Kring SPEEDO Finales - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Groningen


Nr. 1  100m wisselslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 2  100m wisselslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Minioren 6
Nr. 4  200m wisselslag  Heren  Minioren 5
Nr. 5  200m wisselslag  Dames  Minioren 5
Nr. 6  100m vrije slag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 7  100m vrije slag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 8  100m rugslag  Heren  Minioren 6
Nr. 9  100m schoolslag  Heren  Minioren 5
Nr. 10  100m schoolslag  Dames  Minioren 5
Nr. 11  50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 12  50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 13  400m vrije slag  Heren  Minioren 6
Nr. 14  100m vrije slag  Dames  Minioren 5
Nr. 15  100m rugslag  Heren  Minioren 5
Nr. 16  100m rugslag  Dames  Minioren 5
Nr. 17  100m vlinderslag  Heren  Minioren 6
Nr. 18  100m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 19  100m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 20  50m vlinderslag  Heren  Minioren 5
Nr. 21  50m vlinderslag  Dames  Minioren 5
Nr. 22  200m wisselslag  Heren  Minioren 6
Nr. 23  100m schoolslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 24  100m schoolslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 25  100m vrije slag  Heren  Minioren 5
Nr. 26  400m vrije slag  Dames  Minioren 5
Nr. 27  100m vrije slag  Heren  Minioren 6


Kring SPEEDO finales Dag 1zaterdag 9 juni 2007 - 17:00


Nr. 1
9-6-2007
100m wisselslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel Groen97GZVW1:30.99
2.Gert Muntendam97De Pinquin1:33.26
3.Jeroen Koers97Eemsrobben1:35.38
4.Martijn Kieffer97Appingedam1:36.96
5.Pieter Jelke Koops97Nova1:37.25
6.Gerko Wilkens98Stadskanaal1:39.41
7.Joost van der Pijl97Stadskanaal1:41.29
8.Vincent Zanen97Haren1:45.10
9.Arjen Brinks97Nova1:47.31
dis.Stefan Ridderbos97Bubble1:35.26SJ
dis.Maarten Bonnema98TriVia1:52.69SL


<< TOP >>
Nr. 2
9-6-2007
100m wisselslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Richelle Mellema97De Pinquin1:25.67
2.Lisanne van Avezaath97TriVia1:28.04
3.Bernice Dijkhuis98Haren1:31.59
4.Rebecca Jager98Stadskanaal1:31.75
5.Judith Veldman97Eemsrobben1:31.89
6.Margreet Koster97Appingedam1:32.18
7.Ellen van Nieff97Stadskanaal1:36.22
8.Marijn Baalman98De Aquaflippers1:36.94
9.Astrid Smit97Stadskanaal1:37.69
10.Dagmar Smidts97GZVW1:37.98
11.Jennifer Scholte97Nova1:38.67
12.Tialda Prins98De Hardenberg1:39.07
13.Sanne Klein97Nova1:40.56
14.Willemein Hoving98Haren1:43.43
15.Amber Visser98Appingedam1:45.51
16.Emma Arends98TriVia1:47.84
17.Manon Nieuwhof97De Pinquin1:52.67
18.Annemijn Heins97De Aquaflippers1:58.01
dis.Mattia van der Laan97ZENO1:46.46VD


<< TOP >>
Nr. 3
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Luc van der Wolde95Stadskanaal1:24.75
2.Geert Jan Rozeboom95TriVia1:26.50
3.Marco Barkhuis95Stadskanaal1:30.92
4.Jens Kobesen95Nova1:31.44
5.Milan Grünewald95TriVia1:31.96
6.Levi Hilbolling95Nova1:32.08
7.Ruben Rozeboom95TriVia1:34.40
8.Paul Zanen95Haren1:37.42
9.Aron Bakker95Haren1:38.82
10.Jannick Koster95Stadskanaal1:41.02
11.Dennis Baalman95De Aquaflippers1:41.56
12.Marko Validzic95Haren1:45.02
13.Sion Haarlemmer95ZCM'861:48.20
14.Jeroen Dijkhuis95ZCM'861:52.09
15.Martijn Haan95Oldambt1:52.68
dis.David Scheffer95De Pinquin1:39.48SL
dis.Kevin Hagels95Bubble1:49.15SL


<< TOP >>
Nr. 4
9-6-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Eko Doedel96Appingedam3:01.83
2.Marc Blauw96Nova3:08.58
3.Richard Groenewegen96Eemsrobben3:30.73
4.Bas Schoonbeek96TriVia3:34.47
dis.Bastiaan Bonnema96TriVia3:11.69SD
dis.Patrick Huberts96ZENO3:25.26SL


<< TOP >>
Nr. 5
9-6-2007
200m wisselslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Renate Hemmes96Bubble2:49.18
2.Esther Hulsing96TriVia2:55.82
3.Adája Stoetman96Oldambt3:02.18
4.Naomi Zuidema96Stadskanaal3:02.86
5.Eva Smit96GZVW3:07.95
6.Janine Huizeling96TriVia3:08.02
7.Sanne Weessies96De Pinquin3:11.69
8.Eva Willemsen96Appingedam3:13.74
9.Tessa Keizer96Oldambt3:16.98
10.Ilse van Rijssen96TriVia3:20.67
11.Lilian Ottens96Eemsrobben3:26.97
12.Maria Shuklina96Eemsrobben3:27.98
13.Anne Huizinga96Stadskanaal3:29.06
14.Marije Ploeger96De Pinquin3:37.91
15.Mylène Kok96Appingedam3:44.96


<< TOP >>
Nr. 6
9-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jeroen Koers97Eemsrobben1:14.56
2.Marcel Groen97GZVW1:20.93
3.Pieter Jelke Koops97Nova1:23.33
4.Stefan Ridderbos97Bubble1:24.17
5.Martijn Kieffer97Appingedam1:25.44
6.Gert Muntendam97De Pinquin1:28.03
7.Vincent Zanen97Haren1:31.47
8.Gerko Wilkens98Stadskanaal1:33.47
9.Joost van der Pijl97Stadskanaal1:33.81
10.Stijn Buurman97Nova1:39.111
11.Arjen Brinks97Nova1:39.112
12.Quintin Stoetman98Oldambt1:39.90
13.Martijn Bick97Oldambt1:41.58
14.Maarten Bonnema98TriVia1:44.25
dis.Roy Potze97OldambtAA
dis.Dennis Wildeboer98OldambtAA


<< TOP >>
Nr. 7
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Judith Veldman97Eemsrobben1:15.90
2.Richelle Mellema97De Pinquin1:17.89
3.Lisanne van Avezaath97TriVia1:19.86
4.Bernice Dijkhuis98Haren1:21.78
5.Rebecca Jager98Stadskanaal1:22.54
6.Dagmar Smidts97GZVW1:25.42
7.Bente Kuik97Stadskanaal1:26.76
8.Tialda Prins98De Hardenberg1:27.481
9.Margreet Koster97Appingedam1:27.482
10.Sanne Klein97Nova1:27.62
11.Ellen van Nieff97Stadskanaal1:28.84
12.Marijn Baalman98De Aquaflippers1:29.32
13.Willemein Hoving98Haren1:29.72
14.Astrid Smit97Stadskanaal1:31.12
15.Jennifer Scholte97Nova1:31.57
16.Mattia van der Laan97ZENO1:35.23
17.Amber Visser98Appingedam1:36.55
18.Manon Nieuwhof97De Pinquin1:39.53
19.Emma Arends98TriVia1:40.80
20.Annemijn Heins97De Aquaflippers1:44.76


<< TOP >>
Nr. 8
9-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Milan Grünewald95TriVia1:13.26
2.Levi Hilbolling95Nova1:16.72
3.Marco Barkhuis95Stadskanaal1:17.97
4.Jens Kobesen95Nova1:19.59
5.Ruben Rozeboom95TriVia1:21.27
6.Luc van der Wolde95Stadskanaal1:22.91
7.Olaf Smidts95GZVW1:23.57
8.Geert Jan Rozeboom95TriVia1:24.66
9.Aron Bakker95Haren1:29.93
10.Remco Diepenbroek95Bubble1:34.54
11.David Scheffer95De Pinquin1:36.41
12.Kevin Hagels95Bubble1:36.63
13.Paul Zanen95Haren1:36.99
14.Jeroen Dijkhuis95ZCM'861:37.79
15.Tim Zijlstra95De Pinquin1:45.17
dis.Martijn Haan95OldambtRE
dis.Marko Validzic95Haren1:35.77RC


<< TOP >>
Nr. 9
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Eko Doedel96Appingedam1:39.091
2.Pascal Klopstra96GZVW1:39.092
3.Bastiaan Bonnema96TriVia1:40.36
4.Mark Pijper96Appingedam1:46.50
5.Patrick Huberts96ZENO1:47.00
6.Sebas Wijmans96TriVia1:48.05
7.Marc Blauw96Nova1:49.75
8.Bas Schoonbeek96TriVia1:50.99
9.Rick Kupers96Stadskanaal1:51.40
10.Yora Galjaard96TriVia1:52.33
11.Hans v/d Laan96Stadskanaal1:52.94
12.Erwin Pras96GZVW2:00.77
13.Richard Groenewegen96Eemsrobben2:03.27


<< TOP >>
Nr. 10
9-6-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Renate Hemmes96Bubble1:28.99
2.Janine Huizeling96TriVia1:34.83
3.Naomi Zuidema96Stadskanaal1:37.45
4.Sanne Weessies96De Pinquin1:37.50
5.Eva Smit96GZVW1:38.40
6.Esther Hulsing96TriVia1:39.84
7.Ilse van Rijssen96TriVia1:41.16
8.Lilian Ottens96Eemsrobben1:41.50
9.Eva Willemsen96Appingedam1:42.83
10.Mariëlle Spitse96De Hardenberg1:46.73
11.Joline Fischer96Nova1:47.02
12.Tessa Keizer96Oldambt1:47.19
13.Marije Ploeger96De Pinquin1:48.50
14.Esmee Veendorp96GZVW1:48.66
15.Anne Huizinga96Stadskanaal1:49.10
16.Allison Geertsema96Stadskanaal1:49.28
17.Sanne Kamminga96De Aquaflippers1:49.85
18.Marloes Stam96De Hardenberg1:52.20
19.Annika Olsen96TriVia1:55.19
20.Evelien Veldman96De Pinquin1:58.10


<< TOP >>
Nr. 11
9-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel Groen97GZVW43.60
2.Jeroen Koers97Eemsrobben44.82
3.Stefan Ridderbos97Bubble46.33
4.Pieter Jelke Koops97Nova47.01
5.Gerko Wilkens98Stadskanaal47.86
6.Arjen Brinks97Nova53.99
dis.Gert Muntendam97De Pinquin48.97VC
dis.Joost van der Pijl97Stadskanaal50.83VC
dis.Quintin Stoetman98Oldambt59.82VC


<< TOP >>
Nr. 12
9-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Richelle Mellema97De Pinquin36.96
2.Lisanne van Avezaath97TriVia41.20
3.Rebecca Jager98Stadskanaal43.63
4.Dagmar Smidts97GZVW45.05
5.Margreet Koster97Appingedam48.45
6.Astrid Smit97Stadskanaal49.70
7.Bernice Dijkhuis98Haren50.21
8.Amber Visser98Appingedam52.41
9.Bente Kuik97Stadskanaal52.76
10.Willemein Hoving98Haren57.47
11.Mattia van der Laan97ZENO57.69
dis.Jennifer Scholte97Nova46.34VK
dis.Tialda Prins98De Hardenberg49.94VD
dis.Ellen van Nieff97Stadskanaal51.85VG
dis.Marijn Baalman98De Aquaflippers53.53VC


<< TOP >>
Nr. 13
9-6-2007
400m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jens Kobesen95Nova5:01.91
2.Luc van der Wolde95Stadskanaal5:07.03
3.Geert Jan Rozeboom95TriVia5:16.58
4.Marco Barkhuis95Stadskanaal5:16.73
5.Ruben Rozeboom95TriVia5:22.36
6.Milan Grünewald95TriVia5:25.54
7.Levi Hilbolling95Nova5:35.49
8.Jannick Koster95Stadskanaal6:03.78
9.Paul Zanen95Haren6:14.28
10.Marko Validzic95Haren6:23.62
11.Aron Bakker95Haren6:28.32
12.Kevin Hagels95Bubble6:31.10
13.David Scheffer95De Pinquin6:31.31
14.Tim Zijlstra95De Pinquin7:14.68
15.Lars Koenen95De Pinquin7:17.40


<< TOP >>
Nr. 14
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Esther Hulsing96TriVia1:08.45
2.Renate Hemmes96Bubble1:08.48
3.Adája Stoetman96Oldambt1:14.641
4.Janine Huizeling96TriVia1:14.642
5.Eva Willemsen96Appingedam1:17.27
6.Naomi Zuidema96Stadskanaal1:17.99
7.Sanne Weessies96De Pinquin1:18.38
8.Eva Smit96GZVW1:19.48
9.Ilse van Rijssen96TriVia1:21.83
10.Marije Ploeger96De Pinquin1:25.41
11.Anne Huizinga96Stadskanaal1:27.57
12.Marloes Stam96De Hardenberg1:28.28
13.Lilian Ottens96Eemsrobben1:30.16
14.Esmee Veendorp96GZVW1:32.28
15.Annika Olsen96TriVia1:32.92


<< TOP >>
Nr. 15
10-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Blauw96Nova1:23.65
2.Eko Doedel96Appingedam1:25.18
3.Richard Groenewegen96Eemsrobben1:33.44
4.Rick Kupers96Stadskanaal1:33.57
5.Mark Pijper96Appingedam1:34.24
6.Bastiaan Bonnema96TriVia1:34.49
7.Yora Galjaard96TriVia1:39.31
8.Jesper Honken96Nova1:43.22
9.Bas Schoonbeek96TriVia1:43.36
10.Erwin Pras96GZVW1:45.04
dis.Patrick Huberts96ZENO1:37.84RC


<< TOP >>
Nr. 16
10-6-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Renate Hemmes96Bubble1:19.94
2.Esther Hulsing96TriVia1:20.13
3.Naomi Zuidema96Stadskanaal1:22.35
4.Sanne Weessies96De Pinquin1:26.43
5.Janine Huizeling96TriVia1:26.94
6.Tessa Keizer96Oldambt1:27.15
7.Kim Franken96GZVW1:28.52
8.Eva Smit96GZVW1:28.79
9.Eva Willemsen96Appingedam1:29.55
10.Hedy Hoeve96TriVia1:30.02
11.Maria Shuklina96Eemsrobben1:33.46
12.Lilian Ottens96Eemsrobben1:34.04
13.Laura Buirs96Stadskanaal1:35.77
14.Marije Ploeger96De Pinquin1:37.20
15.Daniëlle Meijer96GZVW1:45.90
16.Joline Fischer96Nova1:46.75
dis.Daisy Postma96De AquaflippersRE
dis.Ilse van Rijssen96TriVia1:32.62RD
dis.Marloes Stam96De Hardenberg1:36.74RC


<< TOP >>
Nr. 17
10-6-2007
100m vlinderslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Luc van der Wolde95Stadskanaal1:14.06
2.Milan Grünewald95TriVia1:15.86
3.Jens Kobesen95Nova1:21.351
4.Marco Barkhuis95Stadskanaal1:21.352
5.Levi Hilbolling95Nova1:24.56
6.Ruben Rozeboom95TriVia1:25.10
7.Geert Jan Rozeboom95TriVia1:26.11
8.Kevin Hagels95Bubble1:35.93
9.Aron Bakker95Haren1:41.50
10.Dennis Baalman95De Aquaflippers1:41.59
11.Paul Zanen95Haren1:43.75
12.Sander Venema95Bubble1:45.16
13.Jeroen Dijkhuis95ZCM'861:46.62
14.Marko Validzic95Haren1:53.29
15.Lars Koenen95De Pinquin2:10.26


<< TOP >>
Nr. 18
10-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jeroen Koers97Eemsrobben1:27.22
2.Gert Muntendam97De Pinquin1:32.07
3.Pieter Jelke Koops97Nova1:32.41
4.Stefan Ridderbos97Bubble1:35.69
5.Marcel Groen97GZVW1:38.77
6.Vincent Zanen97Haren1:42.81
7.Jan Willem Veldman98Appingedam1:43.35
8.Gerko Wilkens98Stadskanaal1:43.75
9.Arjen Brinks97Nova1:46.84
10.Stijn Buurman97Nova1:48.85
11.Maarten Bonnema98TriVia1:49.38
12.Quintin Stoetman98Oldambt1:53.39
13.Martijn Bick97Oldambt1:59.25
dis.Dennis Wildeboer98Oldambt1:44.64RC


<< TOP >>
Nr. 19
10-6-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Richelle Mellema97De Pinquin1:27.00
2.Lisanne van Avezaath97TriVia1:28.69
3.Margreet Koster97Appingedam1:31.28
4.Bernice Dijkhuis98Haren1:32.35
5.Rebecca Jager98Stadskanaal1:35.03
6.Bente Kuik97Stadskanaal1:35.06
7.Ellen van Nieff97Stadskanaal1:36.31
8.Astrid Smit97Stadskanaal1:36.80
9.Marijn Baalman98De Aquaflippers1:37.32
10.Dagmar Smidts97GZVW1:38.51
11.Sanne Klein97Nova1:38.89
12.Tialda Prins98De Hardenberg1:39.20
13.Willemein Hoving98Haren1:39.81
14.Jennifer Scholte97Nova1:42.94
15.Mattia van der Laan97ZENO1:48.94
16.Manon Nieuwhof97De Pinquin1:49.02
17.Amber Visser98Appingedam1:50.83
18.Inge Willemsen98Appingedam1:56.81


<< TOP >>
Nr. 20
10-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bastiaan Bonnema96TriVia39.87
2.Marc Blauw96Nova41.73
3.Niels Mulder96De Hardenberg44.75
4.Jesper Honken96Nova45.27
5.Sander Halma96TriVia47.55
6.Patrick Huberts96ZENO47.75
7.Richard Groenewegen96Eemsrobben47.96
8.Bas Schoonbeek96TriVia48.28
9.Sebas Wijmans96TriVia48.56
10.Yora Galjaard96TriVia50.67
11.Erwin Pras96GZVW51.12
12.Mark Pijper96Appingedam51.81
dis.Eko Doedel96AppingedamAA


<< TOP >>
Nr. 21
10-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Esther Hulsing96TriVia35.02
2.Eva Smit96GZVW36.201
3.Renate Hemmes96Bubble36.202
4.Adája Stoetman96Oldambt36.76
5.Janine Huizeling96TriVia39.18
6.Kim Franken96GZVW40.57
7.Sanne Weessies96De Pinquin42.69
8.Maria Shuklina96Eemsrobben43.26
9.Hedy Hoeve96TriVia44.931
10.Naomi Zuidema96Stadskanaal44.932
11.Daniëlle Meijer96GZVW45.80
12.Laura Buirs96Stadskanaal47.03
13.Marloes Stam96De Hardenberg47.29
14.Eva Willemsen96Appingedam48.02
15.Ilse van Rijssen96TriVia48.92
16.Mariëlle Spitse96De Hardenberg49.31
17.Esmee Veendorp96GZVW49.68
18.Evelien Veldman96De Pinquin49.90
19.Lilian Ottens96Eemsrobben50.01
20.Joline Fischer96Nova50.63
21.Marije Ploeger96De Pinquin50.73
22.Daisy Postma96De Aquaflippers51.88


<< TOP >>
Nr. 22
10-6-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Luc van der Wolde95Stadskanaal2:41.62
2.Milan Grünewald95TriVia2:43.34
3.Marco Barkhuis95Stadskanaal2:45.28
4.Jens Kobesen95Nova2:45.81
5.Geert Jan Rozeboom95TriVia2:47.35
6.Ruben Rozeboom95TriVia2:51.75
7.Levi Hilbolling95Nova2:53.51
8.Olaf Smidts95GZVW3:05.85
9.Paul Zanen95Haren3:13.17
10.Aron Bakker95Haren3:14.04
11.David Scheffer95De Pinquin3:19.30
12.Sander Venema95Bubble3:26.09
13.Remco Diepenbroek95Bubble3:30.53
14.Jeroen Dijkhuis95ZCM'863:33.56
dis.Lars Koenen95De PinquinRE
dis.Marko Validzic95Haren3:25.40AE


<< TOP >>
Nr. 23
10-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tim Hoeve98TriVia1:38.38
2.Gert Muntendam97De Pinquin1:41.87
3.Stefan Ridderbos97Bubble1:42.70
4.Marcel Groen97GZVW1:43.60
5.Jeroen van der Graaf97Oldambt1:51.41
6.Joost van der Pijl97Stadskanaal1:52.03
7.Vincent Zanen97Haren1:56.10
8.Pieter Jelke Koops97Nova1:56.12
9.Gerko Wilkens98Stadskanaal1:56.14
10.Arjen Brinks97Nova1:57.31
11.Quintin Stoetman98Oldambt1:57.62
12.Stijn Buurman97Nova2:04.07
13.Martijn Bick97Oldambt2:07.66
14.Roy Potze97Oldambt2:12.04


<< TOP >>
Nr. 24
10-6-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Lisanne van Avezaath97TriVia1:39.06
2.Margreet Koster97Appingedam1:40.56
3.Richelle Mellema97De Pinquin1:40.89
4.Rebecca Jager98Stadskanaal1:40.97
5.Bernice Dijkhuis98Haren1:45.27
6.Jennifer Scholte97Nova1:49.69
7.Sanne Klein97Nova1:49.86
8.Anouk Zuidema98De Aquaflippers1:49.871
9.Astrid Smit97Stadskanaal1:49.872
10.Judith Veldman97Eemsrobben1:50.66
11.Tialda Prins98De Hardenberg1:51.98
12.Willemein Hoving98Haren1:53.57
13.Marijn Baalman98De Aquaflippers1:55.36
14.Lucia Baas97GZVW1:57.09
15.Mattia van der Laan97ZENO1:57.75
16.Dagmar Smidts97GZVW1:59.59
17.Amber Visser98Appingedam1:59.68
18.Manon Nieuwhof97De Pinquin2:06.04
dis.Bente Kuik97StadskanaalAA
dis.Ellen van Nieff97Stadskanaal1:46.93SL


<< TOP >>
Nr. 25
10-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Blauw96Nova1:13.78
2.Eko Doedel96Appingedam1:17.04
3.Richard Groenewegen96Eemsrobben1:17.93
4.Bastiaan Bonnema96TriVia1:19.96
5.Pascal Klopstra96GZVW1:22.29
6.Patrick Huberts96ZENO1:24.54
7.Yora Galjaard96TriVia1:26.60
8.Niels Mulder96De Hardenberg1:28.06
9.Sebas Wijmans96TriVia1:28.18
10.Bas Schoonbeek96TriVia1:29.25
11.Mark Pijper96Appingedam1:31.00
12.Jesper Honken96Nova1:32.16
13.Hans v/d Laan96Stadskanaal1:32.34
14.Erwin Pras96GZVW1:32.57
15.Rick Kupers96Stadskanaal1:32.75


<< TOP >>
Nr. 26
10-6-2007
400m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Renate Hemmes96Bubble5:15.85
2.Esther Hulsing96TriVia5:31.06
3.Adája Stoetman96Oldambt5:41.98
4.Eva Willemsen96Appingedam5:43.66
5.Naomi Zuidema96Stadskanaal5:54.60
6.Sanne Weessies96De Pinquin5:55.25
7.Tessa Keizer96Oldambt6:04.29
8.Eva Smit96GZVW6:05.32
9.Hedy Hoeve96TriVia6:12.68
10.Kim Franken96GZVW6:17.89
11.Anne Huizinga96Stadskanaal6:43.66
12.Marije Ploeger96De Pinquin6:45.77
13.Daniëlle Meijer96GZVW6:47.85
14.Laura Buirs96Stadskanaal6:57.44
15.Allison Geertsema96Stadskanaal7:21.36
16.Saskia Lafeber96Appingedam7:42.65
17.Evelien Veldman96De Pinquin8:16.75
dis.Mylène Kok96AppingedamAA


<< TOP >>
Nr. 27
10-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jens Kobesen95Nova1:05.91
2.Luc van der Wolde95Stadskanaal1:06.50
3.Milan Grünewald95TriVia1:07.10
4.Marco Barkhuis95Stadskanaal1:07.69
5.Geert Jan Rozeboom95TriVia1:08.50
6.Ruben Rozeboom95TriVia1:10.59
7.Olaf Smidts95GZVW1:11.84
8.Dennis Baalman95De Aquaflippers1:12.22
9.Levi Hilbolling95Nova1:12.57
10.Paul Zanen95Haren1:16.22
11.Sander Venema95Bubble1:22.26
12.David Scheffer95De Pinquin1:22.75
13.Aron Bakker95Haren1:23.37
14.Remco Diepenbroek95Bubble1:24.61
15.Kevin Hagels95Bubble1:24.92
16.Tom Porte95TriVia1:25.94
17.Martijn Haan95Oldambt1:29.27
18.Jeroen Dijkhuis95ZCM'861:37.15