Nr. 1. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 1-2
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m wisselslag  Dames Jeugd 1-2
Nr. 4. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 3-4
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5-6
Nr. 8. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren D 1-2
Nr. 9. Jongens, 50m vrije slag  Heren Jeugd 1-2
Nr. 10. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren
Nr. 11. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 1-2
Nr. 14. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 16. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren D 1-2
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag  Heren Jeugd 1-2
Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren
Nr. 19. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 20. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en later


Bubble Toernooi 2008
Veendam, 18. - 19.10.2008


1 - Deel 118.10.08 - 8:30


Programmanr. 1
18.10.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 1

1.Daniel de WagtZignea1:22.1296013391:12.79
2.Valentijn StolkDe Fuut1:17.1196015631:16.86
3.Eko DoedelAppingedam1:22.9296005431:20.32
4.Rick SmitDe Fuut1:25.7696015211:23.16
5.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:23.4896034471:23.79
6.Bastiaan BonnemaTriVia1:23.2996006831:23.90
7.Marc BlauwNOVA1:25.5196000171:25.16
8.Jens KuitertORCA1:39.1896038911:29.07
8.Bas De LangeEZV Enkhuizen1:31.0696012431:29.07
10.Hein Jouke WindDZ&PC1:33.3696009491:29.38
11.Erwin PrasGZVW1:31.5596017811:29.96
12.Pascal KlopstraGZVW1:33.5396006671:31.58
13.Patrick HubertsZENO1:32.0296012091:33.67
14.Bas MartenaBubble1:37.7196008611:35.64
15.Floris VoerhuisDe Veene1:40.6096014891:36.96
16.Johan ArlingBubble1:37.1996007351:38.97
17.Jesper HonkenNOVA1:38.6396000851:39.31
18.Bram van SpronsenDe Reest1:55.7596035711:42.37
DISJorrik KerdijkBubble1:45.9296021351:45.45SM
NGFeie Klaas HeslingaMiddelse-De Skelp (SG)1:43.559602323

Jongens Junioren 2

1.Daniel van der DeenBorger1:07.0795007211:05.90
2.Levi HilbollingNOVA1:13.7895005931:09.35
3.Luc van der WoldeStadskanaal1:10.0895002811:10.62
4.Dominique SikkemaZignea1:18.2095003991:12.57
5.Matthijs SijbringDe Pinquin1:14.7795001771:14.64
6.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:17.9295034271:14.95
7.Marco BarkhuisStadskanaal1:17.0395002791:15.10
8.Daan RoordinkDe Fuut1:18.7695039791:15.61
9.Rick VeldmanStadskanaal1:19.8995037051:16.36
10.Myrdin WillemseORCA1:22.2895009511:16.84
11.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen1:19.1795005231:17.17
12.Rowan KeenBorger1:22.1295007271:18.09
13.Ruben RozeboomTriVia1:18.4095003231:18.27
14.Pieter YtsmaORCA1:20.6095018091:19.56
15.Geert Jan RozeboomTriVia1:21.6295003251:19.62
16.Wolter v/d VeenHaren1:23.1495050991:20.04
17.Tom PorteTriVia1:24.6395020171:21.95
18.Wietse WiersmaZignea1:26.3495042991:23.16
19.Paul ZanenHaren1:24.0295022691:23.92
20.Rick HalmaDe Vikings1:36.0695051211:24.49
21.Harold van der VeenZignea1:27.8995039371:24.71
22.Jesper HeuverDe Veene1:28.2995019171:24.97
23.Remco DiepenbroekBubble1:31.8695025471:26.67
24.Vincent VisserORCA1:29.2895021971:27.54
25.Guus MagrijnMiddelse-De Skelp (SG)1:26.2295026311:28.23
26.Tim ZijlstraDe Pinquin1:40.3995006411:28.74
27.Sander VenemaBubble1:31.5395002291:29.23
28.Daniël KammingaHaren1:34.8695044931:35.63
29.Jan SlootsDe Valken1:43.5195010091:36.32
30.Bart de VosFZC '541:43.5995014351:37.64
31.Jan Watzo PoortVriledo1:45.6695045231:41.07
DISCarsten HoogboomDe Veene1:40.0295019191:43.15SL
DISNico KatsburgBolsward-Workum (SG)NT95050872:01.92SL
AFGEMBrenn DiephuisZENO1:29.609504705


<< TOP >>
Programmanr. 2
18.10.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Junioren 1

1.Marre ZandringaORCA1:17.9997011361:15.96
2.Lisanne van AvezaathTriVia1:19.4197013041:17.60
3.Amy de LangenDe Fuut1:24.4597020461:23.73
4.Martine van SluisDe Vikings1:30.4897028881:27.19
5.Margreet KosterAppingedam1:29.4297003301:27.58
6.Annelie la RivièreBorger1:28.7697008641:28.03
7.Aldith PasveerORCA1:39.1497013981:28.61
8.Sandra LoofDe Valken1:35.8897004641:29.63
9.Jennifer ScholteNOVA1:27.5797000701:29.86
10.Caroline DamenDe Spatters1:35.5597030881:30.86
11.Femke Sybesma't Tolhekke1:43.2697014681:31.13
12.Marloes LangerveldDe Fuut1:33.8297012401:31.58
13.Inez DuursmaDe Spatters1:32.9797002561:31.81
14.Loes KleinsmitDe Veene1:42.1697040581:33.25
15.Myrna HuisBorger1:33.6297000021:33.49
16.Elsa ter Schure't Tolhekke1:36.5197014641:34.17
17.Vera KwantBubble1:47.3097022301:34.33
18.Wiëlle WolbersDe Valken1:37.3797004621:34.84
19.Sanne StamDeltasteur1:35.7297000961:35.38
20.Laura WolbersDe Valken1:41.4697000421:36.91
21.Annemiek HalmaDe Vikings1:47.2897028841:37.78
22.Anne VlottesDe Vikings1:54.2497021201:38.01
23.Marley EiromkuiZPC Bikkel Hoogeveen1:38.6797023401:38.32
24.Marleen WeltenDeltasteur1:40.2097015261:41.73
25.Lisanne EngbertsZPC Bikkel Hoogeveen1:41.7597002981:41.75
26.Sanne KleinNOVA1:36.6497005301:42.20
27.Emily LandkroonDe Veene1:47.5797030361:42.45
28.Danique FriemanAqua '68-Najade (SG)1:48.9097015561:42.67
29.Sandra DijkstraMiddelse-De Skelp (SG)1:48.2097041721:43.63
30.Mirthe RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen1:50.5697029301:44.55
31.Sylvia van der MeidenBubbleNT97046481:46.22
32.Noëlle MeijerBubble1:56.6097004221:51.38
33.Tamara StruykBubbleNT97041061:59.25
DISMattia van der LaanZENO1:41.7597007021:37.19RC
DISGemma Meijerink't TolhekkeNT97019461:45.23SK
DISMirjam KwebemanOldambt2:14.8297007242:01.16VC
DISCharlotte GulgeOldambtNT97033582:28.00RF

Meisjes Junioren 2

1.Renate HemmesBubble1:16.3796004181:13.98
2.Sabine van den HoevenDe Veene1:13.7796000141:14.59
3.Esther HulsingTriVia1:16.3996010801:16.28
4.Lisa RozemaFZC '541:24.0896008601:19.32
5.Kristel HormannDe Spatters1:19.5096010841:19.43
5.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:19.2096009821:19.43
7.Eva SmitGZVW1:20.7596026901:19.45
8.Danique ScheltesAqua '68-Najade (SG)1:22.6796013161:21.28
9.Simone MusMiddelse-De Skelp (SG)1:19.6996019321:22.80
10.Evelien van RuitenORCA1:26.9396029241:23.53
11.Tessa KeizerGZVW1:23.2696015861:23.78
12.Melissa SmienkDe Fuut1:25.1596030041:24.51
13.Daniëlle VrielingDe Spatters1:28.0196010821:24.70
14.Claudia HackeORCA1:29.6296029361:24.81
15.Janine HuizelingTriVia1:21.9696015981:25.17
16.Eva WillemsenAppingedam1:21.4596025701:25.18
17.Sanne KammingaDe Aquaflippers1:24.5096043781:25.92
18.Elna van DeelenEZV Enkhuizen1:43.2996048641:26.07
19.Melissa NautaDe Vikings1:38.7296023881:26.16
20.Rixt-Nynke BaronFZC '541:27.3696018961:26.20
21.Ita VisserBolsward-Workum (SG)NT96014441:26.66
22.Ilse van RijssenTriVia1:30.0896016001:27.24
23.Kim FrankenGZVW1:24.8496026881:27.59
24.Sanaz TulsDe Reest1:32.0896033501:28.25
25.Thyra de MeerBorger1:27.5396007661:28.33
26.Ilse GlazenburgStadskanaal1:33.8396004741:28.44
27.Jet BijenDe Veene1:31.7696023661:29.00
28.Joline FischerNOVA1:25.4696016381:29.30
29.Manon Blankvoort't Tolhekke1:24.5496004541:29.76
30.Demi HeiligersRitola Z&PC1:31.2196012201:31.38
31.Allison GeertsemaStadskanaal1:34.7196032521:31.53
32.Marrit de GrootMiddelse-De Skelp (SG)1:37.7496019301:32.44
33.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen1:32.3796009361:32.56
34.Allison SchulteZPC Bikkel Hoogeveen1:33.8096093861:33.88
35.Esmee VerhoefORCA1:44.1496038021:34.18
36.Karin HaandrikmanDe Spatters1:29.6996008421:34.61
37.Anouchka HoogstratenDe Veene1:36.2396008241:36.36
38.Sanne v.d. MeebergZignea1:43.8296025121:38.76
39.Monica BosmanDeltasteur1:46.3396030481:40.98
40.Mandy van MalZENO1:46.0296048741:43.59
41.Alissa SwieringaAppingedam1:51.6796045581:44.54
42.Henriette LemstraDe Vikings1:42.0996053441:48.77
AFGEMAnouk BosDe Valken1:28.879600494

Meisjes Junioren 3

1.Karin GroenGZVW1:14.7695024401:14.89
2.Anouk FriemanTriVia1:17.8595023901:15.79FJ 1
3.Cynthia van BeusekomTriVia1:17.1095001341:15.79FJ 2
4.Monique van der StruikStadskanaal1:16.6195025021:15.80
5.Nathalja PragtNOVA1:15.2895000301:17.28
6.Rianne HartmanORCA1:28.5095014621:18.49
7.Freya HolwerdaORCA1:22.9295027801:18.73
8.Iris VisserAppingedam1:18.5795047841:19.78
9.Kirsten NieboerAqua '68-Najade (SG)1:20.8595019881:20.17
10.Inez ZewusterVriledo1:24.1495037001:20.51
11.Demelsa KreugerDe Fuut1:22.1495057461:21.32
12.Aranka SchoutenDe Fuut1:20.0895037421:21.51
13.Mariël BuurmanNOVA1:20.3695005981:21.75
14.Denise GallDe Pinquin1:20.3695014941:22.04
15.Karin OdingaMiddelse-De Skelp (SG)1:24.4395022961:22.09
16.Sanne de NijsZignea1:26.7895007181:23.48
17.Mireille van BurkenZPC Bikkel Hoogeveen1:23.0295035881:23.72
18.Marthe van GinkelNOVA1:21.9395017441:24.61
19.Elvira FeikensDe SpattersNT95007261:24.89
20.Melanie van der MosselMiddelse-De Skelp (SG)1:28.3995045901:25.28
21.Corlaine Vendrig't Tolhekke1:34.3795017981:25.82
22.Desirée van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen1:25.5595005721:26.51
23.Ellen NaberDe Valken1:33.4495015361:26.84
24.Maaike HupZPC Bikkel Hoogeveen1:25.9895012041:26.90
25.Christina van der LaanRitola Z&PC1:25.4395048641:27.47
26.Eline GeschiereZignea1:27.6095037981:27.53
27.Imke OddingTriVia1:20.3895013261:28.04
28.Hilde BoonEZV Enkhuizen1:29.6095026121:28.42
29.Roos de JagerAqua '68-Najade (SG)1:45.8495034761:28.54
30.Theresa WestphalVFL Lüneburg1:35.002331351:28.89
31.Chantal DeekensBubble1:26.6395004201:29.04
32.Francine TeesinkBubble1:29.2595048821:29.32
33.Manon WolbersDe Valken1:32.4195015061:29.83
34.Loysa FeikensDe Spatters1:30.2995007281:29.86
35.Janke MarsAppingedam1:30.3695038681:30.22
36.Marlies CramerAppingedam1:29.2095021641:30.43
37.Jetske de PijperDe Veene1:31.2095005621:30.45
38.Kim RadixAqua '68-Najade (SG)1:48.3095055781:31.00
39.Mandy GroszpietschDe Vikings1:33.1495053681:32.22
40.Nikki JepkemaORCA1:31.6495059561:32.94
41.Vivian SikkemaZZG de Boskikkers1:33.3495027601:36.26
42.Carolijn VisserZZG de Boskikkers1:37.4595003421:36.67
43.Carmen HuttingaBubble1:38.2395039941:40.06
44.Evabeth de JongDe VikingsNT95062401:41.78
NG.ZATine MeerdinkBolsward-Workum (SG)1:36.379505560
AFGEMAddowa ScherpenisseHaren1:36.809503184


<< TOP >>
Programmanr. 3
18.10.08
Meisjes, 100m wisselslagDames Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Jeugd 1

1.Mirthe LanfermeijerTriVia1:10.1094000741:10.86
2.Rosanne SchoonbeekTriVia1:13.8694026921:14.15
3.Karin RijkelijkhuizenZignea1:12.5694033581:14.16
4.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:13.5594000681:14.90
5.Iris RiezebosDeltasteur1:15.2594001141:15.21
6.Leonie Oude ElferinkZignea1:13.8394018261:15.38
7.Rixt VeldkampGZVW1:13.4094043441:15.98
8.Nikki van der PijlStadskanaal1:17.5394039541:17.16
9.Yvette MeijerAppingedam1:15.1694003721:17.38
10.Irene WolbersDe Valken1:18.1394004501:17.79
11.Naomi HofsinkDeltasteur1:16.2294025081:18.39
12.Loes WielinkTriVia1:21.2394039601:19.27
13.Daniëlle KruizingaZPC Bikkel Hoogeveen1:20.2394026341:19.64
14.Anja MusMiddelse-De Skelp (SG)1:23.8394039281:20.05
15.Patricia Hof't Tolhekke1:26.1794032641:20.65
16.Zoë HendriksZPC Bikkel Hoogeveen1:19.1594050161:20.98
17.Tineke WindDZ&PC1:20.0894008261:21.51
18.Sanne ScheltesAqua '68-Najade (SG)1:21.9594041641:22.15
19.Sanne ZijlstraDZ&PC1:20.2694019681:22.31
20.Jolein WellingBorger1:21.9794010841:23.09
21.Ellen HovingBubble1:18.7694028621:23.63
22.Denise KoerhuisDe Spatters1:22.9394003061:23.71
23.Charine de Ruiter't Tolhekke1:14.3994036681:23.82
24.Karen StolkHaren1:26.4194039501:23.95
25.Claudia DamskiDZ&PC1:26.1694023461:24.19
26.Ilona VlieghuisBorger1:26.5894010821:26.04
27.Anne GroenendijkHaren1:27.9094046841:26.91
28.Jemaine WolbersDe Valken1:34.5894030481:27.04
29.Jessica WortelboerHaren1:29.4594068241:28.23
30.Daphne GerringaBubble1:30.2394002961:28.55
31.Kim VlottesDe Vikings1:25.5494045961:28.56
32.Joyce PostmaBolsward-Workum (SG)1:29.4994020981:29.94
33.Guyonne van Berge HenegouweDe Vikings1:32.9394008581:29.98
34.Annelies JeuringStadskanaal1:28.5194005621:30.34
35.Jessica NielandBubble1:29.8494028661:30.87
36.Nynke ReinemanMiddelse-De Skelp (SG)NT94068621:31.38
37.Rosalie KiersDe Valken1:32.7094007101:33.66
38.Esther BaarAqua '68-Najade (SG)NT94064621:34.20
39.José AlkemaFZC '541:38.3994029781:35.30
40.Michelle ThomasAqua '68-Najade (SG)1:37.6794036141:36.92
41.Martine van DijkDe Reest1:34.4594066861:38.45
42.Sandra SchuurAppingedam1:37.0794061301:40.64
DISDebby BoerefijnZignea1:16.269400240AA
DISEmma HovingBorger1:28.389400650AA
DISDiana ToeringDe Vikings1:29.8894064721:31.17SK
DISMargriet JorritsmaFZC '54NT94067621:39.85RH
AFGEMNathalie Ruiter't TolhekkeNT9404738

Dames Jeugd 2

1.Paula DuursmaDZ&PC1:09.7393009821:10.82
2.Jose SijbringDe Pinquin1:11.5193007021:12.14
3.Annelinde VeldmanAppingedam1:11.8093027581:12.91
4.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:13.3093012801:14.95
5.Renske de GrootDZ&PC1:19.6393002761:15.97
6.Lisette DoevenRitola Z&PC1:15.5293009021:16.22
7.Paula van den HoevenDe VeeneNT93031281:17.48
8.Daphne KenterBubble1:16.2793064401:17.73
9.Grytsje LantingMiddelse-De Skelp (SG)1:16.5793064541:17.79
10.Ankie van der MeerORCA1:15.9993005041:18.30
11.Aniek MarissenBorger1:14.3293014361:18.44
12.Heleen de GrootDe Pinquin1:18.1893011081:19.00
13.Iris RozemaFZC '541:15.2693051081:19.10
14.Amber JongerhuisDe Reest1:18.1693041281:19.76
15.Geeske WindDZ&PC1:18.4493009801:19.83
16.Nienke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen1:20.5793060101:20.08
17.Heleen de VriesBubble1:21.0293045381:20.29
18.Nynke de PijperDe Veene1:20.1393006001:20.62
19.Eline LigthartDe Vikings1:18.9593017061:20.63
20.Larissa BeerninkDe Veene1:21.4893000501:21.85
21.Elianne DoumaVriledo1:19.6093009981:21.88
22.Femke HemstraMiddelse-De Skelp (SG)1:21.9593054661:22.02
23.Marije JensmaMiddelse-De Skelp (SG)1:22.5493023321:23.09
24.Sanne de RooZignea1:24.1793035661:23.26
25.Aniek SchutrupZZG de Boskikkers1:22.9593029961:23.43
26.Yolande ten BoerAqua '68-Najade (SG)1:22.6093000801:23.71
27.Rixt BaarsmaORCA1:23.1293062741:23.80
28.Kim HoeksmaBorger1:24.8493018961:24.58
29.Kirsten BraakDe Vikings1:24.6693072701:25.25
30.Louise JanssenZZG de Boskikkers1:23.9493018741:25.32
31.Johanna KosterAppingedam1:25.1693015401:25.43
32.Esther TerpstraHaren1:19.2393014041:26.07
33.Claudia MeijerGZVW1:19.8993030161:26.39
34.Fenna MeijerORCA1:27.7293027921:26.89
35.Macha GrootEZV Enkhuizen1:29.5393074741:27.10
36.Eline NieboerAqua '68-Najade (SG)1:24.0993058701:28.51
37.Ann-Katrin OttsenVFL Lüneburg1:35.102331291:31.14
38.Tessa MantingDe Valken1:30.0793024081:31.50
39.Inge Vliet vanDe Aquaflippers1:26.8793008081:31.59
40.Merel MolenaarEZV Enkhuizen1:37.1093066761:34.31
41.Manuéla KrombosHatweeo1:44.8693074721:38.69
42.Marissa SlagterAppingedam1:37.9293046121:39.75
43.Janet StienstraZENONT93065021:41.89
DISBrenda RitsemaBubble1:25.429301704AA
DISIris van BeekDe Fuut1:26.0593038741:26.39SK
AFGEMTasia RodinkZPC Bikkel Hoogeveen1:22.169301688


<< TOP >>
Programmanr. 4
18.10.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 3

1.Willem Kees RoosDe Vikings1:16.8094026931:08.54
2.Menno SpataroEZV Enkhuizen1:16.3994014471:11.39
3.Maiko PostmaDZ&PC1:14.4194009631:12.20
4.Maarten MoormanDe Pinquin1:11.7594011611:13.80
5.Tiemen MarisDe Veene1:25.2794001891:17.62
6.Richard HovenkampDe Spatters1:14.8394004971:17.75
7.Jorick van der VlagBorger1:17.8794053531:19.21
8.Christiaan LoversZPC Bikkel Hoogeveen1:25.3894011151:21.80
9.Mitchell BeugelsDe Spatters1:24.7194004951:22.43
10.Niek ZeilstraFZC '541:27.3194031671:23.33FJ 1
11.Bjorn JansenAqua '68-Najade (SG)1:28.7994025011:23.33FJ 2
12.Thom NijstadDe Reest1:31.8694056831:23.57
13.Patrick GraverHatweeo1:32.1894047351:23.80
14.Bernd FrericksHatweeo1:28.6994041311:23.90
15.Mark ArendshorstDe Veene1:24.7694003031:25.09
16.Frank van der ZwaagDe Valken1:32.8294011371:25.13
17.Bjorn DamenZZG de Boskikkers1:25.2894006371:27.59
18.Jasper KnipFZC '541:40.8794025511:34.73
19.Daniël KiersDe Valken1:49.8894021491:35.00
DISKevin MulderZPC Bikkel Hoogeveen1:29.1694006411:25.02RF
DISEwoud EppingaFZC '541:43.0394031691:32.55RC
NG.ZABram ter EllenORCA1:28.959402689

Jongens Junioren 4

1.Bart ArendshorstDe Veene1:04.5793000051:04.81
2.Bernd KobesenStadskanaal1:04.7493009811:05.56
3.Roy SmeengeTriVia1:06.9893055571:05.94
4.Sander LambertsAqua '68-Najade (SG)1:05.4993031691:07.14FJ 1
5.Gijs GertsenORCA1:06.8893034851:07.14FJ 2
6.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:07.6993006511:07.16
7.Gijs van der GugtenDe Fuut1:09.0993029911:07.43
8.Arno NieuwhofFZC '541:09.0493023751:07.72
9.Sven AlkemaORCA1:20.0893030831:07.76
10.Daniel LangerveldDe Fuut1:09.3293029891:08.81
11.Taco WonderDe Spatters1:10.4693031971:10.89
12.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen1:12.1093004491:11.43
13.Kevin MeindersDe Spatters1:12.7993007691:12.30
14.Erik KrijnsenZZG de Boskikkers1:16.1093014631:13.91
15.Tim BlauwNOVA1:11.3693013451:14.34
16.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen1:13.5193053071:14.44
17.Jarno NijborgBubble1:15.4593022891:15.64
18.Henk RynjaAqua '68-Najade (SG)1:20.1193058111:15.75
19.Harm LemstraDe Vikings1:22.9993050091:15.93
20.Brian ListORCA1:25.2693064431:17.62
21.André KrikkenZPC Bikkel Hoogeveen1:19.4093018391:21.27
22.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen1:25.6193007091:21.54
23.Douwe DijkstraDZ&PC1:19.7593049091:24.95
24.Robin KwebemanOldambt1:25.6093030351:27.06
25.Thomas KoolEZV Enkhuizen1:27.7493067431:27.71
DISSydo de JongDe VikingsNT9306871AF
DISDennis HoogstratenDe Veene1:25.1193037311:19.64RH


<< TOP >>
Programmanr. 5
18.10.08
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Minioren 3

1.Nan HovingBorger51.11000035248.02
2.Lindy ElkerboutDe Veene54.45000060452.95
3.Naomi Tjon-asoiDe Veene59.67000039453.85
4.Marieke HupZPC Bikkel Hoogeveen1:07.6400002361:01.66
AFGEMSuzanna ZijlstraMiddelse-De Skelp (SG)NT0001766
AFGEMAnnebeth ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT0001764

Meisjes Minioren 4

1.Marieke TienstraTriVia45.17990030241.64
2.Lauri LesscherDe Veene45.42990031843.40
3.Lonneke GraansmaTriVia45.92990093644.55
4.Cynthia KoerhuisDe Spatters46.34990008845.94
5.Chayene BolhuisGZVW49.15990178049.00
6.Myrthe OffengaDe Vikings1:03.11990187450.76
7.Roos van HoutenStadskanaal56.46990103652.09
8.Romée PompStadskanaal1:01.91990075052.51
9.Mireille LarkensAppingedam54.05990140053.78
10.Noëlle BeugelsDe Spatters1:05.99990074654.27
11.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen1:02.9599020341:01.22
12.Romee WassingGZVWNT99020841:04.99
DISKelly BosmanDeltasteur56.11990061253.05RD
DISLieke BuurmanNOVA54.17990036858.56RD

Meisjes Minioren 5

1.Amber VisserAppingedam41.24980141640.80
2.Anneliene ZuidemaMiddelse-De Skelp (SG)45.49980076841.99
3.Willemein HovingTriVia43.23980010642.07
4.Ineke Hof't Tolhekke46.99980081042.41
5.Fitria EngelsmanAppingedam42.35980189642.54
6.Anouk ZuidemaDe Aquaflippers43.95980165442.95
7.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen43.70980296243.29
8.Marlinde SchoonbeekTriVia45.10980105643.39
9.Fabiënne BosHatweeo45.13980092643.64FJ 1
10.Marianne ArlingBubble44.53980017043.64FJ 2
11.Mirjam de RaadDeltasteur49.60980079443.71
12.Anne van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen42.13980030844.05
13.Inge WillemsenAppingedam45.11980195845.14
14.Emma ArendsTriVia47.18980097245.33
15.Coqo HendriksZPC Bikkel Hoogeveen44.97980018045.50
16.Renske van der WijngaardDe Veene54.00980062245.97
17.Fenja van der WoldeStadskanaal49.55980013246.29
18.Nickee de JongeBubble46.83980016847.26
19.Laura van LoenenBubble46.03980104047.68
20.Geralda WoolderinkDe Veene53.48980169648.02
21.Toke CampsHaren48.74980183448.06
22.Caroline NautaDe Vikings54.06980314849.84
23.Lisette WolbersDe Valken50.19980034050.58
24.Marjolein WolbersDe Valken53.82980111850.86
25.Jaimy van DijkDeltasteur1:02.39980132552.51
26.Marieke van den BergDeltasteur52.42980026653.37
27.Sharon HagelsBubble53.65980059054.23
28.Annika van der ZwaagDe Valken55.02980033855.38
AFGEMDenise IwemaDe Spatters47.239801916


<< TOP >>
Programmanr. 6
18.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 3

1.Jochem Van der DeenBorger47.82000053942.86
2.Rob NaberDe Valken44.64000011144.30
3.Wouter van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen46.45000012544.68
4.Axel HanningStadskanaal45.57000070345.35
5.Bas KostZPC Bikkel Hoogeveen58.7300004191:00.22
6.Junior de BruinZPC Bikkel HoogeveenNT00008391:13.11
NG.ZAJesse van DrielDeltasteurNT0000917

Jongens Minioren 4

1.Toni van de MeebergZignea40.33990014338.70
2.Martijn BoelensNOVA39.12990020939.41
3.Dominik FraasVFL Lüneburg50.2025098050.00
4.Mike WittenZPC Bikkel HoogeveenNT990168155.20


<< TOP >>
Programmanr. 7
18.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5-6
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 5

1.Maurice VenemaBubble36.64980010935.36
2.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen35.57980060336.09
3.Quintin StoetmanGZVW36.74980004336.18
4.Jan Willem VeldmanAppingedam38.39980027736.97
5.Tiemen Tijs ten HaveDe Valken37.56980045737.27
6.Friso StolkDe Fuut38.05980141738.16
7.Maarten BonnemaTriVia39.54980004738.48
8.Leroy AlbersDeltasteur42.59980051539.40
9.Dennis WildeboerGZVW39.60980057139.78
10.Kilian BontjerNOVA42.13980075142.62
AFGEMJörgen ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT9803269

Jongens Minioren 6

1.Ryan BeugelsDe Spatters32.72970016931.41
2.Stijn AvezaatDe Fuut34.08970072931.94
3.Marcel GroenGZVW33.26970023932.11
4.Marcel van der HeideDe Vikings34.26970150333.20
5.Aron Bouwer't Tolhekke33.89970138533.41
6.Stefan RidderbosBubble35.18970085133.70
7.Mickey WijchersBorger34.02970196534.05
8.Jelmer PostmaORCA34.92970163134.41
9.Jari HofsinkDeltasteur35.78970053534.93
10.Joost van der PijlStadskanaal38.86970017135.22
11.Hotze van der WerfMiddelse-De Skelp (SG)36.71970132936.09
12.Roy PotzeGZVW39.45970245736.89
13.Hoaran OvereemMiddelse-De Skelp (SG)38.16970233536.97
14.Zino HolwerdaORCA38.46970097538.22
15.Arend ToeringDe Vikings37.66970318338.65
16.Stijn BuurmanNOVA37.16970033739.39
17.Dirk BosDe Vikings37.72970211139.91
18.Martijn BickGZVW40.81970058141.16
19.Arjen BrinksNOVA39.61970043341.56
20.Ruben RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen43.19970218545.45
21.Diedrick SchothansDe Veene52.29970318546.88
22.Lauren VorstenboschBubble50.07970337948.65


<< TOP >>
Programmanr. 8
18.10.08
Dames, 100m vrije slagDames Senioren D 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Senioren 1

1.Yvon VersteegDe Veene1:00.1692018641:03.27
2.Fraukje PutsStadskanaal1:03.5692064701:04.44
3.Sarah BoerefijnZignea1:02.1092001861:05.82
4.Ilse Blankvoort't Tolhekke1:03.6392044581:06.02
5.Stephanie KoopmanGZVW1:05.3592025241:06.18
6.Anna-Jetske BaronFZC '541:04.3792030441:06.54
7.Rianne AartsmaAqua '68-Najade (SG)1:05.4892041861:08.71
8.Gejanne van HeukelemTriVia1:08.3992007281:08.88
9.Geertje NautaMiddelse-De Skelp (SG)1:07.1792035741:08.90
10.Marijke PrasGZVW1:08.3392037001:09.11
11.Suzanne TeubenDe Aquaflippers1:07.4692017361:09.20
12.Jolien BleichrodtDe Vikings1:10.8092036501:09.61
13.Sandra van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen1:09.4792042881:09.75
14.Marloes JeuringStadskanaal1:04.3992008581:09.89
15.Marissa SpieardBorger1:07.6492027521:10.11
16.Esther RijkelijkhuizenZignea1:07.7692057441:10.95
17.Roan VeningaAqua '68-Najade (SG)1:10.8092075241:11.00
18.Eline HaandrikmanDe Spatters1:08.3292036621:11.80
19.Kim WoldhekOldambt1:11.0392046921:13.02
20.Karlijn BratOldambt1:14.0092002781:13.06
21.Maaike GoosenBubble1:05.7692056761:13.74
22.Ellen FikkertDeltasteur1:10.2492005501:13.93
23.Esmee JanssenRitola Z&PC1:11.5892008521:14.06
24.Rowan KlaassensDe Spatters1:12.6592009421:14.85
25.Carmen JorritsmaAqua '68-Najade (SG)1:17.1792074741:15.31
26.Tineke de JongBolsward-Workum (SG)1:14.0492008681:16.29
27.Anouk PietersDe Reest1:16.2892043421:17.49
28.Linde HarryvanHaren1:08.0092053921:22.62
29.Sofie HellemanHaren1:33.8592075441:32.92
NG.ZAEline VossebeltDeltasteur1:16.849201922
NG.ZAJoanne van den BergDeltasteur1:16.579200104
NG.ZAEsther WachterMiddelse-De Skelp (SG)1:14.329204318
AFGEMAnne-Marije HoogendijkDe Pinquin1:20.169200798

Dames Senioren D 2

1.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen58.9191021381:01.66
2.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen59.2591008381:01.98
3.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:00.3491029741:02.07
4.Berdien WellingBorger1:02.0791034761:02.45
5.Winnie TimansDe Pinquin1:01.9191030901:04.66
6.Yolanda SchooMiddelse-De Skelp (SG)1:04.3191027781:06.70
7.Esther KwebemanOldambt1:07.0891063741:07.00
8.Marjon PolZignea1:06.0691025021:08.86
9.Myrthe TalsmaTriVia1:06.4391068441:09.56
10.Fiona StenveldRitola Z&PC1:07.2391029801:10.11
11.Nathasja BosStadskanaal1:06.5891003621:10.32
12.Josien LanfermeijerTriVia1:09.1391018561:11.82
13.Sanne de PijperDe Veene1:11.3991024681:11.93
14.Kim LandsbergenBubble1:09.2491066401:12.02
15.Mirjam NieuwhofFZC '541:12.7791038341:13.03
16.Linde RustenburgEZV Enkhuizen1:10.7491026841:14.37
17.Puck DamenZZG de Boskikkers1:09.9191006281:14.60
18.Lisa WoldZZG de Boskikkers1:12.4291035861:16.69
19.Saïda van TilAppingedam1:14.2191030881:16.70
20.Sharon Kalverla't Tolhekke1:16.2291049241:17.07
21.Paulien VeenDe Valken1:13.4691031601:17.34
22.Larissa DoumaVriledo1:16.5591044421:17.49
23.Anniek StienstraZENONT91047641:17.97
24.Hanneke VisserZZG de Boskikkers1:11.9091032781:18.40
25.Lonneke OenemaORCA1:12.3891023141:18.57
26.Anita VlieghuisBorger1:18.9191032941:19.61
27.Lianne van TimmerenRitola Z&PC1:17.0291055241:20.20
28.Jitske de VriesBubble1:24.4291069681:22.30
AFGEMLisanne VerhoefORCA1:10.099107596


<< TOP >>
Programmanr. 9
18.10.08
Jongens, 50m vrije slagHeren Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Heren Jeugd 1

1.Ronald VenemaBubble25.90920135725.82
2.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)25.66920133526.02
3.Dennis ThomasAqua '68-Najade (SG)26.09920430126.23
4.Kars ten HaveDe Valken26.56920046726.70
5.Desmond DrijfhoutZENO28.03920028527.39
6.Jerome AppeldoornAqua '68-Najade (SG)27.47920159727.51
7.Dennis CramerAppingedam27.58920019927.62
8.Alex OdingaMiddelse-De Skelp (SG)28.25920555728.05
9.Benjamin OttemaZENO28.08920100128.10
9.Tom MoeskerAppingedam27.24920091728.10
11.Jeroen LandsbergenBubble28.96920203128.28
12.Gerard BrondijkFZC '5427.87920686728.29
13.Derk de BoerEZV Enkhuizen28.74920209128.34
14.Ward van RijssenTriVia28.11920484128.50
15.Nico BootsmaBolsward-Workum (SG)28.55920012128.61
16.Kieran KeenBorger29.86920070328.98
17.Sven DamenAqua '68-Najade (SG)27.86920021729.18
18.Rinus PoortVriledo30.42920551729.60
19.Robin KiersDe Valken29.64920067929.65
20.Jildert JellesmaBolsward-Workum (SG)NT920405730.66
21.Anne van KuijkEZV Enkhuizen31.06920246930.95
22.Jelte VisserFZC '5436.00920225331.35
23.Alexander van Berge HenegouweDe Vikings37.64920282134.31
AFGEMAlbert DijkstraDZ&PC27.699204437
AFGEMArjen ZijlstraDe Pinquin28.409203309

Heren Jeugd 2

1.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen24.50910124125.07
2.Len ter HartDe Fuut25.65910085325.65
3.Chris van VlietTriVia26.30910242525.89
4.Bryan MorsinkDe Veene25.46910162925.98
5.Étiënne VrielingTriVia24.92910245526.10
6.Shane ZoerEZV Enkhuizen25.53910409126.39
7.Rico RamakerZPC Bikkel Hoogeveen25.98910185726.66
8.Erik HagtingNOVA26.13910082926.87
9.Martijs van BeusekomTriVia27.01910013326.95
10.Paul KuiperNOVA26.50910137127.08
11.Timo BolDe Fuut28.13910456727.75
12.Richard LutkeNOVA27.69910150327.78
13.Obbo ScheeringaDe Aquaflippers28.98910200928.89
14.Pieter TjabbesHaren29.74910627729.18
15.Sjouke AttemaBolsward-Workum (SG)NT910004129.20
16.Sander PeetersDe Reest28.80910552529.33
17.Peter KleiterpBolsward-Workum (SG)29.15910123129.51
18.Daniel PedroORCA28.84910702729.65
19.Jouke BoumaDe Aquaflippers32.14910340531.57
DISJordy BosmanEZV Enkhuizen28.249100235AA


<< TOP >>
Programmanr. 10
18.10.08
Dames, 100m vrije slagDames Senioren
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen58.4983011621:01.10
2.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen59.9786019241:01.78
3.Monique van VlietTriVia59.3589044101:01.86
4.Gea HagtingNOVA1:00.0088015841:01.95
5.Linda BoxmaDe Spatters1:01.3785004161:04.01
6.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:02.3187019041:04.51
7.Angelique BoersmaDe Vikings1:01.9780015861:04.62
8.Patricia ScheppersBubble1:05.8289036781:05.17
9.Mariska MeemsStadskanaal1:03.2989028121:05.51
10.Rianne HooiveldBubble1:03.9190015721:06.04
11.Cynthia GrooteboerDe Reest1:06.7789014621:06.14
12.Annelette de VriesDe Veene1:04.7686039081:06.26
13.Jante WolbersDe Valken1:05.1689048041:06.98
14.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen1:01.9890025221:07.87
15.Anita ScheperBorger1:03.5288038621:08.20
16.Margot StenveldRitola Z&PC1:06.1388041701:08.24
17.Nicole ReinshagenE Z C1:06.7384020141:08.68
18.Nynke RitsmaMiddelse-De Skelp (SG)1:07.7689035181:08.99
19.Relinda BaasGZVW1:06.0289001441:10.30
20.Lize RoosmaAqua '68-Najade (SG)1:08.5790071361:10.50
21.Emma HellemanHaren1:13.2589072161:10.51
22.Nathalie KerbelE Z C1:08.0490018781:10.73
23.Jansien van DijkOldambt1:08.3789009141:11.04
24.Maren van RijssenTriVia1:09.6589067081:12.73
25.Milou BouwhuisDe Veene1:05.2389005321:13.16
26.Henriëtte MantingGZVW1:12.1471002461:14.08FJ 1
27.Nienke WerterGZVW1:11.5889072521:14.08FJ 2
28.Leonie VersteegDe Veene1:12.6090039621:14.32
29.Wendy KniggeE Z C1:18.7989067801:14.45
30.Patricia van DijkAqua '68-Najade (SG)1:13.7889009741:15.30
31.Simone van der ZwanDe ReestNT90044941:15.33
32.Mirte DrijfhoutZENONT90009121:15.71
33.Lisanne van KesselBorger1:12.2190018861:15.78
34.Annick van DijkVriledo1:09.4586008441:16.02
34.Anja EerensHatweeo1:17.8289056481:16.02
36.Renata HettingaBolsward-Workum (SG)1:16.5590070761:17.08
37.Monique BeerensDe Veene1:20.3188002141:17.86
38.Anne HoeksmaBorger1:15.4889017781:18.80
39.Chantal MaatZignea1:11.5189055081:20.17
40.Saakje van ZelderenZENO1:22.9690060521:23.15
DISLaura LutjesBubble1:08.539002424AA
AFGEMMarloes SpeelmanDe Valken1:19.748903916
AFGEMCarmen AddinkBorger1:05.258800034


<< TOP >>
Programmanr. 11
18.10.08
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Jeroen StuutTriVia23.89880331523.95
2.Paul van VegchelenFZC '5423.89790126124.13
3.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen23.96890079324.77
4.Willem Jan v/d VegteDZ&PC24.34870345924.83
5.Mark RogaarBubble24.57880286125.41
6.Teun GroenewegE Z C25.16870113325.55
7.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen24.86880107325.85FJ 1
8.Lars HammingRitola Z&PC25.16900549125.85FJ 2
9.Jan Heine SlootDZ&PC25.90880314325.90
10.Jaap v/d VegteDZ&PC25.93880348525.91
11.Maurice BoekeloHatweeo26.38890027525.97
12.Robert DekkerDe Veene26.04840044326.22
13.Mike DamZignea25.16880532126.23
14.Niels BlauwNOVA26.01900468926.32
15.Ruben BrinkDeltasteur24.76890046926.48
15.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen25.16870185126.48
15.Hans WesterhoffRitola Z&PC25.73850295726.48
18.Jorrit VisserFZC '5426.28890339326.54
19.Johan WesterhuisDZ&PC27.48870376326.56
20.Arjen SchramBolsward-Workum (SG)26.39880510326.64
21.Koen BarskeE Z C27.73870013926.67
22.Erik SpitZignea26.04860293926.70
23.Remco KampsDZ&PC26.65900146526.74
24.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen27.36900126726.78
25.Gert SikkemaZignea25.53630068726.80
26.Joris TipDe Veene26.42850260326.88
26.Jildert PrinsFZC '5426.23890250926.88
28.Robin WolbersDe ReestNT850305126.91
29.Kevin VisserORCA26.86900623926.93
30.Tom OddingDe Dolfijn25.09890230126.94
31.Bart v/d HoevenDZ&PC27.11870137927.04
32.Tim SegersDe Veene26.52870303327.19
33.Herman HofmanRitola Z&PC26.36900122927.36
34.Fred VolleberghDe Pinquin27.06610064127.37
35.Pepijn StenveldRitola Z&PC27.22900279727.46
36.Hendrik de VriesBubble26.79880370727.49
37.Martijn KruizingaBubble26.86860176727.51
38.Martijn VielBorger26.37900309127.53
39.Michel PopkenRitola Z&PC26.63900232127.58
40.Marcel v/d LaanBubbleNT850150727.64
41.Patrick WolbersDe Reest26.59880391527.68
42.Marcel ReefhuisDe Veene27.80810138127.73
43.Janosch BraseVFL Lüneburg29.0023570827.74
44.Dennis WijbengaStadskanaal27.83900328327.76
45.Bart JanssenRitola Z&PC27.22890146727.82FJ 1
46.Rian Beute't Tolhekke27.42840013327.82FJ 2
47.Nico GraverAqua '68-Najade (SG)27.70870110127.97
48.Fabian BuiringeTriVia27.81900620928.29
49.Roshan Geramian NikAqua '68-Najade (SG)27.27900094328.37
50.Jorden LubbersAppingedam27.57870211528.38
51.Jeroen van der VlistBorger28.57900313328.76FJ 1
52.Rutger HeersmaDe Reest28.00890114528.76FJ 2
53.Jorrit PrinsFZC '5428.30870266128.96
54.Richard LootsDe Pinquin28.47880223129.25
55.Mark SchröderHaren28.72900263329.31
56.Oliver FraasVFL Lüneburg28.8023340429.50
57.Tjeerd WoudstraE Z C34.00880596729.80
58.Frank RoodenrijsZignea29.29840191929.82
59.Ronald StolkDe Fuut29.42660125329.92
60.Rob HulshofBorger28.51870147929.97
61.Gosse Michiel YnemaMiddelse-De Skelp (SG)28.85880395330.10
62.Daan RotteveelDe Pinquin29.02890411930.11
63.Frans PlatFZC '5428.89840178130.29
64.Peter HarsevoordDeltasteur32.40880129530.88
65.Nick GernaatOldambt30.78890656931.30
66.Rens MulderGZVW31.10890645931.53
67.Edwin PompOldambt30.76890247532.00
68.Ruud VossebeltDeltasteur35.07880368336.11
69.Robin MikBubble38.86900200939.13
AFGEMBert de JongE Z C31.008901481
AFGEMWim de BoerEZV Enkhuizen26.898904205
AFGEMTim WeerkampTriVia25.969006605


<< TOP >>
Programmanr. 12
18.10.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Junioren 1

1.Lisanne van AvezaathTriVia1:26.7397013041:25.55
2.Marre ZandringaORCA1:28.7497011361:27.96
3.Martine van SluisDe Vikings1:32.6997028881:31.42
4.Annelie la RivièreBorger1:32.5197008641:32.09
5.Jennifer ScholteNOVA1:34.5197000701:35.89
6.Marloes LangerveldDe Fuut1:38.9297012401:38.33
7.Femke Sybesma't Tolhekke1:40.1097014681:38.67
8.Margreet KosterAppingedam1:36.4597003301:39.24
9.Loes KleinsmitDe Veene1:47.0297040581:39.97
10.Sandra LoofDe Valken1:42.5697004641:40.51
11.Marleen WeltenDeltasteur1:40.6097015261:40.92
12.Inez DuursmaDe Spatters1:40.0297002561:42.09
13.Wiëlle WolbersDe Valken1:45.8297004621:42.29
14.Esther VisserDe Vikings1:41.5897005441:42.31
15.Amy de LangenDe Fuut1:44.8297020461:43.89
16.Elsa ter Schure't Tolhekke1:49.7397014641:44.35
17.Myrna HuisBorger1:44.7497000021:44.65
18.Marley EiromkuiZPC Bikkel Hoogeveen1:46.9597023401:44.74
19.Vera KwantBubble1:43.6397022301:45.21
20.Aldith PasveerORCA1:54.3797013981:46.02
21.Anne VlottesDe Vikings1:45.0597021201:47.29
22.Sanne KleinNOVA1:45.9197005301:47.52
23.Sanne StamDeltasteur1:47.9897000961:48.34
24.Danique FriemanAqua '68-Najade (SG)NT97015561:48.40
25.Caroline DamenDe Spatters1:51.0097030881:48.94
26.Sylvia van der MeidenBubbleNT97046481:49.65
27.Gemma Meijerink't Tolhekke1:32.2697019461:49.67
28.Mattia van der LaanZENONT97007021:50.34
29.Laura WolbersDe Valken1:51.1897000421:52.53
30.Mirthe RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen1:53.7697029301:52.58
31.Sandra DijkstraMiddelse-De Skelp (SG)NT97041721:54.07
32.Lisanne EngbertsZPC Bikkel Hoogeveen1:52.2297002981:56.49
33.Emily LandkroonDe Veene2:03.5497030362:00.03
34.Mirjam KwebemanOldambt2:09.0897007242:08.13
35.Charlotte GulgeOldambt2:15.6797033582:20.95
DISNoëlle MeijerBubble1:58.7397004222:03.75SK
AFGEMIris HilgersHatweeo1:48.809703472
NGTamara StruykBubble2:05.369704106

Meisjes Junioren 2

1.Kristel HormannDe Spatters1:24.6896010841:20.64
2.Sabine van den HoevenDe Veene1:25.8096000141:23.33
3.Renate HemmesBubble1:24.8596004181:24.54
4.Esther HulsingTriVia1:32.0596010801:29.71
5.Melissa SmienkDe Fuut1:33.1996030041:30.60
6.Adája StoetmanGZVW1:33.5096003481:31.59
7.Ilse van RijssenTriVia1:34.5196016001:31.90
8.Danique ScheltesAqua '68-Najade (SG)1:33.5796013161:32.39
9.Ita VisserBolsward-Workum (SG)1:30.9296014441:32.69
10.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:31.1296009821:33.16
11.Simone MusMiddelse-De Skelp (SG)1:33.4696019321:33.87
12.Lisa RozemaFZC '541:32.7596008601:34.07
13.Melissa NautaDe Vikings1:40.2196023881:35.20
14.Sanaz TulsDe Reest1:31.4496033501:35.42
15.Rixt-Nynke BaronFZC '541:40.9496018961:35.75
16.Sanne KammingaDe Aquaflippers1:36.2496043781:36.98
17.Elna van DeelenEZV Enkhuizen1:37.2996048641:37.15
18.Tessa KeizerGZVW1:38.4496015861:37.46
19.Eva WillemsenAppingedam1:38.5696025701:37.67
20.Demi HeiligersRitola Z&PC1:39.3196012201:37.94
20.Joline FischerNOVA1:31.8096016381:37.94
22.Claudia HackeORCA1:39.6396029361:38.44
23.Evelien van RuitenORCA1:40.0396029241:38.93
24.Manon Blankvoort't Tolhekke1:41.8696004541:39.30FJ 1
25.Ilse GlazenburgStadskanaal1:41.8096004741:39.30FJ 2
26.Daniëlle VrielingDe Spatters1:44.8396010821:39.85
27.Jet BijenDe Veene1:41.8996023661:41.19
28.Allison GeertsemaStadskanaal1:38.8196032521:41.37
29.Allison SchulteZPC Bikkel Hoogeveen1:41.3296093861:41.56
30.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen1:43.2596009361:41.94
31.Karin HaandrikmanDe Spatters1:42.9196008421:42.07
32.Anouchka HoogstratenDe Veene1:43.0496008241:42.49
33.Thyra de MeerBorger1:47.7696007661:43.60
34.Alissa SwieringaAppingedam1:49.3096045581:44.13
35.Esmee VeendorpGZVW1:45.6396038501:47.45
36.Sanne v.d. MeebergZignea1:47.2096025121:47.86
37.Monica BosmanDeltasteur1:56.6796030481:50.92
38.Henriette LemstraDe VikingsNT96053441:51.23
39.Mandy van MalZENONT96048742:02.68
DISEsmee VerhoefORCA1:44.049603802AA
AFGEMAnouk BosDe Valken1:38.169600494
AFGEMJanine HuizelingTriVia1:30.359601598

Meisjes Junioren 3

1.Nathalja PragtNOVA1:22.8995000301:25.18
2.Rianne HartmanORCA1:26.5395014621:25.26
3.Karin GroenGZVW1:25.5195024401:27.75FJ 1
4.Mariël BuurmanNOVA1:25.0495005981:27.75FJ 2
5.Monique van der StruikStadskanaal1:31.6395025021:27.79
6.Manon WolbersDe Valken1:31.2595015061:28.05
7.Aranka SchoutenDe Fuut1:29.2695037421:29.42
8.Laura JongbloedORCA1:31.3495033561:30.60
9.Cynthia van BeusekomTriVia1:29.3595001341:31.16
10.Iris VisserAppingedam1:31.1695047841:31.32
11.Anouk FriemanTriVia1:32.0295023901:31.78
12.Karin OdingaMiddelse-De Skelp (SG)1:34.1995022961:32.97
13.Demelsa KreugerDe Fuut1:31.1695057461:33.11
14.Marthe van GinkelNOVA1:30.2395017441:34.09
15.Imke OddingTriVia1:30.7995013261:34.39
16.Denise GallDe Pinquin1:33.1095014941:34.78
17.Sanne de NijsZignea1:35.3795007181:35.26
18.Melanie van der MosselMiddelse-De Skelp (SG)1:42.3595045901:35.39
19.Mireille van BurkenZPC Bikkel Hoogeveen1:33.1095035881:35.58
20.Desirée van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen1:38.4195005721:38.08
21.Eline GeschiereZignea1:36.5495037981:38.31
22.Inez ZewusterVriledoNT95037001:38.44
23.Elvira FeikensDe Spatters1:38.9595007261:38.54
24.Maaike HupZPC Bikkel Hoogeveen1:39.9595012041:38.67
25.Corlaine Vendrig't Tolhekke1:38.9095017981:39.11
26.Lean VahlDeltasteur1:38.3295011381:39.55
27.Theresa WestphalVFL Lüneburg1:38.002331351:39.91
28.Christina van der LaanRitola Z&PC1:33.8095048641:40.16
29.Nikki JepkemaORCA1:54.0495059561:40.40
30.Mandy GroszpietschDe Vikings1:49.7995053681:41.21
31.Monica BustAqua '68-Najade (SG)1:51.3195047901:41.50
32.Ellen NaberDe Valken1:45.4795015361:41.61
33.Loysa FeikensDe Spatters1:40.7895007281:42.98
34.Jetske de PijperDe Veene1:43.0695005621:43.61
35.Kim RadixAqua '68-Najade (SG)1:46.3095055781:44.01
36.Francine TeesinkBubble1:53.6295048821:44.50
37.Hilde BoonEZV Enkhuizen1:43.0195026121:44.73
38.Carolijn VisserZZG de Boskikkers1:47.7895003421:47.16
39.Tine MeerdinkBolsward-Workum (SG)NT95055601:47.19
40.Marlies CramerAppingedam1:47.0895021641:48.49
41.Janke MarsAppingedam1:42.8095038681:48.87
42.Carmen HuttingaBubble1:47.1995039941:49.92
43.Vivian SikkemaZZG de Boskikkers1:52.3195027601:50.65
44.Evabeth de JongDe VikingsNT95062401:54.95
45.Daniëlle BuntHatweeoNT95016942:15.98
DISChantal DeekensBubble1:40.039500420AA
DISMarlou MeijerAqua '68-Najade (SG)1:41.869501990AA
AFGEMAddowa ScherpenisseHaren1:40.489503184


<< TOP >>
Programmanr. 13
18.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 1

1.Valentijn StolkDe Fuut29.86960156329.84
2.Rick SmitDe Fuut32.44960152131.64FJ 1
3.Eko DoedelAppingedam31.83960054331.64FJ 2
4.Marc BlauwNOVA31.82960001732.10
5.Bastiaan BonnemaTriVia33.33960068332.97
6.Hein Jouke WindDZ&PC39.20960094933.60
7.Pascal KlopstraGZVW34.09960066734.17
8.Bas De LangeEZV Enkhuizen35.32960124334.73
9.Erwin PrasGZVW34.88960178135.33
10.Bas MartenaBubble38.07960086136.70
11.Johan ArlingBubble37.07960073537.04
12.Patrick HubertsZENO36.60960120937.26
13.Feie Klaas HeslingaMiddelse-De Skelp (SG)38.92960232337.73
14.Floris VoerhuisDe Veene39.64960148938.84
15.Jesper HonkenNOVA37.84960008539.55
16.Andre PaterNOVA40.91960400939.75
17.Jorrik KerdijkBubble39.69960213540.14
18.Bram van SpronsenDe Reest39.19960357140.36
DISJens KuitertORCA33.469603891AA
DISArdi KnolZPC Bikkel Hoogeveen35.359603447AA

Jongens Junioren 2

1.Daniel van der DeenBorger26.82950072126.39
2.Levi HilbollingNOVA29.31950059328.50
3.Dominique SikkemaZignea28.65950039928.58
4.Daan RoordinkDe Fuut29.94950397928.82
5.Myrdin WillemseORCA29.18950095128.86
6.Matthijs SijbringDe Pinquin28.65950017729.01
7.Marco BarkhuisStadskanaal28.54950027929.64
8.Rick VeldmanStadskanaal30.53950370529.68
9.Wolter v/d VeenHaren30.00950509929.84
10.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen30.18950342730.42
11.Rick HalmaDe Vikings31.76950512130.51
12.Geert Jan RozeboomTriVia31.27950032531.46
13.Pieter YtsmaORCA31.69950180931.55
14.Rowan KeenBorger31.48950072731.65
15.Tom PorteTriVia33.10950201732.04
16.Harold van der VeenZignea35.10950393732.17
17.Paul ZanenHaren32.95950226932.26
18.Remco DiepenbroekBubble34.05950254732.85
19.Jesper HeuverDe Veene32.51950191733.00
20.Vincent VisserORCA33.46950219733.31
21.Guus MagrijnMiddelse-De Skelp (SG)33.33950263133.84
22.Tim ZijlstraDe Pinquin37.09950064134.97
23.David DurieuxZignea35.67950186935.02
24.Daniël KammingaHaren37.26950449336.57
25.Bart de VosFZC '5437.76950143536.67
26.Jasper van AvezaathTriVia37.00950399337.60
27.Carsten HoogboomDe Veene40.32950191940.35
28.Jan SlootsDe Valken39.63950100940.95
29.Nico KatsburgBolsward-Workum (SG)51.53950508745.52
DISJeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen31.709500523AA
DISLuc van der WoldeStadskanaal28.539500281AA
DISJan Watzo PoortVriledo37.079504523AA
AFGEMBrenn DiephuisZENO35.949504705


<< TOP >>
Programmanr. 14
18.10.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slagDames Jeugd 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.DZ&PC 1DZ&PC1:56.061:57.54
Paula Duursma
Josephine Meerman
93
93
29.06Renske de Groot
Sanne Huisman
93
93
2.TriVia 1TriVia1:56.131:57.86
Mirthe Lanfermeijer
Grace Vrieling
94
94
29.36Rosanne Schoonbeek
Naomi Touré
94
94
3.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:00.911:58.89
Danielle Middel
Beau Rijpers
93
94
29.64Jakonien Koster
Daniëlle Kruizinga
94
94
4.Zignea 1Zignea1:59.512:01.22
Debby Boerefijn
Carmen Kemper
94
94
31.14Karin Rijkelijkhuizen
Leonie Oude Elferink
94
94
5.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:04.572:02.12
Annemarije de Groot
Grytsje Lanting
93
93
31.11Marije Jensma
Anja Mus
93
94
6.ORCA 1ORCA2:07.472:07.04
Freya Holwerda
Rixt Baarsma
95
93
30.92Ankie van der Meer
Fenna Meijer
93
93
7.De Vikings 1De Vikings2:10.132:08.23
Kirsten Braak
Merel Weysenfeld
93
94
32.73Kim Vlottes
Eline Ligthart
94
93
8.Appingedam 1Appingedam2:02.792:09.06
Marlies Cramer
Iris Visser
95
95
34.99Yvette Meijer
Annelinde Veldman
94
93
9.Stadskanaal 1Stadskanaal2:12.452:11.01
Nikki van der Pijl
Ilse Glazenburg
94
96
30.74Annelies Jeuring
Monique van der Struik
94
95
10.De Valken 1De Valken2:08.842:11.20
Anika ten Have
Rosalie Kiers
94
94
31.30Tessa Manting
Irene Wolbers
93
94
11.GZVW 1GZVW2:15.512:16.31
Claudia Meijer
Kim Franken
93
96
33.52Esmee Veendorp
Tessa Keizer
96
96
12.Haren 1Haren2:16.832:16.51
Anne Groenendijk
Karen Stolk
94
94
35.20Jessica Wortelboer
Esther Terpstra
94
93
13.Aqua '68-Najade (SG) 1Aqua '68-Najade (SG)2:19.262:16.64
Sanne Scheltes
Esther Baar
94
94
32.70Michelle Thomas
Roos de Jager
94
95
14.Borger 5Borger2:16.002:16.97
Thyra de Meer
Annelie la Rivière
96
97
35.88Ilona Vlieghuis
Jolein Welling
94
94
15.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:15.662:17.13
Hilde Boon
Elna van Deelen
95
96
35.64Lotte Rustenburg
Macha Groot
96
93
16.De Spatters 1De Spatters2:17.652:17.20
Daniëlle Vrieling
Kristel Hormann
96
96
33.75Karin Haandrikman
Loysa Feikens
96
95
17.ZZG de Boskikkers 1ZZG de Boskikkers2:20.592:21.52
Louise Janssen
Vivian Sikkema
93
95
34.14Carolijn Visser
Aniek Schutrup
95
93
DISDe Veene 1De Veene2:11.56EA
Larissa Beernink
Jetske de Pijper
93
95
31.08Paula van den Hoeven
Nynke de Pijper
93
93
DISBubble 1Bubble2:01.66EA
Daphne Kenter
Heleen de Vries
93
93
30.68Ellen Hoving
Renate Hemmes
94
96


<< TOP >>
Programmanr. 15
18.10.08
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ORCA 1ORCA1:54.521:49.64
Brian List
Sven Alkema
93
93
28.89Gijs Gertsen
Bram ter Ellen
93
94
2.Stadskanaal 3Stadskanaal1:51.051:51.25
Luc van der Wolde
Marco Barkhuis
95
95
28.29Bernd Kobesen
Jens Kobesen
93
95
3.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen1:58.251:52.42
Peter Paul Houtkamp
Niels Schoemaker
93
93
26.00Christiaan Lovers
Chris Bolding
94
95
4.De Spatters 2De Spatters1:56.231:55.65
Kevin Meinders
Richard Hovenkamp
93
94
28.83Mitchell Beugels
Taco Wonder
94
93
5.De Veene 1De Veene1:59.231:56.36
Dennis Hoogstraten
Mark Arendshorst
93
94
30.48Tiemen Maris
Bart Arendshorst
94
93
6.TriVia 1TriVia2:02.782:01.10
Ruben Rozeboom
Geert Jan Rozeboom
95
95
32.22Tom Porte
Roy Smeenge
95
93
7.Borger 1Borger2:04.002:02.56
Daniel van der Deen
Jorick van der Vlag
95
94
26.82Mickey Wijchers
Rowan Keen
97
95
8.De Vikings 2De VikingsNT2:02.89
Rick Halma
Harm Lemstra
95
93
30.19Sydo de Jong
Willem Kees Roos
93
94
9.NOVA 1NOVA2:06.552:07.78
Jesper Honken
Levi Hilbolling
96
95
39.28Marc Blauw
Tim Blauw
96
93
10.Bubble 1Bubble2:20.102:20.59
Stefan Ridderbos
Remco Diepenbroek
97
95
35.63Johan Arling
Sander Venema
96
95
11.GZVW 1GZVW2:23.042:23.13
Marcel Groen
Martijn Bick
97
97
32.95Pascal Klopstra
Erwin Pras
96
96
12.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:27.122:23.57
Hoaran Overeem
Guus Magrijn
97
95
36.32Feie Klaas Heslinga
Hotze van der Werf
96
97
DISEZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:00.26AA
Marcel van Alphen, Wouter Rustenburg, Thomas Kool, Menno Spataro


<< TOP >>
Programmanr. 16
18.10.08
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren D 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Senioren 1

1.Yvon VersteegDe Veene1:08.2992018641:12.46
2.Fraukje PutsStadskanaal1:13.2692064701:13.20
3.Ilse Blankvoort't Tolhekke1:19.8592044581:20.16
4.Sarah BoerefijnZignea1:13.0492001861:21.57
5.Marloes JeuringStadskanaal1:18.3992008581:21.86
6.Kim WoldhekOldambt1:24.6492046921:22.48
7.Reinette SluijkAqua '68-Najade (SG)1:20.8292021021:23.14
8.Roan VeningaAqua '68-Najade (SG)1:19.3692075241:23.22
9.Rianne AartsmaAqua '68-Najade (SG)1:23.5692041861:23.76
10.Jolien BleichrodtDe Vikings1:28.4192036501:24.49
11.Gejanne van HeukelemTriVia1:19.5592007281:24.60
12.Suzanne TeubenDe Aquaflippers1:22.8692017361:24.70
13.Marijke PrasGZVW1:23.9392037001:25.39
14.Anna-Jetske BaronFZC '541:18.5992030441:25.70
15.Esmee JanssenRitola Z&PC1:19.2392008521:25.90
16.Marissa SpieardBorger1:22.8092027521:25.95
17.Geertje NautaMiddelse-De Skelp (SG)1:29.2292035741:26.43
18.Linde HarryvanHaren1:21.5792053921:26.85FJ 1
19.Eline HaandrikmanDe Spatters1:20.4692036621:26.85FJ 2
20.Karlijn BratOldambt1:29.6292002781:27.04
21.Rowan KlaassensDe SpattersNT92009421:28.11
22.Sandra van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen1:35.6192042881:30.76
23.Esther WachterMiddelse-De Skelp (SG)NT92043181:31.02
24.Anouk PietersDe Reest1:36.8192043421:35.64
25.Sofie HellemanHarenNT92075441:47.73
DISEsther RijkelijkhuizenZignea1:23.459205744AA
NG.ZATineke de JongBolsward-Workum (SG)NT9200868

Dames Senioren D 2

1.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen1:06.7691021381:09.91
2.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:10.5291029741:10.25
3.Winnie TimansDe Pinquin1:08.8691030901:10.32
4.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:09.6591008381:13.29
5.Marjon PolZignea1:10.8691025021:16.82
6.Esther KwebemanOldambt1:15.8791063741:19.54
7.Berdien WellingBorger1:15.0191034761:19.66
8.Nathasja BosStadskanaal1:16.0591003621:20.20
9.Josien LanfermeijerTriVia1:18.3791018561:20.76
10.Yolanda SchooMiddelse-De Skelp (SG)1:24.1791027781:22.59
11.Sanne de PijperDe Veene1:23.7091024681:23.36
12.Kim LandsbergenBubble1:24.8691066401:28.01
13.Myrthe TalsmaTriVia1:28.7391068441:29.92
14.Puck DamenZZG de Boskikkers1:26.4491006281:30.01
15.Larissa DoumaVriledo1:39.0791044421:33.28
16.Hanneke VisserZZG de Boskikkers1:29.8991032781:33.53
17.Mirjam NieuwhofFZC '541:39.7391038341:34.13
18.Linde RustenburgEZV Enkhuizen1:27.3491026841:35.58
19.Anniek StienstraZENONT91047641:37.06
20.Fiona StenveldRitola Z&PCNT91029801:38.61
21.Paulien VeenDe Valken1:40.4191031601:40.23
22.Lonneke OenemaORCA1:33.5591023141:40.73
23.Lianne van TimmerenRitola Z&PCNT91055241:44.85
24.Sharon Kalverla't Tolhekke1:44.3091049241:46.10
NG.ZALisa WoldZZG de Boskikkers1:41.929103586
NG.ZAAnita VlieghuisBorger1:37.139103294
AFGEMLisanne VerhoefORCA1:28.699107596


<< TOP >>
Programmanr. 17
18.10.08
Jongens, 50m rugslagHeren Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Heren Jeugd 1

1.Dennis CramerAppingedam29.98920019930.08
2.Kars ten HaveDe Valken31.86920046731.76
3.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)31.69920133531.91
4.Ward van RijssenTriVia31.54920484132.47
5.Derk de BoerEZV Enkhuizen32.97920209133.02
6.Kieran KeenBorger33.45920070333.59
7.Tom MoeskerAppingedam31.79920091733.64
8.Jeroen LandsbergenBubble35.15920203134.02
9.Jerome AppeldoornAqua '68-Najade (SG)33.21920159734.28
10.Alex OdingaMiddelse-De Skelp (SG)34.20920555734.39
11.Jildert JellesmaBolsward-Workum (SG)34.49920405734.47
12.Dennis ThomasAqua '68-Najade (SG)33.13920430134.54
13.Jelte VisserFZC '5443.92920225335.51
14.Benjamin OttemaZENO34.35920100135.69
15.Desmond DrijfhoutZENO34.72920028535.84
16.Nico BootsmaBolsward-Workum (SG)36.63920012136.47
17.Anne van KuijkEZV Enkhuizen35.62920246936.64
18.Robin KiersDe Valken35.73920067937.19
19.Rinus PoortVriledo36.88920551737.65
20.Sven DamenAqua '68-Najade (SG)36.21920021738.20
21.Gerard BrondijkFZC '5435.95920686738.60
22.Alexander van Berge HenegouweDe VikingsNT920282147.80
AFGEMArjen ZijlstraDe Pinquin34.739203309
AFGEMAlbert DijkstraDZ&PC29.559204437

Heren Jeugd 2

1.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen28.57910124129.56FJ 1
2.Bryan MorsinkDe Veene29.14910162929.56FJ 2
3.Martijs van BeusekomTriVia28.21910013329.80
4.Erik HagtingNOVA28.53910082930.89
5.Bas BraunTriVia30.88910654531.11
6.Chris van VlietTriVia31.30910242532.14
7.Shane ZoerEZV Enkhuizen31.72910409132.23
8.Len ter HartDe Fuut31.28910085332.62
9.Rico RamakerZPC Bikkel Hoogeveen32.61910185733.55
10.Timo BolDe Fuut34.85910456734.76
11.Sjouke AttemaBolsward-Workum (SG)NT910004135.51
12.Jordy BosmanEZV Enkhuizen35.11910023535.56
13.Daniel PedroORCA35.92910702735.79
14.Obbo ScheeringaDe Aquaflippers35.98910200936.47
15.Sander PeetersDe Reest34.86910552537.04
16.Pieter TjabbesHaren35.98910627737.88
17.Peter KleiterpBolsward-Workum (SG)38.47910123138.40
18.Jouke BoumaDe Aquaflippers38.16910340539.02


<< TOP >>
Programmanr. 18
18.10.08
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:02.7583011621:08.86
2.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen1:08.3286019241:09.67
3.Mariska MeemsStadskanaal1:09.4289028121:11.41
4.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:08.8187019041:11.94
5.Gea HagtingNOVA1:10.4388015841:12.42
6.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen1:08.0890025221:14.98
7.Angelique BoersmaDe Vikings1:11.9880015861:15.58
8.Milou BouwhuisDe Veene1:14.2589005321:16.23
9.Rianne HooiveldBubble1:17.3190015721:16.42
10.Monique van VlietTriVia1:09.5789044101:17.07
11.Nicole ReinshagenE Z C1:13.9484020141:17.46FJ 1
12.Anita ScheperBorger1:12.3588038621:17.46FJ 2
13.Patricia ScheppersBubble1:19.4489036781:18.39
14.Linda BoxmaDe Spatters1:12.1885004161:18.45
15.Jante WolbersDe Valken1:13.9489048041:19.51
16.Monique StantBubble1:14.9382015921:20.49
17.Laura LutjesBubble1:17.6590024241:21.20
18.Relinda BaasGZVW1:18.8089001441:21.55
19.Cynthia GrooteboerDe Reest1:22.7889014621:21.69
20.Henriëtte MantingGZVW1:17.6471002461:21.76
21.Margot StenveldRitola Z&PC1:20.6188041701:22.44
22.Annelette de VriesDe Veene1:23.6086039081:22.92
23.Jansien van DijkOldambt1:20.4189009141:24.05
24.Emma HellemanHaren1:32.9589072161:25.01
25.Simone van der ZwanDe ReestNT90044941:30.63
26.Renata HettingaBolsward-Workum (SG)NT90070761:31.13
27.Lize RoosmaAqua '68-Najade (SG)1:31.7390071361:31.28
28.Annick van DijkVriledo1:33.8286008441:32.82
28.Lisanne van KesselBorger1:29.3290018861:32.82
30.Maren van RijssenTriVia1:29.1689067081:35.52
31.Mirte DrijfhoutZENONT90009121:36.69
32.Saakje van ZelderenZENONT90060521:42.79
NG.ZAAnne HoeksmaBorger1:30.508901778
AFGEMMarloes SpeelmanDe Valken1:27.628903916
AFGEMCarmen AddinkBorger1:22.758800034


<< TOP >>
Programmanr. 19
18.10.08
Heren, 50m rugslagHeren Senioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Willem Jan v/d VegteDZ&PC27.20870345928.30
2.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen28.86870185130.15FJ 1
3.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen29.32890079330.15FJ 2
4.Johan WesterhuisDZ&PC30.11870376330.31
5.Jeroen StuutTriVia30.32880331530.50
6.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen30.13900126730.69
7.Lars HammingRitola Z&PC30.68900549130.91FJ 1
8.Teun GroenewegE Z C30.30870113330.91FJ 2
9.Mike DamZignea31.07880532131.02
10.Herman HofmanRitola Z&PC31.08900122931.12
11.Hendrik de VriesBubble29.90880370731.19
12.Martijn VielBorger30.47900309131.26
13.Dennis WijbengaStadskanaal32.47900328331.49
14.Jildert PrinsFZC '5430.91890250931.55
15.Robert DekkerDe Veene30.13840044331.60
16.Maurice BoekeloHatweeo32.70890027531.80
17.Kevin VisserORCA33.70900623931.99
18.Marcel ReefhuisDe Veene31.43810138132.26
19.Hans WesterhoffRitola Z&PC31.17850295732.40
20.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen32.70880107332.44
21.Mark RogaarBubble32.17880286132.57
22.Michel PopkenRitola Z&PC31.77900232132.85
23.Remco KampsDZ&PC33.03900146532.94
24.Rian Beute't Tolhekke32.14840013333.29
25.Roshan Geramian NikAqua '68-Najade (SG)32.50900094333.32
26.Arjen SchramBolsward-Workum (SG)33.69880510333.45
26.Niels BlauwNOVA30.80900468933.45
28.Marcel v/d LaanBubbleNT850150733.61
29.Pepijn StenveldRitola Z&PC34.32900279733.75
30.Fabian BuiringeTriVia33.56900620933.86
31.Jan Heine SlootDZ&PC32.64880314333.96
32.Jorrit VisserFZC '5431.14890339334.17
33.Patrick WolbersDe Reest31.92880391534.18
34.Tom OddingDe Dolfijn31.50890230134.22
35.Martijn KruizingaBubble35.62860176734.27
36.Richard LootsDe Pinquin35.86880223134.28
37.Jorden LubbersAppingedam36.23870211534.30
38.Koen BarskeE Z C33.39870013934.33
39.Bart JanssenRitola Z&PC33.32890146734.46
40.Tim SegersDe Veene32.57870303334.64
41.Jorrit PrinsFZC '5433.69870266134.80
42.Robin WolbersDe Reest34.88850305134.98
43.Gosse Michiel YnemaMiddelse-De Skelp (SG)33.48880395335.17
44.Oliver FraasVFL Lüneburg37.0023340435.92
45.Frank RoodenrijsZignea35.86840191936.42
46.Jeroen van der VlistBorger37.36900313337.22
47.Daan RotteveelDe Pinquin36.19890411937.26
48.Mark SchröderHaren36.17900263337.36
49.Edwin PompOldambt35.37890247537.40
50.Rob HulshofBorger35.07870147938.39
51.Rutger HeersmaDe Reest37.12890114538.45
52.Rens MulderGZVW36.47890645938.58
53.Frans PlatFZC '5436.30840178138.61
54.Ronald StolkDe Fuut37.54660125340.51
DISJanosch BraseVFL Lüneburg37.00235708RE
DISErik SpitZignea29.20860293938.36RC
DISRobin MikBubble44.65900200947.92RH
AFGEMBert de JongE Z C40.008901481
AFGEMTim WeerkampTriVia32.599006605
AFGEMWim de BoerEZV Enkhuizen31.888904205


<< TOP >>
Programmanr. 20
18.10.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Minioren 3

AFGEMAnnebeth ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT0001764

Meisjes Minioren 4

1.Marieke TienstraTriVia38.62990030238.10
2.Lonneke GraansmaTriVia47.72990093644.57
3.Cynthia KoerhuisDe Spatters49.73990008847.63
4.Lauri LesscherDe Veene53.13990031853.29
5.Myrthe OffengaDe VikingsNT990187453.68
6.Mireille LarkensAppingedamNT990140054.86
7.Roos van HoutenStadskanaalNT990103655.14
8.Chayene BolhuisGZVW55.69990178055.95
9.Romée PompStadskanaalNT990075059.45
10.Noëlle BeugelsDe SpattersNT99007461:00.34
DISKelly BosmanDeltasteur1:02.8299006121:01.85VD

Meisjes Minioren 5

1.Amber VisserAppingedam39.20980141638.17
2.Maaike DoornwaardDeltasteur44.03980026441.90
3.Anneliene ZuidemaMiddelse-De Skelp (SG)42.20980076842.01
4.Marlinde SchoonbeekTriVia45.32980105642.39FJ 1
5.Anouk ZuidemaDe Aquaflippers44.49980165442.39FJ 2
6.Bernice DijkhuisTriVia41.80980008442.62
7.Willemein HovingTriVia43.28980010642.64FJ 1
8.Coqo HendriksZPC Bikkel Hoogeveen41.80980018042.64FJ 2
9.Ineke Hof't Tolhekke43.51980081043.42
9.Inge WillemsenAppingedamNT980195843.42
11.Toke CampsHaren51.76980183445.26
12.Fabiënne BosHatweeoNT980092647.35
13.Anne van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen46.64980030847.48
14.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen46.03980094648.27
15.Nickee de JongeBubble47.91980016848.32FJ 1
16.Fitria EngelsmanAppingedam51.20980189648.32FJ 2
17.Mirjam de RaadDeltasteur48.70980079450.48
18.Jolieke TimmerDe ValkenNT980068851.22
19.Lisette WolbersDe Valken52.03980034051.56FJ 1
20.Fenja van der WoldeStadskanaal52.82980013251.56FJ 2
21.Marjolein WolbersDe ValkenNT980111852.02
22.Renske van der WijngaardDe Veene58.60980062253.45
23.Marianne ArlingBubble52.88980017054.32
24.Laura van LoenenBubbleNT980104056.95
25.Caroline NautaDe VikingsNT98031481:03.64
26.Marieke van den BergDeltasteur1:02.4798002661:07.94
AFGEMDenise IwemaDe Spatters48.079801916