background image
 
*

Ranglijsten 2012

Eeuwige ranglijst estafettes korte baan

Laatste wijziging 26 september 2017 Reacties/Correcties/Aanvullingen: swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt


Dames

5x50 meter vrije slag per 23 februari 2010

2.10.40* De Dolfijn Amsterdam (1990 Recordpoging Barneveld)

2.14.00* Dedemsvaart AC (1987)
2.16.00* DJK Amsterdam (1984)
2.17.00* Zwemlust/den Hommel Utrecht (1980)
2.18.00* AZ&PC Amersfoort (2001)
2.18.90* De Eemsrobben Delfzijl (1988)
2.19.00* HPC Heemstede (1988)
2.19.20x* De Steur Kampen (1982)
2.19.20* De Dinkel Denekamp (1989)
2.19.50* DWK Barneveld (1986)


2.19.81* MNC Dordrecht (2001)
2.20.20  DZ&PC Drachten (1989)
2.20.43* Zeester-Meerval (2005 Limietwedstrijden Uden)
2.20.80* Njord'59 Haarlem (1980)
2.21.77* de Stormvogel (2009 Zeeuwse estafettewedstrijden)
(Manon Minneboo, Savannah Leenheer, Judith Stap, Merel van der Ent, Jaimy Kort)
2.21.80* MZ&PC Maastricht (1985)
2.22.00* ZIAN Den Haag (1972)


Top 30: 10x100 meter vrije slag per 25 september 2017

* handgeklokt

9.24.62 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2009 NK estafette Eindhoven)
9.30.48 AZ&PC Amersfoort (2001)*
9.39.24 De Dolfijn Amsterdam (2017 NK estafette Eindhoven)
9.50.02 WVZ (2017 NK estafette Eindhoven)
9.51.10 De Dinkel, Denekamp (2016 Recordpoging Denekamp)*
9.51.81 MNC Dordrecht (2014 NK estafette Eindhoven)
9.54.79 VZC Veenendaal (2017 NK estafette Eindhoven)
9.56.64 DWK XCESS Barneveld (2005) 
10.04.64 TriVia Groningen (2010 NK estafette Drachten)
10.04.71 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NK estafette Doetinchem)

10.05.10 De Whee (2003 NK estafette Dordrecht)
10.07.21 SG The Hague Swimming (2017 NK Estafette Eindhoven)
10.07.44 Hieronymus (2017 NK estafette Eindhoven)
10.07.60 Eemsrobben Delfzijl (1988 Winterclubkampioenschappen Den Haag)*

10.11.11 ZPC Hoogeveen (2006 NEK Purmerend)
10.12.12 DZ&PC Drachten (2000)
10.12.54 Zwemlust/den Hommel Utrecht (2006)
10.13.12 de Columbiaan Voorhout (2009 NK estafette Eindhoven)
10.13.21 Orca Leeuwarden (2016 NK estafette Eindhoven)
10.14.06 ZPC Amersfoort (2017 NK Estafette Eindhoven)

10.17.20 HPC Heemstede (1986)*
10.17.44 VZC Vlaardingen (1995)
10.19.38 Zeester-Meerval Uden (2011 NK estafette Eindhoven)
10.20.10 Dedemsvaart AC (1986)*
10.21.95 Aquarijn Nieuwegein (2016 NK Estafette Eindhoven)
10.22.75 Nova (2017 NK estafette)
10.23.53 ZC Valkenburg (2007)
10.26.90 DAW Alkmaar (1994)
10.27.16 WS Twente (2015 NK Estafette Eindhoven)
10.29.52 WZ&PC Purmerend (2010 NK estafette Drachten)

4x50 meter vrije slag per 11 december 2016

1.41.79 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Clarissa van Rheenen, Jessica Spruit, Maud van der Meer, Wendy van der Zanden)
1.42.99 De Dolfijn Amsterdam (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Tessa Brouwer, Willemijn Knot,Anja van der Hout, Lona Kroese)
1.43.04 AZ&PC Amersfoort (2002)
(Annabel Kosten, Nienke Valen, Suze Valen, MariŽlle Janssen)
1.44.20 De Columbiaan Voorhout (2012 NK Sprint Heerenveen)
(Lisette Jansen, Chantal Warmerdam, Miranda Nijenhuis, Tamara van Vliet)
1.44.25 Zwemlust-den Hommel Utrecht (2007 NK Sprint Drachten)
(Marloes Nieberg, Elise Bouwens, Ellen de Goeij, Saskia van der Wielen)
1.44.93 De Dinkel, Denekamp (2016 Clubkampioenschappen Denekamp)*
(Noortje Timmerman, Loes Westerhof, Sterre Mooiweer, Kiki Koopman)

1.44.97 Zeester Meerval, Uden (2012 NK Sprint Heerenveen)
(Chantal Senden, Lotte Langenhoff, Kim Loeffen, Elise Pennings)

1.45.00 TriVia Groningen (2008 NK Sprint Alkmaar)
(Kyra Rietveld, Willemijn Knot, Hedwig Kikkert, Clarissa van Rheenen)
1.45.75 Orca Leeuwarden (2008 NK Sprint Alkmaar)
(Wendan Poelstra, Marloes Oldenburg, Esther de Boer, Ilse Kraaijeveld)
1.46.43 MNC Dordrecht (2002)
(Monique Driessen, Karin Kraaijeveld, Danielle uit den Bogaard, Etta van der Weijden)


1.46.63 DWK XCESS Barneveld (2007 NK Sprint Drachten)
(Yvonne  van de Pol, Evy Witlox, MariŽlle Janssen, Barbara van Rhijn)

1.46.82 DZ&PC Drachten (1995)

(Angela Postma, Inge Hoeksema, S.de Jong, Denise Wieldraayer)

1.47.06 de Stormvogel (2010 NK Sprint Drachten)

(Judith Stap, Savannah Leenheer, Merel van der Ent, Manon Minneboo)
1.47.10 ZPC Hoogeveen (2010 NK Sprint Drachten)
(Nienke van Eck, Charlotte Mol, MariŽlle ter Stege, MariŽt Koster)
1.47.26 Merlet Cuijk (2014 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

(Inge Arts, Evy Ulijn, Kim Loeffen, Elise Pennings)

1.47.27 VZC Vlaardingen (1995)
(Chantal Lamet, Thamar Henneken, Brenda Starink, Wilma van Hofwegen)
1.47.55 De Dolfijn II (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Simone Dekker, Parand Zarekiani, Kelly de Jong, Kira Toussaint)

1.47.56 ZPV Nuenen (2015 Regionale Sprintkampioenschappen Zuid Eindhoven)
(Anneloes Peulen, Anne Gibbels, Susan Teijken, Femke Hendrikx)
1.47.57* De Kempvis Spijkenisse (2004)
(Manon van Rooijen, Haike van Stralen, Madelon Baans, Inge Dekker)
1.47.66 Aquarijn Nieuwegein (2005 NK Sprint)
(Marloes Nieberg, Ellen de Goeij, Simone Dekker, Monique Driessen)


1.47.74 AZ&PC II (2002)
(Barbara van Rhijn, Marieke Stuiver, Sara Kuijer, Claudia Belderbos)
1.47.85 Zwemclub Eijsden (2015 Speedo Friendship Meet Maastricht)

(Manon Herben, Irma van den Brandt, Ina Willigers, Audrey Bams)

1.48.08 De Whee Goor (2000)
(Hinkelien Schreuder, Rienek Schinkel, Marina Scheepbouwer, Ilse Kevelham)

1.48.16 SG SBC-2000 Breda (2005 NK Sprint Roosendaal)

(Ineke Goossens, Chantal Verhoeff, Maartje van Keulen, Sandra Temmerman)
1.48.25 Rapido'82 Haarlem (2001)
(Linda Bank, Anouk de Boer, Katinka van Vastenhoven, Barbara van Rhijn)
1.48.29 't Tolhekke Steenwijkerwold (2007 NK Sprint Drachten)
(Saskia de Jonge, Sanne Huisman, Jacyntha Plat, Renske de Groot, )
1.48.32 Eiffel Swimmers PSV Jeugd Eindhoven (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Ashley Verburg, Jocelyn Spruit, Michelle Verouden, Pauline van Dam)
1.48.36 HZ&PC Heerenveen (2000 NK Sprint Emmen)
(Inge Dekker, Debby Kielstra, Miriam van der Meulen, Emma van der Laan)
1.48.38 SG Zwemlust/Utrecht (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Mandy van Wakeren, Malissa van der Horst, Elise Bouwens, Anne Kooijman)
1.48.64 De Otters-het Gooi Bussum (2005)
Gerdien de Jong, Gerdien ten Haken, Elinore de Jong, Pauline Gouwens)


1.48.71 WZ&PC Purmerend (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Pascalle Spiekerman, Daphne ten Brink, Rosa Veerman, Cleo Denise Bol)
1.48.76 De Zeeschuimers Zandvoort (20008 Districts competitie Breezand, NH)*
(Lola Holsboer, Miranda Schaap, Saskia Snijders, Daisy Koning)

1.48.79 Nautilus Dordrecht (1993)
(Inge de Bruijn, Wendy Timmermans, Barbara van Lieshout, Kiki Myhrbro) 

1.49.27 RZC Renkum (2005 NK Sprint Roosendaal)

(Marion van den Berg, Esther van Mierlo, Elise Bouwens, MariŽlle Janssen)
1.49.27 DAW Finenzo Alkmaar (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Melissa Zwaan, Brenda Zwarthoed, DaniŽlle de Groot, Chantalle van der Fluit))

Top 40: 4x100m vrije slag per 6 november 2016

3.28.22 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2008 NK Amsterdam)
(Hinkelien Schreuder, Inge Dekker, Ranomi Kromowidjojo, Marleen Veldhuis)
3.39.60 De Dolfijn Amsterdam (2016 ONK Hoofddorp)

(Tamara van Vliet, Robin Neumann, Tessa en Esmee Vermeulen) 
3.44.36 DZ&PC Drachten (2016 ONK Hoofddorp)
(Karin Rijkelijkhuizen, Pien Schravesande, Myrna van Duijven, Marrit Steenbergen)

3.44.52 AZ&PC Amersfoort (1992 NK Drachten)
(Patricia Stokkers, Marianne Muis,Mildred Muis, Karin Brienesse)
3.44.83 Eiffel Swimmers PSV II Eindhoven (2008 NK Amsterdam)
(Clarissa van Rheenen, Jessica Spruit, Lotte Goosen, Wendy van der Zanden)
3.45.71 Xlence Swimteam Amersfoort (2005 NK Amsterdam)
(Melanie ten Brink, Rieneke Schinkel, Chantal Groot, Marleen Veldhuis)
3.46.44 TriVia Groningen (2007 NK Amsterdam)
(Hedwig Kikkert, Willemijn Knot, Clarissa van Rheenen,  Ranomi Kromowidjojo)
3.47.61 DWK-XCESS Barneveld (2005 NK Amsterdam)
(Rieneke Terink, Barbara van Rhijn, Tamar Bakker, MariŽlle Janssen)
3.48.78 Dedemsvaart AC (1988 NK Emmen)
(Illse Oegema, Marianne Muis, Mildred Muis, Agnes Woltinge)
3.48.89 ZPA Almelo (1990 NK Drachten)
(Marianne Muis, Lydianne Berkhout, Danielle Veenhuizen, Mildred Muis)


3.49.34 SG The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)
(Elinore de Jong, Anne Palmans, Maud Hoofs, Sterre Keller)

3.50.20 Orca Leeuwarden (2013 Hoofdklasse competitie Leeuwarden)*
(Claris de Vries, Cynthia Verkaik, Kinge Zandringa, Ilse Kraaijeveld)

3.50.28 Eemsrobben Delfzijl (1989)
(Marieke Mastebroek,Nathalie Koekkoek, Denise Weerd, Jacqueline Wildeman)

3.50.80 De Whee Goor (2001)

(Marina Scheepbouwer, Rieneke Schinkel, Marleen Veldhuis, Hinkelien Schreuder)

3.51.27 MNC Dordrecht (2014 ONK Tilburg)

(Milou Julicher, Mariska Scheel, Kelly Wigleven, Pien Schravesande)

3.51.65 WVZ Zoetermeer (2016 ONK Hoofddorp)
(Valerie van Roon, Chefanja Nunes, Jasmijn Boon, Claire Verkijk)

3.51.99 VZC Veenendaal (2016 Hoofdklasse competitie Veenendaal)
(Maake Tijhof, Marjolein Delno, Femke Spiering, Saskia de Jonge)

3.52.03 HPC Heemstede (1988)
(Manon Masseurs, Nathalie Koekkoek,Brigitte van der Lans,Marlies van Deursen)
3.52.25 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NK Amsterdam)
(Manon Masseurs, Nathalie Koekkoek,Brigitte van der Lans,Marlies van Deursen)
3.52.90 De Dolfijn II Amsterdam (2007 NK Amsterdam)
(Lenneke van Schaik, Tessa Brouwer, Britt Verdijck, Lona Kroese)


3.53.01 VZC Vlaardingen (1995)

(Wilma van Hofwegen, Chantal Lamet,Brenda Starink, Thamar Henneken)
3.53.02 MZ&PC Maastricht (1988)
(Ingrid Moers, Chantal Soomers, Jonita Westheim, Denise Weerd)
3.53.53 ZPC Amersfoort (2015 ONK Tilburg)
(Riemke Bosma, Rachelle Visser, Ellen Hardeman, Rieneke Terink)

3.53.64 SG SBC-2000 Breda (2005)
(Ineke Goossens, Maartje van Keulen, Monique Driessen, Sandra Temmerman)
3.53.69 Zwemlust/den Hommel Utrecht (2006 NK Drachten)
(Elise Bouwens, Marloes Nieberg, Esther de Goeij, Saskia van der Wielen)

3.54.19 De Dinkel Denekamp (2015 Hoofdklasse competitie Hoogeveen)*
(Loes Westerhof, Silke Oude Weernink, Sterre Mooiweer, Marlies Reinders

3.54.54 De Columbiaan Voorhout (2013 ONK Dordrecht)
(Lisette Jansen, Miranda Nijenhuis, Tamara van Vliet, Chantal Warmerdam)

3.54.70 Aquarijn Nieuwegein (2015 ONK Tilburg)
(Richelle Koot, M.arije Jansen, Linda Kamperman, Malissa van der Horst)

3.54.74 Proface DAW (1993)
(Laura Filmer, Etta van der Weijden, Natasja Robert, Tamara van der Wal)
3.54.75 UZSC Utrecht (1993)
(Carla Geurts, Karen Wammes, Kirsten Silvester, Naomi van der Woerd)


3.55.09 ZPC Nuenen (2015 ONK Tilburg)
(Silke Voets, Anne Gibbels, Susan Teijken, Anneloes Peulen)

3.55.20 HiŽronymus Roosendaal (2016 ONK Hoofddorp)
(Nienke Jonk, N Wortel, S Lindenberg, Selene Wortel)

3.55.97 Merlet Cuijk (2013 ONK Dordrecht)
(Elise Pennings, Evy Ulijn, Inge Arts, Kim Loeffen)

3.56.05 Racing Club (2013 ONK Dordrecht)
(Dorien Butter, M de Jong, Anouk Berhuis, Maud Hoofs)

3.56.41 WZ&PC Purmerend (2013 Competitie Amsterdam)
(Rosa Veerman, Kimberly Mijnen, Daphne ten Brink, Pascal Spiekerman)

3.56.98 Zeester Meerval (2013 DWK Eindhoven)
(Lotte Langenhoff, Inge Arts, Elise Pennings, Kim Loeffen)

3.57.02 Zwemclub Eijsden (2014 Limburgse kampioenschappen Maastricht)
(Audrey Bams, Clara Willigers, Irma van den Brandt, Ina Willigers)

3.57.06 Wiekslag Alblasserdam (2015 ONK Tilburg)
(Romy de Laat, Aimee de Werk, Cheyenne Visser, Milou Julicher)

3.57.13 ZPC Bikkel Hoogeveen (2006 NK Drachten )
( Rochelle Kiridongo, Anita Scheper, MariŽt Koster, Charlotte Mol)

Top 30: 4x200 meter vrije slag per 12 februari 2017
7.58.93 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2008 NK Amsterdam)
(Marleen Veldhuis, Jessica Spruit, Maaike Waaijer, Wendy van der Zanden)
8.02.86 De Dolfijn Amsterdam (2017 Hoofdklasse competitie Amsterdam)
(Esmee en Tessa Vermeulen, Kinge Zandringa, Robin Neumann)

8.05.87 AZ&PC Amersfoort (2010 ONK Amsterdam)
(Lotte Wilms, Lieke Verouden, Rieneke Terink, Ilse van Hoorn)
8.11.72 Dedemsvaart AC (1988 NWK Emmen)
(Marianne Muis, Danielle Veenhuizen,Illse Oegema, Mildred Muis)
8.18.07 De Dinkel Denekamp (1991 NWK Dordrecht)
(Kirsten Vlieghuis, Renate Wijering, Kitty Mensink, Anouk Visscher)
8.19.30 Orca Leeuwarden (2013 ONK Dordrecht)
(Ilse Kraaijeveld, Cynthia Verkaik, Annemarie Worst, Evelien van Ruiten)

8.19.79 DWK (2006 NK Drachten)
(Rieneke Terink, Marion van den Berg, Barbara van Rhijn, Lotte Wilms)

8.19.81 UZSC Utrecht (1993 NK Hengelo)
(Carla Geurts, Karen Wammes, Naomi van der Woerd, Kirsten Silvester)
8.22.28 MZ&PC Maastricht (1988 NWK Emmen)
(Denise Weerd, Chantal Soomers, Jonita Westheim, Ingrid Moers)
8.22.79 WVZ Zoetermeer (2015 Hoofdklasse competitie Den Haag)*
(Leonie van Noort, Nicole Bennis, Lisa Postma, Joelle Scheps)


8.23.77 HPC Heemstede (1987 NWK Emmen)
(Nathalie Koekkoek, Alexandra Worm, Marlies van Deursen,Brigitte v.d.Lans)
8.24.40 VZC Veenendaal (2016 ONK Hoofddorp)
(Marieke Tijhof, Saskia de Jonge, Femke Spiering, Marjolein Delno)

8.25.75 Zwemlust/den Hommel Utrecht (1980 NK Tilburg)
(Monique Bosga, Berber Kamstra, Marijke de Groot, Inge de Lange)
8.25.83 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NK Amsterdam)
(Marijn Post, Esther de Goeij, Saskia van der Wielen, Elise Bouwens)
8.26.68 DZ&PC Drachten (2015 Hoofdklasse competitie Groningen)
(Monique van der Struik, Karin Rijkelijkhuizen, Hinke Groos, Marrit Steenbergen)

8.26.73 ZPC Amersfoort Amersfoort (2015 ONK Tilburg)
(Riemke Bosma, Rachelle Visser, Milou Schraverus, Rieneke Terink)

8.26.82 Racing Club Den Haag (2013 ONK Dordrecht)
(Dorien Butter, Lieke Verouden, Anouk Berghuis, Maud Hoofs)

8.27.08 De Kempvis Spijkenisse (2004 NK Drachten)
(Inge Dekker, Natalie v.d.Hoeve, Haike van Stralen, Marlynn Vermeer)
8.27.23 MNC Dordrecht (2001 NK Alphen a/d Rijn)
(Karin Kraaijeveld, Bianca de Bruijn, Danielle uit den Bogaard, Etta van der Weijden)
8.27.36 VZC Vlaardingen (1996 NK Utrecht)
(Thamar Henneken, Wilma vanHofwegen, Brenda Starink, Renee Snoek)


8.27.36 Eiffel Swimmers PSV II Eindhoven (2008 NK Amsterdam)
(Ranomi Kromowidjojo, Pauline van Dam, Michelle van Dam, Malissa van de Heuvel)
8.30.30 ZPA Almelo (1991 NWK Dordrecht)
(Lydianne Berkhout, Vivian Rikken,Mildred en Marianne Muis)
8.30.80 TriVia Groningen (2010 Finale Hoofdklasse competitie Amsterdam)
(Rosanne Schoonbeek, Sylvia Dik, Anouk Frieman, Marloes Oldenburg)
8.32.46 Eemsrobben Delfzijl (1988 NWK Emmen)
(Marieke Mastebroek, LindaMoes, Jacqueline Wildeman, Evelien Kleinhuis)
8.32.55 DAW Alkmaar (1993 NK Hengelo)
(Brigitte Strijbis, Etta van der Weijden,Tamara van der Wal, Natasja Robert)
8.32.60 De Whee Goor (2000 NK Nieuwegein)
(Marja Boensma, Marina Scheepbouwer, Rieneke Schinkel, Ilse Kevelham)
8.33.63 HZ ZIAN Den Haag (1988 NWK Emmen)
(Marlies de Jong, Irene Janssen, Eline Kuiper, Joan Eekhof)
8.34.06 ZPCH Hoofddorp (2017 A-klasse competitie Maarssen)
(Madelon Dijkstra, M van de Velde, Imani en Kaylee de Jong)

8.36.06 Laga Zeist (1983 NWK Hengelo)
8.37.40 DJK Amsterdam (1984 NK Zutphen)


Top 30: 4x50 meter wisselslag per 18 september 2016

1.51.98 De Dolfijn Amsterdam (2011 NK Sprint Emmen)
(Kira Toussaint, Anouk Elzerman, Willemijn Knot, Lona Kroese)
1.53.14 AZ&PC Amersfoort (2003)
(Suze en Nienke Valen, Chantal Groot, Annabel Kosten)
1.54.11 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Wendy van der Zanden, Lotte Goosen, Jessica Spruit, Clarissa van Rheenen)
1.56.54 Eiffel Swimmers PSV II Eindhoven (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Ashley Verburg, Jocelyn Spruit, Roxanne Linders, Maud van der Meer)
1.57.43 De Dinkel Denekamp (2014 Limietwedstrijd Denekamp)*
(Sterre Mooiweer, Lonne Dijkhuis, Loes Westerhof, Noortje Timmermans)

1.57.78 De Whee Goor (2001)
(Rieneke Schinkel, Ilse Kevelham, Marina Scheepbouwer, Hinkelien Schreuder)
1.58.07 DWK Barneveld (2000)
(Brenda Starink, Hester Broekhuizen, Mariska van Harn, Jolijn van Valkengoed)
1.58.18 Orca Leeuwarden (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Wendan Poelstra, Marloes Oldenburg, Femke Leenstra, Ilse Kraaijeveld)
1.58.20 Zwemlust-den Hommel (2007 NK Sprint Drachten)
(Ellen de Goeij, Marloes Nieberg, Elise Bouwens, Saskia van der Wielen)
1.58.23 Hoogeveen (2006 NK Sprint Roosendaal)
(MariŽt Koster, Nienke van Eck, Aukje Jenster, Charlotte Mol)


1.58.78 DZ&PC Drachten (2001)
(Esmé Sluiman, Paula Boot, Emma van der Laan, Hanneke van Houten)
1.59.27 VZC Vlaardingen (1995)
(Brenda Starink, Karin Stein, Wilma van Hofwegen,Thamar Henneken)
1.59.30 TriVia Groningen (2010 NK Sprint Drachten)
(Mirthe Lanfermeijer, Marloes Oldenburg, Kyra Rietveld, Anouk Frieman)
1.59.66 Zeester-Meerval (2011 NK Sprint Emmen)
(Lotte Langenhoff, Nikki Habers, Bente van Bergen, Elise Pennings)
1.59.98 Eemsrobben Delfzijl (1989)
(Jacqueline Wildeman, Linda Moes,Denise Weerd, Marieke Mastebroek)
2.00.14 De Kempvis Spijkenisse (2004)*
(Sabrina Fortes, Madelon Baans, Inge Dekker, Marlynn Vermeer)
2
.00.16 Orca Leeuwarden (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
(Lize Janna de Vries, Joyce Kuijpers, Josien Wijkhuijs, Danieke van der Kooi)

2.00.46 De Columbiaan Voorhout (2008 NK Sprint Alkmaar)
(Miranda Nijenhuis, Eline Boers, Marina Scheepbouwer, Tamara van Vliet)
2.00.46 De Stormvogel Vlissingen (2010 NK Sprint Drachten)
(Merel van der Ent, Savannah Leenheer, Judith Stap, Manon Minneboo)
2.00.90* DJK Amsterdam (1984)*
(Jolanda de Rover, Ellen de Jonge, Irma Lelieveld, Marije Hinrich) 


2.01.01 RZC Renkum (2004)
(Evy Witlox, Yvonne van Beek, Marielle Janssen, Marion van den Berg)
2.01.25 HZ&PC Heerenveen (2002)
(Debby Kielstra, Margriet Zwanenburg, Inge Dekker, Miriam van der Meulen)
2.01.43 De Dolfijn II Amsterdam (2011 NK Sprint Drachten)
(Anja van der Hout, Rafaella van Nee, Yvonne van de Pol, Iranila Pattipilohy)
2.01.44 WVZ Zoetermeer (2008 NK Sprint Alkmaar)
(Ellen van de Velde, Martine van der Heijde, Jolijn van Valkengoed, Maaike van den Brand)
2.01.50* DSZ/Hoogwerf Combinatie Den Haag (1998)
(Marlies Polderman, Ilse Kikkert, Delia Badoux, Natalja Bannink)
2.01.62 SG ESCA/ AZC 1882 Arnhem (1995)
(Suze en Nienke Valen,Marieke Leeverink, Ria van der Horst)
2.01.72 WZ&PC Purmerend (2010 NK Sprint Drachten)
(Daphne ten Brink, Amber Ruig, Shelley de Boer, Pascalle Spiekerman)
2.01.90* De Zijl/LGB Leiden (1989)
(Barbara de Wit, Hanneke Koopmans,Yvonne de Kler, Marieke Mastebroek)
2.01.92 SG SBC-2000 Breda (2005)
(Ineke Goossens, Maartje van Keulen, Sandra Temmermans, Fieke Brands)

2.02.10 OZ&PC (2004)

(Kyra Althanning, Moniek Nijhuis, Nicole Latka, Anne Boomars)

Top 40 4x100 meter wisselslag estafette per 6 november 2016

4.00.28 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2008 NK Amsterdam)
(Ranomi Kromowidjojo, Hinkelien Schreuder, Jessica Spruit, Marleen Veldhuis)
4.00.48 De Dolfijn Amsterdam (2016 ONK Hoofdorp
(Tessa Vermeulen, Anouk Elzerman, Kinge Zandringa, Esmee Vermeulen)
4.08.71 AZ&PC Amersfoort (2002 NK Eindhoven)
(Suze en Nienke Valen, Chantal Groot, Annabel Kosten)

4.09.61 WVZ Zoetermeer 2017 NK estafette Eindhoven) 
(Valerie van Roon, Tes Schouten, Chefanja Nunes, Inge Vieveen))

4.10.43 Orca Leeuwarden (2013 ONK Dordrecht 
(Annemarie Worst, Cynthia Verkaik, Kinge Zandringa, Ilse Kraaijeveld)

4.11.78  DWK Barneveld (1998 NK Den Bosch)
(Brenda Starink, Hester Broekhuizen, Lilach Shaul, Mariska van Harn)
4.12.67 De Kempvis Spijkenisse (2004 NK Drachten)*
(Manon van Rooijen, Madelon Baans, Inge Dekker, Haike van Stralen)
4.13.24 HPC Heemstede (1988 NWK Emmen)
(Brigitte van der Lans, Petra Hillenius, NathalieKoekkoek, Marlies van Deursen)

4.13.85 De Whee Goor (2000 NK Nieuwegein)
(Rieneke Schinkel, Hinkelien Schreuder, Marina Scheepbouwer, Ilse Kevelham)
4.13.81 De Dinkel Denekamp (2016 ONK Hoofddorp)
(Noortje Timmerman, Lonne Dijkhuis, Sterre Mooiweer, Loes Westerhof)


4.14.79 VZC Veenendaal (2017 NK estafette Eindhoven)
(Silke Holkenborg, Marjolein Delno, Femke Spiering, Saskia de Jonge)
4.15.02 Eiffel Swimmers PSV II Eindhoven (2008 NK Amsterdam)
(Wendy van der Zanden, Jocelyn Spruit, Lotte Goosen, Roxanne Linders)

4.15.43 Eemsrobben Delfzijl (1988 NWK Emmen)

(Jacqueline Wildeman, Linda Moes, Evelien Kleinhuis, Marieke Mastebroek)
4.15.65 Dedemsvaart AC (1987)
(Marianne en Mildred Muis, Danielle Veenhuizen, Illse Oegema)

4.16.78 DZ&PC Drachten (2007 NK Amsterdam)
(Mariet Koster, Margriet Zwanenburg, Lia Dekker, Monique van Vliet)
4.16.98 ZPA Almelo (1990)
(Francien Post, Mildred Muis, Danielle Veenhuizen, Marianne Muis)
4.17.11 SG Groningen (1992)
(Marieke Rump, Linda Moes, Gea Veldhuizen, Wilma Kramer) 
4.17.38 SG The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)
(Lotte Hosper, Uma Kraus, Elinore de Jong, Sterre Keller)

4.17.66 VZC Vlaardingen (1996)

(Brenda Starink, Karin Stein, Wilma van Hofwegen, Thamar Henneken)
4.18.43 TriVia Groningen (2007 NK Amsterdam)
(Willemijn Knot, Ranomi Kromowidjojo, Hedwig Kikkert, Clarissa van Rheenen)


4.19.53 De Columbiaan Voorhout (2010 O NK Amsterdam)
(Miranda Nijenhuis, Eline Boers, Jara Schmidt, Lisette Jansen)
4.19.73 MNC Dordrecht (2014 NK estafette Eindhoven)
(Sanne Advocaat, Kim Busch, Lotte Goosen, Milou Julicher)

4.19.87 ZPC Hoogeveen (2005 NK Amsterdam)
(MariŽt Koster, Wendy van der Iest, Anita Scheper, Charlotte Mol)
4.20.00 ZPC Amersfoort (2015 ONK Tilburg)

(Rieneke Terink, Larissa Brak, Rachelle Visser, Milou Schraverus)

4.20.80 DJK Amsterdam (1984 Recordpoging Barneveld)*

(Jolanda de Rover, Ellen de Jonge, Ineke Ran, Irma Lelieveld)
4.21.39 Racing Club Den Haag (2014 ONK Tilburg)
(Anouk Berghuis, Uma Kraus, Maud Hoofs, Myrthe de Jong)

4.21.63 Hieronymus (2017 NK estafette)

(Nadja Wortel, Marlijn Hendriksen, Nienke Jonk, Selene Wortel)
4.21.87 TZC Vahalis Tiel (1992)
(Naomi van der Woerd, Martine Janssen, Karen Wammes,Marjolijn Bosma)
4.22.52 SG SBC-2000 Breda (2005 NK Amsterdam)
(Ineke Goossens, Maartje van Keulen, Sandra Temmerman, Monique Driessen)
4.23.10 De Zijl/LGB Leiden (1989)*
(Barbara de Wit, Ria Willemse, Yvette de Kler, Marieke Mastebroek)


4.23.35 Zwemlust/den Hommel Utrecht (1980 NK Tilburg)
(Monique Bosga, Antoinette de Groot,Marijke de Groot, Berber Kamstra)

4.23.61 WS Twente (2017 NJJK Eindhoven)

(Carlijn Hansté, Lynn Joor, Lieke Oude Lenferink, Roelle op de Haar)

4.23.64 Zeester Meerval (2014 Promotie Degradatiewedstrijd Leiden)*
(Lotte Langenhoff, Nikki Habers, Kim Loeffeb, Elise Pennings)

4.23.97 AZ&PC II (2002 NK Eindhoven)
(Barbara van Rhijn, Marieke Stuiver, Marina Scheepbouwer, Haike van Stralen)

4.24.09 OZ&PC Oldenzaal (2005)
(Kyra Althanning, Moniek Nijhuis, Inez Heideman, Anne Boomars)
4.24.20 De Zeeschuimers Zandvoort (1988)*
(Barbara de Wit, Ria Willemse, Ingrid Koeman, Hanneke Koopmans)
4.25.08 LZ 1886 Leiden (2002)
(Mariska van der Tol, Dieuwertje Vermeulen, Toesja Klein, Lenneke van Schaik)
4.25.11 ZPC Amersfoort (2017 NK estafette)

(Jetske Moot, Larissa Brak, Riemke Bosma, Elise Hardeman))
4.25.28 Aquarijn Nieuwegein (2016 ONK Hoofddorp)
(Malissa van der Horst, Claudia Schouten, Eva Werkman, Richelle Koot)

4.25.32 MZ&PC Maastricht (1986)

(????)


4.25.84 NIMO Landgraaf (2015 A-klasse Competitie Kerkrade)
(Vera Niemeyer, Chayenne Poorts, Merle Verkijk, Janina Beckers)

Top 25: 4x100m rugslag estafette per 25 september 2017


4.07.37 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2009 NK estafette Eindhoven)
(Sharon van Rouwendaal, Wendy van der Zanden, Hinkelien Schreuder, Kimberley Albers)
4.12.44 De Dolfijn Amsterdam (2016 NK estafette Eindhoven)
(Mirthe Lanfermeijer, Tamara van Vliet, Kaylin Stel, Tessa Vermeulen)
4.19.38 WVZ Zoetermeer (2015 NK estafette Eindhoven)
(Jasmijn Boon ?? Claire Verkijk)
4.19.85 AZ&PC Amersfoort (2010 NK estafette Drachten)
(Rieneke Terink, Lieke Verouden, Rachelle Visser, Claire de Winter)
4.19.88 DWK (2010 NK estafette Drachten)
(Esmée Bos, Marloes Erkens, Marion van den Berg, Evy Witlox)
4.20.92 VZC Veenendaal (2017 NK estafette Eindhoven)
(Silke Molendijk, Marjolein Delno, Silke Holkenborg, Femke Spiering)
4.22.14 TriVia Groningen (2010 NK estafette Drachten)
(Mirthe Lanfermeijer, Kyra Rietveld, Kirsten Nieboer, Sylvia Dik)
4.22.40 Bikkel Hoogeveen (2009 NK estafette Eindhoven)
(Jakonien Koster, MariŽlle ter Stege, Danielle Middel, MariŽt Koster)
4.22.81 De Whee Goor (2001)*
(Hinkelien Schreuder, Rieneke Schinkel, Marleen Veldhuis, Marina Scheepbouwer)
4.22.82 De Dinkel Denekamp (2017 NK Estafette Eindhoven)
(Mathilde Stolmeijere, Noortje Timmerman, Joy van Dieren, Sterre Mooiweer)


4.26.54 Orca Leeuwarden (2012 NK estafette Eindhoven)
( Claris de Vries, Ilse Kraaijeveld, Hanny van Dijk, Marre Zandringa)
4.26.66 LZ 1886 Leiden (2003)

(Lenneke van Schaik, Dieuwertje Vermeulen, Toesja Klein, Mariska van der Tol)
4.27.30 SG The Hague Swimming (2015 NK estafette Eindhoven)
(Emma Berry,?? Tessa Lin van Baal)
4.28.57 Nova Musselkanaal (2016 NK estafette Eindhoven)
( Manon Manning, Yara van Kalmthout, Tessa Kooi, Laura Setz)

4.29.10 WS Twente (2017 NK estafette Eindhoven)

(Lieke Oude Lenferink, Carlijn Hansté, Roelle op de Haar, Lynn Joor)

4.29.99 de Columbiaan Voorhout (2010 NK estafette Drachten)

(Tania Jacobs, Natasja Boers, Tamara van Vliet, Miranda Nijenhuis)
4.31.00 DZ&PC Drachten (1996)
(Amarins Doevedans, Hilde Buiten,  Angela Postma, Catelijne Joling)
4.31.08 MNC Dordrecht (2013 NK estafette Eindhoven)
( Sanne Advocaat, ?? Milou Julicher)
4.31.80 HPC Heemstede (1989)*
(Marlies van Deursen, Debby v.d.Staay, Manon Masseurs, Brigitte v.d.Lans)
4.32.10 De Eemsrobben (1988 NK estafette Den Haag)
(Jacqueline Wildeman, Denise Weerd, Marieke Mastebroek, Nathalie Koekkoek)


4.33.55 WZ&PC Purmerend (2010 NK estafette Drachten)
(Rosa Veerman, Shelley de Boer, Julia Brouwers, Daphne ten Brink)

4.27.30 Racing Club (2013 NK estafette Eindhoven)

( Sanne Advocaat, ?? Milou Julicher)
4.33.98 MNC Dordrecht (2013 NK estafette Eindhoven)
( Anouk Berghuis, ?? Iona van der Toorn)
4.35.26 Dedemsvaart AC (2017 NK estafette Eindhoven)
(Manon Compagner, Tessa van de Belt, Stéphanie Bergsma, Maaike van Veen)
4.35.30* DJK Amsterdam (1983)
(Erica de Rover,Pauline van der Zouw,  Irma Lelieveld, Jolanda de Rover)



Top 30: 4x100m schoolslag per 25 september 2017

4.42.97 De Dolfijn Amsterdam (2007 Recordpoging Amsterdam)
(Tessa Brouwer, Lona Kroese, Anouk Elzerman, Jolijn van Valkengoed)
4.43.51 WVZ Zoetermeer (2017 NK Estafette)
(Rosey Metz, Anne Louis Palmans, Valerie van Roon,Tes Schouten)
4.47.12 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2011 NK estafette Eindhoven) 
(Loes Zanderink, Lisa Dreesens, Kristel Doreleijers, Manon Minneboo)
4.47.78 AZ&PC Amersfoort (2010 NK estafette Drachten)
(Loes Zanderink, Yvonne van de Pol, Larissa Brak, Lieke Verouden)
4.53.80 De Dinkel Denekamp (2017 NK Estafette Eindhoven)
(Lonne Dijkhuis, Anouk Knippers, Madelijne Schothans, Janneke Lenderink)
4.53.91 MNC Dordrecht (2016 NK estafette Eindhoven)
(Kim en Sanne Busch, Isa Boom, Myrthe Bakker)
4.54.82 De Zijl/LGB Leiden (1989 recordpoging Leiden)
(Yvette de Kler, Hanneke Koopmans, Suzette de Kler, Ria Willemse)
4.55.08 DWK Barneveld (1998)
(Jolijn van Valkengoed, Kristel Broekgaarden, Martine Janssen, Hester Broekhuizen)
4.56.37 SG The Hague Swimming (2015 NK Estafette Eindhoven)
(Uma Kraus, Ana Nusa Versnik, Ilse Rijnja, Anouk Elzerman)
4.58.50 Dedemsvaart AC (1986)*
(Illse Oegema, Marianne Muis, Linda Oegema, Mildred Muis)

4.58.67 VZC Veenendaal (2017 NK Estafette Eindhoven)

(Marjolein Delno, Eelke van Ballegooijen, Silke Holkenborg, Silke Molendijk)
4.59.50 DZ&PC Drachten (2000)
(Paula Boot, Esmé Sluiman, Amarins Doevendans, Emma van der Laan)
4.59.60 De Zeeschuimers Zandvoort (1988)*
(Hanneke Koopmans, Ingrid Koeman, Wandy Kater, Ria Willemse)
4.59.71 Hieronymus Roosendaal (2017 NK Estafette Eindhoven)
(Marlijn Hendriksen, Christel Brugmans, Nadja en Selene Wortel)
5.00.98 OZ&PC Oldenzaal (2003)
(Loes Wijlens, Sharon Teunissen, Linda Everlo, Moniek Nijhuis)
5.02.00 ZPC Stadskanaal (1992)*
(Mariska Leegte, Monique Hamstra, Jacqueline Nieland, Danny van Klink)
5.02.40 De Stormvogel Vlissingen (1987)*
(Ariene, Marleen en Arlette Knoester, Ingrid Logghe)
5.02.90 SG Groningen (1991)*
(Linda Moes, Wilma Kramer, Marieke Rump, Heleen van der Leij)
5.06.60 De Eemsrobben Delfzijl (1988 NK estafette Den Haag)
(Linda Moes, Nathalie Koekkoek, Evelien Kleinhuis, Marieke Mastebroek)
5.06.95 Hoogeveen (2006)(Wendy van der Iest, Sharaya Diphoorn, Nienke van Eck, Kim Meijer)

5.07.04 SG SBC 2000 Breda (2005)
(Inge Balvers, Fieke Brands, Sandra Temmerman, Maartje van Keulen)
5.07.38 De Whee Goor (2003)
(Ilse Kevelham, Kimberley Beimin , Lenneke van der Molen, Rieneke Schinkel)
5.08.13 de Columbiaan Voorhout (2009 NK estafette Eindhoven)
(Yvette de Gier, Tania Jacobs, Liset Jansen, Eline Boers)
5.08.72 TriVia Groningen (2015 NK estafette Eindhoven)
(Esra Erer, Lonneke Graansma, Marieke Wildeboer, Marieke Tienstra)

Top 29: 4x100m vlinderslag per 23 september 2018

3.59.95 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2009 NK estafette Eindhoven)
(Hinkelien Schreuder, Jessica Spruit, Wendy van der Zanden, Inge Dekker)
4.08.52 VZC Veenendaal (2018 NK Estafette Eindhoven)
(Marjolein Delno, Silke Molendijk,Silke Holkenborg, Femke Spiering)
4.09.21 De Dolfijn Amsterdam (2009 NK estafette Eindhoven)
(Lenneke van Schaik, Kelly de Jong, Chantal Groot, Willemijn Knot)
4.11.74 AZ&PC Amersfoort (2010 NK estafette Drachten)
(Kelly de Jong, Lotte Wilms, Lieke Verouden, Rieneke Terink)
4.14.04 MNC Dordrecht (2014 NK estafette Eindhoven)
(Lotte Goosen, Milou Julicher, Mariska Scheel, Kim Busch)
4.16.20 SG The Hague Swimming (2018 NK estafette Eindhoven)
(Lisa Dreesens, Rinske Bouman, Lotte Hosper, Elinore de Jong)
4.18.18 DWK Barneveld (1995)
(Karin Brienesse, Minouche Smit, Suzanne Labots, Mariska van Harn)
4.18.37 WVZ Zoetermeer (2017 NK estafette Eindhoven)
(Claire Verkijk, Lauren van IJll, Christy Geurts, Chefanja Nunes)
4.18.51 De Whee Goor (2001)*
(Hinkelien Schreuder, Marja Boensma, Marleen Veldhuis, Marina Scheepbouwer)
4.19.81 TriVia Groningen (2013 NK Estafette Eindhoven)
(Juliette Hekman, Marieke Tienstra, Lisanne van Avezaath, AdŠja Stoetman)


4.19.90 De Eemsrobben Delfzijl (1988 NK estafette Den Haag)
(Nathalie Koekkoek, Marieke Mastebroek, Linda Moes, Denise Weerd)
4.20.08 Orca Leeuwarden (2016 NK estafette Eindhoven)
(Josien Wijkhuijs, Danieke van der Kooi, Janneke Weiland, Kinge Zandringa)
4.23.10 HPC Heemstede (1986)*
(Nathalie Koekkoek, Marlies van Deursen, Alexandra Worm, Brigitte van der Lans)
4.23.70 De Dinkel Denekamp (1990)*
(Renate Wigger, Kitty Mensink, Bianca Meyners, Iris Westrik)
4.24.70 Dedemsvaart AC (1986)*
(Danielle Veenhuizen, Illse Oegema, Mildred en Marianne Muis)
4.25.63 HZPC Horst (2016 NK estafette Eindhoven)
(Serafina Vlijt, Ingrid van Horen, Manon Koster, Judith van Meijel)
4.26.28 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NEK Doetinchem)
(Elise Bouwens, Marike Boersen, Saskia van der Wielen, Ellen de Goeij)
4.26.70 Hieronymus Roosendaal (2018 NK estafette Eindhoven)
(Selene Wortel, Valesca van den Bogert, Christel Brugmans, Nienke Jonk)
4.26.80 DZ&PC Drachten (2002)*
(Inge Dekker, Jeanette Steen, Agna Mooij, Linda Ronda))
4.26.82 Nautilus Dordrecht (1994)*
(Barbara van Lieshout, Yvonne van Doorn, Wendy Timmermans, Michelle Smith)

4.26.86 SG SBC 2000 Breda
(Maartje van Keulen, Chantal Verhoeff, Driessen, Temmerman)
4.26.70 Hieronymus Roosendaal (2018 NK estafette Eindhoven)
(Selene Wortel, Valesca van den Bogert, Christel Brugmans, Nienke Jonk)
4.27.60 ZPC Amersfoort (2018 NK estafette Eindhoven)
(Elise Hardeman, Ymke Dragstra, Storm Willemsen, Sterre Mooiweer)
4.27.90 MZ&PC Maastricht (1985)*
(Christien Pieterse, Marielle Speetjens, Jolanda Jongen, Ingrid Moers) 
4.28.45 Bikkel Hoogeveen (2009 NK Eindhoven)
(Rochelle Kirindongo, Charlotte Mol, MariŽt Koster, Jaconien Koster)
4.28.60 ZPA Almelo (1990)*
(Danielle Veenhuizen, Mildred Muis, Vivian Rikken, Marianne Muis)
4.29.07 Aquarijn Nieuwegein (2016 NK estafette Eindhoven)
(Myrthe Beijen, Richelle Koot, Eva Werkman, Linda Kamperman)
4.29.60 Laga Zeist (1982)*
4.29.72 VZC Vlaardingen (1995)
(Wilma van Hofwegen,Thamar Henneken, Wilma Veldhoen, Brenda Starink)

Heren

5x50 m.vrije slag estafette per 18 december 2011

1.50.23 AZ&PC Amersfoort (2009 Recordpoging Amersfoort)

(Ewoud Tamminga, Geert Lantink, Joran Barends, Robin van Aggele, Robert Yallop)
1.56.80* De Dolfijn Amsterdam (1990)
(Etienne Boukal, Ruud Coone, Vincent Elgersma, Peter de Rover, Ronald Sloeserwij)
1.57.70* De Zijl/LGB Leiden (1989)
1.58.20* De Zeeschuimers Zandvoort (1988)
1.58.70* Nautilus Dordrecht (1990)
1.59.89* De Dinkel Denekamp (2011)
(Kasper Leeuw, Jeroen Gijselaar, Sjoerd Zanderink, Pim Kienhuis, Menno Manning)
2.00.80* HPC Heemstede (1988)
2.00.90* PSV Eindhoven (1990)
2.02.02* DWK-XCESS Barneveld (2001)
2.02.02* OZ&PC Oldenzaal (2009 Limietwedstrijd Oldenzaal)
(Stef Comello, Ramon Grootelaar, Michiel Beemster, Stef Heijnekamp, Fabian Beimin)


2.02.22* Hellas-Glana (2008)
2.02.60* Zeemacht Den Helder (1985)
2.03.00* Zian/Vitesse Den Haag (1985)
2.03.09  DZ&PC Drachten (1994) 
2.04.00* Zwemlust/den Hommel Utrecht (1979)
2.04.10* SG Groningen (1988)
2.05.05* SG Hellas/Glana/KZ (2002)
2.06.30* Luctor et Emergo (1985)

2.06.70* MZ&PC (1989)

Top 40: 10x100m vrije slag per 25 september 2017
8.23.73 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2012 NK estafette Eindhoven)
8.35.77 DWK Barneveld (2000 recordpoging Barneveld)*
8.37.68 ZPC Amersfoort (2017 NK estafette Eindhoven)

8.39.57 AZ&PC Amersfoort (2009 NK estafette Eindhoven)
8.41.03 MNC Dordrecht (2014 NK estafette Eindhoven)
8.41.73 De Dolfijn Amsterdam (1990 recordpoging Barneveld)*
8.49.26 TriVia Groningen (2009 NK estafette Eindhoven)

8.50.21 WVZ Zoetermeer (2008 NK estafette Eindhoven))
8.51.04 SG Albion díELFT (2016 NK estafette Eindhoven)

8.51.85 SG The Hague Swimming (2017 NK estafette Den Haag)


8.58.30 De Dinkel, Denekamp (1995)*

8.58.90 De Zeeschuimers Zandvoort (1988)*
8.59.20 HPC Heemstede (1983 recordpoging Heemstede)*
8.59.76 Nautilus Dordrecht (1989)*
9.03.30 De Zijl/LGB Leiden (1991)*
9.04.41 ZPC Hoogeveen (2016 NK estafette Eindhoven)
9.05.40 VZC Veenendaal (2017 NK estafette Eindhoven)
9.05.41 De Kempvis Spijkenisse (2000)
9.06.71 SG De Kikker/De Spatters/Najade (2017 NK estafette Eindhoven)
9.08.40 UZSC Utrecht (1994)*

9.09.55 Zeester-Meerval Uden (2003)
9.11.28 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NK estafette Doetinchem)
9.12.28 de Columbiaan Voorhout (2009 NK estafette Eindhoven)

9.13.94 WZ&PC Purmerend (2010 NK estafette Drachten)
9.14.10 Van Vliet Barracuda Nieuwerkerk a/d IJssel (2003)
9.14.30 Luctor et Emergo Middelburg (2008 NK estafette Eindhoven)
9.14.48 ZC Valkenburg (2007 NK estafette Doetinchem)
9.15.60 ZPA Almelo (1987)*
9.16.70 SG Groningen (1988)*
9.17.50 DZ&PC Drachten (2003)

9.17.59 LZ 1886 Leiden (2003)
9.17.78 OZ&PC Oldenzaal (2010 NK estafette Drachten)
9.18.20 Zwemlust/den Hommel Utrecht (1984)*

9.19.22 SG Het Y-mere Amsterdam/Almere (1998)
9.19.30 Zeemacht Den Helder (1986)*
9.19.59 Hieronymus Roosendaal (2017 NK estafette Eindhoven)
9.19.94 Deltasteur Kampen (2008 NK estafette Eindhoven)
9.20.50 Zian/Vitesse Den Haag (1977 NK estafette Hilversum)*
9.20.53 RZ Roermond (2004)
9.20.88 OZ&PC Oldenzaal (2009 NK estafette Eindhoven)

9.21.00 SG DSZ/Hoogwerf Den Haag/Naaldwijk (1997)
9.21.44 SG Hellas/Glana/KZ Sittard (2002)
9.22.06 RZC Renkum (2009 NK estafette Eindhoven)

Top 30: 4x50m vrije slag per 26 november 2017
1.27.56 AZ&PC Amersfoort (2009 Recordpoging Amersfoort)
(Ewoud Tamminga, Geert Lantink, Joran Barends, Robin van Aggele)
1.27.77 De Dolfijn Amsterdam (2017 Martinez Cup Amsterdam)
(Thom de Boer, Tom Lommers, Ties Elzerman, Timon Evenhuis)
1.29.00 PSV Eindhoven (2005 NK Sprint Roosendaal)
(Mark Veens, Stefan Oosting, Patrick Martens, Gijs Damen)
1.29.91 TriVia Groningen (2010 Drachten NK Sprint)
(Timon Evenhuis,Marc Kremer, Toby Aarnoutse, Jeroen Stuut)
1.30.83 MNC Dordrecht (2017 Speedo Fast Water Meet)
(Jeroen Baars, Mark Baars,Martijn Dolk, Thomas Verhoeven)
1.30.95 Anker Team Groningen (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Casper Hut, Erwin Buist, Sebastiaan Bakker, Rudy Ted de Haan)
1.32.41 DWK Barneveld (2000 NK Sprint Emnmen)
(Ewout Holst, Sebastiaan Kuijper, Joost Hoetjes, Dennis Rijnbeek)
1.32.44 Nayade Eindhoven (2013 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven))
(Stefan Jacobs, Peter Crijns, Ruud van Bommel, Tom Lommers)
1.32.47 De Dolfijn II Amsterdam (2017 Martinez Cup Amsterdam)
(Kenzo Simons, Ruben Dekker, Bart Sommeling, Dennis Rekvelt)
1.32.71 ZPC Amersfoort (2017 Speedo Fast Water Meet)
(Wietse Waninge, Kaspar Leeuw, Jordan Kraaijenhof, Kingue Struijf)

1.33.22 DZ&PC Drachten (1996 NK Sprint)
(Wilko Trompetter, Kees Robbertsen, Richard Koehoorn, Wilco van den Akker)

1.33.33 SG Zwemlust/Utrecht (2008 NK Sprint Alkmaar)
(Marvin Kruin, Martijn van Buuren, Wouter Vink, Robin van Aggele)
1.33.48 Zwemclub Eijsden (2016 Speedo International Friendship Swim Meet Maastricht)
(Mart Theunissen, Sven Bams, Sem Hermans, Toine Willigers)
1.33.58 De Aquaflippers Zuidhorn (2007 NK Sprint Drachten)
(Casper Hut, Erwin Buist, Sebastiaan Bakker, Rudy Ted de Haan)
1.33.63 WVZ Zoetermeer (2008 NK Sprint Alkmaar)
(Wouter Smeets, Sander Smeets, Arjan Assink, Martijn Smeets)
1.33.78 Zwemlust/den Hommel Utrecht (2007 NK Sprint Drachten)
(Marvin Kruin, Wouter Vink, Martijn van Buuren, Robin van Aggele)
1.34.40 Zeester-Meerval Uden (2005)
(Ronald Vullings, Stefan Coeymans, Daan van Boxmeer, Nick van der Zandt)
1.34.53 De Columbiaan Voorhout (2011 NK Sprint Emmen) 
(Eduard Bremmer, Walter Jansen, Jan Kersten, Ruben Forkink)  
1.34.56 De Kempvis Spijkenisse (2001)
Henk Degeling, Stefan Aartsen, Olaf Kappetijn, Wesley Bijl)
1.34.62 DWK II Barneveld (2000 NK Sprint Emmen)
(Jeroen van den Berkt, Ewoud Tamminga, Sander Ganzevles, Bastiaan Tamminga)

1.34.70* De Zijl/LGB Leiden (1989)
(Vincent Bekhuis, Bram Pronk, Wander Halderman, Marcel de Natris)

1.34.82 Arke de Dinkel Denekamp (1997)

(Johan Kenkhuis, Willy Hansen, Tjacco Ruinemans, Joris Keizer)
1.35.14 De Warande Oosterhout (2008 NK Sprint Alkmaar)
(Ralf Mertens, Matthijs van Dieden, Gerben Fiere, Gijs Damen)
1.35.23 De Lansingh Krimpen aan den IJssel (2005) 
(Johnny Kranendonk, Jelte Stanic, Elmar Gouw, Frank Boon)  
1.35.62 Hellas-Glana Sittard (2007 NK Sprint Drachten)
(Alan Smeets, Sven Erik Brummer, Sven Jaeger, Joris Bultstra)
1.35.65 Rapido'82 Haarlem (1993)
(Richard Granneman, Jan Koen Anthoni, Roy van der Veen, Dennis Rijnbeek)
1.35.73 De Schotejil Middelharnis (2009 NK Sprint) 
(Theo-Jan Tanis, Leander Noordijk, Sebastiaan Roosendaal, Mark Costeris)  
1.35.97 DAW Finenzo Alkmaar (2007 NK Sprint Drachten)
(Kevin Lebis, Bart Schram, Pieter Schoots, Stanley Vleerlaag)
1.35.98 WZ&PC Purmerend (2001)
(Jeroen Zelsmann, Kevin Lebis, Raf AriŽns, Stanley Vleerlaag)
1.35.99 ZPC Breda (2000)
(Matthijs van Dieden, Sancho Berbers, Ralf Mertens, Gijs Damen)


4x100m vrije slag per 8 januari 2016

3.11.61 PSV Eindhoven (2002 NK Eindhoven)

(Mark Veens, Klaas Erik Zwering, Mitja Zastrow, Pieter van den Hoogenband)
3.14.26 De Dolfijn Amsterdam (2010 ONK Amsterdam)
(Stefan de Die, Bas van Velthoven, Joeri Verlinden, Joost Reijns)
3.15.21 AZ&PC Amersfoort (2008 NK Amsterdam)
(Joran Barends, Geert Lantink, Ewoud Tamminga, Robin van Aggele)
3.20.61 Anker Team Groningen (2008 NK Amsterdam)
(Marc Kremer, Timon Evenhuis, Sebastian Bakker, Rudy Ted de Haan)
3.20.70 MNC Dordrecht (2016 ONK Hoofddorp)
(Mark Baars, Arjan van der Plaats, Alwin Hillebrink, Thomas Verhoeven)
3.20.81 DWK XCESS Barneveld (2000 NK Nieuwegein)
Ewout Holst, Jeroen van den Berkt, Sander Ganzevles, Ewout Holst)
3.21.23 ZPC Amersfoort (2015 ONK Tilburg)
(Ben Schwietert, Jurjen Willemsen, Jordan Kraaijenhof, Kingue Struijf)
3.21.94 Nayade Eindhoven (2014 ONK Tilburg)
(Arjen van der Meulen, Ruud van Bommel, S.Jacobs, Tom Lommers)
3.23.38 HPC Heemstede (1989 NWK Dordrecht)
(Hans Kroes, Dimitri Bouwens, Vili Adam, John Machielsen)
3.25.39 WVZ Zoetermeer (2007 NK Amsterdam)
(Wouter Smeets, Rutger van Oosterhout, Thijs van Valkengoed, Martijn Smeets)

3.25.81 De Kempvis Spijkenisse (1998 NWK Den Bosch)
(Henk Degeling, Sebastiaan Touwslager, Wesley Bijl, Stefan Aartsen)
3.26.28 Nautilus Dordrecht (1990 NWK Drachten)
(Leon Verhage, Michel Roumen, Milco Hogerbrug, Danny Nelson)
3.26.31 ZPC Hoogeveen (2016 ONK Hoofddorp)
(Koen Lems, Thomas Kappe, Gauke Eilander, Niels van Eck)
3.26.78 TriVia Groningen (2010 Competitie Groningen)*
(Timon Evenhuis, Erik Talma, Toby Aarnoutse, Jeroen Stuut)
3.27.35 Arke de Dinkel (1996 NK Utrecht)
(Johan Kenkhuis, Joris Keizer, Tjacco Ruinemans, Willy Hansen)
3.27.73 Zwemlust-den Hommel Utrecht (2006 NK Drachten)
(Marvin Kruin, Mark Moussa, Martijn van Buuren, Robin van Aggele)
3.27.86 SG Zwemlust/Utrecht (2008 NK Amsterdam)
(Xander Breton, Aziz Nosairi, Martijn van Buuren, Marvin Kruin)
3.28.54 De Zijl/LGB Leiden (1992 NK Drachten)
(Chester Marsman, Robin Sprinkhuizen, Wouter Steller, Marcel de Natris)
3.28.80 Zeemacht Den Helder (1987 NWK Emmen)
(Jim Kok, Bram Pronk, Ruud Coone, Marco Boerema)
3.28.83 RZC Renkum (2016 ONK Hoofddorp)

(Pascal Timmermans, Stefan Timmermans,Stijn van Duinhoven, Mees van Duinhoven)



3.29.08 Zeester-Meerval Uden (2004 NK Drachten)
(Nick van der Zandt, Ronald Vullings, Stefan Coeymans, Daan van Boxmeer)
3.29.15 SG Albion díELFT (2017 Winterkampioenschappen Regio West Den Haag)

(Ensger Kotterink, Timo Dinkelberg, Ruben Stam, Floris Kotterink,)

3.29.55 De Aquaflippers Zuidbroek (2006 NK Drachten)
(Erwin Buist, Rory Bob de Haan, Sebastian Bakker, Rudy Ted de Haan)
3.30.11 de Columbiaan Voorhout (2010 ONK Amsterdam)
(Jan Kersten, Eduard Bremmer, Jordy Zuidhoek, Jonathan Cassuto)
3.30.63 DZ&PC Drachten (1996 NK Utrecht)
(Richard Koehoorn, Hans Geert Mast, Wilko Trompetter, Wilco v.d.Akker)
3.30.78 LZ 1886 Leiden (2002 NK Eindhoven)
(Joost Krommenhoek, Jeffrey Tameling, Nick Driebergen, Michael van der Linden)
3.30.81 de Lansingh Krimpen a/d IJssel (2008 NK Amsterdam)
(Frank Boon, Jelte Stanic, Johnny Kranendonk, Stefan Groeneweg)
3.30.84 RZ Roermond (2004 NK Drachten)
(Ruud Huyts, Sander Verlinden, Terence Olaria, Joeri Verlinden)
3.31.27 SG Groningen (1989 NWK Dordrecht)

3.31.49 ESCA Arnhem (2016 ONK Hoofdorp)

(Peter Rothengatter, Sylvanio Goedgedrag, Mike Schel, Iacopo Serafin)

Top 30: 4x200m vrije slag per 8 november 2016

7.04.61 De Dolfijn Amsterdam (2010 ONK Amsterdam)

( Joost Reijns, Bas van Velthoven, Joeri Verlinden, Stefan de Die)
7.09.94 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2008 NK Amsterdam)
(Allen Lindeberg, Joeri Verlinden, Tom Vangeneugden, Arjen van der Meulen)
7.17.00 AZ&PC Amersfoort (2008 NK Amsterdam)
(Joran Barends, Mike Marissen, Ewoud Tamminga, Robin van Aggele)
7.24.94 DWK Barneveld (2007 NK Amsterdam)
(Joran Barends, Sander Karssen, John Keetman, Joost Reijns)
7.30.10 MNC Dordrecht (2001 NK Alphen a/d Rijn)
(Nol van Thull, David uit den Bogaard, Michiel Kamphuis, Martijn Zuijdweg)
7.30.57 HPC Heemstede (1983 NK Hengelo)
(Erik Rieken, Gérard de Kort, Leon Steenbrink, Hans Kroes)
7.34.57 WVZ Zoetermeer (2007 NK Amsterdam)
(Wouter Smeets, Marcel Thijsse, Raymond van de Merwe, Martijn Smeets)
7.34.75 De Kempvis Spijkenisse (1998 NK Den Bosch)
(Arnold van Bavel, Eddy van Vliet, Henk Degeling, Stefan Aartsen)
7.35.46 De Zeeschuimers Zandvoort (1988 NWK Emmen)
(Wander Halderman, Onno Joustra, Ruud Coone, Marco Boerema)
7.37.31 De Zijl/LGB Leiden (1992)
(Chester Marsman, Robin Sprinkhuizen, Wouter Steller, Marcel de Natris)

7.37.39 Arke de Dinkel Denekamp (1996)

(Joris Keizer, Willy Hansen, Bas van Heek, Tjacco Ruinemans) 
7.38.37 ZPC Amersfoort (2016 ONK Hoofddorp)
(Jurjen Willemsen, Kasper Leeuw, Jordan Kraaijenhof, Fabian Beimin)
7.40.09 DZ&PC Drachten (2006 NK Drachten)
(J.Smits, Jorrit Visser, Arjen van der Meulen, Willem Jan van de Vegte)
7.41.29 Zwemlust/den Hommel Utrecht (1980 NK Tilburg)
(Fred Eefting, Marco van de Brink, René Jansen, Gerard Smit)
7.41.80 TriVia Groningen (2012 Competitie Groningen)
(Timon Evenhuis, Bernd Kobesen, Jeroen Stuut, Erik SchrŲder)
7.42.30 ZPC Hoogeveen (2015 Hoofdklasse competitie Hoogeveen)
(Gauke Eilander, Koen Lems, Jory Seubers, Niels van Eck)
7.43.66 SG Groningen (1989 NWK Dordrecht)
7.45.67 VZC Veenendaal (2017 NJJK Eindhoven)
(Sander en Vincent Crooijmans, Thijs Molendijk, Sten Postma)
7.46.38 Anker Team Groningen (2007 ONK Amsterdam)
(
Rudy Ted de Haan, Rory Bob de Haan, Casper Hut, Sebastian Bakker)
7.46.47 De Columbiaan Voorhout (2012 Finale Hoofdklasse Amsterdam)
(Walter Jansen, Jan Kersten, M.van den Heuvel, Jordy Zuidhoek)


7.46.49 Orca (2014 Hoofdklasse competitie Groningen)*
(R.Fredrik, Bernd Kobesen, Richard Kuipers, Luuk Veldman)

7.48.23 Zwemclub Eijsden (2014 A-competitie Sittard)*

(Mart Theunissen, R.Delvoie, Toine Willigers, Laurent Bams)

7.48.70 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NK Amsterdam)

(Marvin Kruin, Mark Moussa, Martijn van Buuren, Robin van Aggele)
7.48.77 Het Y (2008 NK Amsterdam)
(Tom Verbeek, Jan Willem v.d.Graaff, Daan Glorie, Sebastiaan Reijnen)                         
7.49.16 ZPA Almelo (1988)
7.49.59 Zeester-Meerval Uden (2004)
(Bas van der Ven, Roel Jacobs, Nick van der Zandt, Daan van Boxmeer)                         
7.50.56 Zwemclub Eijsden (2017 A-klasse competitie Sittard)
(Toine Willigers, Simon Cornelissen, Sven Bams, Sem Hermans)                         
7.50.67 Luctor et Emergo Middelburg (2009 Vlissingen)
(Toby Aarnoutse, Sonny Corré, Niek de Ridder, D.Bisslik)                         
7.51.27 ZPC Hoogeveen (2017 Hoofdklasse Competitie Hoogeveen)
(Koen Lems, Thomas Kappe, Jeroen Lorius, Niels van Eck)                         
7.51.84 SG Albion díELFT Den Haag (2017 B-klasse Competitie Rozenburg)

(Erik Simons, Timo Dinkelberg, Ensger en Floris Kotterink)


4x50m wisselslag per 8 juli 2017

1.37.62 AZ&PC Amersfoort (2009 NK Sprint)
(Robert Yallop, Robin van Aggele, Ewoud Tamminga, Joran Barends)
1.38.13 De Dolfijn Amsterdam (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
(Ruben Dekker, Timon Evenhuis, Thom de Boer, Ties Elzerman)
1.39.40 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2007 NK Sprint Drachten)
(Bastiaan Tamminga, Jeroen van den Berkt, Ewoud Tamminga, Patrick Martens)
1.40.33 TriVia Groningen (2011 NK Sprint Emmen)
(Devi Wolthuizen, Timon Evenhuis, Jeroen Stuut, Toby Aarnoutse)
1.40.44 DWK Barneveld (2000 NK Sprint Emmen)
(Bastiaan Tamminga, Benno Kuipers, Ewout Holst, Dennis Rijnbeek)
1.40.89 Anker Team Groningen (2009 NK Sprint Alkmaar)
(Rory Bob en Rudy Ted de Haan, Marc Kremer, Timon Evenhuis)
1.41.71 MNC Dordrecht (2012 NK Sprint Heerenveen)
(John Smit, Mark Baars, Jeroen Baars, Arjan van der Plaat)
1.41.72 de Columbiaan Voorhout (2012 NK Sprint Heerenveen)
(Jan Kersten, Jonathan Cassuto, Walter Jansen, Eduard Bremmer)
1.42.25 ZPC Amersfoort (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
(Arjan Hanse, Kaspar Leeuw, Jesse van Dijk, Kingue Struijf)
1.42.19 SG Zwemlust/Utrecht (2008 NK Sprint)
(Mark Moussa, Robin van Aggele, Marvin Kruin, Martijn van Buuren) 


1.43.34 Nayade Eindhoven (2013 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)
(Ruud van Bommel, Stefan Jacobs, Tom Lommers, Peter Crijns)
1.43.56 de Aquaflippers Zuidhorn (2007 NK Sprint Drachten)
(Casper Hut, Erik Verholt, Erwin Buist, Rudy Ted de Haan) 
1.44.00 ZPC Hoogeveen (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

(Thomas Kappe, Koen Lems, Junior de Bruin, Niels van Eck)

1.44.26 De Lansingh Krimpen aan den IJssel (2009 NK Sprint Alkmaar)

(Roland Boon, Jelte Stanic, Frank Boon, Johnny Kranendonk)
1.44.91 SPONS (2013 NSZK Enschede)*

(Fabian Beimin, Rutger Sloof, Thom de Boer, Kingue Struijf)

1.45.06 Zwemlust-den Hommel (2006 NK Sprint Roosendaal)

(Mark Moussa, Robin van Aggele, Marvin Kruin, Martijn van Buuren) 
1.45.07 Hellas/Glana Sittard (2009 Speedo Friendship Meet Maastricht)*
(Davy Verreussel, Bjorn de Jonge, Sven Jaeger, Alan Smeets)
1.45.22 Arke de Dinkel Denekamp (1997)
(Tjacco Ruinemans, Willy Hansen, Joris Keizer, Johan Kenkhuis)
1.45.29 De Zijl/LGB Leiden (1991)*
(Bram Pronk, Patrick Braam, Vili Adam, Marcel de Natris)
1.45.40 De Golfbreker Groningen (2013 NSZK Enschede)

(Sverre Eschweiler, D.Wijbenga, Marc Kremer, Tony Aarnoutse)


1.45.65 Zwemclub Eijsden (2016 Speedo International Friendship Swim Meet)

(Toine Willigers, Sem Hermans, Simon Cornelissen, Mart Theunissen)

1.45.97 WVZ Zoetermeer (2008 NK Sprint Alkmaar)

(Wouter Smeets, Thomas Kersten, Sander Smeets, Martijn Smeets) 
1.46.09 DZ&PC Drachten (1996)
(Richard Koehoorn, Kees Robbertsen, Wilco van den Akker, Wilko Trompetter)
1.46.43 Zeester-Meerval Uden (2004)
(Bas van der Ven, Thomas Dol, Nick van der Zandt, Stefan Coeymans)
1.46.49 De Kempvis Spijkenisse (1998)
(Sebastiaan Touwslager, M.van der Hoek, Stefan Aartsen, Henk Degeling)
1.46.50 De Zeeschuimers, Zandvoort (1987)*
(Ruud Coone, Patrick Braam, Marco Boerema, Onno Joustra)
1.46.97 Orca Leeuwarden (2015 Friese Sprintkampioenschappen Leeuwarden)

(Luuk Veldman, Richard Kuipers, Ramon Fredrik, Bernd Kobesen)

1.46.98 ZPC Nuenen (2013 NK Sprint Heerenveen)

(Sven Kardol, Ruud van Heerbeek, Maurice Soudant, Wouter Sijmons)

1.47.04 WZ&PC Purmerend (2011 NK Sprint Emmen)

(Jeffrey Appel, Bas Tietze, Dave Heshof, Remy Naporovski)
1.47.37 De Rijn Wageningen (2000)
(Maarten van Gessel, Guido Jansen, Alex van Leendert, Stefan Oosting)

Top-30 4x100m wisselslag per 27 september 2017

3.32.67 De Dolfijn Amsterdam (2010 NK Amsterdam)

(Bas van Velthoven, Lennart Stekelenburg, Joeri Verlinden, Joost Reijns)
3.33.39 Eiffel Swimmers PSV Eindhoven (2010 NK Amsterdam) 
(Bastiaan Lijesen, Bram Dekker, Jurjen Willemsen, Pieter Timmers)
3.34.75 AZ&PC Amersfoort (2008 NK Amsterdam)
(Robert Yallop, Robin van Aggele, Ewoud Tamminga, Joran Barends)

3.36.29 ZPC Amersfoort (2015 ONK Tilburg)

(Jurjen Willemsen, Kasper Leeuw, Fabian Beimin, Ben Schwietert)

3.40.37 DWK-XCESS Barneveld (2002)
(Sander Ganzevles, Thijs van Valkengoed, Bastiaan Tamminga, Jeroen van den Berkt)
3.42.30 XLence Swimteam Amersfoort (2005)
(Nick Driebergen, Thijs van Valkengoed, Joost Reijns, Bas van Velthoven)                         
3.42.72 SG Albion díELFT (2016 NK Estafette Eindhoven)

(Ensger Kotterink, Erik Simons, Ruben Stam, Floris Kotterink)

3.43.49 MNC Dordrecht (2015 ONK Tilburg)

(Yamiko Steenhoek, Mark Baars, Thomas Verhoeven, Jeroen Baars)
3.44.24 WVZ Zoetermeer (2008 NK Amsterdam)
(Wouter Smeets, Thijs van Valkengoed, Raymond van de Merwe, Rutger van Oosterhout)
3.44.82 De Columbiaan Voorhout (2012 Hoofdklasse finale Amsterdam)
Jan Kersten, Jonathan Cassuto, Walter Jansen, Eduard Bremmer)


3.44.87 ZPC Hoogeveen (2015 ONK Tilburg)

(Gauke Eilander, Koen Lems, Jeroen Lorius, Niels van Eck)

4.46.71 SG The Hague Swimming (2017 NK estafette)

(Bjorn Scherbeijn, Igor Ostrowski, Mark Baars, Jeroen Baars)
3.47.15 DZ&PC Drachten (2016 A-klasse competitie Drachten)

(Jelle Betten, Martin Ruiter, Jacob de Roos, Erik Nijholt)
3.47.68 SPONS Amsterdam (2017 ONSK Heerenveen)
(Jelle Betten, Martin Ruiter, Jacob de Roos, Erik Nijholt)
3.47.71 De Zeeschuimers Zandvoort (1988 NWK Emmen)
(Ruud Coone, Patrick Braam, Marco Boerema, Onno Joustra)
3.48.40 De Kempvis Spijkenisse (1998)
(Arnold van Bavel, Sebastiaan Touwslager, Stefan Aartsen, Henk Degeling)
3.48.46 Anker Team Groningen (2007 NK Amsterdam)
(Rudy Ted de Haan, Sebastian Bakker, Rory Bob de Haan, Casper Hut)
3.49.23 HPC Heemstede (1986 NWK Emmen)
(Petro Stalman, Guy de Kort, Gérard de Kort, Hans Kroes)
3.49.25 TriVia Groningen (2010 NK Estafette Drachten)
(Devi Wolthuizen, Roy Smeenge, Jeroen Stuut, Toby Aarnoutse)
3.49.88 De Zijl/LGB Leiden (1991)
(Bram Pronk, Patrick Braam, Frank Drost, Patrick Dybiona) 


3.50.12 Zwemlust den Hommel Utrecht (2006 NK Drachten)
(Mark Moussa Robin van Aggele, Marvin Kruin, Martijn van Buuren)
3.42.68 WS Twente Hengelo (2016 Hoofdklasse Competitie Drachten)*

(Jelle Betten, Martin Ruiter, Jacob de Roos, Erik Nijholt)
3.52.99 Arke de Dinkel Denekamp (1996)
(Tjacco Ruinemans, Willy Hansen, Joris Keizer, Johan Kenkhuis)
3.53.41 Hellas-Glana (2008 NK Amsterdam)
(Davy Verreussel, Joris Bultstra, Sven Jaeger, Alan Smeets)
3.53.47 SG Groningen (1989)
(Gert Jan Horsthuis, Bert Jan Schelhaas, Frank ter Brugge, Marcel Ekkelboom)
3.54.29 Aquaflippers Zuidbroek (2004)
Rory Bob de Haan, Mischa de Gier, Erwin Buist, Rudy Ted de Haan)
3.54.39 SG The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)
(Bjorn Scherbeijn, Jonne Schaafsma, Roderick van Doeselaar, Stephan Putman)
3.54.48 Raket Delft (1989)
3.54.48 Orca Leeuwarden (2010 ONK Amsterdam)
(Willem Kees Roos, Vincent van Iperen, Ramon Fredrik, Michiel Punter)
3.55.35 RZ Roermond (2004)
(Sander Bouts, Sven Eric Brummer, Joeri Verlinden, Sander Verlinden)


3.55.49 VZC Veenendaal (2017 NJJK Eindhoven)
(Thijs Molendijk, Thom Delno, Daen Spoor,Sten Postma)

Top 26: 4x100m rugslag per 25 september 2017

3.40.53 AZ&PC Amersfoort (2014 NK estafette Eindhoven)

(DaniŽl Buijs, Ben Schwietert,Fabian Beimin, Jurjen Willemsen)

3.44.76 PSV Eindhoven (NK estafette 2002)

(Klaas Erik Zwering, Bastiaan Tamminga, Mark Veens, Joris Keizer)
3.47.50 ZPC Amersfoort (2015 NK estafette Eindhoven)
(Jurjen Willemsen, Ben Schwietert, Floyd van Hoof, Fabian Beimin)
3.49.45 DWK XCESS Barneveld (2000)
(Dennis Rijnbeek, Bastiaan Tamminga, Fabian Willemse, Sander Ganzevles)
3.51.07 SG Albion díELFT (2016 NK estafette Eindhoven)

(Ensger Kotterink, Ruben Stam, Nol van Thull, Floris Kotterink)

3.54.02 De Dolfijn Amsterdam (2008 NK estafette Eindhoven)

(Sebastiaan Verschuren, Stefan de Die, Lennart Stekelenburg, Henk van Niejenhuis)
3.57.67 De Zijl/LGB Leiden (1992)*
(Chester Marsman, Robin Sprinkhuizen, Christian Fischer, Vili Adam)
3.58.35 SG The Hague Swimming (2017 NK estafette Eindhoven)
(Bjorn Scherbeijn, Jonne Schaafsma, Jeroen Baars, Martijn Dolk)

3.58.69 MNC Dordrecht (2014 NK estafette Eindhoven)
(????)

3.58.80 HPC Heemstede (1982 Winterclubkampioenschappen Zutphen)*

(Hans Kroes, Dico Engel, Leon Steenbrink, Petro Stalman)

3.59.31 Arke de Dinkel Denekamp (1996)

(Tjacco Ruinemans, Joris Keizer, Tim Bosch, Peter Olde Dubbelink)
3.59.32  WVZ Zoetermeer (2008 NK estafette Eindhoven)
(Raymond van de Merwe, Martijn, Sander en Wouter Smeets)
3.59.60 TriVia Groningen (2010 NK estafette Eindhoven)
(Timon Evenhuis, Devi Wolthuizen, Milan GrŁnewald, Marc Kremer)
4.00.54 ZPC Hoogeveen (2015 NK estafette Eindhoven)
(Chris Bolding, Gauke Eilander,? Niels van Eck)
4.01.60 De Zeeschuimers, Zandvoort (1988)*
(Onno Joustra, Bram Pronk, Vincent Bekhuis, Ruud Coone)
4.02.90 UZSC Utrecht (1994)*
(Remco Hitzert, Dwight Senduk, Rob Onderwijzer, Jeroen Mulder)
4.03.47 de Columbiaan Voorhout (2009 NK estafette Eindhoven)
(Oscar Sondermeijer, Jan Kersten, Jonathan Cassuto, Jeroen Eggeraat)
4.04.00 SG Groningen (1988)
(Peter Horsthuis, Gert Jan Notenbomer, Frank ter Brugge, Gertjan Horsthuis)
4.04.70 WS Twente (2016 NK estafette Eindhoven)
(Ebel van Geemen, Torben Lammerdink, Mathieu Boers, Niels Hofmeijer)
4.05.09  LZ 1886 Leiden (2003)
(Nick Driebergen, Mark Drenth, Michael van der Linden, Jeffrey Tameling)

4.05.19  DG De Kikker/De Spatters/Najade (2017 NK estafette Eindhoven)

(Derk-Jan Speelman, Ingmar Hartman, Tycho Atanasov, Gauke Eilander)

4.05.87 Zeester-Meerval Uden (2004)

(Bas van der Ven, Nick van der Zandt, Roel Jacobs, Daan van Boxmeer )
4.06.04 SG The Hague Swimming (2015 NK Estafette Eindhoven)
(Ruben Stam ?? Krijn de Kievit)
4.06.86 Orca Leeuwarden (2015 NK Estafette Eindhoven)
(Ramon Fredrik ?? Pieter Ytsma, Richard Kuipers)
4.07.41 ZC Valkenburg (2006)
(Joey de Ruiter, Michel Heijnen, Arvid Munsters, Bram Dekker)
4.07.64  VZC Veenendaal (2016 NK estafette Eindhoven)
(Sten Postma, Vincent Crooijmans, Joeri Scheidt, Thijs Molendijk)


Top 25: 4x100m schoolslag per 25 september 2016

4.00.00 De Dolfijn Amsterdam (2016 Martinez Cup Amstedam)

(Arno Kamminga, Ties Elzerman, Yamiko Steenhoek, Timon Evenhuis)
4.00.94 ZPC Amersfoort (2016 Martinez Cup Amsterdam)
(Kasper Leeuw, Kingue Struijf, Jordan Kraaijenhof,Wietse Waninge)
4.05.55 AZ&PC Amersfoort (2009 NK estafette Eindhoven)
(Joran Barends, Thijs van Valkengoed, Mike Marissen, Robin van Aggele)
4.08.32 Eindhoven (2015 NK estafette Eindhoven)
(Lucas Greven, Arjan Knipping, Kyle Stolk, Bram Dekker)
4.10.81 TriVia Groningen (2009 NK estafette Eindhoven)
(Erik Talma, Roy Smeenge, Devi Wolthuizen, Martin Cheznansky)
4.13.33  MNC Dordrecht (2016 NK estafette Eindhoven)
(Igor Ostrowski, Thomas Verhoeven, Jeroen en Mark Baars)
4.13.66 SG The Hague Swimming (2017 NK estafette Eindhoven)
(Mark Baars, Robin van Aggele, Bjorn Scherbeijn, Jeroen Baars)
4.14.89 DWK Barneveld (1997 NK estafette Amersfoort)
(Benno Kuipers, Bas Ido Wennekes, Mark van der Zijden, Ron Dekker)
4.15.30 De Zeeschuimers Zandvoort (1987)*
(Stan Steegeling, Onno Joustra, Edwin Vissers, Patrick Braam)
4.17.27 ZPC Hoogeveen (2016 NK estafette Eindhoven)
(Koen Lems, Ardi Knol, Thomas Kappe, Niels van Eck)


4.18.85 SG Albion díELFT (2016 NK estafette Eindhoven)
(Koen Lems, Ardi Knol, Thomas Kappe, Niels van Eck)
4.19.20 De Zijl/LGB Leiden (1990)*

(Marko van Brummelen, Edwin Vissers, Geert Donkers, Patrick Braam)
4.22.40 De Columbiaan Voorhout (2011 NK estafette Eindhoven)
(Jonathan Cassuto, Jordy Zuidhoek, Menno van den Heuvel, Arno Kamminga)
4.24.41 Hieronymus Roosendaal (2017 NK estafette Eindhoven)
(Bas de Bruijn, Cédric Broere, Wimar Lindenberg, Coen de Bruijn)
4.24.91 ZC Valkenburg (2007 NK estafette Doetinchem)
(Bram Dekker, Thijs Greven, Yvo op den Kamp, Kay op den Kamp)
4.26.22 VZC Veenendaal (2017 NK estafette Eindhoven)
(Thom Delno, Daen Spoor, Vincent Crooijmans, Sten Postma)
4.28.20 Nautilus Dordrecht (1995)*
(Etienne Grootenboer, Frank Laffeber, Patrick Blom, Menno van Kriekingen)

4.28.25 ZPV Nuenen (2017 NK estafette Eindhoven)
(Ruud van Heerbeek, Martin de Wildt, Bram Zwetsloot, Pieter Pijnenburg) 
4.29.55 WVZ Zoetermeer (2008 NK estafette Eindhoven)
(Thomas Kersten, Raymond van de Merwe, Wouter Smeets, Thijs van Valkengoed)
4.29.68 Hellas/Glana Sittard (2009 NK estafette Eindhoven)
(Bjorn de Jonge, Sven Jaeger, Pieter de Heer, Davy Verreussel)

4.30.10 UZSC Utrecht (1994)*
(Brent Senduk, Berjan Cornelisse, Rob Onderwijzer, Chong Woo Chiang)
4.30.61 De Rijn Wageningen (1999)*

(Guido Jansen, Roy Albers, Stefan Oosting, Alex van Leendert)
4.31.00 De Gouwe Waddinxveen (1994)*
(Mark van der Zijden, Richard Bosman, Jan Willem van der Hoek, Martijn van de Maagdenberg)
4.32.02 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NK estafette Doetinchem)
(Martijn van Buuren, Mark Zwart, Vincent Versteeg, Robin van Aggele)
4.32.55 de Dinkel Denekamp (2011 NK estafette Eindhoven) 
(Kasper Leeuw, Sjoerd Zanderink, Jordi Dijkhuis, Yoran Klos)


Top 25: 4x100m vlinderslag per 25 september 2017

3.33.51 AZ&PC Amersfoort (2009 NK estafette Eindhoven)

(Robin van Aggele, Ewoud Tamminga, Joran Barends, Mike Marissen)
3.35.32  PSV Eindhoven (2017 NK estafette Eindhoven)
(Ruden de Ridder, Maarten Brzoskowski, Arjan Knipping, Joeri Verlinden)

3.40.26 ZPC Amersfoort (2017 NK estafette Eindhoven)

(Thomas Verhoeven, Ben Schwietert, Fabian Beimin, Jesse van Dijk)

3.42.10  SG Albion díELFT (2016 NK estafette Eindhoven)
(Ensger Kotterink, Timo Dinkelberg, Floris Kotterink, Ruben Stam)
3.44.83 DWK XCESS Barneveld (2000)
(Ewout Holst, Sander Ganzevles, Bastiaan Tamminga, Dennis Rijnbeek)
3.45.41 De Dolfijn Amsterdam (2016 NK estafette Eindhoven)
(Thom de Boer, Tom Lommers, Jens Bakker, Yamiko Steenhoek)

3.45.81 SG The Hague Swimming (2017 NK estafette Eindhoven)
(Bjorn Scherbeijn, Jeroen Baars, Mark Baars, Jonne Schaafsma)

3.45.90 MNC Dordrecht (2013 NK estafette Eindhoven)
(Arjan van der Plaat, Jeroen Baars, Yamiko Steenhoek, Mark Baars)

3.48.93 De Zijl/LGB Leiden (1992)*

(Robin Sprinkhuizen, Chester Marsman, Vili Adam, Marcel de Natris)
3.48.99 TriVia Groningen (2010 NK estafette Drachten)
(Bernd Kobesen, Tony Aarnoutse, Timon Evenhuis, Jeroen Stuut)


3.49.50 HPC Heemstede (1988)*
(John Machielsen, Hans Kroes, Vili Adam, Gérard de Kort)
3.51.38* De Kempvis Spijkenisse (1999)

(Stefan Aartsen, Henk Degeling, Wesley Bijl, Eddy van Vliet)
3.51.47 WVZ Zoetermeer (2007 NEK Doetinchem)
(Marcel Thijsse, Sander Smeets, Raymond van de Merwe, Wouter Smeets)
3.51.66 ZPC Hoogeveen (2015 NK estafette Eindhoven)
(Ardi Knol, Jeroen Lorius, Junior de Bruin, Gauke Eilander)
3.52.61 Arke de Dinkel Denekamp (1997)
(Joris Keizer, Bas van Heek, Johan Kenkhuis, Tjacco Ruinemans)
3.53.80 Nautilus Dordrecht (1995)*
(Edwin Blom, Robert van Slogteren, Michiel Kamphuis, Martijn Zuijdweg)
3.54.16 de Columbiaan Voorhout (2009 NK estafette Eindhoven)
(Jan Kersten, Jeroen Eggeraat, Niels van Polanen, Eduard Bremmer)
3.54.58 Luctor et Emergo Middelburg (2008 NK estafette Eindhoven)
(Davy Bisslik, Joeri van Wallenburg, Toby Aarnoutse, Charles Potin)
3.56.60 De Zeeschuimers Zandvoort (1987)*
(Marcel de Natris, Marco Boerema, Stan Steegeling, Patrick Braam)
3.57.42 SG Zwemlust/Utrecht (2007 NK estafette Doetinchem)
(Aziz Nosaire, Martijn Bouwens, Marvin Kruin, Robin van Aggele)

3.57.80 Zian/Vitesse Den Haag (1985)

(Erik Ran, Maurice van de Berge, Nils Ran, Robert Verbeek)
3.58.34 Hellas-Glana Sittard (2009 NK estafette Eindhoven)
(Sven Jaeger, Michel Heijnen, Alain Dassen, Davy Verreussel)
3.58.53 Orca Leeuwarden (2010 NK estafette Drachten)
(Vincent van Iperen, Michiel Punter, Willem Kees Roos, Ramon Fredrik)
3.58.89 Zeester-Meerval Uden (2004)*
(Daan van Boxmeer, Mark van Ballegooij, Stefan Coeymans, Nick van der Zandt)
3.59.02 Zwemlust-den Hommel Utrecht (2006)
(Marvin Kruin, Martijn Bouwens, Martijn van Buuren, Robin van Aggele)