background image
 
*

Ranglijsten 2012

Eeuwige ranglijst schoolslag korte baan

Voor het laatst bijgewerkt op 1 december 2017 swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt

Dames

Top 76: 50m schoolslag elektronisch (19 november 2017)
29.62 Moniek Nijhuis, de Dolfijn/NTC Eindhoven (2014 WK Doha)
30.71 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 EK Eindhoven)
30.75 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2013 EK Herning)
30.93 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2008 WK Manchester)
30.99 Kim Busch, MNC Dordrecht (2017 SWC Eindhoven)
31.01 Tes Schouten, WVZ (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
31.17 Loes Zanderink, Eiffel Swimmers PSV (2011 ISF Aken)
31.21 Chantal Senden, Hellas-Glana (2015 ISF Aachen)

31.35 Lia Dekker, DZ&PC (2009 EK Istanbul)
31.36 Eline Boers, de Columbiaan (2010 ONK Amsterdam)

31.41 Madelon Baans, de Kempvis (2004 ISF Aken)
31.42 Lonne Dijkhuis, de Dinkel (2017 ISF Aachen)

31.63 Rosey Metz, WVZ (2017 Swim Cup Amsterdam )
31.74 Lona Kroese, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 ISF Aken)
31.79 Valerie van Roon, WVZ (2017 SWC Eindhoven)

31.80 Lotte Goosen, DIO (2011 NK Sprint Emmen)
31.89 Myrthe Bakker, MNC Dordrecht (2016 NJJK Amsterdam)
31.90 Marjolein Delno, VZC E&P (2016 ISF Aachen)
31.93 Nienke Valen, AZ&PC (1998 EK Sheffield)
31.94 Elise Pennings, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)


31.96 Paula Boot, DZ&PC (2000 NK Nieuwegein)

32.05 Rafaėlla van Nee, de Dolfijn/Plymouth Leander SC (2014 ASA regionale kampioenschappen Milfield)
32.07 Linda Moes, Eemsrobben (1988 NWK Emmen)
32.07 Jocelyn Spruit, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
32.07 Uma Kraus, SG The Hague Swimming (2015 ONK Tilburg)
32.09 Margriet Zwanenburg, DZ&PC (2007 NK Amsterdam)

31.79 Valerie van Roon, WVZ (2017 SWC Eindhoven)
32.17 Miranda Bosma, PSV (2002 NK Eindhoven)
32.21 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 ONK Amsterdam)
32.33 Melanie ten Brink, Swimteam (2004)


32.31 Sanne Busch, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup Amsterdam)
32.33 Anne Louise Palmans, The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)

32.35 Wendy van der Zanden, PSV/NTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)

32.37 Marianne Muis, AZ&PC (1996)

32.38 Femke Heemskerk, de Dolfijn (2008 Finale A-competitie Amsterdam)
32.40 Hester Broekhuizen, DWK (1999)

32.41 Lianne Bouwmeester, de Columbiaan (2016 NJJK Amsterdam)
32.44 Yvonne van der Pol, AZ&PC (2010 ONK Amsterdam)
32.45 Britta Koehorst, de Lansingh (2017 NJJK Eindhoven)
32.51 Manon Minneboo, Eiffel SwimmersPSV (2011 ISF Aken)


32.52 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2015 Clubkampioenschappen Drachten)

32.54 Kira Bulten, de Steur (1990 DSB Meet Amsterdam)

32.61 Ellen van de Velde, WVZ (2007 NK Amsterdam)
32.62 Esmée Bos, PSV (2015 ISF Aachen)
32.60 Larissa Brak, AZ&PC (2015 ONK Tilburg)
32.71 Lynn Joor, WS Twente (2017 NJJK Eindhoven)
32.76 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2008 ISF Aken)

32.77 Suzan van den Bogaard, PSV (2007 NK Amsterdam)
32.81 Ilse Kikkert, DSZ/Hoogwerf (1997 NK Sprint Emmen)
32.81 Ilse Rijnja, The Hague Swimming (2016 KNZB Slottournooi)


32.83 Miranda Nijenhuis, de Columbiaan (2012 Martinez Cup Amsterdam)
32.83 Loulou Janssen, de Columbiaan (2016 NJJK Amsterdam)
32.88 Manon Friskes, DWK (2012 NK Amsterdam)
32.93 Petra Hillenius, HPC (1986)
32.93 Nicole Bennis, WVZ (2013 ONK Dordrecht)
32.94 Anja van der Hout, de Dolfijn (2009 NK Sprint Alkmaar)
32.97 Lianne Slagter, Livo (2010 ONK Amsterdam)
32.98 Selčne Wortel, Hiėronymus (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
32.99 Carmen van de Rijt, PSV (2014 ONK Tilburg)

33.00 Loes Westerhof, de Dinkel (2016 Overijsselse kampioenschappen Nijverdal)


33.01 Femke Hendrikx, Z&PV Nuenen (2011 Brabantse Sprint Eindhoven)

33.03 Karin Hidding, de Dinkel Denekamp (2015 NK Masters Heerenveen)

33.04 Loes Westerhof, de Dinkel (2015 ONK Tilburg)
33.07 Joyce Kuipers, Orca (2017 NJJK Eindhoven)

33.08 Tamara van Vliet, de Columbiaan (2010 ONK Amsterdam)
33.11 Mildred Muis, AZ&PC (1992)
33.13 Stéphanie Rombout, Luctor et Emergo (2009 NK Masters Vlissingen)
33.17 Nikki Habers, AZ&PC (2014 ISF Aken)
33.18 Kelly de Jong, AZ&PC (2012 Finale competitie Amsterdam)
33.22 Zara Konstapel, NDD (2017 Swim Cup Amsterdam)


33.25 Anna van Droffelaar, ZVVS (2017 Regiokampioenschappen West Dordrecht)
33.25 Tessa Loos, ZC Aquadream (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
33.26 Claire Verkijk, WVZ (2016 Memorial Anteunis Gent)
33.26 Lonneke Kampman, PSV (2017 NJJK Eindhoven)

33.26 Lynn Blommers, AZC (2017 Regiokampioenschappen West Dordrecht)

33.28 Sara Kuijer, AZ&PC (2001 NK Sprint Emmen)


Top-96: 100m schoolslag dames (19 november 2017)
1.03.96 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2014 WK Doha)
1.06.08 Lia Dekker, DZ&PC (2009 EK Istanbul)
1.06.34 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2015 ONK Tilburg)
1.06.45 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 EK Eindhoven)
1.06.73 Kim Busch, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.06.98 Tes Schouten, WVZ RTC Amsterdam (2017 Swim Cup Amsterdam)

1.07.96 Madelon Baans, de Kempvis (2002 NK Eindhoven)
1.08.02 Loes Zanderink, AZ&PC (2009 Grand Prix Leeds)
1.08.21 Lieke Verouden, AZ&PC (2009 ISF Aken)
1.08.51 Linda Moes, Eemsrobben (1988 NK Emmen)

1.08.59 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2007 NK Amsterdam)
1.08.67 Margriet Zwanenbrug, DZ&PC (2006 NK Drachten)
1.08.80 Lona Kroese, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 ONK Amsterdam)
1.08.82 Eline Boers, de Columbiaan/E.ON-NZA (2010 ONK Amsterdam)
1.08.86 Rosey Metz, WVZ (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.09.05 Kira Bulten, de Steur (1990 NK Drachten)
1.09.09 Hester Broekhuizen, DWK (1998 NK Den Bosch)
1.09.12 Femke Heemskerk, de Dolfijn (2008 Finale A-competitie Amsterdam)
1.09.24 Marjolein Delno, VZC (2017 NK estafette)
1.09.44 Valerie van Roon, WVZ RTC Amsterdam (2017 Hoofdklasse finale Amsterdam)


1.09.46 Miranda Bosma, Mosa Regio (2002 NK Eindhoven)

1.09.71 Melanie ten Brink, Swimteam (2005 Int.wedstrijd Esjberg)

1.09.87 Nienke Valen, AZ&PC (1998 NK Den Bosch)
1.09.94 Lynn Joor, WS Twente (2017 NJJK Eindhoven)
1.09.89 Lonne Dijkhuis, de Dinkel (2017 NK estafette Eindhoven)
1.10.17 Esmée Bos, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
1.10.23 Ilse Kikkert, DSZ/Hoogwerf (2000 Parijs)
1.10.26 Jocelyn Spruit, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
1.10.38 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2015 Limietwedstrijd Drachten)
1.10.40 Martine Janssen, TZC/Vahalis (1992)*


1.10.40 Uma Kraus, Racing Club (2015 ONK Tilburg)
1.10.41 Paula Boot, DZ&PC (1996)
1.10.48 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1988)
1.10.49 Petra van Staveren, de Steur (1984 NWK Zutphen)
1.10.50 Petra Hillenius, HPC (1985)* 
1.10.51 Wendy van der Zanden, PSV/NTC Eindhoven (2013 NK estafette Eindhoven)
1.10.51 Anne Louise Palmans, The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)
1.10.70 Mary Peters, PSV (1991)*
1.10.71 Irene Teufer, de Dolfijn (2017 Hoofdklasse finale Amsterdam)

1.10.76 Claire Verkijk, WVZ (2017 NJJK Eindhoven)


1.10.81 Sanne Bommer, de Dolfijn (2014 Dolfijn Fast Season Finish Amsterdam)
1.10.87 Kristel Doreleijers, Eiffel Swimmers PSV (2011 Martinez Cup Amsterdam)

1.10.89 Maritzka van der Linden, Raket (1980 NK Tilburg)
1.10.90 Nicole Bennis, WVZ (2013 ONK Dordrecht)
1.11.01 Carmen van de Rijt, PSV (2014 Martinez Cup)
1.11.07 Madelijne Schothans, de Dinkel (2017 Hoofdklasse finale Amsterdam)

1.11.10 Wendy Ligtenberg, de Dinkel (1987)*
1.11.10 Marleen Knoester, de Stormvogel (1987)
1.11.10 Larissa Brak, AZ&PC (2015 ONK Tilburg)
1.11.14 Lisa Nijland, de Whee (2007 ISF Aken)


1.11.16 Lisa Dreesens, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)

1.11.16 Sanne Busch, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.11.24 Rafaėlla van Nee, de Dolfijn (2012 Martinez Cup Amsterdam)

1.11.30 Ria Willemse, de Zeeschuimers (1982)*
1.11.33 Kristel Tellegen, PSV (1996 US Open San Antonio)
1.11.35 Chantal Senden, GZVN (2014 Speedo International Friendship Meet Maastricht)
1.11.41 Kim Vos, SBC2000 (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.11.41 Elise Pennings, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.11.52 Margriet van Staveren, de Steur (1987)
1.11.58 Ariene Knoester, de Stormvogel (1987)


1.11.67 Silke Huisman, Orca (2017 Regiokampioenschappen Noord Emmen)*
1.11.70 Marianne Muis, AZ&PC (1996 Amersfoort)
1.11.70 Karin Rijkelijkhuizen, DZ&PC (2017 Regiokampioenschappen Noord Emmen)*
1.11.81 Silke Voets, Nuenen (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)

1.11.86 Cynthia Verkaik, Orca (2011 SpeedoSportEmotion Cup Amsterdam)

1.11.87 Judith van Meijel, HZPC Horst (2016 Limburgse kampioenschappen Maastricht)
1.11.89 Roxanne Wieden, ZON/Sport&Spel (2001)*
1.11.93 Ilse van Hoorn, AZ&PC (2011 NK estafette Eindhoven)
1.11.99 Madelijne Schothans, de Dinkel (2016 ONK Hoofddorp)
1.12.07 Britta Koehorst, de Lansingh (2017 Regio kampioenschappen Den Haag)


1.12.09 Yvonne van der Pol, AZ&PC (2010 ONK Amsterdam)
1.12.14 Lisanne van Avezaath, TriVia (2012 NK Amsterdam)
1.12.23 Lotte Goosen, MNC Dordrecht (2011 Competitie Dordrecht)*

1.12.26 Ellen van der Velde, WVZ (2005 NK Amsterdam)
1.12.26 Birgit van Buiten, DWK (2017 Gelderse kampioenschappen Nijmegen)
1.12.27 Lianne Bouwmeester, de Columbiaan (2017 NK estafette Eindhoven)
1.12.29 Anja van der Hout, de Dolfijn (2009 Competitie Amsterdam)*
1.12.29 Sharon van de Leest, WZ&PC Purmerend (2015 ONK Tilburg)
1.12.34 Suzan van den Bogaard, PSV (2007 NK Amsterdam)
1.12.34 Marieke Tienstra, Trivia (2017 Regiokampioenschappen Noord Emmen)*


1.12.36 Manon Minneboo, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK estafette Eindhoven)
1.12.41 Mirl de Boer, DAW (2016 Speedo International Swim Meet Maastricht)*

1.12.45 Anouk Knippers, de Dinkel (2015 ONK Tilburg

1.12.52 Joyce Kuipers, Orca (2017 NJJK Eindhoven)

1.12.55 Estrella Wierikx, Numansdorp (2009 SportEmotioncup Amsterdam)
1.12.61 Yvette de Gier, de Columbiaan (2012 Competitie Zoetermeer)
1.12.68 Sophie de Jonge, WVZ (2015 NJJK Amsterdam)

1.12.73 Naomi Schotvanger, ZV Haerlem (2016 Martinez Cup Amsterdam)

1.12.82 Leonie van Noort, WVZ (2015 Regio West Winterkampioenschappen Alblasserdam)
1.12.83 Nikki Habers, AZ&PC (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)


1.12.83 Selene Wortel, Hieronymus (2017 Regiokampioenschappen Eindhoven)

1.12.86 Stephanie Rombout, Luctor et Emergo (2009 Zeeuwse winterkampioenschappen Terneuzen)

1.12.88 Zara Konstapel, NDD (2017 NJJK Eindhoven)

1.12.89 Sharon Gelmers, Octopus (ONK 2009 Amsterdam) 
1.12.91 Marlijn Hendriksen, Arethusa (2016 ONK Hoofddorp)
1.12.91 Colet Claessens, Nuenen (2016 Speedo International Friendship Swim Meet Maastricht)

Top 72: 200m schoolslag dames (26 november 2017)
2.21.16 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2014 WK Doha)
2.23.78 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2016 ONK Hoofddorp)
2.24.78 Loes Zanderink, AZ&PC (2009 Grand Prix Leeds)
2.25.15 Lia Dekker, DZ&PC (2009 EK Istanbul)
2.25.61 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 NK Amsterdam)
2.26.26 Linda Moes, Eemsrobben (1988 NWK Emmen)
2.28.10 Tes Schouten, WVZ (2017 Martinez Cup Amsterdam)
2.28.14 Lona Kroese, de Dolfijn (2010 ONK Amsterdam)
2.28.74 Melanie ten Brink, Swimteam (2005 NK Amsterdam)
2.28.78 Margriet Zwanenburg, DZ&PC (2006 NK Drachten)

2.29.01 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 ISF Aken)
2.29.74 Madelon Baans, de Kempvis (2002 NK Eindhoven)
2.30.05 Martine Janssen, TZC/Vahalis (1992 NK Drachten)
2.30.20 Kristel Doreleijers, Eiffel Swimmers PSV (2011 Martinez Cup Amsterdam)
2.30.28 Madelijne Schothans, de Dinkel (2017 Swim Cup Amsterdam)
2.30.33 Miranda Bosma, PSV (2002 NK Eindhoven)
2.30.89 Hester Broekhuizen, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.31.00 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2007 ISF Aken)
2.31.20 Marjolein Delno, PSV/NTC Eindhoven (2015 Martinez Cup)
2.31.24 Lynn Joor, WS Twente (2017 NJJK Eindhoven)


2.31.34 Kristel Tellegen, PSV (1996 US Open San Antonio)

2.31.45 Mildred Muis, AZ&PC (1992 NK Drachten)

2.31.53 Irene Teufer, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
2.31.64 Petra Hillenius, HPC (1988 NWK Emmen)

2.31.69 Chantal Soomers, MZ&PC (1988 NWK Emmen)
2.32.61 Carmen van de Rijt, PSV/RTC Eindhoven (2014 Martinez Cup)
2.32.74 Ilse Kikkert, DSZ/Hoogwerf (2000 Worldcup Parijs)
2.32.93 Kim Vos, SBC2000 (2017 B-klasse competitie Breda)*

2.33.00 Kira Bulten, de Steur (1990 NWK Drachten)
2.33.27 Rosey Metz, WVZ (2016 NJJK Amsterdam)

2.33.30 Petra van Staveren, de Steur (1985 Nationale wedstrijden Vriezenveen)*

2.33.40 Wendy Ligtenberg, de Dinkel (1988)

2.33.46 Ynske Smit, Orca (1991)

2.33.55 Kim Busch, MNC Dordrecht (2015 Competitie Vlissingen)

2.34.00 Ria Willemse, de Zeeschuimers (1984 Wormerveer)*

2.34.09 Karin Rijkelijkhuizen, DZ&PC (2016 ONK Hoofddorp)
2.34.64 Eline Boers, de Columbiaan (2009 Competitie Zoetermeer)*
2.34.65 Yvette de Gier, de Columbiaan (2011 Limietwedstrijd Purmerend)
2.34.70 Birgit van Buiten, DWK (2017 Gelderse kampioenschappen Nijmegen)
2.34.79 Wendy Groeneveld, de Dinkel (1992)


2.35.03 Sanne Bommer, de Dolfijn (2013 Martinez Cup Amsterdam)

2.35.03 Judith van Meijel, HZPC Horst (2015 Limietwedstrijden Nijmegen)*

2.35.25 Paula Boot, DZ&PC (2000 NK Nieuwegein)
2.35.46 Sharon van der Leest, WZ&PC Purmerend (2011 Competitie Purmerend)
2.35.60 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2008 Limietwedstrijd Eindhoven)
2.35.61 Roxanne Wieden, ZON/S&S (2001)*
2.35.69 Mary Peters, PSV (1992 NK Drachten)
2.35.74 Cynthia Verkaik, Orca (2013 ONK Dordrecht)
2.35.78 Esmée Bos, AZ&PC (2012 Competitie Amersfoort)
2.35.91 Yvonne van de Pol, DWK (2009 Limietwedstrijd Barneveld)


2.36.00 Uma Kraus, SG The Hague Swimming (2016 Competitie Den Haag)
2.36.09 Lisa Dreesens, Eiffel Swimmers PSV (2010 ISF Aken)
2.36.17 Sophie de Jonge, WVZ (2016 NJJK Amsterdam)
2.36.25 Lisa Nijland, de Whee (2007 ISF Aken)
2.36.32 Joelle Scheps, WVZ (2015 Competitie Amsterdam)*
2.36.41 Wijda Mazereeuw, West-Friesland (1977 Bremen)
2.36.46 Maritzka van der Linden, Raket (1980 NWK Tilburg)
2.36.47 Joyce Kuipers, Orca (2017 NJJK Eindhoven)

2.36.52 Femke Heemskerk, de Dolfijn (2008 Competitie Leiden)*
2.36.95 Larissa Brak, AZ&PC (2011 ISF Aken)


2.36.98 Nienke van Eck, Hoogeveen (2006 Competitie Groningen)*

2.37.07 Cynthia Verkaik, Orca (2012 NK Amsterdam)

2.37.29 Zanthe Janssen, Aqua-Novio'94 (2017 Gelderse kampioenschappen Nijmegen)

2.37.47 Sanne Busch, MNC Dordrecht (2017 Martinez Cup Amsterdam)
2.37.56 Colet Claessens, Nuenen (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
2.37.64 Nicole Bennis, WVZ (2015 Competitie Amsterdam)
2.37.67 Sylvia Berens, TRB-RES (2006 NK Drachten)
2.37.70 Birgit van Buiten, Aquapoldro (2017 NJJK Eindhoven)

2.37.73 Anna Louise Palmans, WVZ (2017 Martinez Cup)
2.37.81 Lana Broekhoven, PSV (2017 Devon County Championships Plymouth)


2.37.91 Naomi Schotvanger, ZV Haerlem (2016 ONK Hoofddorp)
2.37.98 Nikki Habers, AZ&PC (2014 ONK Tilburg)


1500m schoolslag (13 februari 2009)
21.58.65* Astrid Koert, MNC Dordrecht (1998 Langebaangala Hulst)
22.49.51* Laura Badoux, DSZ/Hoogwerf (1998 Langebaangala Hulst)
22.56.43* Sabine Kolken, Hoorn (1998 Langebaangala Hulst)
23.19.25* Larissa Brak, De Zijl/LGB (2005 Langebaangala Hulst)
23.32.62* Dieuwertje Vermeulen, LZ 1886 (2002 Langebaangala Hulst)
23.42.46* Kirsten Zonneveld SG Westland '96 (2005 Langebaangala Hulst)
23.45.40* Karin Stein, VZC Vl. (1996 Langebaangala Hulst)
23.46.11* Linda Vink, Koewacht (1998 Langebaangala Hulst)
23.47.40* Nanda Zieltjens, Oceanus (1998 Langebaangala Hulst)
23.51.50* Renate Louwerse, ZC Koewacht (1993 Langebaangala Hulst)

Estafettetussentijden (elektronisch) met vliegende start 

Top-31: 50m schoolslag (15 oktober 2017)

29.16 Moniek Nijhuis (2009 EK Istanbul)
30.75 Tessa Brouwer (2009 EK Eindhoven)
30.98 Jolijn van Valkengoed (2008 WK Manchester)
30.99 Anouk Elzerman (2014 Martinez Cup)
31.01 Madelon Baans (2005 EK Triėst)
31.55 Nienke Valen (1998 EK Sheffield)
31.70 Loes Zanderink (2010 NK Sprint Drachten)
31.79 Larissa Brak (2017 ISF Aachen)
31.84 Hinkelien Schreuder (2008 NK Amsterdam)
31.92 Manon Minneboo (2012 Martinez Cup)


31.96 Lona Kroese (2009 NK estafette Eindhoven)
31.98 Margriet Zwanenburg (2007 NK Sprint Drachten)
32.00 Miranda Bosma (2002 NK Sprint Nieuwegein)
32.03 Linda Moes (1990 VSB Meet Amsterdam)
32.17 Hester Broekhuizen (1999 WK Hong Kong)
32.18 Lotte Goosen (2012 Martinez Cup Amsterdam)
32.23 Eline Boers (2007 NK Sprint 2007)
32.26 Lia Dekker (2014 Martinez Cup Amsterdam)
32.32 Paula Boot (2002 NK Sprint Nieuwegein)
32.32 Carmen van de Rijt (2014 Martinez Cup Amsterdam)

32.49 Kira Bulten (1990 Worldcup Bonn)
32.51 Wendy van der Zanden (2013 NK estafette Eindhoven)
32.60 Femke Hendrikx (2012 Brabantse Sprint Eindhoven)
32.67 Lieke Verouden (2010 NK estafette Drachten
32.69 Yvonne van de Pol (2009 NK Sprint Alkmaar)
32.82 Wendy van der Iest (2009 NK Sprint Alkmaar)
32.82 Rafaėlla van Nee (2014 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
32.89 Suzan van den Bogaard (2007 NK Sprint Drachten)
32.91 Lisa Nijland (2007 NK Sprint Drachten)
33.04 Tamara van Gorkom (1995 NK Sprint Dordrecht)

33.04 Judith van Meijel (2015 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)

Top-50: 100m schoolslag (24 september 2017)
1.04.53 Moniek Nijhuis (2013 Duel in the Pool Glasgow))
1.06.37 Anouk Elzerman (2013 ONK Dordrecht)
1.06.82 Jolijn van Valkengoed (2008 WK Manchester)
1.07.28 Lia Dekker (2014 ONK Tilburg)
1.07.46 Hinkelien Schreuder (2008 NK Amsterdam)
1.07.50 Tes Schouten (2017 NK estafette Eindhoven)
1.07.72 Tessa Brouwer (2009 ONK Amsterdam)
1.07.88 Loes Zanderink (2008 NK estafette Eindhoven)
1.08.37 Linda Moes (1987 NWK Emmen)
1.08.59x Madelon Baans (2003 WK Barcelona)

1.08.73 Lieke Verouden (2010 NK estafette Drachten)
1.08.82 Margriet Zwanenburg (2006 NK Drachten)
1.09.13 Lona Kroese (2009 NK estafette Eindhoven)
1.09.16 Marjolein Delno (2016 NK estafette Eindhoven)
1.09.22 Kim Busch (2015 NK estafette Eindhoven)
1.09.56 Eline Boers (2010 NK Amsterdam)
1.09.63 Hester Broekhuizen (1999 WK Hong Kong)
1.09.76 Wendy van der Zanden (2013 NK estafette Eindhoven)
1.09.86 Esmée Bos (2016 NK Estafette Eindhoven)
1.09.85 Sanne Busch (2017 NK estafette Eindhoven)


1.09.87 Mildred Muis (1987 NWK Emmen)
1.09.87 Nienke Valen (1998 NK Den Bosch)
1.10.03 Jocelyn Spruit (2010 NK Amsterdam)
1.10.05 Petra Hillenius (1986 NWK Emmen)
1.10.09 Kira Bulten (1990 VSB Meet Amsterdam)
1.10.18 Lynn Joor (2017 NK estafette Eindhoven)
1.10.40 Madelijne Schothans (2017 NK estafette)
1.10.55 Kristel Doreleijers (2013 ONK Dordrecht)
1.10.53 Rosey Metz (2017 NJJK Eindhoven)

1.10.60 Marjolein Delno (2015 NK estafette Eindhoven)


1.10.85 Lonne Dijkhuis (2015 ONK Tilburg)
1.10.86 Femke Heemskerk (2013 NK Estafette Eindhoven)

1.10.88 Martine Janssen (1992 NK Drachten)

1.10.96 Paula Boot (2000 NK estafette Amersfoort)
1.11.21 Yvonne van de Pol (2010 ONK Amsterdam)
1.11.28 Uma Kraus (2016 KNZB Slottoernooi Amsterdam)
1.11.35 Suzan van den Bogaard (2007 NK Amsterdam)
1.11.35 Valerie van Roon (2017 NK estafette)
1.11.56 Lisa Nijland (2006 NK Drachten)
1.11.56 Mirthe Lanfermeijer (2009 Sport Emotion Cup Amsterdam)


1.11.57 Cynthia Verkaik (2012 NK Amsterdam)
1.11.65 Karin Rijkelijkhuizen (2017 Friese winterkampioenschappen Heerenveen)

1.11.83 Mary Peters (1992 NK Drachten)

1.11.85 Larissa Brak (2012 NK estafette Eindhoven)

1.11.88 Wendy Ligtenberg (1987 NWK Emmen)

1.11.91 Claire Verkijk (2015 NK estafette Eindhoven)
1.11.97 Nicole Bennis (2014 NK estafette Eindhoven)

1.12.11 Ilse Kevelham (1998 NK Den Bosch)
1.12.18 Britta Koehorst (2017 Regio West winterkampioenschappen Den Haag)

1.12.24 Ynske Smit (1990 NWK Drachten)

Heren

Top 78: 50m schoolslag elektronisch (26 november 2017)
26.34 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 EK Istanbul tt 100 m)
26.42 Arno Kamminga, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
26.58 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
26.83 Ties Elzerman, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
26.85 Lennart Stekelenburg, E.ON-NZA (2010 ONK Amsterdam)
27.07 Kasper Leeuw, ZPC Amersfoort (2016 Martinez Cup Amsterdam)
27.24 Bram Dekker, PSV (2013 ONK Dordrecht)
27.40 Ron Dekker, de IJsel (1994 Worldcup Sheffield)
27.51 Stan Pijnenburg, PSV (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)
27.53 Kingue Struijf, ZPC Amersfoort (2017 World Cup Berlijn)

27.54 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 Limietwedstrijd Amersfoort)
27.66 Sébas van Lith, Aqua-Novio’94/NTC Amsterdam (2015 EK Netanya)
27.72 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 Worldcup Berlijn)
27.85 Thijs van Valkengoed, WVZ (2008 NK Amsterdam)
27.88 Roy Smeenge, TriVia (2010 ONK Amsterdam)
27.92 Mark Baars, MNC Dordrecht (2016 ONK Hoofddorp)
28.00 Bastiaan Lijesen, PSV (2014 ONK Tilburg)
28.01 Jordan Kraaijenhof, ZPC Amersfoort (2016 Speedo Fast Water Meet)
28.05 Wietse Waninge, ZPC Amersfoort (2017 Worldcup Berlijn

28.05 Juri Dijkstra, Trivia (2017 Swim Cup Amsterdam)

28.14 Marcel Wouda, PSV (1997 Staalunie Gala Dordrecht)
28.21 Erik Talma, TriVia (2009 NK Sprint Alkmaar)
28.24 Ensger Kotterink, SG Albion dÉLFT (Regiokampioenschappen West Den Haag)

28.29 Benno Kuipers, DWK (1998 EK Sheffield)
28.34 Jesse Puts, Aquarijn (2015 Martinez Cup Amsterdam)
28.37 Pieter Jan de Vries, ZV Zwartsluis (2009 NK Sprint Alkmaar)
28.40 Jeroen van den Berkt, PSV (2006 NK Sprint Roosendaal)
28.43 Jesse de Vries, de Dolfijn (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

28.43 Lucas Greven, PSV (2016 Martinez Cup Amsterdam tt)
28.46 Coen de Bruijn, Hieronymus (2014 Limietwedstrijd Eindhoven)

28.50 Devi Wolthuizen, TriVia (2009 NK Sprint Alkmaar)

28.53 Casper van Dam, AZ&PC (1996)

28.54 Niels van Eck, Bikkel Hoogeveen (2010 ONK Amsterdam)
28.54 Jeroen Baars, SG Rotterdam Swimming (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)
28.55 Michael van Rijn, DAW (1995)
28.58 Aaron Eisank, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
28.58 Wimar Lindenberg, Hieronymus (2015 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)
28.62 Joep van Grunsven, PSV/RTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)
28.69 Guido Jansen, AZ&PC (2000)
28.69 Melvin Bakker, de Houtrib (1993)

28.70 Koen Lems, ZPC Hoogeveen (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

28.79 Hanno van Binsbergen, DWK-XCESS (2004 NK Sprint Emmen)

28.79 Rutger Sloof, DWK (2010 ONK Amsterdam)

28.82 Kyle Stolk, PSV/RTC Eindhoven (2013 Speedo Swim Meet Maastricht)
28.84 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
28.86 Robert Lijesen, MNC Dordrecht (2006 NK Sprint Roosendaal)
28.90 Jeffrey Schijns, Eurode Kerkrade (2017 Regiokampioenschappen Limburg Maastricht) 
28.91 Thomas de Lange, WS Twente (2017 Swim Cup Amsterdam)
28.92 Gavin van der Werf, HZ&PC Heerenveen (2010 ONK Amsterdam)
28.94 Sem van Lith, Aqua-Novio'94 (2016 ONK Hoofddorp)

28.96 Mans Broekgaarden, DWK (2007 NK Amsterdam)
28.96 Nicholas Theunissen, Kimbria (2014 ONK Tilburg)
28.97 Martin de Wildt, PSV (2002 NK Eindhoven)

28.99 Cédric Broere, Hieronymus (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)
29.02 Sem Hermans, Zwemclub Eijsden (2015 Speedo International Swim Meet Maastricht)

29.04 Sebastian Bakker, Anker Team Groningen (2008 NK Amsterdam)
29.05 Casper Tichelaar AZ&PC (2000)

29.05 Ruben Klinkers, Hellas/Glana/Nimo (2014 Speedo International Friendship Swimmeet Maastricht)

29.07 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)
29.09 Patrick Braam, de Stormvogel (1989)

29.09 Arjan van den Berg, de Haaien (1998)
29.09 Jens Bakker, de Dolfijn (2010 ONK Amsterdam)
29.10 Cas Louwarts, NIMO (2017 NJJK Eindhoven)

29.10 Thom de Boer, de Dolfijn (2015 2014 Speedo International Friendship Swimmeet Maastricht)

29.11 Kevin Eltink, DWK (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

29.11 Joeri Verlinden, PSV (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
29.12 Bjorn Scherbeijn, PSV (2013 NK Sprint Heerenveen
29.13 Jonathan Cassuto, de Columbiaan (2011 Martinez Cup Amsterdam)
29.16 Frank Vijver, het Y (1985)
29.17 Frank Kleijer, PSV (1995)

29.17 Joost Hoetjes, DWK (1999 NK Sprint Dordrecht)
29.19 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen (2016 NJJK Amsterdam)
29.22 Sjaak Oude Ophuis, de Dinkel Denekamp (2004 NK Drachten)
29.22 Thomas Kersten, TriVia (2010 ONK Amsterdam)

29.23 Erik Verholt, Aquaflippers (2007 NK Sprint Drachten)

29.23 Thomas Verburg, MNC Dordrecht (2013 Martinez Cup Amsterdam)

29.23 Jeffrey Schijns, Eurode Kerkrade (2016 Speedo Swim Meet Maastricht) 
29.28 Romero Hennep, SG Albion d'ELFT (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)

Top 78: 100m schoolslag (25 november 2017)

56.29 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 EK Istanbul)
57.09 Arno Kamminga, de Dolfijn (2017 Worldcup Berlijn)

58.54 Bram Dekker, PSV (2013 ONK Dordrecht)
58.72 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2014 Martinez Cup Amsterdam)
58.79 Lennart Stekelenburg, E.ON-NZA (2010 WK Dubai)
59.04 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 Speedo Friendship Swimmeet Maastricht)*
59.34 Thijs van Valkengoed, AZ&PC (2009 EK Istanbul)

59.44 Sébas van Lith, Aqua Novio “94 (2015 ONK Tilburg)
59.66 Kasper Leeuw, ZPC Amersfoort (2016 Martinez Cup)

59.70 Ron Dekker, de IJsel (1991 Arena Festival Bonn)


59.85 Marcel Wouda, PSV (1998 NK Den Bosch)
59.87 Lucas Greven, PSV (2016 Martinez Cup Amsterdam)
1.00.11 Wietse Waninge, ZPC Amersfoort (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.00.11 Ties Elzerman, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)

1.00.59 Roy Smeenge, TriVia (2010 ONK Amsterdam)
1.00.61 Benno Kuipers, DWK (1998 EK Sheffield)
1.01.03 Michael van Rijn, Rapido'82 (1992 NK Drachten)
1.01.00 Arjan Knipping, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.01.00 Stan Pijnenburg, PSV (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)
1.01.12 Nicholas Theunissen, Kimbria (2013 Competitie Valkenburg 2013)*

1.01.15 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC (2013 ONK Dordrecht)
1.01.26 Devi Wolthuizen, TriVia (2009 ISF Aken)

1.01.29 Juri Dijkstra, Trivia (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)

1.01.30 Kingue Struijf, ZPC Amersfoort (2015 ONK Tilburg)
1.01.39 Jesse de Vries, de Dolfijn (2016 Speedo Fast Water Meet)
1.01.39 Mark Baars, MNC Dordrecht (2016 Speedo Swim Meet Maastricht)

1.01.43 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht/RTC Eindhoven (2015 Martinez Cup Amsterdam)
1.01.67 Koen Lems, ZPC Hoogeveen (2016 ONK Hoofddorp)
1.01.76 Jeroen van den Berkt, DWK XCESS (2001 IFS Maastricht)*
1.01.78 Steven Nonnekes, Eiffel Swimmers PSV (2009 Int.wedstrijd Nijlen)*

1.01.93 Ensger Kotterink, SG Albion d'ELFT (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)
1.02.13 Stefan Hazeleger, DWK (2012 NK Amsterdam)
1.02.17 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
1.02.25 Antoine van Weerde, LZ 1886 (1992 NK Drachten)
1.02.28 Joep van Grunsven, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
1.02.32 Gavin van der Werf, HZ&PC Heerenveen (2010 ONK Amsterdam)
1.02.37 Thomas Verhoeven, ZPC Amersfoort (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.02.43 Frank Kleijer, DWK (1994 Competitie Barneveld)*
1.02.44 Niels van der Hoek, MNC Dordrecht (2005 EK-limietwedstrijden Tilburg)
1.02.48 Frank Vijver, het Y (1992 NK Drachten)

1.02.47 Kevin Paniet, SG The Hague Swimming (2017 Martinez Cup Amsterdam)
1.02.49 Niels van Eck, ZPC Hoogeveen (2017 Hoofdklasse competitie Nijverdal)*
1.02.50 Jens Bakker, de Dolfijn (2014 Dolfijn Fast Season Finish Amsterdam)

1.02.53 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2009 Limietwedstrijd Eindhoven)
1.02.53 Coen de Bruijn, Hieronymus (2014 ONK Tilburg)
1.02.57 Rutger Sloof, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
1.02.65 Patrick Braam, de Zeeschuimers (1987 NWK Emmen)
1.02.68 Onno Joustra, de Zeeschuimers (1988 NWK Emmen)
1.02.69 Richard Claus, SG Swimteam Helden-Mosa (2016 Limburgse kampioenschappen Maastricht)
1.02.71 Koen Koster, HZPC Horst (2016 Speedo Swim Meet Maastricht)


1.02.77 Pieter Jan de Vries, ZV Zwartsluis (2009 Limietwedstrijd Emmeloord)*
1.02.81 Sem van Lith, Aqua-Novio'94 (2016 ONK Hoofddorp)

1.02.84 Mans Broekgaarden, DWK (2007 NK Amsterdam)

1.02.90 Martin de Wildt, PSV (2002 NK Eindhoven)
1.02.91 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen (2017 NJJK Eindhoven)

1.02.93 Sem Hermans, Zwemclub Eijsden (2016 Speedo Swim Meet Maastricht)

1.03.01 Casper Tichelaar, AZ&PC (2000)
1.03.15 Melvin Bakker, de Houtrib (1993) 
1.03.16 Aaron Eisank, Eiffel Swimmers PSV (2009 Speedo Friendship Swimmeet Maastricht)*
1.03.18 Joost Hoetjes, DWK (1998 NK Den Bosch)

1.03.24 Guido Jansen, AZ&PC (2000)

1.03.25 Sten Postma, VZC (2017 Clubkampioenschappen Veenendaal)*

1.03.26 Wimar Lindenberg, Hiėronymus (2013 ONK Masters Papendrecht)
1.03.28 Jurgen Langer, SV Aachen (GER) (1995)
1.03.28 Jonathan Cassuto, de Columbiaan (2011 Martinez Cup)
1.03.29 Stan Steegeling, de Zeeschuimers (1988 NWK Emmen)
1.03.30 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2016 Speedo Swim Meet Maastricht)

1.03.34 Sjaak Oude Ophuis, de Dinkel Denekamp (2005 NK Amsterdam)
1.03.41 Erik Talma, TriVia (2009 NK estafette Eindhoven)
1.03.42 Joost Reijns, de Dolfijn (2011 Competitie Amsterdam)*

1.03.42 Thom de Boer, de Dolfijn (2017 NK estafette Eindhoven)
1.03.43 Sebastian Bakker, Anker Team Groningen (2008 NK Amsterdam)

1.03.47 Ruben Klinkers, PSV (2013 Speedo International Friendship Swim Meet)
1.03.50 Bjorn Scherbeijn, PSV (2013 Competitie Vlissingen)*
1.03.52 Cédric Broere, Hieronymus (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)
1.03.55 Sven Jaeger, Hellas-Glana (2009 Limietwedstrijden Eindhoven)
1.03.58 Matthijs van Meerendonk, TriVia (2017 NJJK Eindhoven)
1.03.59 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)


Top 73: 200m schoolslag (18 november 2017)
2.04.35 Arno Kamminga, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)

2.06.80 Sébas van Lith, Aqua Novio '94/NTC Amsterdam (2015 ONK Tilburg)
2.07.38 Lennart Stekelenburg, E.ON-NZA (2010 WK Dubai)
2.07.39 Thijs van Valkengoed, WVZ (2009 EK Istanbul)
2.08.22 Lucas Greven, PSV (2016 Martinez Cup Amsterdam)
2.09.74 Marcel Wouda, PSV (1998 NK Den Bosch)
2.10.04 Robin van Aggele, SG Zwemlust/Utrecht (2008 WK Manchester)
2.10.10 Arjan Knipping, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)
2.10.47 Devi Wolthuizen, TriVia (2009 ISF Aken)
2.10.90 Benno Kuipers, DWK (1998 EK Sheffield)

2.11.28 Ron Dekker, de IJsel (1992 NK Drachten)
2.11.78 Kasper Leeuw, AZ&PC (2015 ONK Tilburg)
2.11.90 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2015 Competitie Amsterdam)*
2.12.20 Koen Lems, ZPC Hoogeveen (2016 ONK Hoofddorp)
2.12.31 Bram Dekker, PSV (2014 Competitie Amersfoort)
2.13.34 Michael van Rijn, Rapido'82 (1992 NK Drachten)
2.13.76 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC (2013 ONK Dordrecht)
2.13.79 Martin de Wildt, PSV (2001 NK Alphen a/d Rijn)
2.13.90 Stefan Hazeleger, DWK (2012 NK Amsterdam)
2.14.03 Jens Bakker, de Dolfijn (2016 Competitie Amsterdam)*

2.14.14 Rutger Sloof, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
2.14.29 Wietse Waninge, ZPC Amersfoort (2016 Martinez Cup)

2.14.46 Niels van der Hoek, MNC Dordrecht (2005 NK Amsterdam)
2.14.68 Nicholas Theunissen, Kimbria (2014 ONK Tilburg)
2.14.75 Mark Baars, MNC Dordrecht (2014 ONK Tilburg)
2.14.98 Antoine van Weerde, LZ 1886 (1992)
2.15.30 Koen Koster, HZPC Horst (2017 NJJK Eindhoven)

2.15.80 Roy Smeenge, de Dolfijn (2012 Competitie Amsterdam)
2.16.14 Kyle Stolk, PSV (2015 Martinez Cup Amsterdam)
2.16.32 Patrick Braam, de Zeeschuimers (1987 NWK Emmen)


2.16.38 Joep van Grunsven, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
2.16.54 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)
2.16.62 Camillo Bérénos, PSV (1998 NK Den Bosch)

2.16.81 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen/RTC Drachten (2017 NJJK Eindhoven)

2.16.92 Rudy Ted Haan, de Aquaflippers (2006 NK Drachten)

2.17.04 Frank Vijver, het Y (1986 NWK Emmen)
2.17.21 Joost Hoetjes, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.17.63 Stan Steegeling, de Zeeschuimers (1988 NWK Emmen)
2.17.64 Gavin van der Werf, HZ&PC Heerenveen (2011 Friese Kampioenschappen Heerenveen)*
2.17.93 Bjorn Scherbeijn, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)


2.17.97 Mans Broekgaarden, DWK-XCESS (2006 NK Drachten)

2.18.20 Jurgen Langer, Hellas/KZ (1997)*

2.18.23 Jaap van de Vegte, DZ&PC (2008 NK Amsterdam)

2.18.38 Casper Tichelaar, AZ&PC (1998 NK Den Bosch)

2.18.39 Thom Delno, VZC (2017 NJJK Eindhoven)

2.18.42 Sten Postma, VZC (2017 SWC Eindhoven)
2.18.49 Youri Beugelsdijk, DZ&PC (2015 NJJK Amsterdam)
2.18.54 Etienne Grootenboer, Nautilus (1994 NK Amersfoort)
2.18.73 Coen de Bruijn, Hieronymus (2014 ONK Tilburg)
2.18.74 Guido Jansen, AZ&PC (2000 NK Nieuwegein)
2.18.83 Onno Joustra, de Zeeschuimers (1987 NWK Emmen)


2.18.86 Sjaak Oude Ophuis, de Dinkel Denekamp (2005 NK Amsterdam)

2.18.89 Hans Jansen, de Zeeschuimers (1986 NWK Emmen)

2.18.89 Frank Roovers, PSV (2016 NJJK Amsterdam)
2.18.93 David uit den Bogaard, DWK-XCESS (2004 NK Drachten)

2.18.99 Niels van Eck, Bikkel Hoogeveen (2010 ONK Amsterdam)
2.19.06 Stefan de Die, de Dolfijn (2011 Competitie Amsterdam)*
2.19.39 Quinn van den Heuvel, WVZ (2017 Swim Cup Amsterdam)
2.19.39 Bas de Bruijn, Hiėronymus (2017 Brabantse Regiokampioenschappen Eindhoven)
2.19.40 Harrie Linders, de Dolfijn (1988 NWK Emmen)
2.19.47 Joppe Wisse, DZT '62 (2008 NK Amsterdam)

2.19.58 Sander Karssen, DWK-XCESS (2006 NK Drachten)
2.19.61 Richard Claus, Mosa Regio (2017 B-competitie Maastricht)*

2.19.63 Sem van Lith, Aqua-Novio'94 (2012 NK Amsterdam)

2.19.66 Ensger Kotterink, SG Albion d'ELFT (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)
2.19.71 Jacob de Roos, DZ&PC (2016 ONK Hoofddorp)
2.19.75 Patrick Huyssen, De Schelde (1996 NK Utrecht)
2.19.86 Felix Broekhuizen, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
2.19.88 Melvin Bakker, de Houtrib (1993 NWK Dordrecht)
2.19.97 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2008 ONK Amsterdam)
2.20.02 Jesse de Vries, de Dolfijn (2016 Speedo Fast Water Meet)

2.20.05 Vincent van Iperen, Orca (2009 Hoofdklasse competitie Barneveld)

2.20.13 Juri Dijkstra, TriVia (2017 ISF Aachen)
2.20.20 Jonathan Cassuto, de Columbiaan (2012 Hoofdklasse competitie Zoetermeer)


Top 16: 1500m schoolslag (7 april 2016)
20.39.68 Robin van Aggele, AZ&PC (2000 Langebaangala Hulst)
20.45.32 Pascal Cuypers, RZ (2000)
20.48.63 Pieter Pijnenburg, de Warande (2015 LAC Vlissingen)
20.54.6 Lesley Voorn, AZ&PC (1999)
21.00.6 Erwin de Grijs, Hoorn (1994 Langebaangala Hulst)
21.05.36 Tim van den Berg, de Kempvis (Langebaangala 2006 Hulst)
21.22.0 Ron Langelaan, Oceanus (1999)
21.23.1 Nico Wempe, de Zijl/LGB (1993)
21.25.0 Anton Thoen, Koewacht (1994 Langebaangala Hulst)
21.26.0 Martijn van de Maagdenberg, VZC Vl. (1995)

21.26.4 Diederik Rouffaer, ZON/S&S (1996)
21.39.39 Nathan Tramper, De Bevelanders (2006 Langebaangala Hulst)
21.45.3 Martin de Wildt, de Hoogwerf (1994)
21.48.3 Guus Razoux Schultz, de Dolfijn (1993)
21.54.97 Alex Eversdijk, de Bruinvis (Langebaangala 2006 Hulst)
22.00.8 Ruud Hamelink, Koewacht (1997)
22.01.7 Frank Vijver, het Y (1994)

Snelste estafettesplits (electronisch) met vliegende start
 

Top 40: 50m schoolslag (14 oktober 2017)
25.49 Robin van Aggele (2009 EK Istanbul)
25.92 Timon Evenhuis (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
26.23 Arno Kamminga (2017 SWC Berlijn)

26.60 Lennart Stekelenburg (2008 EK Rijeka)
26.96 Sébas van Lith (2015 EK Netanya)

26.99 Ties Elzerman (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

27.10 Bram Dekker (2013 EK Herning)
27.30 Marcel Wouda (1997 Staaluniegala Dordrecht)
27.43 Rudy Ted de Haan (2009 NK Sprint)
27.44 Ron Dekker (1991 VSB Meet Amsterdam)


27.47 Pieter Jan de Vries (2011 ISF Aken)

27.50 Kasper Leeuw (2014 Martinez Cup Amsterdam)

27.61 Thijs van Valkengoed (2008 WK Manchester)

27.66 Roy Smeenge (2010 ISF Aken)
27.80 Mark Baars (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

27.80 Jeroen van den Berkt (2007 NK Sprint Drachten)
27.83 Lucas Greven (2016 ONK Hoofddorp)
27.87 Rutger Sloof (2009 NK Sprint Alkmaar)
27.88 Koen Lems (2016 ONK Hoofddorp)
27.95 Niels van Eck (2012 NK Sprint Heerenveen)


27.96 Jordan Kraaijenhof (2014 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

27.96 Erik Talma (2009 NK Sprint Alkmaar)

28.04 Guido Jansen (2001 EK Antwerpen)
28.05 Juri Dijkstra (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
28.19 Martin de Wildt (2009 NK Sprint Alkmaar)

28.27 Erik Verholt (2007 NK Sprint Drachten)
28.70 Arjan Knipping (2017 ISF Aachen)
28.34 Devi Wolthuizen (2009 NK estafette Eindhoven)
28.38 Benno Kuipers (1997 NK Sprint Emmen)
28.38 Jesse de Vries (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

28.39 Frank Kleyer (1997 NK Sprint Emmen)

28.39 Steven Nonnekes (2009 NK estafette Eindhoven)

28.44 Michael van Rijn (1995 NK Sprint Emmen)

28.44 Thomas Verhoeven (2014 Martinez Cup)
28.66 Sem Hermans (2016 Speedo International Friendship Swimmeet Maastricht)
28.70 Coen de Bruijn (2015 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)

28.72 Melvin Bakker (1995 NK Sprint Emmen)

28.75 Kevin Eltink (2016 ONK Masters Papendrecht)
28.77 Jurgen Langer (1997 NK Sprint Amersfoort)
28.83 Jelte Stanic (2009 NK Sprint Alkmaar)

28.91 Joeri Verlinden (2009 ISF Aken)


Top 42: 100m schoolslag (24 september 2017)

0.57.82 Robin van Aggele (2008 NK Amsterdam)
0.58.34 Timon Evenhuis (2015 ONK Tilburg)
0.58.42 Lennart Stekelenburg (2008 NK Amsterdam)
0.58.55 Arno Kamminga (2016 ONK Hoofddorp)
0.59.01 Bram Dekker (2012 NK Amsterdam)
0.59.38 Thijs van Valkengoed (2008 WK Manchester)
0.59.53 Lucas Greven (2016 ONK Hoofddorp)
0.59.64 Kasper Leeuw (2016 ONK Hoofddorp)
1.00.05 Wietse Waninge (2016 Martinez Cup Amsterdam)

1.00.08 Marcel Wouda (1999 KNZB-beker Eindhoven)


1.00.40 Ron Dekker (1994 NWK Amersfoort)
1.00.50 Kingue Struijf (2016 Martinez Cup Amsterdam)

1.00.61 Ties Elzerman (2016 Martinez Cup Amsterdam)

1.00.75 Jordan Kraaijenhof (2016 Martinez Cup Amsterdam)
1.00.81 Arjan Knipping (2017 NK estafette)
1.01.04 Benno Kuipers (1999 WK Hong Kong)
1.01.29 Michael van Rijn (1992 NK Drachten)
1.01.41 Koen Lems (2016 ONK Hoofddorp)
1.01.54 Devi Wolthuizen (2009 NK estafette Eindhoven)
1.01.59 Yamiko Steenhoek (2016 Martinez Cup Amsterdam)


1.01.70 Steven Nonnekes (2009 NK estafette Eindhoven)

1.01.76 Juri Dijkstra (2017 NJJK Eindhoven)

1.01.96 Martin de Wildt (2002 NK Eindhoven)

1.01.99 Patrick Braam (1988 NWK Emmen)

1.02.11 Roy Smeenge (2011 NK estafette Eindhoven)
1.02.18 Rudy Ted de Haan (2006 NK Drachten)
1.02.21 Frank Kleyer (1995 NWK Eindhoven)
1.02.23 Jesse de Vries (2016 ONK Hoofddorp)
1.02.28 Frank Vijver (1986 NWK Emmen)
1.02.34 Robert Lijesen (2008 NK estafette Eindhoven)


1.02.37 Joep van Grunsven (2012 NK Amsterdam)
1.02.39 Mark Baars (2013 Finale competitie Amsterdam)

1.02.39 Niels van Eck (2016 NK estafette)

1.02.42 Stefan Hazeleger (2010 NK estafette Drachten)

1.02.45 Ensger Kotterink (2017 NK estafette)
1.02.53 Melvin Bakker (1994 NWK Amersfoort)
1.02.52 Rutger Sloof (2008 NK Amsterdam)
1.02.56 Mans Broekgaarden (2007 NK Amsterdam)
1.02.65 Corné Baars (1991 NWK Dordrecht)
1.02.74 Marko van Brummelen (1991 NWK Dordrecht)


1.02.83 Pieter Jan de Vries (2010 ONK Amsterdam)
1.02.85 Davy Verreussel (2009 NK estafette)