070106_WCK_P1 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.146, registered to Kring Groningen


Nr. 1  4 x 50m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 2  4 x 50m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3  50m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 4  50m rugslag  Heren  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5  50m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 6  100m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 7  50m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 8  50m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 3 en later
Nr. 9  100m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 10  50m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 11  50m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 12  50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en later
Nr. 13  50m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 14  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 15  25m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 16  25m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 17  4 x 50m wisselslag  Dames  Senioren open
Nr. 18  4 x 50m vrije slag  Heren  Senioren open
Nr. 19  4 x 50m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 20  4 x 50m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 21  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 22  100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 3 en later
Nr. 23  50m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 24  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 25  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 26  50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 27  100m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 28  50m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3 en later
Nr. 29  50m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 30  50m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 31  50m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 32  50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 33  50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 34  50m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en later
Nr. 35  4 x 50m vrije slag  Dames  Senioren open
Nr. 36  4 x 50m wisselslag  Heren  Senioren open


Nr. 1
06-01-2007
4 x 50m wisselslag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Nova 1Nova2:28.54
Charlotte Feimann
Amanda Scholte
39.1139.11
-:--.--
Chantal Pomper
Nathalja Pragt
-:--.--
2:28.54
2.De Pinquin 1De Pinquin2:31.11
Heleen de Groot
Iris Hartman
38.4138.41
-:--.--
Jose Sijbring
Sylvia Dik
-:--.--
2:31.11
3.ZCM'86 1ZCM'862:31.92
Ilse van Dijk
Natascha Feringa
36.6136.61
-:--.--
Marloes Wiekens
Daphne Molema
-:--.--
2:31.92
4.Appingedam 1Appingedam2:32.13
Carmen Märsylä
Johanna Koster
41.9741.97
-:--.--
Yvette Meijer
Annelinde Veldman
-:--.--
2:32.13
5.GZVW 1GZVW2:34.52
Claudia Meijer
Henriët Baas
38.3738.37
-:--.--
Karin Groen
Melanie Westers
-:--.--
2:34.52
6.Haren 1Haren2:46.02
Anne Groenendijk
Addowa Scherpenisse
47.0247.02
-:--.--
Esther Terpstra
Rosanne Schoonbeek
-:--.--
2:46.02


<< TOP >>
Nr. 2
06-01-2007
4 x 50m vrije slag  HerenJongens Junioren 4 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Nova 1Nova1:52.20
Richard Lutke
Paul Kuiper
29.1029.10
-:--.--
Jordy Pragt
Erik Hagting
-:--.--
1:52.20
2.Appingedam 1Appingedam1:59.39
Dennis Cramer
Tom Moesker
28.8628.86
-:--.--
Bart Pot
Hans Scheper
-:--.--
1:59.39
3.GZVW 1GZVW2:05.59
Rik Bruins
Tim v.d. Meulen
28.8628.86
-:--.--
Olaf Smidts
Arthur Sergeev
-:--.--
2:05.59
4.De Pinquin 1De Pinquin2:06.97
Emil Speelman
Arjen Zijlstra
34.0234.02
-:--.--
Leo van Adrichem
Maarten Moorman
-:--.--
2:06.97
5.Haren 2Haren2:10.36
Pieter Tjabbes
Marko Validzic
31.2931.29
-:--.--
Paul Zanen
Matthijs Wubbolts
-:--.--
2:10.36
6.Hatweeo 1Hatweeo2:12.38
Bernd Frericks
Manuel Dijkstra
34.5434.54
-:--.--
Marten Baas
Stefan Kwant
-:--.--
2:12.38
7.Oldambt 1Oldambt2:16.21
Gerben Bos
Stefan Petersen
32.1032.10
-:--.--
Dave Bosch
Niels Visser
-:--.--
2:16.21
8.THOR 1THOR2:34.79
Richard Wessels
Vincent Nieman
34.7534.75
-:--.--
Daniël Bos
Dennis Dekker
-:--.--
2:34.79
9.ZCM'86 1ZCM'862:35.87
Sion Haarlemmer
Jeroen Dijkhuis
43.4443.44
-:--.--
Roy Smilde
Axel Burger
-:--.--
2:35.87


<< TOP >>
Nr. 3
06-01-2007
50m vrije slag  DamesMeisjes Minioren 5 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Adája Stoetman96Oldambt33.80
2.Eva Smit96GZVW35.87
3.Tessa Keizer96Oldambt35.90
4.Eva Willemsen96Appingedam36.51
5.Kim Franken96GZVW37.30
6.Sanne Weessies96De Pinquin38.21
7.Marije Ploeger96De Pinquin38.31
8.Mariëlle Spitse96De Hardenberg40.48
9.Myläne Kok96Appingedam41.91
10.Laura Schaap96Ducdalf42.45
11.Joline Fischer96Nova43.41
12.Tessa Kerbof96De Hardenberg44.10
13.Nadeche Dioncre96ZCM'861:02.27
14.Cindy Feringa96ZCM'861:03.49


Meisjes Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Dagmar Smidts97GZVW37.30
2.Richelle Mellema97De Pinquin39.08
3.Sanne Klein97Nova42.11
4.Jennifer Scholte97Nova42.93
5.Margreet Koster97Appingedam43.41
6.Denise Rozeboom97Ducdalf43.89
7.Manon Nieuwhof97De Pinquin47.48
8.Martine Bleeker97Hatweeo50.09
9.Marthe Blaak97Ducdalf50.79
dis.Kim van Dijk97ZCM'86AA
dis.Anna Winkel97GZVWAA


Meisjes Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Tialda Prins98De Hardenberg39.42
2.Fabiënne Bos98Hatweeo41.80
3.Amber Visser98Appingedam47.42
4.Pien Dijkhuis98ZCM'8649.09
5.Toke Camps98Haren53.40
6.Anouk Koster98Oldambt54.22
7.Marlinde Schoonbeek98Haren55.08
8.Yael Haarlemmer98ZCM'8658.95


<< TOP >>
Nr. 4
06-01-2007
50m rugslag  HerenJongens Minioren 5 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Eko Doedel96Appingedam40.48
2.Marc Blauw96Nova40.90
3.Mark Pijper96Appingedam44.78
4.Réan Kremer96Ducdalf48.61
5.Jesper Honken96Nova48.79
6.Erwin Pras96GZVW48.94
7.Pascal Klopstra96GZVW50.32
8.Tim Schoonbeek96Haren50.74
9.Job Mol96Ducdalf50.81
zk.Ricardo van der Laan96THOR


Jongens Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Gert Muntendam97De Pinquin43.50
2.Pieter Jelke Koops97Nova44.02
3.Martijn Kieffer97Appingedam46.26
4.Marcel Groen97GZVW47.55
5.Arjen Brinks97Nova48.39
6.Vincent Zanen97Haren52.53
7.Mark Poppema97Ducdalf52.59
8.Djordi Battjes97THOR55.82
9.Robert Pops97Haren56.05
10.Jeroen van de Graaf97Oldambt1:03.79
dis.Martijn Bick97OldambtRE


Jongens Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Wildeboer98Oldambt52.54
2.Berjen Mellema98Hatweeo56.41
3.Quintin Stoetman98Oldambt57.10
4.Youran Mus98Ducdalf58.25


<< TOP >>
Nr. 5
06-01-2007
50m vrije slag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Karin Groen95GZVW30.96
2.Nathalja Pragt95Nova31.94
3.Sylvia Dik95De Pinquin33.17
4.Denise Gall95De Pinquin35.51
5.Iris Visser95Appingedam35.79
6.Charlotte Feimann95Nova36.06
7.Leanne Abee95ZCM'8636.12
8.Melissa Gernaat95ZCM'8636.41
9.Bren Hartjes95Oldambt36.68
10.Melanie Westers95GZVW37.81
11.Marlies Cramer95Appingedam38.22
12.Boukje Miske95Ducdalf38.51
13.Anoek Remminga95Ducdalf38.79
14.Muriël Prins95Hatweeo43.11
15.Addowa Scherpenisse95Haren43.97
16.Melissa Greven95Hatweeo45.56
dis.Hanneke van Dokkum95De HardenbergAA
zk.Ilse Feiken95De Hardenberg


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Rixt Veldkamp94Oldambt31.84
2.Yvette Meijer94Appingedam32.39
3.Lisanne de Vries94Ducdalf33.51
Heleen ten Have94De Pinquin33.51
5.Rosanne Schoonbeek94Haren33.57
6.Carmen Märsylä94Appingedam33.97
7.Natascha Feringa94ZCM'8634.48
8.Danielle de Voogd94De Hardenberg35.64
9.Judith Bouma94Hatweeo36.48
10.Anne Groenendijk94Haren40.93
11.Tamara Bos94Hatweeo47.79
zk.Gabriëlle de Vries94ZCM'86


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Annelinde Veldman93Appingedam31.33
2.Astrid Flikkema93Oldambt31.75
3.Heleen de Groot93De Pinquin32.01
4.Chantal Pomper93Nova32.15
5.Ilse van Dijk93ZCM'8632.31
6.Esther Terpstra93Haren32.97
7.Claudia Meijer93GZVW33.34
8.Nadine Blouw93GZVW33.83
9.Daphne Molema93ZCM'8634.24
10.Sylvana Mus93Ducdalf36.16
11.Johanna Koster93Appingedam36.33
12.Ayla Kremer93Ducdalf37.06
13.Kim Többen93Nova37.92
dis.Jessica Simens93De HardenbergAA
dis.Jose Sijbring93De PinquinAA


<< TOP >>
Nr. 6
06-01-2007
100m wisselslag  Heren

Heren Senioren Open
Geen limieten


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Hagting91Nova1:04.03
2.Jordy Pragt91Nova1:11.95
3.Matthijs Wubbolts91Haren1:11.98
4.Arthur Sergeev91GZVW1:17.38
5.Pieter Tjabbes91Haren1:17.97
dis.Bart Pot91Appingedam1:21.25SP


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Bakker90Appingedam1:08.83
2.Niels Blauw90Nova1:11.29
3.Timo Burger90ZCM'861:11.30
4.Daniël Bast90THOR1:14.47
5.Mark Schröder90Haren1:15.42
6.Jarno Heres90Ducdalf1:19.61
dis.Redmar van der Deen90Ducdalf1:19.11SK
dis.Marco Modderman90De Hardenberg1:27.18RH


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelle De Vrieze89Nova1:14.13
2.Robert Uilenberg89Nova1:14.63
3.Daan Rotteveel89De Pinquin1:17.45
4.Thijs Oosterhuis89Ducdalf1:19.61
5.Arne ten Hoeve89Haren1:23.90
dis.Rens Mulder89GZVW1:22.88RH


Heren Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Martin Lutke88Nova1:09.15


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Tjebbe Joosten76THOR1:07.82
2.Mark Meijer80De Pinquin1:08.40
3.Edwin Rakers79De Pinquin1:09.79
4.Jasper Groeneveld81Haren1:13.05
5.Rinus Joosten74THOR1:14.26
6.Jeroen van der Woude79Ducdalf1:14.60
7.Daniël Lubben87Nova1:16.22
8.Maarten Drissen86ZCM'861:16.30
9.Erik Meijer78De Pinquin1:16.45
10.André Brouwer80GZVW1:18.49
11.Han Schuttenbeld87Ducdalf1:21.57
12.Erik Meijer87THOR1:42.30
dis.Hendrik Loots87ZCM'861:22.64RD


<< TOP >>
Nr. 7
06-01-2007
50m vlinderslag  Dames

Dames Senioren Open
Geen limieten


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fraukje Puts92Oldambt33.80
2.Lisette Feimann92Nova35.32
3.Linde Harryvan92Haren35.50
4.Meike Dijkhuis92ZCM'8636.19
5.Daphne Rademaker92GZVW36.31
6.Saskia Kruijer92ZCM'8636.54
7.Nienke Kiewiet92Appingedam37.20
8.Stephanie Koopman92GZVW37.47
9.Karlijn Brat92De Pinquin38.81
10.Aniek Kuiper92Nova39.36
11.Lisa Werter92Oldambt40.04
12.Nienke Venema92Ducdalf44.21
13.Anne-Marije Hoogendijk92De Pinquin44.36
14.Harmanda Frederiks92Hatweeo48.45
dis.Jacobien van Klinken92HatweeoAA


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniëlle de Vries91Nova35.34
2.Mirthe Groothuis91Haren35.50
3.Esther Kwebeman91De Pinquin36.01
4.Rianne Wessels91THOR38.45
5.Trees Kerkhoff91Hatweeo39.12
6.Saida van Til91De Pinquin40.77
7.Luchieanne Dekker91THOR42.51
8.Jessica Beikes91Nova43.111
9.Mireille Beertema91GZVW43.112


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mirjam Kieffer90Appingedam41.91
2.Marleen Oosterhuis90Haren42.12
3.Jolein Deiling90Ducdalf45.07
dis.Marjon Heida90HarenAA


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova32.06
2.Janneke Tuin89Oldambt33.79
Anuschka Boelema77Haren33.79
4.Natasja Topelen89Oldambt34.30
5.Mirjan van Dijk88Oldambt34.32
6.Relinda Baas89GZVW35.11
7.Jansien van Dijk89Oldambt35.13
8.Mireille Hut88De Pinquin35.17
9.Nelleke Keuper89Appingedam35.42
10.Bianca Sanders89De Pinquin35.51
11.Henriëtte Manting71GZVW35.63
12.Sharona Lameijer89GZVW35.97
13.Martine Heres87Ducdalf36.55
14.Jody Bast86THOR37.06
15.Helma Kramer87Ducdalf39.29
16.Eliene Bos89Ducdalf40.35
dis.Henriëtte Wierenga89DucdalfAA
dis.Margreet Garst83Hatweeo54.26VC


<< TOP >>
Nr. 8
06-01-2007
50m vrije slag  HerenJongens Junioren 3 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Jens Kobesen95Nova30.99
2.Levi Hilbolling95Nova32.36
3.Olaf Smidts95GZVW32.42
4.Paul Zanen95Haren35.26
5.Marko Validzic95Haren37.45
6.Jeroen Dijkhuis95ZCM'8637.60
7.David Scheffer95De Pinquin37.88
8.Jelmer Deiling95Ducdalf38.21
9.Nick Moesker95Appingedam38.52
10.Jeroen Prins95GZVW40.93
11.Tim Zijlstra95De Pinquin41.14
12.Roy Smilde95ZCM'8645.72


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Moorman94De Pinquin29.78
2.Axel Burger94ZCM'8630.33
3.Emil Speelman94De Pinquin34.13
4.Bernd Frericks94Hatweeo34.45
5.Tim v.d. Meulen94GZVW35.13
6.Stefan Petersen94Oldambt36.04
7.Dave Bosch94Oldambt36.78
8.Patrick Graver94Hatweeo37.57
9.Wouter Jelsema94Ducdalf38.80
10.Vincent Nieman94THOR53.64


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Bernd Kobesen93Nova29.10
2.Tim Blauw93Nova30.36
3.Marten Baas93Hatweeo30.39
4.Leo van Adrichem93De Pinquin30.79
5.Hans Scheper93Appingedam30.97
6.Dennis Dekker93THOR34.49
7.Richard Wessels93THOR34.83
8.Rolf Pier93Ducdalf35.22
9.Robin Kwebeman93De Pinquin37.10
10.Marvin Kok93Appingedam38.06
dis.Niels Jongeling93GZVWAA
ng.Manuel Dijkstra93Hatweeo
ng.Martin Hommes93Ducdalf


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Tom Moesker92Appingedam29.01
2.Rik Bruins92GZVW29.19
3.Stefan Kwant92Hatweeo29.46
4.Niels Visser92Oldambt29.50
5.Dennis Cramer92Appingedam30.09
6.Arjen Zijlstra92De Pinquin32.08
7.Gerben Bos92Oldambt32.11
8.Sander Oosterhof92Ducdalf32.94
9.Daniël Bos92THOR35.64


<< TOP >>
Nr. 9
06-01-2007
100m wisselslag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Karin Groen95GZVW1:20.90
2.Sylvia Dik95De Pinquin1:22.65
3.Nathalja Pragt95Nova1:23.05
4.Amanda Scholte95Nova1:25.48
5.Danella Gremmer95De Hardenberg1:30.35
6.Iris Visser95Appingedam1:33.81
7.Melissa Gernaat95ZCM'861:36.04
8.Melanie Westers95GZVW1:37.83
9.Bren Hartjes95Oldambt1:38.82
10.Leanne Abee95ZCM'861:40.48
11.Marlies Cramer95Appingedam1:47.70
12.Hanneke van Dokkum95De Hardenberg1:49.31
dis.Denise Gall95De Pinquin1:28.45VC
dis.Addowa Scherpenisse95Haren1:46.15VC
dis.Anoek Remminga95Ducdalf1:51.91VC


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Yvette Meijer94Appingedam1:22.02
2.Rixt Veldkamp94Oldambt1:22.19
3.Rosanne Schoonbeek94Haren1:24.15
4.Lisanne de Vries94Ducdalf1:27.63
5.Heleen ten Have94De Pinquin1:29.75
6.Natascha Feringa94ZCM'861:30.73
7.Carmen Märsylä94Appingedam1:30.80
8.Danielle de Voogd94De Hardenberg1:37.01
9.Judith Bouma94Hatweeo1:42.06
10.Anne Groenendijk94Haren1:44.84
zk.Gabriëlle de Vries94ZCM'86


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Annelinde Veldman93Appingedam1:16.81
2.Heleen de Groot93De Pinquin1:20.27
3.Ilse van Dijk93ZCM'861:21.41
4.Esther Terpstra93Haren1:22.97
5.Claudia Meijer93GZVW1:23.35
6.Chantal Pomper93Nova1:25.89
7.Astrid Flikkema93Oldambt1:29.16
8.Daphne Molema93ZCM'861:30.91
9.Nadine Blouw93GZVW1:30.95
10.Johanna Koster93Appingedam1:31.71
11.Kim Többen93Nova1:32.00
12.Jessica Simens93De Hardenberg1:33.22
13.Sylvana Mus93Ducdalf1:34.57
dis.Jose Sijbring93De PinquinAA
dis.Ayla Kremer93Ducdalf1:39.84VC


<< TOP >>
Nr. 10
06-01-2007
50m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Geen limieten


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Hagting91Nova33.33
2.Richard Lutke91Nova37.00
3.Matthijs Wubbolts91Haren38.80
4.Pieter Tjabbes91Haren39.23
5.Bart Pot91Appingedam39.87
6.Arthur Sergeev91GZVW43.00


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Bakker90Appingedam34.89
2.Jarno Heres90Ducdalf36.97
3.Niels Blauw90Nova37.75
4.Timo Burger90ZCM'8638.23
5.Dennis Olthof90Ducdalf38.98
6.Daniël Bast90THOR39.67
7.Mark Schröder90Haren39.91
8.Marco Modderman90De Hardenberg46.40


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jelle De Vrieze89Nova37.12
2.Thijs Oosterhuis89Ducdalf37.81
3.Robert Uilenberg89Nova38.17
4.Arne ten Hoeve89Haren40.26
5.Daan Rotteveel89De Pinquin40.27
dis.Rens Mulder89GZVW41.36SP


Heren Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Martin Lutke88Nova33.26


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Tjebbe Joosten76THOR34.27
2.Jasper Groeneveld81Haren34.89
3.Mark Meijer80De Pinquin35.50
4.Erik Meijer78De Pinquin36.86
5.Maarten Drissen86ZCM'8637.09
6.Rik Bos86Ducdalf37.64
7.Jeroen van der Woude79Ducdalf38.03
8.Edwin Rakers79De Pinquin38.14
9.André Brouwer80GZVW38.71
10.Rinus Joosten74THOR38.94
11.Hendrik Loots87ZCM'8640.16
12.Daniël Lubben87Nova40.76
13.Han Schuttenbeld87Ducdalf41.50
14.Jan Kruijer61ZCM'8642.47
15.Erik Meijer87THOR54.47


<< TOP >>
Nr. 11
06-01-2007
50m rugslag  DamesDames Senioren Open
Geen limieten


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Stephanie Koopman92GZVW36.39
2.Fraukje Puts92Oldambt36.96
3.Linde Harryvan92Haren37.56
4.Lisette Feimann92Nova37.57
5.Nienke Kiewiet92Appingedam38.44
6.Saskia Kruijer92ZCM'8639.14
7.Daphne Rademaker92GZVW39.33
8.Karlijn Brat92De Pinquin39.64
9.Jacobien van Klinken92Hatweeo40.36
10.Valeri Klinkhamer92Ducdalf40.88
11.Lisa Werter92Oldambt41.23
12.Aniek Kuiper92Nova43.161
13.Anne-Marije Hoogendijk92De Pinquin43.162
14.Nienke Venema92Ducdalf46.46
15.Harmanda Frederiks92Hatweeo49.51
16.Lisette Haneman92THOR51.80
dis.Meike Dijkhuis92ZCM'8638.41RC


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Esther Kwebeman91De Pinquin36.73
2.Daniëlle de Vries91Nova37.93
3.Trees Kerkhoff91Hatweeo39.15
4.Rianne Wessels91THOR39.40
5.Jessica Beikes91Nova39.44
6.Mirthe Groothuis91Haren40.48
7.Saida van Til91De Pinquin40.82
8.Luchieanne Dekker91THOR42.16
9.Mireille Beertema91GZVW51.26


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Marjon Heida90Haren39.94
2.Mirjam Kieffer90Appingedam40.85
Marleen Oosterhuis90Haren40.85


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova33.92
2.Mirjan van Dijk88Oldambt35.16
3.Janneke Tuin89Oldambt35.83
4.Martine Heres87Ducdalf36.79
5.Natasja Topelen89Oldambt37.07
6.Relinda Baas89GZVW37.13
Henriëtte Wierenga89Ducdalf37.13
8.Anuschka Boelema77Haren37.16
9.Henriëtte Manting71GZVW37.44
10.Mireille Hut88De Pinquin37.57
11.Bianca Sanders89De Pinquin37.83
12.Nelleke Keuper89Appingedam37.86
13.Christa Wierenga85Ducdalf38.27
14.Jansien van Dijk89Oldambt38.54
15.Sharona Lameijer89GZVW38.70
16.Jody Bast86THOR39.25
17.Eliene Bos89Ducdalf39.64
18.Josse van Geffen86GZVW44.69
19.Margreet Garst83Hatweeo46.46


<< TOP >>
Nr. 12
06-01-2007
50m vlinderslag  HerenJongens Junioren 3 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Levi Hilbolling95Nova37.50
2.Jens Kobesen95Nova38.93
3.Olaf Smidts95GZVW41.04
4.Marko Validzic95Haren45.94
5.Jeroen Dijkhuis95ZCM'8646.72
6.Jelmer Deiling95Ducdalf47.16
7.Jeroen Prins95GZVW56.06
dis.Paul Zanen95Haren46.25VH
dis.Nick Moesker95Appingedam49.07VC
dis.David Scheffer95De Pinquin49.95VC
dis.Tim Zijlstra95De Pinquin59.89VC


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Axel Burger94ZCM'8635.63
2.Maarten Moorman94De Pinquin37.78
3.Daan van Adrichem94De Pinquin41.00
4.Stefan Petersen94Oldambt41.71
5.Tim v.d. Meulen94GZVW45.53
6.Patrick Graver94Hatweeo49.13
7.Dave Bosch94Oldambt51.60
8.Bernd Frericks94Hatweeo53.52


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Bernd Kobesen93Nova33.83
2.Leo van Adrichem93De Pinquin35.57
3.Marten Baas93Hatweeo37.34
4.Tim Blauw93Nova37.98
5.Hans Scheper93Appingedam40.76
6.Niels Jongeling93GZVW41.50
7.Dennis Dekker93THOR42.84
8.Richard Wessels93THOR44.10
9.Marvin Kok93Appingedam49.62
10.Robin Kwebeman93De Pinquin50.29
ng.Manuel Dijkstra93Hatweeo


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Tom Moesker92Appingedam33.12
2.Rik Bruins92GZVW34.26
3.Gerben Bos92Oldambt34.37
4.Dennis Cramer92Appingedam34.40
5.Stefan Kwant92Hatweeo35.92
6.Niels Visser92Oldambt36.19
7.Arjen Zijlstra92De Pinquin39.70
8.Daniël Bos92THOR43.76


<< TOP >>
Nr. 13
06-01-2007
50m schoolslag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Karin Groen95GZVW41.08
2.Nathalja Pragt95Nova41.81
3.Amanda Scholte95Nova42.23
4.Alexandra Rijskamp95Ducdalf44.11
5.Henriët Baas95GZVW44.26
6.Sylvia Dik95De Pinquin44.47
7.Iris Hartman95De Pinquin45.13
8.Iris Visser95Appingedam48.29
9.Melissa Gernaat95ZCM'8648.94
10.Addowa Scherpenisse95Haren49.66
11.Bren Hartjes95Oldambt50.78
12.Leanne Abee95ZCM'8650.80
13.Muriël Prins95Hatweeo51.26
14.Anoek Remminga95Ducdalf51.73
15.Annechien Vieregge95De Hardenberg52.30
16.Marlies Cramer95Appingedam52.95
17.Melissa Greven95Hatweeo59.30
zk.Ilse Feiken95De Hardenberg


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Yvette Meijer94Appingedam40.20
2.Lisanne de Vries94Ducdalf42.30
3.Rosanne Schoonbeek94Haren42.74
4.Natascha Feringa94ZCM'8644.08
5.Rixt Veldkamp94Oldambt44.37
6.Carmen Märsylä94Appingedam47.11
7.Heleen ten Have94De Pinquin47.96
8.Judith Bouma94Hatweeo48.29
9.Danielle de Voogd94De Hardenberg50.16
10.Anne Groenendijk94Haren52.85
11.Tamara Bos94Hatweeo55.82
zk.Gabriëlle de Vries94ZCM'86


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin39.36
2.Heleen de Groot93De Pinquin41.00
3.Ilse van Dijk93ZCM'8641.74
4.Annelinde Veldman93Appingedam41.91
5.Esther Terpstra93Haren43.70
6.Claudia Meijer93GZVW44.16
7.Johanna Koster93Appingedam44.70
8.Sylvana Mus93Ducdalf45.86
9.Chantal Pomper93Nova46.61
10.Kim Többen93Nova46.89
11.Daphne Molema93ZCM'8647.39
12.Nadine Blouw93GZVW47.74
13.Sharyn Turksema93Ducdalf47.90
14.Astrid Flikkema93Oldambt48.88


<< TOP >>
Nr. 14
06-01-2007
50m rugslag  HerenHeren Senioren Open
Geen limieten


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Hagting91Nova30.10
2.Arthur Sergeev91GZVW35.08
3.Matthijs Wubbolts91Haren35.33
4.Paul Kuiper91Nova35.81
5.Pieter Tjabbes91Haren38.39
6.Bart Pot91Appingedam39.82


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Niels Blauw90Nova32.07
2.Mike Bakker90Appingedam32.67
3.Daniël Bast90THOR33.28
4.Redmar van der Deen90Ducdalf34.04
5.Timo Burger90ZCM'8634.50
6.Dennis Olthof90Ducdalf35.89
7.Mark Schröder90Haren36.38


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Thijs Oosterhuis89Ducdalf33.92
2.Jelle De Vrieze89Nova35.18
3.Daan Rotteveel89De Pinquin37.20
4.Robert Uilenberg89Nova37.21
5.Arne ten Hoeve89Haren40.15
dis.Rens Mulder89GZVW39.77RD


Heren Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Martin Lutke88Nova34.28


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Mark Meijer80De Pinquin31.20
2.Tjebbe Joosten76THOR33.10
3.Edwin Rakers79De Pinquin33.66
4.Rinus Joosten74THOR33.96
5.Jeroen van der Woude79Ducdalf36.78
6.Hendrik Loots87ZCM'8637.26
7.Rik Bos86Ducdalf37.46
8.Maarten Drissen86ZCM'8637.51
9.Han Schuttenbeld87Ducdalf37.90
10.Daniël Lubben87Nova38.13
11.Erik Meijer78De Pinquin38.83
12.Jasper Groeneveld81Haren41.29
13.André Brouwer80GZVW41.40
14.Erik Meijer87THOR48.16


<< TOP >>
Nr. 15
06-01-2007
25m vlinderslag  DamesMeisjes Minioren 5 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Adája Stoetman96Oldambt17.02
2.Eva Smit96GZVW17.05
3.Kim Franken96GZVW17.54
4.Sanne Weessies96De Pinquin19.36
5.Tessa Keizer96Oldambt19.72
6.Marloes Stam96De Hardenberg20.73
7.Laura Schaap96Ducdalf21.20
8.Eva Willemsen96Appingedam21.64
9.Myläne Kok96Appingedam23.15
10.Marije Ploeger96De Pinquin23.77
11.Joline Fischer96Nova24.12


Meisjes Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Richelle Mellema97De Pinquin19.23
2.Dagmar Smidts97GZVW19.79
3.Margreet Koster97Appingedam20.53
4.Jennifer Scholte97Nova22.48
5.Anna Winkel97GZVW23.77
6.Manon Nieuwhof97De Pinquin25.40
7.Sanne Klein97Nova27.36
8.Kim van Dijk97ZCM'8629.75


Meisjes Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Tialda Prins98De Hardenberg21.82
2.Pien Dijkhuis98ZCM'8626.65
3.Amber Visser98Appingedam28.69
dis.Anouk Koster98Oldambt28.92VD
dis.Yael Haarlemmer98ZCM'8633.38VI


<< TOP >>
Nr. 16
06-01-2007
25m vlinderslag  HerenJongens Minioren 5 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Blauw96Nova17.99
2.Eko Doedel96Appingedam18.82
3.Jesper Honken96Nova19.06
4.Tim Schoonbeek96Haren22.16
5.Mark Pijper96Appingedam22.28
6.Job Mol96Ducdalf23.40
7.Erwin Pras96GZVW23.58
8.Pascal Klopstra96GZVW25.92
dis.Réan Kremer96Ducdalf24.17VC
zk.Ricardo van der Laan96THOR


Jongens Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel Groen97GZVW20.10
2.Arjen Brinks97Nova21.19
3.Gert Muntendam97De Pinquin22.801
4.Pieter Jelke Koops97Nova22.802
5.Vincent Zanen97Haren25.10
dis.Martijn Kieffer97AppingedamAA
dis.Martijn Bick97Oldambt27.52VC
dis.Robert Pops97Haren29.29VD


Jongens Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Quintin Stoetman98Oldambt25.56
dis.Dennis Wildeboer98Oldambt30.25VC


<< TOP >>
Nr. 17
06-01-2007
4 x 50m wisselslag  Dames

Senioren open
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Oldambt 1Oldambt2:16.07
Janneke Tuin
Mirjan van Dijk
35.7335.73
-:--.--
Fraukje Puts
Natasja Topelen
-:--.--
2:16.07
2.GZVW 1GZVW2:22.48
Relinda Baas
Sharona Lameijer
37.0937.09
-:--.--
Karin Groen
Stephanie Koopman
-:--.--
2:22.48
3.Nova 1Nova2:23.16
Lisette Feimann
Daniëlle de Vries
37.5837.58
-:--.--
Chantal Pomper
Gea Hagting
-:--.--
2:23.16
4.Haren 17Haren2:23.57
Linde Harryvan
Mirthe Groothuis
37.1037.10
-:--.--
Anuschka Boelema
Marjon Heida
-:--.--
2:23.57
5.Ducdalf 1Ducdalf2:26.73
Henriëtte Wierenga
Christa Wierenga
36.9736.97
-:--.--
Martine Heres
Helma Kramer
-:--.--
2:26.73
6.Appingedam 1Appingedam2:28.59
Nelleke Keuper
Yvette Meijer
37.8137.81
-:--.--
Nienke Kiewiet
Mirjam Kieffer
-:--.--
2:28.59
7.De Pinquin 2De Pinquin2:30.95
Heleen ten Have
Karlijn Brat
42.0242.02
-:--.--
Mireille Hut
Esther Kwebeman
-:--.--
2:30.95
8.ZCM'86 2ZCM'862:34.40
Meike Dijkhuis
Ilse van Dijk
38.7638.76
-:--.--
Saskia Kruijer
Daphne Molema
-:--.--
2:34.40
9.THOR 1THOR2:37.81
Rianne Wessels
Luchieanne Dekker
38.8638.86
-:--.--
Jody Bast
Lisette Haneman
-:--.--
2:37.81
10.Hatweeo 1Hatweeo2:49.41
Harmanda Frederiks
Trees Kerkhoff
38.8838.88
-:--.--
Jacobien van Klinken
Margreet Garst
-:--.--
2:49.41


<< TOP >>
Nr. 18
06-01-2007
4 x 50m vrije slag  Heren

Senioren open
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Nova 1Nova1:49.83
Martin Lutke
Jordy Pragt
28.1428.14
-:--.--
Niels Blauw
Erik Hagting
-:--.--
1:49.83
2.De Pinquin 2De Pinquin1:54.56
Daan Rotteveel
Erik Meijer
29.7729.77
-:--.--
Edwin Rakers
Mark Meijer
-:--.--
1:54.56
3.THOR 1THOR1:56.68
Tjebbe Joosten
Rinus Joosten
26.9626.96
-:--.--
Richard Wessels
Daniël Bast
-:--.--
1:56.68
4.Appingedam 1Appingedam1:57.54
Bart Pot
Tom Moesker
31.2331.23
-:--.--
Dennis Cramer
Mike Bakker
-:--.--
1:57.54
5.Haren 18Haren1:57.86
Matthijs Wubbolts
Mark Schröder
28.6328.63
-:--.--
Jasper Groeneveld
Pieter Tjabbes
-:--.--
1:57.86
6.Ducdalf 1Ducdalf2:00.04
Rik Bos
Jarno Heres
29.8329.83
-:--.--
Thijs Oosterhuis
Jeroen van der Woude
-:--.--
2:00.04
7.GZVW 1GZVW2:02.45
André Brouwer
Olaf Smidts
30.3930.39
-:--.--
Arthur Sergeev
Rik Bruins
-:--.--
2:02.45
8.ZCM'86 2ZCM'862:04.97
Maarten Drissen
Timo Burger
29.3329.33
-:--.--
Hendrik Loots
Jan Kruijer
-:--.--
2:04.97


<< TOP >>
Nr. 19
07-01-2007
4 x 50m vrije slag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Pinquin 3De Pinquin2:10.92
Iris Hartman
Sylvia Dik
36.5336.53
-:--.--
Heleen de Groot
Jose Sijbring
-:--.--
2:10.92
2.Appingedam 1Appingedam2:11.87
Johanna Koster
Carmen Märsylä
35.4235.42
-:--.--
Yvette Meijer
Annelinde Veldman
-:--.--
2:11.87
3.Nova 1Nova2:13.20
Amanda Scholte
Charlotte Feimann
33.6533.65
-:--.--
Nathalja Pragt
Chantal Pomper
-:--.--
2:13.20
4.ZCM'86 3ZCM'862:16.08
Natascha Feringa
Marloes Wiekens
34.5334.53
-:--.--
Daphne Molema
Ilse van Dijk
-:--.--
2:16.08
5.GZVW 1GZVW2:16.96
Claudia Meijer
Henriët Baas
32.3332.33
-:--.--
Nadine Blouw
Karin Groen
-:--.--
2:16.96
6.Haren 19Haren2:29.91
Rosanne Schoonbeek
Addowa Scherpenisse
32.8432.84
-:--.--
Anne Groenendijk
Esther Terpstra
-:--.--
2:29.91
7.Hatweeo 1Hatweeo2:50.32
Melissa Greven
Muriël Prins
44.6744.67
-:--.--
Tamara Bos
Judith Bouma
-:--.--
2:50.32
zk.Ducdalf 1Ducdalf


<< TOP >>
Nr. 20
07-01-2007
4 x 50m wisselslag  HerenJongens Junioren 4 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Nova 1Nova2:07.46
Erik Hagting
Richard Lutke
29.6829.68
-:--.--
Paul Kuiper
Jordy Pragt
-:--.--
2:07.46
2.GZVW 1GZVW2:25.44
Arthur Sergeev
Niels Jongeling
34.8834.88
-:--.--
Olaf Smidts
Rik Bruins
-:--.--
2:25.44
3.Appingedam 1Appingedam2:33.01
Tom Moesker
Marvin Kok
33.9433.94
-:--.--
Bart Pot
Hans Scheper
-:--.--
2:33.01
4.Hatweeo 1Hatweeo2:33.47
Marten Baas
Manuel Dijkstra
38.3538.35
-:--.--
Stefan Kwant
Patrick Graver
-:--.--
2:33.47
5.De Pinquin 3De Pinquin2:33.80
Emil Speelman
Roel Balk
41.1841.18
-:--.--
Leo van Adrichem
Maarten Moorman
-:--.--
2:33.80
6.ZCM'86 3ZCM'862:51.24
Jeroen Dijkhuis
Sion Haarlemmer
42.1242.12
-:--.--
Axel Burger
Roy Smilde
-:--.--
2:51.24
7.Haren 20Haren2:54.79
Pieter Tjabbes
Maarten Pops
38.9438.94
-:--.--
Paul Zanen
Marko Validzic
-:--.--
2:54.79
8.THOR 1THOR2:56.07
Daniël Bos
Dennis Dekker
42.3642.36
-:--.--
Richard Wessels
Vincent Nieman
-:--.--
2:56.07


<< TOP >>
Nr. 21
07-01-2007
50m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Geen limieten


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fraukje Puts92Oldambt30.50
2.Stephanie Koopman92GZVW30.57
3.Linde Harryvan92Haren31.72
4.Jacobien van Klinken92Hatweeo31.91
5.Lisette Feimann92Nova31.98
6.Saskia Kruijer92ZCM'8632.47
7.Marijke Pras92GZVW32.59
8.Lisa Werter92Oldambt33.70
9.Karlijn Brat92De Pinquin34.07
10.Aniek Kuiper92Nova34.86
11.Nienke Venema92Ducdalf35.40
12.Anne-Marije Hoogendijk92De Pinquin35.89
13.Valeri Klinkhamer92Ducdalf36.03
14.Harmanda Frederiks92Hatweeo39.54
dis.Meike Dijkhuis92ZCM'86AA


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniëlle de Vries91Nova31.18
2.Esther Kwebeman91De Pinquin31.64
3.Mirthe Groothuis91Haren33.48
4.Trees Kerkhoff91Hatweeo33.59
5.Rianne Wessels91THOR33.64
6.Sanne Meijer91THOR34.18
7.Saida van Til91De Pinquin34.26
8.Evelyn Mulder91GZVW35.39
9.Jessica Beikes91Nova36.29
zk.Mireille Beertema91GZVW


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Marjon Heida90Haren32.48
2.Deborah Hoeksema90Hatweeo33.26
3.Marleen Oosterhuis90Haren33.60
4.Jolein Deiling90Ducdalf39.26
5.Jeanine Kobes90Ducdalf42.39
dis.Mirjam Kieffer90AppingedamAA


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova28.72
2.Natasja Topelen89Oldambt29.29
3.Mirjan van Dijk88Oldambt29.58
4.Janneke Tuin89Oldambt29.73
5.Mireille Hut88De Pinquin30.32
6.Relinda Baas89GZVW30.64
7.Sharona Lameijer89GZVW30.83
8.Henriëtte Wierenga89Ducdalf31.35
9.Martine Heres87Ducdalf31.38
10.Christa Wierenga85Ducdalf31.88
11.Josse van Geffen86GZVW31.95
12.Jansien van Dijk89Oldambt32.08
13.Bianca Sanders89De Pinquin32.21
14.Henriëtte Manting71GZVW32.25
15.Nelleke Keuper89Appingedam32.84
Jody Bast86THOR32.84
17.Helma Kramer87Ducdalf33.92
18.Margreet Garst83Hatweeo40.87
zk.Anja Eerens89Hatweeo


<< TOP >>
Nr. 22
07-01-2007
100m wisselslag  HerenJongens Junioren 3 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Jens Kobesen95Nova1:19.56
2.Levi Hilbolling95Nova1:22.06
3.Olaf Smidts95GZVW1:26.70
4.Paul Zanen95Haren1:33.70
5.Marko Validzic95Haren1:34.50
6.Jeroen Dijkhuis95ZCM'861:36.91
7.David Scheffer95De Pinquin1:38.17
8.Tim Zijlstra95De Pinquin1:45.80
dis.Jelmer Deiling95Ducdalf1:37.87VC
dis.Roy Smilde95ZCM'861:57.76VC


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Axel Burger94ZCM'861:19.19
2.Maarten Moorman94De Pinquin1:19.32
3.Tim v.d. Meulen94GZVW1:27.98
4.Stefan Petersen94Oldambt1:28.66
5.Emil Speelman94De Pinquin1:32.98


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Bernd Kobesen93Nova1:13.61
2.Leo van Adrichem93De Pinquin1:16.06
3.Tim Blauw93Nova1:21.10
4.Marten Baas93Hatweeo1:22.75
5.Dennis Dekker93THOR1:25.56
6.Hans Scheper93Appingedam1:26.66
7.Richard Wessels93THOR1:28.23
8.Robin Kwebeman93De Pinquin1:38.36
9.Rolf Pier93Ducdalf1:38.62
10.Marvin Kok93Appingedam1:40.40
dis.Manuel Dijkstra93Hatweeo1:33.22RC
dis.Niels Jongeling93GZVW1:33.44SL


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Tom Moesker92Appingedam1:12.21
2.Rik Bruins92GZVW1:16.27
3.Niels Visser92Oldambt1:18.73
4.Gerben Bos92Oldambt1:19.78
5.Stefan Kwant92Hatweeo1:22.06
6.Arjen Zijlstra92De Pinquin1:26.23
7.Daniël Bos92THOR1:34.65
dis.Sander Oosterhof92Ducdalf1:23.34VC


<< TOP >>
Nr. 23
07-01-2007
50m schoolslag  DamesMeisjes Minioren 5 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniëlle Meijer96GZVW43.76
2.Sanne Weessies96De Pinquin46.44
3.Mariëlle Spitse96De Hardenberg46.98
4.Adája Stoetman96Oldambt47.09
5.Eva Smit96GZVW47.79
6.Eva Willemsen96Appingedam48.32
7.Marije Ploeger96De Pinquin51.54
8.Tessa Keizer96Oldambt53.32
9.Laura Schaap96Ducdalf55.68
10.Marleen Buis96Haren56.15
11.Myläne Kok96Appingedam56.88
12.Cindy Feringa96ZCM'861:07.24
13.Nadeche Dioncre96ZCM'861:10.75
dis.Marloes Stam96De HardenbergAA
dis.Joline Fischer96Nova53.38SL


Meisjes Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Richelle Mellema97De Pinquin49.80
2.Jennifer Scholte97Nova50.14
3.Margreet Koster97Appingedam50.30
4.Anna Winkel97GZVW52.44
5.Sanne Klein97Nova53.51
6.Denise Rozeboom97Ducdalf53.54
7.Manon Nieuwhof97De Pinquin55.32
8.Dagmar Smidts97GZVW56.44
9.Kim van Dijk97ZCM'8657.42
dis.Martine Bleeker97HatweeoAA


Meisjes Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Fabiënne Bos98Hatweeo52.55
2.Tialda Prins98De Hardenberg52.59
3.Pien Dijkhuis98ZCM'8654.56
4.Amber Visser98Appingedam54.65
5.Anouk Koster98Oldambt57.21
6.Yael Haarlemmer98ZCM'861:00.12
dis.Marlinde Schoonbeek98HarenAA
zk.Willemein Hoving98Haren


<< TOP >>
Nr. 24
07-01-2007
50m schoolslag  HerenJongens Minioren 5 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Pascal Klopstra96GZVW45.81
2.Eko Doedel96Appingedam46.83
3.Mark Pijper96Appingedam51.21
4.Marc Blauw96Nova52.11
5.Jesper Honken96Nova53.82
6.Erwin Pras96GZVW55.22
dis.Thomas Klooster96Ducdalf52.92SK
dis.Tim Schoonbeek96Haren56.75SL
zk.Ricardo van der Laan96THOR


Jongens Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Gert Muntendam97De Pinquin47.56
2.Marcel Groen97GZVW51.02
3.Jeroen van de Graaf97Oldambt51.92
4.Pieter Jelke Koops97Nova52.41
5.Vincent Zanen97Haren53.67
6.Martijn Kieffer97Appingedam53.85
7.Arjen Brinks97Nova55.28
8.Robert Pops97Haren58.28
9.Stefan Kuipers97Ducdalf58.67SA
10.Martijn Bick97Oldambt58.75
dis.Djordi Battjes97THORAA


Jongens Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Berjen Mellema98Hatweeo54.15
2.Quintin Stoetman98Oldambt56.09
3.Youran Mus98Ducdalf57.68
4.Dennis Wildeboer98Oldambt59.86


<< TOP >>
Nr. 25
07-01-2007
50m vlinderslag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Karin Groen95GZVW34.50
2.Nathalja Pragt95Nova38.13
3.Charlotte Feimann95Nova39.00
4.Sylvia Dik95De Pinquin39.62
5.Danella Gremmer95De Hardenberg40.81
6.Iris Visser95Appingedam43.13
7.Melissa Gernaat95ZCM'8643.95
8.Iris Hartman95De Pinquin44.98
9.Bren Hartjes95Oldambt46.27
10.Addowa Scherpenisse95Haren49.45
11.Henriët Baas95GZVW50.00
12.Marlies Cramer95Appingedam54.45
dis.Leanne Abee95ZCM'8649.68VC
zk.Ilse Feiken95De Hardenberg


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Yvette Meijer94Appingedam36.50
2.Rixt Veldkamp94Oldambt36.58
3.Rosanne Schoonbeek94Haren39.46
4.Heleen ten Have94De Pinquin39.89
5.Carmen Märsylä94Appingedam40.81
6.Judith Bouma94Hatweeo46.63
7.Natascha Feringa94ZCM'8647.04
8.Danielle de Voogd94De Hardenberg47.10
9.Anne Groenendijk94Haren52.00
10.Tamara Bos94Hatweeo57.98
zk.Gabriëlle de Vries94ZCM'86


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin35.371
2.Annelinde Veldman93Appingedam35.372
3.Ilse van Dijk93ZCM'8635.93
4.Esther Terpstra93Haren36.34
5.Chantal Pomper93Nova36.39
6.Claudia Meijer93GZVW37.54
7.Heleen de Groot93De Pinquin37.58
8.Marloes Wiekens93ZCM'8639.32
9.Astrid Flikkema93Oldambt40.09
10.Nadine Blouw93GZVW41.22
11.Sylvana Mus93Ducdalf42.63
12.Jessica Simens93De Hardenberg44.96
13.Kim Többen93Nova45.29
14.Johanna Koster93Appingedam46.63


<< TOP >>
Nr. 26
07-01-2007
50m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Geen limieten


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Hagting91Nova26.50
2.Matthijs Wubbolts91Haren27.75
3.Arthur Sergeev91GZVW28.67
4.Richard Lutke91Nova28.87
5.Bart Pot91Appingedam31.63
6.Pieter Tjabbes91Haren31.89


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Bakker90Appingedam26.21
2.Niels Blauw90Nova27.25
3.Timo Burger90ZCM'8627.66
4.Daniël Bast90THOR28.37
5.Mark Schröder90Haren29.42
6.Dennis Olthof90Ducdalf29.78
7.Jarno Heres90Ducdalf30.07
dis.Julian Grave90HatweeoAA


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Robert Uilenberg89Nova28.91
2.Daan Rotteveel89De Pinquin29.45
3.Thijs Oosterhuis89Ducdalf30.93
4.Arne ten Hoeve89Haren31.99
5.Rens Mulder89GZVW33.80


Heren Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Martin Lutke88Nova28.36


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Tjebbe Joosten76THOR26.64
2.Mark Meijer80De Pinquin27.14
3.Jeroen van der Woude79Ducdalf27.92
4.Edwin Rakers79De Pinquin28.03
5.Jasper Groeneveld81Haren28.15
6.Rinus Joosten74THOR28.20
7.Rik Bos86Ducdalf28.66
8.Maarten Drissen86ZCM'8629.06
9.André Brouwer80GZVW29.09
10.Erik Meijer78De Pinquin29.78
11.Daniël Lubben87Nova29.85
12.Ard Niewzwaag80Haren31.22
13.Han Schuttenbeld87Ducdalf31.27
14.Hendrik Loots87ZCM'8632.72
15.Erik Meijer87THOR40.67


<< TOP >>
Nr. 27
07-01-2007
100m wisselslag  Dames

Dames Senioren Open
Geen limieten


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fraukje Puts92Oldambt1:18.84
2.Lisette Feimann92Nova1:21.04
3.Marijke Pras92GZVW1:21.10
4.Stephanie Koopman92GZVW1:21.47
5.Linde Harryvan92Haren1:22.19
6.Meike Dijkhuis92ZCM'861:22.20
7.Saskia Kruijer92ZCM'861:22.81
8.Jacobien van Klinken92Hatweeo1:23.88
9.Karlijn Brat92De Pinquin1:25.43
10.Lisa Werter92Oldambt1:26.87
11.Aniek Kuiper92Nova1:29.60
12.Anne-Marije Hoogendijk92De Pinquin1:30.28
13.Valeri Klinkhamer92Ducdalf1:32.60
14.Nienke Venema92Ducdalf1:37.35
15.Harmanda Frederiks92Hatweeo1:38.81


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniëlle de Vries91Nova1:18.90
2.Esther Kwebeman91De Pinquin1:20.30
3.Saida van Til91De Pinquin1:23.83
4.Mirthe Groothuis91Haren1:25.00
5.Rianne Wessels91THOR1:25.90
6.Luchieanne Dekker91THOR1:26.15
7.Trees Kerkhoff91Hatweeo1:26.20
8.Jessica Beikes91Nova1:29.28
zk.Evelyn Mulder91GZVW


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Marjon Heida90Haren1:24.08
2.Mirjam Kieffer90Appingedam1:25.50
3.Marleen Oosterhuis90Haren1:25.67
4.Deborah Hoeksema90Hatweeo1:27.10
5.Jolein Deiling90Ducdalf1:43.26


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova1:10.26
2.Mirjan van Dijk88Oldambt1:15.31
3.Janneke Tuin89Oldambt1:15.79
4.Mireille Hut88De Pinquin1:16.47
5.Natasja Topelen89Oldambt1:17.74
6.Relinda Baas89GZVW1:18.00
7.Sharona Lameijer89GZVW1:18.51
8.Henriëtte Wierenga89Ducdalf1:18.84
9.Nelleke Keuper89Appingedam1:19.72
10.Jansien van Dijk89Oldambt1:20.43
11.Martine Heres87Ducdalf1:21.22
12.Henriëtte Manting71GZVW1:21.46
13.Bianca Sanders89De Pinquin1:22.23
14.Christa Wierenga85Ducdalf1:22.79
15.Jody Bast86THOR1:25.47
16.Helma Kramer87Ducdalf1:27.86
17.Josse van Geffen86GZVW1:28.50
zk.Anja Eerens89Hatweeo


<< TOP >>
Nr. 28
07-01-2007
50m schoolslag  HerenJongens Junioren 3 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Jens Kobesen95Nova42.60
2.Levi Hilbolling95Nova43.64
3.Olaf Smidts95GZVW45.45
4.Paul Zanen95Haren45.81
5.David Scheffer95De Pinquin47.71
6.Marko Validzic95Haren49.10
7.Sion Haarlemmer95ZCM'8649.59
8.Jeroen Dijkhuis95ZCM'8649.92
9.Jelmer Deiling95Ducdalf50.33
10.Tim Zijlstra95De Pinquin54.42


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Stefan Petersen94Oldambt40.04
2.Maarten Moorman94De Pinquin40.94
3.Axel Burger94ZCM'8643.02
4.Tim v.d. Meulen94GZVW44.67
5.Roel Balk94De Pinquin44.95
6.Patrick Graver94Hatweeo55.51
dis.Vincent Nieman94THORAA


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Bernd Kobesen93Nova37.93
2.Leo van Adrichem93De Pinquin38.02
3.Marten Baas93Hatweeo41.08
4.Dennis Dekker93THOR42.73
5.Niels Jongeling93GZVW42.86
6.Richard Wessels93THOR43.51
7.Manuel Dijkstra93Hatweeo43.76
8.Hans Scheper93Appingedam44.74
9.Tim Blauw93Nova46.20
10.Martin Hommes93Ducdalf49.82
11.Robin Kwebeman93De Pinquin50.42
12.Marvin Kok93Appingedam53.76


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Tom Moesker92Appingedam36.51
2.Niels Visser92Oldambt39.16
3.Sander Oosterhof92Ducdalf39.28
4.Rik Bruins92GZVW41.32
5.Stefan Kwant92Hatweeo42.76
6.Arjen Zijlstra92De Pinquin44.13
7.Gerben Bos92Oldambt44.58
8.Daniël Bos92THOR51.54


<< TOP >>
Nr. 29
07-01-2007
50m rugslag  DamesMeisjes Minioren 5 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Sanne Weessies96De Pinquin42.10
2.Adája Stoetman96Oldambt43.36
3.Eva Willemsen96Appingedam44.00
4.Marije Ploeger96De Pinquin44.25
5.Eva Smit96GZVW44.73
6.Tessa Keizer96Oldambt44.741
7.Daniëlle Meijer96GZVW44.742
8.Marloes Stam96De Hardenberg46.16
9.Joline Fischer96Nova49.60
10.Laura Schaap96Ducdalf50.54
11.Myläne Kok96Appingedam53.92
12.Marleen Buis96Haren54.43
13.Cindy Feringa96ZCM'861:10.82
14.Nadeche Dioncre96ZCM'861:13.39
dis.Tessa Kerbof96De Hardenberg56.29RC


Meisjes Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Richelle Mellema97De Pinquin43.67
2.Margreet Koster97Appingedam46.70
3.Anna Winkel97GZVW47.16
4.Denise Rozeboom97Ducdalf47.58
5.Dagmar Smidts97GZVW47.84
6.Jennifer Scholte97Nova48.06
7.Sanne Klein97Nova48.19
8.Manon Nieuwhof97De Pinquin50.95
9.Kim van Dijk97ZCM'8658.37
10.Martine Bleeker97Hatweeo1:00.86


Meisjes Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Fabiënne Bos98Hatweeo47.57
2.Tialda Prins98De Hardenberg48.19
3.Amber Visser98Appingedam51.39
4.Anouk Koster98Oldambt54.39
5.Marlinde Schoonbeek98Haren55.64
6.Pien Dijkhuis98ZCM'861:00.08
7.Yael Haarlemmer98ZCM'861:03.29
zk.Willemein Hoving98Haren


<< TOP >>
Nr. 30
07-01-2007
50m vrije slag  HerenJongens Minioren 5 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 5

Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Blauw96Nova33.70
2.Eko Doedel96Appingedam35.64
3.Pascal Klopstra96GZVW38.33
4.Jesper Honken96Nova40.49
5.Tim Schoonbeek96Haren41.52
6.Réan Kremer96Ducdalf42.73
7.Thomas Klooster96Ducdalf44.48
8.Erwin Pras96GZVW46.72
dis.Mark Pijper96AppingedamAA
zk.Ricardo van der Laan96THOR


Jongens Minioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Pieter Jelke Koops97Nova38.57
2.Gert Muntendam97De Pinquin39.49
3.Marcel Groen97GZVW40.58
4.Arjen Brinks97Nova42.20
5.Vincent Zanen97Haren42.54
6.Martijn Bick97Oldambt48.39
7.Robert Pops97Haren53.04
8.Djordi Battjes97THOR56.42
9.Jeroen van de Graaf97Oldambt1:00.63
10.Stefan Kuipers97Ducdalf1:01.54
dis.Martijn Kieffer97AppingedamAA


Jongens Minioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Berjen Mellema98Hatweeo44.57
2.Dennis Wildeboer98Oldambt46.16
3.Quintin Stoetman98Oldambt46.82
4.Youran Mus98Ducdalf54.48


<< TOP >>
Nr. 31
07-01-2007
50m rugslag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Geen limieten


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Sylvia Dik95De Pinquin38.80
2.Nathalja Pragt95Nova39.75
3.Charlotte Feimann95Nova39.98
4.Marlies Cramer95Appingedam40.64
Karin Groen95GZVW40.64
6.Denise Gall95De Pinquin41.73
7.Melissa Gernaat95ZCM'8642.26
8.Iris Visser95Appingedam44.07
9.Danella Gremmer95De Hardenberg44.76
10.Henriët Baas95GZVW45.64
11.Anoek Remminga95Ducdalf47.84
12.Leanne Abee95ZCM'8649.09
13.Annechien Vieregge95De Hardenberg49.32
14.Addowa Scherpenisse95Haren53.23
15.Muriël Prins95Hatweeo54.20
16.Melissa Greven95Hatweeo1:00.10
dis.Bren Hartjes95Oldambt43.60RH


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Yvette Meijer94Appingedam37.64
2.Rixt Veldkamp94Oldambt38.26
3.Rosanne Schoonbeek94Haren39.95
4.Heleen ten Have94De Pinquin41.83
5.Carmen Märsylä94Appingedam42.51
6.Natascha Feringa94ZCM'8642.73
7.Danielle de Voogd94De Hardenberg45.79
8.Judith Bouma94Hatweeo47.84
9.Anne Groenendijk94Haren48.81
10.Tamara Bos94Hatweeo55.32
zk.Gabriëlle de Vries94ZCM'86


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin34.04
2.Annelinde Veldman93Appingedam35.54
3.Ilse van Dijk93ZCM'8636.92
4.Claudia Meijer93GZVW37.57
5.Chantal Pomper93Nova38.64
6.Heleen de Groot93De Pinquin38.98
7.Astrid Flikkema93Oldambt39.32
8.Esther Terpstra93Haren39.36
9.Nadine Blouw93GZVW41.13
10.Jessica Simens93De Hardenberg41.74
11.Sylvana Mus93Ducdalf42.00
12.Johanna Koster93Appingedam42.32
13.Marloes Wiekens93ZCM'8642.70
14.Kim Többen93Nova45.04
zk.Sharyn Turksema93Ducdalf


<< TOP >>
Nr. 32
07-01-2007
50m vlinderslag  Heren

Heren Senioren Open
Geen limieten


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Hagting91Nova29.51
2.Matthijs Wubbolts91Haren31.57
3.Paul Kuiper91Nova33.18
4.Arthur Sergeev91GZVW34.54
5.Bart Pot91Appingedam35.12
dis.Pieter Tjabbes91HarenAA


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Bakker90Appingedam30.95
2.Niels Blauw90Nova31.32
3.Daniël Bast90THOR31.73
4.Timo Burger90ZCM'8632.91
5.Redmar van der Deen90Ducdalf33.76
6.Julian Grave90Hatweeo34.86
7.Mark Schröder90Haren35.29
zk.Lars Schuitema90Ducdalf


Heren Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Robert Uilenberg89Nova32.73
2.Daan Rotteveel89De Pinquin33.48
3.Thijs Oosterhuis89Ducdalf34.92
4.Arne ten Hoeve89Haren39.70
5.Rens Mulder89GZVW40.23


Heren Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Martin Lutke88Nova32.36


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Edwin Rakers79De Pinquin29.20
2.Tjebbe Joosten76THOR29.32
3.Mark Meijer80De Pinquin30.48
4.Jasper Groeneveld81Haren31.86
5.André Brouwer80GZVW33.16
6.Jeroen van der Woude79Ducdalf33.36
7.Rinus Joosten74THOR33.54
8.Daniël Lubben87Nova34.17
9.Erik Meijer78De Pinquin34.89
10.Maarten Drissen86ZCM'8637.77
11.Hendrik Loots87ZCM'8637.92
12.Han Schuttenbeld87Ducdalf38.28
13.Erik Meijer87THOR56.48


<< TOP >>
Nr. 33
07-01-2007
50m schoolslag  DamesDames Senioren Open
Geen limieten


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Marijke Pras92GZVW40.51
2.Karlijn Brat92De Pinquin42.29
3.Fraukje Puts92Oldambt43.13
4.Valeri Klinkhamer92Ducdalf43.20
5.Lisette Feimann92Nova43.38
6.Saskia Hoogakker92De Pinquin43.54
7.Lisa Werter92Oldambt43.67
8.Aniek Kuiper92Nova43.92
9.Linde Harryvan92Haren44.14
10.Saskia Kruijer92ZCM'8644.60
11.Meike Dijkhuis92ZCM'8644.73
Stephanie Koopman92GZVW44.73
13.Harmanda Frederiks92Hatweeo47.62
14.Nienke Venema92Ducdalf51.95
dis.Jacobien van Klinken92HatweeoSM


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniëlle de Vries91Nova39.80
2.Saida van Til91De Pinquin40.48
3.Mirthe Groothuis91Haren41.64
4.Esther Kwebeman91De Pinquin43.28
5.Trees Kerkhoff91Hatweeo43.91
6.Luchieanne Dekker91THOR44.00
7.Jessica Beikes91Nova44.86
8.Sanne Meijer91THOR48.04
9.Evelyn Mulder91GZVW49.13


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Deborah Hoeksema90Hatweeo44.48
2.Mirjam Kieffer90Appingedam44.57
3.Marjon Heida90Haren44.77
4.Marleen Oosterhuis90Haren45.36
5.Jeanine Kobes90Ducdalf46.58
6.Jolein Deiling90Ducdalf49.60


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova36.92
2.Mirjan van Dijk88Oldambt37.70
3.Sharona Lameijer89GZVW38.76
4.Mireille Hut88De Pinquin39.02
5.Christa Wierenga85Ducdalf39.64
6.Janneke Tuin89Oldambt39.75
7.Nelleke Keuper89Appingedam40.51
8.Jansien van Dijk89Oldambt40.72
9.Henriëtte Wierenga89Ducdalf40.92
10.Martine Heres87Ducdalf41.67
11.Relinda Baas89GZVW41.72
12.Natasja Topelen89Oldambt41.82
13.Josse van Geffen86GZVW43.67
14.Bianca Sanders89De Pinquin44.34
15.Helma Kramer87Ducdalf44.45
16.Jody Bast86THOR44.82
dis.Margreet Garst83HatweeoAA
zk.Anja Eerens89Hatweeo
zk.Henriëtte Manting71GZVW


<< TOP >>
Nr. 34
07-01-2007
50m rugslag  HerenJongens Junioren 3 en later
Geen limieten


Jongens Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Levi Hilbolling95Nova36.58
2.Jens Kobesen95Nova39.07
3.Olaf Smidts95GZVW40.82
4.Marko Validzic95Haren42.62
5.Jeroen Dijkhuis95ZCM'8642.89
6.David Scheffer95De Pinquin43.80
7.Jelmer Deiling95Ducdalf46.29
8.Maarten Pops95Haren48.38
9.Tim Zijlstra95De Pinquin48.39
10.Sion Haarlemmer95ZCM'861:00.92


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Moorman94De Pinquin36.57
2.Axel Burger94ZCM'8637.16
3.Daan van Adrichem94De Pinquin39.95
4.Tim v.d. Meulen94GZVW41.86
5.Patrick Graver94Hatweeo46.11
6.Stefan Petersen94Oldambt47.86
7.Maarten Schuttenbeld94Ducdalf49.22
8.Vincent Nieman94THOR1:01.65


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Tim Blauw93Nova34.45
2.Leo van Adrichem93De Pinquin35.23
3.Bernd Kobesen93Nova35.48
4.Hans Scheper93Appingedam37.64
5.Marten Baas93Hatweeo37.67
6.Richard Wessels93THOR41.45
7.Niels Jongeling93GZVW41.62
8.Dennis Dekker93THOR43.62
9.Rolf Pier93Ducdalf44.76
10.Marvin Kok93Appingedam45.89
11.Manuel Dijkstra93Hatweeo46.64
12.Robin Kwebeman93De Pinquin46.82
13.Martin Hommes93Ducdalf49.86


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Tom Moesker92Appingedam34.23
2.Rik Bruins92GZVW36.32
3.Gerben Bos92Oldambt36.42
4.Niels Visser92Oldambt37.13
5.Sander Oosterhof92Ducdalf38.48
6.Stefan Kwant92Hatweeo39.76
7.Arjen Zijlstra92De Pinquin40.42
8.Daniël Bos92THOR44.76


<< TOP >>
Nr. 35
07-01-2007
4 x 50m vrije slag  Dames

Senioren open
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Oldambt 1Oldambt2:01.42
Natasja Topelen
Fraukje Puts
29.0029.00
-:--.--
Mirjan van Dijk
Jansien van Dijk
-:--.--
2:01.42
2.GZVW 1GZVW2:04.02
Relinda Baas
Henriëtte Manting
30.6730.67
-:--.--
Sharona Lameijer
Stephanie Koopman
-:--.--
2:04.02
3.Nova 1Nova2:05.10
Lisette Feimann
Chantal Pomper
32.3932.39
-:--.--
Daniëlle de Vries
Gea Hagting
-:--.--
2:05.10
4.Ducdalf 1Ducdalf2:09.48
Helma Kramer
Christa Wierenga
34.0934.09
-:--.--
Martine Heres
Henriëtte Wierenga
-:--.--
2:09.48
5.Haren 35Haren2:11.11
Linde Harryvan
Marjon Heida
32.6932.69
-:--.--
Mirthe Groothuis
Esther Terpstra
-:--.--
2:11.11
6.ZCM'86 4ZCM'862:12.00
Saskia Kruijer
Daphne Molema
33.6133.61
-:--.--
Ilse van Dijk
Meike Dijkhuis
-:--.--
2:12.00
7.Appingedam 1Appingedam2:12.80
Carmen Märsylä
Mirjam Kieffer
33.9833.98
-:--.--
Nelleke Keuper
Annelinde Veldman
-:--.--
2:12.80
8.THOR 1THOR2:16.00
Jody Bast
Luchieanne Dekker
32.7032.70
-:--.--
Sanne Meijer
Rianne Wessels
-:--.--
2:16.00
9.Hatweeo 1Hatweeo2:22.54
Margreet Garst
Jacobien van Klinken
42.5142.51
-:--.--
Trees Kerkhoff
Deborah Hoeksema
-:--.--
2:22.54
dis.De Pinquin 4De PinquinAA
Denise Gall
Karlijn Brat
-:--.--
-:--.--
Esther Kwebeman
Mireille Hut
-:--.--
-:--.--


<< TOP >>
Nr. 36
07-01-2007
4 x 50m wisselslag  Heren

Senioren open
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Nova 1Nova2:01.45
Erik Hagting
Martin Lutke
29.5729.57
-:--.--
Niels Blauw
Jordy Pragt
-:--.--
2:01.45
2.De Pinquin 4De Pinquin2:06.98
Mark Meijer
Erik Meijer
31.4531.45
-:--.--
Edwin Rakers
Daan Rotteveel
-:--.--
2:06.98
3.THOR 1THOR2:11.93
Rinus Joosten
Dennis Dekker
33.3433.34
-:--.--
Tjebbe Joosten
Daniël Bast
-:--.--
2:11.93
4.Haren 36Haren2:13.85
Mark Schröder
Jasper Groeneveld
37.2637.26
-:--.--
Matthijs Wubbolts
Ard Niewzwaag
-:--.--
2:13.85
5.ZCM'86 4ZCM'862:19.51
Hendrik Loots
Maarten Drissen
37.2937.29
-:--.--
Timo Burger
Axel Burger
-:--.--
2:19.51
6.GZVW 1GZVW2:21.91
Arthur Sergeev
Tim v.d. Meulen
35.0635.06
-:--.--
André Brouwer
Rik Bruins
-:--.--
2:21.91
7.Appingedam 1Appingedam2:25.48
Bart Pot
Hans Scheper
39.1339.13
-:--.--
Tom Moesker
Mike Bakker
-:--.--
2:25.48
dis.Ducdalf 1DucdalfEA
Han Schuttenbeld
Jarno Heres
36.5736.57
-:--.--
Redmar van der Deen
Jeroen van der Woude
-:--.--
-:--.--



07-01-2007 - 19:21