070210_FSK
Leeuwarden, Netherlands,    10.02.2007,     25m-baan
Nr. 1 50m vrije slag Dames Sen.    Nr. 2 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 3 50m schoolslag Dames Sen.    Nr. 4 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 5 50m vlinderslag Dames Sen.    Nr. 6 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 7 4 x 50m wisselslag Dames Sen.    Nr. 8 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 9 50m rugslag Dames Sen.    Nr. 10 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 11 100m wisselslag Dames Sen.    Nr. 12 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 13 4 x 50m vrije slag Dames Sen.    Nr. 14 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 15 4 x 50m wisselslag Dames Sen.    Nr. 16 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 17 4 x 50m vrije slag Dames Sen.    Nr. 18 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 1   50m vrije slag Dames                                    Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               29.39
    2. Fiona van Heerde               94  DeVikings           29.74
    3. Dieneke Been                   93  DZ&PC               29.80
    4. Iris Rozema                    93  FZC'54              29.87
    5. Paula Duursma                  93  DZ&PC               29.91
    6. Grytsje Lanting                93  Middelsé            29.92
    7. Margot Schulpen                93  FZC'54              30.49
    8. Charissa Zijlstra              94  ZPD                 30.64
    9. Geeske Wind                    93  DZ&PC               30.84
   10. Josephine Meerman              93  DZ&PC               30.86
   11. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet           31.16
   12. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee      31.28
   13. Marianne van der Zee           93  DeGranaet           31.86
   14. Emma van Iperen                93  Orca                32.09
   15. Femke de Jong                  93  DeGranaet           32.39
   16. Rixt Baarsma                   93  Orca                32.53
   17. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      33.06
   18. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         34.40



Nr. 1   50m vrije slag Dames                                       Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      28.41
    2. Yolanda Schoo                  91  DeSkelp             29.10
    3. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               29.44
    4. Patricia van Dolder            91  DeGranaet           29.89
    5. Joyce Duurken                  92  Orca                29.97
    6. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54              30.06
    7. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      30.07
    8. Maaike Karsten                 91  DZ&PC               30.39
    9. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet           30.41
   10. Geertje Nauta                  92  Middelsé            30.65
   11. Lysbeth Wiersma                92  HZ&PCHeerenvee      31.03
   12. Nelleke Bos                    92  DeVikings           31.49



Nr. 1   50m vrije slag Dames                                    Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esther de Boer                 89  DZ&PC               27.05
    2. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet           27.32
    3. Marloes Oldenburg              88  Orca                27.50
    4. Monique van Vliet              89  DZ&PC               28.15
    5. Wiepkje Venema                 90  HZ&PCHeerenvee      29.17
    6. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24         29.27
    7. Nicky de Wilde                 90  DZ&PC               29.35
    8. Gerbranda Beijaard             90  DeGranaet           29.81
    9. Jacqueline Soicher             89  Orca                29.94
   10. Barbera Feenstra               89  ZPD                 30.11
   11. Henrieke v.d. Kooi             90  FZC'54              31.58



Nr. 1   50m vrije slag Dames                                                all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Esther de Boer                 89  DZ&PC               27.05     26.93
    2. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet           27.32     27.08
    3. Monique van Vliet              89  DZ&PC               28.15     27.68
    4. Marloes Oldenburg              88  Orca                27.50     27.96
    5. Yolanda Schoo                  91  DeSkelp             29.10     29.07
    6. Wiepkje Venema                 90  HZ&PCHeerenvee      29.17     29.31
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      28.41  Afzeggen
    8. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24         29.27
    9. Nicky de Wilde                 90  DZ&PC               29.35
   10. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               29.39
   11. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               29.44
   12. Fiona van Heerde               94  DeVikings           29.74
   13. Dieneke Been                   93  DZ&PC               29.80
   14. Gerbranda Beijaard             90  DeGranaet           29.81
   15. Iris Rozema                    93  FZC'54              29.87
   16. Patricia van Dolder            91  DeGranaet           29.89
   17. Paula Duursma                  93  DZ&PC               29.91
   18. Grytsje Lanting                93  Middelsé            29.92
   19. Jacqueline Soicher             89  Orca                29.94
   20. Joyce Duurken                  92  Orca                29.97
   21. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54              30.06
   22. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      30.07
   23. Barbera Feenstra               89  ZPD                 30.11
   24. Maaike Karsten                 91  DZ&PC               30.39
   25. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet           30.41
   26. Margot Schulpen                93  FZC'54              30.49
   27. Charissa Zijlstra              94  ZPD                 30.64
   28. Geertje Nauta                  92  Middelsé            30.65
   29. Geeske Wind                    93  DZ&PC               30.84
   30. Josephine Meerman              93  DZ&PC               30.86
   31. Lysbeth Wiersma                92  HZ&PCHeerenvee      31.03
   32. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet           31.16
   33. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee      31.28
   34. Nelleke Bos                    92  DeVikings           31.49
   35. Henrieke v.d. Kooi             90  FZC'54              31.58
   36. Marianne van der Zee           93  DeGranaet           31.86
   37. Emma van Iperen                93  Orca                32.09
   38. Femke de Jong                  93  DeGranaet           32.39
   39. Rixt Baarsma                   93  Orca                32.53
   40. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      33.06
   41. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         34.40



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Heren                                   Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jorke Willemse                 93  Orca              1:06.70
    2. Thomas Veltman                 92  DeGranaet         1:07.34
    3. Vincent van Iperen             91  Orca              1:07.84
    4. Chris van Vliet                91  DZ&PC             1:08.18
    5. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34           1:08.84
    6. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet         1:09.03
    7. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee    1:09.55
    8. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee    1:09.71
    9. Rik Meijer                     91  FZC'54            1:09.97
   10. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             1:10.00
   11. Wouter Sikma                   93  SGBOLSWARD/WOR    1:10.10
   12. Maarten Ornee                  91  Neptunia'24       1:10.24
   13. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         1:10.32
   14. Eric Oord                      91  HZ&PCHeerenvee    1:10.56
   15. Haye Heidema                   92  ZPD               1:11.24
   16. Maarten Manting                92  DeVikings         1:12.38
   17. Erik de Nijs                   92  DeVikings         1:13.19
   18. Sjouke van Velzen              91  DeVikings         1:13.97



Nr. 2   100m wisselslag Heren                                      Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurjen Smits                   89  DZ&PC             1:02.63
    2. Jorrit Visser                  89  DZ&PC             1:04.19
    3. Johannes de Boer               89  DeGranaet         1:04.45
    4. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC             1:04.91
    5. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee    1:05.27
    6. Sietse v/d Hoeven              89  DZ&PC             1:05.29
    7. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24       1:05.77
    8. Sjors Hemmen                   89  DeGranaet         1:06.07
    9. Harm Rozenga                   89  DeGranaet         1:06.93
   10. Jildert Prins                  89  FZC'54            1:07.68
   11. Rutger van Dijk                89  DeGranaet         1:07.71
   12. Remco Kamps                    90  DZ&PC             1:09.08



Nr. 2   100m wisselslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Willem Jan v/d Vegte           87  DZ&PC             1:00.20
    2. Michiel Punter                 84  Orca              1:01.71
    3. Jaap v/d Vegte                 88  DZ&PC             1:02.16
    4. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee    1:04.38
    5. Michael de Roos                87  Neptunia'24       1:06.09



Nr. 2   100m wisselslag Heren                                               all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Willem Jan v/d Vegte           87  DZ&PC             1:00.20     59.28
    2. Michiel Punter                 84  Orca              1:01.71   1:01.50
    3. Jaap v/d Vegte                 88  DZ&PC             1:02.16   1:02.52
    4. Jurjen Smits                   89  DZ&PC             1:02.63   1:02.62
    5. Jorrit Visser                  89  DZ&PC             1:04.19   1:05.00
    6. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee    1:04.38   1:06.11
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Johannes de Boer               89  DeGranaet         1:04.45
    8. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC             1:04.91
    9. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee    1:05.27
   10. Sietse v/d Hoeven              89  DZ&PC             1:05.29
   11. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24       1:05.77
   12. Sjors Hemmen                   89  DeGranaet         1:06.07
   13. Michael de Roos                87  Neptunia'24       1:06.09
   14. Jorke Willemse                 93  Orca              1:06.70
   15. Harm Rozenga                   89  DeGranaet         1:06.93
   16. Thomas Veltman                 92  DeGranaet         1:07.34
   17. Jildert Prins                  89  FZC'54            1:07.68
   18. Rutger van Dijk                89  DeGranaet         1:07.71
   19. Vincent van Iperen             91  Orca              1:07.84
   20. Chris van Vliet                91  DZ&PC             1:08.18
   21. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34           1:08.84
   22. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet         1:09.03
   23. Remco Kamps                    90  DZ&PC             1:09.08
   24. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee    1:09.55
   25. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee    1:09.71
   26. Rik Meijer                     91  FZC'54            1:09.97
   27. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             1:10.00
   28. Wouter Sikma                   93  SGBOLSWARD/WOR    1:10.10
   29. Maarten Ornee                  91  Neptunia'24       1:10.24
   30. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         1:10.32
   31. Eric Oord                      91  HZ&PCHeerenvee    1:10.56
   32. Haye Heidema                   92  ZPD               1:11.24
   33. Maarten Manting                92  DeVikings         1:12.38
   34. Erik de Nijs                   92  DeVikings         1:13.19
   35. Sjouke van Velzen              91  DeVikings         1:13.97



TOP
Nr. 3   50m schoolslag Dames                                    Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paula Duursma                  93  DZ&PC               35.90
    2. Dieneke Been                   93  DZ&PC               38.00
    3. Johanna de Boer                94  ZPD                 40.30
    4. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               40.70
    5. Sanne Zijlstra                 94  DZ&PC               41.66
    6. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      42.00
    7. Hester Ludema                  93  PWC                 42.30
    8. Soraya Visser                  93  DeGranaet           43.01
    9. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         43.82
   10. Emma van Iperen                93  Orca                45.70
  dis. Josephine Meerman              93  DZ&PC                         AA
  dis. Grytsje Lanting                93  Middelsé            38.77     SL



Nr. 3   50m schoolslag Dames                                       Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      38.21
    2. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54              38.49
    3. Fransiska Beijaard             91  DeGranaet           39.64
    4. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      39.65
    5. Nynke Nolles                   91  HZ&PCHeerenvee      40.49
  dis. Joyce Duurken                  92  Orca                          AA



Nr. 3   50m schoolslag Dames                                    Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Margriet Zwanenburg            86  DZ&PC               33.39
    2. Lia Dekker                     87  DZ&PC               34.93
    3. Emma v/d Laan                  81  DZ&PC               35.38
    4. Marloes Oldenburg              88  Orca                35.53
    5. Karin van Dijk                 86  DZ&PC               36.28
    6. Barbera Feenstra               89  ZPD                 37.21



Nr. 3   50m schoolslag Dames                                                all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Margriet Zwanenburg            86  DZ&PC               33.39     32.50
    2. Lia Dekker                     87  DZ&PC               34.93     34.56
    3. Emma v/d Laan                  81  DZ&PC               35.38     35.61
    4. Paula Duursma                  93  DZ&PC               35.90     36.05
       Marloes Oldenburg              88  Orca                35.53     36.05
    6. Karin van Dijk                 86  DZ&PC               36.28     36.80
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Barbera Feenstra               89  ZPD                 37.21
    8. Dieneke Been                   93  DZ&PC               38.00
    9. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      38.21
   10. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54              38.49
   11. Fransiska Beijaard             91  DeGranaet           39.64
   12. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      39.65
   13. Johanna de Boer                94  ZPD                 40.30
   14. Nynke Nolles                   91  HZ&PCHeerenvee      40.49
   15. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               40.70
   16. Sanne Zijlstra                 94  DZ&PC               41.66
   17. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      42.00
   18. Hester Ludema                  93  PWC                 42.30
   19. Soraya Visser                  93  DeGranaet           43.01
   20. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         43.82
   21. Emma van Iperen                93  Orca                45.70
  dis. Josephine Meerman              93  DZ&PC                                   AA
  dis. Joyce Duurken                  92  Orca                                    AA
  dis. Grytsje Lanting                93  Middelsé            38.77               SL



TOP
Nr. 4   50m rugslag Heren                                       Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               30.29
    2. Chris van Vliet                91  DZ&PC               31.30
    3. Jorke Willemse                 93  Orca                31.78
    4. Raymond Wielenga               91  Orca                32.15
    5. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee      32.28
    6. Sven Alkema                    93  DeVikings           32.43
    7. Christiaan van Dijk            92  HZ&PCHeerenvee      32.67
    8. Sjouke van Velzen              91  DeVikings           32.86
    9. Haye Heidema                   92  ZPD                 33.08
   10. Rik Meijer                     91  FZC'54              33.54
   11. Eric Oord                      91  HZ&PCHeerenvee      33.66
   12. Lindert Louwsma                92  Neptunia'24         34.25



Nr. 4   50m rugslag Heren                                          Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurjen Smits                   89  DZ&PC               28.20
    2. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      29.90
    3. Harm Rozenga                   89  DeGranaet           30.67
    4. Johannes de Boer               89  DeGranaet           30.89
    5. Jildert Prins                  89  FZC'54              31.14
    6. Mark den Herder                90  FZC'54              31.44
    7. Bart de Bruin                  90  DeVikings           31.84
    8. Roukebert de Boer              89  ZPD                 31.87
    9. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24         31.89
   10. Remco Kamps                    90  DZ&PC               32.66
   11. Ritske Reitsma                 90  ZPD                 32.81



Nr. 4   50m rugslag Heren                                       Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Willem Jan v/d Vegte           87  DZ&PC               29.02
    2. Michiel Punter                 84  Orca                29.39
    3. Wouter Dogger                  84  HZ&PCHeerenvee      29.64
    4. Anne Huininga                  86  HZ&PCHeerenvee      29.85
    5. Michael de Roos                87  Neptunia'24         31.60
    6. Oane van der Heide             87  ZPD                 32.09



Nr. 4   50m rugslag Heren                                                   all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Willem Jan v/d Vegte           87  DZ&PC               29.02     27.23
    2. Jurjen Smits                   89  DZ&PC               28.20     27.48
    3. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      29.90     29.50
    4. Anne Huininga                  86  HZ&PCHeerenvee      29.85     30.13
    5. Wouter Dogger                  84  HZ&PCHeerenvee      29.64     30.48
    6. Michiel Punter                 84  Orca                29.39     33.80
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               30.29
    8. Harm Rozenga                   89  DeGranaet           30.67
    9. Johannes de Boer               89  DeGranaet           30.89
   10. Jildert Prins                  89  FZC'54              31.14
   11. Chris van Vliet                91  DZ&PC               31.30
   12. Mark den Herder                90  FZC'54              31.44
   13. Michael de Roos                87  Neptunia'24         31.60
   14. Jorke Willemse                 93  Orca                31.78
   15. Bart de Bruin                  90  DeVikings           31.84
   16. Roukebert de Boer              89  ZPD                 31.87
   17. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24         31.89
   18. Oane van der Heide             87  ZPD                 32.09
   19. Raymond Wielenga               91  Orca                32.15
   20. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee      32.28
   21. Sven Alkema                    93  DeVikings           32.43
   22. Remco Kamps                    90  DZ&PC               32.66
   23. Christiaan van Dijk            92  HZ&PCHeerenvee      32.67
   24. Ritske Reitsma                 90  ZPD                 32.81
   25. Sjouke van Velzen              91  DeVikings           32.86
   26. Haye Heidema                   92  ZPD                 33.08
   27. Rik Meijer                     91  FZC'54              33.54
   28. Eric Oord                      91  HZ&PCHeerenvee      33.66
   29. Lindert Louwsma                92  Neptunia'24         34.25



TOP
Nr. 5   50m vlinderslag Dames                                   Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paula Duursma                  93  DZ&PC               34.25
    2. Iris Rozema                    93  FZC'54              34.28
    3. Minke Betten                   94  DZ&PC               34.71
    4. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         34.80
    5. Geeske Wind                    93  DZ&PC               35.24
    6. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               35.41
    7. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet           35.94
    8. Dieneke Been                   93  DZ&PC               36.19
    9. Lisanne Terpstra               94  Orca                36.36
   10. Emma van Iperen                93  Orca                36.56
   11. Femke de Jong                  93  DeGranaet           36.75
   12. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      36.90



Nr. 5   50m vlinderslag Dames                                      Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      30.86
    2. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet           32.12
    3. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               32.37
    4. Maaike Karsten                 91  DZ&PC               32.55
    5. Eva Roorda                     92  DZ&PC               33.11
    6. Patricia van Dolder            91  DeGranaet           34.05
    7. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      34.23
    8. Nelleke Bos                    92  DeVikings           34.80
    9. Nynke Nolles                   91  HZ&PCHeerenvee      35.39
   10. Jolien Bleichrodt              92  DeVikings           36.24
   11. Lysbeth Wiersma                92  HZ&PCHeerenvee      36.34
  dis. Kimberley Visser               92  DeGranaet                     AA



Nr. 5   50m vlinderslag Dames                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marloes Oldenburg              88  Orca                29.52
    2. Esther de Boer                 89  DZ&PC               29.68
    3. Emma v/d Laan                  81  DZ&PC               30.85
    4. Marjon Hollander               84  DZ&PC               31.15
    5. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24         31.36
    6. Monique van Vliet              89  DZ&PC               31.76
    7. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet           32.11
    8. Gerbranda Beijaard             90  DeGranaet           32.33
    9. Inge Hatzmann                  89  Wetterwille         32.74
   10. Maaike Wijts                   90  Wetterwille         33.29
   11. Barbera Feenstra               89  ZPD                 36.33
  dis. Wiepkje Venema                 90  HZ&PCHeerenvee                AA



Nr. 5   50m vlinderslag Dames                                               all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Esther de Boer                 89  DZ&PC               29.68     29.38
    2. Marloes Oldenburg              88  Orca                29.52     29.50
    3. Marjon Hollander               84  DZ&PC               31.15     30.17
    4. Emma v/d Laan                  81  DZ&PC               30.85     30.60
    5. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24         31.36     30.72
    6. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      30.86     30.76
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Monique van Vliet              89  DZ&PC               31.76
    8. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet           32.11
    9. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet           32.12
   10. Gerbranda Beijaard             90  DeGranaet           32.33
   11. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               32.37
   12. Maaike Karsten                 91  DZ&PC               32.55
   13. Inge Hatzmann                  89  Wetterwille         32.74
   14. Eva Roorda                     92  DZ&PC               33.11
   15. Maaike Wijts                   90  Wetterwille         33.29
   16. Patricia van Dolder            91  DeGranaet           34.05
   17. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      34.23
   18. Paula Duursma                  93  DZ&PC               34.25
   19. Iris Rozema                    93  FZC'54              34.28
   20. Minke Betten                   94  DZ&PC               34.71
   21. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         34.80
       Nelleke Bos                    92  DeVikings           34.80
   23. Geeske Wind                    93  DZ&PC               35.24
   24. Nynke Nolles                   91  HZ&PCHeerenvee      35.39
   25. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               35.41
   26. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet           35.94
   27. Dieneke Been                   93  DZ&PC               36.19
   28. Jolien Bleichrodt              92  DeVikings           36.24
   29. Barbera Feenstra               89  ZPD                 36.33
   30. Lysbeth Wiersma                92  HZ&PCHeerenvee      36.34
   31. Lisanne Terpstra               94  Orca                36.36
   32. Emma van Iperen                93  Orca                36.56
   33. Femke de Jong                  93  DeGranaet           36.75
   34. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      36.90
  dis. Kimberley Visser               92  DeGranaet                               AA
  dis. Wiepkje Venema                 90  HZ&PCHeerenvee                          AA



TOP
Nr. 6   4 x 50m vrije slag Heren                     Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZ&PC 1                            DZ&PC             1:40.43
    2. HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PCHeerenvee    1:42.36
    3. DZ&PC 2                            DZ&PC             1:44.26
    4. De Granaet 1                       DeGranaet         1:45.40
    5. Neptunia'24 3                      Neptunia'24       1:46.34
    6. Orca 1                             Orca              1:48.00
    7. Neptunia'24 2                      Neptunia'24       1:48.88
    8. ZPD 1                              ZPD               1:50.06
    9. FZC'54 1                           FZC'54            1:50.57
   10. Neptunia'24 1                      Neptunia'24       1:52.57
   11. HZ&PC Heerenveen 2                 HZ&PCHeerenvee    1:52.91
   12. De Vikings 1                       DeVikings         1:53.85
   13. De Granaet 2                       DeGranaet         1:54.74
   14. De Vikings 2                       DeVikings         1:59.49



TOP
Nr. 7   4 x 50m wisselslag Dames                      Dames / geb. 93 eo
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZ&PC 1                            DZ&PC             2:04.04
    2. DZ&PC 2                            DZ&PC             2:07.28
    3. De Granaet 1                       DeGranaet         2:11.05
    4. HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PCHeerenvee    2:12.75
    5. DZ&PC 5                            DZ&PC             2:17.10
    6. FZC'54 1                           FZC'54            2:23.30
    7. DZ&PC 7                            DZ&PC             2:24.48
    8. De Vikings 1                       DeVikings         2:25.45
    9. HZ&PC Heerenveen 2                 HZ&PCHeerenvee    2:26.01
   10. De Granaet 2                       DeGranaet         2:29.28
   11. ZCNF'34 1                          ZCNF'34           2:31.77
   12. Orca 2                             Orca              2:32.90
   13. PWC 1                              PWC               2:39.06
  dis. HZ&PC Heerenveen 3                 HZ&PCHeerenvee                EA



TOP
Nr. 8   50m vlinderslag Heren                                   Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vincent van Iperen             91  Orca                29.51
    2. Chris van Vliet                91  DZ&PC               29.84
    3. Thomas Veltman                 92  DeGranaet           29.97
    4. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34             30.20
    5. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee      30.49
    6. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee      30.53
    7. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet           30.72
    8. Raymond Wielenga               91  Orca                30.98
    9. Rik Meijer                     91  FZC'54              31.02
   10. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               31.86
   11. Johan Wijts                    92  Wetterwille         31.97
   12. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee      33.36



Nr. 8   50m vlinderslag Heren                                      Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jorrit Visser                  89  DZ&PC               28.65
    2. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24         29.14
    3. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      29.33
    4. Remco Kamps                    90  DZ&PC               29.73
    5. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC               30.13



Nr. 8   50m vlinderslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michiel Punter                 84  Orca                26.52
    2. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee      27.62
    3. Jan Jaap Orneé                 86  Neptunia'24         27.73
    4. Marco Kraayeveld               88  DeGranaet           28.13
    5. Denny Douwes                   83  Wetterwille         28.48
    6. Michael de Roos                87  Neptunia'24         28.55



Nr. 8   50m vlinderslag Heren                                               all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Michiel Punter                 84  Orca                26.52     26.96
    2. Jan Jaap Orneé                 86  Neptunia'24         27.73     27.28
    3. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee      27.62     27.92
    4. Michael de Roos                87  Neptunia'24         28.55     28.09
    5. Marco Kraayeveld               88  DeGranaet           28.13     28.38
    6. Denny Douwes                   83  Wetterwille         28.48     28.75
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Jorrit Visser                  89  DZ&PC               28.65
    8. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24         29.14
    9. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      29.33
   10. Vincent van Iperen             91  Orca                29.51
   11. Remco Kamps                    90  DZ&PC               29.73
   12. Chris van Vliet                91  DZ&PC               29.84
   13. Thomas Veltman                 92  DeGranaet           29.97
   14. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC               30.13
   15. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34             30.20
   16. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee      30.49
   17. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee      30.53
   18. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet           30.72
   19. Raymond Wielenga               91  Orca                30.98
   20. Rik Meijer                     91  FZC'54              31.02
   21. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               31.86
   22. Johan Wijts                    92  Wetterwille         31.97
   23. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee      33.36



TOP
Nr. 9   50m rugslag Dames                                       Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fiona van Heerde               94  DeVikings           33.86
    2. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               34.48
    3. Margot Schulpen                93  FZC'54              35.22
    4. Paula Duursma                  93  DZ&PC               35.98
    5. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee      36.04
    6. Charissa Zijlstra              94  ZPD                 37.12
    7. Michelle Oomkens               93  DeVikings           37.40
    8. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet           37.53
    9. Eline van der Meer             94  Orca                37.77
   10. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      38.13
   11. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         38.48
   12. Anna Fokje Bies                93  ZCNF'34             38.91



Nr. 9   50m rugslag Dames                                          Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      32.13
    2. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               32.98
    3. Maaike Karsten                 91  DZ&PC               33.94
    4. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet           34.74
    5. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      34.89
    6. Lysbeth Wiersma                92  HZ&PCHeerenvee      35.98
    7. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54              36.52
    8. Nelleke Bos                    92  DeVikings           36.58
    9. Joyce Duurken                  92  Orca                37.30
   10. Fransiska Beijaard             91  DeGranaet           37.41
   11. Lonneke Oenema                 91  Orca                37.57
   12. Kimberley Visser               92  DeGranaet           37.66



Nr. 9   50m rugslag Dames                                       Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet           31.54
    2. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24         31.84
    3. Esther de Boer                 89  DZ&PC               32.06
    4. Marloes Oldenburg              88  Orca                32.35
    5. Gerbranda Beijaard             90  DeGranaet           34.71
    6. Karin Eizema                   80  HZ&PCHeerenvee      35.40



Nr. 9   50m rugslag Dames                                                   all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Esther de Boer                 89  DZ&PC               32.06     30.70
    2. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet           31.54     30.86
    3. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      32.13     31.28
    4. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24         31.84     31.29
    5. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               32.98     33.80
 ng.za Maaike Karsten                 91  DZ&PC               33.94          
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Marloes Oldenburg              88  Orca                32.35  Afzeggen
    8. Fiona van Heerde               94  DeVikings           33.86  Afzeggen
    9. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               34.48
   10. Gerbranda Beijaard             90  DeGranaet           34.71
   11. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet           34.74
   12. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee      34.89
   13. Margot Schulpen                93  FZC'54              35.22
   14. Karin Eizema                   80  HZ&PCHeerenvee      35.40
   15. Paula Duursma                  93  DZ&PC               35.98
       Lysbeth Wiersma                92  HZ&PCHeerenvee      35.98
   17. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee      36.04
   18. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54              36.52
   19. Nelleke Bos                    92  DeVikings           36.58
   20. Charissa Zijlstra              94  ZPD                 37.12
   21. Joyce Duurken                  92  Orca                37.30
   22. Michelle Oomkens               93  DeVikings           37.40
   23. Fransiska Beijaard             91  DeGranaet           37.41
   24. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet           37.53
   25. Lonneke Oenema                 91  Orca                37.57
   26. Kimberley Visser               92  DeGranaet           37.66
   27. Eline van der Meer             94  Orca                37.77
   28. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee      38.13
   29. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24         38.48
   30. Anna Fokje Bies                93  ZCNF'34             38.91



TOP
Nr. 10   50m schoolslag Heren                                   Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thomas Veltman                 92  DeGranaet           34.17
    2. Marlon Jansen                  91  Orca                34.46
    3. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet           34.75
    4. Vincent van Iperen             91  Orca                35.25
    5. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34             35.27
    6. Wouter Sikma                   93  SGBOLSWARD/WOR      35.33
    7. Eric Oord                      91  HZ&PCHeerenvee      35.82
    8. Raymond Wielenga               91  Orca                35.92
    9. Micheal Westers                92  DeVikings           36.68
   10. Johan Wijts                    92  Wetterwille         37.94
  dis. Erik de Nijs                   92  DeVikings                     AA
  dis. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee      39.35     SA



Nr. 10   50m schoolslag Heren                                      Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC               31.17
    2. Rutger van Dijk                89  DeGranaet           32.58
    3. Herman van Dijk                89  HZ&PCHeerenvee      32.89
    4. Jorrit Visser                  89  DZ&PC               33.74
    5. Johannes de Boer               89  DeGranaet           34.30
    6. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      34.98



Nr. 10   50m schoolslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jaap v/d Vegte                 88  DZ&PC               30.45
    2. Alan Slomp                     87  DZ&PC               32.34
    3. Jelmer Bakker                  88  Neptunia'24         34.41
    4. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee      34.89
    5. Oane van der Heide             87  ZPD                 35.66



Nr. 10   50m schoolslag Heren                                               all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Jaap v/d Vegte                 88  DZ&PC               30.45     30.38
    2. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC               31.17     30.75
    3. Alan Slomp                     87  DZ&PC               32.34     32.06
    4. Rutger van Dijk                89  DeGranaet           32.58     32.60
    5. Herman van Dijk                89  HZ&PCHeerenvee      32.89     33.44
    6. Jorrit Visser                  89  DZ&PC               33.74     35.24
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Thomas Veltman                 92  DeGranaet           34.17
    8. Johannes de Boer               89  DeGranaet           34.30
    9. Jelmer Bakker                  88  Neptunia'24         34.41
   10. Marlon Jansen                  91  Orca                34.46
   11. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet           34.75
   12. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee      34.89
   13. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      34.98
   14. Vincent van Iperen             91  Orca                35.25
   15. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34             35.27
   16. Wouter Sikma                   93  SGBOLSWARD/WOR      35.33
   17. Oane van der Heide             87  ZPD                 35.66
   18. Eric Oord                      91  HZ&PCHeerenvee      35.82
   19. Raymond Wielenga               91  Orca                35.92
   20. Micheal Westers                92  DeVikings           36.68
   21. Johan Wijts                    92  Wetterwille         37.94
  dis. Erik de Nijs                   92  DeVikings                               AA
  dis. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee      39.35               SA



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Dames                                  Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paula Duursma                  93  DZ&PC             1:13.70
    2. Dieneke Been                   93  DZ&PC             1:17.21
    3. Fiona van Heerde               94  DeVikings         1:18.36
    4. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24       1:19.10
    5. Minke Betten                   94  DZ&PC             1:20.49
    6. Geeske Wind                    93  DZ&PC             1:20.85
    7. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee    1:21.86
    8. Hester Ludema                  93  PWC               1:23.46
    9. Emma van Iperen                93  Orca              1:24.48
  dis. Iris Rozema                    93  FZC'54                        AA
  dis. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee                AA
  dis. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet         1:20.47     SP



Nr. 11   100m wisselslag Dames                                     Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    1:09.49
    2. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC             1:12.29
    3. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee    1:14.60
    4. Yolanda Schoo                  91  DeSkelp           1:15.09
    5. Eva Roorda                     92  DZ&PC             1:15.86
    6. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54            1:16.29
    7. Joyce Duurken                  92  Orca              1:17.06
    8. Nynke Nolles                   91  HZ&PCHeerenvee    1:17.50
    9. Nelleke Bos                    92  DeVikings         1:17.74
   10. Jolien Bleichrodt              92  DeVikings         1:18.67
   11. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet         1:18.88
   12. Fransiska Beijaard             91  DeGranaet         1:19.02



Nr. 11   100m wisselslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marloes Oldenburg              88  Orca              1:08.49
    2. Lia Dekker                     87  DZ&PC             1:08.82
       Margriet Zwanenburg            86  DZ&PC             1:08.82
    4. Marjon Hollander               84  DZ&PC             1:12.34
    5. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet         1:13.72
  dis. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24       1:11.26     SD



Nr. 11   100m wisselslag Dames                                              all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Margriet Zwanenburg            86  DZ&PC             1:08.82   1:06.60
    2. Lia Dekker                     87  DZ&PC             1:08.82   1:06.79
    3. Marloes Oldenburg              88  Orca              1:08.49   1:10.08
    4. Marjon Hollander               84  DZ&PC             1:12.34   1:11.90
    5. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC             1:12.29   1:13.31
  dis. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    1:09.49               AA
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Paula Duursma                  93  DZ&PC             1:13.70
    8. Ilse Kraayeveld                90  DeGranaet         1:13.72
    9. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee    1:14.60
   10. Yolanda Schoo                  91  DeSkelp           1:15.09
   11. Eva Roorda                     92  DZ&PC             1:15.86
   12. Anna-Jetske Baron              92  FZC'54            1:16.29
   13. Joyce Duurken                  92  Orca              1:17.06
   14. Dieneke Been                   93  DZ&PC             1:17.21
   15. Nynke Nolles                   91  HZ&PCHeerenvee    1:17.50
   16. Nelleke Bos                    92  DeVikings         1:17.74
   17. Fiona van Heerde               94  DeVikings         1:18.36
   18. Jolien Bleichrodt              92  DeVikings         1:18.67
   19. Rixt Zijlstra                  91  DeGranaet         1:18.88
   20. Fransiska Beijaard             91  DeGranaet         1:19.02
   21. Ankie v.d. Meer                93  Neptunia'24       1:19.10
   22. Minke Betten                   94  DZ&PC             1:20.49
   23. Geeske Wind                    93  DZ&PC             1:20.85
   24. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee    1:21.86
   25. Hester Ludema                  93  PWC               1:23.46
   26. Emma van Iperen                93  Orca              1:24.48
  dis. Iris Rozema                    93  FZC'54                                  AA
  dis. Eva Zwertbroek                 93  HZ&PCHeerenvee                          AA
  dis. Jolanda Cnossen                86  Neptunia'24       1:11.26               SD
  dis. Inge Zijlstra                  93  DeGranaet         1:20.47               SP



TOP
Nr. 12   50m vrije slag Heren                                   Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jorke Willemse                 93  Orca                26.86
    2. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34             26.94
    3. Raymond Wielenga               91  Orca                26.95
    4. Thomas Veltman                 92  DeGranaet           27.17
    5. Maarten Ornee                  91  Neptunia'24         27.30
    6. Wouter Sikma                   93  SGBOLSWARD/WOR      27.64
    7. Rik Meijer                     91  FZC'54              27.76
    8. Haye Heidema                   92  ZPD                 27.86
    9. Vincent van Iperen             91  Orca                27.87
   10. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee      27.93
   11. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet           28.12
   12. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               28.20
   13. Erik de Nijs                   92  DeVikings           28.31
       Johan Wijts                    92  Wetterwille         28.31
   15. Lindert Louwsma                92  Neptunia'24         28.53
   16. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee      28.68
  dis. Chris van Vliet                91  DZ&PC                         AA
  dis. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee                AA



Nr. 12   50m vrije slag Heren                                      Jeugd
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurjen Smits                   89  DZ&PC               25.01
    2. Jorrit Visser                  89  DZ&PC               26.25
    3. Sietse v/d Hoeven              89  DZ&PC               26.43
    4. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24         26.46
    5. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      26.61
    6. Roelof de Jong                 89  ZPD                 26.66
    7. Johannes de Boer               89  DeGranaet           26.72
    8. Remco Kamps                    90  DZ&PC               26.78
    9. Jildert Prins                  89  FZC'54              27.05
   10. Sjors Hemmen                   89  DeGranaet           27.07
  dis. Mark den Herder                90  FZC'54                        AA



Nr. 12   50m vrije slag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michiel Punter                 84  Orca                23.91
    2. Willem Jan v/d Vegte           87  DZ&PC               24.50
    3. Wouter Dogger                  84  HZ&PCHeerenvee      25.18
    4. Marco Kraayeveld               88  DeGranaet           25.27
    5. Denny Douwes                   83  Wetterwille         25.69
    6. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee      25.88
    7. Jaap v/d Vegte                 88  DZ&PC               26.09
    8. Michael de Roos                87  Neptunia'24         26.42
    9. Menne Rintje Valk              85  Wetterwille         26.67
   10. Oane van der Heide             87  ZPD                 27.31



Nr. 12   50m vrije slag Heren                                               all-in
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Michiel Punter                 84  Orca                23.91     24.05
    2. Willem Jan v/d Vegte           87  DZ&PC               24.50     24.48
    3. Jurjen Smits                   89  DZ&PC               25.01     25.19
    4. Marco Kraayeveld               88  DeGranaet           25.27     25.42
    5. Wouter Dogger                  84  HZ&PCHeerenvee      25.18     25.46
    6. Denny Douwes                   83  Wetterwille         25.69     25.70
----------------------------------------------------------------------------------
    7. Marein Boonstra                88  HZ&PCHeerenvee      25.88
    8. Jaap v/d Vegte                 88  DZ&PC               26.09
    9. Jorrit Visser                  89  DZ&PC               26.25
   10. Michael de Roos                87  Neptunia'24         26.42
   11. Sietse v/d Hoeven              89  DZ&PC               26.43
   12. Sidney de Roos                 89  Neptunia'24         26.46
   13. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      26.61
   14. Roelof de Jong                 89  ZPD                 26.66
   15. Menne Rintje Valk              85  Wetterwille         26.67
   16. Johannes de Boer               89  DeGranaet           26.72
   17. Remco Kamps                    90  DZ&PC               26.78
   18. Jorke Willemse                 93  Orca                26.86
   19. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34             26.94
   20. Raymond Wielenga               91  Orca                26.95
   21. Jildert Prins                  89  FZC'54              27.05
   22. Sjors Hemmen                   89  DeGranaet           27.07
   23. Thomas Veltman                 92  DeGranaet           27.17
   24. Maarten Ornee                  91  Neptunia'24         27.30
   25. Oane van der Heide             87  ZPD                 27.31
   26. Wouter Sikma                   93  SGBOLSWARD/WOR      27.64
   27. Rik Meijer                     91  FZC'54              27.76
   28. Haye Heidema                   92  ZPD                 27.86
   29. Vincent van Iperen             91  Orca                27.87
   30. Rick Mooij                     91  HZ&PCHeerenvee      27.93
   31. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet           28.12
   32. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               28.20
   33. Erik de Nijs                   92  DeVikings           28.31
       Johan Wijts                    92  Wetterwille         28.31
   35. Lindert Louwsma                92  Neptunia'24         28.53
   36. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee      28.68
  dis. Chris van Vliet                91  DZ&PC                                   AA
  dis. Mark den Herder                90  FZC'54                                  AA
  dis. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee                          AA



TOP
Nr. 13   4 x 50m vrije slag Dames                     Dames / geb. 93 eo
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZ&PC 3                            DZ&PC             1:53.15
    2. HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PCHeerenvee    1:56.09
    3. De Granaet 1                       DeGranaet         1:56.43
    4. DZ&PC 4                            DZ&PC             1:57.71
    5. DZ&PC 6                            DZ&PC             2:01.06
    6. FZC'54 1                           FZC'54            2:02.14
    7. DZ&PC 8                            DZ&PC             2:06.19
    8. De Granaet 2                       DeGranaet         2:09.49
    9. HZ&PC Heerenveen 2                 HZ&PCHeerenvee    2:09.64
   10. Orca 3                             Orca              2:11.22
   11. ZCNF'34 1                          ZCNF'34           2:11.23
   12. HZ&PC Heerenveen 3                 HZ&PCHeerenvee    2:14.31
  dis. De Vikings 1                       DeVikings                     AA



TOP
Nr. 14   4 x 50m wisselslag Heren                     Heren / geb. 91 eo
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZ&PC 3                            DZ&PC             1:50.68
    2. HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PCHeerenvee    1:55.56
    3. DZ&PC 4                            DZ&PC             1:57.22
    4. De Granaet 2                       DeGranaet         1:57.62
    5. Neptunia'24 3                      Neptunia'24       1:58.81
    6. Orca 4                             Orca              2:03.14
    7. ZPD 1                              ZPD               2:04.41
    8. HZ&PC Heerenveen 2                 HZ&PCHeerenvee    2:04.94
    9. Neptunia'24 2                      Neptunia'24       2:07.19
   10. FZC'54 1                           FZC'54            2:07.55
   11. De Vikings 1                       DeVikings         2:08.21
   12. Neptunia'24 1                      Neptunia'24       2:08.40
   13. De Granaet 1                       DeGranaet         2:12.18
   14. De Vikings 2                       DeVikings         2:23.58



TOP
Nr. 15   4 x 50m wisselslag Dames                 meisjes o. 12 / geb. 9
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Orca 1                             Orca              2:35.18
    2. HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PCHeerenvee    2:38.83
    3. De Granaet 1                       DeGranaet         2:41.19
    4. DZ&PC 9                            DZ&PC             2:44.17
    5. Neptunia'24 1                      Neptunia'24       2:44.48
    6. HZ&PC Heerenveen 2                 HZ&PCHeerenvee    2:50.67



TOP
Nr. 16   4 x 50m vrije slag Heren                 jongens o. 12 / geb. 9
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZ&PC 11                           DZ&PC             2:19.93
    2. HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PCHeerenvee    2:35.87
    3. Orca 1                             Orca              2:44.52



TOP
TOP
Nr. 18   4 x 50m wisselslag Heren                 jongens o. 12 / geb. 9
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZ&PC 12                           DZ&PC             2:43.31
    2. Orca 1                             Orca              3:02.30
    3. HZ&PC Heerenveen 1                 HZ&PCHeerenvee    3:06.94