Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 9. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open


Kring Winter Kampioenschappen 2008
Alkmaar, 6.1.2008


Programmanr. 1
6.1.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa , VermeulenZaanstad (SG)1:28.0698000681:30.51
2.Serena , StelAquafit1:39.0798015281:31.65
3.Saritha , van ZantenZV Waterland1:39.9498012201:32.81
4.Anouk , van DamHPC1:39.8398000321:33.80
5.Anne , NoomZaanstad (SG)1:40.7898000621:35.16
6.Lisa , BrantjesKennemer Zwem Club1:39.6498009501:38.06
7.Shanna , VeermanEd-Vo1:44.7498003021:41.14
8.Carmen , MeyerHPC1:47.8298002021:41.61
9.Naomi , CohenZV Waterland1:42.6498012221:45.35
10.Elvira , KorthagenEd-Vo1:47.3598010041:47.69


Programmanr. 2
6.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars , van der VeldenDAW-Finenzo1:32.5498001751:29.53
B
2.Martijn , de LeeuwRapido '821:32.8198007151:32.24
3.Simon , de GrootRapido '821:35.5498007171:34.14
4.Rick , van ZantenZV Waterland1:38.9798003511:35.82
5.Tim , TuijpEd-Vo1:41.7198009751:37.39
6.Ingmar , BakkerA.Z.V.D.1:37.7898004931:41.23
7.Martijn , de RuiterZV Aquarius1:43.4099000911:41.83
8.Job , de WitOeza1:44.8098016831:41.97
9.Sander , KarregatEd-Vo1:43.8098003671:47.57

Programmanr. 2
6.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael , TonsbeekDwt1:28.0997012871:27.72
2.Levi , TolEd-Vo1:30.8797003511:29.53
A
3.Roy , van der WoudeRapido '821:35.2197005791:33.33
A
4.Chris , DekkerZaanstad (SG)1:39.1297009151:38.54
DISMaurits , de BruijnDAW-Finenzo1:33.6897009171:33.33
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., B
NGDavid , van GroenHPC1:30.489701341


Programmanr. 3
6.1.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly , AnicetoZaanstad (SG)1:24.9897017261:23.57


Programmanr. 4
6.1.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars , HaarsmaZ.V. Hoorn-Aurik 1:22.9496007451:21.74
2.Danny , BerlemonZ.V. Hoorn-Aurik 1:36.4596005271:29.51
3.Ruben , SapA.Z.V.D.1:31.7796011451:36.38

Programmanr. 4
6.1.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben , TolEd-Vo1:17.6095011191:16.35
2.Sjors , LieverstZaanstad (SG)1:19.5795013891:18.61
B
3.Job , BoersmaDe Reuring1:26.4295011851:19.09
4.Klaas , SchouteDAW-Finenzo1:24.6695008911:22.85
5.Remco , TolEd-Vo1:28.9595015051:26.31
6.Paul , de GraafZV Waterland1:31.5795001071:27.37
7.Guus , JonkZ.V. Hoorn-Aurik 1:26.9095015091:31.55
AFGEMSven , GravesteijnZaanstad (SG)1:28.879500517

Programmanr. 4
6.1.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike , ter HorstDe Zeesschuimers1:10.5794-027851:08.50
2.Jorrick , DruyvenOeza1:08.3994005071:08.66
3.Frank , van der WolffZ.V. Hoorn-Aurik 1:09.7294009551:09.67
4.Kingue , StruijfWZ&PC Purmerend1:13.5494009131:12.15
5.Michael , van DamHPC1:13.7294015011:12.29
6.Gerco , KalverboerZV Waterland1:21.5094002311:18.61
7.Bryan , KroonEd-Vo1:25.2494023411:20.32

Programmanr. 4
6.1.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben , DekkerZaanstad (SG)1:06.3493006271:05.16
2.Joey , StokxDAW-Finenzo1:05.5893012511:08.51
3.Mike , HoonakkerWZ&PC Purmerend1:10.7093017091:09.44
4.Kasper , GerdesDe Reuring1:09.1393018731:10.37
5.Marcel , SchoutenRapido '821:11.0493006531:10.82
6.Jordy , de KlerkWZ&PC Purmerend1:11.0093002691:11.04
7.Roy , VensZaanstad (SG)1:13.7493036391:13.86
8.Nick , VenemaZV Waterland1:18.3393009511:14.52
9.Mart , de BoerDAW-Finenzo1:14.0493035891:14.83
10.Ritchoberto , PeternellaWZ&PC Purmerend1:11.1693009911:15.28
NG.ZACamiel , LandheerA.Z.V.D.1:15.879301931

Programmanr. 4
6.1.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis , EliveldRapido '821:04.3892023511:04.62
2.Kees , VeermanEd-Vo1:07.0992054571:06.54
3.Joćo , SchilderZV Waterland1:06.1192021451:06.74
4.Kenneth , OlofsenZaanstad (SG)1:10.0692018911:09.19
5.Jeffrey , AppelZV Waterland1:09.2892000271:10.08
6.Rob , TolEd-Vo1:13.1992054591:10.73
B
7.Tim , de GraafZV Waterland1:11.2592021371:11.77
8.Jeffrey , SpaltmanDAW-Finenzo1:16.2792040371:14.55
9.Derk , de BoerEZV Enkhuizen1:17.4292020911:17.66
10.Dennis , de RuiterZV Aquarius1:22.3992060691:18.61
A
NGPim , van DiemenWZ&PC Purmerend1:15.799203403

Programmanr. 4
6.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Heren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthijs , BoersNoordkop-Zeemacht SG1:01.03910271759.89
2.Michel , de MaesschalckNoordkop-Zeemacht SG1:03.0491015251:03.50
3.Arjan , BaronDAW-Finenzo1:02.4491000671:03.89
4.Hans Peter , HartogDAW-Finenzo1:06.8891008591:05.52
5.Demi , de RooijDAW-Finenzo1:07.9191056071:06.89
6.Bart , SchramDAW-Finenzo1:13.0591036831:08.21
7.Shane , ZoerEZV Enkhuizen1:12.1391040911:08.33
8.Timo , v.d. VeenHPC1:09.6791041331:09.45
9.Bart , KnijnWZ&PC Purmerend1:12.2091012491:09.90
10.Thom , de BoerDAW-Finenzo1:10.2491001811:10.13
11.Martijn , van TrichtZV Aquarius1:15.5091035811:10.36
12.Thom , WeverZ.V. Hoorn-Aurik 1:11.0691027111:10.85
13.Bruun , BeenkerZ.V. Hoorn-Aurik 1:18.1491000831:12.06
14.Pieter , CrokOeza1:08.0091004131:13.93
15.Kristian , StamZaanstad (SG)1:16.3691021871:14.89
16.Daan , KooiZaanstad (SG)1:18.4591012871:15.68
17.Richard , VeermanEd-Vo1:15.2491063451:16.22
18.Robin , RasNVA/HHC1:19.6891052751:17.74
AFGEMBjorn , GravesteijnZaanstad (SG)1:12.699100757

Programmanr. 4
6.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Heren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike , CornwallZaanstad (SG)1:03.3090038551:01.31
2.Sverre , OelenWZ&PC Purmerend1:06.8090021471:04.30
3.Wouter , AllardRapido '821:09.9590000311:07.11
4.Ger , SevenhuijsenDe Reuring1:07.2790048411:07.27
5.Sil , LeekDe Reuring1:11.2290017651:08.91
6.Reinier , WillemsenA.Z.V.D.1:14.0890051771:10.73
A
7.Marc , BruinDe Reuring1:10.6390004711:11.15
8.Matthijs , DekkerZaanstad (SG)1:07.9790006211:12.82
9.Wouter , van de BorDwt1:12.5990051691:15.70
10.Morgan , TuijnNVA/HHC1:15.4490053031:16.16

Programmanr. 4
6.1.08
Heren, 100m vlinderslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin , LebisDAW-Finenzo57.60810103758.04
2.Fred , BondEd-Vo1:01.2189056971:00.56
3.Michael , BesNoordkop-Zeemacht SG1:02.6572012051:02.65
4.Marijn , NijssenZ.V. Hoorn-Aurik 1:04.3887039831:02.71
5.Jeroen , BeemsterWZ&PC Purmerend59.7587001551:04.78
6.Bart , BeemsterWZ&PC Purmerend1:01.3787001531:05.18
7.Quintin , TrauselA.Z.V.D.1:05.5087034031:05.50
8.Pieter , SchootsDAW-Finenzo1:03.9087029791:05.70
9.Patrick , MolenkampDAW-Finenzo1:09.1088024271:05.83
10.Kevin , vd PollDAW-Finenzo1:05.3886024291:06.42
11.Jordy , KokZV Waterland1:04.5987017831:06.55
12.Rico , JonkerDe Reuring1:07.4587050691:07.75
13.Bas , TietzeWZ&PC Purmerend1:06.3287033511:08.00
14.Dennis , de GraafDwt1:07.5987010771:08.90
15.Wouter , BretonDAW-Finenzo1:07.0889004611:11.97
16.Martijn , van GelderenDAW-Finenzo1:10.6689009391:19.01
NG.ZAMartin , VinkHPC1:10.888903375
NG.ZAJohan , RoosWZ&PC Purmerend1:00.588301817
NG.ZAJoep , GrootZ.V. Hoorn-Aurik 1:03.728701149
NGStefan , HaackRapido '821:05.248200575
NGStanley , VleerlaagDAW-Finenzo1:05.898502813


Programmanr. 5
6.1.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee , VermeulenZaanstad (SG)1:16.7096006781:16.68
2.Rosa , VeermanEd-Vo1:15.7996008621:17.81
3.Amber , RuigZaanstad (SG)1:20.2696032401:18.62
4.Janine , RookerWZ&PC Purmerend1:23.1696003161:18.81
5.Irene , TeuferOeza1:19.7896023401:19.40
6.Claudia , RijkhoffZ.V. Hoorn-Aurik 1:18.2196033381:19.71
7.Femke , AanZaanstad (SG)1:21.9696014981:21.01
8.Manon , WiersmaZ.V. Hoorn-Aurik 1:21.5196001121:21.35
9.Roxann , GeenenDAW-Finenzo1:23.5596015181:22.84
9.Laura , StokxDAW-Finenzo1:23.5596015101:22.84
11.Lindsey , ReijsooRapido '821:26.3396030781:25.28
12.Kristine , ZwaanEZV Enkhuizen1:25.2096044261:26.26
13.Brenda , ZwarthoedOeza1:30.0496049381:26.28
14.Lara , DeulEd-Vo1:26.0296024801:26.44
A
14.Sophie , PadtDAW-Finenzo1:27.4596015141:26.44
B
16.Janine , KroonEd-Vo1:23.8596006001:26.72
17.Lisa , SchellingerZV Waterland1:29.9796020061:26.84
18.Tess , de BoerDAW-Finenzo1:28.1096015161:28.72

Programmanr. 5
6.1.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne , PadtDAW-Finenzo1:13.3295015821:15.71
2.Helena , LaZ.V. Hoorn-Aurik 1:17.1395021341:16.00
3.Mariska , van EngeldorpZV Aquarius1:20.6095023261:16.91
4.Sanne , BommerZaanstad (SG)1:17.9295011321:16.95
5.Daisy , KoningDe Zeesschuimers1:19.7495003141:19.50
6.Annemiek , SuikerDe Reuring1:18.8295016361:19.96
7.Kimberly , MijnenZaanstad (SG)1:21.6495036441:20.63
8.Miloes , RozemullerZ.V. Hoorn-Aurik 1:17.4395018321:21.39
9.Maxine , AlfonsiDAW-Finenzo1:23.6995029001:22.90
10.Sabrina , van der VisZV Waterland1:26.9295032981:22.97
11.Dana , van der ZeeRapido '821:25.2895005321:23.56
12.Mandy , VerhageDAW-Finenzo1:25.7995013821:24.18

Programmanr. 5
6.1.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cleo Denise , BolWZ&PC Purmerend1:12.1794033141:12.22
2.Lisa , BoersNoordkop-Zeemacht SG1:15.8294009941:12.40
3.Pascalle , SpiekermanWZ&PC Purmerend1:14.2994030301:14.46
4.Sharona , MlcochDAW-Finenzo1:16.6994061781:17.19
5.Suzanne , MoschNoordkop-Zeemacht SG1:16.8594005481:17.37
6.Nadia , du FosséHPC1:19.9694011101:19.07
7.Danique , MallonOeza1:21.1894021141:19.84
8.Daphne , RomeijnDwt1:21.1194038901:20.25
9.Linda , CrokOeza1:20.9394010681:21.48
10.Kim , LuykenZV Aquarius1:22.4294035581:22.32
DISLisa , KosterOeza1:15.4794016821:17.86
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMYvonne , VerbeekWZ&PC Purmerend1:16.609402788

Programmanr. 5
6.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Dames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea , KneppersZ.V. Hoorn-Aurik 1:08.4293022161:08.69
2.Femke , SwierZ.V. Hoorn-Aurik 1:12.1193051221:10.45
3.Shelley , de BoerZaanstad (SG)1:14.5293028401:13.09
B
4.Anouk , NulkesDwt1:16.6093028761:13.85
5.Daniëlle , de GrootOeza1:16.8893038681:15.39
6.Dieuwertje , JorinkDAW-Finenzo1:17.4493023061:16.04
7.Jessica , de RuiterZV Aquarius1:15.0893061601:17.02
8.Pien , BurgerDAW-Finenzo1:17.6293062021:17.41
9.Britt , KraakZ.V. Hoorn-Aurik 1:18.8593037501:17.83
10.Carmen , KrijnenWZ&PC Purmerend1:16.8193014541:18.22
11.Lieke , BosmanEZV Enkhuizen1:21.3093012421:20.16
12.Romy , WillemsenA.Z.V.D.1:21.4393039821:20.21
13.Marjolein , VinkOeza1:18.3793064781:22.25
NG.ZATess , van BodegravenA.Z.V.D.1:19.989304694

Programmanr. 5
6.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Dames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon , van der LeestWZ&PC Purmerend1:11.0692027721:11.05
2.Chantalle , van der FluitDAW-Finenzo1:19.3092064061:15.29
3.Corine , RookerWZ&PC Purmerend1:16.9892015221:16.97
4.Tamara , SachsZ.V. Hoorn-Aurik 1:18.1592055241:18.97
5.Melonie , HoonakkerWZ&PC Purmerend1:19.4992008041:19.76
6.Amber , van BergeZaanstad (SG)1:18.8192036701:20.75

Programmanr. 5
6.1.08
Dames, 100m wisselslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Monique , JonkerDe Reuring1:07.7985014721:09.45
2.Maaike , VoorenDAW-Finenzo1:09.3691033241:09.74
3.Xandra , GrootZ.V. Hoorn-Aurik 1:12.1390012681:10.93
4.Melissa , ZwaanZaanstad (SG)1:13.2891036661:12.60
5.Nicole , PalmboomOeza1:13.6591060721:13.09
A
6.Lisanne , DuijstZ.V. Hoorn-Aurik 1:11.7090009381:14.42
7.Maureen , UdesWZ&PC Purmerend1:13.9291031281:15.48
8.Femke , LourensNVA/HHC1:15.4991082881:15.85
9.Evelien , KokA.Z.V.D.1:11.4390020281:16.23
10.Annemarie , CrokOeza1:17.3989008281:16.38
11.Nathalie , van VelzenWZ&PC Purmerend1:14.9385029701:16.40
12.Anouk , van der GrachtOeza1:16.6989014081:16.60
13.Ilona , HogerheydeDAW-Finenzo1:16.3974002241:17.33
14.Ilana , SchaapDAW-Finenzo1:15.3591027141:17.75
15.Ingrid , JongertA.Z.V.D.1:16.2191014901:20.26
16.Lidewij , VinkOeza1:17.3490075081:20.90
NG.ZALies , RustenburgEZV Enkhuizen1:16.079003222


Programmanr. 6
6.1.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saritha , van ZantenZV Waterland44.16980122041.99
2.Tessa , VermeulenZaanstad (SG)44.43980006842.26
3.Anouk , van DamHPC46.14980003244.98
4.Anne , NoomZaanstad (SG)49.07980006245.46
5.Shanna , VeermanEd-Vo45.61980030246.69
6.Lisa , BrantjesKennemer Zwem Club49.30980095048.17
7.Carmen , MeyerHPC54.74980020249.36
8.Naomi , CohenZV Waterland51.88980122252.02
9.Elvira , KorthagenEd-Vo56.07980100453.51
DISSerena , StelAquafit50.50980152847.43
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


Programmanr. 7
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick , van ZantenZV Waterland42.01980035140.86
2.Lars , van der VeldenDAW-Finenzo42.89980017542.80
3.Tim , TuijpEd-Vo46.39980097543.82
4.Martijn , de LeeuwRapido '8252.07980071545.32
5.Simon , de GrootRapido '8254.45980071747.18
6.Martijn , de RuiterZV Aquarius53.85990009150.25
7.Job , de WitOeza51.43980168352.48
8.Ingmar , BakkerA.Z.V.D.52.10980049353.51
9.Sander , KarregatEd-Vo53.14980036755.64

Programmanr. 7
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi , TolEd-Vo42.14970035140.80
2.Michael , TonsbeekDwt41.19970128741.28
3.Chris , DekkerZaanstad (SG)43.87970091545.53
4.Roy , van der WoudeRapido '8247.03970057946.97
5.Maurits , de BruijnDAW-Finenzo46.25970091748.12
NGDavid , van GroenHPC46.939701341


Programmanr. 8
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly , AnicetoZaanstad (SG)1:30.9297017261:35.26


Programmanr. 9
6.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars , HaarsmaZ.V. Hoorn-Aurik 1:19.0596007451:19.95
2.Ruben , SapA.Z.V.D.1:27.5696011451:27.86
3.Danny , BerlemonZ.V. Hoorn-Aurik 1:27.9296005271:28.86

Programmanr. 9
6.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors , LieverstZaanstad (SG)1:17.4895013891:14.71
2.Ruben , TolEd-Vo1:16.3995011191:15.93
3.Job , BoersmaDe Reuring1:19.9895011851:18.77
4.Paul , de GraafZV Waterland1:20.9195001071:21.03
5.Klaas , SchouteDAW-Finenzo1:20.7495008911:21.07
6.Guus , JonkZ.V. Hoorn-Aurik 1:24.7395015091:22.10
7.Remco , TolEd-Vo1:24.8295015051:23.56
NG.ZASven , GravesteijnZaanstad (SG)1:24.159500517

Programmanr. 9
6.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike , ter HorstDe Zeesschuimers1:09.8794-027851:08.09
2.Jorrick , DruyvenOeza1:09.8094005071:09.31
3.Kingue , StruijfWZ&PC Purmerend1:15.5094009131:12.06
4.Michael , van DamHPC1:17.0994015011:13.09
5.Gerco , KalverboerZV Waterland1:14.9094002311:14.09
6.Frank , van der WolffZ.V. Hoorn-Aurik 1:12.3694009551:14.10
A
7.Bryan , KroonEd-Vo1:16.3694023411:16.09

Programmanr. 9
6.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben , DekkerZaanstad (SG)1:05.6193006271:08.11
2.Joey , StokxDAW-Finenzo1:08.7993012511:09.47
3.Jordy , de KlerkWZ&PC Purmerend1:09.8793002691:09.61
4.Ritchoberto , PeternellaWZ&PC Purmerend1:10.6593009911:11.26
5.Roy , VensZaanstad (SG)1:13.9793036391:11.34
6.Marcel , SchoutenRapido '821:13.6093006531:11.42
7.Nick , VenemaZV Waterland1:13.2693009511:11.81
A
7.Mart , de BoerDAW-Finenzo1:12.8393035891:11.81
B
9.Kasper , GerdesDe Reuring1:15.5093018731:12.82
10.Mike , HoonakkerWZ&PC Purmerend1:14.1593017091:15.35
NG.ZACamiel , LandheerA.Z.V.D.1:14.909301931

Programmanr. 9
6.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis , EliveldRapido '821:06.6592023511:04.57
2.Jeffrey , AppelZV Waterland1:07.7592000271:05.69
A
3.Kees , VeermanEd-Vo1:09.0292054571:06.94
4.Joćo , SchilderZV Waterland1:07.5092021451:08.26
5.Jeffrey , SpaltmanDAW-Finenzo1:11.8092040371:10.95
6.Kenneth , OlofsenZaanstad (SG)1:11.1592018911:11.84
7.Tim , de GraafZV Waterland1:10.3292021371:12.14
8.Rob , TolEd-Vo1:13.7092054591:12.26
9.Dennis , de RuiterZV Aquarius1:15.1692060691:14.22
10.Derk , de BoerEZV Enkhuizen1:14.6292020911:15.70
NGPim , van DiemenWZ&PC Purmerend1:14.829203403

Programmanr. 9
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Heren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthijs , BoersNoordkop-Zeemacht SG1:02.7691027171:02.42
2.Demi , de RooijDAW-Finenzo1:05.4391056071:05.40
3.Hans Peter , HartogDAW-Finenzo1:06.1891008591:05.50
4.Shane , ZoerEZV Enkhuizen1:08.2791040911:05.69
B
5.Michel , de MaesschalckNoordkop-Zeemacht SG1:06.8891015251:05.93
6.Bart , KnijnWZ&PC Purmerend1:06.4191012491:06.04
7.Timo , v.d. VeenHPC1:05.7991041331:06.84
8.Bart , SchramDAW-Finenzo1:06.5091036831:07.52
9.Pieter , CrokOeza1:06.9691004131:08.77
10.Thom , de BoerDAW-Finenzo1:09.7691001811:09.04
11.Arjan , BaronDAW-Finenzo1:08.4291000671:09.76
12.Martijn , van TrichtZV Aquarius1:11.3891035811:09.90
13.Thom , WeverZ.V. Hoorn-Aurik 1:10.4991027111:09.92
14.Bruun , BeenkerZ.V. Hoorn-Aurik 1:10.8891000831:09.95
15.Daan , KooiZaanstad (SG)1:12.4191012871:10.44
16.Richard , VeermanEd-Vo1:10.3591063451:12.16
17.Robin , RasNVA/HHC1:11.5591052751:12.36
18.Kristian , StamZaanstad (SG)1:12.3991021871:13.31
AFGEMBjorn , GravesteijnZaanstad (SG)1:12.259100757

Programmanr. 9
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Heren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike , CornwallZaanstad (SG)1:03.5090038551:04.13
2.Sverre , OelenWZ&PC Purmerend1:06.6790021471:06.74
3.Marc , BruinDe Reuring1:09.2190004711:07.16
4.Wouter , AllardRapido '821:08.3490000311:07.39
5.Matthijs , DekkerZaanstad (SG)1:06.6490006211:07.89
6.Sil , LeekDe Reuring1:08.5190017651:09.18
7.Ger , SevenhuijsenDe Reuring1:09.3690048411:09.61
8.Morgan , TuijnNVA/HHC1:11.0690053031:11.77
9.Reinier , WillemsenA.Z.V.D.1:12.1290051771:12.48
10.Wouter , van de BorDwt1:12.3990051691:14.10
B

Programmanr. 9
6.1.08
Heren, 100m wisselslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin , LebisDAW-Finenzo1:00.4781010371:00.53
2.Fred , BondEd-Vo1:03.2589056971:02.56
3.Patrick , MolenkampDAW-Finenzo1:04.8488024271:04.26
4.Pieter , SchootsDAW-Finenzo1:03.2887029791:04.29
5.Wouter , BretonDAW-Finenzo1:02.0989004611:04.54
6.Kevin , vd PollDAW-Finenzo1:05.1886024291:04.61
7.Quintin , TrauselA.Z.V.D.1:04.8287034031:04.90
8.Marijn , NijssenZ.V. Hoorn-Aurik 1:05.0687039831:05.23
9.Bart , BeemsterWZ&PC Purmerend1:04.2787001531:05.72
10.Bas , TietzeWZ&PC Purmerend1:04.8087033511:05.86
11.Michael , BesNoordkop-Zeemacht SG1:05.5572012051:06.09
12.Jordy , KokZV Waterland1:04.9387017831:06.27
13.Jeroen , BeemsterWZ&PC Purmerend1:04.3587001551:06.81
14.Dennis , de GraafDwt1:06.8187010771:08.46
15.Rico , JonkerDe Reuring1:07.1587050691:09.22
16.Martijn , van GelderenDAW-Finenzo1:07.0689009391:09.89
NG.ZAMartin , VinkHPC1:05.838903375
NG.ZAJohan , RoosWZ&PC Purmerend1:04.608301817
NG.ZAJoep , GrootZ.V. Hoorn-Aurik 1:06.488701149
NGStefan , HaackRapido '821:03.008200575
NGStanley , VleerlaagDAW-Finenzo58.918502813


Programmanr. 10
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irene , TeuferOeza1:18.7296023401:17.72
2.Femke , AanZaanstad (SG)1:19.1796014981:19.67
3.Esmee , VermeulenZaanstad (SG)1:16.5796006781:19.73
4.Claudia , RijkhoffZ.V. Hoorn-Aurik 1:20.0096033381:21.06
5.Janine , RookerWZ&PC Purmerend1:26.0796003161:22.89
6.Rosa , VeermanEd-Vo1:28.2296008621:25.01
7.Roxann , GeenenDAW-Finenzo1:27.4196015181:25.66
8.Amber , RuigZaanstad (SG)1:39.6896032401:25.80
9.Lara , DeulEd-Vo1:30.8396024801:28.58
10.Manon , WiersmaZ.V. Hoorn-Aurik 1:37.8696001121:28.95
11.Brenda , ZwarthoedOeza1:37.9996049381:32.18
12.Lindsey , ReijsooRapido '821:32.4596030781:32.56
13.Sophie , PadtDAW-Finenzo1:36.4096015141:33.16
14.Laura , StokxDAW-Finenzo1:32.8996015101:33.85
15.Lisa , SchellingerZV Waterland1:38.9896020061:35.79
16.Janine , KroonEd-Vo1:29.8096006001:35.95
17.Kristine , ZwaanEZV Enkhuizen1:35.8796044261:37.09
18.Tess , de BoerDAW-Finenzo1:34.4396015161:37.35

Programmanr. 10
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne , PadtDAW-Finenzo1:11.3595015821:15.55
2.Helena , LaZ.V. Hoorn-Aurik 1:18.2795021341:18.01
3.Miloes , RozemullerZ.V. Hoorn-Aurik 1:17.1995018321:18.75
4.Annemiek , SuikerDe Reuring1:15.3995016361:19.98
5.Sanne , BommerZaanstad (SG)1:22.3295011321:21.75
6.Daisy , KoningDe Zeesschuimers1:22.1295003141:24.01
7.Mandy , VerhageDAW-Finenzo1:27.6995013821:26.57
8.Dana , van der ZeeRapido '821:25.8395005321:28.30
9.Kimberly , MijnenZaanstad (SG)1:25.1095036441:28.92
10.Maxine , AlfonsiDAW-Finenzo1:33.0295029001:31.71
11.Mariska , van EngeldorpZV Aquarius1:29.5895023261:31.76
12.Sabrina , van der VisZV Waterland1:32.8395032981:34.16

Programmanr. 10
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa , BoersNoordkop-Zeemacht SG1:11.4994009941:09.71
2.Cleo Denise , BolWZ&PC Purmerend1:11.1394033141:11.72
3.Sharona , MlcochDAW-Finenzo1:12.2794061781:13.29
4.Pascalle , SpiekermanWZ&PC Purmerend1:13.5694030301:15.58
5.Suzanne , MoschNoordkop-Zeemacht SG1:19.7594005481:16.80
6.Nadia , du FosséHPC1:16.2194011101:18.25
7.Danique , MallonOeza1:20.5194021141:19.47
8.Lisa , KosterOeza1:19.4494016821:21.95
9.Daphne , RomeijnDwt1:27.3794038901:25.94
10.Kim , LuykenZV Aquarius1:21.9694035581:29.82
11.Linda , CrokOeza1:27.6694010681:29.97
AFGEMYvonne , VerbeekWZ&PC Purmerend1:17.989402788

Programmanr. 10
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Dames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea , KneppersZ.V. Hoorn-Aurik 1:03.4093022161:05.74
2.Shelley , de BoerZaanstad (SG)1:10.3693028401:13.26
3.Femke , SwierZ.V. Hoorn-Aurik 1:12.3193051221:13.90
4.Britt , KraakZ.V. Hoorn-Aurik 1:17.1093037501:15.44
5.Daniëlle , de GrootOeza1:13.1393038681:15.54
6.Carmen , KrijnenWZ&PC Purmerend1:18.7593014541:17.62
7.Dieuwertje , JorinkDAW-Finenzo1:20.9493023061:17.86
8.Anouk , NulkesDwt1:24.0193028761:18.44
9.Jessica , de RuiterZV Aquarius1:18.3893061601:19.07
10.Pien , BurgerDAW-Finenzo1:16.7193062021:20.65
11.Lieke , BosmanEZV Enkhuizen1:24.2293012421:25.64
12.Romy , WillemsenA.Z.V.D.1:19.1593039821:28.61
13.Marjolein , VinkOeza1:23.8093064781:29.72
NG.ZATess , van BodegravenA.Z.V.D.1:19.349304694

Programmanr. 10
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Dames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon , van der LeestWZ&PC Purmerend1:13.6992027721:12.32
2.Tamara , SachsZ.V. Hoorn-Aurik 1:15.6192055241:15.77
3.Chantalle , van der FluitDAW-Finenzo1:20.7692064061:18.88
4.Corine , RookerWZ&PC Purmerend1:18.0692015221:19.90
5.Amber , van BergeZaanstad (SG)1:22.1492036701:23.55
6.Melonie , HoonakkerWZ&PC Purmerend1:20.7592008041:24.53

Programmanr. 10
6.1.08
Dames, 100m vlinderslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike , VoorenDAW-Finenzo1:09.1391033241:08.95
2.Melissa , ZwaanZaanstad (SG)1:10.6691036661:09.92
3.Xandra , GrootZ.V. Hoorn-Aurik 1:13.4090012681:11.35
4.Lisanne , DuijstZ.V. Hoorn-Aurik 1:11.2290009381:12.00
5.Monique , JonkerDe Reuring1:10.7685014721:12.49
6.Nicole , PalmboomOeza1:13.6391060721:15.82
7.Femke , LourensNVA/HHC1:18.3991082881:16.26
8.Nathalie , van VelzenWZ&PC Purmerend1:14.6885029701:16.38
9.Ilona , HogerheydeDAW-Finenzo1:14.9174002241:16.45
10.Evelien , KokA.Z.V.D.1:16.3590020281:16.47
11.Maureen , UdesWZ&PC Purmerend1:17.2091031281:16.82
12.Lidewij , VinkOeza1:16.0890075081:17.24
13.Anouk , van der GrachtOeza1:17.0789014081:18.82
14.Annemarie , CrokOeza1:18.9789008281:19.84
15.Ilana , SchaapDAW-Finenzo1:16.6091027141:23.44
16.Ingrid , JongertA.Z.V.D.1:20.0891014901:26.98
NG.ZALies , RustenburgEZV Enkhuizen1:18.269003222