background image
 
*

Ranglijsten 2012

Eeuwige ranglijst vlinderslag lange baan

Voor het laatst bijgewerkt op 9 oktober 2017 swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt

Dames

Top 70: 50 meter vlinderslag elektronisch (21 augustus 2017)
25.28 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2009 WK Rome)
25.38 Ranomi Kromowidjojo, PSV (2017 WK Boedapest)
25.50 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2014 Sette Colli Rome)
25.64 Inge de Bruijn, PSV (2000 Speedo GP Sheffield)
25.83 Maaike de Waard, PSV NTC Eindhoven (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.94 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 WK Rome)
26.03 Chantal Groot, de Dolfijn (2008 EK Eindhoven)
26.41 Kim Busch, MNC Dordrecht NTC Eindhoven (2016 Schotse Open Glasgow)
26.52 Elinore de Jong, de Otters het Gooi (2013 ONK Eindhoven)
26.59 Josien Wijkhuijs, Orca (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)

26.74 Kelly de Jong, AZ&PC (2011 Open NK Eindhoven)
26.78 Kinge Zandringa, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Universiade Taipei)
27.15 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2015 The Hague Grand Prix Den Haag)
27.18 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
27.36 Lotte Goosen, DIO/RTC Dordrecht (2011 Swim Cup Eindhoven)
27.44 Chefanja Nunes, WVZ (2017 Swim Cup Den Haag)
27.47 Tamara van Vliet, de Columbiaan/E.ON-NZA (2012 ONK Amsterdam)
27.49 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2008 EK Eindhoven)
27.50 Willemijn Knot, de Dolfijn (2012 ONK Amsterdam)
27.55 Ilse Kraaijeveld, Orca (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)

27.56 Kira Toussaint, de Dolfijn/E.ON-NZA (2017 Sette Colli Rome)

27.63 Jessica Spruit, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven)

27.70 Maud van der Meer, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
27.72
Esmée AZ&PC RTC Drachten (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)
27.74 Wilma van Rijn-van Hofwegen, de Kempvis (2000 NK Drachten)
27.74 Maartje de Wit, WVZ (2012 Swim Cup Eindhoven)
27.79 Parand Zarekiani, de Dolfijn/E.ON-NZA (2012 Swim Cup Eindhoven)
27.84 Britta Koehorst, de Lansingh (2017 NJJK Eindhoven) 
27.86 Nienke Jonk, Hieronymus (2017 NJJK Eindhoven)
27.89 Chantal Senden, GZVN (2014 Championnats de Belqique Open Antwerpen)

27.90 Saskia de Jonge, ' t Tolhekke NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
27.93 Esmée Bos, PSV (2016 Amsterdam Swim Meet)
27.94 Marieke Tienstra, Trivia (2017 KNZB Challenger Dordrecht)
27.96 Annemarie Verstappen, de Dommelbaarzen (1985 Speedo Meet Amersfoort)
28.00 Jasmijn Boon, WVZ (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.02 Anja van der Hout, De Dolfijn (2009 ONK Eindhoven)
28.02 Angela Postma, DZ&PC (1995 Mare Nostrum Monaco)
28.03 Conny van Bentum, DWK (1984 Speedo Meet Amersfoort)
28.05 Danique Stoop, Zuiderzeezwemmers (2016 Gelderse kampioenschappen Nijmegen)
28.07 Femke Remmits, One Team Swimming (2011 EJK Belgrado)

28.08 Karin Brienesse, Orca (1989 VSB Meet Amersfoort)
28.09 Femke Spiering, VZC (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.11 Pauline Gouwens, DWK (2011 ONK Eindhoven)
28.14 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2009 British Open Sheffield)
28.15 Hedwig Kikkert, TriVia (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
28.15 Elise Bouwens, Zwemlust/den Hommel (2011 ONK Eindhoven)
28.15 Marjolein Delno, PSV NTC Eindhoven (2016 KNZB Challenger Dordrecht)
28.16 Jolijn van Valkengoed, de Dolfijn (2007 NK Amsterdam)
28.17 Elise Pennings, Merlet (2014 Kampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)
28.18 Annabel Kosten, AZ&PC (2004 Grand Prix Dordrecht)


28.20 Marina Scheepbouwer, de Whee (2000 EJK Duinkerken)
28.20 Lisa Dreesens, PSV (2013 ONK Eindhoven)
28.21 Milou Julicher, MNC Dordrecht (2015 Swim Cup Amsterdam)
28.24 Manon Manning, Nova (2015 NJJK Eindhoven)
28.25 Valerie van Roon, WVZ (2017 International Meet Wenen)
28.26 Sharon van Rouwendaal (2014 24e Nautiques de Tarbes)
28.28 Annelies Pol, Zignea (2006 NK Eindhoven)
28.28 Lotte Stoiber, de Fuut (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.28 Lynn Joor, WS Twente (2017 Swim Cup/NK)
28.29 Judith Anema, AZ&PC (1989 VSB Meet Amersfoort)

28.34 Elise Tanis, de Schotejil (2017 NJJK Eindhoven)
28.36 Loulou Janssen, de Columbiaan (2017 KNZB Challenger Dordrecht)
28.38 Amy de Langen, PSV (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.39 Ingrid Baars, de Dolfijn (1990)
28.41 Sandra Temmerman, SBC-2000 (2003)
28.44 Lisanne van Avezaath, Trivia (2014 Swim Cup/NK Eindhoven
28.48 Richelle Koot, Aquarijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.48 Zoë van der Aart, de Dolfijn (2017 ONMK Eindhoven)
28.50 Dorien Butter, Racing Club (2013 Swim Cup Eindhoven)
28.50 Tessa Vermeulen, de Dolfijn (2014 Swim Cup Eindhoven)

28.61 Clarissa van Rheenen, PSV (2013 Luxembourg Open Luxemburg)

Top 66: 100 meter vlinderslag (9 oktober 2017)

56.61 Inge de Bruijn, PSV (2000 OS Sydney)
56.69 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam)
57.32 Inge Dekker, NTC Amsterdam (2014 KNZB Challenger Dordrecht)
58.56 Chantal Groot, de Dolfijn (2008 EK Eindhoven)
58.92 Kinge Zandringa, de Dolfijn (2017 Universiade Taipei)
58.99 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2014 KNZB Challenger Dordrecht)
59.11 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam)
59.30 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
59.52 Kim Busch, MNC Dordrecht NTC Eindhoven (2016 Amsterdam Swim Meet)
59.53 Maaike de Waard, PSV (2017 Festival ADO Bergen)

59.62 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV (2017 KNZB Challenger Dordrecht)
59.92 Elinore de Jong, de Fuut(2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.00.32 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2009 British Open Sheffield)
1.00.35 Kelly de Jong, AZ&PC (2012 Swim Cup Eindhoven)
1.00.52 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2008 EK Eindhoven)
1.00.62 Conny van Bentum, de Dolfijn (1988 OS Seoul)
1.00.68 Karin Brienesse, AZ&PC (1992)
1.00.89 Jessica Spruit, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven)
1.00.90 Hedwig Kikkert, TriVia (2008 EK Eindhoven)
1.00.96 Annemarie Verstappen, Dommelbaarzen (1985 Speedo Meet Amersfoort)

1.00.96 Lisa Dreesens, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)
1.01.06 Andrea Kneppers, PSV RTC Eindhoven (2012 Swim Cup Amsterdam)

1.01.07 Josien Wijkhuijs, Orca (2017 Mare Nostrum Monaco)
1.01.21 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Eindhoven)
1.01.44 Parand Zarekiani, de Dolfijn (2012 Swim Cup Eindhoven)
1.01.48 Judith Anema, AZ&PC (1989 EK Bonn)
1.01.51 Chefanja Nunes, WVZ (2017 EJK Netanya)
1.01.58 Lotte Goosen, DIO/RTC Dordrecht (2011 Swim Cup Eindhoven)
1.01.61 Nienke Jonk, Hiëronymus (2017 NJJK Eindhoven)
1.01.64 Maartje de Wit, WVZ RTC Amsterdam (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)

1.01.66 Wilma van Hofwegen, AZ&PC (1997 EK Sevilla)
1.01.72 Marina Scheepbouwer, de Whee (2000 EJK Duinkerken)
1.01.78 Marjolein Delno, VZC E&P (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.01.80 Willemijn Knot, de Dolfijn (2011 Swim Cup Eindhoven)
1.01.97 Rieneke Terink, PSV (2013 ONK Eindhoven)
1.02.03 Enith Brigitha, het Y (1979 Vierlandenwedstrijd Bonn)
1.02.06 Ingrid Baars, de Dolfijn (1990 NK Amersfoort)
1.02.06 Sandra Temmerman, SBC 2000 (2005 NK Amsterdam)
1.02.38 Nathalie Koekkoek, HPC (1988 NK Amersfoort)
1.02.45 Malissa van de Heuvel, PSV (2013 Open Luxembourg Nationals Luxemburg)

1.02.50 Natasja Robert, DAW Sportline (1989 NK Amersfoort)*
1.02.56 Wilma van Velsen, TZC/ Vahalis (1982 WK Selectiewedstrijden Rotterdam)
1.02.13 Femke Spiering, VZC (2017 EYOF Györ)
1.02.56 Kaylee Dekker, PSV (2017 British Summer Nationals Sheffield)
1.02.66 Marieke Tienstra, Trivia RTC Drachten (2016 Open Belgische kampioenschappen Antwerpen)
1.02.68 Merel Hommen, PSV (1993 USA Jr.)
1.02.68 Maud van der Meer, PSV (2017 Swim Cup Den Haag)
1.02.69 Christien Pieterse, Polar Bears (1984 Zeslandenwedstrijd Blackpool)
1.02.73 Saskia de Jonge, 't Tolhekke NTC Drachten (2014 Golden Lanes Amiens)
1.02.89 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2008 NK Eindhoven)

1.02.89 Lisa Rijkhoff, Aalborg Svømmeklub (2017 Deense Juniorenkampioenschappen Esjberg)
1.02.93 Elise Bouwens, de Dolfijn NTC Amsterdam (2013 British Gas International Leeds)
1.02.99 Joëlle Scheps, WVZ (2013 Kringkampioenschappen Den Haag)
1.03.03 Sabrina Fortes, de Kempvis (1997 Mare Nostrum Canet)
1.03.03 Chantal Senden, Hellas-Glana (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.03.16 Mirjan van Aarsen, Zian/Vitesse (1983)
1.03.19 Merle Verkijk, SG Hellas/Glana/Nimo (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.03.29 Esmeé Bos, PSV (2017 Swim Cup Den Haag)
1.03.30 Elles Voskes, WVZ (1985 Kringkampioenschappen)*
1.03.33 Marloes Oldenburg, TriVia (2010 Swim Cup Amsterdam)


1.03.40 Ineke Ran, DJK (1977 EK Jönköping)
1.03.46 Ilse Kraaijeveld, Orca (2014 Open Luxemburg Nationals Luxemburg)
1.03.50 Annabel Kosten, AZ&PC (2001 NK Eindhoven)
1.03.58 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam (2016 The Hague Grand Prix Den Haag)
1.03.59 Elise Tanis, de Schotejil (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.03.65 Mariska van Harn, DWK (1996 NK Drachten)

Top 53: 200 meter vlinderslag (17 maart 2017)

2.08.74 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (2015 Franse kampioenschappen Limoges)
2.12.33 Conny van Bentum, de Dolfijn (1988 Open Engelse Kampioenschappen Leeds)
2.14.39 Karin Brienesse, Orca (1989 landenwedstrijd Ülsen)
2.14.39 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven)
2.14.72 Carla Geurts, UZSC (1996 NK Drachten)
2.14.95 Kirsten Silvester, AZ&PC (1993 Universiade Buffalo, NY)
2.14.99 Christien Pieterse, Polar Bears (1984 Zeslandenwedstrijd Blackpool GBR)
2.15.06 Jessica Spruit, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven)
2.15.31 Chantal Groot, de Dolfijn E.ON-NZA (2008 Swimcup Eindhoven)
2.15.62 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2009 Swimcup Amsterdam)


2.16.28 Marijke de Groot, Zwemlust/ den Hommel (1982 WK-selectiewedstrijden Rotterdam)
2.16.29 Wilma van Velsen, TZC/ Vahalis (1982 WK-selectiewedstrijden Rotterdam)
2.16.40 Annemarie Verstappen, BZV (1982 Kringkampioenschappen Breda)*
2.16.56 Malissa van de Heuvel, Eiffel Swimmers PSV (2011 Irish Open Dublin)
2.16.72 Judith Anema, AZ&PC (1987)
2.16.84 Manon van Rooijen, de Dolfijn (2008 NK Eindhoven)
2.16.85 Inge Dekker, De Kempvis/TWN (2004)
2.16.87 Mathilde Vink, DWT (1977 EK Jönköping)
2.16.89 Gea Veldhuizen, SG Groningen (1992)
2.16.97 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2011 Brabantse Kringkampioenschappen Eindhoven)


2.17.26 Kinge Zandringa, Orca RTC Drachten (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.18.01 Andrea Kneppers, ZV Hoorn (2009 ONK Eindhoven)
2.18.04 Lisa Dreesens, PSV (2013 ONK Eindhoven)
2.18.37 Etta van der Weijden, MNC Dordrecht (2003)
2.18.52 Anita de Hoop, Orca (1989)
2.18.54 Femke Spiering, VZC (2017 Swim Cup Den Haag)
2.18.62 Anneke van Kraay, PSV (1979)
2.18.87 Nida Zühal, VZC V'daal (1995)
2.19.04 Diane Edelijn, VZC Vl. (1978 NK Amersfoort)
2.19.07 Yolanda Weemhoff-Aggenbach, Noordkop (1978)

2.19.14 José Damen, Kerkdriel (1975 Landenwedstrijd Rotterdam)
2.19.15 Ingrid Koeman, de Dolfijn (1991 NK Amersfoort)
2.19.19 Berber Kamstra, Zwemlust/den Hommel (1980)
2.19.24 Mirjan van Aarsen, Zian/Vitesse (1982 EJK Innsbruck)
2.19.49 Margriet van Staveren, de Steur (1988)
2.19.58 Radna Mulder, PSV (1994 NK Drachten)
2.19.67 Merle Verkijk, SG Hellas/Glana/Nimo (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.19.72 Sandra Temmerman, MNC Dordrecht (2006 Swim Cup Eindhoven)
2.19.94 Cynthia Verkaik, Orca (2014 Championnats Francophone Belgique Charleroi)
2.20.07 Jolanda Oudkerk, de Otters (1986)

2.20.14 Mirjam Bakker, HPC (1988 NK Amersfoort)
2.20.25 Mary Anema, Laga (1983)

2.20.27 Danielle Veenhuizen, Dedemsvaart AC (1987)
2.20.39 Hedwig Kikkert, TriVia (2008 NK Eindhoven
2.20.41 Natasja Robert, DAW (1989 NK Amersfoort)
2.20.69 Nienke Jonk, Hiëronymus (2017 Swim Cup Den Haag)
2.20.92 Marina Scheepbouwer, De Whee (2001)
2.21.00 Ada Kok, de Futen (1967 Landenwedstrijd Blackpool)*
2.21.20 Sabrina Fortes, de Kempvis (1997)
2.21.28 Alinda Dingshoff, ZPC Hoogeveen (2017 Grand Prix Seraing)

2.21.54 Leonie van Noort, WVZ (2015 Regiokampioenschappen West Dordrecht)
2.21.63 Mariët Koster, ZPC Hoogeveen (2006 NK Eindhoven)

2.22.03 Marloes Oldenburg, TriVia (2010 ONK Eindhoven)


Estafettetussentijden met vliegende start

Top 26: 100 meter vlinderslag
(25 augustus 2017)
0.56.82 Inge Dekker (2009 WK Rome)
0.58.41 Chantal Gr
oot (2008 EK Eindhoven)
0.58.85 Inge de Bruijn (2004 OS Athene)
0.59.77 Conny van Bentum (1986 NK Amersfoort)
0.59.98 Kinge Zandringa (2017 Universiade Taipei)
0.59.99 Hinkelien Schreuder (2012 ONK Amsterdam)
1.00.21 Kelly de Jong (2011 Open NK/OKT Eindhoven)
1.00.55 Annemarie Verstappen (1982 WK Guayaquil)
1.00.63 Wendy van der Zanden (2014 EK Berlijn)
1.00.88 Judith Anema (1989 EK Bonn)
1.00.91 Willemijn Knot (2011 ONK Eindhoven)

1.01.13 Wilma van Hofwegen (1996 OS Atlanta)

1.01.31 Jessica Spruit (2009 ONK Eindhoven)

1.01.34 Marina Scheepbouwer (2000 EJK Duinkerken)
1.01.35 Josien Wijkhuijs (2015 European Games/EJK Baku)
1.01.60 Parand Zarekiani (2013 ONK Eindhoven)
1.01.62 Karin Brienesse (1989 Drielandenwedstrijd Oerebro)
1.01.81 Lisa Dreesens (2011 ONK Eindhoven)
1.01.98 Ingrid Baars (1990 NK Amersfoort)
1.02.00 Christien Pieterse (1984 Zeslandenwedstrijd 1984 Hamburg)

1.02.20 Sandra Temmerman (2005 NK Amsterdam)
1.02.30 Nathalie Koekkoek (1988 NK Amersfoort)

1.02.32 Enith Brigitha (1979 FINACUP Tokio)
1.02.33 Lenneke van Schaik (2008 ONK Eindhoven)
1.02.34 Lieke Verouden (2010 ONK Eindhoven)
1.02.44 Ineke Ran (1978 WK West-Berlijn)


Heren


Top 64: 50 meter vlinderslag elektronisch (23 augustus 2017)
23.52 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 WK Boedapest)
23.63 Joeri Ver
linden, de Dolfijn NTC Amsterdam (2014 Swim Cup Eindhoven) 

23.68 Joris Keizer, PSV (2003 Mare Nostrum Monaco)
23.87 Bastia
an T
amminga, Eiffel Swimmers PSV (2008 Swimcup Eindhoven)
23.88 Pieter van den Hoogenband, PSV (1999 EK Istanbul)
23.88 Mike Marissen, AZ&PC NTC Drachten (2013 Swim Cup Eindhoven)
23.88 Jesse Puts, Aquarijn (2016 Scottish Open Glasgow)
23.91 Ewout Holst, DWK-XCESS (2001 WK Fukuoka))
23.91 Thom de Boer, de Dolfijn (2017 Sette Colli Rome)
23.92 Robin van Aggele, AZ&PC (2008 Swimcup Eindhoven)

23.96 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 RTC Eindhoven (2017 EJK Netanya)

24.26 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
24.32 Joran Barends, AZ&PC (2011 Swim Cup Eindhoven)
24.34 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup Eindhoven)
24.39 Ruben Klinkers, PSV RTC Eindhoven (2013 Swim Cup Amsterdam)
24.48 Jeroen Stuut, TriVia (2009 ONK Eindhoven)
24.51 Mark Veens, PSV (2005 NK Amsterdam)

24.51 Marc Kremer, TriVia (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)
24.54 Ben Schwietert, ZPC Amersfoort (2017 Festival ADO Bergen)
24.59 Tim van Deutekom, DWK (2012 Swim Cup Eindhoven)

24.64 Stefan Aartsen, de Kempvis (2000 Mare Nostrum Monaco)
24.65 Luuk Nijland, DWK (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
24.72 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 ONK Eindhoven)
24.77 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Amsterdam (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
24.77 Braga Verhage, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
24.78 Ewoud Tamminga, PSV (2006 NK Eindhoven)
24.81 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2017 Universiade Taipei)
24.82 Mitja Zastrow, PSV (2003)
24.83 Michiel Kamphuis, SG Dordrecht (2000 Speedo Grand Prix Sheffield)
24.87 Timon Evenhuis, TriVia (2011 ONK Eindhoven)

24.88 Tom Lommers, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
24.92 Fabian Beimin, AZ&PC (2012 Swim Cup Eindhoven)
24.93 Arno Kamminga, de Dolfijn (2017 Swim Cup Den Haag)
24.94 Jens Bakker, de Dolfijn (2012 Swim Cup Amsterdam)
25.01 Nick Driebergen, Swimteam (2006 NK Eindhoven)
25.03 Dirkjan de Wit, DWK-XCESS (2005 NK Amsterdam)

25.04 Floris Kotterink, Albion (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.06 Sverre Eschweiler, de Golfbreker (2015 NK Masters Eindhoven)
25.09 Tom Lommers, Nayade (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.09 Tom Donker, PSV (2015 Swim Cup Amsterdam)

25.13 Casper van Dam, Zwemlust/ den Hommel (1994 NK Drachten)

25.13 Kyle Stolk, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.17 Dennis Rijnbeek, DWK-XCESS (2000 NK Drachten)
25.18 Ruden de Ridder, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.20 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2016 The Hague Grand Prix Den Haag)
25.20 Jylano Nahr, NIMO (2017 Swim Cup Den Haag)
25.21 Steven Nonnekes, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)

25.25 Gerben Fiere, de Warande (2011 Brabantse Kampioenschappen Eindhoven)

25.27 Joost Krommenhoek, LZ 1886 (2002 EJK Linz)
25.27 Ruben Stam, SG The Hague Swimming (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)

25.28 Ruben van Leeuwen, PSV RTC Eindhoven (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.29 Robert Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2010 Swim Cup Amsterdam)
25.30 Erik Ran, Zian/Vitesse (1986 Speedo Meet Amersfoort)
25.30 Bas van Velthoven, Swimteam (2007 GP Bratislava)
25.31 Brendon Scheepers, DZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.32 Mark Baars, MNC Dordrecht (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)

25.34 Jens Krijgsman, de Columbiaan (2017 NJJK Eindhoven)

25.36 Patrick Martens, PSV (2005 NK Amsterdam)

25.37 Jacob de Roos, DZ&PC RTC Drachten (2017 NJJK Eindhoven)
25.39 Jasper van Mierlo, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Eindhoven)

25.39 Arjan van der Plaat, MNC Dordrecht (2007 Dutch Open Eindhoven)
25.39 Gauke Eilander, ZPC Hoogeveen (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.42 Tjarco Koppenaal, PSV (2002 NK Amersfoort)

25.43 Bjorn Scherbeijn, PSV RTC Eindhoven (2012 Swim Cup Eindhoven)
25.43 Aziz Nosairi, Zwemlust den Hommel (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)

Top 65: 100 meter vlinderslag (28 juli 2017)

51.75 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2012 OS Londen) 

52.04 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 WK Rome)
52.12 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 WK Boedapest)
52.64 Joris Keizer, PSV/Philips (2003 WK Barcelona)
53.52 Mike Marissen, AZ&PC (2013 Swim Cup Eindhoven)
53.56 Pieter van den Hoogenband, PSV/Philips (2003 NK Amsterdam)
53.68 Stefan Aartsen, de Kempvis (1998 NK Eindhoven)
53.83 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2016 US Open Minneapolis)
53.98 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2016 EJK Hodmezovasarhely)
54.30 Jens Bakker, de Dolfijn (2011 Open NK Eindhoven)

54.47 Joran Barends, AZ&PC (2011 ONK Eindhoven)
54.60 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Amsterdam (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
54.69 Ewout Holst, DWK-XCESS (2002 NK Amersfoort)

54.70 Ruden de Ridder, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
54.71 Casper van Dam, Zwemlust/den Hommel (1992 NK Amersfoort)
54.71 Ruben Stam, Albion (2016 NJJK Dordrecht)
54.87 Edward Maasdijk, de Zijl/LGB (1982 WK-selectiewedstrijden Rotterdam)

54.90 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2011 ONK Eindhoven)
54.91 Bastiaan Tamminga, Eiffel Swimmers PSV (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
54.95 Kees Vervoorn, Zian/Vitesse (1982 WK-selectiewedstrijden Rotterdam)

55.00 Michiel Kamphuis, SG Dordrecht (2000 Speedo Grand Prix Sheffield)
55.02 Thom de Boer, de Dolfijn (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
55.04 Ruben van Leeuwen, PSV (2016 Amsterdam Swim Meet)
55.08 Jeroen Stuut, TriVia (2009 ONK Eindhoven)
55.11 Ensger Kotterink, Albion (2016 Open de France Vichy)
55.14 Frank Drost, AZ&PC (1988 NK Amersfoort)
55.14 Olaf Wildeboer, Eiffel Swimmers PSV (2007 Primavera Cadiz)
55.20 Marc Kremer, Anker Team Groningen (2009 ONK Eindhoven)
55.23 Fabian Beimin, AZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
55.27 Erik Ran, HZ ZIAN (1989 EK Bonn)

55.33 Ralf Mertens, PSV (2004 NK Amsterdam)
55.36 Floris Kotterink, Albion (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
55.37 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV (2012 Irish Junior Open Dublin))
55.38 Ewoud Tamminga, PSV (2006 Dutch Open Swim Cup Eindhoven)
55.39 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2016 KNZB Challenger Drachten)
55.41 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn (2013 ONK Eindhoven)
55.49 Gérard de Kort, HPC (1986 NK Amersfoort )
55.50 Nick Driebergen, de Dolfijn (2008 NK Eindhoven)
55.51 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
55.60 Ruben Klinkers, PSV (2013 ONK Eindhoven)

55.66 Gijs Damen, PSV (2006 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
55.67 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 Regiokampioenschappen West Dordrecht)
55.68 Ben Schwietert, AZ&PC (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)

55.71 Jesse Puts, Aquarijn (2017 Swim Cup Den Haag)
55.72 Dirkjan de Wit, DWK-XCESS (2005 NK Amsterdam)
55.81 Tom Donker, PSV (2017 Luxembourg Open Luxemburg)
55.82 Bram van Haandel, PSV (1995 NK Eindhoven)
55.90 Tjarco Koppendaal, PSV (2004 NK Amsterdam)
55.90 Arno Kamminga, de Columbiaan (2016 Scottish Open Glasgow)
56.01 Jens Krijgsman, de Columbiaan (2017 NJJK Eindhoven)

56.10 Floor Verhaar, DWK (2009 ONK Eindhoven)
56.13 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 ONK Eindhoven)
56.19 Joost ten Have, PSV (2003 NK Amsterdam)
56.20 Dennis Rijnbeek, DWK XCESS (2000)

56.21 Nick van der Zandt, PSV (2000 NK Drachten)
56.21 Gauke Eilander, Hoogeveen (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
56.28 Joost Sprakel, Hoogeveen (2004 EJK Lissabon)
56.36 Mark Baars, MNC Dordrecht (2011 ONK Eindhoven)
56.38 Edgar Thimister, PSV (1995 NK Eindhoven)
56.41 Bram Dekker (2011 Swim Cup Eindhoven)

56.41 Luuk Nijland, DWK (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
56.43 Tim van Deutekom, DWK (2012 Swim Cup Eindhoven)
56.44 Ties Elzerman, de Dolfijn RTC Amsterdam (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)

56.45 Dennis Mooij, HZ&PC Heerenveen (2008 NK Eindhoven)
56.45 Sébas van Lith, Aqua-Novio'94 (2014 Swim Cuo/NK Eindhoven)

Top 51: 200 meter vlinderslag (17 juni 2017)

1.56.59 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2009 WK Rome)
1.58.43 Stefan Aartsen, de Kempvis (1997 EK Sevilla)
1.59.78 Frank Drost, AZ&PC (1984 OS-selectiewedstrijden Amersfoort)
2.00.10 Gérard de Kort, HPC (1984 OS-selectiewedstrijden Amersfoort)
2.00.29 Nick Driebergen, de Dolfijn (2011 Swim Cup Eindhoven)
2.01.05 Fabian Beimin, AZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.01.98 Chester Marsman, AZ&PC (1997 EK Sevilla)
2.02.21 Kees Vervoorn, Zian/Vitesse (1980 OS Moskou)
2.02.41 Ralf Mertens, PSV (2004 NK Amsterdam)
2.02.58 Ruben van Leeuwen, PSV (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)

2.02.62 Jens Bakker, de Dolfijn (2012 Swim Cup Eindhoven)
2.02.68 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.02.94 Robin van Aggele, Zwemlust-den Hommel (2006 NK Eindhoven)
2.03.05 Sam van de Schootbrugge, Eiffel Swimmers PSV (2009 British Open Sheffield)
2.03.07 Ensger Kotterink, Albion (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.03.11 Pieter van den Hoogenband, PSV (2000)*
2.03.19 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2008 Limietwedstrijd Eindhoven)
2.03.25 Bas-Ido Wennekes, DWK (1998 Mare Nostrum Monaco)
2.03.43 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven)
2.03.62 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2010 Swim Cup Amsterdam)

2.03.39 Daniel van Hemert, Nautilus (1992 OS-selectiewedstrijden Amersfoort)
2.03.86 Casper van Dam, Zwemlust/ den Hommel (1992 NK Amersfoort)
2.04.02 Wouter Houtman, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven)

2.04.13 Joris Keizer, PSV/Philips (2003 Mare Nostrum Monaco)
2.04.87 Alex Schelvis, de Kempvis (2005 EJK Boedapest)
2.05.16 Ruden de Ruder, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.05.73 Sander Ganzevles, de Dolfijn (2005 NK Amsterdam)
2.05.83 Michiel Kamphuis, Nautilus (1999)
2.05.92 Felix Broekhuizen, E.ON-NZA (2008 Swimcup Eindhoven)
2.06.09 Eddy van Vliet, de Kempvis (1999 EJK Moskou)

2.06.20 Marcel Wouda, PSV (1997)*
2.06.23 Henk Elzerman, Zian/Vitesse (1979 NK Amersfoort)
2.06.41 Bram van Haandel, PSV (1992)
2.06.43 John Machielsen, HPC (1988 NK Amersfoort)
2.06.64 Bastiaan Tamminga, PSV (2004 NK Amsterdam)
2.06.73 Georgios Dimitras, PSV (2000)
2.06.77 Gijs Ganzevles, DWK (1996 NK Drachten)
2.06.85 Okke Tissing, Zeemacht (1982 NZK Amersfoort)
2.07.00 Tim Hoogerwerf, DWK (2017 NJJK Eindhoven)
2.07.07 Olaf Wildeboer, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Amsterdam)

2.07.14 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)
2.07.25 Hans Kroes, HPC (1983 NK Amersfoort)

2.07.28 Joost Groeneveld, DWK (2011 ONK Eindhoven)
2.07.31 Ronald Woutering, Zeemacht/Noordkop (1976 OS Montreal)

2.07.36 Peter Duinmayer, Zwemlust/den Hommel (1978 NK Amersfoort)
2.07.46 Almar van der Meer, Torpedo (1991)
2.07.58 Tjarco Koppendaal, PSV (2004 NK Amsterdam)
2.07.64 Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel (1981 NK Amersfoort)
2.07.86 Jeroen van de Loosdrecht, de Kempvis (1993 NK Amersfoort)

2.07.89 Jeroen Lorius, Hoogeveen (2014 NJJK Amsterdam)

2.08.12 Mitch Notten, ZC Valkenburg (2009 ONK Eindhoven)


2.08.40 Raymond van de Merwe, WVZ (2007 NK Amsterdam)

Estafettetussentijden met vliegende start


Top 30: 100 meter vlinderslag (5 augustus 2017)

51.40 Joeri Verlinden (2010 EK Boedapest)
52.19 Joris Keizer
(2000 OS Sydney)
52.26 Robin van Aggele (2008 EK Eindhoven)
53.36 Nyls Korstanje (2017 EJK Hodmezovasarhely)
53.67 Stefan Aartsen (1997 EK Sevilla)
53.47 Laurent Bams (2017 (US Open New York)
53.95 Jens Bakker (2013 ONK Eindhoven)

54.11 Joran Barends (2011 ONK Eindhoven)
54.44 Mathys Goosen (2014 JOS Nanjing)
54.48 Frank Drost (1988 OS Seoul)

54.61 Marc Kremer (2009 ONK Eindhoven)
54.61 Ruden de Ridder (2017 NJJK Eindhoven)
54.74 Ruben Klinkers (2013 Luxembourg Open Luxemburg)

54.75 Ewoud Tamminga (2009 ONK Eindhoven)
54.83 Erik Ran (1989 EK Bonn)

54.92 Kees Vervoorn (1980 OS Moskou)

55.08 Casper van Dam (1990 International Swimming Cup Rome)
55.17 Fabian Beimin (2011 Open NK/OKT Eindhoven)
55.25 Joost Sprakel (2004 EJK Lissabon)
55.34 Gérard de Kort (1987 EK Straatsburg)

55.36 Dirkjan de Wit (2005 NK Amsterdam)
55.54 Edward Maasdijk (1983 EK Rome)
55.66 Mike Marissen (2014 Regio kampioenschappen Drachten)

55.79 Bas van Velthoven (2010 ONK Eindhoven)
55.82 Gijs Damen (2003 NK Amsterdam)

55.85 Nick van der Zandt (2000 EJK Duinkerken)
55.96 Martijn Zuijdweg (2001 NK Eindhoven)
55.99 Kyle Stolk (2012 ONK Amsterdam)
56.06 Floor Verhaar (2009 ONK Eindhoven)
56.12 Ruben van Leeuwen (2016 KNZB Slottoernooi)

56.13 Pieter van den Hoogenband (1996 NK Drachten)