Resultatenbestand (Lenex) |
Andere programmanrs. | |||||||
105. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:49 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | ......... | Uitslag |
124. | Alle | 100m vrije slag | series | 14:45 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | ......... | Uitslag |
113. | Alle | 100m rugslag | series | 16:18 | alg. leeftijdsgroep | ......... | Uitslag |
132. | Alle | 100m schoolslag | series | 16:17 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | ......... | Uitslag |
Resultatenbestand (Lenex) |
1 - Speedo Jaargangwedstrijden 2020 dag 1 - 7-3-2020 - 14:15 | |||||||
1. | Jongens | 100m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
2. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:21 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Jongens | 50m vrije slag | series | 14:30 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:33 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 100m rugslag | series | 14:41 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
105. | Alle | 100m wisselslag | series | 14:49 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | ......... | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 1, 2 en 3 | |||||||
6. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:58 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Jongens | 200m wisselslag | series | 15:05 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
8. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 15:16 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
9. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 15:28 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 4, 5, 6 en 7 | |||||||
10. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 15:44 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Jongens | 100m schoolslag | series | 15:48 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Jongens | 200m vrije slag | series | 15:56 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 16:07 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
113. | Alle | 100m rugslag | series | 16:18 | alg. leeftijdsgroep | ......... | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 8, 9, 10 en 11 | |||||||
14. | Jongens | 400m vrije slag | series | 16:30 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
15. | Jongens | 100m vrije slag | series | 16:44 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 16:51 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
17. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 16:58 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 12, 13, 14 en 15 | |||||||
18. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | 17:18 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Jongens | 100m wisselslag | series | 17:25 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 16, 17, 18 en 19 |
Resultatenbestand (Lenex) |
2 - Speedo Jaargangwedstrijden 2020 dag 2 - 8-3-2020 - 14:15 | |||||||
20. | Jongens | 50m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 14:18 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
22. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 14:22 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
23. | Jongens | 100m wisselslag | series | 14:30 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
24. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 14:37 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
124. | Alle | 100m vrije slag | series | 14:45 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | ......... | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 20, 21 en 22 | |||||||
25. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:54 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
26. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:00 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
27. | Jongens | 200m vrije slag | series | 15:10 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
28. | Jongens | 50m vrije slag | series | 15:22 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 23, 24, 25 en 26 | |||||||
29. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 15:38 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
30. | Jongens | 400m vrije slag | series | 15:42 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
31. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 15:55 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
32. | Jongens | 200m wisselslag | series | 16:05 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
132. | Alle | 100m schoolslag | series | 16:17 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | ......... | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 27, 28, 29 en 30 | |||||||
33. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:29 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
34. | Meisjes | 400m vrije slag | series | 16:36 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
35. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:50 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
36. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 16:58 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 31, 32, 33 en 34 | |||||||
37. | Jongens | 100m vrije slag | series | 17:18 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
38. | Jongens | 100m wisselslag | series | 17:25 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
39. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 17:32 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanrs. 35, 36, 37, 38 en 39 |