736.39
30.Mike DamZignea36.67880532136.59
30.Herman HofmanRitola Z&PC36.48900122936.59
30.Oliver FraasVFL Lüneburg36.5023340436.59
33.Marcel ReefhuisDe Veene37.13810138136.60
34.Jeroen van der VlistBorger37.71900313336.66
35.Roshan Geramian NikAqua '68-Najade (SG)36.06900094336.72
36.Niels BlauwNOVA36.12900468937.35
37.Jorden LubbersAppingedam39.81870211537.48
38.Michel PopkenRitola Z&PC36.61900232137.62
39.Patrick WolbersDe Reest35.86880391537.78FJ 1
40.Gosse Michiel YnemaMiddelse-De Skelp (SG)35.48880395337.78FJ 2
41.Jorrit PrinsFZC '5437.10870266137.94
42.Martijn VielBorger38.26900309138.62
43.Arjen SchramBolsward-Workum (SG)NT880510338.74
44.Mark SchröderHaren38.49900263339.10
45.Richard LootsDe Pinquin38.78880223139.69
46.Rens MulderGZVW38.85890645939.99
47.Rob HulshofBorger39.31870147940.18
48.Daan RotteveelDe Pinquin39.85890411940.69
49.Frank RoodenrijsZignea38.92840191940.93
50.Tjeerd WoudstraE Z C38.00880596741.04
51.Nick GernaatOldambt42.89890656941.14
52.Hendrik de VriesBubble37.18880370741.60
53.Rutger HeersmaDe Reest40.18890114542.01
54.Edwin PompOldambt42.56890247546.54
55.Robin MikBubble46.91900200947.38
DISErik SpitZignea38.38860293935.75SL
AFGEMTim WeerkampTriVia34.399006605
AFGEMWim de BoerEZV Enkhuizen36.568904205


<< TOP >>
Programmanr. 31
18.10.08
Meisjes, 100m vrije slagDames Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Jeugd 1

1.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:04.6694000681:04.97
2.Naomi HofsinkDeltasteur1:04.0094025081:05.02
3.Leonie Oude ElferinkZignea1:03.5494018261:05.06
4.Roos WielinkTriVia1:05.1094039621:05.84
5.Iris RiezebosDeltasteur1:04.2094001141:06.01
6.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen1:04.8394026381:06.50
7.Anika ten HaveDe Valken1:03.3394007121:06.51
8.Irene WolbersDe Valken1:07.6794004501:07.33
9.Minke BettenDZ&PC1:04.5094040121:07.36
10.Debby BoerefijnZignea1:02.0494002401:07.53
11.Daniëlle KruizingaZPC Bikkel Hoogeveen1:08.0894026341:07.66
12.Anja MusMiddelse-De Skelp (SG)1:07.0894039281:07.80
13.Rixt VeldkampGZVW1:03.5594043441:07.81
14.Naomi TouréTriVia1:02.4394016281:08.14
15.Loes WielinkTriVia1:05.6694039601:08.82
16.Nikki van der PijlStadskanaal1:08.1894039541:08.95
17.Ellen HovingBubble1:05.6094028621:09.95
18.Carmen KemperZignea1:05.7394015461:10.50FJ 1
19.Charine de Ruiter't Tolhekke1:06.4794036681:10.50FJ 2
20.Tineke WindDZ&PC1:08.0094008261:11.61
21.Jolein WellingBorger1:09.0794010841:11.76
22.Patricia Hof't Tolhekke1:09.7694032641:11.82
23.Yvette MeijerAppingedam1:06.5094003721:12.14
24.Sanne ScheltesAqua '68-Najade (SG)1:09.8594041641:12.55
25.Merel WeysenfeldDe Vikings1:11.0394041101:12.68
26.Jessica NielandBubble1:14.2494028661:13.50
27.Jessica WortelboerHaren1:22.8094068241:14.12
28.Denise KoerhuisDe Spatters1:09.3594003061:14.33
29.Daphne GerringaBubble1:13.2894002961:14.36
30.Joyce PostmaBolsward-Workum (SG)1:17.3194020981:15.08
31.Karen StolkHaren1:13.3494039501:16.62
32.Kim VlottesDe Vikings1:11.3494045961:17.39
33.Michelle ThomasAqua '68-Najade (SG)1:17.9894036141:18.72
34.Ilona VlieghuisBorger1:16.8094010821:18.73
35.Anne GroenendijkHaren1:16.0694046841:19.30
36.Anneke ter Schure't Tolhekke1:23.4894005101:19.53
37.Guyonne van Berge HenegouweDe Vikings1:23.5194008581:19.78
38.Annelies JeuringStadskanaal1:19.0094005621:20.50
39.Jemaine WolbersDe Valken1:22.6094030481:20.84
40.Geke BrokkelkampDeltasteur1:19.3994028061:22.22
41.Sandra SchuurAppingedam1:23.1094061301:22.44
42.Emma HovingBorger1:15.0294006501:23.17
43.Esther BaarAqua '68-Najade (SG)1:24.1194064621:24.24
44.Nynke ReinemanMiddelse-De Skelp (SG)1:26.5394068621:24.45
45.José AlkemaFZC '541:36.4694029781:27.50
46.Martine van DijkDe Reest1:29.6694066861:35.92
DISMargriet JorritsmaFZC '54NT9406762AA

Dames Jeugd 2

1.Jose SijbringDe Pinquin1:01.4193007021:01.98
2.Lisette DoevenRitola Z&PC1:02.0493009021:04.05
3.Iris RozemaFZC '541:02.4193051081:04.37FJ 1
4.Sanne HuismanDZ&PC1:01.9493019981:04.37FJ 2
5.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:00.9793012801:04.37FJ 3
6.Annelinde VeldmanAppingedam1:02.7893027581:05.14
7.Paula van den HoevenDe VeeneNT93031281:06.45
8.Tasia RodinkZPC Bikkel Hoogeveen1:08.3593016881:07.51
9.Grytsje LantingMiddelse-De Skelp (SG)1:06.1293064541:07.60
10.Nienke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen1:08.3593060101:08.49
11.Daphne KenterBubble1:07.6293064401:08.56
12.Eline LigthartDe Vikings1:06.1393017061:08.66
13.Marije JensmaMiddelse-De Skelp (SG)1:11.0693023321:09.27
14.Nynke de PijperDe Veene1:09.1993006001:09.33
15.Geeske WindDZ&PC1:06.6593009801:09.36
16.Iris van BeekDe Fuut1:09.4393038741:09.41
17.Heleen de VriesBubble1:07.7593045381:09.50
18.Ankie van der MeerORCA1:07.3693005041:09.67FJ 1
19.Larissa BeerninkDe Veene1:06.8293000501:09.67FJ 2
20.Aniek MarissenBorger1:04.6693014361:09.89
21.Brenda RitsemaBubble1:11.4893017041:10.11
22.Amber JongerhuisDe Reest1:09.4293041281:10.22
23.Rixt BaarsmaORCA1:10.3193062741:10.75
24.Annemarije de GrootMiddelse-De Skelp (SG)1:18.3393054641:11.70
25.Sanne de RooZignea1:09.8093035661:12.14
26.Elianne DoumaVriledo1:14.5593009981:12.20
27.Heleen de GrootDe Pinquin1:09.4693011081:12.95
28.Eline NieboerAqua '68-Najade (SG)1:11.6093058701:13.22
29.Kirsten BraakDe Vikings1:12.4793072701:13.46
30.Yolande ten BoerAqua '68-Najade (SG)1:10.6793000801:15.15FJ 1
31.Esther TerpstraHaren1:10.1393014041:15.15FJ 2
32.Macha GrootEZV Enkhuizen1:21.8393074741:15.22
33.Fenna MeijerORCA1:14.7293027921:15.83
34.Claudia MeijerGZVW1:09.2993030161:15.96
35.Inge Vliet vanDe Aquaflippers1:14.5393008081:16.47
36.Louise JanssenZZG de Boskikkers1:13.4193018741:16.62
37.Kim HoeksmaBorger1:15.2793018961:17.44
38.Johanna KosterAppingedam1:16.7693015401:18.50
39.Tessa MantingDe Valken1:20.0793024081:19.70
40.Merel MolenaarEZV Enkhuizen1:28.6693066761:20.68
41.Janet StienstraZENONT93065021:26.03
42.Ann-Katrin OttsenVFL Lüneburg1:29.802331291:26.32
43.Marissa SlagterAppingedam1:25.6893046121:26.80
44.Manuéla KrombosHatweeo1:30.1893074721:28.04
NG.ZAAniek SchutrupZZG de Boskikkers1:08.989302996


<< TOP >>
Programmanr. 32
18.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 3

1.Willem Kees RoosDe Vikings26.57940269326.59
2.Maarten MoormanDe Pinquin27.43940116127.18
3.Maiko PostmaDZ&PC28.31940096327.77
4.Menno SpataroEZV Enkhuizen27.72940144728.14
5.Richard HovenkampDe Spatters29.10940049730.17
6.Jorick van der VlagBorger29.87940535330.83
7.Tiemen MarisDe Veene30.70940018930.89FJ 1
8.Bernd FrericksHatweeo31.26940413130.89FJ 2
9.Mark ArendshorstDe Veene30.48940030330.89FJ 3
10.Christiaan LoversZPC Bikkel Hoogeveen31.80940111531.46
11.Mitchell BeugelsDe Spatters31.40940049531.85
12.Niek ZeilstraFZC '5432.94940316732.03FJ 1
13.Frank van der ZwaagDe Valken32.40940113732.03FJ 2
14.Thom NijstadDe Reest33.13940568332.68
15.Patrick GraverHatweeo33.27940473532.91
16.Bjorn DamenZZG de Boskikkers31.48940063732.92
17.Bjorn JansenAqua '68-Najade (SG)32.28940250132.99
18.Kevin MulderZPC Bikkel Hoogeveen34.23940064134.39
19.Daniël KiersDe Valken36.02940214934.64
20.Jasper KnipFZC '5435.77940255135.47
21.Ewoud EppingaFZC '5436.08940316936.76
AFGEMBram ter EllenORCA30.359402689

Jongens Junioren 4

1.Bernd KobesenStadskanaal25.55930098125.50
2.Sander LambertsAqua '68-Najade (SG)25.63930316925.99
3.Gijs van der GugtenDe Fuut25.92930299126.13
4.Arno NieuwhofFZC '5426.54930237526.25
5.Roy SmeengeTriVia26.82930555726.45
6.Taco WonderDe Spatters27.07930319726.59
7.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen26.42930065126.61
8.Gijs GertsenORCA26.13930348526.82
9.Bart ArendshorstDe Veene26.51930000527.16
10.Sven AlkemaORCA27.83930308327.77FJ 1
11.Daniel LangerveldDe Fuut27.65930298927.77FJ 3
12.Erik KrijnsenZZG de Boskikkers27.38930146327.80
13.Tim BlauwNOVA27.58930134528.08
14.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen28.15930044928.16
15.Kevin MeindersDe Spatters28.66930076928.25
16.Brian ListORCA30.21930644328.90
17.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen28.53930530728.95
18.Jarno NijborgBubble29.27930228929.29
19.Harm LemstraDe Vikings31.44930500930.28
20.Henk RynjaAqua '68-Najade (SG)29.54930581130.43
21.Dennis HoogstratenDe Veene31.54930373131.29
22.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen31.83930070931.46
23.Thomas KoolEZV Enkhuizen32.18930674332.77FJ 1
24.André KrikkenZPC Bikkel Hoogeveen32.04930183932.77FJ 2
25.Robin KwebemanOldambt32.42930303533.17
26.Douwe DijkstraDZ&PC31.92930490933.41
27.Sydo de JongDe VikingsNT930687139.81


<< TOP >>
Programmanr. 33
18.10.08
Dames, 100m wisselslagDames Senioren D 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Senioren 1

1.Yvon VersteegDe Veene1:10.3692018641:10.79
2.Sarah BoerefijnZignea1:12.0492001861:13.99
3.Fraukje PutsStadskanaal1:15.6992064701:16.36
4.Anna-Jetske BaronFZC '541:15.6792030441:17.45
4.Marijke PrasGZVW1:14.8292037001:17.45
6.Ilse Blankvoort't Tolhekke1:19.4892044581:17.48
7.Stephanie KoopmanGZVW1:19.4492025241:19.13
7.Marloes JeuringStadskanaal1:13.9892008581:19.13
9.Reinette SluijkAqua '68-Najade (SG)1:19.7192021021:19.15
10.Suzanne TeubenDe Aquaflippers1:16.7192017361:19.60
11.Gejanne van HeukelemTriVia1:15.1492007281:19.71
12.Jolien BleichrodtDe Vikings1:18.6792036501:20.01FJ 1
13.Rianne AartsmaAqua '68-Najade (SG)1:18.6592041861:20.01FJ 2
14.Karlijn BratOldambt1:21.8592002781:20.68
15.Marissa SpieardBorger1:18.2292027521:21.11
16.Maaike GoosenBubble1:23.3292056761:21.17
17.Sandra van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen1:20.4792042881:21.63
18.Kim WoldhekOldambt1:21.5992046921:22.12
19.Ellen FikkertDeltasteur1:19.0892005501:22.22
20.Eline HaandrikmanDe Spatters1:20.7792036621:22.70
21.Rowan KlaassensDe Spatters1:21.9992009421:23.26
22.Linde HarryvanHaren1:18.7892053921:23.46
23.Geertje NautaMiddelse-De Skelp (SG)1:19.8892035741:24.12
24.Eline VossebeltDeltasteur1:21.0492019221:24.43
25.Esmee JanssenRitola Z&PC1:23.7392008521:24.89
26.Joanne van den BergDeltasteur1:27.0292001041:25.06
27.Esther WachterMiddelse-De Skelp (SG)1:26.7692043181:25.17
28.Anouk PietersDe Reest1:23.7392043421:28.62
29.Tineke de JongBolsward-Workum (SG)1:31.8992008681:31.93
30.Sofie HellemanHaren1:37.6892075441:41.24
DISCarmen JorritsmaAqua '68-Najade (SG)1:28.729207474AE
DISEsther RijkelijkhuizenZignea1:16.429205744AA
AFGEMAnne-Marije HoogendijkDe Pinquin1:30.309200798

Dames Senioren D 2

1.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:09.5391029741:08.39
2.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:08.9891008381:09.99
3.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen1:08.7391021381:10.95
4.Winnie TimansDe Pinquin1:13.2691030901:14.75
5.Esther KwebemanOldambt1:13.7991063741:16.02
6.Berdien WellingBorger1:14.4091034761:17.12
7.Marjon PolZignea1:17.0291025021:17.19
8.Yolanda SchooMiddelse-De Skelp (SG)1:14.6791027781:18.12
9.Nathasja BosStadskanaal1:15.2091003621:18.33
10.Myrthe TalsmaTriVia1:17.3291068441:19.36
11.Sanne de PijperDe Veene1:19.8091024681:21.08
12.Josien LanfermeijerTriVia1:17.9891018561:21.45
13.Kim LandsbergenBubble1:20.3591066401:23.15
14.Fiona StenveldRitola Z&PC1:20.5391029801:24.90
15.Linde RustenburgEZV Enkhuizen1:19.1391026841:25.68
16.Puck DamenZZG de Boskikkers1:24.4591006281:26.44
17.Saïda van TilAppingedam1:22.7591030881:26.71
18.Mirjam NieuwhofFZC '541:24.7391038341:27.72
19.Lonneke OenemaORCA1:25.7591023141:28.11
20.Jitske de VriesBubble1:30.5991069681:28.81
21.Anita VlieghuisBorger1:25.9091032941:29.34
22.Anniek StienstraZENONT91047641:29.92
23.Paulien VeenDe Valken1:28.6791031601:30.51
24.Larissa DoumaVriledo1:27.2891044421:31.03
25.Sharon Kalverla't Tolhekke1:27.4891049241:31.38
26.Lianne van TimmerenRitola Z&PC1:25.0491055241:37.83
NG.ZAHanneke VisserZZG de Boskikkers1:23.529103278
NG.ZALisa WoldZZG de Boskikkers1:25.239103586
AFGEMLisanne VerhoefORCA1:29.499107596


<< TOP >>
Programmanr. 34
18.10.08
Jongens, 100m wisselslagHeren Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Heren Jeugd 1

1.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)1:07.1992013351:07.11
2.Tom MoeskerAppingedam1:08.0292009171:07.69
3.Ward van RijssenTriVia1:06.5992048411:07.98
4.Dennis CramerAppingedam1:08.9992001991:08.14
4.Ronald VenemaBubble1:07.9592013571:08.14
6.Kars ten HaveDe Valken1:10.8092004671:09.36
7.Alex OdingaMiddelse-De Skelp (SG)1:11.3692055571:11.23
8.Derk de BoerEZV Enkhuizen1:14.5592020911:12.09
9.Kieran KeenBorger1:13.7792007031:13.42FJ 1
10.Jerome AppeldoornAqua '68-Najade (SG)1:12.9092015971:13.42FJ 2
11.Desmond DrijfhoutZENONT92002851:14.15
12.Sven DamenAqua '68-Najade (SG)1:12.1692002171:15.58
13.Benjamin OttemaZENO1:14.9692010011:15.96
14.Nico BootsmaBolsward-Workum (SG)NT92001211:16.71
15.Robin KiersDe Valken1:14.6292006791:17.42
16.Rinus PoortVriledo1:19.7092055171:17.51
17.Jelte VisserFZC '541:31.1392022531:18.89
18.Gerard BrondijkFZC '541:19.6692068671:19.40
19.Jildert JellesmaBolsward-Workum (SG)1:19.2792040571:19.80
20.Anne van KuijkEZV Enkhuizen1:18.1692024691:20.28
21.Alexander van Berge HenegouweDe VikingsNT92028211:38.68
NG.ZAJeroen LandsbergenBubble1:16.559202031
AFGEMArjen ZijlstraDe Pinquin1:14.949203309

Heren Jeugd 2

1.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen1:01.6791012411:03.42
2.Erik HagtingNOVA1:02.3391008291:03.61
3.Bryan MorsinkDe Veene1:05.8691016291:05.60
4.Rico RamakerZPC Bikkel Hoogeveen1:06.3791018571:06.99
5.Shane ZoerEZV Enkhuizen1:05.6991040911:07.23
6.Bas BraunTriVia1:05.9391065451:07.46
7.Len ter HartDe Fuut1:07.6391008531:07.54
8.Chris van VlietTriVia1:06.6691024251:08.40
9.Étiënne VrielingTriVia1:03.6891024551:09.23
10.Paul KuiperNOVA1:09.3391013711:10.86
11.Timo BolDe Fuut1:15.4791045671:13.89
12.Richard LutkeNOVA1:11.3491015031:14.46
13.Daniel PedroORCA1:13.4191070271:15.19
14.Sander PeetersDe Reest1:12.4891055251:15.41
15.Jordy BosmanEZV Enkhuizen1:13.5091002351:15.64
16.Obbo ScheeringaDe Aquaflippers1:15.1791020091:16.19
17.Pieter TjabbesHaren1:14.4591062771:16.44
18.Jouke BoumaDe Aquaflippers1:17.5091034051:19.80
19.Sjouke AttemaBolsward-Workum (SG)NT91000411:20.73
20.Peter KleiterpBolsward-Workum (SG)NT91012311:22.26


<< TOP >>
Programmanr. 35
18.10.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Minioren 3

1.Lindy ElkerboutDe Veene47.12000060443.20
2.Nan HovingBorger45.89000035243.35
3.Naomi Tjon-asoiDe Veene57.26000039445.48
4.Marieke HupZPC Bikkel Hoogeveen59.9200002361:04.04
AFGEMSuzanna ZijlstraMiddelse-De Skelp (SG)NT0001766
AFGEMAnnebeth ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT0001764

Meisjes Minioren 4

1.Marieke TienstraTriVia37.92990030234.82
2.Lonneke GraansmaTriVia40.20990093639.28
3.Chayene BolhuisGZVW43.55990178041.09
4.Myrthe OffengaDe Vikings46.04990187441.32
5.Cynthia KoerhuisDe Spatters38.06990008841.34
6.Lauri LesscherDe Veene43.64990031841.51
7.Mireille LarkensAppingedam47.87990140043.20
8.Kelly BosmanDeltasteur45.48990061243.25
9.Roos van HoutenStadskanaal47.04990103644.05
10.Noëlle BeugelsDe Spatters46.55990074647.00
11.Romée PompStadskanaal48.14990075048.49
12.Romee WassingGZVW54.35990208450.01
13.Lieke BuurmanNOVA53.67990036850.88
14.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen1:05.8099020341:00.83

Meisjes Minioren 5

1.Amber VisserAppingedam35.67980141633.98
2.Anouk ZuidemaDe Aquaflippers35.51980165434.03
3.Bernice DijkhuisTriVia35.63980008434.28FJ 1
4.Anneliene ZuidemaMiddelse-De Skelp (SG)36.43980076834.28FJ 2
5.Maaike DoornwaardDeltasteur35.76980026435.17
6.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen36.23980296235.81
7.Marlinde SchoonbeekTriVia39.22980105636.29
8.Mirjam de RaadDeltasteur52.22980079436.52
9.Fabiënne BosHatweeo37.54980092636.65
10.Ineke Hof't Tolhekke39.64980081037.26
11.Fitria EngelsmanAppingedam37.90980189637.39
12.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen40.48980094637.48
13.Marianne ArlingBubble39.34980017038.00
14.Lisette WolbersDe Valken37.72980034038.02
15.Anne van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen36.48980030838.21
16.Inge WillemsenAppingedam38.13980195838.65
17.Nickee de JongeBubble39.49980016839.62
18.Toke CampsHaren42.36980183439.73
19.Emma ArendsTriVia39.42980097239.96
20.Laura van LoenenBubble41.76980104040.17
21.Jolieke TimmerDe Valken41.88980068840.31
22.Fenja van der WoldeStadskanaal40.44980013242.02
23.Geralda WoolderinkDe Veene44.32980169643.21
24.Renske van der WijngaardDe Veene41.93980062243.49
25.Jaimy van DijkDeltasteur41.76980132544.59
26.Annika van der ZwaagDe Valken48.89980033845.06
27.Caroline NautaDe Vikings46.86980314846.02
28.Sharon HagelsBubble46.83980059047.00
AFGEMDenise IwemaDe Spatters39.009801916


<< TOP >>
Programmanr. 36
18.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 3

1.Axel HanningStadskanaal48.15000070348.23
2.Wouter van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen50.07000012550.72
3.Jochem Van der DeenBorger55.11000053954.71
4.Rob NaberDe ValkenNT000011155.89
5.Jesse van DrielDeltasteurNT00009171:04.48
6.Bas KostZPC Bikkel Hoogeveen1:02.7600004191:06.35
7.Junior de BruinZPC Bikkel HoogeveenNT00008391:11.36

Jongens Minioren 4

1.Toni van de MeebergZignea44.59990014346.33
2.Martijn BoelensNOVA46.45990020947.55
3.Mike WittenZPC Bikkel HoogeveenNT990168157.29
4.Dominik FraasVFL Lüneburg1:02.502509801:00.17


<< TOP >>
Programmanr. 37
18.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5-6
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 5

1.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen41.60980060340.88
2.Tiemen Tijs ten HaveDe Valken45.00980045742.99
3.Leroy AlbersDeltasteur46.71980051543.99
4.Jan Willem VeldmanAppingedam43.99980027744.01
5.Quintin StoetmanGZVW44.02980004344.38
6.Maarten BonnemaTriVia45.81980004745.91
7.Dennis WildeboerGZVW44.51980057146.06
8.Friso StolkDe Fuut48.96980141748.08
9.Kilian BontjerNOVA48.39980075149.21
AFGEMJörgen ArsMiddelse-De Skelp (SG)1:09.989803269

Jongens Minioren 6

1.Ryan BeugelsDe Spatters37.20970016935.50
2.Stijn AvezaatDe Fuut39.95970072939.35
3.Jari HofsinkDeltasteur37.33970053540.11
4.Marcel van der HeideDe Vikings40.42970150340.28
5.Marcel GroenGZVW39.96970023940.84
6.Joost van der PijlStadskanaal43.71970017141.69
7.Jelmer PostmaORCA42.93970163142.34
8.Stefan RidderbosBubble40.72970085142.35
9.Mickey WijchersBorger42.24970196542.41
10.Aron Bouwer't Tolhekke42.61970138542.86
11.Hotze van der WerfMiddelse-De Skelp (SG)42.66970132944.05
12.Arjen BrinksNOVA44.75970043345.18
13.Roy PotzeGZVW44.69970245746.00
14.Stijn BuurmanNOVA45.54970033746.46
15.Hoaran OvereemMiddelse-De Skelp (SG)48.56970233547.59
16.Arend ToeringDe Vikings51.85970318348.96
17.Zino HolwerdaORCA46.54970097549.08
18.Martijn BickGZVW50.72970058149.27
19.Dirk BosDe Vikings50.17970211151.63
20.Ruben RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen49.95970218552.11
21.Diedrick SchothansDe Veene55.07970318554.89
22.Lauren VorstenboschBubble1:02.68970337956.75


<< TOP >>
Programmanr. 38
18.10.08
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.TriVia 1TriVia2:19.232:13.61
Anouk Frieman
Lisanne van Avezaath
95
97
34.46Cynthia van Beusekom
Esther Hulsing
95
96
2.ORCA 2ORCA2:27.642:21.01
Rianne Hartman
Freya Holwerda
95
95
36.55Evelien van Ruiten
Claudia Hacke
96
96
3.GZVW 1GZVW2:29.732:22.68
Kim Franken
Eva Smit
96
96
38.89Karin Groen
Adája Stoetman
95
96
4.NOVA 3NOVA2:27.712:26.80
Mariël Buurman
Marthe van Ginkel
95
95
37.86Nathalja Pragt
Joline Fischer
95
96
5.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:31.632:32.03
Maaike Hup
Mireille van Burken
95
95
39.68Dieudonnée Houtkamp
Desirée van der Wijk
96
95
6.De Valken 2De Valken2:34.302:33.65
Ellen Naber
Manon Wolbers
95
95
40.15Sandra Loof
Wiëlle Wolbers
97
97
7.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:40.172:34.87
Marrit de Groot
Melanie van der Mossel
96
95
43.56Simone Mus
Karin Odinga
96
95
8.De Veene 3De Veene2:38.142:37.70
Jet Bijen
Anouchka Hoogstraten
96
96
41.63Sabine van den Hoeven
Jetske de Pijper
96
95
9.Appingedam 3Appingedam2:42.642:40.82
Janke Mars
Alissa Swieringa
95
96
40.18Margreet Koster
Eva Willemsen
97
96
10.Bubble 1Bubble2:45.522:44.40
Francine Teesink
Carmen Huttinga
95
95
37.39Chantal Deekens
Vera Kwant
95
97
11.De Spatters 5De Spatters3:02.012:45.48
Inez Duursma
Elvira Feikens
97
95
44.20Karin Haandrikman
Caroline Damen
96
97
12.De Vikings 3De Vikings3:00.642:53.97
Mandy Groszpietsch
Evabeth de Jong
95
95
43.05Melissa Nauta
Annemiek Halma
96
97
DISAqua '68-Najade (SG) 5Aqua '68-Najade (SG)2:34.552:31.31RD
Kirsten Nieboer
Marlou Meijer
95
95
34.65Roos de Jager
Danique Scheltes
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 39
18.10.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Stadskanaal 4Stadskanaal2:17.862:12.56
Marco Barkhuis
Rick Veldman
95
95
34.66Luc van der Wolde
Jens Kobesen
95
95
2.Zignea 1Zignea2:29.302:18.17
Daniel de Wagt
Dominique Sikkema
96
95
33.45Wietse Wiersma
David Durieux
95
95
3.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:25.522:18.47
Chris Bolding
Ardi Knol
95
96
33.44Jeroen Lorius
Ruben Rotmensen
95
97
4.ORCA 2ORCA2:28.102:23.48
Jens Kuitert
Myrdin Willemse
96
95
37.89Pieter Ytsma
Vincent Visser
95
95
5.TriVia 1TriVia2:30.152:26.62
Ruben Rozeboom
Jasper van Avezaath
95
95
36.74Milan Grünewald
Tom Porte
95
95
6.NOVA 4NOVA2:37.142:37.58
Marc Blauw
Levi Hilbolling
96
95
38.97Jesper Honken
Stijn Buurman
96
97
7.GZVW 1GZVW2:40.322:41.38
Erwin Pras
Pascal Klopstra
96
96
40.58Marcel Groen
Roy Potze
97
97
8.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:54.872:55.55
Hoaran Overeem
Feie Klaas Heslinga
97
96
48.32Guus Magrijn
Hotze van der Werf
95
97
9.De Vikings 4De Vikings2:53.642:57.31
Dirk Bos
Arend Toering
97
97
51.13Marcel van der Heide
Rick Halma
97
95
DISDe Veene 2De Veene3:11.27EA
Carsten Hoogboom
Floris Voerhuis
95
96
48.53Jesper Heuver
Diedrick Schothans
95
97
DISBubble 1Bubble2:41.55EA
Remco Diepenbroek
Bas Martena
95
96
39.43Stefan Ridderbos
Sander Venema
97
95


<< TOP >>
Programmanr. 40
18.10.08
Dames, 4 x 50m vrije slag

Dames Senioren
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen1:50.921:54.51
Rochelle Kirindongo
Charlotte Mol
86
91
29.05Mariët Koster
Wendy van der Iest
83
87
2.TriVia 1TriVia1:55.801:55.37
Monique van Vliet
Loes Wielink
89
94
28.67Myrthe Talsma
Naomi Touré
91
94
3.Bubble 1Bubble1:59.281:59.59
Rianne Hooiveld
Maaike Goosen
90
92
29.34Patricia Scheppers
Laura Lutjes
89
90
4.De Valken 3De Valken2:04.082:05.36
Irene Wolbers
Paulien Veen
94
91
31.02Anika ten Have
Jante Wolbers
94
89
5.GZVW 1GZVW2:04.452:06.30
Relinda Baas
Henriëtte Manting
89
71
31.97Nienke Werter
Stephanie Koopman
89
92
6.Borger 9Borger2:14.002:07.01
Carmen Addink
Lisanne van Kessel
88
90
28.85Anita Scheper
Anne Hoeksma
88
89
7.De Veene 4De Veene2:05.632:08.10
Annelette de Vries
Leonie Versteeg
86
90
29.89Monique Beerens
Milou Bouwhuis
88
89
8.De Reest 1De Reest2:09.042:08.75
Cynthia Grooteboer
Amber Jongerhuis
89
93
29.96Sanaz Tuls
Simone van der Zwan
96
90
9.Aqua '68-Najade (SG) 7Aqua '68-Najade (SG)2:11.982:09.24
Patricia van Dijk
Carmen Jorritsma
89
92
33.46Roan Veninga
Lize Roosma
92
90
10.Ritola Z&PC 1Ritola Z&PC2:03.632:09.46
Esmee Janssen
Christina van der Laan
92
95
34.32Margot Stenveld
Lisette Doeven
88
93
11.Oldambt 1Oldambt2:08.212:09.64
Jansien van Dijk
Karlijn Brat
89
92
32.42Kim Woldhek
Esther Kwebeman
92
91
12.Zignea 1Zignea2:03.422:11.41
Sarah Boerefijn
Esther Rijkelijkhuizen
92
92
30.38Marjon Pol
Chantal Maat
91
89
13.Vriledo 1Vriledo2:10.492:13.19
Inez Zewuster
Elianne Douma
95
93
31.94Larissa Douma
Annick van Dijk
91
86
14.Bolsward-Workum (SG) 1Bolsward-Workum (SG)2:14.732:18.21
Ita Visser
Renata Hettinga
96
90
34.14Joyce Postma
Tineke de Jong
94
92
15.Haren 2Haren2:18.852:21.79
Karen Stolk
Linde Harryvan
94
92
34.52Sofie Helleman
Emma Helleman
92
89


<< TOP >>
Programmanr. 41
18.10.08
Heren, 4 x 50m vrije slag

Heren Senioren
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen1:40.881:38.00
Robert Klinkhamer
Niels Koster
91
87
24.64Niels van Eck
Sander Hoogeveen
89
90
2.TriVia 1TriVia1:41.071:38.74
Jeroen Stuut
Chris van Vliet
88
91
23.89Bas Braun
Étiënne Vrieling
91
91
3.DZ&PC 1DZ&PC1:42.821:41.45
Jan Heine Sloot
Remco Kamps
88
90
Jaap v/d Vegte
Willem Jan v/d Vegte
88
87
4.FZC '54 1FZC '541:44.701:44.47
Jorrit Prins
Jildert Prins
87
89
28.51Jorrit Visser
Paul van Vegchelen
89
79
5.De Veene 3De Veene1:44.441:45.49
Tim Segers
Joris Tip
87
85
27.25Robert Dekker
Bryan Morsink
84
91
6.Ritola Z&PC 1Ritola Z&PC1:44.571:45.93
Michel Popken
Bart Janssen
90
89
26.83Hans Westerhoff
Lars Hamming
85
90
7.Zignea 1Zignea1:46.121:46.76
Mike Dam
Gert Sikkema
88
63
26.32Erik Spit
Frank Roodenrijs
86
84
8.NOVA 5NOVA1:46.331:47.66
Erik Hagting
Paul Kuiper
91
91
26.72Richard Lutke
Niels Blauw
91
90
9.Appingedam 1Appingedam1:47.501:47.72
Tom Moesker
Dennis Cramer
92
92
27.50Jorden Lubbers
Mike Bakker
87
90
10.E Z C 1E Z C1:57.891:48.01
Teun Groeneweg
Tjeerd Woudstra
87
88
25.53Bert de Jong
Koen Barske
89
87
11.Aqua '68-Najade (SG) 8Aqua '68-Najade (SG)1:48.531:48.46
Roshan Geramian Nik
Jerome Appeldoorn
90
92
27.79Nico Graver
Dennis Thomas
87
92
12.Bubble 1Bubble1:46.241:48.77
Jeroen Landsbergen
Marcel v/d Laan
92
85
28.56Hendrik de Vries
Ronald Venema
88
92
13.Borger 2Borger1:56.001:52.67
Rob Hulshof
Martijn Viel
87
90
28.76Kieran Keen
Jeroen van der Vlist
92
90
14.Bolsward-Workum (SG) 1Bolsward-Workum (SG)1:54.711:54.61
Jildert Jellesma
Peter Kleiterp
92
91
30.58Nico Bootsma
Arjen Schram
92
88
15.De Reest 2De Reest1:55.791:56.58
Sander Peeters
Rutger Heersma
91
89
28.90Thom Nijstad
Robin Wolbers
94
85
16.Deltasteur 1Deltasteur1:57.331:59.04
Peter Harsevoord
Ruud Vossebelt
88
88
30.51Ruben Brink
Thijs Fikkert
89
88
17.Haren 1Haren2:01.342:03.46
Wolter v/d Veen
Paul Zanen
95
95
30.25Pieter Tjabbes
Mark Schröder
91
90